ראשי » אחוות סודיות » אתם כאן

האילומינטי והוליווד – סרטון חדש בעברית

 • מאת מנהל הפרויקט | 8 בפברואר 2011
 • 8,854 צפיות | 23 תגובות
עודכן לאחרונה: 8 בפברואר 2011

האילומינטי, ארגון סודי הקיים יותר ממאה וחמישים שנה.
חברים בו ראשי ממשל, פוליטיקאים בכירים, אנשי עסקים, ראשי תאגידים, כוכבי סרטים ומוסיקה.

האילומינטי נחשב כארגון השולט מאחורי הקלעים על ההתרחשויות בעולם.

הסרטון הזה סוקר כיצד ארגון האילומינטי ואחוות סודיות אחרות
משתמשים בסרטי הקולנוע ובהוליווד כדי להחדיר מסרים וסמלים לתת הכרתו של הצופה.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=6426
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

23 תגובות »

 • אורית

  אז מה ראינו:
  1- צירופים של 9 ו-11. האם לא יכולתי למצוא אותה כמות של צירופים של 8 ו-5?

  2- וריאציות רבות של צירוף פירדמידה ועין בתוכה / מעליה. (עד שלקראת הסוף גם רק משולש, כמו הלוגו הישן של אדובי נחשב גם הוא). האם לא יכולתי למצוא למשל וריאציות רבות על הסימן של האינסוף למשל (שמונה שוכב)?

  ונניח שהסמל של הפירמידה עם העין באמת יותר שכיח – איזה מסר הוא מהווה לצופים? שהרי אם אני לא מכירה את משמעותו הוא לא יאמר לי כלום – אלא יהיה לי משמעותי בדיוק כמו כל סמל אחר שיופיע.
  על מנת שמסרים יעברו הם צריכים להיות מובנים למי שאמור לקלוט אותם לא?

  הגב לאורית
  • אזרח

   http://en.wikipedia.org/wiki/Eye_of_Providence
   זה סמל שאומץ ע"י הבונים החופשיים, אך לא הומצא על-ידם והתקיים בהקשרים רבים אחרים גם לפניהם.

   הגב לאזרח
  • 1. הרבה צירופי מקרים, את לא חושבת, אורית?
   2. האם סמל האינסוף הוא סמל של ארגון סודי וחשאי, שחבריו נמנים בין המשפיעים באנשים בעולם?
   3. מסרים תת הכרתיים ממש לא צריכים להיות מובנים לצופה. חוץ מזה, נאמר ששילוב הסמלים הללו בסרטים, אינו מכוון דווקא להשפיע בצורה מסויימת, אלא כמעין משחק – טיזר, אם תרצי, כדי לומר לאנשים: "אנחנו כאן, ואתם טיפשים מדי כדי לראות אותנו…"

  • מגי

   איזה כיף לראות שיש עוד אנשים שפויים והגיוניים בעולם…

   הגב למגי
 • רון

  לגבי ארוע 911

  כתבה יפה במאגזין נקסוס

  http://tinyurl.com/6xmpjr5

  הגב לרון
 • אני התעוררתי אבל יש לי הרגשה שאני במיעוט. מה אפשר לעשות עוד כדי להביא את האינפורמציה שבסרט לכמה שיותר אנשים?

 • lenon

  בנוסף לאתר זה גם קונספיל יכול מאוד(מאוד…!) להועיל, אך חשוב לכוון את המבקר באתר קונספיל לקרוא החל מהפוסטים הראשונים(לפי תאריך) ולא מהפוסט הראשון שמופיע כאשר נכנסים לאתר שכן כך התמונה תיבנה בהדרגה עד לפוסט האחרון שעלה אצלם באתר.

  בהצלחה…

  הגב לlenon
  • angelfish

   אני דווקא ממליץ על קריאה אינטואיטיבית,לפי קישורים.
   כמו שגולשים באינטרנט ואתה לא מתכנן מראש מה תקרא אח"כ.

   הגב לangelfish
 • אנונימית

  צפיתי בזה ואני יכולה לאמר לך שאחד הסמלים מופיע באופן מאד ברור באחד ממשחקי המחשב ששיחקתי בהם לאחרונה, ואני אומרת לך כאן, זה מקרי לחלוטין. אתה מביא לי הקשרים בהם הסמלים מופיעים?, אני יכולה להביא לך פי 1000 אירועים בהם הסמלים הללו לא מופיעים. כשרוצים לבנות תיאוריה, קל מאד לאסוף ראיות נסיבתיות. תן הוכחה ממשית ולא נסיבתית.
  אף אחד מאלו שטוענים על האילומיניטי והבונים החפשיים אינו מסוגל לספק הוכחות ממשיות, הכל נסיבתי וספקולטיבי.

  שמתי לב גם שמרבית האנשים שמאמינים בזה הם עצמם במידה מסויימת מגדירים את עצמם כאנשי על, כאנשים שמבינים יותר מן האחרים, שהאחרים הם הדיוטות ואינם מבינים דבר על הסדר העולמי הנסתר. זה סוג של התנשאות שיש לה קווי דמיון רבים לאנשים החברים באותו ארגון סו קולד "ארגון על" שמנהל את העולם.

  לעיתים מי שיוצר את הקונספירציה אלו הם האנשים שאוהבים לקרוא על קונספירציות בין אם היו ובין אם לא היו.

  הגב לאנונימית
 • דינה

  בהחלט מפחיד, רק לא הבנתי למה אתרים כמו קונספיל גם משתמשים בסמל של הפירמידה עם העין האחת..

  הגב לדינה
 • יוסי

  מי היה בהופעה של בוב ???
  ראיתם את התמונה שהייתה על הבמה ??
  איך לקחו את בובי שלנו

  http://www.google.co.il/imgres.....,209,61488,.aspx&usg=__iP4gxIHKjgbo-gIljKjbMe43yhQ=&h=300&w=490&sz=56&hl=iw&start=0&sig2=ITDF50WM1pw8Q8Xa9sO3Ow&zoom=1&tbnid=daegGRpXNyP5yM:&tbnh=136&tbnw=255&ei=Ba8BToD4CsnMswbrgpizDQ&prev=/search%3Fq%3D%25D7%2591%25D7%2595%25D7%2591%2B%25D7%2593%25D7%2599%25D7%259C%25D7%259F%2B%25D7%2594%25D7%2595%25D7%25A4%25D7%25A2%25D7%2594%2B%25D7%2591%25D7%2599%25D7%25A9%25D7%25A8%25D7%2590%25D7%259C%26um%3D1%26hl%3Diw%26sa%3DN%26rlz%3D1C1GGGE_enIL399IL401%26biw%3D1280%26bih%3D699%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=109&vpy=95&dur=2426&hovh=176&hovw=287&tx=205&ty=98&page=1&ndsp=24&ved=1t:429,r:4,s:0&biw=1280&bih=699

  הגב ליוסי
 • אורן

  נו באמת….9.11….נו באמת…אני יכול למצוא לכם אותה כמות של 7.12 או 4.8 בקולונע מאז ועד היום…

  פתטי.

  הגב לאורן
 • ilana

  האילומינטי המסונים היתאחדו עוד מימי הביניים ו אין פלה שחלק אינו יודע זאת מכיוון שאפילו לספרי ההיסטוריה הם נכנסו כ "הטובים" כי הם חידשו את הספרים ונתנו לנו ללמוד את זה , גם כן סבא של בוש היה בקשר טוב עם הנאצים…..
  אגדת אבירי השולחן העגולת קשורה למסונים גם כן, אז הסמלים האלה כמובן שיהיו מוכרים בהיסטוריה

  הגב לilana
 • סתם ככה עוד סרטון נחמד באותו עניין http://www.youtube.com/watch?v.....0zGajsI%3D

 • רום

  מה עם הסרט "סליבר" ? (הפוסטר שלו נראה כמו פירמידה עם עין בקצה, והסרט מדבר על חדירה לפרטיות סטייל "האח הגדול").
  והסרט של סטנלי קובריק "עיניים עצומות לרווחה" אשר בו יש סמלים של אילומינטי והרבה סממנים שלהם בתוך הסרט (אורגיות בנשף מסיכות כ"טקס דתי פגאני", פדופילייה וכו'…)

  הגב לרום
 • תם

  הקליפ הכי מפגר שראיתי בחיים. לא יאה לאתר שלובש חזות רצינית של אמת אלטרנטיבית לפגוע בכבודו עם פרסום של שטויות כאלה. אני לא אומר שהאילומינטי והבונים החופשיים אינם ארגונים חשאיים גלובליים עם מזימות השתלטות עולמיות (האמת היא שאני חושב שגם זו שטות אבל זה לא רלוונטי לנושא), אבל לפרסם סרטון כזה מטופש כגיבוי רציני לתיאוריות קונספירציה הוא מגוחך ופוגע בכבוד האתר ובמטרות שהוא מציב לעצמו.

  רק בשביל להבין על מה אני מדבר – הסרט "אוצר לאומי" ("National Treasure") שמופיע בקליפ מדבר בדיוק על זה, תיאוריות קונספירציה כלל-עולמיות. אז ברור שהסמל של האילומינטי יופיע בו, גם בגלוי וגם בסמוי, זה כמו להתרגש ממגן דוד שמופיע בסרט על יהודים ולטעון שזו הוכחה למזימות של היהודים להשתלט על העולם. אם לעורך הסרטון אין את האינטליגנציה לעשות את ההפרדה בין מקרים כאלה למקרים מחשידים באמת (ויש כאלה, בין אם עומד מאחוריהם משהו או לא), כל חובב קונספירציות שנותן לו במה יורה לעצמו ברגל. גם אתר שמתהדר בתוכן הלא מסונן שלו, כדאי לו שיברור בין תוכן איכותי לזבל.

  הגב לתם
  • אלדד

   אבל זה נובע אחד מהשני,אם אתה לא מאמין שהם רוצים להשתלט על העולם אז ברור גם שאין להם מה לטרוח להכניס סמלים שלהם
   לתרבות.

   דרך אגב מבחינה טכנית הבונים החופשיים זה ארגון חשאי למחצה גלובאלי.

   הגב לאלדד
 • חן

  לצערי הרב האתר הזה מבלבל בין נושאים שהם ברורים ומוכחים – כמו שליטה של התאגידים ובעלי ההון בעולם – דברים שאפשר לראות בסדרת סרטי צייטגייסט – לבין קונספירציות הזויות של חובבי קונספירציה (בלשון מקצועית קוראים להם פרנואידים-אנשים שצריכים להאמין שרודפים אחריהם) אם סדרת הסמלים או צרופי המספרים האלה זו השיטה של האילומניטי – מצבם לא מי יודע מה

  הגב לחן
  • איסטרא בלגינה קיש קיש קריא

   למען האמת אתה צודק מצבם באמת לא מי יודע מה ביחס לקודם.
   תוכניתם להשתלט על העולם נכשלה עקב חשיפה של האנשים ההזויים…

   הגב לאיסטרא בלגינה קיש קיש קריא
 • me

  גולש סיני כתב כי ארגון "היד השחורה" המסתורי יפיל טיסה של חברת "אייר אסיה" – 13 יום לפני שזו אכן התרסקה בים
  נבואה או הימור מוצלח? בלוגר סיני מסתורי עורר סערה של תיאוריות קשר באינטרנט, לאחר שהצליח לחזות את היעלמות המטוס המלזי שלשום, 13 יום לפני שהאירוע בכלל קרה – כך דיווח הבוקר (יום ג') ה"דיילי מייל" הבריטי.

  http://www.nrg.co.il/online/1/.....038;loc=58

  בבלוג מה-15 בדצמבר כתב המשתמש הסיני כי "'היד השחורה' חטפה והפילה את הטיסות 370 ו-17 של 'מלזיה אירליינס'. זה פחות או יותר הרס את חברת התעופה השישית בגודלה בעולם". הוא הוסיף כי "כעת 'היד השחורה' שמה לה למטרה את 'אייר אסיה', כדי להרוס גם את חברת התעופה הזו, כי גם היא שייכת למלזיה". 16×9

  הוא גם שילב בדבריו הצעה לעוקביו הסינים, וציין כי "בהתחשב בעוצמה של 'היד השחורה', אני מציע לכל הסינים ששוקלים לטוס להימנע מ'אייר אסיה', כך שלא תיעלמו כמו אלו שעל סיפון טיסה 370".

  ב"דיילי מייל" צוין כי "היד השחורה" הוא כינוי לארגון מחתרת או לכמה ארגונים, אולם כמה משתמשים ברשת טוענים כי יש לתרגם את שמה באופן אחר, כמו "היד השחורה הבינלאומית הגדולה". יותר מ-650 אלף בני אדם צפו בבלוגים של אותו משתמש סיני, אשר העלה לרשת כארבעים מהם.

  כאשר משתמשים אחרים העירו כי הוא "משוגע", הוא רק השיב להם להיות זהירים ולהימנע מקשר עם ארה"ב. לאחר ה-17 בדצמבר, חשבונו הפסיק להיות פעיל.

  הגב לme
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית