ראשי » בריאות » אתם כאן

גם בישראל מדווחת התקשורת: שפעת החזירים – מגפה מזוייפת

 • מאת מנהל הפרויקט | 12 בינואר 2010
 • 2,399 צפיות | 3 תגובות
עודכן לאחרונה: 19 באוקטובר 2010

"מתקפה חריפה של ד"ר וולפגנג וודרג, ראש מחלקת בריאות במועצת אירופה ומומחה בעל שם בטיפול במגפות, על חברות התרופות הגדולות: לטענת וודרג, החברות ארגנו "קמפיין של פאניקה" כדי ללחוץ על ארגון הבריאות העולמי להכריז על המחלה כעל מגפה עולמית. וודרג, שקרא להקמת ועדת חקירה שתבדוק את הפרשה, מכנה את ההתנהלות הזו "אחת השערוריות הרפואיות הגדולות של המאה".

לחצו לקריאת הכתבה

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=2801
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

3 תגובות »

 • ניק

  אני את האמת חשבתי על זה שהמגפה מזויפת עוד לפני שהגעתי לאתר הזה וד"א מגעילות אותי הפרסמות האלו שהם מנסים לדחוף כדי שאנשים יתחסנו!

  הגב לניק
 • mustafa

  מדהים אותי כל פעם להיתקל בציטוטים של שרים וחברי הכנסת בנוגע ל-"מגיפה" ולחיסון. אולי לרכז אותם בפוסט אחד יכול להיות רעיון לא רע.

  "
  ח"כ כרמל שאמה (ליכוד) לא ממהר להתחסן. "המבצע רק יוצר פאניקה מיותרת בציבור", הוא אומר, "שפעת החזירים לא "כצעקתה", ואני לא חושב שהמצב כזה קריטי.
  "עובדה היא שלא מחייבים את כל האוכלוסייה להתחסן נגד השפעת. חברי הכנסת צריכים להיות אחרונים להתחסן ולא לקפוץ בראש. אני לא נוהג להתחסן ואני לא רוצה שיטיילו לי בגוף כל מיני חיידקים, עם כל הכבוד למשרד הבריאות ולמרפאת הכנסת".
  "
  http://www.nrg.co.il/online/29/ART2/037/766.html

  "
  השר דניאל הרשקוביץ' אמר: "דווקא רציתי להתחסן והלכתי לרופא הכנסת, אבל ד"ר ליפשיץ אמר לי שהמלצתו הרפואית היא להימנע מכך‭."‬
  "
  http://www.ynet.co.il/articles.....30,00.html

  הגב לmustafa
 • limorwolf

  ישראל מחזירה 2 מיליון חיסונים בשל העובדה שהציבור ממעט להתחסן.
  אבל החדשות הטובות באמת הן:
  " מדו"ח המרכז הלאומי לבקרת מחלות שהתפרסם היום עולה כי נמשכת הירידה בתחלואה במחלות דמויות שפעת בכל הארץ ורמת התחלואה נמוכה בהרבה מהממוצע. הנתונים מתקבלים מקופות החולים מכבי וכללית. בנוסף יש ירידה במספר הפניות למיון ילדים ותפוסת המיטות בבתי החולים היא כצפוי בעונה. תוצאות מעבדה מדגמיות מצאו כי 13 אחוז מהתחלואה דמויית השפעת נגרמה מנגיף שפעת החזירים."

  http://www.ynet.co.il/articles.....90,00.html

  הגב לlimorwolf
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית