ראשי » מיסטיקה » אתם כאן

בהייה שמשית / כוח הריפוי של השמש

 • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 11 באוקטובר 2009
 • 13,156 צפיות | 61 תגובות
עודכן לאחרונה: 18 במאי 2011
שמש

שמש - כוח מרפא?

הירה ראטן מנק נולד ב-12 לספטמבר 1937 בבודאוואד, הודו. הוא גדל והתחנך בקרלה, היכן שקיבל את הסמכתו כמהנדס מאוניברסיטת קרלה. לאחר סיום לימודיו הוא הצטרף לעסק המשפחתי של ייבוא וייצוא תבלינים עד פרישתו ב-1992. לאחר הפרישה הוא החל ללמוד ולחקור את הידע הקדום של בהייה שמשית שענינה אותו מילדות. שיטה זו היא עתיקה ונשכחת, תורגלה במשך אלפי שנים ע”י יוגים ומאסטרים רוחניים. לפי הירה ראטן, תרגול נכון של טכניקת הבהייה השמשית יכול לרפא באופן מוחלט מחלות רבות, להוביל לריפוי של מחלות עיניים ותיקון קוצר או רוחק ראייה ולהוביל למצב שבו הגוף יוכל לחיות רק על אנרגיה שמשית בלי צורך להזדקק למזון.

הירה נבדק 3 פעמים ע"י קבוצות מדענים מרחבי העולם.
תקופת הבדיקה הראשונה נערכה במשך 211 ימים ב-1995/96 בהודו, תחת פיקוחו של דוקטור C. K. Ramachandran
תקופת הבדיקה השניה נערכה ב-2000/01 במשך 411 ימים תחת פיקוחם של 21 רופאים ומדענים בהודו.
הירה עצמו נבדק ע”י מדענים של סוכנות החלל האמריקנית, נאס”א. במהלך הניסויים והבדיקות הוא חי ללא מזון במשך שלושת חודשי הבדיקה.

קיימים עדויות רבות על אנשים שהתעלו מעבר לצורך של הגוף באוכל.
אחד מהם הוא קדוש הודי בשם פרהלד ג'אני (Prahlad Jahni), הידוע גם כ"מטאג'י". את כינויו קיבל ג'אני לאחר שבגיל 8 בורך על ידי אלה בזמן שביקר במקדש. מטאג'י חדר לתודעה הציבורית בזכות העובדה שהסכים להיבדק רפואית ולהוכיח את העובדה שאין הוא תלוי באוכל ובשתייה. הוא נבדק בבית חולים באחמדבד, שם הושם במעקב 24 שעות ביממה.

על פי הידוע לרפואה המודרנית, אדם יכול לשרוד מספר שבועות ללא אוכל, אך לא יותר משלושה ארבעה ימים ללא שתייה. כמו כן, אדם מסוגל להימנע מלהוציא שתן במשך שבעה ימים בלבד עד שכליותיו קורסות. למרות שהניסוי תוכנן להימשך שבעה ימים בלבד, מטאג'י שרד ללא קושי במשך עשרה ימים. הוא לא אכל דבר, קיבל 100 מיליליטר של מים לשטיפת פיו ביום (אותם החזיר לכלי והם נמדדו על מנת לוודא שלא בלע אותם), לא התרחץ (לבקשת הרופאים) ולא היו לו יציאות כלל. הניסוי נפסק רק משום שבית החולים הוצף במבקרים שרצו לחזות בפלא. הרופאים שבדקו אותו עדיין סקפטיים לגבי היכולת להחזיק מעמד ללא אוכל במשך יותר משישים שנה, אך אינם יכולים להסביר כיצד שרד ללא קושי עשרה ימים שכאלה. לטענתו של מטאג'י הוא שורד בעזרת חור בחך שלו, דרכו מחלחל "נקטר החיים" המחזיק אותו בחיים.
הסבר זה של נקטר החיים מופיע במקורות של היוגה.

המידע שלפניכם תורגם מאתרו של הירה ראטן מנק ולמרות שהדברים בהחלט נשמעים מרשימים, יש לזכור שכל אדם מגיב אחרת לטכניקת תרגול, ולכן הזמנים או התוצאות יכולים להיות שונים לכל אדם.

התהליך:
הירה ראטן ניסה את הטכניקה הזו על גופו במשך 3 שנים. התוצאות יכולות להיות מושגות ע”י כל אחד מכל אזור בעולם בכל זמן בשנה. בברזיל, באוסטרליה, בגרמניה יותר מ-3000 אנשים מתקיים על אנרגיה שמשית בלבד. זוהי לידה מחדש של מדע עתיק שתורגל ונחקר במשך אלפי שנים. במקורה, זוהי טכניקה להתעלות רוחנית וכיום היא הופכת לתרגול מדעי שיכול להיות מבוצע ע”י כל אחד כפי שיתואר בהמשך. בכל יום שעובד אנשים חדשים מצטרפים לטכניקה שנודעה בשם: “תופעת HRM)”

שיטה בטוחה לבהייה בשמש בהייה שמשית היא תרגול חד-פעמי במשך החיים אשר נמשך בדר”כ כ-9 חודשים. ניתן לחלק את התקופה ל-3 חלקים – 0 עד 3 חודשים, 3 עד 6 חודשים ו-6 עד 9 חודשים. לאחר שתרגלתם לפי ההוראות במשך 9 חודשים, אין צורך להמשיך בבהייה השמשית, אך יש צורך ללכת יחפים בכל יום במשך 45 דקות. הטכניקה כוללת מבט אל זריחתה או שקיעתה של השמש, פעם אחת ביום בזמנים הבטוחים. לא יגרם לעינכם נזק אם תקפידו לתרגל את הטכניקה בזמן של השעה לאחר הזריחה או שעה לפני השקיעה. זוהי עובדה מוכחת מעבר לכל ספק שבזמנים הללו הקרינה האולטרה סגולה (UV) המזיקה לעיניים, נמצאת ברמות הנמוכות ביותר של היום.
כדי להחליט על זמני הזריחה והשקיעה, תוכלו לבדוק באתר הזה: http://www.yeshiva.org.il/calendar/. שני הזמנים הללו, הזריחה והשקיעה הם הזמנים היחידים שמותר לבהות בהם בשמש. לבהייה בשמש יש את היתרון באספקת ויטמין A ו-D בזמן השעה הבטוחה בזריחה או בשקיעה. ויטמין A הכרחי לשמירה על תקינות הראייה ועל עיניים בריאות. אם הינכם בוהים בשמש, עיניכם תהפוכנה לבריאות יותר, החלקיקים הצפים יעלמו והראייה תתחזק. למי שאינו יכול לבהות בשמש בזמנים הבטוחים בזריחה או בשקיעה, ניתן לבצע תרגול של אמבטיית שמש שהיה תהליך יעיל לקבל את אנרגיית השמש, גם אם בקצב איטי יותר מזה של בהייה בשמש. הזמן המומלץ “לרחוץ בשמש” הוא עד שעתיים לאחר הזריחה או עד שעתיים לפני השקיעה, זמנים שבהם רמת הקרינה האולטרה סגולית יורדת מתחת לרמה 2. בזמן החורף, רמת הקרינה נשמרת באזור רמה 2 לאורך כל היום (למרות שבישראל זה כנראה שונה, אז תהיו זהירים…). בנוסף, אל תשתמשו בקרם הגנה. כאשר הגוף מתחמם, נוצרת זיעה שמטרתה קירור הגוף והרחקת פסולת. קרם הגנה חוסם את נקבוביות הזיעה והכימיקלים שבו מתערבבים עם הזיעה ונכנסים לגוף.

ההתחלה – 3 חודשים ראשונים ביום הראשון, בזמנים הבטוחים, הביטו במשך 10 שניות מקסימום. ביום השני הביטו במשך 20 שניות. הוסיפו 10 שניות בכל יום תרגול לאחר מכן כאשר לאחר 10 ימי תרגול, תוכלו להביט אל השמש במשך 100 שניות רצופות, כלומר דקה אחת וארבעים שניות. עמדו על קרקע חשופה ברגליים יחפות. העיניים יכולות למצמץ או לדמוע. יציבות של העיניים איננה הכרח. אל תרכיבו משקפיים או עדשות מגע בזמן הבהייה.

אם תחזיקו באמונה שאנרגיית השמש שנכנסת לגופכם היא בעל כוח מרפא ושהיא עוזרת לכם, תגבירו את עוצמתה של הטכניקה. זה יעניק לכם תוצאות מהירות ובטוחות יותר. גם ללא מרכיב האמונה, תקבלו תוצאות בתנאי שתעמדו בתנאי התרגול ובהוראות. אבל, זה יקח זמן רב יותר לתוצאות להגיע. אין הגבלות על חיי היום יום שלכם. אתם יכולים להמשיך לאכול. הפסקת הרעב תגיע בשלב מאוחר יותר.

מומלץ להביט מאותו המקום ובאותה השעה בכל יום. כאמצעי זהירות בדקו את עינכם אצל רופא לפני תחילת התרגול, במשך זמן התרגול ובסופו.

כאשר תגיעו לסוף שלושת החודשים הראשונים, תביטו בשמש במשך 15 דקות רצופות. אם אתם יכולים להביט בטלוויזיה במשך 3 שעות רצופות, ודאי תוכלו להביט בשמש 15 דקות. אנרגיית השמש שחודרת דרך העיניים טוענת את ההיפותלמוס, שהוא האזור שמאחורי הרשתית שמוביל למוח. כאשר המוח יקבל את האנרגיה דרך ההיפותלמוס, הדבר יפעיל תוכנית רדומה שבעקבותיה נתחיל לראות שינוי ממשי שכן הדאגות היומיומיות והמתחים יופחתו בצורה ניכרת. בנוסף, נקבל כוח להתמודד עם האתגרים של החיים בצורה יותר חיובית, במקום גישה שלילית הרווחת בחיינו. יותר מכך, נהפוך לחסרי פחד שכן הפסיכוזות שיצרו מחלות נפש בתוכנו תעלמנה. זהו השלב הראשון של התרגיל שנמשך כשלושה חודשים.

לבני האדם ישנן תכונות חיוביות ושליליות, שהן שני הצדדים של אותו המטבע. כאשר השמש איננה, אנו מפתחים תכונות שליליות. כאשר קרני השמש חודרות למוחנו, תכונות חיוביות נכנסות בהחליפן את התכונות השליליות. בסופו של דבר אפילו בורות רוחנית נעלמת. לעתים אתם מתבלבלים ממה שאתם קוראים או שומעים. אתם מקבלים מידע סותר כמו שייין אדום הוא טוב עבורכם אך אלכוהול לא. אתם מבולבלים מהבעיות שמציבים החיים ומפתחים תיעוב לבחירה והחלטת החלטות. אך לאחר שלושה חודשים של בהייה שמשית, תפתחו תחושת בטחון ותדעו את התשובות בצורה רוחנית. קיים מצב של איזון במוח שבו אתם יכולים לבחון החלטות ולבחור את הנכונות. אתם מפתחים כוחות שכבר נמצאים בכם. תכונות שליליות תעלמנה, כעס, אנוכיות, קנאה יעזבו אתכם. תהפכו ליצורים אוהבים. כולם יוהבו אתכם. אם תהיו חסרי פחד ומורא, חיובים בכוונתכם, לא תפגעו באף אחד. תהפכו לאדם חומל. זוהי תרומה גדולה לשלום העולמי. גישה חיובית יוצרת פתרונות לבעיות בחברה. לא יהיה צורך במהנדסים סביבתיים. לא נבזבז או נזרוק פסולת. לאחר שלושה וחצי חודשים, הכל ישתנה.

הירה ראטן מנק

הירה ראטן מנק

חוץ מזה, דיכאון יעלם. פסיכיאטרים אומרים היום שדיכאון הוא תוצאה של חוסר באנרגייה שמשית. בעזרת תרגול הבהייה בשמש, לא תסבלו מדיכאון במשך כל ימי חייכם. תגיעו לאיזון מלא של הוויתכם. פחד ממות יעלם. מצב התודעה שלכם יהיה כזה, שתקדמו בברכה את המוות. למה שיקרה תוכלו לתת לקרות. לא יהיו דאגות. לכל אחד ישנה צורה כלשהיא של חוסר איזון מנטלי, שהיא הבעיה האנשוית הגדולה ביותר, שיכולה להיות מוסרת בעזרת השמש.

שלב שני 3 חודשים עד 6 חודשים עכשיו, מחלות של הגוף הפיזי יתחילו להתרפא. 70 עד 80 אחוז מהאנרגיה מהמזון מגיעה למוח ושם היא מזינה מתחים ודאגות. כאשר המתחים המנטליים יעלמו, המוח לא יזדקק לאותה כמות של אנרגיה כדי לתפקד. בהמשיכם לתרגל את הבהייה השמשית, המתחים במוחכם יפחתו וכך גם הצורך במזון.

כאשר הגעתם ל-30 דקות של מבט רציף בשמש, אט אט תשתחררו ממחלות של הגוף הפיזי כי בנקודה זו כל הצבעים המוכלים באור השמש יגיעו למוחכם דרך העיניים. המוח מפזר את אנרגיית (פראנה) הצבעים לאברים השונים. כל אבר בגוף יקבל מנת אנרגיה מספיקה. האברים החיוניים תלויים באנרגיה מצבע מסויים. הכליות – אדום, הלב – צהוב, הכבד – ירוק, וכ”ו. הצבעים יגיעו לאברים וימלאו כל חוסר. כך עובדות תראפיות בצבע. זהו התהליך של הפטרות ממחלות פיזיות תוך תקופה של 6 חודשים. אחרי 3-4 חודשים תוכלו לרפא את עצמכם בעזרת אוטוסוגסטיה, שהיא הדמיה של ריפוי תוך כדי בהייה בשמש. שיטות ריפוי מדעיות כגון: סולאריום, קריסטלים, בקבוקי צבעים, אבנים טבעיות, אבני חן, כולם משתמשים באנרגיה השמשית כמקור ריפוי. תוכלו גם לשים אבנים צבעוניות טבעיות בתוך בקבוקי המים שאתם שותים מהם כדי לזרז את תהליך הריפוי.

בקבוקי המים שמכילים אבנים בתוכם ישהו בשמש 8 שעות וכך האבנים יתמירו את המים לכוח מרפא.

פוטוסינטזה, שהיא לא מובנת, לא צריכה למעשה כלורופיל. רק ממלכת הצמחים זקוקה לכלורופיל. הגוף האנושי יכול להשתמש בבסיס אחר. פוטוסינטזה היא תהליך של התמרת אנרגיה שמשית לסוגי אנרגיה שימושיים אחרים. כך עובדים תאים פוטו-וולטאיק (אנרגיה סולארית) עובדים וחשמל מופק, כך מים מתחממים, מזון מתבשל בתנור סולארי, ובטריות סולאריות מניעות מכוניות.

העיניים מקבלות את הספקטרום המלא של אור השמש, שמגיע לאברים השונים בגוף בעזרת המוח כאשר הם זקוקים לו. כך, אתם נרפאים מכל המחלות. בהמשיכם לבהות בשמש, לאחר שהאנרגיה כבר לא דרושה לריפוי מנטלי או פיזי, רמת האחסון של האנרגיה בגוף עולה. אתם הופכים למאסטרים של עצמכם בתוך 6 חודשים.

בתוך 6 חודשים תתחילו לספוג את המקור של מיקרו המזון מהשמש. כך תוכלו להמנע מלייצר פסולת רעילה דרך עיכול מזון פיזי.

בתוך 7.5 חודשים ו-35 דקות של בהייה בשמש, תחושת הרעב תתחיל להצטמצם. הצורך במזון יפחת. אף אחד לא צריך לאכול יותר ממה שתחושת הרעב שלו משדרת. רעב מגיע בגלל צורך באנרגיה הדרושה לגוף כדי לחיות. אוכל אינו הכרח לגוף, רק אנרגיה היא הכרח. המזון שאתם אוכלים היא אמרגיית שמש מיד שניה. אם אין שמש, לא גדל כלום.

וכך, כאשר אתם מתחילים לצרוך את הצורה המקורית של המזון, הרעב למזון מתחיל לרדת. אחרי שמונה חודשים, תראו שהרעב כמעט נעלם לגמרי. כל המכאניזמים הקשורים לרעב כמו ריח המוביל לצורך לאכול, התקפי זלילה וכ”ו, יעלמו לנצח.

לאחר 9 חודשים אחרי תשעה חודשים או כאשר תגיעו לרמה של 44 דקות בהייה, תאלצו להפסיק את הטכניקה הזו מכיוון שמדע השמש אוסר על המשך הבהייה כדי לשמור על ראייה תקינה. גופכם יתרוקן מאנרגיה ותצטרכו לטעון אותו. כעת עליכם להתחיל ללכת יחפים על אדמה במשך 45 דקות בכל יום במשך 6 ימים. הליכה רגועה בלבד. אין צורך לרוץ או ללכת במהירות. בכל זמן שנוח לכם זה בסדר, אך זה מומלץ כאשר הארץ חמימה ואור השמש מאיר אתכם. כאשר אתם הולכים יחפים, בלוטה חשובה מאוד במרכז המוח שנקראת בלוטת האצטרובל – Pineal gland – או העין השלישית, מופעלת. הבוהן הגדולה בכף הרגל מייצגת את הבלוטה הזו. עתה היא הפכה לבלוטה חשובה מאוד לל ימוד ומחקר. כ-18,000 מאמרים פורסמו עד כה על בלוטת האצטרובל. בלוטה זו תמיד נודעה כמושב הנשמה. לבלוטת האצטרובל יש קצוות עצבים אופטיים. לפני 25 שנה היא נחשבה ע”י המדע כבלוטה מיותרת. שאר ארבעת האצבעות מייצגות בלוטות גם כן – בלוטת יותרת המוח – pituitary, ההיפותלמוס- hypothalamus, בלוטת התלמוס – thalamus, ובלוטת השקד – amygdala. בלוטת השקד קיבלה הכרה של המדע במהלך השנתיים האחרונות. היא גרעין של השמש או אנרגיה קוסמית ויש לה תפקיד חשוב בפוטוסינטזה של אור השמש דרך העיניים. כאשר אתם הולכים יחפים, משקל הגוף שלכם מגרה את כל חמשת הבלוטות הללו דרך גירוי האצבעות. זה מתעצם דרך אנרגיית החום של האדמה ואנרגיית השמש שנופלת על צ'אקרת הכתר בראש. הצ'אקרות אינן ממוקמות בעמוד השדרה, זהו מיקום דמיוני. הן בהחלט ממוקמות במוח. כל הפעולות הללו יוצרות שדה מגנטי והגוף/המוח נטען באנרגיה שמשית שנכנסת אליכם. הרגעו. לכו 45 דקות יחפים במשך שנה, והאוכל ימשיך להיות מיותר. אחרי שנה של טעינה כזו, אם הינכם מרוצים מהתקדמותכם, תוכלו להפסיק את ההליכה היחפה. כמה דקות בכל יום של אנרגיית שמש עליכם זה כל מה שתצטרכו מעתה והלאה.

אך אם תרצו שהמערכת החיסונית שלכם תהיה חזקה, אז המשיכו את ההליכה היחפה. בנוסף, אם תרצו זיכרון חזק או לחזק את האינטלגנציה, המשיכו את ההליכה. כאשר תגבירו את חום השמש על כפות רגליכם, מוחכם יופעל יותר ויותר, מה שיגרום לפעילות מוגברת של בלוטת האצטרובל. לבלוטת האצטרובל יש תכונות על-חושיות וניווטיות. הכוונה בתכונות ניווטיות היא שתוכלו לעוף כמו ציפורים. תוכלו לפתח את התכונות העל-חושיות כמו טלפטיה, טלוויזיה והיכולת למקם את גופכם במקומות שונים בו זמנית (כל היכולות הללו מתוארות בפירוט רב בספרות היוגית העניפה – נ.ד.כ) המדע אישש את היכולות העל-חושיות הללו וניסויים רפואיים מבוצעים כעת כדי לאשר זאת. אברים שונים בגוף יתחילו בתהליך טיהור מרעלים ברגע שלא תצרכו מזון. לאברים פנימיים שונים תפקידים שונים בפעולת המסע הרוחי והתעופה בחלל. ישנו תפקוד אחר (חוץ מעיכול מזון) לאברים הפנימיים. לכל הבלוטות תפקידים מגוונים והם עובדים בצורה האופטימלית בעזרת אנרגיה שמשית. אם תהיו ברי מזל ותזכו לפעילות אופטימלית של המוח, לבטח תגיעו להארה. תוכלו לראות את העבר ואת העתיד. כמעט כל הבעיות יפתרו.

היסטורית, הרבה אנשים נשארו ללא מזון. ב-1922, הקולג' הרפואי האנגלי בלונדון הכריז שקרני השמש הן המזון האידאלי לבני האדם. אך אף אחד לא הזכיר את השיטה המדוייקת הדרושה. יוגאננדה (אחד היוגים הגדולים של המאה העשרים) בספרו “אוטוביוגרפיה של יוגי” פגש ושוחח עם הרבה קדושים ומיסטיקנים כדי לגלות את הסוד שאפשר להם לחיות ללא מזון. התשובה הרווחת היתה שאנרגיית השמש נכנסת דרך דלת סודית ומגיעה למדולה אובלונגטה (הקצה העליון של חוט השדרה שנמצא בתוך הגולגולת, ויוצר את החלק התחתון של גזע המוח). הם לא גילו את הסוד. הידע הזה אבד לאנושות בכללותה בזמן ההוא.

מקור: http://solarhealing.com/process/

מידע נוסף:

 • ספר שלם להורדה על הנושא כולל שאלות ותשובות ועדויות של אנשים
 • דיון מעניין בפורום בנושא
 • אתרים נוספים בנושא
 • האם קרם להגנה מפני השמש עלול לגרום לסרטן?
 • וגם כאן…
 • כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
  http://www.emetaheret.org.il/?p=2143
  רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
  פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
  אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
  שלחו לנו מייל עכשיו
  הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

  אהבתם? שתפו עם העולם...
  הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
  הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

  61 תגובות »

  • אלדד

   קישור ל 3 סרטונים מעניינים של חוויות חוץ גופיות.

   http://cafe.themarker.com/view.php?t=1239167

   הגב לאלדד
  • הטכנאי

   שלום, קצת ביאס שהקישור החמישי תחת מידע נוסף : "הקרמים שמגינים לכאורה מאור השמש למעשה גורמים לסרטן" אינו עובד …

   הגב להטכנאי
  • אלדד

   כדאי לכם לראות את הפרק של משפחת סימפסון היום בביפ ערוץ 6 בהוט.

   בשעה 18:10

   מדובר בעונה 2 פרק 4 :2 מכוניות בכל גראז' ו 3 עיניים לכל דג.

   רלוונטי מאוד לאתר.

   הגב לאלדד
  • אלדד

   יצרתי קשר עם טבע עדן מרקט בקשר לשקיות המתכלות שלהם

   שבהם קונים מצרכים.

   מסתבר שהשקיות לא עשויות מאורז או תירס ולכן לא מתמחזרות

   לגמרי.

   יש בהן תוסף שהתבישו לי מה הוא שמן הסתם מזיק לסביבה ולא

   מתמחזר.

   השקיות מהאורז ומהתירס פשוט יקרות.

   אין כרגע תקן ל "ממה עשויה שקית ממוחזרת".

   שיהיה תקן הם ינהגו לפי החוק.

   הדרך היחידה למחזור מלא של שקיות אלה כיום זה מפעל מיוחד

   שהם נשלחים אליו למחזור. זה לא קורה מן הסתם.

   הגב לאלדד
   • יואב

    כלומר אם פשוט זורקים את השקית לפח היא לא תתמחזר בטבעיות מהירה יותר מאשר שקיות פלסטיק ?

    יצאו עכשיו שקיות זולות (2 חבילות של 200 גרם ב 10-12 ש"ח) של מיטבית שכתוב עליהן שקית מתכלה, אבל לא כתוב רכיבים ואין לי מושג כמה זה נכון…

    הגב ליואב
  • יוסי

   קודם כל אציין שיש לזה מקור (כמו כל דבר) גם במקורות שלנו.
   "וזרחה לכם יראי שמי שמש צדקה ומרפא בכנפיה ויצאתם ופשתם כעגלי מרבק" (מלאכי ג כ)
   שנית,רציתי לשאול,למישהו יש מושג איך זה מסתדר עם כל מה שאנחנו יודעים לגבי בשפעות שליליות שיש לחשיפה ממושכת לשמש?
   אולי,זה כל העניין ?משך החשיפה?!
   אשמח לשמוע את דעתכם.

   הגב ליוסי
  • אור

   If indeed staring at the sun is advantageous wouldn't the conspiracy try to frighten the public at large

   הגב לאור
  • אלדד

   oh yes it would

   הגב לאלדד
  • אלדד

   קליפ קונספירציות חיובי מאוד לשם שינוי.

   http://www.youtube.com/watch?v.....r_embedded

   הגב לאלדד
  • inonf8

   חחח הגנוב ההוא מהאח הגדול – מנחם בן

   סתםץ.. ועכשיו ברצינות – איזה פוסט מדהים
   אני אוהב מאד פוסטים כאלה עם רעיונות ופתרונות חדשים (לפחות לי)
   חסר לי, מה שנקרא כאן באתר, 'מידע יותר רוחני' ובעברית – מגניב
   תודה תודה רבה

   הגב לinonf8
  • בוהה בשמש

   שלום
   אני סנגייזר(בוהה בשמש) כבר למעלה משנה עפ"י שיטתו של הירה ראטן מאנק
   יש לי הרבה השגות על מה שכתבתם:
   זו העתקה מילה במילה מהאתר של HRM. אין לי בעיה עם העתקה, אבל הייתי שם את כספי על זה שמי שכתב את המאמר הוא לא סנגייזר, לפחות לא אחד שעשה את כל התהליך, ובגלל זה מפריע לי לראות את מה שכתוב למעלה. למה?
   – כי התהליך לוקח הרבה יותר מ-9 חודשים. אני מתרגל יותר משנה והגעתי ל-27 דקות
   – כי HRM מגזים, סנגייזינג זה דבר מעולה אבל התוצאות שהוא מציג….אני לא יודע על מה הוא מדבר.
   סנגייזינג זה תרגול מדהים, מצויין לגוף ולנפש, אבל מעלים פסיכוזות?אין יותר מתח?אין פחד? זו קצת הגזמה
   – אם תפתחו באתר של ויני פינטו, סנגייזר ידוע , תשמעו דברים לא נחמדים על HRM.לא ארחיב, זה באמת לא קשור וגם אי אפשר לדעת מי אומר את האמת. אני לא בטוח שהייתה פה באמת ראייה ביקורתית כלפי דברים ותחקיר קצת מעמיק, כמו שניתן לצפות מאנשים המחפשים לגלות את האמת.

   בקיצור, צריך להפריד את התרגול שהוא דבר מבורך, מהתוצאות. אומנם לא הגעתי ל-44 דקות, וכשאגיע אודיע לכם מה קורה איתי, אבל הבעייתיות של HRM היא בהבטחה האוניברסלית שלו כלפי כל מתרגל סנגייזר בתוצאות מרחיקות לכת בלשון המעטה,וזה לא נראה לי כלל: בנאדם צריך לתרגל נקודה. בלי ציפייה לתוצאה כזו או אחרת, אלא ממקום קצת יותר שלם.

   הבעיה הכי גדולה שלי עם המאמר זה ההעתקה הבוטה של מהאתר של HRM , ללא ציון העניין או ציון האתר.
   קורא תמים יכול לחשוב שכותב המאמר כותב מנסיונו, כאילו הוא אכן הגיע ל-44 דקות ומבטיח שמיים וארץ…
   זה לא רציני, וזה מוריד מערכו של האתר.
   אני חושב שיש להוריד את הפוסט הזה מיד, ואין לי בעיה לכתוב פוסט קצת יותר רציני וגם אישי על סנגייזינג. אם מישהו הגיע ל-44 דקות ואכן חווה את הדברים הללו, אזי המאמר היה נראה אחרת לגמרי……….אבל זה לא המקרה.
   בכל אופן, אשמח לתגובה של צוות אמת אחרת, ואם טעיתי, ואכן כותב המאמר הגיע ל-44 דקות, אני מתנצל מראש

   הגב לבוהה בשמש
   • שלום בוהה בשמש וברוך הבא לפרוייקט.
    אכן המאמר הזה ברובו הוא תרגום (לא העתקה) של מאמר מהאתר של HRM.
    המאמר המקורי והתרגום כולו נעשה בויקי אמת אחרת, תוכל לראות אותו כאן: http://www.emetaheret.org.il/w.....7%9E%D7%95

    אני הוא זה שתרגמתי את המאמר (כמו את רובם של המאמרים באתר) ונכון שאין לי שום נסיון בסאן גייזינג, אך הרגשתי
    שזה נושא חשוב להביא לידיעת הקהל הישראל, ומאחר והייתי תחת הרושם ש-HRM הוא זה שהחזיר את הסאן גייזינג לקהל המערבי,
    בחרתי לתרגם את המאמר מהאתר שלו.

    אני מסכים איתך שמורגשת הגזמה בטענות על התוצאות של הסאן גייזינג,
    אך שוב מאחר והייתי תחת ההתרשמות שHRM הוא מחדש התרגול,
    בחרתי פשוט לפרסם תרגום של מה שהוא כותב, ולסמוך
    על הקורא הנבון שיבחר מה לאמץ ומה לא.

    לגבי הטענה שלא צויין האתר ובו המאמר המקורי,
    אתה כנראה פספסת את החלק בסוף המאמר ששם מצויין מקור המאמר עם כתובת האתר של HRM.
    אני מקווה שזה סוגר את עניין הבעיה הגדולה שלך עם המאמר.

    אני אשמח מאוד לשמוע על התנסויותיך בסאן גייזינג מאחר וכ"כ התרשמתי מהנושא,
    שהתחלתי לתרגל זאת בעצמי,
    אז אתה מוזמן לכתוב מאמר משלך על סאן גייזניג ובו התרשמות אישית מהתרגול ולשלוח לי אותו,
    ואני שמח שהצעת זאת בעצמך.

  • לפי עצתך, הוספתי הבהרה לגבי מקור המאמר,
   וקצת סייגים בנוגע לתוצאות ולזמנים.

  • טל אליעד

   רק תיקון קטן. ההיפותלמוס אינו בלוטת התריס. בלוטת התריס מוקמת במרכז הגרון. והאמיגדולה הוא אזור של תאי עצב ולא בלוטה ממש.

   הגב לטל אליעד
  • רון

   עוד על טכנולוגיה שמקורה בעבר
   הרצאה מרתקת !
   ANCIENT TECHNOLOGY, ASTRONOMY, AND ALCHEMY

   http://www.youtube.com/view_pl.....Technology

   מעל 700,000 צפיות וכמעט 3000 המלצות

   הגב לרון
  • רייקי

   תודה על הנושא הזה. מעולם לא שמעתי על הרעיון או השיטה הזו. חוץ ממה שסיפר מנחם בן. נשמע מעניין. כיף שיש אנשים שמספרים לאנשים דברים חשובים.

   רייקי

   הגב לרייקי
  • angelfish

   הסתכלתי כמה חודשים אבל לא קבוע כל יום,לא נראה
   לי שזה ממש עוזר בצרה ייחודית יותר מנגיד הסתכלות
   על ים או נחל זורם למשל.

   הגב לangelfish
  • שלום. בקשר לפוסט על הבהייה בשמש, יהיה נפלא אם גם הסרטים הנלווים לפוסט יהיו מתורגמים, זה מאוד מעניין ולצערי מיי אינגליש איז נוט גוד אינף…

  • ניסיתי - תחום בעייתי מאוד

   שלום רב,
   אני ניסיתי את השיטה הזו מיוזמתי, הרבה לפני קריאת המאמר, בעת שחוויתי חוויה רוחנית חזקה, שבפי הפיכיאטרים לאחר מכן נקראה פסיכוזה. המאמר הזה מסוכן, שכן אם לא אוכלים יכולים להגיע להתמוטטות, בנוסף האנשים הקרובים אליך נלחצים מאוד מאוד, ונבהלים ואתה לא עובר את החוויה הרוחנית כמו שצריך. לכן עדיף לוותר על זה. החוויה הרוחנית או הפסיכוזה גורמים למצב לא נורמלי של חידוד החושים באופן כזה שזה יוצא מגדר הנורמה כאשר אתם חיים בסביבה חברתית עם בני אדם נוספים שלא מקבלים טוב את השינוי שחל בכם.

   לגבי הבהייה השמשית, בעת שחוויתי את החוויה הרוחנית, גם בהיתי בשמש, בלי משקפיים או עדשות, וראיתי או דמיינתי שהיא זזה..
   בתקופה הנוכחית התייעצתי עם רופאת עיניים והיא אמרה שזה מסוכן להביט בשמש כיוון שהיא פשוט שורפת את עצב הראייה, לכן אל תנסו את זה!!!!!!!!!!
   זה כמו מיקוד של עדשה למקור מסויים עד שהוא נשרף.
   הרופאה אמרה לי שזה מאוד מסוכן כיוון שזה עלול לגרום לכוויה בעין או לנזק בלתי הפיך.

   אז לתשומת ליבכם!!!!!!!!!!

   הגב לניסיתי - תחום בעייתי מאוד
  • !!!!!!!!!! זהירות !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   לעולם לא להסתכל על השמש !!!!!!!!!

   לפני שאני פונה לבדוק את הטענות התמוהות שבכתבה זו,רק חייב להזהיר.

   לא נכנס לדקויות של זריחה או שקיעה,
   אבל בהייה של 10-20 שניות על השמש בשעות נורמליות גורמת לעיוורון חלקי או מלא!!!!!!!!!!

   מנסיון אישי.
   בהיותי ילד בהיתי" בשמש ללא הגנה בזמן ליקוי חמה חלקי, בבירור יותר זמן ממה שהאינסטינקטים הגופניים שלי איתתו (תחושת כאב וסינוור) – ואיבדתי את מרכז הראייה של עיין ימין. בשבועות הראשונים לא ראיתי כמעט כלום בעין ימין!
   בדיקה רפואית קצרה הראתה ששרפתי את האזור המרכזי ברישתית.
   לאחר טיפול בסטרואידים והרבה חודשים שחלפו, המצב השתפר והיום הוא כמעט לא מורגש.
   אבל צלקת במרכז הרישתית של עין ימין שלי תשאר עד יום מותי, וכך גם פגיעה מסויימת בראייה.

   קחו זכוכית מגדלת, תמקדו אותה על נייר שחור, ותראו איך הוא נדלק. להסתכל על השמש עושה את אותו אפקט בדיוק על הרשתית שלכם.

   רק מטומטם בוהה בשמש.

   ותעבירו הלאה.
   הבת שלי יודעת את זה כבר מגיל צעיר.

   "חשיבה חדה – הבלוג"

   • "רק מטומטם בוהה בשמש"

    בזה הרגע קראת לאלפי מתרגלים של יוגת השמש "מטומטמים" – שמור על מילותיך בחוכמה ידידי – אינך יכול להתיימר לדעת הכל.

    כפי שכתוב במאמר – אסור להסתכל על השמש חוץ מאשר בשעה שלפני הזריחה או השקיעה כי זה אכן יגרום לנזק חמור לראייה.

    בנוסף, חשוב לעשות את התרגיל הזה בהדרגתיות – מספר שניות יותר בכל פעם.

    אני באופן אישי הגעתי ל-10 דקות של הסתכלות ישירה בשמש הזריחה / השקיעה ללא שום נזק.
    יש לי חבר קרוב ותלמיד שהגיע ל-40 דקות של בהייה בשמש.

    בטקסטים העתיקים של היוגה, תרגיל הריכוז בשמש מוזכר באופן ברור כדרך להשקטת גלי התודעה וככלי לעזרה בדרך הרוחנית.

    בברכה,

    • שמור על ראייתך ידידי.
     אינני מתיימר לדעת הכל.
     אבל אני יודע שבהייה בשמש מסוכנת מאוד לראייה.

     בהתאם לצלילות האויר, גם שעה לפני שקיעה עלולה להיות מסוכנת ביותר, בחשיפות חוזרות ונישנות.
     אתה יכול לבדוק עם מומחים לפגיעות ראיה וסיכוני קרינה אם אתה רוצה.

     הטקסטים העתיקים של היוגה נכתבו לפני שידענו משהו ברפואה. לא הייתי משתמש בזה בתור מקור מוסמך לעניינים בריאותיים.

     כל אחד יעשה כראות עיניו (עד שלא יוכל לראות עוד), אבל חשוב להזהיר אנשים שמדובר במעשה שעלולות להיות לו השלכות בריאותיות חמורות, אם לא מתרחש בשעות הנכונות ובתנאים אטמוספריים גרועים מספיק.

     ואם חבר שלך יתחיל להתלונן על אובדן ראיה במרכז שדה הראיה שלו, תדע במה המדובר.

     • חבר שלי כבר שנים אחרי התרגול הזה, עם ראייה מצויינת.

      לרפואה המערבית יתרונות רבים, אחד החסרונות שלהם הוא ההסתכלות על האדם כאוסף ספוראדי של מערכות שונות.
      זו טעות שהרפואה העתיקה לא עשתה, ובכך היא מתקדמת בהרבה מול הרפואה המערבית שמכבה שריפות ומתייחסת לסימפטומים במקום לשורש הבעיה.

      הרפואה היוגית נכתבה לפני שאיבדנו כל קשר לרפואה האמיתית, זו שרואה את הסמוי מהעין…

      בברכה,

      • מיקי

       היי ניב ולכל הקוראים ,

       אין לי הרבה מה להגיד , אבל פשוט אהבתי את הדברים…

       אינני בטוח ש-מי מהגולשים יראה את התגובה עקב כך שהפוסט הזה פורם ממש מזמן והתגובה שלי לכתבה מאוחרת.

       מעבר לכך וגם בעקבות מצב אישי שעברתי , יצאה מגרוני האמירה וממוחי המחשבה (מבלי שראיתי את האתר הזה והתוודעתי אל תוכנו באופן ממשי) המחשבה הזו שכמו שהוזכרה כאן הרפואה המערבית , ע"י המנהל , באמת אחדות מהשגיאות ואולי כמעט כולן , הן בפעולה מתוך פחד ולא מתוך שיקול וראייה רחבה מספיק. תגובתך ניב , נעמה לי ביותר.

       הגב למיקי
  • Emet1

   אם בזמן הבהייה מסיטים את המבט לצד ורואים מעיין קפיצות של צבעים ,מעיין צבעים מטיילים. סימן שמשהו בעין מתחיל להשתבש…

   הגב לEmet1
  • בדקתי עוד קצת את הנושא.
   מדובר באוסף שמועות, הזיות, אגדות ושקרים…
   והפתיים שבאמת מאמינים לזה והולכים עד הסוף – מתים.

   "מי יודע, ילדים, מה קורה אם לא אוכלים?"
   http://wp.me/p1K6uX-yY

   "חשיבה חדה – הבלוג"

   • אלדד

    ביישוב של freethinker יש 2 אנשים שרק שותים כבר הרבה זמן.

    הגב לאלדד
    • מהו הישוב?
     מי האנשים?
     מה הם שותים? (משקה אנרגטי?)
     האם נבדקו ע"י אנשים מנוסים בבדיקות כאלה? (כאלה שמכירים את כל שיטות הרמאות בתחום)?

   • אה, בדקת קצת את הנושא…

    מדובר בתרגול בן אלפי שנים שנקרא סוריה יוגה.

    אבל אתה בדקת קצת את הנושא.

    • יש הרבה מיתוסים ואגדות שמסתובבים ביננו אלפי שנים, זה לא הופך אותם לנכונים.
     אנשים האמינו שהעולם שטוח במשך אלפי שנים, זה לא הפך אותו לשטוח.
     בקיצור, טיעון לא תקף.
     אם יש לך הוכחות שמשהו מזה עובד, זה סיפור אחר.
     אני לא פגשתי בהוכחות עדיין, חוץ מכל אותן שמועות ואגדות אורבניות.

     • גלעד, אתה מתרגל דרך רוחנית כלשהי בצורה רצינית?

      • אינני רואה מה הקשר בין תרגול רוחני, לבין טענות פיזיות לחלוטין כמו "חיים שנים על שתיה בלבד / על אור השמש".
       אני לא מתווכח על החוויה הפנימית-אישית שאותם מתרגלים זוכים לה.
       אבל לגבי טענות שסותרות את חוקי הפיזיקה או עקרונות ביולוגיים בסיסיים – זה כבר סיפור אחר.
       טענות תמהוניות כאלה ואחרות נשמעו הרבה לאורך ההיסטוריה, ובכל פעם שנבדקו בצורה רצינית, הופרכו לחלוטין.

       • כל מה שאני יכול לומר זה שעם השכל אתה לעולם לא תוכל להוכיח דברים שהם מעבר לשכל.
        ושאני מאמין שאם היית מתרגל דרך רוחנית אמיתית וקשור למאסטרים אמיתיים היית מדבר קצת אחרת.

        בברכה,

        • עובדות הן עובדות. ועובדות ניתן לאשש או להפריך. יש כלים לכך.
         בקרוב אפרסם פוסט בנושא "לא ניתן לבדוק זאת מדעית", אסביר את דברי שם ביתר הרחבה.
         אין שום קשר בין תרגול רוחני לבין "עובדות בשטח".
         אם מישהו חי ללא אוכל ושתיה, הוא חי ללא אוכל ושתיה, בין אם יש לי מושג איך הוא עושה זאת או לא, ובין אם אני מאמין שאפשר או לא.
         ואם הוא לא מסוגל לחיות בלי אוכל ושתיה, אז הוא לא.

         • סבבה, רק תשים לב שהחשיבה החדה שלך לא הפכה לזוויתית וחד מימדית.
          אתה יכול לבדוק עובדות, אבל בכלים המדעיים שיש לך היום, אינך יכול לאשש את הדברים.

          אגב, אתה באמת בעניין של לבדוק עדויות על הנושא, אתה מוזמן לקרוא את שני הספרים: "חיפוש בהודו המסתורית" ו-"חיפוש במצרים המסתורית".

          יש שם תיעוד מרתק של עיתונאי סקפטי וחד מחשבה כמוך על כל נושא הניסים (שהם רק כוחות שהמדע עוד לא פיענח) של היוגים, הפאקירים ואחרים.

          אגב, אחרי החקירה הארוכה שלו, אותו עיתונאי זנח את הסקפטיות לחלוטין.

  • ערן פרחי

   שלום אני רוצה לספר מעט על התהליך שלי .

   אני צופה בשמש כבר קרוב לשנה וחצי .הגעתי כבר ל42 דקות .ישנם כמה דברים מעניינים בתהליך הזה. קודם כל שהתהליך הוא אישי לגמריי ומשפיע בצורה שונה אצל כל אדם ואדם . אצלי הבהייה בשמש האיצה את התהליך של ניקוי ריגשי ומנטלי .רגשות מהעבר מלווים בזכרונות רגשיים שעולים על פני השטח ומתנקים . ובאותו זמן זרימה חזקה יותר של מידע (תקראו לזה אינטואיציה) שמגיעה מיבפנים .

   ישנם ימים שאני מרגיש ממש צמא לאור השמש וגומע אותו בעיניי. ויש ימים שבהם קשה לי להתמודד עים אור השמש ,אילו הם הימים שבהם אני לא נקי רגשית ואנרגטית וזה מרגיש שקשה לגוף לקבל את אור השמש. אור השמש יכול אפילו להכאיב רגשית או ממש ליצור לחץ על האזור בגוף שבו אצורה אנרגיה ישנה (רגשות ישנים )
   אולם לאחר יום יומיים כשהרגש מתנקה אז אור השמש זורם פנימה ללא בעיה.

   היו לי ימים שמצבי הרגשי היה מאוד לא נקי ובשל כך הרגשתי ש"קשה לאור השמש להיספג בתוכי " . הראייה שלי היתה גרועה ולא הצלחתי לקרוא אותיות או לראות נורמלי . הכול היה לי מרצד ולא הייתי מסוגל לזהות אנשים שנימצאים במרחק כמה מטרים מימני .
   יחד עם המצב הרגשי שעובר גם כל ה"תופעות" של קושי בראייה גם הן עוברות והראייה חוזרת להיות חדה וללא שום בעיה.

   אני צופה בשמש בישיבה ולא בעמידה ואני מודע לכך שהתוצאות המלאות יגיעו מאוחר יותר .
   אולם למרות שהיתה לי תקופה ארוכה של ספק אם זה אכן עובד או לא ועדיין יש לי ספק אם יגיע המצב שבו אני לא יזדקק לאוכל .
   אני לא יכול להתכחש להרגשה שמשהו מאוד מהותי בתוכי משתנה ובמהירות .

   אני לקחתי על עצמי את "הסיכון" לחקור את התהליך של בהייה שמשית מישום שהוא מאוד סיקרן אותי .
   אני מאוד נהנה מהתהליך הזה ומוצא שהוא כמו "תהליך חי " שמלמד אותי על עצמי …:)

   הגב לערן פרחי
   • תודה על העדות האישית ערן.
    אשמח לעדכונים על התפתחויות נוספות.

   • היה מעניין אותי לקרוא תוצאות בדיקת ראייה שתערוך אצל רופא עיניים (צילום רישתית, בדיקת ראייה היקפית וכד').
    יפליא אותי אם לא גרמת נזקים משמעותיים בלתי הפיכים לרשתית שלך…
    שמור על עיניך, אין להן תחליף.

    • אלדד

     אתה נכנס כאן לפינה גלעד.
     יש הבדל ענק בין אנשים שטוענים שלא אוכלים שנים לבין דבר ידוע – שקרינת השמש בזריחה ובשקיעה הן מאוד נמוכות ולכן גם הגיוני שלא יגרמו נזק.
     צריך להבדיל בין יכולות שנראות על גבול העל טבעי לבין דברים יומיומיים.
     אני הסתכלתי שבועות ולא קרה לי כלום וגם הרגשתי טוב יותר
     וגם אנשים בתגובות כאן באתר הסתכלו הרבה זמן ולא קרה להם כלום.

     הגב לאלדד
  • ליאב

   אני מתרגל סאנגייזינג כבר כמה שנים, אני ב 33 דקות עכשיו, והראיה שלי מעולה, ולא קרה לי דבר לעיניים.. להפך..
   זאת אחת החוויות/תירגולים וההתנסויות הכי יפים שעשיתי בחיי.. ולא אפרט. ממליץ לכל אחד. הכי חשוב ללמוד להקשיב לגוף… אני לא עושה את זה בשביל להפסיק לאכול, זה פחות מעניין אותי. זה פשוט מטעין אותי ברמות מדהימות. ולכל “המדענים” והספקנים למינהן, שימשיכו להזהיר ולהפחיד, זה תפקידם, לשקף לאנשים את החיבור לשכל ולא ללב. ותפקידי הוא להראות שהכל בסדר ומצוין, ואפילו יותר מזה, מדהים!

   הגב לליאב
   • לליאב שלןם וברכב,

    שמי מרים ואני התחלתי לתרגל סנאנגייינג לפני ארבעה חמחם

    כך שאני חדשה לגמרי בכל הנושא הזה, עקב זאת התעוררו אצלי

    הרבה שאלות הקשורות לצפיה , והייתי שמחה לשוחח ולהציג

    את שאלותי לאדם עם ניסיון רב משלי, אשמח אם תיהיה

    מוכו ליצור איתי קשר ולעזור לי בתחום, תודה מראש מרים

    036881819 0547893459

   • מיכל

    ליאב, ממש ממש אהבתי והתחברתי למה שכתבת!!!! תודה 🙂
    התחלתי סאנגייזיג לפני שלושה שבועות, הגעתי ל 4 דקות, ממש מתרגשת כל יום לקראת התרגול… חוצמיזה אני עדיין פקעת עצבים, פתיל קצר, חמומה אבל ממשיכה כי זה מרגיש לי נכון ומרגיש לי הכיוון.

    הגב למיכל
  • עידו

   תודה רבה על התרגום והפרסום של המאמר,
   הרבה חומר למחשבה, על השמש והאנרגיה שלה
   ומשמעותה בחיינו על האדמה.

   הגב לעידו
  • אור

   שלום ברצוני להתחיל בתרגול של בהייה שמשית יש שאלה אחת משמעותית מה עושים ביום מעונן גם בקיץ וגם בחורף כשהשמש מכוסה בעננות ולא ניתן לראותה?

   הגב לאור
   • אביגיל

    שלום אור

    ממה שנאמר לי, ביום מעונן מנסים "לתפוס" כמה דקות שאפשר עם השמש, בשעות הבטוחות. אם גם בשעה שלאחר הזריחה וגם בשעה שלפני השקיעה יש עענים שמכסים את השמש, פשוט לא מתרגלים באותו יום.
    זו לפחות האינפורמציה שיש ברשותי.

    הגב לאביגיל
  • נועה טל

   היי,
   אני שוקלת להתחיל ואשמח לדבר לפני עם סאנגייזינג באופן אישי, אולי אפשר לארגן מפגש בנושא זה?
   בטח יש עוד הרבה אנשים שיתענינו…

   הגב לנועה טל
  • אבי

   אשמח להוסיף משפט ממקורותינו ורמז לגאולת עם ישראל. ״בין השמשות – פעמי הגאולה״ וכנראה הכוונה ברמת הסוד היא בין השמשות -זריחה/שקיעה. המאמר מחזק את מה שאני חווה בזמן האחרון לגבי הסוף של ״המציאות״ כפי שאנו חווים אותה כיום. כלומר שהאמת יוצאת לאור. שלעתיד לבוא ה׳ ״מוציא חמה מנרתיקה״ והאור שלה מזין צדיקים ושורף רשעים.

   הגב לאבי
  • תודה על המידע. שמעתי על הנושא והפעם ם קיבלתי מידע מעמיק יותר. אשמח לדעת יותר פרטים טכניים כפי שכבר ביקשו כאן לגבי הדרכה לתחילת דרך.אני מאמינה שאכן אנו בתקופה שבה רב הנסתר על הנגלה ומי שאינו מבין כי שליטת השכל בלבד כבר אינה עובדת יותר מפספס את ההזדמנות להכיר את הדברים המופלאים והבלתי נתפסים בשכל המצומצם שיש לנו בני האדם.
   תודה ואשמח לקבל פרטים ממישהו שיוכל להדריך וללוות בתהליך הראשוני.

  • תתי רוט

   מנהל פרויקט נכבד
   אהבתי את ההתיחסות הנעימה שלך ל"מזהיר האולטימטיבי"
   שא ברכה
   כל טכניקה וכל מידע שמובא שיכול להרחיב את תודעתנו מבורך בעיני ויפה שלא נכנסת לעימות

   שאפו

   הגב לתתי רוט
  • עודד

   רפרפתי קצת על התגובות ולמען האמת גם את המאמר לא קראתי כולו אבל אני מודע לקיום השיטה הזו. ביוגה מתרגלים גם התבוננות בנר דולק.
   בכל אופן, יש לי שתי הערות:
   א. בזמן ליקוי חמה אסור בתכלית האיסור להסתכל השמש. זה מאד מסוכן. הרבה יותר מסוכן מבמצב רגיל.
   ב. לאחרונה חיפשתי וקראתי על ויטמין D ואיך אנו מקבלים אותו. אז ויטמין D נוצר מפגיעה של קרני UVB בעור.
   קרניים אלו חזקות דווקא בשעות הצהריים ולכן מי שרוצה שהגוף שלו ייצר ויטמין D צריך להחשף לשמש בשעות אלו. 20-30 דקות ביום מספיקות. וימין D מאד חשוב ועוזר להיפטר מדלקות גרון.
   שמחתי להיתקל באתר נראה מעניין מאד 🙂

   הגב לעודד
  • אביגיל

   שלום וברכה,

   אני מתרגלת סאן גייזינג כשנה, אני עושה מקסימום 15 דקות עם הזריחה או לפני השקיעה, ולאחר מכן כעשרים דקות של הליכה ברגל.
   התוצאות מאוד מאוד טובות.
   ראשית, הראייה שלי לא השתפרה, אך לא נפגעה. בשעות היום, אני רגישה (מבחינת הראיה) לאור השמש, אך בשעות הבטוחות לא מפריע לי להסתכל על השמש.
   אני יכולה להעיד שאכן יש השפעה מיטיבה מאוד בכל הרמות – פיזית, רגשית ומחשבתית. יש יותר חיוביות מחשבתית ורגשית, יותר יציבות, בריאות, מרץ וכוח.
   התחלתי את התרגול לאחר תקופה שבה סבלתי מאוד מענייני בריאות, ואף התאשפזתי למספר ימים בבית חולים בשל כך. עדיין הבריאות שלי רגישה, אבל יש הרבה שיפור.

   לגבי אפשרויות הריפוי העמוקות והנרחבות יותר המצוינות במאמר – נראה לי שעל מנת להגיע לתוצאות כאלו, יש צורך בתרגול מאוד רציני בתנאי חיים מסויימים ובהרבה משמעת פנימית. אני עוד לא שם 🙂

   אני מאוד אוהבת לאכול 🙂 כך שלא מתכננת להשתמש בזה להפסיק לאכול.
   עבורי, התרגול הזה – כמו כל דבר אחר בחיים – הוא סוג של תזונה, מהסוג הטוב והמועיל יותר לחיים שלי.

   אני מבינה את מה שגלעד כתב עליו, אבל לאחר תקופה ארוכה של תרגול, איני מוצאת סיבה לחשוש. זה לא שמדובר על שהייה ובהייה בשמש בשעות החמות והמסוכנות. השמש בשעה הזו מאירה בצורה נעימה… כמה שיותר סמוך לזריחה – עדיף.
   הרבה יותר מזיקה הקרינה הסלולרית החזקה ממכשירי הפלאפון או התכנים האלימים שאנו נחשפים אליהם בטלוויזיה, בפרסומות ובעיתונות.
   גם זו תזונה, מהסוג המחליש והפוגע.

   לסיכומו של דבר…
   מאוד ממליצה להתנסות, ולחוות.

   הגב לאביגיל
  • דניס צ'רני

   היי אני ביומי החמישי של סאן גאייזינג אני כרגע ב50 שניותת בהייה אני מאוד מאוד אשמח, שמישהו שיש לו ניסיון בנושא שיצור איתי קשר 🙂
   יש לי מס שאלות והסתקרנות מאוד מלאה בנושא הזה.
   Life.spirit.denis@gmail.com

   הגב לדניס צ'רני
  • אלמוג

   אהלן עוד לא התחלתי את התהליך ויש לי כמה שאלות:
   1. לאחר סיום התהליך מותר להמשיך להסתכל על השמש?
   2. האם צריך מתחילת התהליך ללכת יחף 45 דק' וכך הלאה יום יום עד סיומו?
   3. קוצים אדמה קשה אבנים, מה עושים אם מכאיב ללכת יחף?

   הגב לאלמוג
  • ברק

   שלום לכל הבוהים
   גם אני בניסיון כבר מעל 4 דקות .
   שמחתי לקרוא את שרשרת התגובות
   גם אני חושש מהנזק אך מוצא עצמי בוהה בחשש.
   חשוב היה לי לקבל חיזוקים מבעלי ניסיון לזמן ממושך בבנייה
   לא יודע כמה זמן אמשיך. בטח שלא כדי להפסיק לאכול…
   אני מחפש חיזוק אנרגטי בריאות ושקט עצמי
   תודה ובהצלחה

   הגב לברק
  הנחיות לכתיבת תגובות:

  1. שמרו על שפה נאותה
  2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
  3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
  4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
  5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
  6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
  7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
  מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

  השאירו תגובה

  קבלו את התגובות ב RSS

  שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

  כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

  קבלו עדכונים בחינם למייל»

  הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
  אמת אחרת בפייסבוק
   
  כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

  בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

  אל תציג הודעה זו שנית