ראשי » אחוות סודיות » אתם כאן

משל תרדמת העיזים – הסרטון I pet goat

 • מאת מהאדווה | 7 ביולי 2012
 • 13,139 צפיות | 54 תגובות
עודכן לאחרונה: 28 באוגוסט 2014

סרטון האנימציה I, pet goat II הוא סיפור להבת האש בלב הסבל.
הסרטון בן 7 הדקות הינו פרי של כ-4 שנות עבודה מבית היוצר של חברת הליופאנט ממנוטריאול, קנדה.
לפי פרסומי החברה, היא שואפת לחקור את הבסיס המשותף למסורות רוחניות ופילוסופיות רבות ולבטא בסיס זה בצורה אמנותית.

הסרטון מתאר בצורה מקורית ומלאת משמעויות כמוסות את הלחץ השיטתי למטרת שליטה באנושות מצד בעלי הכוח, את מעטה הבורות והמניפולציות שנכפו במשך זמן רב ועדיין נכפות מהצללים על האנושות. הסרטון חושף בפנינו את המצב ההיפנוטי של האנושות בימים אלו, מעין תרדמת של ההכרה הפעילה.

ישנם דיווחים ממספר משתמשים שהעלו את הסרטון שיו-טיוב מוחקים אותו בשיטתיות וללא הסבר, והעובדה הזו מוסיפה עוד נדבך לחיזוק הדעה שהסרטון מתאר בצורה נכונה את המציאות הקיימת ולכן בעלי הכוח מנסים לצנזר אותו.
מצד שני, מספר אתרי אינטרנט וסרטונים ביו-טיוב מבקרים את הסרט בחריפות. לטענת המבקרים הסרט נוצר על-ידי אותם בעלי כוח שהוא מתיימר לחשוף במעין שיטת "הפוך על הפוך" במטרה ליצור בלבול, דיסאינפורמציה והשפעה שלילית על הכרתו של הצופה.
חלק מהמבקרים טוענים שבסרט ניתן למצוא רמיזות לאסון מהונדס (False-Flag) עתידי.
כל אחד מהצופים מוזמן להחליט בעצמו.

מומלץ להוריד את הסרטון למחשב מכיוון שסביר להניח שיו-טיוב יצנזרו אותו שוב בקרוב.

I pet goat II

בתחתית המאמר תוכלו לצפות בפרשנות וידאו של הסרט.

המשמעויות הנסתרות

מכיוון שהסרטון מורכב ומלא במשמעויות נסתרות ומתוך רצון להקל על הצפייה בו, בבאות נתאר מספר נקודות משמעותיות שמצאנו בסרטון ועליהן נרחיב במידה מוגבלת בלבד (לפירוט מעמיק יותר דרושה סדרה שלמה של מאמרים בנושא).
בכל מקרה יש לצפות בסרטון מספר פעמים בכדי להבין יותר לעומק לפחות חלק מהאנקדוטות אותן הוא מתאר.
נשמח לקבל הערות ותגובות לגבי דברים נוספים שמצאתם גם אתם בסרטון.

סצנת הפתיחה
בסצנת הפתיחה, ניתן לראות עז בבית כלא.
כאשר אור פתאומי מופנה כלפיה, היא מוציאה את ראשה מן התא, אבל אינה יכולה לעזוב את התא מכיוון שהיא כבולה.
כאשר היא מנסה להתבונן (להיות מודעת למה שקורה בחוץ), היא מהופנטת באורח מיידי ונכנסת למצב של שכרות, של סימום.
ניתן להבחין בבר-קוד על מצחה, שמציין את העובדה שמרכז הכוח האנרגטי של העין השלישית (שקרוי בתרבות היוגה אג'נה צ'אקרה) שלה נסגר על ידי החברה המודרנית.

הבר-קוד הוא גם סמל לשליטת האילומינטי באנושות, בכך שבבר-קוד מוטבע החותם של ה-666 (מספר השטן) (מספר החיה על-פי הנבואה המפורסמת בברית החדשה) ובנוסף הוא סמל לכך שבני-האדם עבורם הם מספרים ותו לא, כמו מוצרים.
השלב הבא שהם מתכננים לאנושות הוא להטמיע שבב תת-עורי בכל אדם.
העז הופכת לצייתנית ומהופנטת (בהתחלה היא עוד מנסה להתנגד אולם ללא הצלחה), לאחר מכן היא זועקת בייאוש לפני שהיא נהיית משועבדת לחלוטין.

מפעיל הבובות
בסצנה הבאה, ניתן לראות את השולט בבובות על חוט, שמתחתיו נמצאים הפיונים במשחק, הבובות המופעלות.
על אצבע אחת יש לו טבעת עם חותם הדולר שמסמלת את בעלי ההון ששולטים ב"נבחרי הציבור" (בפוליטיקאים – הבובות).
ניתן להבחין ביד מגואלת בדם של זוחל (רפטיליאן, בהתאם להסברים בנושא מאת זכריה סיטשין, גרהאם הנקוק, דיוויד אייק ורבים אחרים בנוגע לסוגים אחדים של חוצנים ששולטים על האנושות כבר זמן רב).

הוא השליט בפועל של השליטים הגלויים של האומות. מפעיל הבובות שולט בצורה מניפולטיבית בג'ורג' בוש (נשיאה לשעבר של ארה"ב), שהוא בעצמו בובה מהופנטת שבה העולם (בבורותו) רואה כמנהיג עצמאי. כאן המקום להזכיר שבבוקר ה-9/11, בעת פיצוץ בנייני התאומים בניו-יורק, ג'ורג' בוש לימד ילדים קטנים בכיתת בית ספר. הוא הקריא לילדים את הסיפור ששמו "Pet Goat" בעת שהודיעו לו על פיצוץ בנייני התאומים. בניגוד למצופה, הוא המשיך להקריא את הסיפור לילדים במשך 7 דקות נוספות (יש תיאוריות שונות לסיבות שעומדות מאחורי המהלך) עד שהוא לבסוף סיים להקריא ויצא מהכיתה בכדי לתת הודעה לאומה האמריקנית.

על הלוח השחור בכיתה (כיתה, המקום שבו מחנכים את הילדים את הא'-ב' מכל הבחינות ואיך העולם מתנהג) אפשר לראות את המילה החסרה במשוואה -> אבולוציה (רוחנית) שמובילה לקראת אהבה. מהצד השני, איפה שאנחנו כיום (ובצורה סימבולית זה גם סביב ראשו של ג'ורג' בוש, שמראה במה ההכרה שלו מלאה (על ידי שטיפת השכל מצד המושכים בחוטים השולטים בו), ניתן להבחין בבית הבוער, בכריש הרעב, באדם התלוי ובאיבר המין הזכרי שממנו נוטפות טיפות זרע, כל אחד מסמלים אלו בעל משמעות רבה. אפשר לראות מעל מפת העולם את הינשוף (הינשוף כסמל המאסוני למי שער בזמן שהעולם הרגיל ישן, כמו שהם הטביעו בחותם הגדול של אמריקה).
אגב, דמות הינשוף מופיעה בצורה סמויה וכמעט בלתי מובחנת על שטר הדולר האמריקני.
במפה מסומנים מספר מקומות שבהם התבצעו מקרי טרור שלמעשה היו תרמית שאורגנה על ידי הממשל (מדובר על 9/11 ועל הפיגוע באוקלהומה סיטי לדוגמה).
מתחת ללוח ניתן לראות את 2 ההמיספרות של המוח ואת הדרקון. מעל הלוח ניתן לראות את חץ האבולוציה, מהדג אל הקוף אל האדם אל האדם המואר. השעון באורח סימבולי מראה את השעה 12:00, השעה הנוכחית של האנושות, שעת לילה גורלית ורגע לפני שנהיה מאוחר מדי.

ג'ורג' בוש או ברק אובמה – יש בכלל הבדל?

כאשר ג'ורג' בוש אומר כל מיני סיסמאות חסרות היגיון (סיסמאות שנשתלו בו מהמושכים בחוטים) ובזמן שהוא מבצע תנוחות ידיים מאסוניות, הוא מוחלף בברק אובמה, שגם הוא מהופנט ועוד בובה על חוטים (פיון במשחק), צוחק בכריזמטיות אך מעבר למראה השטחי אין בו שום דבר פנימי נכון.

עליסה בארץ הפלאות
בסצנה הבאה ניתן לראות ילדה בלונדינית, עליסה בארץ הפלאות, על הקיר מאחוריה השפן הלבן ולידו דלת היציאה, מאחורי גב כולם. מסביבה אפשר לראות "ילדים" שלמעשה נראים יותר דומים לחוצנים (וספציפית לחוצנים האפורים) שנראים גם כתוצאה של שיבוט גנטי בכל מיני צורות.
הם למעשה הקהל שמתבונן בשליטי העולם הגלויים והם כולם כבולים בשרשראות ומדוכאים.

עליסה יושבת בעיגול שממנו היא לא יכולה לצאת. כאן מדובר על טקס מאסוני שטני שלעיתים תכופות משתמשים בו בבתולות בלונדיניות עם עיניים כחולות (ממוצא ארי, כמו מדונה וליידי גאגא לדוגמה, גם כשהאדם שבו משתמשים לא מודע לגמרי לתמונה הגדולה).
למידע נוסף בנושא אפשר לראות את הסרט "עיניים עצומות לרווחה", את הסרט הצרפתי "Forces occultes" ולקרוא את הספר "Frabato The Magician".

עליסה נופלת לתרדמת היפנוטית תחת הכשף למרות שהיא מנסה להתנגד בהתחלה, וכאשר היא נרדמת היא שומטת את התפוח מידיה (התפוח שמייצג את עץ הדעת טוב ורע?).
התפוח מתגלגל לצד רגלי ברק אובמה (הנעל שלו דורכת על מטבע, על הכסף. בדרך התפוח עובר את ציור המחוגה והעיגול, הסימנים המאסוניים.
הרצפה שזורה משבצות שחור-לבן, היפנוטית וכמו בעליסה בארץ הפלאות).

התפוח מתפצל ל-2 חצאים, ומתוך זרעי התפוח יוצא פרח החוכמה, פרח הלוטוס הורוד, מתוך הזרעים החבויים בדואליות יוצא הסוד של הטרנסצנדנטלי העילאי.
ברק אובמה מפוחד מהידע שנחשף על ידי פרח הלוטוס ומתחיל להזיע ממצחו.

סמלי הדת והמאבק ביניהם
הסצנה הבאה לוקחת אותנו החוצה, בה אנו רואים שלמעשה המבנה היה גם כנסייה. בחוץ קור מקפיא וחשוך. השעון מראה שוב על השעה 12:00, כולם תחת תרדמת ההפנוט. חצי מהדגל האמריקני מתעופף ברוח, מה שמראה את האומה המפוצלת. ברקע 2 הבניינים (בנייני התאומים) מתפוצצים ומתרסקים. מהצד השני אפשר לראות סירה מסוג מצרי קדום (הסירה שנושאת את הנשמה אל המסע לעולמות אחרים) ועליה ישוע. מצד שני, אוסמה בין-לאדן מתפלל לאללה (לאל, עם הירח כסמל המוסלמי על המסגד, ומאחוריו גדודים לא עצמאיים מבחינה מנטאלית של אנשים שהולכים אחריו).

קידוחי הנפט ברקע והנפט נוזל אל הים ומזהם אותו (גם כאן הקישור בין עסקי הנפט לבין הממשל בעולם ומלחמות העולם).
פסל החירות עומד על מגן דוד (מראה על השליטה המאסונית מהצללים), ואש הלפיד של פסל החירות נכבית.

עֻבָּר בסצנה כמו מהמטריקס, מוזן בצורה של מניפולציה גנטית. העין הרואה הכול (עין של זוחל-רפטיליאן, עין מאסונית בתוך ריבוע של טלוויזיה שמראה את האמצעי שלהם לשטיפת השכל של האנושות), האח הגדול המהפנט והעוקב אחר האזרחים בזמן שהוא שולט על הכרותיהם.

ישוע
ישוע על הסירה, וליבו בוער. מרכזי הכוח השני והשלישי שלו (צ'אקרת המין סוודהיסטנה וצ'אקרת העוצמה מאניפורה) מחולקות ל-2 (זכרי ונקבי) אבל הלב שלו אחד, האיחוד מתחיל ברמת הלב הרוחני. בלב שלו יש להבה, להבת הטרנספורמציה והטיהור. על מצחו ניתן לראות את העין המצרית של האל רא, כאשר ישוע עצמו נמצא במצב מדיטטיבי וחווה התעוררות של האנרגיה הכמוסה העצומה קונדאליני (גילוי השכינה מהעפר).

חשוב לציין כאן שהמאסונים לקחו הרבה מאוד סמלים מכל מיני סוגים ממסורות רוחניות, קדומות, אותנטיות, ועיוותו אותם (כמו הדוגמה של היטלר עם הסוואסטיקה), בכדי לתת לעצמם לגיטימציה, בכדי לגרום לאנשים לחשוב שהם תנועה קדומה ושהם מחזיקים בידע וכוח אמיתיים כאשר למעשה הם רק מחקים תנועות אחרות וסוגדים לכוחות שטניים.

ישוע רואה את המציאות אבל 2 העיניים הגשמיות שלו עצומות, הוא רואה את המציאות דרך העין הרוחנית שלו.

החדרת מסרים תת-הכרתיים דרך הטלוויזיה
בצג הטלוויזיה שמציג את העין המאסונית הרואה הכול (הטלוויזיה נעה דרך נחש, רמז לנחש המיתולוגי הרפטיליאן המוליך את האנושות אל חטאים), אנחנו מגלים שד, שלמעשה שולט במוח הריק של ילד, ילד מהופנט ומבולבל.

השד מרעיל את הכרתו. אנחנו יכולים לראות בעיניים של הילד מסרים תת-הכרתיים (סובלימינל) בנוגע לכסף, מלחמות, שוק המניות.

מלחמות, כסף וילדים מתים
מטוסים מפגיזים עיר מוסלמית (ניתן לראות את המסגד), העורבים השחורים עפים הרחק מהפצצות, נמשכים אל ישוע ואז הם נהפכים לפרפרים ורק כאשר הם באים במגע עימו הם עוברים אל העולם הבא (מבחינה רוחנית), דרך אש הטיהור והטרנספורמציה, הם נעתקים אל צורה רוחנית יותר. אפשר לראות את הבתולה מרים בוכה בעת שהיא מחזיקה גופת ילד שנהרג לאחר שנחבל קשות. היא בוכה על כל הילדים שבעולם, על כל האנשים שסובלים בעולם. חרק שחור זוחל על גופת הקבר שנהרג. ילד אפריקני מקבל מתנה – רובה, ואפשר לראות בעיניי הילד שהוא למעשה רובוט.

הלוטוס הפורח מגיע דרך נהר נוזלי למחצה אל ביצה שבה אדם שוקע, אדם שיפוצניק, האדם הרגיל מהשורה שמפחד ושוקע בביצה שהאילומינטי יצרו בעולמנו הנוכחי.

מימן ניתן לראות את סמל היין ויאנג, בעת שטנקים רעבים ואימתניים דוהרים לקרב, ומהצד השני ילדה קטנה מנפנפת בדגל הלבן של השלום, כאשר על לחייה אהבה.
הטנקים לא מתייחסים אליה. מאחוריה שלד-שדון מאיים עם סיגר, שנראה כמו ישות שטנית מקרקס שעשועים (הדרך להיפנוט ולשטיפת השכל של הילדים) אוחז בה ועוצר אותה.

התקווה הגדולה להתעוררות
באותו הזמן, ישוע ממשיך במסעו על הסירה המצרית, בתוך עננים קודרים, אבל הוא לא רואה אותם, הוא שרוי במצב עמוק של מדיטציה, נע בצורה של התעוררות האנרגיה הקולוסאלית קונדאליני שאקטי.

בטלוויזיה העין הרואה הכול שולטת בהכרת הילד, משרה עליו פחד ושנאה.

ברגע של טרנספורמציה, ניתן לראות מתוך תעלה, בחלל החיצון, ישוע הקוסמי נושף מתוך פיו את אש הטיהור בכדי לעזור לאנושות.
הוא במגע עם ברקים (ערוצי אנרגיה) אשר רוטטים עם האאורה (ההילה) האנרגטית שלו.
העולם (הגשמי) מתחיל להתמוטט לנוכח האור האלוהי.

האלה הגדולה ההינדית קאלי (הכוח הקוסמי הגדול של הזמן) שרויה בתוך הריקוד הטקסי האקסטאטי שלה מסביב לאש, בתוך מסע לטיהור מהשדים (גירוש שדים) ולהרוס את כל הרוע והבורות, למען הצלת האנושות. כל הדגים נמשכים אל סירתו של ישוע (דייג אותם האנשים שבחרו בתודעת המשיח, באהבה וכך הם ניצלים מהזמנים האפוקליפטיים) ויוצאים מתוך המים.
ברגליו של ישוע מבחינים בגלים ספיראליים של אנרגיית האש.
האש הזו גם יוצאת בחוזקה מתוך ליבו.

הכנסיה המעוותת
מגדלור שהוא למעשה כנסייה השולטת בצורה שטנית בעולם כביכול בשם האלוהים והדת, ויד האלוהים יוצאת מהשמיים ואורה המטהר נשטף על הכנסייה. על הכנסייה מבחוץ יש סמל מהבהב של לב (סמל שטחי וחיצוני, תרבות מצועצעת) ובתוך הכנסייה (שלאדם נבון ברור שזה כלא למי שנמצא בתוכה), נמצאת הזונה המיתולוגית מבבל, אישה זקנה, חמדנית ועירומה בתוך הכלא של הכנסייה, מתוך הכנסייה היא מנסה לשלוט בעולם שבחוץ, אבל כאשר האור מהיד של האלוהים שוטף אותה, היא לא יכולה להמשיך בעשיית מניפולציות לעולם החיצוני, היא נחלשת ונחלשת עד שהיא נופלת, וכאשר היא נופלת, מכנסיה נשמטים וניתן לראות את הדם בתחתוניה (שמסמל את המיניות המעוותת של הכנסייה) אבל לאחר שהאור האלוהי נוחת עליה, הדם נעלם, היא נהיית טהורה.

בזמן שישוע ממשיך במסע על סירתו, העולם הגשמי קורס. באותו הזמן האלה קאלי ממשיכה בטקס הטיהור שלה.

התעוררות האהבה וסיום השליטה
הרבה אנשי עסקים שהם למעשה בובות שמסודרים כמו בצבא, סמליות לכל משטר דיקטטורי כמו לדוגמה גרמניה הנאצית. כולם מאוד אפלים ובלי צבע או חיות, ומתוך המרכז ישוע בוקע, צבעוני, ובתוך מצב הטראנס שלו הוא שורף את אי הטוהר שלהם. כאשר זה קורה, העין הרואה הכול מתוך הטלוויזיה מתחילה לפחד ורצה רחוק, בעת שהיא סוף-סוף עוזבת לנפשו את הילד המהופנט, שכעת נהיה לעצמאי ומתחיל ללכת במסע לגילוי עצמי. אפשר לראות את המבט הבהיר בעיניו, כאשר הכרתו שבה לעצמה.

השדון מהקרקס עדיין מנסה לשלוט על העולם.

דרוויש סופי רוקד את מחול הקסמים שלו בכדי להשרות על עצמו מצב עמוק של טראנס מדיטטיבי, מצב שבו הוא מתנשא אל מעבר לעולם החומרי.

לאמה טיבטי מלא בחמלה מבצע את המחול הטקסי המפורסם לגירוש שדים אל מול אש הפולחן, בכדי לטהר את העולם מהשדים ולמען השחרור הרוחני של כל הישויות החיות ולבסוף הוא מגיע כך אל ההארה הרוחנית.

ישוע חודר עם סירתו המפליגה על אוקיינוס הסמסארה והבורות אל מבעד לחשכה, אל תוך אגם עם פרחי לוטוס מסביבו, כעת ניתן לראות את הכיוון כלפיו סירתו חותרת – כלפי השמש, האור, העילאי, ואז לבסוף הוא פותח גם את שתי עיניו הגשמיות, אשר אף הן שורפות ויוקדות בלהבת האש. לאחר מכן מחרוזת הקוצים נעלמת מסביב לראשו (הסמל לתודעה שלו ולסבל שהוא הסכים לשאת בכדי להציל את העולם) בעוד מאחוריו העולם החומרי קורס.
ניצוצות מזנקים מהשמש הגדלה, מחממות את העולם כולו והורסות את כל המבנים הרעים על פני האדמה, את הפירמידות המאסוניות כמו גם את הכנסיות הטמאות.

פרשנות וידאו של הסרטון I PET GOAT II:

קישור לסרטון
חברת הליופאנט

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=10014
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

54 תגובות »

 • Dawn

  תודה על הכתבה, לפי דעתי שם הסרטון עצמו רומז על אסון מהונדס נוסף, pet goat 1 הוא אסון התאומים ולכן pet goat 2 צריך להיות המשך שלו.

  הגב לDawn
 • b5

  אכן לא קשה לראות הקבלות למצב העולם כפי שהוא כיום.

  כולנו קרייסט, כולנו יכולים להתמקד ולתרום לשינוי התודעה, ישו לא היה הקרייסט היחיד היו אחרים לפניו ולכולנו יש את הפוטנציאל להיות כמוהו.

  היום יותר מתמיד כל מי שיודע להתמקד – התמקדו באחווה וחופש למען האנשים כולם – מעבר לגבולות, לאום, דת, מגדר וצבע עור.

  הגב לb5
 • אלדד

  האם אני חולם או שהיתה כאן תגובה על מישהוא שאמר שזה לא שיפוצניק זה מיצג את רוסיה(למרות שזה אדם עם פנים כהות יחסית אבל מי יודע אולי יש אנשים כהים יחסית ברוסיה)?

  הסרטון הזה כמו כתב סתרים קצת ולכן מי שבאמת יכול להגיד
  בדיוק מה הוא התכוון בו זה יוצר/יוצרי הסרטון.

  אגב סליחה על ההתלהבות שלי אבל עוד כתבה שלא חושב שהיתה בעיתונות על ביטוח לאומי במשבר רציני – עוד פנינה מבית אבי
  http://econoblog.co.il/?p=3328

  הגב לאלדד
  • גוג ומגוג

   אלדד אתה לא חולם – גם אני ראיתי את התגובה בנוגע לרוסיה, בגרסה הקודמת של המאמר לפני ששולבו בו תמונות מהסרטון.

   הגב לגוג ומגוג
  • מנהל הפרויקט

   היתה תקלה והכתבה פורסמה לפני שעברתי עליה ואישרתי אותה באופן סופי.
   נאלצתי למחוק אותה ולפרסם מחדש וזה מחק את התגובה שהיתה.

   מי שפרסם את התגובה מוזמן לפרסם אותה שוב.

   הגב למנהל הפרויקט
  • maor

   סתם לפרוטוקול אני פירסמתי את התגובה שנעלמה (באמת תהיתי מה קרה לה).
   העיקר זכרו מה היה בה אז אין טעם לחזור עליה.

   *ללא קשר, ככל שאני חושב על זה אני מעדיף להתרחק מהסרט הזה, הוא לא מעביר תחושות טובות.

   הגב לmaor
 • אלדד

  פרשנות על גבי הסרטון בכיתוב באנגלית:

  יצא היום חלק 1
  http://www.youtube.com/watch?v=FiMFuki3GzY

  ועוד פרשנות על הסרט בדיבור באנגלית

  חלק 1

  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

  חלק 2
  http://www.youtube.com/watch?v.....ature=plcp

  חלק 3
  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

  חלק 4
  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

  הגב לאלדד
 • טל

  הישו הזה הוא משלהם והוא יבוא לפני או אחרי שיגרמו להריסת מקומות קדושים

  הגב לטל
 • אורי

  סרטון יפהפה, ועדיין מיסתורי ומטריד מאוד.
  בקשר לשיפוצניק, מאוד הגיוני שהוא אנלוגיה לרוסיה למה הוא טובע יחד עם פטיש ומגל. והסרט שופע אינסוף של סמלים ומידע כך שהייתי נמנע מניתוחים ופשוט נהנה אינטואיטיבית
  מהתחושות שהוא מעביר

  הגב לאורי
  • אני

   לדעתי הוא דווקא אנלוגיה למעמד הפועלים בארה"ב- הוא מתאים ויזואלית לפרוטוטייפ המקסיקני ויש לו קעקוע של "חואניטה" על היד(וכמה רוסים אתה מכיר עם קעקוע של חואניטה?)…

   הגב לאני
 • מיכל

  אני חושבת שככל שנמשיך להיות ממוקדים בסרטים שליליים ובחדשות רעות על כוחות אופל – בצורה ממוקדת ולתת לזה את הבמה – אנו עוזרים לאנרגיה האפלה הזו להתעצם
  נראה לי שעדיף למקד את המידע על האופל בצורה של עובדות יבשות – ולהראות את הדרך אל האור. מה עלינו לעשות, איך עלינו לעשות ושבכלל יש מה לעשות.
  למשל כתבה שמראה למה כדאי להיות צמחונים/טבעונים – למה זה כדאי עבור העתיד שלנו (כי הרבה אנשים לא מעוניינים לעשות זאת למען רווחתן של החיות)
  ועוד
  וכל פעם לשדר – איך אדם זה או אחר הצליחו לשנות
  כמו האב שריפא את בנו מסרטן
  או מדינות שלא מסכימות לאוכל מהונדס
  אלה אכן חדשות טובות ומי יתן וקטגוריית "חדשות טובות" באתר הזה – יהפכו לחדשות אמת אחרת העיקריות ובמקומן בקטן יהיו – "חדשות רעות – מה עלינו לעשות כדי להפוך אותן לחדשות טובות"
  אני אדם מאד אינטואיטיבי, ואיכשהו דברים שאני מרגישה מתגלים כנכונים אחר כך – ואני הרגשתי כאב בטן נוראי מהסרט הזה , הרגשתי שיש לו תדר מאד אפל וקשה, הרגשתי שההתעוררות בסוף – באה מאוחר מדי ושרק רוחו המתה של ישו נמצאת באיזור המואר יותר. כל האנושות לא שם. זה לא מרגיש לי כמו מסר של אנשי אור. אני מאמינה בכל לבי – שסרט זה – מחליש, מעצים פחדים וחוסר אונות. זה שמורידים ומעלים אותו כל פעם מהיוטיוב – לי אישית מוכיח שמי שעשה אותו – יוצר "טיזינג" שמטרתו להגביר את הרצון לראותו, כדי שהתדר הנמוך והשחור שבו – יועבר לכמה שיותר אנשים. אני מלחינה – וגם למוסיקה בסרטון יש תדר מאד מחליש

  הגב למיכל
  • לאה

   מסכימה איתך
   סור מרע ועשה טוב
   כל העבודת אלילות שלנם על כל סמליה זה סתם באב ראש אחד גדול.. לא מכניסים ראש בריא למיטה חולה
   צריך להתרכז בלעשות טוב…
   בע"ה נעשה ונצליח

   הגב ללאה
 • אלימלך זורקין

  כל ההתעסקות בסרט הזה לא מובנת,ראיתי את זה בפורום באנגלית (שכחתי שפה יש הכל בעברית…)לולא היו פורומים הסרט הזה היה נחסך מאיתנו,תאמינו לי,כולם היו חיים גם בלעדיו. בזבוז זמן,סרט מגעיל,חירבושי שכל ללא שום כיוון ברור.קצת מזכיר את הסרט המטומטם על ג'וזף קוני,הייפ מעושה שממש לא צריך להגיע אלינו.אחרי זה עוד גיא לרר יכניס לנו את הצינור עם החרטא הזאת.אנחנו אנשי האמת באמת מתעניינים בכל מה שקורה,אבל חרטות חובה לסנן.תנו למוח לנוח עם היפה והחנון והישמרו מפרוייקטים מבחילים כמו העיזה הזאת.

  אבל כל זה מבלי לפגוע בניסיון הכנה של האתר לתת הסברים לסרט.

  הגב לאלימלך זורקין
 • שמוליק

  מה זה הזבל הנוצרי הזה?

  לא היה לנו מספיק משטיפות המוח המיסיונריות של הטמבלים האלו, עובדי האלילים, שמאמינים בפגר מת?

  תתביישו לכם. חשבתי שאתם יותר רציניים כאן באתר…

  הגב לשמוליק
 • אלדד

  דיעה מנומקת של נוצרי על הסרטון.
  5 דקות ראשונות מומלצות – הסבר כללי ונותן את דעתו.

  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

  הגב לאלדד
  • אני

   הבחור הזה מדבר מנקודת מבט נוצרית-מוסדית ושופט הכל על פי הקריטריון הזה… לא התרשמתי.

   הגב לאני
   • מנהל הפרויקט

    אני לא מסכים.
    יש שם אלמנטים של סופיזם ואלמנטים של הינדואיזם ומיסטיקה שמאנית.
    אני מציע לבחון את הסרטון בלב יותר פתוח.

    הגב למנהל הפרויקט
    • אני

     מנהל הפרויקט- אני מדבר על הסרטון שאלדד העלב בתגובתו של בחור נוצרי שמנתח את הסרטון…

     הסרטון עצמו מעולה לדעתי ומציג תמונת מצב די מציאותית לעולמנו.

     דרך אגב,(שימו לב שהבחור הטובע עם הפטיש מייצג כנראה עובדים זרים (מקסיקנים) משום שיש לו קעקוע של חואניטה עם לב על היד…).

     הגב לאני
 • נדבר ישר ולעניין :
  יש היום טכנולוגייה / תוכנות לקריאת מחשבות של אנשים וגם להשפעה על מחשבות של אנשים.
  יש תוכנות שמסוגלות לגרום לקבוצות של אנשים לנהוג לפי תסריט שנכתב מראש( ברמת דיוק סבירה) – זה כמו תוכנות שמייצרות סרטוני אנימציה.
  התוכנות מופעלות על ידי מחשבים רבי עוצמה שמותקנים כמעט על ידי כל מוסד גדול (כמו בתי חולים וכדומה).
  האנטנות הסלולריות וכל גוף מתכתי שקיים מעבירים את המידע הזה.
  בהרבה מקומות בעולם יש קבוצות המנצלות את התוכנות האלה לקידום האינטרס שלהן… ולכן הרבה נפגעים ואין אפשרות לתחרות הוגנת המתבססת על ידע ניסיון והתמדה. כי יש אנשים שמשתמשים עם מידע מודיעיני לשבש לאחרים את התוכניות שלהם.
  יותר ויותר אנשים מבינים את זה ולכן ההפגנות הרבות שיש.
  לכן יש צורך לחוקק חוקים שימנעו פלישה וכיבוש הפרטיות של האנשים.

  לסיכום – יוחזר לאדם הכבוד שלו , לפני שיהיה מאוחר מדי (בל נשכח שאנו ב – 2012 !!!)

 • אני לא מתכוון לפרט בנושא – מסיבות מובנות.

  כמו כל דבר גם הנושא הזה מן הסתם יתגלה עם השנים. ונקווה שמה שיתגלה יתקבל בהבנה וחיוך ולא מעבר לזה.

  • דרור

   אם אין לך ראיות שניתן להציג, קצת קשה לי להאמין לטענות שלך.

   הגב לדרור
 • יהודה היהודי

  איזה חפירות ופרשנויות וואו !
  אני חלילה לא מזלזל אבל הקדשתם לוידאו הזה מחשבה יותר מאשר הדברים הפרקטיים החשובים בחיינו ובמצב הקיים .
  הסרט הזה גם אם רומז על דברים כאלו ואחרים לא יוביל את האנושות לשום מקום – הוא רק מעורר פחד .
  למה להתפס על סרטון שאולי מרמז על משהו כשאפשר לאחוז בקרני השקר שהאנושות כולה רואה בבירור ?

  הגב ליהודה היהודי
 • זאבה

  לי זה נראה כמו סרט נוצרי שמנסה להציג את הדתות האחרות – יהדות (העומדת בבסיס של פסל החירות ופוגעת בו) והאיסלאם שמיוצג על ידי דמוי אוסאמה.
  בנוסף, נראה גם שיש בו אלמנטים של שנאת נשים – האשה היא או קדושה מיתית או זונה במחזור שצריך לטהר אותה. מאוד בעייתי בעיני.

  הגב לזאבה
  • Dawn

   בבסיסו של פסל החירות יש מגן דויד שמסמל יותר ציונות ולא יהדות. יש הבדל גדול מאוד בין ציונות ליהדות.

   הגב לDawn
   • זאבה

    איך אתה יודע למה התכוונו היוצרים? 🙂
    מגן דוד היה סמל יהודי לפני שהפך לסמל ציוני.

    הגב לזאבה
    • זאב

     זאבה, כדי להבין את הסרטון לעומק את צריכה להיות מעורה באספקטים רבים הקשורים לאחוות הסודיות, אילומינטי, ממשלת צללים, תפקיד הבנקאים בקריסת המערכת הכלכלית ועוד…
     ממליץ לך לצלול לעומק באתר אמת אחרת ובאתרים אחרים לפני שאת מחווה דעה כה נחרצת על הסרט.

     Dawn צודק, סמל מגן הדוד הוא סימבול ציוני בהקשר זה ולא יהודי.

     ראיית הסרטון הזה כ"סרט נוצרי" קצת מפספסת את העיקר לדעתי.

     הגב לזאב
  • אור

   אני מאוד מסכימה עם זאבה , ללא ספק הפואנטה מובנת , יש שליטה מכוונת מאוד ביקום , והשימוש בתרבויות השונות מסכן את הנפש האנושית ומשבש את הראייה ,קונספירציות וזה… טוב ,זה לא עובד על כולם נכון, אבל לדעתי בלבד יש כאן כוונה מובהקת שישו מביא להתעוררות , והלו ? אנחנו יהודים , או נניח שאנחנו ערבים או טיבטים או סתם מאמינים במשהו אחר… הסרט מגמתי קצת . והנשים ממלאות בו תפקידים משניים וכדאי להזכיר את העובדה הקטנה שהן מביאות חיים לעולם (תפקיד חשוב לא ?) וזה לא הדבר היחידי שהן עושות כמובן ! בסרטון הן רגישות כאלה מלאות חמלה צייתניות יפיפות בלונדיניות עם עיניים כחולות , כמו במציאות… סרטון נחמד עשוי יפיפה , עוד כלי ביטוי יצירתי ותו לא…

   הגב לאור
 • תדהר

  מסכים לחלוטין עם התגובה של מיכל.
  אני גם יצאתי עם תחושה לא טובה מהסרט הזה. שהתחילה קצת אחרי הפתיחה שלו.
  אני חושב שחשוב לשאול את עצמנו– איזה מזון (אנרגתי) אנחנו רוצים לתת למערכת שלנו?
  את מה אנחנו רוצים לעודד?
  איך אומרים לא למה שאנחנו לא רוצים, בלי לשקוע בדבר?

  הגב לתדהר
  • אלדד

   אתם פשוט מפחדים.
   יש הרבה דברים מפחידים בחיים אז זה אומר שפשוט לא צריך לעשות שום דבר מפחיד?

   אני לא אומר בכוח להכריח את עצמכם אבל קחו את זה ביחס
   המתאים.

   יש אנשים למשל שאוהבים לראות סרטי אימה כי זה עוזר להם
   להתמודד עם פחדים.

   פעם ראשונה שלי היתה לא נעימה כי ראיתי את זה בקטן אז לא התרשמתי מהגרפיקה היפה ולא ראיתי הסברים אז לא הבנתי
   ולא בא לי להתעמק.
   אח"כ ראיתי את זה בגדול כי ראיתי שאנשים מתלהבים מזה ויש גם כל מיני הסברים אז זה נהיה מעניין.

   עכשיו אני רואה את זה בפעם המי יודע כמה וזה כמעט שלא מפחיד.

   הגב לאלדד
   • זאב

    מסכים.
    לצפיה ראשונה היתה תחושה מעט מאיימת, רק בצפיה השניה והשלישית תוך קריאת הכתבה המעולה הביאה אותי להבחין בפרטים רבים חשובים שפיספסתי.

    הגב לזאב
 • Dawn

  לפי דעתי זה פשוט תיאור אומנותי, ומדהים מהבחינה הזאת, של העולם שאנחנו חיים בו עם סוג של נבואה לגבי ההמשך, כולם יודעים למי ניתנו הנבואות. זה לא בדיוק משנה מי יצר את הסרטון.
  לא נראה לי שיש כזאת השפעה ל"מזון האנרגטי" הזה, יש כל כך הרבה מזון כז מקולקל מסביב עד שההשפעה של דבר כזה היא אפסית מינוס.
  אומנות זה תמיד טוב, כשהיא עשויה טוב, בין אם היא מתארת מצבים חיוביים או שליליים. אומנות שתתעסק רק באהבה וביופי עלולה להיות מאוד משעממת ולא קשורה למציאות.
  אם הדבר הזה "מוריד את התדר" אז אומר שאני גם צריך לזרוק את כל האלבמים של פינק פלויד לפח, לא הייתי עושה דבר כזה בחיים, אני בטוח שבעולם החדש יש מקום גם לפינק פלויד.

  הגב לDawn
 • שם לב לפרטים :P

  איך ללא ציינתם שלאוסמה בין לאדן יש סמל של הCIA על המדים?!

  הגב לשם לב לפרטים :P
 • אלדד

  קונספיל חזר לפעילות מעשית החל מה 10 ביולי.

  http://conspil.com/

  הגב לאלדד
 • אלדד

  מוזר שבכמעט כל סרטי הקונספירציה המקובלים מדברים על הפירמידה עם העין שנמצאת בגב של השטר של הדולר אבל לא מדברים שזה הגב של החותם של ארה"ב.

  http://en.wikipedia.org/wiki/G.....ted_States

  מתוך הסרט הקונספירציה הקפיטליסטית דקה 39.
  http://video.google.com/videop.....6680261195

  הגב לאלדד
 • אלדד

  איך עובדים על האנשים שבלי עובדים זרים המשק יקרוס:
  http://www.putlocker.com/file/E08813FDF10C85F0#

  הגב לאלדד
 • עוד משהו ששמתי לב אליו

  הסרטון הזה תומך בקונספירציה שבנייני התאומים חובלנו בפצצות ולכן התמוטטו, רואים בסרטון: שלפני ההתמוטטות יש סדרה של פיצוצים מלמעלה למטה שגורמים לקריסת הבניין.

  הגב לעוד משהו ששמתי לב אליו
  • מנהל הפרויקט

   פיצוצים מלמעלה לא גורמים לקריסת בניין בצורה שבה הוא קרס…

   הגב למנהל הפרויקט
 • אלדד

  עוד כתבה טובה של אבי:
  http://econoblog.co.il/?p=4756#comment-177
  הפעם על תקציב הביטחון.

  הגב לאלדד
 • TAMIR

  הסרטון נועד לגרום לכם בהלה ופחד. שאלו את עצמכם למה לעשות סרטון מושקע אשר מעורר שאלות ותהיות אצל האנשים לפרוש סרטון זה. אני רואה את הסרטון הזה ככלי לבילבול הציבור ולרבות להטמיע בו בהלה ופחד. נבהלתם? הם הצליחו. ראיתם, עיוותתם את פרצופכם והמשכתם הלאה? כל הכבוד.
  הבחירה היא בסוף בידינו.
  אל תחשבו שהכל נגדכם בעולם הזה הכלי לשינוי והבנה תלוי בכם.
  אתם אומרים שהטלויזיה משפיעה לרעה? צפו פחות בה ותוך כדי מגרו את תוכן הצפיה.
  אתם אומרים שאנשים שיושבים בחלונות הגבוהים הם הכח השולט בנו ועושה כרצונו? אז תעלו אתם לחלונות הגבוהים ושנו את העולם לטובה.

  נ.ב
  אפשר לראות שהסרטון הזה כמעין ניסוי פסיכולוגי חברתי לראות כיצד סרטון פשוט ומבלבל משפיע על אנשים

  שיהיה שבוע טוב 🙂

  הגב לTAMIR
 • aleph 111

  עז=77

  הגב לaleph 111
  • aleph 111

   לוטוס=111

   הגב לaleph 111
     • aleph 111

      כיפת הסלע

      כיפת הסלע (ערבית: قبة الصخرة, תעתיק: קבת אלצח'רה, הגייה: קוּבַּת אַ-סַחְ'רַה; נקראת לעתים "כיפת הזהב") היא מבנה מוסלמיהבנוי על-פי המסורת על גבי אבן השתייה, בפסגתו של הר הבית.

      ביהדות, על פי מסורת אחת, נבנה המבנה מעל מקום המזבח, מקום בו התרחשה עקידת יצחק. על פי דעה אחרת, נבנה המבנה מעל לאבן השתייה – היא הסלע שממנו הושתת ונברא העולם, ומקום כיפת הסלע מזוהה עם החלק הקדוש של בתי המקדש הראשון והשני ועל אבן השתייה היה הארון אשר בקודש הקודשים.
      המוסלמים רואים באבן השתייה את המקום ממנו עלה הנביא מוחמד השמיימה במסעו הלילי. על-פי המסורת המוסלמית גם נשתמרו במבנה שתי שערות מזקנו של הנביא מוחמד.
      יש הטוענים כי בניית כיפת הסלע הייתה אקט שלטוני של המוסלמים כלפי הנוצרים, ויש הטוענים שהמבנה הוקם על מנת לשמר ולהגן על אבן השתייה.
      לאחר כיבוש ירושלים בידי הצלבנים ב-1099 והקמת ממלכת ירושלים הוחלף הסהר שבראש הכיפה בצלב, ובפנים המבנה הוקם מזבח אבן. שמו של המבנה הוסב ל"מקדש האדון" (בלטינית: Templum Domini) והוא הועבר לאחריותו של מסדר אבירי היכל שלמה ("הטמפלרים"), מסדר צבאי שקיבל על עצמו את השמירה על המקומות המקודשים. עולי הרגל הרבים שפקדו את המקום, ואשר חלקם לקח פיסות מהסלע כמזכרת, הניעו את השלטונות הצלבניים להקים שבכה להגן על הסלע.

      מקדש=444
      א-בן שתייה=777
      ארון הקדש=666

      הטמפלרים (שנה 1111) ואלף ארסאלן

      עקדת יצחק

      אברהם + ישחק = 666
      יצחק+333=541=ישראל

      הגב לaleph 111
      • aleph 111

       כיפת הסלע

       מקדש=444
       א-בן שתייה=777
       ארון הקדש=666

       הטמפלרים (שנה 1111) ואלף ארסאלן

       עקדת יצחק

       אברהם + ישחק=666
       יצחק+333=541=ישראל

       https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%D7%99%D7%A4%D7%AA_%D7%94%D7%A1%D7%9C%D7%A2

       הגב לaleph 111
       • aleph 111

        "הסרטון בן 7 הדקות הינו פרי של כ-44 שנות עבודה מבית היוצר של חברת הליופאנט ממנוטריאול, קנדה.
        לפי פרסומי החברה, היא שואפת לחקור את הבסיס המשותף למסורות רוחניות ופילוסופיות רבות ולבטא בסיס זה בצורה אמנותית."

        הצ'אקרה (גל-גל) השביעית – הכתר – לוטוס (111) בעל אלף עלי כותרת – סאהסררה

        אני אישית סבור שהם וכל השאר מגששים באפלה…

        הגב לaleph 111
        • aleph 111

         בוקר טוב,

         אני אישית סבור שיש להתמקד ראשית ביוצר הסרטון עצמו Louis Lefebvre, ותהליכי מחשבתו.

         https://www.youtube.com/watch?v=YsPlPohPa1c&t=783s

         לaleph 111
        • aleph 111

         אני מניח שהדבר השני אותו בחנתי זהו שם הסרטון
         I, Pet Goat II, וכנאמר אף במאמרו של מהדבה לעייל הטייטל משמש כהתייחסות, הפניה או אזכור לספטמבר 11.

         כידוע ג'ורג' בוש בשעה 9:10 בבוקרו של אותו היום היה נוכח בביה"ס יסודי של אמה בוקר Emma E. Booker School, מקריא לילדים מתוך הספר The Pet Goat בעת התרסקות המטוסים במגדלי התאומים, או אם תרצו פיצוצם.

         אני מניח שדי מוכר לי הדעות השונות והניגודיות לכאן או לשם אודות "האמת" מאחורי קריסת המגדלים, והכרעה אין. ולכן ניגשתי לבחון את הנושא כראות עיני.

         עז=77=מגדל
         33+77(דרגה)=110
         מגדלי התאומים היו בגובה של 110 קומות.
         911 הינה שיחת חירום בארה"ב (100 בישראל).
         9:10 – השעה בה יודע הנשיא על המתקפה.

         אני מניח שהחשיבות של המספרים 77, 33, 110-111, והקישור אל העז או השטן (מונחים בני אלפי שנים לפחות) די ידועים לחכמי האינטרנט (או לפחות הדימויים מעל המספרים הללו). ולכן ראשית נותרתי עם שאלה פשוטה למדי…האם יתכן שקבל כל שהוא יקח על עצמו לפוצץ את מגדלי התאומים ובה בעת גם להשאיר את טביעות אצבעו בצורה שטחי, ילדותית ומרושעת כזאת עד כדי כך לקרוא לילדים בכיתה א-ב את סיפורה של העז האוכלת כל דבר הנקרא לה בדרכה, עד כדי כך שהורי הילדה בסיפור רוצים להתפטר מהעז, אבל היא מגנה עליו.

         "The Pet Goat" is the story of a girl's pet goat that eats everything in its path. The girl's parents want to get rid of the goat, but she defends it. In the end, "the goat becomes a hero when it butts a car "thief into submission.

         רכב=222

         777-1000-א'=222

         אני סבור שכולנו מפספסים משהו מעל ומעבר לכל תיאוריות הקונספירציה השונות…

         לaleph 111
 • כשראיתי לראשונה, מצאתי שזה מדכא, היום נהניתי. הסרטון מהמם בעיני. קחו את זה בקלות (:

  העולם התיאורי הוא כולו ספירת דעת.

  בעיני זה עולם ה du at המצרי, המקום הכי גבוה של הדתות (דת + ע' לביסוס היררכיה ולנושא 'העין').

  בדרך כלל היא היתה כמו מחסום בדרך לכתר. בשביל להגיע למודעות של כתר, היה צריך לעבור את דעת – שלא נדע מצרות ושלום לכולנו שמתבוססים בפרדס הגדול.

  במוות – עפי המצרים, זה מקום של רכישת דעת, לימודים. שם אנחנו מעבדים את כל מה שהיה וחוזרים לעוד סיבוב. זה המקום שבו אנחנו מסוגלים לעכל ולהכיל את כל הרגשות, מחשבות וחומר שהיה לנו. ויחד עם פעילות של הדמיון והאפשרות לתמונות… דעת יכולה להיות בשבילנו מנוכרת, קשה ומתעתעת ולהפיק בקלות תחושות של עבדות, דכאון ויאוש. יש לה גם צד מואר וזה עניין של בחירה ומודעות.

  אז רציתי לומר ש…
  משום מה, כיום בניו אייג' המודרני, אצל זאב אבירז שאני מעריכה את החומרים שלו, יש דחיפה להתמקד בעץ הספירות בספירת תפארת במקום דעת.

  תפארת ממוקמת בערך באותו מקום וניזונה גם כן מהספירות חוכמה ובינה, כמו דעת. השילוב של שני זרמי האנרגיה מחכמה ובינה, הדואליות הזו, הרבה יותר הרמוני ונינוח בה, ממה שהיה בדעת. היא בוגרת יותר רגשית ונקיה מכל העומס התרבותי הזה ומתחושות של עבדות. וממנה, הדרך פתוחה יותר לכתר.

  אז ברמת התודעה והפלסף המיסטי, יש יציאה מהקטסטרופה הזאת שמתוארת למעלה.

  הבדל ברור ביניהן הוא של'דעת' אפשר פשוט להגיע, מספיק פטריה או כל מיני סמים. לתפארת אי אפשר להגיע ללא מודעות רגשית גבוהה.

  המצב החדש הזה אולי מאפשר לנו להפוך את הפרמידה.

  בגדול, זה חלק מההכנות לסוף העולם חחחחהההה
  לא יהיה צורך יותר ב'דעת' כי למוות לא תהיה עבודה
  (:

  • משה

   כולם מחפשים משמעויות בתמונות.
   אם משהו עשה לי רע זה הקול,הלחישות הזימזומים וכו'.
   מה גם שהם בטח יודעים שזה יגיע לקהל ספציפי.

   הגב למשה
 • aleph 111

  הבָּרק

  על פי המסורת האיסלאמית מוחמד עושה את מסעו מערב-הסעודית (555) אל עבר המסגד הקיצון, הידוע כ"מסגד אל-אקצא" (330) או ה-מקדש (444), על גבי בהמה פלאית בשם אל-בראק (333+א) אלבֻּראק המתוארת בחדיתים כבהמה לבנה הגבוהה מחמור ונמוכה מפרד, ובלוויית המלאך גבריאל. ושם מחל מסעו אל עבר שבעת הרקיעים שבקציהם נמצא גן המסתור ועץ הלוטוס (111).

  קוראן- סורה 53 (הכוכב)

  "הן ראהו גם בפעם אחרת, אצל הלוטוס אשר בקצה המרום. שם הוא גן המסתור. כאשר כיסה את הלוטוס אשר כיסה, לא סר המבט ולא חרג, ואז ראה כמה מאותות ריבונו הגדולים."

  הצחיח אל-בוחארי – אחד מששת הספרים הקאנונים הנחשבים לחשובים ביותר באסלאם הסוני מבין ספרי החדית'. בחוגים מסוימים הספר נחשב לשני בחשיבותו לאחר הקוראן.

  "…אחר כך העלה אותי עמו אל הרקיע השביעי וביקש: פתחו לנו. שאלו: מי אתה? אמר: גבריאל. שאלו: ומי אתך? אמר: מוחמד, תפלת האל עליו וברכתו לשלום. שאלו: האם כבר נשלח כנביא? אמר: אכן נשלח. פתחו לנו והנה לפנינו אברהים (אברהם) עליו השלום, מסמיך גבו אל הכעבה של מעלה והנה בכל יום מקיפים אותה שבעים אלף מלאכים שאינם חוזרים אליה, אחר כך הוביל אותי אל עץ הלוטוס, והנה עליו כאוזני פילים ופרותיו כמו כדי חרס."

  אני מניח שהמפתחות של שלשת הדתות המונותיאיסטיות מצביעים אל עבר אותה הנקודה של בית המקדש, ולכולם וללא יוצא מהכלל מתחברים המפתחות שהצגתי בתור 777. אני מניח שאם מוסיפים גם את דתות המזרח ושבעת הצ'קרות המובילות אף הם אל עבר הלוטוס, אזי אני מניח שמתחילה להתקבל תמונה יותר אוניברסלית. אני מניח בנוסף שאם מוסיפים גם את המיתולוגיה השומרית עם סיפורה של איננ (111) וירידתה דרך שבעת הרקיעים אל אסיפת ה-א-נונה (111) בשילוב עם המיתולוגיה המצרית אודות ה-
  Seven Hathors (שבעת הפליאדות או בגרסה יוונית אחרת שבעת הספרידות Hesperides בנותיו של אטלס (100) "בנות הערב" או בנותיו של "כוכב הערב".

  אני מניח שאני יכול להמשיך ולהציף עוד ועוד חומרים רלוונטיים…אבל עדין שאלתי הבסיסית הינה האם הכל מסתכם בצירופים רנדומליים או משהו מעבר לכך.
  בנוסף אני אישית מסוקרן לא ברמה רוחנית, מיסטית או מדעית…אלא ממבט עצוב אל עבר המצב האנושי כיום, מצב ההולך ומתדרדר מדחי אל דחי.

  הגב לaleph 111
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית