הרהורים ואזהרות, הראיון האחרון עם אהרון רוסו

ראיון חשוב עם אהרון רוסו, יוצר הסרט, אמריקה: מעבדות לחירות.בראיון אחרון והיסטורי, מפיק הסרטים אהרון רוסו נכנס לפרטים שניתנו לו ע"י חבר במשפחת רוקפלר.

 • מאת מנהל הפרויקט | 22 בספטמבר 2009
 • 4,646 צפיות | 14 תגובות
עודכן לאחרונה: 23 ביוני 2012
אהרון רוסו - לוחם חירות

אהרון רוסו - לוחם חירות

ראיון חשוב עם אהרון רוסו, יוצר הסרט, אמריקה: מעבדות לחירות שתורגם לעברית במיוחד לפרוייקט אמת אחרת.

בראיון אחרון והיסטורי, מפיק הסרטים אהרון רוסו נכנס לפרטים שניתנו לו ע"י חבר במשפחת רוקפלר.
הוא מספר על כך שנאמר לו, חודשים לפני אסון התאומים, על תוכניות לביים התקפת טרור, לפלוש למדינות זרות ולהביא ליצירתה של מדינת משטרה מתקדמת טכנולוגית שתעקוב אחרי כל צעד של האזרחים בעזרת משדרי רדיו זעירים (Rfid).

אהרון מסביר כיצד האליטות יצרו את התנועה לשחרור האישה כדי לשבור את המסגרת המשפחתית ולאפשר מיסוי על עבודתם של הנשים.
הוא מסביר על התפרקות הדמוקרטיה, שהיא לא פחות מאשר שלטון של פושעים שמטרתם ליצור עריצות.

רוסו גם חושף את שיטת המס האמריקנית והבנק הפדרלי כהונאות ענק.

בזמן זה, של שקיעת האימפריה האמריקנית, אהרון רוסו יוצא במסר חזק לכוחות החירות לעלות ולמחוק את העריצות.

הנה חלק קטן מהראיון שתרגמתי בעבורכם לעברית:

לחצו לצפיה בראיון המלא

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=2026
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

14 תגובות »

 • ANONYMUS

  lol אז עכשיו האליטות יצרו גם את התנועה לשחרור האישה? זה נשמע כאילו שיחרור האישה מהשיעבור לגבר, למשפחה ולילדים ועצמאותה זה דבר רע ש"הם" יצרו (לכאורה)… אנחנו גברים ונשים נשים וגברים אנחנו אנשים חושבים וחופשיים ואיננו צריכים להיות משועבדים לאף אחד ובטח לא לתכתיבים כמו משפחה וילדים, לכל אחד ואחת צריכה להיות הזכות לבחור בעניינים האלה. זה נכון שגם הדמוקרטיה שבאה לאחר המהפכה הצרפתית (שגם היא נעשתה ע"י האליטות?) והתפשטה בעולם המערבי נוצרה בכוונה ע"י האליטות?

  הגב לANONYMUS
 • זאבה

  טוב, אני מקווה שלא רק האליטות יצרו את התנועה לשחרור האשה כדי לקדם את האינטרסים הכלכליים שלהם. מעבר לאינטרסים כלכליים של גופים כאלה ואחרים, היתה גם מטרה נוספת לתנועה הזו: שחרור הנשים, הקניית זכות הצבעה לנשים, הקניית זכויות כלכליות ועצמאות כלכלית לנשים וכדומה… חשוב לזכור את זה.

  הגב לזאבה
 • CRAZY HORSE

  או קיי, אני ינסה קצת לרדת לעומקם של הדברים שאנשים יבינו שהעסק לא פשוט עם זאת המטרה של רוסו קדושה מאין כמוהה, מי שחושב שאנחנו(הלא מאמינים במציאות המדומה שיצרו בשבילנו) פרנואידים שינסה להתחכם ברוח נעימה ונראה מה יצא לו מזה, ואני מודיע בזאת שכל עוד אני פה אין לו סיכוי קלוש אז שלא ינסה! אלה יקבל או יתעלם.

  כאשר רוסו מציג את הבנקאים זה נכון אבל גם מעבר לזה ראשי מדינות, ממלכות, מוסדות דת(וותיקן), הבנקאים הבינלואמיים הם אלה שכבר השתלטו על כלכלת העולם עוד מהימים שהם המציאו את עצמם ועושים בה כרצונם ואם הם ירצו(והם ירצו) מחר לא יהיה לנו מה לאכול או דלק לזוז או כל משבר אחר שרק תעלו על הפרק עוד לפני הצ'יפ המיוחל.

  האיחוד האירופי- מי שחושב על אירופה חושב על מקומות יפים על שקט על תרבות ועל עוד כל מיני רעיונות קוסמטיים, האמת כל זה נכון ואי אפשר להתווכח עם העובדות.
  הדברים שמתרחשים מתחת לאף, אבל ממש מתחת לאף לא ידועים בציבור בנרחב, אולי זה בגלל שגורמים להם לכ"כ אושר עם שלל האירועים שמציעים היום, כדורגל, אופניים, אתלטיקה, טניס, הופעות ומה לא והכל מהרמה המשובחת ביותר, נכון, יש עניינים שהאזרח הקטן לא צריך לדעת אותם כמו עניינים מדיניים שהרי הוא לא אחד מאותם פוליטיקאים מובהקים ש"הגיעו" למעמד בדרכים ראויות. הבעיה עם זה היא שישנו ניצול וישנה הסתרת מידע ובניית תשתיות כנגד אותו אזרח מבלי בהוא יהיה מודע לזה.
  האיחוד האירופי הסודי הוא הרבה יותר חשאי מהחשאיות של האליטות האמריקאיות למרות שיש קשר עמוק ועצום עדיין רוב האש מופנית כלפי אמריקה ובראשם רוקפלר.
  האיחוד האירופי הוא קשר של אותם אנשים חשאיים ביותר שממצאים לעצמם כל מיני סוגים של ארגונים לכל מיני עניינים סודיים , השאלה היא למה צריכה להיות כזאת חשאיות וכזאת סודיות ארגונית של אנשי אליטה אם כולם מאוחדים?, נגד מי הם אמורים להפנות את האש , כמו שציינתי פשוטו כמשמעו, נגד האזרח ב"בוא היום". אותם אנשים מגיעים ועומדים בראשי מדינות שאנחנו בקושי שמענו עליהם דברים רעים לספר ,לוקסמבורג, הולנד, בלגיה ועוד, כמו כן יש את החברות המיוחדות מה שאומר שרוב האיים והמדינות הקטנות שהם תחת שליטת מדינות אירופאיות גם הם חלק מהאיחוד.
  "האיחוד האירופי נחשב למדינה אחת" ז'אן מונה שהתחיל את התהליך כתב את המשפט הבא שנרשם בוויקי אנגלית
  "Europe's nations should be guided towards a super state without their people understanding what is happening. This can be accomplished by successive steps each disguised as having an economic purpose, but which will eventually and irreversibly lead to federation."
  שורה תחתונה=האזרח הקטן הוא קטן ולכן הוא לא אמור להבין ולדעת כלום.
  שימו לב איך נראים אנשי הכל יכול http://www.oecd.org/dataoecd/36/3/37267943.jpg

  יש להם כ"כ הרבה ארגונים ומוסדות לא חשאיים אבל לאף אחד אין מושג מה מטרתם
  Paneuropa Union
  OECD
  OEEC
  Council of Europe
  ועוד הרבה

  הדבר הבא שאני מציג הוא לא ארגון חשאי אלה שירות בטחון חלק ממנגנון המודיעין של הממלכה המאוחדת בריטניה שנקרא MI5
  הסמל המקורי של אותו מנגנון הוא
  http://upload.wikimedia.org/wi.....dc/MI5.jpg
  אז שוב פעם רואים את העין של המשגיח ושוב פעם רואים פירמידה ועכשיו יקומו ויגידו נו אז? אז זה מסביר איזה כוונות, אז לא ….זה לא מסביר כוונות, אבל זה גם לא מסביר למה זה נמצא שם ולמה זה נמצא בכל מקום שאמור להיות המדינה שאני חי בה המשטרה שתגן עליי הצבא הממשל הדגלים השטרות המטבעות הבניינים המוסדות ועוד, וזה בכל מדינה שרק תבחרו.

  תראו אפילו את הפירמידה שהם בנו לעצמם
  http://en.wikipedia.org/wiki/P.....nciliation

  נכון האילומינטי הוא כשמו אבל הוא הרבה יותר מורכב, מעורבים בו כ"כ הרבה ובמיוחד מעורבים בו האירופאים, האילומינטי הוא "פוליטיקה מיסתורית כלל עולמית" שבו יש מוסדות וארגונים סמויים של "החברה הסודית" Skull & Bones ,CFR ,Bohemian Grove Trilateral Commission ,Bilderberg הם חלק קטן ממה שידוע לנו.

  יש עוד המון מכל טוב אבל לא כרגע.

  הגב לCRAZY HORSE
 • יוסי

  אם מישהו יודע משהו על נסיבות מותו של רוסו שיכתוב כאן.זה מעניין.
  תודה מראש.

  הגב ליוסי
 • CRAZY HORSE

  לאן נעלמה התגובה הראשונה שלי?

  הגב לCRAZY HORSE
 • CRAZY HORSE

  סרטן בשלפוחית(וויקי)

  הגב לCRAZY HORSE
 • יוסי

  תודה לך CRAZY HORSE

  הגב ליוסי
 • אור!

  מעניין מי ספציפי ביצע את המזימה בניו יורק.
  מי היצור שנכנס לבניינים טמן את החומרים ולחץ על ההדק?
  תמורת כמה שטרות היצור ביצע את המזימה ושותק מאז בעוד מאשימים עמים ממוצא שמי

  הגב לאור!
 • רון

  Bibi 666 Netanyahu: Iran could ‘bring terrorism beyond our wildest dreams’ if it gets nuclear weapons ~ link ~ Dear old Bibi, the man most likely to start WWIII, is the best lier that I have ever seen. The Iranian nuclear program, according to all the independent experts, is NOT a weapons grade program, just a civilian power-plant program. However, they ALREADY have a STRATEGIC MAD (mutually assured destruction) COUNTER-FORCE AGAINST ISRAEL, NORTH AMERICA, AND THE EUROPEAN UNION in their Advanced Biological program. Bibi does NOT mention this because it is a cause to AVOID WAR not a reason for war with Iran.

  During current US visit Netanyahu refuses to rule out military strike on Iran ~ link ~ Bibi the ultimate war-hawk; he cares not if his nation is destroyed or the entire world for that matter, just so he gets his war. Total evil!

  Russia completes automatic control system for Bushehr nuclear power plant ~ link ~ The nuclear fuel rods were delivered in January by Russia. This makes the site extremely dangerous if bombed. Nuclear radiation would spread over a large area, killing a million or so people directly and spreading all over the Northern Hemisphere, thereby causing many cancers/illnesses/deaths over the next several decades.

  Iran loses its sole AEW/AWACS aircraft in air crash during annual parade ~ link ~ Not good for Iran at this time. I wonder how the Mossad managed to pull this one off?

  http://labvirus.wordpress.com/.....swine-flu/

  הגב לרון
 • רון

  Escalation Scenarios: The Third World War and Its Aftermath

  Such a war could start through a reaction to terrorist attacks, or through the need to protect against overwhelming military opposition, or through the use of small battle field tactical nuclear weapons meant to destroy hardened targets. It might quickly move on to the use of strategic nuclear weapons delivered by short-range or inter-continental missile or long-range bomber. These could deliver high altitude bursts whose electromagnetic pulse knocks out electrical circuits for hundreds of square miles. Or they could deliver nuclear bombs to destroys nuclear and/or non-nuclear military facilities, nuclear power plants, important industrial sites and cities. Or it could skip all those steps and start through the accidental or reckless use of strategic weapons

  http://pakalert.wordpress.com/.....aftermath/

  הגב לרון
 • רון

  UFWC – Eurodollar 'Talking Point' at Pittsburgh G-20? "Gold Coin" Based Eurodollar as Single World Currency Continues to Attract International Support

  ROME, Sep 23, 2009 (BUSINESS WIRE) — The UFWC (United Future World Currency) Eurodollar could be a major discussion point among the attending Finance Ministers and Central Bank Governors at the upcoming G-20 meetings in Pittsburgh, PA, September 24-25, 2009. Aimed at replacing both the US Dollar and the Euro as a ’single world currency,’ the UFWC Eurodollar has been receiving a lot of international publicity following positive comments by world leaders including Russian President Dimtrij Medvedev, Italy’s Prime Minister Silvio Berlusconi and Canadian Prime Minister Stephen Harper.

  http://www.cnbc.com/id/32982314

  הגב לרון
 • CRAZY HORSE

  רון, הם כנראה מחפשים את הדרך להתנגח באיראנים, להפיל את המשטר ולשלוט גם שם, וגם אז ישארו להם ונצואלה וצ. קוריאה, אני מאמין שהבעיה היחידה שלהם היא צ. קוריאה ואין להם שום דרך להתגבר עליה משום שצ. קוריאה לא נפתחת אליהם או במילים פשוטות לא יקנו מהם לעולם את הבולשיט שמדינות אחרות קנו בשביל אינטרסים הדדיים, כמובן שארה"ב מנסים לפתח כל מיני שיטות שיעצרו מתקפת טילים אבל גם הם יודעים ש99 אחוז זה לא מספיק כנגד ראשי נפץ גרעיניים, אחד מהשיטות זה מטוס שעולה שמפטרל בשמיים עם מערכת שממפה את הקרקע ואורה כל תזוזה באם יהיה שיגור היא תזהה את מקור השיגור תוך שניות ותגיב בשליכת גל לייזר לעבר המקור כאשר הוא בגובה מסויים ואינו מסכן את הסביבה הקרקעית.

  לגבי הסכנה הסביבתית, אני מאמין שארה"ב לוקחים את זה בחשבון ולכן אין התפתחויות צבאיות מהירות החלטה, ארה"ב כנראה ינסו לעורר הפיכה חוזרת או להשתלט בפעולה רגלית קודם על המתקן או בדרכים דיפלומטיות עד כדי הכנעה והתפרקות והאופציה הזאת היא עם סיכוי נמוך מדי כמו שזה נראה.

  לגבי היורודולר
  אלו עניינים פוליטים של אנשי ציבור שמנסים למשוך לכיוון מסויים לעבר יעד מסויים כלומר הכיוון הוא מטבע עולמי והיעד הוא לאלה שמשחקים בכסף שיבינו את המטרה מבעוד מועד, ולכן זה לא הדבר האמיתי, הדבר האמיתי מאחורי עניינים כאלו לא מפורסם לציבור, זאת מעין בדיקה והכנת קרקע.

  הגב לCRAZY HORSE
 • אור!

  anybody who is aware of the matrix is cognizant of the fact that this planet is a prison, a means to draw Emotions (energy in motion) from the Conscious Beings who find Themselves intertwined in relationships with meatbeings yet due to religulous indoctrination feel the need to stay in those relations because of false guilt.
  Upon coming to this place there should be a voiceover greeting :
  VELCOME TO THE VOLD in a thick german accent.
  the voice should sound like goldmember of the autinpowers trilogy and provide an inkling of hope.
  Once occupying this place and time, the phrase VELCOME TO THE VOLD should echo to alleviate a temporary sense of despair.
  When conscious Beings stop the preoccupation with garnering things and start wondering why they are doing that in the first place…the phrase should echo.
  When they put the tabloids down and pickup a thought provoking book, the phrase should echo.
  When they seek and find likeMinded ideologues…the phrase should echo.
  When they succeed in their mission…the phrase should squeal in panic.

  הגב לאור!
 • אור!

  There is a new field or focus called meatology.
  meatologists study the anatomy of animated meats that You see parading everywhere.
  they have no awareness of their status and think any phenomenon perceived by senses other than the 5 physical Ones is mere fantasy.
  they are predominant in media and scientific circles which is why metaphysics is associated w/ the bizarre.
  according to certain studies, some fifty percent of the global population are nothing but animated meats.
  imagine, conducting a conversation with an animated mannequin all the while
  assuming S/he are real and how exhausted You'd feel after such an exchange.
  Meanwhile, they won't Feel anything since they don't have any feelings…………

  הגב לאור!
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית