המירוץ להיתוך קר ממשיך – חברת Defkalion מצטרפת לרוסי [עודכן]

 • מאת מנהל הפרויקט | 22 ביולי 2013
 • 3,022 צפיות | 8 תגובות
עודכן לאחרונה: 25 ביולי 2013

רק כמה דקות לפני תחילת הדגמה חיה של טכנולוגיית היתוך קר מתוצרת חברת דפקליון (DEFKALION) שבסיסה באיטליה והמתח בשיאו. הדגמת הניסוי בשידור דרך האינטרנט מאיטליה מילאנו.

חברת DEFKALION היא מתחרה עסקית ישירה של אנדריאה רוסי שהדהים את העולם המדעי לפני כשנתיים כשהכריז על תגלית חדשה שמאפשרת הפקת אנרגיה בעזרת טכנולוגיית LENR היתוך קר.
לא מדובר באנרגיה חופשית אלא בהפקת אנרגיית בניצולת שהיום נראית דמיונית ושאם אכן אפשרית, תאפשר הפקת אנרגיה זולה, זמינה ונקיה ולמעשה תשנה את שוק האנרגיה העולמי.

בקישורים הבאים תוכלו לקרוא על הדיווחים הבלעדיים על המצאתו של רוסי האי-קאט כפי שפורסמו באתר אמת אחרת.

להלן תיאור מפורט מהאירוע של DEFKALION כפי שפורסם באתר LIVE STREAM, שתורגם על ידי גוגל:

"בשידור חי ממעבדות דפקליון באירופה, מה שמוגדר אולי כניסוי המתקדם ביותר של היתוך קר.
טכנולוגיית היתוך קר נמצאת כבר זמן רב במרכזה של מחלוקת, חשדות, תומכים ומאשימים וכאלו שבצורה שאיננה משתמעת לשתי פנים, מדברים על הונאה.

אם טכנולוגיית היתוך קר אכן אפשרית אזי קיים מקור אנרגיה עם עלויות נמוכות ואפשרויות למעשה בלתי מוגבלות.
אם מקור אנרגיה חדש זה אכן יהיה זמין בשוק, כפי שחברת דפקליון הכריזה לאחרונה באירופה, זה היה משנה את שוק האנרגיה העולמי מקצה לקצה.

בהדגמה חיה זו ממעבדות דפקליון באיטליה, ניתן יהיה לראות מכונת היתוך קר עובדת באמצעות תהליך של LENR, תגובה גרעינית באנרגיה נמוכה.
הכור מעולם לא הוצג לפני כן לציבור הרחב."

האתרים המדווחים על ההדגמה מציינים כי היא תבוצע בנוכחות משקיפים חיצוניים:

פאולו Vitulo (אוניברסיטת פאב – חוקר בפרויקט CMS, CERN – Geneve),
ריימונד Zreick (עורך חדשות, פוקוס),
מאטס Lewan (עיתונאי, NyTechnik)
חבר CICAP האיטלקי לשליטה על הונאות מדעיות.

יש לציין כי ההדגמה הזו מיועדת לדוברי איטלקית.
המארגנים הכריזו כי בעוד 24 שעות תיערך הדגמה לדוברי אנגלית.

עדכון 25/7/13
ההדגמה נערכה בהצלחה (לפחות לפי עדויות המומחים) ואף סוקרה בכתב העת האינטרנטי WIRED דבר המוסיף אמינות רבה לסיפור.
כלי התקשורת הממסדיים בעולם עדיין שותקים.

להלן ההדגמה שנערכה יום אחרי בשפה האנגלית:

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=11598
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

8 תגובות »

 • נה נה נה נה

  לא תהיה אנרגיה כזאת זמינה בשנים הקרובות,למה סתם לחמם את האנשים?

  הרי אם זה יהיה אין סדר עולמי חדש ואין כלום.

  הגב לנה נה נה נה
  • לא להתרגש

   השנה, שנת 2015 ימכרו כבר כורים מסחריים מסוג ECAT לחברצ הכימיקלים הבריטית JMC. יש לצפות שיקיימו פרוגנדה שלילית נגד רוסי כדי לעצור אותו.

   הגב ללא להתרגש
   • לא להתרגש

    תגובותי כאן מתחלקות לשני חלקים בגלל אורכן. התגובה הזו תסומן DEFL1. אם כל התגובה תכנס לרשומה אחת לא תהיה תגובה נוספת. תגובה נוספת, אם תהיה, תסומן DEF2.

    להלן תיקון טעות שלי בתגובה קודמת שלי.

    שנת המכירה של כורים היא השנה הזו 2016 . לא שנת 2015 כפי שכתבתי בטעות.

    להלן פרטים נוספים נוספים:

    בתאריך 17.2.16 הסתיים בהצלחה גבוהה ניסוי שדה שארך שנה. הנסיין המתנדב היא חברה אמריקאית שסימונה JMC. החברה האמריקאית JMC היא חברת בת של חברת הכימיקלים הבריטית JOHNSON MATTHEY CHEMICAL PRODUCTS
    חברת הכימיקלים הזו מחזיקה אתר באינטרנט על פעילותה. תוכלו למצוא את האתר דרך חיפוש בעזרת גוגל.

    החברה הבריטית שמעה על כורי איקאט של רוסי מספר שנים קודם והביעה רצון לקנות אותם , לאחר בדיקות. הניסוי השנתי היווה בדיקה של חברת הכימיקלים הבריטית לקראת קניית כורי איקאט.

    לצורך הניסוי, כנראה, חברת JMC הקימה קוו ייצור זמני בפלורידה שבו ניסתה במשל השנה לייצר את אחד המוצרים שלה. הפיסקה האחרונה לא מאומתת אבל יתכן שתאומת בעתיד במסגרת תביעה משפטית של אנדראה רוסי נגד השותפה שלו עד כה שהיא חברת INDUSTRIAL HEAT שם מקוצר IH. IH היא חברה שקשורה בטבורה לחברת CHEROKKE . CHEROKEE הוא תאגיד אמריקאי בבעלות TOM DARDEN. לחברת CHEROKEE יש הון של 2 מיליארד דולר. ל CHEROKEE קשרים טובים עם סין ורוסיה ואנדראה רוסי נכנס לשותפות איתה כנראה מהסיבות הללו. התביעה של רוסי נגד IH היא מכיוון שבחוזה ההתקשרות שלו עם IH התחייבה IH לשלם לרוסי סכום של 89 מיליון דולר תוך חמישה ימים מתום הניסוי השנתי אם השופט של הניסוי שמסומן ERV יכתוב בדו"ח שלו שהניסוי הצליח לפי קריטריונים שונים שלא אפרט. שם השופט או השופט הראשי הוא פאביאני פנון FABIANI PENON או שם דומה. עכשיו IH מסרבת לשלם את הסכום של 89 מיליון בתואנות לא ברורות. אנדראה רוסי הגיש את התביעה כאשר מייד לאחר שעברו 5 ימים מיום הגשת דו"ח ERV והוא לא קיבל את ה- 89 מיליון הדולרים המובטחים. התביעה תידון בפלורידה בפני חבר מושבעים, JURY באנגלית. במסגרת התביעה יתכן שהנסיין מטעם JMC יזומן לתת עדות במשפט ובעדות הוא ימסור שהכור פעל בהצלחה בעלויות חשמל נמוכות מאוד (JMC היא כנראה שאמורה היתה לשלם את עלויות החשמל לקוו הייצור).

    לפני מספר שבועות אנדראה רוסי מסר שהכורים הראשונים שלו ימכרו ללקוח בבריטניה. לפני מספר ימים אנדראה רוסי מסר שהוא קיבל הזמנה לשלושה כורים ללקוח בבריטניה. הוא סירב למסור את שם הלקוח מכיוון שהלקוח מעוניין כרגע בסודיות כדי שלא יופרע בעבודתו השוטפת. צירוף המקרים מצביע על אפשרות מאוד גבוהה שהלקוח הוא חברת JMC הבריטית שהוזכרה למעלה. זמן ההתקנה המשוער של 3 הכורים הוא 180 ימי עבודה. אם יוקמו כמה צוותי התקנה שיעבדו במקביל זמו ההתקנה עשוי להתקצר. במהלך שנת 2016 עשויים להתגלות פרטים נוספים בנוגע ל- 3 הכורים.

    הגב ללא להתרגש
    • לא להתרגש

     אסמן תגובה זו בסימון DEFL2.

     אני רואה שלפני יומיים כבר כתבתי בתגובה זו את עיקרי הדברים שנוגעים להזמנת 3 כורי איקאט על ידי JMC.

     נותר עוד שאתייחס לחברת דפלקסיון היוונית. אעשה זאת בהודעה ניפרדת שתהיה יות ארוכה.

     המצב ביחס לדפלקסיון בקיצור הוא כזה:
     דפלקסיון אינה שולטת בכלל בטכנולוגיית איקאט. טכנולוגיית איקאט מסובכת למדי ועד היום אך אחד לא שולט בה ברמת השליטה של אנדראה רוסי. דפלקסיון חשבה שהיא הצליחה לגנוב מרוסי את הטכנולוגיה אבל היא ניכשלה לחלוטין. למיטב זכרוני, התצוגה שערכה דפלקסיום ושמתוארת כאן בכתבה ניכשלה לחלוטין ומי שכתב את כתבת המקור לכתבה מעלינו לא הבין שההדגמה של דפלקסיון ניכשלה כשלון חרוץ ככל שאני יודע, חברת דפלקסיון נעלמה מהשוק, אולי הם מנסים לבנות כור מוצלח יותר מזה שהם הדגימו, אולי הם התייאשו, אולי סגרו את פעילותם בנוגע לכורי איקאטת ימים יגידו, בינתיים שום כלום מצידה של דפלקסיון.

     אני צופה שגם חברת IH שניסתה לגנוב מאנדראה רוסי את סודות ECAT תסיים כמו דפלקסיון , כלומר היא תפרפר כמה שנים בלי שייצר בפועל כורי איראט מכיוון שבלי אנדראה רוסי כשותף אין להם מה לייצר ומה למכור. יש להם כ- 2 מיליארד דולר לכן הם לא יעלמו כמו דפלקסיון אבל לא סביר שהם ייצרו כורי איקאט עקב הסיכסוך איתו. דבילים.

     הגב ללא להתרגש
  • לא להתרגש

   מה שאופייני למדע LENR (הידוע בשם "היתוך קר") הוא שאנשים שאינם מכירים בכלל את התחום מסבירים אותו להדיוטות שמכירים פחות מהם.

   הטענה של נה נה נה על כך שטכנולוגיית היתוך קר לא זמינה היא שטות.

   הטענה שלו שאנרגיית היתוך קר תחולל סדר עולמי חדש נכונה. בפועל התחילה עכשיו מלחמה של כוחות מאחורי הקלעים להרוד את הטכנולוגיות של היתוך קר או להשתלט עליהן. לפי אתרי קונספירציה ברוסיה — מאחורי חברת CHEROKEE שניסתה לגנוב את טכנולוגיית איקאט מרוסי עומד המימשל האמריקאי שרוצה לשלוט בתחום איקאט בלי להתערב בגלוי בשלב זה. אנדראה רוסי דאג גם לפן הזה והוא העביר מידע על הטכנולוגיה שלו לגורמים מישניים למקרה שהוא יחוסל כלכלית או יחוסל פיזית.

   המידע המוסתר יאפשר לשחזר את הטכנולוגיה שלו בלי נוכחותו אבל זה יקח זמן.

   חברת BRILOUIN פועלת בטכנולוגיה שונה לגמרי שניקראת "לכידת אלקטרון" והיא טוענת להצלחה. אבל בינתיים BRILOUIN לא הדגימה בפומבי את הטכנולוגיה שלו, כפי שעשה רוסי, לכן יש ספיקות לגבי מידת ההצלחה של BRILOUIN.

   האמיתות של היתוך קר הוכחה פעמים רבות בעבר והאקדמיה לפיסיקה הסתירה את ההוכחות. בשלב זה רק אנדראה רוסי בנה מוצרים שאמורים להיכנס בפועל לשוק האנרגיה. המוצרים הנימכרים של רוסי הם כורי איקאט. יש כורי איקאט שלא הבשילו עדיין למכירה, יתכן שידרשו מספר שנים נוספות כדי שיבשילו למכירה.

   הגב ללא להתרגש
   • לא להתרגש

    טעות הקלדה: צ"ל "להרוג את הטכנולוגיות של היתוך קר .." לא "להרוד את הטכנולוגיות של היתוך קר …"

    הגב ללא להתרגש
 • לא להתרגש

  הסיפור של דפלקסיון חוזר.

  אנדראה רוסי תובע את השותפים חברת IH וחברת CHEROKEE על הפרת הסכם איתו (לשלם לו 89 מליון דולר בתום הניסוי השנתי שלו). הניסוי השנתי שלו עבר בהצלחה מדהימה.

  רוסי גם מאשים את שתי החברות השותפות בנסיון לגנוב ממנו את טכנולוטגיית ECAT.

  נקווה ש- IH ו- CHEROKKE יגמרו על הקרשים כמו חברת דפלקסיון שניסתה לגנוב ממנו את טכנולוגיית איקאט והציגה חיקוי עלוב של איקאט עד שנעלמה מהשוק.

  הניסוי השנתי נעשה אצל חברת כימיקלים בריטית ששמה JMC. החברה הבריטיצ הקימה קוו ייצור בפלורידה כדי לבחון את כור 1MW שרוסי בנה. חברצ JMC מרוצה מאוד מתוצאות הניסוי השנתי שמוזיל מאוד את עלויות ייצור כימיקלים שמשתמשים בבישול כימיקלים באמצעות חום. מייד בתום הניסוי השנתי הזמינה JMC מרוסי שלושה כורי 1MW . לדברי רוסי זמו ההרכבה של הכורים וההתקנה בקווי הייצור של JMC הוא בערך 180 יום. אם לא יהיו הפתעות 3 הכורים יותקנו ויעבדו בקווי הייצור של JMC במהלך שנת 2016.

  הגב ללא להתרגש
 • לא להתרגש

  אסמן תגובה זו בסימון DEFL2.

  אני רואה שלפני יומיים כבר כתבתי בתגובה זו את עיקרי הדברים שנוגעים להזמנת 3 כורי איקאט על ידי JMC.

  נותר עוד שאתייחס לחברת דפלקסיון היוונית. אעשה זאת בהודעה ניפרדת שתהיה יות ארוכה.

  המצב ביחס לדפלקסיון בקיצור הוא כזה:
  דפלקסיון אינה שולטת בכלל בטכנולוגיית איקאט. טכנולוגיית איקאט מסובכת למדי ועד היום אך אחד לא שולט בה ברמת השליטה של אנדראה רוסי. דפלקסיון חשבה שהיא הצליחה לגנוב מרוסי את הטכנולוגיה אבל היא ניכשלה לחלוטין. למיטב זכרוני, התצוגה שערכה דפלקסיום ושמתוארת כאן בכתבה ניכשלה לחלוטין ומי שכתב את כתבת המקור לכתבה מעלינו לא הבין שההדגמה של דפלקסיון ניכשלה כשלון חרוץ ככל שאני יודע, חברת דפלקסיון נעלמה מהשוק, אולי הם מנסים לבנות כור מוצלח יותר מזה שהם הדגימו, אולי הם התייאשו, אולי סגרו את פעילותם בנוגע לכורי איקאטת ימים יגידו, בינתיים שום כלום מצידה של דפלקסיון.

  אני צופה שגם חברת IH שניסתה לגנוב מאנדראה רוסי את סודות ECAT תסיים כמו דפלקסיון , כלומר היא תפרפר כמה שנים בלי שייצר בפועל כורי איראט מכיוון שבלי אנדראה רוסי כשותף אין להם מה לייצר ומה למכור. יש להם כ- 2 מיליארד דולר לכן הם לא יעלמו כמו דפלקסיון אבל לא סביר שהם ייצרו כורי איקאט עקב הסיכסוך איתו. דבילים.

  אני רואה עכשיו שלא אייתי נכון את השם. דפלקסיון הוא כנראה לא שם מדוייק. השם המדוייק כנראה הוא זה שמוזכר בכתבה הראשית כאן. כל שאר הדברים לא מדוייקים. כתב עתון נילהב לא הבין שדפקליון ניכשלה בניסוי. יכול להיות שכתב העתון קיבל מחברת דפקליון הודעה לעתונות ועל סמך ההודעה הוא סיפר סיפורי הצלחה. העתונאי לא ערך תחקיר עתונאי: הדמונסטרציה של דפקליון ניכשלה לחלוטין, היום עד הודעה חדשה דפקליון מחוץ לעסקי איקאט ודומיהם.

  הגב ללא להתרגש
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית