ברק אובמה – המלך הוא עירום

אני כותב את הדברים הללו בימים האחרונים של 2008 בעודי מביט באימה כשכמויות עצומות של אנשים ברחבי העולם, כולל אנשים שאמורים לדעת טוב יותר, מולכים שולל ע"י האשליה שנקראת 'מבצע אובמה'.

 • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 25 באוקטובר 2009
 • 14,421 צפיות | 38 תגובות

דפים: 1 2 3

עודכן לאחרונה: 16 בנובמבר 2009

ברק אובמה

ברק אובמה

המאמר הבא נכתב על-ידי דיוויד אייק, אחד מחוקרי האמת החשובים בעולם.
הוא תורגם ונערך ע"י צוות ויקי אמת אחרת ובעיקר ע"י Beshi ועל כך תודתי.

במאמר תמצאו מידע רב על קשריו של ברק אובמה עם מלכחי הפינכה של האליטה השלטת, קשריו עם פוליטיקאים מפוקפקים ועם צמרת ההון בארה"ב.
המאמר נכתב לפני שנה, בתחילת כהונתו של אובמה ובימים שעוד היתה לו תמיכה מקיר לקיר.
היום, לאחר שנה, גם תומכיו המובהקים מתחילים להרים גבה בפליאה.
הלזה פיללנו?
הלזה חיכינו?
זה השינוי הגדול שהובטח?

ברק אובמה – המלך הוא עירום / דיוויד אייק

אני כותב את הדברים הללו בימים האחרונים של 2008 בעודי מביט באימה כשכמויות עצומות של אנשים ברחבי העולם, כולל אנשים שאמורים לדעת טוב יותר, מולכים שולל ע"י האשליה שנקראת 'מבצע אובמה'.
אפילו אנשים עם הבנה מסוימת של הקונספירציה אמרו דברים כמו: "טוב, לפחות הוא לא בוש". ו-"טוב, לפחות טוב לראות כזו רוח חדשה של תקווה".
לא! אפשר שהוא הרבה יותר מסוכן. ומה עוזר ברוח של תקווה אם היא מבוססת על שקר? למעשה, מה עוזר בתקווה בכלל?
אשתו של אובמה, מישל, עליה לא הייתי סומך שתאמר לי את התאריך במפעל ללוחות שנה, אומרת שהכל מתחיל ונגמר בתקווה. תקווה היא רגש חסר משמעות כי הפירות שלה הם תמיד בעתיד ובהגדרתה היא לעולם לא מתרחשת עכשיו.

תקווה היא כמו לרכב על סוס בסחרחרה, לא משנה כמה מהר תדהר, לעולם לא תגיע לזה שלפניך. הרעיון הוא, אבל, לשכנע אותך להשאר על הסוס למרות האכזבה הנמנעת, בתקווה שהדברים ישתנו. אבל הם לא משתנים כי אותה מערכת בנויה על מנת למנוע זאת.
זו הדרך בה 'התקווה' מנוצלת ע"י הפחדנים והערמומיים: קבלו את החרא שאנחנו מאכילים אתכם עכשיו בתקווה שדברים ישתפרו (אבל אנחנו יודעים שהם לא). באראק אובמה הוא ספק של תקווה כי האדונים שלו רוצים שהאנשים יקבלו את מה שניתן להם עכשיו בתקווה שיבואו זמנים טובים.
רק תעשו מה שאנחנו דורשים, אופס, סליחה, מה שאובמה דורש, ובתמורה הוא יעורר בכם השראה לקוות שהכל מוביל אל הארץ המובטחת, אבל עד שתגלו את זה, יהיה מאוחר מדי.

מה שמבעית את המניפולטורים הוא שאנשים יזנחו את התקווה כהשלכה על העתיד – או לעולם לא, ויתחילו לדרוש הגינות, צדק וחופש עכשיו. כדי למנוע את הסיוט הזה עליהם לשמור על הרצונות הללו כמשהו לשאוף אליו, לא באמת להשיגו.
לכן, האיש שלהם, אובמה, מוכר תקווה כטכניקת הסחה, כמניה, כדי למנוע מההמונים מלמרוד באמת.
אין לנו עבודה, אין לנו אוכל והבתים שלנו עוקלו, אבל לפחות יש לנו תקווה. תודה לאל.

"אני רעב אמא, אפשר קצת תקווה בבקשה?"
"אני מצטערת חמוד, לא תוכל לקבל תקווה היום, רק מחר, תקווה היא תמיד מחר."
"אז אני אוכל מחר אמא?"
"נוכל לקוות שכן עכשיו, יקירי, אבל כשנגיע למחר, נוכל רק לקוות שזה ביום שאחרי."

וכך זה נמשך, כך התקווה עובדת, או יותר נכון לא עובדת.

המנטרה העיקרית של אובמה הייתה 'שינוי'. ואכן, הקמפיין הממומן בצורה מסיבית ושובר השיאים שלו היה מבוסס על המילה הזאת – שינוי. זוהי שיטה ששימשה את ביל קלינטון ורבים אחרים, והיא אפקטיבית ביותר, משום שבכל רגע נתון המערכת מבטיחה שרוב האנשים אינם מרוצים מהתנהלות החיים, אז כשאתה לא אוהב את המצב הנתון, 'שינוי' יכול להיות מסר בעל השפעה, אפילו אם, כמו אובמה, אתה לא אומר מה משמעותו.

היה זה חיוני להצלחתו, ולהצלחת השולטים בו, שהוא לא יפרט לעולם איך 'התקווה', 'השינוי', ומילת המפתח הנוספת לשליטה במוח, 'אמונה' יבואו לידי ביטוי במדיניות ובצורה הכללית שהם ישפיעו על החברה. תקווה למה? שינוי של מה? אמונה במה? לענות על השאלות הללו באופן מפורש היה קטלני למשיכה של אובמה.

למדתי את תוכניות וטכניקות השליטה במוח של הצבא / הממשלה לפרטיהם במשך שנים במהלך שנות ה-90 וה-2000, ו'תופעת אובמה' היא שליטת המוח ההמונית הבוטה ביותר שתוכלו לבקש לראות.
בבסיסה התוכנית הייתה לגרום לאובמה להיות המוקד של כל מה שתוכלו לקוות לו, להאמין בו ותרצו לשנות. לכן היה זה חיוני מבחינתו לא לפרט למה הוא מתכוון כשהוא אומר 'תקווה', 'שינוי' ו'אמונה'.
אבל, אני יכול לומר לכם מה הייתה משמעות המילים הללו בהקשר למשחק המוח של אובמה. משמעותן היא מה שתרצו או תחליטו שתהיה. הרעיון שתשליכו עליו את כל מה שאתם מאמינים בו וכך הוא יהפוך לסמל שלכם ושל איך שאתם רואים את העולם. פרטים רק יהרסו את התרחיש ש'אני כל מה שתרצו שאהיה' ולכן לא תקבלו שום פרטים, רק 'תקווה', 'שינוי' ו'אמונה'.

הם לא רוצים שהוא יתפס רק כ'משיח', הם רוצים שהוא יהיה גם אברהם לינקולן, ג'ון פ. קנדי או בודהה- מי שתבחרו להשליך עליו, כי הוא נייר חלק, מסך חלק וחליפה ריקה. אובמה הוא מנהיג של עשה-זאת-בעצמך, הקרנה של המוח שלך. (אם אתה עדיין ישן, זאת אומרת, אם אתה ער בצורה כלשהי הוא ספר פתוח.)
תראו את קטע הווידאו של איך אובמה נבחר, תראו כמה קל לתמרן את ההמונים, זה משחק ילדים:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?gl=GB&hl=en-GB&v=mm1KOBMg1Y8[/youtube]

אני מה שתרצו שאהיה, כי אני רק הקרנה שלכם. ויש לי חיוך גדול, תראו.
אין דרך חזקה יותר לתמרן אנשים מאשר להגיד להם מה שהם רוצים לשמוע ולהשאר דומם בנוגע לכל דבר שהם לא יאהבו. אנשי מכירות חלקלקים מאומנים לעלות בשיחות כלליות על מה המטרה שלהם אוהב ולא אוהב ולהגיב בהתאם בצורה שתמכור את המוצר שלהם. הטכניקה היא פשוט להגיד לקונה הפוטנציאלי מה שהסקת שהוא רוצה שיגידו לו.

אובמה מגיע מאותה אורווה אבל בקנה מידה עצום בהרבה ועם רשת שלמה של יועצים ושולטים שבקיאים באומנות תמרון מוחות, דעות ומעשים.
הנאומים של אובמה, שנכתבים עבורו, אינם מהלב אלא מהכרטיסיה. החלק של 'הלב' בא מאימונים מקיפים ומהיכולת הביל קלינטונית שלו 'להתכוון לזה כשהוא אומר את זה', רמת ביצוע שעוברת משחק פשוט. טוני בלייר אומן באותה דרך.

אבל אם תקחו צעד אחורה ותסתכלו על האנשים האלו בקור רוח תוכלו לראות בבירור את השיטות שהם מפעילים באופן מודע. בלייר הוא הזייפן הברור ביותר בדרך בה הוא מבצע את המשפט, עוצר באמצע המשפט להדגשה ומשפיל את המבט לאפקט רגשי מזויף. אובמה קצת יותר פקחי, אבל מאיפה שאני הסתכלתי בשנה החולפת, לא בהרבה. ואיך אנשים לא ראו את העיניים הקרות האלו מעל החיוך המרוח?
אפשר לראות את המוח שלו עובד, מחליף בין הכרטיסיות מימין ומשמאל ואז הישר למצלמה למסרי מפתח. נואמים מהלב לא עושים את זה, הם שקועים מדי במה שהם מרגישים ואומרים בשביל להקדיש איזו מחשבה לאיפה שהם מסתכלים ולאיך השורה מועברת.

עבדתי בטלוויזיה למעלה מעשור, לעיתים קרובות קורא מכרטיסיות בזמן שהבמאי אומר לי לאילו מצלמות להסתכל. מאז 1990 אני אומר את האמת שלי ברבים על במות ברחבי העולם. אני יודע, אם כך, את ההבדל בין קריאה מכרטיסיות ושפת גוף מלאכותית ובין דיבור מהלב ללא תסריט. אובמה, אני חוזר, בא מהכרטיסיה, לא מהלב.

הנאומים של אובמה הם ערימה של טכניקות לשליטה בהמונים ו NLP (ניטוב לשוני פיזיולוגי), והם מובנים בצורה זהירה לשתול אמונות ותפיסות בראש הצופה. לחצו כאן לתיאור הקשקוש הפסיכולוגי שלו, ובדיקה של השימוש של אובמה בשיטות היפנוט נסתרות בנאומיו. http://www.pennypresslv.com/Obama%27s_Use_of_Hidden_Hypnosis_techniques_in_His_Speeches.pdf.

כמו שאני חוזר ומדגיש, כל קרקס אובמה הוא תרגיל בשליטה במוח ההמונים והוא ממש הצליח כי כל כך הרבה אנשים חיים את חייהם במצב תמידי של טראנס. כל זה מביא אותי להקבלות עם גרמניה הנאצית, איטליה הפאשיסטית ומשטרים דומים במהלך ההיסטוריה.

אובמה אולי לא נראה כמו היטלר אבל המוטיבים המרכזיים זהים. גרמניה הייתה במצב נוראי מבחינה כלכלית וצבאית בשנות ה-30 כתוצאה ממלחמת העולם ה- והפיצויים שנדרשה לתת ע"י הרוטשילדים / ועידת השלום בורסאי שהיתה בשליטת האילומינטי ב-1919.

מתוך הכאוס בא האדם שהגרמנים ראו אז כמו שרבים רואים את אובמה כעת. שמו היה אדולף היטלר ותורת הנאום והרטוריקה שלו, שוב מגובים ע"י הצגה טקסית שמבוססת על טכניקות שליטה במוח, גרמו לו להראות כמו ה'משיח' הגרמני. אובמה הגרמני.
היטלר הבטיח 'תקווה', שינוי' ו'משהו להאמין בו' בתוך ההשלכות של מלחמה והתמוטטות כלכלית. הוא דיבר אל עצרות ענק של חסידים מעריצים ותנועה המונית הגיחה בתמיכה לחזון של היטלר על מחר חדש.

הסופר וובסטר טארפליי מצביע על כך כי פאשיזם במובנו האמיתי אינו רק מדינת משטרה הנכפית ע"י היררכיה קטנה. אולי זה יגמר כך, אך קודם זה מובא ע"י תנועה המונית מתוך העם שאין לו שום הבנה של מהי כוונתם האמיתית של ה'שינוי', ה'תקווה' וה'אמונה' המוצעים לו. הם רק יודעים שהם רוצים אותם מפני, שכמו במקרה של אובמה, הם גורמים לכוונה להיות מה שהם רוצים שתהיה. רק מאוחר יותר הם מגלים, לחרדתם, למה הם הצטרפו.

אמריקה של אובמה

אמריקה של אובמה

גרמניה של היטלר

גרמניה של היטלר

אולי הן נראות שונות בתכלית אך השיטות זהות.
אובמה מסוכן בהרבה מבוש כי הוא מסוגל למכור שורה לאנשים שנמצאים בטראנס בעוד הילד בוש לא היה מסוגל לעשות זאת, אף לא קרוב לכך, באותו קנה מידה. בוש היה אדיוט שקוף ללא כל יכולות תקשורתיות שהזדקק להונאה אדירה בבחירות כדי להבחר 'באופן רשמי'. הוא לעולם לא היה יכול להיות שליט הבובה שיעורר השראה לתנועה המונית של אנשים שיאמינו ב'תקווה', 'שינוי' ו'אמונה' נטולי תוכן כשהם אינם יודעים מה הם אומרים.
אבל ברור שאובמה יכול, כי זה מה שהוא עשה.

אחד מהמטרות העיקריות שלו (של השולטים שלו) הם הצעירים, ממש כמו שהם היו לנאצים ולתנועת הנוער של היטלר. אם אתם חושבים שזה לא הגיוני, תסתכלו על הווידאו הבא לראות כמה קיצונית הפכה ההערצה לאובמה אצל כמה צעירים. הנוער של היטלר היה בדיוק אותו הדבר.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E1QiSi0_kTo[/youtube]

יחד עם הסרטון הזה, אתר ה- WorldNetDaily דווח:
האתר הרשמי של הנשיא הנבחר באראק אובמה, הודיע בהתחלה כי כל תלמידי חטיבת הביניים עד הקולג' ידרשו להשתתף בתכניות של שרות קהילתי. אבל אחרי סערה קצרה בבלוגים בטענהchange.gov"
כי הילדים מגוייסים לגייס הנוער של אובמה, האתר ריכך קצת את הניסוח שלו.
במקור, תחת "אמריקה משרתת" היה כתוב באתר:"הנשיא הנבחר אובמה ירחיב תכניות של שרות לאומי כגון " (הגייס האמריקאי) (פלוגות השלום) ויצור את classroom corps americorps peace corps"
(גייס כיתתי) לעזור למורים בבתי ספר מתקשים, בנוסף ל health corps, clean energy corps, veteran corps (פלוגות הבריאות), (פלוגות אנרגיה נקייה)( פלוגות יוצאי צבא)
"אובמה יקרא לכל האזרחים מכל הגילאים לשרת את אמריקה, ע"י פיתוח תכנית שתדרוש 50 שעות של שרות לאומי בחטיבת הביניים ובתיכון ו-100 שעות בקולג' בכל שנה." האתר הודיע.

אובמה אמר בנאום ביולי 2008 בקולורדו ספרינגס שהוא רוצה לראות 'כוח בטחון לאומי אזרחי' שיהיה חזק וממומן היטב כמו המארינס, חיל הים וחיל האוויר, כמו שג'וזף פארה, מקים האתר WorldNetDaily כתב:

אם אנחנו הולכים להקים כוח משטרתי גדול, חזק וממומן היטב כמו כל כוחות הצבא האמריקאי ביחד, זה לא סוג של משהו גדול? חשבתי שדמוקרטים באופן כללי חושבים שאנחנו מוציאים יותר מדי על הצבא.
איך זה יתכן שהמועמד שלהם רוצה להקים איזשהו כוח משטרה לאומי סודי שיהיה יותר גדול אפילו מהצבא, חיל הים, המארינס וחיל האוויר ביחד? אובמה רציני בקשר להקמת כוח הגנה פנימי גדול ויקר מהם? אם לא, מדוע הוא אמר זאת? למה הוא התכוון?

אובמה התכוון, מבעד למילים הפרחוניות, שהוא לא בעד שלום ולא חופש. הוא נציגו לציבור של אותו כוח ששלט בבוש הילד, קלינטון, בוש האב, רייגן, קרטר ועוד לנצח, אבל ההבדל הוא שהוא נופח לכאלה ממדים שהוא יוכל לצאת פטור מהרבה יותר דברים לעומתם, לפחות עד שהמציאות תכה בשכבות הרבות של תומכיו המהופנטים. וכמובן, זה יכול להיות בעוד זמן מה.
קבוצת הקושרים תשתוקק לנצל כל דקה מתקופת ירח הדבש של אובמה ואפשר לצפות שנראה את הדברים זזים מהר יותר אחרי כניסתו הרשמית לתפקיד בינואר.
(הערת המתרגם: הדברים נכתבו בסוף 2008, זמן קצר לאחר עליית אובאמה לשלטון. לאחר שנה, התמיכה בברק אובאמה נמצאת בשפל, אמריקה עדיין בשפל כלכלי, כלא גואטאנאמו לא נסגר, כוחות אמריקנים עדיין בעיראק ובאפגניסטן וכוחות צבא אמריקניים מפטרלים ברחובות אמריקה. לפחות הוא קיבל פרס נובל לשלום…)

דפים: 1 2 3

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=2257
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

38 תגובות »

 • רון

  אני אוהב את הווריאציה שעשו לפוסטר המקורי של אובמה מההפגנת המליון בוושינגטון
  הסלוגן המקורי של אובמה:
  CHANGE We Can Believe in

  הפוסטר החדש:
  http://www.larouchepac.com/fil.....bama_1.jpg

  גם זה נחמד
  thebsreport.files.wordpress.com/2009/09/barack-obama-liar1.jpg

  הגב לרון
 • רון

  וכמובן – כל הכבוד על התרגום beshi

  הגב לרון
 • CRAZY HORSE

  קודם כל תודה רבה על המאמר התרגום והמאמץ.
  שנית, מאמר יוצא מין הכלל.
  בקשר לתכנית של גיוס של אובמה, היועץ השטני שלו "רם עמנואל" אמר שהם פועלים עכשיו לגיוס של שלושה חודשים של כל אזרח בין 20 ל35 (בערך אני לא בדיוק זוכר) לשירות חובה. זה או בסדרה "ההונאה של אובמה או ב"אג'נדה אזוטרית" עם תרגום של האתר קונספיל.קום.

  YES WE CAN
  THANK YOU SATAN
  http://www.youtube.com/watch?v=LS53I-k_T4o
  לראות עינייכם ומשמע אוזנייכם בלבד.

  דייוויד אייק יודע על מה הוא מדבר, זמנים יגידו.

  הגב לCRAZY HORSE
 • CRAZY HORSE

  בוש היה ונשאר חמור, סוג של בן אדם שמאד רוצה אבל כלום לא יוצא, הוא היה נראה כ"כ שקוף בנאומים שלו עד שלא הצליח להעביר את המסר, הוא היה מרוכז ב"מה הוא צריך" לומר במקום לדבר פשוט.

  הגב לCRAZY HORSE
 • רון

  אתה מתכוון לראיון הזה
  http://www.youtube.com/watch?v=HtDSwyCPEsQ

  הגב לרון
 • CRAZY HORSE

  אתה כמו קליע.
  זה בדיוק.

  הגב לCRAZY HORSE
 • אלדד

  מאמר כל כך מקיף מפורט ומעמיק.

  הגב לאלדד
 • איציק

  מאמר מצויין, תודה על התרגום. כבר הפצתי!

  הגב לאיציק
 • אסף

  דיוויד אייק זה לא ההוא שטוען שהעולם נשלט בסודיות על ידי לטאות?

  הגב לאסף
  • אלדד

   אסף שוב פעם באת לעשות צחוק מעבודה?

   בשביל זה יש את התוכנית של שלום אסייג.

   אם אתה לא מאמין למה שכתוב כאן ככללותו ומן הסתם

   אפשר להניח שאתה לא מאמין גם לאמת הממסדית אחרת

   לא היית נמצא כאן הרבה זמן אז תפתח בלוג משלך , שים

   קישור בתגובה שלך ונוכל לבדוק בצורה מסודרת מה אתה מאמין.

   הגב לאלדד
 • רון

  אתה יכול להביא קישורים שהוא טוען שהעולם נישלט ע"י לטאות?
  מה כאלה שיש לי במירפסת?

  הגב לרון
 • CRAZY HORSE

  העולם לא נשלט ע"י לטאות אבל הלטאה(ראפטיליאן) מופיעה על הרבה מהסמלים שלהם.
  שים לב לסמל הבא…אריה עם לשון של לטאה, כמו כן הסוס, שים לב לזנבות המשונים וזה על הסמל המלכותי של הממלכות המאוחדות של בריטניה, אנגליה סקוטלנד ווולס.
  http://www.hossank.com/forum/images/ukroyal.jpg

  אייק לא מטומטם כמו שאתה חושב.

  הגב לCRAZY HORSE
 • רונן

  תגידו – לאף אחד לא מפריע שהכתיבה פה היא אנטישמית דווקא – חוזר מספר פעמים על המילה ציוני?

  לא מוזר שסורוס מוזכר כתומך בישראל בזמן שידוע שהוא נגד ישראל?

  הגב לרונן
 • CRAZY HORSE העולם כן נשלט על ידי לטאות ולבחור שאמר הם כמו הלטאות שבמרפסת שלך הם ממש לא כי הבדל שהם גזע שחכם עובדה שהם אלפי שנים נהלו את העולם בדרך שלהם ועם השטיפות מוח שהם עשו להמונים על ידי בובות כמו אובמה בוש

  אבל הם חלק מהישיות ששולטות בכדור הארץ הזה אלפי עדנים

 • רוני

  גדול גדול גדול. נתקלתי במאמר הזה של דיוויד לא מזמן תוך כדי שיטוט באתרו…התחלתי לתרגם אותו מתוך שעמום. וגם בגלל שהוא אחד המאמרים הכי מבריקים, נכונים, יצירתיים ומדוייקים שקראתי מימיי.

  תודה למי שתרגם.

  דרך אגב, התרגום שלי זהה ב-99%…מסתבר שאני לא כזה גרוע באנגלית.

  הייתי כבר בסופו של התרגום…הקדמתם אותי..שיטטטטטטט.

  הגב לרוני
 • אור

  the politically correct trend urging thinkers at large to be "color blind" so as not to come across as offensive or step on toes is a pitiful mind control technique

  thinkers worldwide are seeing in the figure squatting at the white house a "color" and are conditioned to avoid showering criticism on it since doingso might be interperted as racism which is PI.

  People who speak the truth are usually branded racists by the sneaky media.

  הגב לאור
 • רון

  האירנים דחו את ההצעה – מלחמה בדרך.

  והימים הקרובים הכי פוריים למכה של ישראל את אירן.

  ישנם 2000 אניש צבא אמריקאים בישראל ו17 ספינות מילחמה אמריקאיות נמצאות כעת מול חופי ישראל כחלק מ"תרגיל" ענק משותף בין ישראל וארה"ב המדמה סימולציה של תקיפת טילים כנגד ישראל ע"י אירן.
  מערכות החץ 2 אגיס ועוד נימצאים בפעולה.
  http://www.informationclearing.....e23827.htm

  האיום והתגובה האירנית לתקיפה ישראלית שתגרום להם באבידות של מליונים בשל תקיפת כורים גרעיניים המלאים דלק גרעיני תהיה בנשק ביולוגי שהם עובדים עליו כבר 20 שנה בעת שהם קנו מדענים רוסיים לכל המרבה במחיר בעת נפילת בריה"מ.

  כמה חוקרים של הועידה של האנרגיה האטומית עזבו את אירן – כי לא ניתן להם לחקור ביסודיות את המתקן בקום.

  אירן מחמשת את סוריה בנשק לא קונבנציונאלי בכדי לעזור לה במכה שנייה
  gsn.nti.org/gsn/nw_20091026_2264.php

  תיגבור גדול של צה"ל בגבול לבנון בימים אלו
  alethonews.blogspot.com/2009/10/israel-increasing-military-build-up.html

  חיסולים רבים מיסתוריים בתוך אירן גוררים אותה לא להסכים למשא ומתן
  atimes.com/atimes/Middle_East/KJ21Ak03.html

  כתבה מעניינת המראה כי גילוי הטילים עם הטיימרים בלדרום לבנון הינו מיבצע פאלס פלאג ישראלי
  presstv.ir/detail.aspx?id=109849

  יש לי הרגשה שכל נושא שפעת החזירים ומצב החירום שאובמה מצהיר
  והתכוננות בתי החולים בישראל למגיפה – קשור למכת הנגד האירנית הביולוגית

  הגב לרון
  • רון

   תקיפה באירן – תוספת.

   מקורות מודיעין אמריקנים: ממשל באראק אובמה פתח במהלכים סודיים לקבל את אישור בית הנבחרים להשתמש ברזרבות הנפט האסטרטגיות של ארה"ב, צעד שננקט על ידי ממשל רק ערב מלחמה. כמו כן הודיע הממשל למוסקבה, כי קרובה פעולה צבאית אמריקנית וישראלית נגד איראן

   http://www.debka.co.il/headline.php?hid=4037

   יש לי תחושה בבטן כמו לפני 911

   אתם לא מרגישים את השקט לפני הסערה?
   שקט לא טבעי

   הגב לרון
 • וואו רון,
  אתה באמת חושב שזה מה שהולך לקרות?

 • רון

  צריך להיות עירניים בימים הקרובים

  בכלל תמיד טוב להיות מוכנים – אוכל מים נוטריצבטיקה שיהיה בבית.
  השקר שונה בכל דרגה
  1.אומרים לנו שיש נשק להשמדה המונית
  2. אנו יודעים שמדובר על נפט
  3.אנו יודעים שמדובר בהגמוניית האן.דבל.או
  4.ואם נחבר את נושא החוצנים לעניין

  ממה שאני קורא ישנם סטאר גייטים במקומות שונים בעולם – היה אחד בעיראק ולכן כבשו אותה.
  יש גם אחד באירן.

  הגב לרון
 • רון

  החוקר ההולנדי מארסל מסינג, מסכם הכל ב7 דקות

  3.5 דקות כל קליפ

  אתם צריכים להבין שהמילחמה בבסיסה היא רוחנית

  Will We Wake up? | Marcel Messing

  חלק א
  http://www.youtube.com/watch?v=hkBXzW0h1Lw

  חלק ב
  youtube.com/watch?v=7ZgQ9Hxwbjs

  הגב לרון
 • רון

  ומי שרוצה יותר מ7 דקות.
  מארסל מאסינג מישתמש במושג
  Electronic Cage

  ד"ר דיגל בהרצאתו מ2006 מדבר על הנושא בפירטי פרטים:

  Technology of the Electronic Cage
  not age…

  http://www.youtube.com/view_pl.....81+of+5%29

  הגב לרון
 • ANONYMUS

  רון מה זה סטאר גייטים?

  הגב לANONYMUS
 • ANONYMUS

  רון איפה הכתבה מראה שהטילים שמצאו בלבנון זה פולס פלג?

  הגב לANONYMUS
 • רון

  אנונימוס

  לגבי False Flag בלבנון
  http://trumpetoftruth.wordpres.....situation/

  לגבי סטאר גייטים

  זהו סוג של שער המאפשר מעבר בין מקום אחד לשני המרוחק מאוד במהירות הבזק

  הקשר לעירק אירן ו…אפגניסטן –

  The reports are indicative of something that is very likely related to Stargate/energy portal activity in Iraq/Iran and the region generally. It is very likely that the whole region comprising Iraq/Iran/Afghanistan is a vast energy portal that was strategically chosen for this reason as the home base for extraterrestrials known as the Anunnaki during the Sumerian era. The ancient Sumerians described in great detail the lives and activities of the Anunnaki, and Sumerians' descriptions have been translated by the scholar Zecharia Sitchin. We are presently seeing signs of a possible connection between extraterrestrials and energy portals in the region in terms of the Iranian flyer saucer reports that may be only the initial wave of extraterrestrials visibly showing up in the region.
  המשך
  rense.com/general52/occu.htm

  הגב לרון
 • רון

  הסרט החדש של מייקל מור
  CAPITALISM: A LOVE STORY

  לצפייה חינם
  http://www.watch-movies-online.....ove_story/

  הלינק של מגהוידאו עבד לי טוב

  הגב לרון
 • יעל

  כתבה מרתקת על התחממות כדוה"א, הועידה בקופנהגן והאג'נדה של הסדר העולמי החדש.

  http://www.infowars.com/the-ro.....b-of-rome/

  הגב ליעל
  • ארז

   הנה תגובה נחמדה על הסרטון.

   "Okay let us use logic for a second. It's obvious that these Annunaki have been around since the creation of Man and have played vital roles in shaping our society- from Politics to Religion. So I hope you realize the fallacy of Christianity and every other religion because they;re nothing but control systems to keep you in line.

   הגב לארז
 • אלדד

  ובכל זאת הפינלה הגדול

  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

  הגב לאלדד
 • אלדד

  לא ראיתי את זה.

  רוב הסירטונים בנושא זה בלוף או עושים

  צחוק מהעיניין כמו הסרטון האחרון ששמתי.

  "קריון" אמר שאם נכנס לחדר מלא רשע עם כוונה

  טהורה לא יקרה לנו שום דבר.

  הגב לאלדד
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית