מכונית על אוויר – עוד פתרון לזיהום שלא נראה אצלנו בקרוב

עודכן לאחרונה: 8 בינואר 2011

דווקא עכשיו שמעלים לנו את הדלק למחירים שערוריתיים של 7.2 לליטר דלק, יש לזכור כמו שצויין כבר בכתבה על המכונית המונעת במימן, שהמס על הדלק עומד על 40%. המשמעות היא שליטר דלק אמור לעלות לנו רק 4.29 שח בלבד, ואם יבואו ויגידו שהמדינה חייבת לגבות את כל הסכום הזה כי אין למדינה מספיק כסף, אז תגידו להם שאם המדינה וועדת שישינסקי החליטו לוותר על עשרות מיליארדים מרווחי חוות הגז של תמר כפי שפורסם בדה מרקר, אז יש גם יש לה מספיק כסף. רק לא לאזרחים, רק לטייקונים:

והמיסוי על מאגר תמר יחל רק לאחר רווח של 200% על ההשקעה כפי שפורסם בעיתון "ישראל היום" (ואני חשבתי לתומי שהמס הוא מס חובה לכל האזרחים, מסתבר שיש כאלו שפטורים ממנו, נראה אתכם פותחים עסק והמדינה מוותרת לכם על תשלומי מס עד שתרויחו 200% על ההשקעה שלכם)

אז כנראה שלמדינה שלנו יש עודף כסף, תלוי באיזה צד של הארנק אתם נמצאים…

אז כאמור דווקא עכשיו כדאי לגלות לכם שיש בעולם מכוניות שנוסעות על אוויר, האם זה נשמע דמיוני?
מסתבר שהמכוניות הללו כבר מיוצרות במפעלים ונמכרות בשטח.

למעשה יש שני מנועים שמבוססים על אויר דחוס בעולם, המנוע הראשון הוא המנוע שהמציא Guy Negre מצרפת, מנכ"ל חברת MDI.
והמנוע השני הומצא על ידי Angelo Di pietro .
Guy Negre הוא מהנדס מכונות במקצועו שהתחיל את הקריירה שלו עם בחקירת מנועים יעילים.
בין היצירות הרבות שלו יש את הפיתוח של מנוע 3.5 ליטר 12V, מנוע שפותח עבור פורמולה 1 עוד בשנות ה 80'.
הוא תיכנן קרוב ל-100 סוגי מנועים שונים.
לאחר מחשבה על כדור הארץ גיא ניגרי החליט לפתח מנוע עם אפס זיהום אויר.
50 מהנדסים וטכנאים ישבו על פיתוח המכונית הראשונה שנוסעת על אויר דחוס בתמיכה של חברת TATA ההודית, שתשווק את המכונית בהודו. במשך 10 שנים הם ישבו על הפיתוח, בשנת 1996 הם פיתחו את המנוע הראשון שמבוסס על אויר דחוס וב-1998 המכונית הראשונה יוצרה.

ישנם כיום 5 דגמים שמשווקים ונמכרים לציבור ,מרכב אישי עד 4 נוסעים, רכב קבריולט, מונית ,ואפילו רכב להסעת נוסעים עם קרונות.

ב 1.5 יורו בלבד = 7 ש"ח לערך תוכלו לנסוע עד 200 ק"מ ובמהירות של עד 120 קמ"ש לערך.
עלות התענוג מתחילה מ-3500 יורו בלבד שזה כ- 17500 אלף ש"ח .

בשלושת הכתבות הבאות תוכלו לראות את את המכוניות וכיצד זה עובד.
מדהים כבר אמרנו ?

תוכנית ב-BBC על המכונית שנותנת נקודת מבט נוספת:

תוכנית ב-CNN על המכונית:

http://www.youtube.com/watch?v=5WYgLuQfLOM

לאתר החברה וצפייה בדגמים שהם מציעים…

כמו שציינתי בתחילת הכתבה יש גם את המהנדס והממציא Angelo Di pietro שגם המציא מנוע שמבוסס על אויר דחוס.
מה שהוא מציע בנוסף למכוניות זה גם כלי תחבורה שנמצאים בתוך מפעלים ויכולים וכבר מחליפים במקומות שונים בעולם את כלי ההעמסה שמבוססים על חשמל, ובנזין שמזהם ויקר הרבה יותר.

כתבה ששודרה על המכונית שהמציא:

כתבה שנותנת נקודת מבט נוספת:

וכתבה נוספת ששודרה ב ABC news:

לאתר החברה…

אז בפעם הבאה שתיראו את הקטע הבא מרחוב סומסום כבר לא תחשבו שהם היו כל כך הזויים…

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=6187
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

10 תגובות »

 • דוד

  הנה פתרון תאורטי המשלב אנרגיה סולארית עם אויר דחוס:

  http://www.youtube.com/watch?v.....38;list=UL

  הגב לדוד
 • ארתור מקמלוט

  מדהים ! אני קונה אחת ברגע שיצאו לשוק.
  (אלא אם כן חברות הדלק יקנו את הזכויות על הפטנט ויקברו אותו עמוק באדמה..)

  הגב לארתור מקמלוט
 • אנו נימני

  אל תצפו שהמכונית הזו תוצע למכירה בקרוב – הממציא אנגל'ו הוא בונה חופשי.
  שימו לב בוידאו לפני האחרון (שמופיע תחת הכיתוב:
  'וכתבה נוספת ששודרה ב ABC news' )איך אנג'לו נותן לחיצת יד מאסונית למנחה – רואים בבירור את כיפוף הבוהן על המפרק (Knuckle).
  רק שתדעו ,זה הכלל: כל מי שהוא מפורסם ו/או בעל משרה ציבורית בין בארץ בין בעולם ,הוא בונה חופשי-הם לא נותנים לאף אחד לגדול ולהתפרסם ולהתעשר ולהיות בעל השפעה אלא אם כן הוא מגוייס קודם לכן לשורותיהם. זה אומר: שכל העיתונאים(בין עיתונות כתובה או משודרת), עורכי דין ! שופטים! כל הזמרים,כל השחקנים,אנשי צבא ופוליטיקאים כולם בונים חופשיים! בדרך כלל רק דרגה ראשונה- הם רק רוצים את המגויסים שיהיו נאמנים להם ושתהיה עליהם שליטה מוחלטת(מה שאומר גם שאין צדק אמיתי בעיתונות ובבתי המשפט- כי השופטים מצווים לשות פרוטקציה ולהעדיף את אנשיהם ולכסות על פשעיהם אפילו אם רצחו!)
  אפילו אנשים שכלל לא חלמתם עליהם שיהיו בונים חופשיים שייכים להם:
  הדאלי-למה לדוגמה,או כל משתתף בתוכניות הריאליטי למיניהם (שידועות כמבוימות)כמו האח הגדול או הישרדות- גם בארץ אני מדבר לא רק בחו"ל! קחו לדוגמה את כל משתתפי התוכנית ארץ נהדרת או את אלי יצפאן (עכשיו אפשר להבין למה הוא אוהב כל כך את שמעון פרס -חפשו ביוטוב 'כשיצפאן פגש את פרס ושימו לב ללחיצה המאסונית ביניהם)
  יש להם אפילו סוכנים סמויים בין החרדים
  גם מיקי רוזנטל העיתונאי שיצא נגד האחים עופר הוא בונה חופשי(חפשו תחקיר על הרב עובדיה שעשה ותתמקדו בלחיצת היד המאסונית עם החרדי מבדץ בית יוסף שמעמיד פנים כאילו הוא לא יודע שהוא במצלמה נסתרת)
  יש להם שיטות להסוות את הלחיצה (בד"כ בתוכניות אירוח כמו עם גיי לנו ולדרמן- או שברגע הלחיצה הם עוברים לוויד שוט (מרחוק)או לזוית שמסתירה הלחיצה או שמסתירים עם היד השנייה את מיקום הבוהן כאילו שהם לוחצים את היד בחיבה יתירה(לחיצה זו אהובה בעיקר על הנשים)אבל לא תמיד הם מצליחים להסתיר -בנוסך יש לקחת בחשבון שההבה פעמים הם מפספסים את המפרק ואז תוכלו לראת את הבוהן מכופפת על כף היד
  יש להם נציגים בכל מקום-הם אוהבים לכסות את כל הבסיסים(מושג שאול מבייסבול)
  אני מעריך שרוב המגוייסים כמובן לא יודעים את המהות האמיתית של הבונים החופשיים שהם עובדים לשטן וכו' (כידוע
  הציטוט של אלברט פייק מתוך ספרו מורלס ודוגמה -וכן מובן משם שהדרגות הנמוכות לא מיודעות בהרבה אינפומציה כמו בסיינטולוגיה)הם מכניסים אותם לעניין לאט לאט ככל שהם עולים בדרגות(כמו שהגמרא אומרת על היצר הרע -הוא השטן:היום אומר לו כך, מחר אומר לו כך ,עד שבסוף אומר לו -לך עבודה עבודה זרה(פירוש :השטן לא מדיח לחטא הגדול מייד אלא לאט לאט- גם כאן הרבה מהמגוייסים הם אנשים טובים שבחיים לא היו מסכימים להצטרף אם היו יודעים את המהות האמיתית של הבונים החופשיים אלא ככל שהם עולים בדרגה הם נהיים מושקעים ונופלים יותר ויותר ואל לנו לשכוח שהם מתעשרים ומתפרסמים מזה – זה בעצם לעשות הסכם עם השטן

  לכן מעתה שימו לב ללחיצות הידיים המאסוניות בטלויזיה
  לכו לאתר של ערוץ 2 וערוץ 10 וצפו בתוכניות הריאליטי, לדוגמה האח הגדול העונה הנוכחית תוכנית 19-כולם בונים חופשיים שם איך ייתכן ?הרי אלו אמורים להיות אנשים רגילים כמונו לא? כנראה שלא!
  ואם בתוכניות הריאליטי כך בחדשות לא כל שכן?
  אפילו בכלבוטק הכל מבויים (או רוב רובו לפחות)אחרת איך תסבירו שגם העברניים וגם הנפגעים!! וודאי מפיקי תוכנית כולם בונים חופשיים?!!
  ממש כמו במטריקס הם שולטים על כל צד של החיים שלנו
  ולמי שעדיין לא יודע ,כל המרצים והמומחים למיניהם שמרצים כאילו נגד הסדר העולמי החדש, 99.9% מהם, הם בונים חופשיים ועובדים בשבילם וזה כולל את כל השמות הגדולים: מקסוול,אלכס ג'ונס,דיויד אייק,מפיקי הסרט זייגייסט ,
  כל מי ששמטיף למציאות של חייזרים ואנונקי וכו' ,ממש כולם וזה בדוק! לכל מה שכתבתי לעיל יש ראיות חותכות כולל
  שכל מי שבתקשורת כולל כל השחקנים וכו' שהם בונים חופשיים)
  לא להאמין לאף אחד .ולא צריך להתייאש ולחשוב שאין מה לעשות נגדם. כל דבר אשר יבוא באש תעבירו באש -כלומר פייט פייר וויט פייר, להם יש עבודה זרה – לנו יש תורה
  וככל שירבו אנשים שילמדו תורה וישמרו מצוות בפרט שבת תפילין וכו'(אבל עיקר העיקרים הוא לימוד התורה שזה מוסיף לצד שלנו כח ושובר להם את הכח הכי הרבה)ככה יישבר כוחם יותר כי עיקר הלחימה נעשית למעלה והתוצאה מתצטיירת
  ומתבטאת למטה כידוע העיקרון הזה במילים שלהם AS ABOVE SO BELOW -זה לא תלוי בטנקים או טכנולוגיות מתקדמות.
  כדי להפיל את את הממשלה צריך להוסיף כוח בפמליה של מעלה (שכרגע מדולדלת מאוד) שיהיה כוח וזכויות למלאכים שלנו להילחם בהם (כמו שכתוב תנו עוז לאלוקים על ישראל גאותו בשחקים וכו' ואין עוז אלא תורה וכעת גם יובן חשיבות תלמידי הישיבות לבטחון ישראל )צריך ללחום רוח ברוח ובזה אנו טובים מאוד – הכי טובים למעשה (כמו שכתוב בנביא: אל תראי תולעת יעקב. למה נמשלו ישראל לתולעת?שכמו שהתולעת ,אין כוחה אלא בפיה ,כך ישראל אין כוחם אלא בפיהם!

  בוקר טוב למתעוררים החדשים! עתה הגיעה הזמן להתאמן בתורות הלחימה השונות .בסרט המטריקס זה היה קונג פו וכו' אבל זה רק מטאפורה, במציאות זה לימוד ההלכה כיצד לקיים המצוות ואח"כ להיכנס לקרב -ללמוד התורה ולקיים מצוות
  וכל הלא מאמינים – בפרט אלו שנפגעו קשה מהסרט זייגייסט
  הראשון איך שהוא כאילו הראה שכל הסיפורים ההתנ"ך זה אוסף סיפורים קדומים יותר זה הכל סילוף ושקר וזה מוכח בסרט שעשה כריס וויט :ZEITGEIST REFUTED – FINAL CUT
  ראו כאן:
  http://www.youtube.com/watch?v=GYNmFQkHBaE
  זכרו :זה מה שמפיקי הסרט זייגייסט ואנשי הסדר העולמי הדש רוצים שתחשבו – זה חלק מהתוכנית שלהם לעקור את כל הדתות בעולם לפני שהם מציגים הדת החדשה שלהם

  עד כאן .הפיצו את החומר הזה ותעוררו כמה שיותר אנשים
  עוד קצת מקורות חפשו בגוגל:
  תתמקדו בלחיצות הידיים:
  כשיצפאן פגש את פרס
  באתר מקו של ערוץ 2:ארץ נהדרת עונה נוכחית תוכניות 1,4,7
  מעצר בית -תוכניות 6,7
  ברשת:כלבוטק תוכניות 13,14,15 –
  הישרדות, האח הגדול ,
  ראו גם שעשועונים כמו לעוף על המיליון ואחד כנגד 100 ,כוכב נולד ,סופר נני ויש עוד הרבה חפשו לבד, הם בכל מקום.

  הגב לאנו נימני
  • אני חושב שלבסס קביעה כ"כ נחרצת בדבר היותו של איש בונה חופשי רק על פי לחיצת יד בצורה מסויימת,
   זו פשוט הגזמה פרועה ולא מבוססת.

   אני בטוח שאוכל לייחס לך אין ספור תארים סודיים אם אעבור על הצילומים שלך במהלך החיים.

   אני צריך עדויות הרבה יותר מבוססות כדי לשייך מישהו לאחווה סודית כזו או אחרת.

  • רסקולניקוב

   יקירי, אולי כדאי להישאר קרובים לקרקע ולנסות למצוא, אמיתות, הסברים, ופתרונות ולא לצבוע הכל בשחור – כך לא תישאר תקווה.

   אחוות סודיות ובונים חופשיים אולי מסתובבים בינינו – סדר עולמי חדש אולי מתהווה, אבל צריך להיזהר ולהבחין בין עיסוק בפרטים שוליים שאין לבסס עליהם דברים קונקרטים, ואין בהם תרומה במאום למאבק צודק, לבין עיסוק בעיקר – שהוא שחרור המין האנושי מכבלי תאוות הבצע והכח.

   חבל על הזמן והאנרגיה…

   זו דעתי

   הגב לרסקולניקוב
 • אנו נימני

  אין המדובר כאן בסתם לחיצת יד שיכולה להתפרש לשני צדדים.
  אני מודע לעובדה שהרבה מלחיצות הידיים בטלויזיה הם לא אבסולוטיות ולא עליהם אני מדבר.מסקנותי הופקו מבדיקה מדוקדקת של לחיצות ידיים אבסולוטיות בלבד! מהסוג שאינו משתמע לשני פנים -רק הבונים החופשיים נותנים לחיצות ידיים כאלו, מדובר על לחיצות ידיים של הדרגה הראשונה,שנייה והשלישית ,בעיקר דרגה ראשונה שהיא לחיצת יד מוזרה ויחודית מאוד לבונים החופשיים וצריך להיות תמים מאוד ואף שוטה לחשוב שכל כך הרבה אנשים בטלויזיה לוחצים כך ידיים על דעת עצמם.
  בנוסף,לבונה חופשי מותר לתת לחיצת יד מאסונית רק לבונה חופשי אחר -מה שמפליל את הבן אדם השני.
  צריך לזכור דבר אחד:לא מדובר במקרים בודדים ,זו תופעה שחוזרת על עצמה פעם אחר פעם(כל פעם שהמצלמה תופסת תמונה טובה של לחיצת היד)בנקודה זו זה כבר מדע אמפירי אני מציע שתבדוק את החומר טוב לפני שאתה מגיב -שוב – המסקנה אינה משתמעת לשני פנים,האנשים הללו הם בונים חופשיים
  ובתור אחד שמנהל אתר קונספירציות אתה מפליא אותי שעדיין לא למדת איך האנשים הללו חושבים ועובדים-הרי שחושבים על זה ,זה מתאים בדיוק לדרך פעולתם להיות בעלי שליטה טוטלית-קונטרול פריקס.
  אדוני מנהל הפרוייקט,זה טוב להיות בעל ראש פתוח ולא לקפוץ למסקנות אבל להיתמם מול ראיות חותכות זה פשע ושיתוף פעולה עם העבריינים.
  אני מקווה שאתה בעצמך לא בונה חופשי ורק מנסה לחפות על חבריך – אחרי הכל להיות בעל אתר קונספירציות מניסיוני זה כיסוי מושלם לבונה חופשי כמו שעושים אלכס ג'ונס וחבריו.
  ראה לינק זה ובו קובץ RAR להורדה (20M) ובו תמונות וקטעי וידאו המוכיחים את טענתי :
  http://hotfile.com/dl/10696984.....s.rar.html
  אקבל את התנצלותך בזה שתפרסם מה שכתבתי בשתי תגובותי לעיל בפורום של אתרך. 🙂

  הגב לאנו נימני
 • אנו נימני

  למנהל הפרוייקט,
  הרי לך עוד קובץ RAR קטן שהכנתי כעת משני תוכניות של אחד כנגד 100 ובו תמונות וקטעי וידאו על לחיצות הידיים בין המנחה אברי גלעד ובין משתתפי השעשועון ובו רואים שאברי גלעד נותן לחיצת יד מאסונית דרגה שלישית למשתתפים!
  האם אתה מבין את משמעות הדבר ?
  זוהי חגיגה פרטית רק בונים חופשיים משתתפים…
  מניסיוני,התופעה הזו קיימת בכל תוכנית
  ואציע לך אתגר:בחר תוכנית, איזה תוכנית שתרצה (מארכיון ערוץ 2 או 10)
  ואוכיח לך משם עם תמונות שכל המשתתפים הם בונים חופשיים( בתנאי שלמצלמה יש זוית טובה על לחיצת היד כמובן )
  הנה הקובץ שהכנתי:
  http://hotfile.com/dl/10698500.....0.rar.html
  תהנה.
  נ.ב.
  מדהים הא?
  נכון, אמנם קשה להאמין למימדי הקונספירציה ,אבל זה לא צריך להפליא מישהו עם ידיעות נרחבות בנושא הקונספיציה כמוך. אדרבה תהנה מהסקופ הגדול הזה ותפרסמו באתרך.

  הגב לאנו נימני
  • angelfish

   הסתכלתי על 2 הקבצים ששלחת ואתה באמת פרנואיד.
   אבל זה לא אומר שלא רודפים אחריך 🙂

   אי אפשר להסיק מסקנות רק על סמך לחיצות ידיים,
   לא בא לך לפעמים ללחוץ ידיים בצורה מוזרה ולא מרובעת
   כמו כולם?

   מה ההוכחות שלך שאלקס ג'ונס מהבונים החופשיים?

   הגב לangelfish
  • תקשיב יקירי, כמי שעבד תקופה באולפני הרצליה,
   אני אומר לך, לא כל המשתתפים בכל תוכניות האירוח בטלוויזיה הם בונים חופשיים.
   זו הגזמה פרועה בעיניי.

 • צידוני

  לא צריך לאשר כל הודעה מטומטמת של כל אידיוט חסר חיים.
  לא מובן לכם שאנו-נימי מנסה לעשות צחוק?

  הגב לצידוני
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית