ראשי » סרטים » אתם כאן

מדוע אנחנו נלחמים – סרט דוקומנטרי זוכה פרסים

 • מאת מנהל הפרויקט | 23 ביולי 2011
 • 2,401 צפיות | 3 תגובות
עודכן לאחרונה: 23 ביולי 2011

במאי הסרטים הדוקומנטריים יוג'ין ג'רקי מציע מבט כולל ומפוקח
על הקומפלקס תעשייתי צבאי של אמריקה, וכיצד המלחמה עצמה הפכה לעסק לכל דבר.

הסרט "מדוע אנחנו נלחמים" מראה ראיונות עם חיילים, עובדי פנטגון,
אנשי מילואים מעוטרים, חברי קונגרס, יועצי בטחון לאומי ורבים נוספים שמדברים
על הפילוסופיה העמוקה שעומדת מאחורי מכונת ההרג הדמוקרטית הגדולה בעולם,
וכיצד היעדים של המדינה השתנו במרוצת השנים.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=8117
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

3 תגובות »

 • קחו סמים, ושתו חריפים
  עשו חיים, ובלו בנעימים.
  אכול ושתא כי מחר נמות.

  (רק החזקים והעשירים, שיכולים להרשות זאת לעצמם. החלשים והעניים, שאינם יכולים לרכוש מזון תרופות, מתו כבר מזמן מצמא, רעב, מחלות ומלחמות, בלי לבלות בנעימים, ובלי לאכול ולשתות, ורבים מהם עוד ימותו מרעב, מלחמות ומחלות, בגלל הגלובליזציה והקולוניאליזם).

  טעות לעולם צודקת!!!
  טעות, שהיא לטובת התיקונים, החזקים, העשירים,
  הגדולים והעריצים, לעולם תמיד תהיה צודקת!!!

  העתיד לוטה בערפל. המחר אפל וקודר. אין תקווה, אין עתיד, ואין בשביל מה לחיות. אסונות טבע, מלחמות, טבח, ג'נוסייד, שפיכות דמים, תאונות מחרידות, פשעים איומים, נוראיים ומחרידים, – זה מה שמצפה לנו בעתיד. עננים שחורים, מבשרי רעות, קודרים ומאיימים, ענני מלחמה ושואה, מכסים את השמים. אין אלו עננים של גשמי ברכה. אלו עננים של מוות, מגפות, של רעלים כימיים, בקטריות, של שיטפונות, מבול, קללות, אסונות, הרס וחורבן, דם ואש ותימרות עשן, שואה אטומית, כימית ובקטריולוגית. (ראו ערך "דרזדן-מכרה של גוויות", "וגרניקה"). המלחמה הקרבה ובאה, תהיה שואה, שואה גרועה ואיומה יותר מכל מה שידענו עד עכשיו!!!, ופתרון סופי טוטלי!, שיהיה גרוע יותר מאושוויץ!!!. פארקים ושטחים פתוחים יהפכו בהמוניהם לבתי קברות!!! צוותי החילוץ, ההצלה והרפואה לא יפעלו כלל!. לא יהיה מי שיפנה את ההריסות, יחלץ את הנפגעים, יכבה את השריפות, ויגיש טיפול לנפגעים, ולא יפנו את הגויות, שיפיצו מחלות ומגפות. אצולת הממון, השיילוקים והאוליגרכים, ופושעי המלחמה, יסתתרו במקלט התת קרקעי שלהם, וחלקם יברחו כמו עכברים למקום בטוח בחו"ל, במטוסם הפרטי. העתיד שמצפה לנו, עתיד שחור, מאיים, קודר ואפל. עתיד של מוות שכול ויתמות, הרס טוטלי וחורבן.

  העמים החלשים, מהעולם השלישי, והשכבות החלשות, והעניות, שנותרו בחוסר כל, אינם מסוגלים להתאחד ולהתנגד, ולהיאבק בהפרטה, בגלובליזציה, בגזלת אוצרות הטבע שלהם, בניצול ובדיכוי של הסי.אי.אי, הציונות, המשטרה ובתי המשפט, בסיוע של פלנגות פאשיסטיות, ("פלוגות הפועל" של השמאל, הידועות לשמצה, וכנופית "יה ברכן" של הימין, זיכרונם לקללה, שדיכאו הפגנות ושביתות פועלים במאה שעברה). והיום, בסיוע שוטרים, מאבטחים ופושעים, ידכאו באכזריות כל ניסיון לשבות, לצאת לרחובות להפגין ולמחות. (ראו קובץ "חזון אחרית הימים הציוני", ו"יותר משהעגל רוצה לינוק, הפרה רוצה להניק", "שונאים חלשים" ו"2 פסיכים"), באתר http://www.cfoopalestine.org.

  חברות מסחריות, גזלניות וטפילות, "נותנות שירותים" – שרותי גזל ומרמה, (סלקום, בזק, בנקים, קבלנים, ועוד), עושקות, סוחטות ושוחטות את קורבנותם, (קפיטליזם חזירי), בחסות בתי המשפט, עורכי דינם וההוצאה לפועל. קורבנותיהם נאלצים לשלם כל סכום שדורשים הגזלנים, ואם יסרבו, יפונו מדירותיהם, יוסיפו וישלמו גם הוצאות עורכי הדין והמשפט, וההוצאה לפועל, במשפט צדק למופת, אור לגויים, לכבוד ולתפארת מדינת ישראל. ראו קובץ "חזק וטוב לו, חלש ורע לו". :"מקום המשפט שמה הרשע ומקום הצדק שמה הרשע" (קהלת ג' 17).

  "…כל העשוקים אשר נעשים תחת השמש והינה דמעת העשוקים ואין להם מנחם ומיד עושקיהם כוח ואין להם מנחם". (קהלת ד' 1) "אם עושק רש וגזל משפט וצדק תראה במדינה, על תתמה על החפץ, כי גבוה מעל גבוה שומר, וגבוהים מעליהם".

  האדונים השמאלנים הארורים, המושחתים והרקובים, חושבים רק על עצמם, ועל הג'ובים שלהם, הקרירה שלהם, על עסקיהם, ועל מכוניתם החדישה והנוצצת. (ראו קובץ "האצולה השמאלנית האשכנזית", ו"לדיראון עולם 2", "לדיראון עולם 3ו4"). לשכבות החלשות, פועלים, מובטלים, רעבים, חולים, נכים, עניים וחסרי כל, אין להם למה לצפות לעתיד טוב יותר. המצב רק מתדרדר, והולך ומחמיר, ונעשה גרוע יותר ויותר, מיום ליום. המצוקה, האבטלה, העוני, הולכים ומתגברים, ואין באופק שביב של תיקווה. אם שמאלנים ארורים שכאלה, לא תפרוץ אך פעם מהפכה, ולא התקוממות, ומוטב שכך. ראו מהפכות קודמות, "והמהפכה" הסינית, ה"קומוניסטית-עממית".

  אין אם מי לעשות מהפכה, ואין כל אפשרות לנהל מאבק מעמדי. השמאלנים מושחתים, מפולגים ומסוכסכים, ועסוקים רק בעצמם. החלשים והעניים, מיואשים, חסרי אונים, ומפוחדים, ומצפים לישועות ולניסים, מ"קדושים", שמרוששים אותם, והולכים שולל אחרי דמגוגים לאומנים שמרמים אותם.

  "לא תיקח לך אישה ולא יהיו לך בנים ובנות…. ממותי תחלואים ימותו לא יספדו ולא יקברו לדמן על פני האדמה יהיו ובחרב וברעב יכלו והיתה נבלתם למאכל לעוף השמים ולבהמת הארץ" (ירמיה, טו' 1-5).

  מלחמת בני חושך בבני אור.

  שבתאי לוי

  • b5

   אכן שבתאי חושך ואפלה…

   המוצא היחיד הוא שינוי עצמי והתעוררות. כשאתה מדליק את האור הקטן שלך, אתה מסיג את החושך אחורה, ולאט לאט אורות נוספים ידלקו, אנשים יראו וילמדו האור שלהם יצטרף לשלך…

   ראינו את זה עם הצדק החברתי, המודעות השתנתה והשינויים הפיזיים המורגשים במציאות יגיעו גם הם.

   תתחיל אתה עם השינוי שלך ואחרים יצטרפו – יחד נביא אור גדול.

   הגב לb5
 • medium

  this may prove of assistence to some who are wondering about the facts of life…

  apparantly, during a spontaneous channeling session a transmission by an alien dubbed "jehovah" was broadcast to the unassuming medium which comes across to the uninitaiated as a confessional by a deity with too many skeletons in the closet to keep track of

  If I could leave You with a mono-thought to ponder its: "You are food and iam the devil".
  You were trapped on the terrestrial dimension to provide nourishment for me…via contrived torment, that I instigate in Your own exclusive life…by animating soulless agents propped in Your immediate midst…like mommy and papa…friends, colleagues and neighbors.
  You are a Source of Energy…a Luminescent ball of Light, divine original Cause.
  Thus, You have what I don't which I proceed to vampire from You by indoctrinating to believe in various theistic myths…intended to control Your Psyche subliminally.
  You are not supposed to know that iam the devil and You are God.
  You are not supposed to know that the Serpent in Good and god is the devil because when that Truth dawns on You, You are privy to gnosis.
  Its been said that truth sets You free…well go to church and listen to sermons exploiting the fear of the unknown so I can resume satiating my appetite at Your own exclusive expense.

  hahahahahahahaha

  הגב לmedium
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית