- פרויקט אמת אחרת - http://www.emetaheret.org.il -

שפעת החזירים הגדולה או הונאת החזירות הגדולה?

עד כמה אנחנו צריכים לקחת ברצינות את ההיסטריה שערוצי התקשורת המקובלים יוצרים בגלל שפעת החזירים, שפעת שרק 0.00000189 אחוז מכל אוכלוסיית מקסיקו נדבקו ממנה?

האם זו מגפה כלל עולמית?

לפי הגדרתה, מגיפה כלל עולמית אמורה להתפשט גיאוגרפית. (ראו: מגיפה כלל עולמית שטויות במיץ: שפעת החזירים המעופפים [1])

פטריק ד. ג'אסטו הראה שבמגיפת שפעת החזירים הקודמת [2] ב- 1976, הסכנות שהממשל, התקשורת והמרכז למניעת מחלות כל כך הזהירו אותנו מפניהן מעולם לא קרו.

תירוץ כדי לחוקק חוקי חירום ולהחיל את החוק הצבאי?

יש שחוששים כי התפרצות השפעת תהווה תירוץ על מנת לכפות את חוקי החירום והחוק הצבאי.
למעשה, במסצ'וסס כבר העבירו חוק כזה לאחרונה [3]. זה יעבור לבית המחוקקים בשלב הבא.

החוק שעבר במצ'וסטס, פוטר מאחריות כל מי שעוזר לממשל.
ככל הנראה, אם החיסון שחברות התרופות כבר שוקדות עליו במרץ יהיה קטלני יותר מהווירוס, לא יהיה אפשרי לתבוע את חברת התרופות כפי שקרה בעקבות החיסון שניתן לאוכלוסיה "במגיפה” הקודמת ב-1976.

הטעיה בתקשורת ההמונים?

תינוק מקסיקני [4] שחלה בשפעת החזירים הועבר לארצות הברית שם הוא מת.
בתקשורת דווח כי תינוק אמריקאי מת [5] בזמן שמקרה שפעת חזירים בספרד גורם לבהלה.
אם תקראו את המאמר בעיון זה תוכלו להבין שלא מדובר בתינוק אמריקאי.
רוייטרס דיווחו בכתבה- ארגון הבריאות העולמי מזהיר: מגיפת שפעת כלל עולמית ממשמשת ובאה [6] ששפעת החזירים "גבתה את הקורבן הראשון שמת מחוץ למקסיקו, פעוט מטקסס". הם לא ציינו את העובדה שהתינוק מקסיקני. קיימות הצהרות לא נכונות נוספות בדיווחיהם של רוייטרס.
לפי בכירים ממקסיקו, כמו שדווח על ידי בכיר במשרדי הוושינגטון פוסט [4] במקסיקו ביום רביעי 29 באפריל:

"הממשלה הכריזה הבוקר שהם אישרו רק 49 מקרים של שפעת חזירים מתוכם מתו 7.
בנוסף יש 159 מקרים 'אפשריים', אבל אני לא בטוח מה זה אומר."

ובכל זאת רויטרס מדווח [6] ואמצעי התקשורת בעולם ובישראל מדווחות גם כן, על 156 מקרי מוות משפעת החזירים במקסיקו. נכון ליום רביעי בבוקר מתו 7 אנשים- בארץ שחיים בה 109,995,400 אנשים.
שזה 0.0000000636 אחוז מאוכלוסיית מקסיקו.
גם אם נשתמש ב-208 מקרים של שפעת החזירים (מתוכם רק 49 אשר אושרו) במקסיקו, נקבל 0.00000189 אחוז מהאוכלוסייה, בקושי נקודה קטנה במפת המחלות הקטלניות.

הגארדיאן הבריטי [7] דיווח על דבריו של סמנכ"ל ארגון הבריאות העולמי (WHO):

"ארגון הבריאות העולמי קיבל דיווח על שמונה מקרי מוות: 7 במקסיקו ואחד בארצות הברית. נכון להיום, דווח לארגון הבריאות העולמי 114 מקרים של שפעת: קנדה- 13, ארה"ב- 64, מקסיקו- 26, ישראל- 2, ספרד 4, אנגליה- 2, ניו זילנד- 3.

אז את מי להאשים? מהנדסי גנטיקה מיזנטרופיים או את ה- CAFO (גידול תעשייתי של חיות למאכל)?
דר' לאונרד הורוביץ, בוגר הארוורד ומומחה בינלאומי בבריאות הציבור מאשים חברה ביוטכנית נובאבקס (novavax) באומרו: התפרצות הנגיף H1N1 ו H5N1 חסרת התקדים סיבך את שיטת החיסונים האנגלו אמריקאית.
המגזין ניו סיינטיסט [8] לא מאמינים שזהו נגיף מהונדס גנטית ששוחרר על ידי מיזנטרופים. במקום, הם מעריכים כי חוות תפעוליות שמבחינה חוקית ידועים כמפעלי ריכוז והאכלה של בעלי חיים (CAFO) הם ככל הנראה אשמים:
"התנאים בהם מוחזקים בעלי החיים יכולים להתאים להתפתחות אבוציונאלית של נגיפים חדשים וקטלניים יותר"

"למשל, בטבע וירוסים שגורמים לבעלי חיים להיות חלשים מכדי ללכת או לעוף, מונעים מהווירוס להתפשט רחוק. בעוד שבמפעלים בהם מחזיקים בעלי חיים בצפיפות ובעזרת סחר עולמי בבעלי חיים ומוצריו, הם יכולים להתפשט כמו אש בשדה קוצים."

שטח קטן, נאמר במגזין, הוא מקור להעברת נגיף בין חזיר לאדם:
"האינטראקציה של עובדי המפעל עם בעלי חיים, במיוחד בשטחים קטנים בהם חיים חזירים, אווזים, תרנגולות וילדים בשמחה, מספקים הרבה הזדמנויות לווירוסים לעבור מזן לזן."

הניו סיינטיסט מזהירים שחיסון בעלי החיים [8] יכול לגרום לדברים להיות גרועים יותר בכך שהם עלולים לגרום להיווצרותם של "סופר וירוסים". דר' הורוביץ מסכים עם אמירה זאת אך מכיוון אחר. הוא טוען שתרופות מבוססות יודיד הכסף בטוחות הרבה יותר וזולות יותר מחיסונים המבוססים על כספית ואלומיניום בהם משתמשים גם באורגניזמים ששונו גנטית.

הניו סיינטיסט מסכמים:
"זאת עובדה שאנחנו יודעים מעט מאד על שפעת ומה שמאפשר לה לעבור מאדם לאדם, מה שאומר שלהנדס גנטית ווירוס מסוג כזה בכוונה תחילה הוא בגדר אתגר גדול. כן, זאת אפשרות שהווירוס נוצר בטעות במעבדה בזמן מחקר או במפעל המייצר חיסונים."
"עם זאת ההסבר היותר מתקבל על הדעת למפלצת הזאת הוא התוצר הידוע מראש של מערכת החוות התפעוליות"

מקור: InfoWars [9]