ראשי » בריאות » אתם כאן

בית משפט בארה"ב הורה להורים להרעיל את בנם בכימותרפיה נגד רצונם ורצון הילד

נגד רצונם של הורים וילדם בן ה-13, שופט במינסוטה פסק שעל הילד, דניאל האוזר, לעבור טיפולי כימותראפיה שהם למעשה הרעלה כימית של החולה בכימיקלים רעילים.שני ההורים שרצו לטפל בבנם בצורה אלטרנטיבית ובתרופות טבעיות, הואשמו בהזנחה רפואית וכעת ייתכן שבנם ילקח מהם ע"י שירותי הרווחה במדינה. הם גם עלולים לרצות מאסר באם יסרבו להוראת בית המשפט.

 • מאת מנהל הפרויקט | 17 במאי 2009
 • 3,569 צפיות | 30 תגובות
עודכן לאחרונה: 7 במאי 2012

עדכון 27/5/09
ראיון רדיו עם בילי בסט שאובחן כחולה במחלת הודג'קינס, והחלים ממנה בעזרת טיפולים טבעיים.
וגם ראיון טלוויזיה כאן.

עדכון 26/5/09
הוספתי קטע וידאו מיו-טיוב שמספר על המקרה הזה…

נגד רצונם של הורים וילדם בן ה-13, שופט במינסוטה פסק שעל הילד, דניאל האוזר, לעבור טיפולי כימותראפיה שהם למעשה
הרעלה כימית של החולה בכימיקלים רעילים.

שני ההורים שרצו לטפל בבנם בצורה אלטרנטיבית ובתרופות טבעיות, הואשמו בהזנחה רפואית וכעת ייתכן שבנם ילקח מהם ע"י שירותי הרווחה במדינה. הם גם עלולים לרצות מאסר באם יסרבו להוראת בית המשפט.

דניאל אובחן במחלת הודג'קינס, מחלה ממארת של קשרי הלימפה בגוף.

מטפלים אלטרנטיביים רבים מתייחסים למחלה כאל הפיכה וניתנת לטיפול באמצעים אלטרנטיביים, במיוחד בגילאים צעירים.
הרופאים הקונבנציונאליים שהוזמנו לבית המשפט אמרו לשופט שאם דניאל לא יעבור טיפולי כימותראפיה, ישנו סיכוי של 95 אחוז שימות מהמחלה.

הסטטיסטיקה הזו היא שקר גמור. זוהי סטטיסטיקה מטעה שנועדה להפחיד את החולים כדי שיעברו טיפולים ברעלים כימיים, שגורמים ליותר סבל מתועלת.

"רוב חולי הסרטן במדינה הזו מתים מכימותראפיה… כימותראפיה לא מחסלת את סרטן השד, המעי או את סרטן הריאות. העובדה הזו תועדה במשך יותר מעשור. רופאים עדיין משתמשים בכימותראפיה לטיפול בגידולים הללו. הסיכויים הם, שנשים החולות בסרטן השד, ימותו מהר יותר עם כימותראפיה מאשר בלעדיה." דר' אלן לוין.

"למרות הכל, וברובם המוחלט של המקרים, אין שום הוכחה כלשהיא שטיפול כימותראפי מאריך את חיי החולה. וזהו השקר הגדול בנוגע לטיפול זה, שאין שום קשר בין ירידה בגידול הסרטני לבין משך חיי החולה." פיליפ דיי, "סרטן: למה אנו מתים לדעת את האמת"

אז למה הרופאים עדיין מתעקשים לטפל בכימותראפיה? ובכן, דבר ראשון ככה חינכו אותם. זה גורם להם לחשוב שהם עושים משהו למען החולה, בלי להבין שהם למעשה מזרזים את מותו. הדעה הרווחת ברפואה הקונוונציונאלית היא שאין תרופה לסרטן. לכן, כל אדם המציע שיטת טיפול אלטרנטיבית שעוזרת לגוף עצמו להתחזק ולרפא את הסרטן מסווג מיד כרופא אליל.

בינתיים הרפואה האלילית האמיתית היא זו שמתייחסת לגוף כאל אוסף תאים, עצמות ודם ושאינה מבחינה ברבדים העמוקים יותר שמהם נובעות המחלות. הרפואה הזאת החליטה שלהזריק רעלים כימיים למחזור הדם של החולה היא "תרופה" למרות שסוג כזה של טיפול צריך להיקרא: "עינוי".

מה שמטריד מאוד בסיפור הזה, כמובן, היא העובדה שהמדינה עכשיו מכריחה הורים להרעיל את ילדיהם, מחייבית אותם להעביר כסף לתאגידי התרופות ולמרכזים לטיפול בסרטן. רעיון חופש הבחירה נגנב מההורים. התפקיד של ההורה להגן על ילדו מחומרים מסוכנים לא רק הפך לבלתי רלוונטי, אלא לבלתי חוקי.

בנוסף, השפע העצום והטבעי שקיים כבר לטיפול וריפוי המחלה נעלם מעיני השופט ממינסוטה אשר ללא כל ספק אינו מבין בסרטן או בפיזיולוגיה האנושית. ויטמין די, סלניום, טיפול בחמצן, פטריות רפואיות, צמחי מרפא, מינונים גדולים של ויטמין סי, מעבר לתזונה טבעית וחיה, נבטי ברוקולי ואלפי דברים נוספים שידועים ביכולתם לעזור לגוף להפוך את כיוון מחלת הסרטן.

כל הטיפולים הללו נזרקו מאולם בית המשפט כבלתי יעילים ע"י הרופאים, דוחפי התרופות, הטוענים שרק להם התשובה.

אתם קולטים את היהירות שבעמדה הזו? מכל הטיפולים הטבעיים, מכל אלפי שיטות הרפואה בעולם, עם עשרות אלפי צמחי מרפא מקוטלגים הגדלים על פני האדמה, עם ידע של 5,000 שנה לפחות של רפואה טבעית, מתועדת ומוכחת, הרופאים המודרנים מתעקשים שיש רק גישה אחת לטיפול במחלת הסרטן שיש לה תועלת: כימותראפיה. והם מאמינים בכך כ"כ, עד שהם מאשימים הורים שאינם חושבים כמוהם, בהזנחה רפואית.

הרפואה המודרנית איננה נתונה לדיון, גבירותיי ורבותיי,היא התגלמות השליטה הדיקטטורית. רופאים, שופטים, ובתי משפט הם הכלים שבעזרתם שולטים, מרעילים ומנצלים אוכלוסייה חולה. בו בזמן שהם מבודדים אותם מתרופות טבעיות שממש עובדות.

והאנשים אשר מאפשרים לזה לקרות הם, בכל צורה שלא תסתכלו על זה, אשמים ברצח. למנוע מאוכלוסיה שלמה גישה למידע מדוייק על טיפולים טבעיים וחלופיים , ולאיים במאסר על כל מי שמנסה גישה אחרת, היא צורה של רצח. זה לא ממש כמו להניח אקדח על הרקה של החולה וללחוץ על ההדק, אך זה מספיק קרוב.

מת זה מת, מכדור או מזריקה.

הדיון נעשה מעניין כאשר מבינים ש-75 אחוז מהרופאים האונקולוגים יסרבו לעבור טיפול בכימותראפיה אם יחלו בסרטן! אך אין להם היסוס להזריק את הרעלים הללו לגופם של החולים.

כימותראפיה גורמת לנזק בלתי הפיך למוח. זוהי עובדה שאין עליה עוררין. זה נקרא: כימו-מוח.

מה יכול לעזור? הרבה דברים. פטריות רפואיות, הם טיפול נוגד סרטן עוצמתי. גם ספירולינה וכלורלה. אלו-ורה היא טיפול יעיל גם כן.

אפשר לטפל בסרטן בעזרת מזונות-על, דומדמניות, ונבטים. לאכילת תרד טרי מגינת הירק שלכם יש השפעה אנטי-סרטנית.
חברת העשבים מהאמזונס מוכרת עשבי מרפא אנטי-סרטניים ותוספת ויטמין D יכולה למנוע 4 מתוך 5 סוגי סרטן.

אין מחסור בתרופות טבעיות לסרטן בעולם, יש רק מחסור באינטילגנציה בין השופטים בבתי המשפט, הרופאים ואנשי רשויות הבריאות אשר נשארים בשל כך בבערות לגבי טיפולים טבעים לסרטן ישר מהטבע.

מתי העולם יתעורר ויבין את מה שכ"כ ברור לעין?

סרטן לא נגרם בגלל מחסור בכימיקלים רעילים בגוף… והרעלת הגוף ב"טיפולים" כימותראפיים היא דוגמה טובה להתנהלות בעולם הרפואה הממוסדת שנשענת על תרומות ומימון של חברות התרופות והתאגידים שאחראים באופן ישיר למותם של כמעט חצי מיליון איש בשנה בכל העולם.

בכל חישוב מתמטי טהור, רופאים אונקולוגים שמטפלים בכימותראפיה מסוכנים לעולם יותר מכל הטרוריסטים, רוצחי ההמונים, והפיראטים גם יחד.
ועכשיו, בעזרתם של שופטים נבערים, הם הוציאו מחוץ לחוק כל מה שלא סוג הרעל שלהם.

זה חולני מעבר לכל הבנה ודמיון. זהו פשע נגד האנושות. ואני יכול רק להתפלל שיום אחד אותם אלה שאחראים למוות של כל אותם ילדים, שמורעלים יום יום בכימותראפיה, יעמדו למשפט משלהם.

עדכון 26/5/09

קטע וידאו שמתאר את המקרה הזה
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pFNMM1bDDK8[/youtube]

מקור: NaturalNews

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=1097
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

30 תגובות »

 • רון

  תודה לך על הכתבה החשובה.

  Cancer is a Fungus
  דר. טוליו סימונצ'יני (אונקולוגיה) מאיטליה

  ראיון (וידאו)
  http://www.youtube.com/watch?v=HQuODiMlUsc

  אתר הבית שלו
  http://www.cancerfungus.com/

  רק בריאות

  הגב לרון
 • אבים

  הודגקינס הוא אחד מסוגי הסרטן שבהם הצלחת הטיפול הכימותרפי היא 95%. אחותי לא היתה חוגגת יומולדת בשבוע שעבר אלמלא הטיפול הזה.
  נכון, זה טיפול נורא. מאבדים את כל השיער ומעלים במשקל ויש תופעות לוואי שעשויות להישאר לכל החיים. אבל אתה נשאר בחיים!אחותי כבר 17 שנה אחרי. אם היא לא היתה עושה את הטיפול היא לא היתה שורדת שנה. ולא היו לה שני ילדים.
  אני מכיר את הסיפור של הילד. בלי כימותרפיה סיכויי ההחלמה שלו הם 5%. עם 95%. אם זה היה הילד שלך לא היית מנסה הכל במיוחד לאור העובדה המוכחת שאחוזי הריפוי הם כל כך גבוהים?
  אני מאחל לך שלא תעמוד בנסיון הזה.

  הגב לאבים
  • שלום אבים.

   קודם כל אני שמח שאחותך נשארה בחיים למרות הטיפול הכימותראפי. ואני מאחל לה שנים ארוכות של בריאות ללא סרטן.
   אחרי שהכימותראפיה הרגה את תאי הסרטן של אחותך, בנוסף לכמה מיליונים של תאים בריאים, הגוף שלה הצליח להבריא את עצמו,
   לכן הטיפול הכימותראפי לא הציל את אחותך מסרטן, הגוף שלה עשה זאת.

   1) העובדה שאחוזי הריפוי מהסרטן הספציפי הזה גבוהים, אינה מוכיחה שהטיפול הכימותראפי הוא הטיפול הטוב ביותר למחלה.
   הטיפול הכימותראפי הוא טיפול מאריך חיים ולא מרפא סרטן.

   2) תופעות הלווי לטיפול הזה מאוד רציניות כשבנוסף להם, בגלל הריסת המערכת החיסונית:
   הסיכוי לחלות בלאוקימיה גדול פי 14
   הסיכוי לחלות בסרטן העצמות, מפרקים ורקמות רכות, כולל סרטן השד, גדול פי 6

   3) סימוניצי הוא לא הרופא היחיד שטוען שהטיפול הכימותראפי יותר מסוכן ממועיל. הנה קישור לשלל ציטוטים של רופאים רבים שיוצאים נגד הרעלת הגוף בכימיקלים: http://www.whale.to/cancer/quotes1.html

   4) אני לא טענתי שהרופאים האונקולוגים עומדים מאחורי קונספירציה להרעיל את העולם, אין לי ספק שרובם המכריע אם לא כולם פועלים מתוך שכנוע עמוק בנחיצות הטיפול הכיותראפי.

   4) ומעבר לכל האמור לעיל, העובדה שבית משפט מתערב בהחלטת הורים כיצד לטפל בבנם, כאשר הבן עצמו (בן 13, להזכירך) אינו מעוניין בטיפול כזה בעצמו, היא החלטה שראוי לפרסם אותה ברוב חוצות. כהורה לילדים שלא חוסנו, אני מתחלחל מהאפשרות שבית משפט יחייב אותי כיצד לטפל בילדיי.

   בשורה התחתונה אני שמח שאחותך בריאה, ואני מאחל לה ולך הרבה שנים של בריאות, בצורה שאתם רוצים ובוחרים….

 • אבים

  אחרי התגובה הרגשית, הנה תגובה קצת יותר הגיונית:

  1. ממה שאני למדתי (ביולוגיה), סרטן הוא התרבות בלתי מרוסנת של תאים. זוהי תופעה "טבעית". למעשה, זו אחת מהתופעות שמאששות את תיאורית הברירה הטבעית בעצם סטייתה מה"פעולה הרגילה". רק הדיוטות או שרלטנים (סימוניצי הוא מהסוג השני) יכולים לטעון אחרת.
  2. "הסטטיסטיקה הזו היא שקר". על מה בדיוק אתה מתבסס? על "75% אחוז מהאונקולוגים היו מסרבים לטיפול" מתוך האתר של השרלטן לעיל. המאמר ההוא כתוב במגמתיות ובדרך של הוצאת דברים מהקשרם בצורה כל כך בוטה שאין לי להגיד עליו יותר מקשקוש ביצים.
  3. "בכל חישוב מתמטי טהור, רופאים אונקולוגים שמטפלים בכימותראפיה מסוכנים לעולם יותר מכל הטרוריסטים, רוצחי ההמונים, והפיראטים גם יחד.". יותר משזו הוצאת דיבה זה חוסר ידע והבנה בסיסית בסטטיסטיקה. ניתן להוכיח בצורה פשוטה שחלק גדול מהעוברים טיפולי כימותרפיה נשארים בחיים הרבה שנים לאחר מכן. ניתן לתכנן ולהוציא לפועל ניסויי in vivo ו-in vitro כדי להדגים את יעילות הכימותרפיה. אי אפשר להוכיח שטיפולים למניעה כמו פטריות ו"מזונות על" וכיוצאים באלה מונעים התפרצות של סרטן (בבקשה-תכנן לי ניסוי שניתן לחזור עליו שידגים את זה). להגיד "הנה, עובדה שאין לו סרטן" זו ממש לא הוכחה…
  4. בחישוב מתימטי טהור, אם אומרים לי ש95% מהחולים טופלו בכימותרפיה והחלימו (החלמה מסרטן נחשבת למלאה אם עברו לפחות 5 שנים ללא הופעה מחודשת של תאים סרטניים ), במיוחד אם הוא מתחת לגיל 21 (שאז הסיכויים גבוהים יותר) אז כל מי שטוען אחרת וקורא לטיפול אחר שאין מאחוריו מספרים הוא נוכל, שרלטן ורוצח.
  5. לכל תיאורית קונספירציה טובה צריכה להיות סיבה מאחוריה. מהי בדיוק הסיבה לקונספירציה כביכול שעומדים מאחוריה כל האונקולגים בעולם (מלבד הנוכלים והשרלטנים כמו סימוניצ'י ודומיו)? הרופא שהסביר לאחותי על מהות המחלה והטיפול אמר לה "למזלך, זה נחשב לסרטן קל היום". הרופאים הללו (לפחות אלה שאני פגשתי) רוצים להציל אנשים. אם הכימותרפיה היתה כל כך גרועה הם לא היו משתמשים בה. ההתניה שיש לך נגד רפואה קונבנציונליתף מוכחת מדעית היא חולנית.

  פשע נגד האנושות הוא תופעת הניו אייג' החולנית הזו. בשם הרוחניות אנשים משוכנעים לאיוולת. תגיד גם לאנטיביוטיקה (רוב רובן של התרופות האנטיביוטיות הן ממקור טבעי לחלוטין, אגב) אתה מתנגד?

  אם תשאל את אחותי, היא לא היתה מקבלת החלטה אחרת (היא היתה בת 22 כשנתגלתה המחלה כך שהיא יכלה להחליט לבד). מבחינתה, אובדן השיער וההשמנה ותופעות הלוואי היו שוות את זה. אני בטוח שהילד בן ה-13 עוד יודה לבית המשפט על ההחלטה להציל את חייו. כי ההורים שלו כמעט דנו אותו למוות.

  הגב לאבים
  • אבים, אין לי ספק שאני ואתה רואים את העולם דרך עיניים אחרות לחלוטין וזה בסדר לגמרי.
   אם תקרא את מה שכתבתי בעמוד הבית של האתר תמצא שאני לא מתיימר לכתוב אמת מוחלטת, רק את האמת כפי שאני ועוד רבים כמותי רואים אותה.

   בנוגע לתופעת הניו-אייג'ית החולנית הזו, אני בהחלט חושב שחלק מתופעת הניו-אייג' הקיימת היום היא מוגזמת וחולנית כהגדרתך.
   העולם כולו חולה, רוב האנשים מתנדנדים בין טירוף לשפיות כשבדרך כלל הטירוף מנצח.
   אך לא ניתן לפסול בקלות כזו מדע טיפולי ורפואי בן אלפי שנים שחלקים מסויימים ממנו מתקדמים לעין ערוך מהמדע הרפואי המודרני שרואה את האדם כאוסף של עצמות ודם ותו לא.

   חשוב לציין שאני לא רואה את הטיפול הקונוונציונאלי כולו כמיותר. האבחון של מדע הרפואה הזה בכל הקשור לתפקודי הגוף הוא מצויין, הטיפול הניתוחי מועיל ועוזר לאנשים גם הוא.

   אני לא מתנגד לאנטיביוטיקה, אני מתנגד לשימוש הנרחב והחופשי באנטיביוטיקה, שימוש שאנחנו משלמים ונשלם עליו בעתיד מחיר יקר מאוד.
   אני מתנגד לכיסוי התחת של הרופאים שנותנים אנטיביוטיקה על כל פיפס, רק כדי להראות כאילו הם יודעים מה הם עושים.
   ואני מתנגד לרווחים העצומים שעושות חברות התרופות, רווחים שמעוורים את העיניים שלהם וגורמים להם לעשות החלטות שמזיקות לאנושות ובסופו של דבר להם.

 • אבים

  1.אני יכול לפסול "טיפול" בן אלפי שנים. עד לפני כ100 שנה תוחלת החיים היתה פחות מ60. בישראל היא עומדת על מעל 80. אם הטיפולים ה"עתיקים" לא השתנו ורק התווספה רפואה מודרנית למשוואה, ברור מאוד מהיכן העליה בתוחלת החיים. אם ורק אם תצליח להראות לי בצורה מדעית שטיפול עתיק תקף אקבל אותו. בינתיים, זרקתי את כוסות הרוח לפח.
  2. ילד בן 13 אינו בוגר מספיק על מנת לקבל החלטות מסוימות.ההנחה היא שהוריו אמורים להגן עליו. אם הם לא עושים זאת (כמו במקרה דנן) בית המשפט נאלץ להתערב לטובתו משום שחייו בסכנה. זה קורה גם בנושאים אחרים-ילדים מוצאים מבתים שמזיקים להם (הורים מכים, אלכוהוליסטים, מתעללים מינית וכיוצא בזה רעות) ועוברים לאפוטרופסות המדינה. אתה קורא לזה הרעלה, אני קורא לזה "לאפשר לילד לחגוג יומולדת 14".
  3.אחת האווילויות הגדולות של השנים האחרונות היא תופעת האי חיסון. המקור הוא במאמר מופרך שמנסה על ידי הצגה של 12 מקרים בלבד לקשר אוטיזם וחיסון. מאז כבר הוכח שהמאמר מופרך והקישור הזה מופרך. אני מבין הורים לילדים אוטיסטים-הם מנסים להיתלות בכל מה שניתן כדי להצדיק את מה שקרה לילד שלהם ולהתנתק מהאשמה שלהם. הבעיה שזה מאוד לא נכון. החיסונים חיסלו מחלות מסוימות ואי החיסון חושף את ילדיך אליהם.
  אני מקווה שילדיך לא יתבעו אותך כשיגדלו על ההפקרה הפושעת של גופם למחלות. אני מקווה בשבילם שלא יקרה להם שום דבר על זה שההורים שלהם הדיוטות.
  4. אחותי הבריאה בזכות ולא למרות. מערכת הטיעונים שלך לא מחזיקה אפילו טיפת מים בודדה:
  1. איך בדיוק העובדה ש95% מהחולים שמטופלים בכימותרפיה שורדים לעומת 95% שאינם מטופלים ושמתים תוך 5 שנים מוכיחה שזה לא טיפול טוב? לא הצלחתי להבין את הלוגיקה שלך.
  2. איך אתה מצליח לקבוע שכימותרפיה מאריכה חיים ולא מרפאת סרטן?
  3. ברור שתופעות הלוואי לא קלות. ברור שיש עליה בסיכוי לחלות בסוג סרטן אחר אבל-האלטרנטיבות שלך אינן בדוקות באותה מידה ולכן המספרים לטובת כימותרפיה מנצחים. אגב, גם כשלוקחים אנטיביוטיקה (פה ההסכמה היחידה ביננו אגב. אני מתנגד לשימוש מסיבי באנטיביוטיקה כדי לא לטפח עמידות בחיידקים) יש פוטנציאל למחלות חיידקיות/ויראליות אחרות. כשחולים בשפעת, משום שמערכת החיסון עסוקה כל כך יש סכנת דלקת ריאות. אני לא רוצה ליצור דיון באקולוגיה של חיידקים אבל הסכנות די מקבילות.
  4. מעל לכל והכי חשוב: כל מה שאתה מביא הוא ציטוטים מנותקי הקשר שהובאו על ידי אינטרסנטים אחרים. אני רוצה מאמרים. מדעיים מעיתונות מדעית מוכרת שעובדת לפי סטנדרטים מדעיים. אם נתחיל לעשות ציטוטים מנותקי הקשר אני אצליח להוכיח שאתה תומך בעינוי חתולים. תן מאמר שלם ומלא עם נתונים שאפשר לבדוק. ככה עושים דברים.

  אתה חסר המון ידע. חוסר ידע אינו מהווה בעיה עד שמתחילים לקבוע "עובדות" על סמך "ציטוטים". כאן אתה מאבד אותי. זו לא בושה לא לדעת. זו בושה לא ללמוד.
  אני ספקן לא קטן (חכה שתשמע מה יש לי להגיד על "התחממות כדור הארץ"). הרופא שלי כבר מכיר אותי -הוא ניסה לשכנע אותי לקחת כדורים להורדת כולסטרול ולא הצליח. הוא יודע שאם הוא אומר משהו אני קודם הולך לבדוק אותו ואם יש מאמרים סותרים אני שולח אותו לקרוא. אבל (וזה הבדל גדול) הבסיס לדיון ביננו הוא השיטה המדעית. מי ששולח אותי לאתר של חברה שמוכרת דומדמניות לא מדבר איתי על אותו בסיס.

  הגב לאבים
 • שוב אתה מוכיח מעבר לכל ספק שאני ואתה רואים את העולם דרך עיניים אחרות לגמרי.

  מעבר לכך, התגובה שלך היא תגובה טיפוסית של אדם יהיר שבטוח שהמדע המודרני הוא הישועה של המין האנושי.
  אני אומר, ויש מספיק מחקרים מדעיים שתומכים בעמדה שלי, שהמדע המודרני הוא רק חלק מהפאזל.
  הסכנה, שמגיעה מאנשים כמוך, היא שנאבד את החוכמה עתיקת היומין של הרפואה המסורתית, המוכחת במיליוני מקרים קליניים, ונתחיל לקחת גלולות או נזריק לגוף רעלים כימיים בלי להבין דבר ממה שאנו עושים.

  אתה קורא לזה קידמה, אני קורא לזה בערות, טיפשות ויהירות.
  אתה טוען טענה טיפשית שכל עניין החיסונים מקורו במאמר מופרך שמציג 12 מקרים. לא רק שהטענה הזו מטופשת היא גם לא נכונה.
  תחקור באינטרנט, יש מספיק עדויות לנזקים של החיסונים. רק לאחרונה פרסמנו שבית משפט בארה"ב זיכה בפיצויים הורים שילדים ניזוק כתוצאה מהחיסונים ועוד לא דיברתי איתך על החיסון לסרטן צוואר הרחם המסוכן.
  טיפול טוב בעיניי מקיף את כל הרבדים שהאדם מורכב מהם, אתה רואה רק את הרובד הפיזי, זה בסדר, עוד תגדל לראות בפריזמה רחבה יותר ותבין שהראייה המודרנית של בן האנוש רחבה הרבה הרבה יותר מהראייה הצרה של המדע המודרני.
  אני חוזר ואומר, אתה רואה בזה קידמה, אני רואה בזה נסיגה לאחור.

  עד לפני מאה שנה תוחלת החיים היתה 60? אולי באנגליה רווית המחלות וההיגינה הלקויה. לפני 500, 1000 ו-5000 שנה אנשים חיו גם מעבר ל-200 שנה ויותר.
  אתה מעניק את זכות תוחלת החיים המוגברת לרפואה המודרנית? אולי יש לרפואה חלק בזה, כמו שיש לה חלק בהרג של מאות אלפי אנשים בשנה מתרופות שרופאים רושמים להם. לא מאמין לי? תבדוק בעצמך ותראה.

  אני לא קבעתי שכימותראפיה מאריכה את החיים ולא מרפאת את הסרטן, רופא כתב את זה. תבדוק את זה, זה נמצא באינטרנט.

  זה שאתה רואה בתוחלת של 5 שנים אחרי טיפול כימותראפיה הוכחה "לריפוי" זו ראייה קצת קצרת טווח. אני חושב שאפשר לרפא את הגוף לגמרי ברגע שמבינים את הקשר בין גוף לנפש ודואגים לכל הרבדים, כולל הרובד הפיזי דרך אכילת מוצרים טבעיים ושמחה בלב. אתה אולי תתיחס לזה כמאמבו ג'אמבו, יש מספיק אנשים שנרפאו מהסרטן רק דרך טכניקות של מחשבה חיובית ודמיון מודרך.

  אני מודה שאני חסר המון ידע, תמיד אהיה כך. לעולם לא אוכל להיות בעל ידע מלא, לא כל עוד אני כלוא בתוך אגו.
  אבל לפחות אני זוכה להצצות.

  אז אני מאחל לך הרבה הצלחה בדרך שלך.
  ומאחל לך שתיפתח לקיום יותר רחב מאשר רק גוף, מדע ומחקרים "מדעיים".
  הרי היום, בעידן מכניקת הקוואנטים כבר יודעים שאין דבר כזה ניסוי אובייקטיבי, ואין דבר כזה תוצאות אובייקטיביות,
  הכל נמצא בעין המתבונן (במיקרוסקופ).

 • אבים

  1. "מעבר לכך, התגובה שלך היא תגובה טיפוסית של אדם יהיר שבטוח שהמדע המודרני הוא הישועה של המין האנושי." לא, אני לא חושב כך. המדע הוא שיטת עבודה לגילוי ידע.
  2. "אני אומר, ויש מספיק מחקרים מדעיים שתומכים בעמדה שלי, שהמדע המודרני הוא רק חלק מהפאזל. הסכנה, שמגיעה מאנשים כמוך, היא שנאבד את החוכמה עתיקת היומין של הרפואה המסורתית, המוכחת במיליוני מקרים קליניים, ונתחיל לקחת גלולות או נזריק לגוף רעלים כימיים בלי להבין דבר ממה שאנו עושים." אז תביא אותם. תן לקרוא וללמוד. אולי אני טועה? העמד אותי על הטעות.
  3. "אתה טוען טענה טיפשית שכל עניין החיסונים מקורו במאמר מופרך שמציג 12 מקרים. לא רק שהטענה הזו מטופשת היא גם לא נכונה." קראתי, בדקתי ואני עומד על דעתי. למעשה שלחתי לינק בתגובה שכנראה עדיין מחכה לאישור.
  4. "…בית משפט בארה"ב זיכה בפיצויים הורים שילדים ניזוק כתוצאה מהחיסונים…". זו לא ממש הוכחה. שיטת המושבעים בארה"ב בעייתית ואני לא אכנס לזה אפילו.
  5. "עד לפני מאה שנה תוחלת החיים היתה 60? אולי באנגליה רווית המחלות וההיגינה הלקויה. לפני 500, 1000 ו-5000 שנה אנשים חיו גם מעבר ל-200 שנה ויותר." וההוכחה היכן? הנה לינק לערך תוחלת חיים בויקיפדיה: http://he.wikipedia.org/wiki/%.....7.99.D7.AA
  6. "אני לא קבעתי שכימותראפיה מאריכה את החיים ולא מרפאת את הסרטן, רופא כתב את זה. תבדוק את זה, זה נמצא באינטרנט." איפה הוא כתב, באיזה הקשר, ביחס למה. לזרוק דברים גם אני יכול, אבל אני מנסה לגבות בעובדות כפי שאתה שם לב.
  7. "זה שאתה רואה בתוחלת של 5 שנים אחרי טיפול כימותראפיה הוכחה "לריפוי" זו ראייה קצת קצרת טווח. "מחקרים הראו שאם 5 שנים לאחר שאין יותר נוכחות של המחלה, האדם נחשב כנרפא. זו לא תוחלת. מדובר על 5 שנים ללא סימן של המחלה בגוף (יש אינדיקציות-צילומי חזה, בדיקות דם, CT). מכאן ואילך, האדם יכול להידרס במעבר חציה ועדיין להיכלל בסטטיסטיקת הנרפאים.
  8. "יש מספיק אנשים שנרפאו מהסרטן רק דרך טכניקות של מחשבה חיובית ודמיון מודרך." רשימה של 10 אנשים כאלה תהיה מעניינת. אגב, איך הם יודעים שהם נרפאו, הלכו לרופא?
  9. "אני מודה שאני חסר המון ידע, תמיד אהיה כך." גם אני. בלי קשר לאגו. פשוט, בלתי אפשרי לדעת הכל. אבל הנסיון לעשות את זה הוא חוויה נהדרת.
  10. "הרי היום, בעידן מכניקת הקוואנטים כבר יודעים שאין דבר כזה ניסוי אובייקטיבי, ואין דבר כזה תוצאות אובייקטיביות," אתה לא ממש מבין מהי מכניקת הקוואנטים נכון?
  11. "בערות, טיפשות, יוהרה?". הפוסל במומו פוסל.

  לסיכום, כתבת תגובה ניו אייג'ית טיפוסית שלא עונה על אף אחת מהשאלות שלי בתגובה הקודמת אלא רק נותנת "הארות" לגבי אופי האדם והטבע ופוסלת כל מה שהוא חדש, מתקדם ונבחן בשיטות של לוגיקה.

  נו באמת. לזה אתה קורא "ליצור מקום לדיונים אינטליגנטיים של מחפשי אמת."? כן, אם זו האמת שמתאימה לך.

  איך אומרים באינטרנטית? פחחחחחחח…

  הגב לאבים
  • 1. "המדע הוא שיטת עבודה לגילוי ידע"
   ישנו ידע שהמדע היום אינו יכול לגלות כי ישנם חוקים שהוא עדיין לא מצא. המדע העתיק היה מודע לחוקים הללו ובזה היה מתקדם יותר בהבנת טבעו השלם של האדם ושל המציאות.

   2. "אז תביא אותם. תן לקרוא וללמוד. אולי אני טועה? העמד אותי על הטעות."
   חפש בגוגל בעצמך, כך הידע יכנס טוב יותר… אבל בינתיים הנה לקט של אנשים שחוו על בשרם את יתרונות הטיפול ברפואה העתיקה:

   טופלתי ע"י דיקור סיני במרפאת שירמ בבי"ח אסף הרופא וחבל שלא ידעתי על קיומה לפני הרבה שנות סבל.
   חברים אני רוצה לומר לכם שאחרי שבוע וחצי עמדתי על הרגליים וזאת לאחר שנים של ניסיונות טיפוליים שונים.
   תתקשרו ותתחילו לרפא את עצמכם. בהצלחה ושנה טובה

   סבלתי מדלקת כרונית בכתף.
   הרפואה הקונבנציונאלית הגיע למבוי סתום.
   נאמר לי כי אפשר לנתח אותי אבל התופעה תחזור על עצמה שוב. סבל שנמשך קרוב לשנתיים.
   פניתי לרפואה משלימה בכללית מושלם,
   לאחר איבחון, התחילו טיפול בדיקור – אחרי 6 טיפולים(!), "קיבלתי את הכתף שלי בחזרה",
   זה אומר – ללא הגבלת תנועה, ללא כאב, פשוט כאילו כלום לא היה.
   גם לאחר מספר שנים הכאב/דלקת לא חזרו.
   מומלץ!

   סבלתי מכאבי גב עם הקרנות לרגלים זמן רב.
   דיקור הקל לתקופה קצרה.מה שפתר לי את הבעיה כמעט לחלוטין
   שיטת התעמלות הנקראת"מחשבת הגוף".אני ממשיכה להתעמל באופן קבוע והשיפור ממשיך.

   מס' חודשים לפני הגיוס שלי, חצי מפני השתתקו. היתה לי פגיעה בעצב מרכזי בפנים כתוצאה מדלקת אוזניים.
   ניסו לתת לי סטרואידים אבל זה לא עזר.
   כמפלט אחרון פניתי למדקר סיני, ולאחר 3 שבועות חזרו הפנים שלי למצבם הקודם, ויכולתי להניע את כל השרירים כמו פעם.

   "קראתי, בדקתי ואני עומד על דעתי. למעשה שלחתי לינק בתגובה שכנראה עדיין מחכה לאישור."
   כמו שכתבתי לך בהתכתבות הפרטית בינינו, לכל מחקר שאביא לך תוכל להביא מחקר שסותר אותו, מה שמוכיח שאין שום בסיס להתדיינות בינינו כי אנחנו רואים את הדברים אחרת לגמרי.
   תכנס לארגון חסון ותקרא שם שכל עניין החיסונים וירידת המחלות הסטטיסטית היא מגוחכת לגמרי. אבל זה לא משנה כי "אתה עדיין עומד על דעתך" ואני עדיין אעמוד על דעתי…

   4. "זו לא ממש הוכחה. שיטת המושבעים בארה"ב בעייתית ואני לא אכנס לזה אפילו.
   כנראה שהמושבעים השתכנעו שיש ממש בטענות שחיסונים גורמים לנזקים נוירולוגיים ולכן פיצו את התובעים.
   העובדה שאתה לא רוצה להכנס על זה מוכיחה שוב שאין כאן שום דיון אינטלגנטי, רק התחפרות בעמדות.

   5. "וההוכחה היכן? הנה לינק לערך תוחלת חיים בויקיפדיה"
   ההוכחה נמצאת בכתבים העתיקים, לא רק בכתבים היהודים אלא גם בכתבים הוודיים והמצרים. בכולם מצויינת תוחלת חיים גבוהה יותר משל היום.
   ואם כבר הפנית אותנו לויקיפדיה כהוכחה לטענה שלך, אז הנה ציטוט מהקישור ששלחת ששומט את הקרקע מתחת לטענה שלך:

   אך עדיין הרוב מבוסס על הערכות החוקרים, ואין כל מידע ברור, ובמיוחד לא על תוחלת החיים בכפרים, בהם חי בתקופות עתיקות אחוז ניכר מהאוכלוסייה.

   במקביל כתבים ממצרים העתיקה מציינים גיל של 110 שנה כאורך חיים אידאלי.

   6. "איפה הוא כתב, באיזה הקשר, ביחס למה. לזרוק דברים גם אני יכול, אבל אני מנסה לגבות בעובדות כפי שאתה שם לב."
   בבקשה:
   “The majority of the cancer patients in this country die because of chemotherapy, which does not cure breast, colon or lung cancer. This has been documented for over a decade and nevertheless doctors still utilize chemotherapy to fight these tumors.” (Allen Levin, MD, UCSF, “The Healing of Cancer”, Marcus Books, 1990).

   7. "רשימה של 10 אנשים כאלה תהיה מעניינת. אגב, איך הם יודעים שהם נרפאו, הלכו לרופא?"

   הנה קישור למחקר נורווגי שמוכיח שיכולה להיות רגרסיה טבעית של סרטן: http://health.nana10.co.il/Art.....38;sid=220
   הנה קישור לסקר שמראה ש-62 אחוז מחולי הסרטן דיווחו על שיפור ניכר במצבם עם טיפולים של רפואה משלימה:http://www.ynet.co.il/articles.....86,00.html

   8. "רשימה של 10 אנשים כאלה תהיה מעניינת"

   פה יש כמה סיפורים: http://www.holistic-pulsing.co.....l#place3-4
   כאן תוכל לקרוא על מחקרים שהוכיחו שדמיון מודרך יכול לעזור בריפוי הסרטן כמו גם צ'י-קונג וטיפולים אחרים: http://www.nlpanchorpoint.com/Bolstad2.htm
   עדות נוספת על שינוי תזונה ונקיונות כדרך לרפא את הגוף מסרטן: http://cafe.themarker.com/view.php?t=489259

   עכשיו לעדות של המדען פיטר צ'ובקה:

   המדען פיטר צ'ובקה כותב על הקשר בין כסף לסרטן: למנהלים וליועצים הקובעים את מדיניות הרפואה ב- "מכון הלאומי לסרטן" וב- "חברה האמריקנית לסרטן" יש קשרים כלכליים וכספיים ישירים או בלתי ישירים עם תעשיית התרופות והתעשיות הכימיות הנוגעות בדבר. מכאן חוסר העניין במניעת סרטן, שתזיק לאינטרסים של המעורבים.
   ד"ר מקס גרסון וד"ר שלטון שפעלו בארה"ב במשך כ- 65 שנה נרדפו על ידי הממסד הרפואי הרגיל דווקא משום שהצילו עשרות אלפי אנשים חולי סרטן וחולים בכל סוגי המחלות ממות בטוח, ללא תרופות, בעזרת שינויים בתזונה ואורח חיים בלבד. מכון גרסון בארה"ב ממשיך עד היום בפעילותו, למרות שינאתו של הממסד הרפואי.
   ד"ר שלטון, הרופא הגדול ביותר של המאה ה- 20, ישב בכלא בארה"ב על לא עוול בכפו רק משום שריפא עשרות אלפי אנשים מכל סוגי המחלות הפנימיות באמצעות צום, תיקון הרגלי אורח החיים ותזונה נכונה.
   אלה הן עובדות היסטוריות שקשה לעכל אותן, אך הן אמת לאמיתה.
   "אירגון רופאי אמריקה" השתמש בסיסמאות ריקות מתוכן כמו "טובת הציבור" , "הגנה על החולים" ועוד, כאשר בפועל התנהגותו דומה לזו של כל איגוד מקצועי החפץ לשמור על עמדות כח, על מונופול, על מניעת תחרות ועל אובדן לקוחות. זוהי פעולה המרמה את הציבור הרואה ברפואה מקור לישועה למחלותיו ומטיל עליו את כל יהבו, ואשר מנצלת את תמימותו וחוסר הבנתו. הממסד הרפואי המכתיב את כללי הפעולה ומונע מכל רופא באופן כזה או אחר לחרוג מהמסגרת הוא האשם העיקרי במצב זה. שיקוליו אינם טהורים והם מבוססים על שיקולים מסחריים וכלכליים המנוגדים בעליל לטובת הציבור.

   ועכשיו לפרופ' ורבורג:

   פרופ' ורבורג הסביר במחקרו עוד בשנת 1967:
   "כתוצאה ממחסור בחמצן בתא נוצרים תאי סרטן המתרבים ללא שליטה והורסים את הגוף בו הם גדלים. ריפוי ומניעת סרטן תלויים בחידושה של פעילות נשימתית זו באמצעות אספקת המינרלים והויטמינים הנחוצים לגוף".
   ארגון הבריאות העולמי הצהיר כבר בשנת 1964, ש- 80% ממקרי הסרטן נובעים מגורמים סביבתיים, בעיקר תזונה ואורח חיים שגוי. חוקרי הארגון הרכיבו רשימה ארוכה של חומרים והתנהגויות שהוכחו כגורמי סרטן.

   10. "אתה לא ממש מבין מהי מכניקת הקוואנטים נכון?"
   אני מבין מספיק כדי לדעת שעצם המעורבות של המדען במחקר מטה את תוצאותיו.

   ואיך אומרים בשפה שלך, פחחחחחחחח זבל אחד גדול…

 • תום

  אכן, האנושות מתחילה לגלות דברים מופלאים על הצורה שהגוף שלנו באמת פועל, למשל שהלב הוא בעל יכולת לאגור פיסות זיכרון ושהוא שולח יותר מסרים למוח מאשר ההפך, אולי אנחנו כן מרגישים מהלב גם?

  הדיונים הללו חסרי תועלת. כולנו צריכים לשאוף ליצירת מערכת שמספקת שפע במשאבים ושאין בה כסף על מנת שלא יהיה שום אינטרס בניסוי מדעי מלבד גילוי האמת.

  הגב לתום
 • רון

  לא כל-כך ברור על מה אתה ואבים מתווכחים.

  הגב לרון
 • ורון, הויכוח ביני לבין אבים דומה לויכוח בינך לבין אסף.
  שתי דעות שונות לחלוטין שמתנגשות.

 • The guru

  arguments and quantum physics:

  All realities are exclusive.
  You are the Sole occupier of Your space and time and no one else can occupy the same space simultaneously.
  Therefore Your perspective is subjective and wholly different than anyone else's.
  To recognize that fact is to uphold reality.
  No one else can gleam what someone else has been through because of the differing perspectives and vantage points.
  However, is there a static truth?
  Is there a truth that regardless of the vantage point, is unwavering
  what is an indisputable fact is that
  Energy (including matter) is everything
  while.
  land and water are matter they are in fact the affect of enerjy or thought.
  who is the thinker of thought and who thought about the thinker and since when.

  הגב לThe guru
 • אסף

  הדיון ביני לבין רון היה יותר בין
  עובדות מגובת על ידי אלפי ראיות\מומחים
  ל
  דעה שמגובה על ידי ראיות שהפריחו לפני חמש שנים ו"מדענים" שהם פיזיקאים, מומחי פילוסופיה, דת ומהנדסי שיניים.

  אתם אשכרה מתווכחים בין שתי דעות, בגלל זה זה שונה, כי כימוטרפיה זה גם עוזר וגם הורס, יש כאן מה לשים על המאזניים.
  אתה מסתכל על זה מזוית אחת שנותנת קרדיט לגוף של האדם ולא לכימותרפיה, ואם הטיפול נכשל אז הכימותרפיה הרגה את החולה ולא הסרטן.
  הוא מסתכל על זה ההפך, בגלל זה הסיפור כאן הוא בין שתי דעות.

  הגב לאסף
 • The guru

  The word chemotherapy is by definition an oxymoron.
  chemical and therapy don't facilitate each other.
  optimum health is the absence of any synthetic compound and the way to achieve that is allowing the mind to rest and consuming organic plants that do not require energy to eat 

  הגב לThe guru
 • רון

  אסף
  כן, אבל לאלף ראיות/מומחים שלך יש
  לי יש מאה אלף ראיות/מומחים

  וקו האינטרנט שלי יותר גדול משלך אז המילה שלי יותר כבדת משקל

  הגב לרון
 • אסף

  בוא לא נפתח את זה שוב,
  אבל לא מצאתי מהנדס בניין אחד שתומך בשטויות שלך
  לעומת ה 150,000 מהנדסים של ASCE שמסכימים עם הגירסא הרשמית, וכל המדענים של NIST.
  זה כמו שתגיד לי שהוכחת שגרויטציה זה שקר.

  הגב לאסף
 • אסף

  פשוט הבהרתי את הנקודה.
  אני הצגתי מספיק גיבוי למה שאמרתי בויכוח, אין לי כוח לעשות את זה שוב.

  הגב לאסף
 • רון

  אני אכבד את מנהל הפרוייקט

  הגב לרון
 • אסף

  גם אני.
  מצטער אם פעלתי אחרת.
  רון, אם יש לך עוד שאלות לגבי 9/11 או עוד התקלות אתה יכול לפנות אלי באימייל, רק תבקש.

  הגב לאסף
 • רון

  תודה אסף
  אתה השני ברשימת ההתכתבות שלי
  לאחר דר. ביל דיגל
  לנושא 911

  הגב לרון
 • ראשית אציג את הרקע שלי: לפני 30 שנה החלמתי מסרטן קשה (נון-הודג'קין לימפומה שהתפשט לכבד ולצומת הלימפה בבטן), בעזרת אורח חיים בריא בשיטת קינגסטון קליניק. מאוחר יותר תארתי את השיטה בספר "שביל הזהב לריפוי טבעי" ואני מלמדת את השיטה ונותנת ייעוץ אישי.
  בוויכוח הלוהט למעלה הוזכרה העובדה שלרפואה יש אינטרסים כלכליים עצומים לשמר את השיטה הרפואית ואת תעשיית התרופות. מתוך הכרות עם רופאים אני בטוחה שרובם ככולם מסורים למטופליהם ורוצים בטובתם והשיקול הכלכלי הוא משני. מאידך, כמובן שזה מדאיג אם הרפואה משתמשת בכוח החוק כדי לאלץ אנשים לעבור טיפולים מסוכנים ומסרטנים כמו טיפול כימי או הקרנות. למעשה חוק זכויות החולה מחייב את הרופא להסביר לחולה את כל הסכנות של הטיפול המוצע לו ולהחתים אותו על הסכמה לכך. מכאן ברור שמבחינה חוקית אין אפשרות לחייב אדם לעבור טיפול מסוכן בעל כורחו.
  גם לרפואה האלטרנטיבית יש שיקולים כלכליים ותעשיית תוספי מזון ותרופות צמחים משגשגת, וגם הם בדרך כלל רוצים קודם כל בטובת המטופל. גם אני, שמשתדלת להימנע מתוספי מזון ותרופות צמחים, יש לי אינטרסים כלכליים להתפרנס מעבודתי בהצלת חיי אנשים. כך שכולנו מונעי אינטרסים אבל רובנו בעלי רצון טוב וכנה. השאלה היא מי צודק יותר והתשובה אינה תמיד חד משמעית.
  ידוע שתאים סרטניים הינם נצלנים ויעילים וכל עודף של חומרי מזון ואנרגיה בגוף משרת אותם, ולכן אני נזהרת מאוד מתוספי מזון בכל צורה שהיא אלא אם כן יש חוסר בעליל וגם אז את המינימום. זאת מעבר לעובדה שתוספי מזון ותרופות צמחים הינם בעלי פוטנציאל רעילות משמעותי.
  במקום להתווכח על הדרך הנכונה צריך לאסוף מידע ולהבין את התהליכים הביולוגיים בראש פתוח, ואז כל אחד יגיע למסקנות לפי הבנתו ויפעל על פיהן.

 • כתגובה לאיבים –
  רצית רשימה של 10 אנשים שריפאו עצמם ללא הרפואה הקונווניוצנלית – להלן :
  אנא תקתק בגוגל את השמות הללו –
  1- שרה חמו
  2- אבנר שילה – כנס לאתר לסיפורי מבריאים שם יש עוד כ 4 כולל צי'ן – מדען סיני כמדומני
  3- ארזה שליין
  אם תשאל את אבנר , יש לו רשימה של עוד מבריאים . ובקלות תמצא את ה10 שחיפשת להוכיח לך שאפשר גם אחרת .
  לגבי תגובתך – שהם בכל זאת הלכו לרפואה הקונוונציונלית לאשר ריפוי –
  מה שמצחיק הוא , שהויכוחים תמיד נסובים על או , או , או קונוונציונלי או אלטרנטיבי .
  בוא נפריך יחד את האשלייה –
  מי שעושה את ההבראה בתחלס , זה לא אלו ולא אלו – זה הגוף .
  תשאל כל רופא יגיד לך – תנוח תן לגוף להשתקם .
  מה שיש לשתי השיטות להציע , זה כלים לעזור לגוף להשתקם . החסרונות של שתי השיטות – הם לא מעבירים את הידע למטופל , היחיד שנמצא בקשר ישיר עם גופו שמנסה להשתקם .
  מה שיש לקנוונציונלים , זה את כל התקציבים של מערך הרפואה והמדע בכל השנים שקדמו , שאגב יצאו ממיסים שאנו שילמנו – ויש בידם את כלי האיבחון החדישים . אז למה שלא ישתמשו בחלק האיבחוני של המדע ? גם אם הם "חטאו" כדבריך ב"אלטרנטיבי". ?
  אגב – מבריאי הסרטן שעשו את הקפיצה הקוונטית נטולת הסמים שנותנים בבית חולים , יש בעיה בלעשות חלק מהבדיקות הקונוונציונליות , כי רבות מאלו על מנת לערוך את הבדיקה דורשים הכנסה של כימיקאלים , יוד , או גלוקוזה . וחלק מהמבריאים שבחרו ריפוי בתזונה , ניקו את גופם מכימיקאלים לחלוטין , ולא יכניסו את החומרים הללו לגוף .
  כמבריאת סרטן , אני יכולה לומר לך , שהויכוח אינו חשוב בכלל , ורק מקבע חשיבה שלילית למתמודדים שלצערי יקראו את דבריך . ויחשבו ששיטה אחת שוללת את השנייה , במקום להבחין שבכל דבר יש את החיובי והשלילי , במחלקת סרטן – הרפואה הקונוונציונלית מקרטעת קשה ביותר . אולם זה לא סיבה לשלול את כלי האיבחון , או את עזרת הרעלים . – לרופאיי קראתי סוחרי הסמים שלי , ובין אם זה נוח לך או לוא. זו האמת .
  הכתבה שפורסמה כאן , היא אמת מוחלטת . ואיתי יהיה לך מעט יותר קשה להתווכח , כי אני כן עשיתי כימו , רק שקראתי לו אקסטאזי והיו לי אחלה תופעות לוואי , איני שוללת כימו – ובאותה נשימה אני אומר לך שבאופן בו הקונוונציונלים נותנים אותו . זה הטיפול הכי פרימיטיבי הכי חסר הגיון שקיים , שהורג מליוני בני אדם בעולם נכון להיום . ומרבית מתמודדי הסרטן מתים מוירוס קטן , כי הכימו שאתה מוכר מחסל להם את מערכת החיסון באופן שיטתי .
  בימים אלו אני כותבת את האתר שלי שמסביר ומכניס דעת , על איך עוברים כימו תוך ניטרול תופעות הלוואי והנזקים . איך נשארים בחיים חרף הטיפול .
  כדי לעשות זאת חייבים לרכוש ידע וכלים , ידע – מהמדע , וכלים – המבוססים על העקרונות שה"אלטרנטיביים " מדברים עליהם . ואז להפעיל הגיון בריא .
  וכמו שמבריאי סרטן אומרים … השיטה הנכונה היא גם וגם …. ולקיחת אחריות על דרך ההבראה היא הכרחית . וזה אגב הקונוונציונלים לא מעודדים …. אבל זה כבר משיחה אחרת על הקונוונציונלים , לסיום , אני יכולה לומר לך שבתי חולים אני מכנה – תיאטרון האבסורד האנושי . ומברכת אותך שאם אי פעם תוזמן לתיאטרונם , תצליח להפוך את חוסר ההגיון של הטרגדייה היוונית , לקומדייה דל ארטה , ותצליח כמוני להפוך זאת לצחוק , ולהבריא .
  זכור התרופה הכי טובה בעולם זה צחוק , מעניין למה אסור לצחוק בקול רם בבית חולים . אולי כי לא הכניסו להם טיפות כימיקאלי צחוק למרשם בבקבוקים ? האם תסביר לי את ההגיון הזה …. חחחחח …
  ====
  למנהל הפרוייקט – תודה מעומק הלב על האתר שיצרת פה
  תבורך . ועל פי הטוקבקים שלך פה , אתה איש נאור . שתצלח דרכך , ושהאמת תצליח להאיר את העולם .

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית