חנן כהן מאתר לא רלוונטי מכה שנית

 • מאת מנהל הפרויקט | 6 בספטמבר 2009
 • 4,788 צפיות | 60 תגובות
עודכן לאחרונה: 6 בספטמבר 2009

חנן כהן מאתר "לא רלוונטי" שוב ממליץ לא להעביר מכתב עם מידע
חשוב בנוגע לשפעת החזירים.

בתאריך 3/8/09 פרסמתי פוסט שכותרתו: "8 דברים שלא מספרים לכם על החיסון לשפעת החזירים"
תוך מס' שבועות הפוסט הפך לנצפה ביותר באתר ומעל עשרת אלפים איש כבר קראו אותו.

בפוסט מפורטות נקודות חשובות על החיסון שאינן מפורסמות בכלי התקשורת.

אז למה חנן כהן חושב שלא צריך להעביר את המכתב?

"רוב הטיעונים נגד החיסון (שעדיין לא קיים) נגד שפעת החזירים הם בדיוק אותם הטיעונים של המתנגדים לחיסונים אחרים."

איזה הסבר מקיף ומשכנע…

אז בגלל שהחיסון עדיין לא קיים (זה לא נכון) ובגלל שרוב הטיעונים הם הטיעונים של המתנגדים לחיסונים (אז מה? ולא נכון. ראו בהמשך), ממליץ חנן כהן שהפך לגורו מטעם עצמו בכל מה שקשור למכתבי השרשרת המופצים בארץ, שלא להפיץ מידע יקר ערך
שיאפשר לאנשים להחליט החלטות אחרי שהם שקלו את כל הנתונים (גם כאלה שחנן כהן לא תומך בהם).

אז קודם כל, החיסון קיים והוא בשלב של ניסויים (מאוד מהירים בשביל להספיק לחורף) ובקרוב מאוד ינוסה על מתנדבים בשכר,
בדיוק כמו שמפורסם פה.

ודבר שני, ארבע מהנקודות החשובות במכתב, ייחודיות לחיסון החדש נגד שפעת החזירים.
מאחר ויש שמונה נקודות, מדובר ב-50% ולא "רוב" כמו שחנן כהן אומר.

אז שוב.
תודה לחנן כהן על שירותו למען הציבור.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=1878
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

60 תגובות »

 • רון

  10000 כניסות לפוסט

  אנחנו כבר יודעים איזה אתר – הוא הרלונטי

  הגב לרון
 • נילי

  חנן כהן,

  אתה ***

  (כל התגובה הנ"ל נערכה ע"י מנהל האתר עקב שימוש בשפה שאינה הולמת)

  נילי, אני לא אאפשר תגובות מהסוג הזה באתר.
  אם יש לך בטן מלאה על חנן, תכתבי אותה בשפה יותר מתורבתת.
  תודה.

  הגב לנילי
 • רון

  אחרי שקראתי, הבנתי עכשיו –

  חנן פשוט עושה סיפתח לחברו ד"ר אסי סיקורל ואתרו – ומפנה אנשים לשם

  זה לא קשור לאן.דבל.או

  לא שאני מצדיקו במאום – כמה שיותר אפיקי מידע להצלבה כך יותר טוב

  ועל על כל פנים ראו תגובה מספר אחד

  הגב לרון
 • רון

  ניב
  יכולת להשאיר את הצימר בשכם 🙂

  הגב לרון
 • יוסי

  לא מבין על מה המהומה,זה נכון אנחנו מתנגדים לכל "חיסון" מכל סוג וגם לחיסון הנוכחי,וזה בהחלט נכון שהטענות שמופנות לחיסון הנוכחי,נכונות פחות או יותר לגבי שאר ה"חיסונים" שרק מחלישים את ה"מערכת החיסונית" אני צודק?! אם לא, אשמח לשמוע את דעתכם.

  הגב ליוסי
 • יוסי

  אני מבין,רק רציתי שלא ישתמע מכך שדעתינו שונה לגבי שאר ה"חיסונים".

  הגב ליוסי
 • זאבה

  לגבי חנן כהן, הנה ציטוט מתוך אתר משנים לגבי התנהלותו בנושא ההפלרה: (נלקח מ http://www.meshanim.com/amutot4.htm)
  ———————————————————
  שתי"ל פועלים גם בתחום השליטה במסרים שמועברים באמצעות האינטרנט. את הנושא הזה מרכז איש האינטרנט שלהם, חנן כהן. (17) שתי"ל מפעילה אתר אינטרנט שמרכז בו את המידע על עמותות ומאבקים, כדי לרכז מידע בנושאים הללו עבור משקיעי הקרן, וכדי לשלוט במידע שמועבר לפעילים ולציבור, ולהציג את המאבקים בצורה שנוחה למשקיעי הקרן. (18) כמו כן, כהן יוצר קשר עם מפעילי אתרים לשינוי חברתי, מציע להם תמיכה, שהיא בפועל רק התקנה של תוכנה באתר, שמאפשרת לשתי"ל לעקוב אחרי מה שמשתנה בו, ונותנת לשתי"ל שליטה ישירה באתר: התוכנה היא מסוג RSS, אבל מעבר זה שהוא מתעקש להתקין אותה בעצמו, כלומר לקבל את השליטה באתר, זהו חלק מפרויקט של שתיל, ושל חנן כאיש האינטרנט של שתיל, לשלוט במידע שמגיע לציבור מארגונים לשינוי חברתי דרך האינטרנט:
  "בנוסף לערוצי החדשות הגדולים והממוסדים, פרסום ערוצי RSS על ידי אתרים של ארגונים קטנים יכול לאפשר חשיפה של התכנים שלהם באתרים אחרים. לאחרונה יצרתי באתר האינטרנט של שתיל דף הנקרא כותרות השינוי החברתי, שבו מרוכזות כותרות מאתרי אינטרנט שונים העוסקים בשינוי חברתי. פרסום הכותרות בדף אחד מאפשרת קריאה נוחה של המידע במקום אחד אבל גם הרבה יותר מזה. ארגון הוא ריכוז של מידע ופעולה למען מטרה משותפת. יצירת מרכזי מידע של השינוי החברתי (כגון הדף באתר שתיל) יכולה להוות בסיס לשיתוף פעולה בין ארגונים על בסיס המידע והפעולה שהם יוצרים ממילא. פרסום המידע באתר הארגון ובאתרים של ארגונים אחרים (ללא מאמץ) יכול לאפשר חשיפה גדולה יותר של פעולות הארגון לכאלה שאינם חברים בו ולעודד הצטרפות של פעילים חדשים ושיתוף פעולה בין ארגונים. חוץ מאתר שתיל עצמו, איתרתי כרגע רק ארבע אתרים של ארגוני שינוי חברתי שמפרסמים ערוצי RSS. אני מקווה שהבנה של העוצמה המצויה בפורמט והשימוש בעוצמה הזאת תאפשר איחוד כוחות לתיקון החברה וחולייה. אני מציע סיוע לכל ארגון שיחפוץ לשלב ערוץ RSS באתר שלו. ככל שיותר אתרים המפרסמים מידע אלטרנטיווי יפרסמו ערוצי RSS, נתקרב לחזון של העיתון האלטרנטיבי האמיתי… חנן כהן הוא מנהל אתר האינטרנט של שתיל, שירותי תמיכה ויעוץ לארגונים לשינוי חברתי מיסודה של הקרן החדשה לישראל." (מהפכת הRSS והשינוי החברתי, מאת חנן כהן, מדור "קפטן אינטרנט", "הארץ").

  כלומר, הרעיון הוא ששתיל תרכז את העדכונים של אתרים לשינוי חברתי, וכך תוכל להגדיל את שליטתם בנושאים והמסרים שיגיעו לציבור, במידה וזה מצליח להם ואנשים מתעדכנים בחדשות השינוי החברתי דך האתר שלהם. ככל שחנן כהן מצליח לקדם יותר את אתר שתיל (ודרך אגב בהצלחה לא מבוטלת יש לאמר) כמין ארגון-אתר גג שבו הפעילים מתעדכנים לגבי פעילויות ומסרים, כך הוא יכול לבחור מה להשמיע ומה לא להשמיע. זהו כוח גדול מאוד, שנמצא בידיים של ארגון שלא מוכר לציבור, אפילו העמותות לא ממש יודעות הרבה על התנהלותו, המבנה שלו, מי שעומד מאחוריו, ארגון שנמצא בתחקיר YNET שהוזכר לעיל כארגון הכי פחות שקוף מבין כל הארגונים שנבדקו. הפרויקט של חנן כהן היה שארגון זה ירכז את חדשות אתרי השינוי החברתי בישראל כראות עיניו…

  כמו כן, חנן כהן מפעיל אתר אינטרנט בשם "לא רלוונטי", (19) שנועד להציג כלא רלוונטיים את המאבקים לשינוי חברתי ואת הטענות שלא נוחות למשקיעי הקרן, המופצות באימיילים – אחת הדרכים האפקטיביות שנמצאות בידי התושבים להפיץ מידע שהתקשורת לא מעוניינת לפרסם, בגלל קשרי הון-תקשורת. האתר מייעץ איך להתייחס למכתבי שרשרת שונים המופצים ברשת, ובאופן עקבי כאשר מופץ ברשת מידע שמאיים על האינטרס הכספי של אנשי עסקים המושקעים בקרן (כגון המלצות להימנעות מצריכת מוצרים מזיקים וקריאה לחרם צרכנים) האתר ממליץ להתעלם מהמאבק. שתיל מציג עצמו כארגון לעידוד שינוי חברתי, אבל חנן כהן, כאיש האינטרנט של שתיל, מנהל את אתר לא רלוונטי, שיוצא נגד ומחבל בשינוי חברתי באמצעות האינטרנט. (20)

  לדוגמה, חנן כהן המליץ באתר "לא רלוונטי" להתעלם מהמכתבים שכללו מידע על הנזקים הבריאותיים של אספרטיים, ניסה להשתיק מידע שהופץ בנושא חומרים רעילים בכוסות של חברת "עלית" וקריאת פעילי זכויות בעלי חיים להחרמת רשת הבגדים הגדולה "קטסרו", ועוד. לאחרונה העלה האתר המלצה שלא להפיץ קישור לסרטון שהכנו עם מידע בנושא ה"הפלרה" של המים (זיהום המים בחומרים המוכרים כרעילים, כגון ארסן ועופרת). כהן השמיץ אותנו באופן גס וטען שאנחנו מפיצים מידע לא נכון, אולם הדוגמה היחידה של "לא רלוונטי" למידע "לא נכון" היא שטענת הסרטון שועדת עדין (ועדת איכות המים במשרד הבריאות) המליצה להפסיק את חיוב ההפלרה איננה נכונה. "לא רלוונטי" הביא קישור להחלטה של הועדה משנת 2005, במקום להחלטה עדכנית של הועדה, משנת 2007, לבטל את חיוב ההפלרה. בכך "לא רלוונטי" הטעה את הקוראים (במכוון – שכן המידע העדכני הועבר אליו). לאחר שהפצנו מידע באינטרנט על ההטעיה של "לא רלוונטי", חנן כהן שינה את מה שכתב, וכתב שאנחנו צודקים לגבי ועדת עדין, אולם עדיין המשיך להמליץ לא להעביר את הסרטון, כאשר הפעם אין לו אף טיעון לבסס את המלצתו זו ואת טענתו ש"אין ממש ברוב הטיעונים שבסרטון". לאחר שהפצנו שוב באינטרנט את התנהלותו המוזרה, הביא חנן, באופן נדיר ביותר, מידע כלשהו כדי לגבות את טענותיו – רק שהמידע כלל אינו קשור לטענותיו נגד הסרטון (לפיהן המידע שבסרטון אינו נכון) אלא מידע-מטעם בעניין פלואוריד, שאינו רלוונטי כלל לטענות הסרטון בדבר החומרים שמכניסים למים, כך ששוב קל לראות כיצד חנן כהן מטעה את קוראי האתר שלו, וממשיך לשקר, כדי לנסות למנוע את ההפצה של הסרטון. יש לציין שבחיפוש בגוגל של "הפלרה", הסרטון הוא כרגע במקום האחרון, וההמלצה של חנן שלא להעביר אותו נמצא במקום השלישי, ורוב האנשים מתשמים בגוגל כדי לאתר מידע, כך שלאתר הזה יש השפעה רבה. (21) ההתנהלות המוזרה הזו של חנן כהן, והאמון שאנשים נותנים בו ובאתר שלו, שאינו מסתמך על ריאיות מבוססות אלא על דעתו של אדם אחד בעל אינטרס במניעת מאבקים ציבוריים – היא שהובילה אותנו להחלטה שחשוב לפרסם בציבור את התנהלות שתיל והקרן החדשה לישראל – ולצאת למאבק נגד אנשים חזקים אלה, אף תוך חשש לבטחוננו האישי.
  ————————————————————————————

  הנאמר באתר משנים רק מחזק את הנאמר בפוסט הזה, ומטריד עד מאוד.

  הגב לזאבה
 • CRAZY HORSE

  מוזר, אתמול חקרתי משהו בנושא הרוטשילדים ואיכשהו אחרי כמה לינקים הגעתי לאתר שתיל,
  הדף הראשון שהוצג לי כאשר חיפשתי שם של איש מסויים שמקושר לרוטשילדים.

  http://209.85.135.132/search?q.....#038;gl=il

  והשורה הבולטת שתפסה אותי היא "ליצור סיפור שאנשים אומרים לו "כן"

  הגב לCRAZY HORSE
 • גיל

  אבל חנן כהן גם מצרף לינק לאתר הזה. כך שגם אם הוא מהווה מעין סמכות לגבי מה להעביר הלאה ומה לא, הוא היה יכול לא להגיד כלום, ובכל זאת הוא עושה את זה. ברור לגמרי שכל ריכוזיות של כוח היא פתח לניצול לרעה, אבל כאן דווקא נראה שהוא מצא מעין דרך פשרה. לי אישית היא נראית הוגנת למדי.

  המקור כפי שהוא מופץ ברשת
  חברים יקרים, אני בדרך כלל לא שולח מייל לקבוצה ומבקש להפיץ, אבל זה ממש חשוב. אל תפסלו את זה על הסף כי זה נשמע הזוי, הסיפור אמיתי ומאומת. עיתונאית חוקרת אוסטרית הגישה תביעה נגד אישי ממשל בולטים ביניהם נשיא ארה"ב ברק אובאמה, ונגד ארגון הבריאות העולמי והאו"ם.


  הסבר
  כמה דברים. ראשית, לא ברור לי איך העברת האימייל הלאה תעזור למשהו. שנית, העובדה שמישהי תובעת לא מחייב שהתביעה שלה נכונה. את זה יחליט בית המשפט. (אלא אם כן היא תפסיד בתביעה ואז יגידו שבית המשפט קיבל שוחד על ידי בעלי אינטרסים). שלישית, על פי דוברת משרד הבריאות, בחודשיים שעברו מאז שהתגלה המקרה הראשון של שפעת החזירים בישראל, אובחנו בישראל 454 מקרים, כל המקרים קלים. אם אכן הנגיף הונדס כך שיהיה דומה לנגיף של השפעת הספרדית שהרגה 100 מיליון איש, יש צורך בתביעה נגד החברה על ביצוע כושל. ורביעית, משרד הבריאות עדיין לא החליט על רכישת חיסון. לא ברור מאיפה הקביעה שבישראל מכינים את האוכלוסיה לחיסון כללי. בכל מקרה, אני ממליץ על האתר אמת אחרת. אני חושב שקוראי "לא רלוונטי" ימצאו בו עניין.

  הגב לגיל
 • CRAZY HORSE

  את האמת גיל, אין לי מושג מה אתה רוצה או מה אתה מנסה או מה אתה מחפש.

  הגב לCRAZY HORSE
 • אסף

  crazy horse
  לפני כמה ימים ביקשתי ממני דוגמא למשהו, אתה הסתכלת על התגובה שלי?

  הגב לאסף
 • CRAZY HORSE

  אכן בדקתי,אבל לא השתכענתי
  "דוגמא לא יכולה להיות יותר חותכת מזאת" כמובן שזה בעיניך בלבד,
  "אסף, הויכוח איתך הוא עקר" אם לא הבנת את כוונתו שהוא סיים את הויכוח ואתה מנסה לגרור אותו לתגובה הראשונה ואז זה היה חוזר חלילה, אז למה? הערה—חכם לא יכול להתווכח עם כסיל , הכסיל יוריד אותו לרמתו ואז ינצח.
  אני חושב שרון תורם הרבה לאתר שאמור לייצג איזה שהוא דגל מסויים , אני אישית הייתי עושה את אותו הדבר , ואם אין ברצונך או ביכולתך לעקוב אחרי ציטוטים , אל תעשה.
  תבין דבר אחד,
  הרעיון פה הוא שבעיני המבקרים באתר שהגיעו לא במקרה, להציג להם חומר שונה ממה שכבר ראינו ולעסנו ואם אפשר אז לדסקס ולא להתעמת, אני לא נרשם לאתר CHANGEWECAN או MOVEON כדי להציק להם, אני קורא את החומר ואם הוא לא בעיני אני פשוט סוגר את האתר ושוכח.
  אני גם לא הייתי נכנס איתך לויכוח כי אם הייתי רוצה הייתי רושם לך את הכתובת המייל של המובילים את המאבק והיית שובר את הראש איתם, מבחינתי הנושא סגור.

  הגב לCRAZY HORSE
 • רק שתדעו אלכס ג'ונס ברגעים אלה ממש נחשף בשקריו אני מקווה שאתם יודעים על מה אני מדבר. הוא אחד מהם ומטעה אנשים בנוגע להרבה דברים

 • CRAZY HORSE

  איזה שקרים?

  הגב לCRAZY HORSE
 • אין לי כוח להסביר לך מה הוא עשה בדיוק כי זה ארוך עם אתה אחד מהאנשים שעוקבים אחרי התכנית שלו אז היית יודע שהוא נחשף כשקרן שמנסה להטעות אנשים בנוגע להרבה דברים. הוא לוקח את האמת ועושה ממנה כסף ומגזים איתה ומשקר איתה ועכשיו הוא סוף כל סוף נחשף. ולמעשה כל המעריצים שהיו לו שונאים אותו עכשיו

 • CRAZY HORSE

  לפני כמה ימים אמרתי שהוא "רמה אחת מעל כולם", לא עקבתי אחרי האתר שלו אלה דרך סרטונים ביוטיוב כי הבן אדם עובד חפירות, היום יצא לי להכנס לאתר שלו, ולתדהמתי אני רואה שם מכבסה של כסף.

  הגב לCRAZY HORSE
 • אסף

  כן כי פשוט להריץ שני אתרי אינטרנט, להפיק איזה שמונה סרטים ולהריץ תוכנית רדיו זה לא עולה כסף בכלל.

  ואומר לך את זה מישהו שלא מאמין למילה שהוא אומר. הבנאדם שקרן מדרגה ראשונה, אבל הוא לא תעב בצע כמו שהוא פרנואיד.

  ובקשר לדוגמא- שני דברים:
  א. אתה ביקשת דוגמא לקטע שרון מתחמק מהתעמתות עם ראיות ועובדות ויורד לתקיפה אישית. מה שהבאתי זה לא בדיוק בדיוק מה שתיארתי עכשיו?
  ב. אתה באמת באמת מאמין לעצמך שהוא פשוט לא רצה "לרדת לרמה שלי"? או שהוא לא יכל להתמודד עם החומר החדש שסותר את המסקנות שלו?

  הגב לאסף
 • זה לא קשור לכסף בכלל. הוא זייף עכשיו אירוע כדי לעבוד על הציבור תהיו מעודכנים

 • CRAZY HORSE

  אסף ההערה לא הייתה ישירה ומכוונת אלה הסבר פשוט למה ויכוח צריך להסתיים בכמה משפטים אחרי שהוא נוצר.
  לגבי רון, אני חושב שהוא לא צריך לשחק כלי לאטימות של אחרים.

  דגכ, אתה נשמע כאילו אתה רץ על הר של מידע, אולי תעדכן במקום לשחק מחבואים.

  הגב לCRAZY HORSE
 • אסף

  אטימות? להציג ראיות, עובדות ומידע חדש זה אטימות? איפה בדיוק פעלתי באטימות?

  זה שאינטלקטואלית אתה לא מסוגל להתמודד עם מישהו, לא הופך אותו לאטום. אם כבר זה הופך אותך לאטום.

  הגב לאסף
 • CRAZY HORSE

  קייס קלוזד

  הגב לCRAZY HORSE
 • הפכתי להיות מושא של תאוריית קונספירציה

  http://webster.co.il/2009/08/18/1192/

 • רון

  לא.
  הפכת להיות לא רלוונטי.

  Aspartame, Brain Cancer & the FDA Approval Process (Sugarfree Light Diet Coke Zero E951)

  http://www.youtube.com/watch?v=kn5slnNB8h0

  הגב לרון
 • גיל

  שיחקת אותה, רון! חנן כתב על דבר אחד ואתה "הראית לו מה זה" על נושא אחר. אגב, 60 דקות זה לא בדיוק התוכנית של אלכס ג'ונס… ואספרטיים זה בערך החדשות של שלשום.

  הגב לגיל
 • CRAZY HORSE

  אתה מהסנגוריה הציבורית אני מבין

  הגב לCRAZY HORSE
 • אז מה שאתה אומר, חנן, הוא שאתה תמליץ להעביר מכתב רק אם אתה מכיר מישהו באופן אישי הקשור למכתב?
  איזה טיעון מוזר…

  משקאות דיאט הורסות את הבריאות בצורה הדרגתית, בדיוק כמו חומרי טעם וריח וחומרי צבע מאכל,
  או בדיוק כמו אם תשתה קצת נפט, כל יום.

  ראה כאן: http://www.newmediaexplorer.or.....arning.htm

  לרוויה.

  וגיל, על מה אתה בדיוק מדבר?

  חנן הכתיר את עצמו: "מושא של תיאוריות קונספירציה" (כמה נחמד לאגו…)
  והוא נתן קישור על ההסבר המגוחך שלו להמלצה שלא להעביר מכתב המפרט את סכנות האספרטיים.

  רון הביא קישור שמראה כמה בדיוק האספרטיים מזיק לבריאות.

 • אסף

  כמו העובדה שאתה מצטט שתי מקורות שטוענים שטיסה 93 נחתה בקליבלנד (על בסיס כתבה בעיתון שהודה בטעות) והמקור הראשון שלך הוא killtown הידוע לשמצה בכך שמכחיש שמטוסים פגעו בתאומים ובכך שהוא טוען שבשואה נהרגו פחות משישה מליון איש.

  המקור השני שלך הוא דיויד אייק שגם טוען שהעולם נשלט על ידי אנשי לטאה.
  ג'ורג' בוש האב והבן ומשפחת המלוכה האנגלית הם כולם אנשי לטאות, ככה סיפרו לו מעולם הרוחות בתחילת שנות התשעים.

  חשוב שתציין את זה, לא?

  הגב לאסף
 • CRAZY HORSE

  אז זה בעצם הרוחות שאמרו ל DAVID ICKE ולא רק לו, שסבו של בוש הבן היה מקושר לנאציזם כמו כן IBM וSTANDART OIL ועוד הרבה נשמות טובות , שכל העניין עם שבתאי צבי והפראנקיסטים, הגילדות, הרוטשילדים, והשליחים שלהם שנהיו בין לילה למולטי-מיליארדרים(וויקי) והיסטוריה ארוכה של זדוניות שידינו קצרה מלשגת , נוח לך לשמוע את האמת המלומדת והפשוטה כי היא נותנת לך להמשיך לחיות בתוך הכלוב שלהם, מבחינתם כל עוד אתה עסוק בעצמך, אתה לא יכול להפריע, ואם אתה לא יכול להפריע, הם יכולים להמשיך ולהצעיד אותך קדימה אל עבר……………

  אין ספק שהעולם התחיל להשתנות אי שם ב91 בעקבות איזה נאום שטני שאתה אפילו לא ידעת את כוונותיו.
  מוסדות
  משטרה
  צבא
  בתי ספר
  משרדים למינהם
  הכל השתנה ובהתאם לדרישות, רק היום אנחנו מחברים את הפאזל.

  אני בטוח שאתה גם לא מנסה לחקור את האמת ובוודאי יש לכך סיבות.
  נוח לך גם לענות רק על מה שאתה מוצא כביכול פגמים בטקסטים שאורכם מכיל אלפי תווים.

  כל מה שעולה למעלה ימצא בכל דרך את דרכו למטה.
  החיים מתחילים בדיוק כפי שהם מסתיימים אם זה באופן טבעי כמובן, ישנה נקודת מוצא=עליה, נקודת אמצע=שיא שבה אתה רואה גם את העליה וגם את הירידה ההכרחית, ונקודה סופית=ירידה, יצאת מנקודת מוצא וחזרת אליה, לאותה נקודת המוצא.
  כשאתה מתעורר בעצם אתה כבר לא כאן, וזה תקף לגבי כל דבר שיש לו התחלה.

  הגב לCRAZY HORSE
 • אסף,
  אינני רוצה ומוכן לפתוח איתך דיון על הפוסט של פיגועי התאומים.
  לא סתם סגרתי את התגובות לנושא.
  מספיק התווכחת עם רון.

  כל תגובה שלך הנוגעת לפוסט הספציפי הזה, תמחק לאלתר.
  אם אתה כ"כ רוצה למצוא טעויות בפוסט (מתוך אלטרואיזם מוחלט כמובן…),
  אתה מוזמן לשלוח לי מייל עם טענותיך, ואני מבטיח לתקן אותם אם אמצא לנכון.

  הרי מבחינתך העובדה שאנחנו בכלל מטילים ספק בסיפור הממשלתי הוא טעות אחת גדולה, והיית מעוניין שכל הפוסט כולו ימחק, לא?

  הסיבה היחידה שהשארתי את התגובה המזלזלת האחרונה שלך היא בגלל ש-Crazy Horse ענה לך.

 • רון

  בדקתי.
  על שואה אחרת הם מדברים –
  geocities.com/killtown

  http://killtown.911review.org/index.html

  סוף פסוק.

  הגב לרון
 • אסף

  (נערך ע"י מנהל הפרוייקט: אסף, מתוך כבוד אליך (למרות שאתה מעצבן אותי מאוד) השארתי את החלק בתגובה שלך שנוגע
  לדיון בינך לבין CrazyHorse ולרון.)

  קרייזי הורס:
  הטענה שלי היא שאייק מאמין שהעולם נשלט על ידי יצורי לטאות, לכן או ש:
  א. העולם נשלט על ידי לטאות.
  ב. הבן אדם הזוי לחלוטין ולא אמין.
  אתה רשמת משהו כמו 20 שורות שלא מתייחסות לזה ב-כ-ל-ל. איך אני אמור לענות לך? עצם זה שרשמת משהו אחרי, לא אומר שסתרת את מה שאני אומר.

  ורון, לא בדקת את הפורומים של קילטאון, 90% שם מכחישים שואה, ואומרים דברים נוראים שעדיף לא לחזור עליהם. בלוז' צ'יינג' פורום הכחשת שואה היא אסורה בחוקי הפורום, אבל בפורום של קילטאון:
  http://forum.911movement.org/
  בפורום תיאורית קונספירציה אחרות, יש מספיק הודעות על הכחשת שואה.
  קיל-טאון, מי שניב ציטט בפוסט שלו, טוען בהקשר לשואה:
  "I believe gas chambers weren't used to kill a mass amount of people"
  אבל אמרת סוף פסוק, אז אני משאר שאתה צודק.

  אבל אני אכבד את ניב ואפסיק את הויכוח, בכל זאת זה האתר שלו ואם הוא רוצה להראות רק צד אחד של המטבע, זאת זכותו.

  הגב לאסף
 • CRAZY HORSE

  זה נראה כאילו אנחנו מנסים להוכיח (בלעדית) לך משהו וזה לא מתאים,ניסיתי לא להתייחס אלייך אבל כאשר אתה מזכיר פושעים כנגד האנושות, רוצחי עם, אני לא ישתוק ואני רק יתייחס לכך שבוש סומן אצלי הרבה לפני שנחשפתי לנושא וחשבתי שכל פשעיו מסתיימים בכיבוש, הסטה של עם כנגד עצמו, והשפעה פסיכולוגית חובקת עולם, אתה מפגר במידע ולכן קשה לך ל……….קשה לך………..ל……..פשוט קשה לך!

  אם משרד הבריאות היה רוצה ב"טובת העם" הוא היה מסלק את כל הניקוטין מהמדפים ולא נותן יד למשהו שהוא לא בריא, אבל כמו שאתה מבין(או לא) הכל סרחת אחת בשרשרת ארוכה משאתה יכול לדמיין, צא מזה.

  "אתה חופשי לבחור את רצונותיך ואנחנו נעזור לך להגשים לך אותם".

  הגב לCRAZY HORSE
 • רון

  עד כאן אסף.

  90% מכחישי שואה?

  אני מצאתי שם מכחישן אחד – שאינו יכול להגיב יותר.

  ישנן מעל 5200 דיונים בפורום קילטאון .

  בתת-פורום קונספירציות אחרות יש 224 דיונים.

  מתוכם 4 בנושא השואה שפחות או יותר אותו אדם התחיל אותם בשם checkitb4uwreckit
  שסטטוס הכתיבה שלו בפורום הינו Banned

  forum.911movement.org/index.php?s=0f053284a5d78f91e00b7b5217006e25&showuser=3835

  הת'רד שבו קילטאון מתבטא עוסק בסרט שהביא checkitb4uwreckit
  קילטאון אומר –

  Yes. That film seems to make if very apparent that the holocaust numbers have been exaggerated and that it's doubtful the gas chambers were used to kill a mass amount of people. However, that is not to say the "Holocaust" didn't happen or lessens the tragedy of the real number of people who were murdered, tortured, or enslaved in the concentration camps.

  I've asked for an opposing piece that disputes/debunks Cole's doku, but so far I have not seen any.

  Everyone knows that in the time of war, "truth" is the first casualty

  וציטטת רק שבב מישפט בכוונה:
  "I believe gas chambers weren't used to kill a mass amount of people"

  הנה כל המישפט:
  One reason I believe gas chambers weren't used to kill a mass amount of people is that if gas chambers were used to do that and were efficient to kill mass amounts of people, gas chambers would have been used afterwards by other sick and twisted powers-that-be to kill off a bunch of people. As far as I can tell, gas chambers have never been used to kill mass people before or after they were allegedly used to do that at the "Holocaust."

  —-

  אני מבין למה מנהל הפרוייקט חוסם את תגובותיך לנושא 911

  אתה מסלף עובדות בכמויות סיטונאיות.

  ולכן
  סוף פסוק.

  הגב לרון
 • רון

  ובכלל האופן בא אתה מנסה להסיט את הפוקוס המרכזי של הכתבה בטיעוני סרק

  הינו טקטיקה עלובה

  אין פה מקום לזה.

  עכשיו שנחסמת,מה השלב הבא ?

  ניסיונות סיברנטיות להפיל את האתר?

  Get a life

  הגב לרון
 • גיל

  ניב, אתה צודק לגבי הטענה כאן שנזרקה לגבי אספרטיים. בכל מקרה היא נזרקה ככה סתם כאשר הנושא שעלה כאן וחנן כתב עליו היא ההפלרה.

  רון, להביא את 60 דקות מ-1996 בטענה שחנן כהן לא רלוונטי זה הכי מצחיק שרק אפשר.
  אם תעיין בוויקפדיה אהובת ליבך תחת
  Aspartame controversy
  תגלה כמה מחקרים נעשו בינתיים על הקשר בין סרטן, מה ההיקף שלהם, עד כמה הם נערכו בין מדינות שונות וגורמים שאין ביניהם קשר ומה היו התוצאות (אתה מוזמן לנחש).

  הגב לגיל
 • אסף

  ניב, סליחה (לא שאני מבין מה עשיתי לא בסדר, אבל בכל זאת). מתוך כבוד אלי יכולת להשאיר גם את המידע העובדתי שרשמתי פה כמו ההקשר האמיתי של PNAC, אבל זכותך לא לעשות כך (לא שאני מבין את המניע לכך).

  קרייזי הורס:
  מה הקשר לניקוטין ולבוש? מי דיבר על ניקוטין או על בוש או על משרד הבריאות, אני מדבר איתך על דיויד אייק שהיה שוער של קובנטרי סיטי והיום הוא מאמין באנשי לטאה שמשנים צורה למשפחת המלוכה האנגלית ואתה מדבר איתי על ניקוטין.

  רון:
  נו, אז אמרת הנה כל המשפט והבאת משפט שהוא אומר שהוא לא מאמין שהשתמשו בגזים כדי להשמיד יהודים. זה מוריד משמעותית את מספר היהודים שמתו בשואה, ובסוף המשפט הוא רושם holocaust במרכאות. מה אתה מנסה להגיד? שהוא רק מפחית שואה ולא מכחיש שואה? אז קניתי.

  אתה הבאת את הציטוט מפוסט שמישהו העלה של סרט של קול שהוא מכחיש שואה ידוע. בפורום קונספירציות אחרות יש שם עוד דיון על כך שיהודי מודה בכך שהוא המציא סיפור שואה, ותחפש כמה משתמשים שם משתמשים במילים holohaux ולא holocaust, ואין להם באנים:
  http://www.google.com/custom?h.....38;spell=1
  תראה את הציטוטים, תגיד לי אתה אם הקונצנזוס בפורום הזה הוא לא של מכחישי שואה.

  מצחיק שאתה טוען שאני מסלף עובדות עם כמות הפעמים שהראתי לך כמה עובדות סילפת ושאתה לא מצליח להביא לי דוגמא אחת לסילוף עובדה שלי חוץ מכך שהצגתי את קילטאון בתור מכחיש שואה ולא מפחית שואה.

  על איזה טקטיקה אתה מדבר? בינתיים בכל הדיונים בינינו תמיד אתה זה שנמנע מלענות לטענות שלי ופשוט החליף נושא או עבר לפסים אישיים, זה נראה לי יותר טקטיקה ממה שאני עשיתי אי פעם.

  איזה טיעוני סרק? אתה יודע בכלל מה זה טיעוני סרק? תציג לי טיעון סרק אחד שהעלתי.

  ואל תצחיק אותי עם נסיונות סיברנטים להפיל את האתר, אני בקושי מבין HTML, בגלל זה אני כותב פה בתגובות ולא עושה בלוג יותר רציני או משהו כזה, למרות שזה יכול להיות רעיון טוב אם תהיה לאנשים שרואים את הדיונים פה גם גישה שווה לבלוג ההוא.

  הגב לאסף
 • די אסף.

  תפסיק לשחק את התפקיד של מציל הכבשים התמימות.

  אנחנו לא קונים את הרטוריקה שלך, ונראה לי שגם שאר הגולשים לא יקנו.

  שוב לקחת משהו שרון כתב ועיותת אותו לצרכיך.

  אתה רוצה להקים בלוג שסותר את כל מה שאנחנו מציגים באתר?
  בשמחה. זה רק יביא לאתר עוד אנשים שיחשפו לשקרים שאתה מתאמץ כ"כ להגן עליהם.

  בכל מקרה, אני לא אתן לך יותר להשמיץ ולזלזל בעבודה הקשה שאני ואחרים עושים כדי להביא את האמת (שלנו, לא שלך זה ברור) לידיעת הציבור.

 • רון

  וויקפדיה היא אהובת ליבך גיל.

  תהנה מדיאט קולה – לרוויה

  הגב לרון
 • רון

  בנוגע לאסף

  I Rest My Case

  הגב לרון
 • CRAZY HORSE

  "הכל סרחת אחת בשרשרת ארוכה" מה לא מובן לך?
  לאן שלא תפנה, שם הם נמצאים, בפרטים הגדולים והקטנים, מערכת החינוך הבריאות, המסחר, הכלכלה, הפנים, החוץ, המשפט, ועוד……………..כל משרד והמכות בראש שאנחנו חוטפים ממנו והיד הארוכה שהוא מכניס לנו לכיס והבירוקרטיה המכוונת, שליטה מוחלטת בכל, ומי שאחראי הם אלה שעומדים ראש הפרמידה ומכוונים.

  דרך אגב , מישהו פעם קרא ספר שנכתב ע"י הבונים בעצמם?

  הגב לCRAZY HORSE
 • אסף

  הכל מובן, הקשר לא מובן לי, דיברתי על אנשי לטאה.

  הגב לאסף
 • רון

  David Icke & Credo Mutwa Reptilian Agenda
  http://www.youtube.com/view_pl.....ian+agenda

  הגב לרון
 • רון

  חומר יותר קצר (לעצלנים) –

  חלק א'

  דוגמאות לאישים בהם מאוכלסת ישות "לטאתית"
  Darconians Reptilians: Shapeshifters

  הגב לרון
 • רון

  אופס.
  הנה הלינק לתגובה 47

  http://www.youtube.com/watch?v=kWuVHWDZfU4

  הגב לרון
 • רון

  חלק ב'

  ד"ר דיגל מסביר מאוד יפה ובפשטות את עניין ה"לטאתיות" Reptilian

  מתחיל מדקה 7:27
  http://www.youtube.com/watch?v=vWUeNGMTYHg

  הגב לרון
 • CRAZY HORSE

  תגיד לי אתה, זה לא רפטיליאן?
  http://img.dailymail.co.uk/i/p.....68x651.jpg

  באחד המאמרים שקראתי , הם אלו שיושבים היום על כוכב ניבירו, כאשר חלף ניבירו בתוך מערכת השמש הם "קפצו" אליו, ויכול להיות שיופיעו ב2012 בחזרה כאשר ניבירו יחלוף באזור.

  הגב לCRAZY HORSE
 • רון

  טעות שלי.
  מה שאני התכוונתי אליו ספציפית אינו נמצא בקליפ על ד"ר דיגל.
  חיפשתי ומצאתי את המקום הספציפי בהרצאה הארוכה שלו מדצמבר 2006

  תיגשו ישר לשעה 2:13:56

  שם הוא עונה לשאלה מהקהל לגבי Reptilians

  http://video.google.com/videop.....038;emb=1#

  הגב לרון
 • גיל

  רון, אני פשוט הרוס מהסרט על הרפטיליאנז. פשוט גאוני. אם מישהו ממצמץ סימן שהוא לטאה. זה מזכיר לי שפעם אם מישהי שהיו זורקים אותה לנהר היתה צפה זה סימן שהיא מכשפה ואם היא טובעת ומתה אז היא חפה מפשע. אבל זה בטח רק הסרקזם שלי ולא מופרכות הטענה של המומחית ללטאות.

  לי זה ברור כשמש שאי אפשר לקחת וידאו מקומפרס עם ים של בעיות איכות ולהדגים דרכו תופעות על פרצופים של אנשים. אבל למה לי לקלקל את המסיבה. בשלב הבא יראו פריים שחור ויגידו "יש שם מישהו. זה שאתם לא רואים אותו זה סימן שהוא לטאה".

  הגב לגיל
 • רון

  הבנתי שאתה מהעצלנים…

  הגב לרון
 • גיל

  ראיתי את כל הסרט, רון. אני לא אמשיך לראות את ההסברים של דיגל. תקרא לי איך שאתה רוצה. הסרט ביוטיוב אמור לספק הוכחה והוא אחד הדברים היותר הזויים שראיתי. אני מניח שבשלב הבא יביאו קטעים מסופרמן בשביל להראות שאנשים באמת יכולים לעוף.

  אתה שוב ושוב חוזר לדיגל בתור גורו לענייני כל היקום ואחותו. אין לי שום מושג בעולם למה אני אמור להתייחס אליו כמומחה למשהו. אה שכחתי, הוא בעצמו מעיד על עצמו שהוא מומחה. השתכנעתי.

  אגב, מישהו כאן שומע יותר מידי דיסקים של "מיוז" (או שמיוז רואים יותר מידי סרטים ביוטיוב).
  http://www.ynet.co.il/articles.....44,00.html

  הגב לגיל
 • רון

  אוקיי

  הגב לרון
 • ANONYMUS

  לא הבנתי עדיין ניב למה הודעתי צונזרה

  הגב לANONYMUS
 • והגברת שהוזכרה בהתחלה (ודומיה) תוכל להמשיך לכתוב

  חנן כהן גם לו יש אינטרסים משלו, בל נשכח

  בלי שום צורך לבסס את האמירה שלה על שום עובדה. [permalink] [send trackback] "
  זה מתוך התגובה ה"רצינית" של חנן כהן לטענות על כך שהוא לא מגבה שום דבר כמעט באתר שלו על מקורות עם ניסיון אמיתי לרדת לעומק הדברים או ממש להיסתמך על הגיון וכו
  למשל:
  http://info.org.il/irrelevant/item.php/90317438
  הרעלת עופרת זה לא משהו מספיק חשוב להעביר מייל עליו…(_בעיני חנן כמובן)

  עד כמה חנן כהן חושב שהקורא מטומטם?
  והאתר שמלא חומר על הקשרים של התעשיה בישראל לעמותות ובמיוחד כאלו שמסתבר שהן פחות שקופות אפילו ממפלגות ומפרשת העמותות…(משנים דוט קום במיוחד על שליטת התעשיה בעמותות שמתוך זה זאבה הביאה את הדברים שהביאה
  האתר הזה הוא מלא באנשים שרק מעונינים לחפש ולרדוף את חנן כהן הקטן
  מסכן…
  אני איעשית פשוט רודף את חנן כי יש לי תאורית קונספירציה הזויה על "שיטת שקשוקה" שבתוכה משרד הבריאות ואיכות הסביבה מלאים במדענים שהתעשיה קונה אותם
  http://www.globes.co.il/news/a.....1000202918
  גם בגלובס יש אנשים פסיכיים כאלה מסתבר ומשום מה עוד לא תבעו אותם דיבה
  חנן
  לפני שאתה ממליץ לאנשים "להסיר את כובעי האלומיניום שלהם"
  (ציטוט מדיברי החכם חנן)
  אני ממליץ לך לבדוק אם אתה לא סובל מתסביך רדיפה קשה
  או לחלופין לבדוק את האמינות שלך וכדברי זמיר שליטא לאבי דבוש:"בשביל מי אתה עובד?"
  כי ברור שלא בשביל מי שדורש היגיון או אמת

 • חנן כהן מנסה להציג תיאוריית קונספירציה פרנואידית והזויה לפיה קבוצות של פעילים חברתיים החליטו להקדיש את זמנם לרדוף אותו אישית. בפועל מדובר בבביקורת על כך שבאתר שלו "לא רלוונטי" באופן עקבי הוא מציג כלא רלוונטיים מאבקים ציבוריים מאוד רלוונטיים של פעילים חברתיים שלא בשליטת "הקרן החדשה לישראל", ומסביר זאת בכל פעם – במקום באמצעות ריאיות ואסמכתאות – באמצעות תיאוריית קונספירציה חדשה, לפיה הפעילים האלה הם משוגעים או שקרנים לא רלוונטיים.
  כך למשל כפי שפורט כאן על המקרה של הסרטון שחשף שמאחורי ה"הפלרה" עמדו קשרי הון שלטון שכללו את משפחת עופר. כאמור חנן כהן טען שהסרטון לא רלוונטי ולאחר שהוכחו טענותיו כשקריות בעליל הוא הוריד את הטענות והשאיר רק את תיאוריית הקונספירציה על פעילים משוגעים. האחים עופר כנראה דווקא הבינו שהטענות כן רלוונטיות, והודיעו שבעקבות הסרטון הנ"ל "מהי ההפלרה?" הם הפסיקו למכור למדינה את הפסולת הרעילה של מפעלי הכימיקלים שלהם לצורך ה"הפלרה".
  כנראה, שטענות פוליטיקאים או יחצני בעלי העסקים הגדולים כן רלוונטיים בעיני חנן כהן ואותם לא חשוב לו לתקוף באתר שלו (ורוב מכתבי השרשרת באים מהם, "ספאמים" מסחריים למיניהם, מכתבים לקראת הבחירות וכו').

 • בפוסט שאליו מפנה כאן חנן כהן (הוא מעביר את הדיון לבלוג שלו, שם הוא יכול לצנזר תגובות), חנן כהן מנסה לטעון שאנחנו לא מבינים מה זה rss. אנחנו בכלל לא נגד rss, מאוד ממליצים. למעשה זה משך את תשומת ליבי בפוסט שלו במיוחד כי במקרה בימים אלה אנחנו מעלים rss בעצמנו, אבל כזה שבשליטתנו ולא בשליטת חנן כהן וארגונים שהוא מועסק בהם. הענין הוא שכהן פנה אלינו, לאתר משנים, בתור איש האינטרנט של שתי"ל, ולא היה מוכן לעזור עם rss אלא אם כן הוא זה שיתקין וישלוט בו – מה שיתן לו גישה ושליטה באתר בכלל ובעדכוני הrss בפרט – אז סירבנו. גם ידענו כבר אז (זה היה בערך לפני 4 שנים), מה התפקיד של שתי"ל.

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית