ה-FDA אישר השתלת שבבים בבני אדם

 • מאת מנהל הפרויקט | 3 בנובמבר 2011
 • 5,124 צפיות | 15 תגובות
עודכן לאחרונה: 6 במרץ 2013

בהמשך ישיר לידיעה שפרסמנו על רכישת מספר לא ידוע של שבבים
אלקטרוניים
(RFID) להשתלה בבני אדם על-ידי צה"ל,
מגיעה היום (האישור התבצע כבר ב-2004 ולא כעת) אנו מזכירים לכם על הידיעה שה-FDA, וועדת התרופות והמזון של ארה"ב, הגוף החזק והמשפיע
ביותר לתקינה ואישור של תרופות ומוצרי מזון, אישר השתלת שבבים אלקטרוניים מסוג VeriChip בבני אדם.

גודלם של השבבים, פחות מגרגר אורז, הופך אותם למכשיר מעקב בכוח (פוטנציה)
ומאפשר למעשה לכל אדם בעל קורא שבבים מתאים, לקרוא ממרחק את כל מה שמוצפן בשבב.

זה יכול להיות מצב הבריאות שלכם, מצב חשבון הבנק שלכם, ואולי בעתיד מצב הרוח שלכם.

יצרנית השבבים מפרסמת את השבבים הללו כבעלי תועלת רפואית, לדבריהם השתלת השבבים תציל חיים כאשר לא יתבזבז זמן בתשאול החולה או נבירה בתיקיו הרפואיים ומספיק יהיה לקרוא את השבב כדי לדעת מה מצבו הבריאותי.
יש בזה הגיון מסויים, אך הפגיעה האפשרית בזכויות הפרט שלנו גדולה מדי כדי לאפשר יצירת אפשרות להשתלת השבב לכלל האוכלוסיה.

ממשל בוש היה הראשון ליזום ולקדם מהלך של שילוב שבבי RFID בתעודות הזהות והדרכונים לאחר פיגועי התאומים בספטמבר 2001 לאחר שהאזרחים האמריקניים זועזעו מספיק ומסרו את רוב זכויות הפרט שלהם לידי הממשלה.

מאחורי הקלעים נרקמות תוכניות לביטול הכסף המזומן ויצירת כלכלה מבוססת אך ורק על כסף אלקטרוני, כדי להגן על בטחוננו מאיום טרוריסטי כמובן, ובדרך לאפשר מעקב מלא והרמטי על כל מה שאנחנו קונים והיכן.

מצלמות בטחון ומעקב בכל פינה, חוקים דרקוניים ומרחיקי לכת שמאפשרים לסוכנויות הממשל לאסוף עליכם מידע, להאזין לטלפונים שלכם, לקרוא את תכתובות המייל שלכם, והכל בשם "המלחמה בטרור", טרור שנוצר ומומן בהרבה מאוד מקרים על-ידי אותם סוכנויות ממשל שבאים עכשיו "להגן" על כולנו.

הדרך היחידה שלנו להתגונן היא פשוט לא להסכים ולא לשתף פעולה עם מהלכים לצמצום פרטיותינו.

בימים אלו מדינת ישראל מתחילה בניסוי הביומטרי המסוכן.
תהיו בטוחים שמודעות ענק בעיתונים ופרסומות מפתות באמצעי התקשורת ינסו לשכנע אתכם להגיע ולהשתתף בניסוי.
מי יודע, אולי הם אפילו יתנו לכם בובת פרווה חמודה בתמורה למסירת זכויות הפרט שלכם.

זה לא משנה, יותר ויותר אנשים מתעוררים למה שקורה סביבם.
תאגידי ענק מצומצמים ששולטים על הכלכלה העולמית ומכתיבים למעשה את ההחלטות הפוליטיות החשובות, ניגודי אינטרסים ושחיתות של ראשי ממשלה ומחזיקי תפקידים בכירים, ולא רק אלו שבמדינות הערביות.

כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להפסיק את הסחרחרה הרגילה של היכנעות לפחד מהונדס.

שמרו על פרטיותכם בקנאות, אל תסכימו להשתתף בניסויים ממשלתיים
וזכרו תמיד שהם, הממשלות, אמורים לשרת אותנו ולא להפך.

התפקיד שלנו זה לא לתת למישהו אחר את הכוח של יצירת המציאות שסביבנו, בצורה הזו תמיד נהיה מובלים,
כמו צאן, לאן שהרועה העשיר ירצה שנלך.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=8821
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

15 תגובות »

 • הקשר הישראלי

  יובל רבין, הבן של יצחק ז"ל, הוא יועץ בפוסיטיב-אי-די, החברה שמייצרת את הצ'יפים האלה. מתוך כתבה ב"הארץ":
  "לפני קרוב לחודשיים מונה רבין ליועץ בחברה האמריקאית PositiveID, העוסקת בפיתוח מוצרים רפואיים (בעיקר כאלה הקשורים לטיפול בסוכרת) ואמצעי ניטור נגד איומים ביולוגיים. באתר החברה ובהודעה על מינויו מוזכרת רשת קשריו הענפה ברחבי העולם. עם מינויו התפרסם באתר החברה ציטוט מפי המנכ"ל וויליאם קראגול: "אנחנו מרוצים מאוד שיובל הצטרף לצוות היועצים שלנו, על מנת לסייע בהמשך פיתוח מוצר 'הבדיקה המהירה' שלנו בישראל, כמו גם בהרחבת פיתוח אמצעי ניטור האיום הביולוגי ואפליקציות ביטחון הפנים שלנו, בארצות הברית ומחוצה לה. ליובל רשת נרחבת וחזקה של קשרים ואנו מאמינים כי היחסים שלו יכולים לסייע לנו להרחיב את עסקינו".

  כחודש לאחר מינויו של רבין הודיעה PositiveID כי קיבלה הזמנה משותף בישראל לאספקת שבבים אלקטרוניים, VeriChip, המשמשים לזיהוי חולים בזמן חירום. שותף זה, נאמר בהודעת החברה, מתכוון לספק את השבבים לצה"ל. יובל רבין סירב להתראיין או להגיב בענייני עסקיו. "
  http://www.haaretz.co.il/magazine/1.1532093

  הגב להקשר הישראלי
 • howlin' wolf

  ברור לכם שבשלב מסיום לא יהיה מספיק להגיד לא?הם יתחילו בסנקציות וימשיכו במעצרים,אני חושב שצריך להתאחד בתור קבוצה כמה שיותר מהר…זה די הסיכוי היחיד שלנו,גם אם ישחיתו אותנו כמו שעשו למחאה החברתית עדיין זה שווה את הניסיון.("צדק חברתי"-אין לי שום רחמים על האידיוטים האלה ומה שיצא מהם ואני מקווה שגם לכם לא)

  הגב לhowlin' wolf
 • zdude

  מה אפשר לעשות?

  הגב לzdude
 • RaulDuke

  יש מספיק מטומטמים אם פייסבוק שאף לא נותן להם שום תמורה בעד הפרטיות…

  הגב לRaulDuke
 • אביג

  החבל הולך וסוגר עלינו. NWO זאת לא סתם איזה סיסמא או קונספירציה. NWO היא הדרך המלך שזרועות התמנון שלה מגיעות כבר די מזמן לכל פינה. הצי-בור הוא לא רק בור הוא גם עוואר.
  מה לעשות?
  1. לשים ערך שנת חיים (מזומן) מחוץ לבנק בהשג יד.
  2. לארגן פק"ל חירום בבית לשעת אסון.
  3. ליידע את מי שאפשר על NWO אבל באופן לוגי זהיר ולא היסטרי.
  4. האתר הזה חייב להמשיך לפעול ולעדכן על כל אירוע בעולם שהופעל ע"י NWO.
  5. לשמור על תקווה ואופטימיות.
  6. הרבה אמונה ב"שם". – אל תתפלאו אם תראו ניסים גלויים.
  דוגמא: המצב הכלכלי בארץ מול העולם, טירוף המערכות בכל הארצות שמסביב לישראל בעוד כאן הכל יציב ונשלט ומפוכח ושפוי.

  הגב לאביג
  • חשיבה בדרגה ראשונה": ☁"קיימת רק דרך אחת לעצור את ה"סדר העולמי החדש". עלינו להפסיק להשתתף במשחק שלהם. קודם עלינו להתמודד עם האמת ולהבין את המציאות האמיתית, ולא לראות ולהבין רק את מה שרוצים. אם המציאות לגביך היא להמשיך לדמות מצב תוך הכחשת העובדות, הנך במשחק שלהם. המשחק הומצא ע"י האליטה שהם האילומינטי שקבע את כלליו ומביים אותו. נקרא לו "חוק מקרקעין", וכמוהו כמשחק מונופול. אתה במשבצתך מהמר ויכול כאילו לנצח אותם, מדי פעם ירשו לך לנצח כדי שתמשיך. האליטות לא משחקים איתך, הם משחקים בך ובמוחך! אינך יכול לנצח אותם, הם הקובעים המפעילים והשולטים בלבד. כמה פעמים ציינו שהם במנוסה? הביטו סביב וראו מיהו הנרדף. יותר ויותר מדינות פושטות רגל בכל חודש. אירופה מוצפת מהגרים, יוון וכל מדינה שלא מתכופפת וצועדת בתלם שנקבע לה, מותקפת. פוקושימה, צ'רנוביל, סוריה, לוב, עירק. הם פועלים עם אירגוני המודיעין: המוסד, האפ-בי איי, הסי-אי-אי נאסה וכד'. אתה משתתף במשחק לפי חוקים שהם קבעו ולא חלים עליהם (מערכת השפטים). האליטה ממציאה משחקים וכללים מהם היא פטורה, ובזמן שאנו עסוקים בהם למחייתנו, הם כבשו את העולם. חושבים שאנשים יתעוררו ויבחינו באמת בעוד מועד? ראיתם מישהו מתמודד עם האמת? (2011). האליטה ממולחים בגישתם לסדר העולמי החדש עוד מימי היטלר. הם אפילו מגלים לנו את הצפוי על אבן חרטוה בג'ורגיה. כמה אנשים ישרדו מאיתנו? 500 מיליון הם 9% מאוכלוסיית העולם. הם לא מסתירים את ארונות המתים, את המשרפות והגיליוטינות במחנות הריכוז שהכינו. הם רוצים שנדע ונפחד, כי הפחד משתק אותנו! הם יגיעו אלינו מכל זווית, מחופשים כראשי ממשלות, שופטים, פקידים, שוטרים, חברי פרלמנט וכו'. לרשותם ארגונים כאילו נגדם שצצים בכל מקום בכדי להסיח את דעתנו מהעיקר ולבלבל אותנו. הם רוצים שנאמין שניתן להעיר אנשים, אך אני חושש (ג'ון אירווין) שאם בכלל, זה יקרה מאוחר מדי (2011), כי כשזורקים ת'אמת לְחבית מלאה בשקרים והונאה, רוב הסיכויים שלא נבחין בה בזמן ולא נדע מכך להסיק מסקנות ולהתכונן להשרדות. פנינו מועדות לכליה והרס אליה אנו צועדים כעדר כבשים בניצוחה של האליטה. אני אישית מרגיש שחובה עלי כאדם לעזור לאֶחי ואני עושה זאת מניסיוני (מאז הקמת תעלת סואץ). עליכם לדעת מה תפקידנו עלי אדמות, לְמה אנו כאן ומהי מהותנו והמשמעות לכל זה. האליטה לא מנסה רק לצמצם אוכלוסיה, האג'נדה שלהם היא שליטה בעריצות פאראזיטית על פלנטה ועבדים. רוטשילד, רוקפלר, בוש, קלינטון, אובמה, נתניהו וכל שליטי המערב הם מריונטות. זה קרה כי ככל שהאנושות סטתה ממקורותיה והכחשנו את קשרינו לבריאה ולטבע, נחלשנו. באדם קיים פגם שהוא ברירת מחדל של הישרדות בכל מחיר וכל עוד אנו חווים שנאה, קינאה, חמדנות, תאווה, קטנוניות, רשעות, קנאות דתית ואת הדחף לשלוט באחר, אנו "על המדף" וגורלנו נחרץ, כי אלו הן התכונות ששירתו את האליטה נגדנו ושימשו פתח לשלוט בנו דרך המודיעין, הצבא, המשטרה, השלטון המקומי, מערכת ההשכלה ועוד. המתנגדים שילמו בחייהם. משת"פ יקראו לזה 'הישרדות' והם השכן, והחבר וילדיו, והפקיד ובני הדודים, השופט, והמקורבים. השלטון במערב רתום כולו לשירותם וכשאתה עסוק בשיטתם ועומד לשירותם, הם קוברים אותך חי. כשתתעורר למציאות, יהיה מאוחר מדי. אינך יכול לעצרם, הם פועלים לכך מאז היטלר ומזה 70 שנה ושלובים בכל מערכות החיים במערב באמצעות הסוסים הטרויאנים: הבחירות, הדמוקרטיה והבנקאות. הם מתחת לעורנו, ורק האמת יכולה להצילנו".☁ שלכם, ג'ון אירווין https://youtu.be/tS7TJPko9X4

 • ברטוב ורדה

  שלום לכם.בהזדמנות חגיגית זו כשהמדינה סוערת מהסכנה למתקפה באיראן .אשמח לתת הסבר והמקור לכל הסערה התקשורתית.אנשי בטחון בכירים יודעים את הסיבה והמקור ,מאיר דגן, ראש המוסד לשעבר יודע .כולם רומזים אך לא אומרים בגלוי.כי כולם פוחדים.ושותקים.והסיבה היא קרב המועד של השימוע של ליברמן שר החוץ לאחר שנדחה מאוגוסט.לדצמבר .בשימוע יאמרו דברים חדשים על ארועים קשים שארעו ועדיין קורים וקשורים לליברמן. ראש הממשלה נותן גיבוי בשתיקה .כמו כן השר לאיכות הסביבה נותן גיבוי בשתיקה.בעבר הובטחה לו תפקיד בכיר כשגריר ישראל באום .ליברמן הבטיח והשר שתק .בשימוע הדברים הקשים שיאמרו מסבכים גם את נתניהו בשתיקה.ואחרי הקדמה ארוכה שכזו אציג את עצמי שמי ורדה ברטוב.אני גרה ברחוב דובנוב 57 ברחובות.אני גרה בדירת חדר בין שני בתים שלי שאני משכירה במתחם.אני מורה לאנגלית בפנסייה ולומדת שנה רביעית משפטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן.מס הטל שלי 052-5353162.אני העד שמופיע בסעיפי האישום של ליברמו.תחת השם הטרדת עד. אין זו הטרדה .זו הרעלת עד.באחת הפעמים שאושפזתי בבית חולים אסף הרופא ,בלילה נותחתי -ניתוח תוספתן.בהזדמנות זו בלילה ,כנראה ללא פיקוח .הושתלו בגופי בכל מיני מקומות בגוף שבבים כאלה. לקח לי זמן רב לעלות על כך.אני למדתי לחיות עם זה עם הטוב והרע שבזה. השבבים הושתלו ברקות ,בנחיר האף.בגב תחתון, במפרקת ,בבית החזה,באזור הלב ,בשני צידי הברכיים,בלוע ,בכיפת הראש..בבטן תחתונה .מידי פעם מתקרבים אלי אנשים עם אייפון ביד או טלפון דור שלישי שהורידו בו אפיקצייה קטלנית ואני מרגישה לחץ חזק ברקות , או פורצת בשיעול פתאומי.אני למדתי לזהות את השיעול.אני קוראת לו שיעול אייפון.מהנחיר באמצעות האייפון הממולכד אני חוטפת צליפות ריח .של גז -קוראת להם בשם אף-גז.והקשה מכל הצליפות האלה הוא גז נטול ריח הגורם לקשיי נשימה.וזה נורא.אני מתחילה להתנשף באופן פתאומי.אני יכולה לגלות מי מחזיק את האייפון.אני מתקרבת אליו .ואז אני מרגישה לחץ ומתח חזקים באזור הבטן או ברקות.ואז אני אומרת לו שהוא ממולכד.או קטלני.כאב אכזרי נוסף הוא כשמפעילים את השבבים באזור החזה .לעיתים רחוקות באמצע הלילה לוחצים חזק על השבבים במרכז בית החזה .זה עינוי. אני מיד נוטלת כדור ללחץ דם גבוה והכאב נעלם לאט לאט.לפעמים אני פורצת בשיעולים חזקים מאוד .ממש מפחידים.כאן כנראה מופעלים השבבים באזור האף.באף הופיעה ציסטה כנראה במקום שהושתלו השבבים .במקביל לשבבים שהושתלו ,הבית הפך למרכז כימי קטלני.בכל הבית התקינו נקודות גז המופעלות באופן אלחוטי.כל המתחם במצור.הכוח הרוסי התנחל בבית של השכנים ממול.כשאני מגיעה הביתה השכנים מסתגרים בבית.כולם יודעים ושותקים.גם ברכב הותקנו נקודות גז כאלה. במיוחד בחלק התחתון ברכב. לפני חודשים אחדים סבלתי מבצקת קשה ברגליים .הרגליים היו נפוחות ואדומות. לאחר לחץ שהופעל על הכוח הרוסי הם הפסיקו להזרים את הגז הקטלני הזה ברגליים. אני בקשר קבוע באינטרנט עם אתר המוסד וכן אני כותבת מיילים שוטפים כשקורים ארועים קשים ליועץ לשר לבטחון פנים.אינני ישנה בבית כי הסיכון הוא מנסיון העבר שיזרימו גז המעלה לחץ דם כמו טולואן שנמצא בדם שלי בבדיקת מעבדה בתל השומר .וכן יזרימו גז מרדים.אני ישנה ברכב נעול מבפנים באמצעים מיוחדים במקום פתוח וגלוי.אם מכונית חונה בקרבתי אני מדווחת עליה.זה כבר מס חודשים שאני חייה בתנאים כאלה ובמקביל ניגשת לבחינות במשפטים.ואיך נכנסתי למצב הזה :אני השכרתי בית קטן שלי במתחם לזוג שנראה חריג. הבעל גרמני לא יהודי ,לא תושב הארץ נשוי לבחורה אתיופית שבקושי יודעת עברית.הבחור עשה מס דברים חריגים שעוררו את חשדי.אני ניגשתי לשכן ובצחוק אמרתי לו :אני חושבת שהשכרתי את הבית למרגל.הזוג ביטל את חידוש החוזה ועזב את המקום.לימים נודע לי שהוא למעשה האיש של ליברמן .הבחור עבד בתעשיות עתירות מדע. מאז שהעברתי את המידע למוסד אני נתונה להתנכלויות עם חומרים כימיים.המוסד הוא הגוף שמלווה אותי בידיים כבולות כי הוא מקבל הוראות מלמעלה. לסיכום אני אישה ביונית .אופטימית .למרות הימים הקשים שאני חווה. אנא, הפיצו את המידע .אשמח להיבדק על ידי כל אדם.ועוד יותר אשמח להסיר ממני את השבבים. ברטוב ורדה.

  הגב לברטוב ורדה
  • אלדד

   מה אם ללכת לרופא ולעשות בדיקות?
   רוב הבדיקות בחינם.
   אבל לא להגיד לו את הסיפור הזה.זה ספוקלציה.
   פשוט לבקש עוד בדיקות ועוד בדיקות עד שמוצאים מה הבעיה.

   הגב לאלדד
  • בס"ד
   שלום ורדה!
   קראתי כל מילה, הופתעתי, כי אני אדם ממוקד העוברת התעללות דומה לשלך ועוד הרבה יותר, גרתי ביוון שנים במהלך ניתוח שעשיתי החדירו לי ללא רשות שבבים לגוף, עברתי את כל העינויים עם הגזים זה היה נורא הגעתי למצב שלא יכולתי ללכת או להזיז את הידיים הפסקתי גם לראות טוב בעיניים מהגזים שהרחתי במשך שנים, יש לעבריינים הנאצים שליטה טוטאלית על כל שריר או עצב בגופי, אנ ני עוברת במשך שנים אלימות והתעללות מינית , חניקות , כאבי ראש עזים בחילות הקאות שהם גורמים בצורה מלכותית, דקירות בברכיים , בחוט השדרה, הפילו אותי מס' פעמים ברחוב ללא סיבה, וכל הזמן הם מרדימים אותי,27 שנים עוברת התעללות אכזרית ביותר, הם גורמים לסימפטומים של מחלות שונות בשיטה מלכותית מלווה בכאבים עזים, אנחנו לא צרכים לשתוק, דרך האינטרנט הכרתי עוד אנשים ממוקדים כמונו , כעט אנו קבוצה, הרוצים להגיע לבג"ץ יש ארגון שעוזר לנו, את לא צרכה להיות לבד בכל העינויים האכזריים , הצתרפי אלינו, את יכולה למצוא אותי בפייס "ניסויים אכזריים בבני אדם" צרי קשר לא שמעתי עלייך לפני כן, אם תצתרכי עזרה אנחנו קבוצה שעוברים את העינויים שאת עוברת , אל תשתקי, אין לאף אחד זכות להשתמש בנו לניסויים, זה פלילי לא חוקי, זרועות הבטחון מעורבת בפשעים אלה, לכן קשה לנו לקבל עזרה מהחוק, אנו חיים במדינה ללא חוק סדום ועמורה,יש מי שמכין להם את הפצצה האטומית שתעמיד אותם במקומם, ה' לא אוהב מה קורא בארץ, שרות הבטחון עם השלטון מסר אותנו לניסויים אלה והם המוסד נימצא מאחורי עינויים וניסויים אלה,לחפות על הפשעים שלהם הם מוציאים אותנו עם מסמכים מזוייפים לא שפויים,גם משפחות של הקורבנות משתפים איתם פעולה.הייתי משאירה את הטל' בפרטי, צרי קשר .

 • רפאל

  אייך רוכשים שבב מעקב שכזה
  ומה העלויות שלו?

  הגב לרפאל
 • אברהם מוטולה

  חבל שבקישורים לכתבות מהאתר כשמשתפים אז נראית תמונה של ירקות,
  עדיף שיראו תמונה רלוונטית לכל כתבה,
  איך זה קרה ?

  הגב לאברהם מוטולה
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית