ראשי » חדשות טובות » אתם כאן

כנס חירום 2012 – עוד 4 ימים!

 • מאת מנהל הפרויקט | 13 בפברואר 2012
 • 2,142 צפיות | 11 תגובות
עודכן לאחרונה: 13 בפברואר 2012

כנס חירום 2012 – רוח חדשה נושבת בישראל!

——————————————-

17.02.2012,בית מיומנה – יפו, 10:00

————————————-

מיטב החוקרים בישראל מתאספים על במה אחת!

————————————-

מיטב המומחים והחוקרים העצמאיים בישראל חושפים את האמת שלהם על במה אחת, בכנס ייחודי וחד פעמי.

הכנס יעסוק במתרחש מאחורי הקלעים של המציאות המוגשת לנו דרך המסכים.

זוהי הפקה עצמאית וחדשנית, המביאה לראשונה את מיטב החוקרים המעזים

להתייחס לנושאים אלו.

היכנסו עכשיו ורכשו כרטיסים לשינוי התפיסה

לרכישת כרטיסים מוזלים
כל הפרטים על החזון, ההפקה, המרצים תוכלו למצוא ב: paradoxlost.co.il


אלו נושאים שנוגעים לחיי כולנו.

עיזרו לנו בהפצת הפוסט הזה.


להתראות בכנס!

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=9218
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

קראו פוסטים נוספים שקשורים לנושא


אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

11 תגובות »

 • מסתקרן עני

  מה הסיבה למחיר האסטרונומי?אם לכנס של פיטר ג'וזף משלמים 25 ש"ח, למה לכל הרוחות לכנס של "חבורת שינוי הישראלית" צריך לשלם כאלו מחירים?

  הגב למסתקרן עני
 • צידוני

  בתור אחד שהיה אצל פיטר ג'וזף, לראות אותו מקריא מדף בדיבור האלטיסטי שלו, ואז לשמוע אותו עונה בערך על שאלות אפילו לא היה שווה את ה25 ש"ח. הוא יכל פשוט לשלוח באי-מייל את הדף, השאלות-תשובות בסוף לא ממש הוסיף משהו.

  הגב לצידוני
 • grish88

  אבל למה הכניסה עולה באזור ה200 ש"ח???
  איזה הפקה כבר יש שם שצריך לשלם מחיר כה אסטרונומי???

  הגב לgrish88
 • נדב

  ב"ה

  חשבתי לבוא (אני חבדניק) לשמוע, תמיד יש מה ללמוד אולי גם אתרום משלי ממי שיהיה מוכן לקבל שם. אבל המחיר. נכנסתי להפניה של ניב לפורום ולא הבנתי ממנה את גובה המחיר. מקווה שהכנס יצולם ויועבר לאתר!
  בכל מקרה טוב שעושים את הכנס והאחדות היא כח חזק.
  חשוב שיהיה ברור – זה שהרבה דתיים לא חיים חיים פנימיים אמיתיים מהותיים לא אומר שהיהדות היא לא האמת האולטימטיבית. אני אומר זאת בעקבות מה שקראתי בהפניה של ניב לכנס. לדעתי בכל מה שקשור ליהדות רב גולשי האתר פה חשוכים לא פחות מהדתיים החשוכים עצמם. אם תתבוננו באמת בפנים תיווכחו שלא באמת בדקתם עד הסוף והטענה הנכונה כלפי אנשי הכורסאות והטמבלוויזיות שמחפשים נוחות צריכה להיות מופנית גם פנימה!
  בכל מקרה אין ספק שכל מי שקשור לאתר זה או לפחות הרב המוחלט כוונותיו טובות מאד והוא בא ממקום של לתת!
  באהבה ,
  נדב

  הגב לנדב
 • יולה

  יש אפשרות לקנות כרטיסים בקופות?
  זה אותם מחירים גם שם?..
  אני מעדיפה לא לפרסם את פרטי האשראי שלי באינטרנט.

  הגב ליולה
 • בשביל מי בובספוג באמת עובד?

  אני אוהב את בובספוג. גם ילדיי אוהבים אותו. אני לא מכיר מישהו שמתוודע לבובספוג ולא אוהב אותו. אבל מאחורי השמחה הבלתי פוסקת של בובספוג מסתתר משהו מסוכן וזוועתי. מיין הראוי שזה יוודע לציבור

  אני מכיר את בובספוג המרובע כבר חמש שנים. אהבתי אותו מהרגע הראשון. בובספוג הוא עובד המטבח ב"סרטן הפריך". פועל ייצור. מטגן קציצות סרטן בסרט נע. יכול להיות שנדמה לכם שזו עבודה משעממת מאוד, להפוך קציצות סרטן עם מרית ולתחוב אותן ללחמניות ולהשפריץ עליהן מיונז וקטשופ כל יום, כל היום. אבל בובספוג מאוד מאוד נהנה מעבודתו. הוא מעניקה לו סיפוק אינסופי. הוא תמיד שואף להשתפר ולהתפתח בה, ונענה בהתלהבות עצומה לכל אתגר שהיא מציבה בפניו.

  ייאמר מיד, בובספוג אמנם איננו עובד קבלן אבל הוא בהחלט כוח עבודה דפוק. מר יוג'ין קראב, הבוס, דופק אותו בשיטתיות, מנצל בציניות את מסירותו המוחלטת של בובספוג לעבודתו, משלם לו שכר מאוד נמוך ומאוד לא הוגן, ודורש ממנו ללא הרף לבצע מטלות מופרכות בתובענותן. לבובספוג אין שום סיבה להיות מאושר ממצבו התעסוקתי. להיפך. יש לו סיבה להתפטר, לשאוף ליותר, או לשרוף את "הסרטן הפריך". אבל הוא מאושר. ואושרו הבלתי סביר מודגש באמצעות הנגדתו לאדישות ולניכור של עמיתו לעבודה, הקופאי סקווידוויד טנטקלס, שמזלזל במסירותו של בובספוג, מזלזל בעבודה ובלקוחות, ומבלה את זמנו בחלומות חסרי שחר על קריירה מצליחה כקומפוזיטור, שתעניק לו תהילה ועושר.

  יובהר מיד, לסקווידוויד אין אפילו שמיעה מוזיקלית. הוא שוגה בשיגיונות. הוא לעולם לא יהיה שום דבר חוץ מקופאי ב"סרטן הפריך", אבל הוא מתעקש לא להבין את זה. ברור לגמרי שאם הוא יראה את המציאות כפי שהיא, הוא ישקע בדיכאון עמוק. אז הוא בורח אל האדישות והניכור והחלומות בהקיץ. ואילו לבובספוג אין סיכוי לעולם להיות משהו חוץ ממטגן קציצות סרטן דפוק. והוא מאושר מזה. הרבה יותר מאושר מרובנו.

  חברו הטיפש פטריק סטאר מאושר לא פחות ממנו אבל זה בגלל שהוא טיפש, אוויל גמור, ולכן לא אכפת לו שהוא לא עושה כלום, ולעולם לא יעשה כלום, ושהוא מכוער. בובספוג מצליח להיות מאושר בלי להיות טיפש. להיפך. בובספוג פיקח למדי. יתרה מזאת, הוא גם רגיש מאוד. הוא איננו מנותק מרגשותיו. לעתים קרובות הוא פורץ בבכי. בריות פיקחיות ורגישות הן בדרך כלל לא מאושרות. הן מורכבות. אבל לבובספוג יש אידיאולוגיה של אושר. הוא מאושר כהשקפת עולם. הוא ילד בנשמתו. אל העבודה המשמימה ב"סרטן הפריך" הוא מתייחס כמשחק.

  זורם איתך.
  בובספוג איננו טיפש. חבר הנפש שלו פטריק סטאר, כוכב הים השמן, הוא טיפש. בובספוג איננו נרקיסיסט יהיר. שכנו ועמיתו לעבודה סקווידוויד, התמנון ונגן הקלרניט, הוא נרקיסיסט יהיר. בובספוג איננו חמדן חומרני ותאב בצע. הבוס שלו מר קראב, שמגיש קציצות סרטן המופקות ממתכון סודי, הוא חמדן חומרני ותאב בצע. בובספוג איננו קנאי צר עין. אויבו של מר קראב, פלנקטון, אורגניזם בקטריאלי חד-עין בעל מזג תוקפני ונכלולי ובעליה של מסעדת "הדלי" הכושלת, הוא קנאי צר עין.

  בובספוג איננו טיפוס עצמאי ורב תושייה. סנדי הסנאית, חברתו המדענית ששורדת היטב בקרקעית הים למרות שהיא יונק יבשתי נושם חמצן, היא טיפוס עצמאי ורב תושייה, ואפילו יודעת קראטה. בובספוג איננו בורגני שמקפיד על הסדר החברתי. גברת פאף, מנהלת בית הספר לנהיגה שבובספוג לומד בו, היא בורגנית שמקפידה על הסדר החברתי. בובספוג איננו יפה. לארי הלובסטר הרבה יותר יפה ממנו. בובספוג איננו היצור הנחות בעולם. גרי החילזון, חיית המחמד שלו, והמדוזות שבובספוג צד עם רשת פרפרים בשדה המדוזות, הם יצורים נחותים ממנו.

  אז מה הוא כן? לפרקים דומה שבובספוג הוא מעין פו הדב. סוג של טאואיסט. אחד שיודע בטבעיות פשוט להיות וליהנות מעצם קיומו, לא שואף להגיע לשום מטרה אלא מרגיש סבבה פשוט לזרום בדרך, במסעו האישי חסר התכלית. זה משהו חיובי שאפשר ללמוד ממנו. אני כאמור באמת אוהב אותו. גם ילדיי אוהבים אותו. אני לא מכיר מישהו שמתוודע לבובספוג ולא אוהב אותו. איך אפשר לא לאהוב אותו.

  אבל האמת היא שבובספוג איננו פו הדב. הוא לא טאואיסט וגם לא איזה זן בודהיסט. הוא דמות גלובלית מאוד, אהודה ונפוצה בתרבות הפופולארית שמפיצה, בסאב-טקסט שלה, מסר זוועתי: היו מאושרים גם כשהשיטה דופקת אתכם עד היסוד ומשפילה אתכם עד עפר, כי אין טעם להילחם בה, לא תוכלו לנצח. ולכן, הפיקו את המרב מתבוסתכם.

  יש הרבה מאוד פרקים לסדרה "בובספוג". מאה ומשהו. ובזמן שאתם והילדים שלכם צוחקים ביחד עם בובספוג, וצחוקו של בובספוג מתגלגל ומדבק, והוא גם מרבה לפצוח בשירים עולצים וקליטים, לא יכול להיות שהמסר הזה לא מחלחל. עמוק. אז תיזהרו מבובספוג. הוא רק נראה תמים. אבל האמת היא שהוא עובד בשביל הרעים.

  הגב לבשביל מי בובספוג באמת עובד?
 • A&Y

  לא מכירים את הפרקים אבל המאמר מאלף! חזק ביותר!

  "היו מאושרים גם כשהשיטה דופקת אתכם עד היסוד ומשפילה אתכם עד עפר, כי אין טעם להילחם בה, לא תוכלו לנצח. ולכן, הפיקו את המרב מתבוסתכם."

  הגב לA&Y
 • מאלף ומעלף.
  תודה
  קסם
  סיטוס-אינוורסוס.

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית