כובשים את וול סטריט – הסתיו האמריקני

הפגנות אזרחיות מתמשכות מול וול-סטריט מזה כשבועיים

ב17 בספטמבר החלו הפגנות מסביב לבניין הבורסה בניו יורק במחאה על העריצות ותאבת הבצע של ראשי המערכת הפיננסית. המחאה נקראת "כובשים את וול סטריט" וכוללת צעדות, עצרות, לינה מסביב למתחם ובפירוש נמנעת מפעולות אלימות. את המחאה יזם ארגון אנונימוס כפי שאפשר לראות בוידאו שהופץ באינטרנט בימים שלפני תחילת המחאה.

בקטע הבא ניתן לראות התרחשויות מהיום הראשון להפגנות שקצת מזכירות את מחאת האוהלים ברוטשילד – אווירת "וודסטוק", הופעות, הכנת שלטים, שיחות על המצב ואוכלוסיה שמורכבת ממעמד הביניים, בעיקר צעירים "נורמטיביים" מהסוג שתמיד היה שייך לצד השבע והשקט. בניגוד להפגנות בישראל שזכו לאהדה וסיקור נרחב מצד התקשורת ההפגנות בוול סטריט סובלות מהתעלמות כמעט מוחלטת מצד המדיה.

בימים הראשונים ההפגנות התנהלו בשקט יחסי למרות נוכחות משטרתית מוגברת אבל בשלב מסוים התדרדרו לאלימות, מעצרים, הכאת מפגינים ושימוש באמצעים שונים לפיזור הפגנות.
לטענת המפגינים האלימות המשטרתית החלה במפתיע, ללא כל התגרות מצידם ולמרות שההפגנות היו שקטות והסדר נשמר. את טענות המשטרה לא ניתן לשמוע מכיוון שהארועים לא מסוקרים בתקשורת האמריקאית.
את סיכום עשרת הימים הראשונים ניתן לראות בוידאו הבא –

בהמשך ההפגנות התפשטו לעוד ערים ברחבי ארה"ב וככל שהימים עוברים הן גדלות וצוברות עוצמה.
בערוץ הבא ניתן לקבל עידכונים וקטעי וידאו בשידור ישיר מוול סטריט ומהמחאות השונות –

http://www.livestream.com/globalrevolution

 

 

 


מומלץ מאוד להיכנס לדיון בפורום אמת אחרת העוסק במחאה החברתית בארה"ב

תגובות: 25

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

 1. האמריקאים מבינים מה עושה התקשורת-כאן התקשורת מתפקדת כאידיוט שימושי או שמא "נקנתה".

 2. ובקונספיל נטען שההפגנות הללו הן מטעם הממסד,מי שמשתתף בהן הוא "אדיוט שימושי" והרעיון של המחאות המאורגנות הללו הוא קידום הNWO.
  פה "שוכחים" את העניין,נו אז איפה האמת???

  1. בונא גריש תגיד מה אתה ילד קטן, ראיתי איך העיפו אותך מהפורום של קונספיל כי לא הפסקת לשאול שאלות כמו קרצייה. בחיי, אתה לא יכול לחשוב בשביל עצמך ולקבל דעה משל עצמך?
   מה נסגר איתך בן אדם?

   1. תקשיב יש לי דיעה משלי,בסדר?
    אבל הבעיה שלא תמיד ברור מה מנסים להגיד פה או שם משום שהמידע קצת מבלבל ובלא מעט מקרים יש סתירות.
    ואל תתפלא אם תיתקלו ביחס עוין מהציבור "הרגיל" אם כאשר אומרים/שואלים משהו "שלא בא בטוב" אם החלטתם לחשוף את האמת(?) אז שאו בתוצאות!
    ואל תתחילו עם משחקי ההתנשאות!
    חוץ מזה מי אמר שאתר X או אתר Y לא נופל בפח הדיסאינפורמציה?
    ואתרים X או Y בעצם מחפים על משהו אחר.
    רוצה דוג'?
    אלכס ג'ונס חשף הרבה הרבה מידע ובסוף התגלה שהוא לא בדיוק נגד הNWO אלה יותר פועל מטעמו.
    הכתבה כאן היא ה-דוגמא לסתירה,בעוד שכאן המחאה מוצגת כעממית באתרים אחרים זה מוצג כאופוזיציה מהונדסת אז איך אני אמור להחליט מה נכון אם מגיע מידע סותר???

    1. גריש, אל תסמוך על אף אחד שיאכיל אותך בכפית.

     תתחיל לחקור בעצמך ואז תגבש דעה.
     יש הרבה דיסאינפורמציה ברשת.

     אנחנו לא מתיימרים לדעת מה נכון או לא נכון, וכתבנו את זה באופן ברור בפוסט הבא:
     http://www.emetaheret.org.il/2.....%aa%d7%a8/

     המטרה היא שאנשים יתחילו לפקפק במידע שהם מקבלים כמובן מאליו מהתקשורת הממסדית, ולא שהם יתחילו לסמוך בעיניים עצומות
     על המידע שהם מקבלים כאן או בקונספיל או בכל מקום אחר.

     תחקור, תעשה הצלבות ואז תגיע למסקנות לבד.

     ועוד משהו, חוץ ממני, אם מישהו מגיב לך בתגובות, הוא לא מייצג את הפרויקט, אז תפסיק להשתמש בלשון רבים
     כשאתה מגיב למישהו.

    2. גריש אתה אמור לקבל נתונים מכל מיני גורמים אבל לחשוב לבד. הכתבה הזו מציגה את הצד העממי של הסיפור אבל יכול להיות שיש עוד צדדים, אי אפשר לכתוב על כולם בכתבה אחת כי אז היא לא תיגמר. למחאה הגיעו אלפי אנשים, כל אחד עם הסיפור שלו.

     הגישה שלך מאוד תקיפה כאילו מישהו חייב לך משהו וזה לא המקרה. אף אחד לא חייב לך כלום, לא פה ולא באתרים אחרים, האתר מורכב מאנשים שמנסים לחשוף את האמת, אם יש לך מידע שלא כתבו עליו אז אתה מוזמן להצטרף לצוות הכותבים ולתרום את כשרונך.

     בנוגע לסתירות- אולי לפעמים יש קצת סתירות כי המידע מגיע מכל מיני אנשים ומקומות (אני אישית לא מצאתי כאלו). תהיה בטוח שבערוצי המיינסטרים יש הרבה יותר סתירות.
     עדיף לקבל סתירות מלקבל סטירות :)הבעיה אצלך היא בגישה תוקפנית ולא נעימה. לא נעים לקרוא את התגובות שלך, את אותם דברים אתה יכול לשאול ולברר בצורה נעימה ובצורה שבה אנשים ירצו להתייחס אליך ולא להעיף לך סטירה.

    3. לא ענו לך כי לא יודעים בדיוק ולא רוצים לנחש.
     ההשערה שלי שהמאבק הכלכלי כרגע לובש צורה של
     קפיטליזם מול סוציאליזם.
     ז"א כמו בפוליטיקה שמכריחים אותנו לבחור בין שמאל לימין
     לגווניהם השונים,אז ככה בכלכלה מכריחים אותך לבחור בין
     שליטה של תאגידים+מדינה לשליטה של מדינה.
     כמובן ב 2 המקרים האזרח הפשוט יוצא מופסד.

 3. "אנונימוס" שמציגים לכם פה ובתקשורת זה ללא ספק אופוזיציה נשלטת
  מספיק להכנס לCHAN שממנו קמה הקבוצה שכבר ממזמן לא קיימת כדי להבין שמי שמציגים לנו בתקשורת זה אנשים אחרים לגמרי
  וצריך ממש קצת ידע באבטחת מידע כדי להבין למה היום זה בלתי אפשרי לפרוץ ולהפיל שרתים גדולים ובכלל לפרוץ לפנטגון כמו שטענו
  אני לא ממליץ לאף אחד . די מתריד מה שהולך שם
  4chan.org/b

 4. אנונימוס בסך הכל שמו קצת הודעות ברשת (לא בתקשורת), ההמונים באו כי הם מרגישים שהמצב על הפנים וצריך להשתנות ולא בגלל ארגון כזה או אחר.
  ברור שהמערכת הפיננסית מושחתת רקובה משעבדת לוקחת לאנשים את הבתים והרכוש והורגת הרבה אנשים. ברור שהיא צריכה ליפול ולהתחלף. גם אם לNWO יש כוונה לעשות את זה בעצמם זה לא משנה, ברור שהדרך לכל שינוי שהוא כוללת את שינוי המערכת הפיננסית.

 5. אכזבה – נכנסתי לאתר שנקרא occupy wall street
  https://occupywallst.org/
  ונדהמתי לגלות שם את סמל האגרוף. סמל האגרוף הוא הסמל של שאר המהפכות בעולם והוא הסמל שנותן להם הארגון הסרבי "אוטפור" – ארגון שמתמחה בהפלת משטרים ואליו פונה הCIA כשהוא רוצה להנדס מהפכה או מהומות במדינה מסוימת. הנה שני סרטונים שמספרים על אוטפור-
  http://www.youtube.com/watch?v=ZTC8Cra6eoA

  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

  המחאות צודקות ומבורכות אבל אם הNWO הוא זה שמתכנן ומתזמן אותן קשה להאמין שזה יגיע למקומות טובים. חבל ועצוב.

   1. סמל האגרוף הוא יותר נפוץ מהשימוש של אוטפור, ולאוטפור יש קמיצה מאוד מסויימת שהיא טיפה שונה. מה שכן אני לא חושב שמדובר על הפלת משטר ארה"ב אני חושב שמדובר על לזרז קריסת מערכות, ולהשתית מערכת חדשה לגמרי, זאת דעתי.

   2. אני לא מתיימרת לדעת בוודאות שום דבר, תמיד זה מפתה להיות אופטימיים כי זה טוב שאנשים מוחים על זה שגונבים אותם. סימן האגרוף לא מסמל טוב בכלל, ההוא בתגובה מתחתיי כותב שהסימן של אוטפור שונה אבל האמת היא שהם משנים אותו קצת ממדינה למדינה.
    אני בזמן האחרון הגעתי למסקנה שהמטרה כרגע היא פשוט ליצור כאוס, להפיל ממשלות, לגרום לאנשים להשתולל ולהתמרד. הכל כבר נהיה מטורף מידי וזה נראה כאילו זה מכוון, נראה כאילו מתעללים באזרחים בכוונה שיצאו לרחובות ושיהיה בלאגן.

    מה יהיה אחר כך- אין לי מושג. יש כאלה שאומרים ממשלה עולמית, יש כאלה שאומרים מתקפת חייזרים מזוייפת ויש כאלה שאומרים שנעבור לעידן הדלי ונרקוד ערומים בשדות. מה שבטוח זה שמשהו גדול קורה, אני כבר הפסקתי להבין מה אבל זה מעניין להתעסק בזה.

    1. את שמה במילים בדיוק את התחושה שלנו.

     מה קורה בארץ? איפה המחאה? איפה ה"התעוררות". יאללה אנחנו מחכים לראות את המופע הפירוטכני שמארגנים לנו!

     אני חושב, לצערי, שנתנו בישראל את כל הלגיטימציה לשלטון/NWO/שמעון פרס/צעירי רוטשילד*/בילדנברג (ומי-שזה-לא יהיה שמהנדס את ה"מהפכות"), להמשיך לעשות את מה שהם רואים לנכון. הוחכנו אחת ולתמיד שאנחנו כבשים.

     *מישהו שמע את התשדיר שלהם ברדיו? "קרן קיסריה מחפשת את המנהיגים הצעירים הבאים. בואו להצטרף לצעירי רוטשילד"…גדול.

  1. דינה שלום,

   צפי בקרוב לעוד הרבה מעצרים של ילדים ואולי אף הרוגים מקרבם, המחאה הזו היא מהגדולות שהיו אי פעם בארה"ב והיא מתפשטת במהירות לכל המדינות בארה"ב, היא לא נשארת רק בניו יורק. מכיוון שהצלחתה של ההפגנה היא הפלת הFED וקריסת הבנקים המרכזיים הפקודות שיגיעו לחיילים (במקרה זה אלו השוטרים) הן כפקודות יום הדין שמכילות בתוכן הרבה דם ואלימות, כמוצא אחרון מפני הפסד צורב של האליטות הבנקאיות.

   לגבי המעצר של 700 איש, הוא היה מתוכנן ע"י המשטרע של ניו יורק ונסיון לטמון פח למפגינים ולהטות את דעת הקהל נגדם, כדאי לך לקרוא מה נכתב על המחאה הזו בפורום: http://forum.emetaheret.org.il.....c3360.html

   לגבי הסמל עם יד האגרוף, היא נכונה לא רק ל'אוטפור' אלא גם לכל תנועה המארגנת הפגנה ומהפכה ושמוכנה להשתמש באלימות להשגת מטרותיה, אני אישית לא תומך באלימות אך אפשר לראות מהתמונות הרבות שמגיעות מהעולם שהאלימות של ההפגנות האחרונות (ואפשר לציין לטובה בהחלט את זו הישראלית) איננה יזומה אלא אקט הגנתי בלבד.
   זאת כמובן בניגוד לשימוש באלימות ע"י תנועה אחרת, ישראלית, שבחרה להשתמש בסמל היד המאוגרפת: http://msc.walla.co.il/archive/177470-5.jpg

    1. הנה משהו שכתבתי לפני יותר משנה וחצי לגבי ההפחדות של "המושכים בחוטים", גם מחנות FEMA הוזכרו שם 🙂

     http://forum.emetaheret.org.il/post1919.html#p1919
     http://forum.emetaheret.org.il/post7594.html#p7594

     והנה גם אני מזכיר את התכנית של ונטורה בהקשר של הפחדת הציבור: http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p18964

     ובכל מקרה אם תכניסי את המילה FEMA לחיפוש בפורום תמצאי התייחסות רבה לנושא, אם כי לא יותר מדי לאחרונה אך תמיד טוב להיזכר 🙂

   1. אולי כדאי להוסיף לכתבה קישור לנושא הזה בפורום כי הדברים שם משתנים כל יום

 6. כן גם בארה"ב הגדולה בחרו המוחים באתר התאום של אתר "***" הישראלי
  כאתר של המחאות שבו רושמים את כל מה שמרגיז אתכם האתר יטפל בתלונתכם ויעדכן אתכם על תהליך הטיפול
  *** התגובה נערכה – פעם אחת של פרסום האתר שלכם זה מספיק

 7. מדהים העניין שהמפגינים מצליחים לא להגרר לאלימות למרות ההשתוללות של המשטרה, מדהים שמתוך עשרות אלפי אנשים אפילו אחד לא נגרר ללהחזיר מלחמה.
  המשטרה עושה המון פרובוקציות והמפגינים אשכרה מפנים את הלחי השניה, אם הם ימשיכו ככה אז אני אופטימי.

 8. ראיתי פה כל מיני וויכוחים על מי מאחורי המהפכה….אני אישית מנוי לאלכס ג'ונס ומוצא אותו אמין (יש על מה להתווכח בסדר…אבל הבן אדם בסך הכל צדק עד עכשיו)והוא טוען שהמחאה התחילה מהעם וגררה אחריה רבים אך מהר מאוד תנועת Moveon (אובמהזומבים) הסתננה לשם בכוונה להציג את המחאה במדיה כתנועה פוליטים שמלאנית שבאה למחוק את הקפיטליזם ולהביא סוציאליזם…כאן הבעיה. המדיה מן הסתם תתייחס ל"מטרות" האלה בדיווחים שלה אם בכלל, לא למטרות האמיתיות….שלא קשורות לשמאל או ימין אלא לראש הפירמידה ולבסיס שלה.