הודעות מסתוריות המגיעות מחיים תבוניים מחוץ לכדור הארץ (3)

 • מאת מהאדווה | 9 בפברואר 2014
 • 7,538 צפיות | 25 תגובות
עודכן לאחרונה: 9 בפברואר 2014

vrillon episod-incredibil-la-tv-aici-este-vrillon-din-conducerea-galactica-ashtar-vezi-mesajul-extraterestru-transmis-in-1977-video-18433214בערב של ה-26 בנובמבר 1977 (מספר חודשים לאחר קבלת אות שדר ה"וואו"), בדרום אנגליה, אירע דבר יוצא-דופן.  על ידי שימוש בטכנולוגיה שעדיין לא הייתה קיימת בכדור הארץ באותו הזמן, קול לא מזוהה קטע את שידור החדשות בטלוויזיה הבריטית ומסר הכרזה בת 600 מילים בשידור חי, באנגלית.  ההקלטה כולה של ההודעה המסתורית הזאת קיימת ביוטיוב.  שידור המסר החל בדיוק בשעה 17:10 ונמשך כ-6 דקות.  סוכנות ממשלתית בריטית ניסתה לחסום את השידור אך ללא הצלחה.  זמן קצר לאחר מכן, אלפי אנשים התקשרו לתחנת הטלוויזיה ולמשטרה.  כתוצאה מכך, הרשויות התנצלו 3 פעמים ברצף על ההפרעה וניסו לקטלג את ההודעה כשדר פיראטי ואפילו כבדיחה, אך למרות זאת המקור של "הבדיחה" לכאורה מעולם לא התגלה.  נקודה זו חשובה ביותר לאלו המוכנים לראות מעבר למראות.  אפילו אם לספקנים זה לא אומר יותר מדי, לאנשים החוקרים ברור הדבר שהפסקת תוכנית הטלוויזיה לא יכלה להתבצע על ידי אף אחד באותו הזמן.  נדגיש כאן שההודעה המדוברת הגדירה את עצמה מההתחלה כמסר חייזרי, ועד היום לא נמצא כל הסבר אחר המניח את הדעת.  לשים לב שהמסר מלא בחכמה ובטוב לב, להלן הטקסט המלא של ההודעה האמורה:

"זהו הקול של ורילון, נציג של המפקדה הגלקטית אשתר, מדבר אליכם.  במשך שנים רבות חלקכם ראה אותנו כאורות בשמיים.  אנחנו מדברים אליכם כעת עם אהבה, שלום וחוכמה כמו שעשינו עם אחיכם ואחיותיכם בכל רחבי כדור הארץ.  אנחנו באים כדי להזהיר אתכם מגורל הגזע שלכם ושל עולמכם, בכדי שתוכלו לתקשר עם אחיכם בני האדם אודות המסלול העתידי שעליכם לקחת בכדי להימנע מהאסונות המאיימים על העולם שלכם ועל הישויות שבעולמות מסביבכם.  אתם צריכים ללמוד לפעול עם אהבה ועם חוכמה כדי להיות מסוגלים להשתתף בהתעוררות הגדולה, כאשר הכוכב עובר לעידן הדלי.  עידן זה של שינויים עמוקים יכול להיות זמן של שלום אמיתי ואבולוציה עבור הגזע שלכם, אבל רק אם השליטים שלכם יהיו מודעים לכוחות הרשע שעלולים להעיב על השיפוט שלהם.  תעצרו והקשיבו היטב למה שאני עומד להגיד לכם, בגלל שההזדמנות הזאת אולי לא תחזור בשנית.  במשך שנים רבות, המדענים שלכם, הממשלה שלכם ומפקדי הצבא שלכם לא לקחו בחשבון את האזהרות שלנו.  הם המשיכו להתנסות עם כוחות הרשע במה שאתם קוראים לו אנרגיה גרעינית.  הפצצות הגרעיניות עשויות להרוס בין רגע את כדור הארץ ואפילו את הישויות מהעולמות הקרובים אליכם.  השאריות של מערכות האנרגיה הגרעינית ירעילו את הכוכב שלכם במשך שנים רבות מעכשיו והלאה.  גילינו, שהאנרגיה הגרעינית מכוונת תמיד כנגד החיים, בעת שאנו פוסעים בנתיב האבולוציה זמן רב יותר מכם.  אין לה שימוש שוחר שלום.  המחקר על אנרגיה זו חייב להיפסק מיידית, אחרת תסתכנו בהרס.  כל נשקי הרוע שלכם חייבים להיעצר בבת אחת.  הזמן של מחלוקת ומלחמה חייב להיהפך לחלק מהעבר שלכם, וכך הגזע שלכם יוכל להמשיך לשלבים הגבוהים יותר של האבולוציה אם תתגלו כראויים לכך לפני אלוהים.  יש לכם אך זמן מועט ללמוד לחיות ביחד באהבה, שלום ורצון טוב.

vrillon 1379997010-0קבוצות קטנות בכל חלקי הכוכב קיבלו מאיתנו השראה וכבר מלמדים אתכם את המסר הזה; הם כאן כדי להעביר את האור מלא החוכמה של העידן החדש שמפציר ובא.  אתם חופשיים לקבל או לדחות את ההדרכות שלהם, אבל רק אלו שילמדו לחיות בשלום יוכלו להיכנס אל המציאויות הגבוהות יותר של האבולוציה הרוחנית.  הקשיבו כעת לקול של ורילון, נציג של המפקדה הגלקטית אשתר, מדבר אליכם.  היו מודעים גם לעובדה שיש כעת הרבה נביאי שקר ומדריכים רוחניים כוזבים שפועלים כעת בעולמכם.  הם לוקחים מכם את האנרגיה שלכם – שאותה אתם מכנים כסף – ולאחר מכן משתמשים בכך למטרות רוע, בעת שהם נותנים לכם בתמורה תובנות נטולות משמעויות.  העצמי הפנימי האלוהי יגן עליכם מכל זה.  עליכם ללמוד להיות קשובים לקול הפנימי הזה, שיעזור לכם לזהות את האמת, ויאפשר לכם להימנע מבלבול, כאוס פנימי ושקר.  לימדו להקשיב לקול האמת האלוהי הזה, שקיים בכל אחד מכם והתחילו לטייל בדרך הרוחנית, תוך שמירה על התמדה.  זוהי הודעה לחברינו היקרים.  אנו עוקבים אחרי ההתקדמות שלכם כבר שנים רבות, כמו שאתם עוקבים אחר האורות של הרכבים שלנו בשמיים.  אתם יודעים כעת שאנחנו כאן ואתם יודעים שיש, על כדור הארץ ומסביב לו, יותר ישויות מאשר המדענים שלכם מוכנים להודות בכך.

אנו מודאגים מכם מאוד ונעשה כל שנוכל על מנת לסייע לכם בדרככם אל האור.  אל תפחדו והבינו, שכל שעליכם לעשות הוא לנסות לדעת ולהבין את עצמכם, ולחיות בהרמוניה ובאהבה על פני כדור הארץ.  אנחנו מהמפקדה הגלקטית אשתר, מודים לכם על תשומת ליבכם.  אנו עוזבים כעת את פני הקיום הארצי שלכם.  היו מבורכים בשם האהבה העילאית והאמת הקוסמית."

נצטט כעת את 3 ההודעות שדרכם ערוץ הטלוויזיה התנצל על ההפרעה המוזרה של התוכנית.  2 ההודעות הראשונות נכללו במהדורת החדשות של התחנה, ושודרו באותו הלילה, וההודעה השלישית שודרה בלילה בתחנת הרדיו של הערוץ.

ההודעה הראשונה

"אנחנו מודעים לכך שחלק מהצופים שלנו באזורים מסוימים במדינה נתקלו במספר הפרעות של שדר הקול.  אנחנו מביעים את התנצלותנו ומבטיחים לעשות את כל המאמצים על מנת לפתור את התקלה."

vrillon2 372px-EmissionNebula_NGC6357ההודעה השנייה

"המהנדסים שלנו כבר עושים כמיטב יכולתם כדי לגלות את המקור של מה שהם קוראים לו "שידור גס", שלקח כ-6 דקות במשך מהדורת החדשות של תחנת ITN הלילה.  צופים מאזור ברקשיר והמפשיר, שקשורים למשדר של הנינגטון, נתקלו בבעיה הזאת.  הם שמעו קול מחליף את הקול של השדרן שלנו, ושאמר משהו כמו: "תושבי כדור הארץ, הכניעו את נשקיכם, זוהי הודעה מהחלל".  אלפי צופים התקשרו לאחר מכן לטלוויזיה הדרומית, למשטרה ואלינו ב-ITN.  הדובר של רשות השידור העצמאית הכריז: "זוהי התקרית הראשונה מסוג זה בבריטניה".  משטרת וינצ'סטר אמרה שחלק מהאנשים הופחדו על ידי הודעת הקונדס הזו.  הם אמרו שהם שלחו שוטר כדי להרגיע אישה אחת.  אנחנו מקווים ששום דבר לא קטע את המהדורה במקום שבו אתם נמצאים הערב.  מכולנו כאן, לילה טוב".

ההודעה השלישית

"רשות השידור העצמאית לא יכולה להסביר את ההודעה המסתורית שקטעה את שידור החדשות של הטלוויזיה הדרומית.  הקול האיטי והעמוק הכריז: 'כל נשקי הרוע חייבים להיהרס.  יש לכם רק זמן קצר ללמוד לחיות בשלום'.  התחנה ננצרה במטלפנים מודאגים שדרשו הסבר.  אך כמו שקצין המידע של רשות השידור, ג'ון ג'ינרי אומר, יכלו להיות מספר סיבות לתקרית: 'אנחנו לא יודעים בוודאות שמדובר בשידור פיראטי.  אנחנו יודעים שהייתה חפיפה של קולות שאומרים דברים מסוימים ועליהם אין לנו רישום מדויק.  יש לנו עדויות רבות והרבה מטלפנים.  אנחנו לא יודעים מה זה היה.  השידורים שלנו, כמובן, מפוקחים במרכז הפעלה, אך במקרה הזה יכולנו להבחין רק במלמולים והפרעות חזותיות.  קיבלנו עדויות רבות מאנשים, אבל, אני חוזר, אנחנו לא יודעים מה זה היה.  חדשות הרדיו העצמאי, 6 דקות לאחר חצות.

מאמר זה הינו השלישי בסדרת מאמרים בנושא הודעות מסתוריות שכבר הגיעו לכדור הארץ מאת תרבויות מתקדמות של , הממוענות לאנושות השוכנת בכדור הארץ.  למאמר הקודם – אנא לחצו כאן.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=12370
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

25 תגובות »

 • שושה

  מצ"ב סרטון בן עשר דקות שחובה לצפות בו-
  על חוצנים ואהבמולוגים.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9yyV6p1bv90

  תקציר העלילה: אין גבול לדמיון הפרוע של משפחת רוקפלר.. והפעם.. הרעיון הוא להפחיד את האנושות בעזרת חוצנים. (זוכרים שלא מזמן הוצאה הודעה רשמית שבין עוזריו של אובמה אין חוצן? זן היתה הודעה רשמית של הבית הלבן שפורסמה במאקו! אני לא הבנתי מה פשר ההתעסקות ההזויה הזו בשטויות.. אבל אחרי הצפייה בסרטון הקצר הזה, הכל הרבה יותר מובן) הם באמת חושבים גם על הרעיון המטורלל הזה- להפחיד את האנושות בעזרת "חוצנים" מדומיינים, כדרך לשכנע אותנו ב"נחיצות" ממשלה טוטאליטרית בראשותם. נשמע לכם מדומיין? הנשיא רייגן דיבר על איום כזה בנאומים שלו, ורק לאחרונה אישר סוכן CIA (ארגון הקשור לרוקפלר) שאכן קיימים חוצנים! מה דעתם? הזייה? או שאנחנו חיים במציאות הזויה בעצם?
  שימו לב שהאנשים האלה חותרים בדבקות לכונן משטר עולמי אחד ברשותם, כשהם השליטים ואנחנו.. העבדים.
  "היום האמריקאים יחרדו אם חיילים של האו"ם יכנסו ללוס אנג'לס כדי להשיב סדר, מחר הם יהיו אסירי תודה! זה יהיה נכון במיוחד אם יאמר להם שישנו איזה איום חיצוני אי-שם, בין אם אמיתי או מדומיין, שמאיים על עצם קיומנו." ^ הנרי קיסינג'ר, שר החוץ של ארה"ב לשעבר.

  רעיונות נוספיפ של המשטר, המובאים בסרטון המצ"ב:
  "הרעלה של האוויר ושל הספקת המים והמזון כבר במצב מתקדם מאוד. זהו ה"איום" שבעזרתו נספר לאנשים שרק התאגדות תחת כוח חברתי פוליטי, עשויה לפתור אותו. אבל מתוך נתונים עכשווים ייקח בין דור לדור וחצי לפני שזיהום סביבתי, חמור ככל שיהיה, יהיה מטריד מספיק בקנה מידה גלובלי, כדי להציע בסיס אפשרי ל"פתרון". ככל שייראו האוויבים שהצענו בלתי הגיוניים, חייבים למצוא "אוייב" אחד בעל היגיון, איכות וחשיבות, כך שההמון יפחד מספיק ויקבל את הממשלה הטוטאליטרית שלנו כ"פתרון" למשבר".
  שימו לב שכבר אז הוא מדבר על איסוף הנשק מהאזרחים- שקורה גם היום באמריקה, זהו רעיון ישן. שימו לב שהם מדברים על יצירת איומים אמיתיים או מדומיינים, כפי שכותב ידידנו הנרי, והפחדות שנועדו "לשכנע" אותנו בנחיצות "הפתרון" שלהם. (אצלנו כיום זו למשל כנראה יצירת "אינתיפאדה" ביהודה ושומרון על ידי המשטר כש"פתרון" יהיה גירוש היהודים הגזעני. ודיקטטורה דוחה לערבים שיישארו באיזור הנקי מיהודים)
  ומי שחושב שזה בבלט- הנה, עובדה שמרעילים לנו את המים עם "ההפלרה"- וזו רק דוגמא אחת.
  הנה, עובדה שביימו לנו את מלחמת יום הכיפורים, אותו ההנרי ביים, וכיום כל מי שיש לו מעט שכל בקדקודו מבין שביהודה ושומרון מתרחשת אינתיפאדה שהמשטר מביים, כ"איום" שיש למצוא לו "פתרון" כשהמטרה סומנה מראש.

  כתבה נוספת בנושא:
  http://www.ahava528.com/archives/3058

  הגב לשושה
  • מהאדווה

   שלום שושה,
   תודה על התגובה. אכן סביר להניח שיש גורמים בעולם שמנסים להפחיד אותנו באמצעות השימוש בחוצנים מדומיינים.
   דבר זה אינו סותר את העובדה שסביר להניח גם שחוצנים אכן קיימים. אפילו ביל קופר בזמנו התייחס לכך ש-2 הדברים האלה מתקיימים במקביל. שימי לב בבקשה בנוגע למסר שמובא במאמר כאן, אין כל פחד, אלא לעומת זו, קריאה למודעות, אחווה ואהבה.

   הגב למהאדווה
   • שרון

    תודה רבה על המסר שלך מהאדווה. אכן יש סוגים שונים של חוצנים ונשמע שהם מבקשים רשות. הם לא כופים עצמם ולא טוטליטריים, כמו שאכן מופיע בהפחדות חוצנים מאת רוקפלר ושות '(שושה, צודקת…. יש גם את מה שאת אומרת). הכל במקביל.

    הגב לשרון
 • mat

  אהבתי מאד את המסר!

  ואני ממש אוהב את סדרת הכתבות שלך מהדווה 🙂

  תודה.

  הגב לmat
 • אופנסלה

  בהמשך לאשתר קומנד

  בתגובה וכהמשך להזהרתם של מפקדת אשתר בדבר מלחמה והשמדת המין האנושי משנת 1976, אשר הועברה תוך חדירה מפתיעה לתוך שידור החדשות בבי בי סי באנגליה. הודעה שלשמחתי הרבה מצאתי תורגמה ופורסמה בראש האתר אמת אחרת מ09 פברואר, והוסיפו על זאת את רוב ההזהרות חלקן נוראיות חלקן זוהרות שנמסרו לאנושות מאז הנביאים ובמיוחד בעשורים האחרונים וביתר שאת בעת הזאת , נראה שהגיע הזמן לפרסם דרך פשוטה להצלה.

  ראיתי הרבה אנשים שקוראים את הנבואות והתחזיות המאיימות מהסוג הזה נושאים עינהם לשמיים בהנחה שהנהלת המצב נמצאת הרבה מעליהם, וכל מה שביכולתם הוא לפרוך כפיהם מעלה בתחנונים ובחוסר ישע ולפטור את עצמם ברטוריקה "מה אני כבר יכול לעשות".

  אך נמצאה תשובה לשאלה הזו, אני לא טוען שתשובתי היא היחידה או המתאימה לכל אחד, ואשמח אם תתכנה תשובות אחרות, אישיות או כלליות שתוכלנה לסייע להצלת כדור הארץ. בעת כזאת אני חושב שאין מה לשמור דברים כאלה בסוד ומימלא רעיונות כאלה מטבעם שיהיו נחלת הכלל.

  התשובה הפשוטה לתוכנית הניהול של הפריצים והסכמתם האוטומטית של הציבור לתהליך הכללי הגורף של השמדה עצמית לא מודעת בחברה האנושית, התשובה שאני מצאתי נכונה היא תוכניתו העתידית של היחיד. תשובה פשוטה מאד אבל גם עמוקה. מצאתי שהיחיד מוכשר ליצירת תוכנית עצמית שתבטל את תוכניות ההשמדה הידועה. ושאדם יצליח ככל שהוא מלומד ומודע או היה שותף בהוצאה לפועל של תוכניות רחבות היקף ומרחיקות ראות

  כאשר היחיד בונה לעצמו תוכנית, ככל שהתוכנית הזו יותר עמוקה מבחינה רגשית, ככל שהיא מצליחה לממש את החלומות הכי יפים שיש לאדם, זו תוכנית טובה. אחד או אחת שראה סרטים עתידניים או קרא ספרים כאלה או חלם חלום מפואר הכולל את עצמו בסביבה ארצית עתידית שלא חרבה, מי שחלם את עצמו קיים על אדמה חדשה שניצל, מי שיכול לראות בעיני רוחו ארץ טבעית ומופלאה, בריאה, עשירה, דמיון כזה ככל שהוא בא יותר מהעומק מהלב ככה יש לו אפשרות לפרוח ולהתממש יותר במציאות. דבר אחד כדאי להוסיף שכדאי לך להתחיל ממשהו שאתה כבר עושה עכשיו..משהו שהיית יכול לראות מתפתח בא נגיד למרחק מאתיים שלשל מאות שנה. מהיום אם יש ביכולתך דמיונות וחלומות ומראות עמוקים ורגשיים מאוד על הטוב שצופן לך העתיד, אל תבטלי או אל תבטל אותו במחי לשון, אל תבטל,. במקום זאת קח את זה כבסיס לתוכנית מעשית.

  ככל שהתוכנית שלך מרחיקה ראות וככל שאתה חי מעבר לזמן הנתון, בואי ובוא נגיד תוכנית של מאות ואלפי שנים מתאימה להצלת האדמה. אם בנוסף תרשהלעצמךו תזמין אפליקציות אופרטיביות שיובילו ויממשו את התוכנית האבסטרקטית, הדמיונית, הנובעת מאהבה לכוכבנו, אפליקציות בת , אופני מימוש והזדמנויות כאלו יבראו כפועל יוצא בהמשך …ואחר כך המימוש יכלול אפשרויות מעשים ומקומות ויחסים שניתן להבריא בדרך, וכך יטב.

  תוכניתך עשויה לכלול למשל פיוס בסכסוך ארוך שאין לו כרגע פתרון בעתיד , אך אם האופק יורחק עוד והמרחק המספיק ינתן, והתקוה הכללית תורחב מאד, יתכן שיגיע הפיוס גם לכאלה, אם לא מספיק לך קח בחשבון אלפי שנים ינחצו להשלמת נתיב אחד ראוי בתוכנית שלך ושתוכניות כאלה מטבען הן רב מימדיות וכוללות כל.

  .

  נסה לפתוח את התוכנית בלא התחשבות כלשהי במגבלות הזמן והמקום או החוק והמדינה שאתה מסכים להם עד עכשיו, אל תקרא אותי ותגיד, לא זה לא יתכן…אלא תתיעץ עם לבך קודם כל. או תתיעץ עם מישהו או מישהי פתוח לרעיונות כאלה, מישהו שעל מנת להציל מישהו שהוא אוהב מוכן לשקול ולעשות הכל כולל את הבלתי אפשרי.

  ותדע לך שמסגרת החיים הככלית, היא בעצם הסכמה לרשימת הרשות הנתונה לנו בכוכבנו ושהכללים האלה והחוקים הם מעשה חושב של קבוצת משפחות פריצים מקידמא דנן, כלומר כבר כשלשעשרה אלף שנה, ושהמדובר בתוכנית גלובלית שתוכננה על ידי קבוצת פושעים מתכננים לאורך הסטוריה ארוכה . הם אלו שהשקיעו הרבה מאד זדון וגודל פשעם המלא עוד לא נודע רק מתחיל להגלות, להם היה את הרווח הסגולי החומרי והרוחני מזה אבל השאר, הציבור הכללי, המאמינים בעל כורחם והתמימים, עם הסכמתם ביודעין או מתחת לכרית, היכולת האישית שלהם מבוטלת. ראוי להדגיש, שהסכמה לתוכניתו של האחר, לתוכניתם המדינית או תמיכה בפרשנותם של הפריצים לאירועים הסטוריים, השלמה עם הבנה שהם משרים ומלמדים לגבי כל דבר ודבר, היא מסגרת שצריך ואפשר להעמידה בספק גמור.

  מפקדת אשתר מזהירה את מנהלי המדינות הראשיות ואת צבאותיהן ואת צוותי המדענים העמלים על טכנולוגיה הרסנית יותר ויותר, הם מזהירים אותם מפיתוח של נשק גרעיני מתקדם יותר, והם יודעים שאם כך ימשיכו, גורל הכוכב וכל יושביו להשמדה, זה מה שהשידור אומר במרוכז. והנה אנחנו שומעים מאמריקה השבוע על הצלחתם בנידוי פצצה גרעינית למפצי. בי62 שנוסה בעת האחרונה, וזו אינה אלא הכנה למלחמה גרעינית. האם נתעורר?

  אנחנו מי שער לזה, מצידנו אנו צועקים בכל כוחנו ובזעם נוראי על הגופים המפתחים נשק ועל המדינות הראשיות בהצגה המטורפת הזו "תפסיקו" או שגורלכם כגורלנו כגורל ילדיכם ונכדיכם והאדמה כולה עומד על בלימה כבר כשמונים שנה בקירוב שהזעקה הנוראית הזו נשמעת בכל אתר, וזהו קולה של האנושות המרוטשת ומוחמצת ממות ממוחזר ממות רע ומתועשץ וזו הצעקה שאליה אני מתייחס יותר מכל, זעקת היסורים של האנושות נשמעת ומחרידה את רחבי הקוסמוס כולו !

  אני אומר לך הפתרון בידיך ויש לך שתיים ידיים ויש לך לב ויש לך אהבה לעולם הזה ,סלקו את כל המסמא והמסתיר והמגמד אותכם לאנשים חסרי כוון, חסרי אמונה ביכולתם. .אתם אלו הקדושים , לא המילים

  אני אומר לכל אחד, גם לאלו שיודעים את האמת לעומק, אלו שצללו להוויה, שחיים בנוכחות ריקה ומלאה כל טוב באהבה אלו שיודעים לאהוב ויודעים מהי אהבה ויודעים לעבוד עם אהבה, גם מדבר אל ואלו שאינם… אלו שקוראים את המילים האלה עם שביב קטן של השתאות אולי עם קצת סקרנות אולי תקוה.

  ושואל אותך מתי תצליח לתת לתקווה שלך סיכוי אמיתי, ומה התפנית שתקח על מנת להתחיל לזמום לך את החיים שתמיד רצית, זה תלוי בך. שום דבר לא יכול לעצור את זה. זה חוק בריאה עליון. הכל צפוי והרשות נתונה, אז צפה והרשה, ולך לך לנצח ..עם התממשות תוכניותיך המופלאות ומרחיקות הלכת ביותר, תוך כך תמוגרנה תוכניות ההשמדה,לא יהיה להן מימוש בבריאה שלך.. זה תהליך טבעי, קשה להאמין אבל ככה זה. ,

  מאתר והפניה של האשתר היא פניה פומבית לקהל הצופים בטלויזיה, אפשר גם לנסות ולפרש אותה כפניה שמנסה להגיע לאנשים מסויימים . שהאשתר מבקשת לעודד קבוצה באוכלוסיה המסוגלת לתת תשובה. זוהי קבוצת ההנהגה החדשה של הפלאנטה, זו הקבוצה של אנשים עם לב ענק ועם היכולת לראות להגיע ולגעת בחלום חדש וענק בטבעו, קבוצה היכולה ללכת בנתיב של הגשמה, והחלום מתפתח למרחקים ענקיים שיטביע את תוכניותיהם הרעות של הפריצים, יטביע, יגמד וישכיח.

  לכן לדעתי גם הפרשנות הזאת הרעיון הזה שאני מבטא פה מיועד להגיע לאחדים כאלה, בנסיון לקבל תגובה מקבוצה חדשה של חולמים ובוראים, לכם אני כותב

  הגב לאופנסלה
 • מומחה בקנוניות

  מסר טוב,חבל שלא ידעתי אותו קודם.

  הגב למומחה בקנוניות
 • אופיר עומיסי

  חחחחחחחח….באלוהים שמעליכם וכל מלאכי מעלה אתם לא מאמינים,רק בחרטא ברטא אתם מאמינים??? אוייש תחזרו לשפיות ותתחילו למצוא למה נבראתם ולמה אתם יהודים? ולמה יש עם נבחר שהם עם ישראל? תלמדו קצת על הגאולה הקרובה ובניין בית המקדש השלישי זה יועיל לכם בעולם הזה ובעולם הבא במקום להתעסק בהזיות…מידידכם אופיר.

  הגב לאופיר עומיסי
  • מהאדווה

   שלום אופיר,
   למרות הלגלוג השטחי מצידך, אם היית קורא את המסר המוצג במאמר, היית מגלה להפתעתך שאנחנו כן מאמינים באלוהים, ואף אחד כאן לא דיבר על חוסר אמונה בבורא עולם ומלאכיו, ההיפך הוא הנכון. אין סתירה שבורא עולם ברא חיים גם במקומות אחרים ביקום.
   בנוגע להזיות שאתה טוען אליהם, אני מניח שיש אנשים שמתייחסים לפעליך בעולם כהזיות, אך מתוך חתירה איתנה לאמת שאתה מרגיש בנקודה שבלב, אתה לא מניח להם לעצור מבעדך. כל הכבוד.

   הגב למהאדווה
 • אלן

  תודה מהאדווה על המאמרים שלך. הנושא הרבה יותר אקטואלי ממה שרבים חושבים, אפשר ללעוג כמה שרוצים, המציאות עוברת כל דמיון…וודאי שקיימות ישויות נבונות מחוץ לכדור הארץ שלנו, הרבה יותר נבונות מאיתנו,… ולמעשה הן מאד קרובות אלינו ממה שאנו יכולים לעלות על הדעת…

  מאחר וזה שנים רבות שאני מתעמק בנושא זה. אני יכול לומר שרוב האנושות עדיין נמצאת תרדמה עמוקה ובבורות מוחלטת בנושא זה והממשלות וכלי התקשורת, תעשיית הסרטים עושים הכל עמ' להפחיד אותנו באמצעות שקרים, להשתיק את האמת. לכן לא מפתיע שיש ספקנות רבה בכל הנוגע. אולם, היום בזכות כל הכלים והספרות העומדים לרשותנו ובפרט המצפן שלנו : האינטואיציה שלנו, אפשר להגיע להבנה מעמיקה בכל הקשור. הבעיה שרוב האנשים ובפרט המדענים עובדים רק עם האינטלקט ומבטלים כל מידע שמעבר. אישית אני מתרגם כבר שנים עם צוות בינלאומי מסרים מתוקשרים ממקורות שונים, הבאים בין היתר מציוויליזציות מתקדמות ביותר כמו אלה של הפליידים, סיריוס או הארקטורים וגם נושא שעוד פחות ידוע : מן ההאגרטה, Agartha השוכנת בתוך כדור הארץ. כן מתברר שכדור הארץ חלול כמו כל כוכבי הלכת שלנו….לא אנסה לשכנע מישהו, מספיק לגשת עם לב פתוח לכל העניין. לספקנים יותר, הזקוקים לדברים מוחשים יותר, אני ממליץ מכל הלב לקרוא את הספרים והעדויות של דר' Steven Greer רופא שהקדיש את עשר שנים האחרונות של חייו לחקור את הנושא בארה'ב ולחשוף את הנוכחות החוצנים בזכות מפגשים אישיים ועדויות של אמריקאים אמינים שבמסגרת עבודתם, לרוב בצבא, במודיעין, נתקלו במידע רגיש וסודי וכיום בעת פרישתם מוכנים להעיד על כך בשבועה. לפני שנה ד'ר גריר הוציא לאור את הסרט "סיריוס" מסמך מרתק גם מתורגם לעברית. אגב, בימים אלה יש הזמנה פתוחה לכל אחד, להשתתף ביום א' הקרוב לקשר טלפטי עמם:
  http://www.the-starpeople.net/liveus.html

  אגב, הטלפטיה היא הדרך של קשר הכי נפוצה עם ישויות מן החלל, המרחק לא משחק תפקיד.

  בכל מקרה מתברר מעל כל ספק שאנו הצאצאים של אותן הציוויליזציות המתקדמות המקיפות אותנו, הן אבותינו, הן עצבו את הדנ'א שלנו ומלווות אותנו זה דורי דורות עם הרבה אהבה, אולם בלי להתערב, כי הן מכבדות את רצון החופשי שלנו, יחד עם זאת, מאז מלחמת העולם השנייה ובפרט מאז הטרגדיה של 11.9 המעורבות שלהן הרבה יותר אינטנסיווית, אמנם עד גבול מסוים. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שלהן, הן מונעות מאיתנו כל ניסיון של שימוש בפצצות אטום, ומבטיחים שלא תהיי מלחמה גרעינית, (אגב היו דיווחים בעבר מן הבקרה הצבאית בארה'ב על שיתוק מוחלט במשך מספר שעות של כל המערך הנשק הגרעיני שלהם אחרי שצלחת מעופפת חלפה מעליהם…) הן הבטיחו שמאורע בסדר גודל של ה- 11.9 לא יקרה שוב וכל הניסיונות כן לגרום אסונות מן הסוג הזה הוכשלו ויכשלו. הממשלות בעולם דחו עד כה את העזרה שהן הציעו לנו. למעשה רבים הם ה"חייזרים" החיים בינינו. הם דומים לנו עד כדי כך שמעטים הם אלו המבחנים בהם (וכאן לא מדובר בחייזרים ה"אפורים" המוחזקים באזור 51 הסודי בארה'ב!) ולעתים קרובות הם ממלאים תפקידים רגישים ביותר בחברה שלנו. מיליוני צלחות מעופפות מקיפות את כדור הארץ, קשורות לספינות-אם ענקיות (לפעמים הן נחשפות אך לרוב נשארות בתדר גבהה יותר), הממלאות משימות שונות שכולן מכוונות לשמירת האנושות ודרבון שלנו לעלות את התודעה שלנו, כי הרי אנו נמצאים כעת בתהליך מדהים של התפתחות רוחנית המובילה את כדור הארץ ואת האנושות לממד החמישי,אבל שוב פעם לא בכפיה אלא דרך בחירה אישית. מדובר בתהליך בו האדם מפתח יותר ויותר את תכונות הלב, האהבה הבלתי אנוכית ומשתחרר מן האגו ומן ההרגלים הירודים שכולאים אותו.

  אם כל זה נשמע הזוי, הרי הסיבה פשוטה מאד, הממסד, כלי התקשורת ובפרט כל חבורת העל של בעלי ההון, תעשיות נפט, נשק, תרופות אך ורק מעוניינות לשמור על השליטה המוחלטת על אוכלוסיית העולם ובכל הדרכים מנסות עדיין להעלים כל מידע על טכנולוגיות מתקדמות יותר שהיו יכולות לשחרר אותנו מן התלות בהן. יום אחד קרוב, נתעורר וניווכח שאנו כיום מוחזקים, בלי שאנו מודעים לכך, בכלא פתוח! לדוג' האנרגיה החופשית…נחשפה כבר לפני מאה שנה על ידי טסלא אולם דאגו להשתיק אותה. כיום יש שוב התעוררות עצומה בחקר כל הנושא הזה ודר' גריר המוזכר גם העמיד מטרה להקים מעבדה לנושא זה.

  יום אחד, אני מקווה לא רחוק מידי, כאשר המודעות העולמית תעלה, אנו נעבוד יד ביד עם אחינו ואחיותינו מן הקוסמוס לשיקום כדור הארץ ולהיכרות של היקום האניסופי.

  הגב לאלן
 • dave

  נו באמת מי שמאמין לזה יאמין לכל דבר, זה כבר מעבר לתמימות זה פשוט גובל בפיגור שכלי, זה או כמה עושי קונדס עשו את זה בשביל הקטע או שזה ניסוי פסיכולוגי מתוך קהילת המודיעין לראות איך האוכלוסיה תגיב, אדווה הכתבות האלה לא מוסיפות לאמינות של האתר הזה וחבל, לצערי הרב זהו האתר היחיד בעברית שמדבר על דברים חשובים וחושף הרבה שקרים של הממסד האמריקאי והישראלי, ישנם הרבה כתבות טובות שחושפות את האמת מבעד למבול השקרים וההסתרה של הממסד הפיננסי-תיקשורתי במערב אבל גם יש הרבה כתבות שמאבדות את הקשר למציאות ונופלים לדיסאינפורמציה קישקושים ומתיחות ופסבדו-רוחניות ולצערי הכתבה הזאת נמנית עימן. לא צריך לקבל מסרים כאילו מהחלל בשביל להבין על האסון ששמו אנרגיה גרעינית ונשק גרעיני, עדיף שתכתבו על מה שבאמת קורה בפוקושימה ועל הסכנות של דליפות מכורים גרעיניים, ככל שידוע לי יש כור מאוד ישן שפועל ברגע זה בישראל ואסון יכול להיגרם כל יום אבל אף אחד לא פוצה מילה ואם כן אז משתיקים אותו

  http://www.globes.co.il/news/a.....1000631010

  הגב לdave
  • מהאדווה

   שלום דייב,
   אני מבין שיש לך רצון טוב לעזור, אבל תגובה שטחית, רשעית וחצופה כזו לא פועלת כאן לטובתך, ואני מתכוון בייחוד לשורה הראשונה בהערה שלך. אני כותב על נושאים שאני אוהב ושלדעתי הם חשובים, אני לא כותב כדי להרוויח כסף או כדי לרצות אחרים.
   יש אנשים עם ראש אטום שלא מוכנים לחשוב מחדש על דברים מסוימים. לדוגמה, יש אנשים שלא יכולים להאמין שבין לאדן לא היה האחראי הבלעדי על ה-9/11, יש אנשים שלא מוכנים להאמין שהממשלה תרסס שובלי כימיקלים באוויר או תאפשר הפלרה רעילה של מי השתייה, יש אנשים שלא יכולים להאמין שביבי נתניהו ישקר לאומה ושלא יהיה אכפת לו מעניי העם, יש אנשים שלא מסוגלים להאמין שחברות התרופות יאשרו חיסונים תוך הסתרת תופעות הלוואי כתוצאה מהחיסונים ויש אנשים שמשוכנעים בצורה עיוורת שלא קיימים חוצנים בעלי תבונה. לרוב האנשים, נושאים מסוימים הם טאבו והם לא מוכנים לחקור את ההיגיון מאחורי האופציות השונות תחת כל נושא.

   מי שמשוכנע שמדובר כאן במעשה קונדס, מצביע על חקירה שטחית ואמונה עיוורת שבה האדם מנסה להכניס מידע חדש לתוך תבניות קיימות בלי אומץ לחקור לעומק. אדם שינסה להשתלט למשך 6 דקות על שידורי ערוץ טלוויזיה ציבורי (ועוד להבין שזה קרה בשנות ה-70 ואני מניח ששמת לב לכך שסוכנות ממשלתית בריטית לא הצליחה לחסום את השידור למרות מאמציה), יגלה שהדבר לא כה פשוט כמו שאתה משוכנע בו מעבר לכל ספק.
   בנוגע לטענה שמדובר בניסוי פסיכולוגי מצד קהילת המודיעין, טענה לא הגיונית ולא מבוססת, כי אדם שהיה בוחן עם אינטליגנציה בריאה לא היה מוצא מניע לדבר, לאחר בחינה מדוקדקת של המסר. מה המטרה של ביבי נתניהו לדוגמה או של רמטכ"ל מדינת ישראל, לגרום לאנשי העולם לחשוב שהם צריכים להתאחד באהבה כנגד שליטי העולם וניסויים באנרגיה גרעינית ולנסח מסר שאדם עם לב פתוח מוצא כיפהפה.

   לאחר שבחנתי וחקרתי את כל ההסברים האפשריים, אני נוטה להאמין לכך שמדובר במסר אותנטי מאת תרבות מתקדמת של חוצנים עם כוונה לסייע לאנושות ברגעיה הקשים (מסר שמיועד לאנשים עם לב שפתוח להתעורר). אני לא שולל את ההסברים האחרים, אך מתוך מחקר מעמיק, סבירותם נמוכה הרבה יותר. כל אחד מוזמן להסיק את המסקנות שלו שעליהם הוא גם יצטרך לאחר מכן לקחת אחריות.

   הגב למהאדווה
   • שרון

    תודה רבה מהאדווה. מרגישה את הכנות, הפתיחות והאכפתיות שלך בכל התשובות למשיבים כאן. כולי הערכה.

    הגב לשרון
   • קובי

    רוב הדברים נכונים מאוד וגם מעבר לכך כל הכבוד.

    הגב לקובי
  • מומחה בקנוניות

   למה אנחנו צריכים לעזור למימסד דרך הפעלת דעת קהל לתיקון הכור בדימונה?
   שיסירו את הכור הזה הוא מסכן את כולם.

   או שאתה מאמין לסיפורים שבלי כור גרעיני הערבים יהרגו אותנו.

   תודה שנפלת בקנוניה ש"אין חייזרים".

   הגב למומחה בקנוניות
 • me

  מהדווה תודה על הכתבה הזאת וכל שאר הכתבות אבל גם לי אינטואיטיבית זה תמיד נראה יותר כמו ניסוי טכנולוגיה חדשה וכו' ובגלל זה לדעתי כל הסודיות וההכחשות.
  יכול להיות שיש חוצנים אבל לרוב מסרים כאלו נראים לי יותר מדי מכאן-אצלנו.

  הגב לme
 • איש המערות

  התגובה הכי ראלית ושבאמת מתייחסת ונוגעת קונקרטית היא תגובתה של שושה כולל תגובתו של dave…(ולכל היתר שאלוהים יעזור)

  הגב לאיש המערות
 • סקפטי

  לא יודע מה אתם חושבים, אבל חובת ההוכחה שיש כזה דבר היא לא הגיונית, אלא פיזית.
  אני לא רואה בעיה שאותם חוצנים יפתחו ערוץ יוטיוב ויציעו לעולם לראות מה שיש להם להציע.
  במחשבה שניה, מהלך כזה הוא בדיוק אותו מהלך שהם קיימו לדעתכם בפריצה לשידור הטלוויזיה בבריטניה, פשוט בצורה הרבה יותר קלה ונגישה לכל.
  בקיצור, הטרור העולמי הוא בר הוכחה, בני אדם מסויימים הודו בקולם ובוידאו, על נטילת אחריות. נשק גרעיני לא הוסתר על ידי הממשלות, לכן יש סיבה לנו להאמין בכך.
  אבל כוח על טבעי? יותר סביר לחשוב שהמוח האנושי המציא וחשב ותיאר את הכוח הזה, אנחנו כל כך מסובכים באופן שבו מחשבותינו מסודרות, לא מהנמנע שבני האדם הסבוכים מנטלית לעומת שאר בעלי החיים המציאו בדמיונם ישויות שאין להם הוכחה חד משמעית בשום בית משפט בעולם.
  אז כוח על טבעי נכבד, נסה לפתוח ערוץ ביוטיוב והעבר את מסריך ממש כמו מחזירי התשובה למינהם.

  הגב לסקפטי
  • מהאדווה

   שלום סקפטי,
   כתבת "הטרור העולמי הוא בר הוכחה, בני אדם מסויימים הודו בקולם ובוידאו, על נטילת אחריות".

   אני לא יודע כמה אתה בקיא, אבל יש אנשים שמאמינים שארה"ב לא פלשה לעיראק רק בגלל שסדאם חוסיין החביא נשק גרעיני (ויש שאפילו מאמינים ששדות הנפט בעיראק היו אחד המניעים העיקריים), ויש כאלה שמטילים ספק בכך שאוסאמה בן לאדן וחבריו הפילו את התאומים (ואציין כאן את WT7). יש כאלה שמאמינים גם שהפלישה ללוב (לעומת לדוגמה אי-פלישה לסוריה) הייתה קשורה בכך ש'במקרה' לוב היא מדינה עשירה מאוד בנפט.

   כלומר, גם הטרור העולמי הוא לא בר הוכחה כמו שזה נראה לאדם שמקבל את רוב המידע שלו מערוצי התקשורת הרגילים.

   במאמר הרביעי הענקנו דוגמאות רבות נוספות שמראות שזה מעבר למוח אנושי שמנסה לסבך את הכל.

   הגב למהאדווה
 • לא רלוונטי

  בנוגע למסר שהחוצנים שידרו לנו בתוכנית הבריטית, הם רצו להעביר את המסר הזה לאנושות כולה – למה להעביר את זה רק לממשלת בריטניה או בעוד תקריות כאלה אבל במדינות מסויימות בלבד? אני מדברת על מסר ספציפי זה שהם מעבירים ישירות. תודה!

  הגב ללא רלוונטי
 • יאן

  לאופיר הזה שממש עיצבן אותי התגובה השטחית הזאת (כנראה לא רק התגובה) אני מאחלת לך אהבה ושתמצא את עצמך

  הגב ליאן
 • יאן

  אופנסלה, אני ממש מעריכה כל מילה ומילה שאת רשמת, זה נגע לי בלב כמו ששום דבר מעולם לא נגע בי ככה, אני הייתי רוצה ליצור איתך קשר בדרך כלשהי, האם זה אפשרי?

  הגב ליאן
 • משה

  לאן נעלמתם אין כתבות חדשות כבר למעלה מחודש, רק שלא לקחו אותכם חוצנים.
  פורים שמח לכל עם ישראל.

  הגב למשה
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית