הודעות מסתוריות המגיעות מחיים תבוניים מחוץ לכדור הארץ (4)

 • מאת מהאדווה | 23 בפברואר 2014
 • 7,526 צפיות | 21 תגובות
עודכן לאחרונה: 23 בפברואר 2014

לאורך השנים, נצטברו עדויות רבות מספור אודות קיומם של עצמים בלתי מזוהים וחוצנים שביקרו בכדור הארץ.  חלקם הגדול אינו ניתן לאימות מוחלט, ויש להכיר בכך שחלקם אף עשוי להיות עב"מ שנבנה תחת פרויקט ממשלתי חשאי כמיזם שחור, לדוגמה כהכנה תודעתית לקראת פלישה מזויפת של תרבות חוצנים אלימה, כמו שמומחש בסרט הבדיוני למחצה, "קונספירצית אוריון".  אולם מאידך גיסא, בהתחשב בכמות הנכבדת של העדויות ובמספר החוקרים הרציניים שהגיעו למסקנות מרחיקות לכת בדבר ממשות העדויות, לא מן הנמנע שיש אמת בחלק נכבר מהן.  האדם המפקפק עשוי להטיל ספק בכל תיאוריה ובכל תחום, אך האדם החוקר באמת ובתמים, תחת תערו של אוקהאם, דווקא יניח שקיים כאן דבר ממשי.  במאמר זה, נסקור בקצרה סיפורים מרכזיים תחת קורות ביקורי החוצנים בכדור הארץ לאורך השנים.  למען קריאת פרטי כל פרשה ספציפית המוזכרת במאמר, ניתן להיעזר בקישורים המצורפים לאורך הטקסט.

Aliens4 - 220px-PurportedUFO2

עב"מ, ארה"ב, 1952

הסיפור העיקרי שהביא את רעיון קיום החוצנים אל התודעה הציבורית, הינו נחיתת החייזרים באזור 51 ברוזוול שבארה"ב.  רק לאחר 60 שנים ה-FBI חשף את המזכרים המאשרים את מה שממשלת ארה"ב טייחה במשך שנים, ולאחרונה אף התפרסם וידיאו המצלם חוצן חי מאותה התקופה.  כטיפה בים נזכיר שביוני 2004, מושל ניו מקסיקו דאז טען כי החקירות הרשמיות שפורסמו ע"י הממשל, מעולם לא הצליחו להסביר את אירוע רוזוול, ולכן דרש פרסום המידע במלואו ע"י הממשל.  מספר שנים קודם לכן תחת פרשה שונה, ב-1942, הצבא האמריקני ירה טילים על עב"מים שהופיעו בשמים במה שכונה 'הקרב בלוס אנג'לס'.  מספר שנים מאוחר יותר, במהלך מלחמת העולם השנייה, עב"מים שונים נראו בשמי אירופה ובאזור הפסיפי במהלך פעילויות מבצעיות, ועב"מים אלה זכו לכינוי "פו פייטר".  למעשה אנו יודעים כיום שלגרמניה הנאצית היו מספר צלחות מעופפות בנוסף לאמצעים אחרים של טכנולוגיה מתקדמת, אולם אלו אף פעם לא הסבירו את תופעת ה'פו פייטר'.  לאחר מלחמת העולם, תחת מבצע "מהדק נייר", רבים ממדעני גרמניה הנאצית היגרו לארה"ב לשם המשך פעלם, שכלל גם את הקמת סוכנות החלל נאס"א.  באנגליה לפני מספר שנים, הותר לפרסום כי יחידה ממשלתית סודית (אשר פעלה תוך שיתוף פעולה עם גופי המודיעין הבריטי), עסקה בחקירתם של לא פחות מ-7000 אירועי עב"מים שאירעו בבריטניה במשך עשרות שנות קיום היחידה, אולם מסקנות המחקרים מעולם לא פורסמו.  במהלך השנים האחרונות, מדינות שונות יצאו בהצהרות דומות אודות יחידות חשאיות מהסוג המדובר.

למעשה כבר משלהי ההיסטוריה האנושית, קיימות עקבות המעידות על ביקורם של חוצנים במקומות שונים על פני כדור הארץ.  עדויות רבות לכך נאספו בספר "מרכבות האלים", ומצידה, התוכנית "חייזרים מן העבר" חוקרת ומציגה אף היא רבות מבין עדויות העבר.  בשנות ה-70 כתב זכריה סיטשין את פירושיו לכתבי שומר העתיקה, בהם טען כי תרבות של "אסטרונאוטים עתיקים" (חוצנים) בשם "ניבירו" השפיעה על התפתחותה של התרבות השומרית, באמצעות האלים שלהם, המכונים "אנונאקי". לטענתו, חוצני "ניבירו" נחתו בכדור הארץ לפני כ-450 אלף שנים, והקימו מרכז גדול באזור של ממלכת שומר דאז, עיראק של היום.

Aleins4 - index

סטיבן גריר, פרויקט 'חשיפה'

ד"ר סטיבן גריר ופרויקט ה"חשיפה", אספו במהלך השנים ראיונות רבים מספור עם אנשי צבא ובכירי ממשל רבים שנחשפו למידע בנושא עב"מים וחוצנים (בצורה ישירה או עקיפה), ולאחרונה יצא לאור סרטם התיעודי, 'סיריוס'.  בין הראיונות בפרויקט ניתן לציין את פול הלייר, שר ההגנה הקנדי לשעבר, שהיה חבר ב-3 ממשלות בקנדה, והחבר הראשון ב-G8 שהצהיר בצורה רשמית שחוצונים קיימים ללא ספק ושהם מבקרים ונמצאים בכדור הארץ.  הפרויקט כולל גם ריאיון עם האסטרונאוט אדגר מיטשל, שהודה בקיומם של חוצנים וטיוח צבאי בנושא (והוא לא האסטרונאוט היחיד המחזיק בדעה זו).  120 אנשי צבא לשעבר העידו כי עב"מים חגים מעל אתרים גרעיניים וכי במקרים מסוימים מספר טילים יצאו מכלל שימוש כשעב"מ היה באזור.  למעשה, רבים סבורים שנאס"א מטייחת מידע רב בנושא העב"מים.  תמונות עב"מים שצולמו על ידי אסטרונאוטים וטלסקופים ושהותרו לפרסום על ידי נאס"א, מציגות השערות אודות בסיס חייזרים על הירח ומבנים מלאכותיים על פני מאדים.  תמונות של המתחם הבין-כוכבי מגלות עב"מים הנעים בחלל במרחקים גדולים מאוד מכדור הארץ, ובמהירות מדהימה.  ב-2012, הסוכנות האירופית לחלל העלתה סברה שהירח של מאדים "פובוס" הינו מלאכותי.

Aliens4 - ET-in-Italy

"מקרה החברות", איטליה

מקרה ה'חברות' מאיטליה הינו דוגמה אחת ל-mass contact, כאשר קבוצת חוצנים ביקרה וחיה באופן פיסי עם קבוצת איטלקים (מעל 100 אנשים) לאורך מספר שנים. ניתוח קפדני של תמונה של חוצן מתוך הספר המתאר את קורותיהם, מאשר את האותנטיות של התמונה כך שהגובה המוערך של החוצן בתמונה הינו אכן מעל 3 מטרים.  תחת פן אחר של מפגשים אישיים עם חוצנים, סיפורי החטיפות, ניתן להזכיר את החטיפה בפסקגולה (מיסיסיפי), שבה חוצנים לקחו שני בני אדם לחללית שלהם. למרות שהצעיר מביניהם חווה טראומה מובנת מהעניין, המבוגר מביניהם דווקא סיפר בהתרגשות על התחושה שחש, שהחוצנים באו עם פניהם לשלום.  סיפור נוסף הינו של בטי ובארני היל, אשר נחקר לעומקו ע"י מומחי עב"מים ואנשי רפואה, תחת השימוש ברגרסיה היפנוטית לחקר תופעת "הזמן האבוד".

ביל קופר

ביל קופר

קיימים מספר חוקרי עב"מים ידועים, ובהם ניתן לציין את מי שהוגדר על ידי ממשל קלינטון כ"שדרן הרדיו המסוכן ביותר בארה"ב" – מילטון וויליאם (ביל) קופר.  קופר, שהיה בעברו איש מודיעין בצי האמריקני ואיש חיל האוויר, טען שמשנות ה-40 התרסקו כלי טייס חוצניים על פני כדור הארץ וכי לממשלת ארה"ב הסכם עם החוצנים האפורים. ההסכם לטענתו הופר בגסות על ידי החוצנים, שחטפו בני-אדם והשחיתו בקר בניגוד למוסכמות. שבועות ספורים לפני מותו המוזר, טען קופר שבידיו מסמכים להוכחת דבריו וכי הוא מתכוון לפרסמם.  מסמכים שונים מעידים בנוסף על כך שהנשיא אייזנהאואר ניהל מספר פגישות חשאיות עם חוצנים ב-1954.  בנוסף נטען במסמכים אלו, כי ממשלת ארה"ב יצרה קשר עם חוצנים הנמצאים על פני כדור הארץ והשיגה מהם טכנולוגיה חוצנית במספר מקרים.  חוקר נוסף בתחום הינו פיל שניידר, שנפטר אף הוא בצורה תמוהה, ובתקופה שלפני מותו הרצה ברחבי ארה"ב על נושאים שונים הכוללים את שיתוף פעולתו בבניית בסיס תת-קרקעי סודי בדולצ'ה, ניו-מקסיקו עבור צבא ארה"ב.  שניידר סיפר שהוא נפגש עם גזע חוצנים אלים בסוף שנות ה-70 ששינה את כל מציאות עולמו מיד לאחר מכן.  לויד פאי חקר ממצאים ארכיאולוגיים רבים דוגמת גולגולות הקריסטל והגולגולות המוארכות, כמו אלו שהתגלו בפרו.  לאחרונה אף התגלה בבדיקות ראשוניות של גולגולות מוארכות מ'פרקס' שבפרו, שמדובר בדנ"א מיטוכונדרי השונה ביולוגית מהאדם, עד כדי כך שסביר להניח שהם לא יכלו להתרבות בזיווג עם בני אדם רגילים. בנוסף, מדובר במבנה אנטומי-מורפולוגי שונה שלא יכול היה להיגרם מלחץ מכני שהופעל בתקופת ילדות (עצם הקודקוד הינה אחת ולא שתיים; משקל והיקף הגולגולת, כמו גם היקף ארובת העיניים, אינם תואמים לתוצאות הנגרמות כתוצאה מלחץ מכני כמו שנעשה בעבר במקומות אחרים בעולם).  החוקר נאסים הרמיין, דיבר רבות אודות קיומו של סטאר-גייט ליד השמש, שבו משתמשים עב"מים בגודל של כדור הארץ.

Aliens4 - UFO_at_Olympics_b

עב"מ באולימפיאדה, 2012

בפן מעט עדכני, מאות מיליוני בני אדם צפו בטקס הפתיחה של האולימפיאדה ב-2012, אך רק חדי העין הבחינו בעצם הדומה לצלחת מעופפת טס בין הזיקוקים, ועד כה לא התקבל אף הסבר רשמי לתיעוד.  בפברואר 2013, מטאור בקוטר מוערך של 17 מטר נכנס לאטמוספרה של כדור הארץ ככדור אש במהירות של לפחות 54,000 קילומטר לשעה, והתפוצץ בשעה 9:20, מעל פני סיביר.  סרטונים שונים מצביעים על התערבות של תרבות חוצנים מתקדמת שריסקה את המטאור בעוד שהיה בחלל.  ב-1997, במשך כ-3 שעות, צפו אלפי בני-אדם ברחבי נבאדה, אריזונה וסונורה בארה"ב, במופע אורות ועצמים בלתי-מזוהים, יוצא דופן בהיקפו.  מושל המדינה דאז הצהיר בנושא, "אני טייס, ומכיר כמעט כל כלי טיס שמסוגל לטוס. זה היה גדול יותר מכל מה שראיתי מעולם. הדבר נותר תעלומה בעיני. מי יודע מהיכן הגיע? היה להם מבנה גיאומטרי קבוע ובלתי משתנה". המושל מעיד שפנה לבסיס חיל-האוויר לקבלת מידע, לפיקוד המשמר הלאומי וכן לראש המחלקה לביטחון הציבור. איש מאותם גורמי ממשל לא ידע להסביר את המתרחש והם עצמם היו נבוכים.

מעגל תבואה, אנגליה

מעגל תבואה, אנגליה

ולסיום נזכיר את מעגלי התבואה, שלמרות שהוכח שמיעוטם נעשה על ידי אנשים מתחזים, את חלקם הגדול לא ניתן להסביר באמצעים קונבנציונאליים.  יש הסבורים שמעגלי תבואה אלו משמשים למעשה כדרך סימבולית שבה תרבויות חוצנים מתקדמות שולחות מסרים מתקדמים אל שוכני כדור הארץ.

מאמר זה הינו הרביעי בסדרת מאמרים בנושא הודעות מסתוריות שכבר הגיעו לכדור הארץ מאת תרבויות מתקדמות של חוצנים, הממוענות לאנושות השוכנת בכדור הארץ.  למאמר הקודם – אנא לחצו כאן.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=12387
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

21 תגובות »

 • יעל

  מהדווה היקר
  מה אתה אומר על כל מה שקורה באתר של קוברה?
  אני עוקבת אחריו ממש מההתחלה והתמכרתי לעידכונים שלו
  נראה כאילו אנחנו ממש בפתחו של ה"event"
  מה.. אני היחידה בישראל שמאמינה בזה?
  ןאם לא, בואו נרים איזו קבוצה קטנה והזויה משלנו…
  יהיה מעניין

  הגב ליעל
  • מירי

   היי יעל
   אפשר לינק לאתר בבקשה? קוברה
   תןדה

   הגב למירי
   • תמיר

    זה האתר של קוברה:

    http://2012portal.blogspot.co.il

    ויש עוד הרבה אתרים אחרים דומים, שמתיימרים להביא מידע על מה שקורה "מאחורי הקלעים":

    http://goldenageofgaia.com
    http://kauilapele.wordpress.com
    http://americankabuki.blogspot.co.il

    בכל האתרים האלו יש מאמרים מאוד מעניינים ומעוררי השראה, והכוונה של האנשים שעומדים מאחוריהם אולי טובה, אבל הם לא תמיד מסננים את המקורות שלהם, ולכן מביאים הרבה פעמים חומרים מאוד מניפולטיביים, כולל מקורות "חוצניים". כידוע לא כל החוצנים "טובים"…

    יעל – כתבת שהתמכרת לאתר ושיש לך תחושה שאנחנו בפיתחו של "event" וזה מעיד על הבעיתיות… לפי האתרים האלו אנחנו בפיתחו של "event" כבר שנה וחצי, אני זוכר שעוד בקיץ של 2012 האתרים האלו דיברו על "גל מעצרים", נחיתת "חוצנים טובים" ועוד שלל המצאות, הכל כמובן לקראת תאריך היעד של 21.12. ידוע לכולנו מה קרה באותה שנה… כלום.

    בעיניי כל תיקשור או מסר שגורם לאנשים לחכות לגורם חיצוני שיושיע אותם, מפספס את המטרה במקרה הטוב, ומטעה בכוונה במקרה הפחות טוב. השינוי אכן קורה בכל רגע, אבל הוא לא תמיד נראה ע"פ השטח, כי הוא קודם כל שינוי תודעתי שיותר ויותר אנשים חווים.
    ברגע שתהיה מסה קריטית של אנשים שעשו את ה"קפיצה הקוונטית" הזו בתודעה, נראה גם שינוי פיזי בעולם, אבל בעיניי אין טעם לחכות לשינוי כזה, ומי שרוצה להאיץ אותו צריך פשוט להמשיך לעבוד עם עצמו, ולהמשיך להאיר את הפינות האפלות שבתוכו. העולם "שם בחוץ" הוא בסופו של דבר רק שיקוף קולקטיבי של העולם הפנימי שלנו.

    הגב לתמיר
 • רא

  פרסום מבורך!

  רק הערה קטנה – יכול להיות שד״ר גריר הוא מניפולטור של ממשלת ארהב.
  חקרתי את הנושא לעומק ועולות שאלות מטרידות באשר למיהמנותו.

  כל היתר – מתנגן אצלי היטב

  הגב לרא
  • מהאדווה

   תודה רא,
   ידידה שלי הייתה תקופה קצרה עם ד"ר גריר בארה"ב כחלק מהפרויקט באחת הסדנאות שלו. אני מאמין שהוא אותנטי גם אם כמובן יכול להיות שלפעמים משחקים בו. אבל כמו כל פרט אחר בכתבה, יכול להיות שאתה צודק.
   אשמח אם תשתף כאן את השאלות המטרידות בקשר אליו.

   אני ממליץ על הטכניקה לתקשור עם החוצנים שהוא פרסם גם בספר שלו, לדעתי היא מדהימה.
   http://belsebuub.com/extraterr.....even-greer

   הגב למהאדווה
 • dave

  הנה משהוא מעניין
  http://en.wikipedia.org/wiki/O.....%A3o_Prato

  איש צבא רציני מברזיל שאין לו שום "נטיות רוחניות" בראיון על מה שקרה ב-1977 במבצע צבאי שנועד לחקור את הדיווחים על עבמים ע"י כפריים.
  הראיון ניתן כ-20 שנה מאוחר יותר, כ-3 חודשים אחרי הראיון הוא נמצא תלוי ע"י החגורה שלו. הרשויות אומרות התאבדות ואילו אנשים אומרים חיסול ממשלתי
  כך או כך אחד הסיפורים יוצאי הדופן. משום מה קשה לי יותר להאמין לאמריקנים-קנדים-בריטים

  קישור לראיון
  https://www.youtube.com/watch?v=hoItRp1JsGU

  הגב לdave
 • הרב יעקב הלוי

  בס"ד
  על פי תורת ישראל, הישויות שנמצאות בין מלאכים לבני אדם נקראים : שדים.
  בכל תרבות קוראים להם בשמות אחרים: חלק קוראים להם טרולים, חלק קוראים להם חוצנים, חלק קוראים להם ג'יני, וכולי.
  המשותף לכולם הוא שיש להם הגבלה חלקית כמו לאדם, וחלק לא מורגש כמו מלאך.
  בתורה כתוב: יזבחו לשדים לא אלוה לא שערום אבותיכם.
  כלומר היו תרבויות שהיו זובחות ילדים לשדים, מקטרות להם, וכל מיני סוגי עבודה שנקראת עבודה זרה.
  בברכת הגאולה השלימה

  הגב להרב יעקב הלוי
 • אמיר

  סבבה – אז יש עבמים ויש חייזרים.
  מה עכשיו?
  מה בדיוק צריך לעשות עם הנתונים – אני מאמין שעמוק בפנים כולם יודעים שזה המצב אבל פרקטית לא ניתן לעשות הרבה.
  ברור שכמו בכל תחום אפור כזה יהיו מלא שרלטנים ולכן אנשים יפחדו ללכת בעקבות מישהו ש"יודע" מה צריך לעשות.
  ראינו גם את הנבואה של הנסיכה היפנית אשר בדיעבד כנראה לקחה את הכדור הלא נכון. והיא מתקשרת כם חייזרים אם אני לא טועה.

  בקיצור יש צד פרקטי לנושא?

  הגב לאמיר
  • מומחה בקנוניות

   הצד הפרקטי זה ללחוץ על הממשלות שיגלו את זה.
   ברגע שיתגלו שהסתירו דבר כזה במשך שנים ארוכות המוניטין שלהם יתמוטט ושלנו יזנק לשמיים.
   ז"א אנשים יהיו יותר זהירים ופחות יאמינו לדמויות סמכותיות.

   מעבר לזה כמובן הטכנולוגיה של החיזרים…

   הגב למומחה בקנוניות
 • A&Y

  מהדווה היקר

  שכחת לציין שביל קופר חזר בו מעיניין החייזרים הרבה שנים לפני כן והודה שהשתמשו בו ככל הנראה על מנת "לשחרר" את המידע הזה. ביל טען בכל מעודו שיתכן שישנם חייזרים, אך המושכים בחוטים בהחלט ישמתשו בזה לאיחוד העולם תחת סדר עולמי חדש.

  הגב לA&Y
 • מוישה

  יש לי שאלה אליכם, טוקבקיסטים יקרים.
  קיום חייזרים מפחיד אתכם או מעורר בכם סקנות והתלהבות?

  הגב למוישה
  • מומחה בקנוניות

   גם וגם כי יש חייזרים טובים ויש חייזרים רעים.

   למה אתה שואל?

   הגב למומחה בקנוניות
 • גיורא ארליך

  הי..
  אני מקווה שאני לא הולך לקלקל לכם את המסיבה.
  בכל אופן כן החייזרים – או יותר נכון אחינו השמימים כבר מזמן כאן- כל הטכנולוגיות המפותחות שלהם לא ממש רלוונטיות כי הצורה הכי מתקדמת שלהם – או יותר נכון שלנו לדבר איתם היא באמצעות טלפתיה – ואת זה כולנו מסוגלים לעשות – פשוט לדבר איתם – במחשבה… ולא לפחד מהתשובות והספקות שעולים.
  בכל אופן אתר לאחות שמימית אחת אינליה בנז שנותן לנו זוית יפה עלינו ועל אחינו השמימיים.
  https://ascension101.com/
  ומי שבאמת רוצה לעבוד למען גאולת האנושות יפה יעשה אם יתעניין בספר הידע שמועבר ע"י ביולנט צ'וראק מתורכיה שם נפתחות בפנינו כל האמיתות – עלינו ועל הכול.. (למי שמגיע לחומר הכתוב עצמו- בחומר שקיים ברשת אין את התדר).

  הגב לגיורא ארליך
 • יעל

  מצטערת שלא הגבתי למגיבים. לא ראיתי שום תגובה ונכנסתי כל יום לבדוק.מוזר.
  תמיר, אני לא חושבת שזו בעיה כי אם מקשיבים לו בשקט ובלי לצאת מפרופורציה, אז מבינים כי כל מה שהוא אומר אכן קורה
  לפחות ברמה האנרגטית. מעבר לכך, בראיונות איתו הוא נשמע אדם שקול ורציני, לא מתלהם וגם לא מבקש דבר.. חוץ מזה שלא
  נתייאש..
  בנושא תיקשורים הוא מאוד ברור. הוא לא מתקשר אלא נמצא בקשר
  ישיר עם הפלדיאנים והמחתרת שנמצאת פה כבר שנים.
  אם יתפנה לי זמן, אכתוב פוסט בנושא. ה"קבל" שולטים בארץ
  ובארה"ב חזק, ובעקבות זה קשה מאוד להעיר את ההמון.
  האתר אמת אחרת מבורך ועושה עבודה נפלאה בכיוון,יישר כח!

  הגב ליעל
  • תמיר

   אין שום סיבה שנתייאש 🙂

   אבל אני גם לא חושב שכדאי לחכות ל"אירוע" כלשהו שיקרה בעתיד, כי אז אנחנו בעצם מגבילים את עצמנו ללינאריות של הזמן הפסיכולוגי, שממנו מורכב ה"מטריקס", שממנו אנחנו מחכים שאותו אירוע ישחרר אותנו, כך שיש פה סוג של מילכוד…

   להשתחרר מהמטריקס אפשר רק ברגע הזה, לא בעבר ולא בעתיד 🙂

   הגב לתמיר
   • יעל

    מקסים, אבל מאחר ואנחנו נלחמים במטריקס מתוך המטריקס…
    בינתיים אף אחד לא באמת הגיש לי את הכדור האדום,
    או שמא הוא היה כחול?
    באמת צריכה לראות שוב את הסרט..
    (סמיילי מתבקש אבל אין לי).

    בכל מקרה, מחר נערכת מדיטציה המונית למען הרגעת הרוחות באוקראינה. כנסו ל "portal2012" וקבלו פרטים.

    הגב ליעל
 • dave

  אדגר מיטשל גם טוען שהוא נחת על הירח. יש אחלה וידאו שמראה איך "גיבורי האנושות" מנאסא מספרים לנו איך "היה שם"

  watch?v=-RcKLAo62Ro

  ועוד "הישג מופתי" של "מדעני" נאסא.
  watch?v=m-BRHLLdYEQ

  הגב לdave
 • אמיר

  שאלה לא קשורה לכתבה:
  האם האבק שעבר עלינו ועדיין עובר עלינו הוא טבעי?
  אני בטוח שלא אבל אין לי שום חומר בנושא.
  אשמח לקבל קישור לנתונים.
  בתודה מראש
  אמיר

  הגב לאמיר
 • Vimana

  היי מהאדבה,
  כל הכבוד על סדרת הכתבות, אחלה ריכוז של המון מידע מהמון מקורות.
  תיקון קל: לגבי "ניבירו", ניבירו הוא הפלאנטה שמהם באו ה"אנונאקי" שזה השם של האלים של השומרים.

  הגב לVimana
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית