ראשי » בריאות » אתם כאן

מחסומי דרכים, חיסוני חובה, צמידי מתכת עם שבב אלקטרוני – זו התוכנית באמריקה

 • מאת מנהל הפרויקט | 2 באוגוסט 2009
 • 2,982 צפיות | 22 תגובות
עודכן לאחרונה: 4 באוקטובר 2010

שוטר לשעבר במשטרת קנזס, גרג אוונסון, מדווח שיש תוכניות מגירה למחסומי דרכים משטרתיים כדי להכריח אנשים לקבל את החיסון לשפעת החזירים.
מי שיסכים להתחסן, יקבל צמיד מתכת עם שבב אלקט' שבו ירשם שהוא מחוסן.
מי שלא, יועלה על אוטובוס וילקח למעצר.

אוונסון אומר גם שהוא מאמין שהרבה שוטרים יסרבו לשימוש בגישת "גסטאפו" כזו על אזרחים.
אנשי החוק שרוצים באמת לשמור על החוק ולעצור פושעים מסוכנים, צריכים רק לבדוק בראש הפירמידה, על העילית השלטת, אוונסון רמז.

"האם ידעתם על התוכניות להקמת מחסומי דרכים כדי לעצור את הנוסעים ולהצמיד להם צמידי מתכת עם שבב, שיכריחו אתכם לקחת את החיסון?
סרבתם? אתם תועלו על אוטובוס ותלקחו למרכזי מעצר. מה תעשו כשילדיכם לא יורשו להכנס לבתי הספר אם הם לא חוסנו? מה תעשו אם לא תורשו להגיע לעבודה בלי חיסון? קניות בסופר? כניסה לבנקים? לעלות על מטוס, רכבת."

מידע נוסף:

http://www.newswithviews.com…
http://birdflu666…/

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=1608
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

22 תגובות »

 • רון

  בקרוב – במדינה ה51

  הגב לרון
 • רון

  אנחנו רואים את "תאוריית הקונספירציה המטורפת" מתהווה למול עינינו –
  Depopulation using H1N1 (Swine Flu) Vaccines
  http://www.youtube.com/watch?v=Omn2rkKgSIk

  הגב לרון
 • the guru

  Everybody knows that the USS is a haven for national socialists
  In fact, in the immediate aftermath of WW2, while the nuremberg trials were underway, the 3 reich was lured to america to work for various agencies
  their idiotic aim is c o n t r o l and they desperately seek the latter in vain
  their methodology as always is:
  religion, drugs, diet and 12 year school curriculum  

  הגב לthe guru
 • the guru

  furthermore, any aspiring fascist ala "dr evil using the latter methodology of religion, drugs, diet and a mandatory twelve year school curriculum
  could perhaps make some progress

  if anyone yearned to control others then tampering with the food and insinuating that they need chemicals to balance an alleged international epidemiccalled "chemical imbalance
  "
  while reminding them to tithe and be obedient sheep every weekend
  as a complementary education to the daily curriculum and what do you know…

  הגב לthe guru
 • גיל

  אפשר לקבל איזשהם סימוכין לטענות של אוונסון חוץ מאשר: "אני יודע את האמת"?

  הגב לגיל
 • the guru

  gil, an aspiring fascist will not come out and spell out his agenda…
  in fact, more likely he will deny there is anything being planned and call those who connect the dots paranoids and other adjectives 

  הגב לthe guru
 • רון

  כן
  הסימוכין ישודרו היום בערוץ 2 אחרי מי רוצה להיות מליונר

  וכמובן בערוץ סי.אן.אן לאחר שהכתבים יבקשו אישור מהצבא האמריקאי
  לשדר מחוץ לטנק השועט

  הגב לרון
 • the guru

  on second thought, maybe the latter will plot out loud like the villainous cartoon characters that vocalize their intentions on the tube

  הגב לthe guru
 • חוקר ציבורי

  זהו הנשק הסודי של המעצמות כנגד התפקחות הציבור אשר גרמה למיתון העולמי … כאשר המנהיגים לא יודעים איך לעצור את המצב הם עוברים לשיטת העונש הקולקטיבי – תמות נפשי עם פלישתים … אם אנחנו לא נהנה מהטמטום של הציבור שנותן לנו לשלוט בו על ידי כסף אנו נעניש את כולם …

  כך זה נראה אומנם דמיוני אבל היום המציאות עולה על כל דמיון .

  הגב לחוקר ציבורי
 • the guru

  http://www.dailymotion.com/vid.....smurfs_ads

  If the "powers that be" were direct with enough integrity to plot aloud and respect the system of checks and balances then the media could go on vacation.

  הגב לthe guru
 • גיל

  אז מה היה לנו כאן?
  1) כולם מסתירים את האמת
  2) בכל זאת יש מישהו שמגלה את האמת
  3) אין אף אחד חוץ ממנו שיכול להגיד שמה שהוא אומר זה נכון ולספק לזה חיזוק והוכחה, למרות שלסוד כנראה יש הרבה שותפים
  5) זה כל כך סודי שמישהו שהיה שוטר פשוט בקנזס יודע את האמת, אבל עשרות אלפי שוטרים אחרים משום מה לא יודעים\שותקים
  6) בגלל שזה כל כך סודי השם והפרטים של מי שאומר את זה גלוי לעיני הכל
  7) כל אתרי הקונספירציה מדברים עליו, אז אי אפשר להגיד שמתעלמים ממנו
  8) לא נראה שמישהו רשמי מתייחס לחיוב או לשלילה לדברים שלו
  9) שפעת החזירים בינתיים "מצליחה" הרבה פחות מאשר שפעת רגילה
  10) סביר להניח שדיבורים מהסוג הזה היו בעשרים שנים האחרונות כמו חול, אבל טנקים ברחובות עדיין אין

  עכשיו אני שואל: אני מבקש לדעת מכל מי שקונה את הסיפור של אוונסון כמה זמן הוא נותן לתיאוריה שלו כפי שהיא לפני שהוא מכריז שהוא יצא נקניק? חודש? חצי שנה? שנה? מאה שנה? אף פעם? מה יהיה הקריטריון להוכיח שאוונסון טועה, לא שאוונסון צדק!

  הגב לגיל
 • the guru

  isn't it
  passe to focus on the messenger so as to distract from the message?

  הגב לthe guru
 • גיל

  גורו, השליח במקרה הזה מתנהג כמו תלמיד בבי"ס שלא הכין שיעורים ומספר שהוא כן הכין שיעורים אבל פיל שברח מהקרקס הפיל ודרך לו על המחברת. הוכחה להכנת השיעורים – אין, הוכחה לפיל שברח מהקרקס – אין, הוכחה שהפיל דרך על המחברת – אין. עכשיו המורה אמורה לקנות את זה, או שאנחנו נאשים את המורה שהיא נטפלת לשליח במקום למסר?

  הגב לגיל
 • the guru

  העיקר לדבר על הפיל ןהקרקס ולא על מה שהשליח טוען,,,

  הגב לthe guru
 • גיל

  אוקי, ניב, אז מה היה לנו כאן? (מתוקן)
  1) מישהו שטוען שיש תוכנית מגרה
  2) אף אחד לא מאשר את טענותיו
  3) אין לו הוכחה פיזית לכך
  4) יכול להיות שהתוכנית לעולם לא תצא לפועל
  5) יכול להיות שהכוונות של התוכנית הן דווקא חיוביות, אבל אוונסון פירש אותן לא נכון

  גורו, אני דווקא מקבל את ההערה שלך בהקשר של התוכן. עם זאת ראה למעלה: יש טענה – אין הוכחה. השאלה היא האם לטעון ש"הכבשה נמצאת בתוך הקופסה" זאת הוכחה לקיומה של הכבשה. הייתי מצפה מאדם רציני לבוא ולהגיד בדחילו ורחימו: "תשמעו אני מצטער, אין לי כרגע הוכחות לטענה שלי, אבל אני עובד על זה במרץ רב". במקום זה נראה שהגאווה דווקא יוצאת על זה שמדובר על סוד שאמרו רק לו ולהוכיח זה כנראה לא מה שחשוב. באמת לא ברור לי, אני אמור עכשיו לקחת כדורי ואליום כדי להירגע מהלחץ שאני אמור להיכנס אליו כתוצאה מהמאמר של אוונסון? אולי להחזיק נשק ולהיות מוכן לרע מכל שעלול לקרות בכל רגע? יש יותר אנשים שטוענים שהמשיח אוטוטו מגיע. למי להאמין? אני שואל בשיא הרצינות.

  הגב לגיל
 • אני מסכים עם הכותב

 • נילי

  יחי הדמוקרטיה…..והמשטרע. בקרוב גם אצלנו.

  בני אדם תופסים את המילה "משטרה" במשמעויות לא מדוייקות ומעוותות לגמרי. הם חושבים שהם פה בשביל "להגן עלינו". פחחחחחחחח. אז לכן, הנה קצת סדר בדברים: אתמקד יותר לגבי המדינה שלנו.

  משטרה – שמה של הכנופיה הגדולה ביותר במדינת ארה"ב (וגם בישראל), המתפרנסת בעיקר בגביית דמי הגנה ("פרוטקשן"). לרוב האירגון הוא גדול מאוד הכולל סניף בכל ישוב, החברים בכנופיה נושאים על בגדיהם סמלים מזהים וכמעט תמיד חמושים.

  במקור, המילה "משטרה" הוצעה כחידוש על ידי אליעזר בן יהודה למילה "ארנק", מלשון "שטר" על פי משקל "מקטלה". לכן זהו גם השם הראשון שיועד למדינת ישראל, על שם הארנק שהוצא מכיסם של יוזמי הקמת המדינה כדי לשחד את חברי האו"ם כדי לתמוך בהקמתה. לבסוף נבחר השם "ישראל", אך בתודעה הקולקטיבית יש שעדיין קראו לישראל "מדינת משטרה". לכן כשהכנופיה התחילה להטיל אימה על המדינה נאמר בלעג ש"הכנופייה הפכה להיות המדינה. הכנופייה הזאת היא לא כנופייה מרכזית במשטרה- היא המשטרה". תחילה שם זה הפך לשם הכנופייה בסלנג, ולאחר מכן הוא הפך לרשמי.

  לגבי המיסים. בניגוד לכנופיות מאורגנות אחרות, המתעסקות בפרוטקשן, המשטרה עושה זאת בדרך מסודרת. קיים אירגון בשם "אגף הגוויה" העוסק בהעברת דמי הגנה מכיסם של האזרחים לקופה הכללית של המדינה. משם הכסף מתחלק למספר אירגונים, ונתח גדול מאוד מה"תקציב" מועבר ישירות לידי ראשי המשטרה.

  אגף הגוויה מחליט ממי לקחת יותר וממי פחות, על פי השיקולים הכלכליים שלו. במקרים מסויימים, המשטרה לוקחת תקציב בלי לעבור דרך אגף הגוויה. כספים שהושגו בדרך זו נקראים "קנס". הרבה פעמים ה"קנסות" נלקחים על דמי מעבר בכבישים.

  לגבי הפרוטקשן. כמו כל אירגון פרוטקשן, למשטרה יש התחייבות כלפי המוגנים שלה. אנשים שמשלמים באופן קבוע יכולים להיות בטוחים שאם כנופיה אחרת תבוא אליהם לגבות כספים, אז הם יכולים לצור קשר עם משטרה. המשטרה כוללת מספר ביריונים חמושים (בעיקר באקדחים), שיכולים לבוא מיד לאחר השיחה עם הנפגע. אם האירגון שבא לתקוף את המוגנים הוא חזק מדי, אז לשוטרים יש גם קבוצה של בריונים חזקים במיוחד – יס"מ. השוטרים עושים פטרולים ליד מקומות כמו בנקים ובתי עסק גדולים, וזאת על מנת למנוע מאירגונים אחרים לשדוד את הבנקים שלהם.

  לגבי אי ציות. כמו כל אירגון פרוטקשן, משטרה נתקלת מדי פעם במקרים בהם אנשים לא מוכנים לשלם להם כסף. במקרה כזה, אגף הגוויה מודיע למשטרה על ה"עברה", והמשטרה לאחר מספר אזהרות שולחת ביריונים לטפל ב"פושעים".

  לגבי המבנה. המבנה של משטרה הוא מאוד מסודר, ובנוי בצורת "פירמידה". שר ביטחון פנים הוא האדם הכי חשוב במשטרה והוא יושב בממשלה, במטרה למנוע מהשרים אחרים לא לשלם "מיסים". ראש המשטרה יושב במשרד קריר ונעים וחותם על מסמכים. הסגנים שלו עושים את כל העבודה של אירגון ומיון כוח אדם. בכל ישוב קיים סניף משטרה, בו יש "מפקד"; כלומר, ראש הכנופיה של האזור. המפקד הוא זה ששולח את הבריונים לפעולה והוא מחליט איזו "עברה" היא יותר רצינית ודורשת יותר טיפול. כמו כן, יש למשטרה מוקד טלפוני פעיל (אשר מספרו, 100, הושג באמצעות איומים על בזק), בו כל אזרח יכול להלשין על חברו שהוא לא משלם מספיק.

  לגבי השלטת דת. השוטרים הם יהודים קיצוניים, הסוברים שיש להשליט את הדת היהודית על כל אוכלוסיית מדינת ישראל. לכן השוטרים גם מונעים מאנשים לאכול אוכל שלא על פי הדת היהודית, כמו מפרישי הפרשה. הם עוברים על מסעדות ומאיימים עליהן שיוציאו את האוכל הלא כשר מתפריטיהן, ומסמנים כל מסעדה שעברו עליה בתו הקוד "כשר". השוטרים גם מאמינים במשנתו של הרבי מילובביץ'. לכן כל שוטר בא לקרב לאחר שהוא נח כל היום, ומאמין שכך הוא יהיה מאומן. בשל כך, לשוטרים יש סכסוך מתמיד עם ערביי ישראל, והם מתנגדים להיותם בארץ ישראל. שיאו של הסכסוך היה "אירועי אוקטובר 2000", בהם השוטרים השליכו אבנים על ערבים שהפגינו וירו בהם.

  בנוסף, השוטרים גם מונעים מכירה של מוצרים שונים בשבתות וחגים. שחקן הסדרה, דרור קרן זעם על כך וטען שאין להטיל צנזורה על תכני הסדרה.

  לגבי התחבורה. בשיטה דומה, המשטרה השיגה משר התחבורה אישור להתקין על רכביה סימני זיהוי, כמו פנסים בצבע אדום וכחול ומספר רכב בצבע אדום. מטרתם היא להזכיר לאזרחים, שאם לא ישלמו בזמן, בהתחלה הם יקבלו פנסים בעיניים, ולבסוף – דמם בראשם.

  לניידות המשטרה יש שליטה אבסולוטית בכבישים. לשוטרים שמורה הזכות לעצור את כל התנועה על מנת לאפשר לעצמם להגיע הביתה מבלי להתעקב ברמזורים. כל נהג, השומע קולות של ניידת משטרה מתקרבת, חייב להאט את רכבו עד כדי עצירה מוחלטת, על מנת לאפשר לה מעבר זריז ובטוח. זכות הקדימה היא תמיד לרכב משטרה מהבהב, גם אם יש לו תמרור "עצור". המושג "מהירות מופרזת" אינו תקף לשוטרים.

  בנוסף, שוטר יכול לצאת מרכבו על מנת לשבש את כל התנועה באופן ידני, על ידי הכוונה בלתי מקצועית. כל אזרח מחוייב להשמע להוראותיו, גם אם אלו נוגדים את החוקים והתקנות (כידוע, שוטר הוא מעל לחוק). במקרה שנהג כלשהו מתנגד להכנס לצומת, בטענה שהרמזור אדום והצומת לא פנוי, או מסרב להכנס לכביש חד-סיטרי, בטענה שיש משאית שבאה מולו – לשוטר יש זכות לקנוס אותו.

  בנוסף, למשטרה יש מקומות חנייה פרטיים בכל אזור, המכונים "חניית נכים". לחניות הנכים אין שימוש ברוב המקרים, אך היחידים שמותר להם לחנות בהן הם שוטרים ונכים. כמעט תמיד חניית הנכים פנויה( כי לנכים אין כסף לקנות אוטו), אך אם שוטר ישים לב לאדם החונה בחניית נכים – אותו האדם יקבל קנס. במקרים הנדירים בהם יש נכים באזור, השוטרים יסמנו חנייה באדום לבן כסימן לכך שזוהי הטריטוריה שלהם. ישנם גם חניות בשליטת המשטרה בהן יש מתקן הנקרא "מדחן" שבעזרתו אפשר לגבות כסף מאנשים על חנייה.

  הגב לנילי
 • נילי

  ועכשיו קצת "דמוקרטיה". לכל אותם ההדיוטים או "בני בחורין" בארה"ב שחושבים שהם "חופשיים".

  מקור המילה: המילה דמוקרטיה היא צירוף של המילים דם-ו-קרטיה (שלטון),דהיינו שלטון הדם. רש"י מפרש את המילה כך:"דם- פירושו לעזאזל באנגלית". לבסוף הוחלט לשלב את שתי ההגדרות, כי העזאזל הוא גם הגיהנום.

  הדמוקרטיה כצורת שלטון: הדמוקרטיה מתבטאת גם בהיותה צורת שלטון. הדמוקרטיה באה לידי ביטוי בשלטון בכך שעל מושל המדינה מופקדת האחריות להרוג מדי שנה ילדים ולבקבק את דמם בבקבוקים. מדמם של הילדים חייבת המדינה להכין את הסוכריות המגעילות האלה בצורת תרנגולת.

  עקרונות הדמוקרטיה: קרה לכם שפעם הלכתם ברחוב, ראיתם הומלס עומד בצידי הדרך ומשתין וחשבתם לעצמכם, "מה עקרונות הדמוקרטיה"? אז הנה התשובה.

  הילול השטן, חיתוך ורידים, הכרעת הרוק, שלטון השמוק,
  ROCK N ROLL HALLELUYA

  סוגי דמוקרטיה

  דמוקרטיה ישירה: הדמוקרטיה הישירה היא צורת שלטון בה היו מעורבים קבוצות שונות של מהללי השטן ומורים למתמטיקה, שהיו רוצחים חתולים ותלמידים והיו שותים את דמם תוך כדי טקס נחמד שערכו בלילות. הדמוקרטיה הישירה מקורה באירופה, והומצאה ככל הנראה ע"י היהודים, שהיו רוצחים תינוקות נוצריים והיו שותים את הדם שלהם (ע"ע מצה). לאחר גירוש יהודי בלגיה החלו לפרוח הדמוקרטיות הראשונות בעולם, בעיקר באירופה.

  דמוקרטיה ייצוגית: הדמוקרטיה הייצוגית היא צורת שלטון שקיימת ברוב מדינות העולם המערבי. כיום, בגלל מגבלות גיי-אוגרפיות, ובגלל גודל האוכלוסייה, הוחלט שנציגי השלטון ייבחרו ע"י נציגי הדם- השטן, מלאך המוות, המורים, והפריקים. בחירת העם בפריקים כמדגם מייצג עוררה את זעם האימואים שרצו כ"כ לייצג את דמם, והצטערו שכשהם היו יוצאים בערבי שבת וחתכו את ורידיהם, הדם התבזבז לחינם, והיה יכול ללכת למטרה נעלה כזו.

  כיום…

  היכן ניתן למצוא כיום דמוקרטיות?
  בבתי ספר, במגזר הרוסי, בטרנסילבניה, בשבטים אפריקאיים, בכת השטן,
  בויטמינצ'יק, בפרסומות של ג.יפית.

  יישום הרעיון הדמוקרטי: הרעיון הדמוקרטי מיושם ב"אלמנה החברתית". האלמנה החברתית היא אלמנה ששמה ויקי כנפו, שרצחה את בעלה ושתתה את דמו, וכך התחזקה פוליטית. העם, בעיקר גוש הימין, הוסיף לה את הכינוי "החברתית" כי היא נהגה ללכת בחברה פריקית ובחברה של נשים לסביות (נשואות לגברים) מוכות שלא משלמים להן מזונות. האלמנה הייתה ידוע בשנאתה למין הגברי ורצחה כל גבר שהכירה, אפילו את שבתאי צבי. מתוך רחמיה לחברותיה המוכות היא רצחה את בעליהן ואת דמם שווקה תחת השם המוזר "ויטמינצ'יק".

  השפעות:

  בעקבות הצלחות משטרי הדמוקרטיה, הוחלט ללמד את יסודותיה בשיעורי אזרחות בתיכון. בבגרות באזרחות מוקדש פרק שלם עבורה. במהלך מבחני הבגרות התלמידים עוברים תהליך קוגנטיבי של נקרופיליה ואהבת המוות, כמו כן גם מתתמכרים באופן מוזר לפרסומותיה של ג.יפית. הוחלט פה אחד (יש לציין שהפה היה מלא בריר של סוסים דוהרים קפיטליסטים) ללמד את תחום הדמוקרטיה בחוג למדעי המדינה באוניברסיטת לטביה. שילוב תחום הדמוקרטיה באוניברסיטה השפיע על כמות רישומי הסטודנטים אליה, וההכנסות לאוניברסיטה היו עצומות. לכן מכירת התארים גדלה בהרבה, וכמוה גדל גם מספר הזונות המיובאות מלטביה לישראל. בעקבות המצאת הדמוקרטיה הוחלט לעודד את מכירות שלגוני התותי פרוטי ואת משקה התותית.

  מקווה שעשיתי קצת סדר בדברים עבורכם, קוראים יקרים.

  אולי בפעם הבאה ארחיב קצת לעומק על תקינות פוליטית, אבל זה לא הטיימינג כרגע.

  הגב לנילי
  • מיקי

   נילי , נראה לי שדרושה הבהרה של: מה מתוך דברייך נכתב ממש באופן רציני? כי לי פשוט נראה שהדברים נאמרו בציניות , בעוקצנות ובמרירות מסוימת כך לפחות לדעתי.

   הגב למיקי
 • the guru

  there is this person, she is around 90 and an expert in myth in 9 different languages.
  she writes books debunking bs and has gained in popularity.
  comparative religion can easily be re-dubbed comparative myth as disillusionment is the next best thing to believing in illusions.

  so enjoy her site and the many subjects she covers
  http://tbknews.blogspot.com/

  הגב לthe guru
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית