ראשי » בריאות » אתם כאן

והתקשורת שותקת…

כל עיתונאי צריך לשאול את עצמו עבור מי הוא בעצם עובד? האם הגעתם למקצוע הזה כדי לדברר את מערכת השלטון או כדי לחשוף את האמת? האם אתם באמת חוקרים או שמא רק מפרסמים חומר לעוס ומוכן שאתם מקבלים מהדובר ההוא ומהדובר הזה? האם כשנתקלתם בצנזורה קמתם והלכתם או שנשארתם בעבודה ובלעתם את הצפרדע?

 • מאת כותב אורח | 11 באוקטובר 2013
 • 3,300 צפיות | 19 תגובות
עודכן לאחרונה: 11 באוקטובר 2013

בימים אלו מגיעות לעמותת "איזון חוזר" עוד ועוד עדויות על ילדים שקיבלו את חיסון הפוליו החי מוחלש, ומאושפזים בבתי החולים עם אבחון של תסמונת גיאן ברה.

משרד הבריאות קובע כי אין שום קשר לחיסון, חרף העובדה שהתסמונת מצוינת כתופעת לוואי נדירה שלו.
משרד הבריאות בשלו- אין תופעות לוואי משמעותיות לחיסון.
המציאות מגלה לנו שיש… והתקשורת שותקת.

פרשנים וחוקרים אולי עוסקים בניתוח הסיבות שאין היום תקשורת נושכת, נוקבת, או חוקרת בישראל. אבל מאחורי התיאוריות, והתירוצים, עומדות נשים, עומדים גברים, עיתונאיות ועיתונאים שבאו למקצוע הזה מתוך כוונה לעשות את עבודתם נאמנה.

במשך חודשיים וחצי אנחנו עדים למחזה מטריד ביותר, תקשורת מגויסת באופן כמעט טוטלי, לא מאתגרת את ראשי מערכת הבריאות עם שאלות קשות, לא פועלת ללא לאות כדי להביא מידע לציבור, תקשורת רדומה, אפטית אפילו, שחרף כל המחדלים שליוו את מבצע החיסונים זה, ממשיכה לדברר אותו כאילו זה האינטרס הלאומי העליון ברגע זה ממש.

איך אנחנו לא שומעים בתקשורת שאין בישראל ממצאים חדשים של פוליו כבר מ- 25.8.13? איך אנחנו לא קוראים בעיתון שהמרכז לבקרת מחלות באירופה סגר את אירוע הפוליו בישראל והסיר את האיום? איך זה יתכן שאין דיווחים בתקשורת על הילדים שמאושפזים בבית החולים כבר מתחילת המבצע, עם תופעות לוואי קשות, חלקם עד כדי שיתוק?

אייטמים שרוצים לעסוק בנושא, מתבטלים לאחר 12-24 שעות, "על פי החלטת העורך", משרד הבריאות ממשיך להלחיץ את ההורים לרוץ ולהתחסן, רופאי ילדים, עם או בלי בובת פו הדב על הסטטוסקופ, מסבירים ומבהירים כמה הדבר חיוני, נכון, נחוץ ובעיקר בטוח.

למה בוחרת התקשורת להאמין בעיניים עצומות שהחיסון בטוח? הרי סיבת הוצאתו משימוש גלויה, ידועה, נאמרה על ידי רופאים בכירים, פעם אחר פעם.
עד פתיחת המבצע 2 טיפות. פתאום, האמת ההיסטורית נעלמה, שוכתבה,
ואתם משתפים עם השכתוב הזה פעולה.

אתם לא עובדים במשרד הבריאות, אתם לא מקבלים ממנו את המשכורת, אתם לא שליחיו, דובריו, נציגיו עלי אדמות.
אז למה אתם לא שואלים את השאלות הקשות?

זאת ועוד…בשקט בשקט, למרות התנגדות ציבורית, והסתייגות של רופאי נשים החדיר משרד הבריאות את חיסון וירוס הפפילומה לתוך בתי הספר שלנו, ועומד לתת אותו לכל ילדות כיתה ח'. גם המידע על נזקי החיסון השערורייתי הזה עולה על גדותיו. מספיק לברר מדוע מדינה כמו יפן הוציאה אותו ממש לפני מספר חודשים מתוכנית חיסוני השגרה שלה.

ושוב… התקשורת שותקת.

יש פה מחדל ברמה הלאומית, יש צורך בוועדת חקירה בלתי תלויה, שתברר את התנהלות ראשי מערכת הבריאות הציבורית בנושאים אלו.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=11991
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

19 תגובות »

 • אופיר

  איפה אפשר למצוא את העדויות לגבי הילדים הנוספים שנפגעו?

  הגב לאופיר
 • אמיר

  מסכים עם כל מילה.
  אם כבר מדברים על זכיות אדם
  ויש כאלה שאף מגדילים ומרחמים על תרנגולות בלול וכד'

  בבתי החולים הפסיכיאטריים מתעללים בבני אדם ילדים נשים ללא הבחנה בין דת וצבע – בכזו אכזריות שהיתה גורמת למחזה של פיטום אווזים להחוויר אל מול הרוע האמיתי שהאדם יכול לספק. (אדם ספק חייה)
  ובאופן אישי אני הבנתי שהסיבה לשתיקת ה"תקשורת" בנושא היא פחד.
  כי אם יורדים לרמה האישית גם העיתונאי רוצה להאכיל את הילדים שלו והוא מוכן לסגור את העיניים ולסתום את הפה – הכל בתלות בלחץ המופעל עליו.

  ויש לחץ ואיומים ברמה שתגרום לעבריינים בארץ להרגיש להתבייש בעצמם.
  והכל בחסות השתיקה
  יש מעט מדי ששוברים את השתיקה
  והרבה מדי שלא רוצים לשמוע
  זה מה שגורם לפשעים להמשיך.
  אבל יש תקווה כל עוד האמת נשמעת
  בהצלחה לכולנו

  הגב לאמיר
 • ניר

  מזמן כבר אין ערכים לתשקורת. אני אבל חייב לציין שהחדשות בערוץ 10 או בצינור לילה למשל מציגים את המידע אחרת לעומת ערוץ 2 שמעוותים הכל.

  הגב לניר
 • dave

  המצב לפני האינטרנט משול לאנשים שניתן להם סמים מדכאים או חיים בתוך כלא כאשר ידיעות שאסירים מקבלים מבוקרים ע"י ההנהלה שבו מוסדות הממשל או מיליונרים-תאגידים גדולים היו מקורות האינפורמציה היחידים עכשיו בזכות האינטרנט המונופול מאבד את כוחו. אבל עדיין זה סכנה שהאינטרנט נשלט ע"י מנוע החיפוש של גוגל יוטיוב ופייסבוק, יש צורך בעוד אתרים דומים ושלא נשלטים ע"י ארה"ב והמערב. הבעיה היא כעת לא המידע כי ניתן למצוא הכול באינטרנט (בעיקר באנגלית) הבעיה היא הפסיכולוגיה של האדם הקטן, האינדוקטרינציה שהוא עבר כל חייו, פעם הוא היה קונה עיתון עשוי נייר, היום הוא רץ לקרוא את אותו עיתון באינטרנט ורק שמח שהוא מקבל אינפורמציה בחינם, הוא לא מעלה שאלות האם הידיעות נכונות? הוא גם לא יודע או לא מעוניין איך למצוא באינטרנט מידע שסותר את הגרסה הרשמית. ההמון מקטר כל יום על זה שהעיתונות משקרת מסלפת מלאת אינטרסים מגמתית ולא אמינה… אבל ממשיכים לקרוא יום -יום באותם עיתונים, ממשיכים לצפות בטלוויזיה ששיקרה להם אינסוף פעמים. הם פשוט לא מסוגלים ללמוד מהיסטוריית השקרים של העיתונות. הם ממשיכים לנהור לצהובונים שמלקקים לשלטונות (ירושלים או וושינגטון) ויוצרים רושם מטעה שהם עיתונות חופשית כאשר הם מפרסמים רכילויות וסיפורים עסיסיים על פוליטיקאים. בעידן האינטרנט הבעיה היא לא המערכת הבעיה היא שאנשים מתעצלים או לא מתעניינים לחקור ללמוד לדעת מה באמת קורה ומאמינים שאיפה שהוא שם "בחלונות הגבוהים" בממשל או בעולם המדע יש מומחים שיודעים טוב יותר. ראיית עולם של ילדים בגן ילדים שמקשיבים למה שאומרת הגננת.

  הגב לdave
 • אמיר

  ל Dave,
  זה לא במקרה זה אילוף של יותר מ 12 שנים לכל אזרח.
  מה זה בדיוק ה 12 שנות לימוד האלה שבהן אתה אמור לשבת מול מורה ולקלוט כאמת כל מה שהיא אומרת או רושמת על הלוח או מה שכתוב בספר?
  כאשר היא הכח הצודק והחזק ואתה הכוח החלש.
  אלו 12 שנים של סוגסטיה
  לאחר מכן יוצאים מבי"ס אנשים צייתנים שבקלות מקבלים מרות – הם אולפו להיות אזרחים "טובים" והם מפחדים מסמכות ויודעים טוב מאוד לחכות את הסביבה – חוסר מקוריות או יצירתיות השם ישמור.
  ולכן הם מאמינים לעיתון ועושים בדיוק מה שיש בפרסומות
  טכנית הם עושים בדיוק את מה שהם צריכים לעשות ואנשים כמוך סתם "מפריעים" לשקט התעשייתי של מצעד הרובוטים

  הגב לאמיר
 • שקד

  לאמיר
  כל הכבוד אתה קולע בול ללב אחת הבעיות הקשות בעולם, מזל גדול נפל בחלקי להכיר מורים שמבינים את זה ומלמדים את תלמידיהם לחשוב אחרת, לחשוב. צעד קטן בכיוון הנכון

  הגב לשקד
 • סבבה של כתבה, אבל...

  …איפה הלינקים לגיבוי הטענות?
  איפה הלינק לעדויות של איזון חוזר? מדוע לדעתכם הן אמינות?
  איפה הלינק למרכז לבקרת מחלות באירופה?
  איפה העדות שאייטמים מתבטלים?

  הגב לסבבה של כתבה, אבל...
  • dave

   מי שלא מקבל את האמת שמוצגת לפניו אמת שמושתת על הגיון תבונה זהירות ראייה היסטורית העלאת ספקות בדיקת מניעים וחקירה ממושכת של הנושאים האלה לא ישתכנע גם אם יראו לו את כל ההוכחות והעדויות והמסמכים האפשריים. הוא קודם כל יניח שהגרסה של השלטונות-מדיה היא הנכונה ואילו המתנגדים צריכים להוכיח שטענותיהם הם הנכונות. הוא לא מבקש הוכחות לטיעונים של הגרסה הרשמית. האדם הפשוט אומר לעצמו לא יכול להיות שהכול שקר. הרי זה מופיע בטלוויזיה בעיתונות באנציקלופדיה כל המומחים מצדדים בראיית עולם זאת, לא יתכן אחרת, כי האמת תמיד תגבר על השקר. כנראה שהוא ראה יותר מדי סרטים הוליוודיים שהטובים מנצחים את הרעים. גם יש הטמעה רגשית שפותחה כלפי אהבת המולדת והמדינה. לא יכול להיות שהשלטונות לא דואגים לאזרחים ובטח שלא מזיקים להם במתכוון. הוא יאמר לעצמו יכול להיות שבעבר-בהיסטוריה נעשו טעויות ואף פשעים אבל אנחנו כעת חיים בעולם מודרני, אנחנו התעלינו ממה שהיה פעם. ראיית עולם זו היא נאיבית ביותר ולא עומדת במבחן המציאות. היא מתבססת על רגשנות והנחות שגויות.

   הגב לdave
 • תאגידי התקשורת שותפים לקשר השתיקה…

  רוב שוק התקשורת בישראל נשלט כיום על ידי 2 משפחות:

  משפחת מוזס – תאגיד ידיעות ויינט

  משפחת ורטהיים – תאגיד קשת מאקו

  2 המשפחות האלה הם משפחות של בונים חופשיים…

  • יש לך הוכחות?

   שים קישורים.

   הגב ליש לך הוכחות?
   • במקרה של משפחת מוזס לא צריך הוכחות…

    נמרוד ניר, בנה של ג'ודי ניר מוזס מנישואיה הראשונים לעיתונאי עמירם ניר, שנהרג בתאונת מטוס בחו"ל, הודה בכתבה בערוץ 10 שהוא בונה חופשי, ושגם סבא שלו נוח מוזס, היה בונה חופשי, ואפילו נתן לו במתנה את המדים של המסדר…

    במקרה של משפחת ורטהיים אפשר לראות לפי הסמלים…

    הסמל של תאגיד 'קשת מאקו' מבוסס למעשה על סמל השלום של האנתרופוסופיה – פסים בצבעי הקשת + סמל השלום \ בלוגו של תאגיד קשת האות האנגלית K מחליפה את סמל השלום ונמצאת בדיוק באמצע על אותו פס.

    את הסמל הזה המציא מייסד האנתרופוסופיה רודולף שטיינר, שהיה תלמיד של מאדאם בלבצקי, המכשפה השטניסטית הידועה, שהיא גם ראש מסדר של הבנייה החופשית…

    בנוסף, משפחת ורטהיים היא גם הזכיינית של תאגיד 'קוקה קולה' בישראל… תאגיד קוקה קולה נוסד על ידי הבונה החופשי אסא קנדלר, ולכן הסמל (לוגו) של קוקה קולה מכיל 3 סמלים אליליים: זכר-נקבה \ 666 \ ו-עין. מאז ועד היום תאגיד קוקה קולה נשלט ע"י הבונים החופשיים, והם נותנים זיכיונות בחו"ל רק למי שהוא גם כן בונה חופשי…

    (הסבר מפורט יותר + תמונות תוכל למצוא בספר 'המלחמה השקטה והאויב הבלתי נראה', באתר 'רדיו קול האמונה' דף 'משהו לקרוא'…)

 • רום

  אני אבפר לכם יותר מזה!
  ידוע שהתקשורת בארץ היא מאוד מגמתית אך גם מנחה.
  למשל כל מה שקשור לספורט תמיד חוגגים אנטי על בייתר ירושליים ומשבחים את הפועל תל אביב והאוהדים חושבים שזה קשור לשמאל או ימין אך האמת היא שזה הכל בשביל למנף את רגש הקהל לשתי הקבוצות הכי מזוהות פוליטית (כל אחת לכיוון האחר של המפה) ובינתיים להשתמש בקבוצות כאמצעי להעברות כספים. והרי לכם פירוט שיפתיע רבים מכם ויהיה לכם רגע של "אה-הה".אלי טביב בעלי בייתר ירושליים שהיה עד לפני שנה הבעלים של הפועל תל אביב טוען ששוויו מעסקיו (רשת חנויות בגדי ים ובגדי גלישה בפלורידה) חצי מיליארד דולר. מה שאלי לא מדבר עליו ומשום מה גם לא התשקורת בישראל זה שהוא שותף עם מאיר ושאול לוי (בעליהם הקודמים של בייתר לפני גאידמק יחד עם פניג'ל) בחברת הדפסות על חולצות ומוצרים וגם יש לו שותפויות במיזמים משותפים עם מאיר פניג'ל. מסקנה: גאידמק קנה מהם את בייתר בכמה מאות מיליונים ומכר להם (אלי טביב שותף עסקי שלהם) בפי 10 פחות. השאלה הנשאלת כאן היא על מה גאידמק שילם להם כסף? ולמה התקשורת שותקת? והאם בעצם לגומא אגייאר (יהודי תושב מיאמי שניסה לקנות את בייתר לפני כמה שנים "והשתגע" בפתאומיות) יש קשר ישיר או עקיף לקומבינה היות וגם הוא תושב מיאמי (פניג'ל, טביב , שאול ומאיר לוי וגומא כולם גרים בדרום פלורידה) או שהוא פשוט קורבן כי באמת בא ממניעים של אהבה ותשוקה להיכנס למקום הלא נכון בזמן הלא נכון וגילה מה שלא היה צריך לגלות?!
  נ.ב. מבדיקות ברשת האינטרנט אתם תגלו שהרשתות של האחים לוי ואלי טביב הן לא רווחיות, תופסות המון מקום כי הן משכירות מבנים גדולים (שכירות גבוהה בהתאם ועוד באזור תיירותי!!!!) וכמעט ואין שם לקוחות בבתי עסק שלהם מתי שלא תגיעו…כל זה מוביל למסקנה שרב הניסתר על הגלוי וקבוצות הכדורגל משמשת אך ורק כאמצעי להעברת כספים מגורם לגורם כאשר הכדורגל כמרקחה!!!

  הגב לרום
  • …אז לפי דבריך, הרכישה של בית"ר ע"י גאידמק, והמכירה במחיר נמוך יותר, הייתה למעשה מה שנקרא "הלבנת הון" ?

   ידוע שגאידמק הרוויח את רוב הכסף שלו מסחר לא חוקי בנשק. הוא מימן את שני הצדדים הלוחמים במלחמת האזרחים בקונגו, גם את שבט ה'הוטו' וגם את שבט ה'טוטסי'…

   המלחמה בקונגו היא הקטלנית ביותר שידע העולם מאז מלחמת העולם ה-2: למעלה מ-3 מיליון הרוגים (!!) בפחות ב-10 שנים, רובם אזרחים. והכל בזכות הנשק של מלאך המוות ארקדי גאידמק…

   בגלל זה גאידמק היה מבוקש בצרפת… פרשת מכירת הנשק באפריקה נקראת "אנגולה גייט", והמעורבים בה נשפטו בצרפת, ביניהם גם ז'אן קריסטוף מיטראן, בנו של פרנסואה מיטראן נשיא צרפת לשעבר… גאידמק נידון ל-7 שנות מאסר שלא בפניו…

   אז אולי גאידמק קנה את בית"ר במחיר מופקע, ואח"כ מכר במחיר נמוך, כדיי "להלבין" את ההון השחור שהוא הרוויח מסחר לא חוקי בנשק…

   ואם כך הם פני הדברים, הרי שמדובר בהונאה פשוטה, רק ההיקף הכספי שלה גדול יחסית… הוא פשוט העביר את כל ההון השחור שלו כתשלום על קניית הקבוצה, ואח"כ קיבל בחזרה "מתחת לשולחן" שווה ערך במוצרים, סחורות, אשראי על תשלומים, ואולי גם מחיקת חובות…

   לא יאומן איך הארכי פושע הזה, שהיה בזמנו סוחר הנשק הגדול בעולם, התקבל כאן בישראל כמו גיבור, מבלי שמישהו טרח בכלל לבדוק מאיפה הכסף שלו…

   ועל כך כבר נאמר:

   "השוחד יעוור עיני חכמים – ויסלף דברי צדיקים"

 • אילנה

  אני רוצה לדעת אם ילד שלא התחסן עלול להידבק במחלה מילד שחוסן, תודה רבה

  הגב לאילנה
  • מנהל הפרויקט

   שלום אילנה,
   כל הרעיון במבצע הזה הוא ליצור חסינות מעיים אצל ילדים שלא חוסנו דרך העברת הנגיף מילדים שחוסנו.

   הגב למנהל הפרויקט
 • שימו לב לביזיון הטוטאלי, המביש, המחפיר והמזעזע, שהיה היום בבית המשפט שלנו, בגיבוי מלא של תאגידי התקשורת והממשלה…

  שמתי הרבה מרכאות ומרכאות כפולות, והרבה סימני קריאה, כי זה כל כך בלתי נסבל, שאי אפשר לכתוב על זה בצורה נורמאלית…

  דניאל אמבש, חסיד ברסלב, נגן וזמר שהיה מסתובב ברחבי הארץ ומשמח את הבריות, נידון ל-26 שנות מאסר (שנה יותר ממאסר עולם !!!!!!!) שלאחר ""שהורשע"" כביכול באונס של 6 נשותיו…

  5 מתוך הנשים נשבעו לפני, תוך כדיי, וגם אחרי המשפט, שהוא מעולם לא פגע בהן, ולא ניצל אותן בשום אופן וצורה…

  רק אישה אחת העידה נגדו כעדת מדינה, בתמורה לכך שיתנו לה את הבן שלה בחזרה, אחרי שרשויות הרווחה ""לקחו"" את כל הילדים של כל הנשים…

  הבנתם את הקומבינה ?!?!?

  קחי את הילד שלך בחזרה – ותני לנו עדות שתביא להרשעה…

  מדינת ישראל מנהלת ציד מכשפות פרוע ואכזרי נגד ראשי חסידות ברסלב, שהולכת ומתחזקת מיום ליום, והופכת לאט אבל בטוח, לאחת הקבוצות המשפיעות ביותר בישראל…

  היום זה הם – מחר זה אנחנו !!!

  אחינו היהודים תתעוררו לפני שיהיה מאוחר מידי !!!

 • רום

  רון דניאל…קודם כל אני לא יודע אם זה קשור לנשק באנגולה או משהו אחר לגבי גאידמק.
  החמור ביותר זו העובדה שהתקשורת תשקורת איננה מדווחת (בטוח שחקרו את זה כל הצמאי פרסום הצהבהבים) שאלי טביב הוא אותה גברת בשינוי אדרת של ששון שם טוב, מאיר ושאול לוי ומאיר פניג'גל!!! וממה בדיוק אלי טביב עשה את הונו (טוען ששוויו כחצי מיליארד ירקרקים אמריקאים)? בדיקה און ליין תגלה שהוא "חייל"/שותף של החבורה הירושלמית בעסקיהם בפלורידה כאחד שמנהל חברות שהם יצרו (שעל הנייר בכלל לא אמורות להיות רווחיות לנוכח מחבור לקוחות תמידי בחנויות ריקות אך גדולות מידי באופן מחשיד עם מוצרים "נדושים" טיפוסיים). והחמור ביותר זה שאם זה אכן קשור למכירת נשק אז מה חלקם של טביב והאחים לוי בסיפור? למה הם מקבלים את התשלום ועבור מי?

  הגב לרום
 • ועוד כמה דברים על האנשים ששולטים על שוק התקשורת בישראל…

  …הבעלים של תאגיד 'ידיעות אחרונות וויי-נט' כיום הוא נוני (ארנון) מוזס, בנו של נוח מוזס ז"ל, מייסד התאגיד ואחיה של ג'ודי ניר-מוזס-שלום… כאשר נוני היה בן 14, אבא שלו נוח נתן לו לנהוג ברכב שלו, כאשר נוח יושב לצידו בזמן הנהיגה…

  …לא ברור מה ואיך זה קרה, אבל בנסיעה של כמה דקות, נוני דרס והרג ילדה בת 11… אביו נוח לקח אחריות על האירוע, נשפט ונידון לעונש מגוחך – חצי שנה מאסר בלבד !! על דריסה והריגה של ילדה !!

  (דניאל אמבש נידון אתמול למאסר עולם + שנה על עברות מין שלא היו ולא נבראו – ואפילו הקורבנות לכאורה מכחישות את הדברים)

  …צחוק הגורל הוא שנוח מוזס עצמו סיים את חייו באופן דומה – הוא נדרס על ידי אוטובוס מול בית ידיעות אחרונות בתל אביב… וזה לא נגמר…

  …גם גלעד מוזס ז"ל, אחיהם הבכור של נוני וג'ודי, לא סיים את חייו באופן טבעי… גם נדרס למוות על ידי אוטובוס… וזה לא נגמר…

  …גם בעלה הראשון של ג'ודי, עמירם ניר, לא סיים את חייו באופן טבעי… הוא נהרג בתאונת מטוס במרכז אמריקה…

  …לא רק שנוני הרג ילדה ולא נענש כלל (למרות שיש לנו בארץ מערכת לענישה של בני נוער) אחותו ג'ודי איבדה גם אבא, גם אח בכור, וגם את בעלה הראשון בנסיבות לא טבעיות !

 • dave

  למה המדינה ובעיקר האידיאולגיה הפמיניסטית כל כך שונאת פוליגמיה. האם למדינה יש רשות לומר למישהו שאסור לו לגור עם
  כמה נשים וילדיו? אני לא מאמין לבית המשפט ובטח שלא מאמין לתקשורת. כל הסיפור נראה כמו עלילת דם וציד מכשפות של אירגוני הנשים ובית המשפט. נראה כמו טאליבן פמניסטי.ודרך אגב אמונה במוסדות המדינה, ממשל,צבא, משטרה,בתי הספר בתי משפט והתקשורת מסוכנת יותר מאמונה דתית

  הגב לdave
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית