מהי האמת – מחשבות ושאלות כנות מקורא פשוט

כאשר יש בנו אמונה חזקה באמת שונה מהותית מזו של הקונצנזוס, אנו לעתים שוכחים שלאחרים קשה לקבל אותה כי הפחד שתפיסת עולמם תיהרס גורם להם לפסול אותה על הסף. למשל, רופאים קונוונציונאלים שחונכו לפי דוקטרינה מחשבתית מסויימת,

 • מאת מנהל הפרויקט | 9 באוקטובר 2009
 • 3,354 צפיות | 48 תגובות
עודכן לאחרונה: 9 באוקטובר 2009

כאשר יש בנו אמונה חזקה באמת שונה מהותית מזו של הקונצנזוס,
אנו לעתים שוכחים שלאחרים קשה לקבל אותה כי הפחד שתפיסת עולמם תיהרס גורם להם לפסול אותה על הסף.
למשל, רופאים קונוונציונאלים שחונכו לפי דוקטרינה מחשבתית מסויימת,
יתקשו לקבל הסבר שנוגד את ההגיון שעליו הם חונכו.
כל הסבר שונה מהגיון זה, יתקבל בהתנגדות ולעתים קרובות אפילו בבוז.

50 שנה לקח לרפואה המערבית לקבל את הרפואה הטבעית וההוליסטית כשיטת טיפול לגיטימית.
ואפילו היום, עדיין החלוקה היא מאוד ברורה: רפואה ורפואה משלימה.
רפואה שמשלימה את הרפואה, כלומר רפואה משנית לה.
נחותה יותר.

לפני מס' ימים קיבלתי מייל מגולש באתר בשם מאור.
הוא נשמע אדם כן ומחפש אמת, ובמייל שלו זיהיתי רצון אמיתי ללמוד את
האמת מאחורי הוילון, להבין מה קורה בעולם ולקבל מידע אמין שאינו עובר דרך מסננת הצנזורה התקשורתית.

להלן המייל:

שלום לחברי פרויקט "אמת אחרת".
כבר תקופה מסויימת שאני מתעניין וקורא חומרים שונים באינטרנט, כל מיני
מקורות של מידע אלטרנטיבי ותאוריות שונות, וגם לאתרכם הגעתי.
חשתי צורך לחלוק את הגיגיי בקשר לנושא ולכן כתבתי מאמר שמסכם פחות או
יותר את תחושותי כלפי כל מה שנתקלתי בו.
התרשמתי מאתרכם, בינתיים כמקום הכי מאוזן ורציני שראיתי לכן החלטתי שאני
מעוניין לפרסם בו את המאמר.
אני אשמח אם תסכימו לפרסם את מה שכתבתי, כמו כן אתם מוזמנים לערוך או
להוסיף מה שנראה לכם לנכון.

בתודה, קורא פשוט.
מאור.

קראתי את המאמר שכתב מאור.
בתחילה, לא ראיתי כיצד הוא משתלב בתכנים שבאתר.
הרי המטרה שלי בפרוייקט היא להביא לידיעת הציבור מידע
אחר מזה שהם מולעטים בו ממילא.
ליצור אלטרנטיבה מחשבתית כך שהם יוכלו לעשות בחירות נבונות אחרי ששמעו את כל הצדדים.

אך אחרי קריאה שנייה של המאמר זיהיתי שיש כאן אדם שמייצג ציבור שלם של "כמעט משוכנעים" או כאלו "עם רגל אחת בדלת, אך עם ידיים על המשקוף", ציבור שמרגיש שההסבר שהוא מקבל בדר"כ, משוחד ונגוע באינטרסים לא טהורים.
מידע מוטה.
הציבור הזה מגיע לאתר של הפרוייקט ונבהל.
הוא שומע על תיאוריות, שלנו נשמעות הגיוניות כי שכלנו כבר הסתגל לטירוף באיזה שהוא מובן, אך לו הן נראות הזויות.
או במילים של מאור:

מהצד נראה שמדובר בקבוצת אנשים סהרוריים והזויים שמאמינים בפנטזיות, יוצרים תאוריות והקשרים מהדמיון, אולי מתוך משאלה סמויה למציאות אלטרנטיבית, להרגיש מיוחדים שהם צודקים ויודעים את האמת וכולם לא, מתוך שאיפה להיות נון-קונפורמיסטים.

אני חושב שיש כאן הזדמנות לכולנו, לבדוק פנימה, לחשוב, לנשום ולנסות לצאת רגע מהנסיון לשכנע, להטיף, ואפילו לזלזל "בכבשים" שאינן רואות.
יש כאן הזדמנות לאהבה.
אחרי הכל, עד לא מזמן גם אנחנו חיינו בתחושה ש"ככה זה צריך להיות".
וגם אם לפי תחושתנו אנו מתקרבים לאמת, מתקרבים להבנה יותר מדוייקת של העולם,
מזהים את הבולשיט מסביב ובתקשורת, רואים קצת יותר את חוסר התוחלת של המירוץ המטורף אחרי עושר, צרכנות הרסנית ואלימות,
עדיין בתוכנו, אנו אבודים.
עדיין מחפשים את האור.

אז הנה המאמר שמאור כתב.
ללא שינויים או עריכות.
עצתי לכם: אחרי שקראתם את המאמר, נסו לראות את עצמכם במילים, בשאלות, בחיפוש,
ורק אז תגיבו.

מהי האמת?

חייהם של בני האדם נורא מסובכים. בכל יום עליהם לעסוק בסוגיות שונות ורבות, חלקם ברמת הפרט, ברמת המיקרו וחלקם ברמה רחבה יותר, הארץ העולם, המאקרו. כל זאת האדם עושה על סמך המידע המונח לפניו. בין אם זה ללכת לעבוד, לטפל בילדים ולקנות מזון ובין לדאוג בקשר לרמת החיים בארץ, החינוך והביטחון (האיום האירני לדוגמא). בטוח שלא חסר לאזרח ממוצע בישראל דברים על הראש.

אז מה קורה אם כך כשאותו אדם פוגש במידע אלטרנטיבי שסותר את כל מה שהוא יודע? שטוען שכל חייו מבוססים על שקרים ושישנם דברים גדולים ממנו שהוא לא ידע עליהם?

ברוב המקרים האדם ישלול את הכל וימשיך הלאה, הרי אין סיכוי שדברים כאלה יכולים להיות נכונים.

קומץ קטן יאמין וישתנה לנוכח המידע החדש שהוצג בפניו והשאר ימצאו בקונפליקט. קונפליקט שהוא ממש לא קל.

שאלות רבות צצות ורצות במוח ללא הפסקה, ניגודים, סתירות והתנגשויות של עקרונות וערכים, אישיות וניסיון. מצד אחד באים בגישה של ראש פתוח, לא שוללים שום דבר ומצד שני הראש מסרב להאמין למה שהוא קורא וצופה בו. מאמיני המידע האלטרנטיבי מבקשים חשיבה ביקורתית, לא להאמין לכל מה שכתוב ולחשוב מחוץ לקופסא. אך בתור בן אדם חושב, אפשר גם שלא לקבל את המידע החדש.

סיבות לא לקבל:

* אין ערבות למהימנות של המידע באינטרנט או גיבוי של גופי התקשורת המוכרים.
* מדובר בסתירה של צורת חיים שלמה, של חינוך ומוסכמות.
* המידע מועבר לעיתים בצורה סובייקטיבית וקשה לדעת כמה מן המידע בנוי מעובדות.
* מהצד נראה שמדובר בקבוצת אנשים סהרוריים והזויים שמאמינים בפנטזיות, יוצרים תאוריות והקשרים מהדמיון, אולי מתוך משאלה סמויה למציאות אלטרנטיבית, להרגיש מיוחדים שהם צודקים ויודעים את האמת וכולם לא, מתוך שאיפה להיות נון-קונפורמיסטים.
* המצאותם של תאוריות קיצוניות שהאמונה של אותם אנשים בהם מעלות ספקות כבדים בנוגע לכל שאר המידע (למשל תאוריות החייזרים).
* תאוריות כשמן תאוריות, אין להן הוכחה ולכן בטלות.

סיבות לקבל:

* קיימות עדויות, מחקרים וסרטים התומכים במידע שהובא.
* התערבותם של אליטות ובעלי כוח מונע מהציבור לדעת את האמת ולכן לא ניתן למצוא מידע זה בכלי התקשורת המוכרים.
* המידע מעלה שאלות הגיוניות שצריך לשאול וש"יש משהו בדברים".
* הרוב אולי לרוב צודק אך לפעמים גם המיעוט צודק וכל השאר טועים.
* לא קשה לראות שציבור רחב של אנשים מתנהג כעדר ונשאר עיוור למה שמסביב (שטיפת מוח, כבר קרה בהיסטוריה),מה שהופך את הרעיונות ללא מנותקים מהמציאות.
* בניגוד לעבר, קיומו של האינטרנט היום מאפשר מתן גישה למידע שבעבר לא היה יכול להיחשף לרבים.

האם הקונספירציה היא אכן קונספירציה?

אנשים מדברים בגנות הקפיטליזם, על ההפיכה של כולנו לחבורה של צרכנים נטולי מהות, המשתמשים בבידור זול על מנת לברוח מהמציאות שבה אנו נמצאים, כך אנחנו מסרבים להתעורר.

מישהו תכנן זאת מראש? הייתה פה קשירת קשר? ייתכן מאוד אבל לא במובן המקובל של המילה, סביר יותר להניח שנוצר קשר של שתיקה בין בעלי כוח ואליטות שפעלו מתוך אינטרסים כל אחד על מנת להבטיח את קיומו של המצב היום שבו רק קומץ קטן מחזיק בעושר וכל השאר נרמסים.

האם אנחנו חיים בכלא?

בהמשך לקטע הקודם שבו אנו משועבדים לקפיטליזם, השאלה המתבקשת היא האם אנחנו חיים בעצם בכלא? האם המציאות הבורגנית שלנו כולאת אותנו ומונעת מאיתנו לחיות כאינדיבידואלים חופשיים?

ייתכן שכן, אך זהו כלא שבחרנו בו מרצון, השאיפה הכמוסה לחופש מוחלט אינה יכולה להתקיים שכן האנרכיה תיצור כאוס ובמקום אושר ייווצרו אי וודאות וחוסר אונים. הפחד מלהישאר חשוף, לבד ללא ביטחון וקרקע לעמוד עליה יצר את המסגרות, את החוקים, הגבולות.

זהו המתכון לצורת חיינו כיום, הוא רחוק מלהיות מושלם, לכן קיימים כל המאבקים, הקונפליקטים, כל כוח מנסה לבטא את השקפת עולמו על הכלל (לדוגמא המלחמה הקרה בגדול או המאבק לליגלציה של קנאביס בקטן).

הכל או כלום?

האם אמונה בתאוריה אחת שהיא נכונה מחייבת להאמין שכולן נכונות?

הרי מאחורי רוב הקונספירציות האצבע המאשימה מופנת לגורמים כוללים כגון ה"אילומינטי", "הסדר העולמי החדש" ואחוות סודיות שונות. נוצרת שרשרת תאוריות שמתקשרות אחת לשניה שאי אפשר לנתקן. אם אתה תומך בכך שמחלות האידס ושפעת החזירים הם מעשה ידי אדם אתה חייב להכיר בקיומן של תוכניות לדילול אוכלוסין, ואם אתה מכיר בתוכניות האלה אתה חייב גם לקבל את הגורמים שהגו אותם, כל אותם גורמים שהזכרתי לעיל וכן הלאה. כך שקשה לומר לאדם להאמין רק בדברים בודדים ולא במכלול.

תדמית ויחצנות.

השאיפה של תומכי הקונספירציות היא לחשוף את המידע לכמה שיותר אנשים ולהביא ל"התעוררות" כביכול בציבור האדיש שמובל ומתוכנת כעדר אחר רצונותיהם של בעלי האינטרסים. אך האם הם עושים זאת נכון? הביקורת שלי מופנת לכך שכצופה מהצד זה בכלל לא נראה טוב. איך מצפים מאנשים לקחת את הדברים ברצינות כשמה שכתוב נראה לעיתים כהטפה דתית באיזו כת פגאנית לקול שמחתם של חברי "הכת" שמהללים ותומכים בדברים בצורה נלהבת. איך ניתן לקחת ברצינות אדם שמתפרץ לאיזה כנס שבו נמצא ביל קלינטון וצועק לעברו כל מיני ברבורים על "הסדר העולמי החדש" ועושה מעצמו שוטה.

או כמו ב"מסר מהארכיטקט" שטוען שאנחנו במטריקס (הקונוטציה לסרט לא תורמת לאמינות) בצורה קומית שיוצרת בדיוק את האפקט ההפוך ושמה את הנושא והאנשים מאחוריו ללעג כאשר אמור להיות מדובר בנושא רציני. אי אפשר לנתח כל תמונה, כל אמרה והתנהגות של מנהיגים מסוימים ולומר "זה סמל של אחווה סודית", "התלבושת דומה לתלבושת של אחווה סודית", "הוא אמר ליצור סדר עולמי חדש!, הוכחה!". זה מגחך את הכל, נותן הוכחה לביטוי שאם מישהו מחפש משמעות מסוימת במשהו הוא ימצא אותה (כמו במקרה של "נבואות נסתרות שמוצפנות בתנ"ך").

אותו ערבוב בין עדויות ועובדות מסוימות לבין דעות סובייקטיביות ו"פנאטיות" יוצר בליל של מידע שמאבד מאמינותו גם אם הוא מגובה כמו שצריך.

לסיכום, אין סיבה שלא לקרוא מידע אלטרנטיבי ותאוריות קונספירציה באינטרנט, אתה יכול להסכים עם המידע ולקבל אותו או שלא, בסופו של דבר זה רק מידע ועד שלא עושים איתו משהו הוא משמש רק כחומר עיון לא מזיק. זה יכול להיות קריטי אם בעקבות המידע אתה מחליט לא לקבל חיסונים למשל אך זה נתון לשיקולו של כל אחד. בגדול עד שלא יתרחש איזשהו פיצוץ, אירוע יוצא דופן שיקבל הכרה משמעותית, קשה לי להאמין שאנשים יקחו את המידע האלטרנטיבי ברצינות.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=2139
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

48 תגובות »

 • נילי

  ניב,

  יופי של כתבה.

  בינתיים, אפשר להתחיל מזה שאנשים ישילו מעורם את הדת ויעברו לתחום הפילוסופיה. תפתחו קצת את הראש לפני שאתם הולכים לקרוא, אני הולכת לחולל כאן קצת "פוגרום של גאות מחשבתית". אתה גם רשאי לפרסם את זה באתר אם תרצה.

  מדוע הפילוסופיה טורחת לשלול את הדת?

  הפילוסוף אפיקורוס (270-342 לפנה"ס) סבר שתכלית הפילוסופיה היא להביא שלווה ואושר לאדם. כל דבר שאינו מסייע להשגת מטרה זו הוא חסר ערך. אחד הגורמים המונעים את האדם מלזכות באושר ושלווה הוא סברות שווא המעכירות את רוחו, פחדים מפני אלים ומפני תופעות טבע לא מובנות, חרדה מפני מחלות ומוות, תפיסה מוטעית של מושג העונג והכאב. תפקידה של הפילוסופיה; מחקר והתבוננות בחיים, הוא להרחיק גורמים אלה על-ידי כך שהיא מנסה לגלות את טבעם האמיתי.

  "צלילות הדעת היא הגדולה שבמידות הטובות, ואמנות החיים היא לומר את האמת ולחיות בהתאם לטבע"

  חיי הריקנות של רוב הציבור הישראלי:

  אם נתבונן היטב בחברה הישראלית בכלל ובמערכת החינוך בפרט נגלה שהחברה הישראלית ברובה היא מסורתית – ולא במשמעותה התרבותית אלא במשמעות המביישת – חשיבה מסורתית ושמרנית, חסרת סקרנות ורצון ללמוד, חסרת פתיחות לדעות ותרבויות חדשות. מערכת החינוך הכללית שמה דגש רב יותר בזהות היהודית (האורתודוכסית בלבד) על פני הנאורות וההשכלה. והתוצאות נראות בעליל; החברה הישראלית חסרת סקרנות ופתיחות ויותר נוהרת לשמרנות ולעבר. כלומר, לצדדים אפלים שמקורם בפחד וחוסר תקווה. ראה מה כתב אחד מגדולי הפילוסופים: "אילו בני אדם עשויים היו לכוון את כל ענייניהם בעצה בטוחה, או אילו שיחק להם מזלם תמיד, לא היו נתפסים לכל אמונת שווא. אולם בני אדם באים, לעתים קרובות, לכלל מצוקה גדולה כל כך, עד שכל עצתם מתבלעת, ומחמת רדיפתם המופרזת אחר טובות המזל שאין בהן ודאות הם נקלעים מרה בין תקווה ופחד" (ברוך שפינוזה, הקדמה, מאמר תיאולוגי מדיני).

  משוגעים או מתחזים גדולים בלבד, הוכרזו כקדושים על-ידי הרבנות והוותיקן:

  אותם נביאים אשר סיפרו כי ראו מחזות אלוהיים ושמעו מסרים, אכן ראו ושמעו מה שראו במסגרת טקסים מיסטיים בהם נטלו סמים שונים שגרמו להזיות, וכך נכתבו הנבואות השונות. וגם מעמד הר סיני היה טקס מיסטי המוני מלא בסמי הזיה. המכיר את התנהגות ההמונים ואת המיסטיקנים אינו צריך לסבור שדמיונם פרח וגלש למחוזות הזויים בגלל סמים או אלכוהול. יצורי אנוש יש בהם את היכולת להזות גם ללא סמים.

  אנחנו חיים בתקופה שיש בה שיטה תרופתית לגרום לאנשים לאהוב את השעבוד שלהם וליצור דיקטטורה ללא דמעות. כלומר, יצירת מעין מחנה ריכוז ללא כאבים לחברות שלמות בכלל ותאגידים פיננסיים בפרט. כך שחירותם של אנשים למעשה נלקחת מהם בעוד הם די נהנים מכך.
  משמע, אנחנו חיים בתוך מערכת דיכוי צרכנית-קפיטליסטית שהיא נחשבת למעין חוק טבע שאין לקרוא עליו תיגר.

  בספרו של אורוול האזרחים נשלטו ודוכאו על ידי כך שצנעת הפרט נשללה מהם בסביבתם הטבעית – בביתם. כמעט בלתי אפשרי היה להתחמק מהטלסקרין שמוקם בכל בית ומהמרגלים של המפלגה שאף הופיעו בדמויות של ילדים. בניגוד ל-1984, "האח הגדול" של "קשת" נישל את המתמודדים מסביבתם הטבעית ובנה עבורם מתחם מלאכותי. הוא לא חדר לבתיהם של המתמודדים אלא לאלה של הצופים, ונראה כי המתמודדים לא מאוימים מהמצלמות אלא להיפך, הם מתפעלים מכמותן ומכך שהן שמכוונות אליהם. "האח הגדול" של אורוול מנע מהאזרחים את התענוגות ושלל את זכויותיהם. "האח הגדול" של "קשת" מספק למתמודדים את כל האפשרויות לחיות אך ורק את חיי התענוגות והעצלות, שמסתכמים באוכל, שינה ואלכוהול בבריכה.

  בדיוק מאותם התענוגות הזהיר אותנו אלדוס האקסלי, שחזונו לא התייחס לאח גדול שישלוט בהמונים ויגזול מהם את החירות, אלא למצב בו הסחת הדעת של ההמון תביא אותו למצב פסיבי ואגואיסטי. רק כך ניתן לכונן דיקטטורה ללא דמעות ושעבוד באמצעות עונג.

  הגב לנילי
 • CRAZY HORSE

  אני רק אומר לך שהבעיה של המגיבים באתר, הם לא חשופים כ"כ לעבר או למוצא של כל אותם דברים מבולגנים, קשה לראות סרט לקראת הסוף ולנסות להבין ולנחש מה היה מתחילתו.

  ארה"ב=צבא
  בריטניה=כסף
  וותיקן=דת

  דת-פולחן והטפה
  כסף-מימון
  צבא-שליטה

  הגב לCRAZY HORSE
 • יעל

  היי מאור,

  תודה שהשקעת את הזמן לקרוא באתר ולכתוב את דעתך.

  הייתה לי שיחה עם הבוס שלי לפני שבועיים. נסענו ביחד לגוטנבורג (שוודיה) והיו לנו הרבה שעות לדבר.
  כדי להציג לו, איש עסקים ישראלי עם ראש מסודר, את התיאוריה שלי, פתחתי במטאפורה:
  דמיין גינה. הגינה הזאת התקיימה במשך המון שנים. לאט לאט התפתחו בני האדם ועברו לגור בתוך הגינה. הם חיו באחווה בגינה הזאת במשך אלפי שנים ושמרו עליה כי הם ידעו שהמשך הקיום שלהם תלוי בהמשך קיום הגינה.
  (יכולתי להרגיש את המחשבות של הבוס שלי באותו שלב… 'וואי וואי, נפלנו על מטורפת של איכות הסביבה!')
  המשכתי. עכשיו תדמיין שדיי מהר, או מספיק לאט כדי שזה לא יורגש, קרו כל מיני שינויים. פתאום הצמחים נובלים, אין מספיק אוכל, אנשים חולים בסרטן, יש כימיקלים בכל מקום, התא המשפחתי מתפרק, ילדים גדלים עם דיכאון וכו'. הילדים כמובן לא חושדים בזה שמשהו כאן מוזר. הרי ככה הם גדלו וזה מה שהם מכירים. אבל השאלה לגבי המטאפורה הזאת היא פשוטה: האם מישהו הוביל את השינויים האלה או האם הם קרו בעצמם?

  רוב האנשים, המשכתי, הם כמוך. הם רוצים להמשיך לנהל את העסק שלהם בשלום ולחיות עם חברה שלהם ולהיות שמחים. רוב האנשים לא הורסים את העולם. זה משהו שאנשים לא תופסים בקלות. העולם לא נחרב בגללם…! העולם לא נהרס בגלל שהם לא ממחזרים, למשל, או כי הם נוסעים במכונית.

  אז למה קורה מה שקורה לעולם?

  אני אומרת שקורה מה שקורה כי מישהו דוחף את העולם למצב הזה. מישהו דוחף את האדם היחיד, התא המשפחתי, הקבוצות ואת המין האנושי למצב בו כולנו נמצאים בו עכשיו. תקשיב, קשה לעמת רוע. קשה באמת להאמין שרוע קיים. אבל לא להאמין שרוע קיים שווה ערך לעצימת עיניים בפני נחש קוברה. יש אנשים מסוכנים ויש אנשים ששואפים למוות ולכניעה לא רק של עצמם, אלא של כל צורות החיים מסביבם. ויש כאלה שהם מספיק מוכשרים ובעלי יכולת כדי להביא את המציאות הזאת לידי קיום, ע"ע היטלר.

  אם קיבלת את הרעיון הזה, הדבר הבא שתשאל הוא, "מי?".

  וכאן מגיע האינטרנט עם כל מיני תשובות. התשובה שלי לא רלוונטית כרגע. אני גם לא חושבת שהאילומינטי קיימים – בשבילי "אילומינטי" זה אחלה ספר שקראתי פעם ולא יותר מזה. אבל צריך להבין שהעולם לא נחרב מעצמו, והוא לא נחרב בגללך ובגלל אנשים כמוך. הוא נחרב כי לצערנו אנשים רעים נמצאים בשלטון העולמי. אפשר ותשאל, "מה זה שלטון עולמי?" וזאת שאלה מצויינת. וזה בדיוק השלב לעשות שימוש מחוכם בגוגל. 🙂

  אני אומרת לך, ברגע שתקלוט שמשהו כאן מוזר, אתה תתחיל לראות את זה בכל מקום. אני סוג של אדם שמבין הרבה דברים חדשים כל יום. בשבילי זה נורא טבעי לקלוט דברים חדשים ומטורפים על החיים פעם ביום-יומיים. לא הבנתי עד עכשיו למה אנשים אחרים לא חווים את אותו הדבר, עד שלאחרונה כן הבנתי (עוד אחת מהתובנות האלה על החיים) – כדי לא להבין דברים על החיים, צריך לעשות מאמץ אקטיבי לא לראות. וכשבנאדם אומר, "אני מחליט לראות", מצפה לו שצף של תובנות על המציאות שלנו, העולם שלנו ועל החיים האישיים שלו.

  זה לא מפחיד. רק צריך להחליט לראות.

  בהצלחה ואל תתרגש מקיצוניים למיניהם 🙂 חפש את האמת שלך. "מה שנכון לך זה מה שהבחנת בו בעצמך, וכשאיבדת את זה, איבדת את הכל." (ל. רון האברד)

  הגב ליעל
 • נילי

  היי יעל,

  התגובה שלך נכונה..רק חבל שסיימת בציטוט של- ל. רון האברד.

  את יודעת מי זה? זה האליל של הסיינטולוגיה.

  אני אכיר לך אותו קצת:

  גם בגרמניה, בעיקר בשל ההיסטוריה הלא מחמיאה שלה כמי שאפשרה לתנועה הנאצית לפעול- מוגדרת כת הסיינטולוגיה כמסוכנת.מזה שנים יוצאת גרמניה כנגד כת הסיינטולוגיה בכל דרך אפשרית.

  אורסולה קבארטה, ממטה משטרת גרמניה, מסבירה את הקשר: "היה פעם בגרמניה ברנש שכתב ספר וכולנו אמרנו שהוא קצת מטורף. הברנש הזה היה אדולף היטלר. אז אני מתייחסת להאברד מאוד ברצינות". על הסיינטולוגים היא אומרת כי "הכל אצלם סובב סביב כוח, כסף ומניפולציה באנשים".

  בית המשפט העליון בלוס אנג'לס קבע כי האברד הוא "שקרן פתולוגי לגבי ההיסטוריה שלו, הרקע שלו והישגיו", ושיטת הטיפול שלו נקבעה כבלתי חוקית.

  מגזין 'טיים' האמריקאי טען כי הסיינטולוגיה היא "כת המתחזה לדת והמבצעת הונאה גלובלית אכזרית".
  אבל כיום נהנית הסיינטולוגיה מפטור ממס בארה"ב, ומוגנת בחוקה האמריקאית בעקבות הכרתה כדת.

  "לכתוב מילה עבור פרוטה – זה מגוחך. אם מישהו באמת רוצה להרוויח מיליון דולר, הדרך הטובה ביותר היא להמציא דת חדשה"

  בתחילת שנות ה80' הכריז האברד על 'מבצע שלגיה', כנגד שלטונות מס הכנסה.
  המבצע כלל פריצות, חדירות למשרדי ממשלה תוך גניבת מסמכים וזיופם, הפחדות והטרדות של עובדים.
  בינואר 1983, הורשעו בדין ונאסרו 11 סיינטולוגים בכירים, ביניהם אשתו של האברד, מארי סו- שעמדה בראש המבצע.
  האברד עצמו בילה את שנותיו האחרונות במקום מסתור, תחת זהות בדויה, כשהוא נמלט מרשויות החוק.

  "באמצעות מחיקת זיכרונות עבר, נמחקים גם מושגים וערכים שה"מטופל" קנה במהלך חייו. כך, מתחנך הפרה-קליר, בין היתר, להתעלם באופן מוחלט מכל בקורת המועברת על הסיינטולוגיה."

  ""לא זו בלבד שהתהליך יוצר איום חמור מאוד לבריאות הנפשית של אלו שכבר בסיינטולוגיה ושזקוקים לטיפול פסיכיאטרי, אלא שהוא גם מעמיד בסכנה אנשים שבתנאים רגילים נחשבים כנורמליים לחלוטין ושמצאו את דרכם לסיינטולוגיה מתוך סקרנות או יצר הרפתקנות. בהיותם חסרי מודעות למה שצפוי להם בכת, הם עלולים בקלות להיכנע לפיתוי של "להיות בעלי יכולת גבוהה יותר" ובמהרה למצוא את עצמם נכים נפשית לאחר טיפולים בטכניקות מסוכנות על ידי אנשים בורים וחסרי ידע"

  "נמצא כי כל סיינטולוג משלם בממוצע, לאורך הקורסים בהם הוא משתתף,
  במשך כ20 שנות פעילות, 250 אלף דולר לכת הסיינטולוגיה!"

  "טכניקה של שליטה מחשבתית ניתנת להפקה גם מהסיינטולוגיה, אשר יכולה להיות מנוצלת על מנת להפוך אינדיבידואלים לעבדים מרצון".
  (רון ל. האברד)

  הגב לנילי
 • יעל

  כמובן שאני יודעת מיהו ל. רון האברד. אני סיינטולוגית.
  עדיף פי עשרות מונים על פני להיות בעל משאלה שכל האנושות תתאבד, שזו, לפי הבנתי, דעתך.

  אין לי דיון איתך.
  אעריך את זה אם לא תפני אליי שוב.

  הגב ליעל
 • רון

  רציתי לענות מהר.
  אך החלטתי להמתין אתן לדברים קצת לשקוע בי

  הגב לרון
 • נילי

  אז אם את בכת סיינטולוגית, כנראה שהתעלמת מראש מכל הציטוטים שכתבתי לגבי כת הסיינטולוגיה. וחבל..אני מנסה לעזור לך. באמת.

  "באמצעות מחיקת זיכרונות עבר, נמחקים גם מושגים וערכים שה"מטופל" קנה במהלך חייו. כך, מתחנך הפרה-קליר, בין היתר, להתעלם באופן מוחלט מכל בקורת המועברת על הסיינטולוגיה."

  הנה, תוכלי לראות את כל הבלוף על הכת פה:

  http://www.infokatot.com/39450.....7%99%D7%94

  אתם באמת מאמינים בזנו (אל גלקטי לטעמכם) ושאר סיפורי הסבתא ואגדות החולי שמפמפמים לכם?

  ולמה את ישר אומרת "אין לי שיחה איתך", אולי כי את יודעת שזו האמת בסלע מה שכתבתי מקודם ולא נעים לך להרגיש נבוכה.

  הדתות ללא יוצא מן הכלל משתמשות בעניין החיים אחר המוות בשביל לקחת מונופול על נפשו של האדם. תזכרי זאת.

  דת (ליתר דיוק – הדת כפי שהיא באה לדי ביטוי במוסדות הרשמיים) הנה היכולת של החברה לשמר את הערכים והצורה החברתית הקיימת, בכך שהיא מנסה לענות על כלל מצוקות האדם. על ידי אמונה דתית מנסה האדם לפתור את בעיותיו במסגרת הפרקסיס הקיים, על ידי התקרבות לאל ולטוב הרוחני, ואינו מפתח מודעות ואקטיביות כלפי מבנה החברה. בכך, לדוגמה, הדת מאשרת את ההיררכיה הפיאודלית, ומציבה את אושרו של האדם כנובע אך ורק מציות לאל דמיוני ולשליחיו הבורים. בעולם המודרני, משמשת הדת כשהיא מצמצמת את הפעילות הפוליטית-חברתית של האדם במדינה ומונעת ממנו את הרצון לשנות את החברה על מנת לקדם את אושרו (ומציבה במקומו ניסיון אינדיבידואלי להשגת אושר). הדת, לפי קארל מרקס, היא "אופיום להמונים".

  היה לי פעם ידיד שבאמת ובתמים היתדרדר ונקלע לרשת הנגע של כת הסיינטולוגיה…מסכן. באמת מסכן, הוא מאושפז היום בגהה..סיפור אמיתי, אני לא אשקר לך.
  היה בחור עובד מן היישוב ובתוך שנתיים נטרפה דעתו.
  כנראה שטפו לו את המוח שם בזרנוק של כבאית. יש לציין, שהוא שילם 10,000 ש"ח לערכת טיהור…וואו…איזה טיהור.

  "עדיף פי עשרות מונים על פני להיות בעל משאלה שכל האנושות תתאבד, שזו, לפי הבנתי, דעתך."…קודם כל, הבנתך לוקה בחסר ובדמגוגיה זולה.

  אתם לא מטריחה את עצמך להיכנס לאתר התנועה תלמ"ה ולקרוא, אז אצטרך להעתיק את זה לפה:

  תלמ"ה היא תנועה ולא ארגון. זו תנועה שפועלים בה אנשים שאכפת להם מהחיים על פני כדור הארץ. אנחנו לא איזו קבוצה של מיזנטרופים אנטי-סוציאלים שמתענגים כשאסונות פוקדים אנשים. אין דבר רחוק יותר מהאמת. הכחדה מרצון של האנשים היא האלטרנטיבה האנושית ביותר לאסונות אנושיים.

  לא נתחיל ללהג על כמה שהגזע האנושי הפך לפרזיט חמדני ולא מוסרי על פני כדור הארץ הבריאים-לשעבר. נגטיבות כזו לא מספקת פיתרון לזוועות שפעילות אנושית גורמת.

  במקום זה, התנועה מציגה אלטרנטיבה מעודדת לניצול וההרס של אקולוגית כדור הארץ.

  כפי שמתנדבי תלמ"ה יודעים, האלטרנטיבה להיכחדות של מיליוני מיני חיות וצמחים – היא היכחדות של מין אחד – ההומו ספיינס… אנחנו.

  בכל פעם שאחד מאיתנו מחליט שלא להוסיף עוד אחד למיליונים הקיימים הרובצים על פני הכדור ההרוס הזה, קרן אור נוספת חודרת מבעד לאפילה.

  כשכל אדם יחליט לא להתרבות, הביוספירה הארצית תוכל לשוב להדר הקודם שלה, וכל היצורים החיים יורשו לחיות, למות, להתפתח באבולוציה (אם הם מאמינים באבולוציה), וכן "לעבור הלאה", כפי שניסויים רבים של אמא אדמה נעשו זה עידן ועידנים. אקולוגית כדוה"א תחזור לבריאות טובה…. ל"צורת החיים" הידועה כגאיה.

  נצטרך את עזרת כ-ו-ל-ם.

  שאלה: אתם רציניים?

  אנחנו רציניים.

  רבים רואים את התנועה בצורה הומוריסטית וחושבים שאנחנו לא יכולים להיות רציניים בקשר להיכחדות האדם, אבל למרות הרצינות שבמצב ובתנועה, יש מקום להומור. למעשה – בלי הומור, המצב של כדוה"א ממש מדכא – קצת קלות דעת מקלה על הגרביטציה.

  נכון, חיי בר שנכחדים במהירות ו- 40,000 ילדים המתים מדי יום אינם עניינים של צחוק, אבל לא צחוק ולא קינה ישנו את מה שקורה. אנחנו יכולים באותה מידה כבר לכייף בזמן שאנחנו עובדים ומשחקים לעבר עולם טוב יותר.

  מלבד זאת, החזרת כדוה"א לתפארתו וסיום סבל שניתן למניעה של של האנושות הם מחשבות שמחות – אין הרבה היגיון בלהיכנס לדכדוך ולדיכאון.

  ש: המתנדבים מצפים להצליח?

  מתנדבי תלמ"ה ריאלים. אנחנו יודעים שלא נראה את היום שבו אין יותר בני אדם על כדור הארץ. המטרה שלנו היא לטווח ארוך.

  כבר נאמר שיש רק שתי אפשרויות למידת הסיכויים של אלו המתנדבים להפסיק להתרבות: קטנה ולא-קיימת. ייתכן שרוב הסיכויים אינם לטובת שימור חיים על פני כדוה"א, אבל ההחלטה להפסיק להתרבות היא עדיין הנכונה מוסרית. ואכן, הסיכוי שלא נימנע ממוות מסיבי מהונדס ע"י האנושות הוא סיבה מספיק טובה לא לגזור עוד אחד מאיתנו לחיים. העתיד לא מה שהיה פעם.

  אפילו אם הסיכוים שלנו הם אחד למאה, אנחנו חייבים לנסות. לוותר ולתת לאנושות למצוא את דרכה סתם כך אינו נכון מצפונית. יש הרבה יותר מדי מה להפסיד.

  התנועה יכולה להיחשב כהצלחה בכל פעם שאחד מאיתנו מפסיק להתרבות.

  ש: האם לתלמ"ה אויבים כלשהם?

  אחרי שראינו כמה מאות סדרות בטלוויזיה בהם האיש הטוב בועט בישבנו של האיש הרע, זה מפתה להסתכל על העולם האמיתי עם מנטליות תגובתית. אנחנו יכולים לחפש אויב כשאנו נלחמים על המטרה הצודקת שלנו, אבל למען האמת לאויב שלנו אין ישבן.

  בסופו של דבר, ה"אויבים" האמיתיים הם חמדנות, בורות, ודיכוי. אנו יכולים להשיג הרבה יותר ע"י עידוד נדיבות, מודעות וחופש מאשר ע"י בעיטות לשווא באויב חסר-הישבן.

  התקדמות רבה תושג באיכות החיים על פני כדור הארץ בהתנגדות לחמדנות ע"י אחריות, בורות ע"י חינוך ודיכוי ע"י חופש.

  במקום לפגוש את האנשים הרעים בצהריים ברחוב הראשי ולנהל קרב, למה לא להזמין אותם לסלון כדי לעבוד ביחד על המצב?

  שאלה: יש לנו ילדים. האם עדיין נוכל להצטרף?

  בוודאי. לא תהיו לבד. כשאנשים רוכשים את פרספקטיבת תלמ"ה, הם מחליטים לא להוסיף עוד למשפחה הקיימת של האדם. הם לא לוחצים על ילדיהם להביא להם נכדים ויכולים אף לעודד אותם לקבל החלטה אחראית באשר לפוריותם.

  אין טעם להרגיש אשם באשר לעבר. אשמה לא מביאה לפתרונות חיוביים. להיות תלמ"אי לא קשור כלל לעבר. זהו העתיד של כדוה"א שהמתנדבים רוצים לשמר.

  הילדים של היום הם הגורל של מחר. לילדים שלנו יש את הפוטנציאל להשיג מודעות הנדרשת על מנת להפוך את כיוון הציוויליזציה ולהחזיר את הביוספירה של כדוה"א. רובם יכולים להיעזר בנו על מנת לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם.

  שאלה: איך אני מצטרף/ת?

  להיות תלמ"אי זהו מצב נפשי .כל מה שאת/ה צריך/ה על מנת להצטרך זה להחליט שלא להתרבות עוד. לחלק, זו החלטה קלה לקבל. לאחרים, זו החלטה שנויה במחלוקת. אבל להרבה, הצטרפות לתנועה משמעה הקרבת קורבן אישי אדיר.

  התנועה להכחדה עצמית של האנושות אינה ארגון – אין דמי חבר שהולכים לפקידים במשרדים. אנחנו מיליוני אינדיבידואלים, כשכל אחד עושה מה שאנו מרגישים שנכון.

  שאלה: מהי עמדתה הרשמית של תלמ"ה?

  היות והתנועה להכחדה מרצון של האנושות אינה חיה עם מוח או פה, היא לא יכולה לנקוט עמדה או להיות בעלת דעה. היא לא יכולה להיכנס לויכוחים, להגיד לאנשים מה לעשות, וגם לא לחטוף מכות בגלל כל זה.

  הכחדה מרצון של האנושות היא רק מושג נוסף שניתן להוסיף למערכת רעיונות קיימת, לא קוד התנהגות מורכב שניתן לחיות על פיו. אף מועצה של התנועה לא מחליטה איזו עמדה על כולם לנקוט.

  רוב המתנדבים מאמצים את הפילוסופיה המוטבעת במוטו: "מי ייתן שנחיה עד לשיבה טובה ואז נמות", אבל אם מישהו לא רוצה לחיות עד לשיבה טובה זה העסק שלו. למען האמת, הדרישה היחידה ממתנדב/ת או תומך/ת תלמ"ה היא ההחלטה לעולם לא להוסיף עוד אדם חדש לאוכלוסיה. זוג יכול למשל לצפות לילד ולהחליט להצטרף לתלמ"ה. האדם החדש שיביאו לעולם יהיה גם האחרון שלהם. תומכי תלמ"ה אינם דווקא בעד הכחדת המין האנושי, אבל מסכימים שלא צריך ליצור עוד מאיתנו ברגע זה.

  לסיום, לכל אחרוני הספקנים והמתנגדים. תסתכלו עד לאין היתרבתם:

  זה ממש גידול סרטני של כדור הארץ

  http://www.worldometers.info/iw/

  הגב לנילי
 • נילי,

  מדוע כל מה שאת כותבת זה פיסות מידע שנלקחו בשלמותן מאתרים ונשזרו ביחד?

  הצפה חוזרת ונשנית של אותם דברים לא ישנו כלום.

  מדוע אותם טקסטים בדיוק מופיעים בפורומים שונים על גבי האינטרנט רק השם של הכותב כל הזמן משתנה?

  מה המטרה של זה?

 • אסף

  יעל, אני אשאל אותך ברצינות כי תמיד עניין אותי מה סיינטלוגים חושבים על זה:
  את באמת מאמינה בכל הסיפורים על קונפדרציית החלל והחייזרים של לורד זינו שהגיעו בחלליות שדומות למטוסי DC-8 לפני 75 מליון שנה וזרקו חייזרים לתוך הרי געש? זה לא נשמע לך מופרח?
  עכשיו נניח שאת לא OT3, את יכולה לשמוע את ל.רון האברד מדבר על זה פה:
  http://www.youtube.com/watch?v=WVqN4ivQ_TM
  http://www.youtube.com/watch?v=iwDKg5K3in8
  http://www.youtube.com/watch?v=F6P4YV6CfI0
  הוא מסבר את כל הסיפורים על לורד זינו. מה גורם לך להאמין בזה?

  הגב לאסף
 • מישהוא

  סיינטולוגיה זה נכס של הCIA שמסביר למה כת שהומצאה בידי אדם מפוקפק הגיעה כל כך רחוק – ניסוי בשליטת התודעה

  חפשו בגוגל Scientology cia

  הגב למישהוא
 • אלדד

  עצם המושג תאורית קונספירציה זה מושג של השליטים שנועד להגחיך

  עדויות והוכחות מאחורי רעיונות שונים.

  לעדות הסרט "תאורית הקונספירציה" עם מל גיבסון וג'וליה רוברטס.

  מושג ניטרלי יותר זה רעיון קונספירטיבי או דעה קונספירטיבית.

  לרעיון יכולים להיות הוכחות רבות ומוצקות או מעטות וחלשות.

  עצם הרעיון של הקורא שאם אתה מקבל רעיון אחד שומה עליך לקבל

  את כולם הוא תפיסה ישנה.

  תפיסה זו מניחה שכל האמת נמצאת אצל אדם/ארגון/קבוצה אחת.

  התפיסה מקובלת ע"י אנשים שמתעצלים/מפחדים לחשוב.

  "בגדול עד שלא יתרחש איזשהו פיצוץ, אירוע יוצא דופן שיקבל הכרה משמעותית, קשה לי להאמין שאנשים יקחו את המידע האלטרנטיבי ברצינות."

  הציטוט מהמייל של מאור.

  ובכן זה קרה מאור,אבל זה התחיל באמריקה לא אצלנו לכן לא שמת

  לב לזה,מדובר כמובן באירועי 11 לספטמבר 2001 ומנקודת זמן

  זאת הקונספירציה כתפיסת עולם הולכת וקונה לה תומכים בקצב

  מעריכי.

  הגב לאלדד
 • אלדד

  נילי, תום צודק את לא צריכה להתחבא מאחורי אמירות של אנשים אחרים

  אלא לעמוד באומץ ולהגיד את דעתך בלי לתת סיבות תמיד למה דעתך

  נכונה מציטוטים של מאמרים סרטים ואנשים אחרים , חכמים ככל שיהיו.

  הגב לאלדד
 • אני רוצה להוסיף עוד הערה לנילי בעניין הסיינטולוגיה,
  ואני מקווה באמת שזה יהיה סוף הדיון כאן על הסיינטולוגיה,
  כי יש דברים חשובים יותר במאמר שמאור כתב שראויים לתשומת ליבנו ולדיון מעמיק.

  האם השתתפת בקבוצת סיינטולוגיה פעם, נילי?
  האם פגשת סיינטולוגים, דיברת איתם, שאלת אותם מה קורה בדיונים, בקבוצות?

  אני לא הייתי מעולם בקבוצת סיינטולוגיה,
  מעולם לא העמקתי בכתבים של ל.רון האברד,

  אך פגשתי סיינטולוגים, וכולם עד לאחרון שבהם, אנשים נחמדים, חכמים,
  חלקם נאורים, שמדברים את השפה שאני מדבר, שואפים להרמוניה שאני שואף.

  את קראת את המילים של יעל, "שמעת" אותה בתוכך,
  האם היא נראית לך סהרורית?
  לי לא.

  האם את מודעת לאילו סיפורי לילה ולילה מצויים בכתבים הוודים של הודו העתיקה?
  האם קראת סיפורים של מאסטרים יוגיים שחוו הארה?
  גם הסיפורים שלהם נשמעים כ"כ FarOut שהיית פוסלת אותם על הסף כאוסף של הזיות.

  המציאות הנתפשת בחושים שלנו היא רק שבריר זערורי ממה שמצוי.
  מספיק שתשני את חוש הראייה שלך בכמה מעלות ותוכלי לראות קשת שלמה של צבעים
  שלפני כן לא קלטת.

  אז בתור אחת שמעונינת לשבור מוסכמות ולאתגר את החשיבה,
  הייתי מצפה ממך להיזהר לפני שאת מסיקה מסקנות על סמך מידע מיד שניה, שלישית או רביעית.
  מידע שלפחות בחלקו זה ברור שהוא נגוע באינטרס זר.

  ועוד משהו קטן לסיום.
  ל.רון האברד נתן הרצאה בשנות ה-60.
  בהרצאה הוא חשף את מה שהוא קרא לו: "השליטה של 12 המשפחות העשירות על העולם".
  הוא פירט את שמות המשפחות, תפקידיהן ומה המטרות שלהם.
  האם זה נשמע לך מוכר?

  האדם שסיפר לי את זה הוא סיינטולוג בכיר.
  הוא הראה לי את הציטוטים והמידע.
  הוא הבטיח שהוא ייתן לי את החומר כך שאוכל לפרסם אותו באתר.

 • אבי

  טוב לקרוא את הנכתב.
  ככל שאני מתעמק באתרים בכתבות בסרטונים המדברים על האמת שמאחורי הקלעים
  ולפעמים היא אף עומדת בחזית, אני חש שאותם קבוצות השליטה בעולם מנצלות בצורה "נפלאה" את שיטת ההפרד ומשול שהוא המצב הפסיכולוגי הכמעט יחידי שמוביל את האנשים בציבור לאותה הדרך שקבוצת השליטה יצרה בלא מעט מוניפולציות פסיכולוגיות.
  ישנם רגעים מכוננים בהיסוריה האנושית בה מיעוט של מורדים או מורד בודד הצליח לקעקע את יסודותיה של קבוצת השליטה (דוגמא בולטת משה רבינו שהוציא את בני ישראל ממצרים).
  אני לעצמי בלית ברירה ממתין לזהות את המורד בקבוצות השליטה ההרסניות, וברגע הגילוי אדע כבר מה לעשות.
  האתר הזה מעולה ונותן כח לבודדים המורדים בנפשם ובנשמתם בכוחות האופל הגלובליים שמשחקים בנו למען המטרות הלא מוסריות שלהם.
  תודה ושבת שלום.
  אבי ג.

  הגב לאבי
 • דור

  יש גם דברים חד-משמעיים ומוכחים, כמו החלק הראשון בסרט השני של זייטגייסט.

  הגב לדור
 • אסף

  ניב:
  אוקיי, אז סיינטולוגים נחמדים. ואוקיי, אנחנו לא יודעים הכל על המציאות.
  מסכים איתך על שני אלה ללא ספק.
  אבל, זה לא אומר שצריך בלי לשאול שאלות ובלי לדרוש הסברים וראיות מתי ששומעים על סכומי הכסף ש"כנסיית הסינטולוגיה" לוקחת מהחברים שלה והסיפורים המופרחים שהם מספרים על לורד זינו וקונדפרציה גלקטית שנמשכה 75 טריליון שנה, במיוחד שהם באים מפה של כותב ספרי מדע בדיוני.
  מאיפה ל.רון הבארד יודע את כל זה? מה המקור שלו? מה ההוכחות שלו לאוסף שטויות המופרח הזה? ואיך אנשים בכלל נגררים להאמין בזה? זה משהו שאני בחיים לא אצליח להבין.

  שראיתי את הפרק על סיינטולוגיה בסאות'פארק חשבתי שאין מצב שזה באמת כמו שהם מתארים, אבל אחרי מחקר אתה שומע את ל.רון הבארד מספר בדיוק מילה במילה את הסיפור המופרח על החייזרים שהקפיאו חייזרים אחרים וזרקו אותם בהרי געש בפקודתו של לורד זינו וכל שאר הדברים בסיפור המופרח הזה.

  אז אפשר להגיד שאולי יש שם כמה מסרים שאתה תוכל להתחבר אליהם, ואולי כמה סינטולוגים שהכרת הם נחמדים וחכמים, ואולי התחברת לאחד המסרים של ל.רון הבארד, אבל אתה לא יכול להתעלם מהמחלוקת הגדולה סביב הנושאים הבאמת מרכזיים בסינטולוגיה, שזה הסיפורים המופרחים והמניפולציות שחברים בסינטולוגיה נאלצים לעבור.

  נילי:
  אני לא חושב שאת צודקת בכך שאת תוקפת סינטולוגית. אין לי בעיה עם סינטלוגים, יש לי בעיה עם סינטלוגיה.
  סינטולוגים הם הקורבן, סינטלוגיה זה התרמית.

  הגב לאסף
 • CRAZY HORSE

  בהרצאה הוא חשף את מה שהוא קרא לו: "השליטה של 12 המשפחות העשירות על העולם".

  1The Astor Bloodline

  2. The Bundy Bloodline

  3. The Collins Bloodline

  4. The DuPont Bloodline

  5. The Freeman Bloodline

  6. The Kennedy Bloodline

  7. The Li Bloodline

  8. The Onassis Bloodline

  9. The Reynolds bloodline

  10. The Rockefeller Bloodline

  11. The Rothschild Bloodline

  12. The Russell Bloodline

  13. The Van Duyn Bloodline

  הגב לCRAZY HORSE
 • מאור

  קודם כל תודה ניב לזמן שהקדשת ושהסכמת לפרסם את המאמר שלי.
  תגובות לכמה מהדברים שנאמרו (וחבל שחלק מהדיון נגרר לדברים אחרים ולא לדברים שרציתי התייחסות אליהם):

  ליעל, קודם כל תודה על ההשקעה בתגובה, אני מסכים איתך שנעשה מאמץ אקטיבי לא לראות, זה נעשה מטעמי נוחות ופחד כמו האמרה על מי שמחרבנת עליו יונה והוא עונה שזה גשם (משהו כזה), העיקר להתעלם ולראות את המציאות כפי שנעים. החלטתי גם אני לראות את האמת, ולמצוא את האמת שלי.

  לנילי, רציתי דווקא להתייחס להשקפת עולמך ותנועת תלמ"ה. אני חושב שאי הבאת ילדים לעולם זו כניעה, איך ניתן לבקש מבן אדם לוותר על אחת ההנאות הגדולות בחיים של גידול ילדים, זהו צורך ביולוגי ואחת הסיבות לקיומנו על האדמה, לתת המשך לדור הבא, הצורה בה חיים לנצח. כניעה לעולם האכזר שניצח כשגרם לאנשים לא לחשוף את ילדיהם לעולם שכזה. עדיף להילחם וליצור שינוי מאשר לברוח, אם לא אנחנו אז ילדנו יעשו זאת.
  מבט בסטטיסטיקה העולמית מצד אחד מעורר דאגה בקשר לגידול האוכלוסיה והתדרדרות המשאבים והפגיעה האקולוגית ומצד שני זה לא מצב בלתי הפיך, מספיק להסתכל על מספרי האנשים שבתת תזונה ומספר האנשים שבעודף משקל כדי להבין שיש מספיק מזון בעולם הוא פשוט לא מחולק כמו שצריך. כל יום יש שיפור במעבר מאנרגיה שלא ניתן לחדש לאנרגיה מתחדשת. אי הבאת ילדים זאת הדרך הכי כואבת ולא מועילה שיש להילחם על עתיד העולם.

  לאלדד, עם כל הכבוד לאירועי 11 בספטמבר, מסתבר שזה לא היה מספיק גדול למרות החשיפה הרבה להם זכו. שום שינוי מעשי לא התרחש מאז, אני לא רואה את אובמה עוסק כל היום בלנסות להדוף את הטענות כלפי 9\11.

  אני אמשיך לחפש את האמת, אקדיש יותר זמן לסרטים בנושא (יצא לי לרוב לקרוא בעיקר חומר כתוב), ונראה לאן אני אתפתח משם.

  *אני לא אהיה פה עד סופ"ש הבא להגיב על דברים נוספים.

  הגב למאור
 • נילי

  שלום לתום, לאלדד, למנהל הפרויקט ולכל חובבי/אוהדי הסיינטולוגיה,

  אני בד"כ לא כותבת בשמם של אחרים, פשוט יש לי בעיה עם אנשים שלא מוכנים להשקיע 5 דקות ללינק שאני מצרפת כדי שיקראו ואז הם מתחילים לבלבל לי את המוח לפני שהם קראו אותו בכלל. לכן, נאלצתי לכתוב את זה, כדי שכולם יראו ולאף אחד לא יהיה ספק לגבי התרמית הסיינטולוגית.

  סיינטולוגים הם הקורבן, סיינטולוגיה היא התרמית. מסכימה לגמרי.
  אבל עוד משהו- הם בחרו להיות קורבן מרצון עקב מחסור רוחני כתוצאה מהפרידה שלנו מהטבע. כשמנתקים את אספקת הדם לאיבר מסוים בגוף, האיבר מת. כשמנתקים מהאנשים את הטבע, הנפשות שלהם מתות. ואיזה טבע בדיוק יש חיים כשיושבים 9 שעות בתוך משרד, יום-יום, שנה-שנה, משתזפים מתחת לפלורוסנט, נושמים את האוויר הממוחזר של המזגן. וזהו אותו מחסור רוחני שהאנשים מאחורי הווילון יודעים לנצל היטב, זאת המומחיות שלהם. יש להם תאוות ממון בלתי נדלית. אחרת איך תסבירו את חשבון הבנק הנפוח של כת הסיינטולוגיה .

  יש לבעלי הסיינטולוגיה כ"כ הרבה ממון שאני מתפלא איך זה שהם לא נסחרים בוול-סטריט.

  הנה ציטוט של האברד בעצמו:

  "טכניקה של שליטה מחשבתית ניתנת להפקה גם מהסיינטולוגיה, אשר יכולה להיות מנוצלת על מנת להפוך אינדיבידואלים לעבדים מרצון". נווו? מה לא ברור? התשובה נמצאת בגוף השאלה.

  ציטוט של יעל: "חפש את האמת שלך. "מה שנכון לך זה מה שהבחנת בו בעצמך, וכשאיבדת את זה, איבדת את הכל." (ל. רון האברד)

  כמובן שאיבדת הכול:

  "נמצא כי כל סיינטולוג משלם בממוצע, לאורך הקורסים בהם הוא משתתף, במשך כ-20 שנות פעילות, 250 אלף דולר לכת הסיינטולוגיה!"

  זה עוד חצי נחמה, ומה עם אלו שהולכים לפסיכולוגים ואשפזו אותם במוסד לחולי נפש? ומה אם אלו שחתכו לעצמם את הוורידים? שקפצו מתחת לרכבת? שעשו התאבדות המונית?
  נכון, "מה שנכון לך זה מה שהבחנת בו בעצמך, וכשאיבדת את זה, איבדת את הכול".

  אתה יודע כמה אנשים פגשתי שהלכו למפגשי התרמית הללו והיום הם הולכים לפסיכולוג או פסיכיאטר ונמצאים ממש בגמילה.

  כשמישהו מכור לסמים, אלכוהול או סיגריות, הרבה יותר קל לגמול אותו, מכיוון שאלה חומרים מוחשיים. אבל לגמול מישהו שהולעט באידיאולוגיה זה הרבה יותר קשה, מכיוון שהאנשים האלה נמצאים בינינו ברחוב או בעבודה והם בד"כ "שקטים" ונראים נורמאליים, עד שיום אחד….. בום.
  במידה ופסיכיאטר פוגש אדם שמאמין ברצינות בתיאוריות של האל זנו הגלקטי, חי ומתנהג עלפיהם, זאת עילה לאשפוז כפוי במוסד פסיכיאטרי.

  זה אמורה להיות לוגיקה קדושה? Saint Logic? Sceintology

  איפה הלוגיקה פה?

  "היה- היה, לפני 75 מיליון שנים, שליט גלקטי, חייזר אכזר בשם זנו.
  זנו היה אחראי על כל כוכבי הלכת בחלק זה של הגלקסיה, כולל כדור הארץ שלנו, אשר באותם ימים היה קרוי טיגיאק. לזנו הייתה בעיה: כל כוכבי הלכת עליהם שלט היו מאוכלסים יתר על המידה. על כל כוכב לכת היו בממוצע 178 מיליארד איש. כדי להפטר מאוכלוסיית היתר הזאת, הוא לקח על המשימה שליטה מוחלטת, ובעזרת בוגדים הביס את כל האנשים הטובים והקצינים הנאמנים. בעזרת פסיכיאטרים הוא קרא למיליארדי אנשים לבוא לבדיקות מס הכנסה, שם הם קיבלו זריקות של אלכוהול וגליקול מעורבים, על מנת לשתק אותם, והם הוכנסו לתוך מטוסי חלל, שנראו כמו מטוסי 8 DC בעלי מנועים רקטיים. מטוסים אלה טסו לכדור הארץ, שם נערמו האנשים המשותקים מסביב לבסיסי הרי געש. לאחר מכן, הונחו פצצות מימן בתוך פירי הרי הגעש וכולם נהרגו.
  מיליארדי הנשמות הועפו סביב, וזנו, בעזרת מלכודות אלקטרוניות מיוחדות, תפס את כולן.
  הוא ארז אותן בקופסאות ולקח אותן למספר בתי קולנוע ענקיים, כשהוא מכריח אותן לצפות בסרטים שהראו להן כיצד החיים צריכים להיות ושתלו בהן מחשבות מבלבלות.
  הנשמות התקבצו בקבוצות כאשכולות, ושוכנו מחדש בגופם של האנשים הבודדים שעוד נותרו בחיים.
  נשמות אלה נקראות 'תטאנים', ושוכנות גם היום בגופם של בני האדם. כשמטרתם היא להשתלט עליהם ובכך לזכות בנשמה חופשית."

  תשמעו, זה גם לא אטרקטיבי. אני חושבת שזה לא היה מצליח אפילו בתור גימיק לסרטים מצוירים. חסר כאן את "הפן הפדגוגי".

  שמישהו יעז רק להגיד לי שמישהו מאמין בזה ומשלם 15,000 ש"ח בתור התחלה כדי לעבור "טיהור" הוא שפוי. Sweep clean. זה לא נשמע טוב, "טיהור". גם הגרמנים השתמשו במונחים כאלו.

  זאת ה-ו-נ-א-ה ר-ו-ח-נ-י-ת. ממש כמו המיסיונרים, עדי יהוה, וגם החרטאלוגיה הזאת עכשיו. לכל הדתות יש שורש פסיכולוגי משותף לשליטה בהמון הטיפש. החל מהנצרות הקתולית והיהדות החרדית, וכלה בתנועות הונאה ועושק כמו עדי יהוה, מיסיונרים משיחיים וסיינטולוגיה. זה לא יאמן, הסניפים שלהם צצים בכל מדינה כמו פטריות מורעלות אחרי הגשם.

  ניתן לראות שם אפילו יפנים שנפלו לרשת הנגע הזאת, היפנים כידוע, יש להם את תורת הגזע מהחמורות והנוקשות שיש בעולם. גם את הצביון הריבוני הייחודי הזה הם עקרו מהשורש. ואין זה צריך לבוא כהפתעה, שהרי יפן אימצה את האמריקניזציה (תרבות החולי והצריכה האינסופית שבה כולם כמעט משוגעים עם קבלות).
  אמריקניזציה- אין מטרה ממשית לחיים, אלא רק לשרוד ולצרוך כמה שיותר עד שלא יהיה לנו כדור לצרוך- עד שאימא טבע תפוצץ את הר הגעש הסיינטולוגי לכולנו בפנים.

  הם כולם שם מנצלים את העובדה שאנשים חיים בתוך רוטינה, "גלגל אוגרים", וכל אחד שונא כמעט את העבודה שלו, אז הם מציעים סיפוריים דמיוניים שיהיה מה למכור להמון כדי לצאת מהשגרה ולהטיב עם עצמם. כל הדרכים האלו לשיפור והטבה עם עצמי שמעורבים בהם ביזנס זה לא יותר מאשר עושק.
  וההמון אוהב את זה, ממש כמו ג'אנק פוד. שיהיה לכם בתיאבון!!!

  אני ממש מרחמת על יעל. הם נראים "בסדר" אבל כל יום נוסף שהם נמצאים בתוך הכת הזאת, כך הם מתרחקים יותר מן השפיות. אולי זאת דרך לברוח מהשגרה. אני חושבת שיש דרכים יותר מקוריות לברוח מהשגרה, לא חייבים לעבור תכנות תודעה ובסוף לשלם ממיטב כספך.

  "במרץ 2003, רצח ג'רמי פרקינס את אימו, בעקבות הזיות שהיו לו שהיא עלולה לתקוף אותו. ג'רמי אובחן כסכיזופרן אך הוריו הסיינטולוגים סרבו לשלוח אותו לטיפול פסיכיאטרי. מה שהוביל בסופו של דבר לטרגדיה המשפחתית."

  אם אתה רוצה שאנשים יקשיבו לך באמת אתה צריך להמציא סיפור על- ככה זה בפוסט מודרניזם. ממש כמו אובאמה (מוכר המכוניות משיקאגו), MR. Hopenosys

  שלום לך מר מנהל פרויקט,

  אתה מתפשר עם הסיינטולוגים וזה מתחיל להריח ל ממש לא טוב…אחרי שתראה מה זה "תהליך הטיהור" שהכבשים צריכים לעבור שם..אתה גם תצחק ובמיוחד אחרי שתראה את הפרקים שעשו עליהם בסאות'פארק.
  הם משתמשים תמיד בטיעון הלעוס ליפה הזה: "שמעת שגם ג'ון טרבולטה וטום קרוז הם סיינטולוגיה".

  מה שהם לא רואים שהאנשים האלה מקדמים ומשווקים את רשת השסע הזאת תמורת חופן דולרים שאנשים כמו יעל ועוד רבים כמותה מימנו ממיטב כספם.

  אין לי בעיה שיטיפו את תורתם לשאר הדבילים והמונגולואידים בתוך הצי של הבורים, אבל ברגע שהם מתחילים לקחת כספים במספרים אסטרונומיים, אז זאת כבר פארסה. שקופה. זה ביזנס לכל דבר ועניין.

  אתה רואה אותם שם הם יושבים כמו טאטאלה, כששוטפים להם את המוח עם "זרנוק של כבאית", מהנהנים בראש ובסוף רושמים צ'ק למוטב בלבד. ואני שואלת את עצמי, כמה בני אדם יכולים להיות טיפשים כדי לשלם 15,000 ש"ח על משהו לכאורה "רוחני" ש"מטהר" אותם.
  תגידו לי אתם שיכורים? אתם על סמים קשים? יש כאן מישהו באתר שלא לוקח ברצינות את החולים ההוזים הללו?

  ההורים של ל.רון האברד לא ידעו אם לעשות אותו או ללכת לסרט. אולי אחרי הסרט הם היו מתחרטים. אתה יודע, "אפקט הפרפר".

  הגב לנילי
 • נילי

  שלום מאור,

  "אני חושב שאי הבאת ילדים לעולם זו כניעה"
  ובכן, אולי מבחינתך זאת כניעה ועוד רבים שנמצאים באותה דיעה איתך. מבחינתי, זאת לא כניעה ולא מעיד על חולשה. לא אכנס להסברים כאן, אני סבורה שהתנועה מסבירה את עצמה די בבירור בפרוספקט.

  איך ניתן לבקש מבן אדם לוותר על אחת ההנאות הגדולות בחיים של גידול ילדים". ובכן, אם אתה מליין טחון או שיש לך אבא מנהל בנק, אז הדעה הזאת היא רלוונטית עבורך.
  רוב האוכלוסייה שאין להם גרוש על התחת וחיים באוברדפרט, זה ממש לא הנאה בשבילם. אני רואה אותם כל יום נדחפים עם עגלות הילדים לתוך האוטובוס הדחוס במילא כשהפנים שלהם בעצם אומרות הכול- "למה, למה הייתי כזאת אידיוטית ועשית את זה לעצמי?"

  תבין, העובדות מדברות בעד עצמם. בני אדם הם אגו-מאנייקים. לאף אחד לא אכפת. אם זאת הייתה משפחה עולמית אחת ענקית שבה כולם דואגים לכולם כמו אחים, אז לסבתא לא היו גלגלים.

  אם אתה מחליט להשריץ עוד וולד לעולם, לאף אחד לא יהיה אכפת אם תיזרק איתו לרחוב כמו כלב בגלל שעיקלו לך את הבית ולא יכולת לשלם על המשכנתא. או לקבל התראות תשלום על מים, חשמל, וטלפון, שלא לדבר על הוצאה לפועל. אם זאת הנאה בשבילך, סחטיין עלייך.

  "זהו צורך ביולוגי ואחת הסיבות לקיומנו על האדמה".
  צורך ביולוג?…המממ…מוזר…אבל אני אף פעם לא מרגישה את הצורך הביולוגי הזה, אף פעם לא הרגשתי ומן הסתם אף פעם לא ארגיש.
  למעשה, זה סוג המשפטים שהאליטות משתמשות בהם כדי לשכנע במרמה את העדר להוליד עוד עבדים שימשיכו להניע את גלגלי השיניים של הקפיטליזם.

  זה כל כך פשוט. פשוט לא. ילדים זה בחירה.
  זה חייב להיות בחירה, בחירה חופשית. כזו שאינה מושפעת מלחץ חברתי, מנורמות עתיקות, מציפיות של אימא ואבא, מאיומים חברתיים ,דמוגרפיים, דמגוגיים. כלום, אף אחד מכל אלה לא צריכים להיות היום בעולם החופשי, סיבה להבאת ילדים.

  ילדים בחלק ניכר ביותר וברוב העולם בעצם, מובאים בעיקר משום שהמדינות בהן מדובר אינן מפותחות דיין ואינן מאפשרות לתושביהן הזדקנות בכבוד או בכלל הישרדות בכבוד.
  ילדים הם תעודת ביטוח, הם יעבדו ויפרנסו את ההורים, הם יקיימו את המשפחה ובזמן המתאים , יביאו בעצמם עוד ילדים כדי להמשיך ולהתקיים בעצמם.

  קיום בד”כ-של רעב סבל וקושי, עבור ילדות נקבות- קיום של חפץ שנמכר למשפחת החתן – הן כלי דרכו המשפחה כולה מתקיימת היות ומערכת רווחה אינה בנמצא, הילדים הם הביטחון .

  בעולם המערבי החופשי -אנחנו יכולים להודות כל יום מחדש על המצב הטוב שלנו. אבל עם זאת, מדינות רבות כבר הפנימו את מה שישראל עוד לא- לעשות ילדים זה לא חובה.
  לא לאומית ,לא דתית, לא חברתית ולא נפשית. נשים הן נשים מלאות ושלמות בלי ילדים , בדיוק כמו ואולי יותר- מנשים עם ילדים.

  וכל עוד המצב הזה לא הופנם ומובן וכל עוד היתרבות ביולוגית אינה בחירה חופשית אלא מטלה דתית ,ביטחונית, חברתית ,רגשית , גופנית, כלכלית, מלחמתית,דמוגרפית- הרי שישראל נתקעת איפשהו במבוך של אותו עולם שלישי מבחינה תודעתית , התנהגותית ותרבותית.

  אני מאמינה שהיום בתרבות השפע ההחלטה להביא ילדים לא רק צריכה להיות בחירה חופשית, אלא חלה אחריות ומחויבות על כל זוג או יחיד שמחליט להביא ילדים , אחריות שחובתו לשאת בה. שאילת שאלות אמיתית וכנה.
  למה אתה רוצה ילד?
  האם יש לך משאבים לפרנס אותו? לכלכל את צרכיו?
  האם יש לך מקום אמיתי בפנים שפנוי רגשית ונפשית להכיל עוד אדם?
  האם אתה מוכן להיות אלוהים של מישהו אחר?
  האם יש בך את הרצון השלם לקחת תחת חסותך יצירת אדם נוסף?
  האם זה יגרום לך אושר?
  האם זה יהיה מקור שלשמחה עבורך?
  האם אתה באמת מרגיש את הרצון והכמיהה להיות הורה?

  מספיק שתשיב בשלילה על אחת השאלות הללו, הרעיון של הבאת ילדים יורד מיידית מהפרק.

  בישראל – בגלל שטיפת המוח המתמדת לילודה והיתרבות -לאנשים, בעיקר לנשים, אין בכלל את הזמן לשבת ולשאול שאלות כאלה.

  זו אינה זכות, זו חובה.
  חובה להביא ילדים וכל שאלה או ספק או קשב לעצמן, לרצונות שלהן, לשאיפות שלהן – אינו מקובל ואינו אפשרי.

  לפיכך , בישראל נמנעת מנשים רבות הזכות לבחור באופן חופשי. להחליט על גורלן כנשים – כבנות אדם וזה מזכיר יותר מידי, הרבה יותר מידי , את העולם השלישי בכל כיעורו.

  אני מאמינה שלא לרצות ילדים זה מצב נורמאלי לחלוטין ,בדיוק כמו כן לרצות ילדים. זה נורמאלי כמו להיות לסבית או להיות סטרייטית, כמו להיות הומו או להיות סטרייט, כמו להיות בעל נטייה להשמנה או נטייה לרזון, כמו להיות קרניבור מושבע או צמחוני מושבע אחד עם נטייה טבעית לעונג והנאה מבשר ושני שלא יכול לסבול את המרקם בפה ואין לכך סיבה הגיונית כלשהי.
  גיוון ,שוני ,אינדיבידואליזם, צרכים שונים, רצונות שונים, הנאות שונות, מימוש עצמי שונה- זה הנורמאלי!! זה הנכון!! זה המצב שאמור וצריך להיות.

  כל תורה שמטיפה או מלמדת שכולנו צריכות להיראות אותו דבר, להרגיש אותו דבר, לרצות אותו דבר, לממש את עצמינו באותן דרכים- היא תורה חשוכה, צרת מוח וחשיבה, כוללנית ומסוכנת.

  המצב הנורמאלי הוא שאנו שונים, שיש לנו צרכים ומאוויים וחלומות ומראה וצורה ורצון שונה. שוני, גיוון, זה המהות שלנו כבני אנוש.

  ולא ,לא כולנו בנויים או רוצים להיות הורים. להיפך ,חלק ניכר מאיתנו בכלל לא מתאים להורות בדיוק כמו שחלק ניכר מאיתנו בכלל לא מתאים לטבלאות של קופת חולים , בכלל לא מתקרב אפילו לרצון אוטנטי לחוות את זה. את המצב הזה ניתן לראות היטב בארצות מתקדמות, ליברליות ,ארצות שבהן האינדיבידואל מכובד באשר הוא, שם ניתן למצוא אנשים מכל הסוגים, עם מגוון של רצונות וצרכים וכולם שווי ערך וכולם נורמאליים וכולם בסדר גמור.

  בישראל מפחיד להבחין כמה שטיפת המוח מעמיקה, כמה היא כוללת . כמה נשים שנאמנות לאי הרצון או הצורך שלהן בילדים צריכות להרגיש מוזרות ותמהוניות ודפוקות וחולות נפש, כי החברה מסביב, התודעה האטומה והיהירה שמשולהבת תדיר בידי גורמים שונים בעזרת פטריוטיזם דתי ולאומני- פשוט לא מכירה אחרת.

  בישראל ישנה חברה אשר חולה באופן מוחלט. ולהסתגל לחברה אשר חולה באופן מוחלט אינו מדד לבריאות.

  וזה מגיע הכי גבוה. רופאי נשים בישראל אינם מקצועיים במובן הזה אינם יכולים להיות אובייקטיבים וכנים, הם שטופי מוח לא פחות מהפציינטית האומללה.

  הטפה לילודה, הטפה להתרבות, הפריות מלאכותיות בקצב מסחרר ומטורף והצבת קשיים בפני נשים שמעוניינות בהפלה- מצב שמתאים למדינה מפגרת מבחינה ליברלית תרבותית, מצב שבו רופא שאמור להיות כליל האובייקטיביות והמקצועיות העניינית, נמצא בעצמו במעגל עיוור של שטיפת מוח.

  זה חמור, זה מצב חמור לדעתי. וזה הולך ומחמיר. וככל שאני רחוקה משם, כך זה יותר בולט לי.

  אני פוגשת נשים, תלמידות שלי בנות 40 פלוס, ללא ילדים, מאושרות, עובדות , לומדות, חיות בזוגיות או שלא- וזה נורמאלי , תקין וטבעי. אף אחד לא מעז להיכנס להן לרחם ולפשפש שם במרכז הווייתן הפרטית ביותר באופן החולני והמזעזע שמקובל לעשות זאת בישראל.

  קל ללכת שבי אחרי פקעת האושר היוצאת מרחם האם, אבל לא להיות מוכנים לקורבנות האמיתיים שנתבעים מההורים. אני יודעת שאם היו לי ילדים לא הייתי מסוגלת לעשות את הדברים שמהם אני נהנת כיום. הייתי נאלצת לוותר על בילויים עם חברים ועל חלק ממשימות הכתיבה שלי, לא הייתי יכולה ללכת להופעות לעתים קרובות, לבקר במוזיאון, לשבת בתוך הבועה בבית קפה בתל אביב, או ללמוד בכל מיני קורסים.

  יש עם ילדים ויש בלי, וזה בסדר גמור. הנורמה היא אחת : לעשות את מה שטוב לך, ואני מאמינה שבדיוק כך זה צריך להיות.

  זוהי מהות הבחירה האמיתית ורק את ואת בלבד יכולה לדעת מה מתאים לך ומה לא! מה נכון לך ומה לא! מי את ומה יעשה לך טוב! רק את!!!
  כל אמירה אחרת של אנשי מערות למיניהם שילמדו אותך שאת לא אישה עד שתהיי אימא, שביולוגית את בנויה להתרבות ואין דבר כזה שלא, ש”החשק יגיע” כשהתינוק יגיע, שאת "בוגדת באנושות כולה", שכל החושים ה”אימהיים” שלך יתעוררו בבת אחת למראה תינוקך ….זה לא יותר מאימרות שחוקות , טאבו ישן ועבש שכלא במשך מאות שלמות בתוך כלא של אמונות וערכים מעוותים וגרם לכל כך הרבה
  סבל ומצוקה.

  כל מצב שבו אנשים אחרים סביבך מנסים למכור לך את הטיעונים הישנים והלעוסים לעייפה הללו, בשילוב עם טיעונים דמגוגיים של היעלמות האנושות בגללך, של מחסור חמור בחיילים לצה”ל בגללך (בשר תותחים משובח תוצרת בית האם), של "יהדות נכחדת" בגללך- הוא מצב בו אנשים מפחדים, מפחדים ממך, מפחדים מחופש מחשבה, מאינדיבידואליזם, מזה שאת לא מתפשרת, יורה לכל הכיוונים, לא נחה על זרי הדפנה של הקונפרמיות והכניעה לסטטוס-קוו של הגלות האנושית, משוני בין בני אדם, מפחדים לראות שיש אפשרויות אחרות ואולי הם לא בחרו בהם כי הם פחדו – מפחדים מעצמם.

  ילדים חייבים להיות בחירה חופשית. יצור כל כך רך וחסר כל הגנה חייב להגיע רק להורים שרוצים בו, שבחרו באופן חופשי בלעשות אותו ובלהעניק לו, מגיע לו הורים אוהבים ומוכנים ובשלים .
  אין דבר נורא יותר מילד לא רצוי, שהגיע להורים לא בשלים ולא מוכנים ושמקבל מהם בכפית את כל התסביכים, והכאבים, והאמונות, והערכים הבלתי פתורים שלהם .

  ילדים חייבים להיות בחירה חופשית של הורים מאושרים ושלמים עם ההחלטה שלהם, הורים שיודעים מה זה אומר להיות הורה, הורים שמרגישים טוב עם הבחירה שלהם ומבינים את משמעותה. אין נורא יותר מאדם שהופך הורה נגד רצונו, נגד האינטואיציה והחופש שלו לבחור, לקחת מאדם את החופש הזה לבחור להיות נאמן לעצמו בנושא כל כך חשוב- אין, אין נורא מזה.
  וזה בהחלט מצדיק בתי ספר להורות, השכלה ולמידה על התהליך הזה.

  הורים וילדים צריכים להפוך לכאלה מתוך בחירה חופשית ומודעת. לא כי חובה ולא כי צריך ולא כי מישהו או משהו מחייב אותם. כבר לא. לא בעולם הליברלי והחופשי. גם לא בישראל. הטאבו המטורף סביב הנושא הזה הוא חולני, הוא חונק והוא הרסני.

  חברה אנושית אשר אינה מאפשרת לפרטים שבתוכה להיות נאמנים לעצמם, שכופה דרך דת, לאומנות, צרות מוח, רדיפה או דעות קדומות, היא חברה חולה באופן מוחלט ופאשיסטית בבסיסה, שמפחדת משינוי, מאינדיבידואליזם, מחופש. וזה נורא. זה סיוט.."סיוט ברחוב אלם".

  ולראיה בא הצי-בור החרדי/דתי/לאומי/מסורתי שעליו אין צורך להרחיב את הדיבור.

  וגם ערוץ נשיונל ג'אוגרפיק, שבאופן סיסטמטי במשך 4 השנים האחרונות מראה את הפרסומת על "הזרע והביצית והבטן המנופחת".
  הם מסוגלים לשדר רצוף על סטלין, היטלר ושאר זוועות עכשוויות בעולם, במשך יותר מיממה שלמה, ועדיין בכל הפסקה הם יראו דבר ראשון את המעברון /פרסומת הזו. כלומר, ש"חס וחלילה" בני אדם לא יתפכחו במקרה מהמטריקס ויראו את כל הזבל בעולם, בכל המובנים, ויחליטו שהם גמרו עם העולם הזה. לא מתחתנים, לא מיתרבים, לא עושים ילדים, משתמשים באמצעי מניעה בקביעות, ופשוט חיים-חיים נרקיסיסטיים עד הסוף.

  "מי ייתן שנחיה עד לשיבה טובה ואז נמות".

  מספיק ש-50% מהאוכלוסייה תיישם את זה, אתה יודע איך הכלכלה תיקרוס במידה והאנושות תעבור לתהליך התכווצות שכזה? אתה יודע איך המניות של מטרנה, גרבר ופמפרס יצנחו?
  לכן, הם משדרים את הפרסומת הזו עם הבטן המנופחת כבר למעלה מ-3 שנים. שטיפת מוח מתמדת לילודה והיתרבות כדי ש"גלגל האוגרים" ימשיך להסתובב, שהצריכה המעגלית של הקפיטליזם החזירי תימשך, כדי שהקומץ ימשיך לרכב עם שוט של סוסים על הגב של ההמון הנתעב והטיפש.
  הטבע ואמא אדמה יעשו לזה סוף יום אחד, אחת ולתמיד.

  אם נוכל לרגע להביט במדינות מערביות מתפתחות בהן בני אדם חופשיים לבחור את אורח חייהם וזה מקובל ונורמאלי, לראות את מידת האושר והחופש והמימוש העצמי שיש להם ,את איכות החיים ואת מידת הרוגע והשלווה, נוכל לראות כמה לחץ ועומס רצחני מופעל על נשים וגברים בישראל בנושא הזה וכמה זה חולני, פולשני ומיותר.

  מאז ומתמיד היו זוגות ויחידים שבחרו שלא להביא ילדים. בספרות בריטית למשל זה אלמנט ברור וידוע וחלק מהנוף האנושי המקובל לגמרי , גם ארה”ב תמיד הייתה משופעת באנשים עם בחירה כזו.
  בישראל, גם בשנות האלפיים היחס לנושא הזה משתווה ליחס איראני, אפגאני או קתולי.
  וזה רע, רע מאוד. מדינת עולם שלישית, כבר אמרנו?!

  בני אדם עדיין בשלב התפתחותי מוקדם, עתיד לא ברור. מין סוג של שימפנזת על בהווי ההתפתחות שלה. לא מר, לא מתוק.

  הגב לנילי
 • מסכים עם מה שנילי אמרה על ילדים.

  למאור. שאלה פשוטה:
  אתה מגדל ילד. הוא מגיע לגיל 11. מצלצלים מבית החולים ומודיעים לך ש… זה לא הבן שלך. הם החליפו בטעות את התינוקות.

  אתה תחזיר אותו?
  אם כן המטרה שלשמה אתה מביא ילדים היא לא לגרום אושר להם, אלא לעצמך.
  אתה אמרת בעצמך: "איך ניתן לבקש מבן אדם לוותר על אחת ההנאות הגדולות בחיים של גידול ילדים"
  מה עם הילדים? ההנאה שלהם משנית לפי מה שאתה אומר.

  נכון, זה יכול להיות הנאה של כולם. אבל לא במציאות כזאת. וזו הנקודה.

  במציאות הזו שאנו חיים, לא משנה איך תגדל את הילד שלך, הוא יפגע.

  אם תגונן יותר מידי – הוא יהפוך ליצור מעוות שמעולם לא חווה מגע אדם. הדרך היחידה למנוע מילד לקבל את הערכים של התרבות המזוויעה הזאת היא לנועל אותו בחדר כל חייו. לא יוצא טוב מזה…

  אם אתה תחשוף אותו לחברה ותנסה להפוך אותו לחלק מהמערכת – הוא יצטרך לוותר על כל היצרים כדי להתקיים. הערכים שאתה תמית עליו יהיו מנוגדים לחלוטין לאהבה הלא מותנית שכל בני האדם נולדים איתה.

  אתה תגדל תינוק שיהיה מנוגד לחלוטין לכל מה שטיבעי בעולם ולכן הוא יצא נכה ריגשית ופגוע עד אובדן כל אנושיות.
  הוא יאלץ להשתמש בציניות – מחלה נפשית שבה בני אדם מעדיפים להתחבא מאחורי חוסר רגשות מהפחד להפגע.
  ציניות היא חמורה בדיוק כמו סרטן.

 • מישהוא

  זה שאנשים לא יכולים לממן הבאת ילדים לעולם זה רק מכוון שהNWO לא רוצים! – לוחמה כלכלית.
  שמסביר למה אוכלוסיות במדינות מערביות מתכווצות.

  הגב למישהוא
 • מאור

  נילי, זה שאנשים לא *רוצים* להביא ילדים זה בסדר וזאת בחירה לגיטימית. מה שראיתי בפרוספקט של תלמ"ה שהצגת זה שאנשים צריכים להקריב קורבן אישי, לוותר על הולדת ילדים גם אם הם רוצים לטובת האנושות. את לא רוצה להוליד ילדים? אין בעיה רק אל תתרצי את זה כאילו זה נעשה מתוך איזושהי אידיאולוגיה.
  לא חסרה ביקורת כלפי אנשים כמו החרדים שמולידים עשרות ילדים ללא יכולת לטפל בהם ונעשים מעמסה לשאר האוכלוסיה, גם אף אחד לא אמר שזה נורא קל לטפל בילד בימינו.

  לתום, למה אתה בוחר במקום הבן שלך? אם הוא יוולד ואחר כך תשאל אותו אם הוא חושב שלא היית צריך להוליד אותו הוא יסכים? בני אדם הם לא כאלה חלשים ועם חינוך נכון ומספיק טיפול ויחס פיזי ומנטלי הילדים שלנו יוכלו להסתדר גם בעולם כמו שלנו. כמובן שהולדת ילדים זה אגואיסטי בחלקו, רצון לחיות דרכם גם אחרי שלא נהיה פה וזה טבעי זה לא רע וגם הם ימשיכו את זה הלאה.

  הגב למאור
 • אלדד

  נילי , החילוניים בחברה שלנו , בייחוד היום שרוב האנשים חיים בצמצום

  כלכלי , נראה לי שמחליטים להביא ילדים לעולם כי "אין משהוא יותר

  טוב לעשות !!!".

  אם היו מודעים ל אמת האחרת שיעור הרוצים לעשות ילדים היה יורד.

  אבל עדיין אני חושב שילדים זה צורך ביולוגי חזק אצל רוב האנשים

  ורוב הנשים בפרט.

  זה צורך פנימי חזק שלא מותנה במה שקורה מבחוץ.

  נ.ב. לפי חוקי הלשון העברית(אם תבחרו להישמע להם)

  מותר לעשות סימן קריאה אחד או שלוש אסור שניים.

  הגב לאלדד
 • אבי

  נילי שלום!
  מסת הכתיבה שלך מעייפת, מה דעתך לנסח בקצרה מה את רוצה להגיד
  מרוב העצים לא רואים את היער!!!.
  דרך אגב בואי תנסי קצת להסתובב בעולם באופן פיזי עם תרמיל על הגב
  לחוות את המציאות ולראות באופן הגיוני ופשוט את המצב לאשורו.
  לא הכל רע בחיים, בבקשה תוסיפי טוב בגישה פוזיטיבית.
  אני לא הצלחתי להוליד ילדים (בעייה פיזיולוגית/נפשית/רגשית עד היום זה לא ידוע) אבל לא וויתרתי להיות הורה, ברוך השם אימצתי שני ילדים (היום הם כבר בני 22, 24)אין אושר גדול מלהיות הורה שנותן מעצמו ככל האפשר למען בנו/בתו.
  אגואיזם זה טבע האדם ומותר להתעלות ולהיות גם קצת אלטוראיסט ולהעניק אהבה גם לזולת.
  המשיכי לכתוב.
  אבי ג

  הגב לאבי
 • CRAZY HORSE

  תום, כמה נכונים הדברים שרשמת

  "אם תגונן יותר מידי – הוא יהפוך ליצור מעוות שמעולם לא חווה מגע אדם. הדרך היחידה למנוע מילד לקבל את הערכים של התרבות המזוויעה הזאת היא לנועל אותו בחדר כל חייו. לא יוצא טוב מזה…

  אם אתה תחשוף אותו לחברה ותנסה להפוך אותו לחלק מהמערכת – הוא יצטרך לוותר על כל היצרים כדי להתקיים. הערכים שאתה תמית עליו יהיו מנוגדים לחלוטין לאהבה הלא מותנית שכל בני האדם נולדים איתה."

  את האמת, אני לא מצליח להבין הורים שמביאים ילד לעולם אפילו בעלי מעמד יציב, הרי הם משועבדים לכל דבר ואין להם זמן ליצור בסיס מתאים לגידול הילדים, כבר אמרתי בעבר.
  ********ההורים מקבלים את הילדים שלהם כמובן מאליו********** וזה החלק הכי מצער.

  לא סתם נקרא המקום "משרד החינוך" ולא משרד ההוראה, זה מפני שכבר מזמן הם ידעו שמי שיחנך את הילדים זאת הממשל כאשר כל הנטל הכלכלי והרגשי יהיה על ההורים והממשל רק ירוויח וישתמש באותו יצור שנולד בכל דרך שהוא מוצא לנכון.

  בבית הספר אמורים ללמד ולא לחנך, החינוך זה ההורים, פשוט אין להם זמן לזה.

  הגב לCRAZY HORSE
 • נילי

  נפלא קרייזי הורס..אמת לאמיתה.

  לפחות יש כאן מישהו באותו קו מחשבה.

  הגב לנילי
 • CRAZY HORSE

  נילי אני מביע רק את מה שאני שהמוח שלי קורא בצורה הגונה, והלוואי שהדברים לא היו כמו שהם.

  הגב לCRAZY HORSE
 • אלדד

  זה פסימיות.

  אפשר לגדל את הילד לספר לו מה לדעתם האמת ולתת לו לבחור

  עד כמה שגילו מאפשר לו.

  הוא יחליט אם ילך לבית ספר או ישאר בבית.

  הוא יחליט שיהיה גדול אם לעבוד במקומות ממוסדים או אחרים.

  נוסף לכך אתם מניחים שהאנשים שיודעים את האמת נשארים

  משועבדים וחלק מזה זה לא נכון.

  נכון עדיין צריך לדוגמה לחגור חגורת בטיחות או להסתכן בקנס

  אבל יש כל כך הרבה דברים אחרים שבהם יש חופש,דברים

  שמשפיעים לטובה מאוד על איכות החיים.

  הגב לאלדד
 • CRAZY HORSE

  "הוא יחליט אם ילך לבית ספר או ישאר בבית."

  רק תנסה.

  הגב לCRAZY HORSE
 • נילי

  אבי,

  אל תטיף לי את משנתך הרדודה, כמה לכתוב ואיך. אין דבר שאני לא סובלת יותר מאשר קונפורמיות ואנשים שהובסו על-ידי הקונפורמיות.

  "מרוב עצים לא רואים את היער"….אני מרצה לספרות ופילוסופיה (תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד…משלימה לשלישי). אני דוברת 9 שפות ברמת שפת אם.
  אם אתה לא מסוגל לקרוא חומר ברמה אקדמית…מקומך לא כאן.

  הסתובבתי מספיק בעולם..ראיתי וכייפתי…עם או בלי תרמיל. בלי ילדים זה עוד יותר כייף לטייל.

  זה מוזר איך זה מדגדג לכם באשכים כל הקטע של אי-היתרבות וילודה. שטופי מוח!!
  בן-אדם אחד בקושי הסכים פה עם מה שכתבתי גבוה למעלה בקשר לכתבה הזאת.

  אסיים בציטוט שלי עצמי של מה שכתבי מקודם..והוא רלוונטי לכל אותם "המטיפים האומללים":

  "כל מצב שבו אנשים אחרים סביבך מנסים למכור לך את הטיעונים הישנים והלעוסים לעייפה הללו, בשילוב עם טיעונים דמגוגיים של היעלמות האנושות בגללך, של מחסור חמור בחיילים לצה”ל בגללך (בשר תותחים משובח תוצרת בית האם), של "יהדות נכחדת" בגללך- הוא מצב בו אנשים מפחדים, מפחדים ממך, מפחדים מחופש מחשבה, מאינדיבידואליזם, מזה שאת לא מתפשרת, יורה לכל הכיוונים, לא נחה על זרי הדפנה של הקונפרמיות והכניעה לסטטוס-קוו של הגלות האנושית, משוני בין בני אדם, מפחדים לראות שיש אפשרויות אחרות ואולי הם לא בחרו בהם כי הם פחדו – מפחדים מעצמם."

  ועכשיו, כמו שאתם הישראלים נוהגים לומר…יאללה ביי..

  עפתי מפה

  או שאתם חובבי/אוהדי סיינטולוגיה, או שאתה חרדים או דתיים או בעלי אינטרס כלכלי מסוים.

  אחד הטוקבקיסטים כאן שלא אציין את שמו מחשש צנזורה…מזכיר לי את מיסטר בין הלונדוני. מנודה חברתית ובעל יכולת כתיבה מינימלית ששואפת לאפס ודורשת לאטמה בעורף.

  "צנזורה מטבעה נגועה באינטרס כלכלי והינה אי-היכולת להתמודד בכתיבה יוצרת ושפה ציורית"

  "צנזורה היא רק הצורה הקנונית של רצח"– ג'ורג' ברנרד שו

  לעתים, נדמה לי שהמקום הכי נמוך בעולם שהוא נטול מים זה לא ים-המלח, אלא מנת המשכל של בני אדם שהיא בגדר חפץ חשוד.

  בכל מקרה, אני עפה מהאתר הזה לאלתר…. רוב הגולשים שמגיבים פה פשוט לא ברמה שלי שאני אגיב להם בכלל.

  אתם לא מסוגלים להתמודד עם כתיבה ביקורתית שיורה לכל הכיוונים, אז אתם מתחילים להטיף. אני מריחה את זיעת ההטפה שלכם עד אליי…לא תודה. זה מצחין וזה מסריח.

  You arses of sofa. תרגמו בעצמכם.

  הגב לנילי
  • נילי, אולי את מרצה לספרות ולפילוסופיה, תואר שני, אוניברסיטת אוקסופורד אוווו יההההה.
   אבל את יכולה קצת להשתפר בחמלה אנושית ודרך ארץ.

   התגובה שלך שצינזרתי היתה חתיכת זבל מעליבה, אך אני מודה שהיא היתה ספרותית.
   חבל לי לראות אותך הולכת, דווקא הרמת כאן את הרמה.

   להית'.

 • CRAZY HORSE

  חתיכת כלי יש לך שם בפנים. חבל, דווקא חיבבתי את הכתובים שלך, קשה לי להאמין שאת גומרת, הרי אם ציינת שמקומו לא כאן, מדוע את נכנעת? כמובן שפילוסופיה היא ויכוח ברמה גבוהה, רק לא כולם מתעלים.

  הגב לCRAZY HORSE
 • רון

  נילי נשמה
  על מה כל הכעס?

  הגב לרון
 • סתם לידע הכללי של כולם אותם אנשים מאחורי הסדר הם אותם אנשים שממיינו את הילטר ואתם צריכים להבין שהם העלו אותו אבל הם לא ידעו שהוא מבין בסמלים ולתקשר עם ישיות מאד לא טובות ברמות מאד גבוהות וצלב קרס זה יש לו משמעיות אחרת לגמרי הכל טקס אחד

  ולזאת שלא מאמינה באלמונטי הוא קיים ומאד מוחשי ואת מדברת על הספר מלאכים ושדים שזה פראסה אחת גדולה אבל האלמונטי זה רשת אחת מכל רשתות

  אין לכם מושג אייך האלמנוטי במשך כמה עשרות שנים עשו את כל העולם שלנו לטקסים אבל שוב מי שעובד מאחורי הכל זה כוחות לא אנושים שהם מאד מאד חזקים

  ולבחורה שלא מאמינה יש לך את כל ההוכחות שאלמנוטי קיים חי ונושם תחפשי את הסמל של הפרמידה והעין את תראי אותה בכל חור כנסיות חברות מכוניות חברות תאגידים ואת תביני שזהלא צירוף מקרים

 • מישהוא

  ג'ורג' ברנרד שו היה חבר בRhodes Round Table ויוגנסיסית חבל על הזמן שהיסתכל על כולנו כגוקים – כולל *** כנילי – שמסביר למה הוא הפך למחזאי כל כך מוצלח!

  חפשו בגוגל
  george bernard shaw round table

  הגב למישהוא
 • יעל

  היי רועי,

  התכוונתי דווקא לספר בשם "אילומנטוס!". הנה לינק –

  http://www.amazon.com/Illumina.....038;sr=1-1

  אחלה ספר, מדבר על הרבה מהדברים שאתה מדבר עליהם (אם כי בנימה פחות היסטרית). אבל אני לא בטוחה שזה תורגם לעברית ויש בו 800 עמודים בערך.

  האם זה אמיתי או לא – יכול להיות שיש קבוצה בימינו שמתכנה בשם "אילומינטי", ויכול להיות שהיו קבוצות בעבר שכינו את עצמן בשם הזה. אותי זה לא ממש מעניין – זה רק שם. אני לא חושבת שהייתה קבוצה אחת ויחידה שהיא החברה הסודית שנקראת "אילומינטי" לאורך כל אותן שנים – פשוט לא נראה לי סביר.

  ולגבי הפירמידה – בסדר. שוב, זה רק סימן.

  סמלים הם רק סמלים (האמונה בכוחם של סמלים משולה לאמונה בכוחה של מילה. אפשר להתווכח על זה אבל אותי הדברים האלה ממש לא מעניינים). חברות סודיות הן בסך הכל חברות סודיות. לא צריך ללכת רחוק כדי לחפש אחריהן כשהן נמצאות בראש הפירמידה החברתית של היום (משפחות הבנקאים, משרד המזון והתרופות האמריקאי, התאגדות הפסיכיאטרים האמריקאית והתקשורת שגויסה מזמן על ידי הגורמים האלה, אם לציין רק מספר).

  הגב ליעל
 • אסף

  יעל, את מודעת לסיפור עם זינו\זימו שלומדים ברמה OT3 בסיינטולוגיה?

  הגב לאסף
 • יעל

  היי אסף,

  לשאלתך, כן. קראתי בדיוק את אותם הדברים באינטרנט שאתה קראת. ואולי אפילו קצת יותר.

  עם זאת, העיקרון הכי חשוב בסיינטולוגיה הוא "מה שנכון לך הוא מה שהבחנת בו בעצמך, וכשאיבדת את זה, איבדת את הכל" (כמו שציטטתי בתגובה הראשונה שלי לפוסט). אני לא הבחנתי בעצמי שקיים זינו או מה שלא יהיה, ולכן זה לא חלק מהמציאות שלי כי זה לא ממשי לי. פשוט מאוד.

  אני כותבת באתר הזה כי זה אתר מבריק. אני סיינטולוגית כי זה דבר מבריק. אני לא כותבת כאן במטרה להעלות את נושא הסיינטולוגיה בכל פעם שאני כותבת תגובה. אם אתה רוצה לגלות מהי סיינטולוגיה, אשמח להפנות אותך לאתר הוידאו של סיינטולוגיה או לארגון הסיינטולוגיה בת"א. אני ממש לא מיסיונרית ואנשים צריכים לעבוד בעצמם כדי לגלות משהו אמיתי וטוב. זה כולל למידה כנה של נושא מהמקור, ולא למידה על הנושא ממקורות בעלי אינטרסים.

  אין לי בעיה לנהל דיון על דברים אבל לא בקטע שלי לפתוח דיון על סיינטולוגיה. אם אתה רוצה לגלות מה זה, בבקשה, תגלה בעצמך. אם לא, אנא אל תעלה את זה בכל פעם שאני מגיבה כי זו לא המטרה שלי.

  הגב ליעל
 • אור

  regarding how One can discern what transpired to date

  well enlightened biologists are aware of a phenomenon called "cellular memory".
  that is each cell knows and remembers what took place since the dawn of time.
  that means that One can recall everything that ever happened before right now which unbeknownst to him affects his behavior at the moment. in fact, many of the so called "disorders" can be traced to a traumatic event in the timeline.
  Human Beings have the means to spy on the past thus saving themselves in the present.
  A technique founded as a means to do so is called "auditing" and in the process One can access the Memories.
  Apparently, a 100% of those audited had similar memories across the timeline which explains how the past and future was discovered.
  that is how "space opera" may have been gleamed

  הגב לאור
 • אלדד

  יצא המרצע מהשק.

  אור הוא/היא סינטולוגי/ת.

  מובן שטכניקת האודיטינג שמורה בסודיות.

  ומתגלית רק למי שמוכן לשלם סכומי כסף גבוהים.

  דרכים אחרות לגלות גלגולים קודמים נפסלות כ "לא מדעיות מספיק".

  עכשיו אני מבין מה זה הפטפוט המוזר באנגלית שנמשך כל כך הרבה זמן.

  הגב לאלדד
  • מירב

   אתה מדבר שטויות. טכניקת האודיטינג פתוחה לכולם מהרגע הראשון. אתה לא צריך להגיע לשום רמה והיא זולה יותר מלבלבל במוח לפסיכולוג.
   אז אל תדבר שטויות
   תודה

   הגב למירב
 • אור

  the inquisition against scentolojists began….
  the auditing technique has been in the public domain for half a century since the book on the matter was published.
  it is not mysterious and anyOne with gumption can search and utilize it.

  הגב לאור
 • יעל

  יש מספר ספרים שנכתבו ע"י ל. רון האברד בעניין – 18, ליתר דיוק. ניתן לקנות אותם בארגון הסיינטולוגיה בת"א ואפילו למצוא אותם בספריות בארץ וברחבי העולם. הספרים האלה מהווים את סיכום המחקר של לר"ה לגבי סיינטולוגיה. הראשון מביניהם הוא "דיאנטיקה" (שמפרט טכניקת אודיטינג שניתן ורצוי לבצע עם בן זוג בבית, בלי שום תשלום נוסף). ספר נוסף על הנושא שאתה מתעניין בו, אסף, נקרא "תולדות האדם".

  קשה לטעון שספר זה "סכומי כסף גבוהים" (אם כי כמובן שזה תלוי אם יש או אין עבודה).

  אבל בואו נסגור את הנושא ככה.
  מי שמתעניין בסיינטולוגיה מוזמן לגשת לאתר הוידאו של סיינטולוגיה ולראות (בחינם) קטעי וידאו שמסבירים את עיקרי האמונה הסיינטולוגית ונותנים פירוט על המבצעים הגלובליים שסיינטולוגיה מנהיגה – האמת על פסיכיאטריה, שיקום פושעים, שיקום מסוממים, ידיעת קרוא וכתוב וכו'.

  מי שלא, ממש לא יצליח לשנות את דעתי. גילוי נאות – כל המגילות האלה על סיינטולוגיה שנכתבו שם למעלה? אני עוברת עליהם במהירות. בשבילי זה "בלה בלה.. ל. רון האברד.. בלה בלה.. סיינטולוגיה". חבל על ההשקעה. דבר נוסף הוא שסיינטולוגים הם ממש לא קורבן של סיינטולוגיה. כל התפישה שאנשים עושים דברים (רעים או טובים) כי מישהו שטף להם את המוח היא תפישה מזלזלת מיסודה. אנשים עושים דברים מתוך החלטיות עצמית. נקודה.

  שאלה לאור – אני סקרנית מאיפה אתה. האנגלית שלך מצויינת לרוב, אבל אתה שם אותיות גדולות על שמות עצם לפעמים, כמו שעושים בגרמנית. בנוסף ציינת שאתה קורא גם ספרדית. רוצה לספר?

  הגב ליעל
 • CRAZY HORSE

  "מי שמתעניין בסיינטולוגיה מוזמן"….לראות את השיגעון של טום קרוז המטורלל ברשת, חפשו חפשו..זה שם.

  הגב לCRAZY HORSE
 • אור

  aloha yel, stick to the issues

  הגב לאור
 • CRAZY HORSE

  תעשו טובה ונחתום את הנושא הזה כי זה כמו לטחון מים, שום דבר לא יוצא מזה.

  הגב לCRAZY HORSE
 • אסף

  רגע, אז את מודעת שהדוגמא של הסיינטולוגיה היא סיפור מגוחך על קונפדרציה גלקטית שהייתה קיימת 75 טריליון שנה וזרקה חייזרים לתוך הרי געש בהוואי וכל הדברים האלה שאם אתה מאמין להם בלי שהציגו לך ראיות, אתה בעצם תאמין לכל דבר, אבל את לא מאמינה בזה?

  זה כמו לדבר עם יהודי שלא מאמין ביציאת מצרים או נוצרי שלא מאמין שישו נולד מבתולה.

  הגב לאסף
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית