- פרויקט אמת אחרת - http://www.emetaheret.org.il -

פשעים של המדינה נגד הדמוקרטיה

מחקר חדש בתחום מדעי ההתנהגות שהתפרסם במגזין אמריקאי [1] בפברואר 2010 דן בנושא “פשעי המדינה נגד הדמוקרטיה”.

פרופסור לאנס דה-הייבן סמית' מאוניברסיטת פלורידה כותב במאמר שבין המעורבים בפשעים הללו ניתן למצוא פקידים בדרג גבוה, לעתים קרובות עקב אינטרסים אישיים, העוסקים בפעולות ופעילויות הנוגדות את ערך הדמוקרטיה כדי לזכות בכח, שליטה ועליונות פוליטית.

לפי המחקר, פשעים מוכחים שכאלה מאז מלחמת העולם השניה כוללים:

חשד לפשעים נוספים שבוצעו כוללים את הרצח של לי הארווי אוסוולד, הירי לעבר ג'ורג' ואלאס, ההפתעה באוקטובר לקראת סוף כהונתו של קרטר, מכתבי אנטרקס שנשלחו לסנטורים טום דאשל ופטריק ליהי, הרצח של מרטין לותר קינג, ופיצוץ מגדלי התאומים ב – 11 בספטמבר 2001.

לפשעים שהוכחו יש היסטוריה ארוכה בועדות השימוע של הקונגרס, היסטוריה בעיתונות והם הטביעו את חותמם על הציבור.
כמו כן, הם מופיעים גם במחקרים אקדמים המבססים את אמיתות הפעילויות.

לפשעים שנכתבו לעיל יש ראיות מבוססות של פעולות מכוונות, כמו גם הכחשה גורפת לכל אורך ההיסטוריה, מה שמשאיר את העובדות שנויות במחלוקת.

המונחים “תיאוריית הקשר” או “קונספירציה” משמש לעתים תכופות כדי להשמיץ ולפורר את אמינות החקירה בנושא הפשעים.

תיוג מחקר הפשעים כ-“תיאורית קשר” היא שיטה מצויינת למנוע חקירות נוספות בנושא, למנוע פרסום ידיעות בנושא בתקשורת ובמדיה, ולהשאיר את החקירות המתבצעות בנושא בצל ללא ידיעת הציבור.

הפיכולוג לורי מנואל מאוניברסיטת גואלף, מאיר את היתרון הפסיכולוגי של העוסקים בפשעים אל מול הציבור.

מנואל, הכותב במגזין המדע ההתנהגותי האמריקאי, טוען:

“מחקרים מראים כי אנשים נוטים לבחון מידע המאשרר את אמונותיהם, ולא נוטים לבחון מידע בנושאים המערערים על אמונותיהם. דעות קדומות מתערבות עם חקירות הפשעים, במיוחד בכל מה שנוגע לפפיגועי מגדלי התאומים”.

פרוספסור סטיבן הופמן, חוקר אורח באוניברסיטת באפאלו, הכיר לאחרונה בתופעה זו במחקרו “חייבת להיות סיבה: אובמה, סאדאם וצדק סיבתי”.

הופמן הסיק כי “הנתונים מצביעים על תיאוריה קוגנטיבית המוכרת כ “הרצון להסיק מסקנות”, הטוענת כי במקום להתייחס לנתונים בצורה אוביקטיבית, אנשים מפרשים את הדברים בצורה הנוחה להם כך שתתאים למה שחשבו קודם, ולא מחפשים את ההגיון מאחורי המידע שלעתים יכול להפריך את אמונותיהם הקודמות.
למען האמת, ברוב המקרים אנשים מתעלמים כליל ממידע שכזה”.

לעתים, אפילו מחקר אקדמי חדש לא מתפרסם כלל כאשר הוא נוגד את האמונה הרווחת בציבור, בנוגע למאורעות היסטוריים שקרו לאחרונה.

מקרה מסויים של מחקר שלא התפרסם לציבור אך הופיע במגזין המוערך “מגזין פיזי-כימי פתוח” (כרך 2, 2009), וכותרתו “חומר תרמי פעיל נתגלה באפר מהריסות בניני התאומים”, טוען כי “גילינו חלקיקים אדומים-אפורים בכל ארבעת הדגימות השונות, ולאחר ניתוח של החלקיקים בטכנולוגיות מתקדמות גילינו שהחלקיקים האדומים מקורם בחומר תרמי שלא הגיב ובעלי כמויות אנרגיה גבוהות.”.

אותו חומר תרמי הוא תרכובת פירוטכנית של אבקת מתכת ותחמוצת מתכת, המפיקה תגובה אור-תרמית ומשמשת בפיצוץ מבוקר של בנינים.

פרופסור לין מרגוליס ממחלקת הנדסה-גאולוגית באוניברסיטת מסצ'וסטס, זוכה המדליה הלאומית למדע, הוא אחד אנשי האקדמיה שתומכים בחקירות פתוחות נוספות סביב פיצוץ מגדלי התאומים. מרגוליס כתב לאחרונה בעיתונות החופשית של רוק קריק “כל הבנינים האלה נהרסו בצורה מתוכננת מראש, של פיצוצים מבוקרים כפי שנהוג להרוס בנינים”.

ריצ'רד גייג', ארכיטקט ומייסד העמותה “מהנדסים עבור האמת ב 9/11 בע”מ”, הודיע חגיגית במסיבת עיתונאים שנערכה ב 19.2.2010 בסן פרסיסקו, כי יותר מאלף ארכיטקטים ומהנדסים ברחבי העולם תומכים כעת בקריאה לחקירה חדשה של הרס מגדלי התאומים ובנין 7 במרכז הסחר העולמי.

עובדות מדעיות מהימנות מעוררות ספק בנוגע לכמה היבטים באירועים של 9/11 הנוגעים בפשע כנגד הדמוקרטיה.

מבחינה פסיכולוגית אלו הן עובדות שקשה מאוד לציבור האמריקאי לקבל.
אך התעלמות מסוגיות מסויימות בקשר לפשעים רבים שאמיתותם הוכחה מאז מלחה”ע השניה מהווה סכנה אפילו יותר גדולה לדמוקרטיה מאשר התוצאות של חקירה שקופה מדעית עתידית המבוססת על דיווח של עובדות.

כל דבר פחות משיח ציבורי רחב ומקיף המבוסס על כל העדויות מנושאים קריטיים אלו בחברה שלנו, ונוגע לכך שייתכן וקיימים עדיין פשעים כנגד הדמוקרטיה, הוא פשוט עניין של צנזורה.

מקור: lewrockwell.com [2]

המאמר: פשעים של המדינה נגד הדמוקרטיה תורגם בעזרת צוות "ויקי אמת אחרת" – רוצים גם?
כנסו לכאן… [3]