ראשי » בריאות » אתם כאן

עדות אישית על אשפוז פסיכיאטרי כפוי במדינת ישראל

 • מאת כותב אורח | 18 באוקטובר 2010
 • 16,998 צפיות | 245 תגובות
עודכן לאחרונה: 12 ביוני 2013
אשפוז פסיכאטרי כפוי

אשפוז פסיכאטרי כפוי

את המייל הזה קיבלתי עם אישור לפרסם אותו.
כדי לא לפגוע במעורבים בדבר החלפתי את שמותיהם לבדויים, חוץ מאשר את שמה של הילה.
בדקתי את הנושא ולמיטב ידיעתי מדובר במקרה אמיתי.

הערה חשובה:
זוהי עדות חד צדדית על מקרה אישי מאוד.
ראוי לזכור בקריאת הדברים שיתכן ושלמציאות המתוארת כאן, צדדים אחרים ונקודות מבט אחרות.
אין ספק שהילה עברה זעזוע קשה, ויתכן שנעשה לה עוול.
אך זוהי רק זווית ראיה אחת על מציאות מורכבת מאוד.

יתכן מאוד שהמעורבים בדבר יספרו סיפור שונה, ושנקודת המבט שלהם על המקרה הזה, תהיה שונה מהותית מזו של הילה.

בחרתי לפרסם את סיפורה של הילה, לא כדי לתקוף את הממסד הפסיכיאטרי בכללותו ולהביע עמדה חד צדדית ומוחלטת כנגדו,
אלא כדי להראות שאולי יש משהו לקוי מאוד בקלות שבה הממסד יכול להעביר אדם מחיים "חופשיים" לקן הקוקיה.

זהו סיפורה של הילה בן דוד.

עדות על אשפוז פסיכיאטרי
אמסטרדם, 2010–09–20

בבוקר יום חמישי ה-15 באפריל 2004 ,הגיעה אחותי נורית לביתי בעין כרם, ירושלים, לאחר שיחה טלפונית שהיתה לנו מוקדם באותו בוקר, למיטב הבנתי על מנת לקחת אותי לצפון לנוח, בעקבות מצוקה נפשית, אבל מה שהסתבר לי תוך עשר דקות של שיחה, זה שהיא מתכוונת לאשפז אותי אשפוז פסיכיאטרי. כל זה היה על רקע של תקופה קשה שעברתי באותו הזמן, בגלל סכסוך עבודה קשה עם מעסיק שהיה חייב לי הרבה כסף, ועניינים אחרים בחיי האישיים שהוסיפו לי הרבה מתח. יומיים קודם לכן החלפתי את המנעול במשרד בו עבדתי, וממנו עדיין לא הייתי מפוטרת רשמית, והוצאתי, בנוסף על חפצי האישיים וציוד אישי שלי, גם תיקי עבודה, ואת המחשב שעליו עבדתי. עשיתי זאת כדי שאוכל להוכיח, אם הדברים יגיעו לכך, שבכלל עבדתי עבור המעסיק הזה שהיה חייב לי ארבע משכורות, ובאותו היום התברר לי שהוא גם לא הוציא לי תלושי משכורת מאז ינואר….

ההצעה של אחותי שאתאשפז בבית חולים פסיכיאטרי היתה כל כך מופרכת מבחינתי, שגרשתי אותה מהבית. במשך כל שעות הבוקר היא לא הפסיקה לצלצל אלי ולכן ניתקתי את הטלפון ולא עניתי יותר. בשעה אחת בצהריים היתה לי פגישת עבודה אצלי בבית, עם לקוחה של המשרד שהיתה גם חברה אישית שלי ומטפלת בדימיון מודרך, נועה. באותו בוקר התקשרתי אליה וביקשתי לא לקיים את הפגישה כי הייתי מאד נסערת, אבל נועה אמרה לי שאין מה לדאוג, נעשה את הפגישה קצרה ועניינית ואם יהיה צורך היא גם תיתן לי טיפול. בשעה אחת נורית התקשרה אלי מהסמטא וביקשה שאגש לפתוח לה את שער החצר של ביתי, שתמיד נעול.

כשפתחתי את השער ראיתי להפתעתי שני אנשים לא מוכרים לי, בנוסף על אחותי, שחסמה בגופה את השער כאשר ניסיתי לצאת לרחוב ולגשת לרחל. שאלתי את האנשים מי הם והם אמרו לי שהם רופא ואחות מהמרפאה לבריאות הנפש יאנוש קורצ'אק בבית וגן ושהם באו לדבר איתי לבקשת אחותי.
עניתי להם שאני עסוקה עכשיו ושאפשר להתקשר אחר כך לעשות פגישה טלפונית. הייתי רותחת בגלל החוצפה של אחותי ונכנסתי בכעס לחצר שלי, ונועה בעקבותי. אחר כך נרשם בניירת שסירבתי לבדיקה פסיכיאטרית, אחת העילות שהחוק מתיר לאשפוז כפוי. אף אחד לא הסביר לי מהן התוצאות האפשריות של הסירוב שלי לדבר עם הצוות הרפואי שאחותי הביאה אלי הביתה נגד רצוני…. אגב, אחרי הפגישה עם נועה, בערך בשעה שתיים, התקשרתי בעצמי למרפאה וניסיתי לקבוע פגישה אבל הם אמרו לי שמדובר בסוף השבוע ושאי אפשר לקבוע לי פגישה עד השבוע הבא. עובדה זאת לא נרשמה בתיק שלי…

בשעה שלוש וחצי אחר הצהריים, אחרי שנרגעתי קצת ונכנסתי למיטה למנוחת הצהריים, אחותי נורית דפקה פתאום על דלת הדירה שלי, שהיתה פתוחה למחצה אל החצר כיוון שהשער החיצוני תמיד נעול. מסתבר שהיא נכנסה דרך הבית של השותפה שלי, לחצר הגברת לאה דור, אימו של בעל הבית שלי, יניב דור. אחר כך נמצא בתיק הרפואי שלי מכתב דיבה מהבן השני של לאה דור, שמעון, שהוא עורך דין שפגש אותי פעמיים בלבד לצורך חתימת החוזה, ובו הוא טוען שהוא מכיר אותי, שאני "מסתובבת בשכונה שלי ומכה אנשים", ושאני נראית לו "חולה"… (אגב, קשור או לא קשור, בעל הבית שלי, יניב דור, אושפז בכפיה על ידי אימו ואחיו מספר שנים קודם לכן…) אחותי נכנסה אלי הביתה בלי הזמנה ומבלי שאספיק לקום מהמיטה אליה, והתיישבה על המיטה שלי צמוד אלי בצורה מאיימת. היא שאלה מיד: נו, החלטת כבר?? החלטתי מה?? שאלתי ובאמת לא היה לי מושג על מה היא מדברת… היא ענתה: להתאשפז… דחפתי אותה מעלי, כשאני עדיין שוכבת, וצעקתי לה שתצא מהבית שלי, והיא ענתה לי בחוצפה: אני כבר אפעיל שיקול דעת… והיא יצאה בהפגנתיות. נתתי לה ללכת… אם היה עולה על דעתי שהיא מסוגלת לעשות מה שהיא עשתה, להתלונן עלי בתלונת שווא ולגרום בכך לכליאתי ללא משפט, ושהחוק בישראל מאפשר לה לעשות זאת, הייתי מתייחסת לאיום שלה יותר ברצינות…. מי מעלה בדעתו שזוועה כזאת אפשרית, עד שזה קורה לו, חלילה??… הייתי מותשת מהרדיפות של אחותי ומהחוצפה שלה, וחזרתי לנוח במיטה שלי….

אחרי שעה וחצי בערך, בדיוק כשקמתי והתכוננתי להתלבש ולצאת לטיול לפני השקיעה, התקשר אלי מישהו שלא הכרתי ואמר שהוא רוני מהדואר ושיש לו בשבילי חבילה. הייתי קצת מבולבלת אז לא שאלתי שאלות ופתחתי לו את השער ואז ראיתי אמבולנס גדול חונה מול דלת השער שלי וחוסם אותה, ואח בריון התפרץ פנימה לחצר. ברחתי פנימה לתוך הבית שלי והוא שלשל לי נייר דרך חריץ החלון. זה היה צו הבאה לבדיקה פסיכיאטרית כפויה דחופה….

נלקחתי לבית חולים עזרת נשים ושם עברתי בדיקה על ידי רופא מתחיל שזה עתה סיים את הסטאז' שלו, ד"ר גיורא עיני, שהיה די נבוך ואמר לי בסוף השיחה שהוא לא יודע מה לעשות והוא ביקש לדבר עם אחותי. יש לציין שלא נשאלתי ישירות שום דבר על התקרית עם אחותי ולא נאמר לי שהיא טענה שתקפתי אותה פיזית, כך שלא ניתנה לי שום הזדמנות להתייחס לעובדות ולהכחיש אותם. למעשה, למרות שאין לי כל עבר פסיכיאטרי, התייחסו אלי מלכתחילה כאל חולה ואל עדויות השקר שמופיעות בתיק שלי כאל עובדות, לא נעשתה שום בדיקה של העובדות (הרי מדובר כביכול בטענת תקיפה, איך זה שלא שאלו אותי לפחות למה תקפתי אותה??) ועל סמך ה"עובדות" המדומות האלה התייחסו לכל מה שאמרתי, שנגד את הסנריו המפוברק הזה, כאל סימפטום של מחלה…. ד"ר עיני דיבר כעשרים דקות עם אחותי, מהטלפון הנייד שלי (על חשבוני!!!), בשעה שאני חיכיתי בסבלנות בחצר המסורגת של המחלקה הסגורה. בשלב מסוים הוא יצא אלי ואמר לי שהוא החליט להשאיר אותי במחלקה. מה??? שאלתי מזועזעת… לא העליתי אפשרות כזאת בכלל בדעתי… החלטתי לאשפז אותך להסתכלות, ליתר ביטחון, הוא ענה… הייתי מבוהלת והסתכלתי לכל הכיוונים לחפש מפלט… פתאום הבנתי שאני כלואה במקום המחריד הזה… ואמרתי: אני אברח מפה!! לא הספקתי לעשות שום צעד בשום כיוון כי באותו רגע קפצו עלי ארבעה אחים גברים, שכנראה חיכו לרגע הזה מאחורי הדלת, וגררו אותי בכוח למיטת הקשירה, בחדר הבידוד של המחלקה… תוך כדי כך אחות הזריקה לי משהו, כנראה סם אנטי פסיכוטי או משהו שהיה אמור להרדים אותי ,דבר שלא פעל, כי לא ישנתי רגע באותו לילה איום ונורא…. התחננתי שישאירו לי את הטלפון הנייד והם הסכימו, ואני סימסתי לאחותי ביד אחת: בואי תראי אותי עכשיו קשורה למיטה בגללך והיא ענתה לי בסמס: לטובתך אחותי…. אגב, כאחות "מסורה ודואגת" היא לא רק שלא היתה שם בעת שבאו לחטוף אותי באמבולנס, אלא גם לא הגיעה לבקר אותי בבית החולים…

אחרי כמה שעות ביקשתי להתפנות והאחות שהואילה להגיע, אחרי שקראתי לה כמה זמן, אמרה לי שאי אפשר לרדת. ביקשתי לרדת בליווי אחות והיא אמרה שאי אפשר. ביקשתי סיר לילה כמו בבית חולים נורמלי והיא אמרה שאי אפשר, אין להם, רק חיתול. מה פתאום חיתול. צעקתי, אני שולטת בסוגרים!! היא גיכחה ואמרה שזה מה יש. אני חייבת לציין שאחד הדברים המזעזעים ביותר במחלקה סגורה הוא הזלזול של הצוות בפציינטים. הם צוחקים לאנשים בפנים כשהם במצוקה הכי גדולה ומתחננים לעזרה… האחות הלכה להביא את החיתול ואני השתנתי במיטה מרוב תסכול וזעם.. . לא הייתי מוכנה שילבישו לי חיתול!! עד כאן! מספיק התעללו והשפילו אותי… אבל זה לא עזר הרבה כי ברגע שהאחות חזרה לחדר וראתה שהמיטה רטובה היא התחילה לצעוק (כאילו שזה קרה לה בפעם הראשונה… אחר כך למדתי שהם מביאים אנשים בכוונה למצב שישתינו על עצמם, כחלק מה"טיפול"….), והזעיקה שוב את הבריונים ממחלקת גברים (אחד ישראלי, שני רוסים ואחד פלסטינאי) להפשיט אותי בכוח ולקשור אותי מחדש למיטה… נאבקתי איתם במשך 10 דקות לפחות… אני לא יודעת מאיפה היו לי הכוחות לזה… אני רק יודעת הייתי במצב נואש ושנאבקתי על הכבוד העצמי שלי ,כאישה וכאדם… ארבעה אחים גברים ושתי אחיות פסיכיאטריות לא הצליחו להלביש לי חיתול כנגד רצוני… הרגשתי שאם אכנע להשפלה האולטימטיבית הזאת אאבד באמת את שפיות הדעת שלי….. כשהרגשתי שאני מתעייפת אמרתי להם שאפסיק להתנגד אם הם יביאו לשם את הרופא שאשפז אותי. המשכתי להתנגד בזמן שהם הלכו להעיר אותו וכשהוא הגיע אמרתי לו: ד"ר עיני אתה בנאדם דתי, תראה מה עשית לאישה כמוני!!! הוא היה מזועזע, ראיתי את המבט שלו… אחרי כן הפסקתי להתנגד והם קשרו אותי באכזריות, עם הזרוע הימנית מכופפת בכוח. היו לי סימנים שחורים גדולים על הזרועות והרגליים במשך שבועיים לפחות ובערך שבוע כאבים בכתף.

כך נשארתי קשורה, בסך הכל, 16 שעות. על פי חוק הם היו אמורים לבדוק אותי כל 4 שעות, בדיקה גופנית ונפשית, זה לא נעשה… אבל בניירת כתוב שאני משיכה להיות במצב פסיכוטי, שיש לי מחשבות שווא לגבי אחותי ומפאת ה"מסוכנות " שלי עלי להמשיך להיות קשורה… כמו כן כתוב בתיק שנשכתי אחות במהלך המאבק שלי נגד הלבשת החיתול…. כמובן שבזמן המאבק השתמשתי בכל אמצעי שאפשר לי להתנגד להם, כשארבעה אנשים תופסים בכוח את ארבע הגפיים שלי…. מדובר בהגנה עצמית מול תקיפה חמורה!!!

אחרי ששחררו אותי מהקשירה ביום שישי בתשע בבוקר, הייתי מותשת מחוסר שינה, מהמאבק, ומהיסורים של הקשירה, וישנתי ברציפות 36 שעות, עד שבת אחר הצהריים. למרות זאת יש תיעוד בתיק שלי על שיחות עם פסיכולוג קליני, שנעשו כביכול במהלך השבת, אותן אני כלל לא זוכרת, וגם לא נראה לי סביר שהביאו למחלקה פסיכולוג בשבת.

כשהתעוררתי הרגשתי מאד מטושטשת ונרדמתי שוב אחרי ארוחת ערב. ביום ראשון בבוקר היתה לי שיחה קצרה עם ד"ר לריסה אגנס, לא יותר מחצי שעה (שיחה שעוותה לגמרי במסמכים שהיא כתבה אחר כך… כמו כל הפסיכיאטרים האחרים שפגשתי, גם ד"ר אגנס השתמשה לרעה בדברים שאמרתי לה, והוציאה אותם מהקשרם כדי לפתח תיאוריות מצוצות מהאצבע שאינן קשורות למציאות… ואותי הם האשימו במחשבות שווא!!) היא הציעה לי לכתוב מכתב לפסיכיאטר המחוזי עם בקשה לשחרור מיידי, דבר שעשיתי ברצון… מאוחר יותר באותו היום הושיבו אותי מול קבוצה של חמישה עשר סטודנטים ובקשו ממני לספר את הסיפור שלי.
היה ברור שהסטודנטים משוכנעים שאני מדמיינת את כל הסיפור, כי זה מה שאמרו להם… הם יצאו מהישיבה עם חיוכים מאוזן לאוזן ואני התפלאתי מה כל כך משמח אותם בסיפור הנורא הזה… בדיעבד הסתבר שהמכתב לפסיכיאטר המחוזי, והפרסה עם הסטודנטים, שמשו מעין "תחליף" לועדת שחרור שהייתי אמורה לעבור, על פי חוק, תוך 36 שעות מרגע האשפוז… זה נעשה לצורך כסת"ח, תוך מניעת זכויותי המשפטיות… בתיק ה"רפואי" שלי כתוב, אגב, שסירבתי לקבל מידע על זכויותי ועל תנאי האשפוז… אף אחד, בשום שלב, לא הציע לי שרות כזה…. לא כשגררו אותי למיטת קשירה ולא אחר כך כששחררו אותי…..

נשארתי במקום הנורא ההוא, אחד ממדורי גיהנום, שישה וחצי ימים, והשתחררתי ביום רביעי לפני הצהריים. זאת היתה חוויה מכוננת בחיי… לעולם לא אוכל להיות אותה אישה שהייתי קודם… איבדתי את האימון בעולם, שלפני זה תמיד התמודדתי עם הקשיים שלו והאמנתי שהוא מקום בטוח בשבילי. הוא כבר לא היה בטוח אחרי האשפוז… אני סובלת מאז מפרנויות, מחוסר יכולת להתמודד עם ביורוקרטיה ועם דמויות של אוטוריטה… אני סובלת מתופעות קשות של חרדה כשאני בקשר עם אנשי ממסד כגון שוטרים, עובדות סוציאליות ו…אחותי נורית… (שאגב לא התנצלה מאז ולא מכירה בנזק..). אירועים משפחתיים נעשו מאז לסיוט הכי נורא שלי… אבל הדבר הכי איום שעשו לי, הוא הספק שהם הצליחו להשתיל בי בנוגע לשפיות שלי… לקח לי שנה וחצי לחזור ולהאמין בעצמי וביכולות שלי ולהיות כשירה שוב לעבודה כלשהי… גם היום, שש וחצי שנים אחר כך, למרות שבמאמץ רב הצלחתי להחזיר את עצמי לכושר עבודה, אני מוגבלת מאד ביכולות שלי להתמודד עם מתחים שקשורים בעבודה, כגון קונפליקטים אישיים או ביורוקרטיה…. על לא עוול בכפי הרסו אותי נפשית ואנסו אותי פיזית (למרות שלא היתה חדירה מינית, מדובר באונס קבוצתי: שישה אנשים זרים הפשיטו אותי בכוח וקשרו אותי לשעות ארוכות למיטה, מתוכן, בכמה השעות האחרונות, התחננתי למים…) זאת זוועה שאסור שתקרה בעולם הזה לאף אישה ולאף אדם!! לא אנוח ולא אשקוט עד שאוכיח שמה שנעשה לי הוא לא רק עוול אישי, אלא פשע כנגד האנושות…

לקחתי על עצמי כמשימה לא רק לתבוע את מערכת הבריאות על הפרת זכויות הפרט והאזרח שלי, על העינויים שעברתי, ועל הנזק הנפשי והכלכלי שהאשפוז גרם לי לצמיתות, אלא גם להיאבק בפסיכיאטריה בכל דרך אפשרית… לאור מה שהסתבר לי עליה במהלך האשפוז, וממידע שאספתי במהלך השנים שאחר כך… אני מקווה שהמאבק שלי יסייע, ולו במשהו, למנוע התעללויות נוראיות כאלה באנשים נוספים בעתיד… זה שהעינויים הללו מתבצעים (ומסתבר שסיפורים דומים קורים בישראל בדרך קבע, ולאלפי אנשים בכל שנה!!) במסווה של טיפול רפואי עושה את זה לעוד יותר מחפיר, מזעזע ונורא!! זוהי תופעה שחייבים להילחם בה…..

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=5061
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

245 תגובות »

 • דני

  הזוי…. צריך לעמוד לצידה ולעזור לה להביא לדין את המעורבים בהשפלה ו"האונס" הנורא הזה.

  הגב לדני
  • דורון

   יש ביוטיוב עשרות סרטים עם עדויות מזעזעות על תעשיית האשפוזים הכפויה בישראל.

   הגב לדורון
  • נורית

   למה אף אחד לא באמת עומד לצידה ואומר לה שאולי לא באמת כל העולם נגדה? אולי זו מחלה אמיתית שגורמת לה להרגיש נרדפת? שאולי אחותה ואמא שלה רצו לעזור לה. שאולי באמת הילה הייתה במצב רדוף ופסיכוטי כמו שהיא נמצאת בו עכשו? האישפוז הכפוי היה אולי טעות כי נתן לה משהו להאשים אותו ומישהו לכעוס עליו במקום שהילה תודה שהיא באמת חולה וזקוקה לעזרה. אולי מישהו יכול לעזור להילה ולכוון אותה לקבלת עזרה.

   הגב לנורית
    • נורית

     לתמוך לפעמים זה להגיד אמת אחרת. לתמוך זה להגיד שאולי לא כולם פסיכים ואולי לא כולם רעים ואולי לא כולם רוצים לפגוע ולהרע להילה. לתמוך זה אולי להגיד להילה שתפסיק להילחם בכל העולם שתפסיק להאשים את כולם ובמיוחד לא את בני המשפחה שבוודאי הילה יקרה להם ובוודאי הם עזרו לה לא מעט. לתמוך זה להגיד להילה שתפסיק להיות הקורבן ותיקח אחריות על החיים שלה ושתתחיל לטפל בעצמה.

     הגב לנורית
     • גול

      נורית שלום,
      מה את חושבת שההורים שלי לא אהבו אותי? ואני לא אהבתי ועדייןאוהב אותם? מה את חושבת שני זוגים אשר התארסו ואחרי שנה או יותר התחתנו ונולד להם ילדים ובסוף התגרשו גם הם לא התאהבו ואל היו מאוהבים עד בלי סוף?
      את האמת כולם אוהבים אחד את השני, ומגיעים חלק לשנאה, וחלק לרוגז ולריב, וחלק להריגה ולרצח.
      הרבה שממשיכים בחיים נורמאלים לא מתעללים ולא רבים, להפך מהדקים את הקשר וממשיכים ללאהוב.
      וחלק בוגד ורוצה לפגוע, מהסיבה ששחור להם בלב, או מסיבות אישיות מטעם קינאה או כסף רווח ויורשה.

      ההורים שלי ושל הרבה מהחולים הם תמימים אשר הרגו אותנו סתם בכדי שיקבלו לעצמם את הנכס שלנו והוא העסק שלי או הכסף שלנו מבלי כל זכות או מבלי שהם אפילו שותפים והעסק שלי אינו יורשה. ההורים שלנו טעו וממשיכים לטעות.
      כל אלה שלא מאמינים לי או לנו אתם פשוט מאוד לא מאמינים וזה זכותכם לא להאמין. אבל זה לא אומר שבאי אומנה אתם צודקים. אנחנו נפגענו וצודקים להגיב על הכאב שלנו, שתקנו שנים ולא דברנו והגיע הזמן להראות למשפחות שלנו שאנחנו הטובים והם לצערי הרעים. לאלה שלא מאמינים אני מאחל להם שלא יהיו צריכים לעבור מה שעברנו ולא צריכים להיות עדים למקרי אונס והתעללות ואלימות במשפחה שהרבה ילדים או בנות נופלות קורבנות ביום יום במדינה שלנו. האם גם כאן אתם לא מאמינים?
      רצח והרג ואונס והתעללות וקציונות ופשע ועוד עשרות דרכים ושיטות לאלימות ברחוב ובמשפחה וכולנו עדים, ועכשיו שזה נוגיע לחולים שלנו, אתם מכחשים ומתחילים להתעלם ולא להאמין.
      מאיפה אתם מקבלים את האומץ בכדי להגיד שאתם לא מאמינים לחולים שלנו? מאיפה אתם יכולים להיות עדים שזה שקר ולעולם לא הייתם עדים ונוכחים? מאיפה מאיפה???

      אל תאמינו לנו. הלוואי והיינו משקרים! ההורים שלנו האהובים עלינו למה הם היוא צריכים את זה למה הם סריכים? היו מספיק שיבקשו את התרומה שלנו באברים בשבילם והיינו תורמים. בזה אתם לא תשקרו אותנו, כי את האברים שלי כבר תרמתי לאדי מה גם כאן לא שמעתם ולא מכירים.
      אדי תרומת אברים יש לי כרטיס וכבר חתמתי בזמן שאי הולך לעולם הבא אני משאיר חלקים מתוכי לחולים אולי יתאימו ויעזרו להם ולהיות בריאים ומחלימים.
      אני מאחל לכם לא לנסות את זה בכדי שתשארו לא מאמינים.
      הילה אני לא מאמין לכולם חוץ מלהאמין לך כי לי אני מאמין.

      בברכה
      גול והחלקים אשר תורמים
      באהבה לכל החולים
      גול

      הגב לגול
   • moshik

    ראשית אני לא אתפלא אם נורית זה בכלל גבר, שמתעסק בשיווק- אבל אין לי איך לבדוק את זה ולהוכיח- אז זה רק בגדר השערה כרגע.

    ראשית אני מבין שאת נורית, כותבת את מה שאת כותבת ולא בתום לב.

    נורית אני מציע לך ללכת כבר היום ולאשפז את עצמך בבי"ח פסיכיאטרי בכפייה-
    תבואי אחרי זה להתלונן ואני אהיה זה שאגיד לך- שרק עזרו לך ותגידי תודה.

    אני מציע לך ללכת ספציפית על אברבנל בבת ים – אל תחסכי מעצמך תנאי סניטציה דלוקס משופרים.

    אולי גם תפגשי שם איזה גבר נחמד שישרוץ במחלקה ליידך, לא כלוא וללא פיקוח שרצח מישהו והופנה לאשפוז פסיכיאטרי במקום לבית סוהר, יכול להיות שתמצאי כזה והוא 'יאהב' אותך, ואני לא מדבר על ההמשך.

    אני מכיר כמה עובדים סוציאליים שישמחו להפוך אותך לפרנסה בשבילם לכמה חודשים לפחות, ויתפרו לך תיק ברשויות שילווה אותך טפו טפו טפו לכל החיים.

    אם את רוצה הם גם יעזרו לך עם כתבה באחד מהעיתונים הראשיים/ערוצי הטלויזיה הראשיים שבה יספרו שאת חתיכת חולת נפש שאין דברים כאלה, ויספרו לכולם כמה את מגעילה ומשוגעת ושחייבים להרחיק אותך מהציבור והנה, להם הפתרון- שיאשפזו אותך בכפייה.

    בנוסף הם ייקחו עלייך אפוטרופסות, שזה אומר שישלטו בכל אספקט בחיים שלך, יקבלו קצבאות בשמך מהביטוח לאומי- כן, בטענה שאת חולת נפש שלא מסוגלת לעבוד.

    כמו שאומרים נאה דורש נאה מקיים ואני מציע לך להתחיל בזה עוד היום (בעצם לא, היום שבת) ולהתאשפז בעצמך באשפוז כפוי.

    אחרי זה תדברי ותחווי דעתך על הנושא, מנקודת הזווית של המאושפז ולא של זה שמאשפז אחרים.

    הגב לmoshik
    • 666

     אני לא איתי מגיב כאן למר בחור זה נראה כילו ישתילו אותך באתר בו תומר לכולנו כמה כסף שחור אתה מקבל מי הרשיות כדי לדרבן אותה ליתשפז אני יודע שאתה סוכן מנייק שמקבל שחור לפחות תהיה מספיק גבר בשביל לומר את זה

     הגב ל666
  • שיבה הללי

   בס"ד

   לפי הסיפור הנ"ל חסרים הרבה מידע בקשר מה גרם לאחותה לאשפז את הילה, איזה אינטרס חבוי, ואם יש כזה , לכן קשה להביע דעה , אני יכולה לומר שהילה נשמעת שפויה לחלוטין,והיחס וחוסר הצדק שבאישפוז גרמו לה להתנגד ,
   העובדה שכל בין משפחה מתפקד כרופא פסיכאטרי , ויכול לאשפז בין משפחה שלו ללא בדיקות וסיבות מראה על מערכת הזויה וכושלת , כך כל אדם חיצוני יכול לקנות בין משפחה אחד נגד השני אנו יודעים שהכסף מעוור ומסלף דברי צדיקים,מחריבייך ממך יצאו, אנו חיים בתקופה קשה הורים נגד ילדים אחים ואחיות נגד בני משפחתם , בקיצור חבלי משיח, שמעתי על הרבה בני משפחה שאישפזו את אחהים או אחיותיהם , מתוך אינטרס של צד שלישי,הפסיכאטרים מחפשים למלאות את בתי החולים שיהיה להם עבודה, מאחור יש את תעשית התרופות שמתעשרת על חשבון חפים מפשע , הרופאים מקבלים בונוסים וכסף למחקרים על חשבון שפני ניסיון חפים מפשע הניקברים ללא צדק ומשפט, בקן הקוקיה , חייבים לעשות בדק בית, ולהביא את הנאשמים לדין .

   הגב לשיבה הללי
 • אז לפני שסיימתי לקרוא את הכל (ויש לי כושר קריאה לסיים ולבהין את המאמר) יש דבר שאני מרגיש חייב לספר לכם –

  לא ייתכן שבעוד באותו יום ישלחו אליה אחים מסוכנים כאלה כמו שכבר ראיתי,לאחר רק-מספר שעות לאישפוז פסיכאטרי- ! ובכלל גם לבדיקה כזו לוקח מספר ימים ושבועות.

  אז אל נא ניב תאמין לאנשים שמגזימים.

  אני מכיר את הנוהלים ברוב המערכות בישראל ובארה"ב ברובם הייתי וגם טעיתי לרוב אז יש לי שכל לחשוב.
  תחילת הסיפור מזכירה את מעשיות אלכס ג'ונס שזהו סוף העולם…
  אני לא אמשיך לדבר כאן ואמשיך לקרוא בתקווה שהסוף יהי הגיוני ושיש סיבה לחייך בסוף.
  הטוב מוכרח לנצח !
  הייתי מציל אותך אם הייתי יכול.

  מאחל לך הרבה שכל ואומץ בחיים
  ביי
  רפי

  ניב פתי.

  • הילה בן דוד

   מכיוון שמדובר בעדות האישית שלי שפורסמה פה בשינוי שם ותתפרסם בעוד פורומים במדינת ישראל בקורב ב"ה…. אני מזמינה אותך ניב יקר לפרט בדגיוק מאין האינפורמציה שלך ואיך אתה יודעי שזוועות כאלה וגרועות מכך לא מתרחשות יומיום במדינת ישראל!!!

   בברכה

   הילה

   הגב להילה בן דוד
   • הילה בן דוד

    סליחה, רפי.. ניב הוא זה שכן האמין
    תודה לך ניב!!!

    לא נורא רפי.. גם הילדים שלי לא מאמינים שזה קרה לי.. אין מה להתפלא!!!

    הגב להילה בן דוד
    • הילה

     הילה- תפני לעמותת מגן לזכויות אנוש ותתעדי את המקרה שלך טל 03-5660699, אם לא עונים, תשאירי הודעה ויחזרו אלייך. אחרי התיעוד, אם עורך דין העובד עם העמותה ימצא שיש פה קייס יעזרו לך גם עם התביעה, תאמיני באנשים , יש אנשים טובים מעל ומעבר המצופה ובהם המלאכים של העמותה הזו
     תאמיני ביכולת שלך להשתקם, את יכולה לחזור לעצמך, לעולם לא מאוחר
     בהצלחה, הילה (זה שמי האמיתי)

     הגב להילה
     • סגליתשלי

      ילדת אינדיגו…לו רק מישהו אחר היה עורך מילותייך…מסכימה איתך לכל מילה. עברתי חוויה דומה לשלך בשלוותה. אני החלטתי להשאר ועזרתי להמון אנשים מדהימים שנמצאים שם להשתחרר. רציתי להכניס מצלמה עימי לא להאמין שבמדינתישראל יש מצבים הזויים כאלו ,וכפי שאת נוכחת לקרוא …
      יש אנשים שעדין לא מאמינם ולא יאמינו גם אם הם יראו."זה לא יכול להיות ,יש חוק.."
      אבל הבנתי כפי שתביני בהמשך חייך..לקח לאתר אמת אחרת שנים להגיע.ותודה על האמת .

      הגב לסגליתשלי
      • שבת שלום לך סיגלית יקרה… למה את מתכוונת שחבל שלא ערכו את העדות שלי??? אף אחד אחר לא יכול לתאר את המציאות שלי בפרטי פרטים כמוני… אף אחד לא זוכר כמוני כל דקה ודקה ממה שקרה שם… איזה תוכניות ראיתי בטלוויסיה בחדר האחיות… (ביום השואה והגבורה!!!!) רוך אותי יקצץ אותי או יסתום את הפה שלי יותר… שתקתי קרוב לשבע שנים בגלל הבושה… בגלל ההשפלה ובגלל החשש לפגוע במשפחה המתעללת… אבל די!!! הגיעו מים עד נפש!!! האמת שלי תצא לאור במילים שלי!!! כי זוהי בדיוק הזכות האזרחית הבסיסית שנשללה ממני!!!

       לא יקירתי… רק אני אדבר על זה ואף אחד לא יע

       • גול

        הילה הגיבורה שלום,
        אני מאמין לך כמו שאני מאמין לעצמי. את רחמת על המשפחה שלך, ושבע שנים שתקת, והם אשמים וממשיכים להזיק לך. את גיבורה, את יותר טובה מכולם. אני יכול להעיד בפני כולם שאת אמת, צדק, הגיון, שפויה מכולם. אני מנוסה בשתיקה, אני בעל הזכות והאמת. בנוסף למה שקרה לך, יש עדות במתרחש. העדות שלי בחומר כתוב וחומר פיזי יכול להיות הוכחה לאמת שלי ולאמת שלך ולכול אלה שנפגעו מקרובי משפחה ומהטיפול הנוראי.

        העולם יזדעזיע בזמן הדין. יום אחד זה מגיע לעיתונות והעולם לא יאמין שזה קורה כי לא יכול להיות שהמשפחה תגרום לבת או לבן שלה את מה שגרמה לך משפחתך ומה שגרמו לי ההורים שלי. משפחותינו לא השאירו דבר לאוייב קצוני, הם היו יותר קצונים ויותר אכזרים מכל אוייב לעשות לנו רע, הרג, רצח, בגידה, אלימות, גניבה, שקר, והתעללות, ויותר גרוע שהם ממשיכים להאשים אותנו בטוב שלנו, מאשימים אותנו באהבה שלנו, מאשימים אותנו בחולשה ששתקת להם שבע שנים ולי בחולשה לשתיקתי עשרים שנה. אני הייתי ממשיך לשתוק כול הזמן עד סוף חיי אם היו נשארים ההורים שלי. היום אני הופך את העולם כי אחרי וותור ושתיקה עשרים שנה, הם דוחים אותי ומוצאים אותי מהרשימה של בני המשפחה. היום בגלל שהם מפסיקים והפסיקו להיות המשפחה שלי, אשקרה הוציאו אותי מהמשפחה, בלתי נאמן! הייתי מוכן להמשיך ולשתוק כי פחדתי שיפגעו אפילו שכל השנים הם פגעו פי, והמילה פגעו הינה מלה קטנה לעומת האמת, הייתי ממשיך לשתוק ולשתוק. אבל בסוף הפסדתי את הכל, ולא נשאר לי מה להפסיד. הפסדתי
        את ההורים שלי בלי כל סיבה! הפסדתי אותם ואני עדיין אוהב אותם וממשיך לאהוב לסוף חיי. הפסדתי אותם בגלל שהם טעו וטעו וטעו, ואני סולח להם מבלי שיבקשו סליחה. עכשיו אחרי מה שעבר ואיך שזה נגמר, אני לא אוותר להם אני אלמד אותם איך לבקש סליחה. הם ילמדו ויבקשו ממני סליחה, ואני אסלח להם, וממשיך לאהוב אותם. אבל אני בטוח שיהיה להם קשה לסלוח לעצמם כשידעו מה הם עשו לי. הם עכשיו משקרים את עצמם. אחרי שאני מעלה את העדויות בכתב והחומר הפיזי למעשייהם הם יקבלו על הראש והוא האחר(הראש) נפתח וכבר ידעו מה עשו לבן האוהב אותם, הסובל בגללם.
        לכן הילה הגיבורה את צריכה לעמוד מול הראי, להביט בעצמך ולחייך ולשאול שאלה: אני עם כל מה שעבר עלי ונגרם לי מאחותי ואמא שלי, עם כל מה שעבר עליי, אני אהבתי אותם וסלחתי להם. האם אני לא בסדר אתם?ולהגיד לעצמך אני צריכה לתת להם דין וחשבון, ולהכריע אותם להתנצל ולבקש ממני סליחה. אני אסלח להם ואמשיך לאהוב כגיבורה. ולחייך כי את טובה מכולם. ותשאלי את עצמך בזמן שאת מחייכת האם מגיע להם עוד הגנה. האם אחפה עליהם עוד? האם אשתוק על הסבל שלי שהם הסיבה בזה? האם האם?? האם שלי אמא האם היא שפויה? האם אחותי היא שפויה? בטח שלא, בין כל אלה שמאשימים אותי אין מבין אחד ובספק שיש בניהם שפויים.
        לכן כל אחד כמו הילה -שבע שנים, ואני גול- עשרים שנה. כל אחד אחר חבל לו שישתוק, מצד אחד, מצד החולה הוא מוותר ומקריב את עצמו, ומצד שני, מצד המשפחה הם משקרים את עצמם וממשיכים ברע.
        לכן כל אחד שנקלע למצבינו, מהניסיון שלי ושל הילה הוא צריך לעצור את זה ולהגן על עצמו, צריכים להגן על עצמינו בטיפת השכל שנשארה לנו עם כל המחלה ומצבי הלחץ שלנו נשארים הגונים ורחמנים ואוהבים. והם אני מעיד ואומר בחד משמעית שהם שמחים ומאושרים. לדוגמה: האיש שאיים להרוג את אביו, אם באמת הוא איים מאיפה אפשר להוכיח? זה הבחור שאיים להרוג את האבא. אושפז בכפייה. הצוו אשפוז נמשך עשרים ותשע שנים(29) ומה היה עם המשפחה שלו? הם דווחו ואמר שהם שמחים מהטיפול!!
        מה הייתם חושבים שאם בני המשפחה של המסכן היו חס וחלילה ההורים שלכם מה הייתם אומרים?

        חס וחלילה. אלוהים ישמור

        בבריאות ועושר והרבה אושר לכולם גם להורים ובני המשפחה.
        אתם יכולים להגיד שאני משוגע. כן הייתי כך, בעבר שלי משוגע. היום שפוי עם תעוד מרופא מומחה ושפוי בלב מאהבה

        באהבה וברחמים ובתקווה להחלמה, גול

        גול את הילה לכוון עמותה או בע"מ. לפחות סרט פחד

        הגב לגול
   • רעות

    הילה יקרה,
    מזעזע לחלוטין מה שעבר עליך. אני ממש לא חושבת שאת בודה את הדברים מליבך, כמו שרשמו כאן, כי אני מודעת לזוועות של הפסיכיאטריה.
    מציעה לך לפנות לעמותת מגן לזכויות אנוש – http://www.cchr.org.il – נראה לי שהם יוכלו לעזור.
    באתר שלהם וגם באתר של העמותה העולמית – cchr.org
    יש גם הרבה חומר.
    ואני אשמח ליצור איתך קשר אישי יותר ולתת קצת טיפים ולעזור במה שאוכל.

    הגב לרעות
   • שלי

    הילה יקירה,
    אושפזתי אישפוז כפוי,גם משפחתי, בעלי, הסביבה שלי,
    עד היום אני מנסה להתאושש.

    כאב לי לשמוע את מה שעברת, אליי הגיעו הביתה גם אנשים,
    אי אפשר לתאר את המצוקה החרדה, התחושה הזוועתית.
    אני בעד שכתבה זו תופץ ואנשים כמונו יוכלו לקבל תשובות מדוע המערכת כל כך אגרסיבית.

    למה מקשיבים לאנשים מסביב ולא לך.
    יכלו למנוע זאת עם היו משוחחים איתך בצורה הגיונית ומטפלים בך בעזרת שיחות.
    אינני יודעת מה איתך, אבל לוקחת תרופות עד היום ומטופלת אצל פסיכיאטרית, רק בשביל להבין מה קרה.
    אני אמא לילדים וזה מאד מאד קשה.
    כולי תקווה ולא נדע יותר דברים קשים כמו המקרה שלנו.

    הגב לשלי
    • שלי שלום

     אין ספק שמה שעבר על הילה קשה מאוד ואסור שיקרה במדינת ישראל
     עזרתי לחבר שעבר את אותם הדברים אשר היה איש צבא מהטובים שיש בעל נתונים גבוהים במיוחד – לאחר שחשף שחיתויות נכנסו בו כל פעם מחדש כל פעם שהתאושש וחזר לעצמו נכנסו בו שוב ואישפזו אותו בכפיה .
     בפעם האחרונה לאחר שהוא כבר בעל משפחה עם שני ילדים ולצערו לא יכל מפאת אות הקיין שהוצמדה לו לשאת אישה בריאה נשא לאישה בחורה שהכיר בבית החולים האהבה ביניהם הביאה את שניהם לפריחה מחדש – לפני כ 8 שנים החליט שהוא יורד מהתרופות הפסיכיאטריות בצע גמילה תחת השגחה רפואית של רופא נטואופט והצליח לרדת לחלוטין מהתרופות ולחזור לעצמו -מזה 6 שנים הוא ללא שום תרופה .

     וזאת עובדה – חברים זה אפשרי

     כאשר הרופאים שמעו כי הוא מנסה להגמל החליטו לאשפזו בכפיה הם לא הצליחו ובשלב מסויים בצעו שינוי תרופתי לאישתו מה שהביא אותה להתקף חריף היא אושפזה וכאשר ניסה להוציא אותה מבית החולים שלחו אמבולנס וניידת משטרה ובקשו אותו להתאשפז בגין מסוכנות לעצמו ולסביבה דבר שהיה שקר מיסודו באותו היום נסעתי ברכבי אחרי האמבולנס למיון פסיכיאטרי ישבנו בחדר ההמתנה שעה ארוכה כאשר הרופאה התורנית פתחה את הדלת היא לא ידעה להבחין בחולה וחשבה שמדובר בי . במקביל רשות הסעד הכינו משפחה אומנת לקחת אליה את ילדיו לא לפני ששלחו משהו להפחיד את הילדים ולצלמם מבוהלים – תוכניותיהם לא צלחו האיש כפי שאמרתי איש צבא מהטובים שבבנינו החליט להלחם עד חורמה במערכת .
     האיש נלקח לאישפוז כפוי לעיני ילדיו בניגוד גמור לחוק והוחזק שם 14 יום – כאשר אישתו מאושפזת במחלקה לידו .
     במהלך האישפוז ניסו למותת אותו בכמה צורות האיש חשף את השיטות ולא אפשר להם להשיג את מטרתם תוך כדי שהוא מצליח לשבש את תוכניותיהם מבלי שהם שמים לב לכך .

     מה שאני ידעתי היא על ההערכות לקראת האישפוז הוא ידע כי אילו תוכניותיהם – אין לי מושג איך .

     באותו היום בו אושפז ביקרתי אותו לפני כן והוא היה צריך להביא את אחד מילדיו מהחוג ביקש ממני לשמור על ילדו השני הוא צחק ואמר לי שאם יבואו לקחת אותו שלא יקחו אותי בטעות .
     כחצי שעה לאחר שעזבתי את ביתו התקשר אלי שאגיע כי באו לקחת אותו .

     הילדים הועברו למשפחה ולא נלקחו לאומנה כפי שתוכנן .

     לאחר השחרור פנה האיש לשופט בית משפט מחוזי בדרגת נשיא בית משפט והעביר אליו ראיות מתוך האישפוז כאשר השופט ראה את החומר החליט לעזור לאיש ועמד מאחריו כאשר הוא בהחלטותיו נלחם גם בפסיכיאטריה וכן בבית המשפט השלום לנוער אשר חתם על אישור להוצאת ילדיו ממנו .

     עד מהרה הדברים התהפכו – האיש נבדק יסודית על ידי אשת מקצוע מטעם בית המשפט ונמצא שאיננו סובל משום מחלה פסיכיאטרית שהי כפי שנקבע לו שנים לפני כן .
     על פי הרופאים האיש סובל מסכזופרניה , סכיזופרניה אפקטיבית — מניה דפרסיה ועוד שלל מחלות שנרשמו בתיקו .
     הוסיף לכתוב מנהל המחלקה כי האיש נמצא במצב פסיכוטי חריף עם מסוכנות לעצמו ולסביבה ומצליח לשמור על איפוק .
     מה שמראה כי המזימה של הרופא לא צלחה כי אם אדם שומר על איפוק הוא איננו במצב פסיכוטי .

     הוא פעל בצורה מעניינת בכל פעם פנה לרופא אחר וביקש חוות דעת מבלי להביא מסמכים קודמים כל רופא איבחן אותו אחרת ורשם לו תרופות אחרות .

     בהתערבות השופט בוטל הטיפול הכפוי בזריקות שנרשם לאיש .
     מדובר בשלב שהיה לקראת סוף הגמילה שלו .

     כיום האיש השתקם והגיע לתפקיד ניהולי בחברה גדולה אשר הוא מבצע כבר יותר מ 4 שנים .

     מדובר באדם שביקש לצאת לעבודה אך נאמר לו שאם ירוויח יותר ממה שהוא מקבל מביטוח לאומי על הנכות הנפשית שנקבעה לו הוא יאבד את הנכות – גם כאן הוא נלחם פנה לחברת כנסת אשר הביאה את תוצאות וועדת לרון לידי חקיקה ביום החקיקה עבר ממשרה חלקית למשרה מלאה .

     לאחר שעקבתי ועזרתי וראיתי את החומר אני כיום יודע בודאות שמדובר במקצוע הזוי שאין לו כל בסיס רפואי – התוצאות מדברות בעד עצמן אני לא מאמין להם כיום ועוזר לאנשים לא ליפול למלכודת שלהם.

     אחד הדברים שסיפר לי האיש שבאשפוזו הראשון לפני הרבה שנים שישה אנשי צוות ממש נלחמו בו לאחר ש4 לא הצליחו הפשיטו אותו מבגדיו וקשרו אותו למיטת הקשירה עירום אחות שהגיע להזריק לו זריקה קרבה את שפתיה לאבר מינו כדי להשפיל אותו . כאשר 6 גברים אוחזים בו שלא ישתולל בזמן שהוא קשור ושלא יתנגד לקבל את הזריקה – לבסוף קיבל את הזריקה ולאחר מכן נכנס לתרדמת ארוכה של כמה ימים הוא התעורר במקום אחר והיה משוכנע שהוא בשבי כך פעל על פי אימונים שעבר בשירותו הצבאי העיקר לא לספק מידע סודי ….

     עבר תקופה קשה ביותר של תופעות לואי שהסתכמה ב 4 חודשי אישפוז כפוי … אז .

     בכל מקרה את המסמכים והחומר ראיתי בעיניים כך שאינני מפקפק אפילו לא במילה אחת במה שהאיש סיפר לי .

     פניתי רבות לעורכי די יחד עימו מוזר אך אחד לא מעוניין להתעסק עם החומר הקשה הזה –
     שאל אותו עו"ד אין לך על מה לתבוע כי לא נגרם לך שום נזק .
     עורכי הדין מחפשים רק רווח כספי ללא מאמץ כך זה נראה

     הוא פנה למוסדות ביקורת המדינהוגם הם לא עשו כלום מלבד לשתף פעולה בפגיעה בו.

     בכל מקרה אם משהו יודע איך אפשר או מי יכול לחקור את המקרה הזה ולהביא את הפושעים בשרות המדינה לדין צדק – אשמח אם תספרו לי .

     לא יעלה על הדעת שהתעללות כזו באזרח מדינת ישראל ופגיעה מכוונת בילדיו תעבור בשתיקה .

    • שלי יקרה עלית על נקודה מאד כואבת למה מקשיבים לאחותי ולא לי??. אולי בגלל שהיא *** (לשמחתי פטרו אותה לאחרונה בגלל "צמצומים" תאמיני לי שאת ואני יכולות לחיות בשפע על הפנסיה שהיא מקבלת) …. ואני "סתם" אמא חד הורית שמפרנסת את ילדיה בכבוד ולתפארת מדינת ישראל !!!!

     ובנוסף גם "סתם" **** כלומר בלי תואר אדריכל (בשנת 83 עוד לא קיבלנו תואר ***.. ואני הייתי בהולנד כשמצאו פתרונות לרוב התלמידים… ואני נשארתי בחוץ ולמרות זאת ניהלתי עסק עצמאי לתפארת… ואחרכך ניהלתי משרד אדריכלות צמרת של אחד מושחת כמו האחות שלי….. וכל זה לא מצטרף לשום דבר שיכול לשכנע ישיות גבולית" הרי אחותי המכובדת טוענת זאת!!! והרי "הכל לטובתי!!!" אחד הביטויים הכי מזוויעם עלי אדמות !!!!!

     ואיך בברוטליות מתערבים בחיי ואף אחד לא בא לדבר איתי בשעה שהם כובים תילים על גבי תילים של תיקים שקריים ומצוצים ממוחם החולה וההזוי !!! כעדי להוכיח שאני מטורפת מסוכנת שחובה !!1 חוץ מזה שזו גם זכות גדולה !!!! לפגוע בה !!!!!

     ואף אחד לא רק שלא שואל אותי… אף אחלד גם לא מספר לי מה שהם הולכים לספר לכל השכנים שלי (עם הרבה הגזמות בנוסף ל"תסתם" שקרים שהם כותבים ך כסת"ח על הפשעים נגד האנושות שהם מבצעים בלי למצמץ לארוחת בוקר !!!!!!!

  • הילה בן דוד

   וכן, אדם קטן כמוך יכול אולי לפנטז שהוא יכול להציל אותי אבל גדולי עורכי הדין בארץ לא הצליחו להשיג לי חוו"ד פסיכיאטרית משפטית – נחשו למה?????

   הגב להילה בן דוד
   • רפי

    אני קטן?????

    את לא מצחיקה האותי

    אני יותר נורא מריקו שירזי ומראש הממשלה גם יחדיו.
    ומאוד הרבה מסוכנים.
    אני חכם מאוד

    אני מבין גם ככהשאת לא מאמינה בכלום גם לא בעצמך אותי זה דווקא מחזק כל מהשעשו לי גם אם זה היה לאורך זמן ולך הכי נורא במשך זמן קצר יחסית.

    אני חזק יותר מהמילים האלה.
    וגם אני מאוים כל החיים ואני רק מתעצם מאז שהאמנתי שאני האלוהים שלי.
    בואי נסיים את זה שלא קוראים לי אדם קטן יותר.
    ביי

    אבל מי שמנסה לחסל אותי
    הוא בעצמו מת, כי הוא רשע ולא חזר מכל קצוות השקר.

    הגב לרפי
   • RAFF

    סליחה אבל את היחידה פה שמקטינה את עצמה.
    ואי כבר לא מרחם עליך בגלל חסותו של…

    את מרגישה ככה ולא אני

    מצטער אל תעזו לצנזר

    הגב לRAFF
  • ניקול 50

   רפי, כמי שאושפזה בכפיה, אני יודעת בדיוק כמה זמן זה לוקח.
   ברגע שמי שהחליט לאשפז אותי יצר את הקשר הראשון, המשטרה והאחים עם האמבולנס הגיעו תוך שעה והגעתי למחלקה, לא למיון, ונכפתתי למיטה תוך שעה וחצי.

   הגב לניקול 50
 • יוסי 25306

  מזעזע ונורא!!

  בתי החולים הפסיכיאטרים הם פס יצור לצרכני תרופות פסיכיאטריות. הפסיכיאטריה לוקחת אנשים בריאים והופכת אותם לחולי נפש שיאלצו לקחת כל חייהם תרופות פסיכיאטריות.

  ודרך אגב, בית החולים עזרת נשים (הרצוג) בירושלים נמצא בשכונת גבעת שאול מול הר המנוחות (בית הקברות של ירושלים), בחצר בית החולים קיים מנחת מסוקים סודי בלתי מוסדר שאינו מופיע במפות. כשהייתי בדרכי ברגל לאתר הארכיאולוגי מעלה רומאים הסמוך, נחת בדיוק מסוק בחצר בית החולים ויצאו ממנו אמריקאים. מוזר.

  הגב ליוסי 25306
  • הילה בן דוד

   אכן!!! בית חולים עזרת נשים נמצא ליד בית הקברות של גבעת שאול וכאשר השתחררתי מהלונה-בין אחרי שישה וחצי ימים… זה היה יום רביעי בבוקר 22 באפריל… הלכתי ישר להשתטח על קברות צדיקים… בטח גם בזה אתם לא מאמינים… ח ח ח ח ח

   הגב להילה בן דוד
   • משה בננו

    זה נכון כל הסיפור של השפוז בכפייה, יש מסמך כזה שעליו צריך לחתום שמקנה לך אישפוז מתוך רצון (איזה נורמלי כן יחתום) אם אתה מספיק נורמלי לא לחתום שם אז מאשפזים אותך בכפייה זה קיים זה אמיתי ואני הרגשתי את זה על בשרי!!!

    הגב למשה בננו
    • הי משה

     ממה ששמעתי מאנשים עם יותר ניסיון ממני באשפוזים עדיף להתאשפז בכפיה מכיוון שאז הם חייבים להעמיד אותך בפני ועדה חיצונית לשימוע אחרי שלושה ימים (בדרך כלל הם מתעלמים מהסעיפון הקטן הזה…) ושוב אחרי שבוע… לעומת זה אם אתה חותם אתה שבוי שלהם והם יכולים לעשות בך כרצונם!!! גם להעביר אותך למחלקה סגורה אם בא להם וגם להתעלל בך ללא שום פיקוח ממשלתי.. חתמת?? אכלת אותה!!!!

     • משה בננו

      ספרי לי על זה….יותר קשה מלהיות במחלקה סגורה קשור למיטה,זה לראות שם אנשים ילדים ליתר דיוק שלא צריכים את זה בכלל,
      אני בטוח שמרשם של תרופות לכל החיים של המאושפזים עושה רק טוב משרד הבריאות והאוצר
      שלא לדבר על זה שלקורבנות של הקנוניה הזאת (צי-בור) נגנבת הדעת עד למצב שהם לא יכולים שלא לקחת את הטיפול שלהם

      הגב למשה בננו
  • רפי

   צודק והם עוד מאמנים להם !

   ואוהבים את התרופות שלהם

   אנשים מאוד טיפשים וחבל שכך…
   בכל מקרה יום יבוא וכל הפסיכיאטרים יחטפו עונשים מאוד חזקים על עצמם וזהו.

   אני תמיד נזהרתי

   הגב לרפי
  • משה בננו

   המדינה היא פס הייצור האזרחים הם התוצר

   הגב למשה בננו
   • אהבתי!!!

    ויתרה מכך – חפשו קצת ביו-טוב סרטוני מזימה וקונספירציה ותגלו שהדבר הכי לוהט עכשיו (בהולנד מדברים על זה ברחוב…) זה הקונספירציה של ברק אובמה להפוך את העולם לכפר גלובלי אחד.. עם מטבע אחת, ממשלה מרכזית אחת….. ומשטרת מחשבות פסיכיאטרית….

 • רותם

  בדיקה קצרה באתר משרד הבריאות מגלה דבר מדהים..

  ד"ר גיורא עיני בכלל לא קיים! אין חיה כזאת
  אין שום רופא שעובד במיוחד לא בשרות המדינה או שיש לו רישיון ששמו גיורא עיני.

  אתר שנקרא "אמת" אחרת היה צריך להקדיש 2 דקות מזמנו ולבדוק תעניין.

  ואם הרופא לא אמיתי ולא קיים אז כנראה שגם הסיפור פה מצוץ מהאצבע.

  ותגובה למגיב מעליי (יוסי)….. תבדוק את המנחת באיכילוב סורוקה רמב"ם תל השומר וכו' אף מנחת בבית חולים לא מסומן בשום מפה "סודי ביותר"

  הגב לרותם
  • בתחילת הפוסט כתוב במפורש:
   "כדי לא לפגוע במעורבים בדבר החלפתי את שמותיהם לבדויים, חוץ מאשר את שמה של הילה."

   השם האמיתי נבדק ויש רופא פסיכיאטרי בשם זה.

   • הילה בן דוד

    כמו כן, חביבה, מכיוון שפרסמתי את העדות שלי בשמי, יש להניח שבנוסף לכך שזאת אמת יש לי גם עדויות ומסמכים לגבות את הצד שלי…. הצצד של משפחתי + פסיכיאטריה משפטית הוא שיש לי "מחלת נפש פעילה" נראה לי שדי ברור גם לקוראים שהמחלה הזאת אכן מאד מסוכנת לי… אבל היא לא נמצאת אצלי בראש אלא במסדרונות משרד הבריאות!!!! (רחוב רבקה 29 בירושליים, כדאי לשלוח לשם תחקירן!!!)

    הגב להילה בן דוד
 • angelfish

  הילה את פשוט עצבנית.
  אומנם בית חולים פסיכיאטרי הוא נורא וסוג
  של כלא,אבל אין ברירה פשוט התחרפנת.

  למרות שאחותך סגרה איתך חשבון היית צריכה
  לקבל על הראש אולי עכשיו תרגעי.

  אני הייתי פעם עצבני לעיתים כי חשבתי שזה
  נותן לי אנרגיות וכוח אבל זה גרוע כי
  זה הורס את הבריאות ושיקול הדעת.
  שאתה עצבני אתה לחוץ ולדוגמה אתה עושה תאונות.

  הגב לangelfish
  • רעות

   באיזו חוצפה אתה קובע שהיא התחרפנה?!

   מציעה לך להתחיל להיכנס לעובי הקורה. פשעי הפסכיאטריה קיימים, למרבה הצער.

   הגב לרעות
  • ישראל 1

   angelfish
   או שמה אומר סוכן (אולי בלי ידיעתו) של ההון-שלטון.
   תבין, פסיכאטריה לא ריפאה מעולם אף אדם, אלא רק גבתה קורבנות.
   השיקול הינו כסף והרבה.
   כמובן שאין לי מושג כיצד יכולה קבוצה של אנשים להתעלל בבני-אדם נפשית ופיזית (יצר האדם רע מנעוריו).

   הגב לישראל 1
  • משה בננו

   אם היא לא היית עצבנית אז אפשר היה לומר שהיא "היתחפנה"

   הגב למשה בננו
  • גול

   שלום לכבוד השופט,

   אתה שופט במשפט מלים לא שפויים. אני מציע לך לא לא ללמוד פסיכיאטר אחר האנשים היוא כולם בכלא או בבית חולים פסיכיאטרי כולם משוגעים. ולא היה כאב ולא מחלות ולא צודק ולא בגידה ולא הורג ולא אשמיים.
   אני שמח שאין לי חשק לכתוב אחרת הייתי מתחיל להתעלל במשפט שלך ומה היו האתויות אשמים?

   בברכה משוגע באבחון קודם והיום שפוי ויכול להשתגע מהמשפט שלך שלא ידע לעולם רחימם.

   גול והפסד

   הגב לגול
 • ציפי אשכנזי

  האמת אחת היא ואין לה זוויות אחרות !!!

  הגב לציפי אשכנזי
  • ציפי אשכנזי

   הילה יקרה את לא לבד !

   ידוע לי על המקרה של א.נ. שהוחתם ע'י הממסד לא לפרסם את הפס'ד במשפט שלו ואז קיבל פיצוי כספי.

   והמקרה האישי שלי מול בי'הח 'ש ל ו ו ת ה'
   שמגיע בקרוב למערכת המשפטית, גמאני לא נחה ולא שוקטת מאותו יום ארור בו הגעתי למשטרת-ישראל כדי להגיש תלונה כנגד מי שהיה בעלי.[תלונה על הפרת צו-הרחקה,והאיש בעל עבר עשיר של אלימות ועבריינות מין וצו בי'מש לעבור טיפול בשלוותה]

   הובלתי במרמה לאישפוז כאשר מעולם עד אז לא היה לי רקע פסיכיאטרי.

   כליאת שווא ועוד…
   רק לאחרונה קיבלתי את התיק הרפואי שלי דרך 'עמותת מגן לזכויות אנוש'.

   הייתי כלא מאמינה מקורבן של בעל אלים 'הפכו' אותי לחולה ואשמה !!!
   אך האל נתן בי בינה לא להתנגד פיסית ועל זה אני מברכת.

   ד'ר פסיכי' מנהל בי'הח קבל הודעתי זו-
   אנחנו ניפגש רק בבית-המשפט.

   ציפי אשכנזי.
   tsipi610@walla.com

   הגב לציפי אשכנזי
   • הילה בן דוד

    אוהבת אותך ציפי והמשיכי בדרכך!! ביחד ננצח!!

    הגב להילה בן דוד
   • הילה בן דוד

    אגב יקרה אכן האל נתן בך בינה לא להתנגד פיזית אבל גם לי הוא נתן את הבינה הזאת (הייתי גם הרבה יותר מבוגרת ממך כשנכלאתי…) אבל גם זה לא עזר לי – קשרו אותי ואנסו אותי בגלל התנגדות מילולית ואפילו לא בקול רם!!!!!

    הגב להילה בן דוד
   • VHKV CI SUS

    dEAR tZIPPI THE STORY YOU REFER TO IS "top secret"… ONE OF THE MOST KEPT SECRETS IN THE COUNTRY BUT IT IS ONLY one CASE (ALTHOUGH very EXTREME…."OF HOW PSYCHAIATRY SPENT 14 YEARS AND bILLIONS ON COVERING HER ass AND TRYING TO FIGHT OFF A VERY STRONG MAN AND CRUSH HIS SPITRIT just ntot to admit THAT THEY MAKE MISTAKES…. i CAN TALL YOU THAT I KNOW THE CASE PERSONALLY AND I CAN swear THAT THEY TORTURE ME more !!!!
    AND IF THEY RVER LET ME GO TO COURT i WILL easily PROVE IT TOOO !!!!!!!!

    הגב לVHKV CI SUS
 • רותם

  אני לא מכיר את הבחורה ואם מישהו חושב שהיא פסיכותית וסתם מנסה להגזים\להתבכיין\להאשים כמו שאני הייתי פעם חושב על אנשים כאלה. אז מניסיון אני אומר לכם שתפתחו עיניים כי ככה המדינה הזאת עובדת וזה מכתב של בחורה שאינטלגנטית מספיק כדי לדווח על זה באינטרנט ולא לחשוב שהבעיה היא בה. כי שמה משכנעים את האנשים שהם הוזים דברים ואז אין להם ביטחון לדבר על זה עם איש אז הם מתמכרים לתרופות או מתאבדים.

  הגב לרותם
  • רותם

   אני לא אותו רותם

   הגב לרותם
  • הילה בן דוד

   מה זה פסיכוטי???
   הפסיכיאטרים עצמם לא יודעים!! הם מכנים כל תגובה רגשית נורמלית למצבי מצוקה כ"מצב פסיכוטי"!! והם עושים זאת כי זאת הדרך שלהם להשתלט על חיי אנשים ולהפוך אותם ל"פציינטים" ןאם אתה לא עושה את זה ברצון ישלחו לך אמבולנס הביתה ברגע שלא תסכים לקחת את הרעל שלהם!! יתנו לך בצו משפטי זריקות שיגרמו לך להיות במצב פסיכטוי ואפילו להרוג את הילדים שלך במקרים קיצוניים (כל האבות שרצחו את ילדיהם במדינת ישראל ב10 השנים האחרונות היו תחת השפעת סימום פסיכיאטרי כבד!!)

   הגב להילה בן דוד
   • משה בננו

    כל השיטה היא ליצור אויב שלא קיים כלל! אם מחלות נפש הם הדרך של ה-121 ליצור קהילה של אנשים שלא רואים כלום דרך עניים פתוחות. ולהפוך אותם לאיובים או לפחות כאלה שלא יכולים לתפקד אז הם (יצרני התרופות) עושים עבודה מצוינת

    הגב למשה בננו
    • גול

     משה שלום,
     נכון היום יש כל מיני שיטות ופטנטים לקידום עסקים. במקום חברות וייצרני התרופות לחפש תרופות וטיפול למחלות האידס והסטן, במקום להתאמץ הם מוצאים את ההרגעה והסמים שנקראים טיפול לחולי נפש.
     יכול להיות שהחברות האלה הם חברות סמים, סמים לכל דבר אשר מוכרת סמים בשוק השחור, ומצד שני הם משווקים את הסמים שלהם באריזה של תרופות מאורגנת ובתניי הקניה רק במרשם. עובדה שהם גובים מליונים של דולרים על חשבון המסכנים החולים אשר עוברים ניסיון והתמקרות לתרופות אלה ולא יכולים לחיות בלי נטילה של עשרות מהתרופות ביום. החולים ממש תלויים בהם כמו האנשים המסוממים.
     בתור חולה נפש לשעבר קבלתי שנים את התרופות האלה, לכן אני מנוסה בהתמכרות ותלות לתרופות אלה מבלי כל הטבה במצבי הנפשי אשר נהייה רק יותר גרוע ויותר רע עם התרופות האלה.

     הפעולה של כל תרופה פועלת בצורה אחרת מאשר בין חולה לחולה. לכן החולים מסתבכים. יש כאלה שמתחילים להרגיש שיפור עם התרופה, ויש כאלה עם אותה תרופה הם מתאבדים.

     הגמילה מהתרופות האלה הינה אסון שעובר פעם אחת על החולה, יותר גרוע מהמחלה עצמה.
     בהתחלה של המחלה מתחילים אתך את התרופות, אתה נשאר עם אותה בעיה שהיתה לך והיא המחלה, ונהיה לך יותר גרוע מהמחלה והיא הבעיה שלך באמת הבעיה מהשפעות הסמים והתרופות שהופכים אותך לבן אדם מוזר בינך לבין עצמך, פשוט מסומם. ומתחיל להיות מוזנח במשפחה בלי חברים וסתם עוול על החברה.
     בושה לרפואה ולחברות התרופה! בושה לחברה ולמדעות במחלה!
     אהבה לחולים ועידוד לגמילה, לתת לנו ייחס ראוי ולא סמים וצווי הריגה.

     בברכה גול אחרי הגמילה

     הגב לגול
  • VHKV CI SUS

   rOTEM DEAR i AM SORRY TO INFORM YOU THAT ITIS THE SAME al:l over the world/// AND THE SAME people TOO !!!!!

   הגב לVHKV CI SUS
  • גול

   רותם שלום,
   אני חותם עם רותם. אני עברתי אבחנה של משוגע. היה לי קשה להוכייח דבר. היום אחרי גמילה מהתרופות ותיקון לאבחנה, נהייתי שפוי.
   מה אתם חושבים, מה הייתם אומרים על בן אדם נורמלי שהייה משתגיע, הייתם אומרים שהוא שפוי?
   ומה הייתם אומרים על בן אדם אשר היה משוגע ואחרי עשרים שנה פתאום מתחיל להיות שפוי( אותם פסיכיאטרים שאמרו עליו שהוא משוגע ונתנו לו טיפול למשוגעים, אותם פסיכיאטרים היום אומרים היתה טעות באבחנה. והיום אומרים עליי שפוי) מה הייתם אומרים עליי היום אחרי שנהייתי שפוי לכל השנים ועכשיו ? הייתם אומרים עליי משוגע או שפוי?
   אני מוכן להראות לכם שהרופאים שלי הם המשוגעים.

   תאמינו להילה ולרותם ולכולם, חוץ מהפסיכיאטרים הסותרים אחד את השני.

   בברכה גול עשרים שנה לא שפוי והיום הפסיכיאטר חותם לי שאני מאה אחוז שפוי.

   באהבה
   גול

   הגב לגול
 • katonak

  לא קשה לי להאמין, ההתנהלות הזאת של בתי הכלא [מכל גווניהם] נשמעת מוכרת מאוד לצערי.

  זה חדש לכם שמתבצעים בעולם מעשים מזעזעים כאלה?

  הגב לkatonak
  • הילה בן דוד

   אתה צודק חבר… הפסיכיאטריה הוא גוף משפטי שפועל כרשות עצמאית ויש לו סמכויות שיפוט, שיטור כליאה ורשות להתעלל, לאנוס, להשפיל ולשלול זכויות אנוש בסיסיות בשם הרפואה !!!!!

   הגב להילה בן דוד
   • הילה את קצת מגזימה, ואני מבקש ממך לנסות להירגע ולא לרסס את כל העולם.
    אני מבין שעברת מקרה קשה, ושאת ודאי כועסת, אבל זה לא יעזור לאף אחד, ובטח לא לעצמך, אם תתקפי בהכללה כזו את כולם.

 • obey the invisible dicktator

  It seems that the steward who had it up to here…has been found guilty of “disobedience” and will be institutionalized accordingly.
  The judge subjected him to a “mental health” facility where he will be assessed as sufficiently sane or not.
  For those of you not privy to his shenanigans…one day…in an unprecedented maneuver…the steward had enough with a particularly belligerent clientèle and before escaping his predicament via an airplane slide…he told her off over the microphone.
  Instantly, he became a national hero for the working class and an overnight celebrity.
  That momentum didn't influence the judge's decision that saw in his action a threat to the status quo.

  The question that ensues of course is who dubbed “disobedience” a disorder and obedience…otherwise?

  הגב לobey the invisible dicktator
 • obey the invisible dicktator
 • רפי

  אז אני מאחל לך רק הצלחה אחרי כל מה שעברת בחיים.

  כמובן שמפה זה אולי לא נראה לך מספיק
  אך אם את תרצי אין זו אגדה ומהפנייה שלי מפה את באמת תקבלי את אותם האנרגיות והמחשבות שאני חושב ומרגיש גם אם זה לא נראה לך אמיתי (ואני לא חושב בעד עידן חדש)
  ואת תרגיש יותר טוב בטוח לא צריך להאמין רקר לרצות במקרה זה.
  ואני מאחל גם לכל מי שבודד בעולם שימצא את החברים האמיתים שלו שהוא מחפש אותם או שלא.ושלא יכבא מהאנשים מסביבו כדי שפעם אחת ולתמיד שילכו לגיהנום וישארו שם ושלא יחזרו אליך איפלו לשנייה בודדת.ויחיו שם, כי זה מה שהם רוצים בשבילנו.

  ביייי

  הגב לרפי
  • ישראל

   לכבוד אכסניה,כבוד מנהל הפרוייקט,ולרפי היקר והחברים המגיבים!
   אני חדשה פה להגיב,ומפאת הצרות והחסרון לא יכולה לבטא כעת כל שעל רוחי. רק בקוצר יישוב הדעת אציין.
   למנהל הפרוייקט!
   תודה רבה !!! יהי ה' אלהיך בעזרך ויברכך לתת דעת,צדק,תורה[תורה היא יושר ואהבה כעץ חי,לא להתבלבל,היום מבולבל הדת] ומוסר לבריות,ולעזור במיגור הרשע.
   תודע על השמעת האמת וחשיפת הרשע.
   אני,כניזוקת האינטרנט יום יום עד כדי סכנת חיים מאז שהתבטאתי בו,הייתי רוצה לדעת איך אתה נשמר ממלחמה של הרשעים…
   ולעניין פה-
   אמן רפי היקר,תהי ברכתך גם עליי,
   אני ניזוקת ושבורת המערכת,חולה ושבורה כי תפסו אותי כנ"ל יותר קשה,כי גם התנגדתי להם ולשליטתם בי,
   וגם היה לי קרוב משפחה שהמציא סיפורים אכזריים,ורצה באובדני.
   אמנם אין תרופות מאז שהשתחררתי[והיה קשה להשתחרר],אבל זה כמו רעל לטווח ארוך. חצי מוח לא מתפקד. השכיבו אותי תחת רגליים קשות,***,רשעות של מערכת,מערכת עטופה שקרים והתעללות בחסות הסתר.
   מוח כמו שלי לא יכול להיות אדם בריא ומתפקד[כי שרפו אותו כמו פלטות ברזל, להשמיד כל צמיחה וקיום,
   בזריקות.
   לפי התאוריה שלאדם אין נשמה,ולא יהיה לו מקום בגוף להכיל כוח רוחני- או אלהי..]
   [כמו שמובא באתר על ה"'חיסון"' ANTI-GOD GENE "- FUNVAX.
   וגם כדי לשבור,להראות מי חזק, שלא יעיזו אדם מאמין להרים ראש,לרצות חופש,טיפה שמש,או עצמאות שכלית..
   אני סובלת מאד,בודדה ובורחת מהרשויות.כשאין לי תמיכה ואיש.
   הלוואי יכולתי למצוא חומר נוגד להרס שלהם… אין לי משאבים -אמוניים,תקשורת,נסיעות…
   והחומר כל כך מוסתר במסווה של "רפואה " ל"פסיכוזות" ואסור להתנגד או להפיץ תאמת…
   ונעניתי מאד מלדבר…
   אם מישהו רוצה עדות ממני…לעזור לכל כך הרבה איצדק שנעשה שם… נורא.
   אסור שיהיה בארץ מערכת בתי כלא כאלה.
   אין שם שום צדק

   הגב לישראל
 • עדן

  אחרי קריאת הכתבה התקשרתי לאחי הגדול ושאלתי אותו אם הסיפורים שהוא סיפר לי בגיל 14 היו נכונים, הוא אמר לי כן.
  הוא עבד בשנת 2000 רק כמה חודשים בבית חולים פסיכיאטרי "מזרא" שבעכו בתור אח עד שהוא התפטר. הוא היה חוזר מהעבודה כולו חבול ומספר לי על הזוועות שהתרחשו שם.
  אז הילה כול הכבוד שאת מתגברת על זה ורוצה להחזיר לנוולות שדפקו אותך, המערכת הפסיכיאטרית קורסת מרוב סדקים בקיר..
  יישר כוחך..

  הגב לעדן
 • יוסף

  צריך להיות אדם עיוור בכדי לא להאמין לך הילה, לך אישית ולא רק למקרה שכזה שמי שעדיין לא מבין שקיימים הרבה כאלו כנראה עדיין משוטט רדום על פני הארץ.
  אני לא חושב שהיתעוררות תודעתית ופקיחת עיניים אל מןל העולם היא רק מראה של זוועות, להיפך זה חייב לבוא מתוך אהבה אבל חייבים ליראות גם את הצד המכוער והאפל הזה של חברה(לא בהכרח הישראלית) שחייה בתדר כה נמוך ובדיסהרמוניה עם החיים, המקרה הזה הוא אחד מיני רבים שקורים בכל יום בכל התחומים והמישורים המוכרים בסביבתנו. העולם הישן מתפרק לנגד עיננו, ועלינו.
  זהו זמן של אהבה ואור אך החושך גם קיים, אין לנו ברירה אלא להיתעורר למציאות מאוחדת ולהירפא כיחידים וכחברה.
  המשיכי את מילחמתך הילה אך הצדק כבר עימך ואין זה תלויי באף אחד שיקבע אחרת.
  לכל אלו הרוצים בריפוי ושינוי, הוא יגיע..

  הגב ליוסף
 • משה

  אני מכיר את הילה אישית ניפגשתי איתה .זה אמת שקראה גם לי בקיץ96.ואני ממש רוצה ליטבוע את המדינה.הייתי במחלקת נוער בבאר שבע.איך הצוות היתעלל בילדים הם קשרו ילדים שבקושע הגיעולמותניים שלי.הצוות היה יוזם תיגרות על מנת לישבור אותם לעולמים זה היה אסון בישבילי לראות נערים נערות בני 12 זומבטים.הילדים היו צריכים אהבה שעות הביקור הם מ16 עד 20 וההורים מחכים מ14 והצוות אומר שאסור בהוראת….וב20 פשות מגרשים אותם.שלא נדבר על מוניפלציות משוגעות ממש שהיו עושים עם הילדים האלה…

  הגב למשה
 • חברים יקרים לכל מי שלא מאמין שהספור של הילה אמיתי –
  אנשים נקשרים לשעות רבות ועושים רת צרכיהם על עצמם – יצא לי לבקר קרובת משפחה בבית חולים כזה מצאתי אותה שרויה כתוך השתן שלה על רצפת חדר בידוד מרופד בצחנה כאשר היא מעולפת לחלוטין מהתרופות שקיבלה .

  ברשותי מצגת של אדם שנפגע מהמערכת הזאת ,ככל הנראה כתוצאה מכך שחשף שחיתויות , הוא פנה לאנשים הכי בכירים במדינה בתלונות הכוללים ראיות בשלב מאוחר יותר אותם בכירים נפגעו בדרכים מוזרות .
  את הנפגעים ושמותיהם אתם מכירים , אשמח עם בעלי האתר יפנו אלי ואשמח אם המצגת תועלה לאתר .

  • כאשר עזרתי למאושפז שאושפז בניגוד לחוק נרשם לו בתיקו הרפואי כי הוא סובל מפסיכוזה עם מסוכנות לעצמו ולסביבה ומצליח לשמור על איפוק .
   רק פסיכיאטר מטומטם יכול לרשום דברים כאלה כי אם אדם נמצא במצב פסיכוטי הוא לא יכול לשמור על איפוק ואם הוא שומר על איפוק אזי הוא איננו במצב פסיכוטי .
   הסוגיה הועלתה לשופטת בבית משפט ותגובת השופטת אינני מבינה ברפואה פסיכיאטרית .

   למי שלא מאמין שדברים כאלה קורים מאחרי הדלתות הסגורות של בתי החולים הפסיכיאטרים מוזמן ללכת לבקר בהם – הכנסו פנימה למחלקות לכו לראות מה קורה שם – תקשיבו לצרחות של הקשורים לרב בלילה ושלא בשעות הביקור בשעות הביקור חשוב שיהיה שקט כדי שמשפחות שמבקרות א מטופליהן תחשובנה כי הם נמצאים במקום טוב שבאמת מטפל בהם .

   • הילה בן דוד

    ענבל בר-און, משפטנית צעירה מבריקה ומקימת הפורום די לכפיה פסיכיאטרית בתפוז… כותבת כבר שנים עבודת מחקר על השקרים שהפסיכיאטרים משתמשים בהם על מנת לפברק "תיקים רפואיים"

    אני ישבתי איתה יום שלם וניתחנו את התיק הרפואי שלי (שלקח לי שלוש שנים ושני עורכי דין על מנת לקבל אותו… כי המידע הרפואי על חולי נפש חסוי בפני ה"מטופלים"…. "לטובתם" כך הפסיכים אומרים… ובתי המשפט קונים וקונים וקונים….. ומשתפים פעולה תחת מסווה של תמימות מצטדקת עם הפרת זכויות אדם מהקיצוניות בעולם כולו…

    הפסיכיאטריה בישראל היא גוף שלטוני עצמאי שממומן על ידי חברות התרופות (קרי הפסיככיאטריה העולמית…ממציאי הספר הבדיוני DMS התנך הפסיכיאטרי שבו אני מוגדרת כבעלת הפרעת אישיות גבולית מעצם היותי אמא חד הורית!!!)

    ובגלל שהמדינה שלנו כל כך מושחתת אצלנו הם ממש חוגגים!!!!!

    הגב להילה בן דוד
    • יוסי 25306

     הפורום בתפוז כבר לא פעיל יותר !!

     אני חושב שכדאי לפנות לעמותת מגן לזכויות אנוש ולבקש מהם לפתוח פורום שעוסק בנושא.

     ומצאתי באתר של מגן לזכויות אנוש, קישור לבלוג של אלכס מאור. פסיכיאטריה היא מקצוע – כמו שרפואת אליל היא מקצוע:

     http://alexmaor.co.il/2009/11/.....25D7%2594/

     הגב ליוסי 25306
     • הילה בן דוד

      הי יוסי הפורום די לכפיה פסיכיאטרית נמצא בהקפאה ומחכה למנהל/ת חדש/ה לאחר שענבל ניהלה אותו שנים והתעייפה… זה לא פורום קל!!! מצד אחד יש בו עדויות נוראיות מהשטח ובזמן אמת… אז הוא מרתק, משעשע ושובר לב כאחת…. ומצד שני נכנסים אליו חדשים לבקרים השטינקרים של מערכת הבריאות ועושים בלגנים, פוגעםי אישית באנשים עושים אאוטינגים ומעליבים על ימין ועל שמאל והכל בשם חופש הדיבור…..

      הגב להילה בן דוד
 • העדות המסופרת מובאת בלשון ההמעטה.

  הזוועות שעברה האישה הזו, אינן ניתנות להעברה בכתב.

  את אותם דברים זהים, ואף יותר חמורים מכך שמעתי ממאושפזים בכפיה נוספים.

  הכי גרוע שזה מגיע מבני משפחה.

  אני מאחלת לאחות המרושעת הזו, שיהיו לה צרות ותקבל את המכה שלה בקרוב.

  להילה בן דוד (שם בדוי), את אישה מדהימה, חכמה ובעלת תושיה יוצאת דופן.

  מקווה שלא תדעי יותר סבל.

  תדעי לך שהתקופה הקשה שעברת מאחורייך. דברים רעים קורים לאנשים טובים מאוד. את אישה חזקה ומזל ששרדת את הזוועות הללו והבאת אותם בצורה רהוטה.

  האוויל המגיב מעלה, כנראה חלק ממערך הפשיעה המזוויעה של אשפוזים בכפיה, והפקפוק שלו מעיד עליו כעל אדם חולני.

  בואו נאחל לו כולם ביחד, שהסבל שעברת יעבור גם עליו.

  עד שלא ירגיש זאת על גופו לא יבין את השבר של אנשים רגילים לחלוטין שגזלו וגנבו את זכויותיהם כבני אדם.

  לורי שם טוב, גבעתיים
  http://lory1969.wordpress.com

  • שלום לורי,

   זוהי תגובתך הראשונה ולכן אני מקל איתך,
   אך באתר הזה אני מקפיד שהמגיבים לא יעלבו במגיבים אחרים.

   אני מבקש ממך שבתגובותיך הבאות, לא תחזרי על זה.
   יש דרכי ביטוי שאינן כוללות העלבה.

  • הילה בן דוד

   ***

   הגב להילה בן דוד
   • ישראל 1

    שלום הילה,

    אני מצדיע לך על האומץ הדרוש לחשוף את סיפורך הקשה.
    מעטים הם האנשים שיעזו לצאת נגד המערכת הפסיכיאטרית, רובנו פשוט מפחדים מידי לצאת כנגד העוול שנעשה לנו או לאחרים.
    אני תמיד נחרד מחדש לגלות עד כמה גדולה האכזריות בעולם שלנו, מה למען השם גורם לאדם לרצות להתעלל בבני אדם אחרים בעיקר אם מדובר בחסרי ישע או ילדים.
    חקרתי בנושא אך העליתי חרס בידי, ההנחה בגדול שרוב בני האדם הם כבשים שחלקן קניבליות בתוך עדר שהולך לאבדון.
    דרך אגב כבר מראשית ההיסטוריה בני אדם התעללו באופן מחריד בבני אדם אחרים ובטח ובטח פסיכיאטרים.

    הגב לישראל 1
    • הילה בן דוד

     ***

     הגב להילה בן דוד
     • הילה בן דוד

      ***

      הגב להילה בן דוד
     • ישראל 1

      לפני מספר שנים ראיתי את הסרט (המצוין לטעמי)
      Equilibrium (שיווי משקל).
      הסרט בפשטות מספר על מצב שכל האוכלוסיה כולה מקבלים על בסיס יומי סם פסיכיאטרי שמדכא לחלוטין רגשות.
      לצערי היום בו זה יקרה קרוב יותר מכפי שנדמה לנו.

      הגב לישראל 1
 • הילה בן דוד

  ***

  הגב להילה בן דוד
 • יוסי 25306

  התרופות לא מרפאות את המחלות, הן רק מעלימות את הסימפטומים שלהן. עובדה היא שכל מי שסובל מסכיזופרניה (לטענת הפסיכיאטרים) חייב לקחת כל ימי חייב את התרופות הפסיכיאטריות. אם הוא יפסיק לקחת אותן הוא עלול להתאשפז בבית חולים פסיכיאטרי. התרופות פוגעות בכבד והורסות את כדוריות הדם. ובנוסף הן משבשות את מערכת העצבים המרכזית וגורמות להפרעות נוירולוגיות.

  אם התרופות באמת היו מרפאות, הסובלים מסכיזופרניה שלוקחים תרופות היו מחלימים ממחלתם אחרי תקופה מסויימת ומשתלבים בשוק העבודה. אני מכיר נכה צה"ל שנפגע נפשית במלחמת שלום הגליל (1983) ולוקח כבר כמעט 30 שנים ברציפות תרופות פסיכיאטריות. היום הוא בן 50, רווק, לא עובד, יושב כל היום בבית, לא עושה עם עצמו כלום, לא יודע איך להנות ממה שיש לו, לא מסוגל להנות ממה שיש לו, יש לו דירה שנרכשה על ידי ההורים שלו, יש לו רכב שניתן לו במתנה על ידי ההורים שלו, הוא מקבל כל חודש ממשרד הביטחון 7,000 ש"ח. אם התרופות הפסיכיאטריות היו באמת מרפאות, הוא היה היום אדם בריא, נשוי, עובד, נהנה מהחיים וכו…

  הדבר היחידי שעושה התרופה הפסיכיאטרית הוא שהיא מאפשרת לסובל מסכיזופרניה לחיות בקהילה מחוץ לכותלי בית החולים הפסיכיאטרי. אבל שוב, ללא תפקוד נורמטיבי. אלה שלא הוכרו כנכי צה"ל (ומקבלים רק 2,000 ש"ח בחודש) מופנים למסגרות תעסוקתיות (כמו תעסוקה נתמכת במסגרת סל שיקום שפועל מכוח חוק שיקום נכי נפש בקהילה) שבהם הם מנוצלים ומקבלים שכר הנמוך משכר המינימום, וזאת בניגוד לחוק שכר המינימום. כאמור, אותם נכי נפש לא מסוגלים בגלל לקותם להשתלב בשוק העבודה הרגיל והתרופות הפסיכיאטריות לא מרפאות אותם כלל, הן רק מאפשרות להם לחיות בקהילה מחוץ לכותלי בית החולים הפסיכיאטרי.

  הבעייה היא שחברות התרופות שולטות ברפואה ובמחקר האקדמי, ובגלל זה הטיפולים הפסיכולוגיים נזנחים ורק בעלי האמצעים יכולים להרשות לעצמם טיפולים פסיכולוגיים יקרים או לחילופין טיפולים אלטרנטיבים אחרים.

  ומצד שני להרבה אנשים אין מודעות כלל לאפשרות הטיפולים הפסיכולוגיים היקרים. חוסר המודעות לחלופות הפסיכיאטריה מכניס כסף רב לקופות המזומנים השמנות של חברות התרופות שמתעשרות על חשבונם של החולים, הנכים, ואלה שהוכרו כבעלי אי כושר השתכרות.

  הגב ליוסי 25306
  • הילה בן דוד

   יקירי אתה נאיבי – התרופות לא מסירות שום סימפטומים הן יוצרות סימפטומים על פי הזמנה!!!!!

   ודאי שום חמלה אנושית שהם תנאי בסיסי לרפואת נפש… לא!!! שיהיה ברור אחת ולתמיד לכל התמימים שבינינו: אין לךפסיכיאטריה שום כוונת טיפול, שום כלים טיפוליים ובודאי ובודאי שום חמלה אנושית מינימלית… תנאי הכרחי לכל טיפול נפשי שהוא!!! ראית פעם פסיכיאטר חומל??? אני לא… בכי טוב/ה שבהם היא טיפה רציונלית… זה המיטב שאפשר להגיד על פסיכי'ים…. ואני מכירה רבים מאד, לצערי……

   הגב להילה בן דוד
   • הילה בן דוד

    זאת שטות מוחלטת לומר שהפסיכיאטריה מאפשרת לנפגעי צה"ל מעט מזור לייסורי ההלם הנוראים שלהם!! לא ולא ואני מכירה רבים… חפש את אברהם שרווד באינטרנט ותשאל אותו!!!! הוא יספר לך איך עשו אותו שפו ניסינונות עם 17 תרופות שונות והוא היה פשוט זומבי!!!!!!

    הגב להילה בן דוד
 • שרה

  את חייבת לתבוע את אחותך. אולי אירגון לנפגעי פסיכיאטריה יוכלו להדריך אותך איך.

  הגב לשרה
 • ניק סלובודסקי

  1. מאחל לאחות, *** !
  איפה נשמע דבר כזה, שמישהי תזיק לאחותה
  בצורה כזאת ???!!!
  2. הלוואי שמישהו ***
  מרכזי בריאות הנפש למיניהם, את כולם !!!
  עד האחרון שבהם !!!

  (נערך ע"י מנהל הפרויקט עקב שימוש בשפה שאינה נאותה)

  הגב לניק סלובודסקי
 • חושפי שחיתויות עברו את אותו התהליך – הבאה לבית חולים פסיכיאטרי הפשטה מבגדיהם קישרה למיטת קשירה והחדרת זריקת SOS אשר הורידה אותם לקרשים – והכל בגלל שחשפו שחיתויות במערכות הציבוריות . הגיע הזמן לחשוף את הפעילות המטורפת הזאת , ולהעניש את הרופאים ואת אנשי הצוות שעשו את שהרופאים בקשו אותם .

  • הילה בן דוד

   ***

   הגב להילה בן דוד
   • הילה בן דוד

    ***

    הגב להילה בן דוד
    • הילה בן דוד

     ***

     הגב להילה בן דוד
     • הילה, פרסום תגובות מרובות אחת אחרי השניה נחשב כ"טעם רע" בעולם האינטרנט.
      בבקשה המנעי מכך ואחדי את התגובות הקצרות לאחת ארוכה.

      • אל מנהל הפרוייקט אין לך מושג מה עובר אדם שנמצא במצב הזה – הילה אומנם מציפה את הפורום אבל זה עוזר לה להעביר לנו מידע מעניין ואמיתי – לא נראה לי שכמות המלל תחסום או תשבש את הנפח של הנתונים באתר – וחבל מאוד שאין אפשרות להעלות תמונות בידי הציבור המון תמונות המאפשרות לראות את מה שקורה מאחרי הדלתות הסגורות של המחלקות הפסיכיאטריות – יש לגרות את המטופלים להעלות וכאן ולספר את סיפורם האמיתי ללא חשש ככל שירבו הכיתובים האלה הדבר רק יראה את אמיתותיהם – עינויים דומים שנעשו על ידי אותם אנשי צוות למטופלים שונים יכולים להחשף דרך אתר זה ולתרום להפעלת המשטרה בחקירה של פסיכיאטרים ועוזריהם תוך כדי לחץ ציבורי עצום את אותם התיקים שהם היו סוגרים מחוסר עניין לציבור .
       אין ספק שיש להוציא את המקצוע הזה אל מחוץ לחוק בשל פגיעתו באנשים וחוסר היכולת שלו לרפא אפילו מטופל אחד …..העובדות מדברות בעד עצמן מטופלים שעברו גמילה ולמדו לשדר לפסיכיאטרי עסקים כרגיל הצליחו לחזור למוטב לרפא את עצמם ולחזור לשגרה ,,, שלא על ידי הפסיכיאטריה שאין לה כל כוונה לרפא את המטופלים אלא לעשות קופה על חשבון משלם המיסים עליהם .
       אני נוהג לקרוא למקצוע הפסיכיאטריה השואה המודרנית של האנושות המודרנית וזאת בשל מספר הקורבנות העצום שנפטרו בגיל צעיר בעקבות הטיפולים הפסיכיאטרים בארץ ובעולם .

       נסה לחשוב מה היה עובר עליך אם היו קושרים אותך למיטה ל 20 שעות עירום שוללים ממך את החירות אפילו מלגרד באף מסממים אותך בתרופות גורמים לך לעשות את הצרכים על עצמך – רק הדבר הזה גורם לאנשים טראומות קשות זה לא טיפול זאת התעללות בבני אדם .

       ולכן יש להוציא את הרפואה הזאת אל מחוץ לחוק ולאסור על שימוש בה .

    • אם את זמינה לטלפון פני למספרים האלה של עמותת מגן לזכויות אנוש בהולנד אני משוכנע שהם יחלצו לעזרתך …

     Citizens Commission on Human Rights Holland
     Postbus 36000 1020 MA, Amsterdam
     Phone: 3120-494-2510
     Fax: 3120-494-2510
     Email: info@ncrm.nl
     Internet Website
     הינה הקישור
     http://www.cchr.org/global-loc.....7%93%D7%9D

   • הילה בן דוד

    ***

    הגב להילה בן דוד
 • נוב

  בהצלחה לך, הילה. אני מקווה שיתאפשר לך לראות את עורך-דינך ותזכי למשפט הוגן.

  כמי שעבר בעצמו דרך מערכת בריאות הנפש הישראלית, אם כי למזלי הרב לא בכפייה, ויצאתי ממנה עם נזק מזערי ביותר, אני יכול רק להזדהות עם מצוקתך ומאבקך. תהיי חזקה.

  ולכל מי שממהרים להאשים את מדע הפסיכיאטריה, זה פשוט לא נכון. ברוב המקרים התרופות עוזרות לאנשים חולים לתפקד ולהשתלב בחברה, מי יותר ומי פחות. לא צריך לשפוט ממקרים יוצאים מן הכלל, על הכלל. ולא, אני לא חלק מהממסד, אני פשוט נעזרתי בו בעצמי, ומכיר אנשים ונשים שנעזרו בו.

  מה שכן, הטראומה הפוקדת אנשים שנאלצים "להתאשפז" (שמא יש לומר "להיכלא") במערכת הזו (בין אם "מרצון" לאחר שהסכמתם הושגה תחת לחץ ובין אם בכפייה), והקלות הבלתי נסבלת בה המערכת מורה על אישפוז כזה ומפקירה את המאושפזים לנפשם, גורמים לי לעודד אנשים להימנע ככל האפשר מכל הזדקקות למערכת הזו. זאת עוד לפני הוויכוח על התרופות עצמן, לגביו מנסיוני האמת נמצאת אי-שם באמצע (ובוודאי שלא הכל ורוד כפי שחברות התרופות וסוכניהן בממסד הרפואי רוצים שנאמין).

  הגב לנוב
  • תודה נוב על תגובה שקולה ומאזנת.

  • הילה בן דוד

   על מנת להצהיר שפסיכיאטריה היא מדע עליה לעמוד בשלושה תנאים:

   1) מחקרים אובייקטיביים (אין!! מחקרים שלא ממומנים על ידי חברות התרופות מתקבלים בזלזול על ידי הקהילה הפסיכיאטרית המכובדת)
   2) להניח אפריורי שייתכן שהנחות היסוד (ההיפותזות ה"מדעיות" שגויות ולהיות נכונים לבדוק מחדש את המסקנות בהתאם למציאות… אצל הפסיכיאטרים זה הפוך: הם קודם כל מחליטים מהן ההתנהגויות שנחשבות לבלתי נורמטיביות.. ואז יוצרים את הסימפטומים על ידי סימום ושטיפת מוח.. והם עושים זאת במודע!! ובמקצועיות!!!! אז אפה פה "מבחן המציאות"??? האם קראת את הודעתי על עבודת המחקר שענבל בר-און עושה על השקרים של הפסיכיאטריים במבמכים משפטיים???

   3) מבחן התוצאה – מורידים מהמדף תקופות ומוצרים מזיקים על ימין ועל שמאל גם אם אנשים רוצים אותם!!! אבל במקרה של הפסיכיאטריה כל המטופלים זועקים חמס שהם סובלים מה"טיפול" כל המחקרים מעידים שהתרופות הפסיכיאטריות מזיקות לבריאות באופן קיצוני ואף גורמות לפסיכוזות… אבל לא שמעתי עד היום שמישהו חשב להוריד מהמדף ריטאלין או זיפרקסה!!!

   הגב להילה בן דוד
  • אני חולק על דבריך – ראה הלכדות 33 הכורים בצ'ילה , מידית קפצו פסיכיאטרים ואמרו שללא תרופות נוגדות חרדה הם לא יוכלו לשרוד מבלי להפגע , מה שהפסיכיאטרים לא חשבו שהאנשים האלה במהלך חייהם היו המון שעות מתחת לאדמה במכרות האלה והם רגילים לתנאים הללו לפחות כ 12 שעות ביום ..
   והעובדות מדברות בעד עצמם לא היה צורך בשום תרופה פסיכיאטרית נוגדת חרדה או דיכאון כפי שהם מספרים על תרופות הפלא שלהם .
   33 הכורים יצאו החוצה ותוך 24 שעות חזרו לתפקד כרגיל .

   עובדה !
   גם בעניין זה יצאו הפסיכיאטרים מטומטמים כאשר הוכיחו שהתורה שלהם שווה ל נגיד במילה עדינה ישבן .

   וכדי להבין זאת טוב יותר
   אשאל שאלה אותה שאל פסיכיאטר לאחר 60 שנות עבודה ואשר החל ללכת כנגד המקצוע שלו לאחר שהבין את הנזק העצום שעשה למטופליו …

   אם אתה חי על אי בודד לבד האם אתה יכול לפתח שפעת ? התשובה היא כן – דלקת ראות ? כן – שיעול – כן – מחלת לב כן מחלת נפש כן ? ממש לא אי אפשר לפתח מחלת נפש על אי בודד כיוון שלמחלת נפש דרושים שני אנשים האחד צריך לתייג את השני .

   מקווה שזה ברור יותר עכשיו ..

   • ויתרה מכך

    אתה אומר שאפשר להסתדר מצויין ללא תרופות פסיכיאטריותץץץ ואני הוכחה חיה לכך… דע לך יקירי שעברתי תאונת דרכים עם פגיעת ראש לפני ארבעה חודשים!!! על פי הרפואה הקונבנציונלית אני אמורה לסבול מהסימפטומים שנה לפחות והסימפטומים קשים מאד – כאבי ראש כרוניים… סחרחורות… חוסר שיווי משקל… וכמובן בעיות נפשיות כתוצאה מההלם של התאונה הקשה…. בנוסף, ידוע אפילו לפסיכיאטרים שמי שעבר חוויה טראומתי קודמת כגון זו שעברתי אני עלול לפתח סימפטומים חריפים יותר וזה אכן בדיוק מה שקרה לי… הטראומה של התאונה הציפה אותי לגמרי עם חוויות האשפוז המזעזעות…..

    ומכיוון שכך, לאחר ששתי פסיכיאטריות רשמו לי שחור על גבי דף שאני לגמרי נורמטיבית… הציעו לי שלל של תרופות נרקוטיות למיניהן… ואליום… קלונקס… נוקטורנו…. ומה לא??? אז לקחתי ת'רגליים ונסעתי להולנד וכל מה שאני משתמשת בו עכשיו הוא קאנאביס אורגני ומרגישה מצויין… חזרתי לתפקוד מלא למרות כאבי הראש…. ובמהלך חודשיים הצלחתי למצוא לי פה בית ועבודה.

    איפה הייתי היום עם הטיפול המסור של הפסיכים????

    אבל הנקודה היא לא זאת. זה ברור לכולם. מה שאנשים עוד לא מבינים זה שהם יוצרים סימםפטומים פסיכוטיים במתכוון ובמודע כרצונם!!!!

 • angelfish

  המטרה של התרופות הפסיאטריות היא
  לרכך את המטופל ולעשותו נגיש לעבודה
  כמו שניצל שדופקים אותו טוב קודם שיהיה רך
  ושטוח.
  אח"כ שהאדם רגוע/זומבי/לא מתנגד/לא רואה
  דימיונות/מפסיק זמנית לפחות את הפחדים
  והדיכאונות,
  הטיפול הפסיכולוגי מתחיל.
  הרי הפסיכיאטר הוא גם פסיכולוג.
  הבעיה בפסיכיאטריה המודרנית זה שהם לא רוצים
  או לא יכולים לפתור את הבעיות בצורה פסיכולוגית ואז הם מדרבנים את החולים להיות
  במצב קבוע שהתרופות מייצרות.

  הגב לangelfish
 • כדי להבין את הטירוף הפסיכיאטרי כנסו לאתר המצורף בלינק והזמינו חינם את הDVD- שמתעד את ההסטוריה של המקצוע הפסיכיאטריה מראשיתו .
  ערכה זו מכילה צעדים להגן על עצמך ועל אחרים מהסכנות של סמים פסיכיאטרים, ומספקת עובדות קשות והמלצות כיצד לעזור לך להציל חיים.

  ערכה זו כוללת גם את הסרט התיעודי עטור השבחים 'שיווק הטירוף: האם כולנו בלתי-שפויים?', שחושף את האמת על השותפות המאוד רווחית בין פסיכיאטריה לחברות התרופות, אשר יצרה מקור הכנסה של 80 מיליארד דולר בשנה. הסרט התיעודי בן שלושת החלקים, שחופר עמוק מתחת למסכה של התאגידים, חושף את האמת מאחורי מזימות השיווק המתוחכמות והמרמה המדעית שמסתירה קמפיין מכירות מסוכן ולעתים קרובות קטלני.

  הסרט נשלח חינם .
  http://www.cchr.org/he/freeinfo.html

 • ניתן ללמוד מהאתר העולמי עוד על הפסיכיאטריה ומה חושבים פסיכיאטרים ורופאים בכלל על המקצוע הזה .

  בקישור הבא:

 • מה היינו עושים בלי אינטרנט?????
  תראו מה מצאתי בפייסבוק, בדף של קאנאביס רפואי !!!! האיש החתום על צו הבאתי לבדיקה כפויה (מכבסת מילים לכליאה ללא משפט) עומד כבר למשפט על אותם פשעים!! הללויה!!!!

  http://www.facebook.com/l.php?.....38;h=5a4c7

  • פרוש רש"י

   ה"רופא" שנעצר השבוע על עבירות מרמה ושוחד, סגן הפסיכיאטר המחוזי ליאוניד משהו… חתום על מסמך ההבאה שלי ל"בדיקה כפויה" שזאת לשון "נקיה" לאשפוז כפוי… מהבדיקה הזאת לא יוצאים בלי עורך דין!!!

   אני שמחה שהאדם הזה מתחיל לשלם על הרשעות הנבזית שלו ולי יש הרבה מה להוסיף לתיק החקירה

 • אני יודע שהפסיכיאטריה רודפת אחרי מטופליה – תוך כדי מתן תרופות כעין פג'מה כימית לשליטה על מטופליה – חמור יותר התגלו שיתופי פעולה של הפסיכיאטריה הבנקים ההוצעה לפועל והרווחה המידע הועבר לגורמים שאמורים לטפל בנושא אך דבר עדיין לא נעשה .

  מומלץ לכל מטופל להוסיף זיכרון לטלפון הנייד שלו ולהקליט כל שיחה וכל פגישה עם המטפלים – המטפלים חוששים מכך אבל יש להם בעייה כי החוק עומד לרשות המטופלים מותר להקליט שיחה בה המקליט הוא אחד הצדדים לה גם אם הצד השני לא מודע לכך ההקלטות הללו יהוו ראיות חותחות כנגד תביעה עתידית .

  מאחר והפסיכיאטריה ומוסדות ממשלתיים מפעילים חוקרים פרטיים המטופלים חשים רדיפה וזו תופעה טבעית לחלוטין שאין לה שום קשר למחלה כל שהיא – יתרה מכך הגיע הזמן שהמידע יחשף לציבור ושהעוסקים בתחום יחלו לפחד מרדיפה של המטופלים ובני משפחותיהם בשל הנזק שהם גרמו בטיפולים ובשקרים שלהם למטופלים כך שהם יחושו נרדפים וכדי לטפל ברדיפה שהם יחושו שיקחו את התרופות שהם רשמו למטופלים נראה אותם גיבורים .

 • מחלה אמיתית לעומת "הפרעת" נפש

  הפרעות פסיכיאטריות הן לא מחלות רפואיות. "אין בדיקות מעבדה, סריקות מוח, צילומי רנטגן או בדיקות של חוסר איזון כימי היכולות לאשר שהפרעת נפש כלשהי היא מצב גופני.אין זה אומר שאנשים אינם נעשים מדוכאים, או שאנשים לא חווים לחץ רגשי או נפשי, אולם הפסיכיאטריה ארזה מחדש את הרגשות וההתנהגויות האלו כ"מחלה" על מנת למכור תרופות. זהו פקטור הישרדותי, אבל הוא ריאקטיבי ולא אנליטי.

  "… על הפסיכיאטריה המודרנית עדיין להוכיח באופן משכנע את הגורם הגנטי/ביולוגי של איזושהיא מחלת נפש… חולים אובחנו עם 'חוסר איזון כימי' למרות העובדה שלא קיימת בדיקה התומכת בטענה זו, וכן… לא קיימת תפיסה אמיתית של כיצד נראה איזון כימי נכון". דר' דויד קייזר, פסיכיאטר

  "אין שום חוסר איזון ביולוגי. כשאנשים מגיעים אלי ואומרים: 'יש לי חוסר איזון ביולוגי' אני אומר, 'הראה לי את בדיקות המעבדה שלך'. אין בדיקות מעבדה. אז מה זה חוסר האיזון הכימי?" דר. רון ליפר, פסיכיאטר

  "המשותף לכל הפסיכיאטרים הוא שכאשר הם נתפסים במצלמה או במיקרופון, הם פוחדים ומודים שאין דברים כאלו כמו חוסר איזון כימי או מחלה, או בדיקות עבורם. מה שהם עושים למעשה, אינו פחות מפשע. הם משקרים בכל מקרה, פוסלים את ההסכמה מדעת של כל מטופל ומרעילים אותם בשם "טיפול". –דר' פרד באוגמן, נוירולוג ילדים

  "פסיכיאטריה טוענת טענות שלא הוכחו שדכאון, מחלת דו-קוטביות, חרדה, אלכוהוליזם ועוד הפרעות רבות הם למעשה בראש וראשונה ביולוגיים וקרוב לוודאי שמקורן גנטי…אמונה מסוג זה במדע ובקדמה היא מזעזעת, שלא לומר נאיבית ואולי אשלייתית." דר' דויד קייזר, פסיכיאטר

  בעוד ש"למרות שלא חסרים הסברים על מצבים פסיכיאטריים שהם לכאורה ביוכימיים… אף אחד מהם לא הוכח. ההפך הוא הנכון. כל מקרה של חוסר איזון שכזה, שנדמה היה שנמצא, הוכח כטעות מאוחר יותר". ד״ר ג׳וזף גלנמולן פסיכיאטר בבית-הספר לרפואה של הארוורד

  "התיאוריות ממשיכות להתקיים לא בגלל שאין דבר אחר לקחת את מקומן, כי אם גם משום שהן שימושיות בקידום טיפול בתרופות." – אליוט ולנשטיין, רופא, מחבר הספר מאשימים את המוח

  "אין בדיקות דם או בדיקות מעבדה אחרות כדי לאשר או לשלול את קיומה או העדרה של מחלת נפש, כמו שקיים ברוב המחלות הגופניות. אם היו מפתחים בדיקות כאלה… אז המחלות האלו היו מפסיקות להיות מחלות נפש והיו נחשבות, במקום זה, לסימפטומים של מחלות גופניות." תומס זאץ, פרופסור בדימוס של פסיכיאטריה, בית הספר הרפואי של אוניברסיטת ניו יורק, סירקוס

  "אני מאמין שעד שהציבור והפסיכיאטריה עצמה יראו שהתיוגים של ה- DSM לא רק שאינם שימושיים כ"אבחנה" רפואית כי אם גם יש להם את הפוטנציאל לגרום לנזק גדול – במיוחד כשמשתמשים בהם כאמצעי לשלול חופש אישי, או ככלי נשק בידי הפסיכיאטרים המשמשים כשכירי חרב בידי המערכת החוקית." דר' סידני ווקר III, פסיכיאטר

  "מעולם לא נמצא שום ממצא ביוכימי, נוירולוגי או גנטי להפרעת קשב וריכוז, היפראקטיביות, דו קוטביות, דיכאון, סכיזופרניה, חרדה, התמכרות לסמים או אלכוהול, אכילה מופרזת, הימורים, או כל מחלת נפש והפרעת נפש אחרת כביכול." — ברוס לוין, רופא, פסיכולוג ומחבר מרד ההיגיון

  "בשונה מאבחנה רפואית שמוסרת סיבה סבירה, טיפול מתאים וצפי להמשך, ההפרעות הרשומות ב- DSM-IV הן מונחים שהגיעו אליהם באמצעות הסכמה כללית של החברים. טנה דנין, Ph.D, פסיכולוגית קנדית

  • הי אפי שאפו על האוסף המרשים של הציטוטים

   דבר אחד חסר לי עדיין זה ההקשר הרעיוני ההיסטורי בין פסיכיאטריה לנאציזם שעומד בבסיס ההנחה ש"הפרעות התנהגותיות" הן גנטיות!!! זוהי גזענות במיטבה!!!!!

   • נוב

    הילה,
    בתגובה לדברייך ממוצ"ש 24.10 בשעה 0:52:
    "Just because you sound paranoid, don't mean they aren't actually after you"

    "תחושת רדיפה" היא תכונה אנושית טבעית ונורמלית, היא מהווה בעייה נפשית רק כשאין לה סיבה מוצדקת והיא גם מפריעה לתפקוד (גם אז, אין זאת אומרת שהסובל ממנה חולה ושהטיפול הנכון בו הוא תרופתי).

    במקרה כמו שלך, שהסיבה לתחושת הרדיפה מוצדקת, יש לטפל בסיבות שגורמות לתחושת הרדיפה, קרי הקלות הנסבלת של האשפוז הכפוי וההתעללות המחפירה של המערכת במאופשזים, ולא באדם החש נרדף.

    אני לא מקבל את גרסת המערכת כאילו הכל בסדר אצלם וכל התלונות של כל כך הרבה מטופלים שעברו התעללות כזו ואחרת הכל שקרים, תיאוריות קונספירציה והזיות שווא.

    חובתי כאדם מן הצד להתייחס לטיענוים כמו שלך לגופן ולדרוש מהמערכת לבדוק תלונות כאלו ביסודיות וללא משוא פנים. אפילו במקרים בהם המתלוננים אכן סובלים מבעיות נפשיות ותחושות רדיפה, זה לא אומר שכל מה שהם אומרים נובע מהזיות, ובוודאי שאין לייחס לאדם בעייה נפשית רק בגלל שאיזה פסיכיאטר נתן אבחנה כזו.

    הגב לנוב
    • נתקלתי בתסקירים של פקידות סעד שעליהם נכתב הוא או היא הרגישו נרדפים …
     כדי להבין שמה שקורה בטיפול במבוגרים במוסדות הסגורים הבה ונביט מה מתרחש מאחרי הדלתות הסגורות של מוסדות לילדים אגב שהופרטו .
     חברי כנסת שהגיעו לבצע ביקורת פתע במקום עוקבו בכניסה בחלק מהמקרים לא הורשו להיכנס .

     חמור ביותר – ככל הנראה יש לחוקק חוק שמצלמות יותקנו במקומות האלה כדי שהמפעילים יהיו תחת מעקב של חברי הכנסת …

     הינה כתבה מערוץ 10

     http://www.youtube.com/watch?v.....ded#at=780

    • כמו שאמר לי הרב יובל אשרוב, מורי הדגול:
     "אם פיל דורך לך על הרגל לא יעזור אקמול….."

 • הינה עוד קישור שמסביר מדוע המטופלים הפסיכיאטרים מתאבדים .
  כל אדם נורמאלי היה מתאבד במצב כזה ואם לא הוא לא נורמאלי ..

  הקטע הבא הועתק מהקישור באתר שכתובתו מטה

  ההתמכרות לאלכוהול הפכה את רונן מנשרוף, צעיר חירש ממושב הודיה, לאדם אלים במיוחד, עד שבני משפחתו החליטו להוציא נגדו צו הרחקה מהבית. ייתכן שזה מה שהיה הקש ששבר את גב הגמל מבחינתו: הוא שפך בנזין על גופו, הצית גפרור ושם קץ לחייו.

  זה היה אחד מאותם מקרים שעליהם נהוג לומר שהכתובת הייתה על הקיר. גם בני משפחתו של רונן מנשרוף, מהמושב הודיה הסמוך לאשקלון, ידעו שהוא עלול לעשות משהו קיצוני. אבל אפילו הם הזדעזעו כאשר הוא שפך בנזין על כל חלקי גופו והצית את עצמו.

  עברו על הקישור המצורף חומר מזעזע ביותר על פעילות הרווחה על המוסדות הסגורים ועל טיפולים בבני אדם ללא זכויות אדם .
  אבק אדם …

  האם יש כאן עוד משהו שחושב שאין דברים כאלה – הילה כל הכבוד לך פתחת תיבת פנדורה לא פשוטה … לא יאומן מדינת ישראל 2010 מדינת ישראל חייבת לטפל בתת התנאים האלה ולעצור את האכזריות הזאת כנגד בני אדם .

  http://lory1969.wordpress.com/

  • גול

   אפי הנחמד שלום,
   אתה כבר יודיע בינך לבין עצמך שיש הרבה אנשים אשר התאבדו בגלל הטיפול או המטפלים.
   אני בעצמי הגשתי תלונה עבור הרופא הפסיכיאטר המטפל שלי.
   הגשתי תלונה במשטרה. למה הגשתי היום את התלונה? כי אז וכל השנים הייתי שיך לקבוצת חולים פסיכיאטרים, ואף אחד לא מאמין לנו אם נדבר אמת מה שעבר עלינו בטיפול. הרופא מנצל את החולים שלו לשחיטות, נכון לא התכוונתי כסף, השחיטות הינבה לשחוט להם את החיים. הרופא היה מגרה לנו את החוש השלילי בכדי שנתאבד.
   דוגמה קטנה של התעלילות- יום אחד אני הולך לביקורת במרפאה לבריאות הנפש. נכנסתי לרופא שלי סוחב אחרי את כל הכאב ואי הוודאות בהגיון ובמתרחש. הרופא שלי שואל אותי מה קורה? אני עונה אני מרגיש רע מאוד, וממשיך מרגיש כאב שכולם מתייחסים לי כמשוגע. הוא מחייך ואומר לי מה אתה חושב את עצמך? אני שואל אותו אני לא יודע, תגיד לי אתה.
   הוא אומר לי כן אתה משוגע.
   בתור חולה נפש לא מצליח להגן על עצמי. עם הזמן נהייתי אחרי זה שרופא אחד הוציא אותי מהברוך ואמר לי שהאבחנה שנתנו לי לשנים היתה טעות ואין לי שום בעיה ורק התרופות הורגות אותי. ועשה לי גמילה מהתרופות ונהייתי שפוי לא מושפע מסמים.
   הגשתי תלונה במשטרה, אני אגיש תביעה אזרחית כי אני יודע שהמשטרה לא תתערב אם אין משהו פלילי כאן. לכן ממשיך לתבוע אותו באשמה גירוי ועידוד לרצח והתאבדות לחולים שלו.
   חייבים להמשיך את הדרך לחירות החולים וזכותם לקבל טיפול הוגן. זה כואב שמתגלים דברים נוראים, אבל זה הוא חלק קטן מהמציאות שעוברת על החולים החברים ובני המשפחות שלנו שנקלעים לטיפול ואשפוז במחלקות פיכיאטריות.

   באהבה לחולים
   ובברכה
   גול

   הגב לגול
 • נוב

  תודה אפי, חשוב להעלות את המקרים האלה למודעות.

  חשוב גם להדגיש, כמובן, שאנחנו לא יודעים מה היקף התופעה, ואפשר בהחלט שמדובר במקרים חריגים ויוצאי דופן. ***אבל***, עד שלא תהיה חקירה יסודית, בלתי-תלויה ואובייקטיבית, לא נדע.

  הגב לנוב
  • היום עלתה מאזינה לתוכניתו של נתן זהבי וסיפרה שהיא פנסיונרית ובתקופה שעבדה במוסד המטפל בילדים נדרשה לחתום שהיא לא מוציאה שום מידע החוצה אם כן היא תפותר לאלתר .
   אבל ככל הנראה זו לא הסיבה לכך שכולם שותקים הסיבה האמיתית היא שאם מישהו יפצה פה הוא ומשפחתו וילדיו יטופלו בידי המערכת וזה החשש הגדול של העובדים שנחשפו לזוועות האלה אשר נשארו על מצפונם וישארו עד ליומם האחרון .

   הועתק מאתר רדיו ללא הפסקה :

   עבדתי במוסד ובו אילצו אותנו לחתום על סודיות" זהבי: "למה לא התרעת?"
   מתוך זהבי עצבני ( 24/10/2010 )
   בעקבות דברי הפתיחה של זהבי והשיחה עם חברי הכנסת על המצב המדאיג במוסדות לאנשים מוגבלים, טוענת המאזינה כי גם היא נאלצה לחתום על סודיות במסגרת עבודתה במוסד שכזה. זהב לא מבין מדוע שתקה אם נתקלה באירועים מחרידים

   ניתן לשמוע את השיחה בכתובת הבאה :
   http://www.103.fm/programs/Med.....1t4nzVQ=EM

  • גול

   נוב שלום,
   אני עברתי את הדברים הנוראים ואבדתי עשרים שנה מהחיים שלי סתם, עם כאב נוראי ולא צודק בכל המובנים.
   אפילו שעברתי את הפרשה, אבל גם אני לא יודע את ההיקף לנושא. מאיפה אפשר להיות בטוחים שכמה הדברים מתפשטים?
   אתה צודק צריכים לערוך מחקרים ולהתחיל בחקירה יסודית.
   אתה צודק. אבל איפה הכלים ואיפה הצודק?

   בברכה
   גול

   הגב לגול
 • אמיר

  קובץ רלוונטי למתעניינים בנושא

  http://www.bibliotecapleyades......hiatry.htm

  הגב לאמיר
 • אבי

  אז מה היה לנו כאן?

  גברת: במיטב שנותיה (סתם רושם שלי)
  בעל: לא ידוע
  בן: בחור ביחידה קרבית עלית.בעבר ניצל ע"י הגברת מסימום פסיכיאטרי. משום מה אין לו מה להגיד בכל הסאגה הזאת.לא מתערב.

  אחות א': פסיכית, מופרעת, מרושעת.
  רודפת את הגברת משום מה.
  מניעיה לא נרשמו.

  בני משפחה נוספים: אחות, אח ואמא: כולם פסיכופתים שרודפים אותה, אבל הגברת עדיין אוהבת אותם כי הם בכל זאת בני משפחה

  בן א' של בעלי הדירה בה היא מתגוררת: פסיכי, עם עבר של טיפול פסיכיאטרי דומה

  בן ב' של בעלי הדירה הנ"ל: עו"ד פסיכי ומרושע. מכתב שלו (שקרי כמובן)המעיד על התנהגות אלימה של הגברת מתוייק בתיק הרפואי של הגברת

  מעסיק: מנוול, חייב לה ארבע משכורות

  צוות מטפל פסיכיאטרי: חבורת מנוולים שאישפזו אותה נגד רצונה והתעללו בה 5-6 ימים, פיברקו טיפול שלם שלא היה ולא נברא, כל זאת רק בשביל העונג הסאדיסטי לראות אותה סובלת
  (מצטער, שום מניע אחר לא סופק לנו)

  אמסטרדם: מקום יפה. הרבה סמים חופשי. המקום שבו הכל יסתדר. או שלא.

  זה הכל? לא שכחתי מישהו? או משהו?
  אה כן, כמובן: כל העולם ואשתו שמתנכלים לגברת בלי הרף

  מישהו רוצה לתת איבחון של המקרה?
  לדעתי יש מספיק חומר.

  הגב לאבי
  • אבי אני סבור שיש לאבחן אותך – כיוון שכך לא בונים איבחון במיוחד כאשר לגברת יש ראיות על כל מה שנכתב על ידה .

   מעבר לדברים שמעתי סיפורים דומים ממאושפזים – ואם כולם אומרים כנראה שזה נכון , ההתעלליות בבתי החולים הפסיכיאטרים והפגיעה בבני אדם בניגוד גמור לחוק זכויות האדם וחירותו , מביאה את המצב לידי כך שיש לפתוח ועדת חקירה ולהאשים את נותני ההוראות ומבצעם –
   לא יעלה על הדעת הפעלת כוח בלתי סביר תוך כדי פגיעה בצנעתו ובכבודו של אדם גם אם הרופא סבור שהוא חולה .

   וכן לא יעלה על הדעת שגברים יטפלו בנשים בצורה כזו .

   הגיע הזמן לפתוח את תיבת הפנדורה הזאת ולהתחיל להעמיד לדין את הפושעים הללו המסתתרים מאחרי חוק ובעצם לא מממשים אותו כלשונו .
   אדם קשור צריך ביקור כל 4 שעות … זה לא נעשה – האנשים האלה לא משקרים .

   • גול

    אפי ידידי שלום,
    אני מרגיש אותך חבר ומחובר ברגש ובכאב עם החולים, אני גאה להציג את עצמי כאחד שאובחן כחולה נפש, ואני מפתיח לך ולכל אחד שסבל מהטיפול הנוראי הזה, אני מפתיח לתמוך בחולים אשר חולים בנפשם במחלה קשה כואבת, ויותר צודקים מאשר הרבה אנשים בריאים בנפשם אך שחורי לב מחפשי כאב והתעללות לאחרים.
    אני מאמין לחולים החברים שלי אפילו שהם תמימים ואומרים עליהם לא שפיים. אני מאמין להם יודע טוב מאוד איך היחס אשר מקבלים. מהסיבה שהייתי אחד מהם. היום אחרי מה שעבר עליי אני שפוי ומה שקרה לי היתה טעות ואלימות לא צודקת ואינה הוגנת. הספור שלי כמו הרבה סיפורים, הילה,ועוד הרבה שאני מכיר. הסיפור רק עכשיו יוצא בשידור חיי ולאוויר. אני מחכה לרגע הנכון בכדי לשדר סרט שמדבר על כך ותוביע הרבה אשמים.

    באהבה ובברכה
    גול

    הגב לגול
  • אבי יקר אין ספק שאתה עובד עם הפסיכיאטריה ללא ספק משפטן כי סתם פסיכיאטר לא מספיק אינטילגנטי לכתוב את המציאות בדיוק כפי שהיא ולאבחן את זה כמחלה….. בשביל לתפור תיק כזה מורכב יש לכם מחלקה פסיכיאטרית שממומנת היטב מכיסו של משלם המיסים !!! ותפרתם לי תיק עם מיטב המשפטנים… שהמרושע והמנולל בהם הוא *** שחייך אלי בצורה מרושעת ואמר לי בציניות ובמנוד ראש: אני חושב שאין מ ס פ י ק אשפוזים כפויים בישראל… אני משערת שהוא הבוס שלך יקירי

   (נערך ע"י מנהל הפרויקט עקב עבירה על כללי התגובות)

  • גול

   אבי שלום,
   אתה חרוץ בעבודה שלך, לכן אתה נותן תירוץ למעביד שלך.
   החולה שלנו אהבה את בני המשפחה שלה למרות הנזק שגרמו לה.
   אפילו אחרי העוול שנגרם להילה היא עדיין ממשיכה לאהוב את ההורים שלה.
   אני מאמין שהילה לא סיפרה את הכול אני יודיע טוב מאוד שבני משפחתה לא הסתפקו להזיק לה, אלא הם ממשיכים ומאשימים אותה במה שקרה לה.
   אני יודיע גם שאתה לא תספר על הקורבנות החולים,חולים שחלו במחלה נפשית קשה הופתעו שיש יותר קשה מהמחלה שלהם והם הפסיכיאטרים, צוות המטפלים, ועוד החברה ובני המשפחה. אני מתקן, רק חלק קטן מהם מנובלים.
   אבי היקר אתה לא צריך להגן על האשמים והם החברים שלך בעבודה, אלא אתה צריך להגן על המטופלים החסרי אונים, המטופלים שלך.
   אני בתור חולה נפש לשעבר, אני מוכן להפוך את העולם ולהגן על חולה נפש שסובל מהמטפלים שלו יותר מאשר המחלה.
   אני מוכן לסייע לכל אחד ולהביא בשבילו את הנצחון.
   אשמח לקבל תגובות מכולם
   ומבקש מאנשים שעברו בעיות נפשיות להשתתף, ולשתף חלק ממה שעבר עליהם. בכך אנחנו יכולים לעזור לחברינו ולאחרים.
   בברכה ובאהבה
   גול

   הגב לגול
 • רם

  בכאב קראתי את הכל.
  בעבר,עקב זועות החיים לקיתי בדיכאון.
  בעזרת תרופות פסיכיטריות -יצאתי וקמתי מהבור בו הייתי.
  הישתקמתי.
  כל הנאמר על הפסיכיטריה מעל ,נכון.אבל!
  אם לא היו בנימצא כדורים נוגדי דיכאון,לא הייתי נרפא.
  לא הגעתי להגן על המערכת הפסיכיטרית – אך להראות פאן נוסף,לפחות התרופות שאני לקחתי,איפשרו לי ,להישתקם ולחזור ולחיות חיים טובים.
  ולך הילה היקרה,לא אכנס לפרטים,אך גם אני חוייתי חוויות קשות מאדם קרוב,בשנים הראשונות ,חייתי בכעס וזעם עצום על שנעשה ועדיין מיתבצע.אך העיסוק ברע ובמילחמה גורם לחיים באיכות נמוכה.
  בנקודה מסויימת החלטתי,לוותר.נכון! אין צדק,הרע קיים,אך אני רוצה לחיות טוב-אם אלחם למען הצדק אקריב את חיי .
  עשיתי בחירה.
  מאז שבחרתי לנהל חיים להשאיר מאחור את הדברים-לא קל לעשות כך ,הפגיעה היתה קשה אך בכדי שיהיו לי חיים טובים אני חייב.החיים חלפו לאט לאט,כל מחשבות וחלומות הזוועה על הנקמה נרגעו,אני עושה בחירה כל רגע ובוחר לי חיים שנעימים לי ולא מלחמה ,כי במלחמה אי אפשר לנצח ,אתה משלם מחיר כבד.
  הילה , באמסטרדם הרחוקה קל יותר לעבור אלאה,נסי.

  בחיבוק חם ומעודד,בהצלחה.

  רם

  הגב לרם
  • גול

   רם שלום,
   את צודקת צריך לוותר, ולא צריך ללחם. במלחמה כולם מפסידים.
   אני עברתי קשה ובמיוחד שתקתי עשרים שנה. היום אני הפסדתי את הכול, הפסדתי את ההורים. למה?
   כי שתקתי להם לאורך השנים.
   היום אחרי מה שעבר עליי אני אומר לכולם צריכים ללחם מהרגע הראשון. כי אני אחרי עשרים שנה של שתיקה מתחיל ללחם. הינה אני מתחיל להרגיש בהפסד שאני נלחם. ההפסד שלי לשנים נתן להם ניצחון והיום בהתחלת המלחמה הם מתחילים לשלם ומפסידים.
   הם האשמים צריכים לשלם. אנחנו הקורבנות כבר הפסדנו, ולמה צריכים להיות מפסידים, וותרנים, והם האשמים בגדול לא מתבישים ולא יכבת להם. אסור לוותר, אסור לשתוק, צריך ללחם. לא לוותר.
   נכנעתי ושתקתי עשרים שנה, מוזר?
   יותר מוזר ואינו טבעי להמשיך לשתוק ולוותר עוד כל הזמן שהם לא מבקשים סליחה למה עליי לסלוח להם? קודם שיבקשו סליחה ואחר כך אוותר להם ואסלח.
   סליחה
   בברכה ובאהבה
   גול

   הגב לגול
  • גול

   רם שלום,
   אם הייתי במקומך ישר הייתי הולך וממלא ספרטוטו. למה?

   כי החרדה שלך הינה הבעיה הכי קטנה שלך. אחרת המזל שלך היה ידיד לטב שלך ולא לרע.
   חס וחלילה אם היית מגיע לרופא קשוח וקיצוני, היה מכניס אותך עמוק עם המחלה לפיצול אישיות וחדרי בידוד. המזל שלך שההורים שלך לא הזיקו לך לכן השתקמת בעבודה. אם ההורים שלך היו כמו ההורים שלי או כמו ההורים של הילה, אחרת היית נופל בתיהום ולא משתקם.
   הטיפול התרופתי יכול לסייע לך כעזרה ראשונה ולחזק אותך ולהשתפר ולחזור לחיים נורמלי. זה נכון שצריכים כדורי הרגעה ולא כדורי הכנעה. הטיפול התרופתי לא טיפול של החלמה כמו בתרופות גופניות. התרופות הנפשיות הן רק הרגעה. ולפעמים נותנים אותם בכדי להשמיד את החולה, אפשר להגיד כנקמה. למה נקמה?
   הנקמה נובעת מאי יכולת של הרופא לאבחן ולטפל בחולה שלו לכן הוא מקדים את הטיפול בסמים והשתקה.

   את המזל שלך אתה צריך להתפלל ולתמיד שיהיה לך מזל.
   ואל תהמר ללכת לפסיכיאטר קשוח אחרת המזל יכול להתהפך.

   ואת ההורים שלך תעזוב ותתרחק אחרת עלולים ללמוד מההורים שלי וכך את ההורים שלך אתה מאבד.

   בברכה והרבה מזל לך ולכולם מכל הלב

   בברכה ובריאות
   גול

   הגב לגול
 • אפי

  הינה עוד זוועות של הפסיכיאטריה בשת"פ עם הרווחה

  http://lory1969.wordpress.com/.....omment-282

  הגב לאפי
 • מאז פרסום מכתבה של הילה יצא לי לעקוב בסקרנות אחרי התגובות.
  הילה יקרה, את מגזימה! תגובותייך ותגובות המצודדים, ההולכות ומתלהמות, אינן משרתות את מטרתך הטובה והחיובית של…–תיקון העוולות הקיימות במערכת הפסיכיאטרית בארץ–
  **
  דברים נכונים ביותר כתב אבי בתגובה 114 (אם כי לדעתי האישית בציניות יתרה) וכמובן שעקב כך מהרתם לשייך גם את אבי, לאותו מערך הפשיעה של הפסיכיאטריה,לקונספרציית הנאציזם ולאותן ניידות של משטרת הולד, שברגעים אלה ממש אורבים לך בפתח ביתך בפקודתם של תאגידי הפסיכיאטריה העולמית…
  **
  מכיר אנוכי את המערכת הפסיכאטרית היטב מבחוץ ומבפנים.
  ואכן יש עוולות, יש הרבה מה לתקן, לשפר, והכי הרבה יש עוד המון מה ללמוד!
  גם בימנו, עדיין רב הנסתר על הגלוי, בכל הקשור לתהליכים המתרחשים במוחו של אדם ולסיבות הגורמות להפרעות בתהליכים אלו.
  לצערי, רוב הריפוי והאבחון מתבסס עדיין ברובו על "ניסוי ותהייה" של המערכת, אל מול האדם המטופל כשבהרבה מהמקרים מגיעים גם בימנו למצב המצער של "ניסוי וטעייה"
  **ולסיכום**
  א- אין לי ספק שבכל המקרה שלך נגרמו לך גם עוולות.
  ב- באותה המידה, אין לי שום צל של ספק שהרוב המכריע מכלל אנשי הפסיכאטריה, שהייתה להם נגיעה למקרה שלך לאורך השנים, אלה רצו רק את טובתך.
  בתחושתי האישית, גם אחותך נורית, משתייכת לקבוצה זאת של הרוצים בטובתך ולא להרע לך.
  ג- הילה! לא זאת הדרך לשנות ולתקן.במקום שתתמקדי באותם הנקודות בהם נחשפת לעוולות, את תוקפת באופן עיוור את כלל המערכת (כולל המלאכים הרבים שבתוכה) והדבר גורם לכל המכלול דברייך להראות 'לא רציניים' ובכך מבטל את האפשרות לבדוק את האמת הקיימת בטענות שלך!
  חבל, כי כולנו רק מפסידים מכך…

  מאחל לך ימים טובים, של שקט, שלום ואהבה עם כל אוהביך…

  אילן גיל – מחבר הספר 'אבא הוריד ראש'
  סאטירה חברתית על נגעים בחברה הישראלית, הכולל בתוכו גם את הנגעים בתחום הספציפי הזה של הפסיכיאטריה.

  • VHKV CI SUS

   ish lo yakar…..m'OD ME;OD LO YAKAR !!!!!
   yOU KNOW RERFECTLY WELL WHAT I THINK ABOUT u

   הגב לVHKV CI SUS
  • גול

   אילן שלום,
   הייתי רוצה לראות אותך מאושפז בכפייה מאנשים הקרובים הכי קרובים שלך והם ההורים שלך, הייתי רוצה לראות מה היית מרגיש. והאם בכלל היית מאמין שזה קורה לך?

   ההורים רדפו אותי ואשפזו אותי בכפייה שקר וסתם התעללו בי עם הפסיכיאטרים למשוגע לא שפוי אובחנתי מהרגע שהגעתי למיון פסיכיאטרי. ההורים העבירו את העסק שלי לאח שלי מיום הראשון שלי באשפוז! העסק שלי היה שלי אינו שותפות ואינו יורשה! מה היית אומר שהם רצו לי את הטוב לי!!!
   הילה ההורים שלנו הכי רעים שהיו ושיכולים להיות אפילו יותר גרוע מאוייב.
   לאף אחד בעולם אסור ואין לא זכות להגיב אחרת, אחרת יהיה חייב לבו ולכנס אתי פנים מול פנים בכדי שיקבל על הראש. ויהיה הוא זה שמוריד את הראש.
   את הספר אבא הוריד לי את הראש, צריך לרדוף אותו, צריך שאבא מוריד את הראש. עשרים שנה חפיתי עליהם ברחמים, והיום הפסיקו בלי כל סיבה הפסיקו לא רוצים אותי יותר(באמת אז רצו את הטוב לי)אפילו שטעו אתי טעות איומה ועם זה סלחתי להם לאורך השנים מבלי שיבקשו סליחה.
   היום אני בן למשפחה רב ילדים, כולם מגובשים סביב הגנב והבוגד והוא אבא, ואני מבודד מוזנח אשם בעוול שנגרם לי בלי אשמה, ומואשם באהבה להם כי הם קרובי המשפחה וכי הם אלה שהפסיקו לאהוב אותי, התחילו לשנוא, והגיעו יותר משנאה הגיעו ל..
   הילה ואני והרבה מהחברים נרדפו מקרובים, נרדפו מהורים. אין סיבה לתחושה שזה שקר, כי החומר שלי בדרך להתפרסם בתחת שם ההופעה של החיים. ההופעה של החיים הינו סרט וספר אמת ורק אמת. יהיה בו שמות אמיתים ועדויות אמיתים לאנשים חולים ומטפלים כאחד וכחוק.
   אילן מה היית אומר אם היית נרדף מקינאה נרדף מקיציניות, נרדף מאלימות במשפחה?
   אילן הנכבד אלימות במשפחה, הינך בעד או נגד? או שגם את זה מוגזם ואנשים משקרים ואין בכלל אלימות במשפחה?!!

   באהבה לנרדפים, ולהורים תפסיקו עם השתיות ולא לרדוף יותר בשקר ובושה אתם נופלים ומורדים את הראש.

   בברכה
   גול

   הגב לגול
 • רינה

  מזעזע.כל המסמך הזה והתגובות אליו מזעזעות. הפחד שלי מלצאת נגד הממסד פועל היטב. פחד שמונע מכך שיש בי הבנה לכך שמדובר בפשעים ובאנשים שהם פושעים מבלי לדעת זאת אפילו.

  ועם זאת הבנה .. שהילה .. סביר להניח .. כן הייתה "לא במצב נורמטיבי".. אני תוהה אם אכן היכתה אנשים ברחוב.. וגם אם כן.. הרי שמה שהייתה צריכה לקבל זה מעצר במשטרה ומשפט כמו פושעים קלים ומטומטמים שהורסים לאנשים את החיים.

  אבל מה שהיא קיבלה זה אונס נפשי והתעללות ( מינית- הפשטה תוקפנות וקשירה על ידי מספר גברים. תגידו מה שתגידו .. כל מצב שהיא הייתה בו לא מצדיק פשעים כאלו. טירוף. מזעזע שפשעים כאלו נעשים על ידי אנשים שיש להם אגו "בריא" כביכול, שהם נורמטיביים..כביכול.. כי אם אלו אנשים נורמטיבים העולם מטורף. ולמזלי.. אין איש שיכול רגע לבוא ולטעון שאני פרנואידית בהכללתי את ה"עולם. למזלי.. אני מספיק "שולטת בעצמי" בכדי לא לעשות צרות לאף אחד.

  הבעיה שלנו היא שאין על מי לסמוך. אין במי לתת אמון. אתה מסתכל על אנשים פסיכיאטרים במוסדות האלו .. מה שהם עושים ביום יום.. איך הם מתייגים ושופטים את הדברים .. איך הם "מטפלים".. והם לא שונים מחבורת ילדים בחטיבת ביניים שמתייגים את הילד המסכן של הכיתה ומתעללת בו "באופן נורמטיבי"..
  ואז אתה הולך ומחפש במקורות אחרים.. כמו ההיתקלות שלי באיזה פורום שקשור לסיינטולוגיה ..אתה מדבר עם "מוארים" למיניהם .. אנשים "מפותחים" ואתה מבין שהם פועלים באופן מטורף ונסתר מעיניך .. ושלפחות לגבי מה שאני נתקלתי בו (לא אצל הסיינטולוגים כי לא שהיתי שם מספיק תודה לאל) מעשיהם פושעים לא פחות מה"נורמטיבים"..וחלקם נכנסים לכלא בגלל פשעיהם. (כמו "מנהלי כתות" מטורפות שהתעללו מינית ונפשית.. אבל לטובתם הם משום מה נכנסים לכלא ולא לאשפוז פסיכיאטרי.. האשפוז הפסיכיאטרי מיותר ..מוטב לבטלו לחלוטין.. להביא כמה פסיכולוגים טובים לבתי כלא למי שרוצה להשתקם.. ולהיות יותר נורמטיבי.. ושכל השאר יישארו כלואים אם הם לא מסוגלים לשלוט בעצמם.. כן גם אלו שסתם רוצים להתאבד.. ).

  מתקבל הרושם שאנשים "שורדים" נמצאים מחוץ למערכות אלו ויש לך מזל שאתה במקרה במקום "נורמטיבי" – לא עובד ולא קורבן של המערכות האלו.

  אבל תכלס..

  אני לא יכולה להודות לאלוהים על המקריות המבורכת הזאת.. שבה אני עדיין נחשבת ל"נורמלית".. ושאף אחד כרגע לא יכול לקחת אותי ולהתעלל בי כמו שעשו להילה.

  כי זו רק מקריות.. ואני בהתעלמותי בפחדנותי ובאי העשייה שלי.. מנציחה אותה.

  ואם אצא מהדרמטיות ואנסה להיות פרקטית ואכפתית:

  אני מאמינה להילה בסיפורה.
  ביקרתי חבר במחלקה פסיכיאטרית סגורה במקום מזעזע שנחשב ל"בית חולים מעולה" וברור לי שהקשירות האלימות המילולית והפיזית הלגלוג ההזנחה הפושעת (ואי קיומם של פסיכולוגים במחלקה הסגורה שאני ביקרתי בה באופן תמוה ביותר ) קיימת.
  אם לא הייתי מבקרת שם היה לי קשה להאמין לכך. אבל מאז הביקור ההוא (שחזר על עצמו במספר ימים) אני יודעת שאכן כך הדבר. אני לא חושבת שכל האחים והרופאים שם היו פושעים במזיד.. חלקם לפחות עשו זאת מתוך מחשבה ברורה שמה שהם עושים נובע מטוב לב ופשטות.. אך מעשיהם…. – מזעזעים ועיוורונם והצדקתם העצמית מזעזעת.

  באופן אישי אני לא יודעת אם הילה "ממציאה" או מטורפת .. ייתכן שלא הייתה משטרה ליד דלתה באמסטרדם ולא נבראה .. אבל הדבר החשוב ביותר הוא שזה לא משנה. מה שמשנה הוא שככה לא מטפלים בבן אדם. גם פושעים שיושבים שנים בבית כלא מקבלים יחס אנושי ומטיב אלפי מונים יותר מהיחס שקיבלה הילה ומקבלים קורבנות נוספים של המערכת הפסיכיאטרית.

  אני בכל אופן .. תומכת במאבקך. ומקווה שאמצא את דרכי האישית לעזור.

  לאילן – אבא שהוריד ראש- אני לא מסכימה איתך. גישתך סלחנית מדיי. גם אבא שמכה את בנו בטוח בצדקת דרכו וברצותו את טובתו של ילדו – אך הוא עדיין מבצע פשע ואין ספק שיש הרבה הרבה דרכים מיטיבות יותר לחנך ילדים.
  אין ספק בכך שהתרופות הפסיכאטריות ברובן בגדר ניסוי ותהיה וצריך לקחת אותם רק מי שמתנדב להיות שפן ניסוי.
  לא מי שכופים זאת עליו.

  הטיפול הפסיכיאטרי הכפוי = כישלון ופשע. כישלון ברמה כזאת שללא ספק צריך לסגור את כל המחלקות הסגורות. ולהחזיר את החבלים לסרטי פעולה.. שם לשחקנים .. לא קורה דבר באמת.. כתוצאה מכך שקושרים אותם למוטות ברזל

  הגב לרינה
  • פעם השתמשו במילה נורמאלי מאיפה נכנסה המילה נורמטיבי ללקסיקון ?
   האם נורמטיבי היא שילוב של המילה נורמל ו TV
   טלויזיה איננה דבר נורמאלי היא שינתה אצל המון אנשים את ההתנהגות בעצם , כיום כולנו נמצאים בשטיפת מוח וירטואלית כזו או אחרת על ידי הקופסא הזאת ששינתה את ההיתנהגות האנושית כולה ,

   כתוצאה משטיפות מוח מתוכננות שמשודרות בה כבר לגיל הצעיר

 • תגובה לאילן :
  כתבת : , "עדיין רב הנסתר על הגלוי, בכל הקשור לתהליכים המתרחשים במוחו של אדם ולסיבות הגורמות להפרעות בתהליכים אלו".

  כאשר קראתי את המשפט הזה חשבתי שהתכוונת למה שמסתירים הפסיכיאטרים מאחרי דלתות המחלקות הסגורות את הפשעים שלהם את הניסויים בבני אדם והפגיעה המכוונת במטופליהם בשם המדע והמחקר .
  היום כבר לא ניתן להסתיר יותר בעידן האינטרנט והטכנולוגיה הסמויה שחשפה ותעדה פשעים מטורפים שבוצעו על ידי פסיכיאטרים ועוזריהם בשם הטיפול ממש לא אלא בשם הניסוי .

  אם אתה מעוניין שיחקרו לעומק את מוח האדם בשיטות האלה מדוע אתה לא מנדב להם את המוח שלך ושל בני משפחתך ?

  לא יעלה על הדעת שיבוצעו ניסויים ואלימות שכזו כנגד מטופלים כחיות מעבדה .כדי לחדור לתוככי המוח האנושי ולא לעלה על הדעת שהמימון לכך ישולם מכספי הציבור . כדי להבין איך המוח עובד. בשלב זה נגרמו רק נזקים אין כאן כל טיפול אמיתי – רופאים רגילים ואף פסיכיאטרים הבינו זאת והחלו לצאת כנגד המקצוע ההזוי הזה במיוחד כאשר שמשהו ממשפחתם מגיע לזרועות הפסיכיאטריה .

  זה מליוני שנים עובד המוח האנושי – ועובדה הטבע מחליף אותו בדור חדש אז מה כל כך חשוב להיכנס פנימה ולהרוס את מה שהטבע יצר . הטבע או האלוהים כפי שיש כאלה שקוראים לו עושים עבודה מצויינת מדוע להרוס ולקלקל ?

 • אבי

  אילן ואפי היקרים מאד:

  מיותר, ואף נראה ציני בעיני, לדרוש מגברת מסוגה של הילה, למתן את תגובותיה רק כדי להיות יותר יעילה בהליך "תיקון העולם".
  הרי ברור כשמש שלא זהו המניע למכתבה והתנהלותה כאן.
  למרות מה שהיא אולי מספרת (לעצמה ולנו) המניע העיקרי שלה הוא מחאה. מחאה קולנית על עוול גדול שנעשה לה, לדעתה.
  ולא איזה רצון אלטרואיסטי לתיקון העולם.
  הרי הכאב ממש זועק כאן לשמיים. צרין להיות אטום כדי לא לחוש אותו, ואני אינני אטום
  (אולי קצת ציני, כי איך אפשר להביט בעולם שלנו בעיניים פקוחות , בלי קצת ציניות – אבל לא אטום!).

  הצרה היא שעיני הפקוחות רואות גם כיצד המחאה של הילה פוגעת בכל הסביבה הקרובה שלה.
  ולזה נראה לי שהיא אטומה.
  כמובן, זה יהיה שטחי מצידי לקבוע מכאן האם הסיבה לאטימותה והתנהלותה בכלל היא פתולוגית, או שזה מבנה אישיותי נורמטיבי (הרי יש הרבה אנשים כאלה), והמאשפזים טעו כשאישפזו אותה.

  במידה מסויימת על הנקודה הזאת עלית – אילן.
  אמנם לא תפסת ממש את השור בקרניו, כי שם, בין קרני השור, לא היית מוצא בין אנשי המערכת הפסיכיאטרית "מלאכים".
  בכלל, אני (אחרי גיל 18) הפסקתי לחפש מלאכים בין שוכני הכדור שלנו. פשוט התייאשתי.

  זו הסיבה, שבדבר אחד אני בכל זאת מסכים עם הילה (וגם קצת עם אפי, אם הבנתי אותו נכון): לדעתי, אסור להפקיד כוח מופרז בידיו של בן-אנוש שאינו מלאך, ומלאכים פשוט אין.
  כוח כזה עלול להשחית אותו.
  איפשהו, אחרי המטופל המאה או האלף, ליבו יהפוך לרגע גס בגורלו וזכויותיו של אחיו, המטופל חסר הישע, והוא ימעד.

  אי שם, מתחת לשכבה עבה או דקה (תלוי בנסיבות) מסתתרת בתוך כל אחד מאיתנו חיה רעה מאד, ורק מחכה להזדמנות שלה.

  אז נכון, זה רק אחד למאה, או לאלף מטופלים, אבל מה אם אותו אחד יהיה במקרה אתה הקורא? או חס וחלילה אני?
  אני בהחלט מאמין שדברים לא טובים עלולים לקרות בין קירות סגורים מדי ודלתות נעולות מדי, כאשר לאדם כלשהו יש כח רב מדי.

  אני חושב, שאולי יותר מדי בקלות, ויתרנו בפינות האפילות האלה, על העקרונות של כבוד האדם וחרותו.
  אולי יותר מדי בזול מכרנו את הבכורה הזאת של האדם

  הדברים נכונים במידה רבה גם לכלל המערכת הרפואית, גם שם צריך להיאבק כל הזמן על הזכויות האלה, אבל המערכת הפסיכיאטרית נדמה לי שהיא "לב המאפליה" מבחינה זאת.
  שם עלינו להיות זהירים במיוחד.

  ואם נשוב למקרה שלפנינו:
  אף על פי שהילה היא אולי לא מלאך, ואולי לא כל העולם ואשתו רודפים אחריה על לא עוול בכפה,
  אף על פי שאולי גם בני משפחתה הם אנשים רגילים לגמרי שרצו ורוצים עדיין את טובתה, על אף המכות שהיא מנחיתה עליהם.
  ואף על פי שאין לצפות מהילה שתסתכל קצת בראי לפני שהיא מנסה לתקן את כל העולם,

  בכל זאת ראוי לאוורר קצת את המערכת הפסיכיאטרית.

  עם כל הספקטיות שלי לגבי פרטים מסויימים בסיפורה של הילה, אני בהחלט יכול להאמין שמרגע שאדם הפך למאושפז בכפייה, יתכן מצב שבו מאלצים אותו לעשות את צרכיו על עצמו.
  או יתכן מצב שבו קבוצה של גברים מפשיטים, מחתלים וכובלים נגד רצונה – אישה אחת.
  היתכן מצב המצדיק סיטואציה נוראה כזאת? אפילו אם זה מציל את חייה, לדעת מומחה כלשהו?
  וכמה מומחים דרושים כדי לפסוק בסוגיה כזאת, עבור כל מקרה בודד?
  וכמה ערכאות של ערעור, ומאיזה סוג – דרושות כאן?

  אלה הן שאלות נוקבות, שצריך לתת את הדעת עליהן.

  אם בתחומים אחרים (גדר הבטחון למשל, או נהלי החקירה בשב"כ, או "נוהל שכן" וכו' וכו') אנחנו מוכנים לותר על הרבה מהבטחון האישי שלנו, כדי שלא לפגוע בכבוד האדם וחרותו, של מרצח פוטנציאלי,
  אם כדי להבטיח את כבוד האדם וחרותו של פושע-על נהרייני, שלחנו כמה שוטרים לכלא תוך הפקרת ילדיהם ומשפחותיהם לנקמתו של אותו "אדם",
  האם לא ראוי שנבדוק שוב מה המצב ב"חדרי החקירות" של המערכת הפסיכיאטרית?

  נ"ב:
  כמובן שלא נעלם מעיני הפקוחה מניע רציני נוסף של הילה, והוא השאיפה לפיצוי כספי עסיסי. הצד הפיננסי מאד בולט ברשימה הארוכה והנפתלת של טענותיה כלפי העולם, וגם בתקוותיה וציפיותיה לתיקון העולם.
  אבל אין בזה כל רע בעיני. בשאיפה לרווחה כלכלית (גם על חשבון הזולת, ושילך לעזאזל) אני לא רואה את שיניה החשופות של החיה הרעה. זהו לכל היותר הד רחוק של נשיפותיה.

  הגב לאבי
  • VHKV CI SUS

   HAVA NENATEACH THIS SOFISTICATED AN "LEARNED"RESPONSE:

   !. IN HIS FIRST SENTENCE ALREDY discrimination….
   OR ANOTHE FORM OF IT: haktana…. zilzul…. A VERY typical psychiatric (NAZI) RESPONSE !!!!!!!

   ALL THE REST ARE JUST LIES !!!
   let them bring me to court !!!!!!!! p l e a s e 11111 pLEASE PLEASE P[LEASE i want to show the judge all the REAYOT !!!!!!!!!

   הגב לVHKV CI SUS
  • אפי

   אבי – אינני חושב שמה שהילה מחפשת הוא פיצוי כספי מעבר לכך שהיא מעוניינת שמי שביצע בה את המעשים יעמוד לדין –
   אין ספק שהמעשים הללו אכן פגעו בה וזאת הסיבה שהיא כבר לא חוששת לצאת ולהוציא את האמת לאור ,

   אבל ביננו הגיע הזמן שכספי המדינה יופנו למקומות הנכונים ולא עבור טיפולים חוליגנים כאלה שעליהם גם אתה וגם אני משלמים – ומשהו שם חוגג והורס יום יום אזרחים מעמנו הפגיעה הינה פגיעה עתידית במדינת ישראל ובבטחונה .

   אנשים שנפלו קורבן למעשים כאלה הופכים נטל על החברה ולא יצורפו לכוח הלוחם למען הגנה על המדינה וכן כתוצאה מכך נוצר המצב ההפוך …. וזה גרוע ביותר לכולנו .

   כציבור עלינו לדרוש חקירה מקפת של הדברים האלה אני שומע עדויות רבות של אנשים שמספרים את אותם הדברים – אם כולם מספרים זאת כנראה שזה נכון .

   לא יכול להיות שאנשים שלא מכירים האחד את השני תאמו עדויות .

   הגב לאפי
   • גול

    אפי יקירי,
    יקירי את המלים שלך נכנסים ללבי ומכנסים לי שמחה ואושר. תודה לך איש מבין אציל נחמד וגאון. הינה יש לנו אנשים אהובים ואוהבים.
    אפי תן לנו גיבוי חסר לנו הורים חסר לנו מטפלים, חסר לנו חברים. תן לנו אומץ בלב לעצור את האיום, לעצור את ההרג והפיגועים והמפגעים.
    אנחנו צריכים אנשים כמו אפי שיכולים להבחין את המציאות אפילו שהם רחוקים ואותנו לא מכירים.
    המלים שלך הם מלים יותר קדושות מספרי דת וספרי קודש בשבילנו הם חרשים.
    המלים שלך הם האמת הצודק והמציאות כולה בלי שקר וללא אלימות וללא הפליה וקיצונית אבודה.
    אפי שלי אנשים כמוך הם הנשק והכח לשחרור וחירות והזכות לחולים בכלל ובפרט לחולי נפש המסכנים.

    תודה
    ובברכה בריאות
    גול

    הגב לגול
  • גול

   אבי שלום,
   אני מתחיל להרגיש יותר כואב מאשר באשפוז בכפיה.

   מאיפה יש לך את האומץ לבו ולדבר גרוע, כאילו אתה מרגיש צודק במלים שלך?

   אני רוצה להתאפק,

   אני מתאפק,

   אני מזמין אותך לעמוד פנים מול פנים ולהכריח אותך להתנצל ולבקש סליחה שאתה חסר ידע ומודעות לקויה וסתם מדבר לא לעניין.

   אני מוכן לבוא ולהשבית את המחשבה שלך בשידור חי בטלוויזיה מול העולם, מתזכור שאני משוגע בעברי ושפוי להיום, ולא מפחד מדבר. עברתי את כל הפחד בעולם ואיני מפחד מדבר.

   אני מזמין אותך בליווי פסיכיאטרים שיתמכו בך, וכולכם תקבלו על הראש…

   אני מוכן מה אתך אבי

   תודיע לי מה רצונך? לבו לתחרות של אמת וצדק? או שתלך ללמוד להיות שפוי?

   בברכה ולשפייות
   ג'ול

   הגב לגול
 • לצערנו יש עוד המון עדויות מעניינות שימו לב לעדות בסיפורו הבלתי נתפס של האזרח יעקב קנדלקר- בחור שעלה עם הוריו מהודו – כך ישראל מקבלת עליה ,,,

  http://lory1969.wordpress.com/.....%99%D7%9D/

  סיפורו של יעקב מזכיר את סיפור הילדים הברווזון המכוער ,אם היה חוזר לארצו או היה נמצא במסגרת של אנשים מאותו המוצא לא היה מגיע למצב הזה .

  פסיכיאטריה עולם לא שפוי

 • הילה, כשאת כותבת באותיות רישיות באנגלית, הדבר משול לצעקות בעולם האמיתי.

  בנוסף, השילוב בין אותיות רישיות לקטנות אינו מקל על הקוראים.

  אני מציע לך לשמור על אותיות קטנות ורק כשממש צריך, לעבור לאותיות גדולות.

 • אבי

  אז קודם הייתי "עורך דין" (אינטליגנטי!!!)
  ועכשיו הפכתי ל"פסיכיאטר" (נאצי!!!)

  והאמת?
  לא זה ולא זה.

  הואיל ואמי איננה פולניה, הרשיתי לעצמי לעסוק במקצוע פחות יוקרתי ומכניס, אבל כזה שמאפשר לי לבזבז קצת זמן על השתתפות בדיונים מעניינים באינטרנט.
  אולי זה מכעיס משתתף(ת) זה או אחרת, שחשבו שהם יכולים להיכנס חופשי בכל אחד, בלי חשבון.
  אבל אני מקווה שזה מעורר מחשבה אצל משתתפים אחרים.

  לדעתי זה חשוב. לחשוב קצת על הדברים. לא לקבל כל דבר כפשוטו.לא כל "עובדה" היא גם עובדה.לא כל "ראייה" היא גם ראייה.לא כל מי ששותק ולא מגיב, הוא בחזקת "מודה באשמה". והמבין יבין.

  ואשר לציניות של דברי.
  שמתי לב במשך השנים שאני נוטה להתיחס כך, לכאלה שמחשיבים את עצמם לאינטליגנטיים, ומזלזלים בזולתם.
  זה סוג האנשים שמוציא ממני את הציניות, ממש נגד רצוני.
  אני מרגיש שזה חזק ממני.
  לפי זה המקרה שלפנינו עוסק אולי באדם מסוג זה.
  כלומר לא מדובר בסתם אדם מסכן(ואני מתרשם גם שלא אדם חולה), אלא באחד שהרויח את מעמד המסכן ביושר.
  אחד שהחיים חילקו לו קלפי פתיחה טובים מאד. שהיה והרגיש פעם "למעלה – למעלה" וכשהחיים והתנהלותו בהם, גלגלוהו למטה – קשה לו מאד לקבל את הגורל בהכנעה.לנסות לתקן את דרכיו ולצפות בסבלנות לשיפור במצבו.
  הוא הרי כל-כך אינטליגנטי ומוכשר, איך יתכן שפלוני או פלונית המוכשרים פחות ממנו(לדעתו) – דרכם צלחה יותר?
  העלבון קשה וצורב, והנטיה היא להאשים את כל העולם, וקודם כל את "פלוני(ת)".

  אבל זאת לא הדרך. זה כל-כך ברור, לא?
  אז למה כל-כך קל לראות זאת לגבי זולתך?
  ולמה כל-כך קשה להבין וליישם זאת לגבי עצמך?

  ושוב: שלא יישמע כאילו אני מצדיק כל מיני עוולות נוראות שהוזכרו.
  בהחלט יתכן שנעשו כאן כאלה.
  סביר מאד אפילו.
  העולם שלנו איננו שחור ולבן.

  הגב לאבי
  • אפי

   אבי – אינני מבין את דבריך מצד אחד הם שחור ולבן ולבסוף אתה מוסיף כי יש גם צבעים נוספים .

   בישראל לצערנו רבים המחשיבים עצמם אינטלגנטים ופוגעים בזולתם – וגרוע מכך שמדובר בהנהגה שלנו במנהלי הבנקים בטיקונים וכן במי שתפקידו לאכוף את החוק וגם ידידנו הפסיכיאטרים כמובן ומפעיליהם יצרניות התרופות .

   רק היום פורסמה כתבה על עובדת בחברת התרופות הבריטית
   http://www.themarker.com/tmc/a.....0101028_06

   שים לב למה שאמרה העובדת בגוף הכתבה :
   ""כמו כן, ייצר המפעל כדורים שהתפוררו והכילו כמויות לא נכונות של חומרים פעילים. בין התרופות האמורות היתה התרופה נגד דיכאון – פקסיל. גלקסו הודתה באשמה"".

   אז גם בתרופות שמכרו לציבור היו פאשלות שיכולות לגרום לאסונות חבל על הזמן …

   מצד אחד אתה מקטלג אנשים כשחור ולבן ומצד שני אתה מספר לנו שיש גם גוונים נוספים בשורה האחרונה שנכתבה על ידך

   אין ספק שהכותבת חוותה חוויה קשה במיוחד שלא יעלה על הדעת כי הדבר הזה קיים ועוד במדינת ישראל – ולכן עלינו לחשוף את האמת ולגרום למי שעשה מעשי זוואה כאלה לשלם את עונשו לחברה למען יראו ויראו .

   אינני יודע מה נקודת המוצא שלך – אך נראה לי שגם אתה חווית לכאורה את נחת זרועה של הפסיכיאטריה – האם הצדק עימי ?

   הגב לאפי
   • אפי יקר תודה על התמיכה האמיצה לאורך כל הדרך
    העלית את נקודת המניע לפרסום – האם זה רק בגלל שאני רוצה לעשות צרות כרגיל למשפחה המסכנה שלי או שזה בגלל בצע כסף (אני!!! ההה) אז בוא אגיד לכם בפשטות
    פרסמתי לצורך הגנה עצמית לאחר שנסינות גישור רבים כשלו
    חלקם על ידי אנשי מקצוע שנתקלו בקיר אטום

    והנה מה הם עשו לאבא שלי לפני קצת יותר משלוש שנים
    נכתב ב-1 בפברואר 2008 5 ימים לפני מותו

    אבי היקר גווע
    מתכונן להשיב נשמתו לבוראה
    גופו כבול למיטת בית חולים
    עיניו למרומים…..

    …. הלכתי בשדרות חיל בתל אביב
    עלי שלכת מרפדים את השביל הלבן
    במרכז השדרה קבוצת נשים מקומיות משוחחות על ספסל
    הן לא יודעות , ודאי….
    שהשדרה הזאת נקראת על שם החיל בו לחם אבי……

  • גול

   אז קודם הייתי "עורך דין" (אינטליגנטי!!!)
   (טוב שלא הייתה שופט)
   ועכשיו הפכתי ל"פסיכיאטר" (נאצי!!!)
   (שלא תהפוך לסכיזפרן)
   והאמת?
   (והכזב?)
   לא זה ולא זה.
   (כן זה ונכון בזה.)
   הואיל ואמי איננה פולניה,(טוב שאתה זוכר את אמא) הרשיתי לעצמי לעסוק במקצוע פחות יוקרתי ומכניס, (מה היה אתך אם היה לך זמן מספיק והיית מכור לאנטרנט?) אבל כזה שמאפשר לי לבזבז קצת זמן על השתתפות בדיונים מעניינים באינטרנט.
   אולי זה מכעיס משתתף(ת) זה או אחרת, שחשבו שהם יכולים להיכנס חופשי בכל אחד, בלי חשבון. (אנחנו לא מכניסים סתם לאנשים, ההפך הוא הנכון אנחנו ספגנו סתם ממך ומאחרים)
   אבל אני מקווה שזה מעורר מחשבה אצל משתתפים אחרים.
   (ומה היתה מציע להם עוד לבו ולחוות חוויה של משוגעים?)
   לדעתי זה חשוב. לחשוב קצת על הדברים. לא לקבל כל דבר כפשוטו.לא כל "עובדה" היא גם עובדה.לא כל "ראייה" היא גם ראייה.לא כל מי ששותק ולא מגיב, הוא בחזקת "מודה באשמה". והמבין יבין.
   ( באמת אני תמים לא מבין, האם אתה באמת מבין? בכלל האם הייתה חייב לשתוק לשנים?)

   ואשר לציניות של דברי.
   (. ירבד לש תויניצל רשאו)
   שמתי לב במשך השנים שאני נוטה להתיחס כך, לכאלה שמחשיבים את עצמם לאינטליגנטיים, ומזלזלים בזולתם.
   (אתה רק האנטליגנט ואנחנו הזולת)
   זה סוג האנשים שמוציא ממני את הציניות, ממש נגד רצוני.
   אני מרגיש שזה חזק ממני.
   (הרגשנו לכל החיים שאנחנו הכי חלשים, והיום מרגישים יותר חזקים ממך ומהרופאים)
   לפי זה המקרה שלפנינו עוסק אולי באדם מסוג זה.
   ( לפי הזה המקרה! מי אתה בכדי לדבר על המקרה?)
   כלומר לא מדובר בסתם אדם מסכן(ואני מתרשם גם שלא אדם חולה), אלא באחד שהרויח את מעמד המסכן ביושר.
   ( זה לא סתם אדם. אתה זה שהוא סתם אדם מחפש את היושר והמעמד והרווח. תזכור גול והילה חפשנו לאורך הדרך לחפות על ההורים. ובסוף מתחילים ללחם כי לא מגיע להם עוד, אלא שיקבלו בראש עם האוהדים.)
   אחד שהחיים חילקו לו קלפי פתיחה טובים מאד. שהיה והרגיש פעם "למעלה – למעלה" וכשהחיים והתנהלותו בהם, גלגלוהו למטה – קשה לו מאד לקבל את הגורל בהכנעה.לנסות לתקן את דרכיו ולצפות בסבלנות לשיפור במצבו.
   (מצחיק אותי, למה לא למדת פילוסופיה? היית כותב סיפורים משעממים.)
   הוא הרי כל-כך אינטליגנטי ומוכשר, איך יתכן שפלוני או פלונית המוכשרים פחות ממנו(לדעתו) – דרכם צלחה יותר?
   ( מי תמיד מזכיר פולני ופולני חוץ מקיצוני? כולנו בני אדם, ההבדל רק ברחמים וחסרי רחמים.)
   העלבון קשה וצורב, והנטיה היא להאשים את כל העולם, וקודם כל את "פלוני(ת)".
   ( להפך לאורך השנים ספגנו והיינו קורבנות, ואלה שהתעללו בנו הכי קרובים הם היו מאשימים אותנו ונהיינו אנו האשמים. הצורב הינו שאנחנו לא אשמים ואותנו מאשמים. מאיפה אתה יכול להבין. קודם תפסיק להגיד פולני. אל תהיה קיצוני.)
   אבל זאת לא הדרך. זה כל-כך ברור, לא?
   (זאת לא הדרך, אולי יש לך GPS בכך ברור לך הדרך)
   אז למה כל-כך קל לראות זאת לגבי זולתך?
   (קל לך לגבי הזולת? אתה יודע יותר טוב מאתנו, באמת אתה שפוי ואנחנו…
   ולמה כל-כך קשה להבין וליישם זאת לגבי עצמך?
   (כל- כך קשה להבין? מי אמר שאתה יכול להבין. לעולם לא תבין)
   ושוב: שלא יישמע כאילו אני מצדיק כל מיני עוולות נוראות שהוזכרו.
   (ושוב: שלא יישמע כאילו מצדיק. נשמע לי שאתה צדיק!!!)
   בהחלט יתכן שנעשו כאן כאלה.
   ( בהחלט יתכן! מה קרה לך אתה מתחרט, אולי שאתה לא בטוח ממה שדנת ושפטת?! אז תתנצל!!!)
   סביר מאד אפילו.
   העולם שלנו איננו שחור ולבן.
   (העולם שלנו לא. אבל המדינה שלנו כחול לבן)

   בברכה: מציע לך להשתתף בפורום אופנה, או תזונה. תודה

   בברכת בריאות ולהפסיק את האלימות במשפחה. אמן
   גול לעבר חולי נפש
   גול והילה היום שפויים
   מה אפשר עוד להגיד

   להפוך את העולם, ולהושיט יד עזרה לחולים אשר בהם מתעללים בלי רחמים. אין תיאור במילים.
   בגיהנום יותר עדין.

   הצילו אותם, חראם לא מספיק שהם חולים.

   בבקשה שלחו תגובות, תקללו אותי ותשפילו אותי לא משנה לי, העיקר לא לשתוק אולי בכך אתם מסייעים?

   גול

   הגב לגול
  • גול

   הילה היקרה,
   ששת הימים מזכירים לי מלחמת ששת הימים, ודת שלי בששת הספרים, וקול השיש שלי העסק עם האבנים, והגיון מגיהנום שחסר אצל האנשים, וכאב נורא איום לנו ואנו בזה אשמים, ואהבה לרוצח ולהורג אשר מתעלל בנו והם ההורים, ודילימה ואי אימונה למצבינו שנתקלים בה החברי שלנו אשר מגיבים, ואת הרגש המשותף ביני לבינך ולכל החולים, דמעות יורדות ויובש מעל הפנים, ופה תפוס ויובש וכובד ותופעות ליווי מהכדורים, וטיפול לקלינאית תקשורת בדיבור שעצר את המילים, ואבא שלי ואמי שנהיו הכי תמימים, ובני משפחה שלי אחים ואחויות שגרמו לי חסר אונים, ועוד כאב בלב אשר רואה בשם שלך הילה צודק ושותף לי בלבי ושני חדרים, הדופק ולחץ הדם הם ההד לשמך ומתייצבים, לכן אשלח לך שיר של כאב מוזר שאחרים לא מבינים.

   ריבונו של עולם:
   ריבונו של עולם עלה את הכאב וההרגשה ואי האמונה בזה המצב של דמיון במאי ובמאי,היה חסר וחסר הרבה והרבה לדמי ודמי.אתה עליון במקומך ומעמד והכאב מעל ומעל אשר נעמוד ונעמד, והיותי בן לדם אדם רק לחשוב על זה אני נדהם ונדהם, אם הייתי מיצר אנשים שם שם לם מפחית כאב מפחיד עמעם ועוד עמעם, ודמיון זה נמשך אתאבד והיותי למת מת וזה תם ותם, וכולם בחיים מלכים ואני עם קול יחיד נהיתי עם עם לעם, אוהב אותך ואותך אוהב רק ורק בגלל הם ובגללם,ומה נגרם לי טוב ולא טוב שהם ישלמו חינם חייהם לחינם ,אותי לא ובאהבה שלי העניין והעניין זהו שלך לעין ולעניין, רעמים בשמים ועננים ולא מבחינים בענן ואף ענן,גשם יורד ומבול ובארץ לא רואים מעיין ואין מעיין, מים אזלו ודמעות רדפו לחפש רחמן ורחמן,והצעקות שתקו ולחרשים לחשו בחנינה מגהנום של גיהנם, והורדים נעלמו מדימום שלא השאיר לם דם לדם,ורעב שהפסיק לאכול ורוצים עוד אותו לצום והוא צם וצם,בשל גופה ברחה לה הנפש ועוד שואלים אם יש בה חום ולה חם וחם, והנפש לגן עדן לשכבשה ועוד את הגן מחפשת ומחפשת ולא מצאה גן העדן ולא את הגן בגן.
   ולא תצא לעולם לחופש, וזה כן לקן פה נשארת
   לכן היא כאן

   את חזקה הילה ואני נהייה יותר חזק. תשמרי על עצמך ותאמיני לי אנחנו ננציח.

   בברכת בריאות
   גול

   הגב לגול
  • גול

   הילה הנחמדה שלום,
   התחלתי להגיב ולהגיב ואני מציע לאבי לחפש את התגובות שלי ויתגונן, מהסיבה שהחברה שלו טועים בגדול והם ישלמו ביותר גדול.

   אני חוזר אליך הילה הנחמדה, תעזבי מאבי ומאחרים שלא מבינים אותך וגם לא אותי ואת החולים האהובים לנו ששיתפו אותנו בכאב ועדיין להם כואבים.
   את תהיי חזקה ותשמחי שאת לא לבד, נהייה אתך בכל מחיר.
   צריכה להמשיך וללחם במשפחה שלך כמו שאני נלחם באמת שלי כלפי משפחתי. אני אוהב אותם אפילו שהם הזיקו לי, וממשיך לאהוב אותם ועם זאת נלחם להראות להם את הטעות האיומה שלהם. כי הם לא עוצרים, וממשיכים לאורך השנים ללכלך. הם ישלמו לצודק, ויקבלו על הרוש מאשר מעשיהם.
   יקירתי את צריכה להלחם, וזכותך לקבל את המגיע לך. אל תשמעי מה שאנשים אומרים. אין להם אפילו זכות לדבר על כך. הייו צריכים רק לבקש סליחה. את צודקת יותר מהם, את סבלת, הם גרמו לך לסבול, את קורבן, הם אשמים, את אמת, הם שקר, את רחמנית, הם קצונים, את תורמת, הם רוצחים, את אהובה ואוהבת, הם שנאה ושונאים, את אפילו אוהבת אותם מה נשאר להם להגיד?
   הילה תלמדי אותם, את המורה והם חסר להם ויחסר להם הרבה הרבה שיעורים.

   אל תסתפקי בלעזור לעצמך, תתחילי לעזור גם לאחרים. הינה אני צריך עזרה אל תתני לאב לתת לגורל האכזר בשתיות שלו להתנפל עליי ועל האהובים שלנו האנשים החולים.
   הילה אנחנו די גדולים, די גדולים לספוג את זה. מה עם הילדים הקטנים? מה יכול להיות להם בתוך בסיס אימונים לכאב וחרבה. בסיסי סמים מנובלים בלי רחמים.
   הילה תושיטי יד אלוהים כבר מושיט.ילדים ומבוגרים, אפילו זקנים נהרגים במזרע, בשער מנשה, במעונות ובבתי אבות. ואף אחד לא שואל מה קורה ולאן זה נגמר?
   אל תסתכלי אחורה, רק תסתכלי קדימה איך לנציח ולקבל את הזכות שלך ואת גאה בעצמך מרימה את הראש ותהיי נחוצה בשלך ורק שלך החירות והזכות ולקבל את המגיע לך, ואלה האשמים שיקבלו בראש ולפחות שיבקשו סליחה באמת. אז את תסלחי להם ומגיע להם סליחה.
   אני חייב להפסיק, אחרת הייתי אוכל את המלים ונשאר רעב. הילה אני נפרד בשם שלך ולא נפרד מזכרך וזכר החולים.
   באהבה לך ולכול העולם אשר כמוך, הילה

   בברכה
   גול את הילה
   עוד הרבה כמונו מחקים

   בברכה
   גול

   הגב לגול
 • גול

  שלום,

  סיפור מוכר לי, גם לי היה אותו דבר אשפוז בכפייה, ויחס גרוע וחבייה לא נשכח לעולם.
  בנוסף ולא הסוף אבחנה לא נכונה

  הגב לגול
 • שלום גול תודה לך שכתבת כאן אם אתה מכיר עוד אנשים שחוו את הטיפולים האכזריים האלה הבא אותם לכתוב כאן

  היום בתוכנית של נתן זהבי עלה מטפל לשעבר שהעיד על הפשעים שנעשו בבית חולים פסיכיאטרי פרטי שנסגר לטענתו

  נתן העדיף לעצור אותו מהתאורים הקשים כדי לא להוריד את הרייטינג של התחנה לדבריו – בעוד שהוא לא נותן לאמת לצאת

  הקשיבו לשיחה בקישור הבא:
  http://www.103.fm/programs/Med.....1t4nzVQ=EM

 • גול

  אפי יקירי שלום,
  אני לא צריך עובד או מישהו שטיפל במוסד או בית חולים שטוען שהוא נסגר לבוא ולהגיד שמהשהו איום היה קורה.
  אני חביתי את הנושא על הבשר שלי, ראיתי איך מתיחסים לחולים שלהם ולי. אני פשוט הרבה שנים לא דברתי כי לא הייתי יכול לדבר היה לי מהתרופות בעיה שאני הפסקתי ולא יכלתי לדבר. היה לי ממש קשה לחבר משפט אחד. מהתרופות הכבדות והזריקות הייתי בבעיה רצינית, אפילו הייתי באמת חושב אפילו מרגיש שאני משוגע. עד שיום אחד אני מגיע לרופא אחד שלא הכרתי לפני. במפגש הראשון שלנו הוא אומר לי שאני בריא, והוא מפסיק לי את הטיפול.
  עשה לי גמילה ואיזה גמילה שאני מתחיל לצאת מהתרופות ומפסיק את הזריקות. הגמילה מהתרופות הייתה יותר קשה וכואבת מאשר לכנס להם.
  אחרי הגמילה מהטיפול הכימי, מתחילה אצלי הדלמה כי אני לאורך השנים אשר סבלתי לא אבדתי את הזיכרון, להפך אני זוכר את הכל. תאר לעצמך באשפוזי בכפייה מרופא מחוזי לפי בקשת ההורים ורצונם הלא מקובל על דעה של אויב אפילו זר. מעבירים אותי למחלקה סגורה בבית חולים פסיכיאטרי. הרופאה הטורנית מקבלת אותי, וסתם שואלת אותי שאלה מביכה שהוסיפה למצבי ולאי וודאות וללא הוגן במעשה של הורי. השאלה המביכה תרמה למצבי הלחץ שנקלעתי להם באותה לילה של אשפוז בכפייה לרופא מחוזי מתומתם שאמר לי שאני מתאשפז בכפייה ולא אמר לי איפה והיכן. מעבירים אותי באומבולנס, אני שואל את הנהג והמלווה שלו לאן אנחנו הולכים, או יותר מדויק לאן אתם לוקחים אותי? שאלתי פעמים ולא קבלתי מענה.
  בבית החולי המוזר הזה שמכניסית אותי אילו שאלה אותי הרופאה הטורנית מי זה בשבילך X אדם? אני נבהל מהשאלה ומה לי ולזה האדם. אני אומר לה זה מנהל בית ספר קרוב משפחה, מה הקשר ? היא המתומתמת תמימה לא ידעה שיש לי עוד קרוב משפחה עם אותו שם X של האדם שהיא מתכוונת ושאלה עליו שהוא מאושפז כבר ארבעים שנה אצלם. אפילו הילדים שלו שכחו אותו. מאיפה אני הייתי זוכר אותו במיוחד עם המצב שלי הנוכחי אחרי שההורים רצו אותי בכלא בכדי לקבל את העסק שלי. האיש הזה שכבר נשכח ארבעים שנה זכרה אותו הרופא בכדי לתת לי תעודה באי שפיות שכלית.
  זה עוד קטן בכדי שיקבעו שאני לא שפוי. יש להם אנטרס בחדרי בידוד. הם נהיים גיבורים לכבול ידים, ועוד נחוצים שהם תורמים לסוהרים וללמד אותם איך לקבל אסירים. אפילו אסירים אשר עברו מעשה איום או פשע, הסוהרים לא מתנהגים אתם כך.
  תארו לעצמכם שחולה מגיע לבית חולים למיון, מה היוא שואלים אותו בקבלה,בטח היו שואלים אותו מה אתה מרגיש? מה כואב לך? איך אפשר לעזור לך?
  לצערי אפ שאלה לא נשאלתי חוץ מי זה X ומה הוא בשבילך?
  אנחנו לא צריכים שאנשים מתחום ההתעללות שיספרו לנו איך הם מתעללים או התעללו בחולים שלהם, כדי שנאמין ונדע שאסון קורה ולא מעינין אף גורם אחראי.
  אנחנו רוצים להגיד לאלה המתעללים הנבלים, וגם להגיד לאנשי השלטון האחראים להפסיק את זה ומיד. לחקור את הנושא ולתת עונש מתאים לעבירות הפושעים.

  אני מסתפק בזה ולא ממשיך לכתוב יותר. כי אני כבר אחרי היחס והטיפול. כבר יצאתי לחוף ויש עוד הרבה צועקים וטובעים בים בין שיני הקרישים האלימים והרצחנים. אני מפסיק לכתוב והמילים ממשיכים להעתיק ולהדבק ולחפש בשבילם מילות הצלה וצודקות לעצור את הפשע והייחס אשר מקבלים בלי כל אשמה . לא מספיק שהם לא אשמים במחלה, עוד מואשמים בטריפה של הקרשים?

  באהבה לחולים, ובכעס על המטפלים ובבקשה תנו לנו טיפת רחמים.
  אין לכם ילדים? אין לכם אבא ואמא אין לכם הוריים? אין לכם חברים? איך אתם מתעללים בחלשים לא מספיק שהם סתם חולים?

  באהבה ובברכה
  גול

  הגב לגול
 • גול יקר ,
  הבעיה שהאנשים שחוו זאת מוגדרים כחולי נפש אזי כל מה שהם אומרים הוא בגדר מחלה הרופאים טוענים שלא היו דברים מעולם
  ולכן כעסתי שנתן זהבי סתם את הפה למשהו מהמטפלים שאיננו מתוייג עזר אומץ ופתח את הפה .

  מי שפותח את הפה בשלב מסויים יאושפז ושאר החברים שלו שעבדו לצידו במחלקה בהוראת מנהל המחלקה יעשו לו זובור את מה שהוא ראה שעושים לאחרים –
  זאת הסיבה שמטפלים ממלאים פיהם מים ולא פוצים פה .

 • גול

  אפי הטוב שלום,

  הבעיה שהאנשים שחוו זאת מוגדרים כחולי נפש, וכל מה שהם אומרים הוא בגדר המחלה, והרופאים טוענים שלא היו דברים מעולם? זה נכון, אבל מה עם הילה? ומה אתי נכון שהייתי בעברי חולה נפש! אבל היום אף אחד יכול להעיז לעצמו ולהזכיר כך. אפילו הרופאים שלי שטיפלו בי, להפך יש להם בעיה. כי אני נלחם איתם בטעיות שעשו לי ולאחרים. יש לי עדויות מהחומר שלהם ומבעלי המקצוע הטובים בניהם, כי לא כולם מסריחים, יש הרבה בניהם נכבדים ואוהבים לעזור לחולים, ומרחמים עליהם ואז רחמו עליי.
  לגבי נתן זהבי אתה לא צריך לכעוס. מהסיבה שזהבי צדק, אין תועלת עכשיו שזה האשם בשתיקה וסייע לאשמים וחיפה עליהם כל השנים לבוא ולספר סיפורים קשים ומטרידים אותנו ואת המאזינים בלי היכולת לעזור כבר הרוצחים ברחו ונעלמו ואיפשר לחפש אותם ואיאפשר לתת להם את הדין. האיש הנכבד הזה היה צריך להשאיר את הדברים בתוכו, או לבוא לאתר הזה ולכתוב את כל מה שהיה עושה עם החברים שלו במטופלים.

  ………………………………………………
  מי שפותח את הפה בשלב מסויים יאושפז ושאר החברים שלו שעבדו לצידו במחלקה בהוראת מנהל המחלקה יעשו לו זובור את מה שהוא ראה שעושים לאחרים –
  זאת הסיבה שמטפלים ממלאים פיהם מים ולא פוצים פה .
  ………………………………………………

  אפי הטוב, אתה מספיק טוב לתת להם סיבה למסיבה. זאת שתות אם היה מדובר על עולם תחתון כן הם היו מחסלים אותם. ברור, ברור לנו שמדובר ברופאים וצוות המטפלים. אם הממשלה מוציאה חוק שעובד ניקיון פשוט מעלים עיין על ייחס לא הגון כלפי מטופל מהמטפל שלו, הוא נהייה שותף לעבירה, הכוונה שעובד הניקיון מתחיל להיות שותף לעבירה והוא ישלם את הדין. תאמין לי אף מטפל לא היה מוכן לזה והיה הולך לגן ילדים להשתעשע בו, מבגלשות, וחול, ובנדנדות. או היה מגדל חתול בבית בכדי שיתעלל בו בסתר מבלי שמשיהו יראה וידבח למשטרה. אנשים שעושים עבירות כאלה הם חלשים ביותר מאשר להפחיד אחרים. הם יכולים להתעלל בחולי נפש כן אבל מפחדים מאנשים בריאים.

  סליחה שאני חלש בעברית, אבל מבין עברית, לא כמו אלה אשר מדברים בשטף והם לא מבינים, בטח הם לא מבינים עברית אחרת מה הם צריכים, ועוד להתעלל ולחפות עליהם? בטח שלא ומוכנים לשלם המחיר הכי יקר אפילו החיים שלנו, לזכור שחלק מאיתנו כבר שלמו והם התאבדו ולא ואינם אשמים. האשמים הראשונים הם אלה ששתקו וחיפו עליהם ועוד הם הם רוצחים.

  אפי אני מפסיק לכתוב כי אני שפוי אחרת אני משתגיע ויורה בשכנים. צחוק, צחוק

  אסור לנו לשתוק ולא לפחד לא נשאר דבר מפחיד.

  אני אתך ועם כולם אשר צעקו ועדיין צועקים.

  בברכה
  גול

  הגב לגול
  • הילה בן דוד

   ***

   הגב להילה בן דוד
   • הילה בן דוד

    ***

    הגב להילה בן דוד
   • גול

    הילה שלום,
    הפסיכיאטר הוא העכבר, והמשפחות שלנו הם המעבדה.
    הרופא, כאילו רופא! הפסיכיאטר הוא הכלי שמסייע להורים להרג ולאלימות במשפחה. אם הסיבה היא נובעת מיורשה, מקנאה, מאי אהבה, קציינות, ומסתם העיקר להרוס את החיים לבן מאותה משפחה. בטוח זה הבן יש לו עתיד להצליח ופתאום לא מעוניינים בו, לכן הורסים אותו באכזרות.

    אפשר להבין ממה שאני כותב שאין לי מוסג ברור למה שהיה מתרחש בין הקורבן לבני משפחתו ולשופט בגזר דין עונש והורג והוא הפסיכיאטר המתומתם, כי הוא משחק בידים של קרובי המשפחה. אין לי מוסג מה קורה כי אני עם כל העדיות שזה כן היה וזה כן אמת שהם בגדו בנו, עם הכל אני עדיין לא מאמין שההורים עושים לנו כך.אני משקר את עצמי, אבל לצערי שהם באמת עשו ועשו. הלווי והיינו טועים.

    צר לי, מה אני אשם הם האשמים ואני צריך לחפות עליהם, כי הם שלי הם ההורים הקרובים והמשפחה שלי, מה הייתם מתנהגים במקומי? אז תסלחו לי שאני פעם מגיב בחריפות כי זה כואב, ופעם אני מגן ומחפה עליהם כי אני אוהב.

    סליחה ואהבה
    גול

    הגב לגול
 • גול – כל הכבוד לך .
  אני מכיר בחור שלוחם בפסיכיאטריה לאחר ש15 שנה הוגדר כחולה נפש הוא הלך לשלל רופאים מבלי להראות להם את המסמכים שכתבו רופאים אחרים כל אחד מהם איבחן אותו במחלה אחרת ורשם לו טיפול שונה .

  האיש חשף פשעים בתוך המערכת באישפוז לא חוקי שבוצע לו והוציא מידע מתועד מבפנים , המערכת ניסתה לפגוע בו מכל כיוון הוא עמד באש צולבת והצליח להשיב אש ולשרוד .

  כל בכיר שהחומר הגיע לידיו אשר מתוקף תפקידו יכל לטפל בנושא נפגע בדרכים שונות טרם הספיק לעשות זאת – הוא העביר חומר לבכירים ביותר החל מנשיא המדינה ושרים נוספים שנפגעו בפרשיות מוזרות ביותר .

  לאיש בדיקה של מומחית מטעם בית המשפט שמצאה שאין לו כל מחלת נפש – הוא גם עבר גמילה כמוך וחזר למוטב –

  אבל 15 שנה ספג אישפוזים התעלליות והחדרה של תרופות קשות בעלי תופעות לואי קשות ביותר לגופו .

  אני סבור שכדאי לשלב יחד כוחות ולאסוף עוד נגמלים כדי להגיש תביעה רצינית נגד הפסיכיאטריה מוטב שתוגש בבית הדין בהאג – או ישירות לבית המשפט העליון -האיש הזה חשף כי ישנו שיתוף פעולה לכאורה עם שופטים עובדי רווחה ועוד גופים .

  ראיתי את החומר מזעזע ומצמרר –

  אשמח אם תוכל למסור לי את המיל שלך יש לי מה להראות לך אפי

 • גול

  אפי שלום,
  מספיק לי החוויה שלי, אני לא צריך עכשיו עוד חוויות קשות לאחרים. אני מכיר הרבה דלימות של אנשים שלמו את חייהם בחינם. הרבה כאב היה לי ולאחרים, תיעוד ישיר ושידור חיי.
  אני לא פוסל שיתוף אנשים. אבל אני מאמין שאחרי נצחון יהיה אפשר להכריע את המצב. עדיף לפעול באופן פרטי מכיוון שיכולים לטעון שמישהו אחרי הכול, וכך יכולים לתת הרגשה כאילו מכובן ורוצים להזיק לתחום הטיפול הפסיכיאטרי. אני מעדיף לקחת את העוול של כול חולה והכאב שלו לחוד, ולתבוע את המקרה הפסיפסי של אחד בתביעה וזכות מוצדקת ברשלנות פסיכולוגית ורופאית.
  אנחנו צריכים לעודד שחולים ידווחו על המקרים וההתעללות בהם מבלי לפחד. להציע להם מהניסיון שלנו מה לעשות. כי אנחנו הכי צודקים, הפסדנו את הכול ולא נשאר מה להפסיד חוץ להאבק וללחם למען ההוגן וצודק שלנו בזכותנו לא לשתוק, ולא לוותר. כן לסלוח, קודם שיבקשו סליחה, ושיצטערו על עבירתם ופשעם. אין מצב הקורבן הוא האשם, הקורבן הוא שצריך לשלם את הקנס.וגם שצריך לבקש סליחה, ממי מהפושיע שרצח והרג ואנס ובגד והתעלל וטעה ו ו ועוד.. בלי סוף טעיות לאנשות העולם כולה ומעבר לזה.
  אפי אתה די קרוב מהמטרה שלך, אל תמהר, יש לכל תהליך מהירות, ולכל מהירות הילוך והליך שצריכים לעבות אותם לבטוח ולשלום בניצחון לא בכניעה, ובטח לא בכפייה..

  אני מאחל לכולם בריאות אושר ועושר

  לא לפחד, לא נשאר מקום לפחד. מרוב פחד מפסיקים והפסקנו לפחד. לא להתיאש, מרוב יאוש ודיקאון, לא נשאר מקום ליאוש. עם כל התרופות אשר בעולם היינו מדוקים ומפחדים! אז למה צריכים לעשות חשבון?!!
  תנו לאלה שאומרים עלינו חולי נפש, תנו להם חשבון נפש, תנו להם, עוגמת נפש, תנו להם להרגיש שאנחנו החולים יותר טובים, ויותר הגונים, ויותר רחמנים, ויותר ידידים, ויותר מבינים מאשר הם. שיתחילו ללמוד מאיתנו. שיתחילו לקנה בנו שיש לנו מחלה חולפת, מחלה שאפשר להחלים ממנה. מחלה לא מדבקת. לא צריכה חיסון כמו זאת שיש להם שהיא מדבקת את כל הצוות המטבלים. הצוות אשר אוהד ונותן מחיאות כפיים, ויש כאלה שלא טוב להם בהדבקות הפשע בהם, עם זה הם שותקים. בשתיקתם הם שותפים לעבירה ולפשע, ועל זה הם ישלמו פעמים. פעם הפה יסתם לתמיד, שנית הלב ידמם ויפחד להעיד.

  חולים חולים כן אבל לא מדבקים

  בברכה
  גול

  הגב לגול
  • הילה בן דוד

   גול יקר
   יסורך הם יסורי האצילים
   צריך לראות את זה ככה
   יש לנו זכות להיות נרדפים על ידי העילית של הרוע האנושי !!!!
   ולא אל תאמין לרגע בהורים שלך באחים שלך ואפילו אל תאמין בילדים שלך כשהם יהו גדולים
   כי המערכת חזקה מכל !!!!!

   הגב להילה בן דוד
   • גול

    הילה הגיבורה,
    את צודקת, הפסקתי להאמין לאף אחד מקרובים, לא להורים לא לאחים ואחיות, ובטח לא לחברים. לא לחולוניים ולא לדתים. אני מאמין רק בעצמי ומקבל תמיכה מאנשים כמוך גיבורים.
    יש לי בן קטן בן תשע שניים הוא גיבור קטן חכם פשוט יותר חזק ממני בשנים. אני לומד ממנו להיות כמוהו לא מפחד מהצודק והצדק הוא מרים לדיון בפני כולם כאילו הוא מנהיג לעם שלם ואין לו בושה ואינו מפחד מאחרים.
    ילד קטן למד על בשרו את ההפליה הלא צודקת מסבא ודודים. הקטן שלי נגעל מהקרובים ולרגע אחד לא שתק והוא נתן להם בראש כאב ונדהמו בפניו חסרי אונים.
    היה בוכה בזמן שקבל מכות, ובוכה וצועק לנו לא לאלמות, הסתירות שקבל חזרו אלינו בהד ורחמים, למדוא ממנו כולנו הקרובים והזרים מבני המושבה שלנו ומחוץ לעיר.
    ילד בן תשע נהיה גיבור מאשר אביו ומאשר גילאי ארבעים.
    אני בן חמשים מתחיל ללמוד ממנו ולא לפחד מההורים, אמי נפטרה לי ולקחה איתה את שאר הקרובים, מה שנשאר לי מהם אוייב אכזר בלי רחמים. אלוהים בשמים רואה בי חזק לא מפחד מדבר חוץ מלהזיק לאחרים. השעור שלי מתחיל לא לשתוק על טעות אחרת, אחרת משלמים הכי יקר מהמחיר. ומורה שלי מתחיל ללמד אותי להיות כמוהו הילד שלי בן התשע שאינו סולח לאף אחד כל שעוד לא בקש סליחה ומפתיח להפסק להתעלל, אחרת הופך לא את השולחן מבלי שרירים. באומץ הלב שלו הינו גיבור והילה ואני נעיד.

    הילה והבן שלי בן תשע כן לכם אני מאמין ואני מאמין.

    לבן שלי תן לי שעור שני ושלישי תן לי בלי סוף שיעורים.

    את אשתי שספגה אתי והילדים העדים על חולשתי מתחילים לגבות אותי ולהיות לי הכלים למלחמה עם הקרובים. בכך אני אנצייח במלחמה ולא אשנא את האויב שלי והוא בני משפחתי אמי אבי אחים אחויות, וכך אני מנציח בלי דם על ידים וכן בדמות בעיניים. שיידמעו וייצטערו ויבקשו סליחה.

    כן לאי שתיקה כן לאשתי וילדיי בנשיקה

    כן להילה ולכולם חם ובאהבה

    וסליחה להורים שלי ואהבה

    קודם תבקשו סליחה.

    בברכה בן למשפחה
    גול

    הגב לגול
    • גול

     המנהל שלום,
     אני מודה לך בשמי ובשם החולים אשר מאובחנים לא שפויים, וכמו שקוראים להם משוגעים. אני אשר הייתי שייך להם באבחנה שתוקנה היום בשפוי, ועדיין שיך להם באהבה וברחמים. אני הכי מרגיש בהם, כי אני הייתי כמוהם סובל בכל המובנים ומהרבה גורמים במיוחד מהצוות המטפלים וקרובי המשפחה שלי והחברה ועוד מחוסר המדעות למחלה נפשית ואיך להתנהג עם החולים.

     אני מודה לך על האתר והפרוייקט והרעיון להביא את הנושא לידי האנשים, ולדון בנושא אשר יכולים לקדם ולהביא פתרון לבעיה ומצוקת החולים ולשפר את היחס והטיפול בתחום הפסיכיאטריה ומחלות הנפש. תודה מכל הלב

     בנוסף אני מבקש מכבודך לחפש דרך או שיטה בהצגת התגובות בכדי לאפשר לנו לעקוב בתגובות לפי סדר וקלות, מבלי הטרדה ומאמץ.
     התגובות להודעות של החברים מסודרים לפי כל הודעה והמיקום שלה לכן קשה לכנס ולעקוב בהודעות החדשות. יש לנו את התאריכים להודעות, אבל לא מספיק, אנחנו צריכים לסרוק תמיד את כל התגובות בכדי לחפש את התגובות החדשות.

     תודה וסליחה על הביקורת, רציתי להקל את המעקב על התגובות כי אני מרגיש שיכולים לעזור ולפתח את הרעיון בפרויקט הנהדר הזה ויהיה הפתורון לבעיה ונסייע להפחית מהכאב של החברים שלנו החולים.

     בברכה
     גול

     הגב לגול
 • חברים אתם לא לבד האמת יוצאת החוצה בכל העולם בעוד כמה שנים הרפואה הפסיכיאטרית תעלם והשקר הגדול הזה יפנה מקום לטיפול ושיקום אמיתי של קורבנות .

  הינה מידע בנושא הצלחות הגמילה מתרופות פסיכיאטריות

  http://www.emetaheret.org.il/2.....%95%d7%aa/

 • טעות בקישור הינה הקישור הנכון
  http://il.cchr.org/alternative.....ormed.html

  • גול

   אפי והילה שלום,
   אני מתחזק בכם ומחזק אותכם ואוהב את כולם.
   שולח שי ריבונו של עולם שכתבתי בכדי להפחית לעצמי את הכאב. והיום אני שולח אותו לכם בכדי שתבינו מה שאחרים לא מבינים, אחרת היוא מגיבים נורמאלי לא היוא ממשיכים בתגובות להתעלל ולפגוע , תאמינו לי שלא היה חסר לנו ואת התגובות לא היינו צריכים. כנראה בגלל שהם לא מנוסים אז קשה להם לעקל את הניתונים. אנחנו שספגנו את הרע והבושה מהחברה לחרבה והם האשמים. היינו די טובים ולא יכלו עלינו אפילו שאובחנו כחולי נפש ולא שפויים אשר הינו ולעולם לא התנקלנו בהם ולא שחטנו אותם אפילו לא נסינו להפחיד אותם כי יכבת לנו מהם לאורך השנים. היינו מספיק מבינים עם כל הסמים שנטלנו או יותר מדוייק הזריקו לנו ועם כל התרופות כאילו תרופות והם באמת סמים היינו עם הסמים יותר נורמלים ושפויים מאשר הם חולים בתוכם רוצחים והורגים אותנו בקור ובאכזרות לא הוגנת להרוג בה אפילו את האוייבים.
   אני מתחיל להעלות חומר שיכול להעיד שאנחנו כולנו בסדר כול החולים בסדר ואלה אשר מסתובבים מחוץ לבתי חולים הפסיכיאטרים הם המסכנים, לא כולם כמובן אלה שמגיבים בסתם ומבלי להבין אשר מסיעעים למחלה הנפש ולמפגעים הפסיכיאטרים והבעלים (לשיווק הקדורים, הסמים).

   לכבוד:ריבונו של עולם עלה את הכאב וההרגשה ואי האמונה בזה המצב של דמיון במאי ובמאי,היה חסר וחסר הרבה והרבה לדמי ודמי. אתה עליון במקומך ומעמד והכאב מעל ומעל אשר נעמוד ונעמד, והיותי בן לדם אדם רק לחשוב על זה אני נדהם ונדהם, אם הייתי מיצר אנשים שאם שם להם מפחית כאב מפחיד עמעם ועוד עמעם, ודמיון זה נמשך אתאבד והיותי למת מת וזה תם ותם, וכולם בחיים מלכים ואני עם קול יחיד נהיתי עם ועם לעם, אוהב אותך ואותך אוהב רק ורק בגלל הם ובגללם,ומה נגרם לי טוב ולא טוב שהם ישלמו חינם חייהם לחינם ,אותי לא ובאהבה שלי העניין והעניין זהו שלך לעין ולעניין, רעמים בשמים ועננים ולא מבחינים בענן ואף ענן,גשם יורד ומבול ובארץ לא רואים מעיין ואין מעיין,מים אזלו ודמעות רדפו לחפש רחמן ורחמן,והצעקות שתקו ולחרשים לחשו בחנינה מגיהינם של גיהינום, והורדים נעלמו מדימום שלא השאיר לם דם לדם,ורעב שהפסיק לאכול ורוצים עוד אותו לצום והוא צם וצם,בשל גופה ברחה לה הנפש ועוד שואלים אם יש בה חום ולה חם וחם, והנפש לגן עדן לשכבה ועוד את הגן מחפשת ומחפשת ולא מצאה גן העדן ולא את הגן בגן.
   ולא תצא לעולם לחופש וזה כן לקן פה היא נשארת
   לכן היא כאן

   בברכה
   גול

   הגב לגול
 • גול

  מכתב לאבא
  סוגר לי את הלב
  -איזה גאון אתה, וגדול שלך, ולי גונב
  -מי יכול אתך, ומי זה הבן שלך, ומי הבן
  -גוזל הכאב ממך, ונהיה משויך, ובלתי הוגן
  -לא בקרבה ממך, סגירה וחומה דוחה, ואתה בתוך העין
  -אה לו שומעים בקולך, לבי צועק ולא מפסיק לדפוק, כדי שיגן
  -מגן ושין ג" שלך, לא יחפה ולא יסתיר את האהבה, ביני לבין
  -טעות שלי ושלך, ומי יתרם לזה שמח וגאה, ומי יכול לתקן
  -מרור וכאב משלך, לעומת האמת, ונהיה וגדל מעת לעת
  -אוהד הרחמן מעליך, ואיני סולח, ושואל אותו אלוהים תן לי ואלך
  -המוות עיוור וחושך, יותר רחמן ומואר מאשר, השער והסורגים ועוד איך
  -שומע החרש, משותק הולך, עיוור רואה, ולי האדם ובן למשפחה שלי לי נושך
  -מה הסיבה רבותי, הבן שלכם סבל כל הזמן, והינה הוא צועק
  – אחרי שתיקה ארוכה, לאן זה הולך
  – השאלה שלי למה, התשובות מכם יברחו, ולעולם לא תהיה תשובה אחת אצלכם, תתביישו הרע פולש
  -הצודק והאמת אתם יודעים, לא צריך לדבר ולאמת, תפסיקו עם זה, חראם אתם האשמים או שהכול שוכח
  -אבא אתה שלי,אחים אחויות, כולכם המשפחה שלנו, לא מספיק שאמי נסעה ועזבה, תנו לה מנוחה ושקט
  -מה השארתם לאויב, מה נשאר לו המסכן, לא יכול לעשות חצי משלכם, אפילו אם יעבור שעורי שנאה חוגי רצח, ושחור בלב
  -הכובד קשה להרים, לא במנוף של משאית, ולא בכתף, הכובד די גדול עמוס ועומס יתר, כדור הארץ לא יישא אותו, אבא תזהר, כדור הארץ בכך הוא יחטוף ויחטף
  -לא צריכים להתפלל, לא צריכים בכלל דת, לא צריכים בתי ספר, מורים, ללמוד לקרא ולכתוב, מה שצריכם זה להיות ישר ולאהוב ללמוד לאהוב ולהתאהב
  -אני אוהב אתכם, אני תורם את עצמי בשבילכם, לא הייתם צריכים להרוג אותי, אני מת בשבילכם, אתם יודעים טוב את זה, לא צריך להוכיח לכם, אפילו בשפת החרשים ואלם לא צריך לסמן וסמן
  -סוגרים על עצמכם בשער, וחומה , מה קרה לכם, איפה הראש שלכם, אתם בטוח צוחקים, אם היה צריך חומת מגן זה אני שהייתי צריך, עם זה אני לא נחבא מכם אפילו שהזקתם לי מאוד ועדיין אתם

  -אני מוכן למשפט שלכם, אני מוכן לגזר הדין שלכם, אני מוכן לחבק אתכם, מוכן להמשיך לאהוב אתכם, מוכן לסלוח עוד ועוד, תפסיקו להתעלל, תפסיקו לבכות, זה הזמן לבוא ולדון, זה הזמן לתת לכם שעור, זה הזמן ללמד אתכם לאכול, לשתות ,ללמד אתכם להיות דתיים ללמד אתכם ולתת לכם לחזור בתשובה, ללמד אתכם לרחם, לאהוב וללמד אתכם ללמוד וללמוד ולרחם
  -אבא אני היום שפוי, אבא האבחנה שנתנו לי, האבחנה שנתנו לי אשר אהבתם, הייתה טעות ואבחנה לא נכונה, צר לי לאכזב אתכם, הלווי והייתה נכונה כדי שתמשיכו ליהנות, בכך תישארו שמחים, אבא אני שפוי מה אתך, מה עם כולם וכולכם
  -אני אטפל בכם, אעזור לכם להחלים, המחלה שלי לא יכולה עליי בגללכם, בגלל האהבה שלכם, אל תאהבו אותי לא שווה לאהוב אותי, לפחות תאהבו את עצמכם ותרחמו על עצמכם וכך תחלימו ולא תהיה לכם מחלה משלכם
  -אמא שלי נכון חלתה, הרופאים לא ידעו מה יש לה, לא אבחנו את המחלה, והיא נצחה מבלי תרופות ומבלי כל טיפול אחר, היא כיסתה את החוב שלה, היא החלימה רק באהבה והלכה לשם
  -אל תאמינו שאמי מתה, רק אצלכם היא איננה, אני מפתיח לכם להחזיר אותה, בתנאי לא לסגור לא בשער ולא בחומה, אני מפתיח להחזיר אותה, היא חוזרת כשאתם מתחילים לאהוב, היא חוזרת כשאתם אוהבים אותה לא כשאתם חוזרים בתשובה, לא צריכים לחזור בתשובה, צריכים לענות לי, לאח שלכם המרגיש באהבה שלכם, הגדול באהבה מכולם, הינה השאלה שלי הינה השאלה והשאלה ו ..
  אני מסתפק בשאלה למה, למה,
  כי אני גול
  כי אני אוהב את כולם
  כי אני סולח לכולם
  כי אני משקר את עצמי, ולא משקר אף אחד, ובכלל לא משקר
  כי אני לא גונב, אפילו מזה שגנב אותי
  כי אמי אהבה אותי, ועדיין ולתמיד אהוב אותה ואתכם
  כי אני די טוב, ורוצה בטוב לכולם
  כי אני משויך לכם, וגאה בכם
  כי אני מרחם עליכם, ועל כול העולם
  כי אני לא קיצוני, לא בדעה, ולא בתחושה, ולא במעשה
  כי אני וותרן, ולא שומר שנאה בלב
  כי איני אכזר וקשוח וקשה
  כי וכבת לי מכם, כמו כולם
  כי לא אבגוד בחיי
  כי לא אהרוג ולא ארצח
  כי לא יכול להזיק, ואיני נהנה שמישהו נפגע
  כי לא יכול להשפיל, אפילו אלה שמשפילים אותי, ומשפילים אשתי וילדיי
  כי אני לא גבר בעיני אשתי, בכך שאני מחפה עליכם, ולא גבר בעיניכם אפילו שאתם משפילים את אשתי וילדי, ואני מחפה עליכם ומרחם עליכם, אפילו שאני לא מצדיק אתכם
  כי אני לעולם לא אשתנה לרע, אפילו שאני עכשיו נקלע לזה, אני נקלע לעמוד מולכם, וממשיך עם זה לאהוב ולסלוח לכם
  כי אני לאורך הדרך הקורבן והמואשם וחסר אונים, ואתם האשמים בזה, ותמיד בקשתי ומבקש סליחה
  כי אני לא דתי ואיני חוזר בתשובה, אפילו שפעם חזרתי בתשובה, והפסקתי עם זה כדי להגן על עצמי, ולא להסתבך בספרי קודש שהופכים אותי לתמים ושטוף מוח, מה זה לא זכותי? אם כן אני מבקש סליחה
  כי הגנתי תמיד על האחרים לא יכולתי לשתוק כמו כולם, צעקתי וצעקתי בפני כולם, שזה לא הוגן ולכאוב לאחרים, לעומת שתיקתי בזמן שכאבתם לילדיי לנכדים שלכם, שתקתי ולא רציתי לכנס בכם ולכאוב לכם, לכן אני ממשיך את כל חיי, מבקש סליחה מאשתי ומילדיי, שההורים שלי כאבו להם מאוד, ולא הסתפקו בזה אלא עוד סוגרים אותם מבדדים אותם בחומה ושער, אני מבקש סליחה מבני משפחתי שההורים טעו אתכם, וסליחה מבני משפחתי כנראה האשם זה אני, כי לא יכול ולא אחזור בחיי בתשובה
  כי אני לא עבריין
  כי אני בנאדם
  בבקשה תענו לי על השאלה בבקשה למה ומה היינו צריכים את זה
  אבא שלי תענה לי בבקשה על השאלון הקטן תעזור לי למצוא איפה הייתה הטעות
  -האם אני לא בנאדם
  -האם לא מגיע לי חרות וזכות
  -האם אני לא ראוי לאהבה
  -האם אני לא הבן שלך
  -האם אני לא ישר
  -האם אני שקרן
  -האם אני גנב
  -האם אני אשם
  -האם אני בוגד
  – האם אני חולה
  -האם אני מקנה
  -האם אני גרוע
  -האם אני אכזר
  -האם אני מזויף
  -האם אני קיצוני
  -האם אני עצלן
  – האם אני נצלן
  -האם אני רמי
  -האם אני פושע
  -האם אני אנס
  -האם אני רוצח
  -האם אני הורג
  -האם אני מפגיע
  -האם אני מלוכלך
  -האם אני מסריח
  -האם אני טועה
  -האם אני מתעה
  -האם אני מוזר
  -האם אני קשה
  -האם אני ברבר
  -האם
  -האם
  -האם
  -האם שלי
  -האם אני הבן שלך
  אבא אתה ואתם חושבים בשער ובחומה אתם מרחיקים אותנו? אתה יודיע טוב מאוד שאני יכול לפרוץ את השער ואת החומה, ולבוא בכל רגע וזמן לשבת לידך, ולישון מעליך כמו כל ילד ואבא.
  אתה יודיע טוב מאוד שאני תורם דם לכולם, ותרמתי אברים לאדי, אתה יודיע טוב מאוד מי אני ומה אני. אתה לא שוכח שאני בעל הזיכרון המיוחד יכול לגלגל גלגולי נשמות ויכול להזכיר לך ולכולם מה אני יכול, ומה אני יכול לעשות. אני יכול להפוך את העולם למלחמת עולם, והנשק שלי די אכזר והוא האהבה, פה אני אנצח. והחולשה שלי באותה מלחמת עולם, החולשה שלי במלחמה היא והוא אותו נשק של האהבה. החולשה שלי באהבה גם היא זאת שתתן לי לנצח. לזכור מדרך תחילה אני הפסדתי ומופסד, לזכור!
  -לא רוצה שתפסידו מההפסד שלי, אלא רוצה שתזכו ותנצחו
  -לזכור אני אוהב אתכם
  -לזכור איני שונא
  -לזכור
  להזהיר אני מתחיל להרגיש שונה, 20 שנה קשה וכאב ולא שינה אותי, ליזהר אני מרגיש שאני משתנה
  להיזהר שלא תפגעו
  באהבה צודקת מכולם, גול

  הגב לגול
 • גול

  מכתב לאמא שלי, נשמתי
  כולי כאב בלב
  כולי כאב, מה זה כאב? זו סתם מילה, לעומת מה שאני מרגיש מכואב. אני כותב לך את אמי מה שאני מרגיש בלב, ואיזה לב? אפשר להגיד, מה שנשאר מאותו לב. אני לא מאמין שאת אמי! אני לא מאמין שאמי וזאת את, כל כך כאב עשתה לי! אני לא מאמין שאמי אמי , עשתה לי, מה שלא יכולים זרים לעשות לאויב, האויב שיכול ועלול להזיק, לגנוב, לרמות, לאיים, לשקר, להתעלל, לפגוע, ולהרוג, ולא הייתי בטוח, שאמי תעשה לו מה שעשית לי, לאיש הזר, האויב, לא מאמין שהיא תעשה לו, מה שעשתה ועושה לי, אמי הייתה סולחת לו (לאויב) ובאהבה סולחת וסולחת, גורמת לו להתעודד, ונהיה עודד וידיד.ואני הבן השלם, ההפך נהייה לי, נהייתי דחויי, בדוי, לא ראוי, אכזר, אשם, מושפל, מוזנח, המום, כועס, כולי כאב, מדמם, גוסס, בוכה, מעולב, מצטער, ואי וודאות, בלי אימונה, חולה, בוגד, קוצני, מגונה, ערום, ובודד. אמי היקרה, יש לי שאלה אחת בבקשה, למה? אני אשאל אותך עוד שאלה בבקשה, מה הסיבה לכך? נכון יש לי עוד בלי סוף שאלות! אני אסתפק בתשובה אחת, תשובה שתעזור לי לפתור את החידה, איפה הייתה הטעות? איפה פספסתי? אמי יקירתי, האהבה והאהובה שלי, אני עדיין הבן שלך, ולעד אהיה, אני התינוק הקטן שלך, רעב רוצה לינוק, רוצה אוכל, מקלחת, מפחד לישון בחושך לבד, רוצה לידך, רוצה אותך, בקבר, לחבק אותך, לנשק מה שנשאר ממך, לחפש את הפרח, המתנה שלי, את לא מרגישה בה? אפילו לי לא מגיע לתת לך מתנה? הינה הפרח, המתנה שלי, אמא בקושי רואים, בקושי רואים. תסלחי לי אמי אני אוהב אותך יותר מאשר העולם, יותר גדול מאשר אוהב את אדוני (אלוהים) אותו רב לא קיים בשבילי אם את לא מרגישה אותי, זה השני יכול להמית אותי, כן ימית אותי, אבל לא יכול לתת לי לכעוס עלייך ולשנוא מבלי שישגע אותי. אני מתערב עם כולם שהוא קטן מאשר יכול לתת לי לשנוא את האחים, אחים שלי, ואמי יקירתי, ואבא שלי בעל אמי, ורב למשפחה שלי, אלוהים הגדול אלוהים לא תוכל לתת לי לשנוא את החלק שלי בני משפחתי, אני מתערב אתך בפני כולם אתה לא יכול מבלי לקחת לי את השכל, מבלי לאבד את הזיכרון, מתערב אתך מבלי שתשגע אותי, ואהיה משוגע מלא מאה אחוז משוגע. אתה כן גדול להמית אותי ואת כולם, כן לקחת את אמי, אמי אצלך זאת הסיבה שאני אוהב אותך באהבה שלה, הסוד שלי אתך: אם הייתי במקומך לא הייתי לוקח אותה לעולם, הייתי משאיר אותה איפה שהיא אוהבת אצל, אצלנו בני המשפחה, תודה על כל מקרה, אבל בבקשה אני מתחנן תשמור עליה ותגיד לה שאני אוהב אותה כמו תמיד ולסוף חיי, ואם אתה באמת גדול? תפתח לי לראות אותה בעם אחרונה כדי לחבק אותה, ותמורה לזה קח אותי לגיהינום, הכי הגינום שיש, אני לא מפחד להשתגע, ולא מפחד למות, נהייתי רחוק מאוד בכאב מאשר כך, נהייתי מתגעגע לאמי, לאבי, לאחים, לאחיות, לבני אדם,
  אני מסתכל מהצד, מסתכל על גול האשם, רואה אותו מעיד, מודה באשמה, שהוא האשם, אשם באהבה, ברחמים, בטוב שלו, ביחס ובכבוד לכם ולאחרים, אשם שהוא סבל וסובל, אשם שהוא נכנע לכם, אשם שהוא שתק ופחד שיחזיר לכם ותפגעו, אשם שלא יכול ולא רוצה לשנוא אתכם, ואשם ואשם ואשם!!!
  אני רואה בחומרת מעשיו, ומבקש לא לתת לו חנינה, להפך להרוג אותו, לתת לו פסק דין גזר מוות, להכאיב לו כמה שאפשר ואפשר, אני רואה אותו מהצד האשם וזה גול, בוכה מפחד, מבקש חנינה, אני מתרגש ושמח לראות אותו מתחנן, אני נהנה שהוא סובל, רציתי שיתחנן ויתחנן, אז אני שואל אותו, אתה מצטער? האשם המודה בוכה ומתחנן בפניי, ומדבר כן אני מצטער טעיתי ומבקש מאמי ומאבי ושאר בני משפחתי לסלוח לי, מבקש סליחה, אני אתקן את עצמי, ולעולם לא אחזור על מעשיי, מעכשיו אני מתחיל, לא לפחד, לא להתייחס, אני אצעק, אזלזל, אני אשפיל ואגנוב, אני אתעלל באחרים, אגנוב אותם, אהרוג, בקצור אני מתחיל להיות עבריין, זה בסדר? אני מפתיח ונשבע וממשיך ונשבע. מהצד אני מסתכל ושומע אותו עונה לי והפסיק לפחד! ומתחיל להיות כמו שצריך, כמו כולם. אני שואל אותו אם אתה מתחיל להיות גיבור כמו כולם, כמו האחים והאחיות ואבא והאחרים, מה אתה צריך להתחנן? האשם המודה, בוכה לי וממשיך להתחנן, ובקש ממני לא לספר, לא לאמא ולאבא ולאנשים אשר אהב וממשיך לאהוב! ומגלה לי סוד, שכולם חזרו בתשובה, כולם דתיים, והוא מרחם עליהם מאוד, לכן הוא מבקש חנינה, החנינה זה בשבילם כי הוא אוהב אותם, ומרחם עליהם, ושואל אם לא נכון למה היו צריכים לחזור בתשובה?

  אני צריך את התשובה, לא לחזור תשובה

  השאלה שלי למה? ולמה היינו צריכים? למה ובשביל מה?

  באהבה ובחנינה לכולם
  גול

  הגב לגול
 • גול

  שלום,
  הגשתי תלונה למשטרה נגד הפסיכיאטר שלי, ואתבע אותו עוד באזרחית.
  הרופא שלי אשר טיפל בי לאורך שנים, והיה אחראי במרפאה לבריאות הנפש באזור שלנו, במרפאה שאיבדה הרבה חולים צעירים ובינהם כמה מהחברים שלי ושכן אחד אשר התאבד ביום החתונה שלו. בביקור שלי במרפאה אחרי התאבדות של השכן שלי. שוחחתי עם הפסיכיאטר שלנו ושאלתי אותו מה הסיבה של גל ההתאבדויות הגדול אצלנו מבין החולים שלו? הפסיכיאטר אמר לי יש לנו בעיה בתופעה של ההתאבדות ואנחנו בודקים את הנושא עם האחראים במשרד הרווחה והמועצה.
  את האמת אחרי שהסביר לי הפסיכיאטר שהם בודקים את הנושא ומטפלים, חשבתי באמת שזה בסדר מטבע העניינים שיהיה מצב של מתאבדים, זה בגלל המחלה והמצב הקשה של האנשים.
  אחרי כמה זמן אני מגיע לביקור כרגיל אצל הפסיכיאטר. הוא שואל אותי איך אני מרגיש. אני אומר לו אני מרגיש רע וקשה לי. הפסיכיאטר שאל אותי למה אני מדוקה ומה הסיבה שאני המום וקשה לי? אני עונה לו, נכון שאני חולה במחלה נפשית, אבל קשה לי עם האנשים שהם מסתכלים עליי כמו משוגע! אז הוא שואל אותי אז מה אתה חושב את עצמך? עניתי לו אני לא יודע, אתה יכול להגיד לי מה אני?
  ענה לי בזלזול והתעללות כן אתה משוגע.
  אני בתור חולה שלו ופגוע. נהייתי יותר פגוע וכואב ומרחף. החזרתי לו ישר אם אתה גבר תרשום לי את זה. הוא הסתקל עליי כאילו מופתע כאשר קמתי ועזבתי אותו, ויצאתי. המשכתי ונכנסתי לרופא המשפחה, ואמרתי לו שכך וכך היה לי עם הפסיכיאטר שלי.
  רופא המשפחה נדהם ואמר לי הוא יבדוק מה יש לפסיכיאטר ואיך הוא מתנהג כך. והוא מצטער שזה קרה.
  סחבתי את זה לאורך שנים כואב לי ומרגיש פגוע מאוד מהתנהגותו לפסיכיאטר. אני בתור חולה נפש אף אחד לא היה מאמין לי. היום אחרי שיצאתי וקבלתי חוות דעת שאני שפוי והאבחנה שהיתה לי עם הטיפול הכול היה שגוי וטעות. אני מתחיל היום בקרב על הצודק ומלחמה נגד האוייב. האוייב זה הפסיכיאטר שהיה מגרה ומעודד את החולים שלו להתאבד, ובכך הוא נהנה.
  התחלתי לבדוק את הנושא עם עוד חברים, וקבלתי תיאור למקרים שחולים נפגעו אפילו שאחד מהם היה עם אשתו בזמן שהפסיכיאטר פגע בו.
  איך אני יכול לוותר לו והרבה חברים וחולים שאני מכיר התאבדו. ואני עד אישית להתעללות ופגיעה, אשר היה יכול להרוג אותיי ורק המזל שלי שעזר לי ומנע ממני מלהתאבד. אני רואה בפסיכיאטר הזה אשם ומעורב בהתאבדות החברים שלי והחולים שלו. לכן אני לא מרחם עליו שיקבל הכי מגיע לו מעונש צודק לעבירה שלו. והוא אשם..
  אין לוותר לאנשים כאלה, ואין לפחד להגיש תלוני ולתבוע את האשמים אשר מתעללים בנו ובחולים שלנו.

  בברכה
  גול

  הגב לגול
  • hilla

   I am very sorry to hear your sad story Gol and I would like to add here two names of close friends who killed themselves because of psychiatry
   Assaf Deri and 21 years old sweet Jaman a beautiful boy whos mother just worried about him because he w3as a bit distresses after splitting from his girlfrien
   Yehe Zichram Baruch and Hashem Yikom Damam
   I would LOVE to see psychiatry OUTLAWED and every single staff member of psychiatric hospitals or clinik tied for 24 hours without permissin to go to the toilet with no water and food
   and they should WRITE ABOUT HOW THEY FEEL about this so called |treatment| and it should be published in all the front pages of every leading newspaper in the WORLD
   that will SURLY MAKE THIS WORLD A BETTER PLACE

   הגב לhilla
   • גול

    הילה שלום,

    הייתי חייב לתרגם את ההודעה שלך לעברית, כי אני פשוט לא מבין אנגלית. כפי שהבנתי שני חברים שהתאבדו בגלל הטיפול הפסיכי, אני מצטער שנקלעים לזה.
    נכנסתי בין החברים שלנו המטופלים אצל הפסיכיאטר האיום, הרבה שמחו שאני תובע אותו. אנשים ספרו לי שהם שמחים שהוא נתבע, והתחילו לספר לי מה שהיה איתם עם האיש הרע.
    מטופל אחד ביחד עם אשתו ספרו לי שהם היו ביחד בביקור והרופא הזה שאל את הבעל למה אתה לא עובד? המטופל ענה לו כי אני מאוד חולה מאיפה אני יכול לעבוד! הרופא צוחק וזלזל ואומר לו בחיוך והשפלה אתה בגודל של שור..
    הבעל והאשה נפגעו קשה והיה להם מאוד מביך בביקור, והרגישו מדוקים.
    אני אומר לאשתו אם היתה אשתי אתי בזמן שהרופא פגע בי, ישר היינו הולכים להגיש תלונה במשטרה. איך היית עם הבעל וזה האחר הרופא מזלזל ומתעלל ומשפיל במקום שיטפל ויתקן אז הוא משתולל ומזיק! ואת שומרת את הפגע והכאב בלב? את צריכה, אפילו שניכם צריכים להפוך לו את השולחן כי את שפויה בעין כולם. לא כמוני אז שהייתי וכמו בעלך שאף אחד לא יאמין לנו כי ידוע עלינו שאנחנו לא שפויים.
    האשה שתקה והבעל מתחיל לקלל .

    הילה לא צריכים לקשור את הפסיכיאטר למיטה ולא נמנע ממנו מים ואוכל, להפך צריכים לתת לו טיפול ולעזור לו להרגיש בעבירות שלו ובטעיות שלו, ולתת לו עונש לעבירות כחוק צודק והוגן וזכותו לקבל את הכול בזכות כי הוא בסוף בן אדם.
    אני מרגיש כמוך בכעס, אבל צריכים לחשוב במוח לא בהרגשות אחרת נהייה כמו הפסיכיאטר האשם הזה.

    אני מודה לך שהגבת לי להודעה ושתפת אותי בכאב. יהיה טוב

    כמה שנהיה חושך ניצוץ של אור מראה לנו הדרך לחירות וזכות ובכך נלחם ויהיה לנו ויהיה לחושך אור מלא אור.

    באור צודק ובאהבה אני אתך ועם כולם

    בברכת בריאות
    גול

    הגב לגול
  • יעל י.

   בהצלחה גול.

   הגב ליעל י.
   • גול

    יעל י. שלום,

    תודה רבה,
    שולח לך באמייל שלך שאלה, מי זה …?

    אני נאמן לחולים כמו לעצמי, ומה …?

    תודה ולהתראות

    בברכה
    גול

    הגב לגול
    • יעל י.

     גול שלום,

     לצערי עוד אין לך את המייל שלי ולי עוד אין את שלך.

     ראיתי שנרשמת לאחרונה לפורום של "אמת אחרת" – טוב מאוד!

     בהודעה פרטית אוכל להעביר לך שם את המייל שלי או שנוכל להתכתב דרך שם.

     הצורה בה פותחים הודעות פומביות בפורום –

     מתחברים לפורום עם שם המשתמש והסיסמה שלך, הולכים לאחד מתתי הפורומים המתאימים (למשל הפורום הזה, בו יש דיונים רבים על פסיכיאטריה – http://forum.emetaheret.org.il/forum35/)

     לוחצים בראש העמוד על "צור הודעה", ואז נפתחת לך הודעה ריקה. נותנים לה כותרת, כותבים אותה ושולחים.

     (שים לב שמערכת הפורום מנתקת אוטומטית מדי פעם, אז מוטב לשמור את הודעותייך ידנית מדי חמש-עשר דקות, ותמיד לשמור אותה בצורה זמנית בקובץ נפרד לפני המשלוח. במידה וכתבת הודעה ארוכה, לחצת "שלח" והמערכת מבקשת ממך להתחבר שוב, המערכת לא תשמור את ההודעה שלך. אתה צריך ללחוץ "אחורה" עם הדפדפן פעם אחת, וכשתגיע אליה, סמן את כולה, לחץ "העתק", ורק אז התחבר בחזרה למערכת הפורום כדי לשלוח את ההודעה. אם יש בעיות נוספות כתוב לי!)

     בפורום נוח יותר לעקוב אחרי התגובות להודעותייך ולפרסם הודעות חדשות על נושאים שמעניינים אותך.

     כדי לעקוב אחרי התגובות להודעות שלך כאן באתר, בתחתית עמוד ההודעה יש אפשרות לסמן את האופציה "הרשמה כמנוי לקבלת הודעות על תגובות בפוסט זה". בצורה כזאת, כל הודעה שנשלחת כאן כתגובה תגיע אלייך אל המייל כדי שלא תפספס אותה.

     שבת שלום,
     יעל

     הגב ליעל י.
     • גול

      יעל שלום,
      אני מתכתב באמייל עם האתר אמת אחרת כבר כמה ימים, האם את האחראית שם? לפי איך שהבנתי כן את שייכת לבעלים, ויש לי עוד חבר ששיך לבעלים, הוא מגיב בתגובות לעידוד האנשים שלנו לשלוח תגובות לפורום, אני מאוד מעריך אותו אפילו שהוא מהבעלים והעובדים באתר אמת אחרת, כי הוא מעוניין להצלחת הפורום ובכך עוזר לנו, ועוזר במיוחד לחולים, ויתרום להפסיק את הטרגידיה של האשפוז הכפוי, והחולים יקבלו את הייחס והזכות שלהם כבני אדם.

      כמו שאמרתי ושלחתי לך לאמייל של האתר אמת אחרת ושלחתי לחבר שלנו שעובד אתך באתר ומגיב לפורום עדיות אישיות לאשפוז בכפייה. שלחתי לו למה אתה צריך להיות בשם בדוי? אתה צריך להיות עם השם האמתי שלך. אני למשל עם השם האמתי שלי. כך אני נמצא יותר אמין לפורום כמו הילה. אתה יכול להגיד למשתתפים שגול וזה אני נותן לי אישור להתחיל לספר את הסיפו שלו הסיפור האמתי לעשרים שנה של אבחנה לא נכונה ונזק ופגע וייחס לא הוגן מצד כל העולם. אני יכול לתת לכם את הסיפור עם עדיות לאנשים בשמות נכונים אפילו בצולומים שלהם ויהיה ברור לעולם שבאמת יש טאות ובאמת צריכים לתקן ואינו יכול המצב להמשיך במדינה שלנו בכך שהחולים ישלמו בעמיים למחלה ולטיפול שגוי ואלים וקיצוני ובוגד את החירות שלנו ושל החולים אפילו שהם חסרי אונים ולא שפויים. העולם צריך להיות שפוי כדי לתת להם את המגיע להם כבני אדם.

      בכבוד ובשפיות
      גול

      הגב לגול
 • גול – תרשה לי לחזק את ידך
  מי העו"ד שמייצג אותך ? יש לי כמה תביעות עבורו …הגיע הזמן באמת שכמה מהפסיכיאטרים ימצאו עצמם בכלא אולי כך הם יבינו מה הם עוללו למטופליהם .
  לאחר מכן הם מספרים שהמטופלים התאבדו כתוצאה ממחלה , כאשר הגורם העיקרי המשכנע אדם לקחת את נשמתו בידו הוא הרופא האליל הזה !

  • גול

   אפי היקר שלום,

   אתה זוכר כשאמרתי לך אתה די קרוב?

   אתה זוכר שבקשת ממני את האמייל שלי?

   אני עכשיו מראה לך שאתה קרוב ממני מספיק לא היית צריך לבקש את האמייל שלי. למה?

   כי אתה קרוב ממש קרוב והאמייל שלי כבר אצלך. אז למה היית צריך לבקש אותו?

   אני מעדיף לעבוד עם אנשים גלויים, אני לא מפחד להופייע בפני כולם בשם המלא שלי ובכתובת המדוייקת שלי.

   אגב השם שלי האמתי הוא גול, וגול השם שלי אינו בדוי.

   את הסיפור שלי מיד עולה לאוויר ושמות אמתיים לרופאים יהיה בשולחן הדיונים בבית המשפט. החרדה והפחד והאבחנה הכוזבת כבר אחראי.

   יש לי עוד סרט שיכול להפוך את העולם, ואני לא דואג. מי שצריך לדאוג זה האשם ולא הקורבן! אני דרך תחילה הפסדתי את הכול, מופסד מראש. והיום אני חייב להפסיק את ההפסדים לחברים שלנו אשר משלמים מחירים הכי גבוהיים חינם.

   הילה ואפי תאמינו לי חייבים להיות גלויים ולא לפחד, אני מספיק חזק במלים שלך הילה, המילים שלך שאני הכי מאמין כי היו לי ויהיו לי לתמיד. הכי צודקים מאשר הפסיכים והם הפסיכיאטרים ואלה התמימים.

   אני ממשיך לכתוב ולכתוב אפילו שאני חלש בעברית וגם באנגלית, ומה שנשאר לי זה אהבה לצודק והצדק להפסק עם זה, ולא לתת עוד לאנשים לסבול.

   בברכת בריאות
   גול

   הגב לגול
   • גול

    שלום לכולם,
    הילה אפי יעל ואני ועוד הרבה חברים מחוברים לנושא הפורום והמחלה. אני נחוץ בדעתי שצריכים להגיב ולהוציא את הדברים מסדר היום יום.
    אנחנו חייבים להיות מגובשים ולהיות בחזית המנצחת בצדק.
    אני מאשר לבעלי האתר אמת להעביר את הפרטים שלי להילה, ולאחרים, לאפי לא צריך כבר יש לו את הפרטים שלי. יכולים להעביר את הפרטים לאנשים שעדים אישית לאשפוז בכפייה ועוד לאנשים שנפגעו מהטיפול של הפסיכיאטרים שלהם.
    בתור חולה נפש לשעבר אני יודע איך החולים מרגישים כי בעצמי הרגשתי אותו דבר.
    אנחנו לא יכולים לתקן את העולם, אבל יכולים לשפר, ויכולים לעזור לאלה שצריכים עזרה לאנשים המדוקים.
    אני יכול להאמין לכל אחד שאומר שהוא נפגע. כי באמת נפגע קשה במחלה ואנשים מזלזלים בו ולא מאמינים לו בגלל אותה מחלה.

    להאמין לכולם שהם נפגעו ועוד נפגעים.

    בברכה
    גול

    הגב לגול
    • גול

     אפי ויעל האהובים,
     אני מתנצל על הטעות שהיתה לי עם התגובה בפורום ובאמייל שלי. זאת הפעם הראשונה שאני משתתף בפורום. לכן לא הבנתי מה היה לי באמייל שקבלתי מהפרוייקט אמת אחרת שאפי הידיד שלי שלח לי.
     שמחתי שהבנתי את העניין אפילו שהיה באחור. אני חוזר ומבקש סליחה.

     אני משתתף אתכם באחריות ומשתף אותכם בסיפור שלי, שיכול להבהיר את האמת.

     תודה ולהתראות
     גול

     הגב לגול
     • גול יקר – אין לי את המיל שלך ויש לי על מה לדבר איתך
      יעל יקרה הסברת שאפשר להתכתב האחד אם השני במסרים אישיים אני לא מוצא את זה בפורום תוכלי להסביר בשנית .

      • גול

       אפי יקר,

       אני בקשתי את האמייל שלך מהאתר אמת אחרת.

       חזרו אליי שאין להם את האימל שלך.

       אפי בבקשה תכתוב תגובה ותבקש ליצור אתי קשר.

       תודה

       הגב לגול
     • angelfish

      לא נמאס לך להיות כל כל עדין?

      הגב לangelfish
      • גול

       שלום,
       לי לא נמאס, אולי כן לאחרים, ולך נמאס אני מבין.
       אני עוד לא התחלתי איך נראה לך שנמאס לי?
       רק התחלתי ללמוד ולהיות עדין, אני אהיה יותר ויותר עדין ולא ימאס לי. כי עברתי הרבה שעורים של כאב והתעללות מהכי קרובים, והמשיכו לתת לי לאהוב את האחרים ונהייתי עם הזמן יותר ויותר עדין מאשר התנהגו אליי בגס והכי גס לא הוגן ולא צודק. והינה את נמאס לך מלכתוב כמה מלים. הלווי והייתי יודע לכתוב יותר טוב מילים יפים ואני שמח ללמוד להיות סבלני ובמיוחד לאהוב ולהיות הכי עדין בעולם בכדי שאאהוב אותך ואת כל השמות והמלים שאת כותבת אותם בודדים ויהיה להם הד גדול ויפה להגשים. אני לא משתעמם להפך אני ממציא אהבה בין אבן לכלים, אני עובד אומן מייצר בשיש ציורים, תארי לעצמך או תאר לעצמך בכמה אותיות וכמה מלים שכתבת מתחילים להזרים לי רגשות בלי סוף והינה אני מפסיק לכתוב, אחרת ימאס למקלדת להקליד ולי משעשע ואיני מאמין שאת הנימוס והעדינות יהיו אשמים גם הם כמו שהתעללו והאשימו עוד הרבה חולים. להזכיר לכולם שאני בעבר שלי חולה נפש והיום אני שפוי ומאוד בריא, ואיני מצטער ולא מתחרט שהייתי ועדיין עדין, אפילו לא ברעיון ולא בתחושה איני גס ולא אלים, ועוד הרבה שפויים אשר לא אובחונו והם כל כך ..
       ולא נעלב אם כולם מקללים אותי כי אני אוהב אותכם די ולא נמאס לי להיות עדין.
       תודה לכם בעדינות אשר לוטשה ולטשתם בהכי גס ויותר גסים, ונהייה מבריק מחליק נוצץ לכם באור ורחמים.

       אני עוזב את התגובה בעודף ושפע ברכות בלי כל טיפול וללא סמים. בברכת בריאות ולא משעמם לכם ויותר עדין.

       בברכת בריאות
       גול

       הגב לגול
       • גול

        למנהל הפרוייקט שלום,

        תודה לך מר' ניב היקר שהעברת את האמייל שלי להילה, קבלתי הודעה מהילה והייתי מאוד שמח ומאושר. הרגשתי ממש נהדר.
        עדיין אני לא מצליח להשיג את האמיילים של אפי ויעל. אשמח ואהייה מודה לך אם אתה יכול להעביר להם את האמייל שלי.
        לאפי ויעל אשמח לקבל את המייל שלכם אם אתם יכולים דרך האתר אמת אחרת והמנהל ניב ליצור אתו קשר הוא יכול לתת לכם את המייל שלי.

        תודה ולהתראות
        גול

        הגב לגול
 • גול

  שלום,
  שלוש אחויות, אחות צביה היא בשבילי השפויות כולה, יכלה להבין מהרגע הרשון שלי באשפוז בכפייה שאני איש כלוי בלי כל סיבה ואשמה. היא באה אליי ואמרה לי…
  ועזבה אותי והיא אומרת תכף תכף אני חוזרת!!!
  חזרה אליי צביה הנהדרת ולידה שתי האחיות תאמי וגילה, צביה אומרת להם זה… אם לא נעזור לו לעולם לא יוצא מכאן!!!

  לצביה ותאמי וגילה אני אומר לכם תודה, ומה זה תודה?
  אני אומר לכם הצלתם אותי והצלתם את בני משפחתי, להציל חיים ולמצייל לא אומרים תודה, לעזרה לחצות את הכביש, לעזור לי ולהרים את החפצים, לעזור לי ולהחזיק את המעלית, ולעזור לי ולעזור לי, אז אומרים תודה ורב תודות.

  להצייל את החיים זה אומר שאני שבוי בגופי ונפשי וכל רכושי אפילו אני תורם את עצמי לכל העולם, אסלח ואאהוב ואעזור ולא אשנא ולא אבגוד ולא אפגע ולא אגנוב, אלא אקריב את עצמי למען האחרים מבלי להתייחץ לדת ולא לליאום ולא למין.

  את צביה ותאמי וגילה לעולם לא אשכח, לעולם לא …

  אני מחזיק את התמונות שלהם אצלי עשרים שנה ואני אחזיק אותם לסוף חיי.

  תארו לעצמכם שהמערכת הטיפולית כמו שכוראים לה הצוות המטפל בבתי חולים, תארו לעצמכם שכולם היו כמו האחויות צביה ותאמי וגילה מה היה קורה?

  אגב יש לי שמונה אחויות וחמשה אחים, ואני היום בודד עם אשתי וילדיי בלי כל סיבה חוץ מאשר גנבו אותנו ובגדו בנו ואימו עלינו, ובסוף השפילו וזרקו אותנו. וכך עם ההורים האבא והאמא. למה? כי נצלו את המצב שלי במחלה וגנבו לי את העסק. הייתי נותם להם את העסק שלי ולא היו צריכים את כל זה. העיקר לא להפסיד אותם. עכשיו אני אבוד מבחינת קרבה ומשפחה אבל יש לי את התמונות לאחויות צביה ותאמי וגילה. אני מתחיל לחפש אותן בכדי להגיד להם תודה. סליחה לא התכוונתי תודה, אלא להקריב להם את עצמי ובני משפחתי באהבה לנצח.

  צביה ותאמי וגילה
  תאמי וצביה וגילה
  גילה ותאמי וצביה

  אחויות פסיכאטריות נהדרות ונפלאות ואהובות.

  באהבה לנצח ולא מספיק להגיד לכן תודה.

  גול

  הגב לגול
 • גול

  שלום,
  ברגע הראשון שהעלו אותי לאמבולנס מתחילים להתייחס אליי כמשוגע.
  האשפוז שלי בכפייה הינו סיפור קשה וכואב. אני חושב לאסיר ושבוי לא היה לו את אותה חוויה טראומאטית. היחס הלא הוגן מתחיל ברגע הראשון, מספיק שהרופא מחליט לאשפז אותך בכפייה ומתהפך העולם מתחילים להתייחס לך כמשוגע. לא שואלים אותך מה כואב לך מה אתה מרגיש ואיך אפשר לעזור לך. אתה מתחיל להיות משוגע חסר זכויות ולא ראוי.
  היום אני שואל את עצמי אם באמת הכפוי באמת חולה נפש, והוא משוגע, למה לו מכבדים אותו כבן אדם? למה מאשימים אותו במחלה שלו? ולמה הם מתחילים להיות יותר אכזרים מהמחלה שלו? מה יוצא להם מזה? אם הם לא אוהבים לעבוד עם משוגעים שיחפשו בשבילם עבודה אחרת. או להפך שהם אוהבים לעבוד עם אנשים כאלה וכך הם נהנים כשהם מתעללים בהם? אז אני מבין שהם צריכים את הטיפול, וצריך לתת להם יחס הגון כבני אדם וכבעלי חיים.
  הלוואי והתייחסו אילנו כבעלי חיים, הם לבעלי חיים אוהבים, מגדלים חתולים וכלבים ומתייחסים אליהם קרובים, קרובי משפחה.
  אנחנו החולים מאבדים את הזכות אפילו בתוך המשפחות שלנו, מתחילים להרגיש מוזנחים מושפלים ואשמים, ולא נהיה משויכים להורים אפילו שהם שלנו הכי קרובים אשר ילדו אותנו, הם מתחילים להתייחס אילנו פחות מבעלי חיים.
  אני לא מאמין לעצמי שזה קורה לי ולאחרים, כן לאחרים אני לא מאמין כי אומרים עליהם חולי נפש, ומאמין לעצמי כי הפסקתי להיות חולי נפש. הלווי והייתי נשאר משוגע היה יותר כל מאשר לעכל מה שקרה לי ועדיין קורה לחברים שלי שהייתי שייך ומשויך להם המסכנים.
  אני לא מאמין ולא מאמין שהאנשים אלה שלא וכבת להם, הרופאים המטפלים האנשים בחברה וקרובי המשפחה אשר התנהגו כלפינו בכל כך איום, אני לא מאמין שהם בעצמם שפויים.
  סליחה, אני מבקש סליחה מכולם שאמרתי כך עבור האנשים, ויותר מצטער שהם באמת כך!!!
  באהבה וסליחה
  גול

  הגב לגול
  • גול

   שלום,
   עברתי בדיקה אצל פסיכיאטר אחד עם המסמכים הרפואים שלי שמעידים על המחלה סכיזופרניה, הפסיכיאטר בדק אותי(התכוונתי בדק את הניירת) הוא אמר לי לא יכול להיות שכולם טעו. אז הפסיכיאטר קבל על הראש כשאמרתי לו זאת הבעיה שלי עם כולם כי כולם אבחנו את המסמכים ובסוף אני מגיע לרופא פסיכיאטר אחד בלי כל מסמך כי הייתי ממש מנופח מהתרופאת ולא יכול לדבר ואיני מסוגל ללכת ובטח לא לנהוג. הרופא האחרון לא היה לו אף מכתב על המחלה שלי. כנראה היה לו כל הזמן לבדוק את הגוף והנפש שלי, אחרי כשעה אמר לי אתה בשבילי בן אדם בריא. אתה במצב אנוש רק בגלל התרופות.
   היום אחרי שיצאתי מהתרופות וחזרתי לשפויות התחלתי במלחמה. העורך דין שלי שלח אותי לבדיקה שניה אחרי הבדיקה הראשונה עם הניירת של המחלה.וזה הרופא שאמר לי איך יכול להיות שכולם טעו? אז העורך דין שלי שלח אותי לפסיכיאטר אחר ואמר לי לא לקחת אף נייר. בפרוש תגיד לפסיכיאטר השני שיבדוק אותך לגוף ולעניין כאדם ולאבחן אותך כראוי מבלי כל עבר שלילי איום שהיה לך.
   אני מגיע לפסיכיאטר מכובד ומבקש בדיקה. שאל אותי הפסיכיאטר למה אתה צריך את האבחון. אמרתי לו יש לי מצב שמחייב אותי לבדיקה ולאבחנה ולא משנה למה מה שמעניין זה הבדיקה והתשובה באבחנה במכתב. ואם הבדיקה מעלה חשד לבעיה אני רוצה טיפול אצלך. זה רע? הפסיכיאטר צחק ואמר לי לא אין בעייה אתה תעבור את הבדיקה ואחר כך נדון בהמשך טיפול.
   עברתי אצלו בדיקה רצינית. הפסיכיאטר התרשם ממני בטוב ונתן לי מכתב רפואי שאין לי בעייה ואין לי מחלה ולא צריך טיפול ולא התערבות פסיכיאטרית.

   השאלה שלי אם הייתי הולך לאותו פסיכיאטר נחמד שאבחן אותי שפוי מה היה מאבחן אותי עם התיק הרפואי הישן? ומה אני אשם בטעויות או יותר נכון בסדרה של טעויות לרופאים מטומטמים? סליחה על המילה מטומטמים, לרגע הרגשתי שהם וכל הטיפול שלהם סתם ולא רק סתם אלא חסר. ונזק והרס לריפואה כולה והמצב אצל רוב החולים הינו נזק בלתי הפיך ולי שחק לי המזל לטוב אחרי עשרים שנה שהיה לי רע, והמילה רע הינה מילה טובה יחסית ממה שהיה לי לעשרים השנה שחלפו, הרג אונס קטל ועוד כאב בלתי שכיח אלא זיכרון אלים.
   אשמח להציג לכל המעוניינים את השם המלא שלי כולל האמייל עוד כחודש ימים. אז התהליך שלי, המשפטי נהיה בדרך לניצחון. תודה
   להילה ולאחרים לבי אתכם ואהבתי שלכם ובתוכי לתמיד

   בברכת בריאות
   גול

   הגב לגול
 • גול כל הכבוד – אני מכיר משהו שפנה ל5 פסיכיאטרים אחד מהם הוא אילן רבינוביץ' עם אותו הסיפור וללא מסמכים מאשרים .

  כל אחד תייג אותו אחרת וכל אחד המליץ לו על טיפול אחר . מה שמראה את השקר הגדול של המקצוע הזה …שעד היום לא הצליח לרפא אפילו מטופל אחד רק להרוס את החיים שלו ואת חיי המשפחה שלו .

  • גול

   אפי יקירי
   את השקר הגדול של הפסיכיאטריה הינו יותר נכון הרג וקטל ואונס לאנשים וזכותם ולחירות. אני מצדיק אותך במילה שקר הגדול, השקר המשותף בין הרופאים לרפואה, המשותף בין הפסיכיאטרים והפסיכוטים והם אחד. המשותף בין החולים המטופלים לאותם מטפלים הפסיכיאטרים הינו קורבן לרוציח. אפילו יותר אכזר. מהניסיון שלי בעבר עם הרופאים האלה אני אומר בחד משמעית לא צודק ולא הוגן ויש לי עדות שרופא שאבחן אותי באשפוז בכפייה הראשון היה רופא משפחה רק התחיל בהתמחות שנה אחת כבר קבל אותי ארוחה מוכנה לסכיזופרניה! כנראה הרופא שלי שעוד נשאר לו שיש שני של התמחות היה מספיק חכם ומהשנה הראשונה היה מעביר בטסט את הבדיקה לסכיזופרניה. תאר לעצמך אפי היקר הרופא שלי מאז מעשרים שנה עבר את שבע השנים בהתמחות ונהייה לו שלוש עשרה שנים אחרי ההתמחות (ניסיון עשיר) תאר לעצמך מה הוא מסוגל לחולים שלו? אני מאמין שהוא מפצח אותם כמו גרענים טעימים. הלווי וזה עוצר הפסיכיאטריה ורופא משפחה יתן לחולים כדורי הרגעה ומעודד אותם ואת המשפחות שלהם ונהיו חזקים יותר מאשר הסיוט הפסיכוטי ובתי המשוגים הנוראים.
   לבי ונפשי האוהבים עם כל החולים ויקירהם הסובלים.
   באהבה לכולם
   גול

   הגב לגול
  • גול

   אפי יקירי,
   אני שמח למסור לך את הפרטים האישים שלי והאמייל בכדי שנוכל לדבר יותר לעניין, אתה איש מספיק אחראי לכן אני גאה להכיר אותך מקרוב. אני מזמין אותך בגאבה ללוות אותי בצודק לשים קץ לסבל ולאי ודאות החולים ויקירהם עם הטיפול והמחלה.
   אני מזמין אותך לכתוב אליי לאמייל בכדי שאני אוכל להתכתב ישירות אתך. כבר הצלחתי להתכתב עם הילה, ונהייתי מאושר בכך רב.
   רב תודות למנהל הפרוייקט ולעובדי האתר אמת אחרת, ולאפי ולהרבה אנשים מעניינים ואחראים…
   באהבה לכולם
   בברכת בריאות
   גול

   הגב לגול
 • גול

  שלום,
  מי יכול לדעת יותר ממך שיש לך בעייה? אתה יכול להרגיש באמת והכי צודק אם באמת יש לך בעייה או מחלה. מצד שני אשתך בטוח מרגישה אותך אם אתה בסדר או יש לך סימן אפילו קטן למחלה. גם הילדים שלך מרגישים ויודעים מאה אחוז אם יש לך משהו מוזר שאין להם את זה, וזה באמת בעייה.
  יכול להיות לכולם לאבא ואמא ולכל הילדים יכול להיות שיש להם מקור סבל וזה גורם כאב, זה לא אומר שכולם חולים. אלא אפשר להגיד שהמשפחה שלך עוברת מצב אינו נורמאלי כמו בזמן מלחמה, והמצב ההפוך הוא הנכון שהמשפחה שלך נורמאלית והמלחמה היא הדבר הלא נורמאלי היא הבעייה.
  מגיעים לרופא שיכול לתפוס את הקדור הטועה של האויב, הקדור ההורג של אותה מלחמה לא הוגנת אשר עושה את הקורבן האשם הסובל ולעשות אותו לחולה. החולה לבן משפחה עם אשתו וילדיו המוטרדים הבריאים בנפשם ובגופם האוהבים. והגורם המעניש הוא הקצוני החולה.חולה בגוף ובנפש ובמדעות ושטוף מוח מבחינה דתית, ובגלל שהוא דתי הוא מקבל תמיכה לא חייבת להיות נכונה. כי האוהדים גם הם שטופי מוח. כמו המתאבדים. זה ששולח אותם לעשות פגוע, הוא שוטף להם את המוח והם כמו רובוט עושים את המעשה הנורא האיום ומתאבדים. והוא בעצמו הגורם לעולם לא יעשה את זה ולעולם לא יתאבד.
  אז להבין שהבעייה מתחילה בהרגשת החולה עצמו ואשתו וילדיו, אחר כך החברה יכולה להעיד שהוא בריא ושפויי מאה אחוז, ולא חייב את העדות של ההורים. כי רוב המקרים ההורים הם הסיבה למחלה והם הרודפים. יש הרבה סיבות לרדוף את הבן והאשה והנכדים. אני בטוח מסיבה אחת, והיא הכסף ועסקים.תודה
  בריאות לכולם
  גול

  הגב לגול
 • גול

  שלום, מה היה קורה לאדם שאהב את ההורים שלו, אף פעם לא כעס עליהם אפילו שהזיקו לו מאוד. ולאורך כל החיים שלו הוא סלח להם מבלי שיבקשו סליחה. הם ניצלו מצב לחץ שהוא נקלע לזה בגלל שקרוב משפחה שעבד בעסק שלו, גנב לו פנקס שיקים ופזר אותו וזייף חתימה. ההורים ניצלו את המצב והכניסו אותו לאשפוז בכפייה. בכניסתו לכפייה ההורים שיקרו ובסיוע רואה חשבון אשר גם הוא קרוב משפחה זיפו במע"מ וסגרו לו את העסק ופתחו במקום עסק לאחיו הקטן בן שיש עשרה וחצי. הם עבדו בעסק שלו שנהייה להם מבלי כל הצדקה, העסק שלו היה פרטי. לא שותפות ואינו עסק יורשה. ארבע שנים עבדו אצלו בעסק אשר בתוך הבית שלו איפה שהוא מתגורר. הרעש והאבק והצפיפות ובנוסף היחס הגרוע שהתיחסו לו ולאשתו ולילדיו כאילו הם האשמים. המצב לא מפסיק להתדרדר. האשפוז הכפויי מכניס אותו חולה לאבחנה ותרופות. עם התרופות הבן אדם מסתבך ולאורך כל השנים היה לו רק החמרה והתדרדרות. ובסוף הגיע למצב אנוש. התחיל בבעיות לדיבור, שיבוש בראיה והפסיק לנהוג, והתמוטט וישן מנופח במיטה לא תפקד שבע שנים. בסוף המזל בא לקרתו, בא מישהו ששמע עליו וזה השני עבר מצב לחץ ועבר טיפול באופן פרטי על חשבונו אצל כמה רופאים, כולם השקיעו אותו במחלה ותרופות. בסוף הגיע לרופא אחד והרופא האחרון הוציא אותו מהכול תוך שלושה חודשים. הבחור הנחמד הגיע אליי ואמר: אם הרופא הזה לא יעזור לו אף רופא אחר לא יעזור. החולה שכבר התמוטט נסחב מהמיטה ונלקח לרופא לבדיקה. בבדיקה אצל הפסיכיאטר במצב אנוש לחולה שכבר הגיע למצב שלא יכול לדבר, וזכרון איטי ועמוס. הרופא אומר לו ש אינו חולה ורק הוא מסומם. צריך גמילה מהתרופות והחיים חוזרים כרגיל כמו כולם. התחיל הרופא בגמילה בלווי האשה והילדים ובשיחות תמיכה בטלפון. אחרי שבוע ימים החולה חזר לביקורת נוהג לפעם הראשונה משנים ועוד היה לבד ולא צריך משגיח ולא מלווה, אפילו בלי אשתו אשר היה צריך כל הזמן אפילו שצריך לכנס למקלחת או שירותים. החולה מתחיל להיות איש נורמלי לכל דבר, חזר לעבודה ופתח עסק מחדש. כנראה המצב החדש הזיק להורים שלו שכלאו אותו באשפוז בכפייה ולקחו לו את העסק ועוד השפילו אותו ואת בני משפחתו. המצב החדש לא עזר מצד ההורים הם הגבירו את המאמצים בכדי לשתק את הבן מבחינה נפשית גופנית ועסקית ועוד משפחתית. היום המצב של הבן לחוץ כספית. כי העסק שלהם נהיה גדול והבנק רוצה בהם ואין לו בעייה להציק לבעל העסק הקטן ובמקום לתמוך בו התחיל לשבור אותו בכדי לקבל שביעת רצון מהעסק הגדול של ההורים. לא לשכוח שגם מנהל הבנק הוא נשוי לאשה מאותה משפחה לאותם הורים. כולם במשפחה שלו התגבשו נגד בני משפחתו לקורבן ונגדו בלא צודק ולא הוגן ועוד איום וקיצוני ביותר. החולה הזה שהפסיק להיות חולה ואין לא סכיזופרניה שנתנו לו רופאים מטומטמים שסיעו לעוול ולאבל שיהרוג את המשפחה החלשה הפגועה מהכי קרובים והם ההורים. השאלה שלי: מה הייתם אומרים אם הייתם באותו מצב למשפחה זו, מי המשוגע?הרופאים, ההורים. או אני !

  הגב לגול
 • אלעד1

  גם אני כמוך עברתי מסכת ארוכה של אלימות והשפלה לפני מספר שנים מועט מצד צוות מחלקת י"א בבית החולים נס ציונה ואצל חבורת הסאדיסטים במרפאות החוץ באותו מוסד. ה"ריפוי" בנס ציונה הפך לסיוט הגדול של חיי שרודף אותי עד היום.

  שלך בידידות,
  אלעד

  הגב לאלעד1
  • hilla Ben David

   ***

   הגב לhilla Ben David
  • גול

   אלעד1 שלום,
   הסיוט רודף אותנו לכל החיים? למה לתת להם להצליח ולהרוס לנו את החיים?
   הם טעו והשפילו אותנו ולא התייחסו לנו כראוי. הם התעללו בנו לא צודק ולא הוגן, ובסוף לתת להם להצליח?! לתת להם הצלחה שסיוט שלהם ירדוף אותנו לכל החיים?
   אני מצליח לעצור את הסיוט שרדף אותי עשרים שנה, והיום אני מחזיר להם במקום החולשה שהיתה לי כוח עצום שעוצר אותם והופך את המצב מנרדף לנלחם יותר נבון ויותר הגון ויותר בן אדם מהם המנובלים.
   אני מסכים אתך ועם כולם שזה הסיוט גדול וכואב ומפחיד. אבל לא לתת לזה לשלוט בנו לכל החיים, צריכים לעצור ולהתחיל ללחם בזה המצב שגרמו לנו נזק וכאב. ולהפוך את המצב במציאות חדשה שאנחנו החלשים הקורבנות מתחילים להיות חזקים ונתחיל ללחם. פשוט נלחמים על השפויות שלנו ועל הבריאות והזכות שלנו אפילו אם יש לנו בעיה או מחלה. זה לא אומר שאנחנו אשמים! אסור להם ולאף אחד בעולם להתנהג כלפינו כך. אין זכות לאף אחד להאשים אותנו במחלה שלנו. תארו לעצמכם שהואשמתי במחלה שלי לאורך עשרים שנה והיום אני בריא ואין לי שום מחלה! אז מה יכולים להגיד כל אחד שהאשים אותי במחלה שאני לא אשם בה? ומה יכולים להגיד אחרי הכול וכל מה שהיה לי התברר שאין לי מחלה ולהפך אני שפוי מאה אחוז? מה הם יכולים להגיד???
   אני זה שאומר להם היום מפגרים אתם ורק אתם חולים שמתעללים בחולים שלכם במקום לטפל ולעזור להם.
   אני לא מוכן לעצום עיניים, ולכבול ידים, ולסגור את הפה.
   אני לא אסחב את הסיוט לכל חיי. אני נלחם בכולם בשביל כולם ובשבילי. יש לי עורך דין, אשה אוהבת וילדים גיבורים. אני לומד לאהוב ולהיות גיבור מהקטנים שלי הילדים שהם באמת גיבורים. למה צריך לפחד? היה לי הפחד כולו ולא עזר לי לא לפחד. בגלל כך שהיה לי כל הפחד אשר בעולם והמשכתי לפחד אז הגעתי למסכנה שזה לא עוצר. אז התחלתי ללחם בתופעה זו, התחליתי ללחם בפחד מוות שהיה לי בזה שאני מפסיק לפחד. אני יודע טוב מאוד שאתם לא מאמנים שמישהו מפחד יכול ללחם באותו פחד כי לא נסיתם את זה. נכון שאתם מנוסים מאוד בפחדים, בלי סוף פחדים אבל אף פעם לא נסיתם לעצור את הפחד האיום שאף פעם לא עזר אלא להפך הזיק וממשיך להזיק וממשיך להפחיד.
   סליחה שאני מכאיב ולא מעודד. אבל זה האמת אסור לנו להתעודד ולהתיידד עם הסיוט והפחד אחרת אנחנו אבודים.
   אני אוהב אותך אלעד מבלי להכיר אותך, כי כואב לנו אחד, והפושע שלנו (האויב)אחד, והלב שלנו אוהב ואינו חרש הינה תשמע אותו הינה יש לך ההד.
   אל תסחוב את הסיוט אתך. אל תכעס על זה שאבדת בעבר, אלא אל תוותר ואל תאבד את הזכות בהמשך החיים הנורמלים והתקדמותך והצלחתך בחיים הממשיכים כי הם החשובים ואסור לך להפסיד.
   יום אחד אני מעלה את הסיפור שלי לאוויר בספר וסרט אמת. רוצה ומאוד אשמח שהסיפור שלי עם הסיפור שלך ושל אחרים יהיה סיפור וגאבה לכולם כאחד.
   בברכת בריאות ובאהבה
   גול את אל…עד כ1

   הגב לגול
 • גול

  תגובה בפורום פסיכיאטריה על תרופות ונסיון כולל גמילה.

  שלום,
  מהנסיון שלי עם הטיפול התרופתי: היתה לי בעיה של מצבי לחץ ונהייתה לי הרבה בעיות עם נטילת התרופות. התחלתי להסתבך עם התרופות ותופעות הליווי. היה לי קשה לדבר, היה לי שיבוש בראיה, התחלתי להרגיש מוזר ולקבל תוצאות של מסומם ומחשבות לא מאוזנות והזיות. הכניסה לעולם הכדורים היתה כואבת ובלתי אמינה היה לי הרגשה של עייפות וחולשה שלא הכרתי לפני. בהתחלה לא היה לי תיאבון ואחרי תקופה ממש קצרה התחלתי לאכול בלי סוף.נהייתי שמן ומוטרד מכל הכיוונים: מבחינה מינית וזוגיות, עבודה ועסקית, משפחה וחברה, בריאות ותזונה, נפשית והתדרדרות עם התרופות שלעולם לא היתה לי הטבה איתם.בסוף הגעתי למצב שהתרופות הם הבעיה הגדולה שלי.הרופא האחרון שהייתי אצלו אמר לי אחרי עשרים שנה של זריקות ותרופות מתחלפות כל הזמן(הייתי עכבר ניסויים לתרופות הפסיכיאטריה) בסוף אמר לי הרופא שהכול אצלי זה בגלל התרופות! והתחיל אתי בגמילה. לא היתה לי בעיה לוותר על הטיפול התרופתי כי לעולם לא היתה לי כל הטבה במצבי הנפשי להפך החמרה והתדרדרות זה מה שהיה לי עם כל הטיפול התרופתי.התחילה אצלי הבעיה הגדולה מהתרופות, רק התחלתי בגמילה מהתרופות והתחלתי להרגיש נורה איום. היציאה מהתרופות היתה יותר קשה מהבעיה עצמה של מצבי הלחץ שהיו לי ויותר קשה מהכניסה לאותם תרופות.הגמילה יותר מסוכנת מכל מחלה נפשית קשה. כמו שאומרים שאיש מסומם בסמים קוקאין וסמים אחרים שמגיע לנקודה שהוא צריך מנה ואין לו מנה אז הוא מתמוטט ונהיה הסתירי. בהפסקת התרופות צריך להתייעץ עם פסיכיאטר אמין שמוכן ללוות אותך לגמילה אחרת אתה אבוד ולא תצליח לצאת מהתרופות. ויכולת הפגיעה במערכת העצביים תהייה יותר גדולה.אני מציע למסימה זאת את הרופא שלי שפגשתי אותו בבדיקה בפעם הראשונה והיה מספיק נחוץ בדעתו שכל מה שעובר עליי זה מהתרופות ונהייה לי לתקופה קצרה המציל מהמחלה ומהסמים שלא מרפים אף אחד, הציל אותי והחזיר אותי לחיים נורמלים וחזרתי לתפקד כמו שהייתי לפני עשרים שנה. הרופא הזה שעשרות קודמתו לא התייחסו לי חוץ מאשר להשקיע אותי יותר עמוק בתרופות. מאיפה אני יכול להיות בטוח אם באמת היה להם עניין לתת לי את התרופות סתם כי הם מקבלים על זה שכר או אחוזים מחברות התרופות, כן מאיפה אני יודע. אני יודיע במאה אחוז שהרופא האחרון שהוציא אותי מהברוך הוא סיים את המסימה שלו, הוציא אותי בחזרה לאור ולחיים נורמלים. ואמר לי זה הוא לא רוצה לשמוע יותר שהיית אצל פסיכיאטר או פסיכולוג כי אתה היום אינך זקוק להתערבות פסיכיאטרית. זה הרופא האדם האמין לעבודה שלו ואמין לאנשות ובמיוחד לי שעזר לי ולבני משפחתי הינו הרופא הפסיכיאטר ד"ר תופיק קראקרה מהכפר עראבה שבצפון. אני מצדיע לו לסוף חיי. מהנסיון שלי אסור לסמוך על רופא אחד, צריך להבדק אצל כמה מהרופאים. ולזכור לא לקחת אתכם מסמכים רפואיים אחרת הרופאים בודקים את המסמכים ואת המכתבים שרופאים אבחנו ולא תואמות בין רופא לאחר ולא בודקים אותכם לעניין. הם פשוט לא אחראים.
  בהצלחה

  הגב לגול
 • גול

  שלום,
  לעזור לעצמי, אם אין לי אני מי לי?

  אמי יקרתי נפטרה לפני חמשה חודשים, קשה מאוד בלי אמא. אהבתי אותה וממשיך לאהוב אותה לסוף חיי. באהבה והזכר שלה אני נהייה יותר חזק, אפילו שאני מרגיש לבד ואין לי אף אחד. אני חזק באהבה שגידלה וחינכה ותרמה לי לאורך חיי, והינה היום אני שורד וממשיך בגאווה ללחם במציאות הקשה בלי אמי. והתחלתי לדרוש מעצמי מה שאמי דרשה ממני , זה להצליח וליהנות ולהיות חזק. אני מודה לה בחיים שלה ואחרי מותה, וממשיך לאהוב אותה ומרוצה מעצמי כי מתחזק בעצמי ובזכותי אני מתחיל את החיים מחדש, והזכר של אמי במקום לכאוב מתחיל לנחם אותי ומחזק ומקל לי את החיים.

  הייתי כל הזמן במחשבות סרק, מחשבות בלי תועלת, לא מקדמות להפך רק מטשטשות את הראיה מבלי לתפקד. הרגשתי חסר, וחלש בלי כל מטרה לחיים ואין לי תקווה.
  יום אחד אמרתי לעצמי אני רוצה בטוב לי ובהנאה, אז הרגשתי באהבה, וזכותי לאהוב ולאוהב, והתחלתי לאהוב את עצמי. לאהוב את עצמי זה אומר להרגיש שאני שווה ובעל ערך, ולהיות כזה צריך להיאבק וללחם. התחלתי לחפש עבודה, לא למודים כי היה מוקדם לחשוב עבור לימודים, ללמוד צריך כוח ומאיפה יש לי כוח? התחלתי לחפש עבודה ולא מצאתי. בכדי שלא אכנע, התחלתי לחפש עבודה בתרומה ובהתנדבות (חינם) ולא קבלו אותי. אפילו שחיפשו מתנדבים. הלכתי ותרמתי דם במגן דוד. היה מפחיד והתגברתי על הפחד גליתי לעובדים בתחנה התרימה שאני מפחד. הם תמכו בי ונתנו לי כבוד הרגשתי שאני שווה והינה יצאה ממני מנת דם. נהניתי מאוד והרגשתי באהבה כלפי עצמי שאני יכול להוכיח אחרת ממה שכולם חושבים. המשכתי לחפש עבודה והצלחתי לצאת לדרך הנכונה והיום יש לי עסק (אני עצמאי) ואני מצליח להמציא פטנטים, רשמתי בקשות לפטנטים בישראל וגם ב PCT. אין קשה מול הרצון ולא יכול להיות שכולם טועים ואני צודק, ולא צודקים ואני טועה: יעני פפטי פפטי המחשבות שלי לא צודקות במאה אחוז ואינם טועות במאה אחוז, צריך לסדר את המחשבות לפי הגיון. סדר זה סוד ההצלחה בחיים, הגיע הזמן להתחיל אצלך לסדר את הדברים. עצם העובדה שאת בחיים היא ליהנות מהחיים ולשאוף להצלחה. ללכת ולבקש סיוע מרופא המשפחה, וגם מעובד סוציאלי, מפסיכיאטר, מחברים ובני משפחה, ובסוף הכי יכול לסייע ולעזור זה אני לעצמי(אם אין לי אני מי לי) מהניסיון שלי הצלחתי, ולא היה לי אוהדים. אני אוהד בשבילך אז תנסי בשבילי+ בשבילך. בהצלחה קודם תנסי

  באהבה ובברכה
  גול

  הגב לגול
  • גול סרחאן

   שלום לחברים שלי, שלום לכולם
   אני שמח להציג לכולם את הסיפור שלי במלואו ולהתכתב אתכם ולדון בנושא כפייה ותרופות מרעילות וסמים.
   יצאתי בסוף אחרי עשרים שנה בריא ושפוי ולא צריך התערבות פסיכיאטרית אפילו לא פסיכולוגת. חולה נפש לשעבר נהיה בריא ואין לו ולא היה לו לעולם מחלה בכלל. חוות דעת שאני בריא מאה אחוז. אז התחלתי את המלחמה.

   הייתי מטופל אצל רופא פסיכיאטר במרפאה לבריאות הנפש בכפר שלי בכפר מגאר. הפסיכיאטר שלי פוגע במטופלים שלו ומגרה ומעודד אותם להתאבד!!! איך אפשר להיות בטוח שזה קורה באמת? אני התאשפזתי בבית חולים הפסיכיאטרי זיו בצפת אחרי התאבדות של שכן שלי שהיה בטיפול באותו בית חולים זיו. נפגשתי עם הפסיכיאטר המטפל האחראי במרפאה ששיכת לאותו בית חולים זיו. אני שואל את הפסיכיאטר שלי על המקרה של הבחור הצעיר שהוא התאבד. הפסיכיאטר שלי ענה לי שהבחור התאבד בגלל המחלה שלו, והוא ביחד עם האחראים במועצה מקומית דנים ובודקים למה הצעירים מתאבדים, וזה האחוז הגבוה בישראל שבו הצעירים שרובם מטופלים נפשית מתאבדים. מדובר על מטופלים שלו.
   אחרי הרבה זמן התברר לי שהפסיכיאטר שלי הוא האחראי על האסון של ההתאבדויות!
   יום אחד אני מגיע לביקור אצל הרופא שלי. הוא שואל אותי מה שלומך? אני עונה לו "תודה, מזיק לי ומרגיש רע שאני מסתכל ורואה שאנשים מתיחסים אליי ורואים אותי כמשוגע"
   ענה לי בצורה בוגעת ומכוונת בהשפלה וזלזול: "אז מה אתה חושב את עצמך?!", הרגשתי מהשאלה שלו חום ואש בלב ובפנים ועצבים יוצא לי מהראש וקול כועס והגבתי לו :"לא יודע, אתה יכול להגיד לי מה?" הפסיכיאטר שהיה אמור לתמוך בי ולעזור לי ולהרגיע ולרפות אותי ענה לי בשחצנות בוגעת ומעליווב, רוצחת ומוגרה ומעודדת להתעלם מהחיים, ענה לי "אתה משוגע!!"
   לא היתה לי ברירה ולא היה לי מנוס מהמציאות הקשה, אז ביקשתי ממנו להיות גבר ולכתוב על פתק את המילה .
   יצאתי מאצלו והגעתי לרופא משפחה, אני מספר לו מה היה עם הפסיכיאטר, הוא נדהם ואמר לי אולי צחק איתך, אז עניתי לו : גם אתה עוד פוגיע?! אני מצטער ענה לי רופא המשפחה, פשוט נבהלתי ודיברתי בלי לחשוב, יצא לי בטעות שזה צחוק, סליחה ותרגע אני אדאג ואני אטפל במקרה. הרופא שלי, רופא המשפחה דיבר אותי ברחמים והרגיש איתי כמה שזה אלים, אז הוא סוחח אותי ומחזק אותי ומפתיח לי שיחזור אליי ולא ישתוק על מה שקרה.
   מתקשר אליי רופא המשפחה ואומר לי שהוא דיבר עם הפסיכיאטר ואמר לו שגול אומר כך וכך.. הפסיכיאטר מודה שזה נכון אז שאל אותו איך אתה מדבר כך? ענה לו הפסיכיאטר :דיברתי אותו בצחוק. עניתי לרופא המשפחה: דיבר איתי בצחוק פגע בי מאוד למה לא רץ אחרי בכדי לדבר איתי ולהספיר לי שזה היה צחוק מה היה יכול לעזור לאשתי ולילדיי אם הייתי מתאבד, היה יכול להגיד להם טיפלתי באבא שלכם קראוי ובצחוק גרמתי לו להתאבד.
   לא מספיק הכאב של החולה ופגוע מחוסר מדעות מהחברה ומהאנשים הכי קרובים, האנשים התממים ובא המומחה המטפל עם המדע והידע ובמקום שיטפל הוא מתנפל ופוגע.
   התחלתי לספר מה היה לי עם המטפל. אז התחלתי לקבל עוד הרבה עדיות של חברים אשר מטופלים אצל אותו פסיכיאטר מפגר שפגע בהם לא פחות ממני להיפך היה הרבה מקרים שהוא פגע במטופלים, היה מקרה שפגע במטופל שבקר אצלו עם אשתו והיא גם נפגעה. שאלתי אותה למה לא הגשת תלונה ותבעת את הפסיכיאטר, הבעל חולה ואף אחד לא מאמין לו אבל את שפויה, היא אמרה לי: פחדתי מאוד כי הוא פגע בבעלי כשאמר לו אתה בהימה והינה קחי מכתב ותסגירי אותו במזרעה למה את צריכה אותו. פחדתי מאוד ממה שהיה ויותר מאשר עלול להיות ולקרות חס וחלילה שבעלי יתאבד כי הוא נפגע מאוד דווקא שהייתי איתו.
   הגשתי תלונה במשטרה והחוקרת הזדעזעה ואמרה לי לא להסתפק בתלונה במשטרה צריך לתבוע אותו אזרחית. וכך עשיתי, הגשתי את החומר לעורך דין. אני מעודד את החברים שעברו חוויות קשות לא לשתוק, צריכים לעמוד על שלהם בזכותם להעניש ולתת את המגיע לכל גורם שפגע בהם…

   אשמח ומעוניין לשתף אתכם בנושא והנסיון האישי שלי במחלה נפשית, לא חייבים למסור את השמות האמיתיים שלכם והייתי מאוד רוצה את השמות האמיתיים בכדי להיות גאה בכם ותהיו גאים בעצמכם ומי שצריך להתבייש זה החסר מדעות ואינו רגיש כי מחלה שלנו בדרך כלל נהיית לאנשים טובים ורגשים ואהובים. לכך אני גאה לפרסם את שמי המלא והפרטים המדויקים שלי, נכון עצוב וקשה לעבור את המצבים של לחץ נפשי ומחלה נפשית ויותר עצוב לצאת מהמחלה ולהיות בריא ולהשאיר את החברים שוקעים במחלה ולשכוח אותם כאילו לא הכרתי ולא הרגשתי מה הם מרגישים. אני נחוץ בדעה ומאמין שכולם יכולים להיות גיבורים עם המחלה מאשר הבריאים שרובם חלשים, בואו וסייעו לי כי אני צריך את הכח שלכם ללחם מען האמת והצודק וההוגן שכולם זוכים בחירות ובריאות שלמה. למען האנשים הטובים אני תורם מה שנשאר לי מהחיים בכדי לפצות ולשנות את החיים של החולים. תודה

   לצור קשר לאמייל: JOUL-1964ֲHOTMAIL.COM

   בברכת בריאות
   גול

   הגב לגול סרחאן
 • גול סרחאן

  שלום,
  סליחה על הטעיות שלי בהודעה הקודמת הן במילולית ובאמייל שלי ה@ טעות. אני ממשיך לכתוב ובטוח יהיה לי עוד טעויות.
  באשפוזי הראשון לפני עשרים שנה אז שהייתי בכפייה, כשהייתי בבית חולים מזרע עם החולים חשבתי שאני בין משוגעים! כשיצאתי משם הבנתי שמדובר על אנשים שהם חולים, פשוט הם מסכנים. יצאתי משם ונהייתי עוד פעם עם האנשים שלי בחוץ למזרע, האנשים הבריאים ומצאתי אותם הם המשוגעים!!!
  אנשים חולי נפש החברים שלי ואינם משוגעים. המשוגעים הינם האנשים שמחוץ לבתי חולים למחלות נפש, האנשים האלה הם המשוגעים ואינם חולים,משוגעים והם בריאים. מה הייתם יכולים להגיד על זה: בשחרורי מהאשפוז הראשון אחרי שלושה חודשים, באו לקחת אותי לבית אחי ועוד בן דוד שלי בעל אחותי. באו לקחת אותי לבית לשחרור! אני מנצל הזדמנות ושואל את הרופאה שלי האם אני יכול לנהוג? לא ידעתי מה היה בגורל שלי הייתי בין משוגעים וקבלתי אבחנה שאיני שפוי ועוד זריקות ושפע כדורים. מאיפה אני יכול לדעת מה מותר לי עוד ומה אסור? שאלתי אותה בפני בני המשפחה שלי האם אני יכול לנהוג? אמרה לי כן, לא השתנה אצלך דבר בקשר לרישיון הנהיגה. לא נפגע.
  הגענו לבית, ישר רק ירדנו מהאוטו ושני אלה האהובים עליי אמרו לאבא שלי הרופאה אמרה לגול אסור לך לנהוג יותר!!!
  אני מזדעזע ואומר להם מה קורה לכם, למה צריכים לשחרר אותי תשאירו אותי שם, מה קורה? אבא האמין להם כי הוא רצה בכך, אפילו שהוא יודע טוב מאוד שהם מאז ומתמיד שקרנים, הוא רצה בכך לעצור לי את החיים, ובכך ממשיכים החיים בהילוך סרק ובשקרים…
  איזה מין חיים? הרישיון שלי עד היום הזה לא היה לו לעולם שלילה, ולא נקודות, בטח לא נהיגה מונעת. למה הייתם חייבים להגיד את זה. למה לשחרר אותי? האשפוז בכפייה לא צודק, ואתם מתעללים עוד יותר, דברו אמת פעם אחת למצפון שלכם מבלי תירוצים!!!
  אל תאמינו לי חברים , אם אני ממשיך ומספר לכם חברים, לא תאמינו לי כי גם אני עדיין לא מאמין! מה שהיה לי כול זה נהיה לאדם שנהיה קורבן ואשם ומואשם באותו זמן, האם זה יכול להיות? שאותו אדם נהיה קורבן ואשם באותו זמן? אפילו מטופל שהתאבד אמרו עליו שהוא הרוצח וגם הקורבן, אבל אני עד מהניסיון שלי עם המטפל שלי שהוא האשם הרצח, וזה שהתאבד לא אשם. מה הוא אשם שכולם סבלו בזמן שהוא התאבד? סבלו פעם אחת, ואחר כך שכחו עד שעוד קרוב או חבר אחר גם הוא מתאבד, אז שואלים למה צריכים למות? למה צריכים להרוג את עצמם? למה צריכים להתאבד? אז הקורבן המואשם בהריגה, היה סובל כל הזמן מאותם קרובים, סבל מהם כל הזמן והמטפל האשם הרוצח כן הוא ההורג כי עודד וגירה אותם להתאבד בכוונה כי בכך הוא שמח, ובכך הוא ניהנה, ובכך הוא הצליח במשימה שלו. כל הכבוד לו ולכולם סוף סוף הצלחתם לתת ולמזוג את הרע בטוב, את השחור בלבן, את השקר בצודק ובאמת, את האשם והקורבן נהיה אותו האדם!!!
  להתאבד זה לא הדרך, לתת להם להצליח זה לא צודק, להרוג ולברוח זה לא פתרון. הפיתרון הוא להחזיק מעמד ולהצליח ולנצח את העולם. כמו שעשיתי, באהבה לעצמי ולאחרים נהייתי יותר חזק, אהדתי ואהבתי לעצמי בכדי לאהוד ולאהוב אתכם, וכך התחלתי בדרך. צריכים להבין אם כולם עוצרים בפנינו לא צודק, זאת אותה סיבה צודקת לא לעצור ולא לפחד ולא להיכנע. צריכים לתת להם על הראש, צריכים להוכיח לעצמנו ולהם שהם האשמים, ולא לשמח אותם בכישלון שלנו, ולא בבריחה מהם. יום אחד שנתאבד יכאב להם, ולמחרת מחיכים ושוכחים. אנחנו צריכים ליהנות מהחיים. כמה שהם קשים החיים הם נפלאים. אל תאמינו לזה שאומר לא טוב לו, גם אני לעשרים שנה אמרתי כך והינה היום אני ממש ניהנה מאותם חיים שאמרתי עליהם לא טובים! אז התברר לי שאותם חיים שהפסדתי היו לא טובים, אז פספסתי אותם. והיום אני לא מוכן לפספס ולאבד. הפסדתי עשרים שנה מי היה יכבת לו ממני שאפסיד את כל החיים? מי יכבת לו מכם אם חס וחלילה תתאבדו ותאבדו את החיים היפים והנפלאים? מחלה זה מטבע הדברים, אל תשברו בקלות, צריכים ללחם בכדי לנצח, ולנצח פעם אחת את המחלה זה אומר שאחר כך לא תוותרו ולא תהיו מוכנים להפסיד. ויהיה גיבורה וגאווה לאורך החיים. ויהיו ממש אחלה חיים.
  למה אני צריך לכתוב? מי בקש את הדעה שלי? אני לא מרצה ואיני מומחה, אין לי תעודה ולא תואר. אז למה אני כותב ? כי היה לי מאוד קשה, והפסדתי ממש הרבה, וכמעת אף אחד לא עזר לי חוץ מהאחיות השלושה צבייה, ותאמי, וגילה. ועוד מעט חברים, ופסיכיאטר האחרון שהיה לי ד"ר תופיק קראקרה ולא לשכוח את אשתי וילדיי הגיבורים. לכן אני מרגיש מחויבות להחזיר תודה לכולם בכך אני מעודד אתכם ולא מיואש. מהניסיון שלי עם הפחד: הייתי מטופל בזריקות וכדורים, כל הזמן הידיים שלי על הכיסים בודקות את התרופות האם יש לי עוד בכיס? ובכך נרגע . והחומר הכימי זורם לי בוורדים, ובתוך הבית סוגר ונועל דלת ובפנים בחדר השינה גם הדלת שלי נעולה, ובסוף עם הכול פחד בלי סוף תופס בי ומחזיק. אז למה צריך את הכול לנעול דלתות? לקבל זריקות? תרופות? וטיפול פסיכיאטרי ונכות מאובטחת בקצבה מבלי לעבוד, לא דואג מהבטלה ולא ממעסיק שלא ישלם לי שכר, וממקרר מלא אוכל, ואור דולק כל הלילה. ובסוף עם הכול אני מאוד מפחד. מה נשאר לי בכדי לפחד? פחד מוות אני פוחד ואף דבר לא עוזר! אז הבנתי שפחד זה הכי מפחיד אנשים מבוגרים ואינו מפחיד ילדים קטנים. ויש חלק קטן מהילדים הקטנים הפחד מצליח לשלוט בהם. אז הבנתי שפחד אנחנו קונים. בחינם אנחנו מקבלים. הבנתי שפחד לא קיים בכלל. הפחד זה הייצור של כל אחד ואחד, אנחנו מייצרים את הפחד בלי קווי ייצור. פשוט אנחנו מפחדים פחד מוות ומה נשאר לנו בכדי לפחד? אז נודה למציאות שלנו שאנחנו ממש פחדנים ושום דבר לא עוזר בכדי להתגונן מאותו פחד. הפחד שולט עלינו אז נשאל את עצמינו הפחד כבר קיים כל הזמן, למה צריכים עוד אותו מילי הוא קיים אצלנו, אז למה צריכים לפחד והוא כבר ….
  אז משתכנעים בכך כמו שאני משוכנע בזמן שאני מרגיש שאני מתחיל לפחד, אני אומר לעצמי פחדתי עד בלי סוף ולא עזר לי למה אני צריך לפחד עוד ועוד? אז אני משתכנע ובכך לאט לאט מרגיש שאני מפסיק לפחד. ובכך אני מדקה את הפחד לתמיד. והייצור שלי לפחד נתקע ולא יכול להוציא לי פחד קטנטן אחד. אני נזכר מהפסיכיאטר שלי שאמר עליי שאני משוגע, היום הוא אומר לאנשים שאני גיבור. הוא צדק שאני גיבור, באהבה שלי וברצון ובהגיון צודק לכולם, אני מרגיש את עצמי לא מפחד חוץ מלהזיק. ואת זה אני לא מאמין שאני יכול להזיק לאחרים אפילו אם הייתי יכול להזיק אני לא מוכן להזיק. כי למדתי ביני לבין עצמי הרבה דברים טובים שאני יכול לעשות אותם מאשר לחשוב ברע כלפי אחרים. ובכך אני גאה בעצמי ובכם ותורם מהניסיון שלי ומזמני בשבילכם. לעזרה ותלרומה אני מקבל הנאה ואין יותר יקר מאשר אהבה ושמחה וחם לב. הכי יקר אשר בעולם כולו זה מה שאנחנו מקבלים מתנה ובחינם ולא לחינם וזאת האהבה.
  בברכת בריאות
  גול
  Joul-1964@hotmail.com

  הגב לגול סרחאן
 • גול אתה מבין שבעצם לא היתה לך שום מחלה מה שגרם לך לבעיות היו הטיפולים הכליאה והתרופות בעצם –

  מה מצפים מאדם שהגיע לטיפולים האלה שיחייך כל היום ויגיד איזה חיים יפים ?

  המקצוע הזה איננו רפואה בגרוש – האדם בבסיסו נשאר אותו האדם יש כאלה שלא מסוגלים להתאים את הטבע המקורי שלהם לרמת החיים המטורפת של היום אז הם נופלים לממערכת הזאת והופכים לשפני הניסויים שלהם .

  האנשים האמיתיים שבהם יש לטפל הם המטפלים ועוזריהם .

  • גול סרחאן

   יקירי אפי,
   אל תשכח שאיש אומר אני לא צריך בכלל כסף לא חייב להיות איש עשיר. לפעמים אני אומר לא צריך כסף בזמן ששקל אחד אין לי בכיס. כי אני מרגיש את העוני בורדים ובלב דופק בי לאחרים רחמים. תארו לעצמכם יש לי שאלון בלי סוף שעובר במחשבותיי ובנפשי צמא לתשובה אחת, למה הייתי צריך לעבור את כול זה? מה הסיבה? ומי שגרם לי כך? ומי האשם ולמה אני הקורבן והאשם באותו זמן? מלא שאלות ללא תשובות. ועדיין אשאל ואשאל ובמגביל דופק לי הלב ברחמים ובאהבה לאנשים שעדיין חיים את זה! ואומר לעצמי הלוואי והייתי תמים אפילו משוגע לא מרגיש אותם את הכאב שלהם ולא הייתי צריך לעמוד מולם חסר אונים. אז אני לא עוצר לרגע אחד החברים שלי עדיין בכפיה ובאשפוזי שקר ובהם מתעללים, אוכלים את הרעל ושותים את הסמים אותם שאכלתי ושתיתי וכול העולם שתק כמו אילמים וחרשים. היום אני צועק בקול רם והקול כבר הד ורעם ואיני שומע אפילו אותו בעצמי. מי יכול להבין את המתוק יותר מרעב אשר חי על מרירות לילות ושנים, וברגע אחד נהיה לו מתוק אז חלק בינו לבין חברים ונהיה לו מתוק ועדין. אהבה זה מה שמקבלים בחינם ואני קבלתי אותו מאחיות השלוש צבייה, תאמי וגילה, לימים בודדים שרק פגשתי, כבר העבירו לי חיים חדשים והצילו בכך לי את החיים, ומצד האימא והאבא נהיה לי חסר ובשמונה אחיות בבשר ודם לי אינן מגיבים, יחסרו לי אז ותמיד והם בקושי מבנים, מה הייתי יכול להגיד להילה ולאפי וליעל ולהרבה אנשים מדהימים, שאהבתי את עצמי בגללם, ואוהב את החיים שנהיו לי ממש לא צודקים ואכזרים, רק בגללכם ובגלל הרחמים והאהבה שלכם אני יכול ורוצה להרגיש את המתוק אשר נהיה בהפתעה בגללכם ביופי של העולם ולחיים מהנים ויפים. אל תשכחו שיש לי אישה וילדים גיבורים יכולים לשבור את הקרח ולהוציא מים חמים אשר משקים את העור בגוף והנשמה בנפש ויוצא עלים, עלים וענפים לעץ אשר אכל אותו ריקבון ונשאר ממנו חלק קטן של פחמים, ובשר שהתרסק והתפזר לאורך השנים, מתחיל להדבק בלי דבק ולא מתווכים, והפסיק לפחד מגרזן ומסכין. והעולם בפני נהיה מסכן ולי לא אמין, ואני רוצה לתרום נשמתי בשבילכם ואני זמין, כבר תרמתי מזמן אברים לאדי ולא אתאבד לעולם ולא אפגע בחירות נפשי וזכותי כמו כול הרופאים שלי בסיוע ההורים. ואת היופי של החיים אני רואה בכל חתן וקלה, ובילדים קטנים, ועוד גאה בכבוד אשר אנסו לי את הנשמה והחירות ונתנו לי גזר דין, בכך למדתי והתחלתי להבין, שהעולם אכזר נהייה בפני ובעיני כולם הוא אשם ובעיני הוא חף מפשע ועוד זכאי הינו ממתין, ולא תכעסו עליי לא רוצה להכאיב לכם אני מבקש סליחה ועוד מודה שאני חייב לכם ליום הדין, והיום ההוא לא חשוב לי בכלל ומי יכול להגיד שאת היום ההוא אנו צרכים, ולחשוב על הכי רחוק אם בכלל קיים וזה שאנו בו היום עליו דורכים, מבלי לשקר וללא תירוצים אנו זה האשמים.
   ליום ויומו נדאג לעצמנו ולחברים שלנו נדאג להם היום ומחר ולכל הימים, אני מאריך את המכתב ובברכה להם ולכם (לכולכם) חברים. שולח עם זה שיר של כאב ומכתב לכבוד רבנו של עולם וזה המכתב לבקש עזרה מאלוהים.
   לכבוד:ריבונו של עולם עלה את הכאב וההרגשה ואי האמונה בזה המצב של דמיון במאי ובמאי,היה חסר וחסר הרבה והרבה לדמי ודמי.אתה עליון במקומך ומעמד והכאב מעל ומעל אשר נעמוד ונעמד, והיותי בן לדם אדם רק לחשוב על זה אני נדהם ונדהם, אם הייתי מיצר אנשים שאם שם להם מפחית כאב מפריד עמעם ועוד עמעם, ודמיון זה נמשך אתאבד והיותי למת מת וזה תם ותם, וכולם בחיים מלכים ואני עם קול יחיד נהיתי עם ועם לעם, אוהב אותך ואותך אוהב רק ורק בגלל הם ובגללם,ומה נגרם לי טוב ולא טוב שהם ישלמו חינם חייהם לחינם ,אותי לא ובאהבה שלי העניין והעניין זהו שלך לעין ולעניין, רעמים בשמים ועננים ולא מבחינים בענן ואף ענן,גשם יורד ומבול ובארץ לא רואים מעיין ואין מעיין,מים אזלו ודמעות רדפו לחפש רחמן ורחמן,והצעקות שתקו ולחרשים לחשו בחנינה מגיהינום של גיהינום, והורדים נעלמו מדימום שלא השאיר להם דם לדם,ורעב שהפסיק לאכול ורוצים עוד אותו לצום והוא צם וצם,בשל גופה ברחה לה הנפש ועוד שואלים אם יש בה חום ולה חם וחם, והנפש לגן עדן לשכבה ועוד את הגן מחפשת ומחפשת ולא מצאה גן העדן ולא את הגן בגן.
   ולעולם לא תצא לחופש, וזה כן הקן פה היא נשארת, ולכן היא כאן.

   תודה רבה לגאי את עופר וכרמילה מנשה,
   ולא לשכוח שיש ענאן ועוד ענאן.

   בכבוד רב
   גול סרחאן

   הגב לגול סרחאן
 • גול סרחאן

  שלום ילדים, אמא למה נתת לי ריטולין?
  אני היום נלחם באסון האנושי שאונס את החרות והזכות ברפואה שקרית שלעולם לא טיפלה בחולים. הסמים של הפסיכיאטריה הם שקר מוחלט. אני בתור חולה נפש בעבר מציג את הבעיה של כולם, החולים ובני משפחתם, את הילדים שנהיו מאוימים מהריטלין, ועוד הפסיכיאטרים הסוחרים שלא מעניין אותם הילדים מה שמעניין אותם הינו ההון והכסף השחור אשר הורגים למענו את האנושות. האשפוז שהיה לי בכפייה לפני עשרים שנה, היה עשיר ניסיון בכדורים מכל הסוגים וזריקות פעם בשבועיים, אשר יצאו בסוף שהם הבעיה. הרופא האדם הטוב שלא חפש אצלי את הכסף הוא פשוט רצה לטפל במטופל שלו. הפסיכיאטר האחרון במקום שיטפל בי הוא הופתע והזדעזע שמתגלה לו חולה אנוש מרוסק, הרוס והכול בגלל התרופות! החולה שבדק אותו מתברר אינו חולה במחלה אלא שוקע בסמים פסיכיאטרית.

  במקום לטפל בי בתרופות הוא התחיל אתי בגמילה מהתרופות ובכך נהייתי שוב בריא בלי אף טיפול.

  לעשרים שנה של אבחון סכיזופרן, ועשרים שנה של זריקות וכדורים לא מרפים, נהייתי חולה בגללם! אחרי שהוציא אותי מהם (מהתרופות) חזרתי להיות אדם בריא ושפוי!!!

  מה הייתם יכולים להגיד לאדם שפוי שמשתגע? בטח אומרים מסכן. ומה הייתם אומרים על אדם לא שפוי שיום אחד יוצא שהוא שפוי מאה אחוז? מה הייתם אומרים אם הייתם אתם במקומו? מה הייתם רוצים מהאנשים שהם יגידו? מגיע לו? הוא אשם? הוא האחראי? מה

  הילדים סבלו ואשתי חזקה אותם, מי יכול לחשוב מה היה לאשתי ומי היה מחזק אותה? אני אומר לכולם מבלי להתבייש לא היה אף אחד לידה בכדי לחזק אותה, היא אבדה את האימון בכולם. אני חוזר לחיים נורמאלים בכדי ללחם במשוגעים אשר מחוץ לבתי חולים, האנשים המשוגעים ואינם חולים. ולעזור לחולים שאינם משוגעים. החולים שנהיה להם יותר קשה עם המחלה מגורם אויב לאנושות כולה, האויב זה התרופות, הסמים.

  אני בטוח מאה אחוז שהרופאים שנותנים סמים כמו ריטלין לילדים לא מוכנים לתת אותו לילדיהם. אז למה כולם שותקים שהילדים שלנו מקבלים? תהיו חכמי, הרופאים לא נותנים סמים לילדיהם כי הם מפחדים עליהם. ולמה אנו צרכים לקבל את זה שאותם רופאים יתנו לילדינו את אותם סמים מפחידים, וגם אנחנו מפחדים גם על הילדים שלנו ובנוסף עוד משלמים עבור הנזק שהילדים שלנו מקבלים. איזה עולם מוזר ואכזר.

  אנחנו לא האשמים, אשם מי שיכול למנוע את זה והוא לא מונע. אנחנו לא רק לא מונעים אלא אנחנו מובלים את הסמים בידיים שלנו לבנים שלנו ובכך אנו הורגים: אז אנו הרוצחים והבוגדים!!!

  השם שלי המלא הוא גול סרחאו מכפר מגאר בצפון, אני מעביר את ההודעה לכול העולם בכדי לא להשתתף אתכם בבגידה ולא ברצח, בכך אני לא רוצח אלא אשם כי לא יכולתי למנוע את זה ועמדתי מול הילדים שלנו חסר אונים. אני מודה באשמה ולא אסלח לעצמי לעולם אולי בזה ובחומרת המעשה אתם מבינים .

  אני מתחנן בפני כולם לא לשתוק בפני רוציח והורג הילדים! אני לא רוצה בכם פושעים ולא אשמים, בבקשה תחתמו ובכך תסיעו לחוק כדי להתעורר ולהציל לנו את הכי יקר שיש לכולם והם הילדים. הכי יקר שיש אשר מקבלים במתנה ובחינם ולא לחינם, וזאת האהבה. במיוחד האהבה שקבלנו ועוד מקבלים מאותם ילדים.

  סליחה שאני חסר אונים

  בברכת בריאות ללא ריטלין

  גול

  עצומה חדשה בישראל – להוציא את סם הריטלין ודומיו מחוץ לחוק!

  חברים יקרים,

  עצומה חדשה בישראל:

  להוציא את סם הריטלין ודומיו מחוץ לחוק.

  נא היכנסו וחתמו:

  http://www.atzuma.co.il/ritalinout

  המטרה הראשונה:

  50,000 חתימות!

  העבירו הלאה!

  תודה לכולם!

  גדי בן לביא
  מנכ"ל
  עמותת מגן לזכויות אנוש
  052-6532883

  Gadi Ben Lavi
  Executive Director
  CCHR Israel
  972-52-6532883

  הגב לגול סרחאן
 • גול יקר אתה לא לבד גילוי נאות גם אני נפלתי לזרועות הפסיכיאטריה במשך 15 שנה האמנתי להם עד לאותו היום שנחשפתי לחומר של עמותת מגן לזכויות אנוש באינטרנט הייתי גמור גם כאשר לא רציתי לקבל את הנכות הנפשית הכריחו אותי לעשות זאת לאחר 15 שנה של מלחמת נפש אדירה נשברתי וקבלתי את הנכות זמן קצר לאחר מכן נחשפתי לחומר והכרתי רופאה מקסימה חברת העמותה החלטתי לשמוע בקולה ולהתחיל בגמילה – כאשר מצבי השתפר והרופאים שמעו שאני בגמילה הם הכריזו כאדם מסוכן הכניסוני לאישפוז כפוי לא חוקי ללא כל סיבה הושיבו אותי 14 יום בשבי הזה אבל הפעם הייתי מוכן והצלחתי להערים עליהם ולחשוף את השיטה שלהם הם ניסו להפיל אותי ולגרום לי להשתולל על ידי החדרת כימיקל לשתיה אבל הנורות האדומים דלקו אצלי מיד נתתי את השתיה למשהו אחר חבל על הזמן מה זה עשה לו שעתיים לאחר ששתה את המשקה הוא השתולל הכה מטופלים אחרים ללא כל סיבה ונקשר למחרת השתולל שוב ונקשר שוב לא האמנתי למראה עיני החלטתי לאחר 48 שעות לבדוק זאת שוב ביקשתי שתיה חמה מהצוות 28 דקות לקח להם להכין לי ושוב נתתי את השתיה למשהו אחר שני מטופלים שתו מזה לאחר כשעה השתוללו ונקשרו – נסיון שלישי היה החדרה של כמוסה לתוך בקבוק שתיה שהיה על השידה שלי בחדר בשעה 4:30 בבקר על ידי אחות במחלקה הסתובבתי היא ברחה הפקק נפל על הרצפה ומשהו התמוסס בבקבוק -כמובן שלא שתיתי ממנו אלא שפכתי כל פעם קצת מים כדי שהם יחשבו שאני שותה ממנו –
  בקיצור חשפתי את הקומבינה —

  עכשיו כמה שנים לאחר הגמילה חזרתי לעצמי מבחנים פסיכולוגים שבצעתי שוללים כל מחלת נפש רק לחשוב על כך ש15 שנה האמנתי להם מעורר בי צמרמורת .

  איןם ספק שמדובר בחבורה של פושעים שעליהם לשבת בכלא על הנזקים שהם עושים לבני אדם ועל הנזק לאנושות שהם קידמו הוותיקים שבהם מודעים היטב למעשיהם ..

  אז גול יקר אתה לא לבד – יש עוד מטופלים שאותה הרופאה גמלה והכל תחת השגחתם של הפסיכיאטרים שכלל לא שמו לב שהתרופות שלהם מצאו את מקומם באשפה ותופעות הלואי נעשו בהצגה כדי שהם יאמינו שהטיפול אכן נלקח …

  מדובר בחבורה של סדיסטים ובמקצוע שיש להעיף אותו מהעולם וטלהוציאו אל מחוץ לחוק – יש לרדוף את רופאי האלילים האלה לכל חייהם כמו שרדפו נאצים בכל העולם הם ממשיכים בעצם את התורה הפסיכיאטרית הנאצית ..

  הלוואי והעולם כולו ילמד מהמצרים ויצא לרחובות בקריאה להוציא את הרופואה הפסיכיאטרית אל מחוץ לחוק !

 • גול סרחאן

  אפי יקירי,
  אף אחד בעולם לא יכול להרגיש מה שעברנו חוץ מאנשים שעברו את זה, בדרך כלל אנשים שעברו את זה לא יכולים לעמוד ולהעיד ולספר מה היה להם, הסיבה לזה שהם מפחדים ועוד תלויים באותם פושעים. הם תלויים בטיפול התרופותי כמו אנשים שלוקחים סמסם בדיוק. האנשים שצריכים את מנות הם נשלטים על ידי ההתמכרות לסמים ובכך נהיו גם תלויים בסוחרים, ומי הם הסוחרים? הם הפשע בעצמו והרוצחים.
  היה לי עד להתעללות הפסיכיאטר שטפל ופגע בי. אני מעודד אותו להגיש תלונה נגדו. הוא נפגע מאוד מהמעשה של המטפל בו ולא רק ועוד הפגע גרם לו לפחד מאוד. תארו לעצמכם שהבחור הזה מודה אשקרה בפני כולם שהוא מפחד מאוד מאוד מהפסיכיאטר והוא לא מסוגל להסתקל לו בפנים! הוא מזועזע רק כשחושב עליו.
  האנשים שלנו צריכים הרבה כוח בשביל לקום ולצעוק על המנובלים שהזיקו להם מאוד. קודם אנחנו צריכים לעשות את זה ובזה נגרום להם להתעודד ולאומץ נהיה להם ובהם אנחנו ביחד ננצח את אלה המטפלים, אפשר להגיד המתנפלים.
  אפי ויעל וכל החברים אנא כתבו לי לאמייל שלי בכדי להתכתב אתכם ישיר ונהיה לי שמח להעביר לכם תמונות מהעסק שלי שיכול להדהים את השפויים הכי שפויים מה יכול חולה נפש לשעבר להגשים. באימונה בכם אני מצהיר שלעולם לא אכנע כמו אסיר, ואתכם אני לוחם מנוסה בכיר, ובשבילכם אהיה גשר למרום ולתקווה זה מאיר, ובלב שלי שמחה ואהבה ונהיה לו דופק מהיר, לא יכול להתאפק וכותב לכם בכמה מלים שיר, אני לא משורר והנסיון שלי את הרגש מעיר, אני שפוי היום ומה קורה אני מכיר, החולה שלנו מגיע מכל כפר בארץ או מעיר, והוא מקבל בכאב ומי משלם את המחיר, די לפסיכיאטרים ולתופעות הלווי לתרופות וממשיך להיות לי בפה לתמיד מריר.
  חברים שלי האהובים ללבי, ליבי, גלינה, צבייה, גילה, תאמי, ולדמייר, אינה, חאתם, דקאן, חוסיין, עלא, רלא, ועוד הרבה מעובדי הסעוד ששכחתי את השמות שלהם תודה מכל הלב להיחס שלכם לחולים המטופלים שלכם,
  לאסם, לאליאס, לעפאף, ואחרים אני אומר לכם תתבישו ותתפטרו ותחפשו מקצוע שאתם אוהבים חוץ מאשר הסיעוד במקום לטפל בחולים אתם מתעללים ולזה אתם נהנים!!!
  לקראקרה, גולדין,יונתן,גנני,אלסאלח,גורג. אחלה בני אדם ומקצעונים, אתם ביושר שלכם לא בתרופות אתם מרפאים.
  לאבו נסרה, רוחס, פרחאת,מזרוחין,עבוד,נסאר, ועוד הרבה הרבה, אני מציע לכם להחזיק דמויות של בובות לתת להם זריקות כי הבובות לא כואב להם ובכך לא תהיו אשמים אם יום אחד תם נכנסים עם הזריקות ותמצאו שהבובות שלכם נמאס להם מכם ומתאבדים. בזה אתם לא צריכים להתגונן ולתת הסברים. כי מדובר על רבוטים או בובות מאספוג ומבד שספגו יותר מדי ובכך הם נעלמים. סליחה לא רציתי לפגוע בכם ולא בבובות ולא משחקים. הטיפול שלכם מהניסיון שלי הינו משחק ילדים!!!
  לשתוק יותר לא יכול כי נגמרה לי העצבים, אני צוחק עשרים שנה ואבחנה סכיזופרן וזריקות ואני עדיין רגוע לא מתעצבן ולא מתאבד.
  אני אוהב אתכם כולכם מבלי היוצא מכלל, וטיפה יותר אוהב את החברים שלי החולים אשר עוברים מה שעברתי.

  JOUL-1964@HOTMAIL.COM

  בברכת בריאות
  גול

  הגב לגול סרחאן
 • גול סרחאן

  שלום,
  במשרד רופא מחוזי לא מצליח לזכור אותי ואצלם אני לא קיים!!!
  העורך דין שלי מתקשר אליי ואומר לי שקבל תשובה ממשרד הרופא מחוזי בכך: גול סרחאן לא קיים אצלם!!!
  פשוט מאוד קבלתי הוראת אשפוז מרופא מחוזי בשנת 1992, לקחו אותי באמבולנס למחלקה סגורה, והתייחסו אליי כאפס בזכויות ואפס בחירות, ואימו עליי בחדרי בידוד, ונתנו לי טיפול בזריקות וכדורים כלא רצוני.
  כל מה שעבר עליי ובסוף אין לי תיק במשרד רופא מחוזי!!!
  איך יכול רופא מחוזי לאשפז אותי בכפייה!? ואומר לרופא משפחה שלי שלווה אותי למון אומר לו אתה תשתוק! והוא האחר שתק. ובקבלה במחלקה סגורה קבלה אותי רופאה רק התחילה להתמחות, כמו הרופא שלי ששתק.
  הלא מומחית שלי אשר קבלה אותי בברכה ונתנה לי אבחנה של סכיזופרן, היא הרופאה הלא מומחית שעוד לא התמחתה ורק התחילה בשנה הראשונה בהתמחות, קבלה אותי לבד מבלי תמיכה מרופאים מומחים בכדי להשתלב אותה בטיפול.
  בשלושה חודשים שהיו לי בכפייה נפגשתי עם הצוות הרפואי כולל המנהלת בפעם אחת. ולאורך הדרך למדה עליי הרופאה שלי מבלי להתייחס לניסיון שלה החסר לימוד שש שנים. אז היא יכולה להיות אחרי ההתמחות שעברה לשבע שנים תותח לא הגיוני אשר היה אחראי על טיפול ואבחון לחולה מהשנה הראשונה בהתמחותה!!!
  הרופא המחוזי המסכן ששכח לכתוב צוו אשפוז ולא פתח לי תיק במשרד שלו העתיר ניסיון!!!

  כשנודע לי על הדבר הרגשתי רע מאוד, עבר הכול עליי במחשבות ותמונות מהיום שנאנסה לי החירות מרופא המחוזי המטומטם, ועוד הנהג באמבולנס עם המלווה השיכור שהיה לו, והקבלה של הרופא התורנית במחלקה סגורה, הרופאה המוזרה.
  ועוד הקור בתוך המחלקה והחושך והפחד, הריח המסריח והשירותים ה…
  ובסוף החברים המסכנים שרחמו עליי! אותם חברים שנשארו שם מלפני עשרים שנה!!!
  מי היה מאמין שבסוף אהיה בריא ביום אחד ולעשרים שנה הייתי חולה מאוד! מי היה יכול להאמין שיום אחד אני רוצה את התיק של האשפוז בכפייה לראות מה הסיבה לכך אשפוז בכפייה! אמת אחרת, איזה אמת יכולים להגיד על חולה נפש לשעבר והיום נהייה בריא מאה אחוז. ולא רק נהיה בריא אלא לעולם לא הייתה לו מחלה נפשית!
  מה היה כורה לי בזמן שעברתי בוועדה לביטוח לאומי, אם הרופא בוועדה בדק אותי לנפש ולגוף ולא היה בודק את המסמכים של הרופאה המתמחה, הדבק והעתק הינו ההשתלשלות לעשרים שנה, הרופא בוועדה עם ההעתק וההדבק הרג אותי ורצח אותי, אם היה בודק אותי לעניין היה יכול להציל אותי. אז אתם חושבים כמוני שצריך לעמוד לדין???
  מה יוצא לי מהפיצוי שיתנו לי אחרי שאבדתי את החיים?

  האם אני לא גבר בגלל שלא התאבדתי?

  האם אני משוגע בגלל שאהבתי?

  האם אני אשם

  האם אני אשם

  למה הכול במה שנעסה לי אני האשם?

  איך יכול להיות שאני האשם והקורבן באותו אדם ולאותו הזמן!!!

  לא קיים, ולעולם לא יהיה קיים התיק שלי של האשפוז בכפייה, לעולם לא יהיה קיים אצל משרד רופא מחוזי!!! בושה וחרבה למשרד כזה ולרופא כזה ולכול העולם אשר שותק על האיום לחולים חסרי אונים.

  סליחה אם זה מעצב אתכם, זאת אמת אחרת מאשר כולם חושבים.

  גול כל המשחק מופסד

  הגב לגול סרחאן
 • גול יקר שלום

  נראה שהם השמידו את התיק הרפואי שלך כדי שלא תגיע למסמכים שירשיעו אותם – פנה למבקר המדינה – פנה לאנשי תקשורת אל תוותר את התיק הרפואי שלך אתה ראשי להוציא ולצלם את כל המסמכים – אם הוא לא נמצא שם פנה לעמותת מגן לזכויות אנוש ובקש עזרה להוציא את כל החומר מבתי החולים והמרפאות לבריאות הנפש שטיפלו בך בטוח נשאר שם חומר — ואם לא תמצע תוכל לתבוע אותם על העלמת ראיות ..

  שחק אותה חבר – חזק ואמץ .

  • גול סרחאן

   יקירי אפי שלום,
   אתה צודק אני חזק, והם לא יכולים להשמיד את התיק. כבר קבלתי את כל החומר הרפואי של האשפוזים מבתי חולים ומרפאות בריאות הנפש וקופת חולים.
   כל החומר הרפואי כבר אצלי איפה יכולים לברוח ממני החברי והמפייה של משרד רופא מחוזיייייין!!!
   פניתי כבר לעמותת מגן זכויות אנוש. ועוד בתקשורת החומר שלי כבר אצלם. לכנסת שלחתי גם חומר, לנשיא המדינה ולראש הממשלה, אני מעביר את החומר שלי לכל העולם עם השם המלא וכל הפרטים המדויקים שלי ולספור שלי הבלתי הוגן.
   אני עוד חזק אשר מקבל ייעוץ ותמיכה מאנשים עם מצפון ולב טוב כמוך אפי. לכן אני לא אתאבד, אז כשהייתי לא שפוי לא התאבדתי, עכשיו שיצאתי מהסמים והפסקתי להיות שיכור אני בטוח ולעולם לא אתאבד.

   לאפי להילה ליעל לצבייה לתאמי לגילה לאשתי ולילדיי לכל הגיבורים והגיבורות אני אוהב אתכם מאוד ולכל החיים שלי אני מצדיע לכם ולתמיד…

   באהבה ובברכת בריאות
   גול

   הגב לגול סרחאן
 • גול אשמח אם תוכל לשגר אלי את האימיל שלך יש לי חומר מעניין מאוד שאני מעוניין שתראה ….

  מעבר לדברים אני משוכנע שאם יקחו אותם את המומחים שאלה שלא שווים גרוש יכניסו אותם לאישפוז יקשרו אותם יזריקו להם יענו ויכלאו אותם כפי שהם עושים למטופלים שלהם גם להם יופיעו מחשבות אובדניות – ואם הם יגידו שלא הם משקרים ,

  בכל המשחק הזה ברגע שהמטופל נותן אמון במטפל ומשיב לשאלה על מחשבות אובדניות בחיוב המטפל נכנס בו כאסח

  אם המטופל לא ישיב בחיוב המטפל יטיב עימו

  כך זה עובד במערכת המטופשת הזאת והסיבה לכך

  אם מטופל מצליח להתאבד מידית מופסקת הזרמת הכספים ממשלם המיסים לטיפול בו – לכן הם לא מאפשרים לו להתאבד ככל שהם יחזיקו אותו זמן ארוך יותר כך הם וחברות התרופות ירוויחו יותר כסף וכך הם ישמרו על כמות מטופלים שתמלא את המיטות שלהם בבית החולים .

  מצד שני אם נלך להסטוריה נגלה שהתאבדות הינה גבורה – שרה הארונסון – הפרשות בגלבוע נפל על חרבו מוכר לך ?
  כדי להתאבד צריך אומץ להתגבר על מערכת ההגנה הטבעית שלא מאפשרת פגיעה עצמית – מטופלים מסוגלים לבצע זאת מסיבה פשוטה – הטיפולים פוגעים במערכת ההגנה הטבעית שלהם ואז הם מקבלים את האומץ מבלי שהמערכת הזאת תגן עליהם והם מבצעים את המעשה .

  לדוגמה – אם תתקרב על גג גבוהה לקצה הגג ללא מעקה – מיד תיקח צעד אחד אחורה ותפחד לעמוד בקצה פחד הגבהים הזה הינו מערכת הגנה טבעית —

  הטיפול משבש את המערכת הזאת ותוכל אדם תחת טיפולים כאלה יכול להיות בקצה גג ומערכת ההגנה הטבעית לא תפעל אצלו בשל השיבוש שנגרם לה הוא עלול ליפול גם אם לא התכוון לכך , כמובן שבמקרה של נפילה ומוות יאשימו אותו בהתאבדות ואף אחד לא יאשים את המטפלים שגרמו לנזק במערכת ההגנה הטבעית הזאת .

  מעבר לדברים הסמים הפסיכיאטרים מגבירים את השיבוש של המוח והמחשבון וגורמים למטופל לחוות הזיות את ההזיות נגרמות מערבוב של מידע שחדר לראשו מכל חושיו במהלך כל חייו החל מיום הולדתו – מידע שנמצא בתת התודעה מתערבב עם המידע העכשוי מידע שנכנס למוחו מתחבולות טלויזיה קולנוע פוטושופ וכד' שאינו מידע טבעי משתבש מתערבב ויוצר סלט שלם .

  הסיבה להתגברות התופעות הללו אצל אנשים שעדיין לא אובחנו כלוקים בבעיה מסויימת נוצר מהטכנולוגיה שבעצם מסלפת את האמת ונותנת תמונה שאיננה אמיתית וטיבעית למוח

  כדי להתגבר על כך חיבים ללמד את הילדים להבחין בין מידע טבעי ואמיתי ובין מידע שקרי ומזוייף

  מחלת האנורקסיה נגרמת כאשר הבנות הצעירות רוצות להיות כמו הדוגמניות שהן רואות בגו'רנאלים שמוכרים להם עם הפרסומים שיגרמו להן לרכוש את מוצרי המפרסם

  מה שהן לא יודעות שהתמונות מעובדות בתוכנת מחשב ולכן הדוגמניות שם נראות מושלמות –

  כך גם האנשים שמצולמים לטלויזיה כאשר הם מאופרים הם נראים מצויין ללא איפור ניתן לראות את ההבדל – ראה את חיים יבין עם איפור ובלי איפור …

  כדי למנוע את מחלת האנורקסיה יש לחשוף את הבנות הצעירות לתרמית הזאת – לצלם אותן ולעבד את התמונה שלהם במחשב וכך להראות להן שהן גם יכולות , כאשר הן תראנה ותבינה את הטריק כל רעיון הדייטה ירד מהפרק והמחלה הזאת תמנע –

  וזו לא המחלה היחידה שנגרמת כתוצאה מהמצאת התקשורת הטלויזיה הרדיו והאינטרנט – ההמצאות האלה אינן טבעיות ולכן יש להכין את הילדים להתמודד איתם נכונה וכך למנוע מהם בעיות שיכולות להווצר כתוצר לוואי של הטכנולוגיה .

 • ועד דבר קטן

  כדי להוכיח את המנטרה השקרית של הפסיכיאטריה

  כאשר הירח מסתיר את השמש וצילו מגיע לכדור הארץ אנו קוראים לתופעה הזאת ליקוי חמה —
  האם השמש שמעה על כך וידעה שאנו מאשימים אותה

  לתופעה הזאת יש לקרוא צל ירח כי הירח הוא שחוסם את קרני השמש ולשמש אין כל ליקוי היא ממשיכה בשלה וכלל לא מודעת לכך .

  כך גורמים לילדים ליקויים שאיןהם אשמים בהם הם נולדו לטבע ולא לטכנולוגיה המודרנית – אז במקום ללמד אותם להתמודד עם הטכנולוגיה מאשימים אותם שמשהו דפוק אצלהם .

  תרמית מצויינת לגריפת הון מההורים בעוד שההורים כל כך שטופי מוח שהם כבר בעצמם מאבחנים את ילדיהם ומביאים אותם למטפלים ומוכנים לשלם על כך המון כסך כדי שהילד יהיה מוצלח — והתוצאות מדברות בעד עצמן – כל יום בתקשורת תשמע על כך … בני טובים הם קוראים להם מי אילו הטובים אילו ששני ההורים עובדים כל היום ואין הם רואים את הילדים במקום לתת להם חום ואהבה הם משלמים כסף למטפלת זולה שעושה את העבודה בשביל הכסף בעצם ומפצים את הילדים במתנות יוקרה – והילדים בעצם נדפקים ומגיעים לסמים וגניבות לאונסים – מה הם בעצם עושים הם מנסים בכל דרך לקבל את החום והאהבה שההורים לא נותנים להם – ואז הם נקראים בני טובים – כל השיטה הזאת של שני בני זוג יוצעים לעבודה היא קלוקלת
  יש להשתנות בהתאם הורים צריכים לצאת לעבודה למשך 3 עד 4 ימים בשבוע – השכר פר שעה צריך לעלות – ההורים הם שצריכים לחנך את ילדיהם ולהיות במחיצתם לא רק בסופי השבוע – אחד מבני הזוג צריך לגדל את הילדים ולטפל ולחנך אותם עד שהם נעשים עצמאיים בערל בגיל 15 רק אז הוא יכול לצאת לעבודה או לקרירה ואם הוא רוצה קריירה שלא יביא ילדים לעולם . . .

  • גול סרחאן

   אפי מחבר שלום,
   אתה צודק חבר, לחבר את המציאות במה שנגרם לגורם הינו צודק.
   צעירים מצהירים ומגלים על מחשבות אובדניות כי הם רוצים עזרה בכדי שנציל להם את החיים, לטפל בהם כראוי, לאהוב אותם ולרחם עליהם, בקצור הם צריכים את כולם.
   כשצעיר מגלה מחשבות אובדניות, הוא מותקף בכבילות ושרשרות וזריקות וסגירה בכליאה. האם הוא אשם במחשבה זו? כאן השאלה!!!
   הוא מקבל עונש נוסף מהרופאים האמורים לעזור לו, ובכך הוא נופל עוד פעם קורבן לאויב יותר אכזר שאונס לו את החיים, בחירות וזכות הכול נשלל ללא אשמה.
   אף רופא לא יכול להעיד על זה שבכפייה וקשירות וזריקות נמנע החולה מלהתאבד. יכול להיות הפגע מכך התנהגות וטיפול עגום יכול להיות יותר קשה מאשר גוסס מתאבד. המוות יותר רחמן והגיוני יותר מאשר השפלה, הזנחה וזלזול, המוות זה תנאי של העולם ללדת ולמות, אבל הלו צודק זה הבגידה, הקיצוניות הרצח וההריגה.
   ההריגה זאת הרצח וההתאבדות, כולם כעבירה אחת. המוות לא נכלל בניהם כי הוא לא עבירה, המוות הינו המציאות והצודק לכל התחלה של חיים והיגעה לסוף . נולדים ואחר כך מתים, זאת חוכמת החיים!
   חולה דיכאוני צריך אהבה בכדי שיאהב, רוצה חיים בכד שיחייה, רוצה רופא בכדי שיתרפה, ואין בכלל החלמה מבלי שתהייה מחלה!
   חולה דיכאוני מאבד את האהבה לעצמו בזמן הכפייה, מאבד את הערך לחיים, הרופא נהייה בשבילו הסוהר, ותהיה לתמיד הבריות בשבילו הינה המחלה!!!
   אז תביאו את כל הפסיכיאטרים להעיד על כמה מהחולים שלהם החלימו והבריאו? הם יהיו יותר שקרנים אם מנסים להציג אחד מהמטופלים שלהם ולהגיד שמישהו כן החלים.
   המטופלים שכן החלימו זה לא הטיפול אלא הם די חזקים לעבור מה שהם עברו ועוד קבלו חיזוק מאנשים נכבדים, וכנראה האנשים היה להם בני זוג גיבורים.
   הטיפול הרפואי אינו חשוב מדי, כי הוא רק עזרה ראשונה SOS וגם הרגעה לא יותר. מה שחשוב לחולים זה להתייחס אליהם כהוגן, לרחם עליהם, להבין אותם, לעודד ולהתיידד. באשפוזים זה נהיה אחרת, זה היחס לא הוגן, ללא רחמים, אטימים ולא מבינים, לבדד בחדרי בדוד או במחלקות סגורות, ובכך מעודדים אותם להתאבד.
   אפשר להמשיך ולכתוב בלי סוף אם חושבים ומדמיינים מה כורה לחולים שם, ואיך יכול להיות שכותב אחד שהיה שם וקבל את המתנה בכפייה, ועוד ללא טעות ולא עבירה גרמו לי להיות חולה נפש לעשרים שנה, ואחר כך התברר לכולם ולי שזה טעות בהוראה של האשפוז, וטעות בתרופות וזריקות, וזה טעות באבחנה, ואולי גם טעות שנולדתי בכלל…
   בסוף מתברר שאני שפוי ורק הטיפול והתרופות עשו אותי למשוגע!!!
   אפשר לראות שבריא יום אחד נהיה משוגע, ואיך יכולים להעיד על מכרה שאחד משוגע ביום אחד נהיה שפוי ובריא!!!
   היום אני שפוי, זה לא צחוק.
   נלחמתי על השפויות שלי לעשרים שנה. כנראה בגלל זה השפויות שלי לא נפגעה.
   בבקשה אל תוותרו מהר באותה מלחמה, יכולים לנצח את אותם רופאים חולים אשר מדביקים את המחלה. אני מתחנן ומבקש עזרה. הצילו הצילו הצילו…
   הרבה אנשים עדיין בכפייה, היה אתי במחלקה סגורה (מיון) לפני עשרים שנה בחור צעיר השם שלו יורם, היה אז שנה שלמה במיון והשארתי אותו אחרי בשחרור. מי יכול להגיע אליו? מי יכול לדעת מה כרה לו שם? אני יכול להוציא את השם שלו, תארו לעצמכם אז שסגרו עליי ביקרה אותי משפחה שהכרתי כשעבדתי אצלם, בביקור (הילדה הגדולה טובה זה השם שלה) הבת שלהם הופתעה! כי פגשה את יורם שהיה בן לכתה!!!
   האמייל שלי לכל המעוניינים להתכתב אתי ולתמוך בי JOUL-1964@HOTMAIL.COM
   תודה

   באהבה ובברכת בריאות והחלמה
   גול

   הגב לגול סרחאן
 • בישראל זאת שערוריה נמשכת.
  עורכי דין מסרבים לסייע.
  החוק – אינו מגן על זכויות אדם.

  יש לעשות הכל שישראל תוקע מחברת העמים האירופאי
  כל זמן שקיים מנגנון זוועתי המתיר דמם של אזרחיה
  בידי קלגסי הפסיכיאטריה.

  אחד הפתרונות- אתר או מנגנון אחר בו יפורסמו שמות
  של פסיכיאטרים שהתעללו בישראלים.

  *** המשך התגובה נמחקה עקב אי עמידה בכללי פרסום תגובות

 • IAMWHOIAM

  it is a fact that the only purpose for chemical concoctions…is to render exotic Individuals, zombies.
  it is a fact that every Individual has full control and authority over Her own exclusive, mental,spiritual, physical and emotional apparatus.

  it is a fact that any party threatning to get in the way of Her own Individual liberties is evil.

  It is a fact that the federal eduction system in cahoots with some legislation, has custody of all Individuals during Their Youth…programming Their consciousness…in a vain attempt to mold Them into a drone.

  There must be an upheaval in the federal curriculum if Humanity is to survive and thrive

  הגב לIAMWHOIAM
 • תות

  יש לי שאלה קריטית למי ממשתתפי הפורום שחווה אישפוז כפוי, אנחנו הורי ואני אישפזנו את אחי בכפייה ( הוא נמצא כבר יומיים במחלקה סגורה) אני לא מנסה להצטדק כאן אני בהחלט חושבת שגרמנו לו עוול נורא ואני יודעת שהוא שם והוא מסכן מאוד מאוד וזה קורע את ליבי . אבל הרגשנו שלא הייתה לנו ברירה לכל הסובבים החל מאישתו הוריו וחבריו כי הוא לגמרי איבד את זה, הוא טוען שעוקבים אחריו מכל כיוון מצלמים אותו משאירים לו סימנים ומאשים את כולנו, כל העולם, הרגשנו שאין עם מי לדבר לאחר שסירב לראות טיפול כלשהו , לאו דווקא פסכיאטר אלה כל פסיכולוג, ולאחר שבמשך 5 החודשים האחרונים, ממקום של לקחת צעד אחורה ולכבד את רצונו, הגענו למצב שכל מילה שאמרנו הייתה נגדו, והוא כבר לא מדבר עם אף אחד לא פוגש אף אחד, הפסיק ללמוד הפסיק לעבוד לא יצא מהבית , לא הפסיק לשתות על מנת להירגע ולהרדם ממחשבות הרדיפה שיש במוחו הגענו בשלב מסויים למצב שהוא מסוגר בביתו ואיננו יודעים אם הוא בכלל חיי, זה היה המוצא האחרון , אחי לא דואג לעצמו בכלל האם אתם חושבים שהיה נכון לנו להשאיר אותו ככה , מנותק ומפוחד מכל העולם מנסה לברוח מכולם ולתת לו לצאת מזה מתיי שהוא בכוחות עצמו? האם אתם יכולים להבין את הדאגה שקיימת בנו בניי המשפחה . . הוא שם עכשיו מקבל טיפול תרופתי ומחכה לעירעור ורע לו
  מה אתם חושבים ?
  זה באמת מעניין אותי לדעת , מה לפי דעתכם הדרך הטובה ביותר לגרום לאדם לעזור לעצמו ? ואיך לפי דעתכם אנחנו יכולים לעזור לו , שהרי אם יצא משם בעוד יומיים הוא יברח לנו ויעלם , וזה לא שאנחנו צריכים שהוא יהיה איתנו בקשר זו זכותו הלגיטימית להחליט שהוא לא רוצה להיות בקשר איתנו אבל מה לגבי שאר העולם ? ואיך אנחנו אמורים להתנהג על מנת שירצה לטפל בעצמו?
  על מנת שיעברו לו המחשבות שממלאות את מוחו ובהם ברור לו שכולם כולם נגדו, עוקבים אחריו בכל מקום ומשאירים לו סימנים?
  אני באמת מבקשת עזרה בשידור חי. מישהו מכם מכיר בעובדה שיש מצב שתא מסויים שלו במוח נסתם או משהו כזה ושיש סיכוי שהתרופות הפסכיאטריות כן יעזרו לו ?

  הגב לתות
  • מנהל הפרויקט

   שלום לך.

   ייתכן שאחיך אכן סובל מבעיה נפשית אמיתית, אך האם שקלתם את האפשרות
   שמה שהוא מספר עליו אכן קורה לו?

   קראי את הכתבה הבאה:
   http://www.emetaheret.org.il/?p=7099

   וגם את זו:
   http://www.emetaheret.org.il/?p=10108

   הגב למנהל הפרויקט
   • תות

    קודם כל , תודה
    על שקראת את דבריי ועל שהגבת
    שנית
    נניח שמה שאתה מביא פה בכתבות המצורפות, נכון
    ושקיים מצב שלאחי אין מחשבות שווא ובאמת מישהו פרץ לו למוח , הוא עדיין זקוק לעזרה . . .
    הרי בהתנהגותו הוא בעצם זעק לעזרה בסופו של יום , אז יכול להיות שאין לו מחלת נפש אמיתית, זו אופציה
    אני מסכימה שרופאים נוהגים לתייג אנשים בקלות יתרה מתחת למחלות שאותם הם מכירים ולא באמת מנסים לחפור לעומקה של כל צרה ולמצוא את המקור האמיתי שלה,
    אבל ….
    מה אתה מציע במקרה שאכן מה שהוא מספר עליו נכון ומישהו חדר לו למוח ומשחק בו, ומישהו באמת עוקב אחריו בכל רגע, וכולם באמת משאירים לו סימנים בכל מקום
    איך אפשר לעזור לו במקרה הזה , שהרי הוא סובל וזה ברור.

    הגב לתות
  • היה שם

   הייתי מתיעץ עם הסינטולוגיה ז"א העמותת מגן לזכויות אנוש.
   אולי יש להם עיצות כיצד להחלים ללא אישפוז – אם יש לכם את הכסף לטיפול הזה.
   זמן קצר להיות שם זה לא נורא.
   בדר"כ אחרי התקף יש "נסיגה לממוצע" עם תרופות וטיפול אחר או בלי.
   אם הוא יהיה בבית הבראה זה עדיף.
   אי אפשר לשכנע אותו לטפל בעצמו.זה בחירה שלו.
   התרופות מנתקות את האדם מעצמו וזמנית הוא שוכח את הבעיות שלו מה שיוצר אשליה של התקדמות עם זאת במקרים קשים ולזמן קצר טכניקה זאת כדאית כי היא לפחות מייצרת רגיעה זמנית.

   מסיוני חלק מהמצב הבעייתי נוצר ממתחים שעוברים על האדם והוא לא מסוגל להתמודד איתם.
   גם אם היה בחדר ולא עשה כלום הוא הכניס את עצמו למתחים,
   שינוי האוירה ייטיב עימו.
   גם זה שיכפו עליו הפסקת אלכוהול,אני משער שהתכוונת לזה בשתיה,יעזור לו לפחות זמנית.

   הגב להיה שם
   • תות

    שלום "היה שם" ותודה שהגבת
    משמך אני יכולה להסיק שנכפה עלייך טיפול או שהיית בצד של המשפחתה שכפתה את הטיפול?

    בכל מקרה בהחלט מתחילה לחלחל בי ההבנה שאף על פי שעשינו מעשה שלא היה לנו מנוס מלעשות אותו ואף ע"פ שאנחנו באמת מאמינים שמדובר במחלת נפש שניתנת לריפוי ע"י תרופות מאזנות, עדיין כפינו עליו את עזרתנו וכעת אנחנו עוד יותר רחוקים מפתרון הבעייה כי הוא מלא בעוד כעס עלינו וכמו שכתבת אי אפשר לשכנע אותו לטפל בעצמו, זו בחירה שלו.
    וזה מלחיץ כי קיווינו שבזמן שהוא יהיה שם באישפוז הוא יבין שהטיפול התרופתי יכול להועיל לו להרגיע אותו אבל לא נראה שכך הדבר, הוא מאוד סובל מלהיות במחלקה הסגורה וזה ברור זה מקום נורא להיות בו , אפילו שלא כופתים אותו או מחשמלים אותו ואנחנו קרועים מצד אחד לא רוצים שהוא ייצא משם כי הוא בטוח יברח , מצד שני קשה לנו לראות אותו סובל כל כך מלהיות שם.
    אם באמת היית שם אנא ספר לי כיצד מחלימים ?
    האם יש סיכוי שבמהלך השבוע שהוא שם במחלקה הסגורה מישהו יצליח להגיע אליו ולשכנע אותו שכדאי לו להמשיך את הטיפול התרופתי?
    נראה לי שאנחנו כל המשפחה פסולים כרגע מבחינתו הוא לא קיבל את עצותנו קודם ובטח שלא עכשיו ….אז מי אמור לשכנע אותו ללכת לבית הבראה? זה הצעה שהוא אמור לקבל מהצוות הרפואי ? ( האם יש לך המלצה על בית הבראה – כי מחיפוש באינטרנט לא מצאתי כלום )
    אשמח מאוד לקבל ממך תגובה ולשמוע עוד על הסיפור שלך
    תודה רבה, רבה.

    הגב לתות
 • מזדהה איתך

  אני מאוד סקפטי בנוגע ל99% ממה שכתוב באתר הזה( אם כי בתור חומר קריאה הוא דווקא מעניין) ולכן אני מסופק ש"פרצו" לראש של אחיך.
  מה שאת מתארת באמת נשמע כמו בעיה פסיכיאטרית. אני מאוד מזדהה וחש את כאבך.
  אבל ,בעיני לפחות, לו אותי היו מאשפזים בכפיה- משול הדבר לריפוי שחפת על ידי דחיסה של גלולת ציאניד. דהיינו התרופה גרועה מן המחלה.

  מצטער שאין לי שום הצעות בונות…

  הגב למזדהה איתך
 • בוצע שינוי בהקדמה 5.יוני 2012
  לכבוד ‏02/‏11/‏2011
  סגן שר הבריאות
  ח"כ יעקוב ליצמן

  הנדון:תלונה כנגד דר' אברמוביץ יהודה מנהל מחלקה ג' מרכז בריאות הנפש באר יעקוב

  בפתיחת מכתבי אבקש להציג את עצמי , פועלי והשגיי עד היום.
  שמי ססס,נולדתי בתאריך 8/9/1964 ,בעל ת.ז. שמספרה: ססססס.את לימודי היסודיים למדתי בבית ספר יסודי ממלכתי דתי "סיני" שבראשון לציון ואת לימודי התיכוניים בתיכון "עמל עמית" בעיר במגמת מכשור ובקרה, סיימתי בהצלחה את לימודיי ואת קבלת תעודת הבגרות.שרתתי בחיל האויר בתפקיד מסווג מאוד, חתמתי לשנה בצבא קבע וסיימתי כחייל מצטיין, חרוץ ומנהיגותי.(מתוך תעודת השחרור).
  לאחר שרותי הצבאי המשכתי את לימודי כהנדסאי אלקטרוניקה ועבדתי בחברת "המפעיל" כטכנאי מספר שנים. המשכתי את לימודי והסבתי את מקצועי לתכנת מחשבים במגמת תכנות מחשבים בבית ספר להנדסאים שבאונברסיטת ת"א ומספר שנים לאחר כך התקבלתי ולמדתי לתואר "מהנדס תוכנה" במכללת היט.
  עבדתי מספר שנים בחברות כגון :פורמולה מערכות, מוטורולה ו IBM ,בכולם הצטיינתי וקודמתי עד לתפקיד ניהולי.
  בעברי אני צלף קליעה מצטיין, שופט כדורסל ,מדריך קארטה ,מתנדב במשמר האזרחי של משטרת ישראל ודוגמן.כיום עובד בחברה מסודרת ,צוללן ומתנדב באגודת "יד שרה",בעל רשיון נהיגה בתוקף ובעל רכב.
  החל משנת 2001 לערך אני מאובחן כלוקה בסכיזופרניה פראנואידית (F20) ואושפזתי מספר פעמים.
  ראשית,אתאר בפניכם מקרה אישי בו דר' אברמוביץ דרס באופן בוטה את החוק הראשון לזכויות החולה ,חוק זכות המטופל לטיפול רפואי.
  עוד לפני האשפוז סבלתי קשות מכאבי שיניים שנבעו מריקבון בשן אך מפאת מצבי הנפשי לא יכולתי להביא את עצמי לכדי טיפול(התחננתי בפני מקורבי שיעזרו לי אך הם העדיפו לאשפז אותי בכפיה בכדי לטפל בנפש קודם לטיפול בשיניי).
  אושפזתי בתאריך 2/8/2011 במחלקה ג' שבמרכז בריאות הנפש "באר יעקוב",בעת האינטק(פגישת הכרות) התלוננתי בפני דר' אברמוביץ על כאבים בשיניים וביקשתי ממנו לבקר במרפאת שיניים לטיפול,תשובתו הייתה חיובית באומרו "אל תדאג, אתה תראה רופא שיניים".
  בעודי ממתין לאישורו לטפל בשיניי נטלתי בכל יום אופטלגין ואקמול מכיוון שסבלתי מכאבים ולא הצלחתי להרדם ללא השפעתם.
  חלפו להם שבועיים כאשר אני ממשיך ליטול את התרופות ומבקש לבקר רופא שיניים בכל יום,בתאריך 16/8/2011
  בעת ישיבת בוקר התלוננתי בפני הפסיכולוג שרון והפסיכולוגית שחר על כך ששיניי אינן מטופלות והחילותי
  תוך כדי הפגישה מתעד בכתב את התאריכים והשמות הנוגעים להתנהלותו המחפירה של דר' אברמוביץ ווידאתי שהצוות רואה את מעשי ולשאלתם מה מעשי עניתי שאני מתחיל לתעד את המקרה,כבר למחרת קיבלתי אישור לראות רופא שיניים ואכן בתאריך 18/8/2011 החילותי בטיפול האנטיביוטי בהוראת רופא שיניים.

  חמור מזה המקרה השני המעלה תהייה על שיקולו המקצועי של דר' אברמוביץ ,
  כשבוע וחצי לאחר תחילת האשפוז הוזמנתי לפגישה עם דר' אברמוביץ ומספר רופאים נוספים,בפגישה הוצע לי עסקה(כך מכנה זאת דר' אברמוביץ לאחר שהשאלתי על ידיו האם אני איש עסקים) לחתום על הסכמה לאישפוז ולעבור מהמחלקה הסגורה למחלקה הפתוחה,אני עניתי בשלילה ועניתי שאני מוכן לחתום בהסכמה על אישפוז שלא בהסכמה.חזרתי לשהייה במחלקה הסגורה.
  מצב רוחי היה מרומם היות וראיתי בהצעה זו הוכחה שמצבי הנפשי טוב.אבל…וכאן האבל הרציני…כשבועיים לאחר כך בעת שיחה עם אחד האחים התברר לי שמצבי הנפשי באותו יום היה מן הגרועים(לפי דבריו היו לי עיניים של דג שהפחידו את הצוות..הווה אומר ללא כל הקרנה של רגש דבר המצביע על טרוף).לא הבנתי את כוונתו עד שראיתי בעצמי את תמונתי מראשית האישפוז ונבהלתי ,הוא דייק מאוד בתאור, אני פחדתי מהמבט שהיה לי בעיניים).
  ממקרה זה עולות שתי שאלות:
  הראשונה,האם דר' אברמוביץ אכן מקבל אינפומציה מן הצוות (המעולה באופן יוצא מן הכלל למזלו של דר' אברמוביץ)?
  והשניה,אם הרופא מקבל דיווח,מדוע הוא לא מתייחס אליו?כיצד ניתן היה לשחרר אותי למחלקה פתוחה במצבי הנפשי דאז?

  בנוסף עוד מקרה המצביע על נטייתו של דר' אברמוביץ בהחלטותיו להעניש במקום להחליט במקצועיות רפואית.

  כשלושה שבועות לאחר תחילת אישפוזי בוצעה לי בדיקת שתן לגילוי שאריות של סם החשיש, התוצאה הייתה חיובית ומייד הוזמנתי למשרדו של דר' אברמוביץ לבירור.הדר' פנה אלי וציין את העובדה שנתגלו סימני חשיש בדגימת השתן ושאל לפשר הדבר.טענתי שיתכן שאלו שאריות משימוש לפני תחילת אישפוזי.הוא שלל את האפשרות היות ותחילת אישפוזי התרחשה מעבר לזמן הנדרש לטשטוש הסימנים.מאחר ולא יכולתי יותר להכחיש את השימוש הודתי בעובדה באומרי "דר' אני מעשן!".
  דר' אברמוביץ רגז ואמר, "אתה תשהה במחלקה הסגורה עד לשחרורך","יש יתרונות גם במחלקה הסגורה" עניתי.
  בשלב זה איבד דר' אברמוביץ את שלוותו וצעק "בסיום התקופת האשפוז שלך אנחנו נמליץ על המשך אישפוז בעוד תקופה".כאן אני איבדתי את שלוותי ועניתי לו ברוגז "זאת החלטה מקצועית שלך?!",אתה מחליט היום! כאשר אני מאוזן לחלוטין!!, על כך שבעוד חודש! כאשר יסתיים אישפוזי אתה תאריך אותו מבלי לדעת בכלל מה יהיה מצבי הנפשי ?"
  באותו רגע החליט דר' אברמוביץ לסלק אותי מחדרו ואני עניתי "עדיין לא סיימתי".דר' אברמוביץ פנה לאחראי על האחים שהיה נוכח בחדר בבקשה להוציא אותי,מייד פניתי לאחראי ושאלתי האם הוא יוציא אותי בכוח הוא ענה שכן,הסתובבתי ויצאתי מהחדר בשומעי את דר' אברמוביץ מורה לאחים להכניס אותי לבידוד.
  האם הגיע לי להענש בבידוד רק בגלל שאמרתי את דעתי?(שמרתי על איפוק ראוי לשיחה עם רופא)
  ביליתי בבידוד כשעתיים תוך כדי שאני משתדל להנעים את זמני בשירה ובאופן מפתיע הועברתי לשלושה ימים למחלקה א' הנחשבת לעמוסה ורוויה במטופלים אלימים,איני יודע לאיזה צורך.(כנראה עוד סוג של ענישה)

  תמוהה היא בעיני התופעה שדר' אברמוביץ מגן על החוק בגסות (עישון חשיש) בשעה ובו בזמן הוא דורס את החוק ברגל גסה תוך כדי רמיסת זכויותיהם וכבודם של מטופליו.

  כעבור חודש הוגשתי לוועדה הרפואית שהאריכה את אישפוזי בחודש בלבד למרות שדר' אברמוביץ ביקש הארכה של שלושה חודשים.
  דבר נוסף המעיד על שיקול דעת שגוי ועל הארכת האישפוז שלא לצורך ע"י דר' אברמוביץ הוא העובדה שכאשר שוחחתי עם אחד האחים טען האח( לא יזמתי כל שיחה בנושא) שהמחלקה עמוסה ושיש צורך במיטות ואין לדר' אברמוביץ את האפשרות להאריך את אישפוזי שלא לצורך(משפט המעיד שכאשר יש מקום במחלקה מטופלים מוחזקים גם כאשר אין צורך), טענה שלא הייתה נכונה היות והמחלקה הייתה ריקה וכאשר טענתי זאת בפני האח הוא ענה שהוא מודע לכך!! דבר המעיד שהארכת אישפוזי נבעה רק מתוך נקמנות ורוע לב ולא מתוך שיקול דעת רפואי מקצועי.
  בנוסף, בשיחות עם האחים נאמר לי שאני מיוצב כבר זמן ניכר וכן בשיחה עם דר' מרום המטפלת האישית
  נאמר לי " מצבך מתצייב באופן מהיר זה האשפוז השני".

  השתחררתי מהמחלקה בהרגשת הקלה אך לא ידעתי שהרגשה זו מוטעת וזו הסיבה:
  דר' אברמוביץ ביקש מהפסיכיטאר המחוזי להפנות אותי לטיפול מרפאתי כפוי לצורך מעקב.כאשר נפגשתי עם דר' גלמן מהמרפאה לבריאות הנפש בראשון לציון בפעם הראשונה,התלוצצתי איתה והייתי במצב רוח טוב.לפתע היא פונה אלי באומרה "אתה בהיי, אני לא מבינה כיצד שיחררו אותך",נדהמתי וכשכל כולי רועד מפחד טענתי שאני רק במצב רוח טוב ואין סיבה שכל מצב רוח חולף יקוטלג מייד כאיבחון פסיכיאטרי.
  בהמשך, דנו בטיפולי הרפואי, דר' גלמן העלתה את מינון הזריקה שאני מטופל בה וכאשר ביקשתי שלאחר זמן מה היא תוריד בחזרה את המינון היא טענה שכאשר אתאזן היא תוכל להוריד במינון.נלחצתי והודאתי בפניה שעישנתי חשיש לפני הפגישה עימה וזו הסיבה למצב רוחי הטוב. היא חייכה.
  התלוצצתי עימה ואמרתי שזו תהיה הפעם הראשונה שיאשפזו אותי בגלל צחוק אבל כאשר נזכרתי עם מי אני משוחח( דר' גלמן אישפזה אותי בעבר רק בגלל שלא הופעתי לפגישה) שיניתי מייד את דעתי ואמרתי שלא יתכן שיאשפזו אותי רק בגלל צחוק סביר.התגובה שקיבלתי הייתה מפחידה עוד יותר,"אם ארצה לאשפז אותך אני כבר אמצא את הסימנים".
  בתחילה הייתי מבולבל ושרוי בתדהמה אך לאחר שעיינתי בבקשה שנשלחה ע"י דר' אברמוביץ הבנתי את פשר התנהגותה. במכתב ההפניה כותב דר' אברמוביץ ואני מצטט "נמצא כעת ברימסיה חלקית וחסר תובנה למצבו",,אם אני ברמיסיה חלקית וחסר תובנה למצבי מדוע שוחררתי???.האם דר' אברמוביץ מנסה לשבש לחלוטין את חיי מתוך נקמנות אישית ע"י השפעה גם על תהליך שלא נתון לשליטתו?

  אבקש לבסס את טענותי גם ע"י התייחסות לעדותו של דר' אברמוביץ במשפט פלילי שהתנהל כנגד טטיאנה סוסקין בתיק פלילי שמספרו 000436/97.

  בדבריה טענה גב' סוסקין שלא היו לה כל פגישות עם דר' אברמוביץ,טענה שייתכן שיש בה יסוד של אמת (מצורף דוח תלונה של מטופל נוסף המתלונן על כך) שכן ואני יכול להעיד על כך שהרבה מטופלים מתלוננים על העובדה שדר' אברמוביץ אינו מרבה להפגש איתם בניגוד לטענתו למספר פגישות בעדותו בבית משפט.
  היא גם טענה יחס מחפיר מצד הרופא דבר המשתקף מכל הנכתב לעיל.
  דר' אברמוביץ טוען שגב' סוסקין כינתה אותו "ד"ר מנגלה" ובכן,רוב המטופלים מכנים כך את דר' אברמוביץ מאחורי גבו.
  כמו כן טוען דר' אברמוביץ שבתחילה שהתה גב' סוסקין בתנאים של השגחה מיוחדת, מנסיוני הרב באישפוזים "השגחה מיוחדת" ניתנת רק למי שביצע אקט של נסיון לאובדן עצמי או בעל מחשבות אובדניות דבר שמקריאת פסק הדין ומבחינת עדותו של דר' אברמוביץ אינו משתקף כמאפיין את גב' סוסקין .
  השגות אלו לדעתי המשוחדת והלא מקצועית מטילות ספק רב האם דר' אברמוביץ ראוי מלשמש כעד מקצועי במשפטים כגון אלו.
  באופן מפתיע, בניגוד למקרים אחרים, הסתבר לי שקיים גם קיים מצב הפוך שבו משפחה התנגדה לשחרורו של בנם ודר' אברמוביץ החליט על שחרורו וכיום המשפחה מתמודדת עם בן שאינו מאוזן ומבקרת השכם וערב במרפאותיהם של פסיכיאטרים פרטיים.
  לסיכומו של מכתב אספר חילופי דברים שהדליקו אצלי נורה אדומה בוהקת ביותר.
  באחת הפגישות בחדרו של דר' אברמוביץ סקרתי את חדרו בכדי לבחון האם הוא משתמש באביזרים שניתנים ע"י חברות התרופות(לוחות שנה ,שעונים, עטים וכדו') ולשמחתי מצאתי רק לוח שנה.
  בעת שיחה עם אחד האחים ציינתי שהעובדה שלא מצאתי אביזרים של חברות התרופות בחדרו של דר' אברמוביץ
  משמחת ומרגיעה אותי וכן אני מסיק מכך ששיקוליו במתן טיפול רפואי נקיים ומקצועיים .להפתעתי עיוות האח את פרצופו באומרו בשקט " עובדה זו אינה מצביעה על כך"!!!,ליבי נפל בקירבי,החילותי להרגיש חרדה ותסכול.האם החלטותיו של דר' אברמוביץ לסוג הטיפול אינן נובעות משיקולים מקצועיים גרדא?
  כדברי פרפ' רכס בכתבה בעיתון הארץ מתאריך 3/5/2099
  "למרות הדגש הרב שניתן בשנים האחרונות להעצמת המטופל ולשמירת האוטונומיה שלו, פערי הידע בינו לבין הרופא נותרו עמוקים, ומרבית החולים תלויים עדיין לחלוטין בחסדי מטפליהם. לכן, המסורת וכללי האתיקה הרפואיים מחייבים את הרופא להעמיד את בריאותו של המטופל, רווחתו ובטיחותו בראש מעייניו. שיקולי הרופא בדבר הטיפולים הרפואיים הנדרשים למטופל צריכים להיות נקיים מכל שיקול זר."

  דעו,כאשר נמצאים במחלקה אביזרים של חברת תרופות מסויימת רוב הסיכויים שהתרופות שלה ימלצו ע"י רופאי המחלקה,כך קרה לי בכמה מחלקות האישפוזים.

  עוד אתאר לפניכם מקרה שאם מזימתו של דר' היית יוצאת אל הפועל כבודי היה נרמס עד עפר והתוצאה הייתה י עוד מקרה התאבדות בקהילת נפגעי הנפש.
  בעת חופשה קצרה במהלך אישפוז קודם במחלקתו של דר' אברמוביץ רכשתי שעון יד לאחר שנים נטולי שעון ותחושת זמן,השעון היה באיכות ירודה אך מרשים בצבע הזהב הנוצץ שלו,מחירו של השעון היה 200 ש"ח והתאים למסגרת התקציב שלי העלוב מימלא.השעון הקנה לי תחושה של חשיבות עצמית וסימל בעיני חזרה לציליויזציה הממוסדת והרצינית.
  בפגישה שהתנהלה עם הרופאה המטפלת עם חזרתי מהחופשה ,שאלה אותי זו מה עשיתי בחופשה."רכשתי שעון" עניתי בגאווה והצגתי בפניה את השעון."שעון יקר" ענתה זו והתעניינה במחירו."מחירו אינו חשוב" עניתי "הוא חשוב לי" סיימתי וזאת מתוך בושה להודות במחירו האמיתי והזול .הפגישה הסתיימה.
  עם שיחרורי קראתי את מכתב השחרור שניתן לי במחלקה וחשכו עיני,"מומלץ מינוי אפוטרופוס" הייתה המלצתו של דר' אברמוביץ.ברעד הגשתי את המכתב לגורם המטפל בי במסגרת החיצונית לאישפוז והתחננתי שימנע מקריאתו.
  נרגעתי שנאמר לי "אל תדאג אף פעם איני קורא את מה שכתוב במכתבים אלו".
  מינוי אוטרופוס לי כאדם השקול בהוצאותיו הכלכליות ובניהולו הפיננסי היה גורם לזעזוע נפשי קשה לרמיסה של שארית הכבוד העצמי ולאיבוד כל רצון להמשיך בחיי.

  מידע נוסף לידיעתכם,
  שני מטופלים נכלאו בזמנים שונים במחלקה סגורה אך ורק בגלל שהעזו להתלונן שהטיפול בשוקים חשמליים הניתן להם היה בלתי חוקי בעליל ומבלי לקבל את האישורים המתאימים.
  מטופלת אחרת נכלאה הלוך ושוב במחלקה סגורה רק בגלל שהעזה להתלונן בצעקות.
  בנוסף אספר שמטופל אחר הוכנס למחלקה הסגורה למשך חודש!!! ע"י דר' אברמוביץ רק בגלל שהעז לענות לרופא "רק רגע דר'" כאשר נתבקש לפנות את מסדרון המעבר(הוא הפריע לדר' בהילוכו).
  מקרה מצמרר נוסף הוא שמטופל טופל בכדור מן הדור הישן בעל תופעות לווי חמורות וקשות(רעידות, נזילת רוק ועוד) וזאת לאחר שהעז לאיים על הרופא.אותו מטופל התחנן בפני דר' אברמוביץ לכדור נגד תופעות לווי אך זה ציקצק בלשונו והניע את אצבעו לאות שלילה…זה רופא זה?

  אציין רק שרוב המטופלים ומשפחותיהם שאיתם שוחחתי נמנעים למסור את סיפורם ואת פרטיהם המזהים מחשש לנקמנותו של דר' אברמוביץ!

  מסקנתי האנושית מהכרותי וקריאתי על דר' אברמוביץ היא שאדם זה אינו ניחון באמפטיה,חמלה,ודאגה לשלומם של מטופליו ,תכונות המאפיינות את משפחת הרופאים, אינו שומר על החוק ולכן אינו ראוי לשאת בתואר דוקטור.

  לטיפולך המהיר אודה מראש

  לביא שי
  החרמון 10 ראשון לציון
  טל:0775009030

  העתקים:
  כבוד השופט צבי סגל
  ח"כ שלי יחימוביץ
  משרד הבריאות
  פסיכיאטר מחוזי רמלה
  ההסתדרות הרפואית
  פרופ' אבינעם רכס,יור לשכת האתיקה
  נציב קבילות הציבור
  דר' איגור קלמן מנהל מרפאת בריאות הנפש ראשון לציון
  דר' גלמן,פסיכיאטרית
  רוני לינדר גנץ,דה מארקר
  דר' איתי גל, ידיעות אחרונות
  לימור וולף,אמת אחרת
  צופית גרנט, עיתונאית
  יפעת גדות,עיתונאית
  יוסי סיאס,רדיו 103
  נתן זהבי,רדיו 103
  פרופ' קראסו,רדיו 103
  ורדה רזיאל ג'קונט ,פסיכולוגית,רדיו 103
  עמותת מגן לזכויות אנוש

 • מירה

  שלום,
  הכתבה שאני קוראת לגבי העדות האישית היא משנת 2010,האם ניתן להתכתב עם הכותבת לגבי התלבטות שלי לגבי אחותי שמכורה לסמים ומסכנת את חייה לגבי אשפוז כפוי.
  יש לי פחד לעשות כך אין לי מושג מה קורה במוסדות הללו והאם לא ייגרם לה יותר נזק.

  אשמח לתגובה
  מירה

  הגב למירה
  • Hilla Ben Davis

   MIRA, I hope this answer is not too late …. Please believe my own expereiece and my personal research: d they can do no good!!! They ONLY know how to cause dammage and sell their OWN drugs. There are good institutions for drug addicts which are not so heavily connected with the psychaitric "scene" but you should be look out for signs of domination and taking away the patients free will.
   NOTHING POSITIVE CAN COME OUT OF RAPE and forcing tratment is RAPE

   הגב לHilla Ben Davis
 • מקרמק

  http://www.nevo.co.il/law_html.....htm#Seif46

  44. (א) רופא הנותן תעודה בדבר היותו של אדם חולה כשהוא יודע שאינו חולה, או כשלא עשה את הדרוש כדי להיווכח אם הוא חולה או לא, דינו – מאסר חמש שנים.

  (ב) מי שגרם ביודעין לאשפוזו של אדם בבית חולים ללא צורך או שלא כדין, דינו – מאסר חמש שנים.

  (ג) המשתמש בבית חולים או במרפאה כלפי חולה באמצעי כפיה שלא על פי הוראות חוק זה, דינו – מאסר שלוש שנים.

  הגב למקרמק
 • בלוג בקפה דה מרקר – די לאשפוז כפוי לא מוצדק מאת גרשון הדר חפשו אשפוז כפוי לא מוצדק תמצאו את כל הסיפור שלי אנא הגיבו ושתפו זאת בכל דרך אפשרית תודה

 • dave

  פסיכיאטריה היא נוכלות

  הגב לdave
 • החיים שלי נהרסו טוטאלית בגלל האשפוז הכפוי שמו אותי עם חולי נפש מסוכנים ביותר באנוש עברתי הטרדה קטלנית
  בקרוב אגיע לכלא יאשימו אותי ברצח שלא ביצעתי בנוסף לעברינים שסחטו ממני אלפי שקלים ורשלנות רפואית קטלנית מהכלא אגיע למחלקה סגורה כל החיים ללא שיפור במכות חשמל או תרופות איזה השפלה 4 חודשים ו4 ימים להיות מאושפז בכפייה שלל איומים וזיופים ועבריין שנגע לי באיבר המין וחוים קשים כל תלונותיי לבתי החולים למשרד הבריאות לפסיכיאטר המחוזי נכשלו גם ליועץ המשפטי לממשלה ופרקליטות המדינה ומשרד המשפטים ללא הצלחה גם נבדקתי על ידי פסיכיאטר בכיר ללא מסמכים נטו לא מצא שום עידות למחלת נפש קשה או קלה או עידות למסוכנות אני לוקח מינון מזערי ביותר של תרופות
  שלעולם לא מגיעים לאשפוז עם מינון כזה אני לוקח שמינית מהטיפול המקובל ומצבי מעולה כל הזמן יציב ומצוין
  מעניין כמה מקרים כשלי וכשל גול סרחאן קיימים בישראל
  הכל אינטרס כלכלי טהור

 • Hilla Ben Davis

  Dear Gershon, DO NOT LET THEM TAKE YOUR LIFE OVER WITH YOU. Of course it is a commertial business but it is also about CONTROLE and they will never leave you alone until you are totally destroyed, once you start expressing the slightest rebelion.
  I HOPE YPU HAVE A GOOD LAWYER!!!

  Hilla

  הגב לHilla Ben Davis
 • גרשון

  תודה מאיפה יש לי את הכסף לעורך דין בכיר שיציל אותי מהכלא
  מילא להיות 6 שנים במחלקה סגורה אפשר להסתדר תלוי באיזו מחלקה מדובר

  הגב לגרשון
 • Hilla Ben Davis

  Gershu are on a good lawyer is like a good doctor, when yosick you can afford the best doctor if your life depends on this and in your situation your life DOES depend of it. These people do not only torture, THEY KILL !!!

  הגב לHilla Ben Davis
 • ליהי שם בדוי

  אני עברתי משהו דומה, אני אדם ממוצע שעבר התעללות, על ידי רופאים, יש לי תחושה ומחשבה כזו שחלק מהפסיכולוגים והפסיכיאטרים הם חולי נפש בעצמם…
  אני כמעט התאבדתי כי אמרו עלי דברים מזעזעים בתוך המקום הזה של המשוגעים… זה כאילו לוקחים את כל הפגמים בך ועושים ממך הגיהינום עצמו… כשאני בסך הכל הייתי ילדה שרצתה יחס חם ואוהב והחיים שלה התגלגלו לתוך חרא… עקב סיבות שונות…

  הגב לליהי שם בדוי
 • כריסטינה

  קבוצה של פסיכופתים שהמקצוע שלהם הוא פסיכיאטריה קיבלה כוח בלתי מוגבל ורשות להתעלל באזרחים!
  הפסיכיאטריה היא תעשיית פשע שמבצעת פשעים מזעזעים נגד אזרחים!
  הפסיכיאטרים רימו אותי והתעללו בי ורשמו עלי המון דברים שיקריים במסמכים והסתירו ממני את העובדה שתרופות פסיכיאטריות פוגעות במוח ויוצרות עוד מחלות

  הגב לכריסטינה
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית