- פרויקט אמת אחרת - http://www.emetaheret.org.il -

פרופוגנדה ממשלתית לשכנוע הילדים בארה"ב לקבל את החיסון נגד שפעת החזירים

הממשלה הפדרלית האיצה את תוכנית השיווק שעלותה 16 מיליון דולר כדי לשטוף את מוחם של האמריקנים ולשכנעם לקחת את החיסון נגד שפעת החזירים, והחלה להכניס את הפרופוגנדה שלה לתוכנית טלוויזיה פופולרית המיועדת לגילאי טרום בית ספר.

סיד, הילד המדען, היא תוכנית בת חצי שעה שהופקה בקליפורניה ע"י חברת ההפקה של ג'ים הנסון המנוח, יוצר החבובות. התוכנית ממומנת בחלקה ע"י חברת בואינג, תאגיד בקומפלקס התעשיה הצבאית בארה"ב.

בזמן התוכנית באחד הפרקים, מראים את דמויות המחשב המונפשות בסדרה כשהן רוקדות סביב סביב ושרות כיצד הן מקבלות בקלות את החיסון נגד שפעת החזירים.
"זה כואב רק קצת, אך עוזר מאוד מאוד" שרות הדמויות.
זה בהחלט עוזר, לחשבון הבנק של תאגידי התרופות.

כל הסדרה מוקדשת לדוקטרינציה פרו חיסונית שנוצרה בשיתוף פעולה של שירותי הבריאות והרווחה.
כותרת הפרק: לקבל את הזריקה: אתם יכולים לעשות זאת.

הנה החלק המדובר מהפרק:

באתר התוכנית יונחו הילדים לשחק במשחקים הסובבים סביב נושא החיסונים.

הממשלה האמריקנית מטמיעה בגלוי את הפרופוגנדה בנושא תוכנית הבריאות שלה ברשתות הטלוויזיה, שרובן נשלטות ע"י תאגידי ענק.

מה שסיד הילד המדען, תעשיית התרופות ושרת הבריאות האמריקנית לא יאמרו לילדים בתוכנית זה שילדים כבר נפגעים ומתים מחיסונים דומים, שנשים צעירות ובריאות מקבלות פגיעות מוחיות אחרי קבלת זריקת חיסון נגד שפעת, שחיסון שפעת החזירים, H1N1, מכיל חומרים רעילים כמו כספית שגורמת לאוטיזם, ושהסיכוי לילד להפגע ממכת ברק גדול פי 40 מאשר להנצל ממוות בעזרת חיסון השפעת.

בזמן שדוחפים למוחם של הילדים את הזבל התעמולתני הזה, מחלקת החינוך של הניו-יורק טיימס שולחת צוותי חינוך ברחבי ארה"ב שמספרים לילדים [1] שעובדות מוכחות בנוגע לסכנה שבחיסון הם למעשה מיתוסים.

אחת מהעובדות שהפכה למיתוס כזה זה שלחיסון החדש יהיו תופעות לוואי.
הדבר מצויין בבירור על העלון המצורף לחיסון, אך הניו-יורק טיימס מלמד את הילדים שזה מיתוס.

לפי הטיימס מיתוס נוסף הוא שהחיסונים החדשים לא יכילו תימרוסל, חומר משמר על-בסיס כספית, למרות שגם עובדה זו נאמרה בגלוי ע"י חברות התרופות המייצרות את החיסון.

אם אף אחד מהחיסונים נגד שפעת החזירים לא מכיל כספית, אז אולי הטיימס יוכל לומר לנו מדוע בכירים בממשלת גרמניה, כולל אנגלה מרקל, קנסלרית גרמניה, בנוסף לחיילי הצבא הגרמני יקבלו חיסון ללא כספית [2] בעוד שכלל הציבור יקבל גרסה עם כספית?

ההתנגדות ההולכת וגדלה של הורים רבים ברחבי ארה"ב שלא מוכנים לחסם את ילדיהם בחיסון החדש גרמה לבעיה קשה לממשל האמריקני שכבר קנה 300 מיליון מנות מהחיסון.
הדבר מתבטא כעת בנסיון מוקצן ומגוחך של הממשל להפיץ שקרים ודיסאינפורמציה בציבור כדי לשכנע אותו להתחסן.

מקור: infowars [3]