נאס"א תכנס הערב מסיבת עיתונאים חשובה

נאס"א, סוכנות החלל של ארה"ב תכנס הערב (יום חמישי בשעה 21:00) מסיבת עיתונאים ובה תודיע על תגלית דרמטית. איזו? אף אחד לא יודע אך יש השערות שמדובר באישור קיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ.

 • מאת מנהל הפרויקט | 2 בדצמבר 2010
 • 3,714 צפיות | 7 תגובות
עודכן לאחרונה: 4 בדצמבר 2010

נאס"א, סוכנות החלל של ארה"ב תכנס הערב (יום חמישי בשעה 21:00) מסיבת עיתונאים ובה תודיע על תגלית דרמטית.
איזו?
אף אחד לא יודע אך יש השערות שמדובר באישור קיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ.
יתכן גם שהם יודיעו במסיבת העיתונאים על התקרבותו של עצם שמימי לכדור הארץ או גילוי של עצם שמימי חדש הקרוי כוכב X / planet X

בפורום הפרויקט התפרסמה ב-15 לספטמבר ידיעה על כך.

רבים אינם יודעים זאת, אך בראשית קיומה של נאס"א עבדו בה מדענים שעבדו בשרות הנאצים שארה"ב הבריחה לאחר מלחמת העולם השניה במבצע הקרוי: מבצע מהדק נייר / Operation Paperclip.
וכאן הערך של מבצע "מהדק נייר" בויקיפדיה.

התקשורת הישראלית פרסמה לאחרונה את "התגלית המרעישה" בדבר הברחתם של הנאצים ע"י ארה"ב, תגלית זו היתה ידועה כבר עשרות שנים למי שידע היכן לחפש (רמז, לא בעיתונים או ברשתות הטלוויזיה הממוסדים).

לכן, צריך לקחת את מסיבת העיתונאים של נאס"א ואת מה שיגידו בה בערבון מוגבל,
שכן יתכן בהחלט שמדובר בעוד סוג של ספין או תכנון מוקדם במטרה ליישם אג'נדה כלשהי.

עדכון (מהפורום של הפרויקט):
מדובר במחקר על בקטריה מוזרה שגורמת להגדיר מחדש מהם התנאים המינימליים לקיום חיים, כלומר: יש יותר סיכוי למציאת חיים מחוץ לכדוה"א.
פרטים: יש 6 מרכיבים בסיסיים לכל צורת חיים ארצית. הזרחן חסר בבקטריה המוזרה, ובמקומו יש ארסן.
וידאו של סוכנות ידיעות AP:

קישור חדשותי
הכרזת נאס"א
אתר ייעודי

הנה לינק לאתר שישדר את מסיבת העתונאים:

קישור לדיונים בפורום הקשורים לנאס"א

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=5949
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

7 תגובות »

 • אהבה789

  מדובר במחקר על בקטריה מוזרה שגורמת להגדיר מחדש מהם התנאים המינימליים לקיום חיים, כלומר: יש יותר סיכוי למציאת חיים מחוץ לכדוה"א.
  פרטים: יש 6 מרכיבים בסיסיים לכל צורת חיים ארצית. הזרחן חסר בבקטריה המוזרה, ובמקומו יש ארסן.
  וידאו של סוכנות ידיעות AP
  http://www.youtube.com/watch?v=ZKTDZJajoqY
  את שאר הפרטים רשמתי בפורום, כי ריבוי לינקים כאן נחסם כספאם.
  http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p17859

  הגב לאהבה789
 • יוסי 25306

  עידכוני חדשות מהאינטרנט,

  אנחנו כנראה בעיצומה של מתקפת טרור. כ-5 מוקדי שריפה נוספים ברחבי הארץ. עכשיו נאלץ לפצל את כוחות החילוץ וההצלה, חכו ותראו, זה לא הסוף. צר לי על הפסימיות אבל כך נראה המצב.

  נכון לרגע זה 5 שריפות גדולות מלבד הכרמל מתרחשות בארץ.

  כבישים ומסילות רכבת נסגרים לתנועה בצפון ובדרום נוכח שריפות גדולות בקירבתם.
  כביש חיפה עכו סגור לתנועה. הרכבת בין רחובות לאשקלון סגורה לתנועה.

  היכנו לאש רבתי בכל חלקי ישראל.

  עד כאן למבזק זה.

  http://www.tapuz.co.il/Communa.....d=45200189

  http://rotter.net/forum/scoops1/18820.shtml

  הגב ליוסי 25306
 • truther

  אני רק רוצה לתקן את הכותב. למבצע של הברחת הנאצים לארה"ב קוראים .OPERATION PAPERCLIP

  PROJECT PAPER CLIP הוא פרוייקט שנעשה ע"י תלמידים בחטיבת הביניים בטנסי, ארה"ב שהוא כלל בעיקר איסוף מהדקי נייר מכל מיני אנשים מרחבי ארה"ב.

  הייתי מעדיף שתתן גם את הקישור לערך בויקיפדיה על מנת לתת לזה הגדרה מעט יותר "פורמלית".

  הגב לtruther
 • הי,
  האם יש עידכונים אילו עדכונים לגבי מה שנאמר/פורסם במסיבת העיתונאים?
  אשמח לקבל עדכון בעיניין.

 • יוסי 25306

  עוד תמונה שמעלה תהייה קשה:‬

  http://img2.timg.co.il/forums/1_147693017.jpg

  בתמונה נראית כבאית מצד שמאל……איך היא לא נשרפה ולאן היא נעלמה? הצלם שצילם את התמונה – איך הוא התחמק מהאש? ידוע שבג'יפ המילוט הנראה בתמונה, לא היה אדם בשם הזה או צלם. אם כך – יש פה רמזים על משהו שמסתירים מהציבור. כנראה שעד עכשיו רק משקרים לנו. התמונה מאוד מוזרה ומעלה הרבה סימני שאלה וחמור מכך.
  צילום: אלי יבלינוביץ'. איך הוא הצליח להינצל? מה האמת שמסתירים מהציבור??????

  איך היה לצלם זמן להתעכב ולצלם?‬

  ואיך צלם נוסף – יאסר קאסר, צילם שם תמונות ולא נשרף? משהו פה מאוד מסריח ומאוד לא תקין. ולהיכן נעלם לפתע פתאום הרכב המשטרתי של אהובה תומר, ז"ל? בג'יפ של צלם הנשיונאל-ג'יאוגרפיק נמלטו קצינת שב"ס ושני קציני משטרה ביחד עם הצלם עצמו. כלומר שהיה כאן צלם נוסף בשטח שלא נשרף. איך הוא הצליח להימלט? ומה עשתה שם הכבאית שידוע שנותרה שלמה? התמונה הנ"ל מעלה הרבה סימני שאלה תמוהים. תמוהים בלשון המעטה. יש כאן סיפור מאוד מסריח. מישהו כאן מטייח ועד לרגע זה כל הסיפורים אודות מה שקרה שם שפורסמו בעיתונות הם שקרים חצופים ושחורים. מה באמת קרה שם?

  כנראה שאם האמת תפורסם – הזעזוע יהיה פי 5‬. לדעתי יש היודעים מה באמת ארע שם. כרגיל, מנסים לטייח את הסיפור האמיתי. האם יתכן שנוסעי האוטובוס יכלו להינצל? כנראה שכן……..

  הסדרן גידי של חברת מאיה-טורס, אמר לי במפורש שבאותו יום נשלח לכרמל רק אוטובוס יחיד של החברה והוא 55-116-68 – דאפ אירייזר. זה היה האוטובוס היחיד שהגיע לכרמל באותו אחה"צ. זו היתה השאלה השניה ששאלתי אותו. בתמונה הראשונה שפירסמתי אפשר בהגדלה לראות את המס': 55-116-68.
  המכוניות הפרטיות אכן הוזזו כדבריך בהשוואה לצילום שפירסמתי ומכאן שהחשד שלי למשהו לא טוב רק הולך ועולה. משהו פה מסריח מאוד. דבריך רק מחזקים אצלי את החשד הזה.

  אחד הדברים הראשונים שענינו אותי היתה השאלה כמה אוטובוסים של מאיה-טורס נשלחו באותו יום לכרמל. התשובה היתה רק אחד – 55-116-68. מה שאינני מבין: האם הכבאים בכבאית הנראית מצד שמאל ברחו והפקירו את נוסעי האוטובוס? האם הם עברו דרך מסך האש קדימה? מדוע לא התיזו מים על האוטובוס? איך לא נשרפה הכבאית?
  אני מתעקש שיש פה הסתרה נוראה של חקר האמת. כל כלי הרכב שהיו בסיבוב המוות נשרפו עד היסוד חוץ מהג'יפ שעשה פארסה וברח אחורה כאשר בתוכו סה"כ 4 אנשים ללא הצלם שצילם את התמונה המובאית בראש השרשור. איך הוא ניצל??? הרי לאיש הזה אין שמינית ניסיון בטיחותי מאלו שנשרפו באוטובוס. מה הענין???

  האוטובוס שנשרף היה של מאיה-טורס. גם האוטובוס הנראה בכל הצילומים הוא של מאיה טורס. סדרן העבודה הראשי – גידי – שלח באותו יום רק אוטובוס אחד לכרמל. מסקנה: העיתונאים ממשיכים לשקר….
  בשטח היו אוטובוסים רבים באותו יום. אך רק אחד היה של מאיה-טורס. תן לי את הקישור לדבריך ואני כבר אדאג להביך את העיתונאי.

  משמע שהתמונה הראשונה טופלה בפוטושופ ולפני שפורסמה היא עברה טיפול, כלומר מדובר בעבירה פלילית מהסוג הגרוע ביותר. זאת עקב כך שבארוע היה רק אוטובוס יחיד של מאיה-טורס. שום אוטובוס נוסף עם לוגו של החברה לא היה באותו יום בכרמל וזה הוכח. אז מי מנסה להפיל פה תיק על מאיה-טורס? אני תוהה ותוהה ולאט לאט מגיע למסקנה שכדאי לפנות לכמה עיתונאים שיגיעו לשרשור הזה כאן לחוות את דעתם.

  מה באמת קרה שם?‬

  גם הצלם שהיה בג'יפ לא הסביר במדיוק מה קרה שם.
  הדו"ח של מה באמת קרה שם (כולל התגלגלות האירועים) כנראה ישאר חסוי ויתכן ולא נדע לעולם מה אירע שם. אינני מבין מדוע הדו"ח צריך‬ להישאר חסוי? ממי מסתירים את האמת? ממשפחות אנשי השב"ס האומללות? הרי לא נשרף שם בסיס סודי של חיל האויר בארוע ולא נשרפו טילי יריחו4 חדישים. אם כך – מדוע לשמור על חיסיון?? רק למלאך המוות הפתרונים ?

  *

  מידע זה פורסם היום יום שישי 10/12/2010 בשעה 15:31 לראשונה על ידי ד"ר אביתר רייטר בפורום תחבורה ציבורית בתפוז:

  http://www.tapuz.co.il/Forums2.....=147693017

  *

  אז לא צריך לחפש את הקונספירציות בממשל האמריקאי או באחוות הסודיות או במסדר הישועים, הקונספירציות קיימות כאן במדינת ישראל ומתחת לאור הזרקורים, והכל בעברית צחה !!!

  הגב ליוסי 25306
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית