ראשי » בריאות » אתם כאן

חוקרת חיסונים בכירה מטילה "פצצות" בכנס על חיסונים בארה"ב

 • מאת מנהל הפרויקט | 29 באוקטובר 2009
 • 9,077 צפיות | 54 תגובות
עודכן לאחרונה: 2 בספטמבר 2013

ד"ר דיאנה הארפר, חוקרת ראשית בפיתוח החיסון נגד סרטן צוואר הרחם – נגיף הפפילומה:

מקרי סרטן צוואר הרחם בארה"ב כ"כ מעטים עד שגם אם נמשיך בחיסונים ונבצע את הסריקות לאבחון (בדיקת משטח מצוואר הרחם הנקראת פאפ), לא נוריד את מספר המקרים יותר

דוקטור דיאנה הארפר, חוקרת ראשית בפיתוח של שני החיסונים – גרדסיל וקארוואריקס – נגד נגיף הפפילומה, שגורם באחוז קטן של הנשים להתפתחות סרטן צוואר הרחם אמרה בכנס שהחיסונים לא יעזרו כלל להפחית את מקרי סרטן צוואר הרחם אם אותן נשים יעברו בדיקות תקופתיות ולמרות שרופאים היום ממליצים לחסן ילדות מגיל 9, לא בוצעו כלל בדיקות בטיחות לילדים מתחת לגיל 15.

דוקטור הארפר, מנהלת קבוצת המחקר של מניעת סרטן צוואר הרחם באוניברסיטת מיזורי, אמרה את הדברים המדהימים הללו בכנס הציבורי הבינלאומי לחיסונים שנערך בראסטון, וירג'יניה ב-2-4 לאוקטובר.

למרות שההרצאה שלה נועדה לקדם את החיסון, משתתפים רבים בהרצאה אמרו שהם שוכנעו יותר שאין צורך לתת את החיסון לילדות ולנשים.

"יצאתי מההרצאה עם ההבנה שהסיכונים הרבים ותופעות הלוואי מהחיסון נגד סרטן צוואר הרחם הרבה יותר גדולים מהסיכון של הסרטן עצמו.
לא יכולתי שלא לשאול את עצמי: מדוע אנו צריכים את החיסונים הללו בכלל?"
כך אמרה ג'ואן רובינסון, עוזרת עורך במכון מחקר האוכלוסין.

דוקטור הארפר התחילה את ההרצאה בהסבירה ש-70 אחוז מכל הנדבקות ב-HPV נרפאות ללא צורך בהתערבות רפואית או תרופתית לאחר שנה. אחרי שנתיים המספר עולה ל-90 אחוזים. מתוך עשרת האחוזים הנותרים, רק חצי מהנדבקות יפתחו סרטן צוואר הרחם, מה שמעלה את השאלה, מדוע צריכים חיסונים מלכתחילה?

היא המשיכה להפתיע את הקהל באומרה:

לא תהיה ירידה במקרי סרטן צוואר הרחם עד אשר 70 אחוזים לפחות מהאוכלוסיה יהיו מחוסנים, וגם אז, הירידה תהיה מינימלית.

גברת רובינסון אמרה שהיא התפלאה מאוד שכן: "אם זה המקרה, למה לחסן את הנשים בכלל?"
ממלמולי הרופאים שישבו בקהל, ניתן להסיק שאותה המחשבה עברה גם בראשם.

ואז, דוקטור הארפר הפילה "פצצה" נוספת והכריזה:

לא נעשו מבדקי בטיחות מספיקים בילדות מתחת לגיל 15

זוהי לא הפעם הראשונה שדוקטור הארפר גילתה את העובדה שחברת מרק, יצרנית חיסון הגארדסיל, לא בדקה בצוקה מספקת את בטיחות החיסון בילדות מתחת לגיל 15. במהלך ראיון בשנת 2007 בערוץ החדשות KPC news.com, היא אמרה שנתינת החיסון לילדות צעירות בגיל 11 הוא "ניסוי גדול על הציבור".

באותו הזמן, שהיה בתקופה שבה חברת מרק ניסתה להפוך את מתן החיסון לחובה לילדות בגיל בית הספר, נשארה דוקטור הארפר איתנה בהתנגדותה למתן החיסון ואמרה שהיא ניסתה במשך חודשים לשכנע את ערוצי הטלוויזיה והתקשורת הכתובה הגדולים לפרסם את דאגותיה אך, "אף אחד לא הסכים לפרסם את זה".

החוקרת האמיצה דיווחה גם על מחקר נוסף שפורסם בירחון האגודה הרפואית האמריקנית שבו הועלו שאלות על בטיחותו של החיסון באומרם בצורה גלויה ובוטה: "קצב הדיווחים על תופעות לוואי רציניות מהחיסון עולה על מקרי סרטן הרחם."

כאשר נשאלה מדוע היא חושפת את זה היא אמרה: "אני רוצה להיות מסוגלת לישון בלילה."

עד היום (זמן פרסום המאמר) דווחו על 15,037 נשים וילדות שסבלו מתופעות לוואי מחיסון הגארדסיל.
תופעות אלו כוללות: תסמונת גיליאן ברה, לופוס, עוויתות, שיתוקים, קרישי דם, בצקות מוחיות ועוד תופעות רבות אחרות.

ה-CDC, המרכז למניעה ושליטה במחלות מכיר ב-44 מקרי מוות.

מקור: TOG

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=2317
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

54 תגובות »

 • יעל

  תודה על הדיווח. חדשות טובות!

  שימו לב ללינק מ"הארץ" על שפעת החזירים;
  http://www.haaretz.co.il/hasit.....tml?more=1
  להפתעתי הלא רבה, מסתבר שמשרד הבריאות הישראלי יקבל את מנות החיסון מענקיות התרופות "נוברטיס" ו"גלקסו-סמית'-קליין", שעושות שמות באוכלוסיה האנושית עם סמים פסיכיאטרים ומועמדות לדין מדי יום על נזקים בלתי הפיכים ללוקחי התרופות. מסתבר שאותם פושעים שהביאו לנו סמים קשים שגורמים למחשבות התאבדותיות ולרצח, אחראים גם לחיסון שפעת החזירים.
  (אגב, שימו לב שבתחתית העמוד ב"הארץ" כתוב "מדור ממומן". איכסה.)

  ד"א, לגבי הסמים הפסיכיאטרים, זה נשמע לכם הגיוני שמישהו הצליח ממש לזקק את המרכיבים הכימיקליים שגורמים לבני אדם לרצוח להרוג את עצמם? כי לי זה לא. אבל זאת עובדה שכרגע הסמים הפסיכיאטרים האלה גורמים בדיוק לזה. לי זה לא נשמע הגיוני שהפסיכיאטרים המבריקים, עם כזו מורשת מפוארת של אאוגניקה, אפרטהייד ושואה, הצליחו להגיע בעצמם למרכיב המדויק שמביא בני אדם לכזה מצב. לי אישית זה נראה כמו טכנולוגיה זרה, ואני לא מדברת על צרפת. סמים זה לא משהו שהתגלה לראשונה על כדור הארץ, בזה אני בטוחה, וזה לא יפתיע אותי אם קיבלנו את ה"מתכון" מתרבויות זרות.

  שמעתי ממקור דיי רציני שבחיסוני השפעת שמגיעים בצורת תרסיס יש צ'יפ שנכנס ישר לגולגולת. אבל עוד לא מצאתי הדים לזה בשום מקום, אז זה עדיין בגדר ספקולציה. אם כי אחת ממממש מטרידה.

  הגב ליעל
  • יעל, עניין הצ'יפ נידון בכמה חוגים ולא נמצא ל סימוכין.
   מה שכן יהיה כנראה בחיסון זה מה שקרוי: nanoparticles שהם חלקיקי נאנו זעירים
   שעושים שמות בגוף.

  • הרגת אותי

   יעל, תודה לך על מה שכתבת
   גם גרמת לי לצחוק ממש בקול רם
   וגם, כמעט שנרשמתי לאתר, אבל עכשיו ברור לי למי הוא מיועד
   וויתרתי על ההרשמה
   סתכלי אחרה… אני רואה אותך!!
   מוהאהאהאה

   הגב להרגת אותי
 • יעל

  אוקיי.

  יש כאן כתבה על הנושא, באתר שנראה יוצא מן הכלל.
  http://www.infiniteunknown.net.....-vaccines/

  כל הנושא מזכיר לי קטע מסדרת הספרים "ראמה". אני יודעת שהנאנו-חלקיקים האלה הם חומר פיזי מת, אבל זה מזכיר לי בכל אופן ואולי זה יהיה מעניין למישהו. מדובר שם בשלב מסויים (בספר השני או השלישי) על גזע חוצני שמשתמש בצורות חיים קטנטנות בניתוחים. החיות הקטנטנות האלה משמשות כ-probes והן משתפות פעולה עם אותו הגזע. מדובר שם על סדרי גודל של צורות חיים, צורות חיים גדולות עד ממש מיניאטוריות ובלתי נראות, שפועלות כולן בהרמוניה בכל מיני תחומים, למשל בתחום הרפואה.

  הגב ליעל
 • רוני

  אתם חייבים לראות את זה:

  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

  וגם את זה:

  http://conspil.com/2008/12/25/hpv/

  הגב לרוני
 • רוני

  Hello Sheepeople

  Buy, Consume, Mary and reproduce, Watch TV, Work&hours, Sleep&hours, Play&hours, Conform, Stay anxious, No independent thought, SUBMIT, OBEY (it's the law, it's got to be real cause it written. No it's not. )Do not question authority, Listen to the radio, Read newspapers (crappapers), No Imagination, Money is your God.

  אני התחלתי לשים לב לכל תכנות התודעה הזה ברחובות לפני כמה שנים…צריך להיות מקצוען של ביקורת מציאות בשביל לצאת לרחוב היום. אתה כבר לא יכול לצאת לרחוב לקנות לחם מבלי לאסוף בדרך מסרים פסיכולוגיים שלוחצים לך על הכפתורים הנכונים במוח, אלא אם כן אתה מקצוען בלא להתייחס לזה ובלהשיל את זה כמו שנחש משיל את עורו.

  זה ממש מפחיד שאנשים בולעים בשקיקה את כל מה שהם רואים ושומעים במהלך היום, הם כל-כך שטופי מוח שאם אני רק מתחיל לדבר עם אחד מהם, אז זה כמו לקחת מנקומן את המנה היומית שלו. אבוי!!!

  ואז למעשה הגעתי למסקנה די ברורה והיא שאנחנו, "הפילוסופים שהתפכחו מהאשלייה", מתייחסים לציבור ולהמון בתור ייצורים אינטלגנטים בעלי יכולת חשיבה עצמאית. וזה לא נכון. 99% אחוז מהציבור הוא טיפש ומנוון שכלית. נכון שברמת המיקרו ישנם פרטים שהם יודעים את האמת, אבל כמעט אין להם אפשרות לחלוק את המידע הזה במציאות עם בני אדם חיים. אז אנחנו כותבים ברשת. כמו פה.

  אבל ברמת המאקרו..זהו Schism. כלומר, שסע וקרע בין התודעה לגוף. זה לא הולך להשתנות.

  כל הקידמה וההתפתחות הטכנולוגית מביאים אותנו מקסימום למצב של שימפנזת על. למעשה ההבל בין האדם ההמוצע ברחוב לבין השימפנזה הוא קרוב יותר, מאשר בין הפילוסוף לשימפנזה. לכן, לדעתי, הפילוספיה זאת הנקודה הגבוהה שהאנושות הגיעה אליה. חרף הקידמה והאמצעים לשיפור החיים, עדיין יש יותר רעבים ועניים מאשר היו לפני 50-100-200 שנה ואף יותר.

  הידעתם שמדי יום ביומו משודרים תדרים בגלים נמוכים שהאוזן לא יכולים לשמוע. תדרים כמו: תצייתו, תצרכו, אל תיקרו תיגר על המערכת וכו'….

  לפעמים אני מתפלא איך הילדים המתפכחים מהמטריקס לא זועמים על הוריהם שהם החתימו בשבילם כרטיס עבודה כשילדו אותם.

  הורים הם שותפים לפשע. הורים למעשה מבצעים 3 פשעים.
  1. הם הרשות המחוקקת, המפעל המייצר של העבדים.
  2. הם הרשות המבצעת, "המחנכים" לכך שגם ילדיהם יהיו המפעל המייצר ("נו, מתי אתם מתחתנים?". זה מה שמעניין אותם קודם כל. איוולים מעוררי שאט נפש).
  3. הם הרשות השופטת אם ילדיהם מקבלים ציונים "שליליים" במוסד הכליאה לנפשות צעירות..אני חושב שהם קוראים לזה "בית ספר". הבית של הספר…יש שם ספר אחד ושמו: "צייתנות, משמעת, פחד, וקונפורמיות".

  הגב לרוני
 • רוני

  הוכחות?????????????? חחחחח

  תגידו אתם מסוממים או מה? זאת כאילו קטנוניות או סתם פרינציפ. שנייה אני כבר הולך לשופט של המחוזי עם ההוכחות.

  רק תסתכל סביבך…

  הגב לרוני
  • לא, אנחנו לא מסוממים.
   אם אתה טוען שמדי יום ביומו משודרים תדרים בגלים נמוכים שהאוזן לא שומעת ובהם מסרים תת-הכרתיים.
   אני רוצה לראות הוכחה.

   אני רוצה לשמור על רמה גבוהה של דיון באתר, והמשפט הזה בלי קישור מתאים הוא סתם משפט.

 • רוני

  אבל אם אתם מתעקשים..

  http://www.youtube.com/watch?v.....eature=fvw

  הגב לרוני
  • אוקיי, רוני.
   אני מכבד אותך כמישהו שרוצה לצאת מהכלא, להשתחרר מהתלות ולראות את האמת.
   אבל אף סרטון ממה שצירפת אינו מדבר על "תדרים בגלים נמוכים שהאוזן לא יכולים לשמוע. תדרים כמו: תצייתו, תצרכו, אל תיקרו תיגר על המערכת"

   אז בבקשה, אם כבר הטלת את הפצצה, תצרף קישור שיתמוך במה שאתה מדבר.

 • אור

  what we know for certain is that the world is a prison.
  what we know for certain is that anyOne who is on the planet did not come here voluntarily or he was not told he was gonna do time in prison.
  he was duped into doing time and while here has to occupy his time untangling the chains.
  worldly heaven is consuming in a trance and that is at best what the world has to offer.
  what we know for certain is that the conspiracy is not relegated to the material sphere but to another dimension.
  ….jihad is waged on every level

  הגב לאור
 • אור

  in the increment between one earthly existence to the next…what transpires?
  why on earth, would anybody choose to report to earth of their own accord unless they were bamboozled into doing so? maybe they were under the impression after having been indoctrinated in heaventheater that earth is heaven?
  they would not choose to come to prison after all…so what does transpire immediately after the alloted time spent in materia

  הגב לאור
 • אור

  n niv, your rational doesn't cut it…go tell random prisoners that they find themslves behind bars as they're there to express themselves uninhibitedly eventually to integrate.

  it sounds like mumbo jumbo from the new age dogma

  הגב לאור
 • אור

  to continue on that tangent
  perhaps the only thing to look forward to in the world is not being in the know that this is prison

  as its often said…ignorance is bliss…

  הגב לאור
  • on the contrary my friend,
   It is not new age it is ancient wisdom.

   All of us have made the decision as a free soul to divide ourselves and to experience ego like mind,
   in order to feal "god like".
   this was our mistake and earth is the place to rectify it.

   after we die we check if the lesson was learned, and we continue on reincarnating until
   we become living light, knowing all, and out of the jail which is in fact Maya, illusion.

 • אור

  we'll agree to disagree.
  I believe that the line that you peddle is common place in new age propaganda that is concocted to render those who sense something is wrong into a mental outlook that engenders passivety.
  there is no excuse for the inexcusable and there is no tolerating the intolerable and the fact the material earth is prison and the conspiracy is certainly undeniable except by conspirators and their cronies shall not be excused by some fleeting ideology

  הגב לאור
  • יעל

   אור, אתה מצחיק אותי. 🙂

   ניב, אני נוטה שלא להסכים איתך. אני לא חושבת שכולנו מגיעים ממקור אחד, אלא שלפני המוןהמון זמן כולנו עשינו החלטה ראשונית, להתקיים, ויש לנו זהות שמייחדת אותנו כישות רוחנית. עם זאת, במקור יש לנו יכולת לאמץ כל זהות שהיא ולהיות כל דבר, ואולי מכאן מגיעה התפישה שהכל אחד. אבל למעשה הרעיון שהכל אחד הוא רעיון מדכא באותה מידה כמו הרעיון שבני אדם ויצורים חיים הם נפרדים לחלוטין זה מזה. כל אחד שונה, אבל כמובן שיש לנו את היכולת לתקשר ולברוא דברים ביחד ולחלוק עולמות. זה לא אומר שאנחנו אותו דבר. זה לא אומר שהגענו מאותו מקום.

   אור, אני מסכימה איתך לגמרי. אני חושבת שהישויות שהפכו להיות בני אדם אהבו את הרעיון שמשהו יכול ללכוד אותם אחרי עידנים של חופש. את הרעיון של מוות, אחרי עידנים של מודעות. חוץ מזה שהאדם צריך להצדיק לעצמו כל מיני דברים, ואין כמו "לא ידעתי, לא שמעתי, לא ראיתי, לא הצלחתי" בתור הצדקה. הרי ישות כל יכולה, _יכולה_. כדי להצדיק כישלון היא צריכה להמציא חוסר יכולת וממש ממש להאמין בזה.

   יש דרכים לשקם את היכולת האנושית ולצאת מהכלא הזה.

   הגב ליעל
 • אור

  the thing is that there are many ways to deal with the discovery that the planet is not a lush green cocoon but a fucking prison.

  some choose to spend their invaluable time in a trance while going about consuming stuff…others don't.

  that allots them the time to think about thoughts and wonder why theyre in prison

   it is at that point that they seek answers and rationalization
  suddenly there is a grand purpose for prison…it is akin to a universal school that's why they call it a university…
  or some deity somewhere send them on a mission to seek the answers…

  these and other idiotic hypothesis are there to provide a false sense of security and that is the jist of it.

  there is no fucking sense in the insensible

  הגב לאור
  • יעל

   Also there are these, in finding a like-minded individual, who pretend not to be at all curious and who would not ask said project administrator for said email address. 🙂

   True that there are many ways to deal with that discovery, but the main thing is how to stop being trapped.

   הגב ליעל
 • אור

  or we can resume discussing the topic:

  what if so called reality is a simulated computer game and the peoples are cardboard cutouts thus don't pause and question the state of affairs because they're animated things.

  what if trapped inside this game is a conscious Player who suspect there is a programmer on another space that looks at what transpires on this dimension on a digital screen while attempting to manipulate it 

  הגב לאור
  • What about all the spiritual teachers?
   What about all the enlightened ones?

   All of them are saying basically the same thing:
   All is one, we are part of that one, so we are all,
   we can break through out of the chains but first we need to disconnect ourselves from thought's/Ego and realize the atman in us
   we are perfect now, the only thing that has to change is our focal point.

   so a prison will become paradise
   .

 • אור

  I find the idea of a so called spiritual teacher or a pseudo enlightened guru revolting.

  I find that no One is ordained a teacher other than experience and experience is a subjective phenomenon thus all are their own gurus.

  if a purported idea does not facilitate release in the present than it is a trap.
  all will unite…blah blah blah at an uncertain date…blah blah blah until then they have to be chiseled so they shine like marble blah blah blah

  הגב לאור
 • בוהה בשמש

  תגידו לי, מה קורה לכם?הכל בסדר?
  קודם כל, למה לעבור לשיחה באנגלית?
  שנית, אני לא מבין את ההתעסקות שלכם בנושא הזה אם אין בידכם את ההנחה הבסיסית והיא:
  אנחנו יכולים להיות חופשיים. יש לנו את כל הכלים לכך. אנחנו צריכים להצטייד בהמון אומץ, מחשבה עצמאית, אהבה וביקורת, אבל אנחנו יכולים.

  אחרת אני פשוט לא מבין מדוע בכלל להתעסק עם כל החומר הזה שמופיע באתר בלי ההנחה הראשונית הבסיסית הנ"ל. מה זה עוזר לכם? מה זה תורם לאיכות חייכם? מה, אתם מזוכיסטים? יודעים שמכאיבים לכם ופוגעים בכם ואתם לא מסוגלים להשתחרר?

  אני בוחר להיחשף לחומר הנ"ל מתוך הבנה בסיסית שהידע כאן מביא אותי לאפשרות לבחור במה שתורם לחיי ולשחרור ולא להיפך. אם לא הייתי מאמין באפשרות הזו, לא הייתי מבזבז דקה מזמני כאן.

  הייתי שמח שתסבירו את עצמכם. אני פשוט לא מסוגל להבין אתכם.

  הגב לבוהה בשמש
  • יעל

   מילים כדורבנות אחשלו. לא יכולתי להגיד את זה יפה יותר. במיוחד את הקטע של האהבה. אם אין אהבה בסיסית למין האנושי ולחיים עצמם, באמת שאין מה לחפש כאן לדעתי. זה לא אתר שרודף חושך, זה אתר שרודף חיים, ואת אותה התכונה גם אפשר לייחס למנהל הפרוייקט.

   הדיון למעלה הוא דיי מעניין. תקרא אותו אם תרצה. אני לא בטוחה אם אור חושב שאפשר להשתחרר מהכלא שהוא תיאר. אני בהחלט חושבת ככה, וגם ניב בהחלט חושב ככה, למרות ששנינו חושבים על זה בצורה אחרת. 🙂

   ולמה זה באנגלית? כי אנחנו מדברים אל מישהו שמעדיף לדבר אנגלית. Common courtesy you might say.

   הגב ליעל
 • אור

  all want release.
  all are necessarily aware that there's a predicament that necessitates release
  those who find it and thus are optimistic because they know the secret should proceed to promulgate it… 

  הגב לאור
 • אור

  the new age propaganda lauds naivete as a state to aspire to.
  that agenda disseminates tat everything is just splendid underneath the visible facade insinuating not to judge as there's a remote reality that sees only good where all are one…

  the message of an avatar worthy of his title would be antithetical to that.
  the latter would say, judge all and believe none….and no two are alike.

  discrimination is good.
  judgement is good.
  jihad is good….

  הגב לאור
 • יעל

  There is a huge necessity level now to free oneself, especially in light of the situation in the world. Even those who are vaguely aware that there is a way out should try their hardest to reach it. I mean, what is a lifetime compared with an eternity in a trap?

  The means to break out of this trap, this lifetime, exist.

  הגב ליעל
 • אלדד

  אור לא מאמין לעידן החדש כי הוא עדיין מאמין להאברד משנות ה 50

  ולא נראה לי שעשה מדיטציה פעם.

  פעם הקשר עם הרוח היה חלש יותר ואיזוטרי ורק מומחים הגיעו להארה.

  את החיבור הרוחני לאל צריך להרגיש ולא להבין.

  לא ניתן להבין את זה כי זה נמצא מעבר לאינטלקט.

  הגב לאלדד
 • אור

  is your attitude a testament to the benefits of meditation

  it is so peculiar the reaction by random personnel when the material found in dianetics is quoted

  why is there so much resistance

  is the information therein so valuable that it prompts such a response,,,

  הגב לאור
 • אור

  btw, to demystify the subject…the premise of the book that renders it uber controversial is that every physical and e-motional symptom is psychosomatic…it stems from a hypnotic command that one can trace by going through a process where there is a listener who is trained to read an electric meter that measures the charge on a topic discussed and thus knows what point to focus on
  when the cause is traced and acknowledged there is no more symptom
  that means uber liberation 

  הגב לאור
  • יעל

   Well said. However, Hubbard does not mention the e-meter in Dianetics as it was not discovered by then. His research into electricity and the life force came about one or two years later (and 4-5 books afterwards), with books such as History of Man and Scientology 8-80.

   Auditing can also take place without an e-meter, by the way.

   Dianetics digs deeper into this lifetime and you might recall him talking about prenatal (pre-birth) memories. However, as memories from past lives started showing up, it was made obvious that it's not the cells of this body that remember the incidents, rather the spirit itself, which in Scientology terminology is called a thetan. Theta is the greek letter that represents life in Scientology, thus thetan, the spirit or soul or entity that IS the person, rather than a thing a person HAS. This is when Dianetics, "how the mind influences the body", became the religion Scientology, "to know how to know in the fullest sense of the word", which refers only to the thetan, and not to his body or his mind.

   After such discoveries he wrote aforementioned texts as "Death", which describes what transpires in the increment between one earthly existence to the next, to quote you.

   I'm going to make a shot in the dark here and guess you are not a Scientologist, but read LRH material and practiced it in some other, non-Scientology context. Maybe you were even involved in early Scientology. It is common knowledge inside the org (organization) today that in the past, many not so well intended people were aligning with SCN and created an extremely bad effect. Scientology has so much truth in it, which makes it super powerful, and if practice with an evil intention, it can destroy a person. However, I can tell you from experience that the people who practice SCN today are good, both in spirit and in skill. The auditing that is delivered in SCN organizations today is 100% standard, that is to say, as intended by Hubbard. The auditors undertook a year or two of extensive studies, nothing that can be achieved outside of a SCN organization, and thus they are delivering completely standard auditing, all over the world.

   It is THE way to get out of the prison of the flesh, the prison of the planet and the prison of the material universe. You are a brilliant person, which is why I want to speak with you privately rather than abuse Niv's stage, but either way, to soft-sell it, I think you might be surprised at the quality of the people who work in a Scientology org, and the quality of the auditing delivered there.

   הגב ליעל
   • אור

    keep showering la compliments…it's kinda flattering that from the numerous commentators u would try & recruit Me to your creed
    btw, r u an op…….

    הגב לאור
   • אלדד

    כמו בכל אירגון ששומר על סודות מסחריים כך גם הסינטולוגיה.

    גם שהייתי בארגון של מהרישי(מדיטציה טרנסדנטלית,תעופה יוגית וכו')

    מי שלמד אסור לו(חתום על הסכם סודיות) להעביר את הטכניקה

    הלאה. התירוץ שלא יהיו עיוותים בטכניקה ז"א טלפון שבור ולכן

    רק מורים מוסמכים מעבירים את המידע.

    מובן שכל מורה מוסמך מעביר חלק מהרווח לאירגון…

    הדודה והדוד שלי נמצאים בסיינט' וניסו להטיף לנו באמצעות ספרים

    אף על פי שלא ביקשנו אותם,הם מגיעים עכשיו מארה"ב מ קלירווטר

    מעוז הסינטולוגיה ואני אדבר איתם בהרחבה על הנושא אם הם ירצו.

    שניסיתי לקרוא את הספרים התמלאתי בשעמום והתנגדות.

    מילים על מילים על מילים שמטרתם לגרום לך להרגיש טיפש וכך

    אולי להאמין שמי שכתב את זה חכם יותר ממך ולכן כדי לעשות

    כדברו.

    חלק מהדברים שנאמרו – רעיונות פסיכולגיים , פשוט לא הסכמתי

    חד וחלק.

    בקיצור התחושה שלי לגבי הסינטולוגיה:

    יש שם דברים חכמים מאוד ושימושיים.

    יש שם דברים לא נכונים.

    יש שטיפת מוח קשה – להאמין שכל מה שמתנגד לדברים

    שאמרנו זה לא נכון – ההיפך ממחשבה חופשית.

    הספרים כל כך לא מעשיים כך שאין ברירה ולהירשם לקורס

    יקר בשביל לזכות בתובנות שימושיות.

    נ.ב. ראשי הסינטולוגיה חיים בכיף עם מטוסים פרטיים וכו'

    כאשר את ראשוני התלמידים מרוקנים מכספם(אם יאפשרו זאת)

    באמצעות קורסים על קורסים יקרים לרוב האנשים.

    הגב לאלדד
    • יעל

     היי אלדד,

     רק רציתי לומר שאני לגמרי מכבדת את דעתך ורואים שאתה אדם חושב.

     אילו ספרים קראת?
     מהניסיון שלי עם הספרים של סיינטולוגיה, כשקוראים אותם על פי רצף (מהספר "דיאנטיקה") הם לא מסובכים. מה גם שאני לא יודעת מתי קראת אותם, אבל הוציאו את כולם בהוצאה מחודשת לפני 3-4 שנים והרבה טעויות שהעורכים עשו הושוואו למקור ותוקנו. אני ניסיתי לקרוא את דיאנטיקה לפני ההוצאה המחודשת וזה היה ג'יבריש בשבילי. עכשיו יש מילון מונחים שלם בסוף כל ספר רק כדי שיהיה קל להבין את הטקסט. אישית, קראתי 13 מתוך 18 ספרים של האברד ומכל אחד מהם היו לי תובנות והישגים שקשה לתאר במילים (אם כי אפשר 🙂 ).

     בתור סיינטולוגית, אני יכולה להגיד לך שהדבר הכי בסיסי בסיינטולוגיה זה "מה שנכון לך זה מה שהבחנת בו בעצמך, וכשאיבדת את זה, איבדת את הכל". זו שלמות אישית, וצריך להיות לאדם את האומץ להגיד את זה ולפעול על פי זה. אני יכולה לראות למה אתה חושב שיש שטיפת מוח בסיינטולוגיה, אבל אני לא יכולה להסכים עם זה בגלל שהעיקרון של שלמות אישית הוא הכי הכי בסיסי בסיינטולוגיה. זה כתוב באינספור טקסטים של האברד – אם אתה לא רואה את זה בחיים שלך, לא משנה כמה פעמים "אלרון" כתב את זה, זה לא נכון, ואף אחד לא יכפה את זה עלייך.

     לגבי הכסף – כן, ארגוני סיינטולוגיה לא ממומנים על ידי ממשלות והם צריכים כסף כדי להמשיך להתקיים ולקיים את הצוות העובד בהם. עם זאת, לכל בנאדם יש את אחריות האולטימטיבית על החיים שלו ועל הכספים שלו ואם הוא חושב שכדאי וטוב להוציא כסף על קורס או ספר, זו ההחלטה שלו. הוא זה שעושה את החישוב אם יש לו מספיק כסף לשכר דירה. אדם צריך שלמות אישית ועמוד שדרה כדי להגיד "לא" לכל דבר, אפילו לדברים טובים.

     אני זוכרת שלפני כמה חודשים כתבת תגובה דיי זועמת על סיינטולוגיה ולא הגבתי אליה; אני מגיבה עכשיו כי התגובה שלך לא זועמת בכלל. אני מכבדת את דעתך במאה אחוז. אם אתה רוצה לכתוב בחזרה, אני אעריך תגובה מנומסת.

     הגב ליעל
 • אלדד

  you take an innocent technique like auditing and you

  think that modern technique (for the 50')will make you happy

  its like religious people believing in things they were said

  the systems today are much more sophisticated

  even without meditation

  systems which involve programmed imagination and

  overcoming fears

  you are stuck in a box from the 50ies

  הגב לאלדד
 • אור

  no one is gonna subject u to an auditing process…u will not be cleared against ur will

  הגב לאור
 • אור

  any technique that helps that is without drugs is useful per se
  there are plenty of techniques but none garner the same obssessive attention that the auditing technique does which would prompt any independent thinker to look into the subject matter and see what's it all bout

  הגב לאור
 • ניר

  לצוות האתר: האם נדמה לי או שפרסמתם פוסט בשם "שלום עולם" ומהר מחקתם אותו משום מה?

  הגב לניר
 • ניר

  האייפון מסוכן בשבילכם לא פחות:

  http://www.youtube.com/watch?v.....&NR=1

  הגב לניר
 • יאנה

  אתם עושים משהו שאתם בעצמם יוצאים נגדו- סילוף/הסתרת מידע. זה מה שאתם טוענים שחברות התרופות עושות (והן עושות), אבל למה גם אתם מטעים את הקהל?
  חלק מהציטוטים נאמרו במקור לא על הגרדסיל/צרווריקס, אלא על בדיקות הפאפ!

  הגברת החריפה הזאת, דיאנה הארפר יוצאת נגד העמדה שכל אישה שמקבלת גרין קארד לארה"ב צריכה לעבור חיסון של גרדסיל ולא, היא לא מביעה התנגדות גורפת נגד החיסון עצמו. היא רק טוענת שזו צריכה להיות החלטה אישית של האישה/גבר ולא של אף רופא/איגוד. בזה היא צודקת.
  היא גם טוענת שחיסון לבדו לא יועיל, ברמת האוכלוסיה (ברמה האישית היא אומרת שזה כן מועיל!) כי זה לא יוריד את שיעור סרטן צוואר הרחם. היא כן תומכת בבדיקת הפאפ, וטוענת שזה יוריד יותר מקרי סרטן בארה"ב מאשר כל אחד מהחיסונים לבדו ללא בדיקות פאפ. גם פה אין ויכוח.

  הנה סיכום נכון של הדברים:
  כל הפואנטה האמיתית של ד"ר הארפר היא שהחיסונים בפני עצמם מורידים את השכיחות של הסרטן המדובר פחות מאשר בדיקת פאפ כל שנה ולכן, לכאורה, אין צורך להתחסן.
  אבל!בארץ בדיקת הפאפ מאושרת בקופות החולים רק מספר מוגבל של פעמים לחולה, זה אומר שאחרי מספר מסוים של בדיקות (=מספר שנים) תאלצו לשלם על זה מכיסכן. אני בטוחה שאף אחד לא תשלם מאות שקלים בשנה לבדיקת פאפ ולכן הורדת השכיחות הזאת לא חלה עלינו. בלי פאפ כל שנה ובלי חיסון, השכיחות של סרטן בקרב האוכלוסיה הוא 90/100,000 נשים. פאפ כל שנה מוריד את השכיחות ל-7/100,000 והחיסונים מורידים אותם ל-9/100,000 עם צווריקס ו-14/100,000 עם גרדסיל.
  לגבי איזה חיסון עדיף? אז לפי מה שהיא אומרת, הצווריקס עדיף באופן חד משמעי כי הוא משמר טיטר נוגדנים לאחר 7.4 שנים ל-2 הזנים העיקריים של וירוס שגורמים לסרטן, בעוד שהגרדסיל משמר טיטר רק לזן אחד של הוירוס ורק ל-5 שנים. לגבי היתרון של גרדסיל במניעת יבלות באיברי המין אין התייחסות בדבריה.
  הנקודה של בטיחות בבנות 9-15 – לא בטוח שזה באמת יעיל בגיל הזה (כי פשוט לא בטוח שהן נחשפו לוירוס). לא ניתן להסיק איזו מסקנה גורפת. מאחר והחיסונים משמרים טיטר נוגדנים ל5-7 שנים בלבד, אין לטענתה שום הגיון לתת אותם כ"כ מוקדם. ואז, במקרה שאין פה תועלת, ונשאר רק הסיכון – אז רפואית, אין שום הגיון בלתת אותם בגיל כזה!
  ולסיכום, לגבי עצם ההתחסנות – אם האישה לא מתכוונת לעבור סקירה שנתית של פאפ, יתכן ויש יתרון בחיסון, אבל זה צריך להיות החלטה אישית ומושכלת תחת המודעת לסיכונים (שקיימים). ולסיכום, כן – ככל הנראה הקמפיינים של חברת מרק (יצרנית גרדסיל) אכן נועד להפחיד את האוכלוסיה יותר ממה שבאמת יש מקום לפחד.
  ***
  כרוקחת, אני הייתי כנראה ממליצה על סקירה שנתית של פאפ ולא על החיסון. ואם חיסון, אז צרווריקס ורק בשנה הראשונה להתחלת קיום יחסים.

  הגב ליאנה
  • מנהל הפרויקט

   שלום יאנה,
   תודה רבה על התגובה החשובה,
   כמובן שחשוב לנו להביא מידע כמה שיותר מדוייק.
   נבדוק את מה שכתבת ואם יימצא שזה אכן מה שנאמר, נשנה את תוכן המאמר כדי שישקף את הדברים בצורה הנכונה ביותר.

   בברכה,

   הגב למנהל הפרויקט
  • מנהל הפרויקט

   הוספתי מספר נקודות במאמר כדי שהוא ישקף בצורה יותר מדוייקת את הנאמר.
   לגבי עלות בדיקת הפאפ, אני ראיתי בקישור אחד שעלות הבדיקה בקופת חולים כללית היא 85 ש"ח. מחיר זעום לעומת התועלת וגם לדעתי עדיף על החיסון.

   הגב למנהל הפרויקט
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית