מה קורה לנתניהו? וגם תגידו שלום למדינת השב"כ

 • מאת מנהל הפרויקט | 7 באוקטובר 2010
 • 2,912 צפיות | 19 תגובות
עודכן לאחרונה: 23 באוקטובר 2010

הנה אני עובר על חוק שטבעתי מראשית קיומו של הפרויקט: בלי פוליטיקה.
אבל לא מדובר כאן בפוליטיקה, אלא במשחק הכיסאות עם הציבור הישראלי.
והציבור הישראלי נשאר בדר"כ עומד…

מה קורה לנתניהו?
מצד אחד הוא מקפיא בניה בהתנחלויות,
ומצד שני הוא תומך עכשיו בשינוי חוק האזרחות ולכשיעבור החוק, אדם שירצה להיות אזרח, יצטרך להצהיר על נאמנותו לישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית.
האם יש קשר בין שני הדברים?
האם מישהו רואה את הזגזוג הברור הזה?

והרי נבואה לעתיד הקרוב:
שיחות השלום עם הפלסטינאים ימשיכו,
ישראל תקפיא או תעצור חלקית, או תקשה בירוקרטית (בחרו אחת מהאפשרויות) את הבניה בהתנחלויות, בגלל הרצון העז של אובמה לראות בהתגשמות "האיחוד המזרח התיכוני" בדרך ל-"איחוד כלל העולם" בדרך ל-"ממשלה כלל עולמית".
בתגובה לתקיפות מימין יאמר נתניהו: "אבל מה אתם רוצים, אני תמכתי בשינוי חוק האזרחות…"

תגידו שלום למדינת השב"כ, ביי ביי לזכויות האזרח שלכם

הכנסת שוקלת בימים אלה את חוק הטרור, שאמור לארגן מחדש את כל ההתייחסות החוקית לנושאי טרור במדינה…

ראשית, החוק מאפשר להגדיר כפעולת טרור גם "פגיעה בסמלי שלטון" (עמ' 6). כלומר, אם אתה שורף דגל ישראל, אתה הופך לטרוריסט. כלומר, פעולה שהיא פעולת מחאה לגיטימית, לא רק תכניס אותך לכלא – היא תכניס אותך לכלא לתקופה ארוכה במיוחד.

שנית, שר הבטחון מוסמך, על פי שיקול דעתו הבלעדי, להכריז על ארגון כעל ארגון טרור (שם, עמ' 9). אמנם, מומלץ בהמשך שהוא לא יעשה זאת ללא בקשת ראש שירות בטחון כלשהו (עמ' 10). אבל בשום מקום אין לחברי הארגון יכולת להתגונן. למעשה, הפעם הראשונה שארגון עשוי לשמוע שהוא ארגון טרור היא בהכרזה הרשמית של שר הבטחון.

מתוך מאמר מעניין בנושא מהבלוג "החברים של ג'ורג'"

כאן תוכלו לקרוא את החוק,
וכאן עמדתה של האגודה לזכויות האזרח על החוק השערורייתי הזה.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=4977
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

19 תגובות »

 • רוני

  הנה זה מתחיל…רק אתמול כתבתי כאן על אנרכיה ומלחמת אזרחים.
  מדינת השב"כ בשילוב עם נפילה כלכלית יהיה שמח.

  הגב לרוני
 • הכנסו לינק של אתר עצומה
  וחתמו על העצומה נגד הצהרת הנאמנות!
  חתמו והפיצו!

  http://www.atzuma.co.il/dnmb

 • גבי

  אני שומע הרבה את המושג " איחוד כלל עולמי"
  ואני אומר לעצמי, מה רע בעולם פתוח ?
  בלי גבולות, בלי דרקונים, בלי חו"ל אולי אפילו בלי גזענות.
  אזרחי העולם!

  הגב לגבי
  • חמי

   לא רע בכלל, נשמע אפילו טוב מדי מלהיות אמיתי. הבעיה מתחילה כשאתה מגלה מי דוחף לכיוון הזה, ומה באמת האינטרס שלו.

   הגב לחמי
 • עבודי

  אז התארגנות זה כבר לא פשע, זה טרור.

  הגב לעבודי
 • insideman

  השב"כ בעצם הופך לגרסה הישראלית של-
  homeland security האמריקאי…..

  בדיוק כפי שרוני אמר, שיפול הכלכלה ויהיה תוהו ובוהו הם יוציאו לפועל את החוקים האלה כדי לשלוט במצצ ולמנוע שהערבים או קבוצות אחרות יפילו אותם מהשלטון ויעשו מהפיכה.

  הגב לinsideman
 • me

  לגבי זכות שריפת הדגל, או אני אפילו אלך יותר רחוק- לגבי הנפתו בלבד: אני רוצה לתאר את המצב בפינלנד, שנחשבת מדינה מאד נאורה, ליבראלית ודמוקרטית:
  בפינלנד, כמו אל כל דבר אחר, גם אל הדגל מתייחסים ברצינות ובכובד ראש וכחלק מכך יש חוקים ונהלים ברורים בנושא.
  אז ככה: אפילו רק להניף את הדגל, שלא לדבר בכלל על לשרוף אותו, יש ימים מיוחדים בהם ורק בהם מותר להניף את הדגל, תוך שמירה על כללים. כן אסור להניף אותו כל יום!
  הימים האלו מופיעים בלוח השנה, פלוס עוד מקרים מיוחדים שלא ידועים מראש כמו פטירה של אדם וכו'.
  כדי למנוע את בזיון הדגל, חובה להוריד אותו עד החשכה! (המועדים המדויקים גם מופיעים היכן שצריך, מי שלא יוריד את הדגל במועד יואשם בבזיון הדגל).
  כל שנה יש רק יום אחד בלבד(!) שאפשר להשאיר את הדגל הפיני תולה גם בלילה וזה בחגיגת ה mid summer . בין היתר בגלל שבתאריך זה, יש כל הזמן אור ואין לילה כמעט בכל פינלנד במשך 24 שעות.
  מיותר לציין שעל מנת למנוע את בזיון הדגל, אסור שיונף דגל מרופט, מלוכלך וכו.
  דגלים אחרים אסור(!) להניף במקום ציבורי בכלל אלא אם יש אורחים עסקיים זרים חשובים ואז יש להניף קודם את הדגל הפיני, אחריו את דגל מדינת האורחים ולאחריו את דגל/סמל החברה המארחת. או בארועי תרבות בין לאומיים, בהם יש להניף ראשון את דגל פינלנד ליד בנין העריה לאחריו את הדגלים הזרים ולסיום את דגל העיר.
  את נושא הדגל וכו' מחויבים כל הפינים לכבד וזה כולל את המיעוט השבדי שדוברים בתור שפה ראשונה שבדית, את מיעוט ה- Sami שהם למעשה הילידים המקוריים, שהדגל הפיני, כמו גם השפה, בכלל לא קשורים אליהם. או הצוענים.
  והזכות לשרוף את דגל הלאום פה נתפסת כמו הזכות לגנוב, הזכות לאנוס או הזכות לרצוח (אפילו על רקע חילול כבוד המשפחה) וכולי: זכות שהם שמחים מאושרים וגאים שהיא לא קיימת.

  הגב לme
 • מר. שיפל

  הנה שאלה מעניינת לשב"כ.
  למה הם הופכים עולמות ופועלים תמיד במסע יחסי ציבור נגד מתנחלים/ימנים/פטריוטים כולל הוצאה מחוץ לחוק של "כך" בעוד שאנרכיסטים מהשמאל הקיצוני שהם פי כמה וכמה יותר מסוכנים לא נוגעים בהם בכלל… אם אכן החוק הזה קשור לשב"כ צפו גם לאפלייה שתגיע איתו.

  הגב למר. שיפל
  • יוסי 25306

   האנרכיסטים מהשמאל הקיצוני משרתים את שולחיהם ! ומיהם שולחיהם של האנרכיסטים ? האנרכו-קפיטליסטים !

   כל הפעילים בכל המלכ"רים למיניהם ובכל תנועות השמאל הקיצוני, הם למעשה נערי שפע מערביים שדבקו כביכול באידאולוגיה. שימו לב לשימוש במילה "כביכול", הם לא אידאולוגים כלל, הם פשוט נערי שפע מערביים שלא חסר להם דבר, ויש להם כסף בשפע (או אבא/סבא/דוד עשיר) וזמן בשפע, והם יכולים להרשות לעצמם להיות פעילים בתנועות שמאל קיצוניות אלה. ואולי בכלל הם מקבלים על כך שכר ?

   אדם שאינו בעל אמצעים, לא יכול להרשות לעצמו להיות פעיל במלכ"רים ובתנועות שמאל שונות, אלא אם כן הוא מקבל על כך שכר !

   וקצת מידע על עלויות הפעילות בתנועות השמאל:

   1. יום פעילות במלכ"ר בירושלים לתושב קרית שמונה עולה 103.70 ש"ח !

   2. יום פעילות מלכ"רית בתל אביב לתושב קצרין עולה 96.90 ש"ח !

   3. יום פעילות מלכ"רית בתל אביב לתושב נהריה עולה 76 ש"ח !

   4. יום פעילות מלכ"רית בירושלים לתושב טבריה עולה 79.90 ש"ח !

   5. יום פעילות מלכ"רית בירושלים לתושב באר שבע עולה 53.60 ש"ח !

   כל התעריפים שצויינו לעייל, הם תעריפי הנסיעה בתחבורה הציבורית ומבוססים על מחיר לאחר הנחה מופחתת א' (לכל תעריף נסיעה בתחבורה הציבורית יש מחיר מופחת א' ומחיר מופחת ב'. מחיר מופחת א' נמוך ב-10%-15% מהמחיר המלא, מחיר מופחת ב' נמוך ב-16%-33% ממחיר התעריף המלא. על מנת לשלם מחיר מופחת א' יש לרכוש כרטיס הלוך ושוב, על מנת לשלם מחיר מופחת ב' יש לרכוש כרטיסיה. כרטיסיה רגילה מקנה הנחה של 20% לערך, כרטיסיית זכאי מקנה 33% הנחה לערך. כרטיסיות לזכאים מיועדות למי שהוכר על ידי המוסד לביטוח לאומי כבעל אי כושר השתכרות בשיעור של 75% לפחות).

   מחירי הדלק + בלאי מנוע עבור הנסיעות הנ"ל, גבוהים הרבה יותר !

   גם מחירי הדיור בערים שבהם פועלים המלכ"רים (תל אביב, ירושלים) גבוהים ביותר, דבר המחזק למעשה את טענותיי שכל הפעילים במלכ"רים השונים ובתנועות השמאל, הם למעשה נערי שפע מערביים בעלי חשבון הוצאות פתוח, או לחילופין בעלי זכאות לנסיעה חינם בתחבורה הציבורית, או שהם מקבלים שכר על פעילותם וזהו למעשה מקום עבודתם.

   בשורה התחתונה, כל תנועות השמאל הקיצוניות משרתות את האג'נדה של האנרכו-קפיטליסטים. הסוציאליסטים האמיתיים עובדים יום יום למען פרנסתם ולמען רווחתם, ואין להם זמן ואין להם כסף על מנת להיות פעילים במלכ"רים ובתנועות שמאל שונות. הסוציאליסטים כביכול הפעילים במלכ"רים ובתנועות השמאל הם סוציאליסטים מזויפים !!

   הגב ליוסי 25306
  • יוסי 25306

   השב"כ עוקב אחרי פעילי שמאל זרים השוהים בגדה. הדבר נחשף באופן תקדימי בדיון בבג"ץ, שם הודה שב"כ כי הוא עוקב אחר אוסטרלית, המתגוררת בביר זית ומשתתפת בפעילות נגד הכיבוש והקמת גדר ההפרדה.

   http://www.haaretz.co.il/hasit.....66945.html

   הגב ליוסי 25306
 • אהבה789

  "חוק טרור המדינה החדש כולל גם, מסתבר, סעיף (סעיף קטן 5 להגדרת "רשות ביטחון") שמאפשר לשר הביטחון ולראש הממשלה להקים יחידות חשאיות שאינן משתייכות לשום רשות ביטחון, לא לצה"ל, לא למשטרה ולא לשב"כ, שקיומן ייאסר לפרסום בצו, ויוכלו לפעול בחשאיות מוחלטת נגד, ובכן, נגד כל אחד." מקור: http://www.hahem.co.il/scissors/?p=228

  הגב לאהבה789
  • רוני

   ישראל מעולם לא הייתה מדינה דמוקרטית.
   נתחיל מזה שיש לך גיוס בכפיה לצבא (מי שבאמת לא רוצה לשרת יכול לצאת מזה, הסברתי בעבר כיצד).

   מן המציאות בשטח עולה, שהמונח "מדינה יהודית ודמוקרטית" הוא למעשה מונח גזעני ואפלייתי.
   זאת אומרת, קודם כל זאת מדינה יהודית ואח"כ דמוקרטית. קודם כל הכול כאן מושתת על תורת הגזע היהודית והציונות הדורסנית ורק מה שיישאר בפועל יקרא דמוקרטיה (כלומר, רק התסכול וחוסר האונים נשאר אצל האזרח הקטן).
   אם זאת הייתה מדינה דמוקרטית באמת, המונח היה צריך להיות "מדינה דמוקרטית ויהודית".
   כלומר, קודם כל דמוקרטיה כערך עליון ורק אח"כ הדת נכנסת לתמונה לפי רצונו ובחירתו החופשית של כל אדם ואדם.
   אבל זה לא כך. הדבר בא לידי ביטוי בכפייה של הדת על חופש העיסוק של הפרט.
   למשל, אין תחבורה ציבורית בשבתות ובחגים, והרבה תושבים שהם לא יהודים ולא דתיים נפגעים כתוצאה מהקפריזות והשיגעונות של "האנשים בגלימות השחורות". בעקבות כך, הרבה מאוד שכירים, ללא רכב או קטנוע, נאלצים להגיע לעבודה באופן עצמאי מה שעולה להם לא מעט כסף בחודש במצטבר.

   דוגמא נוספת היא הקנסות השיטתיים של העיריות לעסקים עצמאיים אשר פותחים את עסקיהם בשבתות ובחגים. חרפה דתית-כלכלית אשר אין לי די מילים לתאר אותה. לא רק שאין תחבורה ציבורית בימים אלו, אלא גם פולשים לחופש העיסוק של הפרט אשר משלם מסים מהכנסותיו, ועוד מעזים לקנוס אותו בגלל שהוא פתח את עסקו בשבת או בחג כדי להרוויח את לחמו.
   שוד לאור יום באצטלה חוקית. מדיניות שמתאימה למדינת "עולם שלישי", ובטח שהיא רחוקה שנות אור מהסטנדרט האירופי.

   במישור היותר עמוק, אין לי ספק שהדת היא בסה"כ "גלימת תזרים המזומנים" שהרבנים והעיריות מסתתרים אחריה. בסופו של דבר זאת הכול אינטרס כלכלי של המדינה כנגד האזרח הקטן שמסתכמת בקנסות, איומים בריוניים של המשטרה ותעמולת הפחדה.
   למה שהמדינה לא תשאיר את ההחלטה בידי האזרח האם לפתוח עסקו בשבת או לא, ובמה להאמין או לא.

   הכפייה הדתית-כלכלית הזאת לא נופלת מאיראן וסעודיה, ולא נופלת ממשטרים פאשיסטיים אחרים וישראל היא למעשה עוד דיקטטורה דתית נוספת במזרח התיכון.
   אז איפה פה הדמוקרטיה כאשר נפגע חוק יסוד "חופש העיסוק"?

   בנוסף, הפרת שרירותית ובוטה של זכויות אדם וחוק יסוד "כבוד האדם וחירותו" מטעם המדינה.
   פינוי גוש קטיף הוא פגיעה יסודית וחמורה בסעיפים של חוק יסוד זה, כגון:
   • סעיף 2: אין פוגעים בחייו, בגופו, או בכבודו של אדם באשר הוא אדם.
   • סעיף 3: אין פוגעים בקנינו של אדם.
   • סעיף 7:
   (ב) אין נכנסים לרשות היחיד של אדם שלא בהסכמתו.
   (ג) אין עורכים חיפוש ברשות היחיד של אדם, על גופו, בגופו או בכליו.

   יש עוד מספיק דוגמאות להפרה של זכויות אדם מטעם המדינה שאפשר למלא ספרים שלמים

   הגב לרוני
  • יוסי 25306

   ואתה חושב שהיום אין יחידות חשאיות שאינן משתייכות לשום רשות ביטחון ?

   ברגע שמחליטים לבצע מבצע סודי ביותר ולרסס את אזרחי המדינה בקמטריילס, מקימים יחידה חשאית סודית ביותר וממודרת ביותר, מבחני הקבלה ליחידה זו קשים ביותר, ומי שנקלט ליחידה זו מתחייב לשמור סוד. למעשה אותו דבר כמו בשב"כ במוסד ובאמ"ן. ההבדל הוא בכך שיחידה זו ממודרת לחלוטין מכל היחידות האחרות ומעטים יודעים מה קורה שם. היחידה היא קטנה ביותר ורק לראש הממשלה ומקורביו יש גישה לשם. יחידה סודית וממודרת זו לא כפופה למעשה לשום חוק ועד שלא יבוא מישהו מבפנים ויחשוף את מה שקורה שם, לעולם לא נדע.

   משרד ראש הממשלה הוא המשרד הממשלתי המאובטח ביותר מכל משרדי הממשלה. כל הניירת במשרד ראש הממשלה נשמרת בכספות מאובטחות.

   רשימת המקומות המאובטחים ביותר בישראל לפי סדר יורד:

   1. משרד ראש הממשלה – לרבות יחידות סמך וגופים הכפופים לראש הממשלה.

   2. משרד הביטחון – לרבות יחידות סמך וגופים הכפופים לשר הביטחון.

   3. "מפעלי מערכת הביטחון" ומפעלים המייצרים מוצרים עבור מערכת הביטחון, כפי שיוגדרו בצו על ידי שר הבטחון.

   4. לשכת נשיא המדינה.

   5. משרד החוץ.

   הגב ליוסי 25306
   • אהבה789

    יוסי, אני מעריך שכל הכתוב בחוק לעיל ממילא מתקיים כיום בפועל. היוזמה נועדה להכשיר את השרץ, מתוך הערכה שהצי-בור בשל.

    הגב לאהבה789
 • לודאי

  שימו לב למה שקורה בלוד השב"כ נכנס ללוד כדי לגלות אמצעי לחימה שמתם לב השב"כ כנגד אזרחים היום מדובר בערבים אומנם ואח"כ יעשו כנגד "משפחות הפשע " אבל אח"כ ימשיכו כנגד כל העם!
  ובאילו אמצעים מתקדמים מדובר אולי מדובר במקרני רנטגן עצומים רכובים על כלי רכב מאפשרים שיקוף של בתים רכבים ומכולות כפי שדווח בארה"ב
  רק תחשבו על הקרינה האיומה שנפלטת ממכשירים מפלתציים שכאלו  http://www.infowars.com/feds-deploy-mobile-x-ray-fleet-to-radiate-scan-americans/

  הגב ללודאי
 • יוסי

  מה השם של הח"כ שהציע את החוק?

  הגב ליוסי
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית