הנשיא בוש: "הדרך הטובה ביותר לשקם את הכלכלה היא מלחמה"

 • מאת מנהל הפרויקט | 2 ביוני 2010
 • 2,289 צפיות | 7 תגובות
עודכן לאחרונה: 19 באוקטובר 2010

נשיאה לשעבר של ארגנטינה, נסטור קירצ'נר, אמר בראיון לסרטו החדש של אוליבר סטון, שג'ורג' בוש הבן אמר לו בשיחה פרטית שלדעתו הדרך הטובה ביותר לשקם את הכלכלה האמריקנית היא דרך מלחמה.
"ארה"ב תמיד יצאה מחוזקת יותר ממלחמה"

כלכלתה של ארה"ב תלויה במידה רבה בייצור כלי נשק.
ארה"ב היא יצואנית הנשק הגדולה בעולם.
מלחמה, על-כן, היא אינטרס, ולא שלום.
משלום, ככל הנראה, מרוויחים פחות.

ישראל, אגב, היא יצואנית הנשק השלישית בגודלה בעולם.
וזאת לפי נתוני משרד הבטחון הישראלי עצמו.

מקור: Infowars

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=3683
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

7 תגובות »

 • את זה אמר כבר הכלכלן ג'ון מיינרד קיינס, האיש שסיפק את המודל הכלכלי לחילוץ ארה"ב מהשפל הגדול של 1929, ועמוד התווך היה… מלחמת העולם השניה. ואכן, היא הוכיחה את עצמה.
  .
  ולפניו, היה כלכלן אחר, במאה ה-19, בשם מלתוס, שגם טען שהדרך לגשר בין גידול האוכלוסין והמחסור במשאבים זה באמצעות מני ארועים שידללו את האוכלוסיה, כמו מלחמות, מגפות…
  .
  מה שטוב עם הכלכלנים, שהם להם סנטימנטים. אם המודלים המתמטיים שלהם מראים שצריך דילול אוכלוסין, אז הכלכלנים אומרים זאת. ותמיד יש את המדינאים שמיישמים זאת, ובעלי עסקים שסמחים גם לגזור איזה קופון על הדרך :
  .
  חברת הליברטון האמריקאית, אליה הממשל הפריט את הלוחמה בעיראק, מקבלת החזר הוצאות מלא של עלויות ה"לחימה" + 15%. משתלמת המלחמה, לא? והכסף, מניין בא? מכספי משלם המיסים כמובן, אלא מה, בשביל מה יש ציבור?

  • מר. שיפל

   שימו לב שמדובר בארגנטינה ואוליבר סטון, יש סיבה טובה מאוד למה הם ידברו ככה על בוש בריש גלי. בוש הוא בהחלט אדם שהאמריה הזאת ישובת עליו, אבל הצד השני שמלכלך עליו אינו נקי כפיים, אם תבדקו תראו שהתוכנית המוצהרת היא להטביע את ארה"ב כחלק מהמלכים הקרובים להביא את הסדר הכלכלי והעולמי החדש, וזה כולל להפוך את העולם לשונאי אמריקה. זאת גם הסיבה שכל כך הרבה תאגידים העבירו את מרכז הפעילות (כולל דיסני שהיה אמרקיקאי קפיטליסט למופת על פי הסטנדרטים שלהם!) לסין! שימו לב מה הCFR אומרים על סין ואמריקה בתקופה הקרובה, זה בדיוק מה שקורה ומכוני התעמולה הם גם חלק בעניין.

   זה לא נכון שלכלכלנים אין סנטימנטים, זה אמרה ראדיקלית, הגובלת על שמאל כלכלי. תאמין לי שאם אתה רוצה מערכת כלכלית טובה שתפעל בקהילה שלך, אז טוב יהיה לבקש מכלכלן לתכנן אותה, כמו שטוב ללכת לרופא שאתה חולה (יכול להיות גם רופא אלטרנטיבי, רק שהסיינטולוגים לא יצלבו אותי).

   דנטון כתב

   "חברת הליברטון האמריקאית, אליה הממשל הפריט את הלוחמה בעיראק, מקבלת החזר הוצאות מלא של עלויות ה"לחימה" + 15%. משתלמת המלחמה, לא? והכסף, מניין בא? מכספי משלם המיסים כמובן, אלא מה, בשביל מה יש ציבור?"

   בדיוק נגד דברים אלו דיבר מילטון פרידמן שטען כי תאגיד יכול להפוך למונופול רק בעזרת התערבות ממשלתית! שעוזרת לו להרוס תחרות, שנותנת לו הטבות, וכו. כל התערבות ממשלתית בעסקים שגונבת מכיסם של האזרחים היא סוציאליזם לפי הגדרה.

   הגב למר. שיפל
   • Danton

    "כל התערבות ממשלתית בעסקים שגונבת מכיסם של האזרחים היא סוציאליזם לפי הגדרה"
    מעניינת הגדרת הסוציאליזם שלך… אז על אותו משקל אני מגדיר קפיטליזם כשיטה בה בעלי עסקים גונבים כסף מכיסי הציבור תחת איצטלה של תיאוריה כלכלית מופרכת.
    .
    ואם נמשיך את הקו שלך, כל הממשלות הן סוציאליסטיות, כולל משטרים מלוכניים. מעניין זה, מלוכה סוציאליסטית… 🙂 אתה בטוח שאין לך בלבול מושגי קל? האין אתה לוקח חופש רחב מאוד בהגדרה מחדש של מושגים שכבר יש להם הגדרה? כך למשל, ניתן להגדיר "ציונות" כהכרה בזכותם של הפלסטינים להגדרה עצמית בתוך קווי 67', פלוס זכות השיבה 🙂

    הגב לDanton
    • שיפל

     אין מה לעשות דנטון, הכיוון השני זה להגיד שסוציאליזם הוא שיש הפרדה מוחלטת בין הממשלה לעסקים, וזה ממש ממש לא העניין, הרעיון הוא כמה שיותר פיקוח וכמה שיותר האח הגדול בכל הקשור לעסקים מצד הממשלה. ומאיפה תמיד יבוא הכסף בסוציאליזם? רק מהעם. אין מה לעשות דנטון, תאגיד או חברה קפיטליסטית לא יכולה לצבור יותר מידי כוח אם הממשלה לא מתערבת. מצב כזה עלול להקרא גם קורפורטיזם, מוסולוני אמר שפאשיזם יותר מדוייק לקרוא לו קורפורטיזם, כי זה שילוב התאגיד עם המדינה, אבל מה זה בעצם? זה שוב התערבות המדינה בעסקים, זה פשוט נגזרת של סוציאליזם.

     הגב לשיפל
 • אפי

  עופרת יצוקה השיגה את היעדים שלה – והם

  הפעלת טכנולוגית מלחמה בשטח בנוי על רטוב ולאחר מכן מכירתו לחו"ל .

  אם אני טועה מה חיפש בדיוק ברק שר הביטחון בסלון האווירי בצרפת ?

  המלחמה בעירק מאוש שיפרה את מצבה הכלכלי של ארה"ב נשיא אדיוט . שלא נגמל ממשחקי המלחמה – על פי אמרה זאת מתחזק החשד כי פיגוע התאומים בוצע בתמיכתו .

  הגב לאפי
 • the international consultant

  since oliver stone is the topic and he hails from hollywood…the saga of a celebrity should be relevant

  How does a Human Being who happens to be an american citizen be whisked away on a sunny day
  …and caged temporarily in an isolated cell?
  A human being posing no threat to themselves or others is mandated to put their life on hold and cohabitate with common criminals and/or brown people…who populate the prison industrial system.
  This scenario doesn't sound plausible in a western democracy but a fascist system.
  What happened to a young starlet despite the scrutiny of the media has implications far beyond lalaland.
  The fact that she is now detained in a “rehab” facility against Her will…and on top of that made to
  invest in the unsolicited treatment is inexcusable.
  She is a performer entertaining the masses but
  what about political dissidents…will they have to provide sufficient
  proof that
  “they don't have an addiction” even though it is impossible to prove a negative in order to avoid incarceration in a “detox facility”…
  what deeds
  do “experts” proceed to perform
  in court order detox facilities…btw,
  enemas?
  The “justice system” totally overlooked the fact that anyone en rout to a psychiatrist's clinic can get out of there with a diagnosis and a respective prescription.
  Detaining her for taking legal drugs is hypocritical because the psychiatrists who recommended the concoction are not detained by the “law”.
  They continue to misdiagnose people who are feeling temorarily under the weather…as manic depressive while issuing chemicals that are bound to sedate them and alter their neurological makeup.

  הגב לthe international consultant
 • the international consultant

  btw,
  Her ordeal reaks of frances farmer…a fellow performer who graced the stage in the early 20th century and was institutionalized for alleged insanity.
  At least she was not made to pay for the treatment in the facility: a lobotomy…the same “cure” that another creative genius has been subjected to…hemingway.

  הגב לthe international consultant
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית