MSNBC תשדר סרט דוקומנטרי נגד מתנגדי אובמה

עודכן לאחרונה: 19 באוקטובר 2010

הסרט שעתיד להיות משודר ב 16 ליוני ברשת MSNBC,
יציג את מתנגדי אובמה (הידועים גם כאנשי "מסיבת התה")
כאנשי ימין מסוכנים, בין היתר הסרט יציג את אלכס ג'ונס
והמועמד לסנאט, ראנד פול (בנו של רון פול) כמובילי תנועה חתרנית מסוכנת.
שם הסרט מתלהם לא פחות: "The rise of the new right",
שם לא מקרי שככל הנראה נועד לטוע בצופה קונוטציות לעליית הרייך הנאצי.

מקור: PrisonPlanet

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=3644
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

16 תגובות »

 • מהפרומו הזה ניתן לראות עריכה מניפולטיבית מהסוג הבוטה ביותר, אך יחד עם זאת, לא ניתן להתכחש לאלמנטים של אידיאולוגית ימין בקרב אותה אופוזיציה. בכלל, לא מעט ציידי קונספירציות מחזיקים בעמדות מהצד הימני של המפה, ערכים כגון קידוש הקניין הפרטי, הלאומיות, הזכות להגנה עצמית חמושה…

 • truther

  הפרומו נראה כאילו הוא מכוון למכנה המשותף הנמוך ביותר. הם כנראה חושבים שהאמריקאים עד כדי כך מטומטמים עם כל מה שקורה באמריקה בשנים האחרונות שפשוט יאכלו את הלוקשים שמאכילים אותם

  הגב לtruther
 • אולי אני לוקה בראיתי, שמיעתי וכלל הבנתי, אך בינתיים נראה שרוב רובו של הציבור בארה"ב כן אוכל את הלוקשים שמאכילים אותו… אני לא רואה שם סימנים לשינויים חברתיים-פוליטיים משמעותיים. אגב, צבא ארה"ב (המופרט) כבר יצא מעיראק? האם המשאבים וההון מחולקים באופן שוויוני? ניצול הסביבה וזיהומה דעך? צריכת התרופות (ובעיקר הפסיכיאטריות) נמצאת בירידה? נהפוך הוא, רק מתגברת. אז אני לא רואה על סמך מה אתה מביע כזו אופטימיות…

  • truther

   מאחר ואנחנו יכולים לראות תנועה הולכת ומתגברת בצעדי ענק של אנשים שמודעים למה שבאמת קורה בעולם. הרבה מהם אמריקאים. אחוז הצופים בטלויזיה – קופסת הטמטום הולכת וצונחת באחוזים גבוהים כל שנה ויותר אנשים גולשים באינטרנט – היכן שההשפעה של האליטות הרבה יותר רופפת מהתקשורת מיינסטרים. יש יותר ויותר אנשים שמודעים לאליטות ששולטות בעולם. אתה יכול לראות את זה אפילו בטוקבקים ביוטיוב על וידאוקליפים של הבובות מתעשיית המוזיקה שלהם. ההשפעה של עולם הבידור הולכת ויורדת ואפשר לראות את זה רק באינטרנט (כי מה לעשות – לטלויזיה אין טוקבקים) מכירות במוזיקה ובידור רק הולכת ויורדת וההשפעה על האנשים רק הולכת ורופפת והרבה פחות אנשים מושפעים ממנה.

   שורה תחתונה – למרות כל מה שקורה בעולם, ואני יודע שלא הכל דבש בלשון המעטה, אני אופטימי 🙂

   הגב לtruther
 • נועם

  דוקסת השמאל-ימין לא רלוונטית פה.
  אני נחשב בעיני חברי לסוג של שמאל רדיקלי, אבל אני חושב שהזכות להגנה עצמית חמושה היא דבר גאוני.
  כאשר לכל אאזרח יש נשק אולי יש עוד כמה מיתות בשנה, אבל זה הופך משטר עריצות להרבה יותר קשה לביצוע.
  כשמבינים את הרקע ההיסטורי של האומה האמריקאית אפשר לראות למה זה כל כך מקודש בעיניהם, ולמה איסוף הנשק מהאזרחים הוא בשביל רבים הרג ובל יעבור.

  הגב לנועם
 • Danton

  מדבריך אני מבין שהנשק שבידי האזרחים אכן מגן עליהם מפני העריצות… באופן פורמאלי, המשטר עדיין דמוקרטי, ואין עריצות. אך נשאלת השאלה, עד כמה בפועל, חייו של האזרח האמריקאי באמת נקיים מדיכוי וניצול (ובאותו מעמד, אפשר גם להשליך על האזרח הישראלי)… אני לא ממש רואה שהנשק עוזר לאזרחים. על "חוקי הפטריוט", מישהו שמע? איך זה שהנשק שבידי האזרחים לא מנע אותם?
  .
  ועכשיו נבדוק את הטענה שהנשק שבידי האזרחים מגן עליהם:
  .
  בוא ניקח מקרה, באופן תיאורטי לחלוטין, של האזרח X הגר בעיר כלשהי, נאמר Y. השלטון חושד בו בחתרנות נגד הממשל, כי אותו מר X כותב באינטרנט ביקורת נגד הממשל, התאגידים, וחושף קשרים לא כשרים בינהם. הסוכנות לבטחון לאומי מגישה בקשה לצו מאסר, ובית המשפט המיוחד לענייני טרור שהוקם בתוקף חוקי הפטריוט מאשר.
  .
  יוצאים כמה צוותים חמושים עד השיניים, כי ידוע שהטרוריסט המסוכן, גם הוא חמוש. הצוותים מתפרשים סביב הבית, ותופסים עמדות. צלפים, מסוקים וגיבוי ארטלרי. קוראים לו במגפון: "הכנע! אתה מוקף!!!".
  .
  הוא עונה להם: "בני ז[…] חולירות קומוניסטיות פאשיסטיות!!! זה השטח שלי, אין לכם זכות להיות כאן!!!" מוציא את קצוץ-הקנה שלו ומפזר עליהם מטח של עופרת לוהטת. איזה מזל שהוא חמוש… הצוותים, החמושים גם הם, אשר חיכו רק לתירוץ הזה, משחררים ניצרה ופותחים אש בכל הקנים…
  .
  לאחר מספר דקות, כאשר העשן הכבד מתפזר, התמונה ריקה. במקום שעמד בו קודם בית לתפארת, מתנודדים להם רק כמה אודים עשנים. איזה מזל שלאזרח X היה נשק כדי להגן על עצמו… ממש רעיון גאוני!

  הגב לDanton
  • שיפל

   אתה לא מבין את משמעות העניין דנטון
   אם היום לאף אזרח בארה"ב לא היה נשק… ובכן…חשבת על התסריט הזה? כל דיקטטור שעלה לשלטון בהסטוריה, הפעולה הראשונה הייתה להוציא את הנשק מהאזרח, זה למה האום רוצה לעשות את זה וכמו גם ארה"ב.

   הגב לשיפל
   • אני אומנם אוטיפיסט, אך בכל זאת גם מעט פרגמטיסט. או בעברית: אני אומנם חולם באספמיה על חברה טובה יותר, אך עדיין מחזיק בחשיבה מעשית. ואותה חשיבה מעשית מביאה אותי לראות את התמונה שציירתי לעיל: מה הועיל נשק אישי בתקנתו, אל מול חימוש כבד של כוח תקיפה שיטתי?
    .
    אגב, את הדיון הזה ניהלו כבר לפני כמה מאות שנים, כמה חבר'ה שהתחבטו בינם לבין עצמם איך תיראה מדינה שבה סמכות השלטון תעבור מהמלך אל הציבור, או נציגיו. ואיזה אחד בריטי, הובס מה קראו אותו, כבר אז הבין את הכשל הלוגי הזה, שאם כל אחד יחזיק נשק נקבל יותר כאוס מבטחון אישי, וניסח איזה עיקרון של העברת תפקיד ההגנה על הציבור לידי הרשויות. שזה פחות או יותר מה שמתקיים ברוב העולם המערבי, כולל ישראל. ואותם מוסדות שמיישמים את אותו עיקרון של שמירה על הציבור הם הצבא, המשטרה, בתי המשפט, המחוקקים והממשלה.
    .
    נכון שמדי פעם, החתולים הללו ששומרים על השמנת גם מלקקים לעצמם, אך זה נראה לי עדיין יותר יעיל מאשר השיטה שמיליציות חמושות שעושות לעצמן צדק ומה שבא להן על הדרך, כפי שקרה בכל מני מדינות שהתמוטטו, כמו בחלק ניכר מיבשת אפריקה בימים אלו.

    • מר. שיפל

     רעיון המליציה בארה"ב הוא לא אנרכיה, הוא שמירה על החוקה וזכויות הפרט.

     הגב למר. שיפל
    • נועם

     אולי תראה מה קורה בשוויץ
     http://www.youtube.com/watch?v=6nf1OgV449g
     דוגמא מעולה לדעתי.

     והטיעון שלו לגבי השואה קנה אותי.
     ראיתי את הוידאו הזה לפני כמה שבועות, כמה ימים לפני שבקרתי ביד ושם.
     זה לא הפסיק לעבור לי בראש.
     בכלל, גם החוסר בדיון רלוונטי שם (יד ושם) בין צורת השלטון ומנטליות הסדר והשליטה הגרמנית לבין התוצאה בשטח. אבל זה כבר נושא חדש לגמרי.

     אני גם לא אוטופיסט, כי בסופו של דבר הכל קם ונופל על החומר האנושי.
     לא דין אפריקאים כדין שוויצרים בהכרח.

     הגב לנועם
    • אתה יודע מה, השתכנעתי. זה מה שצריך לעשות: לפרק את צה"ל, המשטרה, כל מערכת אכיפת החוק כולל בתי משפט, לחלק נשק מתקדם לציבור (נשק אישי אוטומטי, מקלעים כבדים, טילי כתף, רק"מ, מסוקים) ולתת לו להתארגן לבד. כל מי שרק ירים את הראש באיום להקים סדר עולמי חדש או סתם לעבוד את פולחן התיש הבפומטי, ישר בום: כדור אחד בראש, טיל אחד לבית. או אז יהיה לנו ביטחון!!!
     .
     וכל זה חל כמובן על השואה: לו היהודים היו מצויידים כך, כמובן שהם היו מצליחים להדוף את הגייסות החמושים לעייפה של הרייך השלישי. גטו וורשה, לא היה נופל. כפי שאף מדינה ריבונית וחמושה שהיתה סביב גרמניה, לא נפלה, למרות הצבא המאורגן שלה. כי זה ידוע: איפה שצבא מאורגן נכשל, מיליציה מצליחה. זה האל"ף בי"ת של תורת הגרילה.

     • נועם

      אתה מפתיע אותי. תמיד עשית רושם רציני.
      מה בדברי גרם לך להבין את כל זה?
      לא באתי לקדם פה אנרכיה טהורה כוללת.
      אלמנט הנשק הוא לא במקום כל צורת משטר, הוא רק תוספת טכנית.

      ואני לא יודע אם היה אפשר לעצור את גרמניה הנאצית מבחוץ, אבל יכול להיות שהיה אפשר לעצור את הנאציזם מבפנים.

      לא סתם הבאתי את הוידאו הזה.
      קודם כל, הוא מציין שם שכל האזרחים בשוויץ עוברים שנה צבא, בניגוד להרבה מדינות מערביות מנוונות משהו שאין בהם צבא עממי.
      והכי חשוב, כמו שאתה יכול לראות מכותרת הוידאו, אחוזי הפשע ברמות נמוכות ביותר.
      וזה לא בגלל או למרות שעדיין יש משטרה ובבתי משפט שעושים עבודתם נאמנה, ואזרחים לא לוקחים החוק לידיים.

      אבל כמו שאמרתי מקודם, אני בכלל לא בטוח שזה מתאים לכל מקום וזמן. יכול להיות שהשוויצרים פשוט שוויצרים, בגלל זה הם מתקתקים הכל. בארה"ב, מאידך, כבר נרצחו לא מעט ילדים בזמן הפסקת צהריים.

      הגב לנועם
 • אני גרתי בשלוש מדינות שונות. ובכל מקום אנשים מתלוננים, אנשים לא מאושרים עם הממשלה. המשבר בארה"ב היה ברור לפני שאובמה ניהיה נשיא

  • אכן, בכל מדינה השלטון שם קצוץ על אזרחיו. זהו עיקרון השררה, ולא מהיום. זה מימים ימימה, מספיק לעיין קלות בדברי ימי העולם, על מלכיו, קיסריו ושאר כובשיו.
   .
   וכך גם המשבר בארה"ב: זהו משבר מתמשך מיום הקמתה. רק השמותץ מתחלפים. ולגבי אובמה באופן יותר ספציפי, הבחור החביב הוא לא יותר מאשר בובה על חוט, חותמת גומי לאינטרסים של ההון, שתמיד שלט שם, ואף הקים את המדינה הזו. לא סתם בתחילתה של הרפובליקה המפוארת הזו, רק לבעלי רכוש מינמאלי היתה זכות הצבעה, שלא לדבר על השימוש ארוך השנים בעבדים שנחטפו מאפריקה.

  • ולא אזכרתי את הטיהור האתני שבוצע שם, השמדת-העם לעמים הילידים.

 • הציבור בחו"ל אכן אוכל את הלוקשיים שמאחילים אותו, טעים להם, מה לעשות??!!

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית