ראשי » היסטוריה ודת » אתם כאן

המיתוס של אכלוס היתר על כדור הארץ ומקורות תורת הגזע

 • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 12 ביולי 2010
 • 6,399 צפיות | 59 תגובות
עודכן לאחרונה: 11 בנובמבר 2011

אני לא חובב צפיפות.
באירועים עם המוני משתתפים, כמו גם בקניונים הומי אדם, אני מרגיש קצת לכוד.
עיניי מתרוצצות לכל עבר בחיפוש אחר פתח מילוט.

אין ספק שיש מדינות וערים שהצפיפות בהם היא קשה.
ואין ספק שצפיפות אוכלוסין היא בעיה רצינית, במיוחד במדינות הגובלות באויבים מצד אחד ומים מהצד השני.

אבל, אם מסתכלים על הנתונים הסטאטיסטיים בעין בוחנת,
מתגלה תמונה קצת אחרת.
תמונה שמהווה בעיני מראה מדוייקת של הבעיה העולמית.

הבעיה היא לא בכך שכדור הארץ מאוכלס מדי,
הבעיה, כמו תמיד, היא בחלוקת המשאבים ובניהול נכון שלהם.

נניח שהגיהנום יקפא, ובני האדם יחליטו יום אחד להפוך לאחים,
לחלק את המשאבים בצורה צודקת, לא עוד בעלי הון ששולטים על חלק ניכר מעושרו של העולם,
אז כדור הארץ יוכל לתמוך בקלות במספרים גדולים בהרבה של אנשים על הכדור.

בעיניי, צפיפות האוכלוסין הדורשת כרגע טיפול דחוף, היא במסדרונות הכנסת ובלשכות השרים.

ד”ר ג'קלין קסון, פרופסור לכלכלה באוניברסיטת האמבולדט בקליפורניה:

לא יותר מ-1-3% משטח העולם שאינו מכוסה בקרח מיושב ע”י בני אדם. פחות מ-11% משטח העולם שאינו מכוסה בקרח משמש לחקלאות. משהו בין פי 8 ל-22 פעמים אוכלוסיית העולם הנוכחית יכולה לחיות בעולם ברמת החיים הנוכחית ועם הטכנולוגיה הקיימת היום. הגבול הנמוך יותר, של פי 8 פעמים האוכלוסיה הנוכחית (בערך 44 מיליארד) נחשב למעשי ביותר. לדברי ד”ר קסון, “תפוקה טובה יותר ו/או שימוש בחלק גדול יותר מהאדמה יכולים לתמוך בלמעלה מ-40 מיליארד אנשים.

המנהל לשעבר של מרכז הארוורד ללימודי אוכלוסין, רוג'ר רוול העריך ש:

מוערך כי המשאבים החקלאיים בעולם היו יכולים לספק דיאטה הולמת (2,500 קלוריות ליום) ל-40 מיליארד אנשים, ושיידרשו לכך פחות מ-25% משטח העולם שאינו מכוסה בקרח. רוול מעריך כי המדינות הפחות מפותחות היו מסוגלות להאכיל 18 מיליארד אנשים, ושאפריקה לבדה הייתה מסוגלת להאכיל 10 מיליארד אנשים, או כפול מאוכלוסיית העולם היום ופי 12 מאוכלוסיית אפריקה ב-1990. נוסף על העובדה שסוגים רבים של מזונות פותחו כך שיגבירו את תפוקת המזון, ישנן אינדיקציות נוספות לכך שמזון לא יהווה בעיה. במהדורת ספטמבר 1976 של 'סיינטיפיק אמריקן', ד”ר דיוויד הופר טוען כי “בעיית המזון” של העולם לא נובעת מהגבלות פיזיות של תפוקה אפשרית או סכנה של לחץ שלא לצורך על הסביבה. ההגבלות על השפע נמצאות במבנים חברתיים ופוליטיים של מדינות וביחסים הכלכליים ביניהן. למעשה הכוכב שלנו, בשנים הכי פחות מאוכלסות שלו, סבל מרעב וממחסור חמור. רק כשהשליטה הפוליטית מדינית נסגה בסוף המאה ה-19 החלה גם נסיגה ברעב. עם עליית הקומוניזם, מדינות הרווחה, פאשיזם וקפיטליזם תאגידי בינלאומי (כולם צורות של סוציאליזם דארוויניסטי), רבות מצורות השליטה ההרסניות מנעו צמיחה וחלוקה מספקת של משאבים שמניבים רווח. מאחר ששיתוף פעולה מלא וכלכלת שוק חופשי עולמית לא מועילים למטרות של סוציאליזם גלובלי וקפיטליזם, זה די ברור כי המיתוס של צפיפות אוכלוסין הוא עוד סוג של מתקפה על אותו שוק חופשי, אף על פי שאין הפקרות ושימוש לרעה באדם ובחומרים גדולים יותר מאשר תחת הסוציאליזם.

זה מוזר שמדינות רבות המאוכלסות בצפיפות עם כלכלה יחסית חופשית משגשגות, ורק לעיתים רחוקות מוזכרות בדיון על “צפיפות יתר”, בעוד מדינות המאוכלסות בדלילות בעלות משטרים מדכאים “סובלות מבעיות הקשורות לאוכלוסיה”. לטיוואן, עם צפיפות אוכלוסין גדולה פי 5 מזו של סין, יש תוצרת לאומית כוללת בשנה גדולה פי 20 מזו של סין. באופן דומה, סינגפור, עם צפיפות אוכלוסין של 11,910 בני אדם למייל מרובע, נהנית מרווח לאומי כולל לראש (GNP) של $8,782, בעוד לאתיופיה, עם צפיפות אוכלוסין של 101 בני אדם למייל מרובע, יש רווח לאומי כולל לראש של $121. הבעיה האמיתית היא שממשלה גדולה היא המכשול הגדול ביותר לקידום חברתי של המין האנושי.

מי תומך בהגבלת ילודה? זה שמחזיק בהון עצמי ושטחים עצומים…
הנה קטע וידאו שבו דיוויד רוקפלר נואם על צפיפות אוכלוסין.
בקטע הבא, תשמעו ותראו אותו מדבר על התפקיד של האו”ם כגוף שמפקח ומגביל את גודלה של האוכלוסיה.

צביעות צביעות מר רוקפלר…
חשוב לזכור שמי שנואם הוא אחד האנשים העשירים והמשפיעים בעולם.
כשהוא מדבר על סכנות הזיהום ואיכות הסביבה ועל הצורך במשירה על כדור הארץ, ובו בזמן משפחתו מחזיקה בחברות נפט ענקיות שמזהמות את העולם, ניחוח של צביעות עולה באפי.

“משפחת רוקפלר האמריקאית (ממוצא גרמני) היא אחת מהמשפחות העשירות בארה”ב שעשתה את הרווח הגדול ביותר בעולם מעסקי הנפט בסוף המאה ה-19, בעיקר באמצעות החברה “סטנדרט אויל” שהייתה ידועה אז בתור מונופול והיום פועלת תחת השם “אקסון מוביל””

(מתוך אתר קונספיל והכתבה המצויינת שלהם על משפחת רוקפלר)

ניתן גם להניח שהגבלת הילודה ושליטה על גודלה של אוכלוסיית העולם לא תיושם על משפחת רוקפלר, עושי דברה ומלכחי הפינכה שלה.
לא, היא תכוון קודם כל לעניים, לחסרי הכוח הפוליטי ולחולים.
מזכיר לכם משהו? תורתו של מישהו עם שפם קטן ומצחיק?

הקשר של משפחת רוקפלר לאאוגניקה ותוכניות דילול האוכלוסין (סדרה מתוך ערוץ ההיסטוריה):
http://www.youtube.com/watch?v=5QKjHuSOAmw

לא על ההיטלר לבדו – אאוגניקה

אאוגניקה היתה פסאודו-מדע גזעני שהיטלר השתמש בו כתירוץ להשמדת עמים שלמים, חולים ובני אדם אחרית שהוכרזו “כלא כשירים” להיות חלק מבני האנוש. המטרה היתה להשאיר רק את אלו “שהתברכו” במאפיינים נורדיים.
חלקים מהתוכנית כללו עיקור בכפיה וחוקי הגירה, בנוסף להגבלה על נישואין.
עובדה שאיננה מוכרת בדר”כ לציבור הרחב היא שהיטלר לא היה הראשון במאה ה-20 שהשתמש באאוגניקה כתירוץ להשמדה ולהתעללות בעשרות אלפי בני אדם שהוגדרו כ”לא כשירים”.

ב-1909, הרבה לפני היטלר, מדינת קליפורניה הפכה להיות המדינה השלישית בארה”ב שאימצה חוקים כאלה.
בסופו של דבר, תומכי האאוגניקה בארה”ב עיקרו בכפיה יותר מ-60 אלף אמריקנים, הפרידו אלפי בני זוג ואסרו עליהם להתחתן וריכזו אלפים אחרים ב”מושבות”.
לפני מלחמת העולם ה-II כמעט חצי מהעיקורים בכפיה בוצעו במדינת קליפורניה לבדה, ואפילו לאחר מלחמת העולם השניה, קליפורניה ביצעה יותר משליש מהעיקורים בשטחה.
קליפורניה נחשבה למרכז האאוגניקה האמריקני.
ובמהלך העשורים הראשונים של המאה ה-20, תומכי האאוגניקה האמריקנים כללו מדענים רבים, אוניברסיטאות, גופי מחקר ופוליטיקאים.

הקשר של משפחת רוקפלר להיטלר ולתוכנית האאוגניקה
יש להניח שהאאוגניקה היתה נחשבת לתופעה חולפת והזויה של מטורפים אלמלא היא קיבלה מימון נרחב ומקיף ממספר גופים אמריקנים, החשובים שבהם: משפחת רוקפלר ומוסד קרנגי.
אוניברסיטאות מהוללות כגון, הארוורד, ייל וסטמפורד ומדענים אמריקנים מובילים יצרו את “מדע” האאוגניקה שהיטלר נשען עליו רבות בתוכניתו הסופית.

נשיא אוניברסיטת סטמפורד, דיוויד סטאר ג'ורדן אף טבע את המונח “גזע ודם” במאמר גזעני שחיבר ב-1902 בשם: “דמה של אומה”. במאמר הכריז המלומד שאיפיונים אנושיים כגון כשרון ואפילו עוני מועברים דרך הדם.

קרן רוקפלר עזרה לממן את תוכנית האאוגניקה הגרמנית ואף מימנה את התוכנית שג'וזף מנגלה עבד עליה, לפני שנסע לאאושוויץ.

קרן ההון האמריקנית “הרמן ריילרוד” מימנה גופים אמריקנים שעיקרו בכפיה, גירשו או ריכזו ב”מושבות”, יהודים, איטלקים ומהגרים זרים אחרים בארה”ב.

קצת לפני המלחמה בשנות ה-30 של המאה ה-20, תרמה “קרן רוקפלר” סכום נכבד של כסף לצורך הקמת “המכון לחקר רפואי על שם קייזר ווילהלם”.

המכון כלל בתוכו תת מכונים רבים מתחומים שונים כמו “מכון קייזר ווילהלם לפסיכיאטריה”, “מכון קייזר ווילהלם לחקר המוח”, “מכון קייזר לכימיה” וסך הכל כמעט 30 מכונים שונים.
בין כל אותם אירגונים היה מכון אחד שנקרא “מכון קייזר ווילהלם לאנתרופולוגיה, תורשה, ואאוגניקה”, והוא אחד המקורות המדעיים שנתנו ביסוס ל”טיהור הגזע” שהנחה את היטלר.
בכתבה של העיתון הבין-לאומי של גרמניה DEUTSCHE-WELLE מדווח שבתקופת המלחמה המכון קיבל חלקי גופות ישירות מד”ר מנגלה. (מתוך המאמר באתר קונספיל).

המאמר תורגם ונערך בעזרת צוות ויקי אמת אחרת.
רוצים להצטרף לצוות ולעזור בתרגום מאמרים?
שלחו לנו מייל…

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=4103
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

59 תגובות »

 • truther

  אני חושב שהכוונה היא לא לצפיפות אוכלוסין שהרי כל תושבי העולם יכולים טכנית לגור בנוחות ביבשת אוסטרליה, אלא לצריכת משאבים – מזון, חשמל וכו שלא תורמים בכלל לאיכות הסביבה והורסים את כדה"א, אני בספק אם יש מספיק מי שתייה ומזון לכל האנשים בעולם. אז יש פתרונות כגון חשמל סולרי, מכוניות חשמליות וכו'. אבל כל זה צורך זמן, כסף, משאבים (!) עד שזה יצא לפועל – אם בכלל (אילי הנפט לא יהיו ממש מרוצים מהרעיון). אני כמובן לא בעד להשמיד 50% מהאוכלוסיה או משהו בסגנון – אני אומר שלא צריך למהר להביא ילדים לעולם. יש לנו מספיק אנשים

  הגב לtruther
  • שי

   אחינו,
   למה קיים בך ספק לגבי כמות המים והמזון שקיימים בכדור הארץ?
   בפעם האחרונה שאני בדקתי אז מים נפלו מהשמים וכששמתי באדמה זרע אז יצאה משם, הפלא ופלא, עגבניה…
   אין סוף למים ולמזון ידידי…
   פוסט מרתק.

   הגב לשי
   • באבי

    בפעם האחרונה שאני בדקתי, ירדו מעט מאוד מים מהשמיים (שנות הבצורת האחרונות), והעגבנייה שנבטה נאכלה ע"י זחל.
    האם אתה מגדל באמת את האוכל שלך?

    הגב לבאבי
    • lenon

     אהלן באבי!
     אכן ירדו מעט מים באיזורים מסויימים בארץ שהיו רגילים להרבה מים ולעומת זאת קרה ההיפך באיזורים שהיו מורגלים לפחות מים ובשנים האחרונות ירד אצלם יותר. שינוי אקלימי, זה הכל, זה קרה תמיד, זה ייקרה תמיד, לא צריך לקרוא לזה בשמות כמו התחממות גלובאלית כי זה פשוט לא, להיפך השינוי הנוכחי מקרר את כדור הארץ ולא מחמם אותו.
     עכשיו לגבי המים, כל מה שצריך לעשות, לפחות במדינת ישראל שידעה על הפיתרון הזה לאורך שנים כי היא זו אשר שיווקה אותו לכל העולם לאורך השנים, זה פשוט להפסיק לשאוב מים מהכינרת ולהתחיל לחשוב עם הראש ולא עם חשבון הבנק. ייצור תעלות לאגירת מי גשם, שאיבה מאקוויפרים בים ולאחר מכן בהר עם אין ברירה, ופיתאון אחרון שמקיימים אותו רק עכשיו אחרי שכבר ניצלו את הכינרת ואת כיס האזרח עד תום זה התפלת מי ים, שזה דבר שלעולם לא ייגמר. רק צריך לבצע את ההתפלה בטכנולוגיות לא מזהמות שקיימות היום במקום, שוב פעם, אנרגיות מטנפות שמכניסות כסף לבעלי ההון בלי התחשבות בסביבה. יש שפע מים, רק צריך להפעיל את הראש היהודי כדי לנצל אותם ביעילות וכמובן לחנך ליעילות הזהו כל בן אדם על הכדור הזה.
     צריך לזכור, שמים זה דבר שנופל במקום מסויים ומשם או שמגיע לים או שמגיע לאגמים דרך נהרות ונחלים ומשם לים, אז הוא מתאדה לאויר, יוצר עננים ושוב פעם נופל כגשם במקום מסויים בעולם וכן הלאה וכן הלאה. מים לא ייגמרו לעולם, רק צריך להפסיק לזהם אותם ולהשתמש בהם כמו שאנו מתנהגים – בטיפשות מוחלטת.
     שני דברים אני יכול להמליץ לך בהיגנות ויושר מוחלט:
     1. די לבלוע כל דבר שאומרים לך. לפני כל דבר שאת לוקחת מהתקשורת הממוסדת/האלטרנטיבית, תחשבי בכוחות עצמך, בכוח המוח הנשגב שניתן לך ע"י הבריאה, איך הדברים באמת פועלים. את תתפלאי לראות שאת יודעת המון דברים בעזרת מוחך בלבד, בעזרת היגיון פשוט ושאין לך צורך בכל ה"מורים" האלה. אך בשביל זה את צריכה קודם כל לעשות "שטופ" במחשבות הנוכחיות שלך בראש, כי הגיוני שהן מבוססות על שקר ברובן.

     2. להלן הפנייה למאמר נהדר של צור שיזף שניב העלה פה באתר. תקראי כל מילה, המאמר הזה הוא דוגמה לבן אדם שחושב וחוקר בעזרת מוחו והגיונו האישי:
     http://www.emetaheret.org.il/2.....%A8%D7%AA/

     בהצלחה!

     הגב לlenon
   • יונש

    אמנם מים יורדים מהשמיים אבל יש גבול לכמות המזון שניתן לגדל באדמה.
    צמח זקוק לדשן ולכן לא ניתן לגדל ברציפות צמחים באדמה בלי לבזבז עוד אנרגיה.
    חוק שימור האנרגיה פשוט:
    אדמה מעבירה לצמח – צמח מעביר לאדם שאוכל אותו – אדם מעביר לחרקים כשנקבר – חרקים מעבירים לאדמה.
    הבעיה היא שבתי קברות שומרים את האנרגיה ולא מחלקים אותה ולכן לטווח הארוך מזיקים לנו

    הגב ליונש
  • אני מסכים איתך ואני רק אוסיף שזה לא רק שטח מחייה אלא מנטליות יצרנית.
   צריך שיהיה איזון בין אוכלוסיה יצרנית לאוכלוסיה צרכנית… שטחים זה פחות בעיה

   • וחוץ מזה, לא ניראה לי שאף אחד יתנגד לחיות באוסטרליה 🙂

    • lenon

     ועל שקורה באוסטרליה, כבר שמעת?
     חוק צנזורה של אתרי אינטרנט לדוגמא…
     "החלום האוסטרלי" גם הולך ונעלם. אוסטרליה באותה סירה של הסדר עולמי חדש, נא לא להשלות את עצמנו…

     הגב לlenon
 • Panopticon

  Shocked Orwellian races
  Gather united in grief
  Nothing is left from the World they have known
  Grotesque indifferent belief
  Systems have failed
  Rules can't control
  Corrupt dictators forever dethroned
  Lies of the Priest
  Trust of the Blind
  Failure of structures manipulate deviant crimes

  All nations hail the end of peace
  New dawn inception of disease
  Age of revenge has now been born
  By the mother of all wars

  Enemy of God
  Purity and innocence is killed
  Enemy of God
  Peace died long ago when life stood still

  Enemy Of God!!!

  הגב לPanopticon
 • פרענק

  נדמה לי ששמעתי בשיר הפתיח את המילים:
  קו קלאס קלאן !

  איזו אמת אחרת זו בדיוק ?

  הגב לפרענק
  • פרענק

   אני מבקש את סליחתכם ואת רשותם לשגות.
   הטעות כולה שלי.

   מה שבמקור נכתב כ fruited plain
   לי נשמע כמו …
   שמיעה סלקטיבית. אני מתנצל.

   http://kids.niehs.nih.gov/lyrics/america.htm

   O beautiful for spacious skies,
   For amber waves of grain,
   For purple mountain majesties
   Above the fruited plain!

   הגב לפרענק
 • אלדד

  אם צבע עיניים "עובר בדם" אז למה לא תכונות אופי?

  הגב לאלדד
 • תני

  המטרה היא לרצוח כמה שיותר אנשים, בעיקר כאלו שיולדים באופן טבעי, חרדים, אפריקאים, נוצרים דתיים. בינתים חסים על המוסלמים, אבל בסופו של דבר לשבט את האליטות שנשארו. הטכנולוגיה כמעט בהישג יד, זה גם מתקשר לסדר היום של ליידי גאגא.
  עיינו:

  http://www.gaytoday.com/garchi.....0898wo.htm

  הגב לתני
 • תני

  עוד מאמר על שיבוט בני אדם ומי דוחף לכך:

  http://www.metroweekly.com/feature/?ak=303

  הגב לתני
 • the international consultant

  right now as usual there is enough land to shelter all inhabitants from all walks of life and all races.
  every Human being can subsists on plants S/he can grow in Her own back yard or in a ceramic pot that will provide all the nourishment S/he needs per day.
  That is infinitely better than what the general public misidentifies as food which is a product with a shelf life lasting years.
  the landmass is long and wide and should be used for the purporses of Those inhabitting it instead of accomodating automatic stuff like cars and parking lots
  Human Beings are conditioned to think They need to petition for change instead of making it happen

  הגב לthe international consultant
 • יעל י.

  ניב, מדהים, תודה רבה רבה רבה!

  מספר אתרים והודעות על המיתוס של פיצוץ האוכלוסין:

  שרשרת מהפורום שמציגה את האתר "פיצוץ אוכלוסין הוא מיתוס":
  http://www.emetaheret.org.il/f.....#038;t=886

  שרשרת מהפורום על "האם דילול אוכלוסין זה באמת דבר רע":
  http://www.emetaheret.org.il/f.....38;#p10416

  ושרשרת נוספת שגלשה לנושא דילול האוכלוסין, והיא מאוד אינפורמטיבית:
  http://www.emetaheret.org.il/f.....38;#p10083

  הגב ליעל י.
 • תני

  המיתוס של פיצוץ האוכלוסין קשור ישירות לדחיפה הכלכלית להתיר באופן גורף שימוש בטכנולוגיות הרבייה: שיבוט פונדקאות וכו'. שימו לב שמי שמונה "לבחון" עניין זה הוא פרופ' אסא כשר המצדד בשיבוט.

  http://www.haaretz.co.il/hasit.....ntrassID=0
  http://www.ynet.co.il/articles.....91,00.html

  כלומר, יש ילדים אלו שהולדתם מכניסה כסף לתאגידי התרופות הרפואה וכו' שהחברה הגלובליסטית רוצה בהולדתם: ילדים משובטים, ילדים מפונדקאות מתרומות זרע אנונימיות. אגב האנונימיות היא חלק מן הסיפור. ככל שיהיו יותר ילדים שלא ידעו מי האבא או האמא שלהם כך תתרופף הזהות המשפחתית או הקהילתית וזה ישרת את הגלובליזם שרוצה להפוך את כולם מהרבה אנשים בעלי זהות למעט אנשים שהם מספר.
  אבל בו זמנית שמקדמים שיבוט פונדקאות לכל וכו' גם מקדמים עיקור של אלו שיולדים באופן טבעי ואני שוב מפנה לקישור הזה המצטט את שר המדע של אובמה ג'ון הולדרן שהוא האיש הממונה על הפיקוח על הילודה באו"ם תחת מעטה של "התחממות כדור הארץ" וכו' בספרו שם הוא קורא לעיקור בסמוי ובכפיה דרך הרעלת מי השתייה, חיסונים וכו'.
  Ecoscience
  http://zombietime.com/john_holdren/
  כלומר, יש ילדים שהאו"ם ומי שעומד מאחריו- המיליונרים של סדר עולם חדש, הוותיקן ועוד לא רוצים שיוולדו – רוב הילדים שנולדים באופן טבעי לאנשים עניים ומסורתיים. אבל יש מי שרוצים מאד שיוולדו ופה פתאום אין חשש שהולדתם "מחממת" את כדור הארץ- אלו שנולדים בהפריות מבחנה מגלגלים הרבה כסף לקופות תאגידי התרופות ובתי החולים, אלו שנולדים דרך העבדות הנקראת פונדקאות וכמובן אחר כך בשיבוט – המוביל העיקרי לאאוגיקה. הכל בחסות "זכויות אדם" ו"זכות להורות" בכל מחיר שעד לעשור האחרון זכות זו לא היתה קיימת כזכות.

  הגב לתני
 • רוני

  שוב פעם נפלתם בפח.

  ממקור מידע שמעדיף כרגע להישאר אנונימי הוא אומר כך:

  "דילול/השמדת אוכלוסין קורה עכשיו בסתר ויקרה במלוא הקיטור גם בעתיד. אבל עם זאת, אין הם רוצים להגביל את הילודה מכיוון שההשרצה ההמונית (במיוחד בקרב רפי השכל והמפגרים למחצה) עומדת בקנה אחד עם המדיניות הכלכלית של הארכיטקט במאה ה-21.
  כשיש לך יותר ויותר אנשים, כך אתה במקביל יכול להעלים/להשמיד יותר ויותר אנשים.
  אתה מבין, כשיש הרבה אז לא שמים לב.
  הוליווד מדברת אלייך כל הזמן- למי שיש עיניים ואוזניים יודע לפרש את הצפנים הללו. לא צריך להיות גאון בשביל זה אלא קצת מנת משכל וחושים חריפים.
  מה עוד כשיש לך אכלוס יתר של הכדור בבני אדם וכולם כל הזמן רצים לאנשהו כתוצאה מהתניה מגיל רך ושטיפת מוח, אז ככה אתה יכול להפחית את רגישות תשומת הלב ופגיעה בזיכרון של "מה קרה אתמול".
  לא מעניין מה קרה אתמול, כי העניין הוא לתקתק אותה, לגמור מהר, לעבור בזריזות מסיבה לתוצאה ולהמשיך להשריץ ולצרוך, ומי שם לב בכלל ש-300 מיליון נעלמו בחודש האחרון בסין (לצורך קצירת איברים, שליחה בסתר של פועלי ביוב, חוטבי עצים, שואבי מים וכורי מכרות לכוכבים מרוחקים לצורך יישובם הזמני).
  עוד לא הבנתם את זה? כבר 5000 שנה שהתכנית הזאת רק צוברת תאוצה ועכשיו היא מגיעה כמעט לשיא. היצורים האלה מחזיקים בתכניות הנדסיות ל-500 השנים הבאות.
  ההמונים והעדר לא אמורים לדעת את הדברים האלה ורובם גם לא מסוגלים בכלל לקלוט תדרים כאלה של אמת.
  תחליט החיים של ההמונים על כדור הארץ זה להיוולד, לחיות ולמות. הם אינם מרגישים בלידתם, הם סובלים במותם והם שוכחים לחיות. אנשים נולדים רק בשביל למלא את עבודתם, לשתות קולה, לקנות עיתון, לקרות מכבי, לאכול אבטיח בים, לדבר על מחירים ומבצעים של "עגל הזהב" (הקניון), להתחתן, להשריץ ולהמשיך הלאה.
  הרעיון הוא שלא יהיה להם זמן, שאיפה או יכולת לעצור לרגע את הריצה בתוך גלגל האוגרים ולראות איפה הם נמצאים ולנשום…בעיקר לנשום- כי גם זה נמנע מהאנשים- החמצן. מניעת החמצן הנקי הוא כלי עיקרי בצלילות דעת וביקורת מציאות.
  ופה זה נגמר למעשה, משנה לשנה, מחג לחג, סוג של גיהינום קטיפתי במסווה של אופטימיות ומוסריות רעילה האדם מגיעה לקץ חייו. ילדיו/נכדיו חונכו על ידי רעיונות אלו ב-מה"מ, מרכז התניה ממלכתי (בית ספר) ועל ידי אותו אדם עצמו, וככה יש לך תפוקה אופטימאלית של המכונה/האדם/הסוללה.
  אז מה כל שיחות הנפש הללו על תיקון עולם? תסתמו את הפה, ותמשיכו לשלם מסים ולצווח כמה אתם אומללים- כי זה מה שאתם אמורים לעשות.

  הגב לרוני
  • lora

   רוני היקר, דבר אחד לא הבנתי: "כשיש לך יותר ויותר אנשים, כך אתה במקביל יכול להעלים/להשמיד יותר ויותר אנשים.
   אתה מבין, כשיש הרבה אז לא שמים לב."

   אשמח אם תסביר, כי אולי אני מפגרת-למחצה, אבל משהו ממה"מ אני זוכרת ..
   לפי התיאוריה של דילול האוכלוסין, לפי הבנתי המטרה היא לא ההנאה שנובעת מהקטילה, אלא הצמצום עצמו..
   ושוב אשמח אם תפקח את עיני ..

   הגב לlora
   • רוני

    אני מקווה שאת באמת כותבת כי את רוצה לדעת ולא מתוך ציניות ציונית.

    העניין הוא שההשמדה כן תתבצע..היא מתבצעת כבר עכשיו מכיוון שזה חיוני למדיניות הכלכלית. גופה מתה שווה הרבה כסף.

    הידעת למשל שהגוף שלך הוא סחורה, משאב אנושי.

    your body is a corporation. So when you you consider as a corps. When you dead you can't do buisness but still you worth money, you're an asset.

    לעניינו, דילול אוכלוסין לא משתלם למדיניות הכלכלית. אבללל….השמדת אוכלוסין כשבמקביל יש יותר ילודה מתמותה זאת הנוסחה המנצחת שמניעה ביעילות את גלגלי הצריכה.
    במילים אחרות, כל עוד יש השרצה של 2 ולדים על גופה אחת, יש רווח של 100% לתאגיד.
    לא תמצאי את ההסבר הזה בפקולטה לכלכלה של האוניברסיטה.

    טפטןף כימיקל הפחד לגבי דילול האוכלוסין עצמו תורם לאורגניזם הקולקטיבי (האנושות) להשריץ יותר צרכנים וככה להניע יותר את הכלכלה.

    את רוצה לצאת מגלגל האוגרים?
    אני מציע שתתחילי עם "קלף המקור" של הזן בטארוט…

    ידעת שהאיי קיו הגבוה בעולם נמדד אצל נזירים טיבטיים?

    הגב לרוני
 • עודד

  בעולם אידיאלי היה מקום ליותר אנשים, אבל העולם שלנו, המבוסס על צריכה מיותרת קיצונית, יש בהחלט פיצוץ אוכלוסין, ואם המצב יימשך, לא ישאר טבע בכלל על פני היבשה, כל העולם יהיה שדות חקלאות, ערים מזוהמות, וכפרים לעשירים.
  הפתרון הוא לא אאוגניקה, רחמנא לצלן, אלא הפסקת הצריכה הבזבזנית, המזהמת, והמיותרת ( בשר, טיסות, חומרי בניה וניקוי מזהמים, כל המוצרים החד פעמיים ), ופיתוח מקורות אנרגיה נקיים. אם זה יקרה, יוכלו לחיות יותר אנשים בעולם. ואם לא, החיים יהפכו לגיהנום.

  הגב לעודד
 • יעל י.

  עודד, אתה טבעוני?

  אתה יודע שמזון טבעוני דורש הרבה פחות משאבים לייצורו מאשר מזון בשרי?

  אין באמת פיצוץ אוכלוסין, אין נתונים מדעיים שתומכים בטענה הזאת.

  במדינות מפותחות שיעור גדילת האוכלוסין פוחת, כך שאי אפשר להגיד שהאנושות תתרבה ותמלא את כדור הארץ עד אין קץ או שהאנושות היא איזשהו תא סרטני ממאיר, כמו שהזרם שונא החיים אוהב להגיד.

  האליטות משתמשות בשקר הזה כדי להצדיק את יישומן של נהלים שתפקידם לדכא חיים.

  הגב ליעל י.
 • authority

  there is enough landmass to house everyOne and Their BFF on the planet.
  there is no shortage of space to plant fruit trees that can feed any One who is hungry.
  of course…the middleman is a bank…so You need permission in order to squat on any piece of land and pay for the privilege of having done so.
  You can breath the air (it's not for sale) You can drink the water for a fee (its privatized) and proceed to do anything else under the sun  

  הגב לauthority
 • authority

  btw, having trouble with the computer…which is why it comes up with different names…depending on its mood

  הגב לauthority
 • יעל י.

  "Here's what you can do to change the world, right now, to a better
  ride. Take all that money that we spend on weapons and defence each
  year, and instead spend it feeding, clothing and educating the poor of
  the world, which it would many times over, not one human being
  excluded, and we could explore space, together, both inner and outer,
  for ever, in peace." Bill Hicks

  הגב ליעל י.
  • authority

   for some reason I have yet to understand what the fascination about this dude is…but he seems poopoolar…

   הגב לauthority
 • עודד

  יעל, אני אכן טבעוני.
  העניין הוא איך מגדירים פיצוץ אוכלוסין. אני בוחר להגדיר אותו לא כהתרבות עד למחסור במשאבים לשם הישרדות, שזה אולי ההגדרה המקובלת, אלא כפגיעה קיצונית באיכות החיים. עולם ללא טבע הוא לא עולם שהייתי רוצה לחיות בו. אני מסכים שיש מקום לעוד הרבה אנשים, אבל רק אם יהיה שינוי גדול בתרבות, הפסקת הבזבזנות והחיים ללא איכפתיות כלפי הדורות הבאים, אחרת זה יהיה כמו לחיות במזבלה, חיים לא חיים.

  הגב לעודד
  • יעל י.

   עודד, כבוד.

   גם אני.

   אני לא מאמינה שנוכל לחיות בלי הטבע.

   אבל שנאמר, האנושות לא תתרבה עד קצה גבול היכולת.

   אתה צריך להבין שהפגיעה האנושה בטבע שאתה רואה, הוא לא פרי "גדילת האנושות" אלא פרי התאגידים המבאישים שמנצלים את הטבע למען בצע כסף, ואז שוטפים לאנשים את המוח כדי לגרום להם להאמין שהם צריכים לצרוך יותר.

   מכאן שמצד אחד, התמנון שהוא האליטות אומר לאנשים כמה הם נוראיים וכמה הם הורסים את הטבע, ומצד שני, הוא מפעיל תאגידי ענק נוראיים כמו מונסנטו, עם זיהום ההנדסה הגנטית שלה, או British Petroleum עם זיהום הנפט, וסופר את הדולרים שהוא הרוויח עם 0 אחריות לסביבה ולאנושות.

   חשוב גם שתבין שהרעב והמחסור שאתה רואה שקיים במין האנושי, הוא לא תוצר של מחסור בטבע, אלא תוצר של מחסור מהונדס ומכוון שמטרתו לשים את אומות העולם באחיזת מלקחיים ממנה לא יוכלו להשתחרר. אספקת המזון ככלי נשק למען שליטה פוליטית.

   שוב, האנושות לא תמלא כל מטר רבוע על כדור הארץ. האנשים השפויים מגיעים תמיד לשיווי משקל עם הסביבה שלהם, אתה רואה את זה מסביב. אלה האנשים הלא שפויים, שלצערנו נמצאים בשלטון כרגע, שלא מסוגלים לייצר שיווי משקל עם הסביבה שלהם ושואפים להביא למוות.

   אני ממליצה על ההרצאה המאלפת הזאת אם אתה רוצה לצלול לעומק הדבר. החלק על אג'נדת דילול האוכלוסין מתחיל בערך בחצי ההרצאה.
   http://video.google.com/videop.....412840646#

   הגב ליעל י.
 • אורןה

  איך אפשר לכתוב מאמר כזה ולא להתייחס כלל למים?
  מים הוא המשאב הכי בסיסי כאן, ויש מצוקת מים בעולם כיום, שרק תלך ותחריף אם אוכלוסיית כדוה"א תמשיך לגדול וההתחממות הגלובאלית תמשך אף היא.

  הגב לאורןה
  • lenon

   אהלן אורן…
   קודם כל נא תחקור יותר לעומק בכל הקשור להתחממות גלובאלית. יודע מה? מספיק שתשאל כל גיאולוג, אסטרו פיזיקאי או כל אדם העוסק באקלים שלא קשור לאג'נדה ממשלתית ותופתע לשמוע שכולם יגידו לך שההתחממות הגלובאלית זה בלוף ושהעולם בכלל מתקרר ב-15 שנה האחרונות שיותר קרחונים בעולם מתקדמים(שמא הולכים וגדלים) ורק ה- 10% שאל גור רודף הבצע במסווה של רדיפת צדק מראה לנו בסרטים המלוקקים שלו הם נמסים. זה נקרא שינוי אקלימי. זה תמיד היה, זה תמיד יהיה. נא להתגבר על המחשבה שאנו שולטים בטבע. להיפך אנו רק הורסים אותו בצורה "בסיסית" יחסית למה שהוא יכול להחזיק באמת. כל מה שאנו עושים יהרוג בסוף אותנו, את הצומח ואת החי אך לא את הכוכב. ברגע שהטפיל הנקרא האדם הלבן יעוף מפה לכל הרוחות אז הטבע יחזור לגן עדן.
   לגבי מחסור במים. תחקור גם את זה לעומק ובמיוחד תחשוב בעצמך מה זה מים, איך הם פועלים ותגיע למסקנה מדהימה שמים אף פעם לא נעלמים. הם תמיד ייתאדו ויחזרו למאגרים, לנחלים, לשדות ולבסוף לים. מן פלא שכזה.
   בבקשה ממך ובתוך כך גם המלצה חמה מאוד אליך, תפסיק לבלוע מה שמאכילים אותך בתקשורת הממוסדת. כל ההבדל הוא בין פחד לאהבה. כרגע התקשורת הממוסדת הנשלטת ע"י בעלי ההון/אילומינטי מעוניינת להשאיר אותך בפחד. למה? כי ככה יותר קל להם לשלוט בך ובינתיים נראה שהם עושים יופח של עבודה.
   אורן יש לנו ראש על הכתפיים, גרמו לנו להפסיק להשתמש בו, זה הזמן שלך להבין שאתה יכול לדעת דברים על הטבע והמציאות שמסביבך רק ע"י חשיבה עצמאית אפילו בלי לפתוח עמוד אחד של ספר, זה הזמן להתחיל להשתמש במוח שלך, ואני חוזר שוב – שלך, לא המוח שהם שמו לך מאז כניסתנו למסלול הייצור אי שם בגן חובה.
   אז מה אתה אומר? שווה לנסות להפעיל אותו בעצמך, נכון? אני מבטיח לך שתגלה דברים מדהימים על עצמך ועל הסובב אותך.

   הרבה שמחה! בחינם, ללא כסף.

   הגב לlenon
 • אורןה

  שלום לנון,

  אני מאוד אוהב את הגישה הפתוחה, והלא מושפעת מהמיינסטרים שיש כאן. ועם זאת, אני מוצא את זה קצת מוגזם, להגיד על כל דבר שהוא מיינסטרים שבעצם ההפך הוא הנכון וששוטפים לנו את המוח.

  יתרה מזו, הגישה הלכאורה פתוחה הזו היא למעשה מאוד מאוד סגורה, אתה מסתגר בפני עמדות שהן במיינסטרים בגלל שהן במיינסטרים, גם אם הן נאמרות על ידי מדענים שאינם תלויים בבעלי הון.

  זה בנושא ההתחממות הגלובאלית. אל גור הוא אינטרסנט, ללא ספק, אבל יש מדענים רבים ומכובדים, ובלתי תלויים, שמדברים על התחממות כדור הארץ. לכן אני לא הולך באופן עיוור אחריהם, אבל גם לא פוסל בביטול מוחלט.

  בנושא מי השתיה, אתה רומז לכך שיש מים גם במקומות שאינם מי תהום, כמו באטמוספירה ובים. נכון. אבל אני מוצא את זה מאוד שטחי להגיד את זה, כאשר יש בפועל הרבה אפריקאים (והודים?) שמדי יום במאבק הישרדותי להשגת עוד מים נקיים, שהולכים ומדלדלים, וגדילת האוכלוסיה ממש לא תעזור.

  להגיד שיש מים זה כמו להתעלם מבעיית העוני בעולם, כי יש המון כסף בעולם באופן כללי.

  הגב לאורןה
  • lenon

   אך בעית העוני בעולם היא בדיוק כמו בעיית המים- שניהם נוצרות עקב ניהול כושל(או מהונדס) של ארכיטקטי המציאות.
   כמו שהעוני בעולם לא נפתר כי זה תורם רבות לחשבון הבנק של מישהו מלמעלה כך גם משבר המים.
   לגבי ההתחממות הגלובאלית, אתה רוצה לומר לי שפרשת קלימגייט לא חשפה משהו מעוער במערכת הדוחפת את ההתחממות. אימיילים של מדענים שכל העולם בולע את הגיגיהם בכל הנוגע ל"עולם הנמס" נחשפו ובהם שקרים מפי המדענים עצמם על הצורך למצוא נוסחה שבה הציבור יאמין שהעולם מתחמם בזמן שהוא בעצם מתקרר זה לא מספיק מוחשי? עטיפת הספר של אל גור, שהיא לא הגיונית גיאוגראפית בעצמה זה לא מספיק מוחשי? דיווחים ברחבי העולם על גשמים וסופות שלגים בעת זמני קיץ זה לא מוחשי מספיק? קרחונים שגדלו בשנים האחרונות בקצב המהיר ביותר מאז שהחל המעקב בנושא זה לא מספיק מוחשי? זה שאותם אנשים כמו אל גור יוצאים עכשיו בטענה שיש תופעת "גלובאל דימיניג", כלומר עולם שמתקרר, זה לא מספיק מוחשי שעבדו עלינו בשביל עוד הון לברון על הגב הציבורי?

   לגבי המים, המאמר של צור שיזף שמופיע פה באתר הוא בהחלט ממצה ביותר אך אם תרצה להרחיב ידיעתך בנושא "המשבר" במים אוכל להפנות אותך להרצאות המנחות איך להשתמש נכון במי הגשמים וכן חומר רב ונוסף בנושא המבדר הזה.

   כל טוב…

   הגב לlenon
   • אורןה

    באופן כללי, להציג סדקים בתיאוריה, עדיין לא אומר שהיא שגויה מיסודה. קליימייטגייט הוא ביזיון, ואני למדתי ממנו הרבה, ושמח שבגיל יחסית מוקדם הבנתי שגם פסיקות של מדענים זה לא דבר קדוש. אבל סדקים בתיאוריה לא בהכרח אומרים שהיא פסולה לחלוטין או שההפך הוא הנכון.

    בכל מקרה העלית כאן הרבה רפרנסים שאני לא מכיר את כולם,ובפרט על גלובל דימינג אני שומע לראשונה. מעניין.

    הגב לאורןה
    • lenon

     היי אורן,
     אני שמח שהעליתי דברים שלא ידעת עדיין. זו הייתה בדיוק הנקודה שרציתי להציג בעמדתי. והיא, שכיום, כאשר המדיה המרכזית היא השלטת בתודעתנו חובה על האזרח הדואג לזכויותיו לקרוא את הקשת הרחבה ביותר שהוא יכול של מידע כמעט בכל נושא הקשור לחיינו כדי להתקרב כמה שיותר לאובייקטיביות.

     בהצלחה בהמשך חיפושייך, סקרנות זה דבר חשוב…

     הרבה שמחה! בחינם, ללא כסף.

     הגב לlenon
 • יואב

  לא מסכים עם המאמר הזה.

  בצורה הפשוטה ביותר, כדור הארץ הוא בעל משאבים מוגבלים ובני האדם חומסים כמעט את כל מה שיש בו. חיות בר נעלמות, דגים כבר כמעט אין במרבית אזורי הדגה הטבעיים, כמות הפסולת המזוהמת היא אדירה ומי שעושה חשבון פשוט מבין שיום יבוא ופשוט לא נוכל להכיל כזאת כמות של אנשים. אגב, ההוכחה הטובה ביותר היא סין. מדינה שהגבילה ילודה פשוט מחשש לרעב ולקריסה כלכלית.

  המאמר הזה הוא מוטה ומאוד לא מדוייק. אני מעריך שבסופו של דבר, אם לא יימצא כוכב נוסב ליישב עליו אנשים – יהיה צורך בהגבלת ילודה ברמה הגלובלית.

  הגב ליואב
  • שלום יואב.
   אני מסכים שבני האדם חומסים את כל מה שיש בעולם, אך כמו עם מצוקת המים,
   הבעיה היא לא בכמות שיש לעולם להציע, הבעיה היא ניהול משאבים גרוע, צריכה בזבזנית ומיותרת,
   חוסר שוויון מטורף וצרכנות זללנית וחסרת גבולות.

   העולם לא סובל ממחסור של מקום והוא אינו מאוכלס ביותר מדי אנשים,
   הוא מאוכלס ביותר מדי אנשים יהירים, חסרי מוסר וכבוד.

   אם יש משהו לא מדוייק במספרים שהמאמר מציג,
   אשמח אם תפנה אותי לחוסר הדיוקים הללו.

   בברכה,

 • יש הוכחה לוגית לכך שיש יותר מדי אנשים על פני כדור הארץ.
  המצב הזה יכול להתקיים כל עוד המשאבים לא מושחתים ומנוצלים אבל כשהאוכלוסייה האנושית מפרה את האיזון בצורה כל כך בוטה, מהירות חיסול המשאבים הולכת ומואצת וזה רק שאלה של זמן עד שהאנושות תעמוד מול שוקת שבורה.
  ממליץ למי שמתעניין בנושא לשרוא מאמר שכתבתי לגביו.
  http://www.eyalcohen.com/icare/icare.htm

  • שלום אייל.

   שוב, אין עוררין שמצב ניצול המשאבים על כדור הארץ הוא בכי רע,
   אך זה לא נובע מכמות האנשים אלא מניהול גרוע של המשאבים וחלוקה לא שוויונית,
   ועל זה בדיוק אנחנו מדברים,
   הדגש לא צריך להיות על הפחתה בכמות האנשים, אלא ביצירת מערכת יעילה ולא בזבזנית.

   • לצערי אתה טועה – ובגדול, והבעיה כאן היא שלא מדובר בטעות שההשפעה שלה היא אישית או מקומית, אלא על טעות שההשפעה שלה היא גלובאלית ומה שתלוי בה זה גורל האנושות והחיים המפותחים על פני כדור הארץ.
    בזמן שאתה רואה את המשאבים, הזיהום שפולטים שבעה מיליארד בני אדם מטביע אותנו ואת הסביבה בחומציות. זהיום ודלדול הימים, האוויר והיבשה עלולים להמיט שואה אקולוגית על העולם הרבה יותר מהר ממה שאנחנו מסוגלים לתפוס וזה בלי קשר ישיר למשאבים שגם בהם הזיהום פוגע באופן ברוטאלי…
    אם קראת את הקישור למאמר שהצמדתי לך בתכתובת הקודמת, יש שם איור שציירתי בשם "המשולש האורגאני" זה יסביר לך הרבה מאד דברים לא דרך משקפי ה"פוליטיקלי קורקט" שדרכם הממסד מצייר לנו את המציאות.
    בכל מקרה, תודה על ההתייחסות 🙂

    • אני לא רואה את הטעות ואשמח אם תאיר את עיניי.
     מה שאני רואה זה לא זיהום וניצול משאבים שפולטים ומנצלים 7 מיליארד בני אדם,
     אלא זיהום וניצול משאבים שפולטים ומנצלים כמות קטנה בהרבה מתוך 7 המיליארדים הללו.

     מדינות עולם 3 מזהמות ומנצלות משאבים הרבה פחות מהמדינות המתועשות והעשירות שחומסות את המשאבים של מדינות עולם 3 לתועלתם הם וללא כל התחשבות בסביבה.
     אזרחיהן של המדינות העשירות שרויים בהילולה וסביאה בלתי נשלטים שמעודדים על ידי תקשורת דורסנית וחסרת מוסר שדוחקת בהן להמשיך ולצרוך עוד ועוד, לקנות עוד ועוד.

     אם היה ניצול נבון וצודק של משאבים, הקפדה על מחזור ושימוש חוזר והכי חשוב חינוך לצריכה נבונה ולא בזבזנית,
     העולם שלנו היה יכול בקלות לכלכל מספר גדול בהרבה מ-7 מיליארד בלי להעיק על המערכת האקולוגית.

     תראה את הסרט הבא:
     http://www.emetaheret.org.il/2.....%A9%D7%9E/

     ואז תבין איך התעשיה המודרנית, בשם הניצול ורדיפת הבצע, מתכננת מוצרים שמתכלים מראש בזמן קצר וקצוב כדי שנקנה שוב ושוב מוצרים ונמשיך לזהם את הסביבה.

     בנוסף, המצאות חשובות של אנרגיה חופשית וידידותית נרמסות ומודחקות שוב ושוב על-ידי התעשיות המזהמות שרוצות להרוויח כסף ולא לראות עולם חופשי ומאושר.

     לפי כל העדויות, מתקנים להפקת אנרגיה חופשית ולא מזהמת פותחו כבר לפני כמה עשורים אבל הושתקו על-ידי אנשים רעי לב וחסרי מוסר.

     אז לא, הבעיה היא לא מספר בני האדם שחיים על-פני הכדור,
     אלא מספר בני האדם חסרי המוסר והכבוד שחיים על פני הכדור.

     בסופו של דבר אי ההסכמה בינינו קטנה מכפי שאתה חושב,
     שנינו מסכימים שאי אפשר להמשיך ככה ושאם נמשיך התוצאה תהיה עולם שקשה לחיות בו.

     ההבדל הוא שאתה חושב שהפתרון הוא צמצום האוכלוסיה ואני חושב שהפתרון הוא שההמונים יחנכו את עצמם וישנו את אורח חייהם ובנוסף יפסיקו לאכול את הזבל שמאכילים אותם.

     • אנסה להסביר :

      ניקח לדוגמה את ישראל. רק בישראל ישנן שבעה מיליון תושבים. בהדחת אסלה רגילה יורדים 18 ליטרים של מים. נניח ששבעה מיליון איש יוצאים מהשירותים. אני משאיר לך לעשות את החשבון כמה קוב מים יורדים לביוב (שבעה מיליון כפול 18 ליטר לחלק לאלף… (וזה מתייחס לפעם אחת ביום…)
      שים לב למה שקורה בים התיכון. פעם היום שם דגים.
      אני היום בן 50. כשהייתי ילד בן 12 הייתי הולך עם אבי לדוג בים והבאנו הביתה סלים עם דגים. היום הזיהום של שפיכת שופכין, זיהום הנחלים ודיג יתר הצליחו להרוס את הים ולחסל את הדגה וזה לא פלא שעוד ועוד דולפינים ולוויתנים מתאבדים על החוף בכל יום שעובד.
      תסתכל על האוויר… מישהו מוכן לעמוד בשמש בין השעה 10:00 בבוקר ל 12:00 בצהריים? ונניח שתחזיק מעמד. אם תעשה את זה במשך שבוע תצא שרוף היטב מכל הכיוונים ותגדיל בהתמדה את הסיכויים לסרטן העור.
      שריפות שגם הן הולכות ומתרבות ככל שקרינת השמש מתחזקת, ואני כבר לא מדבר על גידולים חקלאיים שצריכים להתמודד עם הקרינה הזו ועם האדמה המקבלת יותר ויותר דישון כימי על מנת לגרום לה לייצר עוד ועוד מזון.
      אנחנו גורמים סבל בלתי יתואר ליצורים אחרים ומחסלים להם את המשאבים ואת שטחי המחייה למרות שהם חלק ממארג החיים שנקרא כדור-הארץ וגם לעצמנו.
      שום כוכב לכת לא יוכל לקיים חיים פוריים לנוכח התנהלות כזו של טורף על – שבמקרה שלנו הוא האדם.

      ריבוי היתר רק גורם לכך שאנחנו נאלצים להתמודד עם יותר ויותר אסונות שהולכים ומתרבים ככל שהזמן עובר במהירות.
      עליית יורק המחייה היא תוצאה ישירה של הידלדלות המשאבים המתחלקים בין מספר אנשים שהולך וגדל מדי יום ביומו. שינויי אקלים מסוכנים מביאים לעולם יותר ויותר סופות הוריקן, טורנאדו, יובש ומדבור ועוד כל מיני צרות שעם השנים הולכות ומתממשות עלינו ועל ילדינו במהירות.
      אין שום היגיון בריבוי בלתי מרוסן. יצור אינטליגנטי חייב לחיות בהרמוניה עס סביבתו ולא לחפש דרכים לנצל אותה ללא מעצורים.

      • אני כל-כך מבין ושותף לתסכול שלך ואתה צודק לחלוטין שההתנהגות האנושית איננה שפויה,
       אך היא לא קשורה לכמות אלא לאיכות.

       לדוגמא, אני ומשפחתי לא מורידים את המים בכל פעם שאנחנו משתינים, זה חוסך כמות נאה של מים ולא משנה את איכות חיינו.
       בנוסף, ניתן היום להתקין מערכות אסלה ללא שימוש במים כלל.
       תחשוב כמה מים היינו חוסכים אם כולם היו משתמשים בצרכים שלהם ליצירת קומפוסט או אנרגיה מקומפוסט…

       תעשיות הבשר, הדגים והביצים הן צרכניות המים הגדולות בעולם.
       לא צריך לצמצם את האוכלוסיה, מספיק שכולם יהפכו לצמחונים או יצמצמו מאוד את צריכת הבשר שלהם…

       שפיכת ביוב למי הים זו התנהגות לא שפויה ומטורפת.
       אין חיה אחרת בעולם שעושה את צרכיה בתוך המים, חוץ מחיות הים אך שם המערכת היא אקולוגית ובנויה לכך
       אך שוב, הבעיה היא בהפניית משאבים לבקרה ושימוש נכון בביוב והפסקה מיידית של הזרמת השפכים למי הים.

       דיג לא מבוקר היא בעיה, ושוב אם נצמצם את אכילת הדגים נשנה את התוצאות.

       זה עניין של חינוך הסברה ובעיקר שינוי ערכי ורוחני.

       ואגב, אני לא תומך בהתרבות לא מרוסנת, אבל אני לא חושב שצריך להגיע למצבה של סין ולחוקי הילד האחד הדרקוניים שלה
       כדי לעשות שינוי.

 • אני חייב לומר לך את דעתי בעניין הזה. מתנצל אם זה לא בדיוק לרוחך אבל שמח על זה שאתה מסוגל להכיל גישה שונה ולא שובר את הכלים כמו שהרבה קצרי רוח היו אולי עושים…
  לפי דעתי העולם חייה בהנהגה כללית שתכתיב כליים אקולוגיים שווים לכולם.
  החוק הבסיסי חייב להיות הגבלת ילודה שתשמור על סטטוס קוו בין כל סוגי האוכלוסייה והדתות הקיימות. אני מאמין שחייבים לאסור מעל לשני ילדים למשפחה פשוט למניעת סבל אנושי. יתרה מכך, אני מאמין שמי משמביא יותר משני ילדים לעולם צריך להיות מואשם בפשעים נגד העולם ופשעים נגד האנושות – ולא משנה מוצאו, יהודי, מוסלמי,נוצרי או בלי-דת.
  יכול להיולת שהגישה שלי תיראה לך קיצונית אבל האמת היא שאנחנו הולכים על חבל דק מאד ומה שמוטל פה על הכף הוא גורל האנושות והחיים המפותחים על פני כדור הארץ, שעלולים להימחק בהרף עין אבולוציוני אם לא נלמד לחיות בהרמוניה.

  • אלדד

   סלח לי שאני מתפרץ לדלת פתוחה אבל לא יכולתי להתאפק.
   אין דבר רע בכללים אקולוגים שווים לכולם,השאלה
   היא מה הכללים.
   הוכח לך מעל לכל ספק שכדור הארץ לא הגיע עדיין לכושר
   הנשיאה המקסימלי שלו בעיניין כמות האנשים אך אתה בשלך.
   מיחזור מים למשל,הוא קל מאוד לביצוע אך יקר בטווח הקצר
   ודוגמא טובה להחלטה כללית נכונה בעיני.
   רציתי לציין שדווקא ישראל היא די צפופה ודי הגיעה כן
   לכושר הנשיאה המקסימלי שלה אם ברצוננו לשמר את השטחים
   הפתוחים הקיימים.אני מבין כיצד זה יכול להטעות אותך
   לגבי שאר העולם.

   הגב לאלדד
   • זו נקודה חשובה, תודה אלדד.

    ישראל אכן עמוסה לעייפה באנשים.
    עכשיו לך תשכנע את הדתיים והערבים בהגבלת הילודה לשני ילדים
    ונראה איך הם יגיבו…

    • אפשר לשנות בני אדם – כולם מחפשים את הצדק בין אם מדובק בחרדים או בערבים או בחילוניים. הבעיה היא שבעולם "פוליטיקלי קורקט" שמונע מתוך אינטרסים וכוח, האמת לא נגישה לאנשים. לתרבות שלנו יש הרבה מאד הישגים, אבל ההישג אולי הגדול ביותר הוא שבעה מיליארד זומבים שדפוסי החשיבה שלהם מעוצבים בקפידה על ידי מנהיגים פוליטיים, דתיים, כלכלנים מושחתים, מערכת משפט מושחתת, מערכת בריאות חולה ומושחתת ומערכת תקשורת אטומה ומושחתת. בקיצור – אין הרבה כיוונים להתקדם אליהם חוץ מלהמשיך במדרון החלקלק שאליו מובילים אותנו עצומי עיניים ומשותקי מחשבה…

   • אלדד, קודם כל אני שמח על כך שאתה משתתף בדיון ומזמין גם אחרים להצטרף. אני לא אמור לדבר עם עצמי וככל שיש יותר דעות אפשר להיכנס יותר לעומק הדברים.
    כדור הארץ כבר מזמן עבר את כושר הנשיאה המקסימלי כשמדובר בבני-אדם, ולצערי, אף אחד לא יכול להוכיח לי אחרת. מכאן זו רק שאלה של זמן כמה זמן המשאבים והאיזונים הטבעיים עוד יאפשרו למין האנושי להתקיים ומתי הוא יסיים את הקדנציה שלו על הפלנטה.
    זה שאנחנו חיים היום לא אומר שהמצב לא נמצא בהידרדרות מתמדת. מיחזור מים – כמו כל מיחזור, כרוך במשאבים ויוצר זיהום. לא נוכל ליצור יש מאין. גם אם היו מים בשפע, עדיין ניצול ברוטלי של הסביבה והכחדה של יצורים אחרים שהמערכות האקולגיות תלויות בהם כחלק ממרקם החיים, הם הרסניים לשמירת האיזונים ולהמשך תפקודם של מערכות אקולגיות חיוניות לקיומם חיים מפותחים.
    צירפתי קישור לפוסט קודם ואני מצרף אותו שוב – אתה מוזמן לקרוא מאמר שכתבתי שבו יש הוכחה לוגית חד משמעית למצבו של כדור הארץ ומצב האנושות בהתאמה לכך.
    http://www.eyalcohen.com/icare/icare.htm

    • אלדד

     קראתי ברפרוף את אתרך.
     האדם זה לא כמו החיות,דרישותיו מרובות אבל גם יכולותיו גדולות.
     אני מסכים שיש קטע של צריכת יתר ובזבוז שלא הולמים
     מצב אקולוגי מאוזן אבל זו לא הבעיה הגדולה.
     הבעיה זה חוסר מיחזור וחוסר תשלום על נזקים לסביבה.
     תראה איך פתרו יפה את הבעיה עם בקבוקי הפלסטיק.
     ברגע שעושים מס אמיתי-לפי הנזק-על זיהום הסביבה תאמין
     לי שהכל יהיה נקי כמו בהולנד.
     קישרת את הבעיות הכלכליות רק לבעיות האקולוגיות וזה
     שגיאה.
     כסף כחוב והדפסת כסף בלי גיבוי או לא בכמות קבועה
     אין להם קשר לבעיות אקולוגיות אף על פי שניתן להסתכל
     עליהם ברמה מסוימת כ"אחים" שניהם מכוונים לאינסוף.
     אמרת שצריך לנהוג בחיסכון בשביל להשיב איזון.
     זה האבא של הפוליטקלי קורקט,בגרסת הירוקים כמובן.
     אני מבין שהתכוונת רק בקטע של הגבלת ילודה אבל
     תדע לך שבחו"ל ואיפה שהדת לא שלטת זה נחשב פוליטקלי
     קורקט מאוד לדבר על הגבלת ילודה.

     הגב לאלדד
    • אלדד

     דרך אגב תודה על העיצות הבריאותיות באתר שלך.

     הגב לאלדד
 • חשוב שתבינו שקצב החיים המטורף של היום הוא תוצאה ישירה של מספר בני האדם ההולך וגדל בכפר הגלובאלי שבו אנחנו חיים. המאבק על משאבים הולך ומחריף ומעלה את יוקר המחייה ומאלץ את כולנו לעבוד הרבה יותר קשה למען הקיום.
  אני חושב שאנשים חייבים להתעורר לתפיסה נכונה של המציאות לפני שנאחר את הרכבת…

  • אלדד

   אני מקבל את הרעיון אבל כידוע ככל שהמערכת יותר גדולה
   היא צריכה להיות יותר מסודרת על מנת לתפקד כראוי.
   ולעיניננו להימנע מצווארי בקבוק בטיפול במשאבים בחוסר
   שהם כסף וסחורות ע"י מניעה מיחידים שליטה על כמויות ענקיות
   שלהם וכך יצירת חוסר מלאכותי.
   בכל מקרה קצב הילודה בגלובאלי בירידה.
   הווה אומר מספר האנשים גדל אבל קצב ההתרבות קטן.
   אני במקומך הייתי ישן בשקט בקשר לנושא הזה.
   כמו עם הדתיים שהפחידו שהם ישתלטו וכדומה,מסתבר שיש
   כוחות חזקים בהרבה מההתרבות הדתית.
   עכשיו מי סופר(סלנג) את הדתיים בכלל?

   הגב לאלדד
   • הדתיים לא מפחיתים את הילודה בגלל שהם הבינו שהם הופכים לנטל על כדור הארץ. הם מתרבים פחות מחוסר ברירה, מכיוון שיוקר המחיה כבר לא מאפשר להם להשתולל כמו שהם היו רוצים אילו היו חיים בסביבה עשירה שמאפשרת ריבוי חסר מעצורים.
    מבחינתי זה לא משמח. זה עצוב שהיינו חייבים להגיע למצב כל כך חמור כדי להאלץ להפחית את הלחץ על הסביבה ולא היינו מספיק מפותחים מבחינה רוחנית כדי לכוון את חיינו כך שנתנהל ללא מצוקה, עם הרבה פחות חוליים אישיים וחברתיים.
    על כל פנים, מה שבאתמת מפריע לי זו הכותרת של הדיון הזה "המיתוס של אכלוס היתר על כדור הארץ ומקורות האאוגניקה".
    ברגע שמקשרים את הנושא הגורלי הזה עם מיתוסים, זה גורם לחוסר מודעות ולשאננות שעלולים לעלות לנו במחיר שאין ביכולתנו לשלם!!!

    • אלדד

     אני נאלץ לא להסכים כי זה באמת מיתוס.
     לפי ה"דיעה המקובלת" כאן באתר יש מקום לעוד הרבה אנשים
     לפני שיהיה אכלוס יתר.
     דומה הדבר לאדם שדואג כי ימות פעם בעוד הוא מזניח מחלה
     טורדנית מידית.

     הגב לאלדד
 • ניר

  חבל רק שבחרתם להשתמש במילה הלועזית – אאוגניקה ולא במושג בעברית שכולם מבינים – תורת הגזע. ואם כבר בחרתם להשתמש במילה אנגלית אז לפחות תכתבו את זה כמו שצריך – יוג'ניקס או אם אתם רוצים לעברת את זה אז – יוג'ניקה. למרות ששימוש בצמד המילים 'תורת הגזע' יביא להבנה גדולה יותר במה מדובר.

  הגב לניר
 • השאלה היא לא כמה מקום יש אלא כמה האדם מפר איזונים קריטיים להמשך קיומו. לדוגמה, אחוז החמצן האוויר שהולך ופוחת ככל שיערות נכרתים והאדם פולט יותר ויותר רעלים לאוויר. עליית הקרינה של השמש בגלל הפגיעה באוזון המסנן קרינה אולטרה סגולית, עליית החומציות של הימים בגלל זיהום וניצול נהרות שאמורים לנטרל את חומציות הימים באמצעות זרימה מתמדת של מים מתוקים. דיג יתר המחסך את החיים המפותחים בים וגורם לריבוי מדוזות ואצות רעילות.
  יש עוד אינספור השלכות להפרת האיזונים של האדם על עתידנו.
  אל תלכו שולל אחרי זה שיש עוד מקום באנטרקטיקה או בסהרה. זה לא יפתור לאנושות שום בעיה מאלו שהיא מתמודדת איתן כבר היום בגלל צמיחת יתר, ניצול משאבים חסר מעצורים וזיהום בלתי נמנע.
  על מנת להמשיך להתקיים האנושות חייבת לשנות את הגישה לגישה של קיום מאוזן והגנה על משאבים…

  • אלדד

   הדברים שאמרת לגבי נזקי האדם יפים ונכונים.
   בארגון נכון אפשר גם לחיות כאן 10 מיליארד בכיף(ואולי יותר).
   בארגון כמו של היום צריך לרדת לחצי מיליארד
   כי גם 7 מיליארד זה הרבה יותר מידי וירידה דרסטית דרושה כדי להמשיך ברמת הנזק והזיהום שנעשים היום.
   לכן הפתרון יותר קשור לארגון נכון מאשר לצמצום האוכלוסיה.
   אני גם לא בטוח שהאליטות רוצות לצמצם את האוכלוסיה.
   יתכן שהם רוצות שנאמין לזה שזה נכון בשביל שלא נבזבז
   להן יותר מידי משאבים בינתיים ונחיה בצנע בשעה שהם שוקדים
   על מערכת שליטה חדשה בלי נפט וכסף בלי כיסוי.

   הגב לאלדד
 • יובל

  מה ש"יפה" זה שהם אף פעם לא מנדבים את עצמם.. תמיד אחרים. http://www.youtube.com/watch?v=vZVOU5bfHrM
  יום טוב לכולנו 🙂

  הגב ליובל
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית