ראשי » בריאות » אתם כאן

ארה"ב תוציא עוד 2.7 מיליארד דולר על חיסונים, תרופות ופרופוגנדה לשפעת החזירים

ממשל אובאמה יוציא עוד 2.7 מיליארד דולר כדי להצדיק את הפאניקה שהם זרעו בציבור בנוגע לשפעת החזירים. מס ימים אחרי שיועצו המדעי של אובאמה קרא למגיפה: "איום רציני על האומה שלנו", החליט הממשל להוציא את הכסף הנוסף על "חיסונים" "ותרופות" לשפעת החזירים.

 • מאת מנהל הפרויקט | 5 בספטמבר 2009
 • 2,840 צפיות | 13 תגובות
עודכן לאחרונה: 4 באוקטובר 2010

זו גם דרך להתניע כלכלה גוועת.

ממשל אובאמה יוציא עוד 2.7 מיליארד דולר כדי להצדיק את הפאניקה שהם זרעו בציבור בנוגע לשפעת החזירים.
מס ימים אחרי שיועצו המדעי של אובאמה קרא למגיפה: "איום רציני על האומה שלנו", החליט הממשל להוציא את הכסף הנוסף על "חיסונים" "ותרופות" לשפעת החזירים.

ההוצאה הזו היא נוסף על 1.8 מיליארד שכבר הוצאו ביולי 2009, וניתנו לחברות התרופות שחוגגות בשווקים הפיננסיים עם מחזורי עסקאות עצומים ומניות שנוסקות.

אז לא רק מלחמה טובה לעסקים, מתברר.
גם מגיפה.

ממשל אובאמה הודיע שהכסף ישמש לקניית תרופות (כמו תמיפלו) וחיסונים בנוסף ל"הכנה לקראת המגיפה" במילים אחרות: שיווק החיסונים והנעת מכונות הפרופוגנדה.

האיום אמיתי על האומה והעולם הוא לא נגיף השפעת, אלא מימון מחקרים שיוצרים נגיפים שלא היו מוכרים והינדוסם במעבדה, כמו נגיף השפעת הנוכחי.

הכסף הזה, יגיע שוב, לחברת התרופות באקסטר, שהוכיחה שהיא לא ממש יודעת לשמור על נגיפים קטלניים כשהיא רוצה.

מנסים לשכנע את עובדי הבריאות להתחסן
המאמץ לשכנע את עובדי הבריאות והרופאים לקבל את החיסון של שפעת החזירים לא ממש מצליח לממשל האמריקאי.
אז הם עוברים לדרך פעולה ישירה יותר.
אוניברסיטת איווה בארה"ב, שמפעילה רשת של בתי חולים ומרפאות ברחבי המדינה, הודיעה שעובדי מערכת הבריאות שלה יהיו חייבים להתחסן נגד שפעת החזירים.
החיסון מעתה, הוא חובה לכל עובדי המרפאות ובתי החולים.

זהו צעד נוסף בדרך לחיסון חובה של כל עובדי מערכת הבריאות באמריקה.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=1867
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

13 תגובות »

 • נילי

  אין מנוס מהטמטום האנושי. עוד הוכחה לכך שהאנושות נידונה לטיפשות ואבדון.

  ומאיפה יש להם 2.7 מיליארד דולר? ממשלם המיסים האמריקאי כמובן. אובאמה הזה יותר מפחיד וקטלני מבוש. מכיוון שבתקופת כהונתו של בוש, הממשל הפיל את ה"תאומים" בניו-יורק, כבשו את אפגניסטן, כבשו את עיראק וגרמו למפולת כלכלית גדולה יותר אף מזו של 1929.

  אז אני שואלת את עצמי, הם הרי צריכים לסיים את האג'נדה שהם התחילו, אז יקרה משהו יותר הרסני ממה שראינו ממשל בוש. אבל מה זה כבר יכול להיות?
  והנה, אנו רואים את התוצאות בעליל: שפעת מהונדסת, "חוק" שירות אזרחי חובה בארה"ב, גיוס נוסף של חיילים לאפגניסטן ועיראק. אבל כל אלו זה רק ניצנים של הדבר האמיתי.

  אני לא רוצה לזרוע פה פאניקה מיותרת, אבל הגיע הזמן שמישהו יגיד את זה כבר. הם מניעים את כל העולם אל עבר מלחמת עולם שלישית. הצלע השלישית בפירמידה (כלומר, משולש) שתסיים 3 מלחמות עולם. אני לא יודעת מתי זה יקרה בדיוק, אבל אני יודעת בוודאות שזה יקרה במאה הזאת. זה יכול להיות עוד 10 שנים, ואולי עוד 50 שנה, אבל זה בהחלט יקרה במאה הזאת. לא במקרה האמריקקים קוראים לה: "הפרויקט למאה האמריקאית". מלחמה זו תערב שלושה מדינות על: רוסיה, סין, וכמובן ארה"ב. ממש כמו בחזונו של אורוול שדיבר על 3 מדינות על שנלחמות אחת בשנייה.

  למשל, מדינות ערב יחברו ברובם לרוסיה. מדינות שליד סין (וייטנאם, קוריאה, אינדונזיה וכ'ו) יצטרפו לסין. והשאר, שזה מדינות אירופה, קנדה, אוסטרליה, ניו-זילנד יצטרפו לאמריקה. איחוד זה צפון אמריקה זה לא רק בשביל "האמרו", זה בעיקר בשביל המלחמה. ממש כמו שהיה עם גרמניה בזמנה וסיפוח אוסטריה.

  בוש יצר את "הבעיה", שיצרה את "התגובה" הרצויה מהצי-בור, ואובאמה עכשיו מציע את "הפתרון". שמקרה הנ"ל, יהיה "פתרון סופי" לכבוד תכנית שהם עובדים עליה קרוב ל-2000 שנה והיא: ממשלה עולמית שזה כל נשימה של האזרחים מתועדת ונשמרת ב-SAVE במחשב מרכזי. הדתות (נצרות, יהדות, איסלם) היו כיסוי מושלם עד כה. אנשים רבים בעולם מתעוררים מההיפנוזה שעפעפה אותם עד היום ומגלים שאנחנו תודעה אינסופית שחווה את המציאות התלת-ממדית הזו באמצעות "רכב"/"מכונה" שנקרא גוף האדם. אבל זה מאוחר מדי.

  אין טעם בלימודי ההיסטוריה אם לא נלמד לקח מניסיונם של אחרים, אף שאיני תולה תקוות רבות בבני אדם. כי בני האדם נתפסים לדברים שבהווה ובמזג אוויר נאה, ואינם מביאים בחשבון את הסערה הקרבה. וכשההווה טוב הם מרוצים ואינם מחפשים לשנות את השלטון – הסטאטוס קוו – אדרבה יעשו הכול להגנת המנהיגים השולטים, כפי שניתן להיווכח בתוצאות הבחירות בישראל.

  אני חושבת שאנו תולים תקוות גדולות מדי בבני-אדם לשנות את העולם. אני חושבת שנעשה טוב אם כולנו נתנדף אל המימד הרביעי. יהיה טוב לכדור-הארץ בכלל ולשאר המינים בו בפרט. אני חושבת שאין כפרה לאורגניזם כזה אחרי 2 מלחמות עולם ועוד אינספור מלחמות אחרות שצריך ספר שלם רק בשביל לתעד אותם.

  העולם הפיזי הזה או יותר נכון, המימד בעל צפיפות האטומים הגדולה ביותר, הוא המבחן הכי גדול שלנו. זהו משטח האימונים הכי קשה. ואנחנו קיבלנו בו ציון נכשל. במימדים אחרים אנחנו פשוט אנרגיה, מודעות נקייה. שם אנו לא כבולים לגוף פיזי שזקוק למים, מזון, בגדים, מחסה, חום ועוד. שם אנו יכולים להיות איפה שרק נרצה, מתי שרק נרצה ומי שרק נרצה. אבל זאת לא חכמה, מכיוון ששם אנחנו רק צריכים לחשוב על זה, ואנחנו נהפכים לזה. בגלל זה ירדנו לעולם הפיזי הזה, לחוות אתגר ולנסות להגשים את עצמנו בדברים שלא תלויים רק בנו. והנה לאן שהגענו? בואו נודה בזה, נכבה את האור ונלך לישון אחת ולתמיד. מה אנחנו עושים פה בכלל? הגיע הזמן שהאנושות תהפוך למיתולוגיה משונה ומוזרה בהיסטוריה של הקוסמוס.

  הדתות הסתירו את האמת הזאת במשך 2000 השנה האחרונות כדי שהאג'נדה של האילומינטי תתגשם.
  הדתות ללא יוצא מן הכלל משתמשות בעניין החיים אחר המוות בשביל לקחת מונופול על נפשו של האדם במימד הפיזי הזה (היהדות החרדית והנצרות הקתולית ידועות לשמצה בעניין זה).

  הכול חולף…….

  הגב לנילי
 • CRAZY HORSE

  השאלה היא אצל מי נמצא הגירעון של הממשל בארה"ב? ואני מבקש שיענו רק אלה שמטילים ספק.

  "אובאמה הזה יותר מפחיד וקטלני מבוש" הם צמחו מאותה אג'נדה.
  "צלע השלישית בפירמידה" נראה לי שעל זה הם אפילו לא חשבו.
  "הפרויקט למאה האמריקאית" לפי דיווחים שלהם הפרויקט נסגר ב2006.
  "הפתרון" יש להם 500 אלף ארונות מפלסטיק, יש להם מחנות, הם מאמנים צבא שהגיע ממדינות אחרות בוש אמר לא מכבר "use foreign troops" , כסף לא חסר.

  "מימדים אחרים אנחנו פשוט אנרגיה, מודעות נקייה. שם אנו לא כבולים לגוף פיזי שזקוק למים, מזון, בגדים, מחסה, חום ועוד. שם אנו יכולים להיות איפה שרק נרצה, מתי שרק נרצה ומי שרק נרצה. אבל זאת לא חכמה, מכיוון ששם אנחנו רק צריכים לחשוב על זה, ואנחנו נהפכים לזה."
  אני תמיד שואל את אותם אנשים שחושבים שהם הולכים מהעולם הזה לעולם אחר, אם יש להם אפשרות לדעת מהיכן הם הגיעו, כי אם לא אז בוודאי אין שום דבר אחרי.

  הגב לCRAZY HORSE
 • רון

  שתוציא גם 50 ביליון דולר לפרופגנדה – רק השקר צריך כאלו סכומים

  מזל שיש אנשים אמיצים המהווים קונטרה יעילה –

  הווידאו הדקדקני של דר. דגיל עוד לא עלה לרשת, ואני אביא אותו ברגע שהוא יהיה זמין.

  אולם בינתיים הבלוג של דר. דגיל ממליץ על ההרצאה הזו:

  Desiree L. Rover, medical research journalist and author, presented “Vaccinations, Weapons of Mass Destruction” on August 1, 2009 at the “State of the Planet” conference, in Amsterdam, Netherlands, put on by Groundcrew Amsterdam.

  In her talk, she outlines the information she has been researching since her son died because of the chemotherapy that he got for a cancer originating from a vaccine. She presents many facts and emphatically encourages the audience to check out those facts for themselves.

  We feel the information presented in this video is so critical to all humans that we would like to encourage you to take this video “viral.” By that we mean, please send the link of this video to family and friends… and encourage them to also pass it forward so that everyone learns about this… Only by doing so, can everyone make an informed decision

  בהרצאה עם שקופיות – ההיסטוריה של הרפואה המערבית,הסטוריית תעשיית החיסונים,
  מה החיסונים מכילים ושאלות מאתגרות מצד הצופים כלפי דזירה שלהם היא גם עונה יפה מאוד.

  http://www.youtube.com/watch?v=P8QKSMK2Ytw

  הגב לרון
 • נילי איך זה שאת צודקצ ומדויקת כל כך נילי בהתחלה ו*** (נערך ע"י מנהל האתר עקב שימוש בשפה לא נאותה) בשכל על ממבו הגמבו אנרגיה שמימית
  קופים חכמים יונקים מוכשרים שהאילומינטי החתים את נשמתם ובשרם עולם של עבדים שלא ידעו אדונם והמון
  בונים בוגדים בונים טיפשים
  הרבה הפרד ומשול
  נילי נימאס מכתות השקר זהו גונגל על תפריעי לנו לגדל שיני ושיריון

 • נילי

  שלום פרומיתאוס פרימיטיבי,

  בדבריך, בדיוק המחשת לכולנו את מה שכתבתי: "שאין מנוס מהטמטום האנושי. עוד הוכחה לכך שהאנושות נידונה לטיפשות ואבדון". זה אנשים מהסוג שלך, אשר נגועים בציניות עד לשד עצמותיהם, שבגללם העולם שלנו נראה כמו שהוא נראה. איפה אתה חושב שאתה חי? במאדים?

  אתה ההמחשה המבחילה מדוע לאנושות מגיעה להיות משועבדת. לאנשים מהסוג שלך יש מוחות מבטון ולבבות מאבן. אתה התוצר הרקוב של של המערכת הרקובה. בגלל זה אתה נשמע כמו שאתה נשמע.

  "נילי נימאס מכתות השקר זהו גונגל על תפריעי לנו לגדל שיני ושיריון".
  קולך זה קול החברה בה לצערי אני חיה, חברה אשר חולה באופן מוחלט. ואתה ההמחשה הכי מטונפת שיכולה להיות לכך.

  "העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו, לא בגלל האנשים שעושים רע, אלא בגלל אלו שלא עושים דבר בעניין." – אלברט אינשטיין

  אתה מבין אותי? ….זה אתה…בגלל אנשים קטנים כמוך. אני מכירה את הזן שלכם, אתם אוהבים להתלונן, להתקשר ולקטר ברדיו. אז תמשיך לגדל שיניים, שיהיה לך עם מה לנשוך את עצמך.

  הגב לנילי
 • הציבור בישראל לא מטומטם כמו הציבור האמריקני אז בינתיים אני לא חושב שיש מה לדאוג.

 • נילי

  Say what man?

  אתה ממחיש תקינות פוליטית. תפסיקו להיות פוליטיקלי קורקט.

  Instead saying he is crippled. We're saying he is digitally
  chalenged. Take it as an example

  1984 (באנגלית: Nineteen Eighty-Four) הוא שם הרומן הדיסטופי של ג'ורג' אורוול. בספרו מתאר אורוול חיים המתנהלים לפי ערכים טוטליטריים קיצוניים. 1984 זכה להתייחסויות שונות: יש בו ביקורת פוליטית חריפה על המשטר הקומוניסטי בברית המועצות ועל טוטליטריזם בכלל, אך היו שמצאו בו כנושא מסר מוסרי, פסיכולוגי וסוציולוגי.
  לספר ולרעיונות הגלומים בו נודעה השפעה תרבותית עצומה הניכרת עד ימינו אלה. הדיסטופיה שיצר אורוול בספר היא עולם קודר המנוהל ומפוקח באמצעים של שליטה פיזית ומנטאלית, שרבים המשטרים, הטוטליטריים והאחרים, שאינם נמנעים מלנקוט בהם. ראייתו הייחודית של אורוול את מערכת היחסים שבין היחיד לחברה, את האידאולוגיה המוצגת במערומיה, ואת תפקיד המפלגה והמדינה, יכולה להביא לראייה שונה גם של משטרים וחברות שונים לחלוטין מאלו שכתב עליהם אורוול. כך למשל, הביטוי "האח הגדול" הפך למטבע לשון, שמשמעותה מצב בו הפרט מפוקח על ידי השלטונות, המנטרים את כל צעדיו. זהו מצב שחזה אורוול בדמיונו, אך כיום יש למדינות ולגופים החפצים בכך את האמצעים הטכנולוגיים ליישם אותו במידה זו או אחרת. בנוסף טבע אורוול את המושג משטרת המחשבות שהיא משטרה חשאית שדואגת שאזרחים לא יחשבו דברים הנוגדים את המשטר. מקובל להשתמש בביטוי זה כששלטון מגביל את חופש הביטוי של אזרחיו.
  עלילת הספר והעולם המוצג בו

  הספר, שנכתב בשנת 1948 ופורסם ב-8 ביוני 1949, הוא מעין חזיון של הכותב על שנת 1984. בשנה זו העולם מחולק לשלוש מדינות־על הנלחמות זו בזו ללא הרף: אוקיאניה, המשתרעת על פני ארצות הברית, אמריקה הלטינית, האיים הבריטיים, אוסטרליה והחלק הדרומי של אפריקה, איראסיה הכוללת את ברית המועצות ואירופה היבשתית, ואיסטאסיה הכוללת את יפן, סין, קוריאה וחלק מן המדינות בהמזרח הרחוק.
  גיבור הספר, וינסטון סמית, חי ב"אוקיאניה", מדינה טוטליטרית שבה האזרחים נמצאים תחת עינו הפקוחה של "האח הגדול", שליט המפלגה. ההיסטוריה משוכתבת לפי צורכי ההנהגה, והשפה המדוברת מותאמת, והופכת לשפה הנקראת "שיחדש" (Newspeak), כך שתוגבל יכולת החשיבה של האזרחים. מטרת ה"שיחדש" היא לצמצם את אוצר המילים, תוך סילוק מונחים כ"חופש", ובד בבד ליצור מצב בו הדיבור הופך להיות פעולה אוטומטית שמקורה בגרון האנושי, ולא פעולה מנטלית שמקורה במוח. כך למשל, תרגום לשיחדש של הפסקה המפורסמת מהחוקה האמריקאית, המדברת על חופש ועל המרדף אחר האושר, הינו מילה אחת- "חשובפשע" (Thoughtcrime) – המילה המיוחדת בשיחדש לכל פעילות מנטאלית שאינה על פי עקרונות המפלגה.

  בעולם הקודר המתואר בספר, אין לאדם חופש חשיבה, הוא מצווה לפעול כפי ש"האח הגדול" רוצה, על מנת לרצות את המפלגה. מסך הטלסקרין (Telescreen) נמצא בכל פינה והאח הגדול – עינו תמיד פקוחה. כל סטייה ולו הקטנה ביותר – חיוך בלתי צפוי; הליכה לכיוון שונה מהרגיל; מחשבה המביעה ביקורת על השלטונות – תביא על המעז את יד המפלגה.
  הגיבור עובד בשיכתוב ההיסטוריה עבור המפלגה. הוא מקבל קטעי עיתונות "בעייתיים" כגון קטעים המספרים בשבחם של חברי מפלגה שלאחר מכן סרחו, "אויידו" והפכו ל"לא אנשים", כאשר במקומם יש לשתול ידיעות על הגידול הצפוי בייצור השוקולד. דווקא שם, ב"מיניסטריון האמת" מוצא וינסטון את האהבה שלו (פועלת במחלקת ייצור רומנים זעירים ופורנוגרפיה זוטא להמונים, "הפרולים", רומנים המיוצרים בידי מכונה מבלי שתיגע בהם יד אדם). ג'וליה יודעת בדיוק כמוהו, שאין העולם יכול להתקיים כמו שהוא כעת וביחד הם מנסים לשמר את אהבתם אל מול כוחה העצום של המפלגה.
  שלוש סיסמאותיה של המפלגה, המתמצתים את עקרונות ה"סוצאנג" (IngSoc), שהוא התורה השלטת, הסוציאליזם האנגלי, מוחדרות ללא הרף למוחם של התושבים:
  • מלחמה היא שלום.
  • חירות היא עבדות.
  • בערות היא כוח.

  הגב לנילי
 • נילי

  דרך אגב, התיקון הראשון לאומה האמריקאית הוא "חופש הדיבור".

  מההההההההההההה???????

  אז אני מניחה שבגלל זה יש להם מקומות במדבר שנקראים:free speech zones.

  מה קרה לעיר? לא מספיק טוב בעיר להגיד את מה שהאדם חושב.

  הם לא בהכרח מצמצמים את אוצר המילים. אבל הם בהחלט תוחמים את יכולת ההתבטאות של האזרחים. כך שכל אחד יחשוב 20 פעמים לפני שהוא אומר משהו. מה כולם אומרים היום. זה נקרא פוליטיקלי קורקט.
  משטרת המחשבות, זהו מונח שמתאר מצב שבו השלטונות מונעים מן הסרט להתבטאות כרצונו באמת.

  קח את פרידריך ניטשה למשל. הוא היה בן למשפחה לוטרנית שאביו היה דתי הדוק ונלחץ ללימודי דת, הוא פנה ללימודי פילולוגיה – שפה ובלשנות, מה שאפיין אותו היה המחלה שלו, בגיל 24 חלה במחלה שסימפטומים עולים ויורדים, כאבי בטן ועד להתפרצויות שיגעון ואת חייו סיים בבית משוגעים כמטורף.
  מחלתו הייתה בסיס הפילוסופיה שלו. מחלתו היא סוג של התנסות פילוסופית ומעולם לא יכול לגבור על הסימפטומים.
  המחלה, כך אומר ניטשה, זה הדבר הוודאי בחיים שלו, מכיוון שלשם הוא תמיד חוזר. היא מבססת את תפיסת הסבל.
  הפילוסופיה המערבית נתנה מקום חשוב לסבל, מארקס, היגל, (ככל שיגדל הקונפליקט), פרויד, אפלטון.
  הפילוסופיה המערבית תופסת את הסבל כדבר חיובי שרק יקדם אותנו. גם היום הדת משתמשת בסבל כמנוף לעולם הבא.
  לכן ישנו שינוי, בין ניטשה לשאר ההוגים, הוא עושה שימוש שונה בסבל שעד כה גרם לשינוי לטובה, אצל ניטשה הסבל אינו מקדם אונו להכרה ולתודעה טובה יותר.
  "תסבלו ואחר כך יהיה טוב" על פי ניטשה זהו בדיוק הדיכוי, זהו סוג של מנגנון שליטה בהמונים.
  התפיסה החלופית שהוא מציע היא לא לברוח מהסבל האנושי שהוא חלק בלתי נפרד מהאנושות. הוא להתמודד עם הסבל של המחלה שלו, התגברות פילוסופית, הוא מציע לנו לא לברוח מהסבל מסיבה ותוצאה, למצוא את הטוב – בהווה.
  ניטשה אומר שכל ההבטחות לגבי הסבל וחיוביות לא יקדם אותנו, ההבטחה קיימת ונמצאת אי שם, הוא ואמר לחיות את החיים בהווייתם.
  הפילוסופיה של ניטשה מתקדמת בזמן הווה.
  אם נחכה שבעתיד יהיה יותר טוב – נפספס את החיים עצמם – זה היסוד האופטימי של ניטשה.

  הפילוסופיה של ניטשה שונה ולא תומכת בקולקטיב, אינדיבידואל יישאר אינדיבידואל. ניטשה מעמיד במרכז הבמה את האני – האינדיבידואל, זה שמחוקק לעצמו את החוקים ומתנהג לגבי המציאות כאומנות.
  ניתן לחיות את החיים כסוג של יצירת אומנות שלא כפוף לשום קולקטיב.

  הטרור בתפיסה המודרנית הוא מלחמת הטוב ברע, שחור בלבן, מלחמת בני האור ובני החושך, מלחמה בין ציוויליזציות.
  יש לעקור את הרוע משורשו, טרור היה תמיד נשקו של האדם המיואש והחלש.
  פוסט מודרניזם, הטרור הוא פרי הדיכוי.
  הטרור הוא פרי הלעג של התרבות שלהם וזה מה שגורם להם להגיע לידי טרור.
  – בפוסט מודרניזם הטרור נתפס כמוצר שיצר המערב. אם האמת נמצאת אצל החזק אז היא בעירבון מוגבל, כי היא האמת של המערב בניסיון להשתלט על הדעה הרווחת, לכן האמת הזו נעמדת כביקורת. המרקיז דה סאד חשף את התשוקה של המערב כתענוג והתפוררות המחשבה. החטא עבר לשקוף, הפורנוגרפיה לעסק כלכלי.
  – התרבות שלכם ספוגה ברצון לטרור ובצימאון לאסונות כאירועי מדיה עצומים, כמיהת המערב לאסון שהוא בעצם: למוות, הטרור הוא המוצר שכולם במערב כמהים ומתרגשים ממנו. הריאליטי של החיים, האלימות. הטרור אינו של האחר מבחוץ, הוא היה בעולם המערבי מאז ומעולם. הכמיהה לממשי של תרבות המערב, לגוף, לסבל ולכאב.
  – ההנאה העצומה של התרבות הפופולארית. הפופולאריות של סרטי מאפייה, המוות התיאטראלי והקיצוני הוא כמו הטרוריסט.

  לסיכום, גיהינום קטיפתי מלא שמחת חיים, ההתאמתות פחות ממשית בחוויה אישית. גיהינום נסבל. במודרניות ישנו סוף טוב, בסוף המהפכה, הטיפול, הלימודים….התסריט אינו מציאותי ברמה הפילוסופית.

  הגב לנילי
 • רון

  “A government, big enough to give you everything you want,
  is big enough to take away everything you have”
  -Thomas Jefferson 1778

  הגב לרון
 • CRAZY HORSE

  או איך אמר אל גור "אני נתתי לכם את האינטרנט ואני גם יכול לקחת לכם אותו"

  הגב לCRAZY HORSE
 • נילי

  רון, משפט ענק.
  נכון גם לגבי בנקאים במיוחד עם ההלוואות הבזויות, שזה לא יותר שונה אם אני אלווה גולות לכל המדינה. אבל לגולות אין ערך, אז רק רגע, מה קובע או מי קובע שלנייר או מטבע יהיה ערך? שיתוף פעולה המוני. תעודת ביזיון לאינטלגנציה.

  זה בערך מסכם את העדר האינטליגנציה שעופפת את האנושות.

  "יש לנו כלכלה מדהימה", אתם יודעים מה, אני אסכם לכם את זה בכמה שורות. לא צריך ללמוד 4 שנים באוניברסיטה בשביל זה.

  יש לנו כלכלה, שכמה שיותר אני לוקחת מכדוה"א, מעבדת את החומרים הגולמיים, מייצרת דרכם מוצרים שונים, ומוכרת אותם. ככל שביזנס עושה את המחזוריות הזו מהר יותר, ככה יש לו תזרים מזומנים טוב יותר ורווחים גדולים יותר. מחפיר ומטופש עד להחריד. אבל מה עם הכדור המאובק שבו אנו חיים?

  ואני שואלת, עד מתיייייי?

  הכל חולף, שיטה כזאת לא יכולה להחזיק לנצח. יגיע יום שהכסף בסוף יאבד את ערכו, השאלה רק מתי. הרי איחוד מטבעות זה חלק מהמניעה של קריסת מטבע, כלומר ככה מנפחים את הבועה ושומרים על "ערך" מסוים של הכסף. אבל זה לא יכול להחזיק לנצח. גם אם יהיה מטבע עולמי אחיד, בסוף גם הוא יאבד מערכו מכיוון שהאוכלוסיה גדלה ובגלל האינפלציה והחוב הלאומי שבחיים לא יוחזר. זאת אומרת, נגיע יום אחד לבועה בגודל של "סופרנובה" שתתפוצץ.

  יחי הנרקיסיסט,

  הגב לנילי
 • אלדד

  אנשים אין צורך להיכנס לבהלה.
  ידוע כבר שהם רוצים להרוג כ 90 אחוז מהאנשים כי כדור הארץ לא תומך בכמות כזאת של אנשים.
  רק אם יהיה מיחזור אמיתי של משאבים האנשים יכולים להתקיים והם החליטו שהם לא רוצים כרגע מיחזור אמיתי
  אלא קודם דילול אמיתי ואח"כ אולי מיחזור אמיתי.

  זה שהם החליטו זה לא אומר שזה יקרה זה תלוי במיטוט הקונספירציה.

  עד לפני כשבוע גם אני האמנתי שקונספירציות זה לאנשים משועממים.

  נרמז כאן בתגובות שתיתכן פצצה אטומית אך הם כנראה לא מעונינים בזה כי זה הורס את הקרקע להרבה מאוד שנים.

  מניסיוני הכי חשוב בחיים זה להיות רגוע, דבר שני להיות אמיץ.

  אמיץ זה כמובן לא לקפוץ לבריכה בלי לבדוק אם יש מים אלא האומץ לעשות מה שאתה מאמין שהוא טוב לך ולאחרים.

  נראה לי שחסר למי מהאנשים כאן איזשהו סוג של שלווה/ידע רוחני. אני ממליץ על KRYON.CO.IL

  הגב לאלדד
 • אלדד

  קבלו תיקון http://www.kryon.org/1003/

  הגב לאלדד
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית