ראשי » מיסטיקה » אתם כאן

רעשים מסתוריים ברחבי העולם

 • מאת מהאדווה | 11 בינואר 2014
 • 9,455 צפיות | 52 תגובות
עודכן לאחרונה: 11 בינואר 2014

מאז שנת 2011, עוד ועוד עדויות נרשמות ביוטיוב ובאתרים אחרים, אודות רעשים מוזרים ומסתוריים הנשמעים באטמוספירה ברחבי העולם.
במקרים רבים, הרעשים החידתיים נשמעים כמו סוג של חצוצרות רבות-עוצמה המהדהדות ממרחק.  הרעשים נשמעו והוקלטו במדינות רבות, בעיקר באמריקה, אוסטרליה ומדינות שונות באירופה, ובחלק מהמקרים הם אף נשמעו בו זמנית במדינות ב-2 יבשות שונות.  בחלק מהמקרים אנשים תיארו שהבתים שלהם רעדו עקב הרעשים המסתוריים הללו.  רשתות טלוויזיה שונות ברחבי העולם פירסמו עדויות שונות בנושא, עד כה ללא הסבר מדעי הגיוני המניח את הדעת.image945aaa על פי הגיאופיסיקאי הרוסי, פרופסור ד"ר אלקין קאליקוב, המקור לרעשים קשור ב"תהליכים אנרגטיים בקנה מידה גדול".  על פי ממצאיו, רוב הספקטרום של הרעשים נמצא בתחום שאינו ניתן לשמיעה לאוזן האנושית, כלומר למעשה אנו מסוגלים לשמוע אך פיסה קטנה מהכוח האמיתי של הרעשים הללו.  בין ההיפותזות שהוא מעלה כמקור הרעשים, ניתן לציין את הסערות הסולאריות מהשמש (כאשר ב-2013-2014 אנו מגיעים לשיא העוצמה של סערות סולאריות מהשמש תחת המעגל הסולארי הנוכחי) וגם את ליבת כדור הארץ (כחלק מהתאוצה בשינוי הקוטב המגנטי הצפוני של כדור הארץ, שגדל פי 5 בין השנים 1998 ו-2003).

יש הסבורים שמדובר בחצוצרות מנבואת האפוקליפסה שהופיעה בספר חזון יוחנן, הבאות לבשר את אשר להגיע בעתיד הקרוב.  אחדים גם מקשרים אותן ל-'ראגנארוק', האפוקליפסה הויקינגית שבה האל הנורדי, היימדאלר, מתריע על ידי החצוצרה המיתולוגית שלו (גג'לרהורן) על האפוקליפסה המתקרבת.  סיפור זה מתאר את הקרב של אחרית הימים במיתולוגיה הנורדית, במהלך מלחמתם של האלים ובני בריתם, בהנהגתו של אודין, כנגד מגוון ענקים ומפלצות בהנהגתו של לוקי.  חשוב להבהיר שבאף אחת מנבואות אלו (בדומה לנבואה המפורסמת של בני שבט המאיה בנוגע ל-21 בדצמבר 2012), לא מדובר בסוף הימים אלא בסיומו של עידן והתחלפותו בעידן חדש.

Shofar2משה רבנו (ספר במדבר, פרק י"ט) השתמש בתרועת השופר על מנת להסב את תשומת הלב של בני ישראל ולסמל הודעה ואף אזהרה מאלוהים.  "וַיְהִי קֹלֹת וּבְרָקִים וְעָנָן כָּבֵד עַל-הָהָר, וְקֹל שֹׁפָר, חָזָק מְאֹד; וַיֶּחֱרַד כָּל-הָעָם, אֲשֶׁר בַּמַּחֲנֶה." "וַיְהִי קוֹל הַשֹּׁפָר, הוֹלֵךְ וְחָזֵק מְאֹד; מֹשֶׁה יְדַבֵּר, וְהָאֱלֹהִים יַעֲנֶנּוּ בְקוֹל."  ליהושוע היו 7 כהנים שנשאו 7 שופרים למשך 7 ימים והקיפו את העיר יריחו 7 פעמים, כאשר לאחר מכן הכוהנים קראו בשופר, האנשים זעקו והחומות נפלו (יהושוע, פרק ו', פסוק ד'-כ').  "וְשִׁבְעָה כֹהֲנִים יִשְׂאוּ שִׁבְעָה שׁוֹפְרוֹת הַיּוֹבְלִים, לִפְנֵי הָאָרוֹן, וּבַיּוֹם הַשְּׁבִיעִי, תָּסֹבּוּ אֶת-הָעִיר שֶׁבַע פְּעָמִים; וְהַכֹּהֲנִים, יִתְקְעוּ בַּשּׁוֹפָרוֹת."

 

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=12256
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

52 תגובות »

 • עמית

  הרעשים האלה נוצרים באמצעות haarp , חפשו חומר בגוגל

  הגב לעמית
  • מהאדווה

   עמית,
   בניגוד למקרים שונים (כמו דוגמת פוקושימה), כאן אני בספק גדול שהרעשים מחוללים על ידי פרוייקט HAARP. כמובן שזו תיאוריה, כמו פרוייקט blue-beam, פיצוצים של בונקרים תת-קרקעיים, התערבות של תרבויות חוצונים, התערבויות על-טבעיות, רעמים, אירועים ססמיים כמו רעידת אדמה ותנועה של לוחות טקטונים, תזוזה של הקטבים המגנטיים של כדור הארץ, השלכות של תנאים אטמוספיריים מסויימים, תוצאה של עבודות בניין במקרים מסויימים, ניסויים ממשלתיים חשאיים, מבקרים מעולמות אחרים. אפשר גם להניח שחלק מסרטוני היוטיוב שמציגים את הרעשים האלו הינם מבויימים, אבל סיכוי אפסי שכולם מבויימים, לדוגמת אלו ששודרו בטלוויזיה והמקרים שבהם עשרות תושבים התקשרו בו זמנית למוקדי הביטחון המקומיים.

   אך מעבר לספקולציות אין לנו מידע מבוסס בנושא.

   דרך אגב בנוגע להארפ, לצד השמועות שיש פרוייקטים של הארפ במדינות אחרות מלבד אלסקה, באופן רשמי נראה שפרוייקט הארפ באלסקה נסגר במאי 2013, גם אם יכול להיות שהוא ייפתח מחדש לפעילות.
   http://earthsky.org/earth/craz.....rp-anymore
   http://www.gizmag.com/haarp-op.....old/28383/

   הגב למהאדווה
 • אמיר

  אחד הדברים שאי אפשר להתעלם מהם הוא שהקולות לא נעימים בכלל על גבול מפחידים.
  לגבי הרעיון של הפקת הקול על ידי שינוי אלקטרו מגנטי זה הסבר בעייתי מכיוון שהגל האלקטרו מגנטי אמור להשפיע על מימברנה או משהו אשר יזיז את האוויר כדי לשנות את דחיסות האוויר להשמעת צליל
  אחרת לא ניתן לשמוע גל אלקטרו מגנטי כמו שלא ניתן לשמוע אור שמגיע מהשמש.

  ולכן קצת לא מובן לי כיצד ומאיפה מגיע הקול.
  אני רוצה גם לשלול את האופציה שהקול מגיע מבטן האדמה כי אז האדמה היתה צריכה לרעוד – לפחות קצת.

  לא שמעתי על תופעה דומה ב 300 שנה האחרונות ואשמח לדעת אם יש משהו כזה.

  אני פחות מ

  הגב לאמיר
  • מהאדווה

   שלום אמיר,
   התגובה שלך נקטעה באמצע.
   אכן גם למדענים לא ברור מה יכול להיות מה מקור הרעש, ולכן מדובר רק באוסף של השערות.

   בכתבה הזו המציינת מקרה מקנדה, 29 באוגוסט 2013, תושבים רבים ברחבי העיירה שמעו את רעשי החצוצרות. בעוד שבקייב באוגוסט 2011, דווחו בניינים שרעדו והאדמה רטטה.
   http://www.examiner.com/articl.....-the-world

   פרופסור לפיסיקה מקנדה בשם מוריס, אמר שלדעתו תחת תנאים אטמוספיריים מתאימים, רעש יכול לחזור כלפי האדמה דרך פרופגציה לאורך האדמה לאורך מרחקים ארוכים לא רחוק מהמקום שבו הצליל נוצר בהתחלה. ובתהליך הזה הצליל יכול להשתנות במקרה שמדובר במרחקים ארוכים.
   http://ca.news.yahoo.com/blogs.....19897.html

   הגב למהאדווה
   • אמיר

    שלום אדווה יקירתי,
    אכן ציתות מעניין של הפרופסור אולם אני לא קונה את מה שהוא אומר, ראשית לא ניתן לייצר את התופעה עם הנתונים הקיימים לנו כיום.
    שנית הוא נותן כאן משתנים בלתי מדידים או ידועים ולכן דעתו לא שווה הרבה ולא מדעית בכלל (לטעמי)

    שוב רעש זה רטט של דחיסות גזים ולייצר רעש כזה זה ממש מעניין ולא טבעי – ואם זה היה דבר שכיח אפשר היה לומר נו… קורה כל X שנים.
    אבל מעולם לא שמעתי על זה ולכן – אני מניח שיש כאן יותר מסתם תופעת טבע.
    מעשי אדם בטוח והשאלה מה בדיוק ולמה.

    לא רוצה להיכנס לחיזרים או אלוהים כי אז הוויכוח נתקע.
    בשני האופציות האחרונות יש משהו שצריך לייצר את זה וזו החידה, אלוהים לא פותר את השאלה אך זה נוצר אלא מי יצר וממש לא אכפת לי מי.
    באהבה,
    אמיר

    הגב לאמיר
 • יאיר

  לך תדע אם זה מגיע מרחוק ומנסים לתקשר איתנו…

  הגב ליאיר
 • יעקב הלוי

  בס"ד
  במספר מקומות בתורה שבעל פה כגון בתלמוד בבלי סנהדרין דף צז א' וגם בדרך ארץ זוטא פרק עשירי כתוב : רבי שמעון בן יוחאי אומר:
  שבוע שבן דוד בא –
  שנה ראשונה מתקיימת "והמטרתי על עיר אחת" וגו' (עמוס ד).
  שניה חיצי רעב משתלחין.
  שלישית רעב גדול, ומתים בו אנשים ונשים וטף,
  וחסידים ואנשי מעשה מתמעטים ותורה משתכחת מלומדיה.
  רביעית שובע ואינו שובע.
  חמישית שובע גדול, אוכלים ושותים ושמחים.
  בשישית קולות.
  בשביעית מלחמות.
  במוצאי שביעית בן דוד בא.
  בפירוש רש"י על הגמרא בשישית קולות, כותב רש"י :קולות מתקיעות שופר , " יתקע בשופר גדול"

  ישנם עוד הרבה עדויות והקלטות.
  בברכת הגאולה השלמה
  הרב יעקב הלוי

  הגב ליעקב הלוי
  • מהאדווה

   תודה רבה לך כבוד הרב,
   אם תוכל בבקשה להוסיף עוד מקורות ומובאות למען חקר מעמיק יותר, אודה לך מקרב לב.

   מה דעתך על חשיבות סמליות השופר?

   הגב למהאדווה
  • ברוך

   יעקב
   הגמרא שצטטת היא השערה שלך להסביר מהם הקולות שעליהם מדובר בכתבה
   אבל זה לא בוודאות שהגמרא מתכוונת לכך

   הגב לברוך
 • דוד

  שמות כ14:

  "וְכָל הָעָם רֹאִים אֶת הַקּוֹלֹת וְאֶת הַלַּפִּידִם וְאֵת קוֹל הַשֹּׁפָר וְאֶת הָהָר עָשֵׁן וַיַּרְא הָעָם וַיָּנֻעוּ וַיַּעַמְדוּ מֵרָחֹק"

  תמיד שאני נתקל בעניין הזה אני נזכר בקטע מהפסוק הזה ממעמד הר סיני

  ויראו את הקולות….

  הגב לדוד
 • אייל

  לדבר על התורה ונבואותיה זה קל אך מה אם קיום מצוות??

  הגב לאייל
  • מהאדווה

   שלום אייל,
   לדעתי האישית, איש איש באמונתו יחיה, אף אחד לא מנסה להפריע לך לקיים מצוות, או להגיד משהו רע בנוגע לזה, נהפוך הוא.
   בנוגע למאמר כמו ששמת לב, מובאות נבואות ממספר אמונות שונות וכך המאמר לא מכוון רק לאנשי הדת היהודית.
   כל אדם המאמין באלוהים, יהיה טוב אם יילך אחרי הדרך שבה הוא מאמין שתביא אותו לאמת העילאית.
   "לב טהור ברא לי אלוהים".

   הגב למהאדווה
   • יגאל

    קודם כל הפתגם "איש איש באמונתו יחיה" לא קיים. זה עיוות חילוני כדי שיאכלו לעשות מה שרוצים. כתוב "צדיק באמונתו יחיה " יש הבדל גדול. לב טהור אמנם ברא לי האלוקים אך אנחנו מלכלכים אותה ופונים לדרכים ודרכי אמונה בהתאם ללכלוך של הלב. אין דבר כזה תעשה מה שטוב לך . יש אדם שטוב לו לעזור לאחרים ויש שטוב להם לרצוח, זה הסיפוק שלהם וטוב להם להרביץ ולקלל וככה הוא מאמין שצריך לחיות. אז בכל זאת "איש איש באמונתו יחיה" ? או שמה יש דרך אחת והיא אמיתית שרק מי שיצר אותנו יכול לתת לנו הוראות התנהגות . גם אם לא תמיד אנחנו מבינים איך אחת מאותם ההוראות מועיל לי בדיוק .. השכל מוגבל ולא הכל אנחנו מסוגלים להבין כרגע . צריך רק להיחשף תורה, ולהחשף בצורה הנכונה ואז תראו מה באמת נכון .

    הגב ליגאל
    • מהאדווה

     שלום יגאל,
     אני חושב שיש צדיקים בעולם גם מחוץ לזרם הרבני האורתודוכסי של הדת היהודית. אם אתה חושב אחרת, אני מכבד את זה, זכותך לחיות בעולם שלך כל עוד אתה לא פוגע באחרים במידה מסויימת.
     בנוסף, המאמר לא כוון רק לקוראים מהדת היהודית, יש אנשים רבים שחיים במדינת ישראל (ומבינים את השפה העברית) כיום והם בני דתות אחרות. אם אתה חושב שאין זכות קיום לבני דתות אחרות, אני לא אתווכח איתך על זה כאן, מעבר לציטוט הבא:
     "וכי יגור אתך גר בארצכם, לא תונו אתו. כאזרח מכם יהיה לכם הגֵּר הגָּר אתכם ואהבת לו כמוך כי גרים הייתם בארץ מצרים, אני ה' אלהיכם"

     הגב למהאדווה
 • מי שכתב את המאמר מתעלם מכל הנבואות שניבאו רוב נביאי ישראל וכתובות בתנ"ך כמו -"ביום ההוא יתקע בשופר גדול.." ועוד רבות ובמקום זה, מביא אסמכתות מהעבודות הזרות של הנוצרים והויקינגים. פלא עליו..או בורות או מיסיון

  • מהאדווה

   שלום אודי,
   דבר ראשון להבהיר, אני מייצג את הדעה האישית שלי ולא דעה רשמית של אתר אמת אחרת.
   דבר שני, למרות שאני מאמין עמוק באלוהים ללא צל של ספק, לא גדלתי בבית דתי ואני לא בקיא בכל נבואות ישראל.
   דבר שלישי, במאמר מצויינים אסמכתות מתוך ספר במדבר ומתוך ספר יהושוע, מוזר לי שפספסת את זה וטענת שהבאתי אסמכתות רק מהנוצרים ומהויקינגים.
   דבר רביעי, אנא ממך, לא פחות חשוב מלשפוט אחרים ולבקר אותם, חשוב ללמד את מה שאתה יודע והם לא, והפצת אור לגויים.
   אם כבר התחלת, אנא הבא אתה את האסמכתות (הציטוטים מהתנ"ך תוך ציון המקורות המובאות כך שכל קורא יוכל למצוא ולעיין בסיפור השלם כפי רצונו) מנבואות רוב נביאי ישראל הכתובות בתנ"ך שלדעתך חסרות במאמר זה, כך שנחכים כולנו.

   תודה ויום מאושר.

   הגב למהאדווה
   • מהדוואה, שאלה אליך לידיעה כללית –
    האם אתה יהודי? לא שזה משנה לי אבל אם אתה יהודי למה אתה כותב שאתה רוצה מידע נוסף בבחינת "הפצת אור לגויים"?
    גם לכמה וכמה יהודים שאני מכירה לא יזיק האור הזה בכלל.

    • מהאדווה

     שלום סיגל,
     אני לא יודע מה ההגדרה שלך ליהודי. נולדתי לאם יהודייה.
     אני לא מבין למה התכוונת שאני רוצה מידע נוסף בבחינת הפצת אור לגויים. חשוב להפיץ את ההבנות הרוחניות העליונות שאנחנו הבנו לאחרים. יש לנו משהו ללמד את האחרים ויש לאחרים משהו ללמד אותנו. כולנו פרחים בגינה של אלוהים. אני לא יודע מה ההגדרה שלך לגויים אבל לא בטוח שזה תואם להגדרה שלי.
     אני מאמין שבכל אדם קיים אותו הניצוץ האלוהי, ובכל אדם קיים הפוטנציאל האלוהי האינסופי.

     שנה טובה!

     הגב למהאדווה
     • שלום מהאדווה
      ההגדרה שלי ליהודי היא בדיוק כפי שרשמת בעצמך – שנולדת לאם יהודיה. זה מספיק לי, כי זו ההגדרה שהיהדות עצמה קבעה.
      התכוונתי למה שכתבת לאודי לעיל: "לא פחות חשוב מלשפוט אחרים ולבקר אותם, חשוב ללמד את מה שאתה יודע והם לא, והפצת אור לגויים."
      אתה כל כך צודק, מלבד המשפט האחרון בענין הפצת אור לגויים, כי אתה וגם רוב מוחלט כמעט של קוראיך הם יהודים, וגם לנו היהודים, יש צורך באור הזה.
      (בסדר שיהיה גם אור לגויים, אין לי בעיה עם זה, אם כי אני בספק רב אם זה מענין אותם האור שלנו. יותר מענין אותם או לפחות את רובם, זה לראות אותנו כמה שפחות, לפי מה שקורה בעולם ובעיקר בארופה).

      אתה מאמין שבכל אדם קיים אותו הניצוץ האלוהי, ובכל אדם קיים הפוטנציאל האלוהי האינסופי. זה יפה וגם נכון. בצלם אלוקים ברא את האדם, את כל אדם, אבל ה' בחר מכל בני האדם דווקא עם אחד בלבד, ונתן לו תפקיד מיוחד שאין לעמים אחרים. לשם כך נתן ליהודי סוג שונה של נשמה משל הגויים, ונתן ליהודי כח עצום להשפיע במעשיו ובמחשבותיו על השפע שיורד לכל העולם. גוי לעומת זאת משפיע על השפע שיורד לעצמו ומשפחתו בלבד. (מה לעשות, גם בצבא יש כל מיני סוגי חיילים וגם היררכיה פיקודית ודרגים שונים של מקבלי החלטות. אם אתה מבין את המשל).
      לצורך הענין ה' גם הנהיג בעולם השגחה פרטית על היהודי והשגחה כללית על הגוי, וישנם עוד הבדלים. זה רק על קצה המזלג.

      אהבתי מאוד את דרך הכתיבה שלך, ואת סגנון השיח שלך.
      יישר כח, ושתהיה שנה טובה לך ולכל בית ישראל, ושתהיה שנת שלום ושלווה לכל יושבי תבל.
      ונזכה לכל הנבואות והנחמות שהובטחנו על ידי נביאינו הנאמנים,
      כמו שאנו מתפללים בראש השנה "וידע כל פעול כי אתה פעלתו ויבין כל יצור כי אתה יצרתו ויאמר כל אשר נשמה באפו ה' אלוקי ישראל מלך ומלכותו בכל משלה"
      ואז ממילא כאשר יבינו כל העמים שהמלוכה בעולם שייכת לה' ובסופו של דבר כל המהלכים הארציים שאנו רואים מופעלים לא ע"י ממשלות או כל מיני בונים חופשיים וקונספירציות וכד' כפי שנראה לנו בעיני הבשר ודם שלנו, אלא מוכוונים ע"י בורא עולם, השולט בלב שרים ומלכים, לצורך התכלית והמטרה שלו שאנו לא יכולים בקטנות שכלנו להבין אותה עדיין, ואז נוכל כבר לזכות לגאולה והתיקון הסופי הזה של "וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים, וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל-הַר-יְהוָה אֶל-בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב, וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו, וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו: כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה, … וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים, וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת–לֹא-יִשָּׂא גוֹי אֶל-גּוֹי חֶרֶב, וְלֹא-יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה… וְגָר זְאֵב עִם כֶּבֶשׂ, וְנָמֵר עִם גְּדִי יִרְבָּץ, וְעֵגֶל וּכְפִיר וּמְרִיא יַחְדָּו, וְנַעַר קָטֹן נֹהֵג בָּם" כאשר אנחנו נהיה יותר טובים גם החיות יושפעו ויפסיקו לטרוף זה את זה. מענין.

      שנה טובה ומתוקה ורק בשורות טובות!!

      • מהאדווה

       שלום סיגל,
       תודה רבה על התגובה ועל הכתיבה היפה והמעוררת השראה שלך.

       "והפצת אור לגויים". אפשר לדון על השאלה מי הם הגויים, שלפי תשובתך אני רואה שיש לנו פירושים שונים. בכל מקרה אענה בדרך משל: כאשר אבא שלי אומר לי שהוא אוהב אותי, אין לי שמץ של הכרזה שהוא לא אוהב את אח שלי, את הבן האחר שלו. זה גם לא אומר שהוא אוהב אותי יותר מאשר את הבן השני שלו.
       הפצת אור לגויים לא סותרת הפצת אור לישראל. אלוהים בתור אור אינסוף מכיל אהבה אינסופית, וכאשר הוא שופך את אהבתו כלפי אדם אחד, אל לנו לחשוב שלא תהיה לו מספיק אהבה להרעיף על אדם אחר.
       כתבת שאת בספק אם 'אור' מעניין את הגויים. אני לא בטוח מאיפה להתחיל לענות על כזה דבר. אני מכיר אנשים נוצרים מוסלמים הינדו ובודהיסטים (שחיו בעבר או שחיים כיום), שלטעמי הם צדיקים וקדושים. בכל אדם לא משנה מה דתו קיים הניצוץ האלוהי והאפשרות לעורר את הפוטנציאל האינסופי שטמון בו. מה שכתבת על מה שמעניין אנשים באירופה, אני לא בטוח כמה גרת באירופה, הניסיון שלי שונה משלך.

       כתבת שה' בחר כל בני האד דווקא עם אחד בלבד, גם פה יש לי פרשנות שונה משלך. העם היהודי מיוחד ועם סגולה אכן. עוד פעם בצורת משל אענה, יש לנו גוף אדם. הלב מיוחד וחיוני והמוח מיוחד וחיוני ובלי הכבד אי אפשר לעשות הרבה. זה לא אומר שאחד יותר חשוב מהשני, אבל זה כן אומר שכל אחד מהם צריך להגשים ולמלא את ייעודו שלמטרתו הוא נברא ומתקיים, ושכולם ככלל חייבים להתקיים בהרמוניה ובסינרגיה כדי שהמכלול (האדם עצמו) יוכל להתקיים בצורה בריאה ורוחנית.

       אומרים ש-70 פירושים יש לתורה, לדעתי היופי הוא שאנחנו מפרשים את הכתובים בצורות שונות. בשבילי ישראל זה קודם כל הקול של הנשמה שקיים בכל אדם, והגויים זה הרצונות הזרים הנחותים שלנו, שמרחיקים אותנו מהמהות האמיתית שלנו.
       הכל מוכוון על ידי בורא עולם אבל קיים גם חוק הסיבה ומסובב/גורם ותוצאה/זרע ופרי. כלומר אנחנו צריכים בצורה פעילה לחתור לטוב ולבקש את הטוב כדי שהטוב יהיה נוכח על פני האדמה.

       לגבי האהבה לבורא עולם, אני חולק אותה איתך בצורה מלאה ותענוג לקרוא את מה שכתבת 🙂
       שנה טובה מתוקה ומופלאה ומאחל רק טוב!

       הגב למהאדווה
 • אופיר עומיסי

  חג ט״ו בשבט שמח לעם ישראל…לנידון דידן,אין דת אחרת בכל היקום כולו מלבד הדת היהודית הניתנה לעם היהודי במעמד הר סיני מפי ה׳ על ידי משה רבינו ע״ה,התורה הקדושה היא האינטלגנציה האלוהית בכל היקום האינסופי.

  הגב לאופיר עומיסי
 • אופיר עומיסי

  עכשיו רק המדענים הכופרים והמתחכמים מגלים דברים פשוטים וברורים שכבר כתובים בתנ״ך היהודי בתלמוד הבבלי והירושלמי,ובכל כתבי הקודש היהודים שניתנולמשה רבינו ע״ה משמיים.

  הגב לאופיר עומיסי
 • איש המערות

  סוף העולם שמאלה

  הגב לאיש המערות
 • אור

  אני לא מבין את הקטרוג הזה של אייל,נראה לי שרוב האנשים פה חיים בארץ ישראל שישיבתה שקולה כנגד כל המצוות,שירתו בצה"ל עוד מצווה חשובה מאוד מדאורייתא.כל המהלך ארבע אמות בארץ ישראל – מובטח לו שהוא בן העולם הבא רבי אלעזר הקפר, תלמוד בבלי, מסכת מגילה, דף כ"ט, עמוד א'; בנוסף לכך ידועה אמרתו של מר"ן החידא שכל הדר בארץ ישראל הוא בבחינת צדיק שאם לא כן הארץ הייתה מקיאה אותו,ועם כל זה ברור לכולנו שיש לנו עוד הרבה להשתפר בתחום( כולל לי ולך)

  הגב לאור
 • אופיר עומיסי

  אור אחי אייל צודק ב100%,אם עם ישראל לא שומרים תורה ומצוות אז אין להם זכות קיום,ולא רק שמירת יישוב ארץ ישראל הקדושה אלא כל 613 מצוות התורה…אגב גם אם חייל יהודי לא מאמין בה׳ ולא שומר תורה ומצוות ומתבולל בגויים וחי כגוי אז הוא בכלל לא נחשב יהודי מפני שהוא לא עושה ״מעשה עמך״ שאלו התורה והמצוות שכל יהודי חי לפיהם,אז פשוט אייל לא ידע להרחיב את כוונתו…שבת שלום ומבורך לכל עם ישראל. מהאדווה חזקי ואמצי…

  הגב לאופיר עומיסי
  • יגאל

   יהודי מאמין או לא מאמין ואפילו מתנצר חס ושלום הוא עדיין יהודי. לא יעזור לו כלום. זה כלל ברזל. הוא ישלם על זה מחיר וכל עם ישראל. כששחקן אחד בקבוצה בעייתי כל הקבוצה סובלת. כי היא קבוצה אחת ולא יעזור כלום.

   הגב ליגאל
 • אופיר עומיסי

  אגב אתר ״אמת אחרת״ היקרים למה אתם לא יוצאים נגד רצח התינוקות היהודים בארץ ישראל הקרויים בלשון מכובסת ״הפלות״??? הרי שהפלות זה בדיוק המשך המעשים של גרמניה הנאצית והיטלר בעם ישראל. חזקו ואמצו…המשיכו לעורר אמת בעם ישראל – העם הנבחר מבין כל העמים.

  הגב לאופיר עומיסי
 • אופיר עומיסי

  אז לכל רוצח יש את הזכות לבחור,אז למה מענישים רוצחים???

  הגב לאופיר עומיסי
  • מנהל הפרויקט

   יש הבדל גדול בין רוצח לבין אישה שהחליטה בשלב מוקדם של ההריון להפיל.
   אפשר להכנס לויכוח תיאולוגי האם עובר בן כמה שבועות הוא אדם במלוא מובן המילה או לא,
   אבל אני לא מתכוון להכנס לויכוח הזה איתך.

   הגב למנהל הפרויקט
  • יגאל

   הרוצח כבר בחר – לרצוח . יכול לעשות תשובה על כך ולהצטער. אבל צריך לתת את הדין, לכן נענש. ע"י הדין, הצער וקבלה לעתיד מתכפר לו (לא בכל המקרים)

   הגב ליגאל
 • אופיר עומיסי

  בדיוק על זה הנושא אחי היקר…התורה הקדושה אומרת שאין הבדל בין צלם אלוהים של תינוק לבין צלם אלוהים של אדם גדול,שניהם זה רצח גמור,זה ההבדל בין עם ישראל לשאר העמים שלעם ישראל יש ספר חוקים מסודר ולא דנים על פי השכל האנושי. שיהיה שבוע טוב ומבורך.

  הגב לאופיר עומיסי
  • מנהל הפרויקט

   לא כולם מאמינים בתורה ולא כולם מפרשים אותה כמוך.

   הגב למנהל הפרויקט
  • מהאדווה

   אופיר שלום,
   תינוק משמע אדם שעדיין יונק (או בהגדרה יותר מדעית אקטואלית, מרגע הלידה ועד איזור גיל שלוש). אשה בהריון מכילה בתוכה עובר (או שליל כדי להיות אפילו יותר מדוייקים) ולא תינוק. גם החוק במדינת ישראל לא מבדיל בין הרג אדם מבוגר לבין הרג תינוק.
   לגבי רצח, כיום במדינת ישראל מי שהורג כבש או עוף אינו מוענש. כלומר החוק מבדיל בין הרג של יצורים חיים בדרגות שונות. בלי לטעון אישית אם זה נכון או לא לבצע הפלה, יש הבדל בין הרג פרה לבין הרג עובר לבין הרג אדם.
   לגבי התורה הקדושה, יש ספר חוקים מסודר אבל בו דנים על פי השכל האנושי מכיוון שיש שבעים פנים לתורה.
   בנוסף, יש גם עמים אחרים שלהם ספר חוקים מסודר שעל פי אמונתם ניתן להם ישירות מהאל. וחלק מהעמים האלו, בדומה לעם ישראל, מאמינים גם הם שספר החוקים המסודר שלהם הינו היחיד שהינו נכון בעולם כולו. עם ישראל המהולל מתייחד מעמים אחרים בדברים אחרים, אבל לאו דווקא בנקודה הזו.

   שבוע נפלא ומופלא.

   הגב למהאדווה
 • אופיר עומיסי

  אז זהו,התורה הקדושה היא לא שכל אנושי כלל וכלל אלא כל חוק וחוק הלכה והלכה זה שכל אלוהי ותו לא,70 פנים לתורה לא בפירוש בני אדם,אלא הכל אמר ה׳ ית׳ למשה רבינו ע״ה במעמד הר סיני,ואין עניין להזכיר כל פעם את החיקויים השפלים של הגויים שלקחו את התורה שלנו הבלעדית ושינו בה ככל העולה על רוחם הכפרנית,אין ולא היה שום נביא באומות הגויים,אלא משה רבינו ע״ה הוא נביא הנביאים ושליח אלוהים הבלעדי. אז לנדון דידן תינוק קטן הוא צלם אלוהים ממש כמו האדם הגדול שכולם מזדעזעים מהרצח שלו ועושים הרבה רעש על עבירת הרצח הנפשעת,ובדיוק ככה חייבים להזדעזע מהפלות אכזריות ונפשעות בתינוקות יהודים חסרי יישע. מעניין שאתם נגד היושר וההגינות האלוהית בפשעים נגד תינוקות עם ישראל המשוועים להצלה מיידית מייד רוצחיהם. אגב,המון גויים נגד רצח תינוקות ועוברים,ברור שהם לקחו מאיתנו את החוק והמוסר הזה. אז אם תתעלו מעל עצמכם ותפנימו שהפלות זה השמדה המונית אז המון אנשים ישכילו בזכותכם ויפנימו את עבירת הרצח כנגד חסרי יישע.

  הגב לאופיר עומיסי
  • מהאדווה

   אופיר שלום,
   לדעתי כאן לא המקום הנכון לדון בכאלה דברים, רק אזכיר שוב שיש הבדל בשפה העברית בין תינוק לבין עובר ועל כן לא ברור הקשר שאתה יוצר למקורות (ושוב, אני לא מביע את הדעה שלי לגבי הפלות).

   ובהמשך, אני מצטט את הבאות כי זה מתקשר ל'נבואות' מהמאמר עצמו:
   כתבת שאין ולא היה שום נביא באומות הגויים, הרשה אנא לחכמי התורה לחלוק על דעתך (70 פנים לתורה על פי השכל האנושי כבר הזכרנו…), ולהזכיר כאן את בלעם הנביא "לא קם נביא עוד בישראל כמשה אבל באומות העולם קם ואיזה זה בלעם בן בעור". גם משה עצמו למד אצל יתרו במדין, וגם הסבתא-רבא של דוד המלך הייתה גוייה, כלומר יש טוב ללמוד גם מהאחרים. ואהבת לרעך כמוך, זו כל התורה על רגל אחת, ולא נאמר ואהבת לרעך 'היהודי מהזרם הרבני-אורתודוכסי' כמוך.
   לדעת הרמב"ם נבואה בגויים אפשרית ללא סייג, לא רק במצב שבו נביא גוי מנבא לאומתו, אלא גם כאשר נביא גוי ינבא לעם ישראל. החובה לשמוע אל הנביא מנויה כמצות עשה אצל הרמב"ם (קע"ב), ובהגדרתה אין אנו מוצאים הסתייגות בענין שיוכו הדתי של הנביא: "הצווי שנצטווינו לשמוע לכל נביא מן הנביאים ע"ה ולקיים כל מה שיצווה" (בתנאי שאין מדובר, למשל, בנבואת שקר או בנבואת ע"ז, ועוד). גם בהלכות יסודי התורה (ז, א) עת סוקר הרמב"ם את מהותה של הנבואה, ההתייחסות היא אוניברסאלית לגמרי. "ואולם היותנו בלתי מאמינים בנבואת עמר וזיד אינו מפני היותם מזולת ישראל… כי איוב ואליפז ובלדד וצופר ואליהוא כולם אצלנו נביאים ואף על פי שלא היו מישראל… ואולם נאמין בנביא או נכזיבהו מצד טענתו לא מצד יחוסו… ואם כן אם יעמוד נביא, מישראל או מאמות העולם, ויקרא אל תורת משה רבנו ויזרז עליה… נבקש ממנו מופת, ואם יתנהו נאמין בו, ויגדילהו הגדלת הנביאים"."

   והנה מה שחכם אחר מספר לנו, שאכן מצדיק את דברי הרמב"ם:
   "למרות שהיתרון הגדול של הדבקות הדתית מתוך אהבה הינו בכך שהיא הדרך הקלה והטבעית ביותר להשיג את העילאי, החיסרון הגדול שלה הוא שבשלביה הראשוניים היא לרוב מתנוונת לסוג של פנאטיות הזויה.

   לכל המוחות החלשים והלא מפותחים בכל דת או מדינה יש רק דרך אחת לאהוב את האידיאל שלהם, וזה על ידי שנאה ותחושת בוז לכל אידיאל אחר. זהו ההסבר למה אותו האדם שנצמד באהבה גדולה לאידיאל האישי שלו כלפי אלוהים, שכל כך מסור לאידיאל האישי שלו לדת, הופך להיות אוהד פנאטי חסר-שליטה ברגע שהוא רואה או שומע כל דבר מאידיאל ששונה לשלו.

   שוב, הפנאטי מאבד כל יכולת שיפוטיות. במקרה שלו, שיקוליו האישיים מונעים מאינטרס צר מאוד כך שלגביו אין כלל שאלה לגבי מה האדם האחר אומר – באם הוא צודק או טועה; הדבר היחידי שהוא תמיד מאוד דואג לבדוק הוא מי אמר זאת. אותו האדם שהינו אדיב, טוב, ישר ואוהב כלפי אנשים מאותו הדעה שלו, לא יהסס לעשות מעשים נבזיים ושפלים המכוונים כלפי אנשים שהינם מעבר לאחווה-הדתית החיוורת שלו."

   בברכת יום טוב

   הגב למהאדווה
 • אופיר עומיסי

  זאת כתבה שלי באתר ״צופר״ בהקשר לרצח תינוקות יהודים חסרי יישע,הנכם מוזמנים להיחשף להלכה הקדושה והטהורה כפי שלא נחשפתם עד עתה…בכיף ובאהבה.http://www.tsofar.com/zofar/se.....p?id=12987

  הגב לאופיר עומיסי
  • מומחה בקנוניות

   מותר לאישה להרוג את התינוק שלה טרם נולד.
   היא האלוהים שלו לא אתה,חצוף.

   הגב למומחה בקנוניות
 • אופיר עומיסי

  מומחה בקנוניות אם אתה לא מכיר את האלוהים שבשמיים מלך חי וקיים לעד אז בטוח שתעשה מה בא לך וגם תרצח בכיף,אז ממש לא בא לי להיות לידך…

  הגב לאופיר עומיסי
 • אמיר

  לאופיר ידידי היקר שלום,
  אני חושב שלא ניתן לכפות על אנשים את הדעה שאדם מאמין בה.
  אני רוצה להדגיש שאתה מאמין בדעה הזו (כי אתה מודה שאתה לא המצאת את התורה – נכון?) ומאחר שאתה תומך במה שאתה מאמין מן הסתם אתה לא יכול לשנות את דעתך מכיוון שהיא לא באמת שייכת לך ואין לך מושג מדוע זה נכון – אתה רק יודע ומאמין שזה קדוש ולכן נכון (תקן אותי אם אני לא צודק)
  מכיוון שאתה מצודד בדעה או רעיון לא שלך, לא ניתן באמת להתווכח איתך ולא ניתן לשנות את דעתך מהסיבה הברורה שזו לא דעתך אלא דעה של אחר (הקדוש ברוך הוא) ואתה רק מאמין בדרך הזו כי אתה מאמין (שהשם) החליט כך (אתה מסכים עם הטענה שלי?)
  אני מאחל לך רק טוב ואין לי שום כוונה לפגוע בך או במה שאתה מאמין בו – (ממש ממש לא!!)

  אני רק חושב שאם אדם נכנס לוויכוח בנקודה שהוא לא יכול באמת לשנות את דעתו אז אין טעם לוויכוח כי אין כאן אפשרות לשנות (אתה מסכים איתי שלא ניתן לשנות את דעתך כי אתה יודע שאתה תומך במשהו קדוש)

  ובזאת אני יכול לומר לך שאתה יכול להישאר צודק ואני בטוח שאתה יודע ומאמין שאתה צודק – ואין עם זה כל בעיה.
  רק בבקשה תן לאחר גם את האפשרות להגיע למסקנות שלו בעצמו אחרת מדוע בכלל יש את זכות הבחירה או דעת?
  ואם תנסה להבין את האחר באמת (דבר שמצריך אומץ רב) תוכל להבין יותר את החיים ואת החלק שלך מתוכם בנוסף למה שכבר אתה מאמין – אולי יש עוד משהו שאתה יכול לתרום שלא ידעת עליו!?.

  לא ניתן לכפות הבנה על אנשים – הבנה באה מקבלה של נתונים שאדם יכול לבחון בעצמו ולהעריך על פי מידותיו שלו, כל שיטה אחרת לא מביאה להבנה אמיתית אלא לציות ללא הבחנה – וזה כמו שרובוט עושה, נכון שהרבה אנשים נמצאים במצב כזה בכל מקרה (כלומר עושים רע ללא יכולת הבחנה אמיתית)
  אבל לכפות עליהם לעשות טוב ללא הבחנה לא יעשה באמת טוב לאף אחד ואם כן אז לפחות לא לאורך זמן!
  לכן בבקשה, גם אם אתה צודק לחלוטין, תכבד את האחר כדי שהאחר ירצה ויוכל להסתכל ולהבחין, כוחנות רק גורמת לאנשים להתחפר בעמדה שלהם בבקשה תן להם את הזכות להיות בעלי דעה כך שהם יוכלו לשנות את דעתם שלהם.

  באהבה אמיתית
  ובכבוד רב
  אמיר

  הגב לאמיר
 • דוד הכי טוב

  מקווה שלא אצא שיטחי לגמרי…..

  בכל זאת נושא סופר מעניין
  אלוהים…. רעשים מסתוריים… הפלות
  ואני חוקר על כך את חקירותיי שלי

  אבל מסכנה אחת ברורה עלתה מהעניין

  מהאדווה!!!
  תרשום ת'כינוי שכה'ה באנגלית!!!!

  לא תצא כוסית כל פעם מחדש

  חחחחח!!!!

  "מצווה גדולה להיות בשמחה. תמיד!!!!!!"

  מת עליכם ועל האתר הזה

  הגב לדוד הכי טוב
 • אופיר עומיסי

  אמיר אחי פשוט קשה לראות לאן יהודים הדרדרו והגיעו עד שהתחילו לרצוח את פרי בטנם אהובם בטענות מופרכות…זה כמו שיש כאלו שקוראים לשואה במילים מכובסות ״דילול אוכלוסין״ או כל מיני שיטות מודרניות הממשיכות את הגות גרמניה הנאצית אך במילים מכובסות ויפות.

  הגב לאופיר עומיסי
 • אופיר עומיסי

  אגב אתר ״אמת אחרת״ היקרים…יש מושג נלוז הנקרא בשם מודרני ״אאוגניקה״ הכוונה בשפה שלנו המשך ההגות הגרמנית ודילול אוכלוסין לכל מי שלא גאון ויש לו גוף חזק ובריא בדיוק כמו בספרטה של יוון וכו׳…אנא כתבו בנושא הנ״ל שהממסד החילוני אימץ את המושג הנאצי הזה החל מדוקטור יוסף מאיר ממשיך ההגות של דוקטור מנגלה.

  הגב לאופיר עומיסי
 • אור

  לאופיר,אני לא יודע מאיפה הסמכותיות הזו להוציא אדם מעם ישראל עפ"י אי קיום המצוות(כנראה בטחון עצמי מופרז),הייתי שמח לדעת מאיפה המושג "מעשה עמך" שהזכרת כי אני מכיר מחלוקת בין רבי מאיר לרבי יהודה במסכת קידושין לו' ונראה לי שהלכה נפסקה שם כרבי מאיר שעם ישראל קרויים בנים למקום גם אם לא עושים מעשה בנים ועיין מהר"ל מפראג על הסוגיה הנ"ל בנצח ישראל י"א

  הגב לאור
 • אופיר עומיסי

  אור אם במטותא ממך תשב ללמוד מה קיום העולם כולו ומי הם עם ישראל אז ברור שתבין מזה ״מעשה עמך״…אגב ההלכה היא שיהודי שמחלל שבת בפרהסיא אסור לו לגעת ביין,ואם משומד כזה נגע ביין אותו היין אסור בשתייה,מפני שהמחלל שבת בפרהסיא כעובד עבודה זרה ויינו יין נסך ואסור בשתייה ובהנאה.

  הגב לאופיר עומיסי
 • אופיר עומיסי

  שוב,לפי התורה שבכתב ושבעל פה וההלכה כמובן חוץ מבלעם לא היה ולא יהיה נביא בגויים,אין עניין מפני שהם לא נבחרו לעם ה׳ ית׳ ולא זכו לעמוד במעמד הר סיני כנשמות ישראל הקדושים,ממעמד הר סיני העם היהודי הפך לבנים ממש של הקב״ה…״בנים אתם לה׳ אלוהיכם״.

  הגב לאופיר עומיסי
 • אופיר עומיסי

  ברמב״ם יסודי התורה פרק ז׳ הלכה א׳ לא מופיע מה שכתבת,אלא בפרק ט׳ הלכה א׳…אך ודאי שאותו נביא אפילו מהאומות לא יכול לסתור שום דבר ועניין מהתורה הקדושה ושעם ישראל הוא העם הנבחר מבין כל העמים.

  הגב לאופיר עומיסי
 • יעל

  אני ובעלי שמענו את אותם רעשים כבר כמה פעמים בפרדס חנה.

  הגב ליעל
 • יאיר ישראל חרעוץ

  "תקע בשופר גדול לחירותינו ושא נס לקבץ גלויותינו!"

  הגב ליאיר ישראל חרעוץ
 • החכם המתאבל

  אשתף את החוויה שלי בנושא,
  שמעתי את ה"רעשים" לפני חודשיים בערך בסביבות 6 בבוקר של יום ראשון. הפעם הראשונה והיחידה עד היום.
  זה נשמע משהו כמו בין צופר ערפל של ספינה גדולה (בטון נמוך) לבין הרעש שיש על יד שנאי מתח גבוהה שהוא פועל (מין זמזום חזק).
  הרעש פעל לסרוגין למשך כ-10 שניות כאשר המרווח היה לשנייה או שניים בינהם, וחזר על עצמו משהו כמו 5 פעמים מהרגע ששמתי לב ועוד כמה פעמים לפני (עד שהבנתי שזה לא צופר מיוחד או משהו אחר מסביב, הבנתי מה אני שומע כי דנתי בדיוק על זה עם חבר דתי כמה שבועות לפני).
  כמו כן, היה ניראה שהוא לא מגיע ממקום ספציפי או מתחזק או נחלש שהמשכתי.
  בסך הכל, כל התופעה התרחשה משהו כמו שתי דקות.

  הגב להחכם המתאבל
 • גם אני שמעתי את זה לאחרונה עם עוד חבר בקריית טבעון…

  הם עושים את זה עם אלומות חשמל… מה שנקרא בלעז הארפ (HAARP)… זה קיים בישראל כבר כמה שנים לפחות… ובעולם עוד הרבה לפני זה…

  הסבר מפורט בספר "Angles dont play this Haarp" מאת ד"ר ניק בגיץ'. (מלאכים לא משחקים – זה הארפ)

  שם הספר הוא משחק מילים באנגלית – "הארפ" באנגלית זה נבל… כי במיתולוגיה של הגוים, המלאכים יושבים על העננים ומנגנים בנבל..

  הארפ יכול לגרום להפרעות חשמליות בקנה מידה גדול – ולעשות רעשים בשמיים… בטבע קורה משהו דומה באופן טבעי…

  למה רעם של ברק עושה רעש ??

  כי יש פריקה חשמלית בתוך הענן – בגלל הבדלי טמפרטורה בין החלק העליון של הענן לחלק התחתון שלו…

  אם חושבים על זה רגע – גם רעש של רעם טבעי רגיל, נגרם בגלל חשמל… אלומות חשמליות מלאכותיות יכולות לגרום לרעשים דומים…

  גם כלי טיס אל כבידתיים, המונעים באמצעות חשמל, (וקיימים בעולם כבר למעלה מ-70 שנה), עושים רעשים מוזרים בשמיים…

  במקרה הזה הקול יהיה גבוה יותר, דומה לרעש ששומעים ליד עמודי מתח גבוה…

  הם גם יכולים לעשות הבזק אור שדומה לברק, מלווה ברעש של פריקה חשמלית, שדומה לרעש של רעם… במו עיני ואוזני ראיתי ושמעתי את הדברים האלה…

  מעבר של כלי טיס אל כבידתי, עלול להיות מלווה בשיבוש של מכשירים חשמליים והפרעות בקליטה של טלווזיה, אינטרנט או סלולארי…

  לפי ד"ר בגיץ', מקלט רדיו מכוון על רעש לבן (הרעש בין התחנות) הוא יכול לשמש כגלאי אלומת חשמל… אלומה חשמלית משמיעה רצף קצר של טקטוקים או דפיקות…

  חיות מבויתות, בעיקר חיות עדינות כמו דגים או חתולים (כלבים פחות), מגיבות בעצבנות והתנהגות מוזרה לתופעות כאלה…

  רעשי הארפ בדרך כלל נשמעים משעות הלילה המאוחרות עד שעות הבוקר המוקדמות, וכלי טיס אל כבידתיים טסים בדרך כלל בלילה, כדיי להסוות את עצמם…

  אם צתאו החוצה ותקשיבו טוב, תוכלו לשמוע את ציפורי הלילה, שעדיין ערות בשעות האלה, מגיבות לקולות האלה בקולות משלהן…

  גם אליהו הנביא שמע קולות בשמיים…

  "וַיֹּאמֶר, צֵא וְעָמַדְתָּ בָהָר לִפְנֵי יְהוָה, וְהִנֵּה יְהוָה עֹבֵר וְרוּחַ גְּדוֹלָה וְחָזָק מְפָרֵק הָרִים וּמְשַׁבֵּר סְלָעִים לִפְנֵי יְהוָה, לֹא בָרוּחַ יְהוָה; וְאַחַר הָרוּחַ רַעַשׁ, לֹא בָרַעַשׁ יְהוָה. יב וְאַחַר הָרַעַשׁ אֵשׁ, לֹא בָאֵשׁ יְהוָה; וְאַחַר הָאֵשׁ, קוֹל דְּמָמָה דַקָּה." (מלכים א פרק יט פסוקים יא יב)

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית