- פרויקט אמת אחרת - http://www.emetaheret.org.il -

משהו רקוב בנמל התעופה הבינלאומי בדנוור

במרחק 40 ק"מ מדנוור, על פני 85 ק"מ רבועים (פי שניים מגודלה של מנהטן) , יושב אחד מנמלי התעופה המוזרים ביותר בעולם. נמה"ת הבינלאומי של דנוור. לליאו ולי ציפתה חניית ביניים ארוכה בנמל התעופה בסוף השבוע שעבר. כשטיילנו סביב, לא יכולנו שלא להבחין שמשהו במקום הזה הוא לא תקין. אז חפרתי קצת .

הערה: אינני קונספירטור בשום אופן, אני מחשיב את עצמי יותר כשתיין בירה, אז קחו את הפוסט הזה יותר ברוח ה WTF ופחות ככתב אישום. אבל כל מי שטס דרך נמל התעופה בדנוור, יגיד לך שהמקום הוא לא בדיוק מקום מלהיב.

בואו נתחיל מההתחלה. נמה"ת דנוור תוכנן בשנת 1989 בתקציב מוערך של 1.7 מליארד$. בנייתו הסתיימה בשנת 1995, באיחור של שנתיים, בעלות של 4.8 מיליארד דולרים, כ 3.1 מיליארד יותר מהתקציב המקורי, כרגיל. נמה"ת מומן באופן פרטי ואף אחד לא באמת יודע על ידי מי. על אבן המוצבת במסוף נכתב כי נמה"ת מומן על ידי נציבות נמלי התעופה של העולם החדש.

denver-airport-1 [1]

בנוסף, יש לציין כי לדנוור היה נמל תעופה מתפקד לחלוטין, בשם סטייפלטון [2], שאנשים רבים חשבו שהוא בסדר גמור. אחרי הכל, סטייפלטון היה מרוחק רק כ 10 ק"מ מדנוור.

מלכתחילה, לא היה שום צורך בהקמת נמל תעופה… אלא אם כן נזקקת לפרויקט בנייה עילי, כדי להסוות פרויקט בנייה גדול יותר, שמתרחש מתחת. וזה המקום שבו מתחילות לפרוח הקונספירציות.

אנשים רבים מאמינים כי הבונקר התת קרקעי הגדול ביותר בעולם, נמצא מתחת לנמה"ת בדנוור. בונקר בגודל ספציפי של כ 110 ק"מ רבועים, שנבנה על ידי הסדר העולמי החדש כמעון לאליטות במקרה של קריסה כלכלית או שואה גרעינית. בנייתו של נמה"ת בדנוור היוותה הסוואה; פרויקט בנייה מעל פני הקרקע שמטרתו להסתיר את היצירה שהוסתרה מתחת.

רמזים לכך שנמה"ת בדנוור מסתיר משהו גדול, נמצאים בכל מקום. המבקרים בנמה"ת דנוור יבחינו מייד במספר סמלים מסתוריים וציורי קיר של הבונים החופשיים המתארים באופן ברור את קץ העולם. קשה לפספס אותם. רבים מאמינים כי ציורי הקיר הללו הנם בעלי משמעות עמוקה יותר, שניתן ללקט מידי יוזמי הסדר העולמי החדש והבונים החופשיים. בואו נעיף מבט.

denver-2-mustang-lead [3]

מקבל את פניכם בברכה, בנמה"ת, מוסטנג , יצירתו של לואיס חימנס, אמן מניו מקסיקו, אחת העבודות המוקדמות של אמנות ציבורית בנמה"ת הבינלאומי של דנוור בשנת 1993. גובהו 32 מטר ומשקלו 4 טון. "מוסטנג" הוא פסל יצוק פיברגלס כחול, עם עיניים אדומות בוהקות. חימנס נהרג בשנת 2006 תוך יצירת הפסל, כאשר ראש הסוס נפל עליו וקרע את העורק ברגלו.

denver-3-waves-add [4]

ציורי הקיר מזעזעים. כאן יש לנו פליטים המתגוררים במרתף ומלאך המוות, המנופף בקלשניקוב, הורג את יונת שלום .
גלים אפורים פועמים מן הדמות, הגלים פועמים החוצה, הורגים את כל מי שנקרה בדרכם. הדמות חובשת מסכת גז, רומזת כי הגלים האפורים, מכשיר המוות במקרה זה, הם נשק ביולוגי.

denver-4-add-au [5]

במבט חטוף,AU AG הינם סמלים הגיוניים לזהב וכסף. אך המשמעות הזו מוטלת בספק כאשר אתה מגלה כי אחד ממייסדיו של נמל התעופה, גילה גם זן חדש וקטלני של דלקת כבד, המכונה אנטיגן אוסטרליה, הידוע גם כAUAG . השמועות אומרות כי AUAG עשוי להיות נשק משמעותי בלוחמה ביולוגית. סמל זה מונח על הקרקע, אל מול ציור קיר הלוחמה הביולוגית.

denver-airport-5 [6]

אף אחד לא באמת יודע מי שילם על בניית נמה"ת בדנוור. מלבד העובדה שבהקדשה החרוטה על אבן זו נכתב שהיא מיצגת את קפסולת הזמן לאנשי קולורדו, בנוסף לסמל הברור של הבונים החופשיים, המחוגה והסרגל, נכתב שם גם כי נמה"ת מומן על ידי נציבות נמלי התעופה של העולם החדש. הבעיה היא שנציבות נמלי התעופה של העולם החדש לא קיימת.

denver-airport-6 [7]

על רקע תפאורה של התלקחות סולארית והרס נורא, שלא לדבר על הכחדתם של מינים שונים, כולל לווייתנים וצבי ים, ילדים נמצאים במרכז, מתייפחים על פני שלושה ארונות מתים פתוחים. אני באמת מקווה שהטיסה שלי לא מתעכבת .

denver-airport-7 [8]

שימו לב לילדה הקטנה בחלק האחורי ימני, המחזיקה לוח שנה של המאיה כרמז ל 21 בדצמבר 2012, תאריך שייצג את סוף העולם לפי פרשנים רבים. אך בני המאיה גם חזו 'לידה מחדש' ולכן סימני חיים, כמו הפינגווין וציפור, השתמרו. אה, ובואו לא נתעלם מהעיר שנהרסת ברקע.

denver-airport-8 [9]

כל ילדי העולם מביאים נשק מארצותיהם ומוסרים אותם לילד גרמני. האיש בעל מסיכת הגז מהסצנה הקודמת מת עכשיו, שתי יונים נחות על גופו. נראה שכל הילדים חשים הקלה. המטאפורה העמוקה יותר היא החזרה לשלום, לידה מחדש; לא יהיה יותר צורך בנשק, בעולם החדש.

אוי נפלא, הטיסה שלי מתעכבת, תנו לי לראות כאן את כל הנצח.

denver-airport-9 [10]

denver-airport-10 [11]

denver-airport-11 [12]

דבר לא מקדם את פניך לשלום כמו דמות שדונית זוחלת מתוך מזוודה…

denver-airport-12 [13]

ציור הקיר האחרון מזכיר, באופן מוזר, את גן עדן, העולם מתקיים כעת בשלום, לאחר האירועים המחרידים שהתרחשו. כל ציורי הקיר, כאשר מוצגים ברצף, מתארים רצח עם מאסיבי ואחריו היווצרותו של עולם חדש, הרמוני ופחות מאוכלס . מזכיר לכם משהו? נכון – לאנדרטת ג'ורג'יה [14] יש כנראה אח…

denver-last [15]

לבסוף, בואו נחזור לבונקרים האלו. התמונה שלמעלה היא תכנית של חמישה בניינים שנקברו באופן מסתורי במהלך הימים הראשונים של הבנייה בנמה"ת בדנוור. חמשת המבנים הגדולים האלו נבנו באופן מלא ולאחר מכן הוערכו כ'ממוקמים בצורה לא נכונה.'

במקום להרוס אותם, נקבע כי הבניינים יקברו, כן יקברו. "הבסיסים התת קרקעיים", כפי שהם מכונים, משמשים כיום כ"מחסנים", לדברי רשויות נמה"ת. עובדה זו אינה שנויה במחלוקת. אנחנו כבר יודעים שיש מבנה תת קרקעי מתחת לשדה התעופה. השאלה האמיתית היא, עד כמה עמוקה המחילה. ייתכן שלעולם לא נדע …

עדכון 1: הנשיא אובמה היה בדנוור ב 27 בספטמבר בשנה שעברה, כאשר כוכב השביט אלנין עבר על יד כדור הארץ, "מפספס אותנו בקושי" ב 35 ק"מ. יש האומרים, שאם השביט היה פוגע בכדור הארץ, עבורנו, זה היה כמו חזרה לתקופת האבן. עם זאת, היה סיכוי שהוא יפגע והנשיא אובמה הובל בנוחות לדנוור… דבר אשר, לדעתי, מחזק את קיומו של, לא רק בונקר צבאי, אלא גם של הבונקר הגדול ביותר, המתקדם ביותר בארה"ב – כי הנשיא לא הייתי הולך לאיזה בונקר עלוב, אם היה איום של הרס עולמי מוחלט. רק אומר ..

עדכון 2 : בדיוק קיבלתי שיחת טלפון מוזרה בטלפון המשרדי שלנו ועל הצג הופיע "ענייני שלטון " (מה שזה לא יהיה) והם ניתק אחרי שענינו. אם פוסט זה יעלם מסיבה כלשהי מחר, תדעו למה …

עוד מידע בנושא

סרט דוקומנטרי קצר שנעשה על נמל התעופה בדנוור:
חלק 1:

חלק 2:

דיווח קצר של לן הורוביץ בנושא:

מקור: TheChive [16]

המאמר "משהו רקוב בנמל התעופה בדנוור" תורגם במיוחד עבור פרויקט אמת אחרת