ראשי » בריאות » אתם כאן

עובדות היסטוריות שחושפות את הסכנה וחוסר האפקטיביות של החיסונים

 • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 1 באוקטובר 2009
 • 5,490 צפיות | 11 תגובות
עודכן לאחרונה: 15 בפברואר 2013

1. ב- 1871/2 באנגליה שבה 98% מהאוכלוסיה בגילאים 2 עד 50 היו מחוסנים נגד אבעבועות שחורות, היתה ההתפרצות החמורה ביותר של המחלה שהרגה 45,000 גברים נשים וילדים. באותה תקופה בגרמניה, עם שיעור מחוסנים של 96% היו יותר מ-125,000 מתים מאבעבועות שחורות. (מסמכי האדוון)

2. בגרמניה, חיסונים המוניים נגד דיפטריה התחילו ב-1940 ועד 1945 מקרי הדיפטריה קפצו מ-40,000 ל- 250,000. (“אל תיתקע”, האנה אלן)

3. בארה”ב ב-1960, שני וירולוגים גילו שחיסוני הפוליו היו נגועים בנגיף ה-SV 40 שגורם לסרטן בחיות ולשינויים ברקמות של בני אדם בתרביות תאים שנבדקו. למיליוני ילדים הוזרק החיסון הזה. (מגזין הרפואה האוסטרלי 17/3/1973 עמוד 555)

4. ב-1967, גאנה הוכרזה כנקייה ממחלת החצבת ע”י ארגון הבריאות העולמי, לאחר ש-96% מהאוכלוסיה חוסנה כנגד הנגיף. ב-1972, ארבע שנים לאחר מכן, גאנה סבלה מהתפרצות מחלת החצבת הגרועה בתולדותיה, עם אחוז תמותה הכי גבוה עד לאותו זמן. (דוקטור אייץ אלבוניקו, הקמפיין נגד החיסון המשולש בשוויץ, מרץ 1990)

5. בבריטניה בין 1970 ל- 1990, יותר מ-200,000 מקרים של שעלת דווחו בילדים מחוסנים. (אגודת האזרחים למעקב אחר מחלות, בריטניה)

6. ב-1970 בהודו, התברר לאחר ניסויים בחיסון נגד שחפת, שיותר אנשים חלו בשחפת לאחר מתן החיסון מאשר לפניו. (הלאנסט 12/1/80 עמוד 73)

7. ב- 1977, דוקטור ג'ונס סאלק שפיתח את החיסון הראשון נגד פוליו, העיד ביחד עם מדענים אחרים, שהחיסון ההמוני נגד פוליו היה הגורם למרבית מקרי הפוליו בארה”ב מאז 1961. (“מדע” 4/4/77)

8. ב-1950 דווח בארה”ב על 33 מקרים של פוליו הגורם לשיתוק, אך לאחר שהחיסון נגד פוליו הופץ בארה”ב, מקרי השיתוק מפוליו קפצו פי 80, מ-33 מקרים ל-2,525. (http://www.cdc.gov/nchs/data/hus_93.pdf))

9. ב-1978, סקר שנערך בשלושים מדינות בארה”ב גילה שיותר מחצי מהילדים שחלו בחצבת היו מחוסנים. (רופא העם, דוקטור ר. מנדלסון)

10. ב-1979, שוודיה הפסיקה את מתן החיסון נגד שעלת בגלל חוסר האפקטיביות שלו. מתוך 5,140 מקרים של חצבת ב-1978, התגלה ש-84% מהם חוסנו שלוש פעמים נגד שעלת! (BMJ 283:696-697, 1981)

11. בפברואר 1981, במגזין אגודת הרופאים האמריקנים פורסם, ש-90 אחוזים מהרופאים הכירורגים ו-66 אחוזים מרופאי הילדים סירבו לקחת את החיסון נגד אדמת.

12. בארה”ב, ב-1982, מחירו של חיסון DPT (אסכרה, שעלת, טטנוס) היה 11 סנטים. ב-1987 המחיר קפץ ל-11 דולר וארבעים סנטים. יצרנית החיסון היתה צריכה לקחת 8 דולר מהרווח מכל זריקה כדי לכסות את עלות הפיצויים להורים לילדים שנפגעו או שמתו כתוצאה מהחיסון. (“הגפן”, מס' 7, ינואר 1994)

13. בעמאן, ירדן, בין השנים 1988 ו-1989, היתה התפרצות פוליו בין אלפי ילדים מחוסנים. האזור עם מרבית הילדים המחוסנים סבל מההתפרצות החמורה ביותר והאזור עם הכמות המעטה ביותר של ילדים מחוסנים היה עם הכמות הנמוכה ביותר של חולי פוליו. (“הלאנסט”, 21/9/91

14. ב-1990, סקר בבריטניה שנערך על 598 רופאים גילה, שיותר מ-50 אחוזים מהרופאים סרבו לקחת את החיסון נגד הפטיטיס B, למרות שייכותם לקבוצת הסיכון שאמורה לקחת את החיסון. (מגזין הרפואה הבריטי, 27/1/1990)

15. ב-1990, פורסם מאמר במגזין האיגוד האמריקני לבריאות שבו נכתב: “למרות ש-95 אחוזים מהילדים בגילאי בית ספר בארה”ב, מחוסנים נגד חצבת, התפרצויות גדולות של חצבת ממשיכות לקרות בבתי ספר, ומרבית המקרים של חצבת מדווחים בילדים שחוסנו בעבר. (21/11/90)

16. בארה”ב, מיולי 1990 עד לנובמבר 1993, ספר ארגון התרופות והמזון האמריקני ה-FDA, כ-54,072 מקרים של תגובות חריגות לאחר מתן חיסון. ה-FDA הודה שהמספר הזה מייצג כ-10% בלבד מהמספר האמיתי שכן רוב הרופאים לא דיווחו על פגיעות כתוצאה מחיסונים. במילים אחרות, מס' האנשים שחוו תופעות לוואי ופגיעות מחיסונים לתקופה זו היה יותר מחצי מיליון בני אדם! (המרכז הלאומי לחיסונים, 2 למרץ, 1994)

17. במגזין ניו-אינגלנד לרפואה ביולי 1994 דווח על מחקר שבו נמצא שיותר מ-80 אחוזים מהילדים מתחת לגיל 5 שנדבקו במחלת השעלת, היו מחוסנים כנגד המחלה.

18. בשני לנובמבר, 2000, איגוד הרופאים והמנתחים האמריקנים (AAPS) הכריז שבהצבעה השנתית עברה החלטה גורפת שקראה לממשל האמריקני לשים סוף לחיסוני החובה לילדים במדינה. ההחלטה עברה פה אחד. (דווח על-ידי מיכאל דוויט)

מקור: vaccinationdebate(cached)

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=2084
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

11 תגובות »

 • רון

  ווידאו: קונספירציית חיסוני שפעת החזירים
  קליפ 11 דקות

  Are you ready to roll up your sleeve?
  http://www.youtube.com/watch?v=CMqYlnAiIUU

  הגב לרון
 • אלעד בר

  התחלתי לקרוא את הכתבה וישר הבנתי שמי שכתב אותה עבר שטיפת מוח נגד חיסונים. כיצד הגעתי למסקנה הזאת ?
  ציטוט :
  ". ב- 1871/2 באנגליה שבה 98% מהאוכלוסיה בגילאים 2 עד 50 היו מחוסנים נגד אבעבועות שחורות, היתה ההתפרצות החמורה ביותר של המחלה שהרגה 45,000 גברים נשים וילדים. באותה תקופה בגרמניה, עם שיעור מחוסנים של 96% היו יותר מ-125,000 מתים מאבעבועות שחורות. (מסמכי האדוון)"

  אם נניח הנחה שכל מי שלא קיבל חיסון מת ושכל מי שקיבל חיסון נשאר בחיים אז באנגליה מתו 2% מהאוכלוסיה ובגרמניה מתו 4% מהאוכלוסיה.
  מכך נובע שאוכלוסית אנגליה היתה 2,250,000 אנשים ואוכלוסית גרמניה מנתה 3,125,000 אנשים. אבל זה לא נכון, באנגליה היו כ-21 מיליון אנשים ובגרמניה היו כ-40 מיליון אנשים. כלומר באנגליה מתו 0.2% מהאוכלוסיה ובגרמניה מתו 0.3% מהאוכלוסיה. אלו נתונים טובים המוכיחים הצלחה במלחמה באבעבועות הרוח.

  כתבה זאת משרתת את האנשים הנחמדים העוסקים ביצור חיסונים ותרופות כדי להציל את הציבור מעצמו, כי הרי ידוע שהציבור מטומטם והציבור משלם ( לחברות התרופות ).

  הגב לאלעד בר
  • לא ברור לי איך הגעת למסקנה הזו, אלעד.

   לפי הכתבה, הרגה המחלה בבריטניה יותר מ- 45,000 איש בלי שום קשר אם הם חוסנו או לא,
   ובגרמניה מתו יותר מ-125,000 איש בלי קשר אם הם חוסנו או לא.
   וזה בדיוק העניין.
   החיסון לא הגן על המחוסנים.
   ולמרות ש-98% מהאוכלוסיה חוסנו, היתה ההתפרצות החמורה ביותר של המחלה.

   לפי ההסבר של תומכי החיסונים, מספיק חיסון של רוב מוחלט באוכלוסיה כדי ליצור את אפקט "העדר" שבו גם הלא מחוסנים מוגנים.
   כפי שהנתונים הללו מוכיחים, זה פשוט לא נכון.

   יכול להיות שההגיון שלי טועה, ובאמת מצאת טעות.
   אם זה כך, אנא נסה להסביר לי את כוונתך.

   וגם לא הבנתי את הערתך האחרונה. במה הכתבה הזו משרתת את האינטרסים של יצרניות החיסון?

 • רון, תודה על הקישור לסרט ביו-טיוב!
  חזק ביותר.

  אני מקווה שבסוף השבוע יהיה לי זמן לתרגם אותו לעברית.

 • יוסי

  תודה רבה על האינפורמציה החשובה.
  עכשו אני יודע שילד "לא מחוסן" הוא בעצם "יותר מחוסן".
  ושוב תודה.

  הגב ליוסי
 • נילי

  הפעם אפתח בציטוט של ר.ד.ליאנג (מתוך "האני החצוי"):

  "כל האנשים הללו שרוצים לשלוט על ההתנהגות של מספרים גדולים של אנשים אחרים-עושים זאת דרך ועל סמך החוויה של אותם אנשים אחרים. ולאחר שאנשים מונעים לחוות מצב מסוים בדרך דומה, ניתן לצפות מהם להתנהג בדרכים דומות. לגרום לכל האנשים לרצות את אותם הדברים, לשנוא את אותם הדברים, לחוש את אותו האיום – ואז התנהגותם כבר שבויה, אתה קנית ויש לך בעלות על קהל הצרכנים שלך או בשר התותחים שלך. ואז כבר הינך יכול לגרום לתפיסה זהה של כושים כתת אדם, או של הלבנים כמרושעים או מנוונים, והתנהגות תתבצע בהתאם."

  יש לנו זמן עד 2016…השנה בא חוסיין אובאמה מסיים את כהונתו (8 שנות כהונה מקסימליות). גרמניה הנאצית של היטלר זה עוד קייטנה לעומת מה שמר חיוך מכין לנו.

  מספיק שבן-אדם אחד אפילו יגיב פה בספקנות לגבי סכנת החיסונים זה כבר לא טוב. למה תמיד אנשים מחפשים להיאחז באובססיביות על סיפור אחד? מספרים לכם תיאוריה אלטרנטיבית, תאמצו גם אותה.
  על בני אדם חד-מימדיים כבר דיברנו?

  פרויד הדגיש חזר שתרבותנו היא תרבות של דיכוי. קיים קונפליקט בין מה שאנו נתבעים לו בשם הקונפורמיות ובין תביעות האנרגיות היצריות שלנו, המיניות במפורש… ….תרבותנו מדכאה לא רק את "היצרים", לא רק את המיניות, אלא את חריגת האדם מעצמו לכל צורותיה. בחברה של בני אדם חד ממדיים אין זה מפתיע שמי שמתנסה בהתמדה בממדים אחרים ואינו מסוגל להכחישם או לשכחם, נתון בסכנה – אם בסכנת הרס על ידי האחרים ואם בסכנת בגידה במה שידוע לו.

  "ה'נורמאליות' וה'הסתגלות' שלנו, הרבה פעמים אינן אלא הסתלקותה של התעלות- הנשמה, בגידה בפוטנציאל האמיתי הגלום בנו, כי רבים מאתנו מצליחים הצלחה יתירה בקניית 'אני' מזויף כדי להסתגל למציאות מזויפת, שטחית וחסרת מעוף לחלוטין". ניקוס קאזנצקיס, זורבה היווני, הסרט

  להלן קטע מתוך הסרט "איזי ריידר"

  דניס הופר: (מגלם דמות של היפי פרוע) "כולם משתפנים, זה מה שקורה, אי אפשר לקבל חדר במלון סוג ב', אפילו לא במלון דרכים סוג ב', הם פוחדים שנשסף להם את הגרון".

  ג'ק ניקולסון: (מגלם דמות של עורך דין אקסצנטרי) "הם לא פוחדים ממך. הם פוחדים ממה שאתה מייצג".

  הופר: "כל מה שאנו מייצגים עבורם זו חבורה שזקוקה לתספורת".

  ניקולסון: "מה שאתם מייצגים עבורם זו חירות".

  הופר: "מה רע לעזאזל בחירות? הרי זה כל הקטע".

  ניקולסון: "כן זה נכון שזה כל העניין, אך לדבר על זה ולהיות את זה, אלה שני דברים שונים. אני מתכוון, זה באמת קשה להיות חופשי כשמוכרים וקונים אותך בשוק. אף פעם אל תגיד לאדם שהוא לא חופשי, כי אז יהפוך לעסוק מאוד בהרג והטלת מום, כדי להוכיח לך שהוא אכן כן חופשי.
  אהה, כן, הם ידברו אתך, וידברו אתך, וידברו אתך שעות על חופש הפרט, אך אם יראו אדם חופשי, זה יבהיל אותם".

  הופר: "אבל הפחד לא מביא אותם לברוח".

  ניקולסון: "לא, הוא עושה אותם למסוכנים"
  (באותו הלילה הוא נרצח על ידי האנשים עליהם דיבר).

  הגב לנילי
 • אור

  איזה quotes לעניין…תצטטי עוד

  הגב לאור
 • CRAZY HORSE

  ושוב פעם תודה נילי על דברים שאפשר ללמוד מהם הרבה מאד.

  הגב לCRAZY HORSE
 • רון

  יצא פלאייר באנגלית בנוגע לסכנת חיסוני שפעת החזירים

  אולי מישהו יתרגמו לעברית?

  http://labvirus.files.wordpres.....mphlet.pdf

  הגב לרון
 • רון

  שש תופעות לוואי קטלניות מלקיחת חיסון שפעת החזירים
  ד"ר דיגל מפרט אותם
  מתחיל בדקה 1:01

  http://www.youtube.com/watch?v=EnLfREZLMkE

  הגב לרון
 • רון

  הוירוס המהונדס
  N1H1 שפעת החזירים

  5:30 דקות כתבה חדשותית
  US investigative journalist Wayne Madsen says he’s gathering more and more evidence that the H1N1 virus started out in a lab

  http://www.youtube.com/watch?v.....r_embedded

  הווידאו של ד"ר דיגל מוכיח זאת ללא ספק
  שלושה חלקים

  1. (טקסט) רקע על ד”ר וויליאם (ביל) ר. דיגל

  2. (ווידאו) מקור הוירוס N1H1 שפעת החזירים

  3. (ווידאו) פתרונות – הגנה בפני הוירוס, טיפול כתוצאה מהדבקות,במקרה והוכרחתם לקחת את החיסון-עזרה ראשונה(עד כמה שאפשר)

  emetaheret.org.il/wiki/
  doku.php?id=ד_ר_דיגל_-_שפעת_החזירים_והחיסונים

  הגב לרון
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית