התעוררות לחזון ולא למלחמה

 • מאת כותב אורח | 4 במרץ 2010
 • 3,249 צפיות | 60 תגובות
עודכן לאחרונה: 19 באוקטובר 2010

חברים אהובים, אחיות ואחים לדרך,

אני פונה אליכם בשל תרחיש אפשרי של מלחמה אזורית. מכינים אותנו למלחמה "מוצדקת" שעלולה הפעם להיגמר אחרת. הלוואי ואתבדה, אך למדתי לקרוא את תת-המודע הקולקטיבי ואני חש שלכולנו יש באופן כלשהו את הידיעה הזאת מתחת לסף ההכרה, אף כי עדיין מנסים להרויח זמן.

מלחמה לא פורצת ביום אחד בהיר אלא מתוכננת מראש זמן רב.
אנו שומעים יום יום את ההצהרות הפוליטיות של מנהיגינו, ואלו הם תופי המלחמה, אך איש כאן לא מזדעזע.
האם ניתן יד למלחמה הבאה? על פני השטח אנו מכירים את המשחק הכפול – ארה"ב "מרסנת" כביכול את ישראל מלפעול ופועלת בשם ה"שלום" – בעודה מתאמת את המועד המתאים לה, אולי בעקבות "פיגוע", ויתכן שכבר בחודשי הקיץ.
זה ברור לחלוטין שהמאמץ הפוליטי נידון לכשלון, אבל הפעם זאת תהיה ישראל שתצטרך לתקוף וגם לשאת בתוצאות.
ואכן ישראל מתכוננת, כי כבר לא מדובר בפעולה נקודתית כדוגמת מבצע "אנטבה", ובעיני רוחי אני צופה מלחמה שתוצאותיה גרועות בהרבה ממלחמת המפרץ. צריך לקרוא מבעד לחדשות: ראש הסי.אי.איי מבקר במסע דילוגים בישראל ובמצרים, סגן נשיא ארה"ב, ראש נאס"א, יו"ר ועדת החוץ בסנאט, תמרוני חיל האוויר האינטנסיביים, תרגולי אזעקה בערים שונות, מסיכות אב"כ שיחולקו בקרוב, פרישת טילי האמריקאים במפרץ וגם בארץ, נאום שר הביטחון על המלחמה הבאה עם סוריה שדרושה "כדי להשיג שלום", סגן הרמטכ"ל מתבטא על שנת המנוחה שעברה ב-2009 ועל השנה הזאת שתהיה קצת "אחרת".
בינתיים אנו מונחים לקבל את הרעיון של "מלחמת אין ברירה" כנגד "ציר הרשע". בדרך הזאת, ישראל תתקוף בלבנון, סוריה או איראן ע"פ תרחיש מתואם היטב, שבו לישראל תפקיד המשרת לא אותנו באמת, אלא את שינוי מאזן הכוחות העולמי במלחמה כוללת, שמטרתה לעצב את פני המאה. וכך, בעוד כולנו חיים את ה"כאן ועכשיו", מתחת לפני השטח מתארגנת המלחמה הבאה.
אך המנהיגים שלנו לא קולטים את התוצאות מרחיקות הלכת של מלחמה בשירות תפיסת המציאות שלהם, שבבסיסה הישרדות והרתעה.
האם לעם בישראל יש כלל מה לומר או שמא אנו כה שבויים בתפיסת המציאות שמציגים לנו?

עלינו להציף את הפחדים הקמאיים וההטבעות שמלווים אותנו מזה אלפי שנים לתוך המודע ולשחרר אותם לפני שיהפכו למציאות חיינו או ל"גורל".
ניתן למנוע את המלחמה הקרבה לפחות באזורנו. הזהות האמיתית שלנו היא התודעה בת האלמוות, נטולת הפנים, אבל יש לנו גם מחוייבות לחיים הארציים כאן ועכשיו ולגורל ילדינו. הקדושה נמצאת בלב ולא בכתבי הקודש, באידיאולוגיה או באדמה. זהו הבסיס היחידי האפשרי לכל קיום של האנושות בעתיד. וזה הזמן להתעורר, לא למלחמה אלא לחזון!

אני קורא לכל אלה שהתעוררו, מורים רוחניים, מטפלים, מרכזים למינהם ואנשים שאיכפת להם לחבור יחד, להתאגד ולהעצים זה את זה, ולפרק את תפיסת הזהות המותנית – האישית והלאומית – שעל פיה מבססים את התרחיש האזורי כעת. האחריות מוטלת עלינו ואף אחד לא יעשה את העבודה הזאת במקומנו. אם כל אחד יתמקד רק במסורת הרוחנית ממנה בא או בקהילת התלמידים והמטופלים שלו, הרי שאנו מחזקים את המנטאליות של הישרדות וצרכנות הקיימת כיום בארץ, והכתובת נמצאת כבר על הקיר. יש להבהיר למנהיגנו כי איננו זקוקים לעימות, בוודאי לא בשירותם של פחדינו או של האליטות בארה"ב ואירופה שעבורן ישראל היא רק כלי שרת במשחק הגלובלי.

ישנם רעיונות רבים וטובים כיצד ליצור רשת של מודעות, הכרה הדדית והעצמה בכדי לעורר את התודעה הקולקטיבית בארץ מן התרדמה העמוקה בה היא שרויה ולאמץ במקומה אופני חשיבה יצירתיים.

הייתי מעדיף להימנע כלל מן התפקיד הזה, אך זה המעט שאני יכול לעשות. ברור לי כי לא מקובל שעוסקים ברוח מתערבים בענייני המדינה ועם זאת אנו רואים מה קורה בעולמנו כאשר הנהגת מדינות נמצאת בידיים של אנשים בעלי תודעה אנוכית ומפוצלת. כמו כן, צר לי אם המכתב הזה הגיע אל מישהו ואינו מדבר אליו או לחלופין מעורר בו פחד. אין זאת הכוונה, אך אינני חש שלטמון את הראש בחול זה פתרון טוב יותר. לא ישלחו מכתבים נוספים כגון זה, והמטרה לעודד את מי שהדברים מהדהדים אצלו לפעול.

בברכה, אהבה ותודה,
אביחי
www.avihay.net

לאלה המעוניינים בכך, מוצגת על ידי תפיסה רחבה של המציאות האנושית בימינו בספר הוידאו וכן במאמר המפורסם בחלקים באתר מעריב. תפיסה זו שונה מהמקובל במקומותינו ונמצאת באחריותי הבלעדית..

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=2998
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

60 תגובות »

 • רון

  איזה צירוף מקרים
  בדיוק מצאתי את הווידאו המדהים הזה

  זוהי אכן מלחמה על הרוח
  ד"ר ביל דיגל מהרצאה וואו

  בConspiracy Con 2008

  END OF AGE, TECH & SPIRITUAL CROSSROAD

  סוף סוף זה עלה ליוטיוב
  פליליסט מסודר

  http://www.youtube.com/watch?v.....playnext=1

  הגב לרון
  • תודה רון,
   שוב, אני מסכים כי תמונת המצב כעת מאוד שונה מבעבר וצריך ללמוד אותה בזהירות. באשר לדיגל הוא מביא מידע רב, ברובו נכון, אך לפחות בעבר מתוך פחד ופסימיות. את אלה הייתי ממליץ לשרש מתוך התבוננות והעמקה פנימה כדי להשתחרר כל אחד באחריותו וע"פ דרכו.

  • יוסי

   בקרו באתר האינטרנט המדהים http://www.slavery.org.uk/science.htm שעוסק ביכולת הטכנולוגית בימינו לקרוא ולשדר מחשבות (קריאה, שידור ופענוח מרשימים של גלי מוח) של אדם ספציפי, מרחוק (קיולומטרים רבים) מבלי שאף אדם אחר בסביבתו של הקורבן אינו יכול להבחין בכך. חשוב לתרגם ולהפיץ את המאמרים הנ"ל בישראל בתפוצה המונית בכל מחיר, כי הטכנולוגיה הזו מיושמת בישראל ממש כיום באופן פיראטי, והסכנה לכולנו היא עצומה. מיישמי הטכנולוגיה הזו הם בעלי אינטרס להחזיק בידע זה בבלעדיות, ולכן יש סכנה שהם יפעלו על מוחותיהם של אנשים שונים במטרה לשכנעם שלא ניתן לפתח מכשיר תדרי מוח, או במטרה לנטרל אנשים שעלולים לחשוף אותם. הטכנולוגיה הזו גורמת כתופעות לוואי גם למצב דמוי סכיזופרניה, והסכנה היא שכל מיט שיטען שנחשף לה יוכר על ידי הממסד מייד כחולה סכיזופרניה, ועדותו לגבי קיום הטכנולוגיה הזו כלל לא תובא בחשבום כעדות לגיטימית. זה סוג של "איידס" טכנולוגי מבחינה זו. חשוב לקרוא, להפיץ ולפעול !!!

   הגב ליוסי
 • רון

  תודה לאביחי

  עלינו להימנע מהמילחמה (תקיפת אירן) גם בגלל הפרקטיקה
  נמנעים מלספר לנו את העובדות הבאות בתקשורת:

  מאמרו של טים אלכסנדר שהיה יועץ בשלוש חברות איירוספייס כשמומחיותו הינה
  השימוש בנשק מודרני בשדה הקרב.

  ציטוט:

  אנו נמצאים במזרח התיכון כרגע במצב MAD שכל צד יכול להשמיד את השני
  זה כולל את ישראל עם היכולת הגרעינית ואירן עם היכולת הביולוגית

  As the global bankers’ plan to bring down the American and world’s economy continues (so that they can acquire as much of our wealth as possible at ‘fire sale’ prices ~ an old strategy; and herald the introduction of their New World Order), the world is facing another much worse danger. A regional war in the Middle East that will involve global strategic weapons of mass destruction

  When the USSR was falling apart, and in the aftermath of the USSR
  breakup, Iran spend a lot of money to hire some of the best Soviet
  biological war experts. The advanced biowar weapons that Iran has
  developed gives Iran a Global Strategic Weapon of Mass Destruction that
  can unleash levels of death among the populations of the major neo-con
  nations (USA, UK, France, German, Italy, etc.) very similar to that from a
  global strategic nuclear strike. This means that Iran and her allies have a
  MAD with America, Canada, the United Kingdom, France, German, Italy,
  etc.

  During the 2006 war the world watched as Israeli towns were hit time and
  time again by the Katyushas. What was not discussed by the main stream
  news media was the fact that the ordinance delivered by the Katyushas
  was mainly harassment fire with very limited effect. The Iranian/Syrian
  trained and supplied Hezhollah commandos were holding back their
  “heavy stuff” both in terms of their longer range guided missiles capable
  of hitting southern Israel and most importantly warheads of strategic
  military importance. That is NBC (nuclear [in this case radiological]
  chemical and biological) and advanced-conventional warheads. They
  were demonstrating their ability to deliver “ordinance on target” and their
  ability to survive a heavy Israeli ground and air combined arms attack.

  המשך

  http://labvirus.wordpress.com/.....nder-earl- of-
  stirling-war-on-iran-the-perfect-storm-from-hell/

  הגב לרון
 • רוני

  לכותב המאמר שלום,

  שאלה לי אלייך?

  האם אתה מאלו שלבשו את מדי הצבא בעבר ועכשיו מטיפים לשלום.

  אולי במקום לבלבל את המוח של מלחמות או שלום, פשוט תפסיקו להתגייס לצבא.

  "החלוצים של עולם נטול מלחמות הם הצעירים שמסרבים לשירות צבאי"~ אלברט איינשטיין

  המנהיגים לא משחקים אף במשחק הזה של "אמת או חובה". הם אף לא יספרו לחיילים (סליחה..בשר התותחים העתידי) את האמת, והם לא חייבים לאף אחד שום דבר.

  עכשיו אתה מבין? זה לא "הם".
  זה הציבור שמתגייס.
  הגיהינום הוא הזולת.

  תקרא את זה בפאנן שלך- מצחיק, אבל מאוד נכון.
  http://eincyclopedia.wikia.com.....4%22%D7%9C

  וגם זה קשור:

  http://eincyclopedia.wikia.com.....%99%D7%AA)

  הגב לרוני
  • הרקע האישי שלי לא רלוונטי לבעיה. כולנו צומחים ותפיסת המציאות שלנו משתנה ואין בכך בושה. להפסיק להתגיס כעת לצבא זה מהלך שלא יתפוס כל תמיכה וגם אין לו סיכוי להשפיע על הקונפליקט הנוכחי שעל סף הדלת. אני מסכים עימך שזה "אנחנו" ולא "הם" ולכן הפניה היתה לאנשים בעלי השפעה בציבור.

 • אברהם

  אביחי שלום.
  נכון ששוב נושבות באיזור רוחות מלחמה,כאחד שנולד בארץ,כחצי שנה לפני הקמתה,מלבד תקופה קצרה לאחר מלחמת ששת הימים,תמיד נשבו פה רוחות אלה.באם נוסיף לזה את כשרונם של מנהיגינו להתנצל ולהתצדק אל כל עוולה באיזור,
  הרי זה ממש נס שהמדינה עוד קיימת.
  לפני ימים אחדים הציע מנהיג אירן לערוך הצבעה באו"ם לגבי המשך חוקיות הישות הציונית בארץ ישראל.אני מבטיח לך שאם הצעתו לערוך הצבעה תתקבל,היא תעבור ברוב גדול.
  אחמדינגד הוא רק האחרון ברשימת שונאי ישראל,
  שתמיד מצאו את אוזנו של העולם הנאור קשובה.
  זה אותו עולם שקיבל בהבנה את דרישת נשיא מצרים לפנות את כוחות האו"ם מסיני ערב מלחמת ששת הימים,על מנת לא להפריע לצבא המצרי לפלוש לארץ.עוד לא היו שטחים כבושים.אני יכול לחזור אחורה בהיסטוריה ולהביא עוד הרבה דוגמאות.הנקודה שאני רוצה להדגיש זה שצריך לשם שינוי להפסיק לחשוב שהכל תלוי רק בהתנהלות שלנו,גם לשאר העולם יש חלק באחריות למצב.
  אני עוד זוכר את החרדות שהיו כאן ערב מלחמת המפרץ הראשונה.הדבר שהרגיע אותי אז היתה ההכרה, כי כל אחד מהדורות הקודמים של העם היהודי היה מתחלף איתנו בשמחה.תחשוב על זה.

  הגב לאברהם
  • לאברהם,
   בוודאי כי לא הכל תלוי בהתנהלות שלנו, אך היא הדבר היחידי שיש לנו עליו אחריות ויכולת השפעה, כבני אדם וכאומה. אני לא חש שהמנהיגים שלנו מפגינים אחריות בהצהרות שלהם ונראה כי הם ששים אלי קרב למלא את התפקיד הרגיל שמילאנו עד כה ומייעדים לנו. עם זאת, המצב כעת הוא שונה מאוד ממה שהיה בעבר, גם בתמונה האנושית הכוללת, ועלינו לצמוח ולהשתנות בהתאם. צריך ללמוד מה קורה בעולם כדי להבין זאת לעומק ולא לפעול באופן אוטמאטי מתוך תגובה מותנית. האם נעשה זאת?

 • harmony

  שלום אביחי וברוך הבא
  איזה יופי למצוא אותך כאן
  אל האתר שלך הגעתי לפני כחודש דרך כתבה שכתבת במעריב ,וקראתי את כולו בשקיקה.
  אני שמח לראות עכשיו שהוספת המון דברים חדשים.
  אני מאוד בעד זה שאנשים רוחניים ידברו על נושאים כאלה
  זוהי עוד דרך להתעורר ולעורר
  כל הכבוד לך על האומץ ווהשקעה

  הגב לharmony
  • תודה רבה על העידוד והתמיכה. בעיני כולנו "רוחניים" והמטרה העיקרית של התעוררות היא ללמוד לחיות בלב ולפעול מתוכו ולהשתחרר ממע' האמונה למינהן. במקרה הזה זאת תפיסת ההישרדות-הרתעה של ישראל, שהיתה נכונה אולי בעבר אבל מוטלת בספק לאור התרחיש האזורי הנוכחי. שלך,
   אביחי

 • authority

  המציאות תשתנה ברגע שהתסריט השתנה.
  התסריט המשונן כל שעה בשעה כשמגבירים תרדיו ומקשיבים לחדשות.
  המאזינים מאמינים לשדרן ומגיבים כאילו מה שהוא מדקלם זה אמת.
  הכל שטויות…חברה

  הגב לauthority
 • authority

  נשיא איראן הבטיח לכולם שהמדינה שלו פתוחה לכל מי שרוצה ללמוד באוניברסיטה מקומית.
  הוא פרופסור והבטיח לתת למעוניינים סיור אצלם בבתי ספר

  הגב לauthority
 • דור

  יש עכשיו "בחירות" בעיראק ואני די בטוח שכולכם יודעים שמי שיפר את החוזים עם תאגידי הנפט, ימצא את עצמו במהרה עמוק מתחת לאדמה.
  קבלו את זה:
  http://en.wikipedia.org/wiki/O....._Programme
  "נפט בשביל אוכל" (התוכנית הסתיימה בשנת 2003), לא ידעתי אם לצחוק או לבכות כשגיליתי את זה.

  הגב לדור
 • אלדד

  יום שישי בשעה 6 בערב תפילה משותפת למען
  המדינה.
  כל אחד בביתו ישלח אנרגיה למדינה.
  נדמיין את האנשים במדינה שמחים במהלך
  ההעברה.

  הגב לאלדד
 • אביב

  לגבי המלחמה הבאה ישראל היא לא זאת שתתקוף ראשונה, היא דבר ראשון תותקף ע"י ערביי ישראל לאחר רעידת האדמה הגדולה, ראשוני הערבים שיתקפו יהיו בצפון וזה יהיה לאחר שיגור טיל חריג ביחס למה ששוגר עד עכשיו על נקודה מאד אסטרטגית בצפון שתגרום לפיצוץ גדול בהרבה מרדיוס הפיצוץ הטבעי של הטיל, המאורע ידווח בחדשות(כן כי את זה גם השקרן הטוב ביותר בעולם לא יוכל להסתיר מתחת לשטיח בטענה שהשטיח קיבל מכה ויש לו בלוטה אז הוא לא מנסה כבר)ויגרום לפאניקה בכל איזור הצפון – דבר שהכובשים ינצלו טוב מאד בשביל להשתלט על כל האיזור עם נשק שישאיר את צה"ל משתינים במכנסיים, כל זה יקרה אבל רק לאחר שתתבצע "טעות" בהחלטת ממשלת ישראל וראש הממשלה שיכהן באותו חודש יתן את רמת הגולן בתמורה לכוס קפה וסיגריה עם אסד ותו לא, המשך השיחה כבר בתמורה לכמה שכונות בירושלים.
  בשלב הזה צה"ל כבר יוצא למלחמה בכל הכח נגד הפולשים ומצליח להדוף אותם לזמן מסוים, מפקדי צה"ל גאים בהצלחה הרגעית אך מתוכננת מצד הפולשים ובאותו יום משוגר טיל עם כוונת GPS הנושא בתוכו 2000 פצצות מצרר לעבר הקריה מה שמוחק את כל הבסיס מיידית, מגדלי עזריאלי נופלים, קילומטר רבוע נחרב כלא היה ואנשי מדינת תל-אביב מתים מפחד.
  ראש הממשלה המכהן שכבר קיבל סרטן בערמונית שבעקבותיו הגיע למצב שממנו מפחד כל גבר מגיע אל סופו בסבל רב שהוא לא רלוונטי כדי לחרוג כמה שפחות מנהלי כתיבת ההודעות, שר הביטחון דואג למה שהוא אמור לדאוג – לביטחון…של עצמו ועולה על מטוס אקספרס לארה"ב אך לא מצליח להתחמק מידם הארוכה של המושכים בחוטים/באקדח שמשחרר יריה אל לבו בעודו במדרגות הנעות.

  שלטון מוסלמי מושלט בארץ, כולם רוצים את ירושלים, איראן משגרת פצצת מימן אל האוקיינוס האטלנטי כי אמריקה בגדה בה והפרה את התכנית המקודית, אף פעם לא היו להם פיוזים כאלה ארוכים, הפצצה גורמת לצונאמי של 2 קילומטר גובה שמוחק גם את הפדרל רזרב :)))))) ועוד אסונות טבע קשים פוקדים את ארה"ב, מאחר שנפלה "יד הצדק והשלום" בעולם נפתחים כל הסכסוכים הישנים בו זמנית – המשך יבוא

  הגב לאביב
 • תודה על הקריאה הזו להתעוררות.
  .
  אכן, "מבשלים" לנו את התודעה בהכנה למלחמה הבאה עלינו לרעה. כפי שזה נעשה מזה שנים שנימה, ולא רק בארץ. הלמות תופי המלחמה היא מוזיקה עתיקה, שליוותה רבבות אל מוות אכזר בטרם עת וללא הצדקה. אך ההבדל הוא שכיום, יותר אנשים מבינים שהדברים לא חייבים להיות כך, שגורלו של האדם נתון בידיו, ולא על ידי מני כוחות עלומים הגדולים ממנו. יש לנו את היכולת להתנגד להובלתנו כצאן לטבח. והשלב הראשון הוא ההתוודעות, ועל כך תודה לאביחי ולניב.
  .
  בדיון על "מלחמה", מאוד חשוב לחדד: מי נלמם, על מה ולמה? מי מרוויח ומי מפסיד?
  .
  לרוב מקובל לומר ש-"מדינות" ו-"עמים" נלחמים. האמנם? ואולי החלוקה היא אחרת? ואולי כפי שאני לא רואה שום סיבה לצאת להרוג גברים, נשים וילדים רק מפני שהם מדברים שפה זרה ומחזיקים במנהגים שונים, אותם "אויבים" גם הם לא מעוניינים באותה השמדה?
  .
  לאור זאת נשאלת השאלה, מיהם אותם אלו המחרחרים מלחמה? והאם אנו חייבים לשתף עימם פעולה?
  .
  מלחמה אינה אסון טבע בלתי נמנע, זהו אסון מעשה ידי אדם. אין על מי להטיל את האחריות. מלחמה לא "פורצת", אלא אלו הם אנשים בשר ודם שמחליטים להשמיד את זולתם.
  .
  לגבי, אני לא מזדהה עם הרצון להשמיד אף אחד. ומה אתכם?

 • authority

  פחד…האדם הכי רציונל ואנושי…ברגע שהוא מהופנט לחשוב שהוא צריך לחיות במצב תמידי של אי וודעות…אז יותר קל להפחיד ולשלוט בו.
  ברגע שהוא מעיז לחשוב בביקורטיות על רצף המחשבות הוא יסנן אותם כבדויות או לא…ואז הפחד יתפוגגת

  הגב לauthority
 • זה הולך להיות מלחמה גרעינית הולך להיות פה חילופי אש גרעינים תבנו לכם מבנה תת קרקעי אביב זה לא ישראל דבר ראשון שהולכת לגרום לזה לקרוא זה החראות שלמעלה בראש הפרמדיה ורעידת אדמה לא יקרה כי אם הם היו רוצים לעשות הם כבר היו עושים כמו כמו שעשו בהיטי ובכל המקומות

 • מר. שיפל

  אוקי…

  אני רוצה להתייחס רגע לקטע:
  "אני קורא לכל אלה שהתעוררו, מורים רוחניים, מטפלים, מרכזים למינהם ואנשים שאיכפת להם לחבור יחד, להתאגד ולהעצים זה את זה, ולפרק את תפיסת הזהות המותנית – האישית והלאומית – שעל פיה מבססים את התרחיש האזורי כעת."

  מצטער לבשר לך אבל מורים רוחניים ומרכזים כאלה ואחרים של אנשים ש"התעוררו" מהווים חלק נכבד מהבעיה, הם מנחילים להרבה מאוד תלמידים ואנשים עקרונות של הסדר העולמי החדש. דברים כמו נטישת זהות לאומית, כמה בריא זה כאשר הסדר העולמי החדש רק רוצה שכולנו נוותר על הלאומיות שלנו ונחליף אותה במדינת עולם דיקטטורית סוציאליסטית אחת. יתרה מזאת אותם "מתעוררים" מביאים לנטישת תפסית זהות דתית אישית בדת הומניסטית חדשה של הניו-אייג'. אותם אנשים שמבטיחים להוביל את התלמידים שלהם אל האור בדיוק כמו בלשכות הבונים החופשיים, כאשר התלמידים לרגע לא חושבים על כך שמלאך האור ואוחז האור הוא לוציפר, אותו עקרון המוביל את ההונאה. אתה לא מדבר על חופש לצערי, אתה מדבר על להכין את כולם מנטאלית לכינון הסדר העולמי החדש, אבל אולי זה הקארמה שלנו לא? …

  So Mote It Be אביחי…So Mote It Be… ושהמבין יבין…

  הגב למר. שיפל
  • מר שיפל היקר,
   אכן עלית על דמיון אפשרי בין מטרות ה"סדר העולמי החדש", כפי שהם מוצגים במקומות שונים ובין קריאה לזהות טרנסנדנטאלית שאינה מבוססת על לאום או דת בניו אייג', אבל מה שעושה את ההבדל בחיים ובכל דבר בעצם הוא לא הרעיון שלשמו, כביכול, אנו פועלים אלא הכוונה שממנה יוצאים והתובנה שבצידה. בעוד שכוונת הסדר העולמי היא להדק מנגנוני שליטה על ההמונים כוונת הרוחניות היא לשחרר את האדם מהאפשרות להיות נשלט ע"י מע' אמונה, ותפיסת זהות כאישיות ולאום, על סמך חויה ישירה של זהות עמוקה היותר, ויחי ההבדל! עם כוונות שונות מגיעים למקומות שונים, אלא אם כן הולכים לאיבוד בדרך, מה שאיני מכחיש שקרה למורים רוחניים כאלו או אחרים. כשאתה לוקח מדברי ומוציא מהקשרם נדמה כאילו חוויה של הזהות האמיתית עוזרת ל"סדר העולמי החדש" נדמה לי כי לא פנית לבחון הרקע והמאמרים באתר שלי, כל שכן איני מזוהה עם הניו אייג' או עם תפקיד המורה הרוחני. יש הבדל בין לפרק את המצב הנוכחי בעולם רק על מפני השטח, בכוח האלימות וההרס, מה שיטביע את חותמו בתודעה הקולקטיבית למחזור האנושות הבא, לבין להתמיר את הזהות האישית והלאומית מבפנים ע"י חקירה עצמית ולימוד, כדי להביא למצב שבו אנשים לא ימחקו את הלאום והאישיות שלהם, אלא יחיו מעבר להן. יש מספיק אתגרים ואפשרויות לאנושות ככלל במדע, בתרבות, וכו' מבלי לעסוק באובססיביות ולהלחם זה בזה על חלקות אדמה ואידיאולוגיות. רוחניות אמיתית אינה סט של רעיונות או אידיאלים, שעליהם אפשר להתווכח עד אין סוף, אלא חוויה שבצידה תובנה. בהחלט, התמרה רוחנית של האנושות תביא גם היא בסופו של דבר ל"סדר עולמי חדש" מסוג כלשהו, אבל לא לזה המיוחל ע"י האליטות בעולם ולכן אפשר לומר בתפיסה דואלית של המציאות כי שני צידי הם למען "סדר עולמי חדש" ולהיתלות במושג כמשהו המעורר פחד. אותי המושג לא מפחיד כלל, אלא חשוב לי מה הוא מקפל בתוכו!! כשחיים ב"ראש" הכל הופך למושגים שאפשר גם למות בעבורם . . . האם העולם שלך היה יותר טוב בלי גנדי?

  • אתה מכליל הכללה גסה.
   מורים רוחניים כמו שאביחי מדבר עליהם היו הרבה לפני הניו-אייג'
   ויהיו הרבה אחריו.

   • jock

    "התמרה רוחנית של האנושות תביא גם היא בסופו של דבר ל"סדר עולמי חדש" מסוג כלשהו, אבל לא לזה המיוחל ע"י האליטות בעולם…"
    אתה בטוח?
    … once that a student abandons the old trodden highway of routine, and enters upon the solitary path of independent thought – Godward – he is a Theosophist, an original thinker, a seeker after the eternal truth, with 'an inspiration of his own' to solve the universal problems.
    http://www.katinkahesselink.net/quote/

    "Creation is not finished. Man is clearly approaching a phase of metamorphosis.
    The earlier human species has already reached the stage of dying out….
    All of the force of creation will be concentrated in a new species…
    [which] will surpass infinitely modern man….
    Do you understand now the profound meaning of our National Socialist movement?"
    (Adolf Hitler, quoted by Hermann Rauschning, _Hitler ma'a dit [Hitler Speaks]

    למנהל – המונח ניו אייג בגלגוליו עוד מבבל ובטח גם מלפני

    הגב לjock
 • מר. שיפל

  ג'וק הוצאת לי את המילים מהפה, וזה לא קורה הרבה פה בפורום. רציתי להוסיף על מה שכתבת:

  אביחי הדיבורים שלך והאתר שלך מסגיר אותו כמסונכרן מאוד עם גישת הניו-אייג'.

  Homo noeticus is a term loosely translated as "Spirit-Soul Man" and refers to a posited 'next stage in human evolution' by some New Agers. Mystics such as P. D. Ouspensky, Jan van Rijckenborgh and Rudolf Steiner have predicted this or something similar as a new stage in human development.

  Homo noeticus is believed to possess abilities which are now seen as paranormal, such as telepathy, telekinesis and a heightened spiritual awareness. The purported existence of indigo children is cited as evidence of this phenomena.

  כפי שאתם רואים תורת הגזע פה עלתה למימד הרוחני. רודולף שטיינר התאוסוף!! שאנטרופוסופיה שלו אפילו משחק תפקיד בארץ דיבר בצורה שלא משתמעת לשתיי פנים על תורת הגזע. הנה מה לפי דעתו הרמה הרוחנית של היהודים באותו סולם:

  פרקים 9 ו 11 באתר האנתרופוסופיה

  . The human being now lives in a state of balance between the promoting forces of the Sun and the retarding effect of the Moon.
  (The roles of Christ and Jehovah are connected with these matters.)

  Contemporary with the Egyptians and the Greeks were the Jews, the 'chosen' people, directed by their personal god Jehovah. For reasons connected with evolution and beyond our immediate consideration, Jehovah had made his spiritual home in the Moon-sphere, and just as the Moon reflects the sunlight so Jehovah reflected the Sun-spirit. In very mundane terms he was the acting representative.

  http://www.anthroposophy.org.u.....ter11.html

  ניו אייג' היה שמו של המגזין של הבונים החופשיים מתחילת המאה, זה בגלל ש NEW AGE הוא לא דבר חדש כלל. זה הסוס הטרוייאני לרעיונות המיסטיים של Mystery Babylon כדי להנחיל את הפילוסופיה לכולנו.

  רקע על האישה מהציטוט הבא, אליס איי ביילי, אחת ממנהיגי התאוסופיה אחרי בלבטסקי, ומתוך כתבה ממעריב:

  יחד עם זאת אין כמעט זרם תיאורטי במגוון הדעות והפילוסופיות המרכיבות את המטריקס הניו אייג'י שלא הושפע ממנה. בין שאר הרעיונות שביילי פיתחה והפיצה, רעיונות המשמשים עד היום נדבכי יסוד בהשקפת העולם הניו אייג'ית, אפשר למצוא למשל את הדעה שישוע אינו בנו היחיד של אלוהים, אמונה שהיא הבסיס לדוקטרינה הנוצרית, אלא רק אחד משרשרת ארוכה של מאסטרים שבחרו להופיע על פני האדמה בזמנים שונים. זהו רעיון שלא הגביר את הפופולריות שלה בקרב הממסד הנוצרי, אבל חיבב אותה ביותר על דורות צעירים של מערביים שחיפשו משמעות חדשה למושג האלוהות. גם מושגים כמו קארמה וגלגול נשמות חדרו למערב דרך ספריה המוקדמים של אליס ביילי. על פי תיאוריית גלגול הנשמות של ביילי כל אדם חוזר לרובד הגשמי פעמים רבות עד התיקון הסופי שממנו הוא אינו חוזר יותר אלא נשאר לנצח ברובד האלוהי. המוות הוא מעין הפוגה, חופשה בין חיים לחיים המאפשרת לנשמה להתבונן במעשיה, בחוויות ובניסיונות שצברה ברובד הגשמי ולהכין את עצמה לגלגול הבא. הישועה, על פי אליס ביילי, היא הרגע שבו האדם מבין שיש בו טבע אלוהי. כל האנשים בלי יוצא מהכלל הם התגלמות ישירה של הכוח האלוהי.

  אז מה היא אומרת? ציטוטים עם מקורות:

  "The Jewish race, who loved the possessions of the world more than they loved the service of Light, joined ranks with the rebels against God" and therefore "… the law of racial karma is working and the Jews are paying the price, factually and symbolically, for all they have done in the past." She further claimed that "the Jews are the reincarnation of spiritual failures or residues from another planet…" and that "the word 'love' for others is lacking in Judaism… The Jew has never grasped the love of God." (Esoteric Healing, 1949) She also wrote that only "when selfishness in business relations and the pronounced manipulative tendencies of the Hebrew people are exchanged for more selfless and honest forms of activity" would anti-Semitism cease and that "the Jewish problem will be solved by intermarriage; that of the Negro will not." (Esoteric Healing, p. 263 et. seq.) (ref)

  אז כן היהודים הם הכי עקשנים על רכושנות והגדרת הלאום, כנראה שהם לא מפותחים מספיק לסדר העולמי החדש מהזווית של הניו-אייג'.
  וכן אם במקום גאנדי היה בהודו אנשים שבאמת אכפת להם מהחופש של ההודים הם היו עושים שם את מסיבת התה כמו שהאמריקאים בעטו החוצה את הבריטים, ולא עושים הפגנות של ממש שינו משהו, היום כמו במשך כל השנים בהודו אנשים חיים ברמת חיים כזאת ירודה שלא מגיע לאף אחד עם גבוד עצמי לחיות בו! אבל, בגלל רעיונות הקארמה, גילגולי נשמות שלהם הם אוכלוסיה שמקבלת בקלות את השעבוד, כי אין להם הצמדות לדברים חומריים מטריאליסטים, תאמין לי שזה יהיה כל כך נוח לסדר העולמי החדש שכולנו פתאום נהיה "קדושים".

  הגב למר. שיפל
 • מר. שיפל

  רציתי להוסיף שהציטוט הראשון בהודעה הקודמת למי שרוצה לבדוק זה מכאן:

  http://en.wikipedia.org/wiki/U.....o_Noeticus

  וזה מוקדש גם לכל מי שנפל בפח של הזיבולי שכל על ילדי אינדיגו….

  לסיכום, הסדר העולמי יעדיף שנפסיק להיות יהודים ונתחיל להיות יותר בכיוון הרי-קרישנה, ראו מקרה עיר האור:

  http://www.infokatot.com/39450.....7%93%D7%9D

  So Mote it be אביחי.

  הגב למר. שיפל
 • מר. שיפל

  אגב להוסיף על דבריו של ג'וק התאוסופיה והבנייה החופשית הם ילדים תאומים, התאוסופיה צמחה מהבנייה החופשית זה עובדה היסטורית. אליס ביילי הייתה נשואה לפוסטר א. ביילי שהיה בונה חופשי דרגה 33. וההודעה הזאת מכוונת לאנשים שכן אכפת להם מהמידע הזה ושכן מבינים את המשמעות שלו, לאלה שהמילה בנייה חופשית לא מעורר כלום, ההודעה הזאת לא מיועדת לכם.

  הגב למר. שיפל
  • בוקר טוב ושבת שלום! למר שיפל וג'וק היקרים,
   אין לי כוונה להתווכח בזכות הניו אייג' שאינו ביתי וגם לא לענות על טענות בדבר השתייכות אליו. מי שמחפש לעצמו מטרות למסעי צלב כדי לתעל את עצמו ימצא רעיונות למכביר ויקלע לשרשרת ויכוחים אינסופית עם דומיו. זה כמובן יותר קל ונוח מאשר לעשות חקירה עצמית, לפחות ביחס למניעיו, אם לא בהקשר הרחב יותר של הזהות שלו. כפי שהסברתי במאמר שבקישור, מבלי להתעורר מן הסיפור ה"קטן" של האישיות, גם אם נדע היטב מה קורה בעולם, אין לנו כלים – לא לשלוות נפש – ולא לראיה של כוון צמיחה אפשרי אחר לאנושות. אין לי מה להציע למי שבוחר לחיות בחשיבה, אלא לקוות ולהתפלל שיתעורר יום אחד לחוויה עצמית ישירה, וסייג לחכמה שתיקה. שבוע טוב לכם ידידי.

   • limorwolf

    יפה אמרת אביחי.

    הגב לlimorwolf
    • מר. שיפל

     אני ראיתי אנשים שלא היו צריכים חקירה פנימית מעמיקה, ולא עשו מדיטציה דקה בחיים שלהם, אשר היו יותר "מוארים" ויותר רגועים, ויותר שלווים בשאנטי אמתי אמתי רק בזכות זה שהם הקימו משפחה טובה, שיש להם אישה אוהבת וילדים וזהו, אז אל תשים את החקירה הפנימית הזאת כתנאי הכרחי לחיים שלווים, זה שזה מתאים לך זה לא צריך להיכלל על כולם.

     מצטער שאני "חי בשכל", ככה שאין לך ממש מה לנהל איתי דיון כי עוד לא "התפכחתי", אני ימשיך לנהל דיונים אם אנשים שגם "חיים בשכל" כי כנראה זאת הרמה התודעתית שלי כרגע…

     אביחי, אני בסך הכל רוצה לנהל אתך דיון, זה דבר נורמלי, שבני אדם עושים. לא צריך לקרוא לזה ויכוח, ואין מה להתבייש כשיש לבני אדם מחלוקות, זה לא בגלל שהם לא עשו מספיק עבודה פנימית, זה בגלל שכולנו אנשים שונים, והיופי בחופש הוא שמותר לנו להיות כאלה… אהה… רגע… יכול להיות שלא נפל לי האסימון שכולנו אחד…הרי אני חי בחשיבה לא? ייקח לי זמן להתעורר לחוויה של עצמי ישירה לא? עד אז אני כנראה לא מתאים לסדר עולמי החדש מהכיוון ה"טוב" שאתה מעלה.

     תשמע, אני שמח שהוצאתי ממך שאתה כן רוצה שנלך לכיוון סדר עולמי חדש, מפה הקורא הרגיל עם ראש על הכתפיים יוכל לשפוט את מה שאתה אומר, ואת הדיון שלנו.

     הגב למר. שיפל
 • jock

  "לאלה שהמילה בנייה חופשית לא מעורר כלום, ההודעה הזאת לא מיועדת לכם"(???!!)
  באמת יש כאלה?? את איזו קונספירציה מנסים לחשוף הפ?
  לאביחי – אני לא מטיל ספק במניעים שלך אני לא חושב שאתה חבר בסדר עולמי חדש
  קראתי באתר שלך ונראה לי שלא למדת הרבה על הבניה החופשית והתורה שלהם זה הכל – (אולי אני תמים)
  http://www.sacred-texts.com/mas/md/index.htm
  http://www.sacred-texts.com/eso/sta/index.htm

  הגב לjock
 • אברהם

  שלום לכולם.
  עלתה פה הצעה של אביחי כיצד להגיב ואו להתנהג בתגובה לרוחות המלחמה המנשבות באיזור.אני מכבד את דעותו ודעת כל שאר המגיבים,אבל מה עניין שמיטה להר סיני.
  איני מבין כיצד תורת הניו אייג,תאורית הסדר העולמי החדש וחיזיונות אפוקליפטים,יכולים לשנות או לעכב החלטה
  ולו הפעוטה ביותר נגד מדינת היהודים.
  ההיסטוריה שלנו מכיחה לצערי, כי תמיד כשסמכו על גורם אחר שיעשה עבורינו את המלאכה שילמנו את מלוא המחיר.
  לדעתי העולם סביבינו לא מוכן עדין להפנים
  ולקבל קיום של מדינה יהודית. דקה לאחר שברי המזל ביננו יזכו להיזרק לים,תגיעה האהדה לישראל ז"ל לשיאים מרשימים.האם שווה לנו להשתתף בניסוי. כדאי לדעתי להיצמד לשיטה המוכחת האומרת כי המתכונן לא יופתע.
  בוא נחכה לתנועת שלום עכשיו ולו במדינה ערבית אחת,לפני שנמשיך לחפש איפא טעינו.

  הגב לאברהם
  • מר אברהם היקר:
   .
   מה שחלק מהדוברים כאן מנסים לומר, ואני בכללם, הוא להרים מבט טיפה מעבר לאופק של האיבה הבין-תרבותית, אל עבר אפשרות שאיבה זו הינה מפוברקת ונשענת על שיקולים צרים של מספר בעלי עניין, שיקולים שאולי אף עומדים בסתירה עם טובת כלל הציבור – דובר העברית מחד, ושאר השפות של מגוון הברואים על פני האדמה מאידך.
   .
   או בניסוח אחר, להסיט את זווית המחיצה שבין בני-האדם: אין זו מחיצה אנכית בין "עמים" שונים, אלא מחיצה אופקית הנשענת על מאפייני שליטה בחברה ובמשאביה. כך שבעצם, המאבק אינו בין "הציבור הישראלי" ל-"ציבור האירני" אלא בין "המשקיעים" בעסקי הלוחמה לבין בשר התותחים הסופג בגופו את תוצרי אותה תעשייה.
   .
   אין אני מתיימר לדבר בשם איזו אמת מוחלטת טרנצנדנטלית, אלא אני רק מעלה אפשרות קלושה לאיזו זווית אחרת לאותם "עימותים" מתמשכים המטביעים אותנו בנהרות של דם ואש, שוב ושוב, פעם אחר פעם, כל פעם תחת שם ומיתוג אחרים, כאשר אידיאלים שונים ומשונים מגוייסים כדי להעניק לגיטימציה בעיני הציבור ולגייס את תמיכתו לעוד מסע הרס מיותר.

   • me

    דנטון שלום,
    אברהם גם צודק. אם נרים מבט אל עבר האופק נראה שהאיבה אינה לגמרי מפוברקת ופה ושם היתה קיימת והיו כל מיני גיצים באויר, אם כי לא ברמות של היום. היום היא הרבה יותר מועצמת ומוגדלת והפעם הצדק גם איתך: בגלל מס' בעלי עניין בעלי שיקולים צרים ואינטרסים אנוכיים. הבעייה היא שהם קפצו על גיצי האיבה הנ"ל הזינו אותם בדלק רב והפכו את הגיצים לשריפה ענקית אך יחד עם זאת בשליטתם ולתועלתם כמו אנשי עסקים מוכשרים וזריזים שעלו על נישה כלשהי והצליחו בכשרון מסחרי רב (יש לציין) ובציניות, אכריות ואנוכיות רבות יותר, לנצל ולדחוף את ההתרחשויות לטובתם הכמעט בלעדית. המצב כרגע הוא שהרבה גם בזכות עידודם ותמיכתם, יש איבה בין העמים ומדי פעם אנחנו נזרקים לזירת הקרב כמו שני גלאדיאטורים על פי פקודתו של הקיסר ולכל צהלתו של ההמון ולצערי אם לא נדע להגן על עצמנו לא נצא מהמשחק האומלל הזה באופן שבו היית רוצה לראות את עצמך ואת בני משפחתך.
    כדי לפתור את המצב הנ"ל באופן משביע רצון נדרשים הרבה יותר מאשר להגיד : "פוס, שברו את הכלים ולא משחקים"… דבר ראשון יש להבין את הכוחות שדוחפים אותנו למצב הזה ולנטרל אותם ואת השפעתם עלינו, או לפחות להסיט אותם לכיוון פחות מזיק. כל עוד סך הכוחות שפועל ועוצמתו הכוללת לא תשתנה לא ישתנה המצב.
    נניח שנגיד שאנחנו לא מעוניינים להילחם וגם לא נעשה כלום, אך ישנם בעלי עניין שהם גם בעלי השפעה רבה, שכן מעוניינים כרגע במלחמה באזור. אז גם אם לא נעשה כלום, זאת לא בעייה כל לך גדולה מבחינתם לפברק תקיפה של צהל/ מוסד וכו' בשביל לחמם את הצד השני ולגרום למלחמה שאנחנו לכאורה פתחנו בה ושאנחנו אשמים בה. ושלא יהיה לך כל צל של ספק, כולם גם יהיו בטוחים באשמתנו. ואם נושמד אז כל הסיפור הזה ימשיך בגרסה דומה. אותה הגברת בשינוי אדרת.
    כדי להביא לשלום בעולם בכלל ובאזורנו בפרט, מעבר לכך שעלינו להיות שוחרי שלום, לא רק שההכרזה על אי רצון להילחם צריכה להיות דו צדדית (כן אין מה לעשות חשוב שגם הצד השני לא יהיה מעוניין להילחם בנו) אך גם חשוב שתהיה לנו יכולת לנטרל את כל שאר הכוחות הזרים מלדחוף אותנו לכל מני מצבים שלא רק שמועילים רק להם, אלא גורמים נזק רב לנו. השלב הראשון בלנטרל את הכוחות הזרים הללו הוא להבין את מטרתם, אופן פעולתם ונקודות התורפה והחוזק שלהם ושלנו. לא הכי פשוט ללא ספק. מעבר לאתגר, זה יכול בהחלט לעייף ולייאש לפעמים, אבל צריך להכיר במציאות ואם היא לא מוצאת חן, צריך לשנות אותה בדרך הנכונה ולא סתם לטמון את הראש בחול. צריך לנטרל את כוחם והשפעתם של אלו אשר "מטביעים אותנו בנהרות של דם ואש, שוב ושוב, פעם אחר פעם, כל פעם תחת שם ומיתוג אחרים"

    הגב לme
 • vesta

  האויב – חניכה גלובלית לתורת הבניה החופשית

  Born with insight and a raised fist
  A witness to the slit wrist, that's with
  As we move into '92
  Still in a room without a view
  Ya got to know
  Ya got to know
  That when I say go, go, go
  Amp up and amplify
  Defy
  I'm a brother with a furious mind
  Action must be taken
  We don't need the key
  We'll break in

  Something must be done
  About vengeance, a badge and a gun
  'Cause I'll rip the mike, rip the stage, rip the system
  I was born to rage against ’em
  Fist in ya face, in the place
  And I'll drop the style clearly
  Know your enemy…Know your enemy

  Yeah

  Hey yo, and dick with this…uggh
  Word is born
  Fight the war, *** the norm
  Now I got no patience
  So sick of complacence
  With the D the E the F the I the A the N the C the E
  Mind of a revolutionary
  So clear the lane
  The finger to the land of the chains
  What? The land of the free?
  Whoever told you that is your enemy

  Now something must be done
  About vengeance, a badge and a gun
  'Cause I'll rip the mike, rip the stage, rip the system
  I was born to rage against ’em
  Now action must be taken
  We don't need the key
  We'll break in
  I've got no patience now
  So sick of complacence now
  I've got no patience now
  So sick of complacence now
  Sick of, sick of, sick of, sick of you
  Time has come to pay…

  Know your enemy

  Come on
  Yes I know my enemies
  They're the teachers who taught me to fight me
  Compromise
  conformity
  assimilation
  submission
  ignorance
  hypocrisy
  brutality
  the elite
  All of which are American dreams

  הגב לvesta
 • אלדד

  "נניח שנגיד שאנחנו לא מעוניינים להילחם וגם לא נעשה כלום, אך ישנם בעלי עניין שהם גם בעלי השפעה רבה, שכן מעוניינים כרגע במלחמה באזור. אז גם אם לא נעשה כלום, זאת לא בעייה כל לך גדולה מבחינתם לפברק תקיפה של צהל/ מוסד וכו' בשביל לחמם את הצד השני ולגרום למלחמה שאנחנו לכאורה פתחנו בה ושאנחנו אשמים בה" , נאמר כאן אך טעות הדבר

  ברגע שאתה מפסיק להגיב לאט לאט גם הצד
  השני נרגע למרות מאמצים של "הנוכלים" לחמם.

  אתה מניח בטעות שחייבים שיתוף פעולה בכדי
  להפסיק להילחם.
  יש הבדל גדול בין מלחמה להגנה עצמית.
  בכדאי להקל על ההבנה כך כמה שנים אחורה והשווה זאת לילד שמציק לך בהפסקה , ואחרים מעודדים אותו, ותבין לבד שאתה יכול לעשות
  הרבה בלי להלחם איתו ורק להגן על עצמך.

  הגב לאלדד
  • מר. שיפל

   אני לא מסכים איתך, אם נרגיע פה את הצד שלנו, האו"ם והותיקן, וארה"ב ימשיכו לאמן את "לוחמי החופש" בשביל להשמיד אותנו ולהקים פה את מונרכית הבריטיש יזראליזם יחד עם המורה הרוחני התאוסופי (ע"ע ג'יטו קרישנמורטי) שילמד אותנו איך להתנהג בגלל שאנחנו "חיות אדם שעדיין חיים בשכל". אם לא שמתם לב הכריזו מלחמה על החופש שלנו, וזה כולל את החופש לעשות חקירה פנימית מעמיקה. הדרך לצאת מזה לדעתי הוא להצליח להראות לערביים שאנחנו באותה סירה, ושאנחנו מריונטות של אותו כוח אשר משחק בנו למען הטובות ההנאה שלו. מעבר לעניינים כלכליים הרעיון של קבוצה המשתמשת בשתי פלגים של העם השמי הוא נקמה היסטורית של בני האלמנה של סמיראמיס הזונה של נימרוד מבבל.

   הגב למר. שיפל
   • freeThinker

    מי בדיוק זה הצד שלנו? מי צריך להרגיע?
    אם אתה מאמין ששני פלגים בעם השמי נלחמים זה בזה בגלל נקמה היסטורית ושאנחנו בעצם באותה סירה עם הערבים אז מי זה הצד שלנו? מדינת ישראל? צה"ל? הפוליטיקאים ה"קנויים" שלנו?

    ברור לכל כי מדינת ישראל היא הצד החזק באזור, ובתור צד חזק יש לו היכולת לקבוע כללי משחק. את כללי המשחק לא יקבעו האזרחים בגיוק כמו שהם לא קובעים מי יהיה ראש הממשלה. אנחנו חיים באשליות שאנחנו (פעם ב4 שנים לערך) מחליטים מי ימשול בנו ומהו המצע שעל פיו זה יקרה. כמו שכל השרים וקובעי המדיניות בארץ הן מריונטות של אליטות (בין אם אמריקאיות או בריטיות זה לא ממש משנה) כך גם כללי המשחק שבהם תבחר ישראל להשתתף (או שלא להשתתף) לא יושפעו מהאזרחים ומתמיכתם (או אי תמיכתם) במשחק הכללי.

    הדרך היחידה באמת לשנות משהו היא לא להשתתף במשחק בכלל, המשמעות היא לא להסכים להרים נשק בשום תואנה שהיא (גם עם יבואו ויפחידו אותם שזה התחלת הסוף של המדינה), רק ע"י שבירת הכלים אנחנו באמת יכולים להשפיע, כל עוד נשתמש בכלים שחילקו לנו נוכל מקסימום לשנות את ציר הזמן למאורעות עתידיים ולא לבטל קטסטרופות עתידיות. כמו שמהלכים עלינו אימים שהאירנים ישמידו אותנו בגרעין, ככה מהלכים אימים על האירנים שישראל תשמיד אותם בגרעין (והם יותר קרובים לאמת) ומי שירוויח ממלחמה כזו זה תמיד צד ג' משום שצד א' וב' לא יכולים להרוויח ממלחמה שהם משתתפים בה. תראו בהיסטוריה מי הרוויח ממלחמת העולם הראשונה ומי הפסיד ותבינו שכל המדינות הן מריונטות ולכן מפסידות ממלחמות ורק אנשים וגופים פרטיים יכולים להרוויח ממלחמות מפני שהם לא מסכנים כלום ויכולים להרוויח הכל (לדוגמא: איי. ג'י. פרבן במלחמת העולם השנייה).
    הגלובליזציה (הפרטת העולם) נותנת כוח-על לחברות ולגופים פרטיים, הם לא מסכנים כמעט כלום (למעט קצת כסף) ויכולים להשתמש בכוח אדם בלתי מוגבל כמעט כדי להנחיל את האג'נדה שלהם. אם ימותו בעקבות מלחמת העולם השלישית 2 מליארד איש זה לא ישנה לבעלי השליטה על חברות-העל והן רק יוכלו לספור את הרווח שעשו בעקבותיה. חברות הנשק, חברות הרכב, חברות האנרגיה ושאר החברות הרעות שקיימות מנהלות את העולם לצרכיהם בלבד בלי אחריות ציבורית ובלי צורך לתת את הדעת לאיכות החיים במדינות השונות או לתוצאות ההרס שגרמו. הבעיה היא שהחוק נמצא לצד בעלי הכסף ולכן אי אפשר להתמודד מולן בכלים שהן בנו וטיפחו (נסו לתבוע את חברת "טבע" או "רפא"ל" בבית המשפט העליון ע"ש רוקפלר בירושלים) והדרך היחידה היא לשבור את הכלים ולא להסכים לשחק את המשחק.

    אי שבירת הכלים תוביל אותנו לאסון בטוח בזמן הקרוב (מלחמה עולמית גרעינית), שבירת הכלים אולי תוביל אותנו לאסון בזמן הלא רחוק (כיבוש ישראל ע"י מדינות ערב), מה עדיף??

    החיים בין הפטיש לסדן הם החיים הנוחים ביותר עבור האליטות והם לא יוותרו על האשליות שהם מטפחים אצלנו ואצל "אוייבנו" כדי שיוכלו לשמור על הסטטוס-קוו המלחמתי באזור. אסור לתת לעצמנו ליפול שוב ושוב ושוב למלכודת הדיסאינפורמציה הזו וחייבים לשם כך קודם כל להפסיק לקנות את המידע שלנו על העולם מאותם מקורות שהיינו מורגלים אליהם עד היום. כמו שעכשיו אנחנו יודעים שלסדאם לא היה נשק להשמדה המונית כך נדע עוד 5 שנים שגם לאמדינג'אד לא היה נשק כזה, אבל זה כבר יהיה מאוחר מדי ואיראן כבר תהיה עוד אחת מהמדינות שארה"ב סיפחה לעצמה בעולם, בראש איראן יעמוד שליט שנוח ל"קהילה הבין לאומית" והעולם כולו יהיה למשך שנים אזור רדיואקטיבי ומסוכן ומי שישרוד בו יהיו אלו שמכתחילה הכינו את עצמם לכך ובנו מנהרות ובונקרים גדולים ומפוארים. אם נמשיך להאמין שאנחנו חייבים להילחם אחרת נושמד אנחנו באמת נושמד, ולא ע"י מי שאנחנו חושבים.

    איינשטיין אמר: “כל עוד מבקשים להשיג ביטחון באמצעות התחמשות לאומית, לא תוותר שום מדינה על איזשהו כלי נשק העשוי להבטיח לה ניצחון בזמן מלחמה. לדעתי, אפשר להשיג ביטחון רק על-ידי ויתור על כל מערכות ההגנה הצבאיות הלאומיות”. ואני אוסיף ואומר שהזמן לכך הוא עכשיו מפני שאוטומציה של צבא מתרחשת בקצב מסחרר, במיוחד בישראל, ובעוד שנים לא רבות לא תהיה אפקטיביות לאי הרמת נשק, הנשק יורם אוטומטית ע"י רובוט כלשהו או מזל"ט או מטוס חדיש ללא טייס. ואז נבין שהכל היה לשווא, הרובוט (והמפעיל מאחוריו) יכוונו את אותו הנשק על היהודים כמו גם על הערבים, אז רק נבין שיכולנו לחסוך חיים רבים ודם רב אם לא היינו משחקים את המשחק מלכתחילה. במצב כזה כבר יהיה מאוחר מדי למחשבות על מה יכול היה להיות ולכן אסור להגיע למצב הזה וכבר עכשיו לא להרים נשק משום סיבה שהיא ולהיות מוכנים לשאת בעונש על סירוב שכזה, אני יכול להבטיח שהעונש יהיה קל בהרבה מהאלטרנטיבה של לקיחת חיים שלא בצדק. כמו כן אני מאמין שהעונשים יוקלו ככל שיגדל מספר האנשים שמסרבים להיות פיונים על הלוח עד לרמה של חוסר בענישה כלל.

    אנחנו מדינת צבא ו12 שנים בחינוך החובה במדינה רק מכשירים אותנו ל3 שנים (מינימום) של שירות "רובוטי" בתעשיית הנשק. אנחנו רק כלי הניסוי בתעשייה זו ולא נרוויח דבר אם התעשייה תרוויח, להיפך, ככל שהתעשייה תתרחב ותשתכלל יצטרכו יותר שפני ניסוי בכדי לנסות את כל מדף המוצרים החדש, יצטרכו לייצר יותר מלחמות וזה יכלול גם יותר חיילים להתנסות במלחמות החדשות. תמיד תהיה לנו את המלחמה המקומית שלנו ("הבעיה הפלשתינית") אבל מדי פעם היא לא מספיקה ואנחנו נצטרך לייצר מלחמות חדשות כדי לנסות כלים חדשים שתעשיית הנשק שלנו ייצרה ולפעמים אפילו תעשיות אחרות ייצרו (לדוגמא ה"חץ" וה"פטריוט", אחד כחול-לבן והשני כחול-לבן-אדום). אנחנו רק שפני הניסוי לכל המלחמות ואת אף אחד לא מעניין מה שפן הניסוי רוצה או מה טוב לו.

    בינתיים השפנים ישנים על האף, מה יעיר אותם?? מה יגרום להם להתפכח מהתכנות?? מה אפשר לעשות לפני שיגיע צו 8 (מוחק התודעה האולטימטיבי)??

    המסקנה היחידה שהצלחתי להגיע אליה היא שבראש ובראשונה, לפני כל דבר אחר, חייבים להפסיק לשחק את המשחק בכל דרך אפשרית (כולל פציפיזם), רק אח"כ נוכל לחשוב מה הדרך שכן צריך לפעול בה ושתהיה שונה מהותית מהדרך שבה שיחקנו (שיחקו בנו) עד היום.

    הגב לfreeThinker
 • Danton

  היישום של הגישה הוא בהבנה שהמדיניות של בעלי השררה נשענת על תמיכה ציבורית. לכן, אם מצליחים לשנות את דעת הקהל מתמיכה במלחמה לקראת התנגדות, תשמט הקרקע מתחת לרגלי המחרחרים, הן מהצד שלנו הן השני, והשלישי (המרוויחים).

  הגב לDanton
 • authority

  everybody farts.
  flatulence is not contingent on race,creed or nationality.
  thus, the differences between the masses are merely due to propaganda and innuendo.
  once you strip someone of their various identities and their respective connotations…they're bare human.
  if they're humane or not, depends on their scent…yet that is up to the Individual to ascertain/

  הגב לauthority
 • אברהם

  שלום לכולם
  בעתיד בשעורי ההיסטוריה כשילמדו על תקופתנו
  יספרו על מלחמת מאה השנים של העם היהודי ששב לארצו,בודאי השיעור יתחיל בהסבר כי מיעוט בעם הזה, היה צריך במשך מאה שנה לשכנע רוב לא גדול מאחיו שמקומם בארץ ישראל ולאחר שניבחרה האופציה לשוב לארץ,
  לקח עוד מאה לשכנע מיעוט יהודי ורוב ערבי כי הכן מקומנו כאן.בזכות ולא בחסד.
  מהמקום שלנו כרגע קשה לקבל שעוד לא הגענו למנוחה ולנחלה.
  אויבי המדינה משתעשעים בידיעה כי גורלנו לא יהיה שונה מגורל המדינה הצלבנית ששרדה כאן כ70 שנה.
  כלומר אנו נמצאים בציר הזמן במקום שעדין לא אבדה תקוותם של אלה המיחלים לאובדננו. אם יש בכוונתנו להגיע לשלום המיוחל יש פשוט לחרוק שנים ולהמשיך עד סוף המסלול.
  אם בשיעור ההיסטוריה בו התחלתי את תגובתי,
  מדינת ישראל תהיה כבר היסטוריה,זה כבר תלוי, ביכולתנו העם ולא המנהיגים להחזיק מעמד. כולי תקוה

  הגב לאברהם
 • באותו שיעור היסטוריה ילמדו איך קמנו והשתחררנו מהחלילנים מהמלין, שבאמצעות תופי המלחמה הרועמים הובילו אותנו כצאן לטבח.
  .
  The Time Is Now

 • אלדד

  אברהם אל תלך לשם כי הזאב יאכל אותך אממ…

  http://www.shiron.net/artist?t.....;play=true

  הגב לאלדד
  • me

   אז זאת הרמה וזאת הגישה ועוד מאחד שמתיימר להיות פציפיסט נאור, אוהב את הזולת ומתחשב??? נו טוב. אמרת משהוא בתגובות קודם אלדד על ילד שמציק בהפסקה??

   הגב לme
   • freeThinker

    מה קרה?? הזדכית על חוש ההומור בבקו"ם?
    טוב, יש גבול למה שאפשר לצפות מאדם שמכנה את עצמו בקול שמשמיעה הכבשה 🙂

    אני מקווה שהבנת שזה היה בהומור. הומור זהו הדבר היחיד כמעט שמאפשר לנו לחיות בעולם שכזה בלי רצון להרים את הידיים ולתת לכוחות האפל לנצח.

    קח את החיים יותר בקלות, יש מספיק אחרים שידאגו שיהיה לך קשה, אתה לא צריך לעזור להם..

    הגב לfreeThinker
    • me

     אל תדאג ההומור הוא בן בית אצלי אבל "הומור" מסוג להניח קליפת בננה ולהתגלגל מצחוק כשאשה זקנה מחליקה עליה או שאר סוגי ה"הומור" שצוחקים ומתבדחים על חשבון משהו אחר לא מצליח להצחיק אותי ברוב המקרים, עמך הסליחה

     הגב לme
 • מר. שיפל

  DANTON אתה עושה לי בחילה עם הססמאות המהפכה הצרפתית האילומיניסטית, אותה ססמא שג'ורג' בוש האב השתמש, אותה ססמא שהשתמשו במהפכת הפועלים האנגלית של האבירים הטמפלרים (ע"ע Born in blood).

  בגדול אבל אני ואתה חושבים דומה, צריך להאיר לכולם מי מנהל אותנו, ולמה.

  הגב למר. שיפל
  • לבריאות עם הבחילה אחי, לבריאות.
   איך אתה מעדיף לטפל בה, עם תרופות פארמצטיות, או בכל מני שיטות ניו-אייג'יות מבית מדרשם של שטני האילומינטי?
   🙂
   .
   תאיר חופשי, אחי, תאיר. הרי באנו חושך לגרש, לא?
   🙂

 • רון

  CIA + Mossad + MI5 = AlQueada

  העובדות:

  תהנו

  http://whatreallyhappened.com/.....qaeda.html

  הגב לרון
 • כבר פרסמתי זאת איפהשהו כאן, אך בעקבות דבריו של רון כאן לעיל, זה מתחייב שוב – דוגמה מתועדת וממוסמכת לשיתוף פעולה בין הממשל הבריטי, האמריקאי (וזרועות הביצוע שלהם – סוכנויות הביון) יחד עם מחתרת איראנית, להפלת המשטר באיראן בשנים 1952-53. הסיפור הזה כבר מזמן עבר מההגדרה "תיאוריית קונספירציה" ל-"מזימה שהוכחה היסטורית". מתוך הערך בויקיפדיה:
  .
  http://he.wikipedia.org/wiki/%.....7%93%D7%A7
  .
  ציטוטים רלוונטיים:
  .
  " באוקטובר 1952 הכריז מוסאדק כי בריטניה הינה "האויב" וניתק את היחסים הדיפלומטיים עמה. בנובמבר ובדצמבר 1952, אנשי מודיעין בריטים הציעו לאנשי ה-CIA לשתף עמם פעולה בסילוקו של מוסאדק. בארצות הברית עלה לשלטון נשיא חדש, דוייט דייוויד אייזנהאואר, והוא ווינסטון צ'רצ'יל הסכימו בחשאי לסלק את מוסאדק מעל הבמה הפוליטית.
  .
  ב-4 באפריל 1953 אלן דאלס, מנהל הCIA, הסכים להקצות מיליון דולר למבצע שיביא לנפילת מוסאדק. הסוכנות החלה במבצע תעמולה, אך לאחר מכן החל המבצע לעלות על פסים מעשיים. המזימה, שנודעה כ"מבצע אייג'אקס", סבבה סביב אישיותו של השאה הצעיר. נעשו ניסיונות לשכנע את השאה להשתמש בכוחותיו כשליט על מנת לפטר את מוסאדק, ובמקביל נזרעו זרעי סכסוך בין הגורמים השמאליים והגורמים הדתיים והלאומנים בממשלתו של מוסאדק. "

 • רון

  חשמל חופשי – כאן ועכשיו

  רוב המלחמות הם על שליטה במקורות אנרגייה

  כתבה טלויזיונית במדיה המרכזית ! – זה לא חלום זה מציאות וזה קיים כבר עכשיו – ומשקיעים ניכנסים בהמוניהם
  שתי מדענים אוסטרליים

  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

  זה מזכיר לי את עדותו של תומאס קאסטלו מהמתקן הסודי בדולצה ניו מקסיקו – של בני אנוש וחיצונים שבו הוא מתאר שרוב הטכנולוגייה שלהם בנוייה על כח מגנטי (גם בבסיס עצמו)

  הגב לרון
 • freeThinker

  הפברוק שנקרא אל-קעידה, מתוך כתבה של הBBC

  http://www.youtube.com/watch?v=J9SGqU5OvG0

  הגב לfreeThinker
 • me

  Thanks freeThinker!

  הגב לme
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית