- פרויקט אמת אחרת - http://www.emetaheret.org.il -

המסיבה הסולרית – יוזמה והתעוררות חדשה

המחאה שהתקיימה בקיץ 2011, אשר התבססה על סיסמאות כלליות של "צדק חברתי" ומומנה מכספי סטודנטים, מפלגות אופוזיציה ותורמים עלומים הצליחה ליצור בציבור תודעת שינוי,
אך נוכח תוצאותיה הדלות והבסיס האידיאולוגי המפוזר נוצר בישראל חוסר אמון מצד אחד, אך מצד שני התעוררות וביקוש אדיר לשינוי רעיוני.
יוזמה חדשה של קבוצות מחאה שלא היו במרכז העין הציבורית עד שלב זה החליטה לבצע שינוי הן בנושא אופי המחאה והן במסריה על מנת להביא בשורה חדשה ושונה לאנשים במדינת ישראל.

המסיבה הסולרית

במסיבה הסולרית מספר בשורות ובראש ובראשונה עצם העובדה שהמסיבה היא על טהרת האנרגיה הסולרית.
ההוכחה כי ניתן לקיים אירוע מכח אנרגיה ברת-קיימא היא מעשה המסוגל לבסס עובדה תודעתית – אם מישהו לא מאמין למאמר, ולא מאמין לדיבורים, ולא מאמין לתמונות, ולא מאמין לסרטי וידאו – למראה עיניו הוא יאמין ויבין שניתן לבנות עולם המבוסס על אנרגיה חלופית.

האירוע הינו אירוע תקדימי בו מתחילות כל קבוצות המחאה לשתף פעולה ביוזמות משותפות על מנת ליצור כוח ואחדות בעם.

ראשי הקבוצות השונות יעלו לבמה לדבר על האג'נדות שלהם ועל חשיבות האחדות בינינו.

בסיום המסיבה יתקיים אירוע של "קבוצת לאהוב" לקריאה לכינון תהליך לאומי על מנת להגיע בסיומו ליצירת חוקה לעם שמטרתה להביא לכדי אחדות לגבי צרכי האדם והקהילות השונות באופן שבו יש להוות בסיס לשינוי תודעתי מתודעת שליטים-נשלטים לתודעת חיים מתוך הסכמה ושיתוף של בני אדם המגובשים קהילות ובונים בינם לבין עצמם מערכות משותפות.

הקבוצות שמשתתפות באירוע הינם:
דור האמת / מפלגת ברית עולם / העם למען העם / לאהוב / האתיופים נגד גזענות / חד הוריות / א' זה אבא / מאבק השכונות / הפרלמנט החברתי / קהילת שמחה / rainbow warrior / מדברים קנאביס / מאהל נהריה ועוד רבים וטובים יבואו לתמוך באירוע.

להרשמה לאירוע ולצפיה בפרטים נוספים כנסו לעמוד הפייסבוק ב:
http://www.facebook.com/events/172211016238892/ [1]