סיפור נוסף על הדמוקרטיה האמריקנית המזויפת

 • מאת מהאדווה | 23 בספטמבר 2013
 • 4,424 צפיות | 43 תגובות
עודכן לאחרונה: 23 בספטמבר 2013

הסגירה המטרידה של אתר לאבא-ביט או סיפור נוסף של הדמוקרטיה האמריקנית המזויפת

"אני לוקח הפסקה מהאימייל. אם הייתם יודעים את מה שאני יודע על האימייל, יכול להיות שגם אתם תפסיקו להשתמש בו."
לאדאר לויסון

לאחר 10 שנים משמעותיות של פעילות, LAVABIT, שירות האימייל בעד פרטיות הגדול ביותר, שהיו לו מעל 410,000 משתמשים, נסגר על פי הוראה של ממשלת ארה"ב.

בסדר, הבנו את זה. זה קורה. אבל למה זה משנה לנו?
התשובה הנבונה הינה, שלכולנו יש סיבה חשובה שיהיה לנו אכפת ממה שקרה.

עכשיו זה כבר ברור לכולם

כמו שכולנו כבר יודעים, ממשלות ותאגידים גדולים מנטרים ומרגלים אחר האימיילים של המשתמשים, במיוחד תחת ספקי האימייל הגדולים ביותר, כמו לדוגמה ג'ימייל, יאהו-מייל או הוט-מייל (מייקרוסופט).

על רקע זה, לפני כ-10 שנים, קבוצה של אנשים מטקסס, החליטו לייסד שירות אימייל אלטרנטיבי, כזה שיבטיח באמת לדגול בפרטיות המשתמשים (לדוגמה, שאפילו למנהלים עצמם לא תהיה גישה לאימיילים של המשתמשים – כלומר אבטחה של חשאיות מלאה).

lavabitלאבאביט סיפק למשתמשים, גישה חופשית לאימיילים שלהם בצורה מאובטחת ומוצפנת, אשר הקשתה על עובדי הממשלות וספקי האינטרנט, המנסים לעקוב אחר כל המשתמשים.

בנוסף, העובדה שהיה ניתן להוריד את כל הודעות האימייל לתוך המחשב האישי תוך מחיקת ההודעות מהשרת המרכזי באינטרנט, היוותה מקל נוסף בגלגלי הסדר עולמי החדש.

שירות האימייל לאבאביט הציע מספר חבילות.
הפשוטות ביותר הוצעו בחינם בעת שאחרות שהיו נדיבות יותר עם אפשרויות נוספות ניתנו תמורת סכום סמלי.
הון ומכוניות יוקרה, הבעלים ומנהלי החברה לא קיבלו מהעסק, אבל הם הרגישו סיפוק עצמי על כך שהם עשו משהו טוב וחשוב למען הציבור הכללי.

כבר מההתחלה, השירות לא היה בקנה אחד עם האינטרסים של התאגידים הגדולים או של סוכנויות הממשלה.

העובדה שאימיילים שנשלחו מלאבאביט למשתמשי ג'ימייל, נכנסו אוטומטית לתיקיית הדואר זבל (JUNK), בעת שהן סומנו כ-ספאם, הראתה לרבים שלאבאביט לא התקבל בברכה תחת הסדר עולמי החדש.

בתחילת אוגוסט 2013, לפתע, ללא שום התראה מוקדמת, שירותי לאבאביט הפסיקו לעבוד.

לדאר לויסון מקים אתר לאבאביט

לדאר לויסון מקים אתר לאבאביט

באתר שלהם, לדאר לויסון, הבעלים של שירות לאבאביט, פרסם הודעה מזעזעת שבה הודיע למשתמשים כי נאלץ לסגור את שעריו בשל הלחץ:

"נאלצתי לקבל החלטה קשה: להפוך שותף לפשעים נגד העם האמריקאי או לנטוש עשר שנים של עבודה קשה ולסגור את לאבאביט. לאחר חיבוטי נפש קשים, החלטתי להשעות את הפעילות. הלוואי שהייתי יכול לשתף אתכם בצורה חוקית באירועים להחלטתי. אני לא יכול. אני חש שמגיע לכם לדעת מה קורה – התיקון הראשון לחוקה אמור להבטיח לי את זכותי לדבר במקרים כלאה. למרבה הצער, הקונגרס העביר כמה חוקים שקובעים אחרת. במצב העניינים הנוכחי, אני לא יכול לחלוק את הניסיון שלי בששת השבועות האחרונים, למרות שהגשתי פעמיים בקשות כנדרש."
לאחר החוויה המרה הזו, המסקנה של בעלי לאבאביט, לא הייתה פחות מזעזעת או מטרידה:
"החוויה הזו לימדה אותי שיעור מאוד חשוב: ללא פעולה חוקתית או פסק דין תקדימי חזק, אני מייעץ בחום לכולם לא להבטיח את המידע האישי שלהם בחברה עם קשרים פיסיים עם ארה"ב."

אדוארד סנואדן, גיבור או מרגל?

אדוארד סנואדן, גיבור או מרגל?

מאוחר יותר, באתר אחר, אנו יכולים למצוא פרטים נוספים, במאמר שפורסם ב-8.8.2013: "ספק האימייל של אדוארד סנודן נסגר במהלך קרב משפטי חשאי"… העובדה שאדוארד סנודן, מומחה מחשבים אמריקני שעבד ב-CIA וב-NSA, הדליף פרטים של פרטי תוכניות סודיות ביותר לניטור המוני של ממשלות ארה"ב ובריטניה לכלי התקשורת, כבר איננה דבר חדש או מפתיע.

בין התוכניות שהוא חשף, כלולות ניטור תכני שיחות הטלפון בארה"ב ובאירופה, כמו גם התוכניות למעקב באינטרנט, פריזם, XKeyscore ו-Tempora.

עם הרבה אומץ ויושר, בעלי לאבאביט בחרו להפסיק את הפעילות שלו, במקום להיות שותף פשע לממשלה האמריקנית…

כתב חדשות בחר להגיב כך לנושא: "מומחים לפרטיות מתייחסים למהלך ככזה ללא תקדים. איני מודע לשום מקרה אחר שבמהלכו ספק שירות בחר לסיים את הפעילות שלו במקום להתאים עצמו לפסק דין משפטי שהוא חש שנוגד את החוקה."

מה זה אומר? מה יהיה הלאה?

לאבאביט כבר התחילו להכין את עבודת הניירת הדרושה בשביל להילחם למען החוקה בבית הדין לערעורים אבל כל הפעולות הללו דורשות הרבה תמיכה כלכלית (החדשות הטובות הינן שכבר ב-10 באוגוסט 2013, תומכי לאבאביט תרמו מעל 90,000 דולר לקרן של לויסון למען המטרה הזו) והרבה מאוד זמן.

אנו גאים בעידן החדש של מדע ומחשבים אבל בלי הגישה המתמדת שלנו לאינטרנט, אנו חסרי כוח בעידן זה.
אם יאהו-מייל יחליטו מחר, שבכדי שנוכל להמשיך להשתמש בשירותים שלהם, אנו חייבים להעניק להם את טביעות האצבע שלנו, מה נוכל לעשות בנידון? רובנו כל כך התרגל ואפילו מזהה עצמו עם חשבון האימייל שלנו, כך שהמעבר לחשבון אימייל חדש נהיה לתהליך קשה.

ומה אם כל ספקי האינטרנט ייקחו ביחד את אותה ההחלטה, באותו היום?
מה אם הממשלות יחליטו מחר, שהכסף המזומן נהיה בלתי חוקי, כלומר שאנו חייבים להשתמש אך ורק בכרטיסי אשראי? (הכתבה נכתבה לפני הדיווחים שממשלת ישראל שוקלת לאסור על חלק מהעסקאות במזומן בארץ, דבר שממחיש את זה ביתר שאת נ.ד.ב)
מה אם הממשלה תחליט מחר למזג את הדרכון שלנו, את תעודת הזהות, את רישיון הנהיגה, את כרטיסי האשראי שלנו ואת כל כרטיסי החבר שלנו, ולאחד את כולם תחת כרטיס אחד, תחת אותו השבב האלקטרוני?
מה אם הבנקים יחליטו מחר שאנו כבר לא יכולים להשתמש בשירותים שלנו אם אין לנו את השבב מוטמע מתחת לעור שלנו? מה אם הממשלות ישימו בכלא את כל מי שמתנגד למהלכים האלו?

הקומוניזם והפשיזם הישנים התחלפו בדמוקרטיה זמנית ומעוותת, שעלולה להפוך בקרוב מאוד לממשלה עולמית אחת פשיסטית, המנוהלת מהצללים על ידי הכת השטנית של האילומינטי, בעת שהם מתווים את הסדר העולמי החדש המרושע שלהם.

מה אנחנו יכולים לעשות? מה עלינו לעשות?

החדשות הטובות הינן שאין לנו כל סיבה להיבהל ולהיכנס לפאניקה, למרות שעלינו להיות פעילים.

יש הרבה אנשים עם ידע עצום הפועלים באומץ רב. יש הרבה מדריכים חכמים הבקיאים בתורות הסוד אשר מייעצים לנו ועוזרים לנו. יש הרבה מלאכי אור אלוהיים, תרבויות מתקדמות של חייזרים טובים ומעבר לכל אלה, את אלוהים עצמו, המחכה בחמלה רבה שנבקש את עזרתם.

עלינו להתעורר, להיות מודעים למצב ולדבר בפומבי על אשר מתרחש. עלינו להראות לפוליטיקאים שאנו כבר לא תחת כישוף האשליה של כלי התקשורת המרכזיים. שכבר לא אכפת לנו מהכביכול משברים, מהרכילויות, ומהקונפליקטים הפוליטיים המזויפים. שאנחנו יודעים שכל כותרות החדשות הרועשות לכאורה הללו מכלי התקשורת המרכזיים, הינן בעלות מטרה אחת בלבד – להשאיר אותנו ישנים, בעת שהם זורים אבק אל תוך עינינו, בכדי שנישאר אדישים לכל מה שבאמת חשוב.

הכוח שייך לנו, אבל עלינו להראות לכל אלו שכרגע בשליטה, שאנו יכולים לראות מעבר לוילון האשליה שלהם.

למידע נוסף:
The Guardian

arstechnica.com

xato.net

הדעות המובאות במאמר זה הן של כותב המאמר בלבד, אינן בהכרח משקפות את דעות אתר אמת אחרת ומפעיליו ומובאות לציבור כבסיס לדיון

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=11840
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

43 תגובות »

 • dave

  יש אמרה שאומרת מי שלא לומד מהעבר, מההיסטוריה, לנצח יחזור עליה. רוב האוכלוסיה פשוט תדקלם כל מה שהם שמעו או קראו ויקבלו אותה כאמת מוחלטת, במה שונה הדבר ממיליוני נוצרים שמאמינים שישו הלך על המים או שהעולם נברא ב-7 ימים.
  העיתונות תמיד היתה מכשיר של בעלי ההון להשפיעה על דעת ההמונים, כמכשיר להתססת האוכלוסיה ליציאה למלחמה, כמכשיר להצדקת מלחמות, כמכשיר להצדקת פשעים שהממשלה ביצעה ומבצעת. כמכשיר שמסיח את דעת הקהל על מנת שהאוכלוסיה לא תתרכז בעיקר. כמכשיר דיסאינפורמציה וסילוף להסתרת פשעי הממשל. כמכשיר שמפיץ שקרים על מנת להשתיק שמועות נכונות. כמכשיר שלא מדווח כשבעלי ההון או המשטר לא מעוניינים שהוא ידווח. כמכשיר שמגדף ומתקיף דוברי אמת. כמכשיר להטעיית הציבור. מכשיר שמשכנע את הציבור בדברים לא נכונים. כמכשיר לעיצוב דעת קהל.

  העולם של ימינו מנוהל ע"י מספר מצומצם מאוד של משפחות בעלי ממון גדול יותר מאומות שלמות. משפחות אלה הם בעלי הבנקים הבינלאומיים הם סוחרי הנשק הגדולים, הם שליטי הנפט, המזון והרוקחות. והם שמכתיבים בחשאי את נבחרי העם, הפוליטיקאים שלנו, הבובות שאנחנו רואים על מרקע הטלויזיה יום-יום, ומשוכנעים בתמימותינו שאנו באמצעות הבחירות בקלפי משפיעים על מה שנעשה. בעלי ההון ע"י קבוצות אינטרס משפיעים על בתי המשפט על התקשורת ועל הממסד.
  דבר לא השתנה בעצם משנות ה-30 עד לימינו, גם בגרמניה של שנות ה-30 היה טלויזיה רדיו ועיתונות. הטכניקות של תעמולה וסילוף האמת לא רק שבבסיסה היא אותו הדבר, היכולת של הממשל להחדיר מחשבות ורעיונות מסולפים לפזר אינפורמציה שקרית ולנטוע בלב האנשים את האמונה שדברים אלה הם אמת וכל זאת מבלי לעורר חשד בלב הבריות. טכניקות אלה השתכללו עם הזמן ע"י הקומוניסטים הסינים, ברית המועצות של סטאלין עד שהגיעו לשלמות ביצועית ע"י סוכנויות ארה"ב הסי-אי-אי והאף-בי.אי. התקשורת בארץ היא בסך הכול שלוחה מתורגמת לעברית של מכונת התקשורת של בעלי ההון דרך המפעילים שלהם בסוכנויות התקשורת ושירותי המודיעין שעובדים עבור הממשל, אותו ממשל שנשלט על ידם. תשימו לב שכל ידיעה מופצת בכל העיתונים ובכל הערוצים והנימה והרטוריקה אחידה, אפילו זהה. אין שאלות אמיתיות אין קולות נגד, אין ביקורת, יש קמפיין של "הפגזה אין סופית של ידיעות מאותו הסוג" כאשר מדובר באירוע זמני. באירועים גדולים יש צורך בשקרים גדולים וככל שהשקר גדול יותר יש לומר אותו שוב ושוב במשך שנים שחס וחלילה אנשים יתחילו להפעיל את השכל ולחשוב בכוחות עצמם מידיעות שהם שמעו מאיזה אתר. בעלי ההון המשטר והתקשורת שמופעלת על ידם סומכים על דבר אחד, והוא בורותם של האנשים, ולכן אותם שקרים יופיעו שוב ושוב, הרי טריק שעובד ניתן להשתמש בו מאות פעמים עד אשר האנשים שעבדו עליהם יתעוררו למציאות ויבינו שמשקרים להם. הממשל רוצה אנשים רדומים מחשבתית. כי אם הם יתעוררו לבעלי ההון תהיה בעיה. הדבר היחיד שהשתנה לרעתם של המיעוט השולט הוא האינטרנט, כשהאוכלוסיות יתחילו לקרוא ממקורות שונים ממקורות המשטר, ושהם יתחילו לחקור ולקרוא היסטוריה אמיתית, ולא הנרטיב השקרי שהם למדו בבית הספר ויתר מוסדות המדינה. ויבינו את תהליך האינדוקטרינציה שהופעל עליהם במשך שנים. אז יש מקום לשינוי פני החברה מהעולם האפל של המאה ה-20 ושבירת המונופול של קבוצת מיעוט ששולטת על 99 אחוז מאוכלוסיית העולם.

  הגב לdave
  • מהאדווה

   יפה מאוד dave, מעורר מחשבה ופוקח עיניים. גם הנאצים שיכללו את יכולות הממשלה, שאחריו יובאו לארה"ב במסגרת מבצע מהדק נייר.
   אדם עם שכל גם היה שואל איך זה שתמיד, כל יום, יש חדשות מזעזעות. לא היה יכול להיות שבוע בעולם בלי איזה משהו מזעזע לספר, משהו מפחיד וכדומה. ואז התשובה הברורה, היא שהעיתונות מחפשת את החדשות ה"רעות", ואם היא לא מוצאת, היא יוצרת אותן. הכל כדי להשאיר את האזרח הפשוט בהיפנוט שמונע מפחד, במלחמת הישרדות. משחק פשוט בהורמונים של בן האדם.
   האינטרנט פועל גם לרעת הסדר העולמי החדש, אבל מצד שני כמו שקוראים כאן במאמר, דרך פייסבוק-יאהו-ג'ימייל, הניטור של התושבים נהיה יותר קל. ובנוסף אם יום אחד יגבילו את האינטרנט, אנחנו בצרות ולא נוכל כמעט להתנגד. לכן בדיוק המאמר נוגע בנקודה שבה כיום, הממשל מגביל יותר ויותר את האינטרנט, כי הוא מבין את הטעות שהוא יצר עם האינטרנט החופשי. ואנחנו האנשים, צריכים לפעול בעצמנו בעד הזכויות שלנו.

   הגב למהאדווה
  • איש המערות

   שמעת על דון קיחוטה? גם הוא נלחם בציר הרשע.

   הגב לאיש המערות
 • לירן

  אחלה כתבה!! מחזק ידינו ומקווה שהשינוי כבר קורה..

  הגב ללירן
 • אביב

  עד הקטע של "כת האילומינטי השטנית" עוד היה הגיון בכתבה… מאותה נקודה כבר איבדת אותי.

  הגב לאביב
  • מהאדווה

   על מה אתה מבסס את האמונה שלך, שלא הגיוני שהאילומנטי קיימים ופועלים מאחורי הקלעים?

   יש אימרה שהתכסיס הכי גדול של השטן הוא לגרום לנו להאמין בכך שהוא לא קיים. גם מי שלא מאמין באלוהים ובתנ"ך, יכול להסתכל סביב ועם היגיון בריא להבין שלא אנשים טובי לב מנהלים את העולם של היום – לא הפוליטיקאים הבכירים ולא הבנקים עם התאגידים.

   בנוגע לאילומינטי, לצורך התחלה אתה יכול לקרוא בספרי היסטוריה ואפילו בוויקיפדיה כיצד אדם וויסהאופט הקים את האילומינטי הבווארי בשנת 1776, ולאיזו מטרה.
   אתה מוזמן לקרוא באתר "אמת אחרת", במאמרים או בפורום, על ההוכחות הרבות לקיום כת האילומינטי ולפעליהם, גם היום.
   תמצא כאן סרטים תעודיים רבים, שמדברים על הסדר העולמי החדש ועל מי שמנהל את העולם מאחורי הקלעים (ועידת בילדרברג, CFR האמריקני וכולי).
   למי שאין כוח או רצון לחפש מידע – זכותו כמובן, אבל במקרה כזה לא צריך לשלול את הקיום של אשר אנחנו לא חקרנו מספיק.

   אי אפשר במאמר אחד לפרט על הרבה נושאים. יש מספיק מאמרים אחרים באתר "אמת אחרת" שמסבירים בצורה מנומקת על הקשרים שמאחורי פעולות הממשלות השונות בעולם. התגובה של dave למאמר זה גם מסבירה בצורה נפלאה שמגמות הממשלות בעולם אינן מקריות ואינן נפרדות אחת מהשנייה.

   אם לדעתך הבילדרברג או כת הבונים החופשיים לדוגמה הם מי שמנהלים את העולם מהצללים ולא בדיוק האילומינטי, זה דיון בפני עצמו אבל אחרי מחקר מעמיק בנושא, פרסמתי את הדעה שלי.

   הגב למהאדווה
   • אולי הם ניהלו אבל הם כבר לא מנהלים

    הם משפיעים זה נכון.

    העניין הוא שאי אפשר להוכיח את זה.
    מה שבטוח הוא שאנשים עם המון כסף יש להם המון השפעה.
    השיטה הכלכלית של היום מעודדת התעשרות קיצונית של מעטים ומעטים אלה אם ברצונם או ברצון מי ששולט עליהם/משפיע עליהם מסוגלים לשנות הרבה.
    עדיין כיון שהם נחשפו כוחם ירד בצורה משמעותית.

    והרי אתה יודע שכדאי שרוע יפעל היטב הוא צריך לפעול בסודיות אז עצם זה שאני ואתה מנהלים דיון פתוח באינטרנט ולא באיזה מקום/אתר נידח כבר אומר שהמון אנשים מודעים לקנוניה.
    וכיון שמודעים הקנוניה לא יכולה להתרחש – ז"א יש תפוצה עולמית לחשיפת הקנוניה הזאת.

    לכן היא לא רלוונטית במידה מסוימת.
    מה שכן נשארו השאריות של הקנוניה:
    מערכת כסף שמבוססת על צבירת שליטה,מערכת חינוך שגם
    מבוססת על עיקרון דומה וממשלה שרוצה תדיר להרחיב את שליטתה על ההמונים.

    לסיכום אנחנו נלחמים בשאריות של השיטה הישנה,
    ולא באיזה ארגון מסתורי שלופת אותנו בגרון ואולי
    נצליח לברוח בזמן ואולי לא.

    הגב לאולי הם ניהלו אבל הם כבר לא מנהלים
    • מהאדווה

     תשובה מסקרנת. אם זאת, גם אם חלק מהאנשים מודעים לקנוניה, יש להם ניסיון בכאלה דברים.
     לדוגמה, הם מוציאים סרטים הוליוודיים לדוגמה או משחקי קלפים, וכך כאשר מישהו מזכיר את הדברים האלה, שאר האנשים יגידו לו "אה אתה מדבר על הסרט ההוא". כמו הסרט capricorn one בנוגע לטיסה לחלל. כמו סרטי חוצנים למיניהם. כמו wag the tail. כמו philadelphia experiment.
     אפשר גם לציין את האנדרטות בג'אורג'יה בארה"ב.
     כלומר הרבה פעמים גם אם הסוד מתגלה, הם משנים טיפה אבל ממשיכים עם תוכניות די דומות.

     הגב למהאדווה
   • אביב

    בתור דור 5 במסדר – אני יכול לומר לך בצורה ברורה שתיאוריות יש בטונות עבור שקל… ואילו האמת היא אבסולוטית ואמפירית לחלוטין.

    מסדרים כאלו אמנם היו אחראים ללא מעט תהפוכות פוליטיות בעבר הרחוק אבל זה ממש לא המצב היום… למעשה אפילו אין לשכה אחת של בונים חופשיים בישראל לדוגמא בה מותר לדבר בכלל על פוליטיקה או דת במסגרת העבודות… אז בבקשה אם תיאוריות זה הקטע שיהיה בכיף – אני מעדיף להצמד לעובדות המעטות שיש ולא לנסות להשלים את מה שאיני יודע בדעותי שלי או שמועות שמתאימות לראיית העולם שלי.

    אה כן, חוץ מפוליטיקה היו גם לא מעט מדענים, אנשי רוח ומתמטיקה במסדר האלו וכמובן אמנים ואנשי מקצועות רבים… אבל מה זה משנה לך ? הרי אותך מעניין להתעסק עם המיעוט הקטן שבחר להתעסק בפוליטיקה ולא עם הרוב השקט שעד היום מורכב מאנשים מכובדים שתורמים לא מעט לקהילה.

    מסיבת התה בבוסטון והמרד בצרפת היו לפני מאות שנים… תתקדמו כבר – חבל על הבזבוז של האינטליגנציה הגבוהה שאני רואה בתגובה שלך… לא חבל לטחון מים עם כזה ראש משובח ?

    הגב לאביב
   • אביב

    ודרך אגב מבחינת לימודי היסטוריה… אתה מדבר עם מישהו שבילדותו קרא את 4 הכרכים של צ'רצ'יל בשפת המקור בזמן שבני שכבתו קראו ג'ינג'י וקופיקו… אשמח מאוד לשבת ולהשוות איתך מקורות ידע ותיאוריות – קצת קשה לי לעשות את זה מול מישהו שדעותיו כבר מקובעות.

    אסמתכא היסטורית אפשר למצוא לכל דבר וגם ככה את ההיסטוריה במרבית המקרים כתבו המנצחים ולא המפסידים אז מתחילתה היא לא הייתה אובייקטיבית כלל וכלל.

    האם יש כתות וסודות ? וודאי שיש – אבל הדברים בשטח רחוקים מאוד מהדברים שאתה מתאר כאן… ובשנת 1776 הוקמה רשמית אולי הלשכה הראשונה באנגליה אבל מסגרות של "גילדות מקצועיות" היו קיימות אלפי שנים קודם לכן… גם הן היו כת שטנית ?

    ונניח ש"השטן" הוא העומד מאחורי האירגונים האלו.. מדוע הם אלו שדחפו את העולם לדמוקרטיה ? מדוע הם אלו שהוציאו את העם הצרפתי מחרפת רעב לעצמאות וחופש ?
    היכן בדיוק ההגיון והעובדות מתחילות ואיפה בדיוק נכנסת התיאוריה שלך ?

    הגב לאביב
    • מהאדווה

     שלום,
     דבר ראשון, אני שמח שפירטת קצת יותר. הדעות שלי אמנם יחסית מגובשות אחרי מחקר אישי, אבל אני תמיד שמח להעמיק

     את הידע ולהיפתח לאופקים חדשים. כשכתבת מקודם תגובה בת רק כמה מילים, היה קשה להבין מה עומד מאחורי התגובה.

     אני כתבתי ספציפית על האילומינטי, אתה הפנית את הדיון לכיוון הבונים החופשיים. אני בטוח שאתה יודע על הבונים הרבה יותר ממני, אבל אני מניח שתסכים איתי שתנועת הבונים החופשיים בנוייה בשיטת הפירמידה, שבה בונה בדרגה מסויימת אינו יודע את הידע של בונה שנמצא בכמה דרגות מעליו. כאשר עולים בדרגות, הראייה הכוללת של התנועה ושל העולם משתנה בהתאם. כך גם אדם דור 5 במסדר לא בהכרח יודע את מה שיודעים ראשי המסדר. בהקשר לסדר העולמי החדש אני לא מדבר על האנשים הנמצאים בתחתית הפירמידה, אלא על ראשי הפירמידה. מסכים איתך שהיו אנשי רוח מדע ואמנות רבים שהיו חברים בבונים לאורך מאות השנים. הם היו חברים בדרגות שונות ועם כוונות שונות. אנשים טובים ורעים יש בכל קבוצה, ואני בטוח שגם בבונים החופשיים ניתן למצוא אנשים טובים, במיוחד בקרב הדרגות הנמוכות יותר.
     שים לב בבקשה שכשדיברתי על אדם וויסהאופט ב-1776, מדובר על האילומינטי שהיה בעל מטרות ברורות. התיאוריה שבה אני מאמין, הוא שבמרוצת השנים האילומינטי לא נעלם, אלא הסתנן אל תוך ראשות תנועת הבונים החופשיים.
     בנוגע לנקודה שלך לגבי הדמוקרטיה בעולם. לדעתי הדמוקרטיה היום, בדיוק כמו שהמאמר מביע, הינה דמוקרטיה מזוייפת, אשלייה של דמוקרטיה שבה העריצים מכוונים את המושכות כאשר הנתינים חושבים שזה לטובתם. ארה"ב כבשה את עיראק כי בוש טען שיש לסדאם חוסיין נשק גרעיני. אני מאמין שנפט היה הסיבה העיקרית לכיבוש עיראק (כמו גם לכיבוש לוב), ולא הרצון להפיץ את הדמוקרטיה. מה שהסדר העולמי החדש רצה, זה לשים בובה מטעמו בראשות ממשלת עיראק.

     בוא נראה על מה אני התבססתי במחקר שלי, אציין כמה מקורות מידע עיקריים.
     אחד החשובים הוא ספרו של וויליאם גאי קארר – פיונים במשחק, אשר נכתב בסביבות 1960.
     אחד אחר, שהוא סיפור עם פן אישי, הוא ספרו של הצ'כי פרנץ בארדון – פראבאטו הקוסם.
     סרט תעודי מהשנים האחרונות, מדבר ומציג הוכחות בנוגע לקשר עדכני בין ה.ק.ג.ב לבין האילומינטי שעדיין קיימים, וכולל

     הוכחות לגבי שליטת האילומינטי על ראשות הוותיקן. אין לי כרגע אינטרנט מהיר לוודא, נראה לי שזה הסרט התעודי –
     http://pagansymbol.wordpress.c.....-revealed/
     הסרט התעודי משנות ה-60, "הקונספירציה הקפיטליסטית", ממחיש בצורה יפה את הקשרים שעדיין פועלים מאחורי הקלעים

     בעולם.
     האפיפיור לאון ה-13 דיבר במאה ה-19 (במסמכו הומאנום ג'נוס) על הסכנה של הסתננות הבונים החופשיים לראשות הותיקן.
     מידע נוסף על הבונים החופשיים חושף הסרט הצרפתי Les mystères de la francomaçonnerie pour le premier fois

     dévoilés à l'écran. (The mysteries of Freemasonry revealed for the first time on screen).
     סרטו של קובריק eyes wide shut חושף פנים נוספות של הארגונים החשאיים, בהקשר האוקולטי-שטני.
     בנוסף אפשר לציין את גילויו של האילטקי ליאו זאגאמי, שהיה דרגה 33 במסדר הבונים החופשיים.

     הגב למהאדווה
 • יגר

  כתבה מטלטלת וחשובה. תודה.

  הגב ליגר
 • איש המערות

  "הם" זה לא "הם"…אין "הם" כי אין "להם" כתובת ספציפית.
  "הם" זה כמו להגיד "החברה "אשמה או "החברה" משפיעה.
  "הם" אינם ארגון אחד בודד..""הם" המוני ארגונים ידועים ואנונימיים.

  חלק "מהם" יושבים בינינו (שכנים, מכרים ואפילו קרובים יד 1)

  אחת השיטות המניפולטיביות העכשוויות היא שיטת N.L.P שבאמצעותה משפיעים על הלך הרוחות השונות במבנה החברתי הרב שכבתי.

  שיטה נוספת היא M.L.M שיטת הפצה משומנת שעובדת חלק ברמת השטח.

  השקר האמיתי הגדול ביותר שמתחולל, היא "הדמוקרטיה".

  אז אם בן הדודה שלי עובד "איתם" ומצד שני יושב ממולי בשולחן בערבי חג, אז מה נותר לי לעשות? לגרש אותו מעלי? לסלק את עצמי מעליו? לנתק קשרים? להתבולל? להתבדל? להיעלם?

  אז כן..אני מודע ומכיר לא מעט תרגילי מניפולציה ואני מתכוון ממש לא מעט – ועדיין מה זה מקנה לי? איזה יתרון זה מהווה לי? (מלבד כמובן מלהתחיל לעקוץ דוגמת "ההם")

  עדיין לא נתקלתי באביון ששינה את פני ההיסטוריה.

  לדאבוני, אחת מהדרכים המוצלחות יותר "שלהם", היא הרעיון המבריק להניח לנו לדסקס "בחסות החופש הדמוקרטי.

  כשאחד מהמגיבים יתעורר "מחר" ויגלה בחצר ביתו מכרה זהב, לאן הוא עתיד לפנות? את מי הוא בדיוק ישמור בזיכרון? מי אלה שיחברו איליו? היכן ישכון העוגן שלו מעתה ואילך? כיצד יגרש מעליו את ציר המחזרים האלמוניים על פתחו? והאם מוחו יכויל ויאופס בהתאם לסגולותיו האישיות כפי שהתנהלו עד כה, או שמא תוהו ובהו ישלוט וינחה את ירכיתי בינתו?

  אלוהים והשטן דרים בכפיפה אחת אך בחדרים נפרדים זה מזה.

  אלוהים תמיד נאיבי ועגום עיניים, והשטן תמיד ערום כנחש המפוקח…

  מאום לא השתנה "מאז" ועד "היום"…"המלך ערום ואיש אינו פוצה…(ואם ירהיב ויפצה אזי חיש יסגר)

  הנה דוגמא לעתיד לבוא…

  ציטוט מתוך מוויקיפדיה:
  "ניאזוב יזם פולחן אישיות סביבו, וכינה את עצמו "טורקמנבאשי" (אבי הטורקמנים). פניו נראו בכל מקום ועל כל דבר במדינה התנוססה תמונתו, החל בשטרות כסף ובטפסי בנקים, וכלה במודעות רחוב בערים, בבתי-ספר ואפילו על בקבוקי וודקה. הנשיא גם שינה את שם חודש ינואר לשמו, והעניק לחודשים האחרים את שמות בני משפחתו. על מגדל גבוה בעיר הבירה הציב פסל זהב בדמותו, המסתובב במשך היום כך שפנה תמיד אל השמש; ספר שכתב ניאזוב, שתוכנו הוא אפוס המגולל את תולדות האומה הטורקמנית, הופיע בכל הספריות הציבוריות ובתכניות הלימוד, וכל האזרחים חויבו לקרוא בו. בקיאות בספר נדרשה כתנאי לקבלת שירותים שונים. פולחן האישיות, לטענת ניאזוב, נועד "ליצור אחדות טורקמנית שתגבש את האומה הטורקמנית."

  כאשר עלה ניאזוב לשלטון הוא הצהיר כי עד שנת 2020 יחולקו מים, מלח, חשמל וגז חינם לכל התושבים. בשנת 2006 הודיע שמועד התחלת ההטבות יידחה לעוד 10 שנים, כלומר לשנת 2030. על אף שחוקת טורקמניסטן מגינה על חופש העיתונות, שלטה הממשלה בתקשורת, והיו קיימים רק שני עיתונים לא-ממשלתיים – "אדלט" ו"גלקיניש", שאף הם נוסדו בצו הנשיא. תחנות הכבלים שהיו קיימות במדינה בשנות ה-80 נסגרו, ומהתושבים נמנעה גישה לאינטרנט.

  הכוח העצום שרוכז בידי הנשיא ומקורביו הוביל לשחיתות גדולה. שחיתות זו לא טופלה, כיוון שמערכת המשפט הייתה כפופה למשטר, וכל השופטים מונו על ידי ניאזוב לכהונה של חמש שנים ללא פיקוח הרשות המחוקקת."

  עכשיו צא ולמד…והחכם…

  מה שמזכיר את השיר: "מה למדת בגן היום"

  שמח חג

  הגב לאיש המערות
 • dave

  "הם זה לא הם…אין הם כי אין להם כתובת ספציפית.
  הם זה כמו להגיד החברה אשמה או החברה משפיעה.
  הם אינם ארגון אחד בודד..הם המוני ארגונים ידועים ואנונימיים"

  איש המערות רוצה כתובת או ארגון אז בואו נתן לו כתובת המועצה ליחסי חוץ (CFR)

  הגב לdave
 • איתי

  לאיזה אימייל מומלץ לעבור בנתיים? למישהו יש רעיון? לצערי אני בג׳ימייל.

  הגב לאיתי
  • מהאדווה

   שאלה טובה. Hushmail יכול להיות פתרון, רק שהם כבר לא מספקים שירות בחינם. 35-50 דולר לשנה זה לא המון, אבל צריך להכפיל את זה במספר השנים שאנחנו רוצים להישאר עם אותה כתובת האימייל.
   לטובת Hushmail אפשר לציין שהם נמצאים בקנדה ולא בארה"ב, ואפשר לקוות שממשלת קנדה שומרת על הפרטיות מעט יותר טוב מאשר ארה"ב. Hushmail מודים שיש מספר פעמים (3 אם אני לא טועה) שבהם בית המשפט דרש מהם להיכנס לתיבות של משתמשים (עקב שימוש בפדופיליה). עדיין זה עדיף פי אלפי מונים על ג'ימייל-יאהו-הוטמייל וכולי.

   הגב למהאדווה
 • דניאל

  הייתי מוותר על השירבוב בנושא החייזרים. בחייאת, מה עניין שמיטה להר סיני? מה הקשר בין שני הדברים? הרי רוב בני האדם לא מאמינים בקיום חייזרים, למה לדחות אותם ולמנוע מהם להזדהות עם הרעיון המרכזי שבכתבה? טקטיקה גרועה.

  הגב לדניאל
  • מהאדווה

   דניאל, יכול להיות שאתה צודק. מצד שני, איך לדעתך אפשר למנוע בצורה יעילה את הדרדרות הפגיעה בפרטיות?
   נכון לכרגע, לא נראה שהאמצעים הרגילים של הפגנות, מחאת פייסבוק או שליחת אימיילים לחברי כנסת, 'מדגדגים' ממש את האנשים בשלטון.
   אני לא יודע אם רוב האנשים כיום בישראל באמת מאמינים באלוהים. ואני מניח שהרבה פחות מאמינים במלאכים שקיימים ומסוגלים לעזור לבני אדם. אפשר להגיד שכל אחד ואמונתו המובססת על המחקר האישי שלו, ואנחנו מקווים להצליח בסופו של דבר.

   בפורום "אמת אחרת" יש דיונים מרובים השואפים לחקור יותר לעומק את ההוכחות בנוגע לקיום חייזרים. יש לא מעט אנשים בעולם שמאמינים בתרבויות חוצנים השולחות מסרים לאנשים תושבי כדור הארץ, מסרים שבהם הם מציעים לנו את עזרתם האלטרואיסטית.

   פול הלייר, שר ההגנה הקנדי לשעבר, היה חבר ב-3 ממשלות בקנדה, הוא גם החבר הראשון ב-G8 שמצהיר בצורה רשמית שחוצונים קיימים ללא ספק ושהם מבקרים ונמצאים בכדור הארץ. וההצהרה היא בפאנל גדול ורשמי.
   http://www.youtube.com/watch?v=LcbCafpvIT0

   אתה מוזמן לקרוא כאן מאמר פוקח-עיניים בנושא הודעת משאל-עם עולמית שנשלחה מתרבות חוצנים מתקדמת – http://forum.emetaheret.org.il.....l?start=45 (המאמר עצמו מופיע לקראת מרכז העמוד).

   הגב למהאדווה
   • דניאל

    הנה הקבוצה שעוסקת בנושא (: https://www.facebook.com/groups/531068250305688/

    בנוגע לחייזרים, היות ואין דבר כזה, אחסוך לי תשובה, רצינית או שלא.

    בנוגע למחאה אפקטיבית. שתי ח"כיות לקחו את נושא סימון מוצרי מזון מהונדסים גנטית ברצינות והתחילו לקדם חקיקה פרטית ומייד פרסם משרד הבריאות שהוא גם כן הולך לקדם חקיקה בעניין. הצלחנו בכל זאת להגיע לנבחרי הציבור, גם בזכות העצומה של גרינפיס. לא הייתי ממהר להתייאש. אפילו אדוארד גריפין מאמין בכח של האזרחים.

    הגב לדניאל
    • דניאל

     קראי אדווה את האודות של הקבוצה. הרשיתי לעצמי להעתיק ולהדביק מהמאמר שפה לאודות שבקבוצה (רק בלי הקטע על החייזרים).

     נ"ב, האמת שנתקלתי בכמה חייזרים בחיי… (;

     הגב לדניאל
    • מהאדווה

     בנוגע לחייזרים, אני משוכנע מעל לכל ספק שהם קיימים, מתוך המחקר שלי. אבל זה דיון ארוך ולא מתאים לכאן, לכן אפשר רק לקבל בהרהור משמעותי את ההצעה שלך לא להכניס את נושא החייזרים לכזו כתבה. תודה!

     גם בנוגע לביומטרי הייתה לנו הצלחה חלקית – בהצעת החוק הראשונה, שט-רית כתב שמי שלא יסכים להיכנס למאגר – שנה מאסר. את זה ביטלנו. את החובה הפכנו לשנתיים של פיילוט.

     אבל עדיין, הסדר העולמי החדש פועל בהמוני תחומים בהמוני מדינות. להתנגד לאיסור מזומן בישראל או לחוק ביומטרי מצומצם בישראל, זה כיבוי שריפות קטן. יש המוני פרוייקטים שהולכים במקביל. והמאמר הזה מדבר על המגמה ועל מעקב פושע מצד מדינת האח הגדול אחר כל האזרחים.

     אני בכלל לא מתייאש מהכוח של האזרחים, ההיפך. אבל במקביל אני אישית פועל גם בנתיבים אחרים.

     הגב למהאדווה
     • דניאל

      חזק וברוך. המאמר היה טוב מאוד. הצטרפתי כעת לקבוצה "אני סרבן ביומטרי". יש עצומה לחתום עליה או משהו?

      הגב לדניאל
      • מהאדווה

       עצומה כנגד החוק הביומטרי –
       http://www.atzuma.co.il/no2bio

       הייתה לנו הצלחה לא רעה עם החוק הביומטרי. שטרית כתב בהצעת החוק הראשונה שמי שלא יסכים – שנה מאסר. אחרי המאבק הציבורי הוא הוריד את זה. ההחלטה על החוק נדחתה בכשנה וחצי, ובסופו של דבר התקבלה רק כפיילוט לשנתיים, ולקח למשרד הפנים כשנתיים להצליח בסופו של דבר להתחיל את הפיילוט, כשברקע כיום חלק ענק מהציבור בארץ מתנגד וגם מודע לשחיתות של שטרית עם HP. כלומר יחסית הצלחה טובה.
       עם הגז המדינה השאירה עוד עשר אחוז אצלה בעקבות מאבק ציבורי, רווח לא מבוטל. ובעיקר הפוליטיקאים שוב ראו שיש בעם מתנגדים שעושים המון רעש. בכל מאבק כזה, יותר אנשים בארץ נהיים מודעים לסדר עולמי החדש ולפעולותיו בעולם, קשרי הון-שלטון וכדומה.
       לדעתי רוב אלה הם בעיקר כיבוי שריפות, אבל בנוסף הם יוצרים כוח מרתיע כנגד השלטון, שמבין שלא הכל עובר לו בקלות. ובכל מאבק שכזה, הרבה יותר אנשים חדשים נהיים מודעים לשחיתות השלטון.

       בנוגע למאמר ולסגירת לאבאביט, הרעיון זה שסיכוי טוב שמשנה לשנה גוגל לדוגמה יהיו יותר תובעניים. הם ייקחו מאיתנו יותר פרטים וכולי, כל פעם קצת יותר רומסים את הזכויות שלנו (אחרי שהם פיתו אותנו כמה שנים עם חשבון חינמי ונפח תיבה ענק ונוחות 'מרבית' – אבל מה המחיר של זה ומה גוגל ואחרים מרוויחים מזה, זו השאלה האמיתית! לאן מועדות פניהם).
       ואם נגיד יום אחד הם יצהירו שאם אין לנו סמארטפון עם מסך מגע שמקושר לחשבון ג'ימייל שלך, אתה לא יכול יותר לגשת לחשבון, ואחרי שנה יגידו משהו אפילו יותר חמור… ואם באותו החודש כל ספקי האימייל יחליטו על אותו הדבר. ואם הפייסבוק יחליט כך במקביל.
       אנו לא שמים לב להתמכרות שלנו לאינטרנט, ואנחנו חושבים כמה כוח יש לנו כנגד השלטון בגלל האינטרנט. אם ביום אחד מבטלים לכולנו את החשבון אימייל ואת חשבון הפייסבוק ומצנזרים ומגבילים את האינטרנט בהיקף נרחב, איך בדיוק נתארגן ואיך בדיוק נפעל כנגד השלטון. כצאן לטבח…

       אני בתקווה שעם מאבק מספיק גדול, יותר אנשים יחשבו וייצרו פתרונות-נגד חכמים, גם בנושא אינטרנט לדוגמה. חשוב לפעול מהר כשעוד יש לנו מרחב פעולה. מהפוליטיקאים ומהתאגידים הגדולים לא תבוא הישועה.
       מי שמאמין בכוחות רוחניים שפועלים ביקום, מאמין שניסים יכולים לקרות אם רק נקרא להם בכנות, בהתמדה ובעוצמה. החומר אינו חומר מת כמו שאנשים מסוימים חושבים. לזה התייחסתי בפסקה האחרונה של המאמר.

       הגב למהאדווה
       • דניאל

        מסכים איתך על דבריך. בכל מקרה, אגב כוחות ביקום: הכח היחידי ביקום לדידי הוא בורא עולם. לפחות הכח שהוא גם ריבון. השאר הם כוחות נבראים ולא ריבוניים.

        הגב לדניאל
   • דניאל

    מהמחקר הפרטי שלי, נושא החייזרים הוא המצאה של אותם גורמים הרוצים שלטון עולמי.

    הגב לדניאל
 • dave

  אני בדקתי את עניין החייזרים במשך חודשים, ראיתי סרטונים, תמונות, דיווחים, הצהרות… ושום דבר לא שיכנע אותי שהם קיימים. עד שנתקלתי בסרטון הזה…
  http://www.youtube.com/watch?v=aoZi-okFVFs

  הגב לdave
  • ori

   הפוך אם כבר זה משכנע שלאמריקאים נשק אנרגיה וספינות חייזרים מטכנולוגיה שכנראה המשך פיתוח של הנאצים. נשק שמחליש עם קרני לייזר- מה כל כך מסתורי בזה ? השאלה איך היום כשלכל אחד מצלמה בפלאפון זה לא קורה בשכיחות גבוהה שמצלמים דבר כזה, ואפילו לא קורה בכלל. למשל – אדם מצלם חייזר שהוא ראה בפלאפון או עב"ם. זה שלקחו לו את הפילמים מראה דבר אחד בלבד – זה פרויקט אמריקאי דוחה שמסתירים אותו בכל מחיר, כי יש מה להסתיר – וזה פיתוח טכנולוגי שלהם, זה לא מעניין אותם אם יש חייזרים מכוכבי לכת אחרים, יאבדו ג'ובים רק אם זה יבטל פרויקט שהם עצמם פיתחו. זה גם מראה על פרויקט שעוד בפיתוח כשלקחו לו את הפילמים.

   הגב לori
   • ori

    אם הוא סוכן שתול שמדבר שטויות כדי לגרום לחשוב שאלה חייזרים ולא פיתוח אמריקאי אז למה לו להתאבד אחרי הוידוי – מראה שמישהו רצה להסתר משהו או שהוא התאבד מרוב שטויות שדיבר, או שאמר תאוריה כל כך מופרכת שהתאבד. בכל מקרה אני יודע שכל פיתוח ב"עידן החלל" יהיה חשוב להסתיר אותו כ"חייזרים" ו"אנרגיות". בכלל, כשעידן החלל כבר התחלף לעידן המחשב, לא מבין עניין גדול בחייזרים. לדעתי זה להלביש תאוריה לא רלוונטית על כלי נשק מהחלל.

    הגב לori
 • רום

  ממליץ לכל מי שרוצה להתעורר אני ממליץ לעבור קורס/סדנת NLP. הרי המוסדות שמחנכים אותנו מגיל צעיר בנויים בצורה שהם בנויים בכוונת תחילה להשריש בנו את "התוכנה" של החברה שהם רוצים לעצב. אם NLP יהיה לכם יתרון בכל מצב של תקשורת (בערך כמו חגורה שחורה) וישנם קורסים זולים און ליין כמו של סטיב ג'י ג'ונס. גוגל איט 🙂

  הגב לרום
  • מהאדווה

   תודה רום.
   חלק מהפוליטיקאים והתקשורת משתמשים ב-NLP ואם נלמד NLP נלמד את המניפולציה שמפעילים עלינו ונלמד גם איך לבצע מניפולציה על אנשים אחרים. נלמד כמה נטיות של פסיכולוגיה בסיסית באדם שלמעשה אפשר להתנות אותו ולשלוט עליו יחסית בקלות, בעת שרוב האנשים אינם מודעים עד כמה המיינד האנושי עובד כמעט תמיד בצורה מכנית למדי. אכן דרך NLP יהיה לנו יתרון במצבי תקשורת עם האדם הממוצע.

   מצד שני לדעתי, למי שבאמת רוצה להתעורר אני ממליץ לתרגל שיטה רוחנית אותנטית ממורה מתאים, שבה הוא יעורר את נשמתו ויגלה את הניצוץ הנצחי האלוהי שקיים בתוכו מעבר לאגו ולאישיות הקיימים בכל אדם. בצורה כזו נפתח גם את המרכזים המנטאליים הנעלים של הישות שלנו וכך נהייה מודעים באופן ספונטאני לכל מניפולציה שאדם אחר מפעיל עלינו.

   הגב למהאדווה
 • mat

  דניאל זה יפה שאתה מאמין בבורא עולם..
  אבל אתה לא חושב שאתה "קצת" ממעיט בערכו?
  אתה באמת חושב שאלוהים (מי שברא את כלללל היקום) ברא רק את בני האדם ורק את כדור הארץ מיושב ואת כל שאר טריליארד הגלקסיות ומערכות השמש הוא ברא בשביל הנוף??

  נראה לי שאתה קצת לוקח את הדרך הקלה בהחלטה שבני האדם הם היצור התבוני היחיד בכל היקום, אני בטוח שגם הניאנדרטלים חקבו ככה (לא שאני מקווה אותך אליהם) ובסופו של דבר הבינו ש"פה" לידם יש גזע תבוני יותר שגרם להם להיכחד..

  מהאדווה ידידי, סחטיין על ההסברים והסבלנות, טוב לראות אותך חולק מידע גם מחוץ לכותלי הפורום

  הגב לmat
  • דניאל

   מה זה משנה. מבחינתי שאנשים יאמינו שיש חיים תבוניים בגלקסיה אחרת. אני לא ראיתי הוכחה, לא ראיתי יצור תבוני, לא ראיתי – לא מאמין. החיים שלי ממשיכים להיות מעניינים גם כך. אין לי אישית צורך להאמין במשהו שאין לי הוכחה לו. לשם יש לי הוכחה אם כי פילוסופית ולוגית, לא מדעית. ממני לא נגרע משהו בגלל שלא קבלתי אמונה בחייזרים. אפשר גם להאמין ביושקה, אפשר להאמין בהכל. אני צריך לראות. כשאראה (וגם אגע – אם לא אמות כתוצאה) – אאמין. ובינתיים כמו שכתבתי, החיים נמשכים כרגיל. אגב, נניח שהסתברותית אפשר להניח שיש חיים בכוכב אחר. זה עדיין לא אומר שאכן יש.

   הגב לדניאל
 • mat

  בסדר גמור, אני מקבל את הדעה שלך.
  אבל אני עדיין חושב שאם אתה לא מאמין עד שתראה הוכחה אז לפחות גם אל תהיה כל כך נחרץ בדעתך שאין שום יישויות מחוץ לכדור הארץ.
  אפשר להגיד " יש אפשרות כזו אבל לא אחליט סופית עד שלא אראה או "אחווה" הוכחה.." זה כבר יותר הגיוני בעיני..

  הגב לmat
 • כדאי להפנים אחת ולתמיד שהעם האמריקאי הוא תערובת של כל שוחרי החופש שברחו מאירופה החשוכה של לפני כמה מאות שנים.
  כל האנשים האלה הם סטאטאפיסטים בנשמתם ומחפשים רק חופש והנאה.
  אבל אחרי שתי מלחמות עולם האמריקאים נאלצו לקחת על עצמם את תפקיד השומר העולמי ו"משכין השלום". זה תפקיד שכרוך בהרבה משאבים כגון כח אדם דלק אמצעי ריגול וכו'. ה-CIA נמצא בכל מקום בעולם כדי לרסן את התהליכים שגרמו בעבר למלחמות עולם.

  כיום בעידן הנשק הגרעיני אין מקום למלחמת עולם נוספת כי היא תהיה המלחמה האחרונה !!!

  כולנו אהבנו לקרוא ספרי ריגול שבהם הCIA כיכב , כמו הספרים של טום קלנסי ז"ל (תיכף יטענו שהפטירה שלו לפני שבוע היא חלק מהקונספירציה…). יתכן שמעודף סיפורים אנו חושדים שה-CIA ואירגונים של מדינות אחרות מעורבים בפעילויות לא חוקיות. אבל זאת טעות ואין מניע לכך.

  מה שכן יתכן שבעידן של השכלה אקדמאית לכל אזרח ומחשבי על בהחלט יתכן שהפשע המאורגן חדר לצמרת של השילטון ומערכות הביטחון ומישם הוא מנסה לקדם את האינטרסים והדיעות שלו על חשבון העם.
  וזה הכיוון שצריך לבדוק ולא להאשים את מערכות הביטחון שמגנות עלינו.

  • דניאל

   ירמיהו, אין שום סטירה בין מה שאתה כותב לשום קונספירציה שהיתה או תיאורית קונספירציה קיימת. מה בעצם רצית להגיד? ושאלה נוספת, האם ארה"ב חייבת במסגרת תפקידה כשוטר עולמי גם להגביל את חירויותיך? האם זה בלתי נמנע לדעתך? ואיפה עובר הקו האדום *שלך*? על אילו זכויות אזרח אתה לא תוותר בשם המלחמה בטרור לדוגמה?

   הגב לדניאל
 • אבי

  הנגידה החדשה של הפד היא חברה ב CFR
  http://i.cfr.org/content/about.....er2012.pdf

  הגב לאבי
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית