קונספירציית בילדרברג תוצג לפני הפרלמנט באירופה

קבוצת בילדרברג החשאית תיחשף מול הפרלמנט האירופי ע"י העיתונאי דניאל אסטולין שחקר את אורחות הקבוצה במשך שנים רבות ואף כתב על קבוצת בילדרברג ספר. זוהי הפעם הראשונה בהיסטוריה שהקבוצה החשאית שמורכבת מטייקונים, ראשי ממשלות, שרים בכירים וראשי תעשיה ותאגידים נחשפת בצורה פומבית בפרלמנט כלשהו ומול הציבור הרחב.

 • מאת מנהל הפרויקט | 29 במאי 2010
 • 4,325 צפיות | 29 תגובות
עודכן לאחרונה: 22 באפריל 2012

חשוב להכנס לתוך הפוסט, יש שם מס' רב של סרטים על הסדר העולמי החדש, סלבריטאים שלא מפחדים לשאול את השאלות הנכונות ועוד…

מה שנחשב לא לפני זמן רב כ-"תיאוריית קונספירציה הזויה", הסיפור החשאי של המועצה ליחסי חוץ, הוועדה הטרילטרלית וקבוצת בילדרברג על הטייקונים ששווים יותר מההון המשותף של כל האזרחים האמריקנים, יוצג מול הפרלמנט האירופי ומול העולם כולו.

הסופר דניאל אסטולין שספרו – "הסיפור האמיתי של קבוצת בילדרברג" מכר מיליוני עותקים, הוזמן לפרלמנט האירופי בבריסל כדי לתת נאום היסטורי וחסר תקדים בנושא הקבוצות החשאיות.

זו הזדמנות להביא את קבוצת בילדרברג לאור הזרקורים

, אמר אסטולין.

בפורום הפרויקט נפתח דיון בנושא זה
.

נושא שפעם היה נחשב כתיאוריית קונספירציה נלקח הפעם ברצינות הראויה

הוא הוזמן לנאום ע"י מריו בורגזיו, חבר הפרלמנט הבכיר ביותר מאיטליה, פרלמנט שנחשב לגוף החוקתי החזק באירופה.
אסטולין מאמין שנושא קבוצת בילדרברג לא הוצג מעולם מול קהל כה מכובד ובכיר.
ההרצאה תישא את הכותרת: "קבוצת בילדרברג – לכיוון יצירת עולם חדש בע"מ",

ספרו של אסטולין, "סיפורה של קבוצת בילדרברג", מבוסס על שנים של מחקר כעיתונאי חוקר במדריד.
בספרו הוא קשר את הנקודות בין קבוצת בילדרברג, אירועים שמתרחשים בעולם, פוליטיקאים וטייקוני הון, המועצה ליחסי חוץ והוועדה הטרילטרלית.

אסטולין חושף כיצד רשת של אנשים וארגונים הפכו להיות "הממשלה החשאית מאחורי הצללים שמטרתה מחיקת ריבונות לאומית והחלפתה בשליטה תאגידית גלובלית וכלכלית תוך מעקב מתמיד של משטרה אלקטרונית גלובלית."

הוא מגלה שלא כל חברי הקבוצה "רעים", כשהוא מסביר שהארגון בנוי בשכבות, עם מידת אחריות שונה משכבה לשכבה. הקבוצות הללו כוללות כמעט כל אדם מפורסם בתחום הכלכלה או הפוליטיקה, כגון ג'ורג' בוש הבן, ג'ורג' סורוס, ג'ורג' מקוורן וג'ימי קרטר.

אסטולין כותב:

העולם המקביל הזה נשאר חסוי מעיני האנושות הנאבקת, אך האמינו לי, הוא שם: מדמנת שקרים, ספינים, סחיטות ושוחד. זה עולם סוריאליסטי של סוכנים כפולים ומשולשים, של החלפת נאמנויות, של התנקשויות מקצועיות, סוכנים חשאיים ושטופי מוח, חיילים של רווח ושכירי חרב, שההכנסה העיקרית שלהם היא המשימות המלוכלכות ביותר של הממשלות – הסוג שלעולם לא נחשף.

הוא מצטט את ההודאה של דיוויד רוקפלר. רוקפלר, המייסד של הוועדה הטרילטרלית, חבר בקבוצת בילדרברג ובמועצה ליחסי חוץ כתב: "יש כאלה שמאמינים שאנו חלק מארגון סודי שעובד כנגד האינטרסים של ארה"ב, מתארים אותי ואת משפחתי כ-"גלובליסטים" ואומרים שאנו קושרים קשר עם אחרים ברחבי העולם במטרה ליצור מבנה פוליטי וכלכלי מאוחד יותר – עולם אחד, אם תרצו. אם זו האשמה, אז אני אשם, ואני גאה בכך."

קבוצת בילדרברג היא מועדון למוזמנים בלבד שנפגשים פעם בשנה. היא מונה בדר"כ קצת יותר מ-100 אנשים מהמשפיעים והחזקים ביותר בעולם ביניהם ראשי מדינות וטייקונים עסקיים. הפגישות סגורות לציבור ולתקשורת, פרטיות שמושגת לעתים קרובות בעזרת כוחות משטרה ואבטחה ממשלתיים.

פגישת בילדרברג מתוכננת להתקיים השנה בספרד ב-3-6 ליוני.

אתר – World net daily דיווח על האנשים הבאים כמי שהשתתפו בפגישה של שנה שעברה: מזכיר הכספים האמריקני טים גייטנר, לארי סומרס – מזכיר המועצה הכלכלית של ארה"ב, ריצ'ארד הולברוק – נציגו המיוחד של אובמה לאפגניסטן ופאקיסטן, נשיא הבנק העולמי רוברט זוליק, נשיא הבנק האירופי ז'אן קלוד טריכט ונשיא הוועדה האירופית חוזה עימנואל בארוסו.

מוזמנים חדשים לשנת 2009 ככל הנראה כוללים את מנכ"ל גוגל אריק שמידט.

שר הקבינט הבריטי לשעבר דניס הילי, אחד ממיסדי הקבוצה, הסביר את מטרות הקבוצה לכתב הגארדיאן ג'ון רונסון:

חלק מאיתנו בבילדרברג הרגשנו שאנו לא יכולים להמשיך להלחם לנצח אחד בשני לחינם, להרוג אנשים ולהפוך מיליונים לחסרי בית.
אז הרגשנו שקהיליה אחת בכל העולם יהיה דבר טוב."

אסטולין דיווח שמקורות אמרו לו שהנושא העיקרי בדיונים של 2009 היה כלכלת העולם.
לפי המקורות מנהיגי העולם דנו בשתי אפשרויות: "או מיתון עמוק, מייסר ומתמשך שידון את העולם לעשרות שנים של קיפאון ועוני… או מיתון חזק ומהיר שיסלול את הדרך לכלכלה עולמית ברת קיימא עם סדר עולמי חדש, עם פחות ריבונות ויותר יעילות."

לכאורה זה נשמע טוב, נכון?
אך כשלוקחים בחשבון את מסכת השקרים וההונאה, הרציחות הפוליטיות וההתנקשויות הכלכליות, יצירה של משברים מהונדסים ושאר פעולות המיוחסות לחברי הקבוצות החשאיות הללו, ניתן לפקפק בתועלת שתצמח לעולם אם יעמדו אלה בראשו…

הנה סרט מבוא בחלקים לכל מי שרוצה באמת להעמיק ולחקור בנושא הקבוצות הללו ושליטתם באירועים המתרחשים בעולם:

וכאן הבאנו לכם מספר סלבריטאים מפורסמים שלא פוחדים לומר את האמת:
נתחיל עם ג'ון ווייט, האיש הביא לעולם את הפלא שנקרא אנג'לינה ג'ולי.
הוא כתב מכתב לאמריקה והקריא אותו בפוקס ניוז לפני יומיים.
"הנשיא אובמה אונס את האומה."

ג'ים קור, מה-Corrs, רביעיית האחים המוזיקליים שעשתה את הניינטיז מה שהם היו, גם הוא לוחם אמת. הוא משתמש בסטטוס שלו כסלבריטי כדי להפיץ את הבשורה.
הנה האתר שלו

והנה ראיון שלו מהסאטרדיי נייט שואו:

בטלוויזיה בשעות הפריים טיים, מיסטר קור מדבר על העובדה שאסון התאומים היה עבודה פנימית, ההקמה של ממשלה עולמית אחת, שפעת החזירים ולאונרד הורוויץ, בליילוק ובורגרמייסטר, התחממות כדור הארץ, *רעידת האדמה בהאיטי* (!) ו-HAARP (!!) ועוד. הנה החלק השני:

והנה צ'ארלי שין שואל את השאלות שכולם צריכים לשאול בנוגע לפיגועי 9/11:

ולבסוף קליפ שבו תוקף בעת המליאה, נייג'ל פאראג', את ראש האיחוד האירופאי החדש Van Rompuy "שבמקרה" הוזמן לנאום לפני כינוס של קבוצת בילדרברג.

מקור לכתבה: new world order report

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=3643
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

29 תגובות »

 • רון

  שחמט.

  דרך אגב באנגלית זה ממש נשמע מפחיד

  "Bilderberg Group – Towards Creation of One World Company Ltd.,"

  הגב לרון
 • רון

  * הלינק של ווילי נלסון לא עלה

  והקישור לאתר של ג'ים קורר גם כן לא לחיץ

  הגב לרון
 • רון

  אתה יודע מה ניב?

  עזוב ווילי נלסון

  שים את הקליפ בו תוקף ,בעת המליאה, נייג'ל פאראג' את ראש האיחוד האירופאי החדש Van Rompuy

  Who are you Mr President ? Nigel Farage asks Van Rompuy

  http://www.youtube.com/watch?v=uFRFA4wlVj8

  הגב לרון
  • אחד החזקים!
   ידעתי על התרסקות המטוס שלו, שהוא יצא מזה יחסית טוב, אבל אף פעם לא חשבתי שזו עשויה להיות קונספירציה..
   ההסבר הרישמי זה שהסרט שהיה קשור למטוס (תעמולת בחירות מהאוויר) הסתבך בפרופלור או משהו. גם הוא לא טען אחרת אחרי זה בראיון שערכו איתו.

 • רון

  אופסס שכחתי

  Van Rompuy חבר בילדברג

  הגב לרון
 • רון

  סליחה על ריבוי התגובות.

  מעניין מה קורה לפוליטיקאים שמתנגדים ל"חזון" הבילדברגים

  תאונת המטוס הפולני – שחיסלה את רוב ההתנגדות הפוליטית

  ו.. תאונת המטוס של נייג'ל פארג' במאי 2010
  במזל הוא נפצע קל

  http://www.youtube.com/watch?v=6feHJj96NZE

  הגב לרון
 • שי

  פשוט מצמרר!!!!!
  העולם, אולי, מתחיל להכיר את הרוע הקיים בו…
  אני מאושר!!!
  רק נשאר שאנשים יבינו שהרוע הזה קיים גם בהם…לאט לאט…
  תוכנית הבריאה היא מושלמת!!!!!!!

  הגב לשי
 • Danton

  ההגדרות הלאומיות, הן עבורנו, עדר הכבשים. בעלי השררה וההון, מאוגדים תחת אינטרס משותף: המשך שליטה על ההון. שהוא, נטול גבולות. "קב' בילדרברג" היא רק אחת התשתיות של שיתופי האינטרסים הללו. היא לא יותר ממותג. אנשי המפתח לא צריכים את הפגישות הפורמאליות הללו כדי לסגור דילים. יש בימינו מספיק ערוצי תקשורת.
  .
  לא צריך סיפורי קונספירציות עסיסיים כדי להווכח שמי שמנהל את העולם, לא עושה זאת לתובת תושביו, אלא לטובת קבוצות ההון הדומיננטיות, שכוללות את את פקידי הממשל, שעוברים באופן עקבי מהמגזר העסקי לממשלתי ולהיפך, לפי עקרון "הדלת המסתובבת". מספיק להסתכל סביב על מימדי העוני, ההזנחה החברתית,האלימות, הזיהום הסביבתי, המלחמות האינסופיות, כמויות הנשק שהולכות ותופחות, כדי להבין שכוונה טובה, אין כאן. העובדות מדברות בעד עצמן.
  .
  יש מספיק ידע וטכנולוגיה בעולם כדי שחיינו כאן יהיו גן עדן. אך זה לא כך. האין זה מפליא שמשאבים כה רבים מופנים ליצירת כלי משחית, וזיהום כה רב נשפך לסביבה? האין זה אומר דרשני?
  .
  הטיעונים הללו שלי דווקא עשויים לחזק את עמדת המתנגדים ל"תאוריית הונספירציה": דווקא הכאוס אדיר המימדים מהווה את ההוכחה שאין תיאום בין אותן דמויות מפתח שמנהלות את העולם. אך דווקא כאן, אותן ראיות "קונספירטיביות" כן מראות לנו שמתקיים קשר. פלוס אינספור ראיות אחרות שמתפרסמות מדי יום בעיתונות הגלויה. כמו למשל שפרוייקט האטום האירני הוקם ע"י מדינות המערב… האין כאן סתירה? אותן מדינות גם מקימות, וגם מוקיעות. האין אלו התבטאויות מהשפה אל החוץ? או במינוח הרבה יותר פשוט: צביעות. שקר. הולכת שולל.

  הגב לDanton
  • שי

   DANDON….

   אחי, קראתי את מה שכתבת בשקיקה אולם גם בכאב מסויים…אולי אני טיפוס ריקני, לא יודע, אולם בבקשה, אמור לי משהו…
   נגיד, רק נגיד שמחר כל הקבוצות הללו שהזכרת נעלמות, פתאום כולם מבינים ואומרים די לעבדות, די לבעלי ההון- בואו נעשה מהפכה!!!! אנחנו, האנשים הפשוטים נתפוס את השילטון, נכניע את הקפיטליסטים הארורים!!!! נדאג לחוקים שייטיבו עם כולם, נחלק אוכל לעניים, תהיה לנו רכבת מהירה שתיקח אותנו מתחת למים לסין תוך רבע שעה, נוכל רק לטייל כל היום ונשחה בכסף ובעושר…ילדות יפות יחלקו פרחים לבנים לאזרחים, ונשיר שירים כולם יחד….
   הכל יהיה שיוויוני….
   ומה עכשיו??? זה מה שאתה מאחל לעצמך? תתעמק רגע בפנטזיה הזאת…מה עכשיו לעזאזל??? איזו בעיה זה יפתור לך בדיוק??? אז עכשיו תהיה לך ספה ממש ממש נוחה… תיסע באוטו היברידי ותפליץ סוכריות!! נו ו…? אתה לא מרגיש את הריקנות בחזון הזה??? איך זה פותר לך את שאלת החיים על פני כדור הארץ? אני לא אומר שהמצב כיום הוא טוב, חלילה, אולם אני לא מצליח להבין לאן אתם חותרים עם כל הכעס שלכם, מה אתם רוצים בעצם להשיג, חיי נוחות? ואז תמות…ו…? האם לזה נועדת, לפתח טכנולוגיות משוכללות? מה הסרט הזה?…אין לך שום פתרון ושום תשובה אמיתית…רק כעס על הקיים וזהו…אתה רוצה שינוי אבל השינוי הזה לא יתן כלום. אולי אני כותב בשם עצמי…כך אני מרגיש, ריקנות. כל מה שתהיה מסוגל לומר מוביל רק לריקנות.
   תשאל מה הטעם בחיים, ולא מיהם הקבוצות שממרמרות לך אותם…זה לא יוביל לשום מקום!
   החיים הם הרבה יותר מזה….

   הגב לשי
   • lenon

    שי,
    אני מבין מאיפה נובעת שאלתך כי הייתי שם גם. וכשהייתי שם שאלתי את עצמי, טוב, עשינו מהפיכה, מה עכשיו? מה עכשיו? עכשיו זמן להתעסק במה שחשוב באמת. להפעיל את המוח שלנו, להתחיל לשאול את השאלות האמיתיות. איך טבע נוצר, מה נוצר, איך הטבע עושה את מה שהוא עושה בצורה כלכך מרגשת. אך לפתור את השאלות לא על ידי מדע אלא על ידי חשיבה. אני יכול לומר שמאז שהבנתי זאת, מאז שאני מיישם זאת ושואל את עצמי ומרוכז באיך עובד כל דבר ממה שנקלע לחושיי, אני חי בחלום מרגש של איחוד שבל יתואר עם הסובב אותי, עם הטבע הכלכך מוחלט, הרוחני והבלתי נגמר הזה שמכניס אותי למחילתו של הארנב יותר ויותר עמוק ומגלה בפניי את נסתרות היקום וגורם לי להסתקרן ולהתפעל מהדברים הפשוטים ביותר. ברגע שאתה נכנס לאיזור הזה בתודעה הכל נראה שונה, הצבעים והצלילים נשמעים, נראים ומורגשים אחרת מפני שאתה מבין פתאום איך הם עובדים וכיצד הם משפיעים על מוחך.
    אני יכול כיום לשבת יום שלם באותה עמדה, להביט סביבי ופשוט לספוג את ההוויה של הסביבה והרגע אל תוך חושיי וכל שנותר לי הוא להתפעם מההבנה שבגאונות הטבע ונשגבות המוח. ואתה יודע מה יפה פה? שכל התשובות באות מתוך חשיבה בלבד. בלי מדע, בלי צורך בבזיזה וגרימת נזק לסביבה ומה שהכי יפה שהשאלות אף פעם לא ייגמרו ככה שתמיד יש איך להעביר את הזמן כי היקום מחדש את עצמו בכל רגע ורגע בנתונים חדשים ככה שלעולם לא נשיגו ולעולם התעסקותנו הרוחנית תהיה שופעת בפעילות.
    אני יכול להבין את תשובתך אך תשים לב שהיא נובעת מהידבקות לחיים החומריים השופעים בהתמכרות לפיתויים חולפים שמייצרים עבורנו ללא הרף, העיקר שלא נפעיל את המוח. התעסקות ברוחניות לעומת החומריות לעולם לא תיגמר וברגע שנפתור את כל הבעיה שרשמת למעלה אז יהיה לנו את הזמן להתעסק ברוח, במחשבות ובתחושות בלבד ולא בשאר מסיחי הדעת שיורים עלינו מכל כיוון כיום בכדי שלא נתעורר בטעות להגיון שבשכל הישר, בכדי שלא נשאל את עצמנו פתאום איך באמת אנו צריכים להתנהג. וכשזה יקרה, פתאום תשים לב שכל מה שאתה תרצה זה לעשות מדיטציה כל היום מבוקר עד ערב(זו הייתה סתם דוגמה, נא לא להיתלות על זה…).

    בתור התחלה, הנה יש לי משהו שיגרום לך להתחיל להתעסק בתחביב הנצחי, חקר הרוח שלנו. קח את השאלה שרשמת(ומה נעשה עכשיו?) ואל תחכה שדנטון ייתן לך תשובה עליה, תנסה אתה למצוא או לברוא את התשובה. התשובה נמצאת בתודעה שלך, אתה פשוט לא מודע אליה כי התודעה שלנו שטופה בכלכך הרבה רפש המחביא את הרוח עמוק עמוק מתחתיו. בסופו של דבר אנחנו תוצר של חומר שהלך והתפתח ויצר פה יקום שלם, אז אין שום ספק שאיפשהו עמוק בפנים יש לנו צ'יפ דמיוני המחבר אותנו לכל תשובות היקום הנשגב הזה. יקום אשר נוצר מאותו חומר שאנחנו קורצנו גם כן.

    שיהיה בהצלחה!
    פתיחות, שמחה, אהבה!

    הגב לlenon
    • שי

     לנון אחי, תודה לך על תשובתך, נהניתי ממנה מאוד.
     נדמה לי שאנחנו מדברים מתוך אותה הנקודה. לפעמים אני אוהב להקשות ולשאול שאלות אשר חייבות להוביל לכך שאסור לתלות את עתידנו וחיינו באיזה חזון אוטופי של חיי נוחות חומריים, אלא לנסות לגרום לאנשים להרים ענייהם אל השמיים ולשאול עצמם מיהם ומה הם. אני בטוח שזאת מטרתו של הטבע, הוא מעוניין שנימאס מהאיגו ושנבין שההתפתחות החומרית לא מובילה אותנו לשום מקום אלא רק לעוד ועוד משברים וריקנות ומכאן נוכל לצאת סוף סוף לחיים רוחניים, שהיא היא המטרה שאליה צועדת האנושות. כמו שאמרת, באנו כולנו מאותו החומר, יצאנו מהדומם כדי להתבונן ולשאול מה הטעם בחיינו…ומכאן גם למצוא תשובות, בתוך עצמך.
     תודה לך ויום טוב.

     הגב לשי
 • קובי

  תודה רבה על הדברים החשובים שאתה מציג בפנינו.
  אם מישהו יוכל לתרגם חלק מהסרטונים זה יהיה נהדר.

  הגב לקובי
 • dhk

  הטבע האנושי תמיד ימצא דרך לפרוץ,שלום מלחמה זה באמת משנה? אנחנו גם ככה כולנו נמות מתישהו אז בואו נתנהג כמו חיות וזהו

  הגב לdhk
  • lenon

   אהלן DHK,
   תתפלא שלהתנהג כמו חיות, להתנהג אבל באמת כמו חיות ולא איך שאנו מגדירים את התנהגותן, זה כנראה הפיתרון היעיל ביותר בשבילנו. תבדוק רגע ברצינות כמה חופש נמצא בחייהן לעומתנו, קח לדוגמה את חיי הציידים-מלקטים, אתה תמצא בחייהם שפע, חכמה, אהבה, שמחה וחמלה בלתי נגמרים, שפע שהם לא צריכים לעבוד בשבילו דקה אחת כפויה, רק לרקוד ולשוטט כל היום. זו האוטופיה האמיתית! וזה מה שכלכך קשה לבני האדם הבורים שכמותנו להבין כי אנו מלאים בגאווה הנובעת מבורות והרס מוחלטים. אך ישנה בעיה. אנחנו קצת יותר מדי אנשים בעולם בשביל להתנהג כמו חיה. שוב, להתנהג כמו חיה ע"פ איך שהיא באמת מתנהגת ולא ע"פ איך שאנחנו מגדירים את התנהגותה. אך גם אם כל האוכלוסיה האנושית כיום תחזור להתנהג כמו חיה זהו יהיה פיתרון שווה ערך לכל אדם לצרכי דילול אוכלוסיה ע"פ ערכי הטבע השוויוניים לכל נפש המציעים הישרדות לכל אחד באותה מידה ללא עשיר מול עני ולא לדילול אוכלוסיה שנעשה ע"י מחלות, מלחמות וסדר עולמי שקרי ומבויים מראשית הימים.

   החופש המוחלט הוא בבסיס, לא בקדמה…

   הרבה שמחה!

   הגב לlenon
   • שי

    תיסלח לי לנון אולם אני חולק עליך לחלוטין!!! אתה סבור שהטבע טיפש? שאין לו תכלית ומטרה??
    אם הטבע היה רוצה שתהיה כמו צייד מלקט אז הוא לא היה מכניס בך רצונות וריקנות אשר תוביל אותך לרצות ולעשות דברים אחרים. הוא היה משאיר אותך בהמתי ונותן לך להסתפק באוכל ושתיה. הטבע רוצה שתגדל, שתתפתח…
    אני מסכים שהכל מתחיל בבסיס, וזה כי האדם טיפס יותר מידי על עץ הגאונות ולא מבין- או לא מסוגל להבין- שהוא סך הכל עוד זן של בעל חיים כאן בכדור הארץ. שום דבר לא מבויים ושום דבר לא קורה ללא תכלית ומחוץ לתוכנית הבריאה שהטבע יצר! האדם צריך לחזור להכרה, להבין מי הוא, שהוא בעל חיים שנושם, מחרבן ושותה מים כמו כולם, אולם הרצון שהתפתח באדם במשך הדורות הוא הבסיס להכל!!!! ההתפתחות והקידמה שבעצם הם רק תוצאות של האיגו ההולך וגובר, הם אילו שמובילות את האדם להתחיל לדעת דברים ולא סתם להאמין בהם. האדם חייב היה לנסות הכל, ליצור ולבנות, לטוס, לפתח כלכלה ומערכות חינוך, להתעשר, להגדיל את תוחלת חייו, ומתוך זה להתייאש!!! דווקא מתוך האיגו המוגבר!! כי כך האדם יכול ל-ד-ע-ת שחומריות לא תוביל אותו לשום מקום, רק לעוד ריקנות….
    ורק מתוך כך, מתוך המשבר הכללי שקיים כיום בכל תחום אפשרי, האדם מתחיל להבין שהוא מפספס משהו, שהוא בעצם לא מבין איפה הוא חי ומיהו….שכל מה שעשה לא הוביל אותו לאושר הנכסף אלא לרק יותר סבל.
    האיגו האדיר הזה, הריקנות הזאת, היא משהו שצריך למלא, שהאדם חייב למלא. האגו הוא כמו כלי שהלך והתפתח עם הדורות, אולם הכלי הזה לא יכול להתמלא בכסף ובטכנולוגיות אלא במשהו אחר….
    תחשוב על זה כך- אם אתה כוח מסויים, מלא באהבה ונתינה, אז מה חסר לך??? חסר לך כוח אחר שירצה לקבל את מה שיש לך לתת…וזה בדיוק האיגו של האדם, הרצון של האדם שהולך וגובר ושהוא חייב מילוי!!! הטבע רק מחכה שהאדם יתייאש ממילויים חומריים וירצה מילוי רוחני….רק כך תתממש מחשבת הבריאה. לא מתוך הקטנת הרצונות של האדם, אלא להיפך, מתוך הגדלת האיגו….ואם תסתכל סביב, תראה שזה מה שמתרחש בעולם….האיגו הוביל את האדם בדיוק בצורה הזאת. כל השאר זה סתם דיבורים בעלמה שלא מחוברים למציאות!
    לילה טוב…

    הגב לשי
 • dan

  good that some light be shed on this subject

  by the way.. did you guys see the attempt that csi tried to pull of last week?

  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related
  obvious attempt
  of mind control

  הגב לdan
 • שי, מדבריך אני מבין שאתה כן הגעת להארה?
  .
  כי אני, בינתיים, מגשש באפלה… ובזמן שאני מגשש כך, וואלה אחי, לא מתאים לי לנשום אוויר מורעל, לשתות מים מורעלים, לאכול מזון שגודל מאדמה מזוהמת ועבר עיבודים מסרטנים, לעבוד כמו חמור מבוקר עד לילה ועדיין לא להצליח לסגור את החודש, ואם כל זה לא חיסל אותי, אז שזה יקרה בעוד איזה עימות אלים ומיותר. קשה מאוד להגיע להארה במצב כזה… אלא אם גם אתה מזדהה עם עקרון "הכל לטובה"?

  • שי

   חחח…כפרה עליך!!! כמוני כמוך!!!! אני רק מנסה להצביע על כל החיובי בכל החרא הזה!!! ויש חיובי….אני לא אומר 'הכל לטובה' , אני אומר שהחרא נועד לגרום לך להתייאש ולחפש אושר במקום אחר…ולא שסתם תכעס ותהיה ממורמר על הגורמים לחרא…
   לילה טוב אחי.

   הגב לשי
 • lenon

  אהלן שי,
  אתה צודק בכל מילה שרשמת ואין לי ברירה אלא להסכים עמך אך שים לב לדבר הבא:
  אתה רוצה לדעת איך הגענו לאיפה שאנו עומדים היום? אתה רוצה להיחשף לרוחניות שהייתה פה לפני התפתחותנו החומרית? אתה רוצה לדעת איך התפתחנו לכזה יצור חומרי? להלן כמה תשובות שעד היום הכי הניחו את דעתי בנידון:

  1. ספר בראשית, פרק ו':
  http://www.mechon-mamre.org/i/t/t0101.htm

  2. ההרצאות של ליוייד פאי שרון העלה כאן, הרצאות המדברות על מוצאו של ההומו ספיאנס.

  3.בסיס "איזור 51" בנבאדה.

  4. ציורים ושרידים באיזורים שונים ברחבי הודו, דרום אמריקה ומצריים.

  5. התרבות האבוריג'ינית והרוחניות המטורפת שהם חיו וחיים בה ביומיום. מומלץ לקרוא את "מסר האנשים האמיתיים" של מארלו מורגאן ואת "האבוריג'ינים" של אברהם שקד.
  6. הספר "ישמעאל" של דניאל קווין.

  להלן הקישור בו תוכל למצוא את כל שרשמתי לך לבדוק(עמוד 61 – החלק האחרון):

  http://docs.google.com/Doc?doc.....#038;hl=en

  ואם תחפש תמצא עוד שפע חומרים החושפים את הפאשלה "ההתפתחותית" שקרתה באבולוציית האדם לפני 100,000 שנה לערך.

  רמז: אנו לא חלק מההתפתחות הטבעית של האבולוציה, אנו שילוב של משהו מכאן עם משהו אחר. הרוחניות הייתה ועדיין מרכז חייהם של הציידים מלקטים הקדומים שמקצתם חי עד היום, האנשים האמיתיים של הכוכב הזה, אנו אלו שבאנו משום מקום והרסנו את תרבותם הרוחנית קליל. ומהיותנו הגענו משום מקום, חסרי הבנה בסיסית לסביבה ובלי עבר והוראות הפעלה, זו הסיבה שרק אחרי שנהרוס הכל, רק אז נתחיל להבין איך באמת עובד העולם ושהתעסקותנו היא ברוח בדיוק כמו התעסקותם של הציידים לקטים. האבולוציה לעולם לא היתה חומרית, היא הייתה מהרגע הראשון רוחנית, את החומר ההומו ספיאנס המהונדס הביא עמו, ולא מתוך התפתחות אבולוציונית אלא מתוך "ניסוי מעבדה" שהוא חלק ממנו, אותו הומו ספיאנס ששבר את רצף הרוחניות של האבולוציה אשר שררה פה עד הגיעו.

  תעיין בחומרים שרשמתי לך ואל תסתפק בהם, תמשיך לחקור עוד. זה פשוט מרתק מה שלא מגלים לנו בנושאים אלו…

  רק טוב שיהיה.

  הגב לlenon
 • יעל י.

  ניב, הנה הוידאו של הנאום של אסטולין (שלושה חלקים).

  http://www.youtube.com/watch?v....._embedded#!

  הגב ליעל י.
 • אמת

  מסתבר שג'ים קור היקר אינו ממש חובב של הישראלים. מספיק להסתכל בקריקטורה הנוראית שעולה כשנכנסים לאתרו. אגב- גם כל הפוסטים שלו בנושא, מראים בוודאות צד אחד בלבד של האירוע- את הצד של "פעילי השלום". מאכזב נורא.אשכרה ציפיתי ליותר מאדם שטוען שהוא חוקר את האמת.

  הגב לאמת
 • שפם

  רוב הלינקים נפלו

  הגב לשפם
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית