- פרויקט אמת אחרת - http://www.emetaheret.org.il -

קונספירציית בילדרברג תוצג לפני הפרלמנט באירופה

חשוב להכנס לתוך הפוסט, יש שם מס' רב של סרטים על הסדר העולמי החדש, סלבריטאים שלא מפחדים לשאול את השאלות הנכונות ועוד…

מה שנחשב לא לפני זמן רב כ-"תיאוריית קונספירציה הזויה", הסיפור החשאי של המועצה ליחסי חוץ, הוועדה הטרילטרלית וקבוצת בילדרברג [1] על הטייקונים ששווים יותר מההון המשותף של כל האזרחים האמריקנים, יוצג מול הפרלמנט האירופי ומול העולם כולו.

הסופר דניאל אסטולין שספרו – "הסיפור האמיתי של קבוצת בילדרברג" [2] מכר מיליוני עותקים, הוזמן לפרלמנט האירופי בבריסל כדי לתת נאום היסטורי וחסר תקדים בנושא הקבוצות החשאיות.

זו הזדמנות להביא את קבוצת בילדרברג [1] לאור הזרקורים

, אמר אסטולין.

בפורום הפרויקט נפתח דיון בנושא זה [3]
.

נושא שפעם היה נחשב כתיאוריית קונספירציה נלקח הפעם ברצינות הראויה

הוא הוזמן לנאום ע"י מריו בורגזיו, חבר הפרלמנט הבכיר ביותר מאיטליה, פרלמנט שנחשב לגוף החוקתי החזק באירופה.
אסטולין מאמין שנושא קבוצת בילדרברג [1] לא הוצג מעולם מול קהל כה מכובד ובכיר.
ההרצאה תישא את הכותרת: "קבוצת בילדרברג – לכיוון יצירת עולם חדש בע"מ",

ספרו של אסטולין, "סיפורה של קבוצת בילדרברג", מבוסס על שנים של מחקר כעיתונאי חוקר במדריד.
בספרו הוא קשר את הנקודות בין קבוצת בילדרברג, אירועים שמתרחשים בעולם, פוליטיקאים וטייקוני הון, המועצה ליחסי חוץ והוועדה הטרילטרלית.

אסטולין חושף כיצד רשת של אנשים וארגונים הפכו להיות "הממשלה החשאית מאחורי הצללים שמטרתה מחיקת ריבונות לאומית והחלפתה בשליטה תאגידית גלובלית וכלכלית תוך מעקב מתמיד של משטרה אלקטרונית גלובלית."

הוא מגלה שלא כל חברי הקבוצה "רעים", כשהוא מסביר שהארגון בנוי בשכבות, עם מידת אחריות שונה משכבה לשכבה. הקבוצות הללו כוללות כמעט כל אדם מפורסם בתחום הכלכלה או הפוליטיקה, כגון ג'ורג' בוש הבן, ג'ורג' סורוס, ג'ורג' מקוורן וג'ימי קרטר.

אסטולין כותב:

העולם המקביל הזה נשאר חסוי מעיני האנושות הנאבקת, אך האמינו לי, הוא שם: מדמנת שקרים, ספינים, סחיטות ושוחד. זה עולם סוריאליסטי של סוכנים כפולים ומשולשים, של החלפת נאמנויות, של התנקשויות מקצועיות, סוכנים חשאיים ושטופי מוח, חיילים של רווח ושכירי חרב, שההכנסה העיקרית שלהם היא המשימות המלוכלכות ביותר של הממשלות – הסוג שלעולם לא נחשף.

הוא מצטט את ההודאה של דיוויד רוקפלר. רוקפלר, המייסד של הוועדה הטרילטרלית, חבר בקבוצת בילדרברג ובמועצה ליחסי חוץ כתב: "יש כאלה שמאמינים שאנו חלק מארגון סודי שעובד כנגד האינטרסים של ארה"ב, מתארים אותי ואת משפחתי כ-"גלובליסטים" ואומרים שאנו קושרים קשר עם אחרים ברחבי העולם במטרה ליצור מבנה פוליטי וכלכלי מאוחד יותר – עולם אחד, אם תרצו. אם זו האשמה, אז אני אשם, ואני גאה בכך."

קבוצת בילדרברג היא מועדון למוזמנים בלבד שנפגשים פעם בשנה. היא מונה בדר"כ קצת יותר מ-100 אנשים מהמשפיעים והחזקים ביותר בעולם ביניהם ראשי מדינות וטייקונים עסקיים. הפגישות סגורות לציבור ולתקשורת, פרטיות שמושגת לעתים קרובות בעזרת כוחות משטרה ואבטחה ממשלתיים.

פגישת בילדרברג מתוכננת להתקיים השנה בספרד ב-3-6 ליוני.

אתר – World net daily דיווח על האנשים הבאים כמי שהשתתפו בפגישה של שנה שעברה: מזכיר הכספים האמריקני טים גייטנר, לארי סומרס – מזכיר המועצה הכלכלית של ארה"ב, ריצ'ארד הולברוק – נציגו המיוחד של אובמה לאפגניסטן ופאקיסטן, נשיא הבנק העולמי רוברט זוליק, נשיא הבנק האירופי ז'אן קלוד טריכט ונשיא הוועדה האירופית חוזה עימנואל בארוסו.

מוזמנים חדשים לשנת 2009 ככל הנראה כוללים את מנכ"ל גוגל אריק שמידט.

שר הקבינט הבריטי לשעבר דניס הילי, אחד ממיסדי הקבוצה, הסביר את מטרות הקבוצה לכתב הגארדיאן ג'ון רונסון:

חלק מאיתנו בבילדרברג הרגשנו שאנו לא יכולים להמשיך להלחם לנצח אחד בשני לחינם, להרוג אנשים ולהפוך מיליונים לחסרי בית.
אז הרגשנו שקהיליה אחת בכל העולם יהיה דבר טוב."

אסטולין דיווח שמקורות אמרו לו שהנושא העיקרי בדיונים של 2009 היה כלכלת העולם.
לפי המקורות מנהיגי העולם דנו בשתי אפשרויות: "או מיתון עמוק, מייסר ומתמשך שידון את העולם לעשרות שנים של קיפאון ועוני… או מיתון חזק ומהיר שיסלול את הדרך לכלכלה עולמית ברת קיימא עם סדר עולמי חדש, עם פחות ריבונות ויותר יעילות."

לכאורה זה נשמע טוב, נכון?
אך כשלוקחים בחשבון את מסכת השקרים וההונאה, הרציחות הפוליטיות וההתנקשויות הכלכליות, יצירה של משברים מהונדסים ושאר פעולות המיוחסות לחברי הקבוצות החשאיות הללו, ניתן לפקפק בתועלת שתצמח לעולם אם יעמדו אלה בראשו…

הנה סרט מבוא בחלקים לכל מי שרוצה באמת להעמיק ולחקור בנושא הקבוצות הללו ושליטתם באירועים המתרחשים בעולם:

וכאן הבאנו לכם מספר סלבריטאים מפורסמים שלא פוחדים לומר את האמת:
נתחיל עם ג'ון ווייט, האיש הביא לעולם את הפלא שנקרא אנג'לינה ג'ולי.
הוא כתב מכתב לאמריקה והקריא אותו בפוקס ניוז לפני יומיים.
"הנשיא אובמה אונס את האומה."

ג'ים קור, מה-Corrs, רביעיית האחים המוזיקליים שעשתה את הניינטיז מה שהם היו, גם הוא לוחם אמת. הוא משתמש בסטטוס שלו כסלבריטי כדי להפיץ את הבשורה.
הנה האתר שלו [4]

והנה ראיון שלו מהסאטרדיי נייט שואו:

בטלוויזיה בשעות הפריים טיים, מיסטר קור מדבר על העובדה שאסון התאומים היה עבודה פנימית, ההקמה של ממשלה עולמית אחת, שפעת החזירים ולאונרד הורוויץ, בליילוק ובורגרמייסטר, התחממות כדור הארץ, *רעידת האדמה בהאיטי* (!) ו-HAARP (!!) ועוד. הנה החלק השני:

והנה צ'ארלי שין שואל את השאלות שכולם צריכים לשאול בנוגע לפיגועי 9/11:

ולבסוף קליפ שבו תוקף בעת המליאה, נייג'ל פאראג', את ראש האיחוד האירופאי החדש Van Rompuy "שבמקרה" הוזמן לנאום [5] לפני כינוס של קבוצת בילדרברג.

מקור לכתבה: new world order report [6]