תגליות מדהימות של מדעני DNA רוסים

 • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 17 בדצמבר 2009
 • 11,797 צפיות | 60 תגובות
עודכן לאחרונה: 6 בינואר 2012
די-אנ-איי

די-אנ-איי

מאסטרים ומורים רוחנים ידעו זה עידנים שגופנו יכול להיות מתוכנת מחדש ע"י שימוש בשפה, מילים ומחשבות.
המחקרים שלפניכם הוכיחו הנחה זו באופן מדעי.

הדי.אן.איי האנושי הוא אינטרנט ביולוגי ובהרבה מובנים, נעלה לעין שיעור על מקבילו המלאכותי.
המחקר הרוסי העדכני ביותר מסביר בצורה ישירה או עקיפה תופעות כגון: ידיעת העתיד, אינטואיציה, ריפוי ספונטני, ריפוי עצמי, טכניקות של משפטי חיזוק עצמי, הילות של אור מסביב לאנשים (בעיקר מאסטרים רוחניים), השפעתו של המיינד על מזג האוויר והרבה הרבה יותר.

בנוסף, ישנה ראיה לקיום טווח חדש לגמרי של רפואה שבה ה-DNA יושפע ויתוכנת מחדש על-ידי שימוש במילים ותדרים ללא צורך בחיתוך והוצאה של גנים שלמים. רק ב-10% מה-DNA שלנו נעשה שימוש בבניית החלבונים. זהו המקטע היחידי שמעניין את הרפואה המודרנית המערבית, והוא היחיד שנבחן ומקוטלג.
שאר ה-90% נחשבים כ-"זבל".

החוקרים הרוסיים, משוכנעים שהטבע אינו טיפש, הצטרפו לצוות של בלשנים בהרפתקה של חקר 90 האחוזים של "הזבל".
התוצאות שלהם, מה שהם גילו ומסקנותיהם נחשבים ללא פחות ממהפכניים ומדהימים.

לפי הממצאים שלהם, הדי.אנ.איי שלנו, לא רק אחראי על בניתו של הגוף אלא גם משמש כמאגר מידע ותקשורת.
הבלשנים הרוסיים גילו שהקוד הגנטי, במיוחד במקטעי ה-90 אחוז שנחשבו כ"חסרי שימוש", עוקבים אחר אותם חוקים לשוניים כמו כל השפות האנושיות.

למטרה זו הם השוו את חוקי התחביר (הדרך שבה מילים מתחברות ליצירת משפטים), חוקי הסמנטיקה (חקר המשמעות בשפה) וחוקי הדקדוק הבסיסיים. הם מצאו שהאלקליינים ב-DNA שלנו בעלי דקדוק משלהם ויש להם חוקים ברורים, בדיוק כמו השפות שלנו.
לכן, השפה האנושית לא הופיעה בצורה אקראית, אלא היא השתקפות של ה-DNA הפנימי שלנו.

הפיזיקאי והביולוג המולקולרי הרוסי פייטר גארג'ג'ב ועמיתיו, חקרו בנוסף את ההתנהגות התדרית של ה-DNA. בקצרה, השורה התחתונה היתה: "כרומוזמים חיים מתנהגים בדיוק כמו מחשב הולוגרפי בהשתמשם בקרינת לייזר – endogenous DNA laser radiation. המשמעות היא שהם הצליחו, לדוגמא, להכניס תבניות תדרים מסויימות (צליל) לתוך קרן דמויית לייזר שהשפיעה על תדר ה-DNA וכך על האינפורמציה הגנטית עצמה.

מאחר והמבנה הבסיסי של זוגות האלקליינים ב-DNA והשפה שלנו (כפי שהוסבר קודם לכן) הוא בעל אותו מבנה, אין צורך בפיענוח של ה-DNA.
צריך פשוט להשתמש במילים ומשפטים של השפה האנושית!
גם הנחה זו הוכחה באופן מדעי!

חומר גנטי (ברקמה חיה, לא בויטרו) תגיב תמיד לקרני לייזר צלילי/מילולי ואפילו לגלי רדיו, אם התדרים המתאימים (צליל) יהיו בשימוש. עובדה זו מסבירה לבסוף בצורה מדעית, מדוע לחיזוקים חיוביים במשפטים (כגון: "אני לא מפחד", "אני מאושר" וכ"ו), להיפנוזה וכ"ו יש השפעה חזקה על הגוף והמציאות האנושית.
זה טבעי ונורמלי לחלוטין שה-DNA שלנו יגיב לשפה…

הרצאה של דיוויד וילקוק:

בעוד שחוקרים מערביים חותכים גנים יחידים מה-DNA ומכניסים אותם למקום אחר, הרוסים יצרו מכשירים שמשפיעים על חילוף החומרים המולקולרי של התא דרך תדרי רדיו ואור, וכך תיקנו פגמים גנטיים.

הם אפילו שמרו תבניות מידע של DNA ספציפי ושידרו אותם לDNA אחר, וכך תיכנתו מחדש תאים לגנום אחר. למעשה הם שינו בהצלחה, לדוגמא, עוברי צפרדעים לעוברי סלמנדרה פשוט דרך שידור תבניות המידע הגנטי!
בצורה כזו, המידע כולו הועבר ללא תופעות הלוואי שקורות כאשר חותכים ומכניסים מחדש גנים נפרדים מה-DNA.

התקדמות זו מייצגת מהפיכה מדהימה, משנה מציאות: פשוט דרך ויברציות (תדרי צליל) ושפה במקום הטכניקה המיושנת של חיתוך והדבקה.

הניסוי הזה מצביע על הכוח העצום של גנטיקת גלים / תדרים, עם השפעה גדולה הרבה יותר על התפתחות האורגניזם מאשר התהליך הביוכימי של רצפים אלקלניים.

מורים רוחניים ואיזוטריים ידעו במשך עידנים שגופנו ניתן לתכנות ע"י שפה, מילים ומחשבות.
הנחה זו הוכחה כעת בצורה מדעית.

כמובן שהתדר חייב להיות מדוייק. וזה מסביר מדוע לא כולם יכולים באותה רמת הצלחה לעשות זאת עם אותה תוצאה תמיד. האדם האינדיבדואלי חייב לעבוד על פיתוח התהליכים הפנימיים ועל שיפור עצמי בכדי ליצור תקשורת מודעת עם ה-DNA

המחקר הרוסי עובדים על שיטה שאיננה תלויה בגורמים כאלו ושתמיד תצליח (וזו הסכנה הגדולה בעיניי – נ.ד.כ), בהתחשב בשימוש בתדר הנכון. אך ככל שתודעתו של האדם מפותחת יותר, פוחת הצורך במכשיר כלשהו: האדם יוכל להשיג את התוצאות הללו בעצמו.
המדע יפסיק לזלזל סוף סוף ברעינות כגון אלו ויסביר את התוצאות בצורה מדעית.
וזה לא נגמר כאן.

החוקרים הרוסיים מצאו גם שה-DNA שלנו יכול ליצור תבניות בריק, וכך ליצור חורי תולעת מגנטיים!
חורי תולעת הם המקבילה המיקרוסקופית למה שקרוי גשר איינשטיין-רוזן בחורים שחורים (מה שנשאר אחרי שכוכב קרס לתוך עצמו) (מעבר בין שתי נקודות במרחב-זמן).

חורי תולעת הם מנהרות שמחברות שני אזורים שונים לגמרי ביקום ודרכם יכול לעבור מידע מחוץ להשפעה של זמן/חלל.
ה-DNA מושך אליו את חלקיקי המידע הללו ומעביר אותם לתודעה שלנו.
תופעה זו של היפר-תקשורת (טלפטיה, תקשור) יעילה ביותר במיוחד בזמן של הרפיה.

מתח, חרדה או אינטלקט היפראקטיבי מפריעים ומונעים היפר-תקשורת או שהמידע מתקבל בצורה מעוותת לגמרי.
בטבע, היפר-תקשורת מתקיימת בהצלחה במשך מיליוני שנים. הסדר המופתי בחייהם של חרקים מוכיח זאת בצורה דרמטית.
האדם המודרני יודע זאת בצורה מאוד עדינה כ-"אינטואיציה".
אך גם אנחנו יכולים להשיג שליטה מלאה בתהליך.

כדוגמא מהטבע, כאשר מלכת נמלים מופרדת מהמושבה שלה, הפעולות הנותרות ימשיכו לבנות ולהתנהג לפי התוכנית.
אך אם המלכה תמות, כל העבודה במושבה תפסק. אף נמלה לא תדע מה לעשות.
ככל הנראה, המלכה משדרת את "תוכנית הבניה", גם ממקום מאוד רחוק, דרך תודעת הקבוצה.
היא יכולה להיות רחוקה ככל שתרצה, כל עוד היא עדיין חיה.

אצל בני אנוש, היפר-תקשורת באה לידי ביטוי בדרך כלל כאשר אדם מקבל לפתע גישה למידע שאינו קיים בתוך מסגרת ההתנסות שלו.
היפר-תקשורת כזו מוצגת לעתים קרובות שהשראה או אינטואיציה (גם בתקשור, במצב טראנס).
המלחין האיטלקי ג'ייאספה טארטיני, לדוגמא, חלם לילה אחד שהשטן ישב לצד מיטתו, מנגן בכינור. בבוקר שלמחרת, טרטיני רשם את היצירה מחלומו בדיוק רב מהזכרון.
הוא קרא לה: "סונטת השטן".

סונטת השטן:

גישה ליידע אינצקלופדי ורחב, מתועדת בספרים רבים אצל מאסטרים ויוגים גדולים.
כאשר היפר-תקשורת קורית, אדם יכול לראות ב-DNA, כמו באדם עצמו, תופעה על-טבעית.

המדענים הרוסים הקרינו דגימות DNA באור לייזר. על המסך, נוצרה תבנית גלים אפיינית. כשסילקו את הדגימה, תבנית הגלים נותרה במקומה. הרבה ניסויים מבוקרים הראו שתבנית הגלים המשיכה להגיע מהדגימה שהורחקה, אשר שדה האנרגיה שלה נותר לבדו. אפקט זה נקרא "אפקט רוח הרפאים של ה-DNA". משערים שאנרגיה מחוץ לחלל-זמן עדיין זורמת דרך "חורי-תולעת" שעברו שפעול לאחר סילוק הדגימה. תופעות הלואי שנתקלים בהם בד"כ בהיפר-תקשורת בין בני אדם הם שדות אלקטרומגנטיים בלתי ניתנים להסבר בקרבת האנשים הנוגעים בדבר.

תופעת אפקט רוח הרפאים:

מכשירים אלקטרוניים כגון: נגני CD ודומיהם, עלולים להיות מופרעים בפעולתם ולהפסיק לעבוד למשך שעות. כשהשדה האלקטרומגנטי מתפזר, המכשירים חוזרים לעבוד כמקודם. להרבה מרפאים ובעלי כוחות על טבעיים האפקט מוכר מעבודתם: ככל שהאנרגיה שלהם חזקה יותר, כך נוטים מכשירי ההקלטה שלהם להפסיק לעבוד בדיוק באותו רגע. בד"כ ביום המחרת הם חוזרים לתפקד כרגיל.

יתכן שמידע זה מרגיע רבים, כיון שאין זאת מגבלה טכנולוגית שלהם; המשמעות היא שהם טובים בהיפר-תקשורת.

בספרם "Vernetzte Intelligenz", גוסר ובלודורף מסבירים את הקשרים האלה בדיוק ובבהירות. הכותבים מצטטים מקורות שמניחים כי בזמנים קדומים המין האנושי היה כמו בעלי החיים: מחוברים חזק מאוד לתודעת הקבוצה ולפיכך פעלו כקבוצה. אולם, כדי לפתח ולהתנסות באינדבידואליות, אנו האנשים נאלצנו לוותר על היפר-תקשורת כמעט לחלוטין.

עכשיו שאנו יציבים למדי במודעות האישית שלנו, נוכל ליצור צורה חדשה של מודעות קבוצתית -כלומר מודעות בה תהיה לנו גישה לכל מידע באמצעות ה-DNA שלנו מבלי שיכפה עלינו או שישלטו בנו מרחוק על אופן השימוש במידע זה. ידוע לנו כעת, שכפי שאנו משתמשים באינטרנט, ה-DNA יכול לספק נתונים לתוך הרשת, לשלוף נתונים, וליצור קשר עם משתתפים אחרים ברשת. כך ניתן להסביר תופעות של ריפוי מרחוק, טלפתיה או "חישה מרחוק" של מצבו של אדם אחר. פרשנות לכך ניתן לספק באמצעות רעיון התודעה הקבוצתית והיפר-תקשורת.

כל מודעות קבוצתית משמשת לאורך זמן בכפוף לאינדיבידואליות; אחרת נחזור למצב של אינסטינקטים עדריים פרימיטיביים שניתנים למניפולציה בקלות. היפר-תקשורת באלף החדש משמעותה אחרת.

החוקרים חושבים שאם בני אדם בעלי אינדבידואליות מפותחת ירכשו מחדש תודעת קבוצה, הם יהפכו לבעלי כוחות על ליצור, לשנות ולעצב את המציאות על פני כדור הארץ! ואכן האנושות נעה באופן קולקטיבי כלפי מודעות קבוצתית מהסוג הזה.

50% מהילדים יתקלו בבעיות הסתגלות ברגע שילכו לבית הספר, כיון שהשיטה דוחסת את כולם יחד ודורשת הסתגלות מהפרט. אך האינדבידואליות של הילדים כיום כל כך חזקה, עד שהם מסרבים להסתגל ולוותר על היחודיות שלהם בדרכים שונות.

בו בזמן, נולדים יותר ויותר ילדים על-חושיים . משהו בילדים אלה משתוקק לתודעת קבוצה מהסוג החדש, ולא ניתן עוד לדכא צורך זה.

ככלל, לאדם יחיד קשה להשפיע על מזג האויר. אך ניתן לעשות זאת ע"י תודעה קבוצתית (אין חדש בכך לכמה שבטים שחיים בקרבה לטבע). מזג האויר מושפע בצורה חזקה ע"י תדירות תהודה של הארץ (תדירויות Schumann). אך תדירויות אלו נוצרות גם במוחותינו, וכשקהל אנשים מסנכרנים את מחשבותיהם, או כשאינדבידואלים (מאסטרים רוחניים, למשל) ממקדים את מחשבותיהם כפי שקרן לייזר מתמקדת, אז אין זה מפתיע כלל שביכולתם לשנות את מזג האויר.

לתרבות מודרנית שתפתח תודעה קבוצתית לא יהיו בעיות סביבתיות ולא מחסור באנרגיה: כיון שאם יהיו ברשותה כוחות מנטליים כאלה כתרבות מאוחדת, תהיה לה שליטה על האנרגיות של כדור הארץ באופן טבעי.

כשאנשים רבים מתאחדים בכוונות נעלות כמו במדיטציה למען שלום – פוטנציאל לאלימות גם כן מתמוסס.

כפי הנראה, ה-DNA הוא מוליך-על אורגני המסוגל לפעול בחום גוף רגיל, בהשוואה למוליכי-על מלאכותיים הדורשים טמפרטורות פעולה נמוכות באופן קיצוני בין 140°C- ל: 200- לפעילותם. כל מוליכי העל מסוגלים לאגור אור ולפיכך אינפורמציה, מה שמסביר איך DNA יכול לאגור אינפורמציה.

ישנה עוד תופעה הקשורה ל-DNA וחורי תולעת. באופן רגיל, חורי תולעת זעירים אלה לא יציבים ביותר והם קיימים לשבריר שניה בלבד. בתנאים מסוימים חורי תולעת יציבים יכולים לארגן את עצמם, מה שאז יוצר איזורי ואקום מיוחדים בהם לדוגמא, כח הכבידה יכול להפוך לחשמל. איזורי הואקום הם כדורי קרינה של גז מיונן המכילים כמות נכבדה של אנרגיה. ישנם אזורים ברוסיה בהם כדורי קרינה כאלה מופיעים תכופות.

בעוקבם אחר הבלבול, החוקרים הרוסיים החלו תוכנית מחקר מאסיבית שהובילה בסופו של דבר לכמה מהתגליות שהוזכרו במאמר. הרבה מהאנשים מכירים את אזורי הואקום ככדורים זוהרים בשמים. הם מביטים בהם ושואלים עצמם מהם יכולים להיות.

אני חשבתי פעם: "שלום שם למעלה. אם אתם עצמים בלתי מזוהים, טוסו בצורת משולש." ולפתע, כדורי האור נעו בצורת משולש. או שהם טסו בשמים במהירות כמו דיסקיות הוקי: הם האיצו ממהירות אפס למהירות מטורפות כשהם מחליקים בשמים בשקט. אדם נשאר ביראה מול התופעה, ואני כמו הרבה אחרים, חשבתי שהם עצמים בלתי מזוהים. ידידותיים ככל הנראה, מכיוון שהם טסו בצורת משולש רק כדי לשעשע אותי…

כעת, הרוסים מצאו, באזור שבו אזורי הואקום מופיעים בדר"כ, שלעתים כדורי האור עפים מהאדמה לשמיים, ושהם יכולים להיות מונחים ע"י המחשבה. מאז, נמצא שאזורי הואקום הללו מפיצים גלים של קרינה בתדר נמוך, אותה קרינה שמוחנו מפיץ, ובגלל הדמיון בין התדרים הם יכולים להגיב למחשבותינו. להתקל במקרב באחד מהם בגובה פני הקרקע, זה לא רעיון טוב כ"כ, מכיוון שכדורי האור מכילים אנרגיה עצומה ויש להם אפשרות לשנות את הגנים שלנו.

הרבה מהמאסטרים הרוחניים ידועים ביכולתם להפיק כדורים, עמודים או הילות ברורות של אור במצב מדיטטיבי עמוק, או בזמן עבודה אנרגטית, שמפיקים תחושה טובה אצל הנוכחים ואינם גורמים לנזק. ככל הנראה גם יכולת זו תלויה בסדר פנימי, איכות והמקור של אזור הואקום. יש מורים רוחניים, כמו אנאנדה, האנגלי הצעיר, שאצלם אין שום תופעת אור נראית לעין, אך כאשר מנסים לצלמם במצב מדיטטיבי או בזמן הרצאה מלאת השראה, התמונה יוצאת עם מעין ענן לבן על כסא.

(דוגמא נוספת היא המאסטר היוגי, לאהירי מהאסיה, משושלת הקארמה יוגה ואחד המאסטרים היוגיים הגדולים שלגביהם תיעוד רב, שגם אצלו היתה היכולת הרצונית שלא להופיע בצילום. ראו הספר – "אוטוביוגרפיה של יוגי מאת יוגאננדה" נ.ד.כ)

הצילום המקורי שצולם אחרי שהצלם ביקש ממר מהאסאיה להופיע ולא להיעלם מהצילום...

הצילום המקורי שצולם אחרי שהצלם ביקש ממר מהאסאיה להופיע ולא להיעלם מהצילום...

בחלק מהפרוייקטים שעוסקים בריפוי בעולם, תופעות אור כאלו גם מופיעים בתמונות. באופן פשוט ומדעי, התופעה קשורה לכוח הכובד והאנטי-כובד שהם למעשה צורות יציבות של חורי תולעת ומצבים של היפר-תקשורת עם אנרגיות מחוץ לזמן ולמרחב. תרבויות קודמות שחוו מצבים כאלו של היפר-תקשורת ואזורי ואקום היו משוכנעים שמדובר במלאך שהופיע מולם: ואנו לא יכולים להיות בטוחים לגבי צורות התודעה שאנו בקשר איתם בזמן מצב היפר-תקשורתי.

באבאג'י

באבאג'י

אז ללא הוכחה מדעית שהם אכן קיימים, אנשים שחוו מצבים כגון אלו לא כולם סובלים מהזיות. פשוט עשינו צעד עצום קדימה לכיוון הבנה של המציאות השלמה שמסביבנו. המדע המסורתי גם כן ידע על קיום תופעות ואנומליות של כבידה על פני כדור הארץ שיצרו מצבים של אזורי ואקום.
לאחרונה אנומליות כבידה כאלו נמצאו ב-רוקה די פאפא, דרומית לרומא.

כל המידע במאמר מהספר: "Vernetzte Intelligenz" von Grazyna Fosar und Franz Bludorf, ISBN 3930243237
המאמר תורגם ונערך מהשפה הגרמנית (ואז מהשפה האנגלית לעברית).
למרבה הצער, הספר זמין רק בשפה הגרמנית עד כה.

תוכלו להגיע אל המחבר כאן: ontext – Forum for Border Science

מקור: luisprada.com

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=2637
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

60 תגובות »

 • dru

  אני מחכה למאמר הזה כבר הרבה זמן תודה…
  ניתן לפתוח חור תולעת דרך השמש…אני עדיין בודק עוד אפשרויות…

  הגב לdru
 • רוני

  ניב,

  ג'ורדן מקסוול אדם שיודע ללא ספק דברים חשובים, אומר בראיון תוך ייאוש שאין שום סיכוי שהאנושות תציל את עצמה. הוא יודע על מה הוא מדבר.

  וכדי להמחיש אבסורד זה אני מציב בפנייך מצב תיאורטי של "הכפתור האדום" שרלוונטי לחיים.

  כל לחיצה על הכפתור האדום מזכה אותך במיליון דולר. כל לחיצה כזאת הייתה הורגת מיליון בני אדם. כמה זמן?
  שתי דקות עבודה ויש לך 100 מיליון דולר בחשבון הבנק בסוף החודש. אני חושב שעם מאמץ עילאי מי שהיה רוצה היה מגיע גם למיליארד דולר של לחיצות כפתור.
  משל זה בא להפריך את התיאוריה של "כולנו אחד".
  שהרי ברגע של הצעה שכזאת אדם ימכור אפילו את אחותו, אחיו, אמו ואביו ביחד.

  כמובן שהאופטימיסטים/הסיינטולוגים/הקליימטולוגים/השאמאנים/הגורואים/ילדי הפרחים יתחילו להתיפייף לי כי זה לא נכון/לא מוסרי/לא ערכי/לא אנושי. כמובן שרובם צבועים, דו-פרצופיים, שקרנים, חיים על סמים קשים וכ'ו, שהרי בכל אדם יושבת מפלצת תאוות הממון. כל אחד הוא נרקיסיסט עמוק בפנים.

  ולראייה, טייס הקרב שמקבל בסוף החודש שק שמן רק בשביל ללחוץ על הכפתור האדום במטוסו.
  ממקום מושבו של טייס הקרב זה נראה כמו משחק בפלייסטיישן עם כל המספרים הווירטואליים המרצדים על הצג שלו. הוא מבחינתו מגשים את החלום העיוור של אימא ואבא שרצו שבנם יהיה טייס קרב. כלומר, רוצח רודף בצע ונרקיסיסט מצוי.

  הוא בכלל לא רואה שאחרי שהוא לחץ על הכפתור האדום, גברים, נשים וילדים נשארו אי-שם הרחק למטה כרותי גפיים, נקרעו לגזרים, עם עיניים על המצח, כשאיבריהם פזורים לכל עבר שאפילו נשר או כלב גווע ברעב לא יהיה מוכן לאכול בגלל העופרת והמתכות השונות.

  ובמידה אותו טייס רואה בטלוויזיה את התמונות המחרידות של מעשיו, הוא תמיד יכול להגיד לעצמו זה לא אני שעשיתי זאת. עם הזמן הוא מצליח לשכנע את עצמו שזה באמת לא הוא ומתחיל להאמין לשקרים שלו, עד כדי כך עוצמתי הוא המוח האנושי. להבדיל מלוחם חיל רגלים או צלף, שרואה בדיוק את מי הוא רוצח וזוכר את זה כל ימיו. הטייס לא רואה פנים. רק מטרות ווירטואליות, הוא במין טראנס של שיגעון גדלות על משחקי מחשב.
  תשאלו את הטייסים של הירושימה ונגאסקי, וגם את היהודים שהפציצו את האוכלוסייה האזרחית של עזה ולבנון מלמעלה.

  http://www.thebirdman.org/Inde.....flict2.htm

  למעשה, כל אחד ברחוב לוחץ על הכפתור האדום מדי יום ביומו. אלה לא רק טייסי הקרב. יש לנו את הקניון. האזרח המצוי והמצוץ. תרבות של צריכה וצרחות. בכל פעם שאתם בוחרים להיכנס למקום הזה ולקנות שם מותג כזה או אחר, אתם שותפים לניצול, לבזבוז ולעושק של העולם השלישי שעובד בסדנאות היזע בלי חופשים.

  מצחיקים אותי האקטיביסטים שאני נתקל בהם ברחוב, אין להם תשובה למשל "הכפתור האדום" שאני מציב בפניהם. את המינימום הם לא יכולים לעשות וזה םשוט לא להיכנס לקניון יותר. עמוק בפנים הם יודעים שגם הם היו לוחצים על הכפתור האדום תמורת חוזה שמן. אז לכבוד מה כל ההצגה הצבועה? תשומת לב ובצע כסף כמובן.

  "העולם הוא מפלצת של אנרגיה. בלי התחלה ובלי סוף, בלי צמיחה ובלי הכנסה. העולם הזה הוא שאיפה לכוח ולא יותר מזה. מי מכם יודע שהוא בחיים? אתם חיילי פלסטיק במלחמת עפר מיניאטורית. אתם עבדים נרצעים. כמה זמן נראה לכם שתיתנו לזה להימשך?"—ג'ים מוריסון

  ג'ורדן אומר את האמת על זה שאמריקה מזמן בנקודת האל חזור וכך גם העולם כולו. להבדיל מדיוויד אייק שמזבל את השכל עם האופטימיות שלו ועל זה שאנשים מתעוררים. אז מה אם הם מתעוררים, שום דבר לא יוציא אותנו מהתלות בכסף ובתאגידים פרט לעובדה שרק נמות ונפסיק להשריץ צרכנים נוספים שיהיו תלויים בתאגיד שהם למעשה מניעים את הכלכלה.

  למה?

  הוא אומר: "מכיוון שאתם אוהבים את זה. אתם בולעים ברעבתנות וראוותנות את כל השקרים, את הולכות השולל, את גניבת הדעת והדת. אתם יונקים את זה כמו דבש מפטמות של בתולה. לדעתי, העולם גמור, האנושות גמורה. לאנשים לא אכפת, רובם הם אגואיסטים, טיפשים עד יסוד, חיים בתוך הוללות של טראנס בסגנון אורגיה של הכפר הגלובלי או כמו שאתם מכנים את זה."

  http://www.youtube.com/watch?g.....jJKue2Ff6o

  אלבר קאמי שכתב את "המיתוס של סיזיפוס". ב"מיתוס של סיזיפוס" תוהה קאמי מה המשמעות לחיים בעולם מודרני של אבסורד, שבו אין ערכים מוחלטים. שאלתו היא מה הטעם לבכר קיום כזה על פני התאבדות. לפיו, האדם חש שחייו אבסורדים לנוכח המוות האורב לו בוודאות בסוף הדרך, וכן בשל חוסר המובנות וההיגיון שבעולם, העומד בבוטות מול רצונו האינסופי של האדם להבין את פשר העולם ומשמעות קיומו. אף על פי כן, האדם האבסורדי יידחה את ההתאבדות ויחיה חיי מרד, המוצאים את ביטוים בכך שהוא חי את האבסורד ולא נכנע לו.

  גבריאל רעם טוען שהפילוסופיה האמיתית, יותר מאשר היא תחום מחקרי ולימודי, היא תחום יצירתי ואינדיווידואלי מאוד. זוהי זכותו וחובתו של הפרט לתהות על החיים שוב ושוב ולא להירדם ולהיבלע על ידי המכניזציה של הקיום כשלעצמו. הבעיה אינה עם אלה שלא מעוניינים בפילוסופיה, אלא עם המעטים שלא ויתרו על הרצון להבין מה קורה כאן ומה זה אומר להיות קיים, מבלי לוותר על חרות המחשבה לטובת קליקה אקדמית, דתית או ממסדית כלשהי.

  אז על מי אנחנו עובדים בעצם? על עצמנו.
  חיי סימס בתוך תוכנת מחשב בבילונית.

  הגב לרוני
  • אני חושב שזה עצוב שאתה חושב שאין תקווה.
   אני מלא תקווה, כי אני יודע שאני לעולם לא אמות, ולכן תמיד יש תקווה.

   אתה מנסה להציג עצמך כחכם, מלא בציטוטים כרימון, אבל למעשה ההכללות שאתה משתמש בהם כלפי קבוצות גדולות מצביע על בורות עמוקה לגבי מה שאמיתי.
   אני מציע לך להתחיל להסתכל על האור.
   יש הרבה ממנו.

   זה פשוט עניין של התבגרות.

   • dru

    אני מסכים עם המנהל…
    אבל חשוב לי להבהיר שזה לא בנימה של התרסה
    כל הכבוד על הידע שרכשת זה הרבה מעבר מהאדם הממוצע…
    גם אני כשהתחלתי להבין את הסיפור נכנסתי קודם כל למצב של זעם כמו שלא היה בחיים ואחר כך ייאוש אבל למרות זאת המשכתי ללמוד לא יכלתי להפסיק רציתי להבין הכל… אגב גם בתקופה הזאת התעסקתי בחומרים פסיכדלים… לא החומרים הפסיכדלים הוציאו אותי מזה ,הם רק נתנו לי יכולת ללמוד הרבה יותר דברים בהרבה פחות זמן שזה בונוס רציני… אם אתה זוכר את הקטע במטריקס שמכניסים לניאו מידע דרך סיב אופטי ישר לראש? אז זה מאוד מזכיר עניין כזה…
    בכל מקרה יש עולם שלם שם שהוא עדיין מסתתר מעינייך…
    וזה עולם מסוג כזה שאם לא תראה אותו בעצמך לא תדע…
    והכי חשוב אנרגיות טובות…

    הגב לdru
    • dru

     ואגב רוני…
     ג'ורדן הוא בן אדם שמבין עניין אבל הוא גם טועה ולא פעם אחת…
     רק שתדע שכל החברה האלה ממש מקנאים בך ובי…
     מאחר ואנחנו יודעים עברית…
     ואתה עצמך תוכל למצוא טעויות וגם להבין דברים שהם לא מבינים…
     אנשים לא מודעים אבל עברית היא בעצם שפת לילית משובשת השפה שהדרואידים היו משתמשים בה…
     אך שיבשו אותה כאשר מיזגו אותה עם השפה השמית…

     הגב לdru
   • limorwolf

    הנה כמה מהדברים שהבונים החופשיים והאילומינטי שבשפיץ מודעים להם:

    1-אנרגיה חופשית שאינה תלויה בחומרי גלם ומאפשרת למשק ביית להתנהל ללא הוצאות.
    בנוסף טכנולוגיה מפותחת
    2-כל תחומי המדע נעים לעבר הפיסיקה הקוונטית/קווארקים/פוטונים שדה נקודת האפס(VOID)
    ומה ניתן להפיק מהם
    3- כל אדם,חיה,חפץ רגשות,מחשבות,אמונות, נושאים תדרים אנרגטיים שבאים לידי ביטוי ביצירת כל מה שמסביבנו.
    מדובר בתגליות מדעיות גרידא,ובכוחן להפוך את חיינו על פיהם וזה אף יקרה.
    4-הבנת היקום-
    קיומן של תרבויות אחרות שמהן נוכל לקחת דוגמא איך לשפר את חיינו

    מדוע שגם אנחנו לא נהיה מודעים להם

    אם זו לא תיקווה
    אני לא יודעת תיקווה מהי.

    הגב לlimorwolf
    • רוני

     "אנרגיה חופשית שאינה תלויה בחומרי גלם ומאפשרת למשק ביית להתנהל ללא הוצאות"…מה??

     את זה עוד לא שמעתי. נא לצרף קישור במידה ויש.

     הגב לרוני
     • limorwolf

      המדען והאסטרונאוט לשעבר בראיין אולירי(brian oleary) מדבר על זה הרבה בהרצאות שלו ברחבי העולם. הוא כתב את הספר:
      "THE ENERGY SOLUTION REVOLUTION"
      הוא מספר על התקדמות במעבדות ברחבי העולם שהצליחו ליצור מעין "גנרטור" שעובד על שדה האפס ויכול לתחזק את הבית בעלות של דולר.. בגלל המחסור בכספים כדי לבצע את המחקרים באופן רשמי שלא לאמר ההתנכלות למדענים(רבים מהם איבדו את חייהם על ה"התעניינות" באנרגיה חופשית)כרגע אין דרך ליישם את הנושא גם בתחומים הרחבים יותר . אתה מוזמן לקרוא על האופציות החלופיות שרובן מתבססות על "אנרגיה קוונטית" כאן:
      http://www.brianoleary.info/Ca.....%20v2.html
      כמו כן כדאי להקשיב לאחת ההרצאות שלו.
      מקור תומך נוסף הוא הספר "השדה"
      מאת העיתונאית והחוקרת lynn mactaggart
      (שקשורה גם לאתר what doctors dont tell you)
      http://www.amazon.com/Field-Qu.....0060931175
      מתוך הספר- "ב-1973 חברו מדענים בחזית המדע בנסיון למצוא חלופה זולה לדלק,וגילו תגלית מהפכנית ששינתה את הדרך שבה אנו מסתכלים על העולם:הוכחה מתחום הפיזיקה הקוונטית – שדה רטטים תת אטומיים שניתן להם השם:שדה נקודת האפס."
      ההשלכות של זה על כל תחומי חיינו כולל אנרגיה חלופית ישאירו אותנו עם פה פעור.

      הגב לlimorwolf
     • limorwolf

      שכחתי לציין את הגדול מכולם nikola tesla

      http://en.wikipedia.org/wiki/Nikola_Tesla
      http://www.mind-course.com/wireless.html

      אבל עליו ראוי לכתוב בנפרד בפורום

      הגב לlimorwolf
     • limorwolf

      והנה וידאו מהיו טיוב שממחיש את הנושא :
      אנרגיה חופשית-גנרטור ביתי שעובד על נקודת שדה האפס.(שימוש במגנטים )
      חובה לראות

      http://www.youtube.com/watch?v=ijVcjEfUf9w

      הגב לlimorwolf
    • יעל י.

     ועוד משהו שהאליטות יודעות, דבר שמחרפן אותן לגמרי:
     אי אפשר להרוג ישות רוחנית.
     אפשר להמם אותה עם כאב ולגרום לה לשכוח את האופי האמיתי שלה ולשכוח מי עשה לה את זה,
     אבל אי אפשר להרוג אותה.

     האמת בצד שלנו וזאת הסיבה שננצח.

     הגב ליעל י.
   • רוני

    "אני מלא תקווה, כי אני יודע שאני לעולם לא אמות, ולכן תמיד יש תקווה."…נו באמת ניב. ואתה עוד אומר לי להתבגר? אתה חזק באשליות.

    פילוסופים טוענים שאנשים מדוכאים רואים את העולם בצורה האמיתית שלו.

    לעיתים, קשה לאדם לקבל דברים על אף נכונותם האובייקטיבית משום היותו של האדם משוחד בנושאים מסוימים.

    המעמד הבינוני ומטה לא יכול להיות מאושר עד שהוא מת. או שהם מזוכיסטים מוצהרים כשאומרים שטוב להם בכלכלה מבוססת כסף (קפיטליזם) או שהם מסוממים ממשהו אחר (דתות, כתות, קבלה, חשבונית, אנרגיות, "דמוקרטיה").

    בעקבות הצלחות משטרי הדמוקרטיה, הוחלט ללמד את יסודותיה בשיעורי אזרחות בתיכון. בבגרות באזרחות מוקדש פרק שלם עבורה. במהלך מבחני הבגרות התלמידים עוברים תהליך קוגנטיבי של נקרופיליה ואהבת המוות, כמו כן גם מתתמכרים באופן מוזר לפרסומותיה של ג.יפית. הוחלט ללמד את תחום הדמוקרטיה בחוג למדעי המדינה באוניברסיטת לטביה. שילוב תחום הדמוקרטיה באוניברסיטה השפיע על כמות רישומי הסטודנטים אליה, וההכנסות לאוניברסיטה היו עצומות. לכן מכירת התארים גדלה בהרבה, וכמוה גדל גם מספר הזונות המיובאות מלטביה לישראל.

    הגב לרוני
  • me

   רוני, תהיה בטוח שיש הרבה מאד אנשים שלא היו לוחצים על הכפתור האדום ואפילו בלי היסוס ובלי כל חרטה.
   קצת מדגדג לי להגיד "הפוסל במומו פוסל", אבל למרות זאת יש לי גם אופטימיות לגביך

   הגב לme
   • רוני

    אההההה…סוף סוף..את זה חיכיתי לשמוע ממישהו.

    "תהיה בטוח שיש הרבה מאד אנשים שלא היו לוחצים על הכפתור האדום ואפילו בלי היסוס ובלי כל חרטה."

    אתה יודע מה, אם עכשיו דיוויד רוטשילד בא ומציע לך חוזה שבו כל לחיצה שלך על הכפתור תהרוג מיליון בני אדם היכנשהו על הגלובוס, ובתמורה אתה תקבל מיליון דולר על כל לחיצה שכזאת. אם אתה מסרב אז אני צנצנת..אוקיי?

    Come on, בחייך. אני לא יודע, יכול להיות שאתה טחון בכסף אז אתה לא צריך את הכפתור האדום.

    אבל אני רוצה לראות אותך אומר את מה שאמרת לפועל בניין שעובד 10 שעות ביום, למנקה של האסלות בשירותים הציבוריים, לגוזם העצים או מטאטא הרחובות, ומעניין מה הם יענו לך.

    לא רק שהם ילחצו על הכפתור האדום, הם ילחצו עליו חזק בעצבים. בדוק.

    הגב לרוני
    • פרענק

     האם חשבת פעם מה תחליט אותה פועלת הריונית בסווט שופ של נייקי ?
     אותה אחת אשר התרסת על הניצול שלה.

     אני יודע מה אני מחליט עכשיו אם תציג בפניי את האפשרות הזו, אני כן מרגיש שכולנו אחד ומרגיש כי לחיצה על כפתור היא כריתת איבר מהגוף.

     באשר אליך (ומבלי שמץ של התנשאות):
     אתה נקרא כמו מי ששונא את כולם ואת עצמו.
     מעט (למה מעט? המון!) אהבה לא תזיק לך.

     ובעצם… אולי זה אני אשר שונא את עצמי כאשר אני קורא את הפוסטים שלך ?
     אולי לי לא תזיק אהבה ?

     אתה מבין מה המשמעות של כולנו אחד ?

     אני רק מנסה… תלמיד גרוע יש לציין.

     הגב לפרענק
    • me

     רוני אז לפי ההגיון שלך אתה צנצנת
     לא חסר לי כסף, אבל גם כשלא היה לי כסף- אפשרות כזו הייתי דוחה בלי שום היסוס, ספק או חרטה.
     לא רוצה לשפוט אנשים שלא הייתי במצבם, אבל עדיין אתה יכול להיות בטוח שגם בקרב פועלי בניין , מנקי האסלות בשירותים הציבוריים, או גוזמי העצים או מטאטאי הרחובות יהיו הרבה מאד שיסרבו. יצא לי להכיר או לשמוע על אנשים שבשביל כסף מוכנים לפגוע בעצמם אך לא באחרים (בין עם זה למכור כליה, או לעבוד קשה בעבודה המזיקה לבריאותם).
     בנאדם צריך לישון טוב בלילה אלא אם כן מכל מיני סיבות/ בעיות הוא כבר לא בנאדם.
     אתה רוצה להגיד לי שבשביל מליון דולר (אלוהים ישמור, אפילו לא יורו אבל זה כבר באמת לא משנה) היית מוכן לרצוח באופן מיידי מיליון בני אדם??
     תחשוב שוב על המשמעות והמחיר
     ואם התשובה שלך חיובית, אז תנסה להבין משהו:
     רק מעצם המחשבה שאתה היית מוכן לעשות זאת ועוד מבלי שעשית זאת, אתה כבר היום מלא חרדות כעסים ותסכול. רק מעצם המחשבה ולמפרע, אתה כל כך מתייסר, חסר תקווה, רואה בכל הסובבים אותך אויב או אויב פוטנציאלי שרק ממתין לשעת כושר או הזדמנות מתאימה.
     אדם שנוהג כך, מעבר לזה שהוא מאבד כל ערך לעצמו, גם מתקשה להנות מכל מה שהוא יכול לקנות עם הכסף. אין לו אמון בעצמו אין לו אמון באחרים, אין לו יכולת לאהוב והוא לא מרגיש ראוי לאהבה. הכל נהפך לחסר טעם כל כך ואז באמת יש סיכוי שהוא ילחץ על כל מיני כפתורים בעצבנות.
     ואגב אומרים איזהו העשיר? השמח בחלקו.

     הגב לme
     • רוני

      Don't preach me

      אנשים ניזונים מן השנאה. זה הדלק שמניע אותם לקום בבוקר.

      בהקשר ללחיצה על הכפתור, אתה יודע מה באמת מפחיד? שאם היו לי מציעים לי דבר כזה בפועל הייתי בדילמה אמיתית.

      הרי זאת בסך הכול לחיצה, נכון?

      תמיד תוכל לשכנע את עצמך עם הזמן שלא עשית את זה. אל תדליק חדשות פשוט.

      אחרי שבוע אף אחד לא יזכור את זה, כולם מתקתקים את החיים ולא זוכרים מה היה אתמול, בטח לא לפני שבוע או חודש.

      אני לא רכשוני, את לא אובססיבי יותר כלפי דברים. מזמן הרפתי מרגש החיים.

      תמיד אני ידעתי שחסר לי משהו. אנשים ראו שהשתנתי. התחלתי להסתכל על החיים בצורה אחרת.רק אל תגרמו לי לגחך, אנושות עלובה.

      זהו לא מקומי, אינכם משתווים אלי, לא אכפת לי מאף חלקיק מכם. אתם שומעים אותי? ל-א א-כ-פ-ת ל-י.

      אני לא זקוק לאף אחד, לא כואב לי, טוב לי בלעדיכם. תהיו, גם אז תהיו חסרי ערך. תהיו, רק תעשו לי טובה אל תתערבו בחיי.
      אני מוקף בשכבת בטון ואני כל כך חלול מבפנים, וזה נהדר. ככה אני אוהב את זה!
      זאת תחושה עילאית של הארה אמיתית בלי שום אשליות או פנטזיות.

      אתם מעדיפים להתמסטל ולהשלות את עצמכם. אתם עבדים בדיוק כמו כל אחד.

      הגב לרוני
      • וואו.

       אני רוצה לחבק אותך וללחוש לך באוזן: "אתה אהוב, אתה נאהב, הכל בסדר."
       מאיפה השנאה העצמית הזאת?
       באמת טוב לך בתוך שכבת הבטון?

       • inonf8

        רוני, יש בטבע
        רגע של עצבות
        אך אל תתני לרגע
        להפוך למציאות.

        רוני, אל תלכי,
        השמש לא תזרח עלי
        כשאת לא לידי
        רוני, אל תלכי
        אני פשוט רוצה אותך איתי.

        לא התאפקתי 🙂

        הגב לinonf8
     • maor

      למה אתם עושים את זה קל?
      10,000 מיליון דולר תמורת חיי אדם אחד בלבד בלחיצת כפתור.

      אין ממש הבדל בין ההצעות, זה עובד על אותו עיקרון, העיקרון שקובע האם לבן אדם יש מחיר.
      לפי ההצעה הראשונה כל אדם שווה דולר, לפי זאת 10,000.

      אם אתה מאמין שלחיי אדם אין מחיר זה לא משנה איזה מספר נשים אתה לא תלחץ על הכפתור.

      הגב לmaor
     • limorwolf

      ME,תמיכה מלאה בתשובה שלך

      הגב לlimorwolf
     • limorwolf

      רוני,בא לי לחנוק את מי שגרם לך להרפות
      מרגש החיים.
      (ואני לגמרי לא בעד אלימות)

      הגב לlimorwolf
     • me

      בדיוק כמו שאמרתי. רק המחשבה שלך על "שאם היו לי מציעים לי דבר כזה בפועל הייתי בדילמה אמיתית.
      הרי זאת בסך הכול לחיצה, נכון?"
      ותראה איזה גיהנום של מחשבות ורגשות אירגנת לך. תאר לך מה היית מרגיש אם באמת היית עושה כזה דבר.
      אתה אומר "אחרי שבוע אף אחד לא יזכור את זה, כולם מתקתקים את החיים ולא זוכרים מה היה אתמול". אתה באמת מאמין לזה? תראה כמה אתה חושב על זה עכשיו עוד מבלי לעשות. אז אחר כך לא תחשוב על כך?
      אין לי מושג מה עבר עליך והביא אותך לכזה חוסר אמון חוסר הערכה ושנאה לאנשים אבל אם זה רק הדברים שאתה קורא, אז באמת ניראה לי שזה לא עושה לך טוב

      הגב לme
     • dru

      רוני תפסיק להיות נקנקייה…

      הגב לdru
  • ארז

   אם כך רוני/נילי, ישנם כאן אולי כמה צדיקים בסדום, אבל רק כמה.
   אני מקווה שתישאר פה הרבה זמן כי התגובה כ"כ אמיתית וכנה שלא יוצא להתקל בזה אם בכלל. כולנו רודפי כסף וככה גם נשאר אם תרצו או לא! ואני לא מדבר על באופן אישי לכל אחד כי זאת לא היא החכמה.

   "להבדיל מדיוויד אייק שמזבל את השכל" קצת לא במקום כי בכל זאת קישרת מאמר שלו בתגובה.

   המיתוס של סיזיפוס הוא אפוס משל עצמו על החיים עצמם, מי שעוד לא קרא, מומלץ.

   הגב לארז
   • רוני

    ארז,

    דיוויד אייק הורס לעצמו את התדמית ולא לוקחים אותו ברצינות כי בהרצאות שלו שהם 90% נכונות, הוא פתאום נכנס לנושא של הזוחלים.

    אני לא אומר שזה לא נכון כמו שאני לא אומר שזה נכון. לדעתי, זאת התעסקות באויב מדומה שלא באמת קיים כמו הטרוריסט, ההתחממות הגלובלית, כתמי שמש שלא באמת יכחידו אותנו, חורים באוזון ובמוחות של בני אדם.

    הוא פשוט מחרבש את כל ההרצאה שלו. חבל.

    הגב לרוני
  • השואל

   בנאדם, אתה מסתכל על כל העולם בצורה שכלתנית ואתה כועס על כולם. העניין הוא שאתה כועס הכי הרבה על עצמך. תפתח אהבה עצמית ולא תתעסק בפוליטיקה. כמה אנרגיות הוצאת עכשיו כדי שמישהו ישמע את זעתקך. אנרגיות יקרות אלה יכולות להקנות לך אושר רב!

   הגב להשואל
 • יעל י.

  תודה על הכתבה המעניינת והתרגום המצויין.

  מגניב!

  הכל יורד בסופו של דבר לתקשורת. אין גבול לתקשורת.

  מה שחשוב זה לא לשכוח שהעולם הרוחני הוא העליון. להסתכל על העולם הפיזי ולהסיק מסקנות תמיד ייתן לנו רק עוד נתונים מדידים על העולם הפיזי. התשובה היא להסתכל על העולם הרוחני, כי הוא המקור.

  זה לא מפתיע שדברים שנראים מופלאים לגבי העולם הפיזי, יהיו רק שיקוף חיוור של העולם הרוחני. או אם לדייק יותר – הגוף שלנו זה כלי בו אנחנו משתמשים כדי לתקשר בכל המובנים שקיימים. ואנחנו אפילו לא צריכים את הגוף כדי לתקשר, כי תקשורת היא משהו לגמרי טבעי לישות רוחנית.

  הגב ליעל י.
 • רוני

  אתם עדיין חושבים שאני מסתלבט עליכם עם כל הקטע שאין תקווה לאנושות.

  אנא תתטריחו את עצמכם לצפות בראיון הזה החל מנקודה 2:30:00 (אחרי שעתיים וחצי) ועד הסוף. בקושי 20 דקות זה יוצא.

  הבן אדם יודע מה הוא אומר.

  http://www.youtube.com/watch?v=5jJKue2Ff6o

  הגב לרוני
  • dru

   תפסיק לבלוע כל דבר שאתה שומע…עוד לא למדת את זה מתוך הניסיון עם כל הסיפור הזה…
   לא שאני אומר שהחוצנים לא פה …הם בהחלט פה…
   אבל מה שג'רדן לא אומר והוא כן יודע … זה שהאנרגיה האנושית היא הרבה יותר חזקה מההשפעה שלהם עלינו…

   הגב לdru
 • רוני

  dru,

  אני יודע שלא תפרט יותר מדי. אבל יצא לך באופן אישי להיות נוכח פעם בתוך מסדר קתולי או מסדר השמש?

  האמת שיש אחד ביפו..כנסיית סיינט פיטר. תדבר שם עם אב המנזר. עם הידע שלך אתה תבין דברים אחרת. הם יוצאים מנקודת הנחה שהרוב הוא קולקצייה של טיפשים.
  אני יודע שהקטע של הדם מאוד חשוב אצלם. האב מנזר מתגאה בזה שיש להם דם עליון. אומר לך משהו?

  הגב לרוני
  • dru

   תודה בידיוק עניינים כאלה אני מחפש…
   אני אבוא לבדוק את זה…

   הגב לdru
  • ארז

   דרך אגב רוני(?) דם עליון והקשר לצבע הכחול שדובר עליו, את אנשי האצולה הגדירו אנשי המעמד הנמוך כדם כחול וזאת בגלל צבע הדם שהתקבל בורידים שכן הם היו פקידים ולא ראו שמש לעומת עובדי הכפיים וכך נוצר שעל עור לבן הורידים היו נראים כחולים, לכן מגדירים אנשי אצולה כבעלי דם כחול.

   הגב לארז
 • פיש/inonf8

  We barely remember who or what came before this precious moment,
  We are choosing to be here right now. Hold on, stay inside
  This holy reality, this holy experience.
  Choosing to be here in

  This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
  This body, this body holding me, feeling eternal
  All this pain is an illusion.

  Alive, I

  In this holy reality, in this holy experience. Choosing to be here in

  This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
  This body, this body holding me, feeling eternal
  All this pain is an illusion.

  Twirling round with this familiar parable.
  Spinning, weaving round each new experience.
  Recognize this as a holy gift and celebrate this chance to be alive and breathing.

  This body holding me reminds me of my own mortality.
  Embrace this moment. Remember. We are eternal.
  All this pain is an illusion.

  love life………….DOLIFE!!!!!!

  הגב לפיש/inonf8
 • איציק

  מדהים מדהים, אקרא זאת שוב ביתר עיון.

  הגב לאיציק
 • דרור

  מאמר נפלא ומרתק.
  בנושא השדות המגנטיים סביב אנשים עם יכולת אנרגטית גבוהה נוכחתי מספר פעמים בעצמי ( לדוגמה מכשיר הקלטה ששינה קצב בזמן הקלטת תקשור וחזר לפעול כרכיל לאחר מכן.
  בנושא האנרגיה הזולה והזמינה – היו מספר כתבות על שימוש במקורות אנרגיה זמינה וזולה שניתנו לנו על ידי חוצונים ושהגורמים האנושיים המחזיקים בטכנולוגיה לא משחררים אותה כי היא תגרום כמובן לשינוי מהותי בעולם ולאבדן השליטה שלהם.
  בנושא האילומנטי – דייוויד אייק מציג בצורה ברורה ומדהימה את הידע והשימוש בתהודת תדרים על ידי האילומנטי בתכנון ובניית ערים כדוגמת פריז ( הוספת הפירמידה ליד מוזיאון הלובר לשינוי התדר) האובליסק שהם ממקמים בכל מקום חשוב, תוכנית העיר בוושינגטון DC ועוד.
  בנושא השליטה באיתני הטבע – אחד ממורי המודעות הראשונים שלי היה יכול להזיז עננים..
  למנהל הפרוייקט – אתה אף פעם לא תמות. אף אחד לא מת. רק נפרד מהגוף הפיזי לפעמים ומחליף אותו באחר. גם הזכרונות שלנו מהגופים הפיזיים הקודמים (גלגולים קודמים) שמורים ב DNA שלנו ומשפעים על הווייתנו בגלגול הזה.
  לסיכום נושא מרתק ורחב להפליא – אשמח לשמוע עוד בנושא. 

  הגב לדרור
  • dru

   אני חייב לציין בנוגע לשליטה באיתני טבע נוכחתי כמה פעמים בטקסים עם פטריות כאשר במהלך הטקס ברגעים הכי עוצמתיים העננים התפזרו ונוצר חור בשמיים שלאורך שעות לא התקרב אף ענן… פעם אחת זה קרה ביום מאוד סוער אז זה היה מאוד מדהים…

   הגב לdru
   • inonf8

    אני וחברים ראינו(בסאשן פטריות ארוך) במשך שבוע שכבה צבעונית של אנרגיה שעוטפת את העולם (EATHER?) הסאשן נמשך אבל האנרגיה נעלמה

    ופעם אחת על אסיד התחלתי לשחק עם אבנים ושמתי לב שהן מרגישות קלות מאד.התחלתי להרים אבנים גדולות יותר ובסופו של דבר הרמתי סלעים גדולים ללא מאמץ
    שיחקתי גאגלינג עם אבנים שבמציאות הרגילה הייתי בקושי מרים

    הגב לinonf8
    • TINOFET

     you are so right . I was able to SEE music on shrooms . no hear it but acutely see it and touch it . There is more then we can gasp  

     הגב לTINOFET
 • דרור

  קישור לטקסט של המאמר באנגלית ב youyube http://www.youtube.com/watch?v....._embedded#

  הגב לדרור
 • מנהל הפרויקט אייך כייף לך שראיית אבל עם כבר תקשרת טלפתית עם העצם בלתי מזוהה היית כבר מבקש מהם שיבואו וידברו איתך פיזית

  אני מקנא בך

  אם זה יחזור לך העצם תבקש ממי שמטיס את העצם שינחת וידברו איתך הם מהסוג הטוב הם לא מהסוג הרע אין לך ממה לפחד

  ויש לי עוד שאלה מה שראיית זה היה עצם בצורת דיסק ?

 • June

  "דיויד וילקוק על ה-DNA וההשפעות של הרגשות עליו"

  גוגל שוב מנזרים בלי סיבה…

  הגב לJune
 • מעניין, אבל איפה אפשר למצוא מידע יותר מדעי על הניסויים שביצעו המדענים הרוסיים?
  אני ממליץ לכולם על הספר THE COSMIC SERPENT – DNA AND THE ORIGINS OF KNOWLEDGE.
  בספר זה הסופר גם כן מעלה השערה על יכולות ה DNA לפעול כמשדר/מקלט ממנו מקבלים השאמאנים האינדאנים מידע שלא יכלו להשיג בשום אופן אחר על סגולות הצמחים המשמשים אותם וכיום גם את מדע הרפואה הקלאסי ליצירת תרופות.

 • רפי

  שלום אנשים,
  מצטער להעכיר את המסיבה פה, אבל זה פשוט גיבוב של שטויות.

  אם הטענות שמועלות פה שתדרי רדיו/אנרגיה/איכשלאתקראולזה מסוגלים להשפיע ולשנות את תוכן הדנא בכל תא בגוף, אזי חלק מהתאים בגוף היו משתנים בתגובה לאיתותים רבים הנמצאים בעולם המערבי שלנו. תשאלו את עצמכם מדוע הכבד שלנו נשאר כבד? בגלל שההוראות (דנא) אינן משתנות. באם הטענה הנכונה הכבד מידי פעם היה הופך לריאה, כליה או סלמנדרה.

  אשמח לשמוע הסבר שיכלול בעיה זו,
  רפי

  הגב לרפי
  • שלום רפי.

   מה ההסמכה שלך להחליט אם זה גיבוב של שטויות?
   אתה מדען DNA?

   החומר נלקח מספר שפורסם בנושא ומכיל הפניות לניסויים האמורים.
   לעתים יש דברים שקשה לקבל, במיוחד אם אתה נצמד לפרדיגמות ישנות.
   ראה דוגמה הפיזיקה הקלאסית מול פיזיקת הקוואנטים.

   האם אתה חושב שחלקיק שיכול להיות גל או חומר, להיות בשני מקומות בו זמנית או לתקשר עם חלקיקים אחרים בצורה מיידית על פני שנות אור
   זה גם גיבוב של שטויות?

   בעניין השפעת תדרים על הגוף שלנו, אתה לא רואה את זה מסביבך?
   ילדים נולדים עם מומים, חולים בסרטן בכל מקום שיש בו קרינה וזיהום בנוסף לתזונה לקויה ורעלי סביבה.

   בנוסף, השפעת התדרים, כפי שנאמר במאמר, צריכה להיות מכוונת לתדרים מסוימים בצורה מסוימת, כדי להשפיע בצורה מיידית.

   • rafi

    אהלן,
    כן אני מדען של DNA 😉

    אמרתי משהו מאוד פשוט, שלא הצלחת להעמיד תשובה ראויה. אם תדרי רדיו/אנרגיה/מגנטיות וכו משפיעים על תוכן הDNA היינו רואים מקרים כאלה. אין כעת מקרים כאלה שידועים למדע.

    במחלות מסוימות, מומים וסוגי סרטן מסוימים, התרחשה מוטציה נקודתית במקום ידוע. משמע, השתנה בסיס אחד של דנא מתוך 9 מיליון. שינויים ושגיאות העתקה של דנא מתרחשות באופן קבוע וידוע.
    לא מוכר מקרה של שינויים נרחבים באופן שהסקירה הזאת מציגה.

    אם ניקח את הדוגמה של סרטן, באזורי דנא שנבדקו לא מתרחש שינוי נרחב בתאים סרטניים. מדובר במוטציות נקודתיות שמצטברות לאורך שנים רבות. לכן מירב האנשים חולים בסרטן בשנות חייהם המאוחרות. ברוב המקרים השינוי שמתרחש הוא בבקרה על ביטוי גנים ללא שינוי בתוכן הדנא.
    משמע שאם אתה לוקח תא בריא ותא סרטני מאדם, הדנא שלהם יכול להיות שונה בבסיס אחד בלבד מתוך 9 מיליון בסיסים.

    ושוב אם היינו יכולים להשפיע על תוכן דנא הינו שומעים על מקרים בהם אדם עבר שינוי בחלק מגופו במהלך החיים ולא כתינוק. מום בתינוק יכול לנבוע בבעיות אצל האם המשפיעים על התפתחות העובר, שילוב הדנא של ההורים או מוטציה שהתרחשה בשלבים עובריים מוקדמים. רק מקרים של בוגרים העוברים שינוי יכול לספק הוכחה לטענה המובאת בסיקור זה. לדוגמה, תאי כבד היו נראים כתאי כליה או כתאים מסלמנדה.

    כמות הגירויים הסביבתיים בעולם כיום היא כה גדולה שהסיכוי שלא פגשנו בתדר הנכון של סוג הגל הנכון הוא קטן מאוד. ולכן הייתי מצפה לראות מקרים ,נדירים אומנם, המדווחים בספרות או בעיתונות. אשמח לשמוע אחרת על מנת לקדם את המדע.

    בברכה,
    רפי.

    הגב לrafi
    • טוב, הדיון איתך גוזל ממני זמן יקר,
     אז אני אענה לך בקצרה.
     על גוגל שמעת?
     חפש בגוגל: dna changes from electromagnetic
     אתה לא צריך יותר מזה.

     ולגבי מקרים המדווחים בספרות, זה לא מה שקראת במאמר? מקרים המדווחים בספרות?

     • rafi

      ידיד יקר,
      הספר הזה הוא לא דוגמה לכלום. זה לא מאמר מקצועי שעומד בסטנדרטים מדעיים. אם רק עשירית ממה שרשום שם היה נכון, הוא כבר היה מועמד לפרס נובל. רעיונות כאלה הוצעו כבר לפני 200 שנה בתיאוריה הלאמרקית. לאמרק הציע שהגירפה רצתה להגיע לעלים הגבוהים ולכן גרמה לצאוורה להתארך. תיאורות אלו כבר נחקרו ונעלמו מן העולם המדעי.

      ברור שקשה לממסד האקדמאי לקבל רעיונות חדשים, והרבה מחקרים נדחקו הצידה בגלל הרעיון המהפכני שבהם.

      אבל, מעבדות רבות היו שמחות לבצע את הניסויים האלה שוב על מנת לאמת תוצאות אלו לשם פרסום.

      ושוב, בשביל שמשהו כזה יהיה נכון מספיק דוגמה אחת של אדם שעבר שינוי מורפולוגי בעקבות שינוי דנ"א.

      לסיכום, אין שום בסיס לרעיונות המוצעים במאמר "מדעי" זה.

      רפי.

      הגב לrafi
     • inonf8

      מה זה אומר מדען דנא אם המדע כולו מבין רק חמשה אחוזים מהדנא?

      http://en.wikipedia.org/wiki/Junk_DNA
      http://he.wikipedia.org/wiki/%.....7%93%D7%9D

      וגם – http://news.nationalgeographic.....s-dna.html

      הגב לinonf8
     • בר (ביולוג רוחני)

      הרעיונות מעניינים, אבל מאד כלליים, וכפי שציינו לפני- המאמר לא עומד בסטנדרטים מדעיים. אשמח לרפרנסים של ניסויים ספציפיים, למשל טבלה המתארת חזרה סטטיסטית על תוצאות בהן הוקרנו תאים משורות מסויימות, או רמות in situ בעכברים מזן מוגדר, בתדרים מוגדרים, וכיצד התבצעה בקרת התדרים האלה, ולמנגד- ההשפעה על התאים- בפרמטרים מדידים- מורפולוגיים או ברמה של ביטוי חלבונים ספצפיים, שינוי רצף, וכיוב' (לא מן הנמנע להשתמש בטכניקות של הביולוגיה המולקולרית גם כדי לבדוק תוצאות של מהלכים שלא בוצעו באמצעים אלו בהכרח).
      כמו כן, וכפי שאתה בודאי שם לב- הצעתי גם לבדוק מערכת in vitro וגם מערכת in situ, וכמובן אפשר לבצע ניסוי in vivo אבל אז מתבקש פרוטוקול בו האיבר הספציפי מוקרן בלבד, לעומת החיה השלמה, וכן נדרש מחקר על חיות שונות, צמחים וכיוב', מכיוון ש junk dna קיים בכל היצורים האאוקריוטים.
      בקיצור: מאד מעניין, וגם אני שותף לתחושה שיש ממש ברעיונות שהזכרת, אבל בבקשה- רפרנס מדעי ופרוטוקולי ניסוי מפורטים.
      תודה

      הגב לבר (ביולוג רוחני)
 • אהבה789

  המלצה שקיבלתי בתשובה ללינק:
  Biology of Beliefs
  שקיים גם כ-DVD
  http://www.brucelipton.com/bio.....f-overview

  הגב לאהבה789
 • קונאן

  מה זה חור תולעת מגנטי? איך הוא שונה מחור תולעת רגיל?

  הגב לקונאן
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית