ראיון טלפוני בלעדי עם בארי חמיש – על רצח רבין, הסכמי אוסלו ומי עומד מאחוריהם

ראיון עם בארי חמיש. על בארי חמיש שמעתי אחרי שראיתי את הסרט "מי רצח את יצחק רבין" המבוסס על פרטים מתוך ספר באותו שם.

 • מאת מנהל הפרויקט | 7 ביולי 2009
 • 5,203 צפיות | 34 תגובות
עודכן לאחרונה: 30 באוקטובר 2010

בארי חמיש הוא עיתונאי שעבד בתקשורת בארץ במשך 30 שנה.
שמעתי עליו אחרי שראיתי את הסרט "מי רצח את יצחק רבין" המבוסס על פרטים מתוך ספר באותו שם.

אחרי רצח רבין, החל בארי לחקור את הרצח וגילה הרבה מאוד סתירות בעדויות ובמידע שנמסר לציבור.
את המידע הרב הוא אסף בספר בשם: "מי רצח את יצחק רבין".
לאחר פרסום הספר, חייו הפכו לסיוט.
הוא ומשפחתו הוטרדו ואף איימו מס' פעמים על חייו.

בראיון הוא מדבר על נושאים שונים וביניהם: אחריותו של שמעון פרס לרצח יצחק רבין, הסודות בהסכמי אוסלו, סימני שאלה לגבי השבץ של אריאל שרון ומותה של לאה רבין, התוכנית הסודית בקשר לעתידה של מדינת ישראל והקשר של הואתיקן וארה"ב לישראל.

לאחר מס' שנים בהם ניסה להפיץ בארץ את מה שגילה, הוא נאלץ לעבור לאמריקה,
שם הוא ממשיך בהרצאות ובמאמרים החושפים את האמת.
במהלך הקרירה שלו עד כה, מר חמיש כתב 14 ספרים. 9 באנגלית ו-4 בעברית.

בארי חמיש הסכים להתראיין לפרוייקט אמת אחרת, ועל כך אנו מודים לו.
בנוסף, הוא הסכים לענות על שאלות שבוודאי יתעוררו בכם לאחר שמיעת הראיון והצפיה בסרטים.
רק שאלות שישאלו בצורה מכובדת ואדיבה יתקבלו.

את השאלות והתשובות נפרסם בפוסט של הראיון בבוא הזמן.

אורכו של הראיון הטלפוני המלא הוא כ-75 דקות.
ואנו ערכנו אותו לראיון של 32 דקות.
לשמיעת הראיון לחצו כאן

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=1419
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

34 תגובות »

 • איציק

  ניב, אני מעוניין לשמוע את הראיון המלא, ולהקדיש לזה את ה-72 דקות. אודה לך מאוד
  באם תשלח לי אותו.

  הגב לאיציק
 • הי איציק.

  הדקות הנוספות בראיון לא מכילות מידע נוסף, או משהו חשוב.
  הורדתי את כל הקטעים המשעממים.

  אם אתה רוצה בכל זאת, אשמח לתת לך את הראיון המלא.

 • האיש נשמע פרנואיד ומכיון שאין לי כלים לבדוק את כל הטענות שלו אני נאלצת להתרשם מהעיסוק המצחיק שלו בחייזרים בעלי "מזימה שטנית", ומהצורה בה הוא מתחמק בראיון מכל שאלה שסותרת את טענותיו. למרבה הצער אנשים רבים הם תמימים ונוטים להאמין לכל שטות שמישהו ממציא, ואלה עומדים ליפול בפח של האיש הזה.

 • שלום שרה.

  קראי בבקשה בעיון את ההנחיות לכתיבת תגובות.
  במיוחד את הנחיה מס' 2:

  2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.

  אם יש לך שאלה למר חמיש, הנוגעת לדברים שהוא אמר בראיון, שאלי אותה בכבוד.
  מדובר באדם מבוגר ורציני.

 • גיל

  מנהל הפרוייקט, נראה לי שלך יש קריטריונים מעט מוזרים לקבוע האם מישהו רציני. למען האמת נראה לי שככל שהטיעונים שלו תמוהים יותר, כך נדמה שהוא מכובד יותר בעיניך. בהנחה שאתה לא סיינטולוג, הפסיכולוגיה והפסיכיאטריה המודרנית יודעות לסמן אנשים עם תסמיני פרנויה וסכיזופרניה, ובמידה רבה הדברים שהאיש הזה טוען מדיפים ניחוחות עזים של זה. כבר מזמן עברנו את השלב שבו אלה מילות גנאי. מי שחי תחת תחושה פרנויה תמידית הוא לא מכובד וגם לא אידיוט, אלא אדם מסכן של ממש שטיפול יכול להחזיר אותו לחיים. אני לא מרחם עליו, אני מצר על זה שאנשים נותנים לו כבוד דווקא בגלל הטיעונים המופרכים שלו. אם היה מקבל טיפול הגון, ייתכן והיה מצליח לענות על השאלות שהוא מעלה בתשובות סבירות יותר והיה עושה לכולנו שירות בעל ערך רב בהרבה. מישהו כאן בכלל קולט שיכול להיות שיגאל עמיר באמת לא רצח את רבין, אבל זה לא האילומינטי ועופרה חזה שעומדים מאחורי זה?

  הגב לגיל
 • גיל, זה לא קשור לתוכן ההודעה, זה קשור לצורה שבה מתנהלים עם מידע חדש. צריך לאמץ את השיטה המדעית לגבי כל דבר. אתה יוצא מנקודת הנחה שהבן אדם הזה לא בחר להרדף כל חייו רק על מנת לספר סיפורי מעשיות. צריך לצאת מנקודת הנחה שהממשלה תמיד משקרת, כי הפוליטיקה מנווטת על ידי בעלי הון שיש להם אינטרסים להסתיר מהציבור דברים, שכן אתה חייב להיות מושחת על מנת להפוך לעשיר. אם הממשלה הייתה פועלת על מנת לספק לכולם את צרכיהם לא היה צורך בה שתחליט מה יותר חשוב ומה פחות.

  על פי שתי ההנחות הללו, צריך להקשיב לכל אדם שיוצא נגד הממסד. אם הוא עושה זאת – יש לו סיבה טובה לכך.

  בהחלט יכול להיות שלא קיצוני ימני רצח את רבין, אלא קבוצה שלמה שחתרה תחתיו כדי שלא יהיה שלום. דבר דומה קרה ליוליוס קייסר:
  http://he.wikipedia.org/wiki/%.....7%98%D7%99

  למה אתה מסתכל על ההיסטוריה ומקבל אותה כפי שהיא אבל אתה כל כך ביקורתי על תאוריות בהווה?
  משהו השתנה בכל הזמן הזה? אנחנו עדיין בעולם שבו קבוצות ופרטים נלחמים אחד עם השני על שליטה במשאבים ו\או כוח.

  מלחמה היא עסק ריווחי מאוד. כל התעשיות מרוויחות בה מיליארדים של דולארים. יש סיבות מעולות לגורמים מסויימים להפסיק את תהליך השלום. כסף זה מניע שהוא יותר חזק ממניע דתי – הוא בא מצורך קיומי או מצורך שימור מעמדי.

 • גיל

  תום, מלים כדורבנות, אך למרבה הצער הטעות הלוגית נמצאת אצלך. אני אמחיש אז בצורה שמוכרת לכל מי שקורא עיתונים: חדשות לבקרים מתפרסם מחקר חדש "שמוכיח" משהו בסגנון של "מי שאוכל פסיפלורה יש לו סיכוי גבוה יותר להתחתן עם בלונדינית", או "נתגלה קשר בין שתיית מים מנרליים לסרטן הלבלב". כולנו קוראים ומתעצבנים על בזבוז הדיו והזמן שלנו על "מחקרים" שיופרכו ע"י מחקרים אחרים אחרי שתי דקות. ובצדק. השיטה המדעית לא נוגעת לדרך שבה אנחנו מתייחסים למידע שנותנים לנו, אלא למידע שאנחנו מעוניינים לנסות להפריך או לאשש. זה נשמע כאילו אנחנו מסכימים, אבל מה שאני אומר (ואני כמובן לא לבד) זה שחובת ההוכחה המדעית היא על הטוען ולא על המאזין. תודה לאל שלא צריך להתייחס לכל מה שיש לכל אחד להגיד. לפעמים אנחנו מפספסים ככה דברים מדהימים, אבל ב-99% מהמקרים זה פשוט מאפשר לנו לחיות.

  לגבי הממסד, אני מאתגר אותך למצוא אדם אחד במדינה שחושב שהממסד בסדר ולא גורם עוול. אתה יודע מה, אפילו ביבי יסכים איתך. אין אדם אחד במדינה שאין לו מה להגיד על זה. אז מה, נקשיב לכל הגיג של כל אדם? בודאי שלו, וגם כל אנשי הפורום כאן יודעים את זה. אבל למרבה הצער, בוחרים כאן לסנן סיפורים סבירים לטובות סיפורים שהסבירות שלהם נמוכה מאד מאד. וכל זה בשביל להרגיש מיוחדים. צר לי, אבל בארי חמיש לא הוכיח את קיומה של הקונספירציה, אלא בסה"כ עשה קישור בין ממצאים שגם אנשים אחרים הצביעו עליהם והצמיד להם סיפור שנשמע כאילו הורכב ע"י מעבד תמלילים מקולקל. מי שרוצה שיאזין לו, ומי שרוצה יילך אחריו ויחזיק לו את הגלימה. בסופו של דבר התחושה החזקה היא שהאדם אשכרה סובל. תאמין לי, אם היו רוצים לחסל אותו היו עושים את זה מזמן, ואם היו רוצים להשתיק אותו לא היה צריך לעשות איתו כלום, כי כמעט אין אף אחד שחושב שהאיש מאוזן. אם הוא באמת מרגיש נרדף ע"י רוחות רפאים אז אין לו חיים וליבי יוצא אליו אך ורק במובן הזה. מי שלא מאמין לי שיראה את "נפלאות התבונה", ויראה מה קורה למדען מבריק שאינו מטופל כהלכה ואיך העולם והוא יוצאים נשכרים בזכות הטיפול. תאר לעצמכם איזה אובדן היה אם היו מחליטים להקשיב לסיפורי הסוכנים החשאיים של פרופ' נאש במקום לתת לו לעסוק במתמטיקה.

  ואגב, בהיותי חובב פרולטריון מושבע, אפילו אני חייב להגיד ש"אתה חייב להיות מושחת בשביל להיות עשיר" זה הבל הבלים. אולי השיטה שמאפשרת פערים כאלה היא רעה ומושחתת, אבל ממש לא כל האנשים שנהנים מהשיטה הם כאלה. כמובן שאין לי לינק להוכיח את זה, ותצטרך פשוט להאמין לי (או לא).

  ועוד משהו קטן, זה שהממסד מורכב משקרנים לא אומר שאנשים מהרחוב אינם כאלה בעצמם. תחשוב על זה לפני שאתה קונה סיפור מההומלס הבא שאתה רואה.

  הגב לגיל
 • תום

  מסכים לגבי כל מה שאמרת. חוץ מהטענה ש"אתה חייב להיות מושחת בשביל להיות עשיר זה הבל הבלים" (ציטטתי אותך מצטט אותי..)

  כדי לתרום לאנושות אתה לא חייב להיות מושחת, אבל כדי להרוויח הון כספי הוא חייב להגזל מאנשים חלשים ממך – לכן זוהי התנהגות מושחתת.
  אני מדבר על שחיתות התנהגותית כללית, כלומר מעשה מרמה כלשהו.

  תוריד את המסמך הבא:
  http://tiny.cc/ZGuide
  בעמוד 15 התוצאה הזאת, של המערכת שבה אנו חיים, מפורטת בצורה טובה.

  הגב לתום
 • נועם

  ניב שלום

  כל הכבוד על האומץ…
  איפה ראית את הסרט מי רצח את יצחק רבין?
  יש אותו מתורגם?

  תודה

  הגב לנועם
 • גיל

  שמע תום, אני סוציאל-דמוקרט בנשמה, אבל לכל שיטה יש חסרונות. גם במשטרים הכי נאורים יש עשירים ויש כאלה ש"אין להם". זה ככה גם בטבע. הבעיות מתחילות כשהפערים גדולים מאד. המסמך שצירפת ארוך ולצערי אין לי זמן לעיין בו ממש. חבל לי שהוא מקושר לסרט מלא שגיאות כמו צייטגייסט, אבל אהיה נאמן לעצמי ואומר שאין בזה להוכיח שהמסמך עצמו מלא שגיאות.

  הגב לגיל
 • רון

  נועם שלום

  תקליד "רבין" בעיברית ביוטיוב ותגיע ל-
  "תיק לא סגור – רצח רבין 1"

  זה הסרט של חמיש

  הגב לרון
 • תום

  גיל, דבר ראשון: אתה לא יכול להתחמק מפערים במערכת כספית שמנציחה מחסור במשאבים (כדי להבין על מה אני מדבר תקרא את הפרק "שפע של מחסור" עמ' 12 במסמך)

  נושא שני:
  טבע האדם הוא רחוק מהערכים שמקנים לנו בחברה הקפיטליסטית.
  למעשה, בכל מה שנוגע בתפקוד חברתי (יחסינו אחד לשני) זה לגמרי תלוי בסביבה. הנה ההוכחה:

  עמים שהצליחו להשיג שפע היו בעלי ערכים שונים לגמרי. לאינדיאנים ולאמזונס היה שפע ולכן לא הייתה להם תחרות, ולא קנאה, ולא רכושנות, ולא מלחמה.

  טבע האדם, מושג ריק מתוכן שמראה אך ורק על בורותינו בקשר להתנהגות האדם, הוא לא קיים. התנהגות אנושית תלויית סביבה זה הגורם שמעצב את היחס שלנו אחד לשני. אם אין מספיק אוכל לכולם, או דלק, או כסף, אז אנשים יריבו אחד עם השני.
  אתה גם לא יכול לטעון שהמחסור במשאבים הוא מה שמניע אנשים לעשות דברים. הוא מספק תמריץ שלילי להשיג כסף, ולא לעזור לאנושות. בנוסף, רוב התורמים הכי גדולים לאנושות היו אנשים ממעמדות גבוהים שכסף זה לא היה דבר שהם היו צריכים. כלומר, חינוך ומתן כלים לילדים זה מה שמייצר אנשים פעלתנים ותורמים. בעולם שבו אין חינוך ולא נותנים לילדים כלים להסתקרן אז אתה צריך לאיים על אנשים עם אקדח כדי שהם יעבדו. כשהם מסיימים לעבוד הם אובדי עיצות. הם מרגישים שאין להם מה לעשות בעולם.
  טבע האדם הוא הסביבה שמשפיעה על האדם. אם נשנה את הסביבה בני האדם ישתנו.

  ltom89@012.net.il
  זה האימייל שלי. אפשר להמשיך להתכתב בו.
  הסרט צייטגייסט\צייטגייסט אדנדום יכול להיות מלא שגיאות. בכלליות, אם יש כאלה אנחנו לומדים מהן ומסיקים מסקנות חדשות.

  הגב לתום
 • רון

  שלום שרה חמו

  האם שר הביטחון הקנדי לשעבר
  שחושף את השתיקה והטיוח הממשלתית, ומספר על המגע עם חייזרים

  גם פרנואיד?

  (ווידאו 9.5 דקות)

  http://www.avimoas.com/ufo-new.....ister.html

  הגב לרון
 • הי נועם.
  הכנסתי את הסרט המלא של בארי חמיש
  לדף הראיון.
  אתה יכול לראות את כל החלקים משם.

 • גיל

  (הנודניק חזר): להזכיר לך, רון, אברהם הירשזון, גונן שגב, אריה דרעי ושלמה בניזרי כולם היו שרים בממשלות ישראל. אני לא הייתי קונה מהם לחם, אז אתה פתאום מוכן לקנות משר הבטחון הקנדי לשעבר את הסיפור שלו? למה בעצם? כי הוא מספר משהו שמחניף לאמונות שלך? כמובן שיש סיכוי מסוים (אפסי לדעתי) שהוא אומר את האמת, אבל ממתי זה שהוא פוליטיקאי תורם לאמינות שלו (ועוד כאן??)?

  הגב לגיל
 • השוטרת של המשטר העולמי החדש.

  אז אסור להאמין לו כי הוא פוליטיקאי?
  יש כמרים שקרנים למינהם…אז אסור להאמין לכומר?
  בין בעלי מקצוע יש שקרנים ז"א שאסור להאמין לבעלי מקצוע…

  הגב להשוטרת של המשטר העולמי החדש.
 • רון

  הוא לא לבד…
  היי – מעל 400 אישי מוסדות ממשלתיים וצבאיים מעידים קבל עם ועידה שהממשלה מסתירה את אמת העב"מים והקשר עם חייזרים ב –
  http://www.disclosureproject.org/

  ודרך אגב – החשיפה שלהם היא לא בשביל הוויכוח הפילוסופי עם יש חייזרים או לא – אלא מטרתם פרקטית

  הם טוענים שהגורמים המעורבים גונזים ומסתירים טכנולוגיות שהם קיבלו ו"לקחו" מהחייזרים – שיכולים לפתור את כל בעיית האנרגייה של כדוה"א
  על זה הם נלחמים

  עם איך שאתה מגיב…
  קשה למיינד שלך לעקל – איך יכול להיות כזה שקר גדול וכבודו לא מודע לכך – זה הרי מעליב

  הגב לרון
 • רון

  רון פול הוא פוליטיקאי, ואני מאמין לו –
  http://www.youtube.com/watch?v=A6a9549ZeqQ

  שכחת איך להבדיל בין הרע לטוב ?
  זו רק שאלה של בחירה

  הגב לרון
 • רון

  ואם זה מעניין אותך:
  זה הוידאו הראשון שמשך את תשומת ליבי לכל נושא העב"מים.(והאמת – הפיל את לסתי)

  וויליאם ביל קופר שחוסל בנבמבר 2001

  מתאר בפרוטרוט את ההיסטוריה בין הממשלה לבין נושא החייזרים ב60 השנים האחרונות
  התמונה לא הכי טובה אבל הסאונד מעולה

  http://video.google.com/videop.....#038;dur=3

  הגב לרון
 • רון

  הסיקור שלו מתחיל בדקה 3.33

  הגב לרון
 • דוד

  ספציפית לגבי המקרה של רבין, רב הנסתר על הגלוי, וראיתי את כל השאלות של בארי חמיש וכמו כן שאלות נוספות ומעולות, מסוג של מה עשה הצלם שם ולמה לו להתמקד ב"נהג של אביב גפן" שזה בערך כמו לצלם את בעלה של שרון סטון לדוגמה… וכלה ב"למה הבחור שמפניה, לא ישב בכלא? הרי היה לו מידע מושלם ! " בקיצור , אולי אין לי מושג מה הרקע מאוחרי הסיפור, אבל להבדיל מכמה תגובות פה, אנשים ל-א ט-י-פ-ש-י-ם ואת זה כדאי שתפנימו. אני אישית לא מאמין לעניין שיגאל עמיר רצח אותו, מישהו צעק סרק סרק, כי היה מתוכנן כנראה שיהיה אכן סרק, אבל כנראה הפילו אותו בפח, ולא חשוב אם הוא ירה את הכדורים או מישהו ירה מאוחר יותר !
  לכל הכותבים, זו פעם ראשונה שלי באתר, ואני חושב שכן ירבו דברים כאלה, כי באמת, מה שרשום בעיתון או מה שמופיע בטלוויזיה, לרוב מסונן על ידי המנהל מערכת שמושפע מהבוס שלו שמשלם לו משכורת ומשלם גם למישהו בכיר בממשל ששולט בו, בגלל אינטרסים משותפים של השניים…ואני לא מדבר על חברי כנסת טיפשים שעושים גיחה ל4 שנים בשביל לדפוק קופה ולהרגיש בשמיים, כי הם תת רמה ולא בשביל קומבינה בסדר גודל כזה, אבל כמו שאמרתי, אין לי מושג לסיבה האמיתית, אבל לי ברור כשמש, רבין היה איש עם זמן "קצוב" מרגע שמישהו או קבוצת אנשים כבר החליטו לגביו. יגאל עמיר…היה אמור לקבל כמה שנים בלבד על ניסיון רצח, סכום כספי, ולהתחפף מהמדינה…זה וודאי מה שהוא חשב שזאת העיסקה…הוא ידע למה הוא נכנס, רק לא ידע שכבר עשו עליו קומבינה של הפוך על הפוך.
  בקיצור אנשים< אל תהיו תמימים או טיפשים או עיוורים.

  הגב לדוד
 • גיל

  עוד מילה לגבי סנטורים ומה המילה שלהם לפעמים שווה
  Seriously? Arizona State Senator Sylvia Allen says, “Earth is 6,000 years old”
  http://www.examiner.com/x-6665.....-years-old

  לגבי ביל קופר, הוא חוסל ע"י כוחות הביטחון המקומיים לאחר שירה לעבר עובר אורח. באמת לא נראה לי שלאנשים שחוסלו יש יותר קרדיט מלאלו החיים, בטח לא במקרים כאלה. לפי ההיגיון הזה כל מה שאמר אלפרון נכון.

  הגב לגיל
 • אסף

  יש לי שאלה רצינית, אם זה עדיין תופס.
  אני משאר שניב כבר יודע פחות או יותר לאיזה כיוון היא תהיה, אבל אני רוצה להצהיר שאני לא למדתי את הנושא של רבין לעומק, ואני לא עומד להתלהם כאן עם ראיות לכך שזה לא נכון, כי אני פשוט לא יכול לדעת.
  תיאוריית הקונספירציה בנוגע לרבין יוצרת פרדוקס.
  אנחנו אמורים להאמין שיגאל עמיר ירה יריות בלנקס על רבין, רק כדי שירו בו אח"כ באוטו, אם הבנתי נכון את הסדר הכרונולוגי של מה שנרמז פה.
  זה ללא ספק שם את יגאל עמיר בנעליים של אחד מהקונספירציה, במילים אחרות, יגאל עמיר איז אין און איט. במילים אחרות- יגאל עמיר לוקח חלק בקונספירציה שמטרתה לרצוח את רבין. זה לא לוקח אותנו רחוק, אבל עדיין:
  אז למה בעצם לסבך ולתת לו אקדחי סרק, במקום לתת לו אקדח חם כדי שירצח את רבין?
  ועוד שאלה, אני משאר שבאחד הספרים יש כבר הסבר לזה אבל שוב- לא למדתי את הנושא לעומק: איך המאבטח של רבין נפצע, אם יגאל עמיר לא ירה כדורים חיים?

  הגב לאסף
 • רון

  לגבי ביל קופר, הוא חוסל ע"י כוחות הביטחון המקומיים לאחר שירה לעבר עובר אורח

  מי אומר את זה המשטרה?

  איך אתה משווה בינו לבין עבריין בשם אלפרון

  שמעת את איש הקונגרס רון פול ?

  אתה לא רואה את הלינקים , לא באמת איכפת לך אתה סתם משתעשע לך

  ולכן כאן נגמר הדיון בינינו

  הגב לרון
 • חמי

  למרות שהפוסט אינו חדש, אני מוסיף פה קישור מעניין שקשור לעיניין. קטע מתוך החקירה של יגאל עמיר

  http://www.youtube.com/watch?v.....onspil.com

  הגב לחמי
 • תודה לרון על הקישור לדברי שר הביטחון הקנדי לשעבר. מכיון שאין לי כלים לדעת מי דובר אמת אני נאלצת להעזר באינטואיציה (אנחנו הנשים, נוטות להסתמך על זה לפעמים יותר מדי). השר הקנדי נשמע לי אמין ורציני ולמרבה הפלא הוא אינו מייחס לחייזרים כוונות זדוניות. אולי הוא ממציא ואולי דובר אמת, אבל לתחושתי אינו סובל מתסביך רדיפה. הוא מעלה אפשרות סבירה שאנשי צבא קודם יורים ואחר כך חושבים, מה לעשות, לכך מאמנים אותם. הוא דורש שקיפות שכולנו מעונינים בה אך מכיון שהוא אדם נבון הוא מבין שלאנשי השלטון יש לפעמים צורך מוגזם "להגן" עלינו ממידע ולפעמים יש לכך סיבות נלוזות.

 • איציק

  חמי תודה. קטע חשוב מאוד.

  הגב לאיציק
 • CRAZY HORSE

  "להזכיר לך, רון, אברהם הירשזון, גונן שגב, אריה דרעי ושלמה בניזרי כולם היו שרים בממשלות ישראל. אני לא הייתי קונה מהם לחם" גם לפני עשרים שנה לא היית קונה? חכם אחרי אה?

  "אז למה בעצם לסבך ולתת לו אקדחי סרק, במקום לתת לו אקדח חם כדי שירצח את רבין?"
  יגאל אמיר חשב שהוא מחזיק אקדח חם ובדיעבד לא ידע שהאקדח טעון כדורי סרק, מי שתכנן את השיטה כנראה לא היה בטוח שהביצוע יהיה מושלם או שמישהו אחר יפגע או שיחליט פתאום לפגוע בפרס, וככה יצא שעיר לעזאעזל.

  הגב לCRAZY HORSE
 • רון

  התכוונת "להזכיר לך, גיל" ולא רון

  הגב לרון
 • CRAZY HORSE

  זה חלק מציטוט תגובה 16

  הגב לCRAZY HORSE
 • גיל

  קרייזי, אני לא חכם אחרי. כשמצטטים כאן גורמים רשמיים, שלא לדבר על פוליטיים, שאומרים משהו שלא מוצא חן בעיניך, בעיני רון וכו', אז ברור שבהגדרה אסור להאמין להם. אבל אם הם אומרים את מה שרצית לשמוע פתאום יש יוצאי דופן. זאת בדיוק חוכמה לאחר מעשה. אני מוכן קטגורית להקשיב לכל פוליטיקאי או לא להקשיב לאף פוליטיקאי, אבל אתה ורון משנים את חוקי המשחק מתי שנוח לכם.

  הגב לגיל
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית