ראשי » בריאות » אתם כאן

חשיפה בתקשורת האמריקנית: ניסויים בקרינת מיקרוגל על אזרחים

שימוש בקרינת מיקרוגל כדי לשנות ולהשפיע על תודעתו של האדם איננה טכנולוגיה חדשה ולמרות שרוב האנשים אינם מודעים לכך, נערכו בנושא הרבה ניסויים מוצלחים, חלקם אף הצליחו לגרום לאדם לשמוע קולות בתוך ראשו בעזרת שימוש בקרינת מיקרוגל. האם יתכן שיש קבוצה בתוך ממשלת ארה"ב שעוסקת בניסויים כאלה על בני אדם ללא ידיעתם? צפו בתחקיר שלפניכם והחליטו בעצמכם.

 • מאת מנהל הפרויקט | 24 בינואר 2013
 • 6,893 צפיות | 32 תגובות
עודכן לאחרונה: 24 באוקטובר 2016

לפני כמעט שנתיים פרסמתי באתר אמת אחרת
מאמר מקיף על תופעה שנקראת "לוחמה פסיכוטרונית".

כחלק מהמאמר פרסמתי מכתב של בחור שכתב לי וסיפר על העינוי שהוא עובר כל יום
כתוצאה מניסויים שעורכים עליו לדבריו.

מאז קיבלתי עוד מספר פניות של אנשים שמספרים סיפור דומה.

קל מאוד לפסול את הנושא הזה על הסף, אך אם מתחילים לחקור מגלים תמונה מאוד אפלה של טכנולוגיה קיימת שבה נעשה שימוש בקרינה (בעיקר קרינת מיקרוגל) במטרה לשנות ולהשפיע על תודעתו של אדם.

הטכנולוגיה הזו אינה חדשה. וגם המניע אינו חדש.

בשנות ה-60 וה-70 ה-CIA האמריקני ביצע ניסויים מחרידים על בני אדם במטרה לבדוק
כיצד ניתן לשלוט על תודעתם.

הניסויים כללו בין השאר שימוש בשוקים חשמליים, אמצעי לחץ ועינויים וסמים.

את הניסויים הללו ביצעו עובדי ממשלה רשמיים בגיבוי ומימון הממשלה.

לאחר מספר שנים נערכה חקירת קונגרס בנושא ומול הוועדה הופיעו מספר עדים שדיווחו על הניסויים שעברו.

תוכנית זו נקראה בשם MK-ULTRA והיא לכאורה הופסקה בסוף שנות ה-70.

אני אומר לכאורה, כי יש היום עדויות חזקות שלא רק שהתוכנית המשיכה, היא אף השתכללה והלכה.

ישנם היום פסיכולוגים רציניים מאוד המדווחים על מאות ואלפי מקרים של אזרחים שטוענים כי הם שפני ניסויים של קבוצה תוך ממשלתית המנסה שיטות שינוי תודעה עליהם בעזרת שימוש בקרינה.

לפני כחודש שודרה תוכנית תחקירים של ג'סי ונטורה (לשעבר מושל מינסוטה) שהחליט לבחון האם אכן יתכן שזרוע ממשלתית כלשהו, בתמיכת הצבא האמריקני אכן עורכת ניסויים לא חוקיים על בני אדם.

האם ניסויים אלה קורים בכל העולם?

צפו ושפטו בעצמכם.

מידע נוסף:
המאמר המקורי על לוחמת מיקרוגל שפורסם באתר
כתבה נוספת על
שימוש בקרינת מיקרוגל נגד אזרחים
חשיפה של התוכנית הסודית לריגול אחר אזרחי ארה"ב

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=10817
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

32 תגובות »

 • הטכנולוגיה אכן קיימת, לפחות באופן חלקי, ואכן היו ניסויים בבני אדם בשנות המלחמה הקרה, הן על ידי ארה"ב והן על ידי ברית המועצות.
  מכן ועד שימוש רחב הטכנולוגיה על אזרחים המרחק גדול. השימוש בטכנולוגיה הזו מוגבל להפרות סדר. אני חושב שצי הצייד היפני השתמש בטכנולוגיה נגד ספינות של גרינפיס לפני כמה שנים והפעילים דיוחו על תופעות של מחלות מיקרוגל.

  בזמן האחרון אני מקבל פניות רבות של TI מכל העולם, קורא ומקשיב לסיפורים שלהם, עד כדי כך שהתחלתי לחקור את הנושא ולראות סרטונים ועדויות של TI's .

  לדעתי מדובר ברוב המיקרים ברגישים לקרינה אשר חווים תופעות של מחלות קרינה ואשר אינם מודעים בכלל לנושא של רגישות לקרינה או להשפעות הקרינה הבלתי מיננת ולכן חושבים שמשהו מתעלל בהם ורודף אותם.

  כמה TI שניסיתי לעזור להם הגיבו לצמצום חשיפה בצורה חיובית.

  שוב, זוהי הערכתי על בסיס ניסיון אישי עם רגישים לקרינה בארץ ובעולם שלפני שהבינו בקרינה חשבו שרודפים אחריהם.

  בברכה

  עמיר

 • אמיר

  הלוואי שהיה אפשר לחסום את הקרינה הזאת, הדבר הבעייתי ביותר בכל העניין זה שאי אפשר לחסום את השידור הזה והמרחק שאפשר לגשת למח שלך, קילומטרים רבים שאי אפשר לדעת אפילו מאיפה זה משודר.

  ראיתי שאפשר לשחזר מידע מהמח שלך בזמן אמת באמצעים טכנולוגיים, אבל תמיד זה מכונות הדמיה כמו MRI פה עושים הדמיות ממרחק קילומטרים רבים, זה מה שגורם לאנשים לחשוב שזה לא הגיוני.

  לא לבלבל בין TI לאנשים שסובלים מקרינה שהיא חלק מהחיים המודרניים, אלה שני תופעות שונות לחלוטין.

  אני חושב שלנסות לחסום את הקרינה הזאת ברמה שממש תקשה עליהם לגשת למח של אנשים מרחוק זה כמו להיות בחדר ללא שמץ של קרינה, לא נראה לי אפשרי טכנולוגית.

  הגב לאמיר
  • שלום אמיר, כל ה TI שדיברתי איתם עד היום סובלים מסימפטומים של רגישות לקרינה. השאלה היא האם הסימפטומים הללו נגרמים בגלל שמישהו מתנקל להם או בגלל חשיפה שלהם לקרינה.

   בכל המיקרים שפגשתי עד היום בארץ, מדובר על חשיפה לקרינה ולא על התעללות. ברגע שטיפלנו בחשיפה התסמינים נעלמו.

   כמובן שאני לא פוסל את הנושא באופן גורף, מאוד יכול להיות שיש באמת אנשים שהם קורבנות של ניסויים בקרינת מיקרו, כמו שאמרתי, לידעתי הטכנולוגיה קיימת.

   עמיר

 • http://www.youtube.com/watch?v=9mny53mCJgk

  http://www.clarus.com/

  משהו שאני משתמש בו למזער את השפעות הקרינה מסביבי

  אפשר גם להשיג בארץ

 • me

  התוכנית הזאת של ג'סי ונטורה לא עושה רושם כ"כ אמין למרות שיכול להיות שהטכנולוגיה הנ"ל או משהוא דומה אכן קיימת0000000

  הגב לme
 • אמיר

  יפה לראות את התוכנית הזאת,הנה צעד ראשון בכיוון הרצוי.

  זה באמת לא נראה כל כך אמין כל הזמן להראות איזה אנטנה ולהגיד שזה מזה, כשברור שהציוד מוסתר היטב, מעין חיבור בין מערכת העצבים של TI ללווינים ולמחשב בבסיס כלשהוא.

  מי שראיינו אותו שם, רוברט דנקן, כתב ספר מפורט על התופעה הזאת ועוזר להסביר אותה.

  הספר נמצא להורדה כאן:

  http://www.freedomfchs.com/thematrixdeciph.pdf

  לפי מה שנראה, אם מי שיכולים להשפיע על הכיוון הרצוי של הדברים לא יתעשת, נשאר לחכות לארה"ב שיקרה לה מה שקרה עם ברית המועצות, פשוט היא תתפרק מאיזה משבר כלכלי ואז לא יהיה כסף לפרויקט הענקי הזה שרישתו איתו את כל מדינות העולם. חמור מאוד שעושים את זה בכל מדינות העולם, אם זה היה בעיתון היו מבינים מהר מה קורה ושפוליטיקאים ומשרתי ציבור אחרים פשוט בגדו בציבור הבוחרים שלהם.

  עוד דבר, הם משתלטים על סביבתו של ה-TI ומשתמשים בהם (שכנים, לפעמים אנשים במקום עבודה, לפעמים גם צות רפואי שזה ממש שטני, או ששמים מודיעים בקופת חולים אפילו שהופכים צוות רפואי ל"שחקנים" שלהם) כדי לעשות העמדות פנים שיש להם גישה למה שאותו אדם חושב,הופכים אותם לגלמים מונחים כמו בניסוי השערורייתי של מילגרם עוד דבר לא אתי שהם עושים אין לTI פרטיות, מראה איך הניסוי הזה בנוי בצורה לא חוקית. לפי מה שמתואר, אין להם עקבות בכלל כל עוד זה במסגרת הניסוי ככה שלא יתגלו, ולפי הניסוי של מילגרם שמודגם יום יום בפועל, הם גורמים לאנשים לעשות טרור לאדם שלא עשה להם כלום.

  מודיע= שחקן שמראה שיש לו גישה למחשבות שלך ועושה דברים שבתמצית הם ללעוג למצב שלך ושאין לך למי לפנות, בבחינת "תפוס אותי". אתה כמו שחקן באיצטדיון שצריך לשמוע כל היום "בוז" מקהל שצופה בך, גם אם אתה בבית ומנהל חיים שקטים.

  הם אומרים לסביבה הקרובה שלך לתקוע לך סכין בגב, אחרי שהם תקעו לך סכין בגב. לרובקט דנקן, האדם שמאוראין לתוכנית הזאת, עשו את זה אחרי שהוא סיים לעבוד ב-CIA ככה שכמעט אף אחד לא מוגן מהניסוי הזה, גם מי שעובד איתם.

  מי שעוזר להם זה כמו לעזור לרודן, גם אם הוא כלי משחק וראש קטן. הם שמים אצלהם מכשירים שמגבירים עוד יותר את הסבל של ה-TI, ראיתי באתר הזה :

  http://terrorkrina.blogspot.co.il

  ששמים אצל שכנים גם מכשירים ששולחים קרינה מסרטנת, מכשירים שאפשר להסתיר אותם גם בארון ולקחת אותם למעבדה בקלי קלות ע"י צו חיפוש, לא שונה ממה שקורה במקרה שלי.

  לא נראה מקרי שזה עובר ללא שום תגובה בכל העולם, הדג מסריח מהראש וכל אלה שבדרגות יותר נמוכות פשוט שוחים בזרם. ככה הם השתלטו על העולם.

  בגדול, כל הניסוי הזה הוא בגידה. זה כל הרעיון מאחורי הניסוי הזה.

  הגב לאמיר
 • אמיר

  כמו ה"קולות" שאני חייב לשמוע מה שהם אומרים לי כבר מיליוני פעמים כמו תקליט (ככה הם מתארים במילים שלהם את ההזיות,כמו תקליט שבור), במילים שלהם: "זה פשע מאורגן", "זה עניין למשטרה".

  הגב לאמיר
 • אמיר

  המפעילים מהארגון שמים אצל השכנים מכשירי שידור שעושים הזיות נוסף על ההזיות הרגילות. הם מחקים את מי שגר באותה דירה כאילו יש איזה פרלמנט של שיכורים שצועקים כל הזמן. אני משער שהמטרה זה שאני יצעק עליהם חזרה והם יגידו שהם לא יודעים על מה אני מדבר.

  זה כמו ששכן ישים אנטנות סלולריות בבית שלו. רק פה האנטנות האלה משדרות הזיות.

  פה הנושא אפוף מסתוריות כי אף אחד לא בודק את העיניין.

  זה הצורך העיקרי של הארגון בשכנים. לפחות 5 דירות השכירו את המיקום שלהם כדי לשים בהם כזה מכשיר שידור, רוב היום יש לפחות 2 כיוונים שאני שומע את המכשיר ששמו שם כפי שאמרתי.

  לדעתי אסור להם להגיד על זה כלום. תארו לעצמכם אותו שכן שם ביו טיוב את המכשיר הזה, ואת ההנחיות שהוא מקבל מהרובוט מדבר (אותו רובוט מדבר במונולוג כל היום כאילו זה ה"קולות") ? השכנים בקשר עם הרובוט הזה לפעמים שעה ויותר ביום ושומעים אותו במונולוג. אני גם שומע את הרובוט הזה מתקשר איתם במונולוג והם גם עושים איזה טקס שהם מחקים מה שהם שמעו ממנו כאילו זה מדבר עליי. כמו עובדי אלילים והרובוט הזה הוא ה"אליל" שלהם.

  למעשה הרובוט מדבר הזה מנהל הרבה ממה שקורה.

  הדבר המעניין הוא שכל מקום שאני עובר, הופכים כמה שכנים למרגלים מטעמם.

  נותנים להם את המכשיר הזה שיש רק למרגלים, הם מקבלים אותו במזוודה.

  אין אפשרות אחרת להתייחס לתפקיד שלהם אחרת ממרגלים, כלומר הופכים שכנים למרגלים שמרגלים אחרי השכן. ריגול לא תמיד זה חקירות, לפי מה שלמדתי זה גם ליצור הפרעות ולהפריע לשיגרה תקינה, הם מקבלים מידע באמצעים משוכללים (מעקב) ופיתחו שיטות מתוחכמות להפריע ולהשפיע לרעה.

  זה משהו שחוקר פרטי יכול לחשוף, אבל חבל על המאמץ.

  הפתרון הכי טוב זה למצוא איך לחסום את שידורי הרדיו האלה. אם אפשר לחסום קליטה של טלפונים ניידים גם את זה אפשר, זה פתרון שצריך לגלות אותו.

  למי שחושב שאין רובוטים משוכללים שיכולים לעשות את זה כיום, בדקו את היכולות של "ווסטון". אותו רובוט יכול לחקות בן אדם, גם מבחינת יכולת חשיבה והפקת משפטים שמזכירים בן אדם מדבר קשה להבין שזה רק חיקוי וגם אז זה מאוד מפריע. בעיקרון זה הקול ששומעים בצפצפה הזאת, שמחקה את השכנים אחד או יותר כאילו הם שיכורים שצועקים כל הזמן.

  הגב לאמיר
 • אמיר

  דרך אגב, קשה מאוד לזהות את השכנים המרגלים ואם הם לא מודים במה שהם עושים, מה שאסור להם זה תמיד ישמע כאילו הם מסכנים שלא יודעים מה הם עושים .
  תיאמו עם כל השכנים שיכולים לשמוע אותם לסתום את הפה ולהגיד "איזה יום יפה" בסגנון "שמש העמים" כל פעם שהם שומעים את זה או לא מרוצים מזה. דבר יסודי אצלם הוא שהם מתנהגים כמו "ילדים" שלא מודעים למעשיהם וזה נועד לגרום לי לצעוק עליהם. דרישות התפקיד הן לעולם לא להגיד שהם מרגלים אלא ילדים שמשתוללים ולא יודעים להתנהג.

  ההתנהגויות האינפנטיליות האלה באות בדיוק באותן שיטות התנהגות מכמה שכנים שונים באותו יום, ככה שהתיאום הזה מראה שהם מופעלים.

  אין מה לתאר, הם צורחים חלק מהיום כמו שיכורים ונועדו לבלבל אותי האם אני שומע אותם או את הצפצפה (אם בהתחלה אתה משוכנע שזה הם כמעט כל הזמן אחרי כמה חודשים אתה מבין שהם רק מחקים את הצפצפה 5% מהזמן ויתר הזמן מנסים לבלבל אותך).

  זה מעניין להבין את זה, השיטות באמת מתוחכמות. קשה להבין שההתנהגות החשודה הזאת מנוהלת ע"י ארגון ביון. ה"כיסוי" שלהם זה שהם ילדים מגודלים שאין להם מושג איך להתנהג.

  הארגון הזה יכול להשפיע על בניין שלם ויותר מבניין שלם אם צריך לשתף איתם פעולה ולהגיד שהם לא יודעים מכלום, לתשומת לב מי ששומע טענות כאלה.

  אני מודע שהם משחקים לפי תסריט של "סכיזופרן פרנואידי שמתלונן שהשכנים מרגלים". זה הכיסוי שלהם, ושמעתי מקרים אחרים שבאמת היה מדובר בסכיזופרניה, חשוב להבין לצורך העניין שהם משתמשים הרבה בתסמיני סכיזופרניה "חיוביים" ו"מחשבות שווא" (למה שיחפשו דווקא אותך ?, מי יארגן שכנים להתנכל לך ? אין כזאת יכולת טכנולוגית ).

  צריך להבין שארגוני ביון מומחים בלהפיל בפח, ולתפור סיפורי מסגרת שיכסו על מה שהם עושים. זה באמת קורה, ולא תמיד דמיונות שווא. במאה ה-21, ואולי בצורות אחרות בהיסטוריה, ארגוני ביון משתמשים בסיפורי מסגרת בהתאם לצורך, פה הצורך הוא להוציא אותך "מתלונן על הזיות ומחשבות שווא". החשאיות והמידור, אפילו כשהם כוללים שכנים רבים במצטבר, לאחר כמה מעברי דירה הם מדהימים ומונעים חשיפה של מה שבאמת קורה ביעילות שקשה להאמין שיכולה להיות, הרי "איך כל כך הרבה אנשים מודעים לזה ועדיין שומרים את זה בסוד".

  המסקנה היא שצריך מחקר מסודר בעיקר לגבי הטכנולוגיות האלה ואיך לחסום אותן. גם רגולטורים ומי שעם סמכות חקירה לא יעשה כלום ללא מחקר מסודר שיבהיר מה העניין בכלל. כל ה"סיפורים", גם מה ששמתי פה, נועד למי שכן יכול לעשות משהו מועיל עם זה להזיז ענינים ולקדם פיתרון.

  הגב לאמיר
  • אמיר

   עוד לא היו משתנקרים שאמרו בפורומים את ההנחיות ותיעדו את האמצעים של איך הם בקשר איתם.

   אני גר בדירה עם קיר לדירה ליד, ככה שאני שומע מה הולך בסלון/פינת אוכל של השכנים האלה שעובדים אצלם.

   הם שומעים הנחיות ממחשב אינטליגנציה מלאכותית מדבר כמו קלטת שמשנה את התוכן שלה כל הזמן, בקול אישה.הוא תופס אותם לפרק זמן שהם אמורים להיות איתו בקשר.

   כמו שיגידו להם הנחיות מוקלטות בקלטת כושר,

   אומרים להם דברים כמו לפתוח דלת ולטרוק 5-20 פעמים ביום, מה שהם קוראים לו שכיבות שמיכה.גם אומרים להזיז ולדפוק רהיטים, לצעוק דברים חסרי קשר.

   כשהם יוצאים לעבודה ולקניות,או לזרוק זבל או כשהם חוזרים הם מקבלים לפני הנחיה דרך מכשיר קשר שהם קיבלו לצעוק בחדר מדרגות כל מיני דברים שיראו לי שאני במעקב, כאילו שהם קראו מה שאני חושב כמה שעות לפני.

   וגם לביים שיחות בחדר מדרגות שמדברים על תוכן של דברים בניסוי הזה.

   הרובוט גם מדבר איתם הם עונים למה שהוא אומר, הוא מזהה קול ומבין מה שנאמר.

   לגבי זה לא הצלחתי להבין את תוכן השיחות, צריך ציוד רגיש כדי לשמוע את זה.

   ראיתי בזאפ מכשירים שיאפשרו לעשות זאת בקלות, אבל חבל לבזבז כסף על זה.

   בכל מקרה ממש הכניסו להם ציוד קשר עד הבית, וקופסא שכבר כתבתי עליה שנקראת בוט שזה רובוט שצועק כל הזמן כל מיני משפטים מוזרים, וזה יוצא מכמה דירות שונות מה שיוצר הרגשה של מהומה.

   זה כמו לשמוע הסתה של איזה איש כת ואז לעשות כל מיני טקסים.

   הם כת,כת המיינד קונטרול. התקשורת יכולה לסקר את זה כמו שמסקרים כת, השכנים הנוכחיים הם לא הראשונים שמשתפים אותם בטסקים המוזרים האלה שנועדו להתסיס כי הם יודעים שמחפשים אותי ולא את מי שעושה את זה.

   זה לא הפעם הראשונה שאתרים אלטרנטיביים יודעים מה קורה לפני אתרים גדולים, כי בעיתון לא רוצים שידעו. זה גם לא הנושא הראשון שעולה קודם בעיקר באתרים האלטרנטיביים,ואני מצפה שגם בעיתונים הגדולים יעסקו בזה ולא יתעלמו מהתופעה,כשעיקר הסיקור צריך להיות למה לא מתיחסים לתלונות על הפעילות הזאת ופחות השאלה האם אנחנו סכיזופרניים שהמציאו סיפור מסגרת לסכיזופרניה שלהם ומדביקים בו אחד את השני,כי כמו הפרסום על הסכנות בעישון, המטרה היא להרוויח זמן ולהטיל עדויות נסיבתיות על בעיה אפשרית בספק,וזה אכן עובד מעל 30 שנה בשביל מי שעוסק בניסויים האלה.

   אני רואה את זה כמו כת ששומרת על מעגל של אנשים ששומרים על דברים בסוד, אני בטוח שיש משתנקרים שקוראים מה שכתוב פה.

   אם עושים את זה לעוד מישהו שקורא את זה, כפי שכתבתי היום יש מכשירים נגישים שמאפשרים לתעד קולות ממרחק רב ולשמוע דרך קירות, בדקו אם הקול הוא רובוטי של גבר או אישה שנותנים הנחיות לשכנים, והאם יש טקסים שאנשים שאתם לא אמורים לעניין אותם עושים, כשהם נראים כאילו השתגעו,לפתוח דלת ולטרוק 20 פעמים ביום הוא טקס OCD שבודקים אם הדלת סגורה,וככה מלמדים אותם להתנהג. ובבניין שלי יש כמה דירות שעושים את זה. וגם לקחת רהיטים ולדפוק אותם על הקיר המשותף,20 פעם ביום כאילו עושים שם ניקיונות כל היום ממש התנהגות של יחסי שכנות טובים.גם יש דלתות עם סורגים חיצוניים מברזל כמו שער לפני הדלת שעושים הרבה רעש כשפותחים וסוגרים אותם, אז מנצלים גם את זה כדי לעשות הרבה רעש.

   עיקר הבעיה הוא לא השכנים אלא המדינה שבמודע כלל אינה מחפשת לעצור ולהעניש את מי שמנהל את הניסויים לא חוקיים האלה. כל תלונה נתקלת בחוסר יחס. למעשה ייבאו לפה בעיה שמקורה בכלל בחוץ לארץ, פיתוח טכנולוגי לשליטה מוחית שמקורו בניסויים על רקע המלחמה הקרה על חשש שיצא מכל פרופורציה שאפשר לשטוף מח של אנשים, מה הקשר לימינו. ומה יהיה עוד 50 שנה, ימציאו טכנולוגיה מהפכנית (במקרה הזה- מחשב אינטליגנציה מלאכותית, התפתחויות בשידור אותות) ואז יישמו את זה לניסויים בשליטה מוחית. ה-LSD כבר היה מיושן מדי,אז עברו לאלקטרוניקה שהתפתחה אז מאוד.מעניין מה יהיה הדבר הגדול הבא, שיעשו איתו שטיפת מח. או שעדיף לזהות את היחידה ב-CIA שעוסקת בזה באובססיביות ולעצור את הפעילות הזאת אחת ולתמיד. אני משער שפרויקט ארוך טווח כזה קשור גם לממשלות, וזה נעשה בידיעתן ובשליחותן כמו שהיה ה-MK ULTRA בזמנו.

   השאלה היא גם איזה שיתוף פעולה צריך כדי לעשות כאלה ניסויים בכל מדינה הרי מישהו אישר להם את זה בכל מדינה. איך המכשירים האלה עברו בנתב"ג או בכלל נכנסו לארץ ? מי מפקח על המכשירים האלה ?

   בדומה,אלה אנשים שסובלים מהניסוי בכל מקום בעולם אין להם מדינה ששם לא ירדפו אותם עם זה,לי יעשו את זה גם אם אני יעבור לארה"ב אוסטרליה וכל מדינה אחרת, זה איזה שלטון גלובאלי אני מציע להקים את מדינת אנטי מיינד קונטרול שתהדוף כל מתקפת מיינד קונטרול בשטחה ושם יהיה איסור מוחלט לעסוק בפעילות הזאת.

   גם פרויקט HAARP ודומים לו הם תוצאה של הניסויים האלה, והניסוים בשליטה מוחית הקדימו את הפרויקט,הפרויקט זה חלק גלוי של שימוש מתקדם באותות. המשותף זה שימוש באותות בצורה שהאדם הממוצע אינו יכול להבין מה עושים שם ולא מעניינת אותו והקשרים של עיבוד אותות מתקדם לשליטה מוחית אפילו בפרויקט גלוי כמו HAARP.

   האנטנות שהכניסו לשכנים לדירה מראים בבירור שאפשר לעשות הזיות גם מאנטנה קטנה שאפשר ככל הנראה לשים על מדף בחדר בדירה ליד ולא צריך ציוד שתופס שטח גדול כמו HAARP.

   עוד לא ראיתי איך נראה הציוד אבל הוא בדירה ליד וכשאני יעבור דירה בטח יוציאו אותו, קיבלו אותו בהשאלה.

   מעניין מי יהיה הראשון שיפרסם במקום נגיש כיצד נראה כל זה כי זה לא מתקן בבסיס צבאי סודי אלא ציוד מתקדם מאוד בדירה ליד באיזה שכונה עם בנייני שיכון עם חדר מדרגות צר. הם נותנים את המכשיר בהשאלה לכל מיני אנשים שלא יודעים מה הולך איתם, ויכולים להתעסק עם המכשיר ולקבל הוראות כל היום תמורת כמה גרושים גם פנסיונירים.הכמה גרושים האלה אם הם מקבלים אפילו 20 שקל כל יום זה 600 שקל בחודש בשביל אנשים שלא עושים עם עצמם כלום.ויש פה כמה אנשים שמקבלים כסף על זה מכמה דירות. ככה נראה פרויקט חשאי של הארגון הזה ושהשכנים מרגלים אחרי השכן והמדינה מתעלמת בכוונה עם תירוצים מתירוצים שונים, כשהמצוי הוא בעיה פסיכיאטרית כלומר הבעיה אצלי ולא אצלהם שלא רוצים להתעסק עם תלונות על זה. זה קורה יותר מדי ליותר מדי אנשים כדי שזה יהיה מושאר ליד המקרה,זה מכוון לחלוטין.אם מי שמדבר איתם נשמע רציני ומודע ומדבר לעניין, יכולים להגיד לו ישר ולעניין שהם לא עוסקים בזה כלומר הוא מתלונן על פלישת חוצנים עם טכנולוגיה חללית לכדור הארץ, ואין עדיין את משטרת העב"מים. הדבר הזה מזכיר פלישת חייזרים לכדור הארץ, כי חוץ מהם אף אחד לא עוסק בשליטה מרחוק עם אנרגיות ותדרים וזה מזכיר סיפורים על אנשים שטוענים שיש להם יכולות על טבעיות.

   אמיר

   הגב לאמיר
 • אמיר

  דרך אגב, את הצפצפה הזאת אפשר לחסום אם מתרחקים מספיק או שמים מכשול של קיר אפילו, לעומת השידור השני, הקבוע יותר. כנראה שמדובר בתחום של גלי רדיו שיותר קשה לחסום, וזה מאמת את זה, הרי ככל שהספקטרום של השידור יותר קרוב לרדיו ככה קשה יותר טכנית לחסום אותו.

  המכשיר הזה יודע לקלוט המון ולשדר בתחכום גם על התחום של גלי רדיו שיותר קשה לחסום אותם, זה עניין של מספיק כיוון טכני.

  אם זה היה רק בתדר של טלפון סלולרי, הרי שידוע כיצד לחסום את השידור הזה.

  ככה שהכיוון שצריך כדי לחסום את זה הוא דווקא בתחום שיותר קשה לחסום, גלי רדיו.

  השאלה אם צריך לחסום את זה הרמטית וההשערה שלי היא שכן, כי השידור בטח יודע להתגבר על כל מיני מכשולים, הרי הוא יודע לכוון את הקרינה הזאת במילי שניות בהמון תחכום והתאמה.

  נראה לי שהוא ידע עם מספיק מאמץ להתגבר על הפחתה חלקית בשידור.

  בשביל זה צריך ידע ואמצעים טכניים,שיש למעטים ופה הכיוון למחקר מדעי. נראה לי שאם יצליחו לחסום את השידור ברמה הנדרשת זה ייתן את מירב הפתרון, כי נראה ששום פניה למי שיכול לבדוק את העניין לא מועילה בכלל.

  הגב לאמיר
  • פ

   אמיר שלום,

   אני מאמין לכל מה שאתה מספר.
   אין צורך בהסברים נוספים, כי אני חווה דברים דומים.
   התחלתי כבר לנסות לקדם את העניין.

   שלח בבקשה את כתובת המייל שלך למנהל האתר הזה (כלומר, אתר אמת אחרת), ונהיה בקשר דרכו.

   כתובות המייל שלו הם:
   emetaheretisrael בגימייל דות כומ (-> בכוונה כתבתי עם שגיאות, כדי שהוא לא יקבל ספאם)

   וגם
   info @ emetaheret.org.il

   אני ביקשתי ממנו שיעביר לי את כתובת המייל שלך.
   ככה נהיה בקשר, ונקדם את העניין.

   כמה שיותר מהר, יותר טוב.

   תודה,
   פ

   הגב לפ
   • מנהל הפרויקט

    פ', לא קיבלתי מייל ממך, שלח לי ואקשר ביניכם

    הגב למנהל הפרויקט
   • אמיר

    פשוט אין מסמכים שאפשר להתבסס עליהם, לכן הגישה הכי טובה היא עקיפה לחסום את קרני הרדיו האלו.

    http://en.wikipedia.org/wiki/C.....Technology

    המחלקה הזאת ב-CIA עוסקת בפיתוחים טכנולגיים במיוחד לעבודה של ה-CIA.

    אף אחד לא מאמין שיש כזאת טכנולוגיה, או שהפיקוח על העבודה של ה-CIA כל כך גרוע שהם יכולים לעשות כזה ניסוי בלי שאף אחד יתפוס אותם.

    אני אומר נחכה ונראה, כרגע לא ברור בכלל מה יהיה עם זה.זה ממש לא מעניין אף אחד או שאין להם מושג על מה אני מדבר או שיש להם אינטרסים שהניסוי יימשך.

    יש פאשלה רצינית שלא תופסים אותם, ואם זה לא מקרי ומכוון אין מה לעשות נגד זה.

    הגב לאמיר
    • אמיר

     זה גם יכול להיות חייזרים ירוקים ממאדים, הכל השערות ללא ביסוס.

     הגב לאמיר
     • אמיר

      תיאורטית, יכול להיות לחץ מצד הציבור לטפל בעניין, אני לא רואה איך זה קורה במצב של היום. לא בטוח שהתקשורת יכולה להגיב אחרת. לכן הפעילות שנעשית בקהילה של ה-TI יכולה להיות מועילה, למשל יצא הסרט הזה, יצא ראיון עם בארי טראוור. מפה ועד ציבור שיפעיל לחץ לסיים את הניסוי הזה המרחק רב. מצד שני, בלי לחץ לא יעשו כלום, לא הייתה שום יוזמה לגבי זה. כשכן הייתה, אותו ציבור שם את ההצעה ללעג כי לא היה לו שום מושג מה זה אומר.

      מתוך כתבה באתר:

      (הצעת חוק של חבר קונגרס אמריקני, 2001) לחשוף ולהפסיק ניסויים של שליטה פסיכו-אלקטרונית במחשבות על אזרחים שלא הסכימו לכך… כלי נשק אלקטרוניים, פסיכוטרוניים, או כלי נשק של מידע, חומרים כימיים שמרוססים על ידי מטוסים במעופם, קרנות חלקיקים, ענני פלזמה, קרינה אלקטרומגנטית, ELF או ULF (שידור בתדירויות נמוכות באופן קיצוני, או באופן קיצוני ביותר), או טכנולוגיות של שליטה במחשבות (מיינד קונטרול).

      נחש מה היו התגובות ? ממה שקראתי, שמו את זה ללעג גם בציבור שכשביכול ההצעה הוגשה בשמו ומבורות.

      הגב לאמיר
      • אמיר

       שלא לדבר על איסור מוחלט בהסכמים בינלאומיים להציב כלי נשק בחלל. ללא רשת צפופה של לווינים בגובה נמוך למחקר/ריגול לא יכלו להגיע לכל פינה בגלובוס. כמה אנשים יש שמכירים בכך שהאמנה הזאת לא מבוצעת בגלל הניסויים החשאיים האלה ? כולם בטוחים שאין שום כלי נשק בחלל.

       הגב לאמיר
       • פ

        אמיר שלום,

        אני דווקא מצליח למצוא איזשהו כיוון מי עושה את זה כאן בארץ.

        1.
        אני השארתי את כתובת המייל שלי אצל מנהל האתר, ***במיוחד בשבילך***.
        אני אשמח מאוד להיות איתך בקשר, על מנת לקדם פתרון בעניין מול הרשויות.
        שלח מייל למנהל האתר.
        כתבתי לך את המיילים שלו באחת התגובות הקודמות שלי.

        2.
        כתבתי למנהל האתר שיעביר לך שני טיפים ממני:
        טיפ ראשון:
        ה"צפצפה" שאתה שומע, וכל הצפצופים הנלווים, מכונים בעגה המדעית כ"שמיעת מיקרוגל".
        זה סוג של טקטיקה לשטיפת מוח של הקורבן, פשוטו כמשמעו.
        פשוט נכנסים למוח, ושוטפים אותו, באמצעות הקרינה הזו.

        טיפ שני:
        מה שאתה שומע כמו תקליט שחוזר על עצמו "זה פשע מאורגן" ו"זה עניין למשטרה", זה גם חלק משטיפת המוח שאתה עובר.
        במשטרה כבר מודעים הרבה זמן לקיום התופעה, אך בלית ברירה, משתפים איתה פעולה.
        אני לא ממליץ שתיגש למשטרה ותתלונן, אלא אם לא אכפת לך שיעשו ממך צחוק שם.
        פשוט חבל על זמנך, בקטע מול המשטרה.

        לדעתי יש בהחלט מה לעשות.
        אתה מוזמן להיות איתי בקשר ישיר.

        מנהל האתר וגם אני מחכים למייל ממך.

        תודה.

        הגב לפ
 • פ

  מנהל הפרויקט שלום,

  שלחתי אליך שוב מייל לפני מספר דקות.
  (שלחתי גם אתמול בלילה).

  אודה לך אם תעדכן אותי במייל חוזר קצר, במקביל, כאשר אתה מוציא את המייל אליו (כך אדע מתי המייל נשלח אליו, וכך אוכל להעריך את הזמן הסביר שיש לחכות למייל ממנו).

  תודה,
  פ'

  הגב לפ
 • פ

  אמיר,

  1.
  אני התחלתי כבר מזמן להפעיל לחץ על השלטונות ועל הפוליטיקאים.
  אני די מתקדם בנושא הזה.
  עזרתך חשובה לי.

  2.
  שים לב להודעה המפורטת שכתבתי הבוקר, בערך בשעה 11:00.
  היא מיועדת רק אליך.

  3.
  יש עוד כמה "מוקרני מיקרוגל" כמוני וכמוך.
  לפי הניסוחים שלך, אתה נשמע הכי רציני מבין כולם.
  אז תיצור בבקשה קשר איתי דרך מנהל האתר.
  מה יותר מהר, יותר טוב.
  גם לי, גם לך.
  דרך תגובות כאן באתר, לא נצליח להזיז כלום.

  תודה.

  הגב לפ
 • אמיר

  פ ,

  שלחתי הודעת אימייל ביום ראשון למנהל האתר, שלחתי היום אחת נוספת לשתי הכתובות.

  תודה.

  הגב לאמיר
 • נועה

  בגלל חוויות אישיות,ילדות שלמה וטרור יומיומי שמתבטא בכל דרך יש לי הביטחון להאמין שמה שרשום הוא אמת ומתקיימים ניסויים בבני אדם.למרות הכל מציקה לי שאלת המניע-המטרה של הניסויים האלה..מה מבקשים לגלות או להפוך את האדם שעליו ניסויים אלה מבוצעים?מה המטרה הסופית ? האם המניע הוא הנאה סדיסטית טהורה,האם המניע הוא דיכוי הנפש באופן טוטאלי עד הפיכתו לסוציופת,האם המטרה הסופית היא ליצור מרגלים שפועלים ע"פ הוראות שמועברות להם דרך המחשבות וככה למזער כל סיכוי חשיפה?או שהאפשרות היא אחרת..האם האנשים שנבחרים לניסוי זה הם פשוט קורבנות שנפלו במקרה לניסוי?תמים מצידי לחפש מניע לדבר כזה ואני חושבת שהשלמתי עם העובדה שאני אף פעם לא אדע את התשובה לכך.נושא זה נוגע לי באופן אישי ועד היום יש דברים שמציקים לי.יש מישהו שמעוניין לדבר על הנושא הזה באימייל?יש על מה לדבר..

  הגב לנועה
  • פ

   נועה שלום,

   ראיתי את ההודעה הכנה שלך.
   התרשמתי שהתיאורים שלך הם אמיתיים.
   אין צורך בהסברים נוספים, כי אני חווה דברים דומים מאוד (אם אפשר בכלל לקרוא לזה "חוויה").

   ראיתי ששאלת המניע/מטרה לניסויים האלה מעניינת אותך (וכנראה גם מציקה לך).

   בעיקרון, כל הסיבות שכתבת הן נכונות.
   ויש עוד כמה סיבות.

   אני אשמח לשמוע ממך בנושא הזה, וכל מה שסובב אותו.

   שלחי בבקשה את כתובת המייל שלך למנהל האתר הזה (כלומר, אתר אמת אחרת), ונהיה בקשר דרכו.

   כתובות המייל שלו הם:
   emetaheretisrael בגימייל דות כומ (-> בכוונה כתבתי עם שגיאות, כדי שהוא לא יקבל ספאם)

   וגם
   info @ emetaheret.org.il

   אני ביקשתי ממנו שיעביר לי את כתובת המייל שלך.
   ככה נוכל להיות בקשר.

   נועה, אני אשמח לשמוע ממך.

   תודה,
   פ

   נ.ב.
   אם את שולחת מייל למנהל האתר בכתובות הנ"ל, צייני זאת בבקשה במקביל בהודעה קצרה גם כאן.
   כי לפעמים זה מתפספס איפשהו בדרך ..

   הגב לפ
   • נועה

    שאלת המניע מאוד מציקה לי אף פעם לא הפסקתי לשאול את עצמ למה?אני חושבת שוויתרתי על למצוא לדברים האלה תשובה.
    שלחתי מייל לכתובת הראשונה בבקשה שיעביר אלי את כתובת המייל שלך בנוסף לכך העברתי לו את כתובת המייל שלי.מצפה לדבר איתך.

    הגב לנועה
    • פ

     היי נועה
     מנהל האתר העביר לי כתובת מייל בת 10 אותיות ..
     שלחתי לשם עוד בצהריים, מייד כשקיבלתי.
     תבדקי אם המייל ממני הגיע ישר לספאם.
     לפעמים זה קורה.
     או שתכתבי ישירות לכתובת המייל שלי שהוא העביר לך.
     אם את לא מוצאת מייל ממני, תכתבי כאן הודעה קצרה (כמו שכתבת היום בצהריים), ונראה כבר מה לעשות.

     הגב לפ
     • נועה

      שלחתי לך מייל קצרצר שמאשר שקיבלתי בשעה 13:54
      לא קיבלת את המייל?אני שולחת שוב-אני קיבלתי את שלך.

      הגב לנועה
      • פ

       קיבלתי רק את המייל האחרון, זה ששלחת ב-22:29.
       שלחתי לפני כמה דקות תשובה, ביחד איתו.
       תחפשי בספאם או במייל הנכנס.

       הגב לפ
 • אלימלך זורקין

  אנלא רוצה לפגוע או משהו,אבל מה זה דיונים האלה פה?
  לא שיש לי הוכחה שזה פנטזיות אבל הדיון בסוגייה קצת מתפספס.זה שבמלחמת עיראק ניטרלו האמריקאים את מיליון החיילים של סדאם,ולכן המלחמה הסתיימה לפני שהחלה,זה כבר יותר לעניין וכנראה יותר אמיתי.עם כל הכבוד לשומעי הקולות ואם סיפורו של אמיר נכון,שיתכבד וייפנה לעורך שיכבדו בכתבה במקום בשרשרת טוקבקים תמוהה.

  הגב לאלימלך זורקין
 • רוברט

  שלום רב לכולם 🙂 למי שעבר תופעה כזאת ולא יכול להסביר את המתרחש אל תתייאשו! שמי רוברט וגם אני "קורבן״ זה התחיל בסוף 2007 הייתי בן 18 וחצי,נעצרתי ע״י ימ״ר יחידה מרכזית ראשית בגין סחר בנשק ועוד סעיפים. בתקופה שהתנהלה חקירה נגדי שמו אותי בתא מעצר לבד אחרי נסיונות להוציא ממני מידע דרך "סוכנים סמויים״ או מדובבים וראו ללא הצלחה,דאגו להרדים אותי בתא מעצר והשתילו עלי עצם זר.בתקופת מאסר של שנה וחצי לא הבנתי למה הרדימו אותי קודם לכן אבל חשדתי שמשהו לא כשורה מכיוון ששמעתי מדי פעם צפצוף מוזר הולך וגובר ואז נעלם יותר מאוחר הבנתי שנהפכתי ליעד מודיעיני של גוף ממשלתי שעובד בשיתוף פעולה עם המשטרה. מאוחר יותר אחרי רציתי את עונשי והשתחררתי מהכלא עברו מספר שנים ואז התחילו העינויים הפסיכולוגים האיומים מי שהיה קורבן או עדיין קורבן יודע על מה אני מדבר.כעיקרון יש מספר דרכים לזהות ולגלות אם הותקפת על ידי גורמים לא מזוהים דרך תקשורת לוויינית.העניין הוא שצריך הוכחה מוצקת ואני יכול לעזור קצת או אפילו קצת יותר. Robertmallorca@mail.ru.מי שצריך עזרה שיפנה הגיע הזמן שמישהו ידאג להוכיח את זה

  הגב לרוברט
  • מיכאל גבריאלי

   שלום רוברט,כתבתי למייל שלך-אנא בדוק-ייתכן שעבר לספאם
   מיכאל

   הגב למיכאל גבריאלי
 • יואלי

  חבל, הסרטון לא קיים .. !

  הגב ליואלי
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית