ראשי » בריאות » אתם כאן

מדענים טוענים עכשיו שריטאלין משפר יכולות מוחיות

 • מאת מנהל הפרויקט | 9 במרץ 2010
 • 1,637 צפיות | 2 תגובות
עודכן לאחרונה: 19 באוקטובר 2010

על-פי מחקר חדש, קבוצת מדענים טוענת שריטאלין
משפר יכולות למידה.
צריך לבדוק אם המדענים הללו לא היו על ריטאלין כשהם ערכו את המחקרים.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=3058
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

2 תגובות »

 • יעל י.

  מחקר מעניין. הנה מחקר סותר. "ילדים שלוקחים כדורים להפרעות קשב וריכוז לא מצליחים בבית הספר".

  http://www.theaustralian.com.a.....5831116701

  הגב ליעל י.
 • אורסלה

  הנושא ריטלין : אמפתמין- לא קראתי המחקרים המקושרים לכתבה אך מתוך נסיון אומר : מבוגר בעת שלוקח אמפטמין ולומד לקראת בחינה , המח קולט נפלא הרבה חומר נלמד ומצליחים לעבור הבחינה אפילו מעולה. הבעיה שהחומר הנלמד מתפוגג עם התפוגגות ההשפעה של האמפטמין לאחר יומיים שלושה . אז למדנו והצלחנו בבחינה . והחומר הנלמד אם נשאר, נשאר במעורפל אם בכלל.

  לילד קטן המקבל אמפטמין/ריטלין ,בעצם מכניסים לקיבולת הקטנה שלו סם שכמותית, הרוחניות שלו לא מסוגלת להכיל , בזה רק משיגים את היפך המטרה.

  אצל המבוגר, הלוקח ונשען באופן קבוע על "הישגי הריטלין" נוצרת התמכרות שהשפעותיה משך הזמן שליליות על מערכות הגוף והנפש . האדם בעצם פועל ומונע לא מטבעיו שלו אלא כמו אצל הילד , ככלי שאינו יכול להחזיק את האור מעל למידותיו.
  אדם מיושב בדעתו לא זקוק לתמריצים הללו אם משקיע בזמנו ובתובנתו במינונים נאותים דעת ושכל ומשלים את ענייני סביבת חייו באופן בריא וטוב.
  אז עיזרו לעצמכם קבלו החלטה ! איך אני מתפקד ??? !!! וכמובן הרפו הצילו את הילדים האומללים, נקו אותם מכל וכל הסממנים המרעילים . ההורים יתבעו על כך שלא נתנו מספיק תשומת לב או לא עזרו לילד לפתח הכישורים שלו בדרך טבעית.

  הגב לאורסלה
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית