ראשי » בריאות » איידס » אתם כאן

HIV AIDS איידס – עובדה או הונאה?

האם מגיפת האיידס שהרגה עד כה עשרות מיליונים - ברחבי העולם ושנמצאת בעלייה מתמדת, היא תוצאה של חיסונים שמומנו ע”י ארגון הבריאות העולמי וניתנו לאזרחי מדינות אפריקה בשנות ה-70?

 • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 7 באוקטובר 2009
 • 6,339 צפיות | 22 תגובות
עודכן לאחרונה: 7 במאי 2012
איידס או רוע?

איידס או רוע?

“איידס הוא הונאה אכזרית שנמשכה עד כה רק בגלל שכל כך הרבה אנשים מרוויחים ממנה כסף. קחו את הכסף וכל המיתולוגיה תתמוטט.”

דוקטור צ'ארלס תומאס, חבר לשעבר במחלקת הביולוגיה של מכון סקריפס.

“הערבוב של עובדות ופיקציה היה ברור זה זמן רב לחוקרים כמוני, שמשוכנעים שנגיף האיידס לא הגיע “מאמא טבע” ו- “קפיצה בין מינים”, אלא ככל הנראה הגיע מחיסונים מזוהמים וניסויים שכוונו באופן בלעדי נגד אפריקה השחורה וההומוסקסואלים בארה'ב”

אלן קאנטוול, רופא.

האם מגיפת האיידס שהרגה עד כה עשרות מיליונים – ברחבי העולם ושנמצאת בעלייה מתמדת, היא תוצאה של חיסונים שמומנו ע”י ארגון הבריאות העולמי וניתנו לאזרחי מדינות אפריקה בשנות ה-70?

צ'ארלס תומאס, שיזם את קבוצת המחקר המדעית לחקר האיידס, והסופר בויד אד גרייבס, חקרו במשך 10 שנים את מקורות האיידס דרך תעמולה וחצאי אמיתות עד הגיעם למקורות הגבוהים ביותר של ההונאה.

עבודתו של דוקטור גרייבס מציעה הצצה מאחורי וילון השקרים של האיידס, ומציעה אפשרות ממשית לדורנו לסגור את אחד הפרקים האפלים ביותר בהיסטוריה האנושית. כעדות, דוקטור גרייבס מציע את “החוליה החסרה”, תרשים המידע – ואוסף של מעל ל-20 אלף מסמכים מדעיים שמוכיחים מעל לכל ספק שהנגיף פותח, נבנה והופץ.

בשנת 1975 גילה גרייבס, אז עורך דין צעיר שבדיוק סיים את לימודיו, שהוא חלה בנגיף האיידס.
במקום לשכב במיטה ולהתאונן על מר גורלו הוא החל במסע ללימוד הנגיף בתקווה למצוא תרופה.
מה שגילה זיעזע אותו.
דרך מחקר שכלל בדיקה של מאות מסמכים רשמיים שקיבל דרך חוק חופש המידע בארה"ב, הסיק גרייבס שנגיף האיידס תוכנן בארה"ב במטרה להשמיד חלק ניכר מאוכלוסיית העולם.

“היווצרותו”, “הפקתו” “והתפשטותו” של האיידס הם ההתקפה הסופית על מארג החברה שנארג בדמוקרטיה. כאן, אד בויד גרייבס, חולק כמה מהמסמכים המשפטיים וההתכתבויות כתגובה לניסוי הקטלני ביותר בטיהור אתני שנעשה מעולם.

ב- 1999, גילה גרייבס תרשים מידע סודי שמתאר בפרטי פרטים את הצורה ההדרגתית שבה פותח נגיף שיוצר במעבדה שעוצב במטרה לתקוף ולהחליש את מערכת החיסון של אנשים ממוצא אפריקני.

למי שמפקפק באפשרות של גזענות שמובילה למוות מצד מדענים ואנשי רפואה, בנוסף לסוכנויות ממשל אמריקניות, אני מזכיר את מקרה טסקגי (Tuskegee syphilis experiment) שהיה ניסוי על מחלת הסיפיליס שבוצע על 399 גברים אפרו-אמריקנים במשך 40 שנה מ-1932 ועד ל-1972 במטרה לבחון את השפעת מחלת הסיפיליס על גוף האדם.

במסגרת הניסוי, גייסו הרופאים גברים ממוצא אפרו-אמריקני החולים במחלת העגבת (סיפיליס) ומנעו מהם טיפול בפניצילין שהיה יכול להציל את חייהם.

גרייבס מציג את תרשים המידע הסודי שמצא

גרייבס מציג את תרשים המידע הסודי שמצא

במטרה להביא את האחראים לדין ולפרסם את ממצאיו בציבור, גרייבס יצר קשר עם מספר סוכנויות ממשל בארה"ב, בעיקר עם משרד בשם: the General Accounting Office, ארגוני איידס שונים ולבסוף החליט להגיש תביעה בבית משפט.

“תרשים המידע” ואוסף העדויות של דוקטור תומאס נבדק ואומת ע”י רופאים ומדענים בכל רחבי העולם. המידע הזה, שזוכה להתעלמות בוטה מהתקשורת העולמית ביסס באופן יציב את התוכנית לטיהור אתני שהיא “המסמך החשוב ביותר שהתגלה במאה ה-20.” המסקנה המזעזעת שעולה ממחקרו של דוקטור גרייבס הגיעה אף לפתחו של בית המשפט העליון בתביעה שהוגשה כנגד נשיא ארה”ב, תיק מס' 00-9587.

בתביעה שהוגשה בשנת 2002 טוען גרייבס שהנגיף שגורם לאיידס הינו נגיף מהונדס שיוצר במעבדות אמריקניות בין 1962 ל- 1978.
גרייבס טען שברשותו מאות מסמכים ממשלתיים שמוכיחים שנגיף ה-HIV תוכנן ויוצר כנשק ביולוגי.

בנוסף, הוא טוען שקיימת תרופה מוגנת פטנט לאיידס שהציבור אינו מודע לה.

בשנת 2004 קיבל גרייבס מכתב מפרופסור רוברט אי.לי (Professor Robert E. LeeM.S., M.S.W., L.C.S.W.) מחבר הספר: איידס: פצצת זמן ביולוגית? ובו הוא כותב בין השאר:

"אני מאמין, בהתבסס על כ-16 שנות מחקר, שאיידס הוא נשק ביולוגי אסטרטגי שעוצב להרוג מיליארדי בני אדם בשואה איטית ששוחררה בשתי תוכניות חיסונים שונות: 1) התוכנית לחיסון נגד אבעבועות שחורות שהיתה באפריקה בשלהי שנות ה-60. 2) תוכנית החיסונים נגד הפטיטיס B(צהבת) בארה"ב באמצע/סוף שנות ה-70. יותר מזה, כדי להיות ברור לגמרי, השואה הזו איננה טעות. היא נעשתה בצורה מכוונת במטרה "לדלל את העדר" לפי צורת החשיבה הנאצית ובמסגרת תוכניות חשאיות לדילול אוכלוסין שהופעלו החל מ-1870. אותה צורת מחשבה חדרה גם לארגון הבריאות העולמי היום ולרוב המחקר והניסויים במדינות המערב במאה ה-20."

ביחד עם דוקטור גרייבס, חקר את הנושא רופא נוסף בשם: דוקטור וויליאם קמפבל דאגלס, שהצהיר שנגיף האיידס הונדס ב-1974.

במאמרו המפורסם: “מי רצח את אפריקה?” http://www.biblebelievers.org.au/who.htm, כתב דוקטור קמפבל שהתוכנית שנוצרה ע”י ארגון הבריאות העולמי, לא היתה רק ניסוי שטני שיצא מכלל שליטה אלא שהיא היתה נסיון מכוון ליצור נגיף קטלני שבו השתמשו בניסויים באפריקה.

המידע:

דוקטור בויד גרייבס דן בעדויות לגבי המקור של נגיף האיידס בנוסף לתרופה מוגנת הפטנט שפותחה בארה”ב, כל זה על-בסיס מסמכים ממשלתיים רשמיים:

האתר הרשמי של דוקטור בויד גרייבס.

דף המייספייס של גרייבס
ראיון עם גרייבס
הפטנט הרשום על התרופה
סרטים מומלצים בנושא:

איידס: עובדה או הונאה?
סרט דוקומנטרי שחוקר את את עניין הונאת האיידס.

“הצד השני של האיידס” – סרט דוקומנטרי זוכה פרסים

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=2097
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

22 תגובות »

 • רון

  כתבה מקיפה מאוד
  כל הכבוד

  הגב לרון
 • נדב

  במסמך של הפטנט, אם אני מבין נכון אז יש פירוט – כלומר, איך להכין את התרופה.
  מה מונע מכל בן אדם עם ידע מתאים להפיק את התרופה. איפושהו ניראה לי שהפרת פטנט זה לא משהו מפחיד מספיק כדי למנוע ממישהו לעשות את זה ולבחון אם זה באמת יעיל.

  הגב לנדב
 • רון

  זה כבר נבדק

  במרפאה בהונדורס אנשים נרפאו מאיידס
  At the end of 30 days of observation, all patients were cured of AIDS

  תקרא כאן
  http://www.compassion-response.....Imusil.htm

  הגב לרון
 • רון

  ראיון מ2004

  BG הינו ד"ר בודי גריבס

  SM: Your research reports that there was/is a cure for AIDS.

  BG: Absolutely. The Flow Chart has five phases. In Phase IV A are immunological controlled experiments where they developed the inhibitors, the vaccines, as well as the cure for HIV/AIDS before it was released. There is a cure for AIDS patented in, I believe, October 1997, a one-time injection that eradicates the HIV/AIDS in the blood system without any side effects.

  SM: Were you diagnosed with AIDS?

  BG: I had a diagnosis. There is some speculation that it might even have been false-positive. There are many conditions. One of the conditions that I had at that time allowed, for Black people in particular, to test false-positive for HIV/AIDS, whereby you were placed on medicines with tremendous side effects. These medicines led to liver failure that killed a number of persons.

  In November 2001, I took the U.S. patented cure and, for the last 33 months from a physical standpoint, have been in the midst of rejuvenation.

  Therefore, we do know that the cure is available; it works; we believe it is suppressed simply because not enough people have been killed yet.

  SM: What is this cure called?

  BG: Tetrasil. It has a second name, which is Imusil. The patent number is 5676977.

  SM: Who has the patent on this drug?

  BG: The patent was issued to Rabbi Dr. Marvin Antelman of Morantech Corporation in Providence, Rhode Island. In my research and contact with Rabbi Dr. Antelman, he told me he had a college relationship with Dr. Gallo, who had stolen something that he and others had been working on. That led me to think that perhaps Dr. Antelman was given the AIDS cure as a payback by Dr. Gallo. There is a connection between the AIDS invention and the AIDS cure patent program.

  There is a tetra silver that is used in swimming pools. We found a similarity of the blood in your body with respect to the water in a swimming pool. If you put something in a disc in your swimming pool, then all the water becomes clear. The same is true with this one-time injection of purifying the blood in the body. The process is identical to how you purify the water in the swimming pool, and I believe that the swimming pool product is called tetra silver. Dr. Antelman changed the name from Tetrasil to Imusil.

  SM: Who is Dr. Vincent Gammil?

  BG: Dr. Gammil is a friend of mine who led me to the Tetrasil. He was also instrumental in supervising Dr. Roberto Munoz, of Mexico, when I received the injection in November 2001.

  SM: Did you receive the injection in Mexico?

  BG: No, I received it in Southern California.

  SM: How were you able to get the drug?

  BG: The chemical composition of the Tetrasil is Ag4O4 (Silver 4/Oxygen 4). It is a relatively simple compound to make.

  We could flood Africa with it and bolster the individuals who are suffering and laboring under the throes of HIV and AIDS, so that we have a chance to save the continent. As we speak, the first trials of the cure, Tetrasil, have gotten underway, with only three individuals in Kinshasa taking the injection.

  A recent report was that the individuals are doing well and are delighted to have had the AIDS cure. Therefore, we know it works and we know that it is suppressed.

  SM: Thank you.

  http://www.finalcall.com/artma.....1597.shtml

  הגב לרון
 • נילי

  כמובן..הכול חלק מתכנית האוגניקה. אבל איכשהו אם כל המאמצים שלהם להפחית את אוכלוסיה ביבשת אפריקה הם עדיין התרבו יותר ממה שהיו שם ביבשת. כנראה פה נכנס עכשיו הקטע עם שפעת החזירון.

  הגב לנילי
 • אלדד

  אני זוכר שהייתי בן 13 לערך והיה רק הערוץ ה הראשון,

  ולא הבנתי למה נותנים להם חיסונים כאשר אין להם

  מה לאכול ולשתות.

  הגב לאלדד
 • CRAZY HORSE

  כי חיסונים לא מגיעים מתרומות, מישהו מרוויח.

  הגב לCRAZY HORSE
 • הטכנאי

  שימו לב – הטיפול שמוצע בפטנט קשור ביוני כסף.

  הגב להטכנאי
 • אור

  a somewhat frisky monkey had *** with a man who had *** with a black homo sexual which is why the black and gay population has dwindled by a significant number in recent past.
  the fact that philanthropists with the acronym WHO displayed prominently on their t-shirts went to africa so as to vaccinate the population preemptively and coercively does not detract from the promulgated fact that a monkey was horny

  הגב לאור
 • יוסי

  מילא נגד שחורים אני מבין שיש כאן עניין של גזענות,אבל מענין מה יש להם נגד הומוסקסואלים,זה עוד לא הבנתי.(שלא אובן לא נכון אני נגד שני האפשריות הנ"ל)

  הגב ליוסי
 • מישהוא

  מכוון שלהומואים יש טונות של פרטנרים והם נוצלו כווקטורים להפצת איידס.

  אני חושב שזה גם חלק "משינאה עצמית" מכוון שרוב הבכירים בNWO הינם הומואים – לדוגמא הנרי קיסינגר.

  הגב למישהוא
 • אור

  gays thumb their nose at convention and do as they please
  despite pressure to stay in the rectangular box dubbed the closet, they choose to get out and exude flamboyanci

  הגב לאור
 • אלדד

  יוסי אם הונאת האיידס נכונה אז בכל מקרה (המטרה של הקושרים היא

  כח ושליטה תמיד).

  הסבר אפשרי: צמצום אוכלוסית השחורים באפריקה כחלק ממטרתם

  הכוללת לצמצם את אוכלוסית העולם(ולהתחיל מזה שלא מכניס כסף לכיסם)

  צמצום אוכלוסית ההומואים – באותו זמן היה סוף תקופת הליברליות ,

  עלית רייגן לשלטון, הגלגל התהפך שוב לטובת השמרנים והם השתמשו

  בהומואים כדוגמה לאוכלוסיה שצריך להיות שמרני(מיעוט

  פרטנרים,שימוש

  בקונדום,להישאר עם בן זוג אחד קבוע כי אז לא צריך קונדום, הקטנת

  ההפקרות בחברה, חזרה לדת,)

  בקיצור לסכסך בין הליברלים לשמרנים ולהשיג שליטה מינית.

  הגב לאלדד
 • גיורא ארליך

  קנוניה או לא יש פתרון פשוט וזול לאיידס . שיטת טיפול שנקראית ביואורגונומי מטפלת ביעילות באיידס , גם בסרטן ועוד.. ישנם מטפלים רבים בארץ. את השיטה פיתח רפי רוזן שלפני מותו אף נתן ראיון טלויזיוני על התועלת של השיטה בטיפול באיידס. הראיון הטלויזיוני אף-פעם לא פורסם. (חברות התרופות..)

  הגב לגיורא ארליך
 • נתי

  שמתי לב שבדף הפרטים של הפטנט באתר הפטנטים רשום:
  Inventors: Antelman; Marvin S. (Rehovot, IL
  ובעברית: ממציא הפטנט: מרווין ס, אנטלמן, רחובות.

  זה נראה כמו בדיחה גרועה…

  הגב לנתי
 • רון

  כן גם אני שמתי לב לזה

  תראו השם שלו גם עולה בכתבה של קונספיל

  בתמונה של הספר הראשון

  http://conspil.com/2008/11/23/shabi/

  הגב לרון
 • אלדד

  כתבה חשובה מאוד של קונספיל להבנת הקשר היהודי.

  "משום מה" פספסתי את הכתבה הזאת שקראתי את האתר שלהם.

  כנראה שלא הייתי מוכן נפשית להאמין עד כמה מעורבים היהודים

  בקונספירציה.

  הגב לאלדד
 • רון

  אברהם היה יהודי
  יצחק היה יהודי
  יעקב היה יהודי
  משה היה יהודי

  החברה האלא הם פסודו יהודים

  אל תזדהה איתם

  הגב לרון
 • b5

  משהו לא ברור כאן – איך מולקולה פשוטה כמו "טטרסיל" (Ag4O4) יכולה להרשם כפטנט? זה לא יכול להיות אלא אם כן התרופה מכילה משהו נוסף שפותח ע"י המדענים – אחרת זה בלתי אפשרי.
  מישהו התעמק בפטנט כדי להבין את זה?

  ועוד דבר – מה הבעיה לשלוח לאפריקה חומר לניקוי בריכות כמו שהוא מוגדר בראיון (בתגובה של רון למעלה) ולרפא את כל מקרי האיידס שם?
  או שכל הסיפור הוא מתיחה או שאני מפספסת משהו.

  הגב לb5
 • b5

  מוזר יותר ויותר – עד כמה שהבנתי מגעת, ה"פטנט" הזה רשום בעצם על המינון של החומר ולא על החומר עצמו. עד כמה שאני יודעת זה כמעט בלתי אפשרי לרשום פטנט כזה או להגן עליו כאשר מישהו מפר אותו:

  What is claimed is:

  1. A method of treating AIDS-afflicted humans comprising injecting a multitude of tetrasilver tetroxide molecular crystals into the bloodstream of the human subject.

  2. A method for increasing white blood cell counts in AIDS-afflicted humans comprising injecting a multitude of tetrasilver tetroxide molecular crystals into the bloodstream of the human subject.

  3. Methods of treating AIDS-affilicted humans according to claims 1-2 where the concentration of said molecular crystals is approximately 40 PPM of the total blood weight of the human subject.

  קישור לפטנט ב-USPTO אתר רישום הפטנטים האמריקאי:
  http://patft.uspto.gov/netacgi.....PN/5676977

  הגב לb5
 • האמת

  אני מבקש שאם אתם מפרסמים סרט כמו הצד האחר של האיידס תבדקו לפחות באופן מינמלי מה היה סופם של הרבה מהאנשים שמרצים שם כמה איידס זאת קונספירציה.
  המכחישה הראשית מתה ביחד עם הבת הקטנה שלה.
  האמת היא שבדקתי 3 אנשים מהסרט, 2 מתוכם כבר לא בין החיים.
  ההסתכלות על קונספירציות בומבסטיות שניתן להוכיח לא באופן אבסולוטי אבל באופן כמעט חדש משמעתי ב100% שהן לא נכונות הוא ילדותי.
  ברור שיש הרבה דברים לא כשרים בקשר לאיידס אבל זה לא זה שווירוס הHIV הוא הגורם

  הגב להאמת
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית