עצרת מחאה של מאות אנשי רוח נגד חוק האזרחות

 • מאת מנהל הפרויקט | 12 באוקטובר 2010
 • 2,806 צפיות | 30 תגובות
עודכן לאחרונה: 22 באוקטובר 2010

מאות אנשי רוח: לא נהיה אזרחיה של מדינה פשיסטית המתחזה למדינת ישראל

בעצרת מחאה נגד "חוק הנאמנות" של הממשלה, מול הבית בתל אביב בו הקריא בן גוריון את הכרזת העצמאות ב-1948, נחתמה היום "הכרזת העצמאות מפשיזם"

"אנו אזרחיה של מדינת ישראל כפי שנחזתה במגילת העצמאות, מדינה שוחרת שלום המבוססת על עקרונות השוויון והחופש האזרחי. לא נהיה אזרחיה של מדינה המתחזה לישראל ואשר מפסיקה להיות דמוקרטית והופכת למדינה פשיסטית" הצהירו אנשי רוח, אישי ציבור, חתני וכלות פרס ישראל ציבור, אשר התכנסו היום אחר הצהרים לעצרת מחאה נגד "חוק הנאמנות" שאושר בממשלה. עצרת המחאה התקיימה בשדרות רוטשילד בתל אביב, מול בנין המוזיאון שם קרא דוד בן גוריון את הכרזת העצמאות בשנת 1948.

למרגלות פסלו של מאיר דיזנגוף, ראש העיר הראשון של תל אביב, קראה השחקנית חנה מרון מתוך הצהרת העצמאות: " מדינת ישראל תהא מושתת על יסודות החירות, הצדק והשלום לאור חזונם של נביאי ישראל; תקיים שוויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין; תבטיח חופש דת, מצפון, לשון, חינוך ותרבות; תשמור על המקומות הקדושים של כל הדתות; ותהיה נאמנה לעקרונותיה של מגילת האומות המאוחדות" וציינה כי לאחר שישים ושתיים שנה שונה מאוד דמותה של המדינה במציאות מזו שנחזתה בהכרזת העצמאות. בסיום העצרת נחתמה במקום "הכרזת העצמאות מפשיזם" (ראה נוסח בהמשך).

בין השותפים ליוזמה היו שולמית אלוני, אורי אבנרי, מיכה אולמן, ירון אזרחי, אלכס אנסקי, שרי אנסקי, מנחם ברינקר,גליה גולן, חיים גורי, סנאית גיסיס, רות הכהן, דוד טרטקובר, רן כהן, אליה ליבוביץ, אלכס ליבק, סמי מיכאל, מירב מיכאלי, חנה מרון, גבי סלומון, יהושע קנז, יורם קניוק, דני קרוון, ספי רכלבסקי, ורבים אחרים.

להלן הנוסח המלא של "הכרזת העצמאות מפשיזם":

מדינה הפולשת בכפיה לתחום המקודש של מצפונו של היחיד האזרח ומענישה אותו, אם דעותיו ואמונותיו אינן דעת השלטון ואינן תואמות את "אופי" המדינה, מפסיקה להיות מדינה דמוקרטית והופכת למדינה פשיסטית.

מאחורי מדרגות אלה הוכרזה מדינת ישראל. המדינה שהולכת ומחליפה את ישראל – תוך שהיא ממלאת את הארץ בשלל חקיקה גזענית, המובלת בידי הכנסת והממשלה – מוציאה את עצמה ממשפחת העמים הדמוקרטיים.

לפיכך אנו, אזרחי ישראל של הכרזת העצמאות, שהתכנסנו כאן, מכריזים בזאת שלא נהיה אזרחיה של המדינה המתחזה לישראל ואשר מפרה את מחויבויותיה הבסיסיות לעקרונות השוויון, החופש האזרחי והשאיפה הכנה לשלום – עליהם קמה מדינת ישראל.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=5029
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

30 תגובות »

 • תודה ניב, כל הכבוד על האומץ, והעמידה הערכית.

 • יוסי 25306

  מוזיאון בית העצמאות עובר בקרוב למשרד ראש הממשלה. סידורי האבטחה במוזיאון יהיו על פי נוהלי האבטחה במשרד ראש הממשלה.

  הגב ליוסי 25306
 • avi82

  ציטוט : " תשמור על המקומות הקדושים של כל הדתות; ותהיה נאמנה לעקרונותיה של מגילת האומות המאוחדות" .

  מה לא בסדר במשפט הזה ? האם רק אני חושב שהמשפט הזה הוא למעשה מכניס אותם לקטגוריה של התומכים בסדר העולמי החדש?

  לא יודע כי אני חשבתי לתומי , שאנו צריכים להיות נאמנים לעקרונות של מגילת העצמאות של מדינת ישראל.

  הגב לavi82
  • ומהו אותו סדר עולמי חדש שאתה כה חושש ממנו? לפי מה שאני מבין, אותה הצעת חוק האזרחות מאיימת ומסוכנת לא פחות… ואולי גם היא חלק מאותו פרוייקט? איך נדע? הרי כולם חלק מהקונספירציה…
   .
   ולגבי פאשיזם, אפשר לקפוץ ל"סימנים מבשרי פאשיזם":
   http://forum.emetaheret.org.il/post12056.html

  • יניב

   ואהו. אני פשוט לא מבין. מה רע בחוק הנאמנות ? למה השבועה למדינה יהודית ודמוקרטית (זו סה"כ התוספת) הורסת את חזון מגילת העצמאות ?

   איפה הדריסה של יסודות החירות, הצדק והזכויות ?

   avi82: המשפט "תשמור על המקומות הקדושים של כל הדתות; ותהיה נאמנה לעקרונותיה של מגילת האומות המאוחדות" לקוח מממגילת העצמאות. אז זה לא דבר חדש.

   הגב ליניב
   • me

    כן, גם אני לא הבנתי למה נאמנות זו מילה גסה
    וכמו שאני בעד אינדיוידואליזם ובעד שכל אדם יוכל לנהל בתוך ביתו את חייו וחיי משפחתו כראות עיניו (כל עוד הוא לא פוגע באחרים), ככה אני גם בעד שלכל עם תהיה מדינה בה הוא יוכל לחיות ולנהל חיים ע"פ תרבותו, מורשת אבותיו ואמונתו ולהביא לידי ביטוי את יחודו ושונותו.
    זה לא שאני נגד דמוקרטיה, נהפוך הוא, אבל אין לי בעייה עם זה שבמקום קטן מאד בעולם, הדמוקרטיה תשתלב ותבוא לידי ביטוי יחד עם מדינה יהודית (ושבמקום כלשהו אחר בעולם, גם הבודהיזם יוכל לפרוח וכך לגבי כל רעיון אחר).
    להגיד שליהודים לא מגיעה מדינה או חלקת אדמה קטנטנה מכל העולם הזה (פרופורציות ניתן לראות במפת העולם שרון הביא בפוסט הקודם), משול מבחינתי למחיקת אינדיוידואליזם של עם והכחדת תרבות וזה גרוע באותה המידה כמו שלילת חירות וזכויות הפרט בשם טובת הכלל.

    הגב לme
 • תגידו – למה אתם לא נוגעים בקונספירציות אמיתיות אלא רק בשטויות חסרות טעם? הידיע ה הזו ברחה מכם או מה?

  http://www.nrg.co.il/online/1/.....8;tmp=7910

  למה אתם לא מתייחסים לנסיונות לסתופ פיות? זו הרי ה-קונספירציה בה"א הידיעה, ואתם שותקים כמו דגים??? מוזר…

  • חיילת יקרה,

   למרות השימוש בציניות מזלזלת בתגובתך,
   תודה שהפנית את תשומת לבנו לידיעה הזו.
   אכן היא "ברחה" מעינינו, ואכן היא ראויה לאזכור באתר.

   בפעם הבאה, במקום להשתמש בציניות הזו, אולי פשוט תכתבי בעצמך מאמר בנושא
   ושלחי לנו?

   • חברים יקרים, לא הייתי צינית בכלל – אני רצינית. זה נושא חשוב ולא נראה לי שאתם טורחים לעסוק בו, במקום זה אתם מתעסקים בשטויות. אני גם רואה לפי התגובות כאן שרצח רבין מעניין לכן אתם יודעים את איזה חלק בגוף וחבל מאד. דווקא זה נושא שצריך לעשות ממנו רעש.

    • freethinker

     חיילת, חיילת,

     האמת שהתגעגתי אליך. מה קרה? נגמרו לכם שם השמות סטייל 'שמפניה'? למה דווקא 'חיילת'? זה אמור לגרום למישהו להרגיש כי הצדק איתך? אמפתיה?
     *
     אני אוהב אותך מהסיבה הפשוטה, את הברומטר רצינות של הנושאים באתר. בכל נושא בו את מופיעה ושוטחת את טיעונייך הקלושים, זה כנראה נושא שהדיון עליו דורך על איזו יבלת שכואבת למישהו מהממונים עליך. תודה לך שאת קופצת מדי פעם להעיר את עינינו, את חשובה לאתר הזה כמו סטייק לצמחוני, את מזכירה מול מה אנחנו נלחמים. את מזכירה לכולם מה בדיוק הבעיה במדינה שטופת המוח שלנו, ותודה שבחרת בשם שיזכיר לנו את שטיפת המוח ביתר שאת.
     *
     את למשל מזכירה לנו להתעסק ברצח רבין, אך את מתכוונת שעלינו להתעסק לדוגמא בערוץ 7 ואיך הוא מעז להעלות על הדעת שלא יגאל עמיר היה האחראי הבלעדי לרצח, את ממש שקופה ודי פטתית אם להגדיר אותך נכון. הבעיה עם רצח רבין זו הגרסה הרשמית ולא הגרסאות האלטרנטיביות שעולות חדשות לבקרים, אם היית אדם רציני הייתי מנהל איתך דיון על כל אחת מהנקודות שלא מסתדרות בגרסה הרשמית לרצח, אבל את ממש לא אדם רציני אלא שליחה מטעם של אנשים שרוצים להגחיך את הנושא ואת האנשים שעוסקים בו, את התענוג הזה לא אספק לך, מספיקה הידיעה שבכלל התייחסתי אליך, וזאת רק כדי שאחרים ידעו להיזהר מסוכנים דוגמתך.
     *
     אז בבקשה ממך, אם את חייבת לשוטט באתרנו ולזרוע דיסאינפורמציה מכוונת, לפחות תמשיכי להיות הברומטר שלנו לבולשיט ודריכה על יבלות, ותראי לנו את הנושאים שבאמת מציקים לבוסים שלך שאנחנו דנים בהם. כך לפחות נוכל למקד מאמץ ולהרעיד קצת יותר את אמות הסיפים שזקוקות לרעידה הכי הרבה.
     *
     שיהיה לך שירות קל ומהנה, מקווה שתלמדי ממנו איזה שיעור לחיים, ולו רק כדי שלא יתברר לך בסוף שסתם בזבזת את חייך בשירות אנשי האפלה בלי באמת מטרה אמיתית בחיים.
     *
     נ.ב – ההתייחסות אליך היתה בלשון נקבה משום שבחרת בשם 'חיילת', כשתרצי "לצאת מהארון" אקרא לך בשם ובתואר שיהלום את מעמדך בארגון.

     הגב לfreethinker
     • freethinker,
      עיני רנטגן לך 🙂
      ואף שמריח היטב
      D:

     • אתה שוב טועה, האישיו הוא לא ערוץ 7, האישיו הוא העובדה שכל פעם שמישהו מנסה חס וחלילה לערער על כך שעמיר רצח את רבין מיד עושים בו לינץ' באופן קיצוני, מה שעוד יותר נותן תוקף לחשדות שיש ברצח רבין יותר מן הנראה לעין. אבל כמו שאמרתי, זה נושא שלא מעניין אתכם כי אתם כאמור מעדיפים להתעסק בשטויות דמיוניות ולא במה שבאמת. אולי אתם בכלל קונספירציה של הסחת דעת וטיוח? אולי האתר הזה נועד לגרום לאנשים להעסיק את מוחם בכל מני נושאים שלא מזיזים לאף אחד את הקצה של הנעל כדי שלא יחטטו ויחפשו את האמת במקומות האמיתיים? חומר למחשבה…

      • חיילת, את מוזמנת לחפש באתר את שתי המילים: רצח רבין, ולגלות שהתעסקנו גם התעסקנו עם הנושא.
       חומר למחשבה…

      • עם כל הכבוד
       לקונספירטורים

       את ה"חיילת" אני הכי מבין ולא בגלל ש"היא כחיילת"
       אחת.
       אני מבין שהיא אינה מזייפת את תגובתה כמו שהיא רוצה להעביר, ממש כמו במוסיקה אם להבין כך.

       אחת מול רבים ולא מאבדת את העשתונות וממשיכה לתת הסברים, לא תירוצים.

       לה אני מאמין.

       תודה לכם.

       • angelfish

        איך אני יכול לשנות את דעתך ?

        לאיזה מהקונספירציות באתר אתה כן מאמין ?

        באיזה נושא אתה מחשיב את עצמך כמבין הכי הרבה ?

        הגב לangelfish
        • אני הכי מבין ב9-11 2001

         ואני גם מתעניין בחוצנים. באינטרנט אין הוכחות מספיק והמידע שאני מבקש חסר. עד כמה שזה נשמע מוזר…כן.

         וברי חמיש גם, יש לי את ספרו על רצח רבין, בו הוא מדבר על קלטת שנייה שצולמה ביום הרצח, כמו שנחשף לא מזמן ברוטר אולי בעוד אתרים.
         וגם כל מה שהוא אמר על אסון השייטת עם המארב שמתפרסם רק עכשיו, האמת היתה ידוע לי פחות או יותר רק ללא הקטע עם המזל"ט אבל המזלט זה רק אמצעי שקר, יכול להיות שהם קיבלו את התמונות ישירות! כך שאין מזלט .

         זה מעצבן השייטת כל כך טובים שהשמידו אותם כנראה הקריבו אותם בשיטה הישנה של להיות כמו אלוהים. וזה גם נקרא ע"פ דעתי:איזון כוחות שטני.
         זה זוועה,קשה להבין ואני הבנתי מדינה חולה.

         זהו כרגע.
         ביי

     • אגב, עכשיו רק שמתי לב לפסקה בנוגע ל-"יציאה מהארון". אז OK, אני מוכנה לצאת מהארון ולגלות את שמי האמיתי. אני צביה, ובפעם האחרונה שבדקתי לפחות, הייתי נקבה ואפילו נקבה סטרייטית. נעים מאד. ואתה?

  • אהבה789

   חיילת, רצח רבין נידון מספר פעמים הן באתר והן בפורום. את מוזמנת לחפש. ראיתי את הכתבה שציינת לכשפורסמה, ולא מצאתי לנכון לפרסם בפורום. את יכולה לעשות זאת בעצמך בפעם הבאה.

   הגב לאהבה789
 • angelfish

  גם לי לא נראה שהכתבה הזאת חשובה אף על פי
  שלפי מספר התגובות אין ספק שהנושא מושך
  מאוד אנשים.

  סתימת הפיות בקשר לפרשה נדונה לעייפה באתר.

  רצח רבין הפך לנושא התנגחות קבוע בין שמאל
  לימין והוא מחזק את מה שהאליטות רוצות –
  ההפרדה הקבועה בין ימין לשמאל.

  ערוץ 7 מידי פעם מוציא מהמחסן את רצח רבין בשביל להישאר רלוונטי.

  הגב לangelfish
 • freeThinker

  "לפיכך אנו, אזרחי ישראל של הכרזת העצמאות, שהתכנסנו כאן, מכריזים בזאת שלא נהיה אזרחיה של המדינה המתחזה לישראל…"

  האם זו תהיה הסנונית הראשונה שמבשרת על גל גדול של ביטולי אזרחות?

  האם לשם שינוי אנשי הרוח הללו גם יעמדו מאחורי אמרותיהם או שימשיכו להיות אזרחי "המדינה שהופכת לפאשיסטית" עד יום מותם?

  הגב לfreeThinker
 • יוסי 25306

  במהלך שיחת טלפון משעממת ותוך כדי בדיקת הסופטפון החדש של בזק, ראיתי את הדבר הבא באתר רוטר,

  קיים סרטון נוסף מליל רצח רבין – עמיר לא רצח את רבין :

  http://rotter.net/forum/scoops1/33561.shtml

  הגב ליוסי 25306
 • angelfish

  החיילת צבייה אז את ימנית אז מה.

  גם את כמו הימנים נכנסת לאתר קוראת לרוב
  הדברים שטויות,דבריים שוליים או דימיונות
  ורק לגבי רצח רבין את מאמינה גדולה.
  ממש חשוב מה אני אגיד לך רבין נבהל קיבל
  אירוע מוחי והשב"כ גאל אותו מגורל דומה
  לשל אריאל שרון.
  ממש קונספירציה חשובה שגילויה תשנה את
  חיינו מקצה לקצה.

  הגב לangelfish
  • אני ממש לא חושבת שזה מה שקרה, אני גם לא חושבת שהרצח קשור לימין או לשמאל, לדעתי הרצח הוא בכלל על רקע אישי. וזו בדיוק הבעיה, אף אחד לא מנסה ללכת לכוון הזה וכולם קושרים את הרצח דווקא לפוליטיקה שנכון שהיא קשורה, ועוד איך, אבל לא בדרך שכולם חושבים. ואיזה סיבה יש לשב"כ להרוג את ראש הממשלה בגלל אירוע מוחי? גם אריק שרון חטף ארוע מוחי, אז מה, הרגו אותו בגלל זה?

  • שומר על איזון

   אמרת זאת בציניות, נכון?
   אם זה נכון, ואני לא פוסל שום אפשרות שאולי במקרה הזוי וקלוש, לא היתה כאן קונספירציה כלל וכלל – מדובר באירוע שתוזמר ותוזמן להיות כלי ניגוח כנגד צד פוליטי מסוים ובמקביל ככלי שמטביע אג'נדה מדינית מסוימת ללא יכולת לדיון ביקורתי אמיתי עליה (וזה אכן מאוד מחוכם, כי אכן על היהודים הכי טוב ללחוץ על נקודות של רגשות אשמה)

   באחד מהסרטים של אלכס ג'ונס (מכיר אותו באופן שטחי וראיתי רק את הסרט הנ"ל, על אובמה ועל איך הוא בעצם בוש עם פרצוף ידידותי) הוא אומר שמאז שרצחו את קנדי לא היה נשיא אמיתי לארה"ב (כלומר כזה שדואג לעם ולמדינה ולא לטייקונים הכלכליים, מערכת הבנקים וכדומה) – יש מצב שגם כאן, מאז רצח רבין לא היה ראש ממשלה אמיתי ללא אינטרסים זרים – וזאת היתה המטרה הראשית של הרצח.

   אז להגיד שזו קונספירציה שולית, רק בגלל שמישהו משתייך לצד כזה או אחר של המפה הפוליטית (והרי אין באמת היום קוטביות כזו קיצונית בהרבה עקרונות בסיסיים הדואגים לשלומנו ושלום ילדינו, פרט לאלו המנסים לשסות אותנו זה בזה) – עבורי זה מרגיש כמו לשחק לידיים של אלו המנסים לתמרן.

   הגב לשומר על איזון
 • אהבה789

  ציטוט מתוך הבלוג "החברים של ג'ורג'":
  "חוקי הנאמנות כאמצעי נישול

  בנימין נתניהו נבהל מעצמו – מי היה מעלה זאת על הדעת? – והורה אמש (ב') לתקן את הצעת חוק הנאמנות, כך שהדרישה להשבע אמונים למדינה "יהודית ודמוקרטית" תחול גם על מתאזרחים יהודים, לא רק על לא יהודים. כנראה שאפילו הוא קלט שהגזענות הזו מוגזמת מדי, או, ליתר דיוק, פוגעת במאמצי ה-Hasbara של ישראל.

  אחת הטענות הנפוצות נגד חוק הנאמנות היא שאין לו בעצם שום השפעה בשטח: מי שבאמת רוצה אזרחות יישבע שבועת שקר ממילא, ולציבור הערבי שכבר נדפק עד העצם על ידי הממשלה יש מספיק סיבות לתעב את המשטר הציוני גם בלי החוק הזה.
  אבל המטרה של חוקי הנאמנות – שחוק שבועת הנאמנות הוא רק הראשון שבהם – היא לצמצם את מעמדם של האזרחים הלא יהודים בכל תחומי החיים. מי שלא קלט את זה עד עכשיו, צריך היה רק להסתכל בהצעת החוק האחרונה של גדעון עזרא (קדימה).

  השטיק החדש של עזרא הוא הצעת חוק שקובעת שמדריכי תיירות בירושלים יהיו רק אזרחים ישראלים. ההצעה, מטבע הדברים, שוללת את רשיון העיסוק של מדריכי תיירים פלסטינים בירושלים, משום שבניגוד לטענות ה-Hasbara, הם אינם אזרחים אלא תושבים. הסיפוח החד צדדי של ירושלים לא העניק להם אזרחות. ישנם כ-300 מדריכי תיירים פלסטינים, שאם הצעת החוק של עזרא תעבור יאבדו את מטה לחמם.
  ומדוע ינושלו תושבי מזרח ירושלים מעבודתם? כי הם לא נאמנים."
  להמשך קריאה:
  http://www.hahem.co.il/friendsofgeorge/?p=1958

  הגב לאהבה789
 • שומר על איזון

  גם אני לא מבין, מה הבעיה (כעת לאחר שזה חל על כל המתאזרחים החדשים באשר הם) שמי שרוצה להשתייך למדינה מסוימת ישבע (או יצהיר התחייבות) למסמך עקרונות שקשור לליבת ההוויה של אותה המדינה.

  לא מדובר בלהישבע אמונים למנהיג, למפלגה או לתנועה – אלא לעקרונות הבסיסיים הקשורים לזהות המדינה.

  בארה"ב נשבעים לחוקה שזה אומר בין השאר להתחייב להתגייס לצבא במידת הצורך. בנוסף, מחייבים ללמוד ולענות על שאלות הקשורות להיסטוריה והתרבות כמבחן מקדים.

  מדינה יהודית ודמוקרטית ברוח מגילת העצמאות, היא מדינה שהוקמה במטרה לשמש בית לאומי עבור אלו בעלי לאום יהודי ברחבי העולם ובמקביל מעניקה זכויות שוות לאזרחים בני כל הלאומים והדתות על מנת להשיג שיתוף פעולה ושגשוג.

  הגב לשומר על איזון
 • angelfish

  יוני אתה מאמין שהשמידו כח מהשייטת באיזון כוחות שטני,
  מה שיש מעט הוכחות – אולי תביא לנו את הסיבות לכך.

  ואינך מאמין ש 9-11 בוצע ע"י מקורבים לשלטון מה שיש הוכחות
  רבות מספור ?

  אז אולי אתה מאמין למידע שקראת מספרים כי זה נראה לך אמין
  ורציני כמו הספר של חמיש אבל באתרים של אינטרנט בהם
  מדובר בכותבים רבים ותגובות פתוחות עם הרבה קישורים
  זה נראה לך סתמי.

  אתה צודק שחסר הוכחות פיזיות לקונספירציות אבל יש
  הרבה דברים אחרים.
  אם היו מספיק הוכחות פיזיות ניתן היה ללכת למשפט
  נוסף לכך הנתיב הזה הוא די בשליטת השלטון.

  גם עם החוצנים וגם אם 9-11 יש מלא מלא מלא הוכחות קטנות
  ולא פיזיות.

  תראה הגרעין של אתרי קונספירציות רציניים זה שיש קונס'
  עולמית מתוך זה ניתן להבין/להאמין בקלות רבה יותר
  לקונספירציות קטנות יותר.
  אם אתה לא מאמין בזה הנך כופר בעיקר 😉

  הגב לangelfish
 • יוני

  היוני למעלה זה לא אני

  הגב ליוני
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית