ראשי » בריאות » אתם כאן

מקרה חמישי של מוות בשבדיה מחיסון הפנדרמיקס נגד שפעת החזירים

 • מאת מנהל הפרויקט | 21 בנובמבר 2009
 • 1,502 צפיות | 2 תגובות
עודכן לאחרונה: 4 באוקטובר 2010

עוד מקרה של מוות, חמישי במספר, דווח בשבדיה אחרי מתן החיסון נגד שפעת החזירים.
התגובה הרשמית היא כמובן: "לא נמצא קשור ברור בין החיסון למקרה המוות"

http://www.theflucase.com/index.php?option=…

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=2467
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

2 תגובות »

 • יעל

  ציטוט מ-http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1268%3Athey-got-sick-from-the-vaccine-in-sweden&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=en

  "אלפי שוודים כבר התחסנו ודיווחים על תופעות לוואי 'זורמים' אל המכון השוודי לבקרת מחלות מדבקות. אניקה לינדה: 'כמובן שהחיסון נגד שפעת החזירים מביא ליותר תופעות לוואי מחיסוני שפעת רגילים. זאת משום שהחיסון הזה מכיל אדג'ובנט, שמן מכבד של כריש, שמפיק תגובה ממערכת החיסון."

  וואט ד'ה פאק?! שמן מכבד של כריש? נשמע כמו איזה אפרודיזיאק. אני לא מאמינה שאנשים נופלים לזה. לא עדיף שהיא תגיד את האמת שתשמע יותר כמו "תאים מכבד של חיה אחרת, כריש מסכן, שעשויים ועשויים לא ליצור תגובה חיסונית קשה אצלכם בגוף"? מילא אם זה דרך הקיבה, אבל ישירות למחזור הדם? אנשים מטורפים אם הם לוקחים את החיסון הזה. שמן מכבד של כריש.

  הגב ליעל
 • גיורא ארליך

  לא ראיתי באתר- יתכן שפשוט לא יודע איך לחפש את הדברים שאמר בנושא שפעת החזירים מספר פעמים מנהל או מטפל מ"מזרח-מערב" שהופיע בטלויזיה גם בחדשות, על הפורמולה הסינית ועל הנתונים לגבי שפעת החזירים בסין של משרד הבריאות העולמי. מאד מתמיה שאין אצלכם איזכור לכך- אגב אין לי כל קשר ל"מזרח -מערב" אף פעם לא היה לי קשר איתם. אך נראה שהאינפורמציה מאד חשובה לגבי שפעת החזירים כאשר יש פתרון מוכר שלא טורחים להפיץ אינפורמציה עליו אתר כמו "אמת-אחרת" היה צריך לזעוק על-כך…

  הגב לגיורא ארליך
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית