ראשי » בריאות » אתם כאן

עבר חוק צמחי המרפא השערורייתי באנגליה

 • מאת מור סגמון | 17 באוקטובר 2010
 • 2,311 צפיות | 7 תגובות
עודכן לאחרונה: 22 באוקטובר 2010

התחרות בין ארה"ב לבין אנגליה על עריצות ופתיחת רגליים (סילחו על האנלוגיה) בפני תעשיית התרופות מגיעה לשיאים חדשים.

באנגליה החליטו לממש את החוק האירופאי הדרקוני המונע את חופש הבחירה של האזרחים בטיפולים שאינם מבוססים על תרופות: איסור על יבוא ומכירת תכשירים המבוססים עם צמחי מרפא, הבסיס לרפואה הסינית, ההודית וגישות נוספות.

להזכירכם, בארה"ב לבדה, הרפואה המודרנית על התרופות שלה הורגת מדי שנה קרוב למיליון איש. הערכה שמרנית יותר: 783,936
נתוני תמותה שנתית כתוצאה מתרופות, טעויות רפואיות וטיפולים, בארה"ב.
לשם השוואה, 553,251 מתים מסרטן בארה"ב בשנה.

תרופות מודרניות גם עוזרות ומצילות חיים לעיתים, אך פרופיל הסיכון שלהם די גבוה. יחד עם זאת, הן נהנות מלובי חזק ועשיר, מה שבד"כ לא קיים בצד יצרני התכשירים הטבעיים, המבוססים בד"כ על מקורות טבעיים, ייצור פחות המוני, ואספקה מאזורים מרוחקים ופזורים על פני כדור הארץ. כך, התכשירים הטבעיים זוכים ליחסי ציבור שליליים וזמינותם תמיד עומדת על בלימה, למרות פרופיל בטיחות מעולה ביותר, לעומת התרופות המודרניות.

אנו עדים לכירסום הולך ומתרחב בחופש הבחירה של הפרט בסוג הטיפול הרפואי שלו במדינות מסויימות, וגם בישראל ראינו זאת ממש עכשיו עם הקיצוץ בקיצבאות הילדים למשפחות שבהן ילד שאיננו מחוסן לפי התכנית המומלצת ע"י משרד הבריאות כלשונה.

בעידן הזה, הכוח היחידי שיכול אולי לעמוד אל מול כוחות התעשיה החזקה הזו הוא הציבור עצמו, אם ישכיל לומר בקול גדול: זו זכותי!

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=5035
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

7 תגובות »

 • אהבה789

  אנגליה, כמו שאר מדינות האיחוד, מחוייבת לתקנה האירופית. "החליטה לממש" משמעו שאנגליה החליטה שלא להסתבך בבית משפט אירופי. מאז אמנת ליסבון, נחלשה מאוד עצמאותן של מדינות האיחוד.
  יש יוזמה להאריך את משך הקפאת התקנה. זוהי הדרך החוקית היחידה שעומדת בפני מדינות האיחוד. פרטים על התקנה האירופית שתיכנס לתוקפה באפריל 2011: http://forum.emetaheret.org.il.....c1712.html

  הגב לאהבה789
  • הילה בן דוד

   מי שעומד מאחורי כל זה אינו "סתם" תעשיית התרופות אלא בעיקר הפסיכיאטריה העולמית – למי שלא מוכן להאמין בקונספירציה עולמית להפוך את כל הדור הבא (וחלק מסויים מן הדורהזה כבר…) לדור של עבדים שפוטים של חברות ענק עם שליטה חברתית מוחלטת ומשטרת מחשבות כמו בספר של ג'ורג' אורוול 1984 – אל תמשיכו לקרוא מפה והלאה!!!

   כי כן!! קיימת קונספירציה עולמית והיא פוליטית-כלכלית… והיא מתרחשת מאחרי הגב שלכם בזה הרגע!! ובשעה שאתם בתמימותכם מאמינים שפאשיזם זה התנחלויות אז יש לכם טעות פאטאלית!!! פאשיזם זה הפסיכיאטריה!!!!

   כי הנפגע מספר אחת מתרופות טבעיות היא לא הרפואה המדעית כלומר רפואה ממש 0כי הם הרי בכל זאת נותנים תפרונות כלשהם…) אלא הפסיכיאטריה כי אותה א ף א ח ד ל א צ ר י ך !!! ובודדים מאד רוצים אותה – בעיקר פסיכופתים כמו מייקל ג'קסון ודומיהו… שיש להם מספיק מליונים לבזבז על הרס עצמי!!! אבל כל אזרח מן השורה שנמצא במשבר מה שהוא צריך זה קאנאביס!!! תרופה שנבדקה הוכחה כתרופת פלא ללא כל תופעות לוואי למרות השם הרע שמוצאים לה… מי במיוחד?? הפסיכיאטרים כמובן שבניגוד לכל עובדה מוכחת ממשיכים לטעון שקאנאביס גורם לפסיכוזה ועל ידי כך מונעים את הלגליזציה בארץ הקודש… ובכל העולם כולו!!!

   אז מהיום אמרו: הבעיה היא לא ההתנחלויות והקונספירציה העולמית צוחקת עליכם כשאתם מדברים על שמאל ועל ימין פוליטי כי מי ששולט היום בעולם הם מספר זעום של אילי הון שהפסיכיאטריה משחקת לידם תמורת הון עתק!!! והם זקוקים לה לצורך שליטה חברתית מסיבית – ראו הוזהרתם!! שלא יגידו הבנים שלכם שלא הזהרתי!!!!

   הגב להילה בן דוד
 • me

  עוד על קודקס והמאבק למנוע את נצחון חברות התרופות באירופה על הרפואה הטבעית וצמחי המרפא:
  If You Use Herbs and Supplements, You've Been Betrayed by Lawmakers. A HIGHLY URGENT Message…
  http://articles.mercola.com/si.....urope.aspx

  הגב לme
 • קאטונק

  לומר בקול גדול זו זכותי?!

  האם אתם מאמינים בזכויות וחובות
  שהם הרי חלק מהשיטה עצמה?
  שהם אולי אלו שבנו אותה
  את השליטה..

  עוד הגדרות שמצרות ומצרות לנו את זוויות החשיבה
  עוד 'חוק' עוד הגדרה שלא קיימת, שלא מורגשת, אבל מוחדרת ומורגלת כחלק מהחשיבה של היום יום שלנו.
  אם משהו לא צודק, אתה ישר אומר- זו זכותי לעשות כך כך!

  לדוגמא,..
  זה כל כך ברור שזו זכותנו לנשום
  שאנחנו שוכחים שלנשום זו פעולה טבעית וחלק מבעצם השליטה על גופנו ובריאותנו ודלת אפשרויות לכל דבר, מהפיזי ועד לרוחני
  ולא- זכות.. שאיזה מישהו אישר לך

  יצא לי להבין שבכדי להגיע לאמת, לעומק הדברים, צריך לשלול את כל הדברים המוכרים ביותר בעולם המודרני, את כל ההגדרות המדוברות ביותר מפינו. לנקות את השטח מענן ערפל כזה..
  ענן ערפל כבד מאוד

  הגב לקאטונק
 • חולים ונרקומנים זה אחלה כסף…
  למה להתחלק עם סוחרי סמים???? אם אפשר להוציא חוק שרק כנופיה אחת תוכל להרוויח… הכנופיות שעובדות בשם החוק..
  אגב חוקים היו גם בגרמניה הנאצית. אם משהו מעוגן בחוק זה לא אומר שזה בסדר… די לשלטון החוק!!! יחי שלטון הצדק !!!
  החוק הוא משרתו של הצדק, אוי לעבד כי ימלוך…

 • מדובר על מהלך עסקי תקין ונורמטיבי לחלוטין, של מאבק בתחרות. וכמאז ומעולם, מאבקים אלו לא התנהלו אך ורק בזירה ה"כלכלית", אלא גייסו את מוסדות השלטון, הן בחקיקה והן בקביעת תקנים מגבילים. האין נגיד בנק ישראל, מר פישר מתערב בשער החליפין של הדולר מול השקל במטרה לעזור לייצואנים?

 • ריות

  חחח הילה בן דוד את מלכה.

  הגב לריות
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית