ראשי » היסטוריה ודת » אתם כאן

הציונות והיהדות במלחמה

מה שלא ידעתי הוא שגם להרצל, לבן-גוריון ולזאב ז'בוטינסקי; שעד היום החשבתי אותם כאנשים נאורים, חוזי המדינה ובוניה, אנשים שיש להעריך; יש מהמשותף עם הבורות הנאצית, הרצחניות המוסלמית, והחושך הקאתולי.

 • מאת מנהל הפרויקט | 13 ביוני 2009
 • 6,405 צפיות | 87 תגובות
עודכן לאחרונה: 16 באפריל 2012

אם אמונה באלוהים, ביוצר המציאות והחלום או בנשמה נצחית מאפיינת אדם דתי, אז אני מחשיב עצמי כדתי. למרות שאני מעדיף להסתכל על האמונה הזו לא כעל אמונה דתית אלא כעל אמונה רוחנית.
בעיניי, דת היא רוחניות צבועה.
יותר מדי הרג, רצח, השמדה, שלילת זכויות האחר, כפייה של דוגמות, צרות עין, פחד ושנאה נובעים מהפרשנות של הידע הטהור שנמצא בבסיס הדתות הגדולות – היהדות, הנצרות והאיסלאם.
את ההתקלקלות של הדת המחיש בצורה ברורה ישו כאשר הרס את דוכני החלפנים בבית המקדש. אני חושב שהוא צדק. ואני חושב שהנצרות היום היא צל חיוור של הרוחניות המקורית של ישו.
למרות כל זאת, אין כל ספק שהדתיות היהודית היתה אחד מגורמי השנאה שהוציא אנשים מדעתם וגרמה להשמדתם של מיליוני יהודים. אדם עם זקן, כובע מצחיק וגלימה שחורה גרם לשדי הפחד לצאת ממחבואם והיטלר ניצל זאת עד תום.

מה שלא ידעתי הוא שגם להרצל, לבן-גוריון ולזאב ז'בוטינסקי; שעד היום החשבתי אותם כאנשים נאורים, חוזי המדינה ובוניה, אנשים שיש להעריך; יש מהמשותף עם הבורות הנאצית, הרצחניות המוסלמית, והחושך הקאתולי.

אני רוצה להבהיר שאני מסתייג מחלק מהדברים שמוצגים בסרט.
ברור שיש בו אלמנטים של החזרה בתשובה ואני מקווה שהצופים בו ידעו לסנן את המוץ הדתי מתבן המידע שמוצג בו.
אך אם תצפו בו בחשיבה פתוחה וביקורתית, בטוחתני שהראיה והחשיבה שלכם, על האנשים שרחובות רבים כ"כ קרויים על שמם במדינת ישראל, חוזי המדינה ובוניה, תשתנה.

לצפיה בסרט

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=1283
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

87 תגובות »

 • רון

  אחי הנה לינק לסרט בחתיכה אחת –

  http://video.google.com/videop.....#038;emb=1

  ובנוסף, מי שרוצה ללכת צעד נוסף בנושא זה ולראות את החיבור לקונספירציה העולמית:
  לינק למאמר מאתר קונספיל –

  http://conspil.com/2008/11/23/shabi/

  הגב לרון
 • רון

  וברשותך תקן את השם ישו לישוע

  ישו זהו מילת הגנאי שהרבנים נתנו לבן עמינו ישוע
  ראשי תיבות – ימח שמו וזיכרו

  הגב לרון
 • abc

  ישו איננה מילת גנאי. הדבקת הגנאי לשם ישו בא בתקופה האחרונה ולא היה מאז ומתמיד. ישו זה שמו התלמודי של ישוע ומשם השם הזה השתרש. אין קשר בין ישו לגנאי הראשי תיבות שהדביקו לשם הזה. ד"א, רק שתדע לך שבאיטלקית שמו של ישוע הוא Iesu = ישו, להבדיל מ Iesus = ישוע.

  הגב לabc
 • אסף

  יהודים משיחיים קוראים לישו ישוע, לא?

  הגב לאסף
 • אבנר

  שלום רב,
  את הסרט אני מכיר כבר לפני כחדשיים – ולמרות שהפרטים מדהימים, לא נפלתי מהכיסא. אותם אנטישממים שהקימו את המדינה לא רצו כאן מדינת יהודים, וזה כבר מזמן ברור.
  הסיבה שזה ברור לי הינה פשוטה – אני בתהליך חזרה בתשובה כבר יותר משנתיים, וההתקרבות לאמת נותנת לאדם כלים חדים לזהות שקר וצביעות.
  אז למה אני מגיב ?.. פשוט צורמת לי הבורות של אדם (ניב כהן) שמציג כאן אתר להראות את האמת מאחרי הצביעות. בורות בקשר לעם היהודי הנצחי אליו הוא שייך. אני יודע מאין באה הבורות – אני הייתי שם. שום דבר לא חדש ולא מפתיע. אתה כמעט נוגע באמת (אבחנה מדויקת לגבי חורבן בית המקדש..) אבל עדיין מלא רפש שהוזרק למוחך שנים רבות ע"י "מעצבי דעת הקהל " בישראל. אותם מעצבים, תמיד חילונים, שמאלנים ו"נאורים". אלו פעלו ופועלים בשרות אותו הרצל וממשיכי דרכו פה בארץ הקודש – שהמטרה לבנות מדינה "נאורה" ללא יהדות וללא אמונה (חוץ מהאמונה של "כוחי ועוצם ידי", אותה אמונה שהייתה נר לרגלי הנאצים, ימ"ש).
  מהמשפט "שהדתיות היהודית היתה אחד מגורמי השנאה שהוציא אנשים מדעתם וגרמה להשמדתם של מיליוני יהודים. אדם עם זקן, כובע מצחיק וגלימה שחורה גרם לשדי הפחד לצאת ממחבואם והיטלר ניצל זאת עד תום" – ברור שאין לך ולו מושג קלוש מי הם היהודים, ובמיוחדהחרדים. קצת היסטוריה – את היהודים תמיד שנאו ורדפו. בזמן שהסתגרו בדתם, בזמן שיצאו לרחובות והתערבו בגויים, כאשר רצו להתבולל וגם כאשר דבקו באמונתם (אינקוויזיציה). ההסטוריה מוכיחה שאין שום קשר למה שכתבת. דרך אגב, תגובתם המטורפת של הנאצים באה דווקא אחרי נסיונות התבוללות בלתי פוסקים (נסיונות פתאטיים, יש לומר) של היהודים בגרמניה בפרט – החל מתקופת משה מנדלסון – במשך 200 שנה. אם אתה אדם מאמין – וודאי ברורה אי שביעות רצונו של אל עליון מהתבוללות בניו, ואם אתה מאמין בכוח האדם – פשוט וברור שהגויים לא רוצים אותנו בתוכם -לא עם מעיל מצחיק וזקן ולא עם משקפיים עגולים וקוקו.
  בברכה לך ולשאר אחינו היהודים שתצא במהרה מעבדות לחרות.

  הגב לאבנר
 • ועוד משהו,
  זה שאני מנסה להציג את האמת מאחורי השקרים, או לפחות להתקרב אליה
  לא אומר שאני לא בבורות בעצמי בהרבה מאוד תחומים.

  אני מנסה ללמוד כמה שאפשר.

 • אבנר

  אהבתי את תשובותיך הכנות..
  אם באמת אתה רוצה ללמוד על העם שלך (לא מערוץ 2, אותו העפתי לכל הרוחות מביתי לפני כשנתיים.. ולו רק למען חופש המחשבה של ילדי.. ובלי קשר לדת..) – אני ממליץ על האתר הבא: http://akadamya.fav.co.il
  בקשר לשנאה ליהודים, הנושא הוא עמוק מאד.. אבל אם אתה מתעקש להישאר בתחום פיזי והסברים אקדמיים – פשוט הוא ששונאים את השונה ואת המוצלח. קנאה וצרות עין הינה גורם משמעותי לשנאת חינם (ובשלבים מתקדמים – רצח, התעללות והרג).
  מה שאני אומר – שלטון האדם תמיד כושל בכל הדורות, קומוניזם (גם הגירסה הרכה שלו בארץ בצורת קיבוץ..) נכשל והביא לרצח של עשרות מיליונים, על קפיטליזם מראה באתר הזה ואין מה להוסיף, נאציזם היה גם ניסיון, וכן הלאה. כל צורות השלטון הידועות הינם בעיקר תחפושות לתאוות השיעבוד שיש לאדם על זולתו. היהודים ותורתם מציעים משהו אחר, אבל הוא מבוסס על אמונה והעובדה שהאדם הוא לא בעל הבית בעולם הזה.

  הגב לאבנר
 • חוקר ציבורי

  אז עכשי והאהאמת המכוארת מתגלה לנו – ואכן אנו רואים את התוצאות השאלה מה אנו עושים היום כדי לתקן את הדברים ולאחד את העם כולו ללא הבדלי דת מין וגזע .

  הגב לחוקר ציבורי
 • מישהוא

  גם אני הרגשתי קרוב לאמת אחרי שקראתי ספרים וצפיתי בסרטים של גורדון מקסוול……

  http://www.dailymotion.com/vid....._lifestyle

  הגב למישהוא
 • מישהוא

  עוד נקודת מבט על "ציונות" …….

  http://www.youtube.com/watch?v=ZfMwK0kCccI

  הגב למישהוא
 • מישהוא

  עוד נושא שלא תילמדו בשיעורי היסטוריה…….

  http://www.savethemales.ca/030203.html

  מה האימפליקציה שהציונים היו כל כך יהירים בכדי להכחיד קהילה שהיתה קיימת 2500 שנים?

  הגב למישהוא
 • מישהוא

  טוב לדעת מה לדאיוויד אייק יש להגיד על הקמת ישראל

  http://www.bibliotecapleyades......free04.htm

  הגב למישהוא
 • מישהוא

  טוב לדעת גם מה לפריטס ספרינגמייר יש להגיד על הקמת ישראל – (הסופר יושב כרגע בכלא מכוון שהוא נוגע באמת)

  http://www.theforbiddenknowled.....odline.htm

  הגב למישהוא
 • מישהוא

  מגן דוד איננו סמל יהודי!

  ממליץ לכולכם לחקור מה משמעותו ולמה הוא נמצא על הדגל של ישראל. –

  הגב למישהוא
 • abc

  ועל סמך מה קבעת שהוא איננו סמל יהודי? זאת אומרת, ברור לי שבמקור הסמל הזה בא מהודו ומהאיזור שם ולכן במקור זה לא סמל יהודי אבל בשלב מסוים הוא הפך להיות סמל של היהדות – גם יהודי אשכנז וגם יהודי המזרח ראו במגן דוד סמל יהודי. זה ברור שלסמל הזה יש משמעויות *נוספות*… זה כמו שתגיד שהסהר הוא לא סמל של האיסלאם וזה נכון, הסהר הוא סמל פאגני אבל הפך להיות סמל של האיסלאם ואותו הדבר לגבי הצלב בנצרות.

  הגב לabc
 • מישהוא

  אלברט פייק, הגורו של הבונים החופשים, ניבא ב1871 שמלחמת העולם השלישית תפרוץ בין הציונים ובין העולם המוסלמי.
  לפני שציונות היתה אפילו קיימת!
  ציונות זו המצאה של הNWO!

  חפשו בגוגל albert pike zionism

  הגב למישהוא
 • מישהוא

  מגן דוד הינו סמל של כת השטן!
  ואחת ממשמעותיו הוא 666

  יהודים מזרחיים אף פעם לא הישתמשו בו כסמל

  יש לך גישה לגוגל – חקור את הנושא

  הגב למישהוא
  • מחפש אמת

   סמל ה"מגן דוד" הופיע לראשונה בהקשר יהודי בחפירות ארכאולוגיות כבר בתקופת הברונזה (תקופת הברונזה אשר החלה במזרח התיכון בשנת 3,300 לפני הספירה, כלומר לפני כ-5,000 שנה), "מגן דוד" הופיע גם במאה השביעית לפני הספירה (לפני כ-2,700 שנה) בחותם יהודי שנמצא בצידון, כמו כן נמצא בחפירות גזר, כפר נחום, על מטבעות, במספר בתי כנסת עתיקים בארץ ישראל בתקופת הבית השני ואחריה —– בעתיקות מגידו נמצא "מגן דוד" מצוייר על קיר. לפי פרופ' מיכאל אקוסטה "חתך הזהב": ה"מגן דוד" מן השנים 874-853 לפני הספירה מיוחס לתקופת *אחאב מלך ישראל (הממלכה היתה מחולקת ל-2: ממלכת יהודה וממלכת ישראל), כלומר: לפני כ-2800 שנה, דהיינו: מספר דורות אחרי שלמה המלך אשר חי לפני כ-3000 שנה.

   הגב למחפש אמת
 • רון

  לא רק הודו.
  ראיתם פעם את הדגל של הממלכה המוסלמית מהמאה ה13 באיזור אנטליה?
  ת'פדל –

  http://en.wikipedia.org/wiki/Beylik_of_Karaman

  הגב לרון
 • abc

  מישהוא, בסמל המגן דוד השתמשו גם ההודים ואחרים, מה הקשר לכת השטן? אני לא יודע לגבי כת השטן, אולי כן אולי לא, מה שאני כן יודע שהסמל של כת השטן הוא בעל 5 חודים, כמו זה: http://www.echoesofenoch.org/Pentagram.jpg

  אני מכיר יהודים מזרחיים ואני יודע שהמגן דוד היה בשימוש אצל *חלק* המזרחיים, לפחות אצל חלק מהם כמו שלא כל האשכנזים בהכרח השתמשו בו גם, היו קהילות יהודיות שהשתמשו בסמל הזה ליהדות והיו קהילות שלא…

  אני יודע שהמגן דוד הוא גם מהסמלים של הבונים החופשיים ושיש לו משמעויות נוספות אבל במקור הוא בא מאזור הודו נידמה לי אבל יכול מאוד להיות שעקרונית אתה צודק.

  הגב לabc
 • אורי

  כת השטן זו סתם הנפצה של ילדים שרוצים לשרוף חתולות…
  כנסיית השטן הראשונה היא לא דבר עתיק בכלל אלא קמה בשנת 1966
  השטן הייתה דמות מטפורית להפך מהכנסייה וההגדרה שלהם לטוב…
  הפאנטגרם והמגן דוד הם סמלים הרבה יותר עתיקים ונמצאים בהרבה דתות ועמים
  הפנטאגרם מסמל את חמישה אלמנטים (מים, אש אדמה אוויר ורוח – spirit)
  הוא אינו סמל שלילי צרתו היא צורת גוף האדם עם ידים פרוסות.
  הכנסייה השטניסטית השתמשה בסמל הזה והפכה אותו (כלמר שהחוד למטה)
  כלמר היפוך האלמטים והאדם…
  את המגן דוד אפשר למצוא כמעט בכל דת בעולם בצורה כזו או אחרת
  הדתות הגדלות מתייחסות אליו כמגן דוד שבא מדוד ושלמה,
  אפשר למצוא אותו את ההודים שמסמל להם מצב מדיטציה מושלם
  אצל הוויקנים (דת נאו-פאגנית – wicca) זה סמל אנרגטי בעל יכלות הגנה
  שמסמל את עיקרון כמו שלמעלה כך למטה (שדרך אגב זה גם עיקרון קבלי..)
  בקיצור אי אפשר באמת לדעת מאיפה דברים באים…
  אבל מה שבטוח שלאף אחד אין בלעדיות על שום דבר בעולם הזה…

  הגב לאורי
 • אבנר

  המקור היהודי למגן דוד:
  http://www.kingdavidstory.com/.....spx?part=1

  אלא אם מתעקשים ללכת לרעות בשדות זרים..

  הגב לאבנר
 • abc

  לגבי הסרט,לגבי הסרט, יש לציין שהסרט הזה מאתר "שופר" של אמנון יצחק. מאחורי האתר עומדים מחזירים בתשובה חרדים וחלקם אולי אנטי ציונים או רוצים במדינת הלכה. האם מישהו בדק שהציטוטים המובאים בסרט מדויקים או לא הוצאו מהקשרם? בכל מקרה, זה לא שאני מפקפק, ככל הנראה הדברים שהובאו בסרט מדויקים ולמען האמת הסרט הזה לא חידש לי יותר מדי, ידעתי פחות או יותר שלציונות יש גם צד אפל וידוע שהמפעל הציוני מיישר קו עם ה- NWO והוא למעשה בובה שלהם ונשלט על ידיהם (אתם לא חושבים כך?).
  רק לא הבנתי מה הבעיה עם זה שמדינת ישראל הוקמה על בסיס חילוני ולא על בסיס דתי? אם כבר הקימו את המדינה הזאת, זה עדיף שהיא נוצרה על בסיס חילוני ולא דתי אחרת היתה פה תאוקרטיה דתית. שנאת החרדים היא דבר פסול, כל סוג של שנאה פסולה! אבל השאלה היא איפה עדיף לחיות, בתאוקרטיה? (כמו איראן, ערב הסעודית או אפגניסטן של הטליבאן?)
  ואבנר, הייתי מבקש ממך לא לזלזל בחילונים, שמאלנים ונאורים. היה נדמה לי שראיתי נימת זלזול והתנשאות בדבריך כלפיהם.

  ושוב לגבי הסרט, מצאתי כמה תגובות מעניינות לסרט
  http://www.flix.co.il/tapuz/sh.....?m=1290225
  שימו לב לתגובות של cyoni87 ושל elad2040
  חשבתי יעניין אתכם לקרוא לכן הבאתי

  הגב לabc
  • תודה על המידע abc.
   ידעתי שהסרט נעשה ע"י הרב אמנון יצחק אבל זה לא משנה ולכן לא ציינתי זאת.
   הציטוטים מהיומן של הרצל נבדקו ואומתו (עד כמה שאפשר לאמת מבלי לראות את היומן באופן אישי…)

   הבעיה היא לא עם העובדה שהמדינה הוקמה על-בסיס חילוני
   אלא שבתהליך הקמת המדינה נעשו עוולות רבות ע"י אותם אלו שלמדנו להעריץ.
   והעובדה שהמידע הזה לא נלמד בבתי הספר.

 • אבנר

  ל ABC,
  אני חלילה לא מזלזל באף אחד. אני הייתי חילוני 40 שנה, ודמיינתי להנאתי גם שאני נאור..
  אני אנסה לומר משהו בלי לנסות להחזיר בתשובה אף אחד.. כל מה שרוב החילונים, ואני בינהם, יודעים על היהדות ויהודים – הוזרק לנו דרך הצינור העכור של התקשורת (השמאלנית, מה לעשות..) והממסד החילוני בישראל. החינוך בארץ – גם החילוני וגם הממלכתי דתי, עוצב ע"י משרד חינוך ששם לו מטרה להעביר את העולים מדתם – כלומר – לימודים על בסיס שקרים.
  זו עובדה. אין מה לעשות. עכשיו, אם משהו חפץ באמת כולה, ואני חושב שמי שמגיע לאתר החשוב הזה נופל בקטגוריה – רק הגיוני והוגן לבדוק לעומק את התרבות של העם שלך. כמו אמרתי אין זילזול – הרי אחים אנחנו. אני רק מיצר על כך שכל כך הרבה אנשים טובים מהלכים בחושך מוחלט. זה שהם עבדים – אפשר למצוא באתר הזה..:)
  אני יצאתי לחופשי – לפחות מחשבתית.

  הגב לאבנר
 • abc

  'נאורות' היא מכלול של דברים,

  אני חקרתי דתות ומצטער, לא השתכנעתי. אני חושב שהדת – כל דת – היא רמאות וכוח לשליטה בהמונים והולכתם שולל. אני מציע לך לחקור בצורה אובייקטיבית על מקורן של הדתות המונותאיסטיות ולגלות שהן מבוססות על הפגאניזם ומושפעות ממנו, משם הם קיבלו לא מעט אלמנטים.

  אני לא חושב שאני מהלך בחושך בגלל שאני לא מאמין בדת ואני דווקא חושב שעבדי הדת הם עבדים ולא מודעים לזה, אבל זו רק דעתי. אין לי בעיה עם דת כל עוד זה לא מגיע לרמה שזה מטמטם את השכל והופך אנשים לזומבים פאנאטיים נטולי מחשבה רחבה, כל עוד זה לא מגיע לרמה של כפייה והשלטת תאוקרטיה על הכלל. אבל הבעיה היא כשדת ואנשיה מגיעים לעמדות מפתח הם מתחילים להשתולל (כמו אפגניסטן של הטליבאן לדוגמה) ואז מתחיל הבלגן וזה מגיע למצב לא טוב.

  הגב לabc
 • The guru

  herzls' trust could definitely sue hitlers trust for plagiarism since the latter pasted and copied judenstat.

  הגב לThe guru
 • אבנר

  לפני שמתחילים להשוות דתות – צריך לומר שהדתות שמתבססות על יחודיות\אחדות הבורא יצאו מתוך היהדות והעתיקו ממנה (בלי משקפיים טובות, יש לומר..). על שאר הדתות אין מה לדבר כי מדובר בעבודת אלילים (הינדו, בודהא, וכן הלאה…).
  המדע היום יודע ומוכיח, שהיקום נוצר, ובכלל בלי להיכנס לענין של בריאה ובורא, ע"י כוח אחד ויחיד. כל מבנה האטומים, קוואנטים וכן הלאה מראה זאת בברור.
  אז אם אפשר להתחיל מזה שיש בורא אחד לעולם – טוב. אם לא – ואנחנו מאמינים באבולוציה (שגם צריכה בינת על לתכנונה..) – אני מציע לבדוק מה המדע באמת אומר על זה. מסכת השקרים והטיית הניסויים בנושא יכולה לככב באתר הנוכחי.
  הנצרות היום היא בעיקר קונצרן ענק לשליטה ותעשיית כסף. מה גם שהאמונה שהאל ה"זקן" כביכול יצא ל"פנסיה" ומינה את הבן המוצלח ,שלא ממש נולד, לאל חדש.. הייתה מעלה גיחוך אם לא מיליוני היהודים שנרצחו בשמו. השם הוא ישוע, והיה תלמיד חכם בין התנאים במשנה – ונודה. תפס קריזה, ופרש. (הנצרות התנתקה מהיהדות 200 אח"כ).
  האיסלאם מבוסס על התנ"ך, רק האל התחרט שבחר בבנייצחק ויעקב, והמיר אותם בבני ישמאעל, שהם הרבה יותר מוסריים, נעימים ושטופי אהבת האדם – כמו שאנו רואים היום.
  נשארנו עם היהדות. היהודים הביאו לעולם את האמונה באל אחד, את השבת (6 ימי עבודה), מוסר עליון, כבוד לאישה (אם אתה חושב שהנוצרים מכבדים אישה או האמריקנים – תפתח את העיתונים הרשמיים במדור "הכרויות".. זה לפני שפתחנו את הטלויזיה – שם האישה מוצגת כ"פרס"..).
  להשוות את עמנו או את היהדות לדתות אחרות פשוט בלתי אפשרי. יש 613 מצוות יהדות, אינספור סייגים והכוונות ע"מ ל"יישר" את האדם ולהפוך אותו ליותר מקוף. בנצרות אין ממש התחייבויות כך שכבר אמרנו שלא סופרים. האיסלאם יותר רציני בכוונה – אבל היישום כושל.. אמנם האיסלאם הביא ברכה לעולם במאות עברו – אבל במבחן בזמו כשל. העולם יכול להסתדר בלעדיו.
  אחזור להערה של ABC, "מגיע לרמה שזה מטמטם את השכל והופך אנשים לזומבים פאנאטיים נטולי מחשבה רחבה". לא אומר שום תגובה, כדי שלא אחשד כמזלזל, רק אוסיף קטע קטן ממאמר על התרבות המערבית מאתר שציינתי למעלה:
  "התרבות המערבית יצרה מכבסה ענקית המכניסה את כל הדחפים והרצונות לצורה חיצונית מדומה של רציונל, בזמן שאנו נתונים במערבולת ענקית של טקסים, אמונות טפלות, עיוות נתונים, והפקרות מוסרית. הכל מנומק בלוגיקה המערבית, המנתחת הכל באזמל הכאילו מדעי, מרגשות ותודעה, ועד הכח שמאחורי כחות הטבע. כך מחליפה התרבות המערבית, מגוון של אמונות, המאפשרות בחירה לאיש הפרטי, באמונה טפלה אחת גדולה הכופה את עצמה על אנושות שלמה, ואינה מאפשרת הבחנה ובחירה בין טוב ורע, ובין אמת ושקר."
  עד כאן. אני אמנם עבד. אבל לבורא נעלה ממני. לא עבד לבני אדם, לא לכסף (משתדל) וגם לא לתאוותי. לא עבר לאופנה חולפת ולא עבר מוסכמות חברתיות שיתחלפו חדשות לבקרים.

  הגב לאבנר
 • רון

  אבנר כנותך נוגעת ללב (ברצינות)
  אולם סיקרנת אותי

  תוכל בבקשה לפרט מדוע
  "על שאר הדתות אין מה לדבר כי מדובר בעבודת אלילים"
  לדוגמא – בודהיזם ג'איניזם סיקיזם (אין דת כזו הינדואיזם זהו תאור כללי
  שנתנו המערביים שקראו לכל הדתות מדרום לנהר הסינדו – הינדואיזם)

  בתודה מראש

  הגב לרון
 • רון

  בשבילי הרב וויס מנטורי קרטא יהודי אמיתי – איזה אומץ.

  על הציונות

  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

  הגב לרון
 • מישהוא

  המציאות הרבה יותר גרועה ממה שהסרט מתיימר לגלות.

  הקמת המדינה היהודית – כיביכול – היא דוגמא מעולה לדיאלקטיקה הגאלית – בעיה, תגובה. פתרון.

  אותם כוחות שהציעו את הפתרון -מדינה יהודית – היו אותם כוחות שהינדסו את הבעיות, שואה, פוגרומים, ואפילו משפט דרייפוס (כן גם זה בויים!).

  שום הומלס לא מגיע להיות מנהיג של אומה מבלי שאנשים בעלי עוצמה ירצו לראות אותו שם – עובדה שרוב המבקרים באתר זה ערים לה – מקווה. היטלר מומן על ידי רוטשליד, וורברג, שייף, רוקפלור, בוש הסבא, האליטה האמרקאית וגם ציונים בארץ הקודש (תשאלו את לוי אשכול ובן-גוריון). הNWO אם תרצו.

  מבקרים באתר זה גם ערים לעובדה לכח שיש לתיקשרות,( שנמצאת ברשות של מספר מאוד מצומצם של אנשים) בלבנות פולטיקאים, בלשרוף פוליטיקאים, ובהינדוס המציאות שרוב האנשים מדמינים…..
  למה התיקשורת בוחרת להיתמקד רק במועמדים מסוימים – אם זה בישראל או ארה"ב?
  זה היה די ברור מי היו בחירי ליבם של הNWO בבחירות האחרונות בארה"ב.

  בכל אופן העיתונות בגרמניה בזמנו של היטלר היתה נמצאת בשליטה של רוטשילד ווורברג והם שיווקו את היטלר לציבור הגרמני. אם הוא לא היה מקבל סיקור תיקשורתי הוא לא היה נבחר!
  אותם אנשים גם הינדסו את המפולת הכלכלית שנתנה לנאצים את העילה לעלות לשילטון בגרמניה.

  ממליץ לכולכם לחקור את הנושא באינטרנט (קשה לעיקול במיוחד לאנשים שעברו שטיפת מוח בידי משרד החינוך) – אפשר למצוא סיקור טוב של הנושא בספריו האחרונים של דאיוויד אייק.

  הגב למישהוא
 • מישהוא

  חיקרו גם למה מגן דוד מופיע על הדגל של ישראל.

  הגב למישהוא
 • אבנר

  לרון,
  הנחת היסוד שלי היא שבני אדם עם מינימום אינטלגנציה לא יכולים לקבל שיש הרבה יצורי על שמחלקים בינהם את העבודה בשליטה בעולם.. (ובחלק מהמקרים, כמו יון, מחלקים בינהם את הנשים, וגם רבים בינהם..) זו בקיצור נמרץ עבודת אלילים. על פסלים וכדומה אני חושב שלא צריך להרחיב. ההינדו (או מה שזה לא יהיה..) יש לו כמה מאות אלילים, כל אחד אחראי על משהו – גשם, שמש, גדילת עשבים, לידת תינוקות, פילים וכן הלאה.. סטודנט שנה א' בביולוגיה כבר יאחד לך 200 אלילים לרב-אליל אחד. הוקינג ומקסוול הבינו שיש אחדות אחת של כל הכוחות ביקום – רק לא הצליחו להוכיח עדין. (דרך אגב, זה כבר ידוע שהמדע "מוכיח" עובדות שכבר היו ידועות לחז"ל אלפי שנים – דוגמא אחת: חז"ל ידעו על כדוריות הארץ, וגם כתבו זאת 1500 בערך לפני גאלילאו.. )
  ההרמוניה המופלאה ביקום ויחסי הגומלין המושלמים מצביעים על בורא יחיד. דוד המלך אומר "השמים מספרים כבוד אל – ומעשה ידיו מגיד הרקיע" .. כלומר: מספיקה התבוננות ביקום, כדי לראות שמציאות הבורא זועקת ממנו. רוב האנשים לדעתי מקבלים זאת – אך לא ממש מודים, כי אם אתה איש אמת – אתה מבין שיש משמעות להכרה נזו – שהעולם אינו בבעלות האדם. יש בעל בית קצת יותר רציני.
  לכן השאלה היא בין הדתות המאמינות בבורא יחיד.

  הגב לאבנר
 • The guru

  "העולם אינו בבעלות האדם"…אתה יכול לספק הוכחה?
  אם ברצינות יש מן בעל בית אז הוא כנראה סדיסט ששולל אמונה ממנו.
  התירוץ באמונה מתחיל מקביעה שלכל דבר יש סיבה.
  ז"א, היבשת נוצרה ע"י משהו…כי ככה זה בטבע.
  אבל משהו היה צריך ליצור ת'משהו הזה…ועד כה אף אחד לא לוקח אחריות.

  הגב לThe guru
 • רון

  אבנר ,עם כל הכבוד לא ענית לי
  בודהיזם ג'איניזם סיקיזם אין בהם אפילו "אליל" אחד

  יש לי מן תחושה שאתה דוחף את דתות המזרח תחת השטיח כי אתה לא יכול "להתמודד" מולם אלא רק נגד דתות המערב שכמובן באו אחרי והושפעו מהיהדות.

  הגב לרון
 • רון

  "העולם אינו בבעלות האדם"…אתה יכול לספק הוכחה?
  שאל את תושבי העיר פומפיי

  הגב לרון
 • אבנר

  האמת , רון, קטונתי. אני בעצמי משוכנע מעבר לכל ספק בזיוף של דתות המזרח. עצם זה שהן מציגות רעיונות נשגבים (באמת) ודרכים לחיים טובים – עושה בעיה, כי נגד רע מוחלט – קל להוכיח. רע בתחפושת – מטעה.
  ברשותך וברשות מנהל האתר, אצרף שני סרטים של טובים וחכמים ממני, שמסבירים את הענין הרבה יותר טוב:
  http://www.hidabroot.org/Media.....ediaID=714

  http://www.hidabroot.org/Media.....diaID=9397

  (דרך אגב, בודהיזם זה לא אמונה בבודהא, אדם נפלא מן הסתם, אבל בן תמותה כמונו בדיוק ?..)

  הגב לאבנר
 • abc

  "לפני שמתחילים להשוות דתות – צריך לומר שהדתות שמתבססות על יחודיות\אחדות הבורא יצאו מתוך היהדות והעתיקו ממנה (בלי משקפיים טובות, יש לומר..). על שאר הדתות אין מה לדבר כי מדובר בעבודת אלילים (הינדו, בודהא, וכן הלאה…)."

  גם היהדות יצאה מתוך דתות אחרות והעתיקה מהן. למעשה, דתות לא נוצרות יש מאין אלא יש מיש. דתות הושפעו ונטלו רעיונות אחת מהשניה. תחקור על סיפור גן עדן, קין והבל, נוח והמבול ואחרים – אתה חושב שהסיפורים האלה 'אותנטיים' שניתנו למשה בהר סיני? תחושב שוב, אתה טועה. כדאי שתתחיל לחקור מאיפה באים הסיפורים האלה, אתה תופתע לגלות. רק אתן לך רמז: התרבויות והמיתולוגיות של מסופוטמיה ומצרים (בין היתר).
  למעשה, כל הדתות המונותיאיסטיות הושפעו מאלילות – דת ישראל הקדומה והיהדות התלמודית הן מיקס של אלילות מסופוטמית, מצרית וכנענית יחד עם רעיון האל האחד, הנצרות היא מיקס של אלילות רומית יחד עם רעיון האל האחד, האיסלאם הוא מיקס של אלילות ערבית יחד עם רעיון האל האחד.
  דבר נוסף שאני לא מצליח להבין הוא למה אין מה לדבר על שאר הדתות? בגלל שהן עבודת אלילים? מה ההבדל בין להאמין באל אחד לבין להאמין בכמה אלים? ואני לא מקבל את הטענה שאם אדם הוא אינטליגנטי אז הוא לא יאמין שיש אלילים שמחלקים ביניהם את השליטה בעולם. באותה מידה אני יכול לומר שאם יש אדם אינטליגנטי אז הוא יבין שאין אלוהים/אלים. מה הקשר? למען האמת, האמונה בכמה אלים למאמיניה הגיונית לא פחות מהאמונה המונותאיסטית. לא שאני מאמין באלים ובהקשר הזה אצטט לך משהו מעניין: "כשתבין למה אתה שולל את כל שאר האלים האפשריים, תבין למה אני שולל את שלך." (סטפן רוברטס)

  "הנצרות היום היא בעיקר קונצרן ענק לשליטה ותעשיית כסף. מה גם שהאמונה שהאל ה"זקן" כביכול יצא ל"פנסיה" ומינה את הבן המוצלח ,שלא ממש נולד, לאל חדש.. הייתה מעלה גיחוך אם לא מיליוני היהודים שנרצחו בשמו. השם הוא ישוע, והיה תלמיד חכם בין התנאים במשנה – ונודה. תפס קריזה, ופרש. (הנצרות התנתקה מהיהדות 200 אח"כ).
  האיסלאם מבוסס על התנ"ך, רק האל התחרט שבחר בבנייצחק ויעקב, והמיר אותם בבני ישמאעל, שהם הרבה יותר מוסריים, נעימים ושטופי אהבת האדם – כמו שאנו רואים היום."

  קודם כל, כבר על ההתחלה אתה טועה. כל הדתות הן קונצרן לשליטה. דבר שני, תעשיית כסף יש בכל הדתות המונותיאיסטיות (וזה כולל את היהדות) וסביר להניח שגם בדתות הפולותאיסטיות. אנשי הדת והמטיפים למיניהם לא עושים כסף על חשבון מאמיניהם? לא מנצלים את תמימותם? לא מנצלים את התלהבותם הדתית כך שיהיה קל לתמרן בהם ולהוליכם שולל? נו באמת.
  וחוץ מזה, הפגנת פה בורות בקשר לנצרות ולאיסלאם, מה שאומר שאתה לא ממש מכיר את התאולוגיה שלהם.

  "להשוות את עמנו או את היהדות לדתות אחרות פשוט בלתי אפשרי. יש 613 מצוות יהדות, אינספור סייגים והכוונות ע"מ ל"יישר" את האדם ולהפוך אותו ליותר מקוף. בנצרות אין ממש התחייבויות כך שכבר אמרנו שלא סופרים. האיסלאם יותר רציני בכוונה – אבל היישום כושל.. אמנם האיסלאם הביא ברכה לעולם במאות עברו – אבל במבחן בזמו כשל. העולם יכול להסתדר בלעדיו."

  להשוות את היהדות לדתות אחרות זה פשוט ואפשרי. גם אין שום סיבה שלא. היהדות היא דת כמו כל הדתות ויש לחקור אותה כמו שחוקרים את כל הדתות והיא דומה לדתות אחרות מבחינה עקרונית וגם שונה מהם כמו שכל הדתות שונות אחת מהשניה. בנצרות אין ממש התחייבות? הנה, אתה טועה. היישום באיסלאם כושל? ממתי? אני דווקא רואה במקומות שונים בעולם המוסלמי שמיישמים יותר מדי את השריעה (ההלכה המוסלמית)… כמו למשל באיזורים שבטיים. (והתאוקרטיה הדתית חוגגת.)

  ו"הידברות"/"שופר" (ואתרים להחזרה בתשובה של דתות אחרות) לדעתי אלה לא מקורות טובים כל כך לינוק מהם מידע וידע, ככה סתם שתדע…

  אני עדיין חושב כמו שכתבתי לך בהודעה הקודמת, מעבר לזה אין לי יותר מדי מה לומר עוד.

  הגב לabc
 • The guru

  הי רון.
  המשפט "עולם אינו בבעלות האדם"…אתה יכול לספק הוכחה"…היה תגובה לקביעה שיש איזושהו "אל" ששומר מלמעלה.
  העובדה שאין כזה דבר ברורה…אך למרות זאת יתכן שיש משהו שמתיימר לשלוט בתהיליכים עלי האדמות…
  יתכן ומה שנקרא מציאות זה simulated reality וכולנו גרים באקווריום ב- inner earth

  הגב לThe guru
 • אבנר

  עוד תגובה קטנה, ל ABC, אם כבר נסחפתי לויכוח הזה..
  אני גר כבר 8 שנים בארה"ב, ומכיר נוצרים טוב מאד. לבוא יום ראשון לכנסיה, לנאוף ואז להתוודות – לא ממש עבודה קשה..
  אני לא ממש מבין למה אני צריך להסתמך על מחקרים (ממומנים ע"י בעלי אינטרסים..) – ולהתעלם מהעובדה שספר התורה היהודי קיים אצל כל העדות – אשכנזים ותימנים, מרוקנים ופרסים, שחיו ללא קשר בינהם אלפי שנים, קיים בדיוק אותו דבר ברמה של אותיות. מאחר ואתה חוקר יותר טוב ממני, אשאיר לך לבדוק כמה גירסאות יש ל"ברית החדשה" או ל"קוראן".
  אין לי יותר מה לומר. אני מבין אותך ושכמוך טוב מאוד – כאמור, דשדשתי בביצה הזו זמן רב, ונלחמתי שנים רבות בדעות ה"חשוכות" של החרדים.. יש לי בת, ואני רוצה לחנך אותה שתקח את שרה ורחל אימנו בתור מודל, ולא ילדות רעשניות ששרות ערומות על הבמה.
  אם אני טועה, לפחות אתן לילדי חיים נורמליים ולא אתן להם להגיע לגיל עשרים שכבר שום דבר לא מרגש אותם.
  בברכה והצלחה לכולם.

  הגב לאבנר
 • רון

  היי אבנר
  כל דת הינה זיוף לאחר חזרת נשמת המייסד חזרה לבראו
  לצערינו זו דרכו של עולם

  כשהבעש"ט היה בחיים החסידות לא היתה זיוף
  כשישוע מנצרת היה בחיים הנצרות לא היתה מזוייפת
  כשבודהה היה בחיים בודהיזם לא היה מזוייף
  כשאושו היה בחיים ניאו-סניאס לא היה זיוף

  זהו כל מה שאומר בנושא

  הגב לרון
 • רותי

  הדיון בדבר "אמיתות" הדת היהודית נראה לי אפעס מאוד מוגבל בהתגלגלות הנוכחית שלו. במיוחד כיום כשהפרשנות היחידה שנתפסת סביבנו היא זו של הרבנות, שהיא חלק אינטגרלי מהמימסד, הקפיטליזם ושאר בישין.
  דברו איתי על יהדות כשיתחדש הסנהדרין. וגם אז אני בטח אהיה בררנית, כי הדיבור שלי עם בורא עולם הוא קרוב וטוב ואני לא לגמרי סומכת על אלו שרוצים לקחת על עצמם את מלאכת התיווך בתמורה לשיעבוד נשמתי.

  אבל רציתי לספר משהו אחר: יש ספר, מדהים לדעתי, מהטובים שקראתי אי פעם, "יומני קלמפרר". אלו יומנים של ויקטור קלמפרר, אקדמאי, חוקר וסופר בתחום של היסטוריה וסיפרות אירופאית. הוא חי בגרמניה, וביומנים מספר על היומיומיות של השואה. אלו לא סיפורים על תאי גזים וגדרות חשמליות, הוא לא היה במחנה ריכוז. אלו סיפורים על היום יום. על עוד חוק קטן שצץ ועוד איסור קטן על יהודים. מאוד שווה לקרוא. הוא עצמו, אגב, התנצר הרבה לפני עליית היטלר לשלטון אבל את היטלר לא עניינה הדת אלא הלאום. המוצא. ולמרות שקלמפרר עצמו ראה עצמו מזוהה עם התרבות הגרמנית הרבה יותר מאשר עם השטריימל, ואף היה נשוי לאשה ארית (ובזכות כך ניצל) בכל זאת לא פסחו עליו החוקים וההגבלות. אבל מה שרציתי לספר הוא שבאמצע כל התקופה הנוראית ההיא, בזמן אמת, הוא כתב שאין לדעתו הבדל רב בין הנאצים לציונים, אלה וגם אלה בוחנים אדם לפי הלאום והמוצא שלו ולא לפי האדם שהוא והבחירות שלו.

  וזה מדהים בעיני שיהודי בגרמניה בסוף שנות השלושים יכול להיות בעל ראייה כל כך מפוקחת.

  הציונות, בעיניי, היא עוד כלי של המערב הקפיטליסטי. עוד פיסת אדמה כבושה ועוד עבדים. כל קשר לאידאולוגיה הוא תועלתני בלבד. בסך הכל דרך נוספת לדאוג לכך שהעשירים יתעשרו והעניים יהיו יותר עניים.

  סליחה על הנאום 🙂

  הגב לרותי
 • abc

  תראה אבנר, האמת שגם אני לא רציתי להסחף לויכוח הזה אבל איכשהו נסחפנו לתוכו אז אומר משהו על מה שכתבת…

  אתה כותב "אני גר כבר 8 שנים בארה"ב, ומכיר נוצרים טוב מאד. לבוא יום ראשון לכנסיה, לנאוף ואז להתוודות – לא ממש עבודה קשה.."

  זהו שנצרות היא "עבודה קשה" לא פחות מיהדות ואיסלאם, גם בה יש נורמות וחוקים, אתה אומר לנאוף ואז להתוודות כאילו שניאוף הוא דבר מותר בנצרות וזה לא נכון. ישוע למשל החמיר לפי הכתוב בברית החדשה עם הניאוף והרחיב את ההגדרה שלה כשקבע שאפילו גירושין הם ניאוף. המעניין הוא שהנצרות בשונה מהיהדות והאיסלאם רואה ביחסי מין במסגרת נישואין כ*סוג* של רע הכרחי – על מנת להעמיד צאצאים. לכן להציג את זה כאילו "נאפת והתוודת וזהו" זאת תמונה לא מדויקת לגבי הנצרות, לפחות בזרמים הראשיים שלה (לא יודע מה קורה בזרמים הלא ראשיים).

  "אני לא ממש מבין למה אני צריך להסתמך על מחקרים (ממומנים ע"י בעלי אינטרסים..)"

  לומר שכ-ל המחקרים ממומנים ע"י בעלי אינטרסים זה לא מדויק. אתה לא צריך להסתמך על מחקרים בצורה עיוורת אלא לבדוק מחקרים מכל מיני כיוונים, מה אומרים מנגד, מה אומרים בכלל וכו' – פשוט להיות חושב וביקורתי כי ברור שיש מחקרים מסוימים שמוצגים בכוונה ע"י אינטרסנטים שונים מסיבותיהם שלהם.

  "ולהתעלם מהעובדה שספר התורה היהודי קיים אצל כל העדות – אשכנזים ותימנים, מרוקנים ופרסים, שחיו ללא קשר בינהם אלפי שנים, קיים בדיוק אותו דבר ברמה של אותיות. מאחר ואתה חוקר יותר טוב ממני, אשאיר לך לבדוק כמה גירסאות יש ל"ברית החדשה" או ל"קוראן"."

  זהו שזה לא נכון לומר שספר התורה אצל כל העדות הוא בדיוק אותו דבר עד לרמה של אותיות. בעצם הוא כמעט אותו הדבר אצל כל העדות – האשכנזים ויהודי המזרח – מלבד אצל התימנים. אתה בטח יודע שיש הבדל קטן בין התורה של יהודי תימן לשאר ספרי התורה של שאר העדות ברמת האותיות (למשל כתיב מלא וחסר). אתן לך דוגמא אחת: בספר בראשית (ט, 29) כתוב אצל כל העדות "ויהי כל ימי נח" אבל בספר התורה התימני כתוב: "ויהיו כל ימי נח". ההבדל במילה ויהי/ויהיו – אות שנוספת. זאת סתם דוגמא אחת כדי להמחיש את מה שאמרתי.
  בטח שמעת גם על ההבדלים המסוימים בין כתב יד לנינגרד והמסורה. חוץ מזה אתה מתעלם מנוסח תרגום השבעים שבעצם מעיד שנוסח המצע העברי שהיה מול המתרגם ליוונית היה קצת שונה מנוסח המסורה. ויש גם את מגילות מדבר יהודה וקומראן שמעידות על נוסחאות קצת שונים מנוסח המסורה. כל אלה מעידים שהיו מספר נוסחאות לטקסטים של התנ"ך ומתוכם בסופו של דבר עשו קאנון רשמי ונוסח אחיד הוא נוסח המסורה.
  אותו הדבר בנצרות – לברית החדשה יש כמה נוסחאות שונים, שמתוכם יש נוסח אחד שהוא נחשב לרשמי והוא נקרא הנוסח הביזנטי.
  אותו הדבר לגבי האיסלאם – אבל מה? לקוראן אין ממש בנמצא נוסחאות אחרים, אבל זה לא אומר שלא היו כאלה. למשל קראתי פעם שעל הקירות הקדומים יותר של מסגד אלאקצה נמצאו פסוקים מסוימים שנוסחתם שונה מעט מהנוסח הקוראני. צריך לזכור שהקוראן בשונה מהתנ"ך והברית החדשה הוא יצירה של אדם אחד מוחמד (אבל המוסלמים כמובן דוחים את זה ואומרים מאללה, הוא אמנם לא כתב אותה בעצמו כי לא ידע קרוא וכתוב אך הכתיב אותה לחסידיו ואמר שזה ניתן לו מאללה), שנוסחה בפרק זמן מסוים וקצר יחסית. איסוף הטקסטים של הקוראן ועריכתם לכדי ספר אחד החלה מיד לאחר מות מוחמד על ידי אבו באכר אבל אז הוא מת ויורשו עומר היה עסוק מידי במלחמות הכיבושים מכדי להתעסק בזה ולכן המשיך עות'מן היורש השלישי והוא זה שערך את הקוראן לכדי הגירסה הסופית שלו בשנת 650 לספירה, מה שאומר ש-18 שנה לאחר מות מוחמד כבר היתה גירסה אחידה לקוראן, תוך פרק זמן קצר מאוד יחסית. זה אומר שלא היו גרסאות אחרות? לא. כן היו, אבל לאחר שהקוראן נחתם על ידי עות'מן הוא דאג להשמיד (לשרוף) את כל שאר הגרסאות האחרות של הקוראן שהיו בידי חסידיו של מוחמד וכך נשארה בעיקר גרסה אחת. אבל היו גרסאות אחרות וככל הנראה נשארו שרידים מאוד מסוימים מהם.
  לכן, כפי שאתה רואה בעניין הגרסאות ככה זה בכל הדתות ואין אחידות אחת מוחלטת וזהו.

  ואני אסיים בזה שאני אומר שלמרות שאני לא אדם דתי או מאמין אבל אני מבין אנשים כמוך שרוצים להאמין בדת ובאלוהים וזה גורם להרגיש שאתה לא לבד ויש מי שמנהל את העולם ומשגיח על כל האנושות. אני מבין את זה ומי שרוצה בבקשה, הרי אמרתי ואומר שוב, אין לי בעיה עם רוחניות או דת, יש לי בעיות עקרוניות וספציפיות וכתבתי לך אותם באחת התגובות למעלה. אני אישית לא מאמין בדת ואין לי בעיה שאחרים יאמינו, זאת זכותם הרי, רק קח בחשבון את מה שכתבתי למעלה על מה שאני מתנגד לו בדת ורואה כדברים לא טובים שיש בדת וזהו, מעבר לזה ומעבר למה שכתבתי פה אין לי מה להוסיף עוד. יש רק להוסיף שמוסר הוא מעבר לדת, הוא לא מוגבל רק אליו, אנשים לא דתיים ולא מאמינים יכולים להיות מוסריים ואנשים דתיים יכולים לא להיות כאלה. יש ויש, גם מהצד האחד וגם מהצד האחר.

  בהצלחה גם לך.

  הגב לabc
 • אבנר

  יש שתי הבדלים בתורה, אחת זו שציינת והשנייה "פצוע דכה" מול "פצוע דכא". אין יותר. גירסאות ה"ברית החדשה" באזור ה 150 אלף.. (השינויים שתורה אינן גירסאות – הם טעויות קטנות , ולאור הפיזור ומה שהיהודים עברו..)
  בכל אופן, אני חושב שאתה לא ממש מנסה להתמודד אם השאלות – אתה צודק שצריך אמונה כדי להתאמץ ולבדוק אותה באמת. על מוסר אנושי כבר כתבתי – ואתה צודק שיש הרבה (המון) אנשים מוסריים ולא מאמינים. הנאצים חשבו שהם מוסריים – למה צריך לבזבז זמן על החלש , במקום להשקיע בחזק ולהתקדם. והם התקדמו – כולם יודעים לאן. ולא אחזור על עצמי לגבי מוסריות אנושיות נוספות.. (תרבות המזרח ?.. שמעת על הסחר באיברים של סינים – אותם קונים אמריקנים מוסריים מאד ועשירים מאד ?.. מדובר על סינים בריאים מאד – רק לא בצד הנכון.. תחשוב בהגינות – ואז תיזכר בהתקפות התקשורת בישראל המוסרית על דתיים שסרבו להכשיר רצח למען תרומת איברים. רק דוגמא נוספת איך "מוסר אנושי" לא מחזיק מים..)
  אני יכול להגיד משהו שימצא חן בעינך: מי שמאמין, לא צריך הרבה הוכחות. מי שלא מאמין – לא יעזרו שום הוכחות.
  אז למה אני כותב ?.. אתה יהודי, ואני מאמין שאנחנו קשורים וערבים זה לזה. אם תרצה או לא – נשמה יש לך.

  הגב לאבנר
  • דניאל

   אבנר, אבוד. חבל לנסות. האתר הזה בעייתי. יותר מדי בעייתי. מערבבים יותר מידי בין הטוב לבין הרע. טקטיקה ידועה על מנת לבלבל אנשים טובים. הסטרא אחרא לעולם אינו מציע את הסבל, הוא מציע את הסבל במסווה. הוא מציע לאדם קופסה, הפתעה עטופה בנייר צלופן… ולגבי מה שיש בפנים, אתה כבר יודע. יש פה דיסאינפורמציה מכוונת. דברים טובים ונכונים עם הרבה זבל. זה לדעתי מעורבב יחד בכוונה. ישנן משנות סדורות. רק מי ילך לבדוק שהכל תקין, אמין ואמיתי מאלף ועד תו? מספרים לנו תיאוריות בלא שנוכל לבדוק את אמיתותן. יש לנו את התורה, וכל מה שמחוץ לה, הבל. אני מתכוון כמובן לתורה בגויים ולא לחכמה בגויים.

   הגב לדניאל
   • אלדד

    ספר התנ"ך מיושן ולא רלוונטי.
    החלשים והמיואשים מאמינים בו אמונה עיוורת.
    בעידן החדש האדם עובד בשיתוף פעולה עם אלוהים ולא רק
    מתפלל ומחכה לניסים(כמו לדוגמה העוף במדבר שהשביע את
    רעב בני ישראל).

    העליה בהיצמדות לדת בזמן האחרון נובעת אך מרק מפחד
    מהמצב הקשה(הכלכלי בעיקר) ומחוסר יכולת למצוא פיתרון.
    אין כאן מגמה ארוכת טווח וכאשר המצב יהיה טוב הדת
    תינטש כמו נעל ישנה.

    הגב לאלדד
    • דניאל

     אלדד, כתוב: "אם השם לא ישמור עיר שוא שקד שומר". כתוב גם בהבדלה של מוצ"ש "שים ברכה רוחה והצלחה בכל מעשה ידינו". הפסוק הראשון אומר שאין פעולה למטה שאינה מגובה מלמעלה, ויחד עם זאת, פעולה שמגובה מלמעלה אך ללא פעולה מלמטה גם כן לא אפשרית. מדובר על הדדיות בין חומר לרוח. אתה מכיר ודאי רבים שמשתדלים מאוד ולא מצליחים. נכון? יחד עם זאת, מי שיתפלל וישב ללא מעשה, גם כן לא יצליח. הפסקה שהבאתי מההבדלה אומרת שהשם ישים ברכה רווחה והצלחה, אך במעשה ידינו. כלומר, אם לא נעשה מעשה בידינו, לא יהיה לשם איפה לשים ברכה רווחה והצלחה.
     זוהי ההשקפה היהודית הרשמית היחידה. לפיכך, התורה אינה ספר למיואשים חלשים אלא לאנשים שיוזמים ועושים. לזה התורה מחנכת. היא רק אומרת, זכרו שלא הכל "כוחי ועוצם ידי". התורה מחנכת לעשיה ויוזמה אך גם לצניעות.יוצא מכך שלא רק בעידן החדש שלך, האדם עובד בשיתוף פעולה עם אלוהים, אלא מאז ומתמיד, מאז שנכתב הפסוק, מאז שמבדילים בין קודש לחול. הדת לא תנטש, השפעת הדת והתרחבותה אינה זמנית כמו שנדמה לכמה אנשים. אבל אל פחד. הדת היא חיובית. דרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום.

     הגב לדניאל
     • אלדד

      אז איך אתה מסביר את זה שכל כך הרבה חרדים רק לומדים תורה והנשים עובדות?
      לפי אותו היגיון שני בני הזוג היו אמורים גם לעשות
      וגם להתפלל (או כל פעילות דתית אחרת) שווה בשווה.

      הגב לאלדד
      • דניאל

       נו טוב, אלדד, אם אתה יודע שאתה מקבל מלגה מהמדינה או מתורם או משניהם, אז דאגת למקור הכנסה. לא אמרתי שלימוד תורה הוא מקור פרנסה פרודוקטיבי, אולי היה יאה שהם ישלבו פרנסה, אך עליך לזכור כי אחוז מסויים (ואינו מתווכח כרגע על איזה אחוז) אמור להקדיש את חייו ללימוד מקורות תרבותינו. כלומר, זו מטרה נעלה בפני עצמה, מטרה ולא אמצעי. עם יהודי ללא תורה, אינו עם יהודי שלם בזהותו. מה שעיתב את זהותנו היא התורה. אינך יכול לבטל את חשיבות התורה ולימודה. תודה שעם יהודי ללא תורה לא היה יכול להתקיים. דעתי היא שכך גם בימינו.

       הגב לדניאל
 • מישהוא

  הקישור שצירפת על מגן דוד זה כמו לקרוא סיפרי היסטוריה שנכתבו על ידי משרד הביטחון (אפילו אני אשם בזה) – מה אתה מצפה שהם יספרו לך?

  אך אם עושים חיפוש בגוגל לstar of david 666 מקבלים טונות של קישורים לאתרים נוכרים.
  מעניין מה הנוכרים הדיגנרטים האלו יודעים שהעם הכל כך מוצלח לא יודע?

  הגב למישהוא
 • abc

  מעבר לזה שהתעלמת מכל שאר הגרסאות שהבאתי בפניך, מגילות מדבר יהודה, מגילות הקומראן ונוסח תרגום השבעים (וההבדלים בין תורת התימנים לשאר הנוסחאות – ההבדל קיים זה לא משנה, בספר מושלם שניתן מהאל צריכה להיות נוסחה אחת והרי אנשי הדת מאמינים שהתורה שבידם היא בדיוק זו אות לאות שניתנה בסיני), אתה הוא זה שאמרת שהדיוק הוא ברמה של אותיות. הסתכלת פעם על טבלאות שמציגות את ההבדלים בין נוסח קורן, לנינגרד וברויאר? יש שם עשרות הבדלים ברמת האותיות – כתיב חסר/מלא. ראית פעם השוואות בין נוסח המסורה (הנוסח האחד הרשמי) למסורה הבבלית (מה ששרד ממנו)? ממה ששרד נמצאו מעט הבדלים אבל מעט ההבדלים האלה הם אפילו ברמת המילים.

  כשאמרתי שיש אנשים מוסריים לא מאמינים אתה מבין היטב למה התכוונתי (קרא על הומניזם). ההשוואה לנאצים לא במקום בהקשר למה שכתבתי. חוץ מזה, מעולם לא טענתי שחילוניים המוסר שלהם מושלם או נעלה יותר ובודאי שלא כל החילונים כאלה בדיוק כמו שלא כל הדתיים כאלה. אגב, הנאצים לא היו לא מאמינים, הם גם לא היו אתיאיסטיים אבל הם גם לא היו תאיסטים במובן של הדתות המונותאיסטיות. אפילו המערב החילוני אני לא חושב שהוא מוסרי ובמיוחד בגלל אלה שמנהלים אותו מאחורי הקלעים אבל לא רק. אבל המוסר הדתי הוא בודאי שלא נעלה יותר. דווקא מעניין הוא שדתות מתירות דמם של רבים, שוללים זכויות, כופים דברים, וקרא על ההיסטוריה של הדתות (כ-ל הדתות המונותיאיסטיות ולא רק הן) ומה נעשה בשמן. גם ניב הזכיר את זה בפוסט הנוכחי שלו בפסקה השניה, לגבי שלושת הדתות הראשיות.

  וכן, אתה צודק, בשביל *אמונה* לא צריך הוכחות. אמונה היא אמונה וכבודה במקומה מונח, אני לא מזלזל באמונה.

  הגב לabc
  • דניאל

   איביסי, הנטיה של אנשים לראות את העולם כעולם פנטסטי, כמו בסרטי ילדים, עולם שבו הכל חייב להסתדר ולהיות חד וחלק ללא חוסר התאמות וסתירות, נטיה זו מביאה אותם להטיל ספק בקיום האל ובאמיתות התורה. העולם לא חייב להיות מושלם, התורה יכולה להכתב עם "טעויות", ועדיין להיות מחייבת מעצם היותה קרובה לתורה המקורית שנכתבה. היהדות אינה מתכחשת לעובדה שנוצרו הבדלים בנוסחאות, אם כי הבדלים מינוריים. אשמח אם תסביר לי לאן חתרת.

   הגב לדניאל
 • רון

  אבנר
  צפיתי (לא במלואם) בסרטים שצירפת מאתר הידברות.

  הראשון לא יודע על מה הוא מדבר -2 סוגי מדיטציה ?אחת רכה ואחת קשה?

  אבל עזוב

  ראיתי את הסרט על חייזרים באתר:
  http://www.hidabroot.org/Media.....diaID=9567

  והוא פשוט משקר כשהוא אומר שרק תמהונים ואנשים משונים מדווחים על תקריות עם חייזרים ולמה 8000 המדענים שמחפשים לא מוצאים…

  הנה ההוכחה לדברי :
  http://www.disclosureproject.org/

  בנוסף לזאת כתבתי תגובה מכובדת לווידאו המבהירה נקודה זו –
  וצונזרתי

  תפנה אותי לאתר כדוגמת "אמת אחרת" שאינו מצנזר תגובות המביאות הוכחות לגיטימיות ובצורה מכובדת

  ואז נדבר על "משוכנע ללא צל של ספק…"

  הגב לרון
 • אבנר

  תשמע, אני בעצמי אין לי את כל התשובות. לא ראיתי את הסרט על חייזרים – כך שלא יודע מה לומר. (אישית אני חושב שבאמת אין ממש בסיפורי החיזרים. אבל אפשר להתווכח – לא רואה קשר ליהדות פה…)
  בכל אופן, אם באמת חשקה נפשך לשאול שאלות על-מנת להבין ואפילו לסתור – אני מציע ללכת לסמינר יהדות, שם תפגוש אנשים תאבי אמת (בד"כ חילונים.) אם אתה לא חושש שיחזירו אותך בתשובה (זו בעייה של אנשי אמת – כאשר הם ניפגשים בה – אי אפשר להתעלם..) אתה יכול ליצור איתי קשר ב AVMCOHEN@YAHOO.COM

  הגב לאבנר
 • רון

  היי אבנר
  היהדות הפרושית לא מעניינת אותי.

  אבל בא נסיים בטעם טוב
  ספיישל בשבילך – הגילוי הארכיאולוגי של "תיבת נוח" וכמובן הנסיון להסתיר גילוי זה.
  ולא, אני לא צוחק :

  (5 חלקים)
  http://www.youtube.com/watch?v=_830WxtZQgQ

  הגב לרון
 • The guru

  if the "flood" (a euphemism for a massacre) took place as the bible purports…then no way would any belief be extended to the culprit or deity in question.
  the responsible party makes hitler like mother theresa…

  הגב לThe guru
 • אבנר

  רון, גורו וכולם – לפני אני נפרד מכם ומהאתר הזה לשלום, רציתי לציין עובדה לגבי (ודומים לי) שככל הנראה החמצתם או מעדיפים לא לראות.
  אני כ 40 שנה מסתובב ומתבוסס ברפש – ומנסה הכל. הדעה הרווחת היא שחוזרים בתשובה הינם אנשים שקרה להם משהו דרמטי או נשרטו קלות..
  אז לא ממש – אני כבר מכיר את הכל.. הייתי וראיתי וחיפשתי. נכון שמאז ומתמיד עובדת קיומו של העולם וחידת החיים הקסימו אותי.. וניסיתי להבין מה קורה פה ומה התכלית לכל זה, אם היא קיימת בכלל.
  האמת היא שדווקא ספריו המדהימים בבהירותם של דוגלס אדמס, "מדריך הטמפיסט" ו"דירק ג'נטלי", קרבו אותי לאמת בצורה שמין הסתם הסופר, שהיה אתיאיסט מוצהר, לא התכוון.
  המסר העיקרי מספריו וחיציו השנונים ששום דבר לא הגיוני בעולם, ככל שזה נוגע לבני אדם. חוץ ממנו קראתי ועשיתי המון – ותמיד לא התקדמתי בכלום להבנת היקום, רק הבנתי כמה שהדבר גדול ועצום ממני.
  בקיצור – אני מכיר מצוין את הסרטים ב"סותרים" (את מה ?..) על תיבת נוח (תנסה לבדוק מי החליט שזו תיבת נוח..) ואת כל נסיונות ה"השכלה" להוכיח שאנחנו למעשה קופים מתקדמים, או הפרושים ה"מתקדמים" לסיפורי תורה והצגתם כסיפורים לילדים.
  אז תודה על הכל ובאמת איחולים לבבים שתמשיכו לחפש את האמת באמת. רמז – בני אדם הם לא יצורים אמיתיים מטבעם, לפחות החלק הגשמי.
  ברכות והצלחה.

  הגב לאבנר
 • אלדד

  אפשר להסתכל על החילונים והחרדים כמיני קונספירציות:

  הקונספירציה החילונית:

  המפורסמים,

  האינטלקטואלים על התמחויותיהם השונות לדוגמה המדענים

  והמנהיגים החילוניים הם הסמכות והמצפן עליהם נשענים ה"מאמינים".

  הקונספירציה הדתית:

  המנהיגים הדתיים הם הסמכות והמצפן עליה נשענים ה"מאמינים".

  הקונספירציות מבוססות על הישענות חיצונית בכל מקרה.

  הגב לאלדד
 • אור

  religion programs Thinkers to believe instead of think critically around the world.
  Thinking about any number of thoughts in religious circles is blasphemy and what happens to Those who behave in such a manner is punishment by the "bad cop".
  the "bad cop" recruits faithful servants for the "jood cop" that proceeds to test the latter and monitor Them while they are on earth to judge if they are worthy of going to heaven.
  that "reward punishment" scenario is a tool used by every cult to control Thinkers.
  it has to do with pavlo's dog…

  the FSM is a satire on the christian faith and uber fucking hilarious

  הגב לאור
 • חיים

  שלום ניב
  הסרט מלא בשנאה ממש אנטישמית,אני ממש מתלא על האתר,הרי הם כתבו שהם נגד אלימות!הסרט הזה ממש אלימות אנטישמית ובגדול!
  ניב,רוב הדתות הם ערכים נעלים כמו הרבה השקפות של אנשים בעולם(דמוקרטיה,ליבליזם,…)
  ניב, הבעיה היא באנשים שהורסים באופן שיטתי את הרעיונות הנעלים ביותר(לא כל האנשים אבל יש לא מעט אנשים שהורסים רעיונות ,כמו האתר הזה שהוא נגד אלימות אבל מתיר אלימות נגד ציבור מסויים,במקרה זה הדתיים והחרדים).
  נכון,הציונות ההרצליינית זה לא יהדות בשום צורה,זה דעות חולניות שמלאות שנאה נגד העם היהודיץ
  רוב הדוברים בסרט שמייצגים דעות שאין להם עתיד.
  הציונות ההרצליינית גמרה מזמן את תפקידה ומובילה לאובדן.
  היום השלב הבא נכנס לאט לפעולה,הציונות הדתית!(ראה התיישבות,צבא ועוד)
  ניב,אתה נגוע בשנאה עצמית,ו"רוחניות" ריקה שלילית שמאוד מתאימה ל:"יש מהמשותף עם הבורות הנאצית, הרצחניות המוסלמית, והחושך הקאתולי."(מי כתב?)
  אתה חולה ואתה שיטחי ואתה לא פחות טוב משונאי ישראל האחרים!
  " אדם עם זקן, כובע מצחיק וגלימה שחורה גרם לשדי הפחד לצאת ממחבואם והיטלר ניצל זאת עד תום."רציני?האם זה סיבה לשנאה?גם אתה שונא אותם?האם לא צריך לקבל את השונה ממך?אתה ולא הנאצים!
  כדאי שאתה תקשיב מעט לעצמך ותלמד הרבה הרבה במיוחד את המקורות שהם שלך!
  ניב, הבורות הוא אוייב גדול מאוד לבורא עולם לצדק וליושר
  צא ולמד אחי

  הגב לחיים
 • אז הייתה כוונתך?

  • כוונתי היתה שהדת הממוסדת, זו שמציגה עצמה כאיש הקשר לאלוהים,
   זו שמתייהרת לסובלנות אך מטיפה בה בעת להרג ורצח,
   זו שמתיימרת להיות היחידה ואין בלתה,
   היא איננה רוחניות אמיתית בעיניי.

   כוונתי היתה שלדעתי ברגע שהרוחניות המקורית הופכת לדת שנים מספר אחרי שהשליח העביר אותה,
   היא מאבדת מכוחה האמיתי, עד לפעם הבאה.

   אך מאחר ואתה מתיימר לראות בי רוחניות ריקה, שנאה עצמית, חולי ושטחיות, בלי שאתה מכיר אותי ולו כזרת,
   אין ברצוני להמשיך להתדיין איתך על הנושא.

   בברכה,

 • תמחק אותי מהאתר
  תודה

 • luminescence

  judasim and zionism are equally invalid.
  they are both concoctions…that have no basis in Truth!
  If you would rather defend against that argument…then you inherently know that these cannot withstand scrutiny.
  in fact, no belief system can withstand scrutiny, regardless of how many times its been regurgitated.
  the emancipation that every religion promises in order to recruit unassuming Members…is found upon scrutinizing the giberish that it professes.
  the Ego identifies with whatever beliefs it upholds.
  if the Ego senses…and justifiably so…that the belief is but a house of cards…it will fight to defend it from the light of objectivity.
  the Ego will survive judgement…the belief shall not

  הגב לluminescence
 • דניאל

  לדעתי מי שכותב דברים כאלו:
  "למרות כל זאת, אין כל ספק שהדתיות היהודית היתה אחד מגורמי השנאה שהוציא אנשים מדעתם וגרמה להשמדתם של מיליוני יהודים. אדם עם זקן, כובע מצחיק וגלימה שחורה גרם לשדי הפחד לצאת ממחבואם והיטלר ניצל זאת עד תום",
  זקוק לאישפוז דחוף. להאשים את הדתיות היהודית כגורם שנאה שהוציא אנשים מדעתם ושגרם להם להשמיד מליוני יהודים, זה לא יותר ממחלת נפש. מי שמגחך על מראהו החיצוני של יהודי ומאשים במראהו של היהודי את התעוררות הפחדים החולניים של הגויים, הוא ככל הנראה שונא יהודים לוקה בנפשו, בין אם הוא יהודי או לא.
  כותב דברים אלו נשמע לי כמו יהודי משיחי או מאמין בצורה כלשהיא ביש"ו, או גוי נוצרי. שם רשעים ירקב. ירקב! זו הבטחה אלוקית.

  הגב לדניאל
  • שלום דניאל,
   מאחר ואני כתבתי את הדברים הללו הרשה לי להסביר כדי שלא תהיה טעות.

   דמותו החיצונית של האדם גרמה ולצערי תמשיך לגרום לפחד, שנאה או תחושת עליונות אצל אנשים מבולבלים בדעתם.
   דוגמה לזה היא הכושים והאתיופים שמקבלים יחס משפיל בגלל רגש העליונות של האדם הלבן שחושב שלבן זה יותר עליון משחור
   דוגמה נוספת היא הפילוג בין אשכנזים לספרדים.
   גם אלו וגם אלו מתייחסים ללבוש, צורת דיבור או מראה חיצוני כמשהו מפריד.

   לכן, כשכתבתי "הדתיות היהודית" התכוונתי לסממנים החיצוניים של היהדות הזו כמו "אדם עם זקן, כובע מצחיק וגלימה שחורה".

   לכן אל תשים דברים בפי ותאמר שגיחכתי על המראה הזה.
   בסה"כ הצבעתי על גורם שהיטלר חולה הנפש השתמש בו.
   היטלר לקה בנפשו במחלה שכולנו סובלים מנה ברמה כזו או אחרת.
   הוא לקח את זה לקיצוניות מזוויעה, אך כל אחד שמביט על שכנו בעין עקומה כי הוא מתלבש אחרת, חושב אחרת או מתנהג אחרת ממנו סובל מאותה בעיה בדיוק.

   בברכה,

   • דניאל

    ראשית, מתנצל על שכתבתי בסגנון "עצבני". לא מתאים פה באתר.
    שנית, טעות היסטורית: בגרמניה לא פחדו מיהודים כי ניתן היה לזהותם ברחוב, אלא דווקא כי לא ניתן היה לזהותם.היהודים היו בשלבי התבוללות מתקדמים.
    שלישית, עדיין, גם אם לא התכוונת, האשמת בלי משים את החיצוניות היהודית בשנאה.
    רביעית, הסינים "יודעים" את מה שיודעים לא מהמציאות. הם לא פגשו הרבה יהודים בחייהם, ורובם אפילו לא מתמצא בסיפור על ישו.

    הגב לדניאל
    • מקבל את ההתנצלות.

     זו עובדה היסטורית שהיטלר ניצל (בצורה מעוותת ומוגזמת) את החיצוניות היהודית כדי לעורר פחד בציבור וכדי להכין אותו רגשית לרצח של אנשים חפים מפשע.
     מספיק לראות סרטי תעמולה שבהם היהודים מוצגים כעכברושים ואת העם הארי מוצג כבלונדינים גבוהים ויפים כדי לראות את ההקשר.

     לא האשמתי את החיצוניות היהודית בשנאה, אמרתי שהיטלר ניצל גם את החיצוניות הזו לצרכיו.

     בברכה,

     • דניאל

      שמע, יש לך זכויות רבות, האתר הזה נפלא. אני רק מקווה שהאתר לא יהפוך לבימת התגוששות בנושאים פוליטיים שמאל ימין ומקום להתנגח ביהדות. אני באמת לא רואה ביהדות צד כלשהו לקונספירציות או אמצעי "לשלוט" בנו. אני גם מזדעזע ממי שמנסה להעמיד את היהדות באותו מעמד עם הנצרות או האסלם (דתות אחיות חורגות), מאיזושהי בחינה.
      אני מבין שלא התכוונת למה שהבנתי בנושא החיצוניות היהודית. זה כבר סיכמנו. (:
      בשורות טובות, ישועות ונחמות.

      הגב לדניאל
 • הנה דוגמה שמוכיחה את טענתי:

  "היהודים הם עם חכם שיודע לעשות כסף", "הם מנהיגים את הכלכלה העולמית" ו"יש להם אף ארוך" – זה מה שהסינים חושבים עלינו, כך מתברר מסדרת אינטרנט סינית.
  http://www.ynet.co.il/articles.....95,00.html

 • Emet1

  לכל המלעיזים והמלעיגים על מנהל הפרויקט היקר.
  שאינו זקוק לסנגורים כי מעשיו הם סנגוריו…
  איזה אומץ לקבל את האמת ממי שאמרה ללא כל מורא…
  ולשים סרט מבעל מגמה, אפילו הוא חובש כיפה שחורה…
  אמנם המנהל בטלית לא מאמין אבל בטלית שכולה תכלת?
  ודאי שלא מאמין. כי הוא מבין שאם כבר טלית אז כמו שצריך…

  היטלר אכן ניצל את שנאת השונה שטבועה בבורותו של האדם.
  שבד״כ מתחילה משוני חיצוני. ועל זה הצביע מנהל האתר .
  כי מה נעשה, זוהי מגמתו, לאהוב אדם באשר הוא…
  וכי בזה חטא לאמת?

  לכן לכל המשלחים את לשונם המתפצלת..
  לא כך דרכה של התורה הנאצלת.
  להכפיש ולצער יהודי ענו שחיפוש האמת נר לרגליו .

  מאת החבר הדוס של ניב.

  הגב לEmet1
 • Emet1

  לכל המלעיזים והמלעיגים על מנהל הפרויקט.
  ששם לילותיו כימים בחיפוש אחר האמת.
  צריך אומץ לקבל את האמת ממי שאמרה,
  גם אם מגמתו ברורה,
  וגם אם הוא חובש כיפה שחורה…

  היטלר ניצל את שנאת השונה שקיימת בבורות האדם.
  שהתחילה בכובע שחור ונגמרה בעלילת דם.
  האם חוטא מנהל הפרויקט שהכובע קדם?
  האם הוא חוטא באהבתו לאדם באשר הוא אדם?

  לכן כל בעלי הלשון המתפצלת,
  לא כך דרך התורה הנאצלת.
  לפגוע באדם ענו שחיפוש האמת נר לרגליו.
  הולך בדרכו של סבו אהרון הזקן.
  עולבים בו והוא שותק לא מתלונן.
  כי שלום, דרכו של כהן.

  הגב לEmet1
  • אמת, אם לא תיזהר עוד יחשבו שהאתר הוא אתר העוסק בשירה…
   תודה על התמיכה ידידי.

   • goddess

    Hi…My objection to the attitude that you share with many subscribers to the new age dogma is that you view everyone as humane.
    you assume everyone is inherently good and their inhumanity is a product of external scenarios.
    you reject the idea that all there is in reality is good and evil, white and black, life and death, light and the absence of light.
    in the grand scheme of things…historical characters were viewed in positive or negative light depending on who published the textbooks.
    nowadays, bush is seen as good & osama as evil in the context of the big apple.
    those who frequent the website know otherwise.
    perhaps in the context of the holocaust good and evil was deliberateli reversed

    הגב לgoddess
  • דניאל

   מה, מנהל האתר הוא חובש כיפה שחורה? (:
   או שמדובר רק במליצה? (:

   הגב לדניאל
 • יהודה

  למהל הפרויקט !.. למאמרך- "אין כל ספק שהדתיות היהודית היתה אחד מגורמי השנאה שהוציא אנשים מדעתם וגרמה להשמדתם של מיליוני יהודים. אדם עם זקן, כובע מצחיק וגלימה שחורה גרם לשדי הפחד לצאת ממחבואם והיטלר ניצל זאת עד תום."
  – הרשה לי לחלוק בעדויות..

  לפני ההשמדה האיומה-עם ישראל ביבשת הרשעה ברובו עזב את התורה, גם במנהגיהם ולבושם.
  אומנם אין מוחי ברור ודעתי נקיה לבאר יפה…אבל ברור לי שיש בזה סברא הפוכה מתבארת.
  נתחיל מתורתנו העתיקה. תורת משה,כי תבוא,דברים כח בברית לדורות עולם-
  "והיה אם שמוע תשמע בקול ה' אלהיך לשמר לעשות את כל מצותיו אשר אנכי מצוך היום ונתנך ה' אלהיך עליון על כל גויי הארץ: ובאו עליך כל הברכות האלה והשיגך כי תשמע בקול ה' אלהיך: ברוך אתה בעיר וברוך אתה בשדה: ברוך פרי בטנך ופרי אדמתך ופרי בהמתך שגר אלפיך ועשתרות צאנך: ברוך טנאך ומשארתך: ברוך אתה בבאך וברוך אתה בצאתך: יתן ה' את איביך הקמים עליך נגפים לפניך בדרך אחד יצאו אליך ובשבעה דרכים ינוסו לפניך: יצו ה' אתך את הברכה באסמיך ובכל משלח ידך וברכך בארץ אשר ה' אלהיך נתן לך: יקימך ה' לו לעם קדוש כאשר נשבע לך כי תשמר את מצות ה' אלהיך והלכת בדרכיו: וראו כל עמי הארץ כי שם ה' נקרא עליך ויראו ממך: ..

  והיה אם לא תשמע בקול ה' אלהיך לשמר לעשות את כל מצותיו וחקתיו אשר אנכי מצוך היום ובאו עליך כל הקללות האלה והשיגוך…
  ….
  בניך ובנתיך נתנים לעם אחר ועיניך ראות וכלות אליהם כל היום ואין לאל ידך: פרי אדמתך וכל יגיעך יאכל עם אשר לא ידעת והיית רק עשוק ורצוץ כל הימים: והיית משגע ממראה עיניך אשר תראה: … והיית לשמה[=שממה] למשל ולשנינה בכל העמים אשר ינהגך ה' שמה: …: בנים ובנות תוליד ולא יהיו לך כי ילכו בשבי: … הגר אשר בקרבך יעלה עליך מעלה מעלה[=זכויות לערבים גם] ואתה תרד מטה מטה: הוא ילוך ואתה לא תלונו הוא יהיה לראש ואתה תהיה לזנב: ובאו עליך כל הקללות האלה ורדפוך והשיגוך עד השמדך כי לא שמעת בקול ה' אלהיך לשמר מצותיו וחקתיו אשר צוך: והיו בך לאות ולמופת ובזרעך עד עולם: תחת אשר לא עבדת את ה' אלהיך בשמחה ובטוב לבב מרב כל: ועבדת את איביך אשר ישלחנו ה' בך ברעב ובצמא ובעירם ובחסר כל ונתן על ברזל על צוארך עד השמידו אתך:"

  האם נכון להתעלם מעדויות עתיקות כל כך[ומקובלות על רוב העולם המאמין]שהתקיימו במלואן,אלפי שנים?

  לגבי עדויות-הנה ממסרים על ידי תקשורת עם פגוי מח-
  "ש: איפה היה ה' בשואה ?
  דניאל: המצב של היהודים באירופה לפני מלחמת העולם השניה היה גרוע ביותר. כבר עברו בערך מאתיים שנה של ההשכלה שזה ממש החליש את היהדות באירופה מאוד מאוד בצורה מפחידה ורוב היהודים באירופה היו מחללי שבת, והתחילו גם להתנהג ולהתלבש ולחיות כמו גוים.
  ואפילו אלה ששמרו שבת, הם לא היו עובדי ה' בכל תחום. היו צדיקים אמיתיים אז, אבל הם היו מעטים לעומת האוכלוסיה של היהודים באירופה.
  השאלה הנכונה היא איפה היו היהודים באירופה לפני פרוץ מלחמת העולם השניה? איפה היו היהודים לפני ליל הבדולח? הרוב לא היו עם הקב"ה.
  אם לא היתה השואה, לא היו נשארים כמעט יהודים שומרי שבת באירופה.."
  מתוך האתר DANI18.COM
  ——————
  הנה עוד פסוקים מיחזקאל כ'-
  "
  "והעולה על רוחכם היו לא תהיה, אשר אתם אמרים- 'נהיה כגוים כמשפחות הארצות לשרת עץ ואבן': חי אני נאם אדני ה' אם לא ביד חזקה ובזרוע נטויה ובחמה שפוכה אמלוך עליכם: והוצאתי אתכם מן העמים וקבצתי אתכם מן הארצות אשר נפוצתם בם ביד חזקה ובזרוע נטויה ובחמה שפוכה: והבאתי אתכם אל מדבר העמים ונשפטתי אתכם שם פנים אל פנים: כאשר נשפטתי את אבותיכם במדבר ארץ מצרים כן אשפט אתכם נאם אדני ה': והעברתי אתכם תחת השבט והבאתי אתכם במסרת הברית: וברותי מכם המרדים והפושעים בי מארץ מגוריהם אוציא אותם ואל אדמת ישראל לא יבוא וידעתם כי אני ה"'
  ——

  אז במקום ללמד לילדי בתי הספר והמבוגרים מוסר פשוט-מה קורה בכל דור ודור שמורדים בה'-
  ממשיכים להאכיל אותם כפירה כאילו שרק הגויים אשמים[הנה גם את חטאי הציונים עצמם הם מכסים]פ.

  זה מידה כנגד מידה העונש- מי שאמר-נהיה ככל הגויים ולא יזכר שמנו עוד כנבדלים-לקחו אותו ורשמו לו-
  JEW,
  אתה לא יכול להנצל מזה והאדם הנאור שהם קיוו להעריץ ולאבד זהותם כדי להדמות לו ולהשתחרר-התגלה כחיה. וזה סימן ברור ותוכחת לאותם מתנצרים.
  וזה ממשיך-כשהיינו ילדים מה שהיה בטלויזיה זה תרבות נוצרית..המון נצטלבויות צדקניות ווידויים אצל כומר…
  אבל-תורה-לא.

  ולהוסיף- לגבי המעיל-נראה לי שהיום זה שונה לנו..אבל זה לבוש אירופי טיפוסי,אין בו הרבה הבדל מהגויים…וקר שם…
  מה שכן-ברור שגם בחרדים ודתיים פשתה בעיה וקלקול…אבל אין זו דרך ה'.שנאת חינם מחלוקת ..אסורות מהתורה וגרמו לחורבן בית שני. והלימוד בימינו הוא גלות…שימור ההקרבה לשטן לפמים…ואין נכונות-להטהר.

  הגב ליהודה
 • יהודה

  הרי ערוץ וידאו של קריאה יפה ומעולה להיכרות, אמנם לא פרשות שלמות,
  http://www.youtube.com/watch?v=lfl95MRVXRE
  "ראה נתתי לפניך היום את החיים ואת הטוב, ואת המוות ואת הרע.." [רע- מלשון מעטפת חיצונית ותחתית, העוטפת כקליפה, כמו מלרע-, וכן מות-ירידה למטה, המשכת הו'- הרוח והצינור לסוף-אות אחרונה.
  ובהפטרה זו שעוקבת- מישעיהו- "כן א-דני ה' יצמיח צדקה ותהילה נגד כל הגויים"

  על ידי קריאת התורה והקשבה יפה[יש שם עוד] אפשר להתחבר למקום של "קדש" כמו בבית המקדש,שבו תכלת,מעל העולם והוא טהור וחיים ואמיתות והדרכה ונשמות נביאינו באים משם.
  יש מאגר ספרים טוב כולל הכל וקבלה וחיפוש ב-
  http://www.toratemetfreeware.com/?downloads;1;
  גם כן תכלת;

  הגב ליהודה
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית