ראשי » סרטים » אתם כאן

מוציאים את הרעל מהמים – סרטון חדש בעקבות בג"ץ ההפלרה

 • מאת מנהל הפרויקט | 20 בנובמבר 2012
 • 2,884 צפיות | 4 תגובות
עודכן לאחרונה: 20 בנובמבר 2012

כפי שדיווחנו לכם בשבוע שעבר, בתאריך 12/11/12 הוגש בג"ץ היסטורי נגד מדינת ישראל בדרישה להפסיק עם הוספת פלואוריד למי השתיה של אזרחי ישראל.

עמותת איזון חוזר, מגישת הבג"ץ, פרסמה היום סרטון וידאו עם צילומים מרגע הגשת הבג"ץ, ראיונות עם עורכי הדין שהגישו את הבג"ץ, פעילים סביבתיים ואנשים ברחוב.

מומלץ לצפות ולשתף.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=10628
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

4 תגובות »

 • שפע ברכות על היוזמה החשובה… טוב לראות שגם עושים ולא רק מדברים… זאת הדרך לעשות שינוי אמיתי ולהעיר את האנשים…

  …ואולי כדאי בהזדמנות להגיש בג"צ גם נגד בג"צ בעצמו, על כל הצלמים והפסלים של עבודת אלילים שיש שם…

  …כי מי בכלל העלה את הרעיון לשים לנו רעל במים ? אותם חברי כת ועובדי אלילים ששמו את הפסלים והצלמים בבניין בית המשפט העליון…

  נראה לכם שיהיה משפט הוגן … ??

  לא הייתי בונה על זה… 🙂

 • me

  אבל הם לא מוסיפים פלואוריד!!!! הם מוסיפים משהוא הרבה יותר גרוע : חומצה פלואורוסיליצית. אפילו ארגון הבריאות העולמי הידוע לשימצה, בעד הוספת פלואוריד, אך לא בעד הוספת חומצה פלואורוסיליצית.
  הלוואי והבג"ץ יצליח

  הגב לme
  • מנהל הפרויקט

   אני יודע שזה חומצה ידידי.
   אוסיף את זה ליתר דיוק.

   הגב למנהל הפרויקט
 • Milton

  Let's say even after a hectic judicial struggle, they will "take out" the fluoride from your tap water. Then, after while, they will continue to intoxicate and poison the citizens with other dangerous substances which are equivalent to fluoride. It will take years for truth seekers to realize what are those new toxic substances, and an additional ten years in the court of law till some corrupt judge and sly attorneys decide to take a look on the evidences. So, the people of Israel are between the rock and the hammer. I've already said that there is no escape from the NWO, which is the synonym for a Brave New World (BNW). Huxley said it all. This will be the final outcome of human life on Earth and Sodium Fluoride is an essential drug and compound in it, just like Soma.

  הגב לMilton
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית