מורדים בסוריה מודים כי ההתקפה הכימית בוצעה על-ידם

 • מאת מנהל הפרויקט | 31 באוגוסט 2013
 • 3,800 צפיות | 18 תגובות
עודכן לאחרונה: 7 בספטמבר 2013

מורדים סוריים מפרבר גהוטה בדמשק מודים בפני כתבת של סוכנות הידיעות AP דייל גוולק שהם היו אחראים לתקרית הנשק הכימי בשבוע שעבר שמעצמות המערב, ובראשן ארה"ב הטילו את האחריות לה על כוחותיו של בשאר אל אסד.

המורדים חושפים כי הנפגעים היו תוצאה של תאונה שנגרמה על ידי
טיפול כושל בנשק כימי שניתן להם על ידי ערב הסעודית.

מראיונות שערכה גוולק עם רופאים, תושבי המחוז ולוחמים עולה כי קבוצת מורדים קיבלו נשק כימי באמצעות ראש המודיעין הסעודי, הנסיך בנדר אל סולטן וכי הם היו אחראיים על התוצאה הקטלנית שהרגה עשרות חפים מפשע.

המורדים אמרו לכתבת שהם לא אומנו כראוי כיצד לטפל בנשק הכימי.

"היינו מאוד סקרנים לגבי הנשק הזה ולרוע המזל, חלק מהלוחמים טיפל בנשק לא כראוי", סיפר מיליטנט אחד מקבוצת המורדים.

הטענות שלו חזרו בצורה דומה על-ידי לוחמת בקבוצה, "הם לא ספרו לנו למה משמשים כל הנשק הללו היו או איך להשתמש בהם.
לא ידענו שהם היו נשק כימי. אף פעם לא דמיינו שהם היו נשק כימי".

הלוחמים תיארו את כלי הנשק כבעלי צורת צינור, בעוד שאחרים היו כמו בקבוק גז ענקי. לדברי אביו של אחד הלוחמים הנשק התפוצץ בתוך מנהרה, והרג 12 מורדים.

"יותר מתריסר מורדים שרואיינתי הודו ששכרם הגיע מהממשלה הסעודית", כתבה גוולק.

אם הסיפור הזה מדויק, הוא מבטל לחלוטין את ההצדקה של ארה"ב לתקוף את סוריה, אשר בכיריה כבר אמרו שהיא איננה מוטלת בספק למרות שעדיין לא הציגו הוכחות לאחריותו של בשאר אסאד לתקיפה.

זו לא הפעם הראשונה

כזכור, גם במלחמת עיראק השניה ההצדקה לפלוש לעיראק ולהפיל את סדאם חוסיין היתה על סמך הוכחות "בלתי ניתנות להפרכה" שבידי הרודן העירקי היה נשק לא קונוונציונלי להשמדה המונית. רק לאחר הפלישה לעיראק שגבתה לפי דיווחים בין 100 אלף לחצי מיליון הרוגים חפים מפשע והרסה כליל מדינה שלמה, התברר שלא היה לסדאם חוסיין נשק כזה.

אמינותה של דייל היא מאוד מרשימה.
היא היתה כתבת לענייני מזרח התיכון בסוכנות הידיעות AP במשך שני עשורים ועבדה גם עבור הרדיו הציבורי הלאומי (NPR) וככתבת חדשות ב-BBC.

האתר שבו הסיפור הופיע במקור – מנטה העיתונות הוא ארגון תקשורת לגיטימי שבסיסו במינסוטה.

עדיין אין אקדח מעשן

ממשל אובמה אמור להציג את ממצאי המודיעין שלו היום בניסיון להוכיח כי כוחותיו של אסד היו מאחורי הפיגוע בשבוע שעבר, זאת למרות שפקידים אמריקאים הודו בפני הניו יורק טיימס, כי אין "אקדח מעשן" המקשר ישירות את הנשיא אסד להתקפה.

גורמי המודיעין בארה"ב גם סיפרו לסוכנות הידיעות AP, כי המודיעין המוכיח את אשמתו של אסד הוא לא "מוכח לחלוטין".

כפי שדווח מוקדם יותר השבוע, מזכר מודיעיני שיורט חשף כי משרד הביטחון הסורי ערך טלפון בהול למחלקת הנשק הכימי בצבא ובו תבע תשובות בשעות שלאחר הפיגוע. דבר זה מצביע על כך שההתקפה לא תוכננה ע"י צבאו של אסד.

התאווה למשאבים

חשוב להבין כי התערבותה של ארה"ב במשחקי הכוחות במזרח התיכון יכולה להיות קשורה להשתלטות על משאבים או לנסיון ליצור סדר עולמי חדש שבו תהיה שליטה והגמוניה מוחלטת של כוח אחד, צבא אחד ובסיס כלכלי אחד בכל העולם.

תוכניות לפלישה והתקפה על מדינות במזרח התיכון הוכנו כבר לפני שנים כפי שחשף גנרל לשעבר בצבא ארה"ב.

וגם פוליטיקאי בכיר אצלנו, השר סילבן שלום, הודה לאחרונה כי המלחמות באזור המזה"ת הן למעשה מאבק על שליטה גלובלית ועל עתודות הנפט העולמיות.

למעשה נותרו רק שתי מדינות מהרשימה שעדיין לא הותקפו: סוריה ואיראן.

התקפות מדומות כדי להשיג מטרה פוליטית

מדינות המערב, ויש כאלו שאומרים שגם ישראל, תומכים מאחורי הקלעים בצורה אקטיבית כבר חודשים במורדים.
אספקת נשק, תמיכה אסטרטגית ומימון כלכלי זורמים למורדים שעדיין לא הצליחו להכניע את משטר אסד למרות שהלחימה נמשכת כבר יותר משנתיים.

יצירת התקפות טרור מדומות על מדינות במטרה להשיג מטרה פוליטית או צבאית איננה דבר חדש.

ישראל עשתה זאת במצרים בתחילת שנות ה-50 במה שכונה פרשת "עסק הביש". רשת ריגול שהפעילה ישראל במצרים הטמינה מטעני חבלה ופוצצה אותם. מטרת הקמת הרשת הייתה לפגוע ביחסי מדינות המערב ומצרים:

"מודיעין צה"ל העלה רעיון לחבל בחשאי במתקנים מערביים במצרים, כך שהפעולה תיראה כאילו נעשתה על ידי מחתרת לאומנית מצרית, ובכך לפגוע ביחסים שבין מדינות המערב למצרים[2]. לביצוע פעולות החבלה הפעיל המודיעין הישראלי את החוליה של אברי אלעד, שהורה לאנשיו להתחיל בפעולות חבלה. ב-2 ביולי בוצעה הפעולה הראשונה: אנשי הקבוצה הטמינו מטען חבלה קטן בתא דואר באלכסנדריה, וגרמו לשריפתו. ב-14 בחודש בוצעה הפעולה השנייה: מטענים מתלקחים הונחו בספריות האמריקאיות בקהיר ובאלכסנדריה וגרמו לשריפות. הפעולה השלישית תוזמנה ל-23 ביולי, יום השנה למהפכת הקצינים, וכוונה נגד בתי קולנוע בקהיר ובאלכסנדריה. פעולה זו נכשלה על מדרגות קולנוע "ריו", כאשר מטען תבערה התלקח בטרם עת בכיסו של פיליפ נתנזון, שנעצר במקום. באף אחד מהמקרים לא גבו פעולות החבלה הללו קורבנות בנפש." (מתוך ויקיפדיה)

אם אכן ישנו אינטרס לארה"ב ומדינות המערב להפיל את ממשל אסד, התירוץ של שימוש בנשק כימי הוא הדבר שהם חיכו לו.
ואולי אף יצרו אותו…

מקור לידיעה: INFOWARS

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=11757
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

18 תגובות »

 • dave

  Syria: Another Western War Crime In The Making
  By Dr. Paul Craig Roberts
  Global Research, August 27, 2013

  תרגום חלקי

  פושעי המלחמה בוושינגטון ובירות אחרות במערב נחושים לשמור על השקר שלהם, שממשלת סוריה השתמשה בנשק כימי. לאחר שארה"ב נכשלה באיום על פקחי האו"ם בסוריה, ארה"ב דרשה ממזכ"ל האו"ם באן-קי-מון למשוך ידם מהבדיקה הכימית לפני שתהיה לפקחים ראיות ויכינו דו"ח. מזכ"ל האו"ם עמד איתן מול פושעי המלחמה בוושינגטון ודחה את דרישתם.

  ממשלות ארה"ב ובריטניה לא הציגו אף ראייה מ"הראיות החותכות" שהם טוענים שיש להם שהממשלה הסורית השתמשה בנשק כימי. תקשיבו לדיבריהם, ראו את שפת הגוף שלהם, והביטו בעיניהם זה ברור לחלוטין שג'ון קרי והבובות הבריטיות והגרמניות שלו משקרות במצח נחושה. זהו מצב מביש הרבה יותר מהשקרים המאסיביים של מזכיר המדינה לשעבר קולין פאוול שאמר באו"ם על נשק עיראקי להשמדה המונית. קולין פאוול טוען שהוא הולך שולל ע"י הבית הלבן ולא ידע שהוא משקר. ג'ון קרי והבובות הבריטיות הגרמניות והצרפתיות יודעים טוב מאוד שהם משקרים.

  הפנים שהמערב מציג לעולם הם הפנים החצופות של שקרן.
  וושינגטון וממשלת הבובות הבריטית והצרפתית צפויים שוב לחשוף את העבריינות שלהם. דמותו של המערב כפושע מלחמה היא לא תמונה שנוצרה ע"י פרופגנדה של אויביה אלא דיוקן שהמערב יצר במו ידיו.

  הדיווחים הבריטיים שבסוף השבוע האחרון, אובמה קמרון ונשיא צרפת הסכימו לתקוף בטילי שיוט את ממשלת סוריה בתוך שבועיים למרות העדר כל אישור מהאו"ם ולמרות היעדר כל ראייה בטענת וושינגטון שהממשלה הסורית השתמשה בנשק כימי נגד "המורדים" שמגובים ע"י וושינגטון ושרובם כוחות חיצוניים בתמיכה אמריקאית אשר מבקשים להפיל את הממשלה הסורית.

  ואכן אחת הסיבות לבהילות למלחמה היא למנוע מהאו"ם את הבדיקה אשר וושינגטון יודעת שתפריך את טענתה ושתסבך את וושינגטון בהתקפת "דגל כוזב" של "המורדים" אשר אספו כמות גדולה של ילדים לאזור אחד על מנת שיירצחו בצורה כימית כשהאשמה היא כנגד ממשלת סוריה.

  סיבה נוספת לבהילות למלחמה היא שקמרון ראש ממשלת בריטניה רוצה להתחיל את המלחמה לפני שהפרלמנט הבריטי יחסום אותו ממתן כיסוי לפשעי המלחמה של אובמה באותו אופן שטוני בלייר נתן כיסוי לג'ורג' בוש אשר בלייר יצא מתוגמל מזה. מה אכפת לקמרון מחיי סורים כאשר הוא יכול לעזוב את המשרד ואשר מובטח לו הון של 50 מיליון דולר כתגמול על שירותו.

  הממשלה הסורית ביודעה שהיא לא אחראית לאירוע של נשק כימי הסכימה לבדיקה של פקחי האו"ם בנוגע לסוג הגז ששומש ובאיזו דרך הופעלה. עם זאת, ארה"ב הכריזה שזה "מאוחר מידי" עבור פקחי האו"ם ושוושינגטון מקבלת את הטענה של אל-קאעידה שמסתנפת ל"מורדים" שהממשלה הסורית תקפה אזרחים בנשק כימי.

  בניסיון למנוע מפקחי האו"ם לעשות מלאכתם, על הפקחים נורתה אש ע"י צלפים מטרטוריה שמוחזקת ע"י "המורדים" .
  ממשלת בריטניה המושחתת הצהירה שאת סוריה ניתן לתקוף ללא אישור האו"ם בדיוק כפי שסרביה ולוב הותקפו ללא אישור מהאו"ם. במילים אחרות הדמוקרטיות המערביות כבר יצרו תקדימים על מנת להפר את החוק הבינלאומי. המערב יודע רק חוק אחד –החזק הוא הצודק. כל עוד שלמערב יש את הכוח אז הוא גם צודק.

  בתגובה לדיווחים שארה"ב בריטניה וצרפת מתכוננים לתקוף את סוריה, שר החוץ הרוסי, לברוב, אמר שכזאת פעולה חד צדדית "היא הפרה חמורה של החוק הבינלאומי" וההפרה היא לא רק בהיבט החוקי אלא גם הפרה מבחינה אתית ומוסרית. לברוב התייחס לשקרים ולהונאה שהמערב השתמש על מנת להצדיק הפרות חמורות של המשפט הבינלאומי בהתקפות צבאיות על סרביה עיראק ולוב. ואיך שממשלת ארה"ב השתמשה במהלכי מנע על מנת לערער כל תקווה להסדר בעיראק לוב וסוריה.

  פעם נוספת שוושינגטון מנעה תקווה להסדר בדרכי שלום. ע"י ההכרזה על ההתקפה הקרובה, ארה"ב הרסה כל תמריץ "למורדים" להשתתף בשיחות שלום עם ממשלת סוריה. עכשיו למורדים אין שום תמריץ לשיחות שלום כאשר צבא המערב בא לעזרתם.

  במסיבת העיתונאים לברוב דיבר על איך מפלגות השלטון בארה"ב בריטניה וצרפת מעוררים רגשות בקרב אנשים שלא בקיאים בעניין, ומרגע שמעוררים אותם הם מרוצים ממלחמה. זאת כמובן הדרך שבא ארה"ב הפעילה מניפולציות על הציבור על מנת להתקיף את עיראק ואפגניסטן. אבל הציבור האמריקני עייף ממלחמות כאשר המטרה לעולם לא הובהרה והציבור נהפך לחשדני בצידוקי הממשל לעוד מלחמות.

  הסקרים מראים ש"הציבור האמריקאי מתנגד בתוקף להתערבות אמריקאית "במלחמת האזרחים" הסורית ומאמין שוושינגטון צריכה להישאר מחוץ לסכסוך גם אם יש אישור לדיווחים שממשלת סוריה השתמשה בנשק כימי להתקיף אזרחים".

  עם זאת לאובמה לא אכפת כי רק 9 אחוז מהציבור תומך בחרחור המלחמה שלו. כפי שהנשיא לשעבר ג'ימי קרטר, הצהיר לאחרונה "ארה"ב לא מתפקדת כדמוקרטיה".
  יש לו מדינת משטרה שבו הרשות המבצעת הציבה עצמה מעל החוק ומעל לחוקה.
  מדינת משטרה זו עומדת לבצע עוד פשע מלחמה בסגנון נאצי של תוקפנות ללא התגרות. במשפטי נירינברג הנאצים נידונו למוות בגלל פעולות דומות שעתה מבוצעות ע"י אובמה,קמרון ונשיא צרפת. המערב סומך על עוצמתו ולא על צידקתו כדי לחמוק ממשפט פלילי.
  השלב האחרון בהפללה היה לתזמן אירוע כימי ולהטיל את האשמה על הממשלה הסורית.

  http://www.youtube.com/watch?v=UwZ5B7dPRfA

  הגב לdave
 • אחמד

  dave אל תהיה תמים infowars תומכים ברוסים בפועל,
  לפי עיקרון האויב של אויבי הוא ידידי.

  לפי הוידאו שקישרו לו באמת אחרת:
  http://www.youtube.com/watch?v=gHVgRgYdCsQ#t=371

  תסתכל ב 9:33 בסרטון הזה.
  אומרת שקטאר רצתה להעביר צינור גז דרך סוריה לאירופה.
  ערב הסעודית שהיא בת ברית של ארה"ב ושל קטאר הבטיחה לרוסים נשק בזול אם יפסיקו להגן על סוריה ויתנו לשים צינור.
  פוטין רוצה להשאיר את אירופה תחת שליטה שלו דרך השליטה על הגז.
  גם פוטין כאן לא בסדר לא רק האמריקאים כי בזמנו שאירופה לא עשתה מה שהוא רוצה הוא סגר להם את השאלטר אז אין צדיקים – הכל מאבקי כוחות.

  הגב לאחמד
  • dave

   אל תנסה לבלבל אנשים עם רוסיה וכל מיני תאוריות משונות וסוכני דיסאיפורמציה אנחנו יודעים טוב מאוד מי אחראי ל פיגועי 11 בספטמבר ומי שמנסה להשתלט על משאבים במזרח התיכון ואפריקה, ומי שחיסל מיליון עיראקים בשביל נפט ועוד אלפי אפגנים בשביל נפט ואופיום, הרס לוב שוב עבור נפט, ניסיון הפיכה כושל במצרים, התקפות מזלטים בפקיסטן ותימן ומימיון וסיוע לטרוריסטים על מנת להפיל את משטר אסד, אנחנו גם יודעים שארהב לא עושה דבר על מנת להפסיק נשק גרעיני או שימוש בכורים גרעיניים ותומכים במונסנטו שמייצרים מזון מזוהם גנטית ומרעילים את האוכלוסיה עם פלואוריד במים ופה מניתי רק שורה מצומצמת מאוד של הפשעים שלהם
   http://www.youtube.com/watch?v=7ZK8l6M3T3c

   הגב לdave
   • אחמד

    אתה צודק שארה"ב גם רעים.
    התכוונתי שרוסיה הם הרעים המפסידים.

    למה תיאוריות מוזרות זה מאוד הגיוני.
    אני מניח שגם אתה מאמין שהמלחמה בעיראק היתה על נפט,בעיקר,אז לפי אותו עיקרון המלחמה בסוריה היא על גז בעיקר.

    המטבע הולך לקרוס,אני מתכוון הדולר ומי שיחזיק את האנרגיה בידיים זה שקול לדולרים של היום.

    הגב לאחמד
 • Dan

  יש מצב שהמידע הגיע לארה״ב ולכן יש דחייה.
  כל הכבוד לכם שאתם מעלים את המידע הזה לכלל הציבור.
  אסור להשאיר את האנשים האלה במקומם, הם ביצעו רצח עם.
  צריך לעזור לאסד לגבור עליהם ולהחזיר הסדר והאנושיות על כנם.
  על בעלות הברית להתגייס ולחסל המורדים אחת ולתמיד. כל התעלמות מהפשעים נגד האנושות הינה בלתי מוסרית ממש כמו בשואות אחרות בעבר.

  כל הכבוד, אנשים ממש לא מודעים לאמת שהצגתם!

  הגב לDan
 • גיא

  כל כך הזוי
  יותר ממאה אלף מתים…
  מותר להרוג אזרחים בכל צורה רק לא בנשק כימי
  הצביעות הזאת מחרידה.
  עושה רושם שהגלובוליסטים דווקא נגד כניסה והרי בסדר העולמי החדש זו לא ארצות הברית שתשמש כשוטר…
  אולי אובמה הוא לא הבובה שחשבתי שהוא?
  האנושות מגעילה אותי.

  הגב לגיא
 • dave

  התקשורת הישראלית מתופפת על תופי המלחמה כבר שבועיים, הכתבים כבר החליטו מראש ללא שום ראיות מי אשם בהתקפה. ותמיד כל דיבר מוושינגטון הוא קול אלוהי אמת שיש לחזור עליו שוב ושוב בכל העיתונים ובכל כלי התקשורת כדי שההמונים המשולהבים לא יהיו מסוגלים לחשוב בכוחות עצמם. פרופגנדה ישראלית שעובדת על המון נבער שאין לו שום אפשרות לשמוע או לקרוא טיעון נגדי, לא יודע קרוא וכתוב (אנגלית) ולא יודע איך פרופגנדה עובדת. אתה יכול להיות אדם מאוד אינטיליגנטי אבל אם כל מה שאתה קורא זה שקרים דיסאינפורמציה ופרופגנדה כל האינטיליגנציה שלך לא תעזור לך כי באוניברסיטאות מלמדים אותך רק איך לשנן חומר ולא הכלים לפתח מחשבה ביקורתית אם החומר שמוגש לך הוא אמת או שקר

  הגב לdave
 • Dan

  אסור לתת לאסד ליפול
  ישראל צריכה להתערב ולהפסיק את הפשע הנורא
  עלינו לעזור לאסד למגר את המורדים ובכך גם לעשות את הצעד המתבקש מוסרית וגם לתת סכוי לשלום עתידי עם סוריה.

  הגב לDan
 • עומרי

  אתם מבינים שאסד בצד של איראן ?
  והנשק של איראן זורם דרך סוריה לחיזבאללה ?
  אתם מבינים באיזה צד נמצא אסד?
  אסד במקום לעשות בחירות דמוקרטיות, החליט לחסל 100 אלף איש..עזבו כימי או לא.
  אלפי פליטים שברחו לטורקיה מעידים על זה.
  אפילו טורקיה הולכת לעזור לארה"ב בתקיפה הזו.

  את מי מעניין בכלל אם ארה"ב מפברקת עדויות כן או לא. הצד של ארה"ב זה הצד של ישראל.

  הגב לעומרי
  • מנהל הפרויקט

   אותי מעניין אם ארה"ב מפברקת עדויות.

   הגב למנהל הפרויקט
   • עומרי

    ולמה זה חשוב ?

    זה כמו עם המדליפים של ארה"ב. כאילו רדיפה אחרי אמת ?
    תכלס המדליפים האלו עשו נזק אדיר לארה"ב ולעולם המערבי למעשה. לכולם ידוע שהממשלות מצוטטות. והציטוט הוא חשוב, את אף אחד לא מעניין שיחות סקייפ של אנשים רגילים. מעניין זה טרוריסטים, סין, אויבים. אז מה אם הם מצוטטים ?
    זה ציטוט לצורך ביטחון, גם אם הוא פולש לפרט, המטרה היא חשובה. חיים בטוחים, וזה לא פוגע באף אחד חוץ מטרוריסטים.

    חשובה המטרה..מטרה לאמת, בשביל להגיד שזו אמת..זו לא מטרה שבהכרח עוזרת למישהו.

    הגב לעומרי
    • dave

     המדליפים לא גרמו נזק לאזרחי ארה"ב, המדליפים גרמו נזק למשטר הפושע שלהם, שמצוטט בניגוד לחוק בניגוד לחוקה בניגוד לערכי מוסר בסיסיים ובניגוד לערכים שמושתתים על זכויות הפרט ושקיפות של מה שהממשל עושה
     כל הסיפור של טרוריסטים זה תירוץ, נראה לך שפושעים או טרוריסטים ישתמשו בטלפון או באינטרנט כדי לתכנן ולתאם כוונות פליליות אולי אתה צריך ללכת לספריה המקומית ולקרוא את הספר
     1984

     מי שמוותר על חירות עבור ביטחון יקבל לא חירות ולא ביטחון

     אתה באמת רוצה לגור בחברה של האח הגדול שעוקב אחרי כל דבר שאתה עושה

     שר התעמולה הנאצי גבלס אמר "אין לך מה לחשוש אם אין לך מה להסתיר"

     אז המשטר בארה"ב מאמץ את אותו עיקרון,
     בזמן שהמשטר מסווה את עצמו בסודיות מוחלטת הוא מעוניין לרגל אחרי כולם. זה לא העולם שאני רוצה לחיות בו

     הגב לdave
    • טריפולי

     אמא שלי אמרה לי שמשום מה היא לא אוהבת את הסימן של העין בתוך המשולש – ז"א הסימן של האילומינטי.
     אחרי דין ודברים הבנו שמדובר שזה לא נעים שעוקבים אחריך.
     אז כבר עצם זה שעוקבים אחריך זה כבר שלילי.
     ז"א לעקוב אחרי אדם באופן קבוע שלא חשוד בצורה משמעותית וחזקה
     במשהו זה סימן למעקב יתר.

     היום מצטטים לטירוריסטים מחר מצוטטים למתנגדי משטר.

     מה רע להיות מתנגד משטר? – במשטר דמוקרטי סביר לגמרי.

     מי אמר בכלל שהסיפורים עם הטירוריסטים לא רובם קנוניות?
     האם קיבלת פירוט מדויק על העבר של הטירוריסטים +הוכחות מרשיעות?
     לא קיבלת כלום,לא סופרים אותך אתה עבד.
     אתה מספר לעצמך דברים כדי להרגיש טוב ולהישאר בהדחקה.

     הגב לטריפולי
    • מנהל הפרויקט

     עומרי, לא מדובר באחריות של הממשלות לציטוט לטלפונים (למרות שגם זה חשוב ואני מתנגד לו) מדובר באחריות לכאורה של הממשלות למעשי טרור ופשעים. ואני לא מדבר על ממשלת אסד.

     הגב למנהל הפרויקט
 • felix

  אכן עומרי, סנטור מק-קארתי הידוע לשימצה, היה קם מקברו ומחבק אותך בשימחה, הפאשיזם חוגג אצלך במוח במלוא עוזו, כל מה שמחרבן הדוד סם, טעים לך? בתאבון.

  הגב לfelix
 • רוני

  שטויות במיץ.

  אם מקור הידיעה היא באמת של סוכנות AP (כפי שאתם מתיימרים)מדוע ידיעה מרעישה זו אינה מופיעה בכותרת האתר שלהם ובמקביל בכל המדיה העולמית?

  הגב לרוני
  • מנהל הפרויקט

   שלום רוני,
   לא כתבנו שהידיעה היא של סוכנות הידיעות AP אלא של כתבת שגם עובדת בסוכנות הידיעות של AP.

   לגבי השאלה מדוע הידיעה איננה מופיעה בכל המדיה העולמית, התשובה היא שזה ככל הנראה אינו מתאים לאג'נדה של מי שמחזיק ברוב המדיה העולמית,
   או שהידיעה היא פיברוק.
   תבחר את מה שמרגיש לך יותר נכון וזרום עם זה.

   הגב למנהל הפרויקט
 • dave

  מדוע אנשים שמאמינים בדיסאינפורמציה ממשלתית אחת נוטים להאמין גם באחרות? אנשים שמאמינים באחת מאמונות האלה נוטים גם להאמין באחרות, בלתי סבירות ואפילו שלא מתיישבות עם חוקי הפיזיקה. כמו מותם של הנשיא קנדי והתקפות 11 בספטמבר.

  הגב לdave
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית