- פרויקט אמת אחרת - http://www.emetaheret.org.il -

חוק שפעת החזירים עבר בסנאט של מדינת מסאצ'וסטס

אני קורא עכשיו ספר שנקרא – 2020 – שנכתב ע"י הסופרת חמוטל שבתאי [1].
בספר הבדיוני מתוארת חברה שבה מגיפה חדשה של נגיף שלא היה מוכר עד כה גורמת לסדרים חברתיים חדשים בעולם. כל אדם חייב להיבדק בכניסה לכל מקום עבודה, סופרמרקט או מקום בילוי. מאחר והנגיף עובר ביחסי מין, החברה הפכה לשמרנית מאוד שבה נישואים הם המוצא היחידי לאנשים שרוצים לעבוד, כי מי שיתגרש ירשם מיד ברשימה שחורה ועבודה כלשהי תהיה בלתי אפשרית עבורו.

מי שאובחן כחולה חיובי במחלה מורחק מיידית מחברת בני האדם, כל רכושו מוחרם, כרטיסי האשראי והאמצעים הכספיים שלו מבוטלים ונגזר עליו להפוך למקבץ נדבות או להסגיר את עצמו "למרכזי ריפוי" שמהם איש לא חזר.

בקיצור, סיפור שמצייר תמונה אפוקליפטית ושחורה, על החיים בחברה חולה.

אנחנו עדיין לא שם, כמובן.
אנחנו עדיין חיים בחברה חופשית יחסית שבה אין כפיה רפואית, נכון?
עוד לא מכריחים אותנו לקבל טיפול רפואי מסויים אם אנחנו לא רוצים בו, נכון?

אז זהו, שזה מתחיל להשתנות. אנחנו מתחילים לצעוד (או יותר נכון להיות מובלים) לאט לאט בשביל שיוביל אותנו למחוזות של – 2020 –

בסוף שנת 2009, או-טו-טו, חוקי הקודקס אלימנטריוס [2] יוצאים לדרך ואף אחד, אף אחד בתקשורת, "כלבת השמירה של הדמוקרטיה", לא מדבר על החוקים הללו ועל הסכנה שלהם לחירותנו התזונתית והרפואית. זכותנו להשתמש בויטמינים ותוספי מזון, זכותנו לקבל טיפול רפואי אלטרנטיבי, זכותנו לאכול אוכל שלא עבר הקרנות או הולעט בהורמון גדילה.
הזכויות שלנו נרמסות, ואנחנו ממשיכים הלאה, פועים בהתלהבות.

חליתם בסרטן ואתם רוצים לנסות טיפול שלא מערב הקרנות וכימותראפיה רעילה?
ישנו סיכוי ממשי שבקרוב זה ייאסר בחוק. כך לפחות מוכיחה פסיקה אחת תקדימית ומסוכנת [3] של שופט אחד בארה"ב שחייב הורים וילדם בן ה-13 לקבל טיפול בכימותראפיה למרות שהם מעונינים לנסות טיפולים אחרים, אלטרנטיבים וטבעיים.

חוק שפעת החזירים עבר בסנאט

טירוף שפעת החזירים מתגלה לאיטה כתירוץ מצויין להעביר חוקים מטורפים בשם הגנת המולדת. חליתם בשפעת החזירים? הרשויות יכולות לפרוץ לביתכם בלי אישור, הם רשאים להשמיד כל מבנה או חפץ פרטי שנחשד כנגוע בנגיף, הם יכולים לאסור על כל התקהלות או אסיפה של אנשים, ולסיום, הם יכולים לשים אתכם בבידוד בכפיה.

מי שיתנגד הוראות הצוות הרפואי או מי מטעמם עלול למצוא את עצמו בכלא למשך שישה חודשים.

זה החוק החדש שעבר עכשיו בסנאט של מדינת מסאצ'וסטס [4].
בקרוב, בבית הקולנוע ליד מקום מגוריכם…

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cSOJoo40TGs[/youtube]